PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ W960i

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

ALFA323
03-12-2007, 12:29
سلام به همه دوستان
دیدم کلوپی برای این گوشی فوق العاده یعنی W960 تشکیل نشده دست به کار شدیم !
من هنوز گوشی رو نخریدم ولی باهاش کار کردم واقعا که حرف نداره . طراحیش بسیار زیبا و عالیه
8 گیگ مموری داخلی هر کسی رو راضی میکنه ... صفحه فینگر تاچ اون واقعا در حد عالیه و از حساسیت بالایی بر خورداره ... خلاصه هر چی که بگم کم گفتم ... ولی در مقایسه با P1 یک سری مزیت ها رو نداره !
از جمله :
1- نداشتن اینفرارد ( که فکر کنم الان دیگه ضروری نیست)
2- قابلیت ویرایش فایل های آفیس ( تقرباً برای این گوشی عیب محسوب میشه ! البته نظر شخصی خودمه!)
قابل ذکر برای بسیاری از دوستان : دوربین گوشی از نوع 3.2M Pixels همرا با (حالت AUTOFOCUS ) میباشد .
که نسبت به دوربین به کار رفته در P1 از کیفیت مطلوب تری برخوردار است .

کسانی که اطلاعات بیشتر و جامع تری راجع به این گوشی دارند یا خریداری کردن تجربیات خودشون رو در اینجا بگن .

با تشکر ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamkar1981
03-12-2007, 12:37
دوست عزيز يه سرچ كن بعد تاپيك بزن .قبلاً معرفي شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SAEED_BARCELONA
03-12-2007, 12:39
داداش این گوشی هنوز ریلیز نشده. هیچ کس تو دنیا نداره این گوشیو جز 1 نفر اونم سی دی پلیر.
همین روزا میاد به بازار

ALFA323
03-12-2007, 12:42
سلام هادی جان سرچ کردم عزیزم
ولی اونجا اسمش کلوپ W960 نیست اگر دقت کرده باشی
کلوپ رو وقتی میزنند که گوشی دست اومده باشه !... بخوای در مورد اون بحث کنی
ولی اونجا همه دارن میگن اومده؟ نیومده ؟ کی میاد و از این حرف ها ....
خوب حالا که اومده تعدادی از دوستان هم خریداری کردن پس باید به بحث دقیق تر و بهتری در این رابطه بپردازیم
موفق باشید

ALFA323
03-12-2007, 12:48
سعید جان شما دیگه چرا؟:18:
آقا به سایت ها کاری نداشته باش درسته هنوز در Gsmarena با Gsm.ir هنوز از حالت ریلیز در نیومده ...
ولی شما یه چرخ تو بازار بزن ... میبینیش ...
یکی از دوستان من از دبی خریداری کرده بود برای همین گفتم به بحث درباره این گوشی بپردازیم ...
اگر سایت خود سونی اریکسون رو هم نگاه کرده باشی این گوشی در Shoping اون قرار داره !
پس چطوری کسی نداره ؟!!
موفق باشید

Highbury
03-12-2007, 13:07
سعید جان شما دیگه چرا؟:18:
آقا به سایت ها کاری نداشته باش درسته هنوز در Gsmarena با Gsm.ir هنوز از حالت ریلیز در نیومده ...
ولی شما یه چرخ تو بازار بزن ... میبینیش ...
یکی از دوستان من از دبی خریداری کرده بود برای همین گفتم به بحث درباره این گوشی بپردازیم ...
اگر سایت خود سونی اریکسون رو هم نگاه کرده باشی این گوشی در Shoping اون قرار داره !
پس چطوری کسی نداره ؟!!
موفق باشید
خب دوست عزیز چند تاعکس ازش بذار ببینم چطوریه خوش دسته یا نه ؟:31:
در مورد کیفیت صدا و بلندیش بگو .
چند نمونه عکس ازش گرفتی بذارش دیگه :31:

hamkar1981
03-12-2007, 13:36
من هم موافق گذاشتن چند تا عكسم .
ميگي اومده ولي من تو علاالدين نديديم . شايد امروز يه سر بزنم اونجا.البته شايد اگه ببينم قيمتش رو هم ميپرسم

soshiance
03-12-2007, 15:19
تو علاالدين w910 به زور گیر میاد چه برسه w960
w960 نه تو علاالدين هست نه کاملش تو دبی . اونا برای تست بیرون داده شده و کامل نیستن(نسخه ازمایشی)

aflaton
03-12-2007, 16:13
بعد از 6 ماه انتظار
بالاخره این گوشیه افسانه ای سونی اریکسون از زندان coming soon بیرون آمد

ALFA323
03-12-2007, 22:28
سلام دوستان
من از گوشی عکس نگرفتم ! ولی از لحاظ خوش دستی در حد بسیار عالی هست . صفحه نمایش گوشی بر خلاف مدل های دیگه داخل نرفته ( یعنی دیواره اضافی نداره ) بر عکس P990 که همش دیواره اضافی داره !...
از لحاظ صدا هم در حد بسیار خوب و عالی هست دقیقاً اندازه N73 نوکیا نیست ولی چیزی هم از اون کمتر نداره
صدای داخل هندزفری بسیار بالا و شفاف هست و برای جلو یا عقب بردن اهنگ ها یا Track ها نیاز به مراجعه به خود گوشی ندارین از کلید های میانبر بر روی خود هندزفری استفاده میکنید ...این کلید ها برای تغییر فرکانس های رادیو هم به کار میرن !...
شفافیت خروجی صدا کاملا بالاست و مانند مدل های قبلی از خس خس خبری نیست ...
سطح دکمه ها با صفحه نمایش تقریباً یکسانه ولی دکمه ها حالت خوبی برای نوشتن اس ام اس ندارند .
خلاصه بگم آخرشه ... من چند تا عکس آماده تو اینترنت از این گوشی براتون پیدا کردم میزارم ببینید لذت ببرید ....

ماتاتا
03-12-2007, 23:16
خوشحال می شدم یه دونه W960 داشته باشم..! :27:

B L A S T E R
04-12-2007, 20:27
من هنوز گوشی رو نخریدم ولی باهاش کار کردم واقعا که حرف نداره . طراحیش بسیار زیبا و عالیه
مطمئنی باهاش کار کردی/؟؟؟

ALFA323
04-12-2007, 21:14
مطمئنی باهاش کار کردی/؟؟؟
ای وای خوب شد گفتی ...
اگر باهاش کار نکرده بودم این قدر زوق و شوق نداشتم ...
میرفتم تو کلوپ های دیگه به بچه ها کمک میکردم (که همین الانم دارم این کارو میکنم در کنار کلوپ W960)
دوستانی که برای مسخره بازی میان اینجا لطفاً خنده خودشونو بکنن از کلوپ خارج بشن ... پست الکی ندید
متاسفانه همیه کلوپ ها پست های اولشون همین جوری بی محتوا هست :13:
اگر به جای صحبت های محاوره ای در مورد خود گوشی صحبت بشه بهتره به نظر من ...
با تشگر از همه بچه های P30world .

B L A S T E R
04-12-2007, 21:28
خوب
واقعا صداش یکم کمتر از n73 بود؟؟؟

hamed1297
04-12-2007, 23:16
فقط در 1 صورت من حرف این دوستمون رو میتونم قبول کنم که ایشون با prototype گوشی کار کرده باشن.
در غیر این صورت تا زمانی که توی اروپا پخش نشه به ایران نمیرسه.هنوز هم که رلیز نشده در نتیجه....

ALFA323
04-12-2007, 23:41
خوب
واقعا صداش یکم کمتر از n73 بود؟؟؟

دقیقاً همین طوره ( اسپیکر به کار رفته در گوشی فوق العاده هست وقتی ببینیش کیف میکنی ).
آقا گوشی تو بازار هست حداقل تو دبی رو مطمئنم و سری آزمایشی هم فکر نکم باشه ( شایدم باشه مثل K750 سری Brown) ... آقا چرا حرف آدمو باور نمیکنید هیچ کدومتون !!:9: حتماً باید 5 ستاره باشیم تو P30world تا حرف آدمو باور کنید ؟ ما رو بگو واسه کیا اینجا مطلب مینویسما:13:

hamed1297
04-12-2007, 23:47
آخه چطور میشه قبل از ورود به بازار این گوشی وارد ایران شده باشه.
حالا شما یک عکس بزار من به شما ایمان میارم.

Highbury
04-12-2007, 23:51
دقیقاً همین طوره ( اسپیکر به کار رفته در گوشی فوق العاده هست وقتی ببینیش کیف میکنی ).
آقا گوشی تو بازار هست حداقل تو دبی رو مطمئنم و سری آزمایشی هم فکر نکم باشه ( شایدم باشه مثل K750 سری Brown) ... آقا چرا حرف آدمو باور نمیکنید هیچ کدومتون !!:9: حتماً باید 5 ستاره باشیم تو P30world تا حرف آدمو باور کنید ؟ ما رو بگو واسه کیا اینجا مطلب مینویسما:13:
دوست عزیز من حرف شما رو باور میکنم که این گوشی رو دارید ولی برای من جالبه که این گوشی هنوز عرضه ی رسمی نشده توی جی اس ام آرنا که همین رو گفته شاید نسخه بتا باشه.آخه قیمتش هم پایینه یعنی 640 تومان.پی1 وقتی تازه اومد از این گرونتر بود حالا این که هشت گیگ هم روش هست.
خواهشا هر چه زودتر یه عکس از خودت همراه با این گوشی بگیر تا خیال همه راحت بشن
در مورد دوربین عکاسی اش بیشتر بگو کیفیتش چطوره؟
واکمنش؟کیفیت و بلندی صدا توی هدفون با مقایسه بگو

ALFA323
04-12-2007, 23:56
دوستان عزیز
گوشی مال من نیست مال دوستم بوده اگر مال من بود که 1 عکس هیچی 200 تا میزاشتم ...
بابا اگر باور ندارید برید خودتون از تو Shoping سایت سونی اریکسون خریداری کنید . دیگه اونجا که مال من نیست ... خوب شد سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ماله من نیست و گر نه هر روز یه چیزی پشت سر ما میگفتن !!!
موفق باشید

soshiance
05-12-2007, 01:29
.کسایی که دوست دارن با این گوشی کار کنن از قابلیت هاش و منوهاش دیدن کنن به ادرس زیر برن حتی میتونید باهاش شماره هم بگیرید یا دوربینش وفعال کنید.فقط لودش یه مقدار طول میکشه ولی ارزش داره

hamkar1981
05-12-2007, 07:24
عكس بزاريد اونم با k800 يگريد تا همگان ببينند

ALFA323
05-12-2007, 13:04
.کسایی که دوست دارن با این گوشی کار کنن از قابلیت هاش و منوهاش دیدن کنن به ادرس زیر برن حتی میتونید باهاش شماره هم بگیرید یا دوربینش وفعال کنید.فقط لودش یه مقدار طول میکشه ولی ارزش داره

تائید میشه .

soshiance
07-12-2007, 15:15
خوب دیگه خیال همه راحت این ایمیلیه که سونی اریکسون در مورد w960 برام امروز فرستاده.

Some time ago, you asked us to notify you when the new W960i is available in stores. Well, now it is. So try it out at a retailer close to you and be the first one to get it!*

Best wishes from all of us,
Sony Ericsson

Highbury
07-12-2007, 22:49
:31:خب معلوم شد که این گوشی اومده دوستان کسانی که دارن یا دوستاشون دارن سریعا یه ریویو ازش بذارن ببینم صداش چه توی اسپیکر و چه توی هدفون چطوره البته در اینکه توی هدفون بهترینه من هیچ شکی ندارم .
امروز گیر یه مشت الاغ افتاده بودم چند تا از این بلوتوث ها داشتن صدای سگ میدادن به من میگفت گوشیت به درد نمیخوره. میگفت دوربینهای ان ای سی با اینکه Vga هست از 3 میگای تو بهتره:31:من آماده بودم که با کله برم تو صورتش:18:ولی خودم رو کنترل کردم:21:بعدش میگه این بلوتوثها و گوشی من برنامه ی ورود 2007 و فتوشاپ داره:18::18::18::18:میگفت کیفیت ال سی دی اش خیلی خوبه ولی ال سی دی اش مثل ماشین حساب بود من با دبلیو950 کار کردم خیلی خیلی ال سی دی اش حساسیت داره.
نمیدونم چرا این حرفا رو اینجا زدم عقده ای شده بودم باید بالاخره به یکی میگفتم دیگه:31:
بچه ها منتظر ریویوها هستیم کسانی که انگلیسی بلدن میشه از فرومهای خارجی از زبون کسانی که این گوشی رو داشتن واسه ما مطلب بذارن

hamed1297
07-12-2007, 23:32
خوب دیگه خیال همه راحت این ایمیلیه که سونی اریکسون در مورد w960 برام امروز فرستاده.

Some time ago, you asked us to notify you when the new W960i is available in stores. Well, now it is. So try it out at a retailer close to you and be the first one to get it!*

Best wishes from all of us,
Sony Ericsson

به این میگن احترام قائل شدن برای مشتری.چیزی که توی ایران یافت می نشود.

Highbury
07-12-2007, 23:55
به این میگن احترام قائل شدن برای مشتری.چیزی که توی ایران یافت می نشود.
اره والله من یه خاطره از نظامی های امریکایی دارم که واقعا خیلی باحال بودن ولی جاش اینجا نیست در ادامه ی سخنان دوستمون بگم که من چند ماه پیش توی سایت که کارپیدا میکردیم ثبت نام کردم و مشخصاتم رو دادم
ولی نامردا اصلا با من تماس نگرفتن با اینکه گفتن در اسرع وقت تماس میگیریم

ALFA323
08-12-2007, 00:05
دوستان اگر دبی آشنا دارید بگید براتون بخرن.
تو دبی هست منتها مثل K750 ها هم Tester است هم اصلش ...
Zimka جان من اگر تو فروم های خارجی جزیئات بیشتری دربارش پیدا کردم اینجا میذارمش
موفق باشید .

ALFA323
08-12-2007, 00:17
سلام بچه ها فعلا این رو داشته باشید تا بعد ...

اينك برسي گوشي جديد از سري W گوشي هاي سوني اريكسون با نام W960 را براي شما آماده كرده ايم. فوق العاده ترين خصيصه ي در گوشي سري جديد واكمن سوني اريكسون سيستم عامل هوشمند Symbian UIQ و حافظه ي بيشتر است. بهسازي گوشي نسبت به گوشي W950 مي تواند دوبرابر شدن حافظه ي داخلي (8GB) و اضافه شدن شبكه ي وايرلس (WLAN) و همچنين افزايش كيفيت دوربين (3.2 MP) باشد. تنها مساله اي هم كه يكي از برجستگي هاي گوشي نسبت به سري قبلي به شمار مي آيد دارا بودن دوربين است كه امروزه يكي از مشخصه هاي مهم در گوشي مي تواند باشد.

طراحي
طراحي گوشي به گونه اي است كه در اولين نگاه برتري آن را نسبت به W950 احساس مي كنيد. اگر چه سبك اين دوگوشي با هم متفاوت است ولي هر دوي آن ها از خانواده ي واكمن هستند. شما نمايشگر 2.6 اينچي را مي بينيد بههمراه ضخامت آن كه به 16 ميلي متر تغيير يافته است.

