PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قهرمان Euro 2008 ؟

Actros
04-12-2007, 02:18
درسته که الان منطقی نیست بگیم
ولی هرکی نظرشو بگه.
هر 16 تا تیمو زدم تو نظر سنجی
.فقط
GERMANY

sudotux
04-12-2007, 11:13
I T A L I A

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

joey jordison
04-12-2007, 11:58
من عاشق تیم پرتغال هستم از euro 2000 به بعد با این تیم زندگی کردم و یورو 2008 هم به نظر من این پرتغال که قهرمان میشه چون هم بازیکن خوب زیاد داره هم انگیزه زیاد ای کاش تو این تیم فیگو بازم بازی می کرد کاش با قهرمانی در یورو 2008 از فوتبال خداحافظی می کرد البته ملی

MV_GT500
04-12-2007, 12:21
درسته که ایتالیا تیم قدرتمندیه و تو جام جهانی اخیر هم قهرمان شد ....
امااحتمالش کمه که توی یورو هم بتوه اون عنوانو تکرار کنه .اینو تجربه ثابت کرده .... دلیلشم اینه که الان تیم ایتالیا بیشتر زیر ذره بین هست و تیمهای دیگه روی سبک بازی ایتالیاییها بیشتر کار میکنن (آنالیز) و محتاطانه تر بازی میکنن

MOHAMMAD2010
04-12-2007, 12:29
فقط فرانسه

saman rossi
04-12-2007, 14:11
هلند با وجود گروه سختش قهرمانه

Stream
04-12-2007, 16:44
فکر می کنم اسپانیا بتونه سنت شکنی کنه و این دفعه به حقش !! برسه.

MORINIO
04-12-2007, 20:35
من از سه تیم ایتالیا و انگلیس و اسپانیا خوشم میاد ولی چون انگلیس حذف شد الان فقط ایتالیا و اسپانیا

در ضمن حاضرم هر تیمی قهرمان بشه جز آلمان :2::2:

Honradez
04-12-2007, 22:49
به نظر من شانس آلمان خيلي زياده. اونها خيلي خوب توي مرحله مقدماتي ظاهر شدند. درمجموع، تيمهاي بزرگي نظير ايتاليا، فرانسه، اسپانيا و چک، باتوجه به عملکرد نه‌چندان جالبشون در ديدارهاي مقدماتي بخش کمي براي قهرماني دارند.

يک تيمي که در ميان بقيه، خيلي هم قدرتمند نيست قهرمان ميشه... ببينيد کي گفتم!

Masoud King
04-12-2007, 23:04
ایتالیا اگه خیلی به خودش فشار بیاره تو گوروهش آخرمیشه:27:
اسپانیا هم که قد این هرفا نیستش:27:
میمونه آلمان پرافتخارترین تیم اروپا و آماده ترین تیم حال و حاضر اروپا که قهرمانمیشه:40:

Masoud King
04-12-2007, 23:05
اسپانیا هم که قد این حرفا نیستش:27:
میمونه آلمان پرافتخارترین تیم اروپا و آماده ترین تیم حال و حاضر اروپا که قهرمانمیشه:40:

ElmO
05-12-2007, 00:21
I T A L I A

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

Me Too

در ضمن حاضرم هر تیمی قهرمان بشه جز آلمان :2::2:

دمت گرم

آخر شدن که دیگه فشار نمیخواد :31:

:46:

یا حق

:40:

meykou
05-12-2007, 00:39
GER GER GERMANY
:10:
:46:

ramin1988
05-12-2007, 09:19
بهترین تیم تو اینا الان ایتالیا هست .
المان هم که مثل جام جهانی و مقدماتی این مسابقات بازم قرعه اسون بهش خورده ولی بازم المان قهرمان نمیشه :27:.چون از المان بینهایت ..... میاد.

jingool
05-12-2007, 21:43
اسپانیا هم که قد این حرفا نیستش:27:
گل گفتی آی گل گفتی...:31:
همتون 6-7 ماه دیگه cup رو تو دستای بالاک میبینین!!!:40:
GERMANY
##########
##########
##########

