PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : RverseMe#5 بازم تمرین

mJo0T
05-12-2007, 13:34
سلام سلام .......:20:
دوباره باز هم بالاخره برمیگشتم(!)
این بار تمرین جدی تره، یه جور اینجکشن پیشرفته :18:، برخلاف همیشه شما باید به این reverseme یه تابع برای چک سریال اضافه کنین، مثلاً تابعی که اسم و سریال رو بگیره و مقایسه کنه که اسم و سریال یکی باشه(شرط درست بودن سریال)، اگه درست بود 1 و در صورتی که درست نبود(یعنی اسم وسریال یکی نبودن) مقدار 0 رو برگردونه
برنامه بعد ار فشرده شدن کلید Register مقدار هندل پنجره مادر رو به تابع چک سریالی که خودم گذاشتم میفرسته.(راهنمایی: میتونین با مثلاً با دستور MOV EAX,DWORD PTR SS:[EBP+8] این مقدار فرستاده شده رو بگیرید!)
اگر هم خواستین توضیح بیشتر میدم:21:
فعلاً:10:

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hoax3r
05-12-2007, 15:17
با سلام

جالب بود، فقط تست کردنش خیلی وقت گیر بود :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mJo0T
05-12-2007, 15:33
مرسی عالی بود.
حالا پیشنهاد میکنم که یه الگوریتم رمز گذاری هم بهش اضافه کنی.
اصلاً هر کسی الگوریتم رمزش پیچیده تر بود، یه جایزه داره(جایزه رو هم مثل مهریه کی داده کی گرفته!)

hoax3r
05-12-2007, 16:59
مرسی عالی بود.
حالا پیشنهاد میکنم که یه الگوریتم رمز گذاری هم بهش اضافه کنی.
اصلاً هر کسی الگوریتم رمزش پیچیده تر بود، یه جایزه داره(جایزه رو هم مثل مهریه کی داده کی گرفته!)

مگه اومدی عروسی:thumbsdow اگه جایزه میدین بریم روش کار کنیم:5:

tactools
05-12-2007, 19:55
از این راحت تر هم میشد فقط با یک ناپ 0040104b /75 1c Jnz Short 00401069

v65j
06-12-2007, 11:49
ای خداااا تو فروم خارجی میری میگی انپک می میان لودر مینویسن تو فروم فارسی میری میگی الگوریتم اضافه کن میان فایل درست شده رو مورد بررسی قرار میدن
اگه میشه یه آموزشی هم بنویسین تا من و دوستان کم صواد (همون سواد) هم به یه آب و نونی برسیم.

hoax3r
06-12-2007, 12:46
با الگوریتم، البته خیلی پیچیده نشده.. ولی خوب همینم خیلی وقت گیر بود فکر کنم یه 500 باری ساختم و پاک کردم :weird:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آموزش هم والا چیز خاصی نداره برای گرفتن اطلاعات احتیاج به GetDlgItemTextA هست که با IDDKing میشه به فایل ایمپورت کرد
با SnippetCreator هم کداتون رو اضافه میکنید. فقط پیدا کردن هندل تکس باکس می مونه که اونم با PE Explorer
پیدا میشه، هندل پنجره برنامه هم که خود mJo0T گفتن چطوری
بقیه اش هم که کد نویسیش هست که اون دیگه با خودتونه

v65j
06-12-2007, 14:58
فکر کنم باید منتظر بمونیم تا خودشون بیان و آموزشش رو بنویسن
فکر کنم اینجوری آموزش دادن بهتر از تارگت و ... باشه
( بی دلیل نیست که می خوایمش همین کاراش محبوبیتش رو زیاد کرده دیگه -- درجم رفته بالا یه کاره بزرگ در حقم کرده این mJo0T -- )

mJo0T
09-12-2007, 13:12
فکر کنم باید منتظر بمونیم تا خودشون بیان و آموزشش رو بنویسن
فکر کنم اینجوری آموزش دادن بهتر از تارگت و ... باشه
اگه وقتش رو داشته باشم، چشم

بی دلیل نیست که می خوایمش همین کاراش محبوبیتش رو زیاد کرده دیگه -- درجم رفته بالا یه کاره بزرگ در حقم کرده
دیگه چرا از این جور بحث ها؟:13:من همون قدر که این جا به کسی چیزی یاد دادم از بقیه هم یاد گرفتم:10:

mJo0T
09-12-2007, 13:23
با الگوریتم، البته خیلی پیچیده نشده.. ولی خوب همینم خیلی وقت گیر بود فکر کنم یه 500 باری ساختم و پاک کردم :weird:
لطف کردی و صد البته زحمت هم کشیدی

مگه اومدی عروسی:thumbsdow اگه جایزه میدین بریم روش کار کنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
جایزت یک عدد پژو 307 بک به همراه یک عدد آپارتمان در ... و یک سهمیه ثابت حج عمره دانشجویی!