PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلات سخت افزاري

Mostafa_61
01-12-2007, 07:57
سلام .
با اجازه مديران اين بخش گفتم يه تاپيك بزنم تا راهنمايي باشه براي اينكه خودمون بتونيم قطعه خراب داخل كيس رو شناسايي كنيم .
مشكلي رو كه براي خودم پيش اومده بود رو به عنوان اولين مشكل مينويسم تا منظورم رو بهتر بيان كنم .

مشكلات سيستم : قفل شدن سيستم روي صفحه Shot Down ؛ هنگ كردن سيستم هنگام Shot Down از صفحه log In ؛ خاموش شدن مانيتور در حالي كه كيس فعال هست ( باز هم در هنگام Shot Down ويندوز ) ؛
به مشكلات بالا مي تونيد بهم ريختن رنگ مانيتور در زمان نماش اولين صفحه بوت سيستم و مشكلاتي كه در هنگام بازي كردن با كارتي براتون پيش مياد كه توان به حق و بالايي ازش انتظار داريد .

مشكل سخت افزاري : كارت گرافيك

javadshahvand
01-12-2007, 12:53
سلام .
با اجازه مديران اين بخش گفتم يه تاپيك بزنم تا راهنمايي باشه براي اينكه خودمون بتونيم قطعه خراب داخل كيس رو شناسايي كنيم .

دوست عزیز مشخص نمیشه که مشکل فقط مختص به یک قطعه خاص باشه

rasool1
02-12-2007, 01:26
با سلام من هم با جنابjavadshahvand کاملا موافقم به دلیل ارتباط نزدیک و تنگاتنگ قطعات ممکن است خرابی یک قطعه خودشو توی قطعه دیگری نشون بده که امری کاملا معمولی و متداول است و فقط تجربه و علم و تجزه وتحلیل می تونه کمک کنه یا علی

Mostafa_61
02-12-2007, 09:32
احتمالا حق با شما هست
پستم رو اين جوري تصحيح ميكنم :
مشكلات ايجاد شده بالا ميتونه از main , vga , يا ويندوز باشه .
اگه به مشكلات بالا برخورد كرديد اولين كاري كه انجام ميديد اينه كه يه ويندوز سالم و بدون نقص و امتحان پس داده رو پيدا ميكنيد و اون رو روي سيستمتون ميريزيد . اگه مشكل حل شد كه هيچ اگه نشد به احتمال 99 درصد مشكل از كارت گرافيك شماست ولي بازم اگه 1 درصد درست نشه ديگه حتما از main هست .