Actros
06-12-2007, 02:01
آلمان وایتالیا فعلا صدر نشین با 6 رای
اسپانیا 4 رای
هلند و فرانسه 3 رای
.................................
GERMANY

faraz_n
06-12-2007, 02:14
آکتورز جان چند وقتیه من نیستم چه خبر شده اینجا
مثل اینکه بعضیا به سرور بزرگ پر افتخار ترین تیم اروپا توهین کردن
بهشون نگفتی در حضور من این کار خطرناکه؟

ایتالیا قهرمانی جام جهانیشم مدیون اینه که تا نیمه نهایی با تیمای اوسکول بازی کرد و اومد بالا
آخه از استرالیا دقیقه 90 بردن اونم از پنالتی افتخار داره؟

قهرمان
آلمان بزرگ و پر افتخار

Actros
06-12-2007, 03:01

ایتالیا قهرمانی جام جهانیشم مدیون اینه که تا نیمه نهایی با تیمای اوسکول بازی کرد و اومد بالا

قهرمان
آلمان بزرگ و پر افتخار
سلام چه طوری نیستی؟

منم همیناروگفتم

Masoud King
06-12-2007, 10:50

تازه پنالتی رو هم که معلوم شد که داور اشتباه کرده!!!!!!!!!

vahidhgh
06-12-2007, 14:45
تازه پنالتی رو هم که معلوم شد که داور اشتباه کرده!!!!!!!!!

ولی قویتر از ایتالیا هنوز تیمی نداریم
البته اگر توتی برگردد

Pario
06-12-2007, 15:09
فقط ایطالیا!!

mrmmnb
06-12-2007, 15:23

قهرمان
آلمان بزرگ و پر افتخار

خوب اگه اسکول بودند تیمایی که با ایتالیا بازی کردند پس المانم یه تیم اسکول هست نباید صحبت از این تیم برای قهرمانی کرد تازه توی خونه خودش هم اسکول بازی در اورد تیم فقط ایتالیا چه قهرمان بشه چه نشه بهترین تیم دنیاست

Masoud King
06-12-2007, 19:33
خوب اگه اسکول بودند تیمایی که با ایتالیا بازی کردند پس المانم یه تیم اسکول هست نباید صحبت از این تیم برای قهرمانی کرد تازه توی خونه خودش هم اسکول بازی در اورد تیم فقط ایتالیا چه قهرمان بشه چه نشه بهترین تیم دنیاست
تا نیمه نهایی شو ندیدی!!!!!!!!!!!!!!!
به آلمان هم توهین نکن....خطر ناکه mrmmnb
آخه تیمی که برای صعود کارش به اما اگر بکشه کل کل کردن داره!!!!!

mrmmnb
06-12-2007, 20:24
بابا خودتون گفتید تیمایی که ایتالیا باهاشون بازی کرد اسکول بودند ما هم گفتیم درست میگید یکشون هم المان بود یعنی در واقع خودتون به المان توهین کردید تازه از همه اینا که بگزریم الانم اگه با هم بازی کنند ایتالیا میبره فکرش رو نکن المانم خیلی هنر کنه از این گروه که مثل اب خوردن بالا بیاد بعدش اگه به یکی از تیمایی قوی مثل گروه ایتالیا بخوره فاتحش خوندس ولی هر کدوم از تیمایی که از گروه مرگ بیان بالا مطمئنا راه اسانتری تا قهرمانی در پیش دارند هر کدوم از بازیهای این گروه خودش فینال هست

faraz_n
07-12-2007, 01:36
دوست عزیز درست بخون من گفتم تا نیمه نهایی
در ضمن اگر تا آخر عمر قهرمان نشیمم حداقل سرمون بالاست که تا حالا تو لیگهامون نه تبانی داشتیم نه جنجال داشتیم نه محرومیت نه خرید داور و .........

