PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : N95 چینی ؟

lahij_web
03-12-2007, 22:27
راستش دیروز یه گوشی دست بچه ها دیدم کپی N95 اما با قیمت 120-140 هزار تومن !؟
برام جالب بود . خواستم منم تهیه کنم !
میشه بگین برخورد داشتین یا نه ؟ اطلاعی درباره ش دارین و اینکه ارزش خریدن داره یا زود آدمو پشیمون میکنه !؟
ممنونم .

boy iran
03-12-2007, 22:52
به به بدنساز سایت و رفیق قدیمی

پیشنهاد میکنم پولت رو تو جوب نریز به این ده دلیل که اومده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کلا و به هیچ عنوان ارزش نداره

lahij_web
04-12-2007, 09:25
به به بدنساز سایت و رفیق قدیمی

پیشنهاد میکنم پولت رو تو جوب نریز به این ده دلیل که اومده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کلا و به هیچ عنوان ارزش نداره

به ! سلام ممد جون . خوبی دادا !؟ اصلا یادم نبود از خودت بپرسم ! :31: ممنون از نظرت !
ولی ما فقیر بیچاره ها باید بریم سراغ همین چیزا دیگه !
:46:
ولی این 10 مورد رو خوندم تا حدودی پشیمون شدم ! تنها نقطه قابل تامل میمونه همون یکی 2 ماهی که دوستم داره و راضیه ! :21: وسوسسسسسسسسسسسسسسه می شویییییم !:27:!
(( بدنساز هم خودتیییییییییی ... ما پاورلیفتر هستییییییییییییییییییم ! )) :21::31::10:

boy iran
04-12-2007, 09:35
بازم سلام به lahij_web داداش بدنساز خودمون :31:

میدونی بعضی اوغات خوب شاید سالم بمونه و طرف شانس بیاره ولی خوب به درد نمیخوره

شاید اگر یک گوشی مناسب تر بخری که حداقل بدونی اطمینان داره و پولت حدر نرفته خیلی ارزش داره

خودم میخواستم یک n95 بگیرم ولی دیدم آینده در دست htc هست پس تصمیم بر خرید اون گرفتم :46:

mehdi_vsgh
04-12-2007, 19:17

شاید اگر یک گوشی مناسب تر بخری که حداقل بدونی اطمینان داره و پولت حدر نرفته خیلی ارزش داره

خودم میخواستم یک n95 بگیرم ولی دیدم آینده در دست htc هست پس تصمیم بر خرید اون گرفتم :46:
نمرت شد 18:27:

اقا اصلا N95 ارزش خریدن نداره.....

باطریش خیلی ضعیفه حداکثر 17-18 ساعت عمر میکنه باید دوباره بزاریش تو شارژ (دلیلش هم صفحه نمایش 16 میلیون رنگ هستش)

lahij_web
04-12-2007, 21:09

خوب بهت تبریک میگم ممد جون ! نظرم برگشت و بدین سان شرکت نوکیا ورشکست شد ! :27:!
راستش دیگه از گوشیم خسته شدم .حیوونی خیلی با وفا بود ! تو سربازی و ... باهام بود ! آخ هم نگفت !
اما گفتم بزنم تو کار نوکیا ( جای اریکسون ) . دنبال یه چیز خاص هستم . راستش از طرفی دوست هم ندارم ضرر کنم و ماتحتم به سوزش بیفته ! :31: الان این گوشیم رو 120 بتونم رد کنم یه 10 تومنم بزارم روش یه چیز بگیرم !
پیشنهاد ... ؟