PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فلش سونی اریکسون و تبدیل K750 به W800 برای کاربران مبتدی

صفحه ها : [1] 2

iman_s
08-12-2007, 03:06
با توجه به درخواستهایی که خیلی از دوستان داشتند در خصوص اینکه نحوه تبدیل K750 به W800 رو یکبار به طور کامل آموزش بدهم تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم.دوستانی که این کار براشون پیش پا افتاده است عذر منو بپذیرند.
قبل از آموزش نحوه کار باید با چند اصطلاح آشنا شویم.
میدونیم که هر گوشی یا هر قطعه کامپیوتری از مجموع چند مدار و IC و ... تشکیل شده.برای اینکه بتونیم از این سخت افزارها استفاده کنیم نیاز به یک واسطه داریم.به این واسطه فریمور(Firmware) میگویند که در حقیقت یک برنامه است که برقراری بین سخت افزار گوشی و کاربر را فراهم میاورد. همانند سیستم عامل در کامپیوتر.هر گاه گوشی از نظر نرم افزاری دچار اشکال شد می توانیم با ریختن مجدد فریمور بر روی گوشی مشکل را حل کنیم.مانند عوض کردن ویندوز در کامپیوتر. .(در گوشیهای موبایل به اینکار فلش کردن میگویند)حالا فرض کنیم می خواهیم بر روی یک کامپیوتر مکینتاش(که از سیستم عامل مخصوص خودش یا همون mac OS )از ویندوز که بر روی اغلب کامپیوترها نصب هست استفاده کنیم.برای اینکار باید ببینیم کامیپوتر ما دارای سخت افزاری هست که ویندوز بتونه اونها رو پشتیبانی کنه یا نه.اگر جواب مثبت بود باید ویندوز را بر روی این کامپیوتر نصب کنیم این مثال در مورد بعضی از گوشیها نیز صادق هست.گوشیهای K750 و W800 از نظر سخت افزاری کاملا شبیه به یکدیگرند و به قولی شرکت سونی اریکسون یک گوشی را در دوقاب متفاوت با 2 نام متفاوت و چند قطعه جانبی مثل مموری کارت و هندزفری ارائه داده.برای اینکه گوشی K750 خود رو (از نظر نرم افزاری) تبدیل به W800 کنیم باید فریمور گوشی W800 رو روی گوشی K750 فلش کنیم.قبل از اینکه نحوه فلش کردن گوشی رو آموزش بدیم ابتدا شما رو با فریمور و اصطلاحات مربوطه آشنا میکنیم.

در گوشیهای سونی اریکسون هر فریمور از دو قسمت(به اضافه یک قسمت راه انداز زبان) تشکیل شده.
قسمت اول برنامه اصلی یا Main نام دارد.هسته اصلی فریمور در این قسمت قرار دارد.مانند خود ویندوز در کامپیوتر.
قسمت بعدی مربوط به فایلهای سیستمی یا (File System)FS نام دارد.در این قسمت درایور قطعات و یکسری فایلهای سیستمی و زبان و گرافیکی قرار دارند.مانند درایور دوربین و صدا و ...
یک قسمت هم به نام کاستومایز (Customize) موجود هست که مربوط به راه انداز زبانها در گوشی هست.(اگر بخواهیم زبان به خصوصی مثلا فارسی رو بر روی گوشی داشته باشیم باید FS ما دارای زبان فارسی باشد و کاستومایز رو داشته باشیم که زبان فارسی رو راه اندازی کند).
برای فلش کردن باید این سه قسمت را توسط برنامه های فلش روی گوشی بریزیم.

چندین برنامه فلش برای گوشیهای سونی اریکسون موجودند که از بین آنها دو برنامه XS(PhoneXS) و SETool2Lite ار همه راحت تر و محبوبترند.در این تاپیک به نحوه فلش گوشیهای توسط این برنامه ها اشاره می کنیم.شما بعد از مطالعه این تاپیک میتونید فلش کردن گوشی رو یاد بگیرید و درنتیجه میتونید فریمور گوشی W800 رو روی K750 فلش کرده و به اصطلاح گوشی رو تبدیل کنیم.در هنگام فلش فریمور دقت کنید کهفایل فریمور از نظر سیستم سخت افزاری متناسب با گوشی شما باشد.منظور از اینکه از نظر سیستم سخت افزاری مناسب باشد اینه که گوشیهای سونی اریکسون دارای یک سیستم محافظتی با نام CID هستند.یکی از شرایطی که در هنگام فلش کردن باید مد نظر بگیریم این است که CID گوشی با فایل فریمور یکی باشد.در گوشیهایK750 وW800 از دو CID 36 و 49 استفاده شده است.همچنین این شرکت قبل از ارائه وسیع این گوشی به بازار یکسری گوشی رو برای آزمایش تولید میکنه تا باگهای احتمالی گوشی رو پیدا کنه(مانند نسخه بتا نرم افزارها).پس از پیدا کردن باگها و رفع آنها نسخه اصلی رو روانه بازار میکنه.هر دو نوع این گوشیها در بازار موجود هست و فریمورهای اونها با هم فرق میکند.گوشیهای آزمایشی یا بتا با عنوان گوشیهای Brown و گوشیهای اصلی با عنوان Red شناخته میشوند.برای اینکه بدونیم گوشی ما دارای چه Cid و Brown/red هست باید گوشی را به نرم افزارها وصل کرده تا اطلاعات آونها نشون داده بشه(به اصطلاح از گوشی Log بگیریم).سپس فریمورهای متناسب با گوشی رو از اینترنت دانلود کنیم.برای اینکه بدونیم یک فریمور برای چه گوشیهای هست میتونیم از روی نام اونها بشناسیم.مثلا فایل زیر رو در نظر بگیرید(قسمت Mian فریمور):
W800_R1BC002_MAIN_EU_EMEA_RED49
قسمت اول نشان دهنده مدل گوشی هست
قسمت دوم نشان دهنده نسخه فریمور هست
قسمت بعدی نوع فایل رو نشون میده که EU فریمور عمومی است.توصیه میشه از این نوع فریمور استفاده کنید به غیر از EU انواع دیگری مانند China و ... وجود دارد.
قسمت آخری نشان دهنده Brown/Red بودن گوشی و شمارهCid هست.در فایل بالا فریمور عمومی نسخه R1BC002 برای گوشی W800 با Cid49 Red هست.
همچنین فایل FS ساختار زیر رو دارد:
W800_R1BC002_FS_EMEA_2_RED49
قسمت اول و دوم که مانند فایل Main هست.
قسمت بعدی نشان دهنده زبانهای پشتیبانی شونده است. برای زبان فارسی از فایلهای EMEA_6 یا EMEA5 استفاده کنید.
قسمت آخر هم مانند مثال بالا هست که نشان دهنده Cid و Brown/red بودن گوشی هست.
حالا برای اینکه گوشی توسط این برنامه ها شناخته شود و پس از وصل کردن کابل گوشی روشن نشود نیاز به درایور مخصوص با نام USB Flash Driver هست.ابتدا فایل درایور رو از لینک زیر دریافت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سپس این فایلها رو در محلی روی هارددیسک کامپیوتر استخراج(Unzip) کنید.گوشی رو خاموش کرده و سیمکارت و مموری کارت رو خارج کنید.باتری رو در محل خود قرار داده و دکمه C روی گوشی رو نگه دارید و کابل را به گوشی وصل کنید.در این هنگام ویندوز(در کامپیوتر) پیغام پیدا کردن سخت افزار جدید را میدهد و برنامه نصب درایور باز میشود.همانند نصب یک سخت افزار در ویندوز عمل کرده و هر وقت درایور خواست از فایلهایی که از لینک بالا دانلود کرده و در هارددیسک کامپیوتر استخراج کردید استفاده کنید تا درایور نصب شود.بعد از نصب این درایور شما میتونید از گوشی خود به عنوان یک دستگاه رم ریدر(در حالت خاموش)نیز استفاده کنید.

حالا برنامه های XS و یا Setoiol2lite رو از لینکهای انتهای پست دانلود کنید.در قسمت اول روش کار با برنامه XS و سپس آموزش برنامه Setool2lite رو قرار میدهم.

روش کار با برنامه XS
ابتدا برنامه رو از لینک انتهای پست دانلود کنید و در یک قسمت از هارد Unzip کنید.فایل XS راجرا کنید تا برنامه باز شود.
دکمه Connetct را زده و دکمه C روی گوشی رو نگه داشته(گوشی خاموش باشد) و کابل را وصل میکنیم تا برنامه اطلاعات گوشی را نشان دهد.
مانند شکل زیر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همونطور که میبینید اطلاعات گوشی در سمت چپ نشون داده میشه که روی عکس همه چیز توضیح داده شده.
ابتدا تیک قسمت Flash File System رو زده و فایل FS رو در این قسمت قرار دهید.مانند شکل زیر:

سپس دکمه Flash رو فشار دهید.پس از پایان کار کابل را جدا کرده و مجددا گوشی رو وصل میکنیم.سپس شروع به کاستومایز گوشی میکنیم.ابتدا تیک قسمت Customize File System رو میزنیم.سپس مدل گوشی رو انتاب میکنیم.بسته به نوع فایل FS مدل کاستوم را انتخاب میکنیم.مثلا برای زبان فارسی گزینه EMEA_6(CDA102430/6) را انتخاب میکنیم.مانند عکس زیر:

همانطور که در عکس بالا مشخص هست در سمت چپ با انتخاب هر مدل از کاستومایز زبانهای موجود در آن نیز نمایش داده میشوند.
دکمه Flash را فشار میدیهم تا مراحل انجام کاستومایز گوشی شروع شود.با توجه به پیغامهای برنامه نیاز است که چند بار کابل را جدا و سپس(همراه با نگه داشتن دکمه C) مثصل کنیم.
بعد از اتمام کار نوبت به فلش قسمت Main میرسد.گوشی را وصل میکنیم و تیک قسمت Flash Main Firmware را زده وفایل Mian را وارد میکنیم.مانند قسمت FS. دکمه Flash را میزنیم تا عملیات فلش Mian شروع شود.شکل زیر:

پس از اتمام کار گوشی شما کامل فلش شده و میتوانید سیمکارت و مموری کارت را جا زده و از گوشی استفاده کنید.

مراحل کار توسط برنامه Setool2lite:
اگر گوشی شما Cid36 باشد یا Brown باشد توسط این برنامه ساپورت نمیشود.برنامه را از لینک انتهای پست دانلود کرده و سپس اجرا کنید.تا صفحه زیر باز شود.

از قسمت Phone Type مدل گوشی را انتخاب کنید.سپس دکمه Identify را زده و کابل را وصل کنید(نگه داشتن دکمه C گوشی قبل از وصل کردن کابل فراموش نشود)
در سمت چپ اصلاعات کاملی از گوشی شما نمایش داده میشود و میتوانید بسته به مدل گوشی خود فریمور را انتخاب کنید.مانند عکس زیر:

حالا که اطلاعات گوشی رو دیدید و فریمور را پیدا کردید لازم است اونها را در قسمت Files برنامه وارد کنید.برای اینکار دکمه Add را بزنید و فایل Mian را انتخاب کنید.مجددا دکمه Add را زده و اینبار فایل FS را انتخاب کنید.در قسمت MISC Files نیز فایل کاستومایز را انتخاب کنید.مانند شکل زیر.سپس دکمه Flash را بزنید تا عملیات فلش گوشی آغاز شود.

به پیغامهای برنامه دقت کنید چون لازم است چند بار کابل را از گوشی جدا و مجددا متصل کنید.
یک نکته.در این برنامه حتما فایل کاستومایز را وارد کنید چون مانند برنامه XS خودش کاستومایز ندارد و اگر این مرحله انجام نشود گوشی پس از روشن شدن یا در مرحل Please Wait گیر میکنید یا پیغام Configuration Error…… را میدهد.

فیلم مراحل فلش گوشی توسط برنامه Setool2lite توسط دوست عزیزم مسعود در سایت موبایلستان به صورت Flash تهیه شده که از لینک زیر میتونید دریافت کنید.

حالا با توجه به Cid و Brown/Red بودن گوشی خود فایلهای Main و Fs برای W800 را از لینکهای زیر دانلود کنید:
Cid49Red

فایل Mian_EU:

فایل FS_EMEA_6:

Cid36Red
فایل Main_EU

فایل FS_EMEA6Cid49Brown:
Main
:

FS:

متاسفانه FS فارسی پیدا نکردم.
اینم فایل کاستومایز داراری زبان فارسی برای W800 (برای FS EMEA_6):

اگر خواستید دوباره به K750 برگردید از فایلهای زیر استفاده کنید:
Cid49Red

فایل Mian_EU:

فایل FS_EMEA6

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدCid36 Red:

فایل Main_EU

فایل FS_EMEA_6

فایل کاستومایز دارای زبان فارسی برای K750 (برای FS EMEA6)

لینک دانلود Setool2lite v1.08

لینک دانلود XS 3.1 Darwin

***** نکته:
1- بااینکه خودم بارها روی گوشیهای مختلف اینکار رو انجام دادم و به هیچ مشکلی هم برنخوردم ولی مسئولیت عواقب احتمالی اینکار رو بر عهده نمیگیرم.
2-اگر گوشیتون رجیستر دستیه بهتره اینکار رو انجام ندید.میشه اینکار رو روی گوشیهای رجیستر دستی هم انجام داد ولی به دردسرش نمی ارزه.بهتره یکبار بدین گوشی رو سریال اصلی کنید و دیگه هر بلایی خواستید سر گوشی در بیارید.
3-فریمور R1Ca021 برای K750 و R1BC002 برای W800 بهترین فریمورها هستند.به همین خاطر فقط لینک اونها رو در بالا گذاشتم.برای فایل Mian هم سعی کنید از main های EU استفاده کنید نه China و ....

D E V I L
08-12-2007, 09:56
دمت گرم ایمان جان خیلی کامل و عالی بود.

iman_s
09-12-2007, 02:08
دمت گرم ایمان جان خیلی کامل و عالی بود.
خواهش میکنم .قابل شما رو نداشت.البته میدونم شما تو این کارها استادی.این تاپیک رو برای کسانی زدم که تازه کارند و با گشت زدن تو تاپیکهای مختلف به جای اینکه چیزی یاد بگیرند بدتر از اینکار میترسند.
حالا اگه کم و کسری تو این تاپیک میبینی اولا به بزرگی خودت ببخش بعد اگه امکان داره یادآوری کن تا بقیه هم یاد بگیرند.

بهنازی
09-12-2007, 10:37
با تشکر فراوان از شما یه دنیا ممنون

بهنازی
09-12-2007, 11:06
امین جان یه سوال برام پیش اومده
برای فلش کردن مثلا R1BC002_MAIN_EU_EMEA_RED49 میتونیم از R1CA021_MAIN_EU_EMEA_RED49 یا فایلهای دیگر استفاده کرد در صورت استفاده چه مشکلی پیش میاد ؟

با تشکر

Hadi King
09-12-2007, 15:44
اشتباه شد...............

Hadi King
09-12-2007, 15:59
ايمان جون از تايپك خوبي كه زدي ممنون ولي من چه جوري main رو از اين سايت دانلود كنم ميرم تو سايت نوشته هاش بهم ريخت هست.....
اينجا

D E V I L
09-12-2007, 20:58
خواهش میکنم .قابل شما رو نداشت.البته میدونم شما تو این کارها استادی.این تاپیک رو برای کسانی زدم که تازه کارند و با گشت زدن تو تاپیکهای مختلف به جای اینکه چیزی یاد بگیرند بدتر از اینکار میترسند.
حالا اگه کم و کسری تو این تاپیک میبینی اولا به بزرگی خودت ببخش بعد اگه امکان داره یادآوری کن تا بقیه هم یاد بگیرند.
چه کم و کسری؟!
فکر نکنم از این روشنتر و ساده تر دیگه بشه آموزش داد.
اگه کسی این تاپیک رو خوب بخونه بعیده به مشکلی بربخوره.
بازم بابت تاپیک ممنون

D E V I L
09-12-2007, 21:04
ايمان جون از تايپك خوبي كه زدي ممنون ولي من چه جوري main رو از اين سايت دانلود كنم ميرم تو سايت نوشته هاش بهم ريخت هست.....
اينجا

احتمالا شما تو سایت عضو نشدید.
فرم عضویت رو پر کنید مشکل حل میشه!

D E V I L
09-12-2007, 21:27
چه کم و کسری؟!
فکر نکنم از این روشنتر و ساده تر دیگه بشه آموزش داد.
اگه کسی این تاپیک رو خوب بخونه بعیده به مشکلی بربخوره.
فقط لینکهای سایت topse یکم مشکل دارن.البته نمیشه گفت مشکل:46:
لینکهایی که گذاشتی فقط برای کسانی کار میکنه که عضو سایت باشن.متاسفانه سایت هم روسی هست و اغلب بچه ها تو ثبت نامش به مشکل برمیخورن:13:
بهتره لینکها رو از سایت دیگه ای بذاری.مثلا تو سایت

اگه تو قسمت جستجوش دنبال فریمور یا فایل دیگه ای بگردی لینکهاشو بهت میده.میتونی از اونا استفاده کنی.
البته من به همه پیشنهاد میکنم حتما تو سایت topse ثبت نام کنند چون واقعا سایت خوبی هست و ممکنه پولی بشه.
بازم بابت تاپیک ممنون:11:

بهنازی
09-12-2007, 21:57
پس یکی به ما جواب نمیده این واسم خیلی مهمه.

iman_s
10-12-2007, 00:01
همونجوری که توحید گفت برای دانلود فایلها باید اول تو سایتش عضو بشید.اگر هم نمیخواهید تو اون سایت عضو بشید اسم فایل رو تو سایت 4shared.com جستجو کنید.میخواستم لینک از سایت 4shared بزارم ولی لینکهای این سایت اکثرا بعد از مدتی پاک میشن به همین خاطر از سایت topse.ru گذاشتم.