اگر چه طراحي خارجي گوشي همانند قبل است ولي ساختار داخلي آن به وسيله ي نصب قطعات جديد تغيير يافته است به گونه اي كه امكانات جديدي براي گوشي ايجاد شده است. فضاي پايين نمايشگر هم همچنين تغييراتي داشته و همچنين كيبرد آن به نوع كيبرد هاي عددي تبديل شده است و در نگاه ديگر كيبرد هم سطح با گوشي مي باشد. كيبرد به علت كوچكي بيش از حد راحتي را از كاربر مي گيرد. ما فكر ميكرديم كه استفاده از كليد هاي اين گوشي همانند مدل W880 راحت باشد اما فضاي خالي بين كليد ها براي جلو گيري از اشتباه تايپي وجود ندارد. يكي ديگر از برجستگي هاي اين گوشي كليد هاي لمسي مي باشد كه در زير نمايشگر ايجاد شده اند و در مدل قبلي ديده نمي شد.

از آنجايي كه اين گوشي مخصوص پخش موزيك ميباشد در صورتي كه كليد هاي مخصوص به مالتي مديا وجود نداشت مطمعنا از طرف كاربران مورد تمسخر قرار مي گرفت. براي همين ما بين نمايشگر و كيبرد سه كليد كنترلي مالتي مديا قرار دادند كه از نوع لمسي بوده و با تماس خفيف انگشت عمل مي كنند و اين خود يكي از مزاياي اين سه كليد به شمار مي رود.
در سال هاي ابتداي توليد، سوني از سيستم Jog-dial استفاده شد. بعد ها سوني اريكسون براي گوشي هاي خود از سيستم d-pads و joysticks استفاده كرد. همانطور كه بخاطر داريد گوشي هايي مانند (P800/900/910/990/1) و همچنين (M600 & W950) همگي از نمايشگرهاي لمسي استفاده مي كنند. براي حركت در منوي اين گوشي ها ازd-pads يا joysticksاستفاده شده بود همچنين در اين نوع نمايشگر ها مي توانستيم براي حركت در منو ها از صفحه استفاده كنيم ولي اين بار با تعجب به گوشي W960مي نگريم و ميبينيم كه گوشي فاقد كليد هاي حركت در منو مي باشد و براي بالا و پايين از همان شيوه ي Jog-dial استفاده مي كند. براي حركت در منوي گوشي چرخي در سمت چپ گوشي وجود دارد تا به وسيله ي آن بتوان نياز ها را برطرف كرد. در نتيجه ي اين كمبود براي استفاده از گوشي حتما بايد از دو دست استفاده كرد كه اين براي كاربر ايجاد مشكل خواهد كرد.

دور تا درو گوشي را قالبي با رنگ سفيد ايجاد كرده اند كه ما اين عمل را قبلا در K850 ديده بوديم . در طرف راست گوشي كليد هاي تنظيم صدا و كليد مخصوص دوربين وجود دارد. كليد هاي تنظيم صدا به قدر كافي از هم جدا هستند تا براي استفاده از آن مشكلي بوجود نيايد.
اين روز ها نمايشگرها از مهمترين امكانات گوشي بشمار مي آيند و بزرگي آن ها تا حد زيادي كاربري را آسان مي كند. همچنين براي حركت در بين منو ها مي توان از آن ها استفاده كرد. سوني اريكسون در اين گوشي از يك نمايشگر 2.6 اينچي با كيفيت QVGA استفاده مي كند. تفكيك پذيري آن به 320*240 پيكسل مي باشد. صفحه نمايش در مقايسه با ساير گوشي ها از N95 بزرگ تر ولي از گوشي هاي حرفه ي WM با نمايشگر 2.8 اينچي كوچك تر مي باشد.
در گوشي هاي مخصوص موزيك ترجيح مي دهيم كه براي اتصال گوشي به هدفون از فيش 3.5 ميلي متري استفاده كنيم بنا براين يك آداپتور در داخل جعبه براي دست يابي به اين امكان وجود دارد. شياري براي كارت حافظه ديده نمي شود ولي حافظه ي داخلي گوشي به 8 گيگا بايت ارتقا داده شده است. با اين حال ما انتظار داشتيم كه تغييرات بيشتري صورت بگيرد.

نرم افزار
اگر شما با اسمارت فون هاي سوني اريكسون آشنايي داشته باشيد مي دانيد كه سيستم عامل اين گوشي ها از نوع UIQ مي باشد. در W960 هم همانند ديگر گوشي هاي هوشمند سوني اريكسون از سيستم عامل سيمبيانUIQ استفاده مي كند كه در آينده به شرح آن مي پردازيم. سيستم عامل استفاده شده در W960 همان سيستم عامل P1 بوده با اين تفاوت كه سري گوشي ها از هم جدا هستند.
سوني اريكسون W960 گوشي براي تفريح و P1 گوشي براي كار است. اين گوشي ها دو شيوه براي كار دارند. در W960 يك ميانبر براي برنامه ي واكمن پلير و جود دارد ولي در P1 يك ميانبر براي Organizer Menu . در صفحه ي اصلي گوشي و در كنار ميانبر واكمن پلير، ميانبر هايي براي ورود به منو، ميانبر منوي اصلي، ميانبر تقويم و... وجود دارد.

واكمن
آخرين ورژن واكمن پلير (ورژن 3)در اين گوشي بكار گرفته شده است. ويژگي flash-based يكي از ويژگي هاي برتر اين ورژن نسبت به ورژن قبلي مي باشد. عمل آن به اين صورت است كه در زماني كه برنامه ي واكمن پلير استفاده مي شود صفحه زيرين آن به صورت درخشان مشخص است. همان طوري كه در عكس مشاهده مي كنيد.

واكمن پلير مي تواند موزيك ها را به گونه هاي مختلف طبقه بندي كند از قبيل Artist, Albums, Compilations, Tracks, Moods, Playlists, Auto playlists and My recordings. همچنين مي تواند بر پايه ي حالت دستي باشد.

شما براي انتخاب جلوه هاي ويژه مي توانيد رنگ و حالت آن را تغيير دهيد. در سري قديم زماني جلوه هاي ويژه فعال مي شد كه در منوي now-playing قرار گرفته باشيد اما در ورژن جديد حتي در زماني كه از پلير خارج شويم جلوه هاي ويژه نمايش داده مي شوند. جلوه هاي ويژه موجود در صفحه ي now-playing تمامي صفحه را مي پوشانند. در واكمن پلير ورژن 2 (SE W850) جلوه هاي ويژه تنها فضاي كوچكي از صفحه را مي پوشاند ولي در اين گوشي تمام 2.6 اينچ صفحه توسط جلوه هاي ويژه اشغال مي شود.

در صفحه ي now-playing بهينه سازي خوبي صورت نگرفته است. با وجود نمايشگر 2.6 اينچي مي توانست براي استفاده ي بهتر از آيكون هاي بزرگتري بكار برد تا براي استفاده انگشت كاربر آسان باشد. به عقيده ي ما برتري چنداني براي ورژن جديد واكمن پلير ايجاد نشده است.
اكولايزر هاي استاندارد گوشي 10 عدد هستند ولي در حالت نرمال مي توان اكولايزر ها را ويرايش كرد و يك حالت شخصي توليد كرد. عجيب است كه سوني ازيكسون بجاي بلند گو هاي استريو در هر طرف تنها يك بلندگو در پشت قرار داده است مشخص است كيفيت صداي گوشي باب ميل نخواهد بود.

داده ها
يكي از مزاياي اين گوشي حافظه ي 8 گيگابايتي اين گوشي هست و سعي مي كند با پخش كننده هاي موسيقي همراه رقابت كند. براي تست سرعت انتقال اطلاعات به وسيله ي USB آزمايشي به عمل آورديم كه حجمي حدود 730 مگابايت (يك سي دي MP3 ) را در زمان 1 دقيقه و 40 ثانيه منتقل كرد. اين زمان در وسيله هاي موسيقي برابر با 18 دقيقه خواهد بود. براي اتقال يك آلبوم از يك خواننده كه حجمي برابر با 60 مگابايت دارد زماني كمتر از 10 ثانيه نياز است.

soshiance
08-12-2007, 14:52
کسی نتونسته قیمتشو تو اروپا بفهمه چقدره ؟؟؟
راستی مثل w950 فقط چین زده یا فرانسه هم داره مثل m600

T.K
08-12-2007, 15:24
شنیدم صدای اسپیکرش توووپه.درسته؟

^^ HAMID ^^
08-12-2007, 17:09

************************************************** ************************************

کسی نتونسته قیمتشو تو اروپا بفهمه چقدره ؟؟؟

649.95 دلار آمریکا (USD) بدون گارانتی :

$689.99 دلار آمریکا بدون گارانتی :

برای گارانتی دو ساله حدود 60 دلار میاد روش : + 60 USD

R@R#M@N
08-12-2007, 17:30
اينم دمو تور اين گوشي كه خودم واستون آپش كردم
باحاله :

soshiance
08-12-2007, 19:33
ممنون .من امروز اعلائدین بودم هنوز هیچ مغازه ای نداشت .ولی w950 دوباره اومده ولی پول خونت و میگیرن.

راستی کسی میدونه کجاییه w960 منظورم چین یا فرانسه است ؟؟

ALFA323
08-12-2007, 21:12
تصاویری زیبا از گوشی محشر سونی اریکسون W960i

hamkar1981
09-12-2007, 11:40
هنوز نيودا يا اومده؟
اگه اومده چنده

ALFA323
10-12-2007, 21:40
به نظرم بین 600 تا 700 هست بچه ها کسی قیمت دقیق تری داره بگه !...
من بر اساس قیمت کشورهای اروپا گفتم ...
قیمت تهران یا شهرهای دیگه رو کسی نداره؟

maj3h
10-12-2007, 23:16
650هزار تومن در تبريز موجود است

Dr.Afzali
11-12-2007, 02:44
طبق اطلاعات رسيده تا دوشنبه هفته آينده در شيراز توزيع خواهد شد با قيمت پايه 700

ALFA323
11-12-2007, 15:32
650هزار تومن در تبريز موجود است
واقعاً?!!!!!:31:

طبق اطلاعات رسيده تا دوشنبه هفته آينده در شيراز توزيع خواهد شد با قيمت پايه 700
Dr.Afzali جان به نظرت کجا زودتر از همه میاره ؟ اطلس موبایل یا جاهای دیگه؟:5:

hamed1297
11-12-2007, 22:24
Dr.Afzali جان به نظرت کجا زودتر از همه میاره ؟ اطلس موبایل یا جاهای دیگه؟
من اصلا اطلس موبایل رو قبول ندارم.P1 رو که همه جا 420 هست 445 میداد.یه زمانی قیمتهاش خوب بود.

ALFA323
12-12-2007, 11:05
من اصلا اطلس موبایل رو قبول ندارم.P1 رو که همه جا 420 هست 445 میداد.یه زمانی قیمتهاش خوب بود.
آره اینم درسته ولی بالاخره یه اعتباری داره ... من تا حالا هر چی گوشی ازش گرفتم اصل بوده ...
بجز یه W950 که یکی از دوستانم گرفته بود 100% تقلبی بود ...
در هر صورت حامد جان ممنونم ...

toliveistodie
12-12-2007, 13:47

من تک موبایل رو خیلی قبول دارم یه سری اون جا بزن.

ALFA323
12-12-2007, 13:59
من تک موبایل رو خیلی قبول دارم یه سری اون جا بزن.
مرسی دوست من تک موبایل کجاست ؟!! من تا حالا اصلا اسمشم به گوشم نخورده اگر آدرس بدی ممنون میشم
راستی اگر شماره هم داره بنویس تا یه زنگی بهش بزنیم ...:46:ممنونم.

R@R#M@N
12-12-2007, 23:24
سلام من فردا ميرم تهران
شايد يه سر علاالدين زدم
اگه ديدم خبرتون ميكنم

soshiance
13-12-2007, 00:19
سلام بیخیال بچه ها شما برای شهر های دیگه هستین من فکر میکردم تک و توک تو تاپیک از شهر های دیگه باشن
ایول

Dr.Afzali
13-12-2007, 02:51
بنظر من براي خريد سوني اريكسون اصلا پيش اطلس موبايل نريد هم خوب قيمت نميده و هم سابقه بدي در سوني اريكسون داره.فروشنده هاش طرفداران دو اتشه نوكيا هستند اون تابلوشونم رد گم كنيه.سوني اريكسون فقط عفيف اباد

R@R#M@N
13-12-2007, 13:07
بچه ها كسي نديده ؟؟؟
قيمت ؟؟؟
يعني هنوز نرسيده ايران ؟؟؟؟

hamed1297
13-12-2007, 15:47
مرسی دوست من تک موبایل کجاست ؟!! من تا حالا اصلا اسمشم به گوشم نخورده اگر آدرس بدی ممنون میشم
راستی اگر شماره هم داره بنویس تا یه زنگی بهش بزنیم ...ممنونم

تک موبایل از طرف سینما سعدی که بیایی بعد از مرکز خرید نرسیده به چهارراه ملاصدرا هست.جدیدا داره تغییر دکور میده.

بنظر من براي خريد سوني اريكسون اصلا پيش اطلس موبايل نريد هم خوب قيمت نميده و هم سابقه بدي در سوني اريكسون داره.فروشنده هاش طرفداران دو اتشه نوكيا هستند اون تابلوشونم رد گم كنيه.سوني اريكسون فقط عفيف اباد

دقیقا.ملاصدرا و داریوش از همه جا بد تر هستن.

ALFA323
13-12-2007, 21:41
تک موبایل از طرف سینما سعدی که بیایی بعد از مرکز خرید نرسیده به چهارراه ملاصدرا هست.جدیدا داره تغییر دکور میده.
مرسی حامد جان واقعاً ممنونم ...:46:

mishen
13-12-2007, 22:24
یه نفر هست در شیراز به اسم رضا سجادی این گوشی رو 630 تومن میده ...تلفنش: 09177178605

ALFA323
13-12-2007, 22:29
یه نفر هست در شیراز به اسم رضا سجادی این گوشی رو 630 تومن میده ...تلفنش: 09177178605
Mishen جان اینو شما از کجا پیدا کردی مغازه داره ؟!!! یه وقت نریم بهمون تقلبی بندازه :41: ...
یه بیوگرافی ازش بزار تا ببینیم چی میشه .:31:

mishen
13-12-2007, 22:33
میدونم که فروشنده هست ولی مغازه نداره! خودش میگه از طریق دلالشون در اروپا این گوشی رو وارد کردن .. شانسی تو سایت آگهیشو دیدم... ضرر نداره یه تماس بگیر یا اینکه اگر شیرازی برو ببینش و ته و توی قضیه رو در بیار . خبرشو به ما هم بده

ALFA323
13-12-2007, 22:40
میدونم که فروشنده هست ولی مغازه نداره! خودش میگه از طریق دلالشون در اروپا این گوشی رو وارد کردن .. شانسی تو سایت آگهیشو دیدم... ضرر نداره یه تماس بگیر یا اینکه اگر شیرازی برو ببینش و ته و توی قضیه رو در بیار . خبرشو به ما هم بده

باشه ببینیم چی میشه ... ولی من اگر بخوام بخرم حتما از یه جای معتبر با گارانتی میگیرم حالا گارانتی رو هم که بیخیال شم ولی از جای مطمئنی میگیرم ... به این طرف هم زنگ میزنیم ببینیم چی میشه...
موفق باشید .

ali racer
14-12-2007, 00:59
بیاین جی اس ام ارنا قیمت زده 470 یورو

راستی یورو چنده ؟؟

mishen
14-12-2007, 01:44
بیاین جی اس ام ارنا قیمت زده 470 یورو

راستی یورو چنده ؟؟

1380 تومن میشه 650000 تومن ناقابل :11:

hamed1297
14-12-2007, 14:11
672 دلار ناقابل:

2299
14-12-2007, 14:33

خوب بود كه من تاحلا چندبار رفتم پيشش خوب بوده
احتمالا اون 25 تومنهم بخاطر سيستم دزد گيرش پيشرفتش بوده كه با اجازت اون روهم زدن:27:

hamed1297
14-12-2007, 15:25
جدا؟ولی قبول داری قیمت هاش مناسب نیست؟در مقایسه با جاهای دیگه میگم.

fuse
14-12-2007, 17:54
:41:بابا قیمت اینا به قیف ما نمیخوره

ali racer
14-12-2007, 19:53
1380 تومن میشه 650000 تومن ناقابل :11:

قربونت جیگر...:31:

خبر جدیدی کسی نداره اومده ایران یا نه ؟

hamed1297
14-12-2007, 23:24
یک خبر دسته اول به دوستان.یکی از بچه های فروم پرشین تولز توی شیراز خریده این گوشی رو 650.000 با هدست بلوتوث.
به زودی قیمتش پایین تر هم میاد.
P1 که اومده بود قیمتش از 700 -800 شروع شد.این خیلی خوب شروع شده.

