PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : XFX 8600 GT fatal1ty problem

khata
04-12-2007, 03:33
این گرافیک من XFX 8600 GT fatal1ty با بازی IGI1 مشکل داره .رنگها به هم پاشیده و خطوط شکسته هستند.
در HITMAN4 BLOOD MONEY در مرحله اول اسکله, قفل صفحه آبی می کند.
در JUST CAUSE در ماشین کمی تیک دارد.
آیا کسی این مشکلات را دارد؟
win xp sp2,amd x2 4400,giga m57 sli s4, power green 580b,ram apacer 2*1gb 800,driver 162.18

Burn
04-12-2007, 09:49
این گرافیک من XFX 8600 GT fatal1ty با بازی IGI1 مشکل داره .رنگها به هم پاشیده و خطوط شکسته هستند.
win xp sp2,amd x2 4400,giga m57 sli s4, power green 580b,ram apacer 2*1gb 800,driver 162.18
الان driver 163.75 آمده بايد آپديت كني شايد مشكل حل شد.

Mahdi_Moosavi
04-12-2007, 10:58

البته نمیشه گفت مشکل از درایور هست ، چون بازی قدمیه . در مورد JUST CAUSE منظورت از تیک چیه ؟؟

افت فریم که گمان نکنم باشه چون من خودم این بازی رو با 8600gt normal xfx روی فول با بالای 35 فریم اجرا میکنم

ولی اصلآ این بازی مشکل memory sharing داره ، وقتی رم خالی هم هست از رو page file بر میداره . :13:

در مورد اون صفحه آبی هم ممکنه نرم افزاری باشه !

شما درایور force ware رو آپدیت کن ، نسخه direct x 9.c رو هم نسخه june 2007 رو نصب کن ، دمای کارتت رو

هم تو حالت عادی و load بگو تا اگه مشکلت حل نشد بیشتر بررسی کنیم .

راستی با بازی های جدید که مشکل نداری ؟؟!

chaos theory
04-12-2007, 12:16
کارتهای گرافیک XFX 8600 GT fatal1ty از سری کارتهای بدون فن و کاملا overclock شده این شرکت محسوب میشن. بنابراین شما باید اول دما رو در داخل کیس کنترل کنی چون دمای این کارتها بالای 90 درجه میرن .
در نهایت هم طبق گفته دوستان باید درایور و dx9 رو آپدیت کنی اگه بازم نشد بی معطلی بفرست بره گارانتی.

khata
11-12-2007, 00:59
با درایور 163.75 هم امتحان کردم,باز همانطور بود.DirectX 10 AUG 2007 رو هم نصب کردم .
دمای کارت بین 49 تا 54 متغیره و Version Bios گرافیکم 60.84.35.00.10 است.راستی یک سایت خوب به روز برای گرفتن بایوس گرافیک سراغ ندارید؟
گرافیکم رو سه بار به گارانتی سازگار ارقام فرستادم ,ولی میگن مشکلی نداره.
در Just Cause وقتی در ماشین کمی سرعت می گیری ,تصویر هر چند ثانیه یک بار,به مدت نیم ثانیه گیر میکنه.وقتی جنگ میشه و تصویر شلوغ میشه,یعنی آدما و ماشینا زیاد میشن تیک های چند ثانیه ای همراه با مکث و تکرار در صدا ایجاد میشه.
در صورتیکه با چند گرافیک 7300GS ,هم این بازی و هم Hitman4 رو تست کردم و هیچ کدوم مشکل نداشتند.
انواع Ram رو تست کردم و فقط با گرافیک خودم مشکل پیش می آید.
آیا امکان داره گرافیکهای سری 8 اینطور باشند,یا مدل Fatal1ty مشکل داره؟
میشه خواهشا شما که Fatal1ty 8600 یا سری 8 دارین ,با این سه بازی (IGI1,Just Cause,Hitman4 Level1) تست کنید ونتیجه رو بگین.cpu و Main خودتون رو هم لطف کنید بگین.
البته Hitman4 Level1 اسکله شهر بازی ,بیشتردر همان ابتدای مرحله و با رزلوشن 1600 Ultra High قفل صفحه آبی میکنه.
ولی با تنظیمات Default هم قفل کرده.
با بازیهای جدید مثل Fear,Resident Evil 4,Ghost Recon2 مشکل نداشته.
از راهنماییتون ممنونم.