بهنازی عزیز اولا که اسم من ایمان هست نه امین.بعد شما میتونی هر فایل Main که دوست داری روی گوشیت فلش کنی و فرقی نمیکنه.منم در آخر پستم گفتم بهترین فریمور R1bc002 برای W800 هست.برای K750 هم R1ca021. فقط سعی کن فایل که دانلود میکنی EU باشه. همچنین FS هم ورژنش با Main یکی باشه خیلی بهتره.

iman_s
10-12-2007, 00:22
فایل Main برای W800 ورژن R1bc002:
لینک1:

لینک2:

فایل Fs برای W800 ورژن R1bc002 دارای زبان فارسی:

فایل Mian برای K750 ورژن R1ca021:
لینک1:

لینک2:

فایل Fs برای K750 ورژن R1ca021 دارای زبان فارسی:
لینک1:

لینک2:

Hadi King
10-12-2007, 01:34
دستت درد نكنه ايمان جون بابت اپلود......ولي يه مشكل براي من پيش امد...گوشي من k750 فايل هاي بالا همون main & fs برا w800 دانلود كردم و هر دوتا رو درست فلش كردم ولي موقع بالا امدن گوشي اين ارور رو واسه من ميزنه.....Configuration error.please contact your network operator or service centre.اين ارور مال چيه....

بهنازی
10-12-2007, 10:04
واقعا ممنونم از جواب شما عزیز
برای مدل brown هم فرقی نمیکنه ؟و میتونیم از مدلهای red برای brown هم استفاده کرد ؟

با تشکر

amonesary
10-12-2007, 11:37
سلام بر هموطنان مهربون چند تا سوال هنوز تو ذهنم مونده

1- برای تبدیل k750 به w800 ، بعد از اجرای برنامه ، مدل گوشی رو باید k750 انتخاب کنیم یا w800 ؟
البته من w800 انتخاب کردم و الان گوشیم درست کار میکنه اما موقع فلش با اینکه مدل رو w800 داده بودم خود برنامه از فایلهای رست k750 (ورژن فرمویر خود گوشی قبل از فلش) استفاده کرد.

2- الان کد مخفی رو که میزنم مدل گوشیم رو هنوز k750 نشون میده در حالی که فرمویر w800 روش هست (به لطف این تاپیک راحت شدیم از دست media player مزخرف k750 ، ایمان جان ،دمت خیلی خیلی گرم).حالا اگه من بخوام روی گوشیم پچ نصب کنم یا کلا موقع کار کردن با setool باید مدل گوشیم رو w800 انتخاب کنم یا k750 ؟

سوال آخرم هم اینه که چرا در phone language فقط English هست.من که از fs_emea_6 استفاده کردم با همون فایل کاستومی که تو تاپیک بود.

Hadi King
10-12-2007, 12:31
قبل از اين ارور كه گفتم اول دو گزينه مياد start phone & music only مياد موقعي كه روي گزينه start phone مياد info هم مياد كه وقتي اين گزينه رو ميزني چند كلمه اي نوشته خارجي مياد كه اخرش نوشته... can turoff this menu in settings>general>start-up menu ...... هر كي بلد بگه ممنونش ميشم....

Hadi King
10-12-2007, 16:35
يكي مشكل ما رو حل كنه ديگه.....ممنون ميشم

iman_s
11-12-2007, 01:33
دستت درد نكنه ايمان جون بابت اپلود......ولي يه مشكل براي من پيش امد...گوشي من k750 فايل هاي بالا همون main & fs برا w800 دانلود كردم و هر دوتا رو درست فلش كردم ولي موقع بالا امدن گوشي اين ارور رو واسه من ميزنه.....Configuration error.please contact your network operator or service centre.اين ارور مال چيه....

تو توضیحاتم گفتم اگه گوشی درست کاستومایز نشه این ارور رو میده.شما یکبار دیگه گوشی رو کاستومایز کن.

قبل از اين ارور كه گفتم اول دو گزينه مياد start phone & music only مياد موقعي كه روي گزينه start phone مياد info هم مياد كه وقتي اين گزينه رو ميزني چند كلمه اي نوشته خارجي مياد كه اخرش نوشته... can turoff this menu in settings>general>start-up menu ...... هر كي بلد بگه ممنونش ميشم....

تو گوشیهای سری W (که الان گوشی شما هم جزوی از این سری حساب میشه) هنگام روشن کردن گوشی 2 گزینه میاد که میپرسه که از گوشی فقط در حالت واکمن استفاده کنی یا از تلفن.اگه Start Phone رو بزنی میتونی با گوشی کار کنی ولی اگه Music Only رو انتخاب کنی فقط واکمن گوشی کار میکنه.(در این حالت گوشی بدون سیمکارت هم کار میکنه)از مسیری هم که با زدن دکمه Info نمایش داده میشه میتونی این پیغام رو برداری.یعنی با روشن کردن گوشی دیگه این پیغام نمیاد و از حالت Phone استفاده میشه.

iman_s
11-12-2007, 01:34
واقعا ممنونم از جواب شما عزیز
برای مدل brown هم فرقی نمیکنه ؟و میتونیم از مدلهای red برای brown هم استفاده کرد ؟

با تشکر
نه هرگز از قایلهای red برای brown یا برعکس استفاده نکنید.

iman_s
11-12-2007, 01:43
سلام بر هموطنان مهربون چند تا سوال هنوز تو ذهنم مونده

1- برای تبدیل k750 به w800 ، بعد از اجرای برنامه ، مدل گوشی رو باید k750 انتخاب کنیم یا w800 ؟
البته من w800 انتخاب کردم و الان گوشیم درست کار میکنه اما موقع فلش با اینکه مدل رو w800 داده بودم خود برنامه از فایلهای رست k750 (ورژن فرمویر خود گوشی قبل از فلش) استفاده کرد.

2- الان کد مخفی رو که میزنم مدل گوشیم رو هنوز k750 نشون میده در حالی که فرمویر w800 روش هست (به لطف این تاپیک راحت شدیم از دست media player مزخرف k750 ، ایمان جان ،دمت خیلی خیلی گرم).حالا اگه من بخوام روی گوشیم پچ نصب کنم یا کلا موقع کار کردن با setool باید مدل گوشیم رو w800 انتخاب کنم یا k750 ؟

سوال آخرم هم اینه که چرا در phone language فقط English هست.من که از fs_emea_6 استفاده کردم با همون فایل کاستومی که تو تاپیک بود.

1- بعد از تبدیل دیگه گوشی شما W800 هست و در همه برنامه ها باید از W800 استفاده کرد.
2- چند نفر گفتند که بعد از تبدیل در منوی سرویس یا بعضی برنامه ها نام گوشی رو بازهم K750 نشون میده. ولی من خودم تا بحال هر گوشی که تبدیل کردم W800 نشون میده.(به جز در XS++3.1 که مدل گوشی رو از IMEI هم تشخیص میده و گوشی رو K750 معرفی میکنه).ولی مهم اینه که گوشی با فریمور جدید کار میکنه.در مورد نصب پچ هم در قسمت اول گفتم ملا گوشی شما عوض شده و برای پچ هم باید از پچهای فریمور جدید استفاده کنید.
3- اگر از فایلهایی که اشاره کردید استفاده کردید قاعدتا باید زبان فارسی هم داشته باشید.خودم هم از این فایلها استفاده میکنم.یکبار گوشی رو مستر ریست کنید شاید جواب بده.اگه نشد یکبار دیگه FS و کاستومایز را فلش کنید.

Hadi King
11-12-2007, 02:41
تو توضیحاتم گفتم اگه گوشی درست کاستومایز نشه این ارور رو میده.شما یکبار دیگه گوشی رو کاستومایز کن.

تو گوشیهای سری W (که الان گوشی شما هم جزوی از این سری حساب میشه) هنگام روشن کردن گوشی 2 گزینه میاد که میپرسه که از گوشی فقط در حالت واکمن استفاده کنی یا از تلفن.اگه Start Phone رو بزنی میتونی با گوشی کار کنی ولی اگه Music Only رو انتخاب کنی فقط واکمن گوشی کار میکنه.(در این حالت گوشی بدون سیمکارت هم کار میکنه)از مسیری هم که با زدن دکمه Info نمایش داده میشه میتونی این پیغام رو برداری.یعنی با روشن کردن گوشی دیگه این پیغام نمیاد و از حالت Phone استفاده میشه.

ايمان جون دستت درد نكنه گوشيم درست شد خودت بايد ديگه بدوني كه ما كاربر مبتدي هستيم....از اين سوال ها زياد ميكنيم:31:

iman_s
11-12-2007, 03:03
ايمان جون دستت درد نكنه گوشيم درست شد خودت بايد ديگه بدوني كه ما كاربر مبتدي هستيم....از اين سوال ها زياد ميكنيم:31:
خوشحالم که موفق شدی.اینو هم بدون منم یک زمانی مبتدی بودم و از تو همین سایتها یک چیزایی یاد گرفتم.البته الان دیگه شما واسه خودت یه پا اوستا شدی.

دوستانی که مدل دقیق گوشیشون رو نمیدونند یا هنگام کار به مشکل بر میخورند Log گوشیشون رو بزارند تا بهتر بتونم راهنمایی کنم.

Hadi King
11-12-2007, 03:44
خوشحالم که موفق شدی.اینو هم بدون منم یک زمانی مبتدی بودم و از تو همین سایتها یک چیزایی یاد گرفتم.البته الان دیگه شما واسه خودت یه پا اوستا شدی.

دوستانی که مدل دقیق گوشیشون رو نمیدونند یا هنگام کار به مشکل بر میخورند Log گوشیشون رو بزارند تا بهتر بتونم راهنمایی کنم.

ايمان عزيز داري با حرفات منو شرمنده ميكني من هر چي استاد باشم به استادي شما نميشم.....تو بالايي:40:

بهنازی
11-12-2007, 10:36
آقا ایمان دستت درد نکنه
آیا پس تبدیل و یا فلش کردت اطلاعات ما رو گوش همش از بین میره یا نه ؟ چجوری میتونیم بک آپ بگیریم و و بک آپ مجدد رو گوشی منتقل کنیم؟

با تشکر

Hadi King
11-12-2007, 15:50
آقا ایمان دستت درد نکنه
آیا پس تبدیل و یا فلش کردت اطلاعات ما رو گوش همش از بین میره یا نه ؟ چجوری میتونیم بک آپ بگیریم و و بک آپ مجدد رو گوشی منتقل کنیم؟

با تشکر

بهنازي عزيز شرمنده جواب ميدم...چون به ايمان جون گفتي...گوشي من بعد از فلش كردن همه چي پاك شد تا شد w800i پس همه چي پاك ميشه.....بك اپ گرفتن هم با اين برنامهMyPhoneExplorer كار با اين برنامه خيلي راحته...
لينك دانلود اين برنامه تو اين تايپك...

fuse
14-12-2007, 17:58
دستت درد نکنه

hooraman
17-12-2007, 15:05
بچه ها همگي خسته نباشيد من ميخواستم بدونم كه گوشيهايي سريال چنج رو ميشه به w800تبديل كرد بعد از كجا بفهميم كه گوشي مونcid36ياcid49 لطفا راهنمايي كنيد

D E V I L
17-12-2007, 20:44
بچه ها همگي خسته نباشيد من ميخواستم بدونم كه گوشيهايي سريال چنج رو ميشه به w800تبديل كرد بعد از كجا بفهميم كه گوشي مونcid36ياcid49 لطفا راهنمايي كنيد
اولا عضویتتون رو تبریک میگم.
دوما گوشیهای سریال چیج رو نمیشه با این برنامه ها به w800 تبدیل کرد.
شما بهتره بدی بیرون برات با باکس فلش کنن.
اگه گوشیتون موقعی که تو تنظیمات دوربین با انتخاب بزرگترین سایز یعنی 1632*1224 بتونه زوم بکنه CID36 هست در غیر اینصورت CID49 هست.
موفق باشید:11:

iman_s
18-12-2007, 01:42
اگه گوشیتون موقعی که تو تنظیمات دوربین با انتخاب بزرگترین سایز یعنی 1632*1224 بتونه زوم بکنه Cid36 هست در غیر اینصورت Cid49 هست.
ممنون توحید جون من اینو نمیدونستم.

D E V I L
18-12-2007, 17:48
ممنون توحید جون من اینو نمیدونستم.
خودم تازه متوجهش شدم.
یکی از دوستام یه K750 کارکرده خریده بود که میتونست زوم کنه.منم اول درایوشو رو گوشیم تست کردم دیدم از درایو نیست.متوجه شدم cid36 هست.حدس زدم که علتش همون بوده.یه سرچی هم تو اینترنت زدم دیگه مطمئن شدم که k750 هایی که cid36 هستن زوم هم میکنن!

adrenalin
26-12-2007, 11:13
سلام من گوشیم کا750 هست وفقط میخوام مدیا پلیر گوشیم رو عوض کنم ایا این امکان وجود دارد بعد گوشی من سریال اصلی نیست ایا میشه؟؟؟؟؟

mohammad_77
26-12-2007, 20:24
با سلام .

اگر گوشیمو از کا 750 به دبلیو 800 تغییر بدهم (سی دی آی ) تغییر نکنه میشه دوباره به کا 750 برگردوندش ؟

در ضمن برای نصب پچ بهترین فریمور چیه ؟

با تشکر .

iman_s
27-12-2007, 03:01
سلام من گوشیم کا750 هست وفقط میخوام مدیا پلیر گوشیم رو عوض کنم ایا این امکان وجود دارد بعد گوشی من سریال اصلی نیست ایا میشه؟؟؟؟؟

فقط میتونی Skin مدیا پلیر رو عوض کنی.
یک روشش با ریختن اسکینها در فولدر مربوطه هست که با اشکالات زیادی همراه هست.مثلا کار نکردن دوربین یا نشون ندادن عکسها در گوشی.
روش دیگرش هم با نصب پچ Gfx هست که باید ایکونهای مربوط به مدیا پلیر رو پیدا کنی و بعد از نصب پچ در فولدر مربوط به پچ بریزی.

اگر گوشیت سریال اصلی نیست فقط نمیتونی فلش کنی.بقیه کارها ربطی به سریال نداره.

iman_s
27-12-2007, 03:04
با سلام .

اگر گوشیمو از کا 750 به دبلیو 800 تغییر بدهم (سی دی آی ) تغییر نکنه میشه دوباره به کا 750 برگردوندش ؟

در ضمن برای نصب پچ بهترین فریمور چیه ؟

با تشکر .

تو پست اول گفتم که میتونی دوبراه به حالت اول برگردونی. مثل اینکه روی کامپیوترت ویندوز ویستا نصب کنی.میتونی دوباره ویستا رو حذف و به XP برگردی.
بهترین فریمور هم برای W800 R1BC002 هست که بیتشرین تعداد پچ رو تو تمام گوشیها داره.
برای K750 هم R1ca021 بهترین هست . پچهای بیشتری داره.

mohammad_77
27-12-2007, 16:39
با سلام .

کا 750 را میشه به دبلیو 810 تغییر داد ؟

اگر بشود میتوان منو های فلش هم رویش اجرا کرد ؟

D E V I L
27-12-2007, 17:36
با سلام .

کا 750 را میشه به دبلیو 810 تغییر داد ؟

اگر بشود میتوان منو های فلش هم رویش اجرا کرد ؟
جواب منفی هست.اینکار شدنی نیست.

mohammad_77
27-12-2007, 19:49
جواب منفی هست.اینکار شدنی نیست.

حیف شد ولی ممنون .

albaloot
27-12-2007, 20:40
دست درد نکنه آقا ایمان توضیخات کامله
در مورد رجیستر اصلی بازدن کد #06#* در گوشی می شه فهمید اصلی یا نه؟
اگه گوشیمون هر فریموری داشته باشه می توان با فریمور ی که شما گذاشتید تبدیل به W800 کرد

iman_s
28-12-2007, 03:47
دست درد نکنه آقا ایمان توضیخات کامله
در مورد رجیستر اصلی بازدن کد #06#* در گوشی می شه فهمید اصلی یا نه؟
اگه گوشیمون هر فریموری داشته باشه می توان با فریمور ی که شما گذاشتید تبدیل به W800 کرد
آره میشه.اگه این کد با پشت گوشی یکی باشه گوشی رجیستر اصلیه.در ضمن اون IMEI که در برنامه Setool2lite نشون داده میشه سریال اصلی گوشی هست و هموه که پشت گوشی نوشته شده.
گوشی هم با هر فریموری باشه میشه تبدیل کرد.من فریمور R1bc002 رو که بهترین هست رو گذاشتم.

K A R I M I
28-12-2007, 04:14
سلام
من چند وقتی میشه که از تو کار هک اومدم بیرون و تو جریان اخبار جدید نیستم !
می خواستم بدونم که آیا میشه W810i رو به یه گشی مدل بالاتر تبدیل کرد؟

albaloot
29-12-2007, 18:54
من از گوشیم با setool log گرفتم و این رو به من داد
welcome to setool2 lite edition v 1.07
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51, DB2020 CID49/51/52
Loaded 51 flash descriptors
ChipID:8040,EMP protocol:0301
PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
FLASH CID detected:49
Speed:921600
Flash ID check:200D
Flash props sent ok
OTP LOCKED:1 CID:49 PAF:1 IMEI:0000000000 CERT:RED
FLASH CID:49 COLOR:RED

MAPP CXC article: R1BD001 prgCXC125952_EU_1_CL
MAPP CXC version: R1BD001
Language Package:EMEA_1
CDA article: CDA102239/43
CDA version: R15A
Default article: cxc125953
Default version: R1BD001

Operator: 000-00

USERCODE:0000

Elapsed:3 secs.

log با xs

15:31:30| XS++ v1.2 Ready !
15:31:37| Attempting to open the interface...
15:31:37| ++++++++++++++++++++++++++++++++++
15:31:37| Turn off phone
15:31:37| Hold C Button on phone and connect phone.
15:31:37| You have 30 seconds.
15:31:37| ++++++++++++++++++++++++++++++++++
15:31:40| PORT STATUS: ACTIVE
15:31:40| Baseband ID: 8040
15:31:40| Hardware Platform: db2010 Marita compact
15:31:40| Protocol Version: 3.1
15:31:40| Sending loaders\db2010_cid00_prodid_p3k.bin...
15:31:40| This is a PRODUCTION_ID loader
15:31:40| Activating GDFS...
15:31:40| Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:NULL GDFS:K750)
15:31:40| ...using GDFS name
15:31:40| ++++++++++++++++++++++++++++++++++
15:31:40| PHONE INFO
15:31:40| ++++++++++++++++++++++++++++++++++
15:31:40| DBID: db2010
15:31:40| OTP CID: 49
15:31:40| EROM CID: 49
15:31:40| EROM color: Red
15:31:40| IMEI: 000000xxxxxx
15:31:40| Phone: K750
15:31:41| Operator: EMEA_1
15:31:41| CDA: CDA102239/43 R15A
15:31:41| Firmware: R1BD001
15:31:41| EROM: n/a
15:31:41| ++++++++++++++++++++++++++++++++++
15:31:41| Ready for operation!
15:31:50| +++ Sendinging shutdown signal to phone...
15:31:50| +++ Done.. You may now connect again...
15:31:50| Shutting down...