ALFA323
15-12-2007, 04:05
یک خبر دسته اول به دوستان.یکی از بچه های فروم پرشین تولز توی شیراز خریده این گوشی رو 650.000 با هدست بلوتوث.
P1 که اومده بود قیمتش از 700 -800 شروع شد.این خیلی خوب شروع شده.

حامد جان ننوشته بود از کجا خریده ؟!!! کاشکی یه لینک میدادی
ممنونم.

hamkar1981
15-12-2007, 09:37
هنوز تو تهران نيومده
اگه اومده راهنمائي كنيد بگيد كجا

ماتاتا
15-12-2007, 11:32
من فعلا با همین W950 دارم حال می کنم..! ایشاالله قیمت W960 اومد دور و بر 400 تومن می رم می خرم...

دفعه قبل w950 رو خریدم 640 هزار تومن الان پشیمونم که چرا صبر نکردم بیاد پایین! دیگه این اشتباهو نمی کنم به شما هم توصیه می کنم با این قیمت های کذایی نخرید! بعد که اومد پایین دلتون می سوزه..!
ارزششو داره آدم چند هفته صبر کنه و با قیمت خیلی پایین تر بخره...

soshiance
15-12-2007, 11:46
من این گوشی و با w950 مقایسه کردم در کل چند تا فرق بیشتر نداشت
1- دوربین 3.2 داره
2-به جای 4 گیگ شده 8 گیگ
3-وای فای داره
4-LCD w960 زیر نور افتاب خوب دیده میشه ولی w950 اینجوری نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی به نظرتون کدوم خشگل تره ؟؟؟

حالا یه نظرتون ارزش اختلاف قیمت 300 تا 400 تومان وداره ؟؟
برای من دوربین مهم نیست و اون موقع هم که w950 داشتم هیچ وقط نتونستم حافظه 4 گیگ شو پر کنم فقط میرفتم پیش بچه ها فیلم جالبی داشتن میریختم روش میاوردم خونه میریختم تو کامپیوترم
حالا نظرتون چیه میارزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

^^ HAMID ^^
15-12-2007, 18:09
1- دوربین 3.2 داره
2-به جای 4 گیگ شده 8 گیگ
3-وای فای داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی به نظرتون کدوم خشگل تره ؟؟؟

برای من دوربین مهم نیست و اون موقع هم که w950 داشتم هیچ وقط نتونستم حافظه 4 گیگ شو پر کنم فقط میرفتم پیش بچه ها فیلم جالبی داشتن میریختم روش میاوردم خونه میریختم تو کامپیوترم

نه نداره.....یعنی ارزش داره ولی با اختلاف 100 تا 120 تومن...بهتره صبر کنی ارزون شه...همون 1و2و3و4 که گفتی خیلی ارزش داره..در ضمن صداش میگن خیلی بالاتره...... سرعتش هم بالا تر رفته ...ویدئوهاشو تو youtube ببینید...تا کلیک میکنی اجرا میکنه..خیلی حال کردم باهاش .....

من فعلا با همین W950 دارم حال می کنم..! ایشاالله قیمت W960 اومد دور و بر 400 تومن می رم می خرم...

دفعه قبل w950 رو خریدم 640 هزار تومن الان پشیمونم که چرا صبر نکردم بیاد پایین! دیگه این اشتباهو نمی کنم به شما هم توصیه می کنم با این قیمت های کذایی نخرید! بعد که اومد پایین دلتون می سوزه..!
ارزششو داره آدم چند هفته صبر کنه و با قیمت خیلی پایین تر بخره...

آها !!!!....این درسته!!....قبولت دارم:5:

[QUOTE=hamed1297;1900737]یک خبر دسته اول به دوستان.یکی از بچه های فروم پرشین تولز توی شیراز خریده این گوشی رو 650.000 با هدست بلوتوث.

اون یارو مثله اینکه خالی بسته.....سره کاری بوده.:31:...

ALFA323
15-12-2007, 18:24
1- دوربین 3.2 داره
2-به جای 4 گیگ شده 8 گیگ
3-وای فای داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی به نظرتون کدوم خشگل تره ؟؟؟

خوب اون ویژگی هایی که بالا گفتید که واقعاً مزیت گوشی محصوب میشه ... من روزی 300MB اطلاعات رو جا به جا میکنم.! حالا چه فیلم باشه چه فایل های کاریم.:31:پس مطمئناً 8 گیگ برای من مفید میتونه باشه ...وای فای هم مزیت خوبیه حداقل تو ایران داخل فرودگاه میشه یه کارایی کرد نه؟
از نظر اینکه اختلاف قیمت ارزشش رو داره فعلا در مقایسه با P1 اره ولی در مقایسه با W950 نه !...
ما هم صبر میکنیم تا ارزون تر بشه ولی مشکل اینجاست که طاقت نداریم متاسفانه :40:.

Highbury
15-12-2007, 18:53
نه نداره.....یعنی ارزش داره ولی با اختلاف 100 تا 120 تومن...بهتره صبر کنی ارزون شه...همون 1و2و3و4 که گفتی خیلی ارزش داره..در ضمن صداش میگن خیلی بالاتره...... سرعتش هم بالا تر رفته ...ویدئوهاشو تو youtube ببینید...تا کلیک میکنی اجرا میکنه..خیلی حال کردم باهاش .....

آها !!!!....این درسته!!....قبولت دارم:5:

[QUOTE]

اون یارو مثله اینکه خالی بسته.....سره کاری بوده.:31:...
دیگه این حرف جای دیگه گوفته نکونی حامد هچ وقت دوروغ نمگه:31:(مثل دوم بخونید)الانم که جواب نمیده رفته سوئد پیش سونی اریکسون تا در مورد مشکلات دبلیو960 با اونا صحبت کنه بعدشم یک طیاره دربست میگره میاد تهران و جواب شما رو میده:31:

^^ HAMID ^^
15-12-2007, 21:11
دیگه این حرف جای دیگه گوفته نکونی حامد هچ وقت دوروغ نمگه:31:(مثل دوم بخونید)الانم که جواب نمیده رفته سوئد پیش سونی اریکسون تا در مورد مشکلات دبلیو960 با اونا صحبت کنه بعدشم یک طیاره دربست میگره میاد تهران و جواب شما رو میده:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed1297
15-12-2007, 23:35
دیگه این حرف جای دیگه گوفته نکونی حامد هچ وقت دوروغ نمگه(مثل دوم بخونید)الانم که جواب نمیده رفته سوئد پیش سونی اریکسون تا در مورد مشکلات دبلیو960 با اونا صحبت کنه بعدشم یک طیاره دربست میگره میاد تهران و جواب شما رو میده

ممنون از شما که طرفداری ما رو کردی.زیر بار سنگین مرام شما له شدم.
در مورد اون خبر هم باید بگم متاسفانه غلط بود.
جریان از این قرار هست که یک آدم بیکار و بی شعور توی اون فروم وجود داره که با آیدی های مختلف بالا میاد و مردم رو سره کار میزاره.شاید اگر بگم بالای 200-300 ایدی ساخته تا حالا اشتباه نکردم.
توی همین فروم هم با ایدی cd player ملت رو زیاد سر کار گذاشته.
به هر حال من شرمنده تمامی دوستان هستم.

Highbury
15-12-2007, 23:42
جریان از این قرار هست که یک آدم بیکار و بی شعور توی اون فروم وجود داره که با آیدی های مختلف بالا میاد و مردم رو سره کار میزاره.شاید اگر بگم بالای 200-300 ایدی ساخته تا حالا اشتباه نکردم.
مرده شور این سی دی پلیر رو ببره
انصافا چرا این رو بن نمیکنن
فکر کنم بیکار یا الاف باشه الکی چاخان میکنه که من فروشنده هستم.
من کی گوفته کدم کی حامد هیچ وقت دوروغ نمگه :31:

Sasan Info
16-12-2007, 16:38
خدا پدر مادرش رو لعنت کنه:41:
اگه این cdplayer رو یه جا ببینم زندش نمیذارم:19:

^^ HAMID ^^
16-12-2007, 19:55
خدا پدر مادرش رو لعنت کنه:41:
اگه این cdplayer رو یه جا ببینم زندش نمیذارم:19:

ساسان...پدر و مادرشو لعنت نکن....اونا چه گناهی کردن ؟:41: ...آدم دلش میسوزه ....ناراحت شدم:41:

R@R#M@N
16-12-2007, 23:27
توي موبايلستان هم هست با اين آيدي :‌ werza
راستي كشته مرده اين جملشم : زنده باد گوشي بسيار زيبا و خوشدست ك800 با رنگ مشكي مخملي كه پشتش نوشته made in sweden (همون سوئد منظورمه)
يكي نيست بش بگه ك800 اصلآ سوئدي نداره و فقط چيني داره
اصلآ سوني اريكسون يه گوشي سوئدي داره كه اونم اس 700 سري اول هست

Highbury
16-12-2007, 23:38
توي موبايلستان هم هست با اين آيدي :‌ werza
راستي كشته مرده اين جملشم : زنده باد گوشي بسيار زيبا و خوشدست ك800 با رنگ مشكي مخملي كه پشتش نوشته made in sweden (همون سوئد منظورمه)
يكي نيست بش بگه ك800 اصلآ سوئدي نداره و فقط چيني داره
اصلآ سوني اريكسون يه گوشي سوئدي داره كه اونم اس 700 سري اول هست
خیلی عقده ای شدم تا این رو هم بگم.یه پی990 یه زمانی داشت پدر ما رو با اون در آورد
بهترین صدا بهترین دوربین بهترین مگاباس و...
تا حالا چندین بار دبلیو960 ان95 هشت گیگ رو پیش فروش کرده

R@R#M@N
17-12-2007, 00:14
دبليو 960 رو هم پيشفروش كرده بود
ولش كنيد آقا
بحث در رابطه با دبليو 960 هست
ميدونيد كه بهترين موزيك فون سال 2007 شده ديگه ؟؟؟

ALFA323
17-12-2007, 00:15
به نظر من سهام کل شرکت های نوکیا و سونی اریکسون و ... رو داره !!
بچه ها چیکارش دارین بزارین خوش باشه ، مگه دنیا چند روزه ؟!.... داره حال میکنه

ميدونيد كه بهترين موزيك فون سال 2007 شده ديگه ؟؟؟

این رو راست میگی:5:؟ از کجا مطلب رو خوندی به ما هم یه لینکی بده ... مرسی

R@R#M@N
17-12-2007, 00:29
داداش gsm arena !!!
اينم لينك :

اول دبليو 960
دوم دبليو 910
سوني امسال توي دوربين خراب كاري كرد ولي توي موزيك دست همه برندا رو از پشت بسته
سوم هم آيفون
و چهارم هم ن81

بقيه صفحاتش رو هم ببينيد

B L A S T E R
17-12-2007, 21:51
دمش گرم
زمانی که k800 شده بود کمرا فون سال کسی نیمد تاپیک بزنه
حالا تا این سامسونگیا دیدن اول شدن دارن خودشونو **** میدن

ali racer
18-12-2007, 10:51
داداش gsm arena !!!
اينم لينك :

اول دبليو 960
دوم دبليو 910
سوني امسال توي دوربين خراب كاري كرد ولي توي موزيك دست همه برندا رو از پشت بسته
سوم هم آيفون
و چهارم هم ن81

بقيه صفحاتش رو هم ببينيد

واقعا سونی رو تو صدا قبول دارم:40::8:
یه حالی هم به سونی اریکسون داده سونی
فکر نمیکنم هیچ گوشی ای مگا باس سری دابلیو سونی رو داشته باشه
یا حتی بهش نزدیک بشه !!!

*IN*
18-12-2007, 17:24
سلام
من ميخام دبليو 960 بخرم چنتا سوال داشتم:
قيمت دقيقش
دور بينش
و اينكه اونايي كه دارن ازش رازين

R@R#M@N
18-12-2007, 20:39
واقعا سونی رو تو صدا قبول دارم
یه حالی هم به سونی اریکسون داده سونی
فکر نمیکنم هیچ گوشی ای مگا باس سری دابلیو سونی رو داشته باشه
یا حتی بهش نزدیک بشه !!!
فقط تو صدا قبول داري ؟؟
بابا دمت گرم

R@R#M@N
18-12-2007, 20:40
سلام
من ميخام دبليو 960 بخرم چنتا سوال داشتم:
قيمت دقيقش
دور بينش
و اينكه اونايي كه دارن ازش رازين

سلام
هنوز تو ايران ديده نشده
كسي هم نخريده تش
قيمتش هم كه ؟؟؟؟

Hozhabr
20-12-2007, 22:30
اگه كسي قيمت داره بده

ali racer
20-12-2007, 22:38
فقط تو صدا قبول داري ؟؟
بابا دمت گرم

من منظورم سونی اریکسون بود والا شرکت سونی رو هستم تا آخرش
از واکمن نوار خود گرفته تا...

تو ال سی دی هم سونی رو قبول دارم
براویا داریم خونه:31:

و همچنین دوربین دیجیتال
ان2 دارم :31:
و....

راستی خبری نشد از این دابلیو 960؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

R@R#M@N
21-12-2007, 11:08

براویا داریم خونه

و همچنین دوربین دیجیتال
ان2 دارم
و....

آها
البته من سوني اريكسون رو هم مثه سوني قبول دارم چون همون سونيه !!!
نه هنوز كه خبري نيست

Sasan Info
21-12-2007, 11:15

براویا داریم خونه:31:

و همچنین دوربین دیجیتال
ان2 دارم :31:
و....

یه چیزی رو فراموش کردی:31:

وایو سونی هم هستش
عالیه:40:

نوت بوک ام از این سری هستش که حرف نداره من که راضیم

R@R#M@N
21-12-2007, 11:39
خاب اگه اينطوريه Ps هاش رو هم فراموش كردين
يا Psp كه واقعآ محشره

Sasan Info
21-12-2007, 11:43
يا Psp كه واقعآ محشره
شرمنده
اهل بازی نیستم و اگرنه میپسندیدم:46:
چند سال پیش یه ps2 خریدم ولی ازش استفاده نکردم:41:

ali racer
22-12-2007, 00:15
آها
البته من سوني اريكسون رو هم مثه سوني قبول دارم چون همون سونيه !!!
نه هنوز كه خبري نيست

من اینو قبول ندارم که سونی اریکسون همون سونی هستش
دلیلشم گوشی ام زد 5 بابام !
که یه سونی به تمام عیاره
سونی اریکسون اصالت و کیفیت سونی رو نداره
نگین نه که شاکی میشم از دستتون!

