PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با نرو 7

A.Farokhzad
07-12-2007, 19:46
با سلام خدمت دوستان گرامي
مشكل من مربوط ميشه به نرو ورژن 6 و 7
من وقتي يه سي دي يا دي وي دي را از طريق ديتا رايت ميكنم ته سي دي را باز ميگزارم تا در مرتبه بعدي دوباره روي سي دي رايت كنم.
ولي با نرو 7 وقتي كه سي دي رايت شده كه ته آن هم باز هست رو دوباره ميخوام روش چيزي بريزم; مواردي رو كه قبلا رايت كردم نشون نميده و اگه چيزي جديدي روش رايت كنم يه پيغام ميده كه تو اين سي دي اطلاعات هست.
اگر پيغام را ok كنم رايت ميكنه ولي ديگه اثري از چيزهائي كه قبلا رايت كردم نيست.
اين مشكل در حالي كه همون سي دي رو با نرو اكسپرس بدون مشكل و با حفظ اطلاعات قبلي انجام ميدهم.
به نظر شما مشكل از كدام تنظيم نرو 7 ميباشد ؟؟

MB_Danger
07-12-2007, 20:12
سلام دوست من

تاپیک به بخش بحث های نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منتقل شد .

موفق باشید .

golmohammadi
08-12-2007, 00:05
اطلاعات در CD به هيچوجه از بين نميره ( به خاطرRead Only بودنش ) البته بصورت نرم افزاري ، بلكه از ديد ويندوز مخفي ميمونه
در مورد نرو زياد اطلاعات ندارم
اما اگر خواستي در ويندوز اطلاعات قبلي را مشاهده و يا كپي كني بايد از نرم افزارهاي مخصوص استفاده كني
كه يكيشون Iso Buster هست اين برنامه علاوه بر مورد فوق ميتونه سي دي هاي خش دار را هم كپي كنه

A.Farokhzad
08-12-2007, 18:59
اطلاعات در CD به هيچوجه از بين نميره ( به خاطرRead Only بودنش ) البته بصورت نرم افزاري ، بلكه از ديد ويندوز مخفي ميمونه
در مورد نرو زياد اطلاعات ندارم
اما اگر خواستي در ويندوز اطلاعات قبلي را مشاهده و يا كپي كني بايد از نرم افزارهاي مخصوص استفاده كني
كه يكيشون Iso Buster هست اين برنامه علاوه بر مورد فوق ميتونه سي دي هاي خش دار را هم كپي كنه

دوست گرامي من هم نگفتم اطلاعاتم پاك ميشه گفتم اگه با نرو 7 روش دوباره رايت كنم قبلي ها رو نشون نميده
در حالي كه با نرو اكسپرس مشكلي وجود نداره.
پس حتما توي تنظيمات نرو 7 تغييراتي بايد انجام بدم كه با اينكه كلي بهش ور رفتم هنوز موفق به انجامش نشدم.
از توجه شما ممنونم.
با برنامه Iso Buster هم مشكلي كه در نرو 7 دارم حل ميشه ولي بعضي سي دي ها رو به محل كارم ميبرم كه اونجا امكان نصب نرم افزار رو توي شبكه ندارم.

zidane
08-12-2007, 20:51
تنها باز گذتشتن ته cd کافی نیست شما باید بعد از new در تب multisession گزینه new multi session رو انتخاب کنید و برای رایت مجدد روی اون cd گزینه continue multisession رو انتخاب کنید