گوشیمم که k750 برای تبدیل به w800 میشه یا نه

iman_s
30-12-2007, 03:38
سلام
من چند وقتی میشه که از تو کار هک اومدم بیرون و تو جریان اخبار جدید نیستم !
می خواستم بدونم که آیا میشه W810i رو به یه گشی مدل بالاتر تبدیل کرد؟
نه نمیشه.:41:

iman_s
30-12-2007, 03:43
من از گوشیم با setool log گرفتم و این رو به من داد
تو دو تا log شماره imei رو 000000000000000 نشون میده.اگه خودت برای جلوگیری از سو استفاده تو سایت اینجوری کردی که مشکلی نداری و میتونی فلش کنی ولی اگه واقعا همونیه که بالا نوشتی سریال شما مشکل داره.باید بدی برات سریالشو درست کنند.ببر بگو برات آنلاک کنند.(فوقش 2000 تومن بشه)
اینم مشخصات گوشی شما:
Cid 49 Red

albaloot
30-12-2007, 20:56
[quote=iman_s;1944222]تو دو تا log شماره imei رو 000000000000000 نشون میده.اگه خودت برای جلوگیری از سو استفاده تو سایت اینجوری کردی که مشکلی نداری و میتونی فلش کنی ولی اگه واقعا همونیه که بالا نوشتی سریال شما مشکل داره.باید بدی برات سریالشو درست کنند.

سریال اصلی است من خودم 000000000000 نوشتم پس میشه به w800 تبدیل کرد ؟ ممنون

iman_s
31-12-2007, 03:42
بله.برای فلش مشکلی نداری.

albaloot
01-01-2008, 21:46
ببخشید فکر میکنم که لینک فایل main cid 49 red برای w800 خرابه
یه سوالم داشتم فایل کاستومایز برای W800 برای cid 36 ,49 یکی است؟

albaloot
01-01-2008, 21:47
برای تقویت صدا چی باید چه فایل هایی رو add کنیم و اگر میشه لینک آکوستیک بهترین کیفیت صدا را بگذارید؟

iman_s
02-01-2008, 07:07
ببخشید فکر میکنم که لینک فایل main cid 49 red برای w800 خرابه
یه سوالم داشتم فایل کاستومایز برای W800 برای cid 36 ,49 یکی است؟

ببین از این سایتها میشه فریمور دانلود کرد.اگر نبود هم تو سایت 4shared نام فایل رو سرچ کن حتما پیدا میکنی.
کاستومایز هم برای cid36 با 49 فرقی نمیکنه. من کاستومایز با زبان فارسی رو تو صفحه اول گذاشتم.اینم لینکش:

iman_s
02-01-2008, 07:09
برای تقویت صدا چی باید چه فایل هایی رو add کنیم و اگر میشه لینک آکوستیک بهترین کیفیت صدا را بگذارید؟

من خودم از این آگوستیک استفاده میکنم و خیلی راضیم.صدای مکالمه هم افزایش میده:

albaloot
02-01-2008, 18:46
آقا ایمان دمت کرم دمت بقیه بچه ها هم همینجور من هم تونستم گوشی رو هک کنم وفقط درایور صدا رو عوض کردم و میخوام به w800 تبدیل کنم

بابا نترسید یک کمی ریسک کنید من هم می ترسیدم ولی حالا یاد گرفتم و کار با setool خیلی راحته (در ضمن هر کاری کردید پای خودتون)

albaloot
02-01-2008, 21:48
گوشیم k750 است.
برای تبدیل به w800 باید مدل گوشی رو k750 انتخاب کنم؟؟؟؟

iman_s
03-01-2008, 03:53
آقا ایمان دمت کرم دمت بقیه بچه ها هم همینجور من هم تونستم گوشی رو هک کنم وفقط درایور صدا رو عوض کردم و میخوام به w800 تبدیل کنم

بابا نترسید یک کمی ریسک کنید من هم می ترسیدم ولی حالا یاد گرفتم و کار با setool خیلی راحته (در ضمن هر کاری کردید پای خودتون)
مبارک باشه.صداش خوب شده یا نه؟

گوشیم k750 است.
برای تبدیل به w800 باید مدل گوشی رو k750 انتخاب کنم؟؟؟؟
قبل از اینکه فلش و تبدیل کنی مدل گوشی رو K750 انتخاب کن. ولی وقتی گوشی رو فلش کردی دیگه باید W800 رو انتخاب کنی.

بهنازی
04-01-2008, 18:21
با سلام به خدمت همه دوستان
نمیدونم کجای سایت فیلم آموزشی setool2 Lite اگه ممکنه لینکشو بزارین اینجا و همچنین لینک دانلود آخرین ورژن setool2 Lite

با تشکر

albaloot
04-01-2008, 18:25
برای تبدیل به w800 همونطوری که سه تا فایل گذاشته بودید دانلود کردم
W800_R1BC002_MAIN_EU_1_CA_RED49.mbn
W800_R1BC002_FS_EMEA6.bin
W800i_CDA102430_6_EMEA_6.zip
مگه نباید فایل اولی هم bin باشد

albaloot
04-01-2008, 18:37
(با سلام به خدمت همه دوستان
نمیدونم کجای سایت فیلم آموزشی setool2 Lite اگه ممکنه لینکشو بزارین اینجا و همچنین لینک دانلود آخرین ورژن setool2 Lite

با تشکر)

فیلم آموزش

برنامه نسخه 8

D E V I L
04-01-2008, 18:47
برای تبدیل به w800 همونطوری که سه تا فایل گذاشته بودید دانلود کردم
مگه نباید فایل اولی هم bin باشد
اشکالی نداره.فایلهات درستن میتونی فلش کنی.:31:

albaloot
05-01-2008, 18:29
اشکالی نداره.فایلهات درستن میتونی فلش کنی.:31:
مطمئنی چیزی نمیشه فلش کنیم یا نه ؛ چون ما هر چی آموزش ها رو خوندیم گفته بودند باید bin باشه؟؟
:13::46:

D E V I L
05-01-2008, 18:33
مطمئنی چیزی نمیشه فلش کنیم یا نه ؛ چون ما هر چی آموزش ها رو خوندیم گفته بودند باید bin باشه؟؟
:13::46:
اره بابا مطمئنم.
علاوه بر Bin ما دو فرمت دیگه هم داریم:
mbn برای فایل main
fbn برای فایل FS

albaloot
06-01-2008, 19:24
اره بابا مطمئنم.
علاوه بر Bin ما دو فرمت دیگه هم داریم:
mbn برای فایل main
fbn برای فایل FS

دستت درد نکنه البته نمی خواستیم توهینی کرده باشیم بازم ممنون

D E V I L
06-01-2008, 23:55
دستت درد نکنه البته نمی خواستیم توهینی کرده باشیم بازم ممنون
نه بابا چه توههینی.
کاش همه مثل شما قبل از اینکه کاری انجام بدن سوال کنن.نه بعد از اینکه خرابکاری کردن:27:

albaloot
07-01-2008, 18:20
نه بابا چه توههینی.
کاش همه مثل شما قبل از اینکه کاری انجام بدن سوال کنن.نه بعد از اینکه خرابکاری کردن:27:

حرف شما درسته
خودم چون یک بار گند زده بودم دیگه سوال میکنم و تا حالا مشکلی پیش نیومده :27::31::20:

albaloot
07-01-2008, 18:26
نه بابا چه توههینی.

حرف شما درسته
خودم چون یک بار گند زده بودم دیگه سوال میکنم و تا حالا مشکلی پیش نیومده :27::31::20:

red dragon
07-01-2008, 22:54
سلام به دوستان عزیز
من تازه عضو این سایت شدم و یه پچ رو روی گوشیم نصب کردم . حالا گوشیمو که روشن میکنم ارم سونی اریکسون که میاد و میره بعدش گوشیم مرتب چراغ میزنه و خاموشو روشن میشه . یکی بهم گفت که باید کاستومایزش کنم اگه زحمتی نیست لینک کاستومایز این گوشی( R1ca021_cxc125954_china_cl ) رو برام بذارین .
ممنون میشم .

D E V I L
07-01-2008, 23:30
سلام به دوستان عزیز
من تازه عضو این سایت شدم و یه پچ رو روی گوشیم نصب کردم . حالا گوشیمو که روشن میکنم ارم سونی اریکسون که میاد و میره بعدش گوشیم مرتب چراغ میزنه و خاموشو روشن میشه . یکی بهم گفت که باید کاستومایزش کنم اگه زحمتی نیست لینک کاستومایز این گوشی( R1ca021_cxc125954_china_cl ) رو برام بذارین .
ممنون میشم .
مشکل شما بخاطر کاستومایز نیست.اگه دقت کنید main گوشیه شما چینی هست و پچهایی که برای k750 نوشته شده بر روی مین EU جواب میده.باید گوشیرو فلش کنید تا درست بشه.
اگه رجیسترش اصلی هست طبق آموزشهای همین تاپیک فلشش کنید.تنها با فلش main مشکل گوشیه شما هل میشه.
ولی اگه رجیسترش چینج هست باید بدید بیرون با باکس براتون فلش کنن.

red dragon
08-01-2008, 00:43
devil عزیز ممنون از اینکه جوابم رو دادی
ولی یه سوال دیگه ... میتونم با همون main و fs ای که گذاشتی ( K750_R1CA021_MAIN_EU_1_CL_RED49 و K750_R1CA021_FS_EMEA_6_RED49 ) فلشش کنم یا حتما باید از main و fs چینی ( K750_R1CA021_MAIN_China_CL_RED49 و K750_R1CA021_FS_APAC_1_RED49 ) استفاده کنم ؟
اگه جواب سوالم رو سریع تر بدی ممنون میشم چون واقعا بهش احتیاج دارم .
بازم ممنون .

iman_s
08-01-2008, 05:21
devil عزیز ممنون از اینکه جوابم رو دادی
ولی یه سوال دیگه ... میتونم با همون main و fs ای که گذاشتی ( K750_R1CA021_MAIN_EU_1_CL_RED49 و K750_R1CA021_FS_EMEA_6_RED49 ) فلشش کنم یا حتما باید از main و fs چینی ( K750_R1CA021_MAIN_China_CL_RED49 و K750_R1CA021_FS_APAC_1_RED49 ) استفاده کنم ؟
اگه جواب سوالم رو سریع تر بدی ممنون میشم چون واقعا بهش احتیاج دارم .
بازم ممنون .
تو صفحه های قبل توضیح داده بودم که میشه اینکار رو انجام داد.
شما میتونی هر نسخه از فریموری که مربوط به گوشی شما باشه رو فلش کنی مثل R1ca021. r1bc002.r1db001 و ... فقط سعی کن از main های EU استفاده کنی نه چینی.R1ca021 هم از نظر ساپورت پچ بهترینه

farhad1390
10-01-2008, 12:45
ببخشید با زدن *#06# شماره سریال با سریال روی کارتون نمی خونه ولی شماره کارتون با شماره پشت باتری کاملا یکیه ؟؟؟؟ حالا من نمی تونم گوشیمو هک کنم ؟؟ یا راه حلی داره

miliomid
10-01-2008, 15:30
سلام آقایون

از آموزشهای خیلی خوب و کامل شما ممنونم

می دونم جای پرسیدن این سوال اینجا نیست ولی اگه میشه بگید FS گوشی های دیگه رو از کجا پیدا کنم ؟
گوشیم w550i هست

Firmware : R4CB020
البته زبان فارسی رو هم پشتیبانی کنه

ممنونم :40::11:

albaloot
11-01-2008, 18:24
دیگه شنبه همه امتحان دارن کسی سر نمی زنه

miliomid
11-01-2008, 22:54
دوستان فردا هم مدارس تعطیل شدند :27:
خوش بگذره :31:

iman_s
12-01-2008, 05:33
ببخشید با زدن *#06# شماره سریال با سریال روی کارتون نمی خونه ولی شماره کارتون با شماره پشت باتری کاملا یکیه ؟؟؟؟ حالا من نمی تونم گوشیمو هک کنم ؟؟ یا راه حلی داره
گوشی شما رجیستر دستی هست.ببر بیرون برات سریال اصلی کنند و خیال خودت رو راحت کن.
خرج آنلاک 1000 تا 2000 تومن و فول فلش حدود 4000 تا 6000 تومنه.

ALFA323
12-01-2008, 16:55
سلام ایمان جان خوبی داداش ...
اقا یه چیزی تزت میخوام نه حوصلم شد برم تو کلوپ پچ نه اینکه سرچ کنم .اگر دم دستت هست برام بزارش
یه پچ میخوام که ظرفیت اس ام اس های W800 رو زیاد کنه هرچه بیشتر بهتر ... اگر هست ما رو فراموش نکن ..با تشکر فراووون

D E V I L
12-01-2008, 17:37
سلام ایمان جان خوبی داداش ...
اقا یه چیزی تزت میخوام نه حوصلم شد برم تو کلوپ پچ نه اینکه سرچ کنم .اگر دم دستت هست برام بزارش
یه پچ میخوام که ظرفیت اس ام اس های W800 رو زیاد کنه هرچه بیشتر بهتر ... اگر هست ما رو فراموش نکن ..با تشکر فراووون
نیازی به پچ نیست شما فایل زیر رو با SetoolLite رو گوشیت بریز همه چیز حل میشه.

البته ببخشید من جواب دادم.

ALFA323
12-01-2008, 20:06
Devil جان دستت درد نکنه واقعاً ممنونم ...

Hadi King
12-01-2008, 21:47
من گوشی دوستم رو میخواستم فلش کنم که دیگه خاموش شد و روشن نمیشه چی کار کنم خیلی جلوی رفیقم شرمنده شدم میخوام درستش کنم چی کار کنم گوشیش هم K510i هر فایلی لازم بزارین....دستتون درد نکنه....

albaloot
13-01-2008, 18:42
نمی دونم چرا با گوشیم بعضی مواقع نمی تونم زنگ بزنم یا نمیشه بهش زنگ زد ، ریطی به آنتن دهی نداره .
(باید چند بار بگیرم تا زنگ بزنه)
در ضمن گوشیم K750

D E V I L
13-01-2008, 18:55
نمی دونم چرا با گوشیم بعضی مواقع نمی تونم زنگ بزنم یا نمیشه بهش زنگ زد ، ریطی به آنتن دهی نداره .
(باید چند بار بگیرم تا زنگ بزنه)
در ضمن گوشیم K750
شَاید مشکل از شبکه باشه

golmohammadi
13-01-2008, 20:13
ممنون ايمان و بقيه دوستان
من قبل از تبديل مدل گوشي را w800 انتخاب كردم و فلش كردم خواستم ببينم اين مسئله مشكلي پيش نمياره ؟
در ضمن مدت فلش 8 دقيقه بود
در ضمن زبان فارسي هم نداره كه فكر كنم از فايل كاستومايز هست البته اين فايل را هم ريختم رو گوشي اما نميدونم چطور شد كه تاثير نداشت
راستي فايل كاستومايز را بايد عين خودشو قرار بديم تو MISC File يا بايد tpaرا زيپ كرده و قرار بديم ؟

iman_s
14-01-2008, 01:50
ممنون ايمان و بقيه دوستان
من قبل از تبديل مدل گوشي را w800 انتخاب كردم و فلش كردم خواستم ببينم اين مسئله مشكلي پيش نمياره ؟
در ضمن مدت فلش 8 دقيقه بود
در ضمن زبان فارسي هم نداره كه فكر كنم از فايل كاستومايز هست البته اين فايل را هم ريختم رو گوشي اما نميدونم چطور شد كه تاثير نداشت
راستي فايل كاستومايز را بايد عين خودشو قرار بديم تو MISC File يا بايد tpaرا زيپ كرده و قرار بديم ؟

نه مشکلی پیش نمیاد.
به غیر از کاستومایز باید Fs هم فارسی باشه (Emea5 یا Emea6) تو یک تاپیک دیگه هم گفتم.
فاشل کاستومایز هم باید در Misc Files قرار بدیم ولی نحوه فشرده شدنش هم باید درست باشه.(مسیر فایلها)

iman_s
14-01-2008, 02:01
من گوشی دوستم رو میخواستم فلش کنم که دیگه خاموش شد و روشن نمیشه چی کار کنم خیلی جلوی رفیقم شرمنده شدم میخوام درستش کنم چی کار کنم گوشیش هم K510i هر فایلی لازم بزارین....دستتون درد نکنه....