SAEED_BARCELONA
22-12-2007, 11:44
يا Psp كه واقعآ محشره

اسم ps ;ه میاد موهای بدنم سیخ میشه

شرمنده
اهل بازی نیستم و اگرنه میپسندیدم:46:
چند سال پیش یه ps2 خریدم ولی ازش استفاده نکردم:41:

اگه هنوز داریش نمیدیش به من؟:31:
متاسفانه ps2 نداشتم.
ps3 هم که فروختم:41::41::41:

R@R#M@N
23-12-2007, 16:07
من اینو قبول ندارم که سونی اریکسون همون سونی هستش
دلیلشم گوشی ام زد 5 بابام !
که یه سونی به تمام عیاره
سونی اریکسون اصالت و کیفیت سونی رو نداره
نگین نه که شاکی میشم از دستتون!
خدا وكيلي كيفيت خوبي داره ولي خاب در كل در حد سوني نبود (ايشالله با فريمور هاي بعدي رديف ميشه)
ولي خيلي باهاله
اگه عكسهايي كه با ك850 گرفته شده رو ببيني يه مقداري رنگ بنفش وجود داره كه توي دوربينهاي سايبر شات سوني هم هست (مثل اچ9 كه من عاشقشم)

B L A S T E R
23-12-2007, 21:09
اسم ps ;ه میاد موهای بدنم سیخ میشه

اگه هنوز داریش نمیدیش به من؟:31:
متاسفانه ps2 نداشتم.
ps3 هم که فروختم:41::41::41:
واسه منم موش سیخ میشه:31:
چرا فروختی؟

ali racer
23-12-2007, 21:25
خدا وكيلي كيفيت خوبي داره ولي خاب در كل در حد سوني نبود (ايشالله با فريمور هاي بعدي رديف ميشه)
ولي خيلي باهاله
اگه عكسهايي كه با ك850 گرفته شده رو ببيني يه مقداري رنگ بنفش وجود داره كه توي دوربينهاي سايبر شات سوني هم هست (مثل اچ9 كه من عاشقشم)

خبری نشد از این گوشی ما ؟:31:

adrenalin
23-12-2007, 22:18
سلام داخل اروپا عرضه شده قیمت اونم 470 یورو هست

زندگی دکمه بازگشت ندارد

SAEED_BARCELONA
24-12-2007, 13:48
واسه منم موش سیخ میشه
چرا فروختی؟
به دلیل گرون بودن بازیهاش!

MOSHAVER AMIN
24-12-2007, 19:22
به دلیل گرون بودن بازیهاش!

دوستان فكر كنم اينجا كلوپ w960 باشه!!!!!
عزيزان بحث رو منحرف نكنيد!!!!!!

hamed1297
24-12-2007, 23:40
سلام داخل اروپا عرضه شده قیمت اونم 470 یورو هست
منبعی ازش دارید؟اگر میشه بگذارید.ممنون.

SAEED_BARCELONA
24-12-2007, 23:48
دوستان فكر كنم اينجا كلوپ w960 باشه!!!!!
عزيزان بحث رو منحرف نكنيد!!!!!!
ما هم میدونیم اینجا کلوپ w960؟
خوب بحث خوابیده بود خود به خود منحرف شد. حالا تو این همه پست حتما باید مال منو نقل قول میکردی؟

ali racer
24-12-2007, 23:54
ما هم میدونیم اینجا کلوپ w960؟
خوب بحث خوابیده بود خود به خود منحرف شد. حالا تو این همه پست حتما باید مال منو نقل قول میکردی؟

بابا سعید چرا اینقدر شاکی می شی حالا ؟؟:31:

من شنیدم این گوشی این امکان رو داره که با تکون دادنش
بری اهنگ بعدی !
صحت داره ؟

SAEED_BARCELONA
25-12-2007, 11:44
بابا سعید چرا اینقدر شاکی می شی حالا ؟؟
چشم دیگه شاکی نمیشم

من شنیدم این گوشی این امکان رو داره که با تکون دادنش
بری اهنگ بعدی !
صحت داره ؟
نه این قابلیتو نداره. w910 و w580 اینطورین

Oryad
28-12-2007, 03:12
ملت کسی نخرید این گوشی رو, اصلا به بازار اومد ؟

اگر کسی خبر داره بگه چنده ؟ (ایران - خارج کشور)

R@R#M@N
28-12-2007, 10:32
تو علاالدين هست مثل اينكه
780 تومن

absorb3000
29-12-2007, 13:11
تکلیف این گوشیه بدبختو مشخص کنید دیگه مردیم از بلاتکلیفی .. والا

soshiance
29-12-2007, 15:01
من تو علاالدین قیمت کردم 780 بود البته فقط همون 1 مغازه داشت در ضمن تو پکیجش هم هنزفیری بلوتوس استریو نداشت و شارز رومیزی هم نداشت

ALFA323
30-12-2007, 20:33
من تو علاالدین قیمت کردم 780 بود البته فقط همون 1 مغازه داشت در ضمن تو پکیجش هم هنزفیری بلوتوس استریو نداشت و شارز رومیزی هم نداشت
به احتمال زیاد برداشتنش تا مثل امکانات دیگر گوشی ها جدا بفروشنش !:13:تو ایران همه چیز اینجوریه ,...
ولی دقت کنید روش شارژ رو میزی و هندزفری بلوتوث حتماً هست , عجله نکنید تا تمام مغازه ها بیارن بعد برین بخرین . این جوری که من فهمیدم داره همون سری های آزمایشی که 2 ماه پیش به بازار عرضه شده بود وارد ایران میشه , که صداشون اصلا جالب نیست (یعنی اون طوری که باید باشه نیست) و همون طوری هم که دوستومن گفت ممکنه بسیاری از قطعات جانبی رو هم نداشته باشه .
موفق باشید.

B L A S T E R
30-12-2007, 22:22
چقدر این فروشنده ها نامردن.اخه دیگه یه هندزفری چیه؟؟؟؟

armin_goooodboy
30-12-2007, 22:54
نامرد که خوب ... :D
ولی میدونی همین یه هندز فری چقدر واسشون سود داره؟
100% سودشه

یعنی یه هندزفری که تو یه پک گوشی هست رو بر میدارن
گوشی رو با پک ناقص به قیمت کامل میفروشن به مشتری
هندزفری رو هم به قیمت روز میفروشن
اگه اون هندزفری 50 تومن هم باشه
میشه 50 هزار تومن سود خالص

:d

^^ HAMID ^^
31-12-2007, 00:58
شارژ رو میزی رو نمیدونم ولی هندفری بلوتوسشو کمپانی چون خیلی گرون میشده برداشته از تو پکش....حداقل سری اولش که اینطوریه....حالا شاید بعدا بزاره...:8:

soshiance
31-12-2007, 14:22
همین هندز فریکه مدلش مثل مدل w960 هست تو بازار به قیمت 100 هزار تومان دارن میفروشن
دوست عزیز شما میتونی منبع رو ذکر کنی؟؟
راستی دوستانی که زبانشون خوبه یه ایمیل به سونی اریکسون بزنن یا متنشو اماده کنن من خودم میزنم که ببینیم پکیج اسیا یا همون( میدل ایس) چه چیزایی داره من تو سایت نگاه کردم به نظرم هندز فری بلوتوسشو زده بود 42 دلار .

ALFA323
05-01-2008, 17:37
سلام دوستان کسی گوشی رو نخریده؟ اگر کسی رو میشناسید که خریده روش هندزفری بلوتوث بوده یا نه؟
من هر جایی دیدم ...نوشته فلانی با هندزفری بلوتوث خریده 700 تومن بالاخره تو پکش هست یا جداست؟!!!
یعنی سونی اریکسون داره این هندزفری ها رو جدا میده تو بازار!!!!

hamed1297
06-01-2008, 15:31
ممکنه برای اینکه سونی اریکسون بخواد قیمت گوشی رو پایین بیاره و قیمت معقول تر بشه اون رو از توی پک برداشته.

ALFA323
06-01-2008, 20:57
ممکنه برای اینکه سونی اریکسون بخواد قیمت گوشی رو پایین بیاره و قیمت معقول تر بشه اون رو از توی پک برداشته.

اره اینم میتونه باشه به خاطر قیمت این کارو کرده !!ولی اصلا تمام افتخار W960 به همین هندزفزی بلوتوثش بود با این وضع فکر نکنم کسی به خاطر 8GB مموری بره W960 بگیره:41:چون امکاناتش هیچ تفاوتی با P1 نمیکنه (این کمی عجیبه)... والا هر کسی هم از صداش یه جور تعریف میکنه .من میگم صداش از N73 نوکیا یه مقدار کمتره . کم کم بیخیال خریدن این گوشی داریم میشیم . P1 مثل مرد داره همه نیازهامون رو برطرف میکنه .

emprator_kochak
06-01-2008, 23:52
به نظر من رو P1 استوپ کنیم بهتره من با P990 که یه سال دارم کارو بارمو انجام میدم، یه چند وقت دیگه هم P1 میگیرم اما فکر نمی کنم W960 بگیرم، قرار نیست هر گوشیه جدیدی که اومد ما هم بریم بگریم، ملت هنوز با P910 حال میکنن، یه چیز دیگه من از سریه W زیاد خوشم نمیاد P یه چیز دیگس!

azh
07-01-2008, 00:45
قبول كنين w960 يه جور ديگه توي دل ملت نشسته...

B L A S T E R
07-01-2008, 09:33
به نظر من رو P1 استوپ کنیم بهتره من با P990 که یه سال دارم کارو بارمو انجام میدم، یه چند وقت دیگه هم P1 میگیرم اما فکر نمی کنم W960 بگیرم، قرار نیست هر گوشیه جدیدی که اومد ما هم بریم بگریم، ملت هنوز با P910 حال میکنن، یه چیز دیگه من از سریه W زیاد خوشم نمیاد P یه چیز دیگس!
w960 سری p و w رو باهم داره.

saman65
07-01-2008, 10:03
من کویتم.اینجا میدن190دینار یعنی 600 تومان خودمون:8: .با گارانتی.منم هندز فری بلوتوس تو پکش ندیدم:41:.کار کردش هم تو بازار هستش.500 تومان

emprator_kochak
07-01-2008, 11:38
w960 سری p و w رو باهم داره.

آره اما دل من نمیره زیاد براش ؟

soshiance
07-01-2008, 14:06
منم رفتم علائدین 2 تا مغازه داشت ولی هنزفیری بلوتو توش نداشت

B L A S T E R
07-01-2008, 16:48
فروشنده های **** حرومشون بشه.

R@R#M@N
07-01-2008, 17:18
نه بابا
توی فیلمایی که از دبلیو 960 دیدم اصلآ ds2020 تو پکش نیست
ولی چیز جالب اینه که توی دمو تورش هست

soshiance
08-01-2008, 20:46
تو خود سایت رسمی سونی اریکسون هست حتی تو دمو هم گزاشته و اسمش هم Hbhds220 هست .
جالب تر اینکه تو علائدین کسی هم این هنزفیری و نداره من فقط 1 جا دیدم داشت.

ALFA323
09-01-2008, 15:52
یا رو پک کامل گوشی هست !!! یا اینکه فروشنده ها خودشون بر میدارنش و جدا میفروشن ! مثل فلش گوشی K750 که یک مدت از تو پکش بر میداشتن جدا میفروختن!!

R@R#M@N
09-01-2008, 16:07
بابا من چند جا پرسیدم همه میگن نیست
توی فیلمهایی که از پک این گوشی تهیه شده هم چیزی نیست
حتی تو موبایل ریویوو هم فک نکنم چیزی باشه

B L A S T E R
09-01-2008, 18:13
به همین هندزفریش امیدوار بودیم...

ali racer
09-01-2008, 22:19
به همین هندزفریش امیدوار بودیم...

واقعا....

نمیدونم 700 تومن پوله چیشه پس ؟؟؟:31:

B L A S T E R
09-01-2008, 22:56
دیگه سونی اریکسون داره اعصابمو خورد میکنه.به زودی به یک جبهه دیگر میپیوندیم....

Hozhabr
09-01-2008, 23:23
اخرين قيمتش؟

R@R#M@N
09-01-2008, 23:49
دیگه سونی اریکسون داره اعصابمو خورد میکنه.به زودی به یک جبهه دیگر میپیوندیم....
منم کم کم دلم داره زده میشه
حداکثر تا 1 سال به سونی وقت میدم (چون فعلآ عاشق دبلیو 960 ام و میخوام بخرمش)
اگه یه فکر اساسی نکرد منم میرم دنبال نوکیا یا سامسونگ
راستی دبلیو 960 چنده آخرین قیمتش ؟؟؟

emprator_kochak
09-01-2008, 23:54
منم کم کم دلم داره زده میشه
حداکثر تا 1 سال به سونی وقت میدم (چون فعلآ عاشق دبلیو 960 ام و میخوام بخرمش)
اگه یه فکر اساسی نکرد منم میرم دنبال نوکیا یا سامسونگ
راستی دبلیو 960 چنده آخرین قیمتش ؟؟؟

670
منبع:
Digi Kala

B L A S T E R
09-01-2008, 23:54
فک کنم حدود 650 باشه.

D o l f i n
10-01-2008, 12:31
منم به جمع 960 دارها پیوستم امروز گوشی میرسه دستم خدا کنه بتونه جای خالی آیفون رو پر کنه

R@R#M@N
10-01-2008, 12:50
ایول بچه ها
بلاخره یکی دبلیو 960 خرید
دلفین جان تاپیک رو باید بترکونی

Highbury
10-01-2008, 12:54
منم به جمع 960 دارها پیوستم امروز گوشی میرسه دستم خدا کنه بتونه جای خالی آیفون رو پر کنه
ای ول چند خریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منتظر ریویو شما دوست عیز هستیم .یه آدم حسابی این گوشی رو بالاخره خرید:31:

hamid00009
10-01-2008, 13:30
مبارک باشه در مورد وسایل داخل جعبه هم بگو؟

ALFA323
10-01-2008, 14:29
دلفین جان مبارک باشه... میدونم سوال تکراریه ولی هندزفری بلوتوث روش بود بالاخره یانه:18:؟!
در ضمن صداش رو هم تست کن ببین چه حالتیه هنوز از N73 کمتره؟!!!!
راستی دوستان من تو شیراز یه جایی پیدا کردم میگه 650 تومن!!!

موفق باشید

B L A S T E R
10-01-2008, 14:33
cd player هم خریده بود:d

R@R#M@N
10-01-2008, 16:54
سلام
من که مشتاقانه منتظرم
سوال همه بچه ها رو هم یدفعه میپرسم :
چند خریدی ؟
صداش توی اسپیکر چطوره ؟؟
باتریش چطوره ؟
دوربینش ؟؟
وسایل توی جعبش ؟؟؟
Ds2020 هست توش ؟

Highbury
10-01-2008, 17:51
دلفین جان مبارک باشه... میدونم سوال تکراریه ولی هندزفری بلوتوث روش بود بالاخره یانه:18:؟!
در ضمن صداش رو هم تست کن ببین چه حالتیه هنوز از N73 کمتره؟!!!!
راستی دوستان من تو شیراز یه جایی پیدا کردم میگه 650 تومن!!!

