PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

صفحه ها : 1 2 3 4 [5]

leo_meb
22-12-2012, 19:25
سلام دوستان
من تازه ویندوز عوض کردم
الکل 2012 رو که نصب میکنم ،وقتی رو dvd رام لپ تاپ کلیک میکنم(چه dvd توش باشه چه نباشه)
پیغام زیر میاد وقتی الکل رو حذف میکنم همچین پیغامی نمیده ،مشکل چیه
البته اول نصب درایورا دی وی دی رام مشکل داشت انینستال کردم ری استارت کردم مشکلش حل شد
امکان داره از اون باشه؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leo_meb
24-12-2012, 12:37
کسی نبود جواب بده
لطفا اگه کسی یاد داره راهنمایی کنه،

mina tina
29-12-2012, 04:26
سلام :11:

باالکل 120 ازیک پوشه بطورآزمایشی ایمیج گرفتم دو تافایل میشه (عکس)لطفاًاگراطلاعاتی ازاین 2 نوع قرمت دارین راهنمایی کنید

سربلندوپایدارباشید

Ship Storm
03-01-2013, 15:30
سلام :11:

باالکل 120 ازیک پوشه بطورآزمایشی ایمیج گرفتم دو تافایل میشه (عکس)لطفاًاگراطلاعاتی ازاین 2 نوع قرمت دارین راهنمایی کنید

سربلندوپایدارباشید

این فرمات ها مختص به این نرم افزار می باشند که وقتی روی دکمه Image Making Wizard میزنید با این فرمت به ذخیره سازی پرداخته و اگر نیاز به فرمت دیگه ای دارید باید Convert کنید فرمت موجود رو

abbas-t
26-01-2013, 19:09
سلام دوستان

میدونم اینجا جای این سوال نیست ،اما چون این تاپینگو پیگیری میکنم ،سوالی برام پیش اومده که امیدوارم جواب بدین
چرا تصاویر قرار داده شده در پست ها نمایش داده نمیشه وبصورت مربع کوچک سبز رنگه ؟از کروم استفاده میکنم .با تشکر

javad01234
25-02-2013, 12:50
با سلام....دوستان من ویندوز هشت جدید رو دانلود کردم که با اپدیت جدیدش میشد 5 گیگ و خورده ای...تو dvd های معمولی که نشد رایت کنم چون حجمش زیاد یود تو dvd9 رایت کردم ولی اصلا بوت نمیکنه dvd رو.....تنظیمات رو درست کردم بازم بوت نمیشه....یه dvd دیگه دارم که ویندو ز هفت رو توش رایت کردم اونو بوت میکنه ولی این یکی رو نه...با این نرم افزار اجرا میشه DAEMON Tools Pro ولی با خود dvd که بخوام نصب کم که بوت بشه نمیشه...خواهشن کارم گیره ...ممنون..دوستان نظری دارن مشکل کجاست؟

pedromi
25-02-2013, 21:56
با سلام
یک فایل iso دارم میخوام رایت کنم حجمش 6 گیگه. ولی من میخوام در 2 دی وی دی 4 گیگی رایت کنم. با چه نرم افزاری این کار رو انجام بدم.
با تشکر

مهدی.گیم
06-03-2013, 23:53
سلام دوستان.
من با دوربین هندی کم جشنه داداشمو فیلمبرداری کردم ریختم تو هاردم حالا میخوام رایت کنم بدم تو دستگاه خونگی ببینن.سه تا رایت کردم هیچ کدوم تو دستگاه نشون نداد.یکیشو دیتا زدم.یکیشو تا دی وی دی خامو گذاشتم تو رایتر ویندوز خودش زد بورن دیسک منم کلیک کردم ریختم توش زدم رایت کرد ولی بازم نیاورد.برنامه نرو هم باز میکنم میزنم دی وی دی ویدئو بعد این فیلمارو میندازم توش قبول نمیکنه.چچجوری رایت کنم اخه :n27:

HRN
24-03-2013, 00:07
من یک ایمیج دارم با حجم 4.4 و میخوام روی یک DVD رایتش کنم
ولی هر DVD با هر مارکی میزارم ، حجم DVD رو 4.3 نشون میده و هیچ نرم افزاری رایت نمیکنه یا اگه رایت کنه DVD رو میسوزونه
ایمج من یک فیلم با فرمت AVCHD هست و با NERO 12 ایمیج رو ساختم
مگه حجم DVD ها 4.7 نیست?
برای رایت فیلم های AVCHD باید DVD خاصتی بخرم؟

babi_rich
08-04-2013, 12:58
چرا dvd player خونگی و dvd ضبط ماشین نمی تونه dvd9 رو بخونه؟
در حالیکه تو کامپیوتر راحت باز میشه

Ghaioom
16-04-2013, 11:52
من یک ایمیج دارم با حجم 4.4 و میخوام روی یک DVD رایتش کنم
ولی هر DVD با هر مارکی میزارم ، حجم DVD رو 4.3 نشون میده و هیچ نرم افزاری رایت نمیکنه یا اگه رایت کنه DVD رو میسوزونه
ایمج من یک فیلم با فرمت AVCHD هست و با NERO 12 ایمیج رو ساختم
مگه حجم DVD ها 4.7 نیست?
برای رایت فیلم های AVCHD باید DVD خاصتی بخرم؟
حجم دی وی دی 4.7 هست ولی 4.3 رایت میکنه ! :n02:
شما سعی کن حجمشو 4.3 بکنی.

چرا dvd player خونگی و dvd ضبط ماشین نمی تونه dvd9 رو بخونه؟
در حالیکه تو کامپیوتر راحت باز میشه

حتما هر دو پشتیبانی نمیکنه. کامپیوتر که معلومه راحت باز میکنه! :n02:

omid81
25-04-2013, 07:11
سلام . من میخام روی سی دی ای که تش بازه دوباره رایت کنم ولی به گونه ای که توی کامپیوتر دیگه فقط رایت مرحله دوم نمایش داده بشه..:n05:

چه جوری میشه؟

(سری اول رو خودم رایت کردم)

مرسی

Ghaioom
25-04-2013, 07:36
سلام . من میخام روی سی دی ای که تش بازه دوباره رایت کنم ولی به گونه ای که توی کامپیوتر دیگه فقط رایت مرحله دوم نمایش داده بشه..:n05:

چه جوری میشه؟

(سری اول رو خودم رایت کردم)

مرسی

با نرو میخوای رایت کنی؟ بدون نرو که فکر کنم راحت هست تو مای کامپیوتر میریزی میزنی. ولی تو نرو بورنینگ روم به یکی از تبها و گزینه continue multisession رو انگار باید تیک زد.

omid81
25-04-2013, 09:39
با نرو میخوای رایت کنی؟ بدون نرو که فکر کنم راحت هست تو مای کامپیوتر میریزی میزنی. ولی تو نرو بورنینگ روم به یکی از تبها و گزینه continue multisession رو انگار باید تیک زد.

تو نرو رو میگم

من بیشتر قسمت دوم سوال مدده نظرمه - اونجا که توی کامپیوتر دیگه نشه رایتای قبلی رو دید .. وگرنه ادامشو که میزنی راحت با همون continue multisession disk

هم ؟

Ghaioom
25-04-2013, 20:06
تو نرو رو میگم

من بیشتر قسمت دوم سوال مدده نظرمه - اونجا که توی کامپیوتر دیگه نشه رایتای قبلی رو دید .. وگرنه ادامشو که میزنی راحت با همون continue multisession disk

هم ؟
یعنی فایلهای قبلی میخوای حذف بشه؟ نمیدونم. شاید موقع رایت باید قبلیها رو دلیت کنی اگه میشه بعد continue بزنی. من امتحان نکردم.

