PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با تورنت

domrany
09-12-2007, 22:20
سلام
من از دانشگاه شیراز به اینترنت وصل شدم
ولی توی دانشگاه شیراز و ظاهرا بقیه ی دانشگاه ها پورت مربوط به تورنت بسته شده
اگه کسی بتونه بهم بگه چطوری باید از تورنت دانلود کنم یک دل نه صد دل دستش رو میبوسم!!!

Tornado2800
11-12-2007, 14:34
اگه بستن که فکر نکنم راهی داشته باشه

ولی نا امید نشو !

برنامه های اشتراکی زیادی هستند
مثل Emul,,,,,,,,,

seppeehr
11-12-2007, 15:59
با Vpn می تونی دانشگاه رو دور بزنی. یک اکانت Vpn بگیر و روی کامپیوتری که هستی ازش استفاده کن. مشکلت حل میشه.

Tornado2800
11-12-2007, 17:24
سپهر ! مطمن هستی جواب میده؟

چون باز هم وی پی ان از سیستم اینترنت دانشگاه که عبور می کنه که بازم به مشکل بر می خوره !!

روی ISP ما پورت وی پی ان به Skynet بسته بود

تا اینکه یه وی پی ان گرفتیم اما پروتکول دیگه ما فکر می کردیم که الا درست میشه دیگه با وی پی ان ولی بازم وصل نشد !

domrany
15-12-2007, 22:30
من از یکی شنیدم برنامه ی هماچی میتونه کمک کنه
درست شنیدم؟؟؟

seppeehr
16-12-2007, 11:57
سپهر ! مطمن هستی جواب میده؟

چون باز هم وی پی ان از سیستم اینترنت دانشگاه که عبور می کنه که بازم به مشکل بر می خوره !!

روی ISP ما پورت وی پی ان به Skynet بسته بود

تا اینکه یه وی پی ان گرفتیم اما پروتکول دیگه ما فکر می کردیم که الا درست میشه دیگه با وی پی ان ولی بازم وصل نشد !

دوست من. من مشکل شما رو داشتم و با استفاده از VPN حدودا 80% درصد مشکلم حل شد. البته من منظور شما رو از جمله دومتون متوجه نشدم. اما شما اگر با vpn وصل بشید، وارد تنظیمات utorrent بشید و در قسمت connection ، روی random port کلیک کنید تا یک پورت جدید به شما اختصاص پیدا کنه. در این حالت دانلودتون شروع می شه.
فقط یک نکته ای، اون هم اینه که به هر حال سرعت دانلودتون به پای حالتی که مثلا با پورت باز و vpn قطع باشه نمی رسه. چون وقتی از vpn استفاده می کنید port forwarding کاملا درست انجام نمی شه. اما همونطور که عرض کردم 80% مشکل حل می شه، اون 20% باقی مونده هم باعث نمیشه که دانلود نکنید.
حالا من پیشنهاد می کنم یه اکانت یه ماهه که خیلی هم ارزون هست بگیرید، اگه کار کرد که چه بهتر. اگه نه هم که... اگه ممکن بود قبل از خریدن اشتراک با فروشنده یک چی بکن ببین پورت تورنتشون باز هست یا نه. البته معمولا بازه.
امیدوارم مشکل حل بشه. برای من که حل شد!

seppeehr
16-12-2007, 11:59
من از یکی شنیدم برنامه ی هماچی میتونه کمک کنه
درست شنیدم؟؟؟

دوست من تا اونجایی که من اطلاع دارم هاماچی هم یک کلاینت برای openVPN هست.

domrany
17-12-2007, 13:24
seppeehr جان
میشه بیشتر در این باره توضیح بدی (هامچی)
ضمنا دقیقا کدوم جمله رو نفهمیدی؟
من تو نت چند تا سایت پیدا کردم که vpn مجانی میدن اونا میتونن کارم رو راه بندازن؟