فایل Fs رو از مسیر زیر بگیر:

این فایلش زبان فارسی داره:
K510_R4EA031_FS_M_EAST_N_AFR_RED49.rar

فایل main هم از این مسیر بگیر:

حتما این فایلش رو بگیر:
K510_R4EA031_MAIN_GENERIC_RED49.rar

اگه آدرسها درست نیومد.وارد سایت share2flash.com بشو.
sonyEricsson رو انتخاب بکن.بعد به ترتیب زیر برو تا فایلهاتو پیدا کنی:
SonyEricsson/FLASHES/USBsmart etc/Firmware/K510i/

Hadi King
14-01-2008, 04:02
ایمان جون دستت درد نکنه بازم تو به دادم رسیدی.......خیلی خیلی ممنون

golmohammadi
14-01-2008, 13:01
نه مشکلی پیش نمیاد.
به غیر از کاستومایز باید Fs هم فارسی باشه (Emea5 یا Emea6) تو یک تاپیک دیگه هم گفتم.
فاشل کاستومایز هم باید در Misc Files قرار بدیم ولی نحوه فشرده شدنش هم باید درست باشه.(مسیر فایلها)

ظاهرا من همون فالي را ريختم كه فارسي هم داره منظورم fs : W800_R1BC002_FS_EMEA6
الان بايد چيكار كنم ؟

D E V I L
14-01-2008, 14:16
ظاهرا من همون فالي را ريختم كه فارسي هم داره منظورم fs : W800_R1BC002_FS_EMEA6
الان بايد چيكار كنم ؟

فایل رو که ریختید درسته.ضمنا جواب شما رو تو کلوپ k750 دادم.

albaloot
16-01-2008, 18:24
گوشیمو به w800 تبدیل کردم و ازتون می خوام چند تا از منو های ردیفتونو برامون بذلرید
من جدا جدا فایل ها رو ؛ رو گوشی فلش کردم چون هر سه با هم رو انجام نداد و فقط مین رو عوض کرد علتش چیه؟

iman_s
16-01-2008, 23:59
گوشیمو به w800 تبدیل کردم و ازتون می خوام چند تا از منو های ردیفتونو برامون بذلرید
من جدا جدا فایل ها رو ؛ رو گوشی فلش کردم چون هر سه با هم رو انجام نداد و فقط مین رو عوض کرد علتش چیه؟

تو کلوپ منو بگرد تا این تاپیک قاطی پاتی نشه.
منم بعضی وقتها که میخوام فلش کنم همه رو فلش نمیکنه و مجبورم جدا جدا فلش کنم.

persiancat
17-01-2008, 18:01
سلام به تمام دوستان،

چند روز يه گوشي K750i را دادم برام فلش كردند، يك ساعت بعد كنجكاو شدم ببينم ميتونم با نرم افزار SEtools بك آپ ازش بگيرم، روي read flash كليك كردم (مدل گوشي را هم يادم رفته بود ست كنم) بعد از اينكه از usb جداش كردم و روي ready كليك كردم گوشي ديگه روشن نشد! تا حالا 4 ~ 5 بار كامل فلش كردم (با توجه به دستورالعملي كه اينجا اومده) اما بي فايده ست چون وقتی روشن میشه رویplease wait گیر می کنه (25% را که پر کرد, قفل می کنه) بعدش هم صفحه سياه ميشه و هيچي... مجبورم باتري را در بيارم يه مدت صبر كنم تا بتونم دوباره روشنش کنم.

تمام فایل ها را از لینک های همینجا (مخصوص k750) گرفتم,

در ضمن با XS++ نتونستم فلش کنم، چون وسط فلش گوشی خاموش میشد! یعنی خود بخود خاموش میشه و XS ارور میده

خواهش مي كنم اگه كسي مي تونه، كمكم كنه، گوشي مال خودم نيست، واقعا نمي دونم چيكار كنم

خيلي ممنون

albaloot
17-01-2008, 19:40
اگه گوشی رو فول فلش کنیم درایور دوربین و صدا از بین مره و باید دوبار درایور رو فلش کنیم؟
ممنون

albaloot
17-01-2008, 20:21
آقا ایمان دستت درد نکنه بابت همه ی آموزشها
میدونم که اینجا جاش نیست ولی می خواستم ببینم که میشه قاب k750 رو با w800 عوض کرد یانه چون بعضی ها میگن نه بعضی ها میگن آره
خودتون تو یه پستی گفته بودید جوی استیکش خوب کار نمیکنه
خوب حالا چه کنیم؟

herkules
17-01-2008, 20:51
ba drood be shoma man 1 moshkel daram ke gushimo khamush kardam va vaghti roshanesh kardam didam lcd dare 4eshmak mizane va peyghame sos mide va campiuteram ham windowse vistast mikhastam age shoma komak konid mobilamo flash konam mamnun misham age rahnami befarmaid va piruz va sar boland bashid

herkules
17-01-2008, 20:51
bebakhsid modele gushi sony ericsson w700

iman_s
18-01-2008, 01:01
سلام به تمام دوستان،

چند روز يه گوشي K750i را دادم برام فلش كردند، يك ساعت بعد كنجكاو شدم ببينم ميتونم با نرم افزار SEtools بك آپ ازش بگيرم، روي read flash كليك كردم (مدل گوشي را هم يادم رفته بود ست كنم) بعد از اينكه از usb جداش كردم و روي ready كليك كردم گوشي ديگه روشن نشد! تا حالا 4 ~ 5 بار كامل فلش كردم (با توجه به دستورالعملي كه اينجا اومده) اما بي فايده ست چون وقتی روشن میشه رویplease wait گیر می کنه (25% را که پر کرد, قفل می کنه) بعدش هم صفحه سياه ميشه و هيچي... مجبورم باتري را در بيارم يه مدت صبر كنم تا بتونم دوباره روشنش کنم.

تمام فایل ها را از لینک های همینجا (مخصوص k750) گرفتم,

در ضمن با XS++ نتونستم فلش کنم، چون وسط فلش گوشی خاموش میشد! یعنی خود بخود خاموش میشه و XS ارور میده

خواهش مي كنم اگه كسي مي تونه، كمكم كنه، گوشي مال خودم نيست، واقعا نمي دونم چيكار كنم

خيلي ممنون
گوشی شما سریال اصل نیست.احتمالا کسی که براتون فلش کرده سریال گوشی رو عوض کرده.
بعد از فلش پچ زیر رو روی گوشی بریزتا plz wait رو دور بزنه.یا ببر بیرون برات آنلاک کنند.
متن زیر رو ت نت پد بریز و با پسوند vkp ذخیره کن.

البته اگه فریمورت R1CA021 باشه.
اگه به w800 تبدیل کردی از این یکی استفاده کن:

اگه گوشی رو فول فلش کنیم درایور دوربین و صدا از بین مره و باید دوبار درایور رو فلش کنیم؟
ممنون
آره.اگه fs فلش بشه درایورها ازبین میره.
(البته در setool2lt با استفاده از یک پکیج sfa میشه از اینکار جلوگیری کرد ولی من نتونستم جواب بگیرم و توصیه هم نمیکنم)

آقا ایمان دستت درد نکنه بابت همه ی آموزشها
میدونم که اینجا جاش نیست ولی می خواستم ببینم که میشه قاب k750 رو با w800 عوض کرد یانه چون بعضی ها میگن نه بعضی ها میگن آره
خودتون تو یه پستی گفته بودید جوی استیکش خوب کار نمیکنه
خوب حالا چه کنیم؟
آره میشه ولی باید دل و روده گوشی رو بریزی بیرون.آموزشش فعلا دم دستم نیست بعدا برات آپ میکنم. من قبلا یک گوشی k750 رو دادم برام قابش رو عوض کردند.البته خودم فایل آموزشیش رو بردم پیش یک تعمیرکار و اون برام عوض کرد. یادمه بعد از تعویض قاب جوی استیک پایینش خوب کار نمیکرد.

ba drood be shoma man 1 moshkel daram ke gushimo khamush kardam va vaghti roshanesh kardam didam lcd dare 4eshmak mizane va peyghame sos mide va campiuteram ham windowse vistast mikhastam age shoma komak konid mobilamo flash konam mamnun misham age rahnami befarmaid va piruz va sar boland bashid
شما فایل Main مناسب با گوشیتون رو از سایت share2flash.com بگیر و روی گوشی فلش کن.آموزشها تو صفحه اول هست.وقتی وارد سایت شدی مسیر زیر رو دنبال کن:
SonyEricsson/FLASHES/USBsmart etc/Firmware/W700i/

persiancat
18-01-2008, 12:36
سلام ایمان جان، آقا ممنون، روشن شد، هر چی دنبال دکمه تشکر گشتم، پیداش نکردم! مجبور شدم یک پاسخ پست کنم، بهرحال ممنون از کمکت

iman_s
19-01-2008, 00:58
سلام ایمان جان، آقا ممنون، روشن شد، هر چی دنبال دکمه تشکر گشتم، پیداش نکردم! مجبور شدم یک پاسخ پست کنم، بهرحال ممنون از کمکت
خیلی ممنون دوست عزیز :11:
خوشحالم که مشکلت حل شد.

Hadi King
20-01-2008, 16:27
ایمان جون اگه Imei گوشی دیگه داشته باشی میشه چیکار کرد.....چون همه Imei خودشون رو سیاه میکردن تا کسی نفهمه......

red dragon
21-01-2008, 00:10
سلام به دوستان عزیزمن یه سوال داشتم که ممنون میشم بهش جواب بدید :ایا برای تبدیل k750-R1CA021 prgCXC125952_EU_1_CL به w800 میتونم از برنامه setool2lite استفاده کنم ؟ اگه میشه راهشو بزارید .

D E V I L
21-01-2008, 00:50
سلام به دوستان عزیزمن یه سوال داشتم که ممنون میشم بهش جواب بدید :ایا برای تبدیل k750-R1CA021 prgCXC125952_EU_1_CL به w800 میتونم از برنامه setool2lite استفاده کنم ؟ اگه میشه راهشو بزارید .

بله میشه.صفحه اول تاپیک رو بخونی آموزشش بصورت کامل هست.

iman_s
21-01-2008, 01:28
ایمان جون اگه Imei گوشی دیگه داشته باشی میشه چیکار کرد.....چون همه Imei خودشون رو سیاه میکردن تا کسی نفهمه......
این شماره یک شماره منحصر بفرد مخصوص گوشی شماست.اگه کسی شماره گوشی شما رو بدونه میتونه شماره سریال گوشی خودشو(نه همه گوشیها) به سریال گوشی شما تغییر بده.اونوقت در شبکه 2 گوشی با شماره سریال گوشی شما وجود داره.این خودش یک نوع سو استفاده میشه.اینطور نیست؟
به خصوص در زمانی که بحث رجیستر وجود داشت.
در ضمن اگر گوشی شما گم بشه و درخواست ردیابی بدی ممکنه اون یکی گوشی که با سریال شما تو شبکه کار میکنه پیدا بشه و دست شما به هیچ جا بند نمیشه.

JAVAD_YAS14
21-01-2008, 11:02
من ميخوام k750 را به w800 تبديل كنم:20:
اول ميخوام بپرمس كه از چه بر نامه اي استفاده كنم بهتره:13:
دوم اين كه يكي از دوستان زحمت بكشه ويك توضيح كامل با تمام جزءيات به من بده تا بفهمم كه بايد چي كار كنم تا دچار مشكل نشم:31:

JAVAD_YAS14
21-01-2008, 11:07
اول اين كه از چه برنامه اي واسه اين كار استفاده كنم بهتره:13:
دوم اينكه يكي از دوستان زحمتي بكشه وتوضيح كاملي رو با تمام جزءييات بده تا دچار مشكل نشم:31::11:

D E V I L
21-01-2008, 14:46
پس آموزشی که تو پست اول هست کشکه؟؟؟

red dragon
21-01-2008, 15:46
devil عزیز ممنون که جواب دادی ولی یه سوال دیگه برای تبدیل k750 به w800 با برنامه setool2lite از همون اول باید نوع گوشیم رو w800 انتخاب کنم .( منظورم موقعیه که دارم فلشش میکنم . )

albaloot
21-01-2008, 19:04
devil عزیز ممنون که جواب دادی ولی یه سوال دیگه برای تبدیل k750 به w800 با برنامه setool2lite از همون اول باید نوع گوشیم رو w800 انتخاب کنم .( منظورم موقعیه که دارم فلشش میکنم . )
البته ببخشید که من دارم جواب میدم
اگه گوشیت k750 است و میخوای به w800 تبدیل کنی باید مدل گوشی رو همون k750 انتخاب کنی
بعد از اینکه گوشیت به w800 تبدیل شد دیگه باید مدل گوشی رو w800 انتخاب کنی
با آرزوی موفقیت

red dragon
21-01-2008, 20:28
ممنون albaloot عزیز

JAVAD_YAS14
22-01-2008, 00:41
حالا برای اینکه گوشی توسط این برنامه ها شناخته شود و پس از وصل کردن کابل گوشی روشن نشود نیاز به درایور مخصوص با نام USB Flash Driver هست.ابتدا فایل درایور رو از لینک زیر دریافت کنید:

سپس این فایلها رو در محلی روی هارددیسک کامپیوتر استخراج(Unzip) کنید.گوشی رو خاموش کرده و سیمکارت و مموری کارت رو خارج کنید.باتری رو در محل خود قرار داده و دکمه C روی گوشی رو نگه دارید و کابل را به گوشی وصل کنید.در این هنگام ویندوز(در کامپیوتر) پیغام پیدا کردن سخت افزار جدید را میدهد و برنامه نصب درایور باز میشود.همانند نصب یک سخت افزار در ویندوز عمل کرده و هر وقت درایور خواست از فایلهایی که از لینک بالا دانلود کرده و در هارددیسک کامپیوتر استخراج کردید استفاده کنید تا درایور نصب شود.بعد از نصب این درایور شما میتونید از گوشی خود به عنوان یک دستگاه رم ریدر(در حالت خاموش)نیز استفاده کنید.

ميشه توضيح بدين كه چه طوري ميتونيم اون فايلي رو كه براي اتصال گوشي به وسيله USB دانلود كرديم براي ويندوز تعريف كنيم:13:

iman_s
22-01-2008, 04:48
ميشه توضيح بدين كه چه طوري ميتونيم اون فايلي رو كه براي اتصال گوشي به وسيله USB دانلود كرديم براي ويندوز تعريف كنيم:13:

تو همون پستی که نقل قول کردی توضیح دادم.

JAVAD_YAS14
22-01-2008, 10:11
تو همون پستی که نقل قول کردی توضیح دادم.

مشكل من اين جاست كه نميتونم اون فايل رو براي ويندوز تعريف كنم
اصلا وقتي كه ميخوام تعريفش كنم از اون فايل نميتونم به عنوان يك تعريف كننده براي ويندوز استفاده كنم
لطفا كمكم كنيد

red dragon
22-01-2008, 12:45
سلام به دوستان عزیز
من العان گوشیم( k750 ) رو فلش کردم و w800 کردمش ولی فلش من با فلشی که توی اون فیلم فلش بود فرق داشت یعنی فقط تا قسمت block 291\291 ادامه پیدا کرد و بعدش تموم شد ولی العان خود گوشی درسته و تبدیل به w800 شده . فقط یه مشکل مگه وقتی گوشی فلش میشه نباید تمام اطلاعات روی گوشی حذف بشه چون مال من هیچی پاک نشده حتی منویی که نصب کرده بودمم هنوز هست .
----------------------------------------------------------------------------------
راستی داشت یادم میرفت وقتی گوشیم رو روشن کردم setup wizard بالا نیومد و وقتی هم که رفتم توی phone language دنبال زبان فارسی نبود و فقط زبان انگلیسی رو داشت در صورتی که من از همون کاستومایزی که گفته بودین استفاده کردم .
ممنون میشم یکی راهنماییم کنه .

Hadi King
22-01-2008, 16:59
اول اين كه از چه برنامه اي واسه اين كار استفاده كنم بهتره:13:
دوم اينكه يكي از دوستان زحمتي بكشه وتوضيح كاملي رو با تمام جزءييات بده تا دچار مشكل نشم:31::11:

تو تایپک فلش سونی اریکسون و تبدیل K750 به W800 برای کاربران مبتدی امدی پس پست اول رو برو یه نگاهی بنداز به جوابت میرسی....:46:

JAVAD_YAS14
22-01-2008, 17:39
حالا با توجه به Cid و Brown/Red بودن گوشی خود فایلهای Main و Fs برای W800 را از لینکهای زیر دانلود کنید:
Cid49Red

اين فايل هارو نميشه دانلود كرد:41:
يكي لطف كنه و يك جاي ديگه اين دوتا فايل رو آپلود كنه :46:

albaloot
22-01-2008, 21:54
سلام به دوستان عزیز
من العان گوشیم( k750 ) رو فلش کردم و w800 کردمش ولی فلش من با فلشی که توی اون فیلم فلش بود فرق داشت یعنی فقط تا قسمت block 291\291 ادامه پیدا کرد و بعدش تموم شد ولی العان خود گوشی درسته و تبدیل به w800 شده . فقط یه مشکل مگه وقتی گوشی فلش میشه نباید تمام اطلاعات روی گوشی حذف بشه چون مال من هیچی پاک نشده حتی منویی که نصب کرده بودمم هنوز هست .
----------------------------------------------------------------------------------
راستی داشت یادم میرفت وقتی گوشیم رو روشن کردم setup wizard بالا نیومد و وقتی هم که رفتم توی phone language دنبال زبان فارسی نبود و فقط زبان انگلیسی رو داشت در صورتی که من از همون کاستومایزی که گفته بودین استفاده کردم .
ممنون میشم یکی راهنماییم کنه .

من هم یه چنین مشکلی داشتم اول اینکه مطمئنی که گوشیت w800 شده .
دکمه ی کم یا زیاد رو در صفحه اصلی بزن (- و +) شاید در قسمت Model : K750i نوشته شده باشد .