G.R.E.E.N
28-04-2013, 00:24
سلام
یه بازی 1 گیگی رو میخوام روی دو تا سی دی رایت کنم
روش شو با استفاده از نرم افزار Ashampoo Burning Studio بگیر ممنون میشم

Ghaioom
28-04-2013, 19:22
سلام
یه بازی 1 گیگی رو میخوام روی دو تا سی دی رایت کنم
روش شو با استفاده از نرم افزار Ashampoo Burning Studio بگیر ممنون میشم
شما با win rar دو تیکه کن. شایدم با نرم افزار ایمیج بگیری یا ایمیج گرفته باشی بتونی با نرم افزارهای ایمیج دو تیکش کنی.

ممنون میشم سریع جواب بدین عجله دارم
........................
یادش بخیر زمانی یه سؤال داشتی کمتر از 10 دقیقه 5 نفر به سؤالت جواب میدادن !

تو که عضو جدیدی! نکنه قبلا عضو شدی اون یوزرت به فنا رفته؟! :دی

G.R.E.E.N
29-04-2013, 00:21
شما با win rar دو تیکه کن. شایدم با نرم افزار ایمیج بگیری یا ایمیج گرفته باشی بتونی با نرم افزارهای ایمیج دو تیکش کنی.

ایمیج گرفتم، همین دو تیکه کردنشو بلد نیستم

تو که عضو جدیدی! نکنه قبلا عضو شدی اون یوزرت به فنا رفته؟! :دی
آره :دی

Ghaioom
29-04-2013, 16:54
ایمیج گرفتم، همین دو تیکه کردنشو بلد نیستم

آره :دی

اینو ببین:

Rhodes
02-05-2013, 06:58
سلام دوستان.
من از سایت coolrom بازی های ps1 رو گرفتم.همشون7z هستن...
حالا که اکسترکت کردم دیدم که به جای یه فایل bin یا iso کلی فایل داخلش هست....
حالا میخواستم بدونم چه طوری اینا رو به یه تک فایل bin تبدیل کنم ؟! که بعد بتونم توی امولاتور استفاده کنم....
ممنون...

ask_bl
08-05-2013, 07:48
سلام دوستان.
من از سایت coolrom بازی های ps1 رو گرفتم.همشون7z هستن...
حالا که اکسترکت کردم دیدم که به جای یه فایل bin یا iso کلی فایل داخلش هست....
حالا میخواستم بدونم چه طوری اینا رو به یه تک فایل bin تبدیل کنم ؟! که بعد بتونم توی امولاتور استفاده کنم....
ممنون...

سلام
احتمالا فایل اصلی که شما با 7z بازش کردین ایزو بوده

Rhodes
08-05-2013, 16:32
سلام
احتمالا فایل اصلی که شما با 7z بازش کردین ایزو بوده

ای وای آره.فکر کنم همین بوده!!!
تشکر.....

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Riyam
15-05-2013, 19:56
ببخشید من چندتا ایمیج دارم که نه با کلون باز میشن نه alcohol

مشکل از کجاست ؟

Amir Hossein
04-06-2013, 15:34
سلام بچه ها
ما یه مشکل بزرگی برامون پیش اومده
گفتم دوستان اینجا زیاد سر میزنن همینجا بپرسیم :31:
این رایتر ما dvd هارو بد رایت میکنه
منم چند تا dvd زدم ولی الان که میخوام فایل هارو بخونم بعضی هاش رو نمیخونه
با این که موقع رایت هیچ اروری چیزی نداشت
راهی نیست که ما به اطلاعاتمون برسیم؟
ممنون

Ghaioom
05-06-2013, 07:46
ببخشید من چندتا ایمیج دارم که نه با کلون باز میشن نه alcohol

مشکل از کجاست ؟
با virtual clone چی؟

سلام بچه ها
ما یه مشکل بزرگی برامون پیش اومده
گفتم دوستان اینجا زیاد سر میزنن همینجا بپرسیم :31:
این رایتر ما dvd هارو بد رایت میکنه
منم چند تا dvd زدم ولی الان که میخوام فایل هارو بخونم بعضی هاش رو نمیخونه
با این که موقع رایت هیچ اروری چیزی نداشت
راهی نیست که ما به اطلاعاتمون برسیم؟
ممنون

علیک سلام بچه های بالا! :دی

رو یه دی وی دی خام دیگه رایت کن شاید مشکل از اونه. یا ببر رو سیستم دیگه تست کن رایت کن.
دی وی دی رو ببر سیستم دیگه ببین میخونه یا نه؟

آواتاره گذاشتی؟!! آدم میبینه فرار میکنه به پستتم ج نمیده!! :n09: P:

Amir Hossein
05-06-2013, 15:06
علیک سلام بچه های بالا! :دی

رو یه دی وی دی خام دیگه رایت کن شاید مشکل از اونه. یا ببر رو سیستم دیگه تست کن رایت کن.
دی وی دی رو ببر سیستم دیگه ببین میخونه یا نه؟

آواتاره گذاشتی؟!! آدم میبینه فرار میکنه به پستتم ج نمیده!! :n09: P:
سلام قیوم جان
عاره ترسناکه یه خورده :31:
همه این روش هارو تست کردم
رایتره بد رایت کرده
کاریش نمیشه کرد

sanam.b
06-06-2013, 13:46
سلام به همه دوستان

من خواستم با نرو یه dvd تصویری رایت کنم اما موقع اضافه کردن فایل ها هیچ کدوم از فایلهای تصویری من رو نشون نمی داد(حتی فایلهای mpeg) چون فقط فایلهایی که سه تا پسوند bup,vob,ifo رو شناسایی می کرد.
(معمولا تو محلی که نوع پسوند ها رو انتخاب می کنند یه گزینه وجوداره به اسم :همه فایلها
اما برای من این گزینه نبود)

من برای رایت بقیه فایلها که پسوند های غیر از 3 تا دارند باید چیکا رکنم؟

هرچه زودتر باید این dvd رو رایت کنم لطفا کمکم کنید.:n28:

Ghaioom
06-06-2013, 17:40
سلام به همه دوستان

من خواستم با نرو یه dvd تصویری رایت کنم اما موقع اضافه کردن فایل ها هیچ کدوم از فایلهای تصویری من رو نشون نمی داد(حتی فایلهای mpeg) چون فقط فایلهایی که سه تا پسوند bup,vob,ifo رو شناسایی می کرد.
(معمولا تو محلی که نوع پسوند ها رو انتخاب می کنند یه گزینه وجوداره به اسم :همه فایلها
اما برای من این گزینه نبود)

من برای رایت بقیه فایلها که پسوند های غیر از 3 تا دارند باید چیکا رکنم؟

هرچه زودتر باید این dvd رو رایت کنم لطفا کمکم کنید.:n28:

سلام

اونی که شما رفتی برای رایت فایلهای تصویری dvd فرمت vob هستش.

شما میخوای فایل تصویری رایت کنی رو دی وی دی اگه فرمتت vob نباشه باید از ابزار nero vision استفاده کنی. تو start بعد قسمت نرو رو بگرد پیدا کن تو پوشش باید باشه.
اگه نبود باید نسخه کامل نرو رو باید نصب کنی.