Actros
07-12-2007, 04:33

به نظرت استرالیا تیم خوبیه؟ که ایتالیا باهاش بازی کرد که اونم دقیقه فک کنم 90 بود که با یه پتالتی اشتباه
برد .
درحالی که آلمان با سوئد و آرژانتین که بهترین تیم اون موقع بود بازی کردی تا خورد به ایتالیا

mrmmnb
07-12-2007, 10:30
واز ایتالیا باخت اونم توی خونش باید قبول کنید از ارژانتین هم شانسی برد ومنم اینو میپزیرم اگه ایتالیا توی نیمه نهایی به ارژانتین میخورد حتما حذف میشد یکم واقع بین باشید المان جام جهانی فقط به خاطر میزبانیش تا اونجا اومد وکلا تیم خوش شانسی هست المان توی نیمه نهایی هیچ وقت از ایتالیا نبرده وهمینطور ایتالیا از ارژانتین توی نیمه نهایی نبرده

ولی با همه این تفاسیر فقط فقط فقط ایتالیا

ramin1988
07-12-2007, 11:02
در ضمن اگر تا آخر عمر قهرمان نشیمم حداقل سرمون بالاست که تا حالا تو لیگهامون نه تبانی داشتیم نه جنجال داشتیم نه محرومیت نه خرید داور و .........

دوست عزیز اینا مربوط به مافیای ایتالیا هست نه..........

joey jordison
07-12-2007, 11:07
اره منم می گم تنها دلیلی که المان تونست توی جام جهانی سوم بشی میزبان بودنش بود توی یورو2008 هم که مانند جام جهانی توی گروه اسونی افتاده پسر من نمی دونم این تیم شانسو از کجا میاره ولی این گروه سوم گروه مرگ واقعا کار ایتالیا و فرانسه و هلند سخته همینطور گروه یک هم سخته ولی با این وضع پرتغال قهرمانه

sudotux
07-12-2007, 11:27
باید قبول کنید از ارژانتین هم شانسی برد و یکم واقع بین باشید المان جام جهانی فقط به خاطر میزبانیش تا اونجا اومد وکلا تیم خوش شانسی هست المان توی نیمه نهایی هیچ وقت از ایتالیا نبرده
ولی با همه این تفاسیر فقط فقط فقط ایتالیا

۱۰۰ % تایید میشه ...

منم اینو میپزیرم اگه ایتالیا توی نیمه نهایی به ارژانتین میخورد حتما حذف میشد

اصلا قبول ندارم ... درسته بازی سختیه ولی شاید ایتالیا میبرد.

Masoud King
07-12-2007, 12:51
ره منم می گم تنها دلیلی که المان تونست توی جام جهانی سوم بشی میزبان بودنش بود توی یورو2008 هم که مانند جام جهانی توی گروه اسونی افتاده پسر من نمی دونم این تیم شانسو از کجا میاره ولی این گروه سوم گروه مرگ واقعا کار ایتالیا و فرانسه و هلند سخته همینطور گروه یک هم سخته ولی با این وضع پرتغال قهرمانه

جام جهانی 2002 رو که باید یادت باشه که آلمان با یه تیم جوون آمد و دوم شد.
اون رو چی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Actros
07-12-2007, 16:02
ایتالیا هم فقط با شانس اومد بالا تو 2006

mrmmnb
07-12-2007, 17:25
گروهی که ایتالیا توی اون قرار داشت با گروه المان قابل مقایسه نبود مثل همین الان هر کی از گروه ایتالیا بیاد بالا حقش فینال هست

mrmmnb
07-12-2007, 17:31

اینو بدون اولا که این موضوع توی همه لیگ های دنیا هست در این هیچ شکی نیست ولی ایتالیا ایقدر قدرتش رو داشت که تا حدی جلوی این کار رو بگیره و تازه در این شرایط تیمش قهرمان بشه فکر میکنی توی لیگای دیگه این چیزا نیست یا خودت رو گول میزنی یا اینکه هیچی.... نیست لیگ برتر .... خودمون هم از این چیزا داره چه برسه به لیگ های خارجی

mrmmnb
07-12-2007, 17:34
دوست عزیز اینا مربوط به مافیای ایتالیا هست نه..........

