PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در خصوص راه اندازی adsl

m.bahar22
04-12-2007, 12:19
سلام
من در حال حاضر امکان استفاده از سرویس adsl رو روی یک سیستم دارم ولی حالا می خوام امکان استفاده adsl رو به 4 سیستم دیگه هم بدم ولی مراحلش رو یاد ندارم تجهیزاتی که دارم به شرح زیر هست :
یک مودم adsl با یک پورت شبکه ،
داشتن IP Valid از شرکت مورد نظر ،
یک عدد هاب با 5 پورت
اگه می شه منو راهنمایی کنید

mamad_tk_pk
04-12-2007, 12:49
راهنمايي : شير كنيد

kavehtala
05-12-2007, 15:52
اگر میخواهید مودم به سیستم خودتان وصل باشد باید یک کارت شبکه اضافی تهیه کنید و کانکشن(Connection)
مربوط به اینترنت را اشتراکی(Share) کنید و سیستم خودتان با استفاده از کارت شبکه ذکر شده به وسیله هاب
(HUB) به سیستمهای دیگر وصل شود و یا نام و رمز کاربری در صورت وجود در داخل مودم ذخیره شود و همه
سیستمها و نیز خود مودم به هاب وصل گردد البته این توضیحات مختصر بود.

mamad_tk_pk
07-12-2007, 22:27
به اين نوع آموزش ميگويند :
از هر چيز يه چيز

m.bahar22
10-12-2007, 21:18
ای بابا حالا یک کمک خواستم .
بابا جون من کلا از پایه می خوام بدونم با این تجهیزات چه طوری یک شبکه adsl راه اندازی کنم و اینکه IP ها رو چه جوری تنظیم کنم .

m.bahar22
10-12-2007, 21:20
ای بابا حالا یک کمک خواستم .
بابا جون من کلا از پایه می خوام بدونم با این تجهیزات چه طوری یک شبکه adsl راه اندازی کنم و اینکه IP ها رو چه جوری تنظیم کنم .

mamad_tk_pk
10-12-2007, 23:59
3 - 4 بار ديگه هم مي خواي بگو اي بابا...
ابتدا شما بايد يك شبكه بين 5 يا 4 سيستمتون راه اندازي كنيد . يعني از وجود داشتن ارتباط بين اين چند كامپيوتر مطمئي شويد. (ping)
شما ابتدا در كامپيوتره اصلي تون ADSL رو راه اندازي كنيد .
و مي توني از Help ويندوز كمك بگيريد و اين اينترنت رو Share كنيد . اگر من بخوام بگم ممكنه كه يك چيزهايي رو جا بندازم و خيلي طولاني بشه ولي اين موضوع رو يعني Share كردنه اينترنت رو خوده ويندوز بهتر توضيح داده

hojjatkarimian
12-12-2007, 20:08
براي اين كه اينترنت رو بين چند سيستم share كني (چه adsl و چه dial up) بايد يك شبكه محلي (LAN) بين سيستمات ايجاد كني و يكيشونو سرور انتخاب كني.
ديگه بقيش كاري نداره.
اگه جزئيات كامل چگونگي راه اندازي يك شبكه محلي كوچيك رو بخاي يه email بهم بزن تا واست بفرستم(20 صفحه)
hojjatkarimian@yahoo.com