در ضمن میتونی تو نرو از dvd data هم استفاده کنی که معلوم نیست دی وی دی پلیر اون فایل رو پشتیبانی میکنه یا نه. چون هر دی وی دی پلیر فرق میکنه.

parya24
08-07-2013, 20:13
با سلام
بچه ها من به یک مشکل بزرگ برخوردم و واقعا موندم چیکار کنم
من هرچی با برنامه نرو سی دی رایت می کنم تو سیستم خودم فایل هارو نشون می ده اما سی دی رو وقتی تو سیستم های دیگه باز می کنیم خالی نشون می ده
رایتر و دی وی دی رام سیستم رو هم عوض کردم نشد،نوع سی دی رو عوض کردم نشد، برنامه نرو رو از رو سی دی اورجینال نصب کردم باز نشد، جالبه رو هر چی سیستم امتحان می کنم با این مشکل برخورد می کنم
حتی ویندوز رو عوض کردم،دیگه نمی دونم مشکل از کجاس، کارمونم یه جوری هست که خدمات کامپیوتری هست و هر روز شاید چندبار نیاز به رایت سی دی باشه
منتظر راهنمایی هاتون هستم

omid81
11-07-2013, 10:16
سلام

من ميخاستم روي يه سي دي كه تش بازه دوباره رايت كنم ولي اين پيغاما مياد:
(نميدونم فرمتش نميخونه چيه؟)

--
-----
شيكا كنم ؟

abbas-t
17-07-2013, 11:26
سلام دوستان

امیدوارم جای درستی پست داده باشم
من چند تا فیلم dvdدارم با حجم 3.5 گیگ و هر کدوم مدت زمان 1.5ساعت
چجوری میتونم همشو تو یه dvd جا بدم که پلیرهای خونگی هم نشون بدن ،یه dvd
داشتم که 15 تا کلیپ 1.5 ساعته رو تو خودش جا داده بود!

Guidance
17-07-2013, 13:19
سلام. دوست عزیز 3.5 گیگ که به راحتی توی دی و.ی دی جا میشه در بارهی پخش کردن بستگی به پلیر داره که چه فرمت هایی رو ساپورت کنه معمولا همه ی پلیر ها فرمت های mov , mpeg رو پخش میکنن.

abbas-t
17-07-2013, 18:03
سلام. دوست عزیز 3.5 گیگ که به راحتی توی دی و.ی دی جا میشه در بارهی پخش کردن بستگی به پلیر داره که چه فرمت هایی رو ساپورت کنه معمولا همه ی پلیر ها فرمت های mov , mpeg رو پخش میکنن.

با سلام وتشکر
ظاهرا متوجه سوال من نشدید ،من 3 تا فیلم dvd دارم که میخوام هر سه تارو تو یه dvd جا بدم ،منتها نمیتونم به چه فرمتی باید باشه؟

abbas-t
21-07-2013, 21:57
با سلام
با کارت کپچر از دوربین فیلمی را وارد کامپیوتر کردم و برای کپچر کردن حالت dvd را انتخاب کردم ،فرمت فیلم خروجی mpg شد ،حالا که میخوام اونو روی dvd رایت کنم بگونه ای که روی پلیر نمایش داده بشه ،گزینه dvd رو که از نرو انتخاب میکنم و فیلم کپچر شده رو انتخاب میکنم ،نرو قبول نمیکنه و میگه فرمت نا شناخته است ،الان چجوری این فیلمو بصورت dvd رایت کنم؟

hamid novin
22-07-2013, 06:14
دوستان عزیز چند روزیست مشکلی با دی وی دی بلو ری رام لب تاپ سونی وایو با ویندوز ویستا برام پیش آمده هنگام رایت یک سی دی موزیک با نرو وسط رایت ارور داد که بعد از چند بار تلاش سی دی هم سوخت و دیگر کار نکرد ضمنا رام سی دی ام خیلی کم کار کرده نوع رام optiarc bd rom bc-5500a وقتی کنکاش کردم دیدم در دیوایس منیجر رام نصب هست ولی یک پسوند به اسم رام با این متن mass storage usb اضافه شده هر چه uninstall و مجددا update میکنم باز همانطور نصب میشه با این mr fix it مایکروسافت هم اسکن کردم پیام ارور در فیک ایت میده با این متن media in cd/dvd drive is not readable نهایتا مشکل اینه که در دیوایس منیجر اشتباه نصب میشه و در پراپرتیز دی وی دی رام هم location را همان mass storage usb نوشته ضمنا .قتی روی درایو در مای کامپیوتر دبل کلیک برای پلی میکنم دی وی دی بیرون میاد و پیام insert a disk میده. اگر را حلی میشناسید لطفا راهنمائی کنید تا حالا 2 بار هم ویندوز را از ریکاوری نصب مجدد کردم درست نشده. با تشکر فراوان

omid81
04-08-2013, 10:11
سلام

من ميخاستم روي يه سي دي كه تش بازه دوباره رايت كنم ولي اين پيغاما مياد:
(نميدونم فرمتش نميخونه چيه؟)

--
-----
شيكا كنم ؟

كسي نيس جواب بده؟ :n03:

omid81
18-08-2013, 07:39
واقعا كه؟ حداقل بگيد نميدونيم يا نميشه همچين چيزي. مارو يه ماهه منتظر گذاشتين كه چي ؟!‌

دلمون به يه فروم قوي خوش بود كه اونم هيچي شده!

:n03:

matr!x_2008
18-08-2013, 12:43
سلام
میخوام چند تا فیلم و پوشه رو به صورت دیتا رایت کنم. موقع رایت این هشدار میاد. میخوام ته دی وی دی بسته بشه کدوم گزینه رو بزنم؟

Guidance
18-08-2013, 13:39
سلام. این پیغام داره از شما می پرسه که میخواهید dvd با قابلیت multisession ایجاد کنید یا نه؟
ضمنا بیان کرده که اگر اینکار رو کنید ممکنه توی بعضی از dvdrom ها و یا ویندوز های قبل از XP اجرا نشه.

lovely_fox
02-09-2013, 11:43
سلام خدمت دوستان عزیز
من یک سری سی دی دارم که دارای قفل هستند میخواهم از اینها ایمیج تهیه کنم ولی قادر نیستم
اگر میشه دوستان برنامه ای را سراغ دارن که بشه این سی دی ها را ایمیج گرفت؟

Sat_Sat
14-09-2013, 11:50
کسی می دونه چرا وقتی دی وی دی فیلم رو رایت می کنم با همون پسوند دی وی دی رو بعضی از دستگاهای خانگی نمایش نمی ده

رو بعضی ها جواب می ده رو بعضی ها جواب نمی ده
برای شما این اتفاق نیافتاده؟؟؟

غول مرحله اخر
20-09-2013, 08:10
امروز خواستم یه سی دی رایت کنم. وسطاش ارور داد یعنی کامل رایت نشد.بار دوم هم همین ارور داد وسطاش قطع شد. نفهمیدم مشکل چی بود!؟ مطمئن مشکل سخت افزاری نیس چون دیگر سی دیهام رو امتحان کردم.
الان بار سوم سی دی رو گذاشتم کامپیوتر اصن سخت بالا میاره والان روش دبل کلیک میکنم به این صورت هس:

مشکل چی هس بنظرتون؟

maniat
25-09-2013, 04:10
نرم افزار VSO Blindwrite بهترین ابزار برای رایت و ایمیج گرفتن از سی دی و دی وی دی های قفل دار میباشد.لازم به ذکر است که این نرم افزار قفل شکن نیست یعنی قفل سی دی را باز نمیکند اما توانایی گرفتن کپی برابر با اصل از هر نوع سی دی قفل دار یا دی وی دی را دارد.

maniat
25-09-2013, 04:13
سلام خدمت دوستان عزیز
من یک سری سی دی دارم که دارای قفل هستند میخواهم از اینها ایمیج تهیه کنم ولی قادر نیستم
اگر میشه دوستان برنامه ای را سراغ دارن که بشه این سی دی ها را ایمیج گرفت؟

نرم افزار VSO Blindwrite بهترین ابزار برای رایت و ایمیج گرفتن از سی دی و دی وی دی های قفل دار میباشد.لازم به ذکر است که این نرم افزار قفل شکن نیست یعنی قفل سی دی را باز نمیکند اما توانایی گرفتن کپی برابر با اصل از هر نوع سی دی قفل دار یا دی وی دی را دارد.