موفق باشید
مطمئن باش صداش متوسط باید باشه و هیچ وقت به ان73 نخواهد رسید شک نکن

shahin samsung
10-01-2008, 19:30
در دیجیکالا دات کام این گوشی 685000 تومن عرضه میشه

MOSHAVER AMIN
10-01-2008, 20:29
يكي از دوستام اين گوشي رو خريد . صداش از w810 هم كمتره
يه مقدار هم كيفيت تصويرش از p990 پايين تره
من كه اينجوري برداشت كردم

B L A S T E R
10-01-2008, 21:04
اینطوری که خیلی بده....
ولی توی سایتا چیزای دیگه ای نوشته.

Highbury
10-01-2008, 21:32
برعکس صدای اسپیکر این گوشی حدود ان82 هستش و صدای زنگش هم از ان82 بلندتره سایت جی اس ام آرنا چند گوشی رو از نظر بلندی صدای اسپیکر مقایسه کرده که نمره ی خیلی خوب گرفته.
جالبه که صداش تقریبا با کا850 یکی هستش

D o l f i n
10-01-2008, 21:47
سلام خدمت گلهای انجمن
آقا ما هم 960 دار شدیم هنوز 2 ساعته به دستم رسیده و گذاشتم تو شارژ

adrenalin
10-01-2008, 21:53
مبارک دلفین جان داخل بستش چه چیزهای هست

قیمتش و چیزای دیگه و.......

R@R#M@N
10-01-2008, 23:34
وایییییییییی دلفین جان انقدر خوشحالم که یه نفر این گوشی رو خرید و میتونه به سوالا پاسخ بده !!!
داداش اول از همه اینا رو جواب بده

سلام
من که مشتاقانه منتظرم
سوال همه بچه ها رو هم یدفعه میپرسم :
چند خریدی ؟
صداش توی اسپیکر چطوره ؟؟
باتریش چطوره ؟
دوربینش ؟؟
وسایل توی جعبش ؟؟؟
Ds2020 هست توش ؟

+
چند تا عکس از گوشی بذار همچنین عکسهایی که با گوشیت گرفتی !!!
از صداش بگوو !!
مثل آیفون راضیت کرده ؟؟؟

D o l f i n
11-01-2008, 09:57
سلام عزیز از دیشب که دستم رسیده شارژ کردم حالا اونایی رو که تو این مدت انجام دادم میگم 1:متاسفانه 700 خریدم 2: باور یک صدای باکیفیت تو اسپیکر داره خیلی عالی بلندی صداش هم فکر کنم هم سطح 850 یا شایدم یکم بلند تر باشه امروز تست میکنم ولی کیفیتش اونقدر هست که اصلا بلندی صدا رو فراموش میکنی 3: باتری رو هم باید تست کنم ولی تا الان اونجوری که باید باشه نیست شارژ 100% بدون استفاده من شده 94% ولی میگم باید یه تست بشه 4:دوربین هم هنوز تست نکردم ولی فکر کنم هم سطح p1 باشه 5: وسایل تو جعبش شارژر -هندزفری دوتکه - یه رابط واسه اتصال به اسپیکر و یک قلم اضافه 6:ناراحت نشین ولی نه نیست تو ایران از کارا نمی کنن حتما همون اول ورش داشتن

D o l f i n
11-01-2008, 10:12
چند تا عکس از گوشی بذار همچنین عکسهایی که با گوشیت گرفتی !!!
از صداش بگوو !!
مثل آیفون راضیت کرده ؟؟؟
حتما عزیز میزارم
صداشم گفتم عالیه ولی بازم میگم یه تست کامل می خواد
مثل آیفون هنوز اونو دوست دارم باید یه چند روزی ازش استفاده کنم ولی تو همین چند ساعت خیلی ازش خوشم اومده یه چیز جالب همه میدونن سرعت آیفون آخرشه ولی صحبتی که بیشتر حول و حوش این گوشی بود میگفتن سرعت پایینی داره ولی اینجور نیست سرعتش خوبه

B L A S T E R
11-01-2008, 10:13
هنگ میکنه؟خوشدست هست؟دکمه هاش چطوره؟

SAEED_BARCELONA
11-01-2008, 10:15
دلفین جان
1- اسمتو بگو که اینقد نگیم دلفین
2- هندزفریش اینه؟
یا از همین hpm-70هاست؟
یکی از سرعتش بگو ببینیم چطوره. هر چند تا یه مقدار خرتو پرت نریزی توش نمیشه فهمید سرعتش چطوره

D o l f i n
11-01-2008, 10:58
کوچیک شما مهدی
نه بابا اگه این هندزفریش می بود که عالی بود از همین hpm-70 هستش
سرعتش که تا الان خوب بوده و لی بقول خودت تا یکم خرت و پرت توش نریزی معلوم نمیشه

Highbury
11-01-2008, 11:08
خیلی پست و بی شعور هستن این فروشنده ها یا به قول معروف وارد کنند ها .
مگه اون هندسفری چی بود که برش داشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حداقل یکی مثل دبلیو950 میذاشتن.hpm70 که خیلی ضایع هستش.
نامردای پست فطرت.به نظرم باید صبر کرد واسه این گوشی .
شاید کامتل بیاره با وسایل کاملتر.من که میگم تا عید نوروز رو باید صبر کرد

emprator_kochak
11-01-2008, 13:36
سلام خدمت گلهای انجمن
آقا ما هم 960 دار شدیم هنوز 2 ساعته به دستم رسیده و گذاشتم تو شارژ

ایول مبارکه :5:
خب به دل میشینه یا نه ؟

D o l f i n
11-01-2008, 13:44
اینجوری نگاه کنید بهتره

Highbury
11-01-2008, 13:58
در مورد صداش بگو توی هدفون و توی اسپیکر چقدر بلنده؟چقدر کیفیت داره؟مطمئنم که آیفون رو قورت میده.صفحه لمسیش چطوره ؟حساسیتش خوبه؟راضی هستی؟واکمن پلیرش خیلی خوشکله ای ول نوش جونت.(دارم از حسودی منفجر میشم)

corey
11-01-2008, 14:30
کیفیت دوربینش خوب بود و واقعا خوب عکس انداخته بود و رنگاش زیاد تو چشم نمی زد دلفین جون در رابطه با کیفیت و بلندی صداش و همچنین در رابطه با صفحه کلیدش توضیح بده

B L A S T E R
11-01-2008, 14:38
عکسش که عالی بود.بدون تنظیمات گرفتی؟
راستی خودت با یه دوبین دیگه از گوشی عکس بگیر ببینیم چه شکلیه...

^^ HAMID ^^
11-01-2008, 15:17
کوچیک شما مهدی
نه بابا اگه این هندزفریش می بود که عالی بود از همین hpm-70 هستش
سرعتش که تا الان خوب بوده و لی بقول خودت تا یکم خرت و پرت توش نریزی معلوم نمیشه

سلام آقا مهدی ...مبارکت باشه ...گوشی خوبیه...حالا سری اولشه چند تا باگ داره ...آپدیت های بعدی درست میشه... ...(سرعت گوشی تو منوها یکم کمه) برا اینکه سرعتش بیشتر شه میتونی Transitions رو خاموش کنی...تو این مسیره Menu - Control Panel - Device - Transitions - Off .......
یه چند تا عکس با گوشی بگیر بزار اینجا ما فیض ببریم:31:
بلندی صداش تو هدفون باید از آیفون کمتر باشه ....ولی کیفیتش انصافا بیشتر از آیفونه....
در مورد هندزفری هم خود کمپانی برداشته یه هندزفری معمولی گذاشته تا قیمت تموم شدش کمتر در بیاد...کار فروشنده نیست بابا فحش ندیدن بدبختا رو ....اون سر کوچیکه رو بنداز رو هدفونش تا قشنگ بره تو گوشت ...باسش بیشتر حال بده :31::31:...........
نظرت در مورد قیافش چیه ؟ دکمه هاش ؟

شاد باشی:10::46::31:د ....(مصطفی خان بزرگ ...:31:کجایی ؟!!!)

B L A S T E R
11-01-2008, 16:18
پچه ا منم w960 رو گرفتم عجب چیزیه لامصب!!!!

Highbury
11-01-2008, 16:53
تکان دهنده ترین خبری بود که توی فروم شنیدم :18::18:
مبارکت باشه ممد جون ای ول بابا دمت گرم خر پول شدیااااااااااااااااا.کلک نکنه رفتی وام ازدواج گرفتی :31::12:
خودت خوب میدونی بچه ها چه سوالایی دارن پس کلوپ رو بترکون :26::33:
ممد گوشی خریده ای ول ای ول ای ول ای ول :33::26::26::26::22::22::22::38::38::38:

corey
11-01-2008, 17:12
مبارکه انشاا... به پا هم دیگه پیر شید:26::26::26::26::26::26::26:منمم:26::26: منتظر ریویو شما هستیم

hamid00009
11-01-2008, 18:02
مبارک باشه پس کجایی بیا خیلی ها منتظر هستند.

Mahyar_M.U.T.D
11-01-2008, 18:04

خيلي خيلي خيلي مباركه:11:

دوست عزيز هرچي تونستي ازش مطلب بنويس:27:

شايد يه باركي نظر منم عوض شد از K850 به W960 :18:

راستي هندزفري بلوتوث داره يا نه؟

B L A S T E R
11-01-2008, 18:13
دوســــــــــــتان من یه اشتباهی کردم.خالی بستم.شرمنده.فک نمیکردم باور کنید...ببخشید

Highbury
11-01-2008, 18:17
تکان دهنده ترین خبری بود که توی فروم شنیدم :18::18:
مبارکت باشه ممد جون ای ول بابا دمت گرم خر پول شدیااااااااااااااااا.کلک نکنه رفتی وام ازدواج گرفتی :31::12:
خودت خوب میدونی بچه ها چه سوالایی دارن پس کلوپ رو بترکون :26::33:
ممد گوشی خریده ای ول ای ول ای ول ای ول :33::26::26::26::22::22::22::38::38::38:
من توی این پستم که داده بودم گفتم که تکان دهنده ترین خبر درثانی چند دقیقه قبلش ه پست داده بودی که وام میخوای بگیری واسه کا850 به خاطر همین شک کردم و هم اینکه مطلبی در موردش نوشتی شکم دو برابر شد:31:ولی کلوپ رو به گند کشیدیاااااا:41:

Sasan Info
11-01-2008, 18:20
ایول ممد جان حال کردم با این کارت
خوب با این کارت تاپیکو ریختی به هم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

B L A S T E R
11-01-2008, 19:39
من که اینقد معذرت خواهی کردم.حالا مگه چی شده.اولین خالی بود که در عمرم بسته بودم.ولی میخوام بخرم حالا ببینید.

SAEED_BARCELONA
11-01-2008, 19:50
بابا ممدو چه به 960 خریدن. اون از منم فقیر تره. ما فعلا با k800 حال میکنیم تا 1-2 سال دیگه ببینیم خدا چی میخواد

B L A S T E R
11-01-2008, 19:58
اره بابا تازه من همین k800 رو هم میخوام بفروشم وایه عروسیم خرج کنم.
ولی چه تاپیک بی ربطی
به محض اومدن مدیر یه اخطار میگیرم به دلیل اسپم

D o l f i n
11-01-2008, 22:11
در مورد صداش بگو توی هدفون و توی اسپیکر چقدر بلنده؟چقدر کیفیت داره؟مطمئنم که آیفون رو قورت میده.صفحه لمسیش چطوره ؟حساسیتش خوبه؟راضی هستی؟واکمن پلیرش خیلی خوشکله ای ول نوش جونت.(دارم از حسودی منفجر میشم)
تو هدفون عالیه مگاباس خودشه تو اسپیکر با d900 امتحان کردم که کم آورد با 810 هم برابر بود ولی کیفیتش بهتر از هر دو بود فردا با 850 هم یه تست میزنم صفحه لمسی که به پیای آیفون نمیرسه یعنی هیچ گوشی نمیرسه ولی خوبه به خاطر کوچیک بودن بعضی منو هاش مجبوری با قلم کار کنی آره حساسیتشم خوبه تا الان خوب بوده هنوز کار داره تا مطمئن بشم چجوریه

D o l f i n
11-01-2008, 22:18
کیفیت دوربینش خوب بود و واقعا خوب عکس انداخته بود و رنگاش زیاد تو چشم نمی زد دلفین جون در رابطه با کیفیت و بلندی صداش و همچنین در رابطه با صفحه کلیدش توضیح بدهتو پست زیمکا توضیح دادم اما صفحه کلید برخلاف تصاویر گوشی صفحه کلیدش نسبتا خوبه و اونجوری که دیده میشه نیست به نظر من صفحه کلیدشم خوبه

عکسش که عالی بود.بدون تنظیمات گرفتی؟
راستی خودت با یه دوبین دیگه از گوشی عکس بگیر ببینیم چه شکلیه...فقط حالت ماکرو رو فعال کردم وگرنه بدون اون خوب نبود
حتما

سلام آقا مهدی ...مبارکت باشه ...گوشی خوبیه...حالا سری اولشه چند تا باگ داره ...آپدیت های بعدی درست میشه... ...(سرعت گوشی تو منوها یکم کمه) برا اینکه سرعتش بیشتر شه میتونی Transitions رو خاموش کنی...تو این مسیره Menu - Control Panel - Device - Transitions - Off .......
یه چند تا عکس با گوشی بگیر بزار اینجا ما فیض ببریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بلندی صداش تو هدفون باید از آیفون کمتر باشه ....ولی کیفیتش انصافا بیشتر از آیفونه....
در مورد هندزفری هم خود کمپانی برداشته یه هندزفری معمولی گذاشته تا قیمت تموم شدش کمتر در بیاد...کار فروشنده نیست بابا فحش ندیدن بدبختا رو ....اون سر کوچیکه رو بنداز رو هدفونش تا قشنگ بره تو گوشت ...باسش بیشتر حال بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظرت در مورد قیافش چیه ؟ دکمه هاش ؟

شاد باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]د ....(مصطفی خان بزرگ ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کجایی ؟!!!)بابا شما خودت یه پا 960 هستی
آره تمام حرفات درسته کیفیتش از آیفون بهتره ولی خیلی محسوس نیست به نظر من تو یه رده هستن ولی به خاطر نوع هندزفری و بلندی زیادی که آیفون داشت گوش یکم اذیت میشد ولی تو این گوش اصلا اذیت نمیشه و از موسیقی لذت میبری

D o l f i n
11-01-2008, 22:50

R@R#M@N
11-01-2008, 22:51
به به داش مهدی
دمت گرم
کلی حال دادی
داداش آخر صداش (اسپیکر) اندازه دبلیو 810 یا 850 ؟؟؟
بازم ازش عکس بذار

R@R#M@N
11-01-2008, 22:54
عکست هم بالا نمیاد (بد لینک دادی)
من اصلاحش کردم
میذارم :

ali racer
11-01-2008, 22:55
اقا مهدی مبارکت باشه
من در مورد باتریش یه سوال داشتم
تا چند ساعت میشه باهاش کار کرد و اهنگ گوش داد با استفاده معمولی از گوشی
مثل بازی کردن و تماس واس ام اس و...
؟؟

D o l f i n
11-01-2008, 23:02

D o l f i n
11-01-2008, 23:07
اقا مهدی مبارکت باشه
من در مورد باتریش یه سوال داشتم
تا چند ساعت میشه باهاش کار کرد و اهنگ گوش داد با استفاده معمولی از گوشی
مثل بازی کردن و تماس واس ام اس و...
؟؟
در مورد باتری که یهتست اساسی می خواد ولی از صبح تا همین الان خیلی باهاش ور رفتم اس ام اس و آهنگ و یکمم بازی تا الان شده60% فکر کنم باتری خوبی داشته باشه نه عالی حالا امشب یه فول شارژ کنم فردا جواب میدم
یه سایت خوب واسه آپلود عکس بگید که دق کردم با این سرعت زغالی نمیشه عکس آپلود کرد