chaos theory
11-12-2007, 11:23
اصلا شما بگو ببینم مشخصات سیستمت چیه ؟
بعدشم کارتت رو جدا ببر رو اون سیستم هایی که میگفتی 7300GS دارن بذار و با اون سیستم ببین به مشکل میخوری یا نه . شاید اسکال از سیستم باشه.
حالا امتحانش ضرر نداره . بعدشم بازیهای Fear,Resident Evil 4,Ghost Recon2 که شما میگی خیلی قدیمیه و گرافیک سنگینی هم نداره .
ولی اینطوری هم که شما میگی نمیشه که یه سری بازی رو روون اجرا کنه و یه سری رو با مشکل .

khata
11-12-2007, 12:58
مشخصات سیستم را در بالای صفحه نوشتم.
گرافیک 7300GS رو روی سیستم خودم گذاشتم, یعنی همه قطعات سیستمم ثابت و فقط گرافیک فرق کرده .که هیچ کدوم مشکل نداشتند. پس معلوم میشه که اشکال فقط از گرافیکه.
با بازی Bioshock نماینده فروش سازگار تست کرد و جواب داد.ولی کمی کند بود. البته همش سه چهار دقیقه رفت, شاید بعضی جاهاش قفل میکرده یا مشکل داشته.
می خوام مطمـئن شوم که آیا سری 8 ها یا ابن مدل Fatal1ty همه همینطورند یا کارت من مشکل داره.
شاید هم بخاطر AMD بودن است.

becareful
13-12-2007, 12:20
میتونی یه کاری بکنی اونم اینه که با یه نرم افزار کلاک ها رو پایین تر از حتی حالت عادی بیاری. ببین درست میشه؟شاید اینی که دست تو باشه مشکل داشته باشه و قطعاتش تحمل نداشته باشن و از دستشون در رفته باشه اومده باشه ایران و این کلاک های بالا رو تحمل نکنه.

musa
14-12-2007, 16:20
گرافیک 7300GS رو روی سیستم خودم گذاشتم, یعنی همه قطعات سیستمم ثابت و فقط گرافیک فرق کرده .که هیچ کدوم مشکل نداشتند. پس معلوم میشه که اشکال فقط از گرافیکه.
با بازی Bioshock نماینده فروش سازگار تست کرد و جواب داد.ولی کمی کند بود. البته همش سه چهار دقیقه رفت, شاید بعضی جاهاش قفل میکرده یا مشکل داشته.
می خوام مطمـئن شوم که آیا سری 8 ها یا ابن مدل Fatal1ty همه همینطورند یا کارت من مشکل داره.

بايوشاك DX10 هست و اگر تو اين بازي مشكلي نداشته باشه بجز لگ زدن كه با كاهش جزئيات برطرف ميشه مشكلي نداره .
تو بازي هاي قديمي احتمالا بخاطر پشتيباني نكردن بازي از كارت هست كه چيز عجيبي هم نيست ممكنه سازنده هاي بازي براي اين بازي ها اقدام به ارائه Path كنند كه در اينصورت اين مشكلات هل ميشه اگر هم پچ عرضه نكنن بايد يا قيد بازي رو زد يا ساخت !
اگر كارت در بازي هاي جديد مشكل داشته باشه ميشه گفت ايراد از كارت هست .

موفق باشيد

nihilnigritude
20-12-2007, 20:46
آیا سری 8 ها یا ابن مدل Fatal1ty همه همینطورند
شاید هم بخاطر AMD بودن است

مطمئن باش ربطی به اینا نداره ... توی اسمها پی مشکلت نگرد !

chaos theory
21-12-2007, 00:02
خوب دیگه پس خودت به نتیجه رسیدی که اشکال از کارتت هستش چون 100% 7300gs از کارت شما ضعیفتره .
ببرش گارانتی.