PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : (تحلیل) Metal Gear Solid برای PC و Xbox 360

arnold_ab
04-12-2007, 09:27
خبری نیست دعوا نکنید!

طبق تحلیل و بررسی جالب سایت gameguru اعلام شده:

همانطور که همه در جریان هستید عنوان Metal Gear Solid 4 برای سال 2008 در انحصار سونی برای کنسول PS3 با دل و جان منتشر خواهد شد حال بر میگردیم به گذشته و عرضه Metal Gear Solid 2 بر روی دو نسل قبل کنسول ها (XBOX - PS2 ) و PC که این نسخه در سراسر دنیا بیش از 7 میلیون فروش داشته است یا عنوان Grand Theft Auto: San Andreas که با عرضه بر روی PC , XBOX در حدود 12 میلیون فروش داشته که در آن زمان از فروش 8 میلیونی عنوان Halo بیشتر بوده است.

خوب منظور این سایت چی میتونه باشه؟

ببینید عنوان MGS2 که برای PC , XBOX عرضه شد تنها بهانه ای برای مولتی شدن و فروش و سود بیشتر بوده در صورتی که این عنوان طبق قرارداد سونی در انحصار کنسول پلی استیشن بوده است همچنین عنوان GTA که ابتدا برای PS2 برنامه ریزی شده بود و بعد ها برای XBOX عرضه شد و نهایتا برای PC هم منتشر شد (که الان همه بر این باورند GTA IV هم بعد مدتی برای PC هم عرضه میشه)...

عنوان MGS4 ممکنه over a million copies on its first day فروش کنه در روز اول...

و

Metal Gear Solid “X” might be a 360 timed exclusive or a multiplatform game

با توجه با تاریخ گفته شده و با توجه به روند روبه رشد PC , X360 و قطع شدن گفتگو و جدال سر این موضوع که کدام کنسول برنده هست چون واقعا برنده نداره این بازی و هر دو کنسول مزیت هایی دارن که هر گیمری چه فن چه غیر فن علاقه به تجربه اون در دنیای بازی داره این نظر خودمه و قطعا همینطور هست پس این سایت تحلیل جالبی داشته که الان در دنیای بازی همه به دنبال سود هستند و شاید پس از فروش چند میلیونی MGS4 برای پلتفرم PS3 برای دو نسخه دیگه هم منتشر بشه..

موفق باشید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yoosef_st
04-12-2007, 09:52
ایشالا که واسه Pc هم بیاد. من که تا حالا بازی نکردم، اما حتما یه دلیلی داره که اینقدر طرفدار داره دیگه!

joey jordison
04-12-2007, 12:11
بابا تا وقتی بازیی به نام splinter cell:conviction برای pcوx360 می خواد بیاد چی دلیلی داره بیایم بشینیم هی دعا کنیم که اینmgs4 برای pcوx360 هم بیاد من خودم به SC:Conviction ایمان دارم