صدر در صد تایید میشه ضمن اینکه در پست قبلی هم گفتم این چیزا توی همه لیگ ها هست

۱۰۰ % تایید میشه ...

اصلا قبول ندارم ... درسته بازی سختیه ولی شاید ایتالیا میبرد.

من به این خاطر میگم که ایتالیا توی نیمه نهایی همیشه به ارژانتین باخته حتی توی خونه خودش ولی حرف شما هم درسته فوتبال غیر قابل پیشبینی هست وممکن بود ایتالیا ببره ولی شانس ایتالیا کمتر بود

jingool
07-12-2007, 19:15
حالا تا 6-7 ماه دیگه می خوان کل کل را بندازن!!!:13:
شما هم این آرزانتین رو این قدر بزرگش نکنین!باور کن با ایتالیا هم می خورد راحت حذف می شد...آرزانتین اصلا تیم تورنومنت نیست!!! همیشه هم مدعی اول قهرمانیه!!!
GERMANY

mehdi30nema
07-12-2007, 20:08
صد در صد ايتاليا

faraz_n
08-12-2007, 00:46
ببخشید آلمان شانس داره یا ایتالیا که تو یه دوره از جام ملتها با سکه بازی رو برده بود
در ضمن فعلا که با 3 عنوان قهرمانی هیچ تیمی به گرد پامونم نمیرسه

تیم دوم المان رفت ویمبلی پدر انگلیس رو درآورد حالا تیم فیکسمون نره فینال که دیگه هیچی

mrmmnb
08-12-2007, 21:43
چه ربطی داشت اولا و ثانیا ما صحبت امسال رو میکنیم نه دویست سیصد سال پیش حالا تیمتون چه حرفی برا گفتن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

h_starboy
09-12-2007, 10:55
اسپانیا و هلند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Actros
10-12-2007, 01:45
ایتالیا چه قد طرفدار داره ما نمیدونستیم

ولی مهم نیست
آلمان رو عشقه

pentoriko
10-12-2007, 14:28
ایتالیا چه قد طرفدار داره ما نمیدونستیم

ولی مهم نیست
آلمان رو عشقه

نميدونستي بدون

تو اول نفري هستي كه اين حرف ها رو ميزني واسه من كه خيلي عجيب بود اين حرف تو

Actros
10-12-2007, 16:10
نميدونستي بدون

تو اول نفري هستي كه اين حرف ها رو ميزني واسه من كه خيلي عجيب بود اين حرف تو

عزیز من فک نمیکردم طرفداراش ان قد باشن
بیشترشون از سال 2006 بدست اومدن

mrmmnb
10-12-2007, 20:18
نه خیر اتفاقا تو ایران از قدیم تا حالا خیلی طرف داره هیچ ربطی به 2006 نداره(البته شایدم یه عده به خاطر اون باشند که به اونا نباید اعتنا کرد چون دوباره با یه نتیجه دیگه تغییر مسیر میدن ودر واقع طرف دار نیستند) من اگه هیشه هم ایتالیا ببازه (که عمری اینطوری بشه) بازم دوستش دارم

Actros
11-12-2007, 00:21
نه خیر اتفاقا تو ایران از قدیم تا حالا خیلی طرف داره هیچ ربطی به 2006 نداره(البته شایدم یه عده به خاطر اون باشند که به اونا نباید اعتنا کرد چون دوباره با یه نتیجه دیگه تغییر مسیر میدن ودر واقع طرف دار نیستند) من اگه هیشه هم ایتالیا ببازه (که عمری اینطوری بشه) بازم دوستش دارم

آفرین من از این جور طرفدار ها اصلا خوشم نمیاد. که سریع تغغیر عقیده میدن
من تا جایی که یادمه از سال 94 که دونستم فوتبال چیه طرف آلمان بودم

barca_ms_lovexx
14-12-2007, 01:22
مطمئنم ایتالیا قهرمان نمیشه
فرانسه و هلند هم همینطور
یا یونان یا کرواسی قهرمان میشه
پرتغال هم تا مراحل پایانی بالا میاد