اگه اینجوری بود
(((تمامی فایل هایی که در پست اول بود رو دانلود کردی .
W800_R1BC002_MAIN_EU_1_CA_RED49.mbn مین
W800_R1BC002_FS_EMEA6.bin برای داشتن زبان فارسی
W800i_CDA102430_6_EMEA_6.zip کاستومایز گوشی )))

اگه سه تا رو با هم فلش زدی نشد هر کدومو جدا جدا فلش کن (به همون ترتیبی که توی آموزش هاخوندی)
من که جدا جدا فلش کردم مشکلی پیش نیومد

JAVAD_YAS14
22-01-2008, 23:21
سلام به همه دوستان

چند تا سوال دارم:31:
1 كار باكدو برنامه راحت تر و طممعن تره:20:
2 دوستاني كه فلش رو انجام دادن، ميخوام بدونم كه بعد از فلش كردن گوشي كاملا به w800 تبديل ميشه:13:
يعني دكمه play كنار گوشي هم كار ميكنه و اسم گوشي هم W800 ميشه:21:

red dragon
22-01-2008, 23:26
albaloot عزیز حق با توعه ولی منظورت از جدا جدا فلش کردن یعنی چی ؟؟؟

iman_s
23-01-2008, 03:54
مشكل من اين جاست كه نميتونم اون فايل رو براي ويندوز تعريف كنم
اصلا وقتي كه ميخوام تعريفش كنم از اون فايل نميتونم به عنوان يك تعريف كننده براي ويندوز استفاده كنم
لطفا كمكم كنيد
تا چه مرحله ای پیش میری.اگه فایلی که دانلود کردی رو ویندوز نمیشناسه باید با برنامه winrar این فایل رو باز کنی و فایلهای داخلش رو در یک قسمت از کامپیوترت اکسترکت(unzip) کنی.بعد موقع نصب سخت افزار مسیرش رو بدی.
ولی اگه دکمه C رو نگه میداری و کابل رو وصل میکنی، ویندوز پیغامی نمیده قبلش device Mnager رو باز کن بعد کابل رو وصل کن.در قسمت Usb کنار یکی از آیکنها یک علامت تعجب زرد رنگ میاد.روش رایت کلیک کن و updat Driver رو بزن و مراحل رو ادامه بده.سپس مسیر درایوری که در هاردت اکسترکت کردی رو بده.

iman_s
23-01-2008, 04:10
من هم یه چنین مشکلی داشتم اول اینکه مطمئنی که گوشیت w800 شده .
دکمه ی کم یا زیاد رو در صفحه اصلی بزن (- و +) شاید در قسمت Model : K750i نوشته شده باشد .

اگه اینجوری بود
(((تمامی فایل هایی که در پست اول بود رو دانلود کردی .
W800_R1BC002_MAIN_EU_1_CA_RED49.mbn مین
W800_R1BC002_FS_EMEA6.bin برای داشتن زبان فارسی
W800i_CDA102430_6_EMEA_6.zip کاستومایز گوشی )))

اگه سه تا رو با هم فلش زدی نشد هر کدومو جدا جدا فلش کن (به همون ترتیبی که توی آموزش هاخوندی)
من که جدا جدا فلش کردم مشکلی پیش نیومد
تایید میشه.
دوستان خواهشا اول تمامی آموزشها رو بخونند تا با مشکلی مواجه نشوند.همین albaloot عزیز هم با همین آموزشها واسه خودش استادی شده.وقتی جوابهایی که albaloot به بقیه میده رو میبینم خیالم از بابت تاپیک راحت میشه.

سلام به همه دوستان

2 دوستاني كه فلش رو انجام دادن، ميخوام بدونم كه بعد از فلش كردن گوشي كاملا به w800 تبديل ميشه:13:
اگه اصول هک رو بلد باشی کار با جفتش یکی هست.هر کدوم یکسری برتریهایی نسبت به یکدیگر دارند ولی کارکردشون یکی هست.
مثلا در برنامه XS نیازی به فایل کاستومایز نداریم و خود برنامه کاستومایزهای استاندارد گوشی رو داره.
یا برنامه Setool2lite میتونه فایلهای Cid36 رو روی گوشیهای Cid49 فلش کنه.

albaloot عزیز حق با توعه ولی منظورت از جدا جدا فلش کردن یعنی چی ؟؟؟
تو صفحات قبل توضیح داده شده بود.
یعنی هر فایل(main.fs.کاستومایز) رو جداگانه فلش کنی.
اگه با Xs کار میکنی اول Fs بعد کاستومایز بعد Main.
اگه با Setool2lite کار میکنی اول fs بعد Main بعد کاستومایز.

JAVAD_YAS14
23-01-2008, 12:43
نقل قول:

نوشته شده توسطpersiancat
سلام به تمامدوستان،چند روز يه گوشي K750i را دادم برام فلش كردند،يك ساعت بعد كنجكاو شدم ببينم ميتونم با نرم افزار SEtools بك آپ ازش بگيرم، روي read flash كليك كردم (مدل گوشي را هم يادم رفته بود ست كنم) بعد از اينكه از usb جداش كردم و روي ready كليك كردم گوشي ديگه روشن نشد! تا حالا 4 ~ 5 بار كامل فلشكردم (با توجه به دستورالعملي كه اينجا اومده) اما بي فايده ست چون وقتی روشن میشهرویplease wait گیر می کنه (25% را که پر کرد, قفل می کنه) بعدش هم صفحه سياه ميشهو هيچي... مجبورم باتري را در بيارم يه مدت صبر كنم تا بتونم دوباره روشنشکنم.تمام فایل ها را از لینک های همینجا (مخصوص k750) گرفتم, در ضمن با XS++ نتونستم فلش کنم، چون وسط فلشگوشی خاموش میشد! یعنی خود بخود خاموش میشه و XS ارور میدهخواهش مي كنم اگه كسي مي تونه، كمكم كنه، گوشي مال خودم نيست، واقعا نميدونم چيكار كنمخيليممنون

من هم اين مشكل رو دارم
و اولين باره كه گوشيمو فلش ميكنم
سريالش هم با سريال روي جعبه گوشي درسته

گوشی شما سریال اصلنیست.احتمالا کسی که براتون فلش کرده سریال گوشی رو عوض کرده.
بعد از فلش پچ زیررو روی گوشی بریزتا plz wait رو دور بزنه.یا ببر بیرون برات آنلاک کنند.
متن زیررو ت نت پد بریز و با پسوند vkp ذخیره کن.
کد:

;K750 SW-R1CA021
;REMOVE OTP <-> GDFS, Please Wait problem
;(C)-=Masoud57=-
;
+44020000
D89462: 8AB0041C 012070BD

کد:

;W800 SWR1BC002
;(C)-=Masoud57=-
;
+44020000
684F42: 8AB0041C 012070BD

ميشه توضيح بدين كه اين كار را چه طور بايد بكنم
توي Note pad كه پسوند vkp وجود نداره
و اين كه اين متن هارو بايد كجا وچه جوري توي گوشيم بريزم:13:

من گوشم رو كامل فلش كردم و فقط مشكل من همين است كه گفتم:13:
تورو خدا كمكم كنيد:19:

masoud_ac
23-01-2008, 13:10
هیچ چیز مثل باکس نمیتونه گوشی k750i رو به w800i تبدیل کرد طوری تبدیل میکنه که گوشی هیچ اثری از K750i نداره زبان کامل فارسی و باید حتماً 2بار هم فلش بشه.

JAVAD_YAS14
23-01-2008, 13:34
ميشه بگين كه باكس چيه:13:
و چه طوري كار ميكنه:46:

JAVAD_YAS14
23-01-2008, 15:28
گوشيمو فلش كردم و كاملا هم درست فلش شد:20:
حالا بعد از روشن كردن گوشي يه پيغام ميده Pleas wait و همون جا گير ميكنه و ديگه جلو نميره:18:

يكي كمكم كنه:19:

Hadi King
23-01-2008, 15:35
سلام به همه دوستان

جواب:
1. setool2lt این برنامه که واسه من راحتره...:21:
2.کامل به w800 تبدیل میشه...همه چیزش....دکمه Play کار میکنه اسم گوشی هم تبدیل به w800 میشه....اگه تو وضعیت تلفن بری نگاه کنی مدل شده w800:13:

red dragon
23-01-2008, 15:51
دسته همه درد نکنه همونجوری که albaloot عزیز گفته بود عمل کردم جواب داد .

JAVAD_YAS14
23-01-2008, 18:31
چه طوري ميشه يك فايل vkp ساخت:13:
خيلي ضروريه لطفا يكي كمكم كنه

albaloot
23-01-2008, 18:35
دسته همه درد نکنه همونجوری که albaloot عزیز گفته بود عمل کردم جواب داد .
خوشحالم که شما هم تونستید گوشیتونو به w800 تبدیل کنید.

.:ما چاکریم آقا ایمان:.

albaloot
23-01-2008, 18:38
چه طوري ميشه يك فايل vkp ساخت:13:
خيلي ضروريه لطفا يكي كمكم كنه
فایل vkp برای نصب پچ روی گوشی است.
می تونی بری تو کلوپ پچ و هر پچی که خواستی رو دانلود کنی .

albaloot
23-01-2008, 19:06
نقل قول:

متن زیررو ت نت پد بریز و با پسوند vkp ذخیره کن.
کد:

;K750 SW-R1CA021
;(C)-=Masoud57=-
;
+44020000

کد:

;W800 SWR1BC002
;(C)-=Masoud57=-
;
+44020000
684F42: 8AB0041C 012070BD

ميشه توضيح بدين كه اين كار را چه طور بايد بكنم
توي Note pad كه پسوند vkp وجود نداره
و اين كه اين متن هارو بايد كجا وچه جوري توي گوشيم بريزم:13:

من گوشم رو كامل فلش كردم و فقط مشكل من همين است كه گفتم:13:

عزیز من وقتی تو نوت پد اون متن رو که دوست عزیزمون نوشته رو بنویسی سپس گزینه ی Save رو بزنید
در قسمت File name اسم فایلو با پسوند (vkp) رو بده همه چیز حل میشه.
مثال : albaloot.vkp
دیگه فک کنم برای رفیقمون افتاده باشه که چی کار باید بکنه.
در ضمن جدا از شوخی آموزش pdf کار با notpad رو یکی برای رفیقمون آپ کنه.
البته قصد جسارت نداشتما.

albaloot
23-01-2008, 19:14
هیچ چیز مثل باکس نمیتونه گوشی k750i رو به w800i تبدیل کرد طوری تبدیل میکنه که گوشی هیچ اثری از K750i نداره زبان کامل فارسی و باید حتماً 2بار هم فلش بشه.
البته حرف شما صحیح است ولی حالش به اینکه خودت کرم بریزی و اگه جواب بده اونوقته که حال می کنی:10:

JAVAD_YAS14
23-01-2008, 19:34
عزیز من وقتی تو نوت پد اون متن رو که دوست عزیزمون نوشته رو بنویسی سپس گزینه ی Save رو بزنید
در قسمت File name اسم فایلو با پسوند (vkp) رو بده همه چیز حل میشه.
مثال : albaloot.vkp
دیگه فک کنم برای رفیقمون افتاده باشه که چی کار باید بکنه.
در ضمن جدا از شوخی آموزش pdf کار با notpad رو یکی برای رفیقمون آپ کنه.
البته قصد جسارت نداشتما.

دوست عزيز از شما واقعا متشكرم كه جواب منو داديد:11:
البته بعد از اين كه پست قبلي رو دادم دوباره رفتم سراغ نت پد و اون وقت متوجه شدم كه عجب خنگي هستم كه چيز به اين ساده گي رو متوجه نشدم:18:
بعضي وقت ها آدم انقدر خنگ ميشه كه بعدا خودش هم از خودش شاكي ميشه:18:

ولي باز هم از شما تشكر ميكنم كه به من كمك كرديد:27:

albaloot
23-01-2008, 19:49
دوست عزيز از شما واقعا متشكرم كه جواب منو داديد:11:
البته بعد از اين كه پست قبلي رو دادم دوباره رفتم سراغ نت پد و اون وقت متوجه شدم كه عجب خنگي هستم كه چيز به اين ساده گي رو متوجه نشدم:18:
بعضي وقت ها آدم انقدر خنگ ميشه كه بعدا خودش هم از خودش شاكي ميشه:18:

ولي باز هم از شما تشكر ميكنم كه به من كمك كرديد:27:
قربون مرامت
امیدوارم که از دست ما ناراحت نشده باشی و در ضمن جوابتو گرفته باشی و گوشیتم ردیف بشه:10:

JAVAD_YAS14
23-01-2008, 20:03
سلام

ببخشيد كه دوباره مزاحم شدم
فقط ميخواستم بدونم اين دستور رو دقيقا همين طوري اجرا كنم
يا بايد بعضي از بخش هاشو اجرا كنم
K750 SW-R1CA021

;(C)-=Masoud57=-

;

کد:

+44020000

مثلا اين طور

;K750 SW-R1CA021

و يا اينطوري

K750 SW-R1CA021
REMOVE OTP <-> GDFS, Please Wait problem

اگه يكي راهنماييم كنه ممنون ميشم

JAVAD_YAS14
23-01-2008, 22:11
بابا يكي نيست كه به من كمك كنه:19:

بعد از فلش كردن k750 وتبديل آن به w800 حالا ديگه وقتي كوشيم رو روشن ميكنم پيغام Pleas wait رو ميده و ديگه گوشيم روشن نميشه:41:

كمكم كنيد:19:

hossein_2006_a
24-01-2008, 00:23

بعد از فلش كردن k750 وتبديل آن به w800 حالا ديگه وقتي كوشيم رو روشن ميكنم پيغام Pleas wait رو ميده و ديگه گوشيم روشن نميشه:41:

بايد پچ Please Wait رو نصب كني.

iman_s
24-01-2008, 03:35

مسعود جون شما باکس داری همه که ندارند.چرا میخوای دل ما رو آب بندازی.
من گوشیمو با Setool2lite و Xs هم که فلش میکنم همه جا W800 میشناستش. به جز XS3.1 که گوشیها رو از طریق IMEI میشناسه و گوشی رو K750 معرفی میکنه.

iman_s
24-01-2008, 04:05

شما مشکلتو یکجا بنویس مطمئن باش جواب میگیری.
الان تو هر تاپیکی میرم شما توش پست دادی و همه جا رو بهم ریختی.
بگو چه فریموری رو روی گوشیت فلش کردی تا برات پچ plz wait رو بزارم.ولی بازم توصیه میکنم گوشیتو ببر سریال اصلی کن تا این مشکلات رو نداشته باشی.
اگه گوشیت رو با فریمور r1bc002 تبدیل به w800 کردی از این پچ استفاده کن:

اگر هم همون K750 هستی با فریمور r1ca021 از پچ زیر:

بسته به فریمورت متن پچ رو انتخاب کن.(برو اول متن دکمه ماوس رو نگه دار بعد بیا آخر متن تا کل متن سیاه بشه بعد دکمه ماوس رو ول کن)
دکمه سمت راست ماوس رو بزن و گزینه Copy رو انتخاب کن.
بعد دکمه strat ویندوز رو بزن.all program رو انتخاب کن.بعد Accessories .بعد گزینه Note pad رو انتخاب کن تا برنامه نوت پد باز بشه. وسط صفحه برنامه نوت پد دکمه سمت راست ماوس رو بزن و گزینه paste رو انتخاب کن تا نوشته ها بیان تو نوت پد.
حالا بالا سمت چپ برنامه یک قسمت نوشته file که بهش میگن منوی فایل.با ماوس روی اون برو و دکمه سمت چپ ماوس رو بزن.یک لیست پایینش باز میشه و از اون گزینه save رو انتخاب کن. یکپنجره باز میشه.اونجا که نوشته File name یک کادر جلوش داره اسم دلخواهتو بنویس و آخرش یک نقطه و Vkp بنویس.مثلا بنویس patch.vkp
بعد پایین همین کادر از قسمت save as type گزینه all رو انتخاب کن و دکمه save رو از سمت راست فشار بده.
مبارک باشه پچ شما آماده شد.
حالا برنامه Setool2lite رو باز کن.
اول از همه مدل گوشیت رو انتخاب کن.
بعد این فایلی که ساختی رو در Misc Files بزار و دکمه Write Script رو بزن و طبق دستورات برنامه ادامه بده

JAVAD_YAS14
24-01-2008, 09:15
شما مشکلتو یکجا بنویس مطمئن باش جواب میگیری.
الان تو هر تاپیکی میرم شما توش پست دادی و همه جا رو بهم ریختی.
بگو چه فریموری رو روی گوشیت فلش کردی تا برات پچ plz wait رو بزارم.ولی بازم توصیه میکنم گوشیتو ببر سریال اصلی کن تا این مشکلات رو نداشته باشی.
اگه گوشیت رو با فریمور r1bc002 تبدیل به w800 کردی از این پچ استفاده کن:

اگر هم همون K750 هستی با فریمور r1ca021 از پچ زیر:

بسته به فریمورت متن پچ رو انتخاب کن.(برو اول متن دکمه ماوس رو نگه دار بعد بیا آخر متن تا کل متن سیاه بشه بعد دکمه ماوس رو ول کن)
دکمه سمت راست ماوس رو بزن و گزینه Copy رو انتخاب کن.
بعد دکمه strat ویندوز رو بزن.all program رو انتخاب کن.بعد Accessories .بعد گزینه Note pad رو انتخاب کن تا برنامه نوت پد باز بشه. وسط صفحه برنامه نوت پد دکمه سمت راست ماوس رو بزن و گزینه paste رو انتخاب کن تا نوشته ها بیان تو نوت پد.
حالا بالا سمت چپ برنامه یک قسمت نوشته file که بهش میگن منوی فایل.با ماوس روی اون برو و دکمه سمت چپ ماوس رو بزن.یک لیست پایینش باز میشه و از اون گزینه save رو انتخاب کن. یکپنجره باز میشه.اونجا که نوشته File name یک کادر جلوش داره اسم دلخواهتو بنویس و آخرش یک نقطه و Vkp بنویس.مثلا بنویس patch.vkp
بعد پایین همین کادر از قسمت save as type گزینه all رو انتخاب کن و دکمه save رو از سمت راست فشار بده.
مبارک باشه پچ شما آماده شد.
حالا برنامه Setool2lite رو باز کن.
اول از همه مدل گوشیت رو انتخاب کن.
بعد این فایلی که ساختی رو در Misc Files بزار و دکمه Write Script رو بزن و طبق دستورات برنامه ادامه بده