Ship Storm
01-10-2013, 23:14
کسی می دونه چرا وقتی دی وی دی فیلم رو رایت می کنم با همون پسوند دی وی دی رو بعضی از دستگاهای خانگی نمایش نمی ده

رو بعضی ها جواب می ده رو بعضی ها جواب نمی ده
برای شما این اتفاق نیافتاده؟؟؟

سلام
بستگی به کدکی داره که اون فیلم در بر داره و ممکنه اون دستگاه پلیر خانگی اون کدک براش تعریف نشده باشه که در این صورت امکان پخش میسر نخواهد بود
موفق باشی :n16:

VIITROY
07-10-2013, 19:32
سلام
چطوری میشه فرمتهای مختلف فیلمهارو بریزی تو دیویدی جوری که دستگاه خانگی نشون یده؟
تو نرو قبلنا make داشت الان نداره
یه نفر بیاد یه حرکت + بکنه و کار منو راه بندازه
ممنون میشم

Sat_Sat
09-10-2013, 12:02
سلام
چطوری میشه فرمتهای مختلف فیلمهارو بریزی تو دیویدی جوری که دستگاه خانگی نشون یده؟
تو نرو قبلنا make داشت الان نداره
یه نفر بیاد یه حرکت + بکنه و کار منو راه بندازه
ممنون میشم
برنامه هست به نام ConvertXtoDVD 4

با این برنامه اون فایل رو تبدیل به فرمت دی وی دی کن بعد با نرو رایتش کن اینجوری نشون می ده

darkest
11-10-2013, 11:06
سلام دوستان چرا وقتی میخوام ایمیج یک دی وی دی رو بگیرم با لپ تاپ وسط کار این ارور رو میده باpower iso...اما تو پی سی ایمیج رو راحت میگیره

rahahasani
28-10-2013, 12:08
يكي كمك كنه از بس گشتم خسته شدم:n13:
چه بلايي سر كامپيوترم اومده كه حتي وقتي ديتا رايت ميكنم چه سي دي چه دي وي دي، حجم فايل ها رو خيلي بيشتر از حجم واقعي نشون ميده.:n28:
سطل آشغالم هم خالي نميشه مثل اينكه فرمت لازم شدم يا ميشه حل كرد؟

roozbeh99
07-11-2013, 18:24
من یه سری فایل ویدیوئی با فرمت wmv دارم و میخام اونارو بزنم رو یه DVD تا تو دستگاه دی وی دی پلیر قابل نمایش باشه.

به نظرتون به چه فرمتی باید تبدیل بشن و با چه نرم افزاری باید این کار رو انجام داد ؟ چ.ن با نرو که رایت میکنم به عنوان DVD Video نشون نمیده !

ask_bl
08-11-2013, 19:13
من یه سری فایل ویدیوئی با فرمت wmv دارم و میخام اونارو بزنم رو یه DVD تا تو دستگاه دی وی دی پلیر قابل نمایش باشه.

به نظرتون به چه فرمتی باید تبدیل بشن و با چه نرم افزاری باید این کار رو انجام داد ؟ چ.ن با نرو که رایت میکنم به عنوان DVD Video نشون نمیده !

VSO ConvertXtoDVD

hamid_diablo
08-11-2013, 21:44
سلام دوستان

چطور میتونم فرمتهای DAT که برای VCD هست رو روی DVD رایت کنم که بشه روی دستگاه DVD Player اجرا بشه

ask_bl
12-11-2013, 21:33
سلام دوستان

چطور میتونم فرمتهای DAT که برای VCD هست رو روی DVD رایت کنم که بشه روی دستگاه DVD Player اجرا بشه
سلام
با نرم افزارهای مبدل مثل Xilisoft Video Converter تبدیل کنین به فرمتهای رایج مثل avi، mkx، ... و با نرو به صورت DVD Video رایتش کنین

meshkiposh2200
15-11-2013, 00:34
سلام.من براری ریپ دی وی دی از Xilisoft.DVD.Ripper.Ultimate.7.7.2.20130508 استفاده میکنم.تا چند روز پیش خوب بود ولی جدیدا ریپ شده هاش صدا و تصویرش سینک نیست. مشکل از دی وی دی هم نیست.

nima1221
08-12-2013, 22:41
با سلام
دوستان من چند تا کلیپ با فرمت mp4 و mkv میخوام رو یه دی وی دی رایت کنم و (میخوام تو کامپیوتر اجرا کنما) به مشکل بر خوردم این عکسی که گذاشتم و مشخص کردم با نرو 12 با اولین گزینه رایت کردم نشد؟
لطفا راهنمایی کنید

شهنام89
12-12-2013, 23:04
سلام
یک بازی با حجم 24 گیگ شامل 24 عدد فایل 1 گیگابایتی دانلود کرده ام (که بعد از اکسترکت به یک فایل iso با حجم 24 گیگابایت تبدیل می شود)
می خوام این فایل ها رو روی 6 عدد DVD رایت کنم البته مثل DVDهای بازی باشه بصورتیکه اولین DVDرا که میزاری اتوماتیک روی هارد تا آخرین DVD کپی بشه یا اکسترکت بشه
یک راه خودم انجام دادم بصورتیکه با WinRarبه فایلهای حجم DVD تبدیل کردم و اولین DVDرایتم کردم ولی مشکل اینکه باید فایل زیپ رو از DVD روی هارد کپی و بعد تا آخرین DVD این کار را انجام دهید که این کپی زمان زیادی میبره و اصلا مثل DVD های بازی نیست
من باید بچه صورتی عمل کنم؟

شهنام89
14-12-2013, 19:47
دوستان کسی چیزی نمیدونه؟

david-ebi
16-12-2013, 02:29
سلام.من 3 تا دی وی دی پشت سر هم رایت کردم.حالا وقتیکه دی وی دی خام را داخل رایترم میذارم و در نهایت دکمه رایت را میزنم مرتب پیغام میده که فضا کم دارید و حدود 2 گیگ دیگه باید فضا داشته باشید.درصورتیکه کل فایلهایی که میخواهم رایت کنم 4 گیگ بیشتر نیست و مطمئنا این اندازه روی یک دی وی دی جا میشه.تا همین 5 دقیقه قبلش داشتم رایت میکردم.ضمن اینکه برنامه نرو هم دیگه بالا نمیاد و من وقتیکه میخواهم توسط خود ویندوز رایت را انجام دهم این هشدار را میدهد.واقعا گیج شدم.میشه راهنماییم کنید.یک چیزی شنیدم درباره پر شدن بافر.آیا این مشکلات من به اون ربط داره؟اگه آره باید چکار کنم؟در ضمن من دارم یکسری فایل روی هاردم را اعم از مالتی مدیا و نرم افزار روی دی وی دی ها کپی میکنم تا بعدا اونها بریزم توی هارد یک سیستم دیگه و با دی وی دی پلیرهای خونگی کاری ندارم.