Actros
14-12-2007, 03:13
فرانسه و هلند هم همینطور

اسمی از آلمان نبردی؟

mrmmnb
14-12-2007, 10:37
فرانسه و هلند هم همینطور

منم حاضرم گردنم رو بزنم اگه یکی از این دو تیمی که شما گفتید قهرمان بشه!
یونان یه سال یه غلطی کرد بعدش حتی نتونست وارد جام جهانی بشه کرواسی هم تیم خوبیه نه در حد قهرمانی اروپا
به نظر من اونایی که از گروه مرگ بیان بال شایستگی رفتن به فینال و دارن چون توی گروه مرگ سه تا فینال برگزار خواهد شد

sudotux
14-12-2007, 13:10
یونان یه سال یه غلطی کرد بعدش حتی نتونست وارد جام جهانی بشه کرواسی هم تیم خوبیه نه در حد قهرمانی اروپا
به نظر من اونایی که از گروه مرگ بیان بال شایستگی رفتن به فینال و دارن چون توی گروه مرگ سه تا فینال برگزار خواهد شد

تایید میشه ۱۰۰ درصد :27:

Asalbanoo
14-12-2007, 13:13
سلام
حیف که انگلیس نیست

اما الان ایتالیا

Actros
15-12-2007, 02:09

پس اگه یونان یا کرواسی قهرمان شدند شما باید گردن خودتو بزنی
:5::20:

تایید میشه ۱۰۰ درصد :27:

شما هم همینطور:20:

خودم حاضرم سرتونو ببرم:5:

sudotux
15-12-2007, 13:46
پس اگه یونان یا کرواسی قهرمان نشدند شما باید گردن خودتو بزنی
:5::20:

شما هم همینطور:20:

خودم حاضرم سرتونو ببرم:5:

????????????????? دوست عزیز یه بار دیگه بخون . . .

Actros
16-12-2007, 01:35
????????????????? دوست عزیز یه بار دیگه بخون . . .

ویرایش شد. عجب سوتی دادم:20:
....................

دویت عزیز شوخی کردم بابا:10:

sudotux
16-12-2007, 09:57
ویرایش شد. عجب سوتی دادم:20:
....................

دویت عزیز شوخی کردم بابا:10:

جدی نگیر :10::46:

Actros
17-12-2007, 03:26
جدی نگیر :10::46:

مخلصیم

شما که انشا الله ایتالیایی نیستی؟

leonvh82
17-12-2007, 09:29
فقط ایتالیا
آلمان هم شد تیم، باز فرانسه یه چیزیه
نمیدونم چرا این آلمان از رو نمیره...هربار که جلو ایتالیا میبازن پرروتر میشن...واقعا که:41:
اما خیلی دلم به حال طرفداراشون سوخت یادتونه چطوری گریه میکردند وقتی آلمان تو خونه خودش به ایتالیا باخت آخی...:27:

jingool
17-12-2007, 11:17
آره یادمه با گریه کل استادیوم یکدست آلمانو:40:تشویق می کردن!!!هیچوقت یادم نمیره...
در ضمن اینم بدون تیم فقط آلمان

pmg_acmilan
17-12-2007, 11:39
تیم ملی فقط ایتالیا
تیم باشگاهی فقط میلان

leonvh82
17-12-2007, 12:48
:21:
آره یادمه با گریه کل استادیوم یکدست آلمانو:40:تشویق می کردن!!!هیچوقت یادم نمیره...
در ضمن اینم بدون تیم فقط آلمان

حتما به خاطر بازی بهترشون نه!:5:
یا اینکه دلداریشون میدادند:40:
البته زورشون رو زدند اما بیچاره ها مگه چقدر زور دارند تا اینجاشم که اومدند از سر میزبانی و همون یار دیرینشون( شانس) بود...که خود این هم جای تشویق داره:31:
خداییش تیم قحط بود اومدید طرفدار آلمان شدید هنوز هم دیر نشده...:21:

farhad200
18-12-2007, 02:56
من دوست دارم هلند قهرمان بشه از ایتالیا بدم میاد

Actros
18-12-2007, 03:09
:21:

حتما به خاطر بازی بهترشون نه!:5:
یا اینکه دلداریشون میدادند:40:
البته زورشون رو زدند اما بیچاره ها مگه چقدر زور دارند تا اینجاشم که اومدند از سر میزبانی و همون یار دیرینشون( شانس) بود...که خود این هم جای تشویق داره:31:
خداییش تیم قحط بود اومدید طرفدار آلمان شدید هنوز هم دیر نشده...:21:

یار دیرینشون شانس :18::31: جدی میگی

نه که ایتا لیا از اول تورنومنت با چه تمی های سختی افتاد مثل اوکراین و استرالیا

و روی اشتباه داور در دقیقه 90 پنالتی براشون میگیرن به همین راحتی صعود میکنه

بعد المان شانس داره!!!!!!

Masoud King
18-12-2007, 10:45
حتما به خاطر بازی بهترشون نه!
یا اینکه دلداریشون میدادند
البته زورشون رو زدند اما بیچاره ها مگه چقدر زور دارند تا اینجاشم که اومدند از سر میزبانی و همون یار دیرینشون( شانس) بود...که خود این هم جای تشویق داره
خداییش تیم قحط بود اومدید طرفدار آلمان شدید هنوز هم دیر نشده...
اگه آلمان شانس داشت ناکام ترین فینالیست تو جام های جهانی نبود ودر ضمن قهرمانی های ایتالیا به غیر از 2006
بقیه موقع حکومت موسلینی بوده کمی عجیب نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و در ضمن شما ایتالیایی ها برین جلوی رسوایی هاتون تو لیگ بگیرین که هر سال یه پرونده برای تیماتون باز نشه بعد بیان بگین آلمان اینجور هستش ویا از این حرفا!!!!!!!!!!!!!

leonvh82
18-12-2007, 21:43
به به، نمی دونستم آلمان این همه طرفدار متعصب داره، آفرین..:33:
خوب ابتدا بریم سر رسوایی های لیگ ایتالیا، انگار یادتون رفته قضیه اون داور رشوه بگیر ماله یکی دوسال قبل...حالا گیریم یادتون رفته خوبه که لااقل تو لیگ ایتالیا همه چیز مشخص شده از کجا معلوم تو لیگ آلمان همچین چیزایی نباشه که این خود نظارت قوی لیگ ایتالیا رو میرسونه...:rambo:
حالا شما با رسوایی چیکار دارید برین سراغ فوتبال، اگه لیگ ایتالیا ضعیف بود پرافتخارترین لیگ اروپا نمیشد...
حالا شما با لیگ چیکار دارید برین سراغ تیم ملی، حتما میدونید که آلمان هیچوقت نتونسته ایتالیا رو تو جام های جهانی شکست بده، تو بازی های رودرو هم باز این ایتالیاست که برتره ( آخ این برد 4-1 هیچوقت از یادم نمیره):5::38:
در ضمن اگه ایتالیا خوش شانس بود تو جام های 90،94،98 با پنالتی و تو 2002 هم با ناداوری مطلق حذف نمیشد در مورد اروپا هم که بحث خود رو داره البته این ها یه گوشش بود که با یکی دوبار خوش شانسی جبران نمیشه...:19:
و اما خوش شانسی های آلمان هم بماند...حالا همه اینها به کنار خدایشش ته دلت دوست داری آلمان تو ملت های اروپا به ایتالیا بخوره!!!:27:

syeedalireza
18-12-2007, 21:58
به نظر من شانس قهرمانی آلمان در یورو خیلی بالاست گروه که آلمان هست خیلی گروه خوبی افتاده و به سادگی میتونه بیاد بالا.......
اگه با تیمهای سخت نیفته در یک هشتم و یک چهارم(که میفته!)شانس قهرمانیش زیاد هست........
سعی میکنم برم بازی های تیم ملی آلمان که سال 2088 هست رو برم از نزدیک ببینم.....امیدوارم قهرمان بشه............:11:
من فقط از نظم هماهنگی آلمانی ها در فوتبالشون خوشم میاد کلا خیلی با نظم هستند....:20:
البته پرتقالم خوبه امیدوارم فینال این دوتا با هم بازی کنن:20:
:11:

