PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در بالا بردن كيفيت صداي w880

khashak
09-12-2007, 15:37
سلام دوستان من بالاخره w880 خريدم . همه چيزش خوبه ولي صداش افتضاهه . هم خيلي صداش كمه (اصلا در نمياد ) همم اينكه خيلي تيز و نامفهومه . تمام اكولايزر هاشم روي نرمال قرار دادم ولي بازم خيلي خرابه . به نظر شما چي كارش كنم ؟ نرم افزاري هست كه صداش رو هم بالا ببره وهم كيفيتشو خوب كنه ؟:41::2:

ahriman323
12-12-2007, 23:45
سلام دوستان من بالاخره w880 خريدم . همه چيزش خوبه ولي صداش افتضاهه . هم خيلي صداش كمه (اصلا در نمياد ) همم اينكه خيلي تيز و نامفهومه . تمام اكولايزر هاشم روي نرمال قرار دادم ولي بازم خيلي خرابه . به نظر شما چي كارش كنم ؟ نرم افزاري هست كه صداش رو هم بالا ببره وهم كيفيتشو خوب كنه ؟:41::2:

سلام دوست عزيز نرم افزاري كه وجود نداره ولي شما مي تونين يا برنامه setool درايور صدا گوشيتون را عوض كرده وبه جاش درايور هاي بهتري بريزيد كه صداش زياد ميشه و ممكنه يه كم كيفيت صداش كم بشه البته يه كم.... براي اين كار به تاپيك شتابید...PDF کامل آموزش هک با SETOOL2Lite داغ داغ و تاپيك هاي مربوطه مراجعه كنيد

اينم ادرسش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

R@R#M@N
12-12-2007, 23:53
درسته
ولي در كل گوشيهاي اسليم صداشون در نمياد
شما انتخاب غلطي كرديد
ولي فكر نميكنم سوني توي هدفون براي اين گوشي كم گذاشته باشه !؟؟؟؟

Dr.Afzali
13-12-2007, 03:38
من فكر ميكنم خود گوشي مشكل داره چون اوني كه من باهاش كار كرده بودم كيفيت خوبي داشت ولي بلندي نرمال بود.يعني اگه صداي بلند ميخواستي اصلا دنبال گوشي باريك نبايد باشي.شما اگه قبلش اينجا با توجه به نيازهائي كه داشتي راهنمائي گرفته بودي الان انتخاب بهتري ميداشتي.

Highbury
13-12-2007, 11:08
من فكر ميكنم خود گوشي مشكل داره چون اوني كه من باهاش كار كرده بودم كيفيت خوبي داشت ولي بلندي نرمال بود.يعني اگه صداي بلند ميخواستي اصلا دنبال گوشي باريك نبايد باشي.شما اگه قبلش اينجا با توجه به نيازهائي كه داشتي راهنمائي گرفته بودي الان انتخاب بهتري ميداشتي.
تایید میشه من صداش رو شنیدم واقعا با کیفیته به اندازه ی کافی هم بلند هستش.یعنی در حد استاندارد دیگه صداش از 950 که کمتر نیستش که :31:

hamkar1981
13-12-2007, 11:50
نه بابا صداش خوبه .دوست من گوشيت مشكل نداره
به قول دوستا ن هم ايكاش نظر مي خواستي هم اگه صداي بلند مي خواستي گوشيهاي به مراتب بهتر تو همون رنج قيمت بود(با كارايي بيشتر)

R@R#M@N
13-12-2007, 13:17
من فكر ميكنم مشكل از گوشي نيست
چون گوشي صداش در هر صورت (مثلآ از ن73 و اين چيني ها كمتره) كمه (البته براي اونايي كه دنبال گوشيهايي با صداي بالاهستند
در كل كسي كه با سوني كار كرده باشه ميدونه صداش توي اسپيكر كمه (البته با كيفيته) (بغير از دبليو 900 كه يه استثناء بود و كمي هم دبليو 850)

Mojtaba N87
13-12-2007, 16:29
من یکی از دوستام 880 داره! صداش که خوب بود! در حد نوکیا ان 70 بود حدودا.با هدست که عالی بود.
دوست عزیز انتخابت خوب بوده چون یکی از زیباترین های بازار رو با خودت داری... همش که نمی شه بگیم امکانات! خداییش به این باریکی و قشنگی!
پیشنهاد می کنم اصلا گوشیت رو هک نکن...

absorb3000
14-12-2007, 10:24
اگر گوشیتو هک کنی برات مشکل ساز میشه و کیفیت صدا از بین میره

Highbury
14-12-2007, 11:42
منم میگم هک نکن حیف اون کیفیت خوب گوشی نیستش. هک دهن گوشی رو آسفالت میکنه:31:
جدی میگما من خودم کا800 داشتم هکش کردم صداش توی اسپیکر بلند شده بود ولی ترجیح میدادم همونجوری ضعیف باشه اما توی هدفون خوب. سری واکمن هم توی هدفون الحمدالله مشکلی ندارن و توی بازار بهترینها هست.
هک نکنی ها

Sasan Info
14-12-2007, 14:09
سونی اریکسون تو صدا مشکل داره البته صدای هنذفریش عالیه من که راضیم
ولی تو اسپیکر صدا بسیار کم و کیفیتش خیلی ناجوره
صدای تیز و نا مفهومی دارن

hamed1297
14-12-2007, 15:39
سونی اریکسون تو صدا مشکل داره البته صدای هنذفریش عالیه من که راضیم
ولی تو اسپیکر صدا بسیار کم و کیفیتش خیلی ناجوره
صدای تیز و نا مفهومی دارن

اتفاقا یکی از مزیت های سونی اریکسون صداش هست.بیخیال بابا.

حالا شما یه آپدیت کن ببین چی میشه.