دوستان منو ببخشند كه اين همه ناراحتشون كردم:11:
همه اين كار هايي رو كه شما گفتين من قبلا كرده بودم:13:
ولي هيچ جوابي نتونستم بگيرم:41:
به نظرم بهتره كه برم وسريال كوشيمو بدم درستش كنن:21:
دوباره از همه دوستان پوزش مي طلبم:11:

JAVAD_YAS14
24-01-2008, 12:42
با سلم خدمت همه دوستان و عرض پوزش براي اين كه با پست هايي كه دادم باعث شدم تا بعضي از دوستان از من ناراحت و شاكي بشن:11:

با توصيه دوستان توي همين تاپيك رفتم اين كار هارو كردم:31:
گوشيم رو بردم بيرون پيش يك تعمير كار متخصص و با برنامه باكس كوشيم رو فلش كرد و مشكلاتم حل شد:20:
از اون تعمير كاره پرسيدم كه ميشه گوشيمو به w800 فلش بزنه
تعمير كاره اولش تعجب كرد:18:
ولي بعدش كه براش توضيح دادم كه چه طوري ميشه اين كار رو كرد برگشت و به من گفت كه اين كار شدني نيست و گوشي عيب پيدا ميكنه:13:
حالا ميخوام از دوستاني كه به فلش كردن وارد هستند بپرسم من كه كوشيم با فلش باكس دوباره k750 شده ميتونم دوباره با برنامه seTool2 خودم گوشيمو به W800 تبديل كنم
يعني ديگه مشكلي پيش نمياد:46:

اين هم از مشخسات گوشيم توي seTool2
البته IMEI گوشيم رو به خاطر اين كه سؤ استفاده نشود ستاره زدم:21:
يك توضيح
سريال گوشيم با سريال روي فرم و سريال روي جعبه گوشي يكيه:8:
ممنون ميشم اگه يكي از اساتيد به من جواب بده:5:

welcome to setool2 lite edition v 1.08
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52
Flash ID check:890D
Flash props sent ok
OTP LOCKED:1 CID:49 PAF:1 IMEI:************** CERT:RED

MAPP CXC article: R1CA021 prgCXC125954_CHINA_CL
MAPP CXC version: R1CA021
Language Package:EMEA_6
CDA article: CDA123456/123
CDA version: R2A
Default version: R1CA021

Elapsed:1 secs.

D E V I L
24-01-2008, 12:50
با سلم خدمت همه دوستان و عرض پوزش براي اين كه با پست هايي كه دادم باعث شدم تا بعضي از دوستان از من ناراحت و شاكي بشن:11:

با توصيه دوستان توي همين تاپيك رفتم اين كار هارو كردم:31:
گوشيم رو بردم بيرون پيش يك تعمير كار متخصص و با برنامه باكس كوشيم رو فلش كرد و مشكلاتم حل شد:20:
از اون تعمير كاره پرسيدم كه ميشه گوشيمو به w800 فلش بزنه
تعمير كاره اولش تعجب كرد:18:
ولي بعدش كه براش توضيح دادم كه چه طوري ميشه اين كار رو كرد برگشت و به من گفت كه اين كار شدني نيست و گوشي عيب پيدا ميكنه:13:
حالا ميخوام از دوستاني كه به فلش كردن وارد هستند بپرسم من كه كوشيم با فلش باكس دوباره k750 شده ميتونم دوباره با برنامه seTool2 خودم گوشيمو به W800 تبديل كنم
يعني ديگه مشكلي پيش نمياد:46:

اين هم از مشخسات گوشيم توي seTool2
البته IMEI گوشيم رو به خاطر اين كه سؤ استفاده نشود ستاره زدم:21:
يك توضيح
سريال گوشيم با سريال روي فرم و سريال روي جعبه گوشي يكيه:8:
ممنون ميشم اگه يكي از اساتيد به من جواب بده:5:

welcome to setool2 lite edition v 1.08
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52
Flash ID check:890D
Flash props sent ok
OTP LOCKED:1 CID:49 PAF:1 IMEI:************** CERT:RED

MAPP CXC article: R1CA021 prgCXC125954_CHINA_CL
MAPP CXC version: R1CA021
Language Package:EMEA_6
CDA article: CDA123456/123
CDA version: R2A
Default version: R1CA021

Elapsed:1 secs.

تعمیر کاره حرف مفت زده.کوچکترین اشکالی پیش نمیاد.
الان میتونی با خیال راحت گوشیتو فلش کنی.
گوشیه منم K750 هست که به w800 تبدیل کردم عکسشم تو امضام هست:21:

JAVAD_YAS14
24-01-2008, 14:37
تعمیر کاره حرف مفت زده.کوچکترین اشکالی پیش نمیاد.
الان میتونی با خیال راحت گوشیتو فلش کنی.
گوشیه منم K750 هست که به w800 تبدیل کردم عکسشم تو امضام هست:21:

فقط يك سوال دارم:46:
شما ازكدوم فايل ها و كدوم كاستومايز و با چه برنامه اي فلش كرديد:13:
البته اينا شد سه تا سوال:27:

red dragon
24-01-2008, 17:58
JAVAD_YAS14 عزیز توی صفحه دوم لینک main و fs برای w800 هست فایل كاستومايز w800 هم توی صفحه اول هستش .
-----------------------------------------------------------------------------------------------
راستی devil عزیز این منویی که توی امزاته روی k750 هم جواب میده ؟ اگه میده ممنون میشم لینکش رو بزاری .

albaloot
24-01-2008, 18:50
JAVAD_YAS14 عزیز توی صفحه دوم لینک main و fs برای w800 هست فایل كاستومايز w800 هم توی صفحه اول هستش .
-----------------------------------------------------------------------------------------------
راستی devil عزیز این منویی که توی امزاته روی k750 هم جواب میده ؟ اگه میده ممنون میشم لینکش رو بزاری .
اگه ممکن خودت برو تو تو تاپیک " منوی گوشی " و خودت دانلود کن :21:
چون این تاپیک فقط درباره ی هک گوشی هست:10:

albaloot
24-01-2008, 18:56
البته اينا شد سه تا سوال:27:
البته با تشکر از شما که تمام آموزش ها رو تمام خوندی اگه بری تو پست اول همچی مشخصه
با این برنامه setool2lite107
و فایل ها

D E V I L
24-01-2008, 19:22
البته اينا شد سه تا سوال
:27:
آقا شما با همون فایلهای صفحه اول که ایمان لینکشو داده فلش کن.

دوست عزیز این منو نیست تلفیقی از چند تا پچ هست:21:

اگه ممکن خودت برو تو تو تاپیک " منوی گوشی " و خودت دانلود کن :21:
چون این تاپیک فقط درباره ی هک گوشی هست:10:
تائید میشه:5:

Arashdn
24-01-2008, 20:21
این آموزش بی نظیره بخصوص برای افرادی مبتدی مثل من

albaloot
24-01-2008, 21:27
می خواستم ببینم که برای زیاد کردن ظرفیت اس ام اس ها فایلی رو باید فلش کنم یا اینکه باید پچی نصب بشه اگه باید فلش بشه یه کمکی بکنید

D E V I L
24-01-2008, 22:15
می خواستم ببینم که برای زیاد کردن ظرفیت اس ام اس ها فایلی رو باید فلش کنم یا اینکه باید پچی نصب بشه اگه باید فلش بشه یه کمکی بکنید

red dragon
25-01-2008, 00:18
devil عزیز میشه بگی چه پچ هایی هستند و از کجا میتونم بگیرمشون ؟

iman_s
25-01-2008, 03:43
devil عزیز میشه بگی چه پچ هایی هستند و از کجا میتونم بگیرمشون ؟
با اجازه توحید جون.

فقط قبلش حتما آموزشها رو بخون و بی گدار به آب نزن.

mymail
25-01-2008, 10:55
w800 فناوری جدیدی داره که k750 نداره و فکر هم نمی کنم با تبدیلش بتونه ازشون استفاده کنه و دلیل تفاوت قیمتشون هم همینه
HSCSD
EDGE

mrkred
25-01-2008, 15:04
لطفا کمکم کنید
من گوشی رو به w800 تبدیل کردم ولی حالا خود بخود رسیت میکنه چه کار باید بکنم؟

JAVAD_YAS14
25-01-2008, 16:14
لطفا کمکم کنید
من گوشی رو به w800 تبدیل کردم ولی حالا خود بخود رسیت میکنه چه کار باید بکنم؟

با اجازه اساتيد:20:

لطف كنين و بگيد كه با كدم برنامه گوشيتون رو فلش كردين:13:
و مشخصات گوشيتون رو هم بگين:13:
وهمين طور فايل ها Min FS Customizae رو كه تو گوشيتوم ريختين بگيد:13:
تا دوستان كمكتون كنند:21:

JAVAD_YAS14
25-01-2008, 23:07
از همه دوستاني كه كمكم كردند نهايت تشكر را دارم:10::11:

الان گوشيمو به W800 تبديل كردم:5:
و نهايت لذت را دارم باهاش تجربه ميكنم:8:

D E V I L
25-01-2008, 23:12
w800 فناوری جدیدی داره که k750 نداره و فکر هم نمی کنم با تبدیلش بتونه ازشون استفاده کنه و دلیل تفاوت قیمتشون هم همینه
HSCSD
EDGE
فک میکنم منظور شما w810 بود.اینایی رو که گفتید w800 نداره:13:

mrkred
25-01-2008, 23:59
با برنامه setool2lt همون فایلهای صفحه اول گوشیم اول K750 (R1CA021) بود
دوباره برشگردوندم به K750

mrkred
26-01-2008, 00:08
اساتید محترم میشه کاری براش کرد یا نه ؟
وقتی دوباره فایلهای K750 را فلس کردم درست شد
آیا راه حلی داره؟

iman_s
26-01-2008, 03:47
اساتید محترم میشه کاری براش کرد یا نه ؟
وقتی دوباره فایلهای K750 را فلس کردم درست شد
آیا راه حلی داره؟
فایلها رو از همینجا دانلود کردی؟
ممکنه درست روی گوشی فلش نشده باشند مجددا امتحان کن.

mrkred
27-01-2008, 00:22
فایلها رو از همینجا دانلود کردی؟
ممکنه درست روی گوشی فلش نشده باشند مجددا امتحان کن.

بله از همین جا دانلود کردم
بازم همونطوری میشه

red dragon
27-01-2008, 18:50
سلام به همگی
ببخشید کسی main و fs و فایل کاستومایز W800-R1DB001 رو داره اگه داره ممنون میشم بزاره .

albaloot
02-02-2008, 21:50
سلام به همگی
ببخشید کسی main و fs و فایل کاستومایز W800-R1DB001 رو داره اگه داره ممنون میشم بزاره .
خدایش حال ندارم بگردم
یکی جواب اینو بده

D E V I L
03-02-2008, 00:24
خدایش حال ندارم بگردم
یکی جواب اینو بده

قبلا من جوابشونو دادم شما خودتو ناراحت نکن.
ضمنا بهتر بود میگفتی:یکی جواب ایشون رو بده

albaloot
03-02-2008, 07:27
قبلا من جوابشونو دادم شما خودتو ناراحت نکن.
ضمنا بهتر بود میگفتی:یکی جواب ایشون رو بده
منظورم همون بود .
دستتم درد نکنه که مشکلشو حل کردی .
البته میدونم که red dragon از دست ما ناراحت نمیشه .

red dragon
04-02-2008, 01:08
نه بابا ناراحتی نداره . شما باد از دست من ناراحت بشید که زیاد سوال میپرسم .

nayer1
04-02-2008, 04:07
سلام
من گوشی k750 دارم که خواستم برنامه آکوستیک صدا رو روی گوشیم بریزم که مشکل ÷یدا کردم و گوشییم روشن نمشه لطفا منو راهنمیی کنید که چکار کنم مشکلم حل شه فایلهای مورد نیازمو بهم بگید متشکرم

پسر برفی
04-02-2008, 06:33
سلام
دوست عزیز من پچ نصب کردم رویk750 با setool اما گشیمو وقتی روشن میکنم فقط صفحش روشن خاموش میشه. پچها مال خود k750 بود باتریم فول شارژ مراحلم درست رفتم چون قبلانم امتحان کرده بودم این راهارو درست جواب داده بود.لطف میکنین راه حلشو برام کامل توضیح بدین که برام جای سوالی باقی نمونه . ممنون میشم.

albaloot
04-02-2008, 07:21
سلام
من گوشی k750 دارم که خواستم برنامه آکوستیک صدا رو روی گوشیم بریزم که مشکل ÷یدا کردم و گوشییم روشن نمشه لطفا منو راهنمیی کنید که چکار کنم مشکلم حل شه فایلهای مورد نیازمو بهم بگید متشکرم
دوست عزیز اگه شما تمام آموزش های پست اول این تاپیک رو می خوندی به مشکل بر نمی خوردی .
احتمالا گوشیت چنج شده است.
با setool2lite107 کار می کنی دیگه.
اگه سریال اصلی است احتمالا موقعی که میخواستی درایور صدا رو بریزی مدل گوشی یادت رفته انتخاب کنی یا موقعی که این پیغام اومده

.DETCH CABLE FROM PHONE
REMOVE BATTERY FROM PHONE , THEN INSERT IT BACK
"THEN PRESS "READY

فک کردی ارور داده و گوشی رو جدا کردی و بیخیال نصب درایور شدی.
اگه اینجوری بود اول آموزش ها رو بخون بعد دوباره درایور رو رو گوشیت فلش کن انشا الله کارت درست میشه.

آموزش رو از این صفحه بگیر

اگه اینجوری نبود بیشتر بگو تا برو بچ کمکت کنن.

albaloot
04-02-2008, 07:32
سلام
دوست عزیز من پچ نصب کردم رویk750 با setool اما گشیمو وقتی روشن میکنم فقط صفحش روشن خاموش میشه. پچها مال خود k750 بود باتریم فول شارژ مراحلم درست رفتم چون قبلانم امتحان کرده بودم این راهارو درست جواب داده بود.لطف میکنین راه حلشو برام کامل توضیح بدین که برام جای سوالی باقی نمونه . ممنون میشم.

برای نصب پچ باید اون پچ هم مال گوشی باشه (K750) و هم برای فریمور گوشیت باشه.
دوباره پچ رو با setool انتخاب کن و وقتی پیغام نصب اومده YES رو بزن تا همون پچی که نصب کردی پاک بشه .
احتمالا کارت راه می افته.

پسر برفی
04-02-2008, 07:54
2 باره سلام
عزیز.من چنتا پچ نظیر کارکردن بدون سیم کارت... ریختم این پچارو قبلانم ریخته بودم مشکلی نداشت گوشیمم چنج نیست فقط 3روز پیش دادم با بکس فلشش کردن خواستم 2 باره همون پچارو بریزم که انجوری شد.اون کاری که شما عرض کردیدو هم کردم ولی اثر نمیکنه.چیکار باید کرد. میشه خودم با setool فول فلشش کنم برگده به حالت اولش,چه شکلی؟ ممنون میشم توضیح بدین.

red dragon
04-02-2008, 17:02
یه سوال: برای ریختن درایو دوربین باید write script رو بزنم یا flash رو ؟

D E V I L
04-02-2008, 18:07
یه سوال: برای ریختن درایو دوربین باید write script رو بزنم یا flash رو ؟

باید flash رو بزنی.

پسر برفی
04-02-2008, 21:08
لطف کنین کمکم کنین
من چنتا پچ نظیر کارکردن بدون سیم کارت...رویk750 ریختم این پچارو قبلانم ریخته بودم مشکلی نداشت گوشیمم چنج نیست فقط 3روز پیش دادم با بکس فلشش کردن باطریمم فول شارژ خواستم 2 باره همون پچارو بریزم که اینجوری شد.اون کاری که شما عرض کردیدو ((دوباره نصب کنم پچارو ولی yes بزنم تا پاکشن)) هم کردم ولی اثر نمیکنه.چیکار باید کرد. میشه خودم با setool فول فلشش کنم برگده به حالت اولش,چه شکلی؟ ممنون میشم توضیح بدین.

red dragon
05-02-2008, 01:11
devil عزیز من این کارو کردم ولی بازم گوشیم قاطی کرد و دوربینش کار نکرد . فکر میکنی از چیه ؟

nayer1
05-02-2008, 01:44
متشکرم از راهنمایی درست شما دستتون درد نکنه

albaloot
05-02-2008, 07:56
2 باره سلام
عزیز.من چنتا پچ نظیر کارکردن بدون سیم کارت... ریختم این پچارو قبلانم ریخته بودم مشکلی نداشت گوشیمم چنج نیست فقط 3روز پیش دادم با بکس فلشش کردن خواستم 2 باره همون پچارو بریزم که انجوری شد.اون کاری که شما عرض کردیدو هم کردم ولی اثر نمیکنه.چیکار باید کرد. میشه خودم با setool فول فلشش کنم برگده به حالت اولش,چه شکلی؟ ممنون میشم توضیح بدین.

آگه بری اینجا آموزش ها رو دانلود کنی موفق میشی (برای فول فلش) اولین پست ها آموزش ها رو داره
از گوشیت log بگیر و بذار اینجا.