R@R#M@N
11-01-2008, 23:24
یه سایت خوب واسه آپلود عکس بگید که دق کردم با این سرعت زغالی نمیشه عکس آپلود کرد
داداش حتمآ لازم نیست عکسها رو با سایز اصلی آپ کنی که اینجور زجر بکشی
بکنش 1024 * هفتصد خورده ای بعد آپلود کن

B L A S T E R
12-01-2008, 00:18
اقا مهدی همه چیشو رتبه بندی کن اینجا بنویس.
مثلا صدا :متوسط
باتری:خوب

mishen
12-01-2008, 00:18

اقا مبارکه منم تصمیم دارم بگیرم ولی ای کاش این فونت عربی روی کیبوردش نبود به نظرم یه خورده از کلاس گوشی کاسته شده ..ولی به هر حال مبارکت باشه نوش جونت :11::8:

راستی همه رو گفتی ولی آنتن دهیش با سیمکارت همراه اول چطوره ؟

loosimey2003
12-01-2008, 07:34
سلام
کسی میدونه قیمتش تو شیراز چنده؟

big_khan0064
12-01-2008, 10:42
سلام
تبریک به دلفین عزیز
مبارکت باشه...اگه اشتباه نکنم خیلی وقت پیش دبلیو 850 داشتی....به هر حال مبارکت باشه
درخواست سایت اپلود داشتی
اینم بهترین سایت اپلود عکس...که شما قبل اپلود میتونی سایز مناسب رو انتخاب کنی اینقدر اذیت نشی...سایز 240*320 واسه فروم و گذاشتن تو سایت مناسبه
ضمن اینکه همزمان چندین عکس رو میتونی اپ کنی

===
راستی چند گرفتی؟
===
یه عکس تمام مخلفات موجود در جعبش بگیر...پلیز
===
من اخر متوجه نشدم ولومش چه جوریاست.. کیفیت رو نمیخوام..ولوم رو میگم...مثلا در برابر ان 73 چه جوریه...یا دبلیو 850 و امثالهم
===
میشن جان اگه حروف عربی نداشته باشه واسه تایپ اس ام اس خیلی سخت میشه برای کاربر...به هر حال خیلی ها فارسی اس ام اس می نویسن
===
حمید کی گفته اسم من مصطفی خان هست؟
اقا اشتباه گرفتی من یکی دیگم اسمم هم خان بزرگه!!!
نقطه میگذاریم:................................. .........
کامیاب باشیدd:

D o l f i n
12-01-2008, 10:57

D o l f i n
12-01-2008, 11:18
سلام
تبریک به دلفین عزیز
مبارکت باشه...اگه اشتباه نکنم خیلی وقت پیش دبلیو 850 داشتی....به هر حال مبارکت باشه
درخواست سایت اپلود داشتی
اینم بهترین سایت اپلود عکس...که شما قبل اپلود میتونی سایز مناسب رو انتخاب کنی اینقدر اذیت نشی...سایز 240*320 واسه فروم و گذاشتن تو سایت مناسبه
ضمن اینکه همزمان چندین عکس رو میتونی اپ کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید===
راستی چند گرفتی؟
===
یه عکس تمام مخلفات موجود در جعبش بگیر...پلیز
===
من اخر متوجه نشدم ولومش چه جوریاست.. کیفیت رو نمیخوام..ولوم رو میگم...مثلا در برابر ان 73 چه جوریه...یا دبلیو 850 و امثالهم
===
میشن جان اگه حروف عربی نداشته باشه واسه تایپ اس ام اس خیلی سخت میشه برای کاربر...به هر حال خیلی ها فارسی اس ام اس می نویسن
===
کامیاب باشیدd:
خان بزرگ ممنون واسه معرفی سایتت
آره قبلا 850 داشتم
قیمت 700 تومن اصلا نمیارزه صبر کنید الان نگیرید
چشم
بلندی صدا که گفتم من تا الان با d900 و 810 مقایسه کردم تو بلندی از 900 کم میاره ولی با 810 برابره یکی از دوستام 850 داره اگه بتونم امروز گیرش بیارم با 850 هم یه مقایسه میکنم ولی فکر کنم با 850 هم برابر باشه

D o l f i n
12-01-2008, 11:31
اقا مهدی همه چیشو رتبه بندی کن اینجا بنویس.
مثلا صدا :متوسط
باتری:خوب
ببخشید که اصلا متوجه پستت نشدم
صدا رو که توضیح دادم
بارتری به نظر متوسط رو به بالا هستش یه باطری عالی محسوب نمیشه هر چند با این منابعی که داره شاید بشه گفت باطریشم عالیه
رابط کاربری خوبی داره و همه چی جمع و جوره و زیاد ریخت و پاش نداره بطوری که تو 5 دقیقه تمام سوراخ سومبه های گوشی رو پیدا میکنید
انصافا گوشیش خوشگله و باید آدم دستش بگیره
صفحه لمسی خوبی داره بخصوص هنگامی که واکمن اجرا میشه سه کلید لمسی واسه کنترل ترکها ظاهر میشه از همه بهتره
سرعتش میشه گفت خوبه من دیشب حدود 45 دقیقه یه بند باهاش رو رفتم و تمام منوهاش رو زیر و رو کردم بخصوص یه جا با تمام سرعت داشتم مخاطبینم رو ثبت میکردم کم نمیاره ولی سرعت رویایی هم نداره(اینو نسبت به آیفون میگم) ولی میشه گفت تقریبا هم رده n73 هستش
کیفیت دوربینش به نظر من در حد 3 مگ نیست یعنی اگه واسه اینم دوربین نمیزاشتن بهتر بود ولی انصافا فیلمبرداریش خوبه
کیفیت تو هندزفری عالیه یه صدای شفاف و عالی ولی اینو هم باید با 850 تست کنم چون قبلا خودم 850 داشتم فکر کنم از لحاظ صدا تو یه رده باش
در آخر یه چیزی بگم اصلا هیج جا و هیچ وقت با آیفون مقایسه نکنید که تو همه موارد آیفون بهتره جز صدا که کار تخصصی این گوشی محصوب میشه
و یه چیزه دیگه همچین آش دهن سوزی نیست به نظر من قیمت واقعیش همون 400 تومنه

B L A S T E R
12-01-2008, 12:37
یعنی سرعتش مثل n73 هست؟؟مطمئنی؟این که خیلی پایینه؟
ولی تو ریویو ها خیلی قشنگ عکس انداخته بود.
قیمتش هم برای اینکه تازه اومده در این حده.مثلا p1 هم اول600 تومن بود.

soshiance
12-01-2008, 13:09
سلام دلفین جان مبارکت باشه .
میخواستم بپرسم از کدوم شهر گرفتی و از چه پاسازی .من تو تهران فقط کیبرد انگلیسی دیدم
دوربینش فلاش زنون داره ؟؟؟؟
کیفیت عکسش به p1 میرسه ؟؟
اون فلز سمت چپ گوشی که ازش میتونی بند اویزون کنی باز میشه ؟؟یعنی میتونی از گوشی جداش کنی ؟؟

hamid00009
12-01-2008, 13:17
به نظر من با این توضیحاتی که دوستمان گفت الان اصلا خرید این گوشی به صرفه نیست مگر این که کسی بهت کادو بده

R@R#M@N
12-01-2008, 14:44
سلام مهدی عزیز
دمت گرم که جواب ملتو میدی
داداش یعنی صدای دی 900 با یه اسپیکر زاقارت از دبلیو 810 بیشتره ؟؟؟ و در حده دبلیو 850 هست ؟؟؟
داداش عکس با دوربینش بذار

hamed1297
12-01-2008, 14:53
من امروز این گوشی رو توی شیراز دیدم.
قیمت 640.000
مغازه تک موبایل داره.
چون این گوشیهایی که وجود داره نسخه های اولیه فریمور رو دارن قاعدتا سرعتشون بالا نیست
مثل P990.
احتمالا توی فریمور های بعدی خیلی بهتر از این بشن.در مورد صدا هم که من شنیده بودم از تمامی سونی اریکسونها با کیفیت تر و بلند تره.
در مورد دوربین هم داشتنش بهتر از نداشتنش هست دیگه.
باز من فکر میکنم قضاوت در مورد اینکه این گوشی خیلی خوبه یا بده زوده.
ولی در کل جایی بد ازش نشنیدم.

Highbury
12-01-2008, 15:09
سلام مهدی عزیز
داداش یعنی صدای دی 900 با یه اسپیکر زاقارت از دبلیو 810 بیشتره ؟؟؟ و در حده دبلیو 850 هست ؟؟؟
دی820 صداش خوبه حدوده 10درصد از کا800 بلندتره.
دی900 هم که صداش از دی820 بلندتره در ضمن دی900 رو آپدیت کنید صداش تا حدودی هم بهتر میشه.:31:

R@R#M@N
12-01-2008, 15:13
جدی میگی کاظم جون
نمیدونستم

MOSHAVER AMIN
12-01-2008, 16:15
سلام
کسی میدونه قیمتش تو شیراز چنده؟

685000 بدون بلوتوث

ALFA323
12-01-2008, 16:16
سلام دوستان...
مهدی جان منم بهت تبریک میگم ... مبارکت باشه ولی کاشکی با این قیمت نمیخریدی 700 خیلی گرونه ...منم میخواستم بخرم اما تو شیراز قیمت ها داره روز به روز افت میکنه ...خب صبر میکنیم پایین تر بیاد .
راستی مهدی جان باطریش از P1 و P990 ماندگاریش یه ریزه بیشتره ... صداشو هم که خودم شنیدم:41:
ولی این طور که ریویو ها توضیح دادن شک کردم اما الان دارم میبینم که همشون اینجورین!!!
راستی دوستان این سری که روش فونت عربی تایپ نشده احتمالاً از سری های آزمایشی هستند . چون من قبلا باهاشون مواجه شدم ....
در هر صورت هر کسی که خریده و میخواد بخره ... مبارکش باشه . ولی صبر کنید ارزون بشه به خدا خیلی قیمتش افت میکنه و الان ارزشش رو نداره....
موفق باشید

R@R#M@N
12-01-2008, 16:24
سلام دوستان...
مهدی جان منم بهت تبریک میگم ... مبارکت باشه ولی کاشکی با این قیمت نمیخریدی 700 خیلی گرونه ...منم میخواستم بخرم اما تو شیراز قیمت ها داره روز به روز افت میکنه ...خب صبر میکنیم پایین تر بیاد .
راستی مهدی جان باطریش از P1 و P990 ماندگاریش یه ریزه بیشتره ... صداشو هم که خودم شنیدم
ولی این طور که ریویو ها توضیح دادن شک کردم اما الان دارم میبینم که همشون اینجورین!!!
راستی دوستان این سری که روش فونت عربی تایپ نشده احتمالاً از سری های آزمایشی هستند . چون من قبلا باهاشون مواجه شدم ....
در هر صورت هر کسی که خریده و میخواد بخره ... مبارکش باشه . ولی صبر کنید ارزون بشه به خدا خیلی قیمتش افت میکنه و الان ارزشش رو نداره....
موفق باشید
باتریش 950 میلی آمپر هست
یعنی اندازه پ990
پ1 هم که 1140 میلی هست فک کنم
بابا ملت باید بخرن تا ارزوش شه
راستی جریان این امضات (1گیگ پر سکند) چیه ؟؟؟

^^ HAMID ^^
12-01-2008, 16:33
ساملیکم ....

تو اسپیکر با d900 امتحان کردم که کم آورد با 810 هم برابر بود

صداش با w810 برابره؟ w810 که صداش کمه در حالت عادی ...من از یکی که گوشی رو داره تو یونان اینو پرسیدم:

how is the loudness of w960 compare to your w810 ? is it equal ?

بلندی صدای w960 نسبت به w810 هت چطوره ؟ آیا با هم برابرند؟ ....بعد جواب داده :

The W960i speaker is loud as hell!! And much much better than my W810i! But the headphones of W810i are louder than W960i

گفت که اسپیکر w960 خیلی بلنده مثل جهنم :31: ..و خیلی بلندتر از w810 ...اما تو هدفون w810 بلندتر از w960 است.........

میگم نکنه فریمور گوشیت بتاست؟ شک کردم....

صفحه لمسی که به پیای آیفون نمیرسه یعنی هیچ گوشی نمیرسه

درسته !

کم نمیاره ولی سرعت رویایی هم نداره(اینو نسبت به آیفون میگم) ولی میشه گفت تقریبا هم رده n73 هستش

cpu آیفون اگه اشتباه نکنم 633 mhz تقریبا 3 برابر w960 ..باید هم سرعتش بیشتر باشه....اما فکر نمیکنم سرعتش با n73 یکی باشه ....w950 سریعتر از n73 هست...اینکه دیگه جای خود داره..فریمور بعدی حتما درست میشه ...این سری اولش یه ذره سرعتش کمه باگ داره...

کیفیت دوربینش به نظر من در حد 3 مگ نیست یعنی اگه واسه اینم دوربین نمیزاشتن بهتر بود

میشه چند تا عکس با گوشی تو فضای باز و همچنین فضای تاریک بگیری سایز اصلی آپلود کنی یه جای درست حسابی مثل tinypic.com....اون عکس قبلیات رو نتونستم ببینم.

و یه چیزه دیگه همچین آش دهن سوزی نیست به نظر من قیمت واقعیش همون 400 تومنه

باز خوب قیمت گفتی ....من گذاشتم تا 300 تومن که شد برم بخرم:31:

کامیاب باشیدd

آقا برو مزاحم نشو کی با شما بود ؟:31: بنده با مصطفی خان بودم نه با شما:21:
خیال کردی گنده خان انجمنی میتونی به من گیر بدی؟:27::31:
_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+__+_+_+_+_+_+_+_+_+_+__+_+

پر گاز باشید :31::31::31:(زمستونه)

D o l f i n
12-01-2008, 16:35
اینم از جعبه و متعلقاتش

MOSHAVER AMIN
12-01-2008, 16:42
سلام
من امروز خيلي با اين گوشي كار كردم.
باور نمي كردم كه صداش اينقدر پايين باشه.كيفيت تصويرش هم خوب نبود.(نسبت به گوشي هاي هم رده)
سرعت بالايي و منو فارسي رو داشت.از قلمش هم خوشم نيومد(جالب نبود .پلاستيكي نازك)
واكم بسيار قدرتمندي رو داشت(معركه بود)
در كل گوشي خوبي بود در صورتي كه قيمتش پايين 450000 تومان باشه
در ضمن w960 بود نه w960i .مگه از لحاظ نرم افزاري يا سخت افزاري با هم فرق دارن؟

D o l f i n
12-01-2008, 16:45
یعنی سرعتش مثل n73 هست؟؟مطمئنی؟این که خیلی پایینه؟
ولی تو ریویو ها خیلی قشنگ عکس انداخته بود.
قیمتش هم برای اینکه تازه اومده در این حده.مثلا p1 هم اول600 تومن بود.
تا الان که سرعتش همینقدر بوده
والا من یه عکاس حرفه ای نیستم و حقیقتا هر گوشی هم گرفتم رو 20 تا هم عکس نگرفتم شاید من نمی تونم قشنگ عکس بگیرم از این بابت معذرت می خوام

میخواستم بپرسم از کدوم شهر گرفتی و از چه پاسازی .من تو تهران فقط کیبرد انگلیسی دیدم
دوربینش فلاش زنون داره ؟؟؟؟
کیفیت عکسش به p1 میرسه ؟؟
اون فلز سمت چپ گوشی که ازش میتونی بند اویزون کنی باز میشه ؟؟یعنی میتونی از گوشی جداش کنی ؟؟
منم از خود تهران سفارش دادم به یکی از دوستام اونم واسم گرفت و آورد
نه بابا 2 تا led داره
فکر کنم هم رده باشن اگه کم نیاره
تا جایی که من با هاش ور رفتم نه یعنی ترسیدم در بره

سلام مهدی عزیز
سلام عزیز d900 همینجور میبینیش 10% صداش بلدتر باشه 73 رو می خوره
چشم حتما ولی اگه بد شد بهم گیر ندید هر چند الان همچین برف میباره شاید عکساش خوب در نیاد

D o l f i n
12-01-2008, 16:49
صداش با w810 برابره؟ w810 که صداش کمه در حالت عادی ...من از یکی که گوشی رو داره تو یونان اینو پرسیدم:

شاید 810 که من امتحان کردم شانس من صداش عالی بوده اونجوری که اون یونانیه جواب داده یا شوخی کرده و یا هم 960 اون شانسی عالی از کار در اومده

میشه چند تا عکس با گوشی تو فضای باز و همچنین فضای تاریک بگیری سایز اصلی آپلود کنی یه جای درست حسابی مثل tinypic.com....اون عکس قبلیات رو نتونستم ببینم.
چشم حتما

R@R#M@N
12-01-2008, 16:57
بازم دمت گرم
خیلی گلی

ALFA323
12-01-2008, 17:04
باتریش 950 میلی آمپر هست
یعنی اندازه پ990

از جوابتون ممنونم بهراد جان ولی یه چیزی باطری P1 هم که 950 میلی هست!!

