PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دردسر

sanam.b
02-12-2007, 16:51
با سلام خدمت همه دوستام

مدتی که با یه مشکل اعصاب خورد کن سرو کله می زنم، اونم اینکه وقتی نام کاربری و پسورد را وارد می کنم صفحه ای که میگه"با تشکر از ورود شما اگر مرور گر شما را به طور اتوماتیک راهنمایی نکرد اینجا را کلیک کنید " نشون داده میشه اما وقتی به صفحه اصلی برمی گردم به صورت مهمانم:18::18:
و هیچ امکاناتی ندارم اونم برای منی که کاملا با اینجا عادت کرم خلاصه با زندانی آلکاتراس هیچ فرقی ندارم.

تنظیمات اینترنت آپشن،تعمیر و نصب مجدد ویندوز تاثیری نداشت بعد متوجه شدم که نمی تونم وارد اکانت گوگل هم بشم اونم درست اینطوره و مرتب ازم پسورد می خواد، اسمم رو قبول داره اما پسورد رو قبول نمی کنه.
سینا (مدیر )گفت که مشکل از فروم نیست isp رو عوض کن. با isp دانشگاه که وارد می شم مشکلی نیست اما وای به روزی که isp دانشگاه خراب بشه که تا چند روز گاهی تا یک هفته درست نمی شه .
با isp قبلی تماس گرفتم گفتن که ما این تنظیمات این دو سایت (گوگل و پیسی ورلد ) از رو جایی که من نفهمیدم ور می داریم و درست شد.
گذشت تا دیروز که دوباره isp دانشگاه خراب شد دوباره روز از نو روزی از نو با isp قبلی تماس گرفتم میگه مشکل از ما نیست چون ما به تنظیمات دست نزدیم (می تونم وارد اکانت گوگلم بشم)اما فروم نه.
الانم برای وارد شدن با سایت p30worldرفتم تمام عناوین انجمن رو باز کردم در تمام آنها اسم کاربری و پسورد رو نوشتم تا اینکه یکی از اونها من رو شناسایی کرد (فردا اگه بخوام از این روش بیام قبول نمیکنه چون قبلا امتحان شده) از هر کی می پرسم نمی دونه چرا اینجوری میشه آخرین امیدم شمایید، کمکم کنید :41:
:37::37::37::37::37::37:
:19::19::19::19::19::19:

Tornado2800
02-12-2007, 23:15
مشکل از کوکی ها هستش
با مرورگر دیگه ازمایش کن.