mrmmnb
19-12-2007, 01:15
خوب ابتدا بریم سر رسوایی های لیگ ایتالیا، انگار یادتون رفته قضیه اون داور رشوه بگیر ماله یکی دوسال قبل...حالا گیریم یادتون رفته خوبه که لااقل تو لیگ ایتالیا همه چیز مشخص شده از کجا معلوم تو لیگ آلمان همچین چیزایی نباشه که این خود نظارت قوی لیگ ایتالیا رو میرسونه...:rambo:
حالا شما با رسوایی چیکار دارید برین سراغ فوتبال، اگه لیگ ایتالیا ضعیف بود پرافتخارترین لیگ اروپا نمیشد...
حالا شما با لیگ چیکار دارید برین سراغ تیم ملی، حتما میدونید که آلمان هیچوقت نتونسته ایتالیا رو تو جام های جهانی شکست بده، تو بازی های رودرو هم باز این ایتالیاست که برتره ( آخ این برد 4-1 هیچوقت از یادم نمیره):5::38:
در ضمن اگه ایتالیا خوش شانس بود تو جام های 90،94،98 با پنالتی و تو 2002 هم با ناداوری مطلق حذف نمیشد در مورد اروپا هم که بحث خود رو داره البته این ها یه گوشش بود که با یکی دوبار خوش شانسی جبران نمیشه...:19:
و اما خوش شانسی های آلمان هم بماند...حالا همه اینها به کنار خدایشش ته دلت دوست داری آلمان تو ملت های اروپا به ایتالیا بخوره!!!:27:

بی نهایت در صدتایید میشه مخصوصا در مورد خوش شانسی المان

Actros
19-12-2007, 02:24

90 رو که من زیاد یادم نیست ولی آلمان قهرمان شد با شایستگی:5:
94 که برزیل زد 120 دقیقه ایتالیا رو کرد توقوطی. ایتالیا هم که به دفاع محض معروفه:5:. ان قد دفاع کرد تا کشید پنالتی. بعدش برزیل به حق خودش رسید.
98 هم که خورد به فرانسه میتونس میومد بالا. نتونست دیگه .
2002 رو حالا قبول دارم . داور توتی رو اخراج کرد .
ولی آلمان تو 2002 همون تیم کره جنوبی رو قشنگ شکست داد.

آرش-19
19-12-2007, 16:22
فقط ایتالیا رو عشقه.
نمیدونم چرا به دفاع ایتالیا گیر دادید. مهمترین اصل فوتبال دفاع کردنه.
مهم اینه تا اونجا که می تونی دروازتو بسته نگه داری برای گل زدن به هر حال همیشه موقعیتش پیش میاد.
تو خیلی از بازی های مهم هم شاهد بودیم که حتی با شروع مجدد دروازبان مهاجم تک به تک شده و گل زده.
البته ایتالیا هیچ وقت دفاع مطلق نبوده بلکه سیستم دفاعیش عالی بوده. تو همین جام جهانی هم دیدیم که تاکتیک
تیمی لیپی یه سر و گردن بالاتر از باقی تیم ها بود. نبود؟
مقدماتی ملت های اروپا هم ایتالیا تیم اول گروه شد و فرانسه با 2 یا 3 امتیاز کمتر (دقیق یادم نیست چقدر بود ) دوم
شد .

Actros
20-12-2007, 01:14
فقط ایتالیا رو عشقه.
نمیدونم چرا به دفاع ایتالیا گیر دادید. مهمترین اصل فوتبال دفاع کردنه.
مهم اینه تا اونجا که می تونی دروازتو بسته نگه داری برای گل زدن به هر حال همیشه موقعیتش پیش میاد.
تو خیلی از بازی های مهم هم شاهد بودیم که حتی با شروع مجدد دروازبان مهاجم تک به تک شده و گل زده.
البته ایتالیا هیچ وقت دفاع مطلق نبوده بلکه سیستم دفاعیش عالی بوده. تو همین جام جهانی هم دیدیم که تاکتیک
تیمی لیپی یه سر و گردن بالاتر از باقی تیم ها بود. نبود؟
مقدماتی ملت های اروپا هم ایتالیا تیم اول گروه شد و فرانسه با 2 یا 3 امتیاز کمتر (دقیق یادم نیست چقدر بود ) دوم
شد .

