PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برای آموزش پریمیر

lahij_web
10-12-2007, 16:02
سلام .
یه مشکل ابتدایی تو پریمیر برام پیش اومده ( تازه شروع به یادگیری کردم )
من پریمیر 6.5 دارم و موقعی که میخوام از یه ترانزیشن بین دو تا کلیپ استفاده کنم اعمال نمیشه و تو مونیتور preview یه ضربدر کوچیک میبینم . مشل چیه دوستان ؟
ضمن اینکه موقع Import فایل اونایی که پسوند Avi دارن رو قبول نمیکنه ... :41:
اینم عسکش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
------------
یه خواهش دیگه هم دارم . اینجا بر خلاف فتوشاپ مقاله ها و آموزش های پریمیر خیلی کم و یا اصلا ! دیده میشه . توروخدا یه ترتیبی بدین بتونیم با کمک شما پریمیر هم یاد بگیریم . تو فتوشاپ که کولاک کردین!:46: کمکککک Plz !

ممنون از همتون :10:

Hossein_nasa62
12-12-2007, 00:37
دوست عزيز شما به جاي اينكه از پريمير6.5 استفاده كني از ورژن هاي بالاتر مثل pro 2 يا پريمير المنت 2 استفاده كن چون يادگيري شون راحت تر در ضمن تو ي همين تالار اگه بگردي مي توني آموزشها رو پيدا كني
درضمن شما وقتي ترانزيشن رو اعمال مي كني بايد enter رو بزني تا برات پريويو بگير ه تا نمايش بده چون نسخه هاي پايين پريمير نمي تونند موقعي كه ترانزيشن اعمال مي شه نمايش بدن و بايد اينتر زده بشه تا نمايش داده بشه
درمورد مشكل دومت به اين نكته توجه كن بعضي موقع ها پريمير فايل هايي كه نام يا درايو اونها فارسي باشه قبول نمي كنه
به شما توصيه مي كنم از ورژنهاي بالاتر پريمير استفاده كني و در ضمن به اينجا سر بزن بد نيست

lahij_web
12-12-2007, 08:52
دوست عزيز شما به جاي اينكه از پريمير6.5 استفاده كني از ورژن هاي بالاتر مثل pro 2 يا پريمير المنت 2 استفاده كن چون يادگيري شون راحت تر در ضمن تو ي همين تالار اگه بگردي مي توني آموزشها رو پيدا كني
درضمن شما وقتي ترانزيشن رو اعمال مي كني بايد enter رو بزني تا برات پريويو بگير ه تا نمايش بده چون نسخه هاي پايين پريمير نمي تونند موقعي كه ترانزيشن اعمال مي شه نمايش بدن و بايد اينتر زده بشه تا نمايش داده بشه
درمورد مشكل دومت به اين نكته توجه كن بعضي موقع ها پريمير فايل هايي كه نام يا درايو اونها فارسي باشه قبول نمي كنه
به شما توصيه مي كنم از ورژنهاي بالاتر پريمير استفاده كني و در ضمن به اينجا سر بزن بد نيست

ممنون دوست عزیز .
دنبالش بودم اما گیر نیاوردم. حتما سعی میکنم Pro2 رو تهیه کنم . درباره پلاگین هاش جایی رو سراغ داری ؟

Hossein_nasa62
12-12-2007, 11:45
دوست عزيز پلالگيني كه مربوط به خود پريمير باشه و توسط adobeعرضه شده باشه نه
ولي ميتوني از برنامه هاي كمكي كه بعد از نصب در محيط پريمير پلاگينشون اضافه ميشه استفاده كني مثل هاليوود يا ادوريج كه توي همين تالار ميتوني افكت هاش رو دانلود كني و يا از بيرون سي دي اونها رو خريداري كني
وبايد به اين نكته توجه كني براي هر ورزن پريمير بايد ورژن پلاگين مخصوص همون ور‍ژن رو بگيري براي اعمال جلوه به متن هم ميتوني با نرم افزار سويچ مكس يا افتر افكت كار كني چون براي متن افكت هاي زيادي دارن
موفق باشي

"Mitra"
12-12-2007, 11:53
یادتم باشه که پلاگین فقط از سایت اصلیش دانلود کنی وگرنه بعضی مواقع سیستم ممکنه هنگ کنه اگه از پلاگین های غیراستاندارد استفاده کنی !