amino-danger
02-01-2014, 02:44
میخوام که روی یک DVD خام، توسط برنامه ی Nero Burning Rom هم Video و هم Music رایت کنم. البته چون میخوام روی DVD Player ماشین اجرا کنم نباید به صورت فایل Data اینارو رایت کنم. حالا میخوام بدونم چطوری هم از ویدیو و هم موسیقی روی یک DVD خام رایت کنم؟

Ghaioom
31-01-2014, 23:02
با سلام
دوستان من چند تا کلیپ با فرمت mp4 و mkv میخوام رو یه دی وی دی رایت کنم و (میخوام تو کامپیوتر اجرا کنما) به مشکل بر خوردم این عکسی که گذاشتم و مشخص کردم با نرو 12 با اولین گزینه رایت کردم نشد؟
لطفا راهنمایی کنید
سلام.
اون UDF رو ولش برو دنبال ISO ! :n02: فک کنم همین بود.
در ضمن از nero express استفاده کنی بهتره.

سلام
یک بازی با حجم 24 گیگ شامل 24 عدد فایل 1 گیگابایتی دانلود کرده ام (که بعد از اکسترکت به یک فایل iso با حجم 24 گیگابایت تبدیل می شود)
می خوام این فایل ها رو روی 6 عدد DVD رایت کنم البته مثل DVDهای بازی باشه بصورتیکه اولین DVDرا که میزاری اتوماتیک روی هارد تا آخرین DVD کپی بشه یا اکسترکت بشه
یک راه خودم انجام دادم بصورتیکه با WinRarبه فایلهای حجم DVD تبدیل کردم و اولین DVDرایتم کردم ولی مشکل اینکه باید فایل زیپ رو از DVD روی هارد کپی و بعد تا آخرین DVD این کار را انجام دهید که این کپی زمان زیادی میبره و اصلا مثل DVD های بازی نیست
من باید بچه صورتی عمل کنم؟

سلام.
خب شما به همون صورت رایت کن رو دی وی دی بعد وقتی خواستی همشو اکستراکت کنی خود وین رار میگه پارت بعدی رو بده بعد تو هم دی وی دی دوم رو میزاری تا اخرش. این مشکلیه؟! یا من درست نفهمیدم؟:n13: خود iso رو فشرده کردی دیگه؟ خود ایزو رو فشرده کن رایت کن.

میخوام که روی یک DVD خام، توسط برنامه ی Nero Burning Rom هم Video و هم Music رایت کنم. البته چون میخوام روی DVD Player ماشین اجرا کنم نباید به صورت فایل Data اینارو رایت کنم. حالا میخوام بدونم چطوری هم از ویدیو و هم موسیقی روی یک DVD خام رایت کنم؟

فک نکنم گزینه ای باشه. من که دیتا میزنم! :n02:

samisamo
08-02-2014, 12:18
من از نرم افزارashampoo burning استفاده میکنم میخوام عکسهامو که از گوشی وارد کامپیوتر کردم رو سی دی با این نرم افزار بزنم کسی میدونه چطور باید اینکارو انجام بدم؟منون از دوستای خوب

Ghaioom
08-02-2014, 20:43
من از نرم افزارashampoo burning استفاده میکنم میخوام عکسهامو که از گوشی وارد کامپیوتر کردم رو سی دی با این نرم افزار بزنم کسی میدونه چطور باید اینکارو انجام بدم؟منون از دوستای خوب

سلام.
من که نمیدونم ولی مثل نرم افزار نرو از قسمت دیتا رایتش کنید. data cd شبیه به این اگه گزینه ای باشه.

samisamo
10-02-2014, 16:02
سلام.
من که نمیدونم ولی مثل نرم افزار نرو از قسمت دیتا رایتش کنید. data cd شبیه به این اگه گزینه ای باشه.sghlسلام قیوم جان همچین گزینه ای نمیبینم که

samisamo
10-02-2014, 16:13
سلام چطور میتونم فرمت رو عوض کنم.

SNOWA63
10-02-2014, 23:26
سلام
دوستان من میخوام در انتهای رایت cd/ dvd اسم مغازمو انتهای cd/ dvd بنویسم باید چکار کنم با نرم افزار امکانش هست یا باید سخت افزار خاصی تهیه کرد
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

Ghaioom
11-02-2014, 07:47
sghlسلام قیوم جان همچین گزینه ای نمیبینم که
سلام.
شما پس عکس از نرم افزار بدین تا ببینم کدومشه.

سلام چطور میتونم فرمت رو عوض کنم.
فرمت چیو؟

سلام
دوستان من میخوام در انتهای رایت cd/ dvd اسم مغازمو انتهای cd/ dvd بنویسم باید چکار کنم با نرم افزار امکانش هست یا باید سخت افزار خاصی تهیه کرد
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

سلام
انتهای سی دی منظورت روشه؟!
اینی که میگم برای اسمشه که تو مای کامپیوتر میبینی:
تو نرم افزار نرو موقع رایت یه قسمت Disc name داره که اونجا میتونی.

SNOWA63
11-02-2014, 14:34
سلام.
شما پس عکس از نرم افزار بدین تا ببینم کدومشه.

فرمت چیو؟

سلام
انتهای سی دی منظورت روشه؟!
اینی که میگم برای اسمشه که تو مای کامپیوتر میبینی:
تو نرم افزار نرو موقع رایت یه قسمت Disc name داره که اونجا میتونی.

سلام منظورم همون روشه cd/ dvd هست نه نام برای cd /dvd

samisamo
12-02-2014, 22:31
سلام قیوم جان من بلد نیستم عکس نرم افزار رو بزارم شرمنده میتونی راهنماییم کنی.ممنون

Ghaioom
14-02-2014, 22:24
سلام منظورم همون روشه cd/ dvd هست نه نام برای cd /dvd

اگه روی سی دی میخوای بنویسی فک کنم چاپگر مخصوص داره که من نمیدونم چی هست. برید بیرون بپرسید.
یا جای دیگه تاپیک بزنید.

سلام قیوم جان من بلد نیستم عکس نرم افزار رو بزارم شرمنده میتونی راهنماییم کنی.ممنون
سلام
این لینک رو ببینید:

اگه تونستید عکس بگیرید تو سایت up.behtarin.com اپلود کنید و لینکشو اینجا بزارید ببینم.

samisamo
15-02-2014, 07:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام اقاقیوم .ممنون از راهنماییت.نرم افزار اینه

Ghaioom
15-02-2014, 16:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام اقاقیوم .ممنون از راهنماییت.نرم افزار اینه

سلام. زحمت کشیدینا! :دی منظورم از آیکونش نبود منظورم عکس از صفحه ی گزینه هاش بود. برنامه رو باز کنید عکس ازش بگیرید و بزارید.

SNOWA63
15-02-2014, 17:19
اگه روی سی دی میخوای بنویسی فک کنم چاپگر مخصوص داره که من نمیدونم چی هست. برید بیرون بپرسید.
یا جای دیگه تاپیک بزنید.

