PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حال اساسي به طرفداران Internet Downlaod Accelerator

Soda
10-10-2005, 21:44
اينجا رو بخونين :happy:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ardal_p30
10-10-2005, 22:37
جون داداش بيشتر توضيح بده...ardalan_gh77@yahoo.com

Soda
11-10-2005, 04:42
اولا كه مشخي كنم منظور بنده Internet download Acceleraotr (IDA) هستش نه برنامه Download Accelerator Plus (DAP)
اينو برا اين گفتم كه اين اواخر خيلي تو تاپيكها ديدم اينا قاطي شده
در ضمن اگه به اون لينكي كه دادم تشريف ببريد توضيح دادم
براي توضيح اضافه هم بگم كه تو اون تاپيك يه فايل معرفي كردم كه دانلود ميكني . فايل rar هستش
شما بازش ميكني و داخلش 2 تا فايل وجود داره هر دو رو به پوشه اي كه IDA نصبه ميبري (Example: C:\Program Files\IDA)
بعدش هم يه Shortcut از فايل IDA.bat توي دسكتاپ ميسازين و از اين به بعد به جاي اجراي آيكون خوشگل و سبز رنگ IDA اين شورتكاتي كه ساختين رو اجرا كنين
تمام

ardal_p30
11-10-2005, 10:19
رلههههههه....Ogey....ardalan_gh77@yahoo.c om

Friend
11-10-2005, 10:26
اولا كه مشخي كنم منظور بنده Internet download Acceleraotr (IDA) هستش نه برنامه Download Accelerator Plus (DAP)
اينو برا اين گفتم كه اين اواخر خيلي تو تاپيكها ديدم اينا قاطي شده
در ضمن اگه به اون لينكي كه دادم تشريف ببريد توضيح دادم
براي توضيح اضافه هم بگم كه تو اون تاپيك يه فايل معرفي كردم كه دانلود ميكني . فايل rar هستش
شما بازش ميكني و داخلش 2 تا فايل وجود داره هر دو رو به پوشه اي كه IDA نصبه ميبري (Example: C:\Program Files\IDA)
بعدش هم يه Shortcut از فايل IDA.bat توي دسكتاپ ميسازين و از اين به بعد به جاي اجراي آيكون خوشگل و سبز رنگ IDA اين شورتكاتي كه ساختين رو اجرا كنين
تمام
دمت گرم سودا جان
این تریال شدن آی دی ای دهنمو .....
با تشکر

AHT
13-10-2005, 06:45
واقعا ممنون سودا جان من امتحان میکنم خیلی من رو اذیت میکرد

AHT
13-10-2005, 06:48
واقعا ممنون سودا جان
خیلی عالی و سریع کار کرد به ورژن هم بستگی نداشت

Mehdi_Best
13-10-2005, 12:47
سلام
براي ديدن جديدترين كركي كه سودا جان براي اين دانلود منيجر عالي ساخته به اين تاپيك مراجعه نماييد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين تاپيك هم براي اينكه موضوع دچار پراكندگي نشود، قفل مي شود.