پسر برفی
05-02-2008, 08:00
هلپ می ***لطف کنین کمکم کنین
من چنتا پچ نظیر کارکردن بدون سیم کارت...رویk750 ریختم این پچارو قبلانم ریخته بودم مشکلی نداشت گوشیمم چنج نیست فقط 3روز پیش دادم با بکس فلشش کردن باطریمم فول شارژ خواستم 2 باره همون پچارو بریزم که اینجوری شد.اون کاری که شما عرض کردیدو ((دوباره نصب کنم پچارو ولی yes بزنم تا پاکشن)) هم کردم ولی اثر نمیکنه.چیکار باید کرد. میشه خودم با setool فول فلشش کنم برگده به حالت اولش,چه شکلی؟ ممنون میشم توضیح بدین.

پسر برفی
05-02-2008, 08:02
خیلی خیلی ممنون عزیز

albaloot
05-02-2008, 08:15
devil عزیز من این کارو کردم ولی بازم گوشیم قاطی کرد و دوربینش کار نکرد . فکر میکنی از چیه ؟
مگه آموزش ها رو دانلود نکردی توهمون به خوبی توضیح داده
بگو ببینم که چه جوری فلش زدی چون باید ابتدا فولدر ifs بعد داخل فولدر ifs یه فولدر دیگه درست کنی به نام settings بعد داخلش camera بعد داخل این درایور دوربین تو که با این نام هست camdriver0.dat رو توش کپی کنی

پس از ساختن چنین شکلی باید باشه
ifs\settings\camera\camdriver0.dat
سپس فولدر ifs را انتخاب کرده بعد راست کلیک کرده و بعد send to و بعد compressed ziped رو بزن تا تبدیل به فایل zip بشه بعد رو گوشیت فلش کن .

من پیشنهاد میکنم درایور دوربین نریز زیاد فرقی نمیکنه.

red dragon
06-02-2008, 00:33
من هم همین کارو کردم ولی نمیدونم چرا جواب نمیده .

پسر برفی
06-02-2008, 04:03
سلام
میشه کدهای دانلود fs و maine EU برای K750 اینجا بزارین سایت TOPSE تا نصف اینارو میده بعد قطع میشه عضوشم شدم ولی باز همین شکلیه میشه کدهای معتبر که امروز بشه ازش دانلود کرد بزارین ممنمون میشم

albaloot
06-02-2008, 18:36
من هم همین کارو کردم ولی نمیدونم چرا جواب نمیده .
کیفیت نداره یا اینکه نمی تونی عکس بگیری
نظر من اینکه درایور دوربین نریز زیاد فرقی نمی کنه

younes_ysf
06-02-2008, 19:56
سلام اگه ممکنه لطف کنید جواب این 2 تا سوال منو بدید ممنون میشم.
اول اینکه من گوشیمو تبدیل کردم به w800-r1bc002.حالا چطوری میتونم تبدیلش کنم به w800-r1bd001 ؟ یعنی در واقع ورژن فرمور رو عوض کنم؟
دوم اینکه چون fs متانسب با زبان فارسی یعنی w800_fs_r1bd001_EMEA6 گیرم نیومد، میتونم با w800_fs_R1bc002_EMEA6 فلش کنم یا نه؟
ممنون میشم اگه سریعتر بهم جواب بدین

red dragon
07-02-2008, 00:52
نه اصلا دیگه دوربین گوشی از کار میفته .

red dragon
07-02-2008, 01:06
سلام
میشه کدهای دانلود fs و maine EU برای K750 اینجا بزارین سایت TOPSE تا نصف اینارو میده بعد قطع میشه عضوشم شدم ولی باز همین شکلیه میشه کدهای معتبر که امروز بشه ازش دانلود کرد بزارین ممنمون میشم
توی صفحه ی اول و دوم هست .

سلام اگه ممکنه لطف کنید جواب این 2 تا سوال منو بدید ممنون میشم.
اول اینکه من گوشیمو تبدیل کردم به w800-r1bc002.حالا چطوری میتونم تبدیلش کنم به w800-r1bd001 ؟ یعنی در واقع ورژن فرمور رو عوض کنم؟
دوم اینکه چون fs متانسب با زبان فارسی یعنی w800_fs_r1bd001_EMEA6 گیرم نیومد، میتونم با w800_fs_R1bc002_EMEA6 فلش کنم یا نه؟
ممنون میشم اگه سریعتر بهم جواب بدین

برای تبدیل فقط کافیه که main و fs و کاستومایزشو روی گوشیت فلش کنی .

main :

fs :

پک کاستومایز :

main و fs رو توی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سرچ کنی پیدا میکنی .
راستی فارسی نداره باید بعدا خودت فارسیش کنی .

جواب سوال دومت نه نمیشه .

iman_s
07-02-2008, 01:56
چون فایل FS فارسی برای فریمور W800 R1bd001 پیدا نمیشه شما کافیه FS با EMEA_1 رو روی گوشی فلش کنی بعد از فایل کاستوم زیر استفاده کنی.زبان فارسی هم به گوشی اضافه میشه.

نکته:
چون اکثر گوشیهای W800 دارای Cid36 هستند اکثر فریمورها هم برای Cd36 هست و اگر در جایی برای Cid49 پیدا کردید بدونید که توسط برنامه به Cid49 تبدیل شده. پیشنهاد میکنم که فایلهای cid36 رو دانلود کنید(تو بیشتر سایتها هستند) بعد یا Setool2lite روی گوشی فلش کنید خودش Cid رو مچ میکنه.
تو سایت موبایلستان هم موجوده و چون تیکه تیکه و قابلیت Resume داره برای دایل آپی ها مناسبه.
W800_R1BD001_FS_EMEA_1_RED36
W800_R1BD001_MAIN_EU_1_CA_RED36
این فایلها رو پیدا کنید و با کاستوم پک بالا روی گوشی فلش کنید تا زبان فارسی هم داشته باشید.

پسر برفی
07-02-2008, 05:25
دوستان سلام
جدآ دم همتون گرم.ممنونم از کل مطالب آموزشیتون که تو هیجا لنگه نداره من بالاخره تونستم گشیمو فول فلش کنم فقط با آموزشایی که از شما بدست آوردم خیلی خیلی ممنونم از همتون.خسته نباشین.

younes_ysf
07-02-2008, 12:23
اقا ایمان سلام ما که از اولش زحمت اموزش این تبدیلا م به گردن شما بوده.دست شما درد نکنه.
همچنین از RED Dragon هم تشکر میکنم.
البته یه سوال دیگه هم دارم.اونم اینه که داشتم دنبال main میگشتم اینو پیدا کردم الان دارمش میخواستم بدونم چیه؟ اخه حجمش 18 مگ هست:
W800_R1BD001_MAIN_EU_1_CA_RED49.bin

D E V I L
07-02-2008, 12:38
اقا ایمان سلام ما که از اولش زحمت اموزش این تبدیلا م به گردن شما بوده.دست شما درد نکنه.
همچنین از RED Dragon هم تشکر میکنم.
البته یه سوال دیگه هم دارم.اونم اینه که داشتم دنبال main میگشتم اینو پیدا کردم الان دارمش میخواستم بدونم چیه؟ اخه حجمش 18 مگ هست:
W800_R1BD001_MAIN_EU_1_CA_RED49.bin

این فایل main فریمور R1BD001 هست که اگه میخای این فریمور روی گوشیت فلش کنی میتونی ازش استفاده کنی.
حجمش هم طبیعی هست چون فشرده نیست.

younes_ysf
07-02-2008, 12:44
آگه بری اینجا آموزش ها رو دانلود کنی موفق میشی (برای فول فلش) اولین پست ها آموزش ها رو داره
از گوشیت log بگیر و بذار اینجا.
اقا این ادرسی که گذاشتی که ادرس همین صفحه ای است که این مطلبو نوشتی.اگه ممکنه یه راهنمایی بفرمایید

albaloot
07-02-2008, 19:22
اقا این ادرسی که گذاشتی که ادرس همین صفحه ای است که این مطلبو نوشتی.اگه ممکنه یه راهنمایی بفرمایید

وقتی رفتی برو به صفحه ی آخر (یعنی پست های اول)

albaloot
07-02-2008, 19:24
دوستان سلام
جدآ دم همتون گرم.ممنونم از کل مطالب آموزشیتون که تو هیجا لنگه نداره من بالاخره تونستم گشیمو فول فلش کنم فقط با آموزشایی که از شما بدست آوردم خیلی خیلی ممنونم از همتون.خسته نباشین.
ما هم خوشحال شدیم
بهت تبریک میگم

albaloot
14-02-2008, 18:16
با سلام به بروبچ پی سی ورد
این پستو به خاطر اینکه بعضی ها نمی تونن از سایت

دانلود کنن نوشتم
چون برای گرفتن این برنامه ها باید عضو باشند منم خود شیرینی کردمو با اسم پی سی ورد عضو شدم
مثل شکل زیر فیلد ها را پر کنید

اولی p30world

دومی 123456789

پس از زدن دکمه کادر زیر می آید که به شما اجازه دانلود کردنو می دهد.

نمی دونم کار درستی کردم این پستو نوشتم یا نه
برای سایت

هم حوصله نداشتم و گرنه درست می کردم

پرسپوليس
15-02-2008, 23:11
مي خواستم بدونم مي شه فريمور w810 رو روي k750 ريخت
اگه بشه گوشي طوريش نمي شه آخه مي خوام گوشي رو بفروشم اين روز هاي آخر تمام روش هارو روش امتحان
كنم بعد هم فروش:27:
مرسي از همه فروم بازان

saeed137
15-02-2008, 23:31
من یک مشکلی دارنم گوشیم فریمورW800 R1bd001 را ریختم اما هر کاری میکنم نمیتونم فارسیش کنم جالب اینجاست که کاستوم کلا عوض کردم با وقتی تست میزم با کاستوم 6 هست دیگه زدم به سیم اخر و با فار حذفش کردم باما وقتی گوشی روشن کردم هیچ اروری نداد نگاه کردم با همان کاستوم قبلی هست !!!

iman_s
16-02-2008, 00:17
مي خواستم بدونم مي شه فريمور w810 رو روي k750 ريخت
اگه بشه گوشي طوريش نمي شه آخه مي خوام گوشي رو بفروشم اين روز هاي آخر تمام روش هارو روش امتحان
كنم بعد هم فروش:27:
مرسي از همه فروم بازان
نه نمیشه. اینکار رو نکن ممکنه به گوشی آسیب جدی برسه.خیلیها اینکار رو کردند و با مشکل مواجه شدند.

من یک مشکلی دارنم گوشیم فریمورW800 R1bd001 را ریختم اما هر کاری میکنم نمیتونم فارسیش کنم جالب اینجاست که کاستوم کلا عوض کردم با وقتی تست میزم با کاستوم 6 هست دیگه زدم به سیم اخر و با فار حذفش کردم باما وقتی گوشی روشن کردم هیچ اروری نداد نگاه کردم با همان کاستوم قبلی هست !!!
اگه یک مقدار به پستهای بالاتر نگاه میکردی برات فایل کاستوم به همراه زبان فارسی گذاشته بودم.
این فایل رو دانلود کن و روی گوشی فلش کن:

saeed137
16-02-2008, 10:31
مشکل من یک چیز دیگس اتفاقا کاستوم که گذاشته دیده بودم استفادم کردم تا اخر انجام میده فقط کاستوم تغییر نمیکنه هیچ اروری نمیده یعنی گوشی اگر صد دفعه فلش بکنم کاستوم تغییر نمیکنه نمیدونم چرا

saeed137
16-02-2008, 12:11
مشکلم تقریبا حل شد تو language دو تا فایل lan .dat و lan.lst را حذف کردم بلاخره فارسی امد اما هنوز کاستوم تغییر نکرده یعنی تغییر کرده فقط log میگری 6/102430 نشان میده اما اروره نداره !!!

پرسپوليس
16-02-2008, 14:14
مرسي ايمان جون
راستش ديگه داشتم مي رفتم يه w810 رو بندازم روش
شانس آوردم

GABALE
19-02-2008, 11:28
اقا اگه ميدونيد بگين اين عكسهاي اس ام اس را بايد كجاي گوشي وارد كني كه با اس ام اس ارسال بشه

adrenalin
19-02-2008, 14:48
سلام من گوشیم رو به w800 تغییر دام با این فرم ویر r1bd001 وقتی میخوام پچنصب کنم خاموش میشه
منو هم همین طور ولی وقتی که فایل مین را روش فلش میکنم درست میشه درایو سدا ودوربین هم میزارم بعد از فلاش کردن نصب میشه ولی پچ نه تمام پچ ها با فرم ویر متابقت دارد
کمکم میکنید

iman_s
20-02-2008, 02:17
اقا اگه ميدونيد بگين اين عكسهاي اس ام اس را بايد كجاي گوشي وارد كني كه با اس ام اس ارسال بشه
عکسها (با پسوند wbmp) رو باید در پوشه عکسها بریزی.
بعد با 2 روش میتونی اونها رو با sms بفرستی:
1- روی عکس انتخابی برو و دکمه more رو بزن. بعد از گزینه Send گزینه Send as text mesage(یا SMS دقیق یادم نیست ولی گزینه اولی هست) رو بزن
2- برو جایی که میخوای sms بفرستی دکمه More رو بزن.سپس Add item و سپس Picture رو بزن و عکس رو انتخاب کن.

سلام من گوشیم رو به w800 تغییر دام با این فرم ویر r1bd001 وقتی میخوام پچنصب کنم خاموش میشه
منو هم همین طور ولی وقتی که فایل مین را روش فلش میکنم درست میشه درایو سدا ودوربین هم میزارم بعد از فلاش کردن نصب میشه ولی پچ نه تمام پچ ها با فرم ویر متابقت دارد
کمکم میکنید
اشکال از فایل rest هست.فایل زیر رو از حالت فشرده خارج کن و در فولدر rest برنامه Setool2lite کپی کن:

mehdi9352
23-02-2008, 22:32
سلام دوستان میشه main -w800 وfs-k750 رو رو گوشی فلش کرد

adrenalin
23-02-2008, 22:48
واضح تر سوالت رو بگو

iman_s
24-02-2008, 01:58
میشه ولی چه فایده ای داره.
اگه گوشی شما K750 هست میتونید فقط Main گوشی W800 رو فلش کنید.

پرسپوليس
24-02-2008, 02:13
من كه فلش كردم عالي تمام پچ ها رو هم ريختم
يه گوشي كامل بعد هم يه قابw800 خريدم و انداختم روش
حالا فقط خودم مي دونم در اصل چه گوشي هست
فقط من با منوي فارسي مشكل دارم تمام راه حل ها رو هم امتحان كردم ولي نشد
اگه زخمتي نيست به طور كامل يه بار ديگه توضيح بديد
مرسي

mehdi9352
24-02-2008, 20:44
من كه فلش كردم عالي تمام پچ ها رو هم ريختم
يه گوشي كامل بعد هم يه قابw800 خريدم و انداختم روش
حالا فقط خودم مي دونم در اصل چه گوشي هست
فقط من با منوي فارسي مشكل دارم تمام راه حل ها رو هم امتحان كردم ولي نشد
اگه زخمتي نيست به طور كامل يه بار ديگه توضيح بديد
مرسي

منم همین مشکل رو داشتم ولی اینارو ریختم درست شد

پرسپوليس
24-02-2008, 23:55
مرسي مهدي جان يه چيز ديگه آيا راهي وجود داره مثل قبلا گزينه end applic رو كه در k750 وجود داشت درw800 هم داشته باشيم آخه خيلي مهمه

iman_s
25-02-2008, 06:51
دکمه برگشت رو نگه دار، برنامه های در حال اجرا رو میشه بست.

Hadi King
27-02-2008, 13:17
دوستان محترم چه جوری میشه این دو فایل تو گوشی رو پاک کرد تو پوشه صدا ها:19:
1.Greeting
2.Sony Ericsson

karaeyb
28-02-2008, 04:15
[QUOTE=H.VIKE;2140009]دوستان محترم چه جوری میشه این دو فایل تو گوشی رو پاک کرد تو پوشه صدا ها:19:
1.Greeting
2.Sony Ericsson[/
دوست عزیز شما میتوانید با نوشتن این دستور توی فایل text وsave کردن ان و بعد باید ان را در مسیر MISC Fileو با زدن دکمه write script این فایلها را delet کنی البته نه این فایل بلکه هر فایلی رو بخوای میتونی deletکنی البته با دادن مسیر مشخص .

delfile:/tpa/user/audio/sonyericsson.midisequence
delfile:/tpa/user/audio/greeting.midisequence

karaeyb
28-02-2008, 04:40
سلام اقا ایمان و اقا توحید ..................
گوشی من K750 بود واونو به W800 R1BC002 تبدیل کردم ولی خواستم که به W800 R1BD001تبدیل کنم
در مرد فارسی کردن فریم و w800 r1bd001jبا توجه به این که فایل custOmize و defult را از EMEA 1به EMEA6 تغیر دادم وهمچنین پک زبان را عوض کردم
:00020CBB454D45415F3100000000000000000000000000000 0000
:00020CBB454D45415F3600000000000000000000000000000 0000
و هچنین گذاشتن فایل فارسی AR.T9 FR.LNG,ولی دیگه بعد از این مرحله گوشی اصلا روشن نمیشه بعدا مجبورم اونو به فریم ور W800 R1BC002 برگردونم
نمی دونم مشکل از کجاست البته فکر میکنم بعد از این که فایل AR.T9 FR.LNG میزنم این طور میشه
لطفا راهنماییم کنید خیلی خیلی ممنون میشم

hamedxx1
07-03-2008, 09:59
سلام بخشید قبلی اطلاعاتش کمی اشتباح بود
من گوشیم k750 R1BC002 می خواهم تبدیل لشکنم به K750_R1CA021
فریمور و کستومایزکه دانلود
K750_R1CA021_MAIN_EU_1_RED49.bin-1
K750_R1CA021_FS_EMEA_6_RED49.fbn-2
K750i_CDA102337_103_EMEA_6-3
به نظر شما مشکلی نداره(همه رو با هم فلش بزنم یا جدا جدا ؟) تشکر

hamedxx1
07-03-2008, 10:06
K750_R1CA021_MAIN_EU1_RED49.bin-1

hamedxx1
07-03-2008, 10:07
K750_R1CA021_MAIN_EU_1_RED49.bin-1
البته Please_Wait_K750_R1CA021دانلدش کردم

djhamed20
09-03-2008, 00:04
سلام، به همگی دوستان...
من گوشی k750 ام رو cid49-red مطابق پست اول... فایل های مربوطه رو دانلود و فلش رو انجام دادم با موفقیت...
اما پس از اینکه گوشیم رو روشن می کنم پیغام please wait میاد و یک سوم نوار مربوطه پر میشه و بعد دیگه هیچ اتفاقی نمی افته!!!!!!!!!!:18:

لطفاً راهنماییم کنین...

djhamed20
09-03-2008, 00:58
دوباره سلام________!
با مطالعه پست های مفید و عالی قبلی مشکل please wait رو تونستم حل کنم دوستان.
.
امااااااااااااااااااااااا اااا مشکلی که الان باهاش مواجه شدم اینه که configuration error mide میده وقتی گوشی رو روشن میکنم!!! و میگه contact your network providor ... فکر می کنم مشکل از سریال چنج بودن گوشی باشه!!!
لطفاً لطفاً راهنماییییم کنین.
از همگی ممنونم.