داری بچه ها رو گول میزنی برن بخرن تا ارزون شه هااااااا :31:

این جریان امضامم که دیگه خصوصیه اینجا نمیشه گفت فقط گذاشتم هر وقت خودم میبینم لذتشو ببرم:8:

راستی مهدی جان اگر میشه یکم عکس ها رو با Photoshop کوچیک تر میکنی بزاری خسته شدیم اینقدر اسکرول بار رو بردیم ایور . اونور. بعد یه چیزی من تو کف این کتاب موندم گذاشتی اونجا چیه (به نظر میاد جالب باشه:21:)
موفق باشید

^^ HAMID ^^
12-01-2008, 17:39
چشم حتما

دمت گرم ...خیلی باحالی

دقیق نمیدونم ولی اونی که i نداره یه ریگی به کفشش هست...قدیم هم که میخواستم w810i بخرم w810 هم بود 50-60 تومن ارزونتر ...من w810i گرفتم...

---ویرایش:------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من واقعا گیج شدم...رفتم از یونانیه پرسیدم گوشیت w960 هست یا w960i ؟ یارو گفت w960i من گفتم فرقشون چیه؟ گفت نمیدونم.....اون عکس مهدی جان که گرفته بود از جعبه نوشته w960 .....به نظر باید یه کاسه ای زیر نیم کاسه باشه ؟!! یا من اشتباه میکنم....خودمم که w950 گرفتم رو جعبش نوشته w950i .......

هر کی میخواد بگیره چک کنه حتما رو جعبش نوشته باشه w960i (آی)..........

big_khan0064
12-01-2008, 19:49
سلام دوستان:10:

باتریش 950 میلی آمپر هست
یعنی اندازه پ990
جدا؟من فکر میکردم 1140 میلی هست:19:هر چی میگذره بیشتر نا امیدم میکنه:13:

ساملیکم ....

باز خوب قیمت گفتی ....من گذاشتم تا 300 تومن که شد برم بخرم:31:

آقا برو مزاحم نشو کی با شما بود ؟:31: بنده با مصطفی خان بودم نه با شما:21:
خیال کردی گنده خان انجمنی میتونی به من گیر بدی؟:27::31:
_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+__+_+_+_+_+_+_+_+_+_+__+_+

پر گاز باشید :31::31::31:(زمستونه)
وقتی 300 شد؟به قول اون فیلم باغ مظفر.....بعدااااااااااااا:27:
کی گفته من با تو بودم؟من با حمید 3 نقطه بودم:31:
اقا این مدیرها کجان...بیایید این اقا رو بن کنید..همش تو پستهاش نقطه چین الکی میده..کلا خیلی اسپمه:21:
داداش حیف که پیام خصوصیم بستست:31:وگرنه یه گفتمان درست حسابی باهات میکردم:5:

سلام
من امروز خيلي با اين گوشي كار كردم.
باور نمي كردم كه صداش اينقدر پايين باشه.كيفيت تصويرش هم خوب نبود.(نسبت به گوشي هاي هم رده)
سرعت بالايي و منو فارسي رو داشت.از قلمش هم خوشم نيومد(جالب نبود .پلاستيكي نازك)
واكم بسيار قدرتمندي رو داشت(معركه بود)
در كل گوشي خوبي بود در صورتي كه قيمتش پايين 450000 تومان باشه
نه محمد امین جان سخت افزاری که ابدا فرقی ندارن..مگه نرم افزاری فرقی داشته باشه که من تا حالا ندیدم:18:
عجب گیری کردیما...اقا یکی بگه این گوشی صداش اخر بلنده یا بلند نیست
ببین مهدی جان یه ازمایش ساده انجام میدی؟
2 تا گوشی دیگه گیر بیار..مثلا دبلیو 810 و یه گوشی دیگه که بشه باهاش صدا ضبط کرد....اول گوشی دبلیو 810 ات رو اهنگش رو پخش کن....اون گوشی که باید صدا رو ضبط کنه رو مثلا در فاصله ی 20 سانتی اش قرار بده..یه 20 ثانیه ایی ضبط کن
حالا دبلیو 960 رو در 20 سانتی اون گوشی ضبط کننده ی صدا قرار بده
ضبط که کردی جفتش رو اینجا اپ کن..منتها هواست باشه تنظیمات 2 گوشی که مقایسه میکنی...کاملا مشابه هم باشه(هر 2 رو روی اخرین توان صدایی بگذار) و گوشی دیگه ی مورد بررسیت دستکاری نشده باشه
اینجوری خیلی راحت همه میتونن تشخیص بدن ولوم صدای 960 چه جوریه

دمت گرم ...

دقیق نمیدونم ولی اونی که i نداره یه ریگی به کفشش هست...قدیم هم که میخواستم w810i بخرم w810 هم بود 50-60 تومن ارزونتر ...من w810i گرفتم...

---ویرایش:------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من واقعا گیج شدم...رفتم از یونانیه پرسیدم گوشیت w960 هست یا w960i ؟ یارو گفت w960i من گفتم فرقشون چیه؟ گفت نمیدونم.....اون عکس مهدی جان که گرفته بود از جعبه نوشته w960 .....به نظر باید یه کاسه ای زیر نیم کاسه باشه ؟!! یا من اشتباه میکنم....خودمم که w950 گرفتم رو جعبش نوشته w950i .......

هر کی میخواد بگیره چک کنه حتما رو جعبش نوشته باشه w960i (آی)..........
نه حمید جون فرقی نداره(i داشته باشه یا نداشته باشه)..فقط نشون میده این گوشی جز گوشی های توزیع شده تو فلان موقعیت جغرافیایی دنیاست
کامیاب باشید:46::10:

^^ HAMID ^^
12-01-2008, 21:16
جدا؟من فکر میکردم 1140 میلی هست هر چی میگذره بیشتر نا امیدم میکنه

فکر کنم باتری p1 همون 1140 میلی آمپر به w960i هم بخوره::":":":":":"::"

نه محمد امین جان سخت افزاری که ابدا فرقی ندارن..مگه نرم افزاری فرقی داشته باشه که من تا حالا ندیدم

شاید از لحاظ سخت افزاری فرق نداشته باشه و نرم افزاری دارم شک میکنم که یه فرق های داره:45:

ببین مهدی جان یه ازمایش ساده انجام میدی؟
2 تا گوشی دیگه گیر بیار..مثلا دبلیو 810 و یه گوشی دیگه که بشه باهاش صدا ضبط کرد....اول گوشی دبلیو 810 ات رو اهنگش رو پخش کن....اون گوشی که باید صدا رو ضبط کنه رو مثلا در فاصله ی 20 سانتی اش قرار بده..یه 20 ثانیه ایی ضبط کن
حالا دبلیو 960 رو در 20 سانتی اون گوشی ضبط کننده ی صدا قرار بده
ضبط که کردی جفتش رو اینجا اپ کن..منتها هواست باشه تنظیمات 2 گوشی که مقایسه میکنی...کاملا مشابه هم باشه(هر 2 رو روی اخرین توان صدایی بگذار) و گوشی دیگه ی مورد بررسیت دستکاری نشده باشه
اینجوری خیلی راحت همه میتونن تشخیص بدن ولوم صدای 960 چه جوریه

اوه اوه ....عجب آزمایشی !!!! mision impossibleIII ....در حد هشدار برای کبرا11 :31::31:

نه حمید جون فرقی نداره(i داشته باشه یا نداشته باشه)..فقط نشون میده این گوشی جز گوشی های توزیع شده تو فلان موقعیت جغرافیایی دنیاست

به جانه خانه بزرگ (جناس ناقص :31:) یه فرق هایی داره ...مثلا همین صداش.. w960i صداش بلند.. w960 صداش کم

اون موقعیت جغرافیایی هم من تا حالا (آی ) و (سی) رو دیدم ولی خالی ندیدم....بعد تو اون فروم خارجیها خریدن همه w960i هست...در ضمن من تا حالا 3 تا گوشی سونی خریدم همش آی داشت w300i....w810i.....w950i ...خوب هم کار میکنند....اگه رو منطقه جغرافیایی هم حساب کنی چطور ممکنه اون یارو تو یونان میخره (آی) داره بعد من که تو ایران مثلا w950i میخرم هم ( آی ) داره؟.....گیییییییییییییییی یییییج شدم!!!!!! :19::19::19:شایدهم اشتباه میکنم...اگه کسی اطلاعاته کامل در این مورد داره بیاد ما رو روشن کنه!!!!!!!!!!!!!

وقتی 300 شد؟به قول اون فیلم باغ مظفر.....بعدااااااااااااا
کی گفته من با تو بودم؟من با حمید 3 نقطه بودم
اقا این مدیرها کجان...بیایید این اقا رو بن کنید..همش تو پستهاش نقطه چین الکی میده..کلا خیلی اسپمه
داداش حیف که پیام خصوصیم بستستوگرنه یه گفتمان درست حسابی باهات میکردم

فقیریم دیگه ...بدبختیم ! :31:...تو هم که وام نمیدی ! :44: خوب خدا رو شکر پیغام خصوصیتو بستن ! :31: بی معرفت تو این 392 تا پست لعنتی یه اسپم از من دیدی گلپسر ؟:39::25::16::15:

soshiance
12-01-2008, 21:31
سلام دلفین جان ممنون ازت
اقا این که خیلی زایست هدفون w950 حداقل ریموت داشت

D o l f i n
12-01-2008, 21:44
باتریش 950 میلی آمپر هست
یعنی اندازه پ990
من که میگم باید یه تجدید نظر در مورد باطریش بشه مثل n95 که باطری داغونی داشت ولی تو 8 گیگ درست شد
با این تفاسیر شاید من بفروشمش دوباره همون آیفون میگیرم البته شاید

من جعبه گوشی که همون 960 زده ولی داخلش زده 960i که البته راحت میشه همچین کاری کرد

راستی مهدی جان اگر میشه یکم عکس ها رو با Photoshop کوچیک تر میکنی بزاری خسته شدیم اینقدر اسکرول بار رو بردیم ایور . اونور. بعد یه چیزی من تو کف این کتاب موندم گذاشتی اونجا چیه (به نظر میاد جالب باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید
چشم حتما در ضمن کدوم کتاب؟

seyyedi
12-01-2008, 22:08
دوستان سلام
مثل اینکه من هم پیدام شد
حالا این شاه چن قیمت هست تو بازار؟
ما که اینجا n82 دیدیم ولی960 رو نه
راستی عرض ارادت بهراد جان(چه عجب بعد عمری)

R@R#M@N
12-01-2008, 22:16
از جوابتون ممنونم بهراد جان ولی یه چیزی باطری P1 هم که 950 میلی هست!!

داری بچه ها رو گول میزنی برن بخرن تا ارزون شه هااااااا

این جریان امضامم که دیگه خصوصیه اینجا نمیشه گفت فقط گذاشتم هر وقت خودم میبینم لذتشو ببرم

راستی مهدی جان اگر میشه یکم عکس ها رو با Photoshop کوچیک تر میکنی بزاری خسته شدیم اینقدر اسکرول بار رو بردیم ایور . اونور. بعد یه چیزی من تو کف این کتاب موندم گذاشتی اونجا چیه (به نظر میاد جالب باشه)
موفق باشید
داداش بیخیل کن
بابا پ1 1140 نیست
1120 میلی هست

جدا؟من فکر میکردم 1140 میلی هست هر چی میگذره بیشتر نا امیدم میکنه
بابا باتریش خفنه

من که میگم باید یه تجدید نظر در مورد باطریش بشه مثل n95 که باطری داغونی داشت ولی تو 8 گیگ درست شد
با این تفاسیر شاید من بفروشمش دوباره همون آیفون میگیرم البته شاید
میدونید باتری ن95 8 گیگ چنده ؟؟
1200 میلی هست
ولی بازم خیلی خیلی ضعیف تر نسبت به دبلیو 960 هست
ن95 8 گیگ :

Stand-by Up to 280 h
Talk time Up to 6 h

پ1 :

Stand-by Up to 440 h
Talk time Up to 10 h

دبلیو 960 :

Stand-by Up to 370 h
Talk time Up to 9 h

R@R#M@N
12-01-2008, 22:18
دوستان سلام
مثل اینکه من هم پیدام شد
حالا این شاه چن قیمت هست تو بازار؟
ما که اینجا n82 دیدیم ولی960 رو نه
راستی عرض ارادت بهراد جان(چه عجب بعد عمری)
مثل اینکه 650 تا 700 هست
مخلصتم داداش

hamed1297
13-01-2008, 00:10
W960 شیراز .اطلس موبایل داره 630.000

nakhordemast
13-01-2008, 07:09
ببینم این که جو استیک نداره باید کار کردن باهاش سخت باشه. باید همیشه دو دستی باهاش کار کنی. پشت فرمون به درد نمیخوره.:41:

Highbury
13-01-2008, 08:20
ببینم این که جو استیک نداره باید کار کردن باهاش سخت باشه. باید همیشه دو دستی باهاش کار کنی. پشت فرمون به درد نمیخوره.:41:
دوست عزیز نه جوی استیک نداره اگه جوی استیک داشت کلی بی ریخت میشد.
این گوشی UIQ هستش یعنی با صفحه ال سی دی اون کار میکنی و حساسیت خیلی بالایی داره من شنیدمحتی میتونی فونت ها رو بزرگتر کنی تا موقع کار کردن مشکل نداشته باشی
در کل برای انگولک کردن در پشت فرمون خوب نیست ولی میشه پشت فرمون شماره گیری کرد و به تماسها پاسخ داد

soshiance
13-01-2008, 10:46
میگم هدفونش از w950 پایینتره چون w950 ریموت داشت ولی تو این عکسی که اقا مهدی گذاشته ریموت نداشت

corey
13-01-2008, 11:12
سلام من دیروز هندفری دبل960 تو پاساژ اندیشه دیدم قیمت هم ناقابل 80تومن اینم عکسش فقط ببخشید کیفیت عکیش خوب نیست راستی 1هدفون سونی اریکسون هم بقل کا850 هست که خود فروشنده می گفت اونقدر صداش خوب و باکیفیته صداش نمیتونی تا آخر زیاد کنی اونم قیمتش 50تومن بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:void(0);)

soshiance
13-01-2008, 11:24
دوست عزیز Hbh Ds220 در چند رنگ عرضه شده ؟؟؟چون تو عکست به نظر2رنگه قرمز و مشکی میاد

B L A S T E R
13-01-2008, 11:30
خیلی 960 بدرد بخور بود حالا هندزفریش هم ورداشتن......واقعا که...

