PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل دركپي از هارد به هارد

mojtaba_tanha
09-12-2007, 08:41
سلام من كلي اطلاعات داخل هاردم دارم يه هارد 250 ديگه ام خريدم 180 گيگ فيلم و توي هارد جديد كپي كردم بعد ديدم كه سرعت هارد جديد خيلي پايين ومشكل داره (صداهاي عجيب غريب ازش در مياد) شايد بدسكتور باشه. اومدم دوباره اطلاعات وبرگردونم به هارد اولم تاهارد خراب وبدم گارانتي ولي نميذاره كپي كنم پيغام خطا ميده .بعدشم من وقتي اطلاعات واز هارد اول ريختم توهارد دوم 2 تا 3 ساعت بيشتر طول نكشيد ولي الان كه ميخوام برگردونم خيلي بيشتر طول ميكشه كه بينش پيغام خطا ميده باز نرم افزاري هست كه بشه اين كارو راحت انجام داد. (اطلاعات مو برگردونم سر جاي اولش)با nc هم تست كردم جواب نداد.
نكته:هارد اولم و اف ديسك كردم.
لطفا كمك كنيد.

dgrc2007@gmail.com
09-12-2007, 19:35
با سلام
من به شما پيشنهاد ميكنم از كلينيك هاي تخصصي هارد كمك بخواهييد.

پيشنهاد من info@dgrc.ir ----- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشكر

mojtaba_tanha
10-12-2007, 09:34
با سلام
من به شما پيشنهاد ميكنم از كلينيك هاي تخصصي هارد كمك بخواهييد.

پيشنهاد من info@dgrc.ir ----- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشكر
اين كلينيكا اطلاعات بازيابي ميكنه؟ اگه اينجوريه كه فايده نداره چون من هم اف ديسك كردم هم داخل هاردم اطلاعات ريختم.

Kolubive
01-01-2008, 12:54
هاردتون IDE هست یا Sata ?

glc_engineer
01-01-2008, 16:04
سلام من كلي اطلاعات داخل هاردم دارم يه هارد 250 ديگه ام خريدم 180 گيگ فيلم و توي هارد جديد كپي كردم بعد ديدم كه سرعت هارد جديد خيلي پايين ومشكل داره (صداهاي عجيب غريب ازش در مياد) شايد بدسكتور باشه. اومدم دوباره اطلاعات وبرگردونم به هارد اولم تاهارد خراب وبدم گارانتي ولي نميذاره كپي كنم پيغام خطا ميده .بعدشم من وقتي اطلاعات واز هارد اول ريختم توهارد دوم 2 تا 3 ساعت بيشتر طول نكشيد ولي الان كه ميخوام برگردونم خيلي بيشتر طول ميكشه كه بينش پيغام خطا ميده باز نرم افزاري هست كه بشه اين كارو راحت انجام داد. (اطلاعات مو برگردونم سر جاي اولش)با nc هم تست كردم جواب نداد.
نكته:هارد اولم و اف ديسك كردم.
لطفا كمك كنيد.

از اين برنامه هاي ريكاوري كدومشون رو داري

ABBAS(IRANIAN)2
10-01-2008, 20:14
اگه از هارد آي دي اي به ساتا اطلاعات بريزي با يه همچين مشكلاتي بر مي خوري