PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل نخواندن مقداري از هارد توسط ويندوز

bersam
10-12-2007, 15:00
يكي به من كمك كنه نمي دونم چرا ويندوزم 38 گيگ از هاردم رو نمي تونه بشناسه من الان فقط 2 گيگ هارد دارم!!!!
در ضمن بگم كه اين ويندوز من xp سرويس پك 2 mrt هست كه حس مي كنم كه چون بقيه درايوام فرمتشون fat32 بوده اين ويندوز اون ها رو نمي شناسه اگه مشكل اينه يكي به من بگه چه طوري اون ها رو از ntfs به fat32 تبديل كنم؟؟؟

mohammad021
10-12-2007, 17:20
عزیز فایل سیستم اصلی ویندوز XP همون NTFS هست. به عبارتی اگر مشکلی هم باشه مربوط به فت 32 هست...
در ضمن پیشنهاد می کنم از MRT استفاده نکنی (این یک پیشنهاد شخصی هست - کسی نیاد کل کل کنه در موردش)...
گاهی اوقاط هم مشکلی در هارد یا مادر برد ایجاد می شه که باعث این مسئله میشه...
برای تبدیل فایل سیستم FAT32 به NTFS می تونی از پارتیشن مژیک استفاده کنی، تو همه کیمگ ها و اسیستن ها معمولا هست...!( این رو هم گفتم که جواب شما رو داده باشم...)
1-برای کار با پارتیشن مژیک هم بعد از نصب وارد برنامه شو
2- تصویر هارد به صورت گرافیکی در دید شما هست
3- روی دریاو مربوطه راست کلیک کنید و Convert رو انتخاب کنید بقیشو خودتون با کمی تامل متوجه می شید!

glc_engineer
11-12-2007, 23:21
يكي به من كمك كنه نمي دونم چرا ويندوزم 38 گيگ از هاردم رو نمي تونه بشناسه من الان فقط 2 گيگ هارد دارم!!!!
در ضمن بگم كه اين ويندوز من xp سرويس پك 2 mrt هست كه حس مي كنم كه چون بقيه درايوام فرمتشون fat32 بوده اين ويندوز اون ها رو نمي شناسه اگه مشكل اينه يكي به من بگه چه طوري اون ها رو از ntfs به fat32 تبديل كنم؟؟؟

برای یادگیری کامل پارتیشن مجیک یه سری به این تاپیک بزنین
تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]