Hadi King
09-03-2008, 01:00
سلام اقا ایمان و اقا توحید ..................
گوشی من K750 بود واونو به W800 R1BC002 تبدیل کردم ولی خواستم که به W800 R1BD001تبدیل کنم
در مرد فارسی کردن فریم و w800 r1bd001jبا توجه به این که فایل custOmize و defult را از EMEA 1به EMEA6 تغیر دادم وهمچنین پک زبان را عوض کردم
:00020CBB454D45415F3100000000000000000000000000000 0000
:00020CBB454D45415F3600000000000000000000000000000 0000
و هچنین گذاشتن فایل فارسی AR.T9 FR.LNG,ولی دیگه بعد از این مرحله گوشی اصلا روشن نمیشه بعدا مجبورم اونو به فریم ور W800 R1BC002 برگردونم
نمی دونم مشکل از کجاست البته فکر میکنم بعد از این که فایل AR.T9 FR.LNG میزنم این طور میشه
لطفا راهنماییم کنید خیلی خیلی ممنون میشم

دوست عزيز بيا اينم كاستومايز براي W800i R1BD001

Hadi King
09-03-2008, 01:05
دوباره سلام________!
با مطالعه پست های مفید و عالی قبلی مشکل please wait رو تونستم حل کنم دوستان.
.
امااااااااااااااااااااااا اااا مشکلی که الان باهاش مواجه شدم اینه که configuration error mide میده وقتی گوشی رو روشن میکنم!!! و میگه contact your network providor ... فکر می کنم مشکل از سریال چنج بودن گوشی باشه!!!
لطفاً لطفاً راهنماییییم کنین.
از همگی ممنونم.

فايل Fs رو با كاستومايز فلش كن....نگاه مشكلت حل ميشه يا نه

موفق باشيد!:40:

Hadi King
09-03-2008, 01:09
K750_R1CA021_MAIN_EU1_RED49.bin-1

دوست عزيز اون ديگه بستگي به خودت داره كه جدا جدا فلش كني يا سه تاشو با هم....:46:

djhamed20
09-03-2008, 11:02
فايل Fs رو با كاستومايز فلش كن....نگاه مشكلت حل ميشه يا نه

می بخشین، یعنی چی فايل Fs رو با كاستومايز فلش كن ؟
منظورتون اینه 1بار fs بریزم بعدش یه بار دیگه كاستومايز؟ یا چیز دیگه؟
راستی کاستمایز رو تو کدوم قسمت بیارم واسه فلش؟
ممنون

Hadi King
09-03-2008, 11:58
می بخشین، یعنی چی فايل Fs رو با كاستومايز فلش كن ؟
منظورتون اینه 1بار fs بریزم بعدش یه بار دیگه كاستومايز؟ یا چیز دیگه؟
راستی کاستمایز رو تو کدوم قسمت بیارم واسه فلش؟
ممنون

دوست عزيز شما درست ميگين ولي اگه فايل Fs رو با كاستومايز با هم فلش كني بهتره....:46:
فايل كاستومايز رو بايد تو قسمت MISC files بزاري....:11:

djhamed20
09-03-2008, 22:56
هرچی گشتم گزینه تشکر رو پیدا نکردم ظاهراً نداره!
اما ممنون.
______
با موفقیت کامل فلش رو انجام دادم...
اما اونقدرا فرقی هست بین w800 و k750 ؟؟به جز مدیا پلیر؟
_____
لطفاً تفاوت هایی که فریم ویرها دارند رو اگه کسی اطلاع کامل داره بذاره...
ممنون

albaloot
12-03-2008, 20:41
هرچی گشتم گزینه تشکر رو پیدا نکردم ظاهراً نداره!
اما ممنون.
______
با موفقیت کامل فلش رو انجام دادم...
اما اونقدرا فرقی هست بین w800 و k750 ؟؟به جز مدیا پلیر؟
_____
لطفاً تفاوت هایی که فریم ویرها دارند رو اگه کسی اطلاع کامل داره بذاره...
ممنون
تبریک میگم که نونستی
اگه همون فریم وری که در این قسمت بوده رو فلش زدی باید بگم کلی پچ میتونی برای این فریم ور پیدا کنی که اون موقع گوشیت میشه گوشی میتونی بری تو کلوپ پچ و پچ ها رو دانلود کنی.
مثال:
تغیر رنگ باتری حذف سوال های زیادی که در هنگام نصب برنامه پرسیده میشه قفل گذاری روی صفحه کلید بهینه کردن مصرف باتری رادیو بدون هندفری و خیلی چیزهای دیگه
البته اگه یه قاب w800 بندازی روش میتونی پاچه کنی

پرسپوليس
13-03-2008, 15:05
من يه مشكل عجيب ديگه دارم
از وقتي اين پچ sysgfx رو ريختم رو گوشي فقط يكmenu رو قبول مي كنه و وقتي منو رو عوض مي كنم
configuration error ميده بايد چي كار كنم

iman_82
16-03-2008, 21:03
این فایل K750_R1CA021_FS_EMEA_6_RED36 تو پست اول و من د. بار دانلود کردم موقع اکسترکت error میده
لینک دیگه ای ازش موجود نیست؟؟

Hadi King
17-03-2008, 13:20
این فایل K750_R1CA021_FS_EMEA_6_RED36 تو پست اول و من د. بار دانلود کردم موقع اکسترکت error میده
لینک دیگه ای ازش موجود نیست؟؟

برو اينجا لينك هاي زيادي هست برا دانلود....:11:

بايد تو اين سايت عضو باشي تا دانلود كني:46:

linuxboy
19-03-2008, 17:48
سلام
من این کار را کردم گوشیم گیر کرده رو plz waitحالا باید چی کار کنم

B L A S T E R
19-03-2008, 18:58
معلومه که گوشیه شما سریال اصلی نیست.
خب یه پچ هست به نام please wait باید اونو دانلود کنی.
اینو دان کن بعد اونی که متناسب فریمورت هست نصب کن

linuxboy
19-03-2008, 20:01
نه دستتون دردنکنه
آره سریال چنج هست
این کارهای قبلی را کردم درست شد
ولی صدام اصلا زیاد نشد فکر کنم کمتر هم شده
بدون سیم داخل گوشی نمیره یعنی flight mode نداره
الان ظرفیت inbox چقدر شده ؟ چه جوری افزایش بدم؟
منو هاش را چه جوری عوض کنم یه چیزی مثل w810 بشه خوبه ولی این منوهای فعلیش کلا عوض بشه

linuxboy
19-03-2008, 21:16
من sms هام هم افزایش دادم می گن با این کار سیستم کند میشه ولی من احساس نمی کنم
راستی حذف نام اپراتوز با setool2lit چگونه است؟
من layout.xml رو خالی گذاشتم صفحه درهم شد

Hadi King
19-03-2008, 23:22
من sms هام هم افزایش دادم می گن با این کار سیستم کند میشه ولی من احساس نمی کنم
راستی حذف نام اپراتوز با setool2lit چگونه است؟
من layout.xml رو خالی گذاشتم صفحه درهم شد

من هم sms رو افزايش دادم ولي ربطي به كند شدن سيستم موبايل نداره....
برا حذف اپراتور با اين برنامه يه پچ بود كه تاريخ رو به جاي اپراتور ميذاشت حذف نميكرد....:41:
ولي با elf ميتوني اپراتور رو حذف كني.....:11:

Hadi King
19-03-2008, 23:33
منو هاش را چه جوری عوض کنم یه چیزی مثل w810 بشه خوبه ولی این منوهای فعلیش کلا عوض بشه

براي اين كار بايد فايل هاي مخصوص منو كه با پسوند PNG هست رو بريزي تو اينtpa/preset/system/menuمسير بعد پوشه tpa رو زيپ كن با برنامه setool2lt فلش كني...:11:

linuxboy
20-03-2008, 01:13
حالا elf چیه
میشه آموزش و لینکش را بدی؟
از جوابت متشکرم

adrenalin
20-03-2008, 10:22
برو اینجا اموزشش هست ببخشید من جوابشون رو دادم اقای h.vike

کد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

linuxboy
20-03-2008, 10:46
من cid 49 red w800 002 دارم در حالیکه آنجا گفته 001 باید باشه
حالا من باید چی کار کنم
ببخشید ولی من مبتدی هستم

adrenalin
20-03-2008, 11:07
باید یک بار فلش کنی به این فرم ویر r1bd001 برو اینجا اقای h.vike گذاشته

لینک دانلود گذاشته

Hadi King
20-03-2008, 11:50
برو اینجا اموزشش هست ببخشید من جوابشون رو دادم اقای h.vike

کد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه فرقي ميكنه من جواب بدم يا شما....:11:
ممنون كه راهنماييش كردي:40:

linuxboy
20-03-2008, 11:53
دستت درد نکنه ولی من هر چقدر گشتم لینکش را ندیدم
لطفا از این لینکهای سایت های روسی ندید
یه لینک خوب بدید هم کاستومایز هم fs و هم main
من یه لینک تو همین فروم گیر آوردم برای 36 بود
من 49 red می خواهم

Hadi King
20-03-2008, 12:03
دستت درد نکنه ولی من هر چقدر گشتم لینکش را ندیدم
لطفا از این لینکهای سایت های روسی ندید
یه لینک خوب بدید هم کاستومایز هم fs و هم main
من یه لینک تو همین فروم گیر آوردم برای 36 بود
من 49 red می خواهم

تو اين تايپك من گذاشتم....main & fs رو برو نگاهي كن....red 49 هم هست:11:

linuxboy
20-03-2008, 13:49
این و نصب کردم بعد از please wait پچ قبلی را روش نصب کردم گوشیم دیگه روشن نشد
الن دارم به همون 01 فلش می کنم

adrenalin
20-03-2008, 14:46
این فایل ریست رو بزار تو قسمت ریاستور فایل ستول فلش رو بزن رو شن میشه

کد

linuxboy
20-03-2008, 15:22
از جوابتون ممنون
بهترین فایل برای افزایش صدا را می خواستم

adrenalin
21-03-2008, 13:22
من از این استفاده میکنم mega acosstic ver.2. شاید خوشتون بیاد

Hadi King
21-03-2008, 15:11
از جوابتون ممنون
بهترین فایل برای افزایش صدا را می خواستم

تو اين تايپك هر كدوم كه خوشت امد دانلود كن!!!!:40:

mobil-sat
03-04-2008, 18:01
ببخشیذ کایتومایز emea1فارسی دارد ندارین

بهنازی
14-04-2008, 21:33
با تشکر از همه دوستان این کار رو کردم ولی الان چند تا سوال دیگه برام پیش اومده ممنون میشم جواب بدین:

1- پچ یا اسکریپ برا گوشی چیه و چه کاری رو انجام میده ؟و چجوری میتویم موارد دلخواه خود را برای تغییر در گوشی اعمال کنیم با این پچها میشه ؟چجوری میشه اینها رو تغغیر داد؟برا همه گوشیها میشه این کار رو کرد ؟
2-وقتی گفته میشه مثلادر این مسیifs\settings\acoustic6ر قرار بده یعنی چی این در کجای گوشی قرار میگیره ؟و تو کدوم فایل ؟تو fs ؟میشه قبل از فلش کردن این تغییرات رو فایل مربوطه انجام داد تا بعد از فلش کردن مجبور نشیم که فایل اکوستیکو وارد کنیم ؟چجوری وبا چه برنامه ای باید این کار رو کرد ؟
3-sysgfx و elfpack چیه و چه تغییراتی میشه با نیها انجام داد و چجوری؟

ممنون میشم جواب بدین چون تو تاپیکها گشتم ولی بیشتر گیج شدم خواهش میکنم جواب کامل بدین.

با تشکر

saeed.gh
15-04-2008, 15:31
سلام
آيا با تبديل k750 به w800 R1BC002 گوشي ميتونه فايلهاي فلش(swf) رو اجرا كنه؟
ممنون

Hadi King
16-04-2008, 23:21
با تشکر از همه دوستان این کار رو کردم ولی الان چند تا سوال دیگه برام پیش اومده ممنون میشم جواب بدین:

1- پچ یا اسکریپ برا گوشی چیه و چه کاری رو انجام میده ؟و چجوری میتویم موارد دلخواه خود را برای تغییر در گوشی اعمال کنیم با این پچها میشه ؟چجوری میشه اینها رو تغغیر داد؟برا همه گوشیها میشه این کار رو کرد ؟
2-وقتی گفته میشه مثلادر این مسیifs\settings\acoustic6ر قرار بده یعنی چی این در کجای گوشی قرار میگیره ؟و تو کدوم فایل ؟تو fs ؟میشه قبل از فلش کردن این تغییرات رو فایل مربوطه انجام داد تا بعد از فلش کردن مجبور نشیم که فایل اکوستیکو وارد کنیم ؟چجوری وبا چه برنامه ای باید این کار رو کرد ؟
3-sysgfx و elfpack چیه و چه تغییراتی میشه با نیها انجام داد و چجوری؟

ممنون میشم جواب بدین چون تو تاپیکها گشتم ولی بیشتر گیج شدم خواهش میکنم جواب کامل بدین.

با تشکر

همين سوال رو تو پيغام خصوصي از من پرسيدي جوابت رو دادم....

سلام
آيا با تبديل k750 به w800 R1BC002 گوشي ميتونه فايلهاي فلش(swf) رو اجرا كنه؟
ممنون
به من كه اجرا نكرد....

milad ad
13-05-2008, 18:06
من برای تبدیل گوشیم به w800 از fs emea1 و کاستومایزemea6 استفاده کردم حالا تو پلیز وایت گیر میکنه
گوشیم k750 red cid 49

milad ad
13-05-2008, 18:13
یکی کمک کنه زوووووووووود

shimanelou
14-05-2008, 00:10
اگه گوشیت رجیستر اصلی نیست باید از پچ please wait استفاده کنی.
اگه رجیستر اصلیه از کاستومایزی که تو پست اول هست استفاده کن.

milad ad
14-05-2008, 12:19
گوشیم k750 red cid 49
W800_R1BC002_FS_EMEA6 این fs
W800_R1BC002_MAIN_EU_EMEA_RED49 اینم فایل main
W800i_CDA102430_6_EMEA_6 وکوستومایز
اینارو دادم حالا گوشیم روشن نمیشه منو راهنمایی کنید

Mohammad_666
14-05-2008, 13:10
سلام من K750 دارم تبدبلش کردم به w800 مشکلم اینجاست که بعد از فلش کردن و ریختن سه فایل Fs و Main و کاستومایزر وقتی گوشی رو روشن میکنم یه اروری میاد مثل زیر :
.... Configuration error.please contact your network operator or service centre
بعد یکی از دوستان تو این بخش راهنمایی کرد که دوباره کاستومایز کن گوشی رو و دوباره بریز وقتی این کارو کردم گوشی درست شد و بالا هم اومد اما زبان فارسی توش فعال نیست و اگه دوباره فلش کنم بازم اول ارور بالا رو میده وقتی دوباره کاستومایزرو بریزم باز فارسی حذف شده است کاستومایزر رو هم درست دانلود کردم از همین جا....
لطفا من را راهنمایی کنید ممنونم............

albaloot
14-05-2008, 20:28
سلام من K750 دارم تبدبلش کردم به w800 مشکلم اینجاست که بعد از فلش کردن و ریختن سه فایل Fs و Main و کاستومایزر وقتی گوشی رو روشن میکنم یه اروری میاد مثل زیر :
.... Configuration error.please contact your network operator or service centre
بعد یکی از دوستان تو این بخش راهنمایی کرد که دوباره کاستومایز کن گوشی رو و دوباره بریز وقتی این کارو کردم گوشی درست شد و بالا هم اومد اما زبان فارسی توش فعال نیست و اگه دوباره فلش کنم بازم اول ارور بالا رو میده وقتی دوباره کاستومایزرو بریزم باز فارسی حذف شده است کاستومایزر رو هم درست دانلود کردم از همین جا....
لطفا من را راهنمایی کنید ممنونم............

با سلام پس از مدتی دارم پست میدم
اگه شما این فایل ها رو گرفتی
W800i_CDA102430_6_EMEA_6
W800_R1BC002_MAIN_EU_1_CA_RED49
W800_R1BC002_FS_EMEA6
حالا شاید یه چیز های دیگه رو گرفته باشی ولی شما مین و کاستوم رو فلش کردی فقط مونده فایل اولی که ماله فارسی است
-----------------------
من خودم سه تا فایلو جدا جدا فلش کردم(یعنی سه بار فلش کردم)
اول W800_R1BC002_MAIN_EU_1_CA_RED49
بعد این W800_R1BC002_FS_EMEA6
آخرم این فایل W800i_CDA102430_6_EMEA_6
-----------------
آموزش تصویری فلش را میتونی از اینجا بگیری