D o l f i n
13-01-2008, 11:58
ولی یکی از قابلیتهای خوب این گوشی تشخیصه دست خطه شما می تونید بدون استفاده از کیبورد با فلم رو صفحه بنویسید و اون هم تایپ می کنه اینش خوبه حالا من امروز به اونی که گوشی رو ازش گرفتم یه تماس گرفتم ببینم اگه گوشی رو ورمیداره برم دوباره آیفون بگیرم

ALFA323
13-01-2008, 12:24
مهدی جان گوشی مال کجا هست ؟
اینم مثل P1 چینی الاصل یا نه مالزی هم توش دخالت داشته ؟!! اگر مال خودت رو بگی منون میشیم

D o l f i n
13-01-2008, 16:07
نه چینی هستش
در ضمن صداش رو با 850 هم مقایسه کردم یکم کم میاره ولی بازم کیفیتش از 850 بیشتره

nakhordemast
13-01-2008, 16:30
فقط در 1 صورت من حرف این دوستمون رو میتونم قبول کنم که ایشون با prototype گوشی کار کرده باشن.
در غیر این صورت تا زمانی که توی اروپا پخش نشه به ایران نمیرسه.هنوز هم که رلیز نشده در نتیجه....

آقا این prototype یعنی چی؟؟؟؟؟

nakhordemast
13-01-2008, 16:35
ولی یکی از قابلیتهای خوب این گوشی تشخیصه دست خطه شما می تونید بدون استفاده از کیبورد با فلم رو صفحه بنویسید و اون هم تایپ می کنه اینش خوبه حالا من امروز به اونی که گوشی رو ازش گرفتم یه تماس گرفتم ببینم اگه گوشی رو ورمیداره برم دوباره آیفون بگیرم

همه گوشی های تاچ اسکرین سونی اریکسون این قابلیت رو دارن چیز تازه ای نیست!
آیفون چنده ؟چیش از 960 سر تره؟

big_khan0064
13-01-2008, 20:23
به به ببین کی امده
چطوری مهدی..خوبی؟
اگه منو بشناسی یه جایزه میدم بهت..البته به اواتارم نگان نکن ها:46:
همه چیش از 960 به نظرم سر تره
فقط کیفیت صدای 960 کمی بهتره(نظر شخصیم)
و دوربین 960
ت سایر موارد چنگ رو ای فون میبره
البته مشکلاتی هم داره ایفون که داره یکی یکی حل میشه
شاد باشید:10:

D o l f i n
13-01-2008, 20:58
والا من تا حالا با گوشی های تاچ سونی کار نکردم نمی دونستم
تو پستهای قبلی هم گفتم هیچ گوشی رو با آیفون مقایسه نکنید بگو چیش سرتر نیست سرعت فوق العاده- صفحه لمسی مافوق عالی- صفحه نمایش 16 میلیون (من چون آیفون داشتم الان اصلا نمی خوام صفحه این گوشی رو ببینم) باتری خیلی قوی تر- و....
بگم من اگه این گوشی رو خریدم واسه خریت خودم بود و فرشته بقیه بچه ها شدم یه چیزی رو بگم اصلا آش دهن سوزی نیست که اینقدر روش مانور دادن من تا جایی من بتونم اینو ردش میکنم و همون آیفون میگیرم حتی اگه بشه ضرر هم کنم اینکار رو میکنم توصیه من به تمام بچه ها اگه قصد خرید در حد 700 تومن داشتن غیر آیفون چیزی نگیرید که نصف عمرتون بر فناست این گوشی فقط برا رقابت با 95 خوبه و بس

mishen
13-01-2008, 22:11
تو پستهای قبلی هم گفتم هیچ گوشی رو با آیفون مقایسه نکنید بگو چیش سرتر نیست سرعت فوق العاده- صفحه لمسی مافوق عالی- صفحه نمایش 16 میلیون (من چون آیفون داشتم الان اصلا نمی خوام صفحه این گوشی رو ببینم) باتری خیلی قوی تر- و....
بگم من اگه این گوشی رو خریدم واسه خریت خودم بود و فرشته بقیه بچه ها شدم یه چیزی رو بگم اصلا آش دهن سوزی نیست که اینقدر روش مانور دادن من تا جایی من بتونم اینو ردش میکنم و همون آیفون میگیرم حتی اگه بشه ضرر هم کنم اینکار رو میکنم توصیه من به تمام بچه ها اگه قصد خرید در حد 700 تومن داشتن غیر آیفون چیزی نگیرید که نصف عمرتون بر فناست این گوشی فقط برا رقابت با 95 خوبه و بس

حالا چند میخوای بفروشیش ؟

hamed1297
13-01-2008, 23:25
آقا این prototype یعنی چی؟؟؟؟؟

prototype به گوشی هایی گفته میشه که بعد از معرفی گوشی و قبل از اینکه به صورت عمده وارد بازار بشن توسط شرکت ها بیرون داده میشه تا از این طریق بتونن اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری رو در صورت وجود برطرف کنن.
این گوشی ها غیر قابل فروش هم هستن.روی باتری نوشته شده برای فروش نیست.

D o l f i n
14-01-2008, 15:09
حالا چند میخوای بفروشیش ؟
حالا کسی بخواد بخره با هاش کنار میام

R@R#M@N
14-01-2008, 15:18
ای بابا
حالا که خریدی و دستته حد اقل یه 10 تا عکس هم باهاش بگیر و بزار که کارت تکمیل شه
دمت گرم

mishen
14-01-2008, 17:53
قیمت امروزش 625000 پاساژ علاالدین طبقه آخر فکر کنم بیاد رو 500 تومن ارزش خرید پیدا کنه

mishen
14-01-2008, 17:59
حالا کسی بخواد بخره با هاش کنار میام

خیلی ضرر میدی چون معمولا گوشی کم کار کرده رو 20 درصد کم میکنن ازش.. 20% 625000 تومن میشه 125 تومن که از 625 کم کنی میشه 500 تومن ..700 تومن هم خریدی با این حساب 200 چوق ضرر میدی که کار منطقی نیست !

D o l f i n
14-01-2008, 22:02
من احتمالا فردا واسه همین که بفروشمش یا تعویضش کنم با یک آیفون بیام تهران حالا نمی دونم نگهش دارم یا بفروشمش

ALFA323
15-01-2008, 00:14
دلفین جان قبل از اینکه ردش کنی بره این چیزی رو که میگم تست کن ببین صحت داره؟!
یک سی دی پر Mp3 یعنی حدود 700 مگابایت رو با کامپیوتر انتقال بده به گوشی ببین واقعا 1 دقیقه همش طول میکشه؟!!!! من فقط از اینش خوشم میاد اگر درست شنیده باشم.

Highbury
15-01-2008, 00:27
دلفین جان قبل از اینکه ردش کنی بره این چیزی رو که میگم تست کن ببین صحت داره؟!
یک سی دی پر Mp3 یعنی حدود 700 مگابایت رو با کامپیوتر انتقال بده به گوشی ببین واقعا 1 دقیقه همش طول میکشه؟!!!! من فقط از اینش خوشم میاد اگر درست شنیده باشم.
من همین کار رو با دبلیو950 کردم روی حالت فست ترانسفر
باور نمیکنی توی یه چشم به هم زدن یه سی دی رو کپی کرد توی هارد اما یه دقیقه نبود حدود دو الی سه دقیقه

D o l f i n
15-01-2008, 12:37
از تو سی دی امتحان کردم 3 دقیقه ولی همون فیاهل رو از تو هارد امتحان کردن 1دقیقه و 10 ثانیه

big_khan0064
15-01-2008, 16:07
من احتمالا فردا واسه همین که بفروشمش یا تعویضش کنم با یک آیفون بیام تهران حالا نمی دونم نگهش دارم یا بفروشمش
اره چنگی به دل نمیزنه
ایفون اگه یه دوربین 3 داشت من زنگیم رو میفروختم میرفتم میخریدمش:20:
در سطح ایفون نیست....ایفون یه اشکالات ریز داشته که کم کم داره حل میشه
اون بحث بلوتوثش اگه حل بشه...شدیدا داوطلبش میشم:20:

راستی حمید خونمون رو بفروشم پول دستم میاد به همه داوطلب ها وام میدم
چقدر میخواهی....بهرش هم ناقابل 50درصد:31:
حله؟
هر کی خواست بگه
شاد باشید:20:

D o l f i n
15-01-2008, 16:08

D o l f i n
15-01-2008, 16:09
هر کی گوشی رو خواست حاضرم بفروشمش باهاشم کنار میام پ.خ

^^ HAMID ^^
15-01-2008, 18:55
آقا مهدی گوشی رو نباید با این قیمت میخریدی ...700 تومن:18: ....ولی خوب بلاخره یکی باید فنا میشد دیگه:31:
گوشیه خوبی هست ولی نه با این قیمت.....رو 300 باشه خوبه:31:
از من میشنوی سریع بفروشش تا افت نکرده...به مغازه دار هم نفروشی بهتره ..بز میخره...یکی رو پیدا کن 650 یا 630 بفروشش..

ایفون اگه یه دوربین 3 داشت من زنگیم رو میفروختم میرفتم میخریدمش
راستی حمید خونمون رو بفروشم پول دستم میاد به همه داوطلب ها وام میدم
چقدر میخواهی....بهرش هم ناقابل 50درصد
حله؟

به خاطر آیفون میخوای سرسیاه زمستون خونتون رو بفروشی ؟!!! مگه چیه آیفون ؟!! :13:یه اسباب بازی مثل بقیه گوشیها ...اصلا گوشی موبایل یه اسباب بازیه پیشرفتست :27: یه مدت باهاش بازی میکنی دلزده میشی.....

چــــــــــی؟ :18: پول بهره ای میدی به ملت ؟!!!! آّّیییی ! مدیرا کجان ؟ بیایید اینو بن کنید ...فرومو به فساد کشیده:41: ...نامرد بهره 50 درصدی میگیره از مردم...آییییییی !!! ای داد ای هوار ....حیا کن !....دوباره میخوای بساط خان و رعیتی علم کنی ؟>>>>>>>>> جیگرت در بیاد :31:

mishen
15-01-2008, 20:24
هر کی گوشی رو خواست حاضرم بفروشمش باهاشم کنار میام پ.خ

یه سر به پیغامها بزن برات پ.خ گذاشتم

nakhordemast
16-01-2008, 02:19
به به ببین کی امده
چطوری مهدی..خوبی؟
اگه منو بشناسی یه جایزه میدم بهت..البته به اواتارم نگان نکن ها:46:
همه چیش از 960 به نظرم سر تره
فقط کیفیت صدای 960 کمی بهتره(نظر شخصیم)
و دوربین 960
ت سایر موارد چنگ رو ای فون میبره
البته مشکلاتی هم داره ایفون که داره یکی یکی حل میشه
شاد باشید:10:

به بههه به به بهههبه هبه
مصطفی خان خودتی دیگه اره؟
خوشحال شدم که شناختیم. دیگه این روزا کسی کسی رو نمیشناسه:13:
خوب این امکانات درست اما قیمتش بالاست . اینهمه اختلاف قیمتی که با 990 داره قابل قبول نیست. هنوز زوده واسه خرید.
من مدتهاست که دلم هیچ گوشی دیگه ای نمیخواد یعنی بعد از 990. حالا ببینم چه شاهکار دیگه ای تولید بشه و با قیمت مناسب به دستم برسه ....
حال میکنی با عکس امضام !!!!!!!!!!
990 و بهمن و 990 و بهمن و 990 و بهمن و 990 و بهمن و 990 و بهمن و 990 و بهمن و چایی و اس ام اس و جایی دنج و ......:10:

ممنون که جواب دادی عزیزم. نظرم رو گفتم خیلی گرونه. حد اقل برای من که اینطوره.

D o l f i n
16-01-2008, 10:26
به نظر شما بفروشم n81 8gb بگیرم بهتر نیست n82 الان گرمم باید بفروشمش دیگه نمی خوام قسم می خورم دیگه هیچ وقت حرف اریکسون نزنم مگه یه شاهکار تولید کنه

R@R#M@N
16-01-2008, 15:02
دیگه بیخیال
میخای بگی ن81 8 گیگ از دبلیو 960 بهتره ؟؟؟
هیچ گونه حریف دبلیو 960 نیست !!!
باز ان 82 یه چیزی

D o l f i n
16-01-2008, 15:22
خب حالا نظرتون چیه غیر ضرری که میکنم بنظرتون بفروشم نفروشم اگه فروختم چی بخرم؟ الان که مطمئنم دیگه نمی تونم آیفون بگیرم چون نه پولی دارم که روش بذارم و نه اینو همچین میخرن که بشه یه آیفون گرفت

corey
16-01-2008, 16:05
خب حالا نظرتون چیه غیر ضرری که میکنم بنظرتون بفروشم نفروشم اگه فروختم چی بخرم؟ الان که مطمئنم دیگه نمی تونم آیفون بگیرم چون نه پولی دارم که روش بذارم و نه اینو همچین میخرن که بشه یه آیفون گرفت
دلفین جون شما ان95 8گیگ هم بخری پشیمون میشی چون هیچ گوشی دیگه برات آیفون نمیشه
راستی تا بازارش خرابتر از این نشده دبل960 بفروش تا بیشتر از این ضرر نکنی

corey
16-01-2008, 16:07
ببخشید دو تا پست شد

B L A S T E R
16-01-2008, 16:48
اره یه n95 8gig بگیر خیلی باحاله.

SAEED_BARCELONA
16-01-2008, 17:37
اصلا این چه کاریه که ماهی یه گوشی میگیری؟ خوب یه مدت همینو داشته باش.
اگه خواستی عوضش کنی n95 8gb بگیر

B L A S T E R
16-01-2008, 17:59
مایه داریه دیگه

mishen
16-01-2008, 18:47

ایفون جز LCD چی داره واقعن ؟ بدون بلوتوث و خیلی از اشکالاتیکه داره هیچی نصیبت نمیشه .رفیق من داره دیگه همش داره گریه میکنه .تو کرج که خیلی افتضاح آنتن میده ...باطریش روزی یکبار احتیاج به شارژ داره تازه اونم برای 500 بار ... برنامه هاش هم که خیلی کمه ..من اگه 800 تومن داشتم فقط و فقط HTC TyTnII
میگرفتم که اسم تجاریش هم قیصر هست و واقعا یه شاهکار بینظیره در پاکت پی سی ها ..اگر هم گوشی بامکانات مولتی مدیای خوب میخوای که هم امکاناتش خوب باشه هم خرید و فروشش سهل و آسان باشه N95 ME بگیر که البته 650 تومن قیمت داره . در مجموع هر چی بگیری دوباره بعد از 3 ماه یه مدل خفن تر میاد باز دوباره روز از نو روزی از نو :13:

mishen
16-01-2008, 19:35
قیمت جهانی w960 داره با مخ میاد پایین اینم منبعش