سلام
این لینک رو ببینید:

اگه تونستید عکس بگیرید تو سایت up.behtarin.com اپلود کنید و لینکشو اینجا بزارید ببینم.
منظور من انتهای خط رایت روی cd هست دوست من

Ghaioom
15-02-2014, 23:41
منظور من انتهای خط رایت روی cd هست دوست من

روی خود سی دی گفتم دیگه چاپگر داره. اگه روی خط هست که فک نکنم بشه ! ولی روی خودش با چاپگر فک کنم اوکی میکردن.

Assassins C
27-02-2014, 20:38
سلام من فایل ویندوز رو دانلود کردم میخوام فایلی رو که دانلود کردم روی دی وی دی رایت کنم که بعدا بتونم استفاده کنم و ویندوز رایت کنم
خواستم ببینم چطوری باید رایت کنم فایل های ویندوز رو که وقتی ری استارت میکنم کامپیوتر رو بشه ویندوز نصب کرد

mohsen.haftom
03-03-2014, 13:54
سلام به همه دوستان و اساتید محترم من نرم افزار InstallAware Studio Admin رو دانلود کردم و میخوام یه بازی که مثلا حجمش 12 گیگ هست رو روی 3 تا دی وی دی با این برنامه براش setup بسازم هر کاری میکنم نمیشه میخوام مثلا یکی یکی بگه دی وی دی بعدی رو بعد زا تموم شدن هر کدوم بزاریم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

saeed_honey
14-03-2014, 11:15
با سلام من یه DVD ROM داخل CASE گذاشتم که با IDE کار می کنه به مادربورد وصل کردمش وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم با خطای زیر مواجه میشم: reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key به محض اینکه جداش می کنم سیستم عامل بالا میاد و مشکلی وجود نداره لطفا کمکم کنید، آیا DVD ROM مشکلی داره؟

saeid 22
28-03-2014, 14:50
سلام من میخوام با CD/RW موزیک رایت کنم ولی در قسمت انتخاب سرعت کمتر از x10 نداره دو تا سی دی متفاوت هم با nero و ashampoo تست زدم ولی جواب نداد ؟

saman1330
03-04-2014, 20:38
درود
توی dvd rom لپ تاپم یه دی وی دی گذاشتم که شروع کرد به آب هویج گرفتن.بعد از اون هر سی دی دیگه میذارم توش سی دی رو نمی خونه و باهاش مثل یه سی دی خام رفتار می کنه!!!
پارسال هم یه بار اینجوری شد ولی یادم نیست چجوری درست شد:n03:(نمیدونم خود به خود درست شد یا یه کاری باهاش کردم)
سی دی رو که میذازی توش صداش در میاد یه دور میزنه و صداش می افته ،انگار بی جونه (احتمالن کثیف شده)
اگه کثیف شده چجوری میشه تمیزش کرد(مکشی هست)
سپاس:n16:

sasan.69
08-04-2014, 12:29
nero7نصب کردم موقع رایت این پیامو میده؟ممنون میشم راهنمایی کنید(قبل اینکه ویندوزو عوض کنم راحت کار میکرد)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sasan.69
08-04-2014, 12:44
nero7نصب کردم موقع رایت این پیامو میده؟ممنون میشم راهنمایی کنید(قبل اینکه ویندوزو عوض کنم راحت کار میکرد)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم خیلی فوری جواب بدید

Memonex
08-04-2014, 15:33
ممنون میشم خیلی فوری جواب بدید

مشخصه... میگه طرفیت رایت بیشتر از اندازه سی دی هست باید کمترش کنید

I.G.2
27-05-2014, 11:06
سلام من nero 2014دارم.بلدنیستم باهاش کارکنم.
اگه میشه کاملا نحوه کار باهاش رو اموزش بدین چون خیلی برام مهمه...
ممنون

fariborz.j
27-05-2014, 22:01
لطفا به تاپیک زیر ی سری بزنید و راه نمایی کنید

fa_shinobi
02-06-2014, 14:48
سلام من 4-5 تا نرو دارم ولی هر کدوم یه مشکلی دارن. ویندوز هفت Ultimate SP1 دارم.
Nero 9.4.12.708 Lite و Nero.Micro.12.0.0290 و Nero Multimedia Suite Lite10.6.11300 رو نصب میکنم ولی اصلا باز نمیشن.
Nero BROM & Express_15.0.2 هم نصب میشن و همه چی به خوبی پیش میره اما تا میخواد شروع کنه به رایت کنسل میشه، حتی به صورت ایمیجم رایت نمیکنه.
nero 7 هم یه مقدار قدیمیه و یه مشکلاتی داره.
حالا ممنون میشم یه نرو کم حجم که Express داشته باشه بهم معرفی کنید که رو ویندوز 7 هم جواب بده

esmail3309
28-06-2014, 13:48
سلام دوستان

جدیدا من یه آموزش خریدم که برای اجرا باید اونو فعال کنی و فقط رو سه تا pc می شه از این نرم افزار استفاده کرد

خب آموزش ها ویدئویی هستند و داخل فایل هایی با پسوند .aria ذخیره شدن!!:n23:

می خواستم بدونم چطور یا با چه نرم افزاری می تونم این فایل ها و ویدئو های داخلونو باز کنم (اجرا کنم)؟؟؟:n13:

مثلا نرم افزار قفل شکنی یا چیز دیه ای

reza.1370
20-07-2014, 12:15
سلام کسی میدونه این پیغام یعنی چی؟

می خوام یه ایمیج رو روی سی دی رایت کنم ویندوزه این سوال رو میپرسه!

مهدی.گیم
19-08-2014, 16:51
سلام...
اقا کسی میدونه این دی وی دی کالکشن ها که 4 تا فیلم خارجی توشه با زیر نویس فارسی که تو دستگاه های معمولی هم راحت با زیرنویسش اجرا میشه .چجوری رایت میشن؟؟؟

fa_shinobi
20-08-2014, 23:16
سلام...
اقا کسی میدونه این دی وی دی کالکشن ها که 4 تا فیلم خارجی توشه با زیر نویس فارسی که تو دستگاه های معمولی هم راحت با زیرنویسش اجرا میشه .چجوری رایت میشن؟؟؟
سلام
یکیش این برنامه:
ConvertX To DVD
تو اینترنت آموزش کاملش هم هست.

مهدی.گیم
22-08-2014, 09:08
سلام
یکیش این برنامه:
ConvertX To DVD
تو اینترنت آموزش کاملش هم هست.
ok شد .مرس

david-ebi
31-08-2014, 18:10
سلام دوستان.من اگه بخواهم مثلا 6 تا فیلم با کیفیت hd و با فرمت mkv رو داخل یک دی وی دی خام 4.5 گیگی رایت کنم(اگر مقداری هم از کیفیت تصویر کم بشه مشکلی نیست)باید دقیقا این فیلمها رو به چه فرمتی تبدیل کنم؟و بعدشم آیا نرم افزاری هست مثل ConvertXtoDvd برای اینکار که علاوه بر تبدیل خودش در پایان کار تبدیل خود به خود روی دی وی دی رایت هم بکنه ؟(ضمن اینکه زیرنویس رو هم به فیلم در حین تبدیل اضافه کنه).آخه این برنامه ConvertXtoDvd وقتی مثلا باهاش یک فیلم 200 مگابایتی رو تبدیل کردم دیدم فیلمی که در پایان کار بهم تحویل داد 2 گیگ حجم داره وگرنه برنامه بسیار عالی برای کار من بود.من میخواهم در اصل یک دیسک دایویکس بسازم.
من موندم جناب مهدی.گیم چطوری با برنامه ConvertXtoDvd تونستن 4 تا فیلمو توی یک دی وی دی 4.5 گیگی رایت کنن؟:n02::n04:
آخه وقتی فیلم 200 مگابایتی رو برام تبدیل کرده و یک فیلم 2 گیگی بهم تحویل داده چطوری میشه 4 تا فیلمو با این نرم افزار توی یک دی وی دی رایت کرد؟شاید از dvd9 استفاده کردید؟یا شاید در تنظیمات این برنامه جایی هست که میشه کیفیت فیلمو کم کنی تا حجمش بیاد پایین؟اگر میشه دوستان لطف کنند جواب بدن.متشکرم.