آرش جان همشهری عزیز ایتالیا داشت حزف میشد تو مقدماتی یورو 2008
با اسکاتلند بازی داشت که خدایی داشت حزف میشد و دقیقه 92 گل دوم رو زد

آرش-19
20-12-2007, 12:09

خیلی چاکرم ولی
کلا تو فوتبال زدن این حرفها که دلیل نمیشه . مثلا فلان دقیقه گل زدن یا دوتا توپ به دیرک زدن و ....
به هر حال گل رو زده و دقیقش مهم نیست. تو فوتبال امروز هیچ مربی بعد شکست
نمیاد بگه که ما دقیقه 94 گل خوردیم و شکست حق ما نبود و یا 5 تا توپ به دیرک زدیم شکست حق ما نبود.
اشتباه مستحق شکسته چه دقیقه 1 باشه چه دقیقه 94 .
در ضمن امسال اسکاتلند هم تیم خیلی خوبی بود .

mirpooya
20-12-2007, 12:17
من عاشق ایتالیا و اسپانیام اما فکر کنم امسال شانس با آلمان باشه

pentoriko
20-12-2007, 15:03
و در ضمن شما ایتالیایی ها برین جلوی رسوایی هاتون تو لیگ بگیرین که هر سال یه پرونده برای تیماتون باز نشه بعد بیان بگین آلمان اینجور هستش ویا از این حرفا!!!!!!!!!!!!!

چرا حرف ليگ رو ميزني چه ربطي داره

آره داداش ما ليگمون توش رسوايي هم داره اين كه تو همه جا هست

برو تو p30world نگاه كني ميبيني كه تيم هاي ايتاليايي چقدر طرفدار دارن

تو آلمان غير از بايرن چه تيمي طرفدار وردربرمن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بحث رو الكي وارد حاشيه ميكنيد

الان هم اگه به نظر سنجي نگاه كني ميفهمي كه چقدر ايتاليا طرفدار داره

jingool
20-12-2007, 20:13
من دوست دارم هلند قهرمان بشه از ایتالیا بدم میاد
با قسمت دوم حرفت حال کردم...:21:

MORINIO
21-12-2007, 02:30

فرانسه که وضعش بدتر از ایتالیا بود. اونا دو بار از اسکاتلند باخته بودند ولی ایتالیا هر دو بار اسکاتلند رو برد.

در ضمن اگه بازی ایتالیا اسکاتلند مساوی هم میشد باز هم ایتالیا حذف نمیشد چون یه بازی دیگه هم داشت:46:

Actros
21-12-2007, 16:58
فرانسه که وضعش بدتر از ایتالیا بود. اونا دو بار از اسکاتلند باخته بودند ولی ایتالیا هر دو بار اسکاتلند رو برد.

در ضمن اگه بازی ایتالیا اسکاتلند مساوی هم میشد باز هم ایتالیا حذف نمیشد چون یه بازی دیگه هم داشت:46:

نه منظورم این بود اگه میباخت
( خدایی داشت میباخت)

حالا تموم شد ورفت

meykou
21-12-2007, 19:37
GER GER GERMANY
:8::8::8::8::8::8:

امير موسر
04-03-2008, 15:24
اقایون حالا بحث عوض نکنید,که ایتالیا قهرمانه.

corey
04-03-2008, 15:47
حیف که انگلیس حذف شد و از هیجان بازی ها کم شد
به نظر من ایتالیا شانس اول قهرمانیه

Actros
05-03-2008, 02:57
21 نفر به ایتالیا رای دادن:2:

امير موسر
05-03-2008, 09:49
21 نفر به ایتالیا رای دادن:2:

اره درسته!!!:31:
تازه 13 نفر هم به آلمان رای دادن!! :2: