PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : GYachE Improved - Yahoo Messenger with Voice & Webcam for Linux

sudotux
07-12-2007, 14:32
پروژه GYachE Improved نسخه منشعب شده از برنامه GyachE است که با هدف رفع باگ و توسعه بیشتر در تاریخ 26/1/2006 آغاز شد. این مسنجر برای یاهو طراحی شده و تنها مسنجری در لینوکس هست که امکانات voice , webcam و Photo sharing را پشتیبانی می کند. آخرین نسخه ی این برنامه 1.1.59 است که در تاریخ 25/11/2008 منتشر شده.

GYachE Improved 1.1.59

K/Ubuntu 8.10 -----> نسخه ۳۲ بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , نسخه ۶۴ بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Fedora 9 -----> نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیت به همراه تمامی پلاگین ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Fedora 10 -----> نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیت به همراه تمامی پلاگین ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GYachE Improved WebSite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sudotux
26-11-2008, 00:38
پست اول آپدیت شد !

sudotux
13-12-2008, 16:05
لینک های دانلود GYachE Improved 1.1.59 در پست اول اضافه شد. برای مشاهده تغییرات این نسخه به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

khatat
15-12-2008, 15:36
من وقتی می خوام چت صوتی رو فعال کنم ارور زیر رو می ده چی کار کنم ؟

Cannot run gyvoice due to the following missing files:

tssoft.acm

Not in the following directories:
/usr/lib/win32/
/usr/local/lib/win32/

چی کار کنم از نسخه 1.1.0 استفاده می کنم و از سوزه 11 نسخه آخر رو نتونستم rpm رو پیدا کنم و از رو سورس هم نتونستم
ممنون

sudotux
15-12-2008, 16:43
من هم نتونستم نسخه جدید رو برای سوزه ۱۱ پیدا کنم. ولی اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) روش کامپایل و نصب این برنامه رو از روی سورس در سوزه ۱۱ توضیح داده.

khatat
16-12-2008, 05:49
حسین جان ممنون اما مثل اینکه این آدرس اشتب است آخه error می ده اگه یه چک کنی خیلی ممنون می شم

taia
16-12-2008, 08:24
حسین جان ممنون اما مثل اینکه این آدرس اشتب است آخه error می ده اگه یه چک کنی خیلی ممنون می شم
لینک مطرح شده توسط حسین عزیز در آدرس زیر درست هست و مشکلی نداره، دو پست آخر برای نظم تاپیک حذف خواهد شد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sudotux
16-12-2008, 17:19
لینکی که من هم دادم همینه. مشکل اینه که توی ایران نمیشه این لینک رو باز کرد و من هم نمیتونم وارد این سایت بشم و مجبورم از یک راه دیگه ( ! ) برای باز کردن این سایت استفاده کنم ...