من یک چیزی رو متوجه شدم که نمیدونم تا چه حد درسته.من فکر کنم اگه مثلا 7 تا فیلمو بدی به برنامه ConvertXtoDvd و براش مشخص کنی که میخواهی اینا رو روی یک دی وی دی 4.37 گیگی رایت کنی خودش حجم هر فیلمو به اندازه ای میکنه که روی یک دی وی دی جا بشه.آیا این درسته؟فقط نمیدونم اگر اینطوری باشه تا چند تا فیلمو میتونه روی یک دی وی دی بریزه؟

مهدی.گیم
09-09-2014, 16:02
سلام دوستان.من اگه بخواهم مثلا 6 تا فیلم با کیفیت hd و با فرمت mkv رو داخل یک دی وی دی خام 4.5 گیگی رایت کنم(اگر مقداری هم از کیفیت تصویر کم بشه مشکلی نیست)باید دقیقا این فیلمها رو به چه فرمتی تبدیل کنم؟و بعدشم آیا نرم افزاری هست مثل ConvertXtoDvd برای اینکار که علاوه بر تبدیل خودش در پایان کار تبدیل خود به خود روی دی وی دی رایت هم بکنه ؟(ضمن اینکه زیرنویس رو هم به فیلم در حین تبدیل اضافه کنه).آخه این برنامه ConvertXtoDvd وقتی مثلا باهاش یک فیلم 200 مگابایتی رو تبدیل کردم دیدم فیلمی که در پایان کار بهم تحویل داد 2 گیگ حجم داره وگرنه برنامه بسیار عالی برای کار من بود.من میخواهم در اصل یک دیسک دایویکس بسازم.
من موندم جناب مهدی.گیم چطوری با برنامه ConvertXtoDvd تونستن 4 تا فیلمو توی یک دی وی دی 4.5 گیگی رایت کنن؟:n02::n04:
آخه وقتی فیلم 200 مگابایتی رو برام تبدیل کرده و یک فیلم 2 گیگی بهم تحویل داده چطوری میشه 4 تا فیلمو با این نرم افزار توی یک دی وی دی رایت کرد؟شاید از dvd9 استفاده کردید؟یا شاید در تنظیمات این برنامه جایی هست که میشه کیفیت فیلمو کم کنی تا حجمش بیاد پایین؟اگر میشه دوستان لطف کنند جواب بدن.متشکرم.

من یک چیزی رو متوجه شدم که نمیدونم تا چه حد درسته.من فکر کنم اگه مثلا 7 تا فیلمو بدی به برنامه ConvertXtoDvd و براش مشخص کنی که میخواهی اینا رو روی یک دی وی دی 4.37 گیگی رایت کنی خودش حجم هر فیلمو به اندازه ای میکنه که روی یک دی وی دی جا بشه.آیا این درسته؟فقط نمیدونم اگر اینطوری باشه تا چند تا فیلمو میتونه روی یک دی وی دی بریزه؟
من فقط چندتا اهنگ تصویری رایت کرذم.به حجمش توجه نکردم اصلا.

مهدی.گیم
16-09-2014, 10:50
من فقط چندتا اهنگ تصویری رایت کرذم.به حجمش توجه نکردم اصلا.
اقا دیوید من امتحان کردم.هر چندتا فیلم بندازی داخلش خودش حجمشو تقسیم میکنه داخل یه دی وی وی جا میده..من 200تا کلیپ کم حجم انداختم تبدیل کرد به 4 گیگ رایتش کرد...
فقط یه ایرادی که داره اینه که نمیشه NEXTکرد کلیپارو.یکیش تموم میشه میاد بیرون داخل منو اصلی باید به صورت دستی کلیپ بعدی رو انتخاب کنی...کسی میدونه چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ye adam
25-09-2014, 17:18
سلام دوستان

آقا من یک مشکل دارم و اونم اینه که DVD رو درست رایت کردم و تو لپتاپ یکی از دوستان امتحان کردم DVD درست رایت شده بود و مشکلی نداشت

اما رو PC و لپتاپ خودم میزارم DVD رو هیچی توش نیست و مطمئنم هیدن هم نیست

چیکار کنم؟

این هم عکس در صورت نیاز

DVD رو هم با نرم افزار Ashampoo Burning Studio 11 رایت کردم

Thor God
17-10-2014, 10:57
دوستان میخوام فایل فیلم رو رایت کنم روی دی وی دی تا تو پخش خونگی بزارم ببینم. 2 تا نکته :
1- حتما باید تو قسمت دی وی دی ویدئو رو انتخاب کنم دیگه ؟ دیتا بزنم نمیخونه نه ؟
2- این ارور میاد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یعنی باید به فرمت های بالا تبدیل کنم ؟

mehdigori
09-11-2014, 10:53
سلام منم دقیقا مشکل htor god را پیدا کردم اتفاقا فرمت را vob کردم ولی همین ایراد را گفت نرو 10 دارم نمیدونم چیکار کنم ؟ یکی کمک کنه آیا فرمت dat را dvd playerاین فرمت را اجرا میکنه

a6543210
05-12-2014, 17:37
سلام دوستان بزرگوار
بنده یه مشکلی با نرم افزار Ashampoo Burning Studio 14 دارم . نمی دونم چرا تو رایت dvd بعضی موقع وسط کار دیگه نمی تونه رایت کنه و پیغام خطا می ده و سی دی تقریبا می سوزه.
امروز 5 تا dvd رایت کردم که 2 تا شو سوزوند!
به نظرتون مشکل کجاست! رم 1 گیگ دارم و dvd writer هم benQ است و مشکل چندانی نداره!

سوال دیگه هم این بود که با تجربه ای که دارین بهترین نرم افزار برا رایت چیه که فایل با نام فارسی رو هم رو cd یا dvd عجق وجغ رایت نکنه و فارسی رایت بشه؟(نرو خیلی سنگینه برا همین استفاده نمی کنم)
ممنونم

reza_khoshtip
06-12-2014, 17:15
سلام
من یه فیلم با فرمت mkv دارم که با 2 صدا هستش یکی فارسی و یکی انگلیسی

چطور میشه این فیلم رو با هر 2 صدا رو دی وی دی رایت کرد؟
با نرم افزار Wondershare DVD Creator تبدیل و رایت کردم اما فقط صدای فارسی روش بود.
ممنون

ask_bl
20-12-2014, 02:04
سلام
من یه فیلم با فرمت mkv دارم که با 2 صدا هستش یکی فارسی و یکی انگلیسی

چطور میشه این فیلم رو با هر 2 صدا رو دی وی دی رایت کرد؟
با نرم افزار Wondershare DVD Creator تبدیل و رایت کردم اما فقط صدای فارسی روش بود.
ممنون

سلام
VSO ConvertXtoDVD رو هم یه تست بکنین فکر میکنم میشناسه هر دو زبان رو

a1l2i3z4a5h6r7
04-01-2015, 13:02
سلام دوستان میخوام رو Cd رایت شده چند بار ایت کنم کسی بلده راهنمایی کنه مارو ممنون
رو dvd چی این امکان هست یا خیر با تشکر

charlz
21-01-2015, 14:07
افا میشه قفل سی دی یا دی ویدی رو باز کرد . نیاز به برنامه خاصی داره ؟؟

charlz
21-01-2015, 14:22
افا میشه قفل سی دی یا دی ویدی رو باز کرد . نیاز به برنامه خاصی داره ؟؟

omniahd
31-01-2015, 23:53
سلام من یه یه ضبط سونی وی ایکس 555 دارم ویدیو سیدیه اما نمیدونم چجوری سیدی رو رو رایت کنم که پخش کنه
هدفم رایت و پخش اهنگه
دوتا سیدی زدم با نرو اما پخش نکرد

bahador fab
01-02-2015, 13:31
با سلام و خسته نباشید
من سوالی داشتم ؟
میخواستم با نرم افزار نرو یک cd رایت کنم از روش jukebox مراحل به درستی همه رو انجام میدم اما متاسفانه به 95 درصد میرسه رایتم cd میاد بیرون (cd قبل از اینکه رایت بشه میسوزه ) گفتم شاید مشکل از نرم افزار ه , با ویندوز با cd جدید رایت کردم همین اتفاق افتاد
در صورتی که تا چند وقت پیش با هر دو روش رایت میکردم کامل انجام میشد و cd قابل اجرا بود
در ضمن dvd power هم مشکلی نداره
دیگه نمیدونم چکار کنم !!!اگه ممکنه راهنمایی کنید؟؟

ask_bl
03-02-2015, 00:48
با سلام و خسته نباشید
من سوالی داشتم ؟
میخواستم با نرم افزار نرو یک cd رایت کنم از روش jukebox مراحل به درستی همه رو انجام میدم اما متاسفانه به 95 درصد میرسه رایتم cd میاد بیرون (cd قبل از اینکه رایت بشه میسوزه ) گفتم شاید مشکل از نرم افزار ه , با ویندوز با cd جدید رایت کردم همین اتفاق افتاد
در صورتی که تا چند وقت پیش با هر دو روش رایت میکردم کامل انجام میشد و cd قابل اجرا بود
در ضمن dvd power هم مشکلی نداره
دیگه نمیدونم چکار کنم !!!اگه ممکنه راهنمایی کنید؟؟
سلام
از Log نرو عکس بگیرین بذارین، با Details یا Save Log رو بزنین ...

m0ha2mad.akbari
15-02-2015, 18:19
سلام خدمت دوستان واساتید گرامی ..
دوستان من میخام درایور های ک از سایت سازنده لپتاپم دانلود کردم روی DVD رایت کنم
با نرم افزار ashampoo برای رایت استفاده میکنم
نوع دی وی دی princo DVD-R uo to 16X speed
سرعت رو هم 8x هم 6x انتخاب کردم و تست کردم فقط 4x مونده ک تست نکردم / بعید میدونم مشکل ب خاطر سرعت رایت باشه
نوع دی وی دی رایتر من TSSTcorp CDDVDW TS-L633C

زمانی ک رایت ب صورت کامل تکمیل شد وقتی DVD رایت شده رو اجرا میکنم محتویات درایو رو خالی نشون میده و همچنین گزینه properties فضای اشغال شده و فضای آزاد رو 0 نشون میده

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .. تشکر :n16:

mehdigori
23-02-2015, 11:23
سلام برا رایت سی دی و دی وی دی بهترین سرعت چی هس

Mehrnaz-m
17-03-2015, 11:34
سلام دوستان
خیلی وقته مشکلی برای من پیش اومده خیلی برام واجبه که حلش کنم
مدتیه وقتی میخوام dvd رایت کنم حجمش اشغال میشه ولی هیچ فایلی رو نشون نمیده!
باید چیکار کنم ؟

esysss
29-06-2015, 23:03
یه دی وی دی لرد ویندوز 8.1 گرفتم وقتی گذاشتمش توی سیستم یه فایل text میاره که حاوی پیام زیره :
This disc contains a "UDF" file system and requires an operating system
that supports the ISO-13346 "UDF" file system specification.

حرف حسابش چیه؟

prince.ali
07-07-2015, 09:44
با سلام من یک سری فیلم 3d دارم که میخوام روی dvd9 رایتشون کنم ایا نرم افزاری هست که اینکارو بکنه و اونوقت میشه با پلیر معولی و تلویزیون 3d اونارو دید چند تا مبدل گرفتم اما اونا فقط رو بلو-ری رایت میکردن و dvd9 قبول نمیکردن

mroze
10-08-2015, 22:14
با سلام

من وقتی دیسکی رو رایت میکنم و تیک verify کردن رو هم میزنم ، گاها در مرحله ی verify ارور میده و این در حالیه که میدونم dvd رایترم ضعیفه و بین هر رایت باید 15 دقیقه بهش استراحت بدم ، اما سوالم اینجاست :
1- بهترین راه verify کردن یک دیسک رایت شده از روی یک فایل image چیست ؟
2-

momofire99
13-09-2015, 11:41
ببخشید ی سوال داشتم: چطور میتونم فایل های دی وی دی های قفل دار رو بر روی هارد دیسک کامپیوتر کپی کنم؟

gajar
23-12-2015, 23:39
- - - Updated - - -

ice_man_sh
02-02-2016, 15:57
با عرض سلام

من یه مجموعه PDF آماده کردم، می خواستم یک نرم افزار خوب برای رایت به صورت قفل گذاری شده نرم افزاری برای جلوگیری (حداقل کاربران مبتدی) از کپی و پخش این CD معرفی کنید.

خیلی ممنون

شقرهد85
12-02-2016, 11:25
سلام به مدیر عزیز،من یک فیلم روی dvd دارم که فقط باسیستم کامپیوتر دیده می شد ولی میخوامباسینمای خانوادگی ببینمش با نرم افزار convert تبدیل به mp4شد ولی توی دستگاه فقط صدا داره تصویر نمیاد کمکم میکنین لطفا؟:n40:

ask_bl
27-02-2016, 09:57
سلام به مدیر عزیز،من یک فیلم روی dvd دارم که فقط باسیستم کامپیوتر دیده می شد ولی میخوامباسینمای خانوادگی ببینمش با نرم افزار convert تبدیل به mp4شد ولی توی دستگاه فقط صدا داره تصویر نمیاد کمکم میکنین لطفا؟:n40:
سلام
بهترین کار تبدیل به vob هست
با نرم افزار ConvertXtoDVD تبدیلش کن و بعد رایت ...

changi22
20-04-2016, 10:15
سلام ... من نرم افزار درایور پک دارم که 7 و نیم گیگه میشه رو دوتا dvd رایت کنم ؟
بجز اینکه برم دی وی دی 9 بخرم رو تا دی وی دی 4 رایت کنم؟

sadeghbb
21-05-2016, 17:45
دوستان کسی اطلاع نداره چطور میشه مثلا ISO های سنگین بازی رو که حجم اونها بیشتر از 5 گیگ هست رو بدون استفاده از نرم افزار winrar تبدیل به دیسک های 4.7 کرد برای رایت ؟!
goor1377
23-01-2017, 13:24
سلام دوستان من یه دی وی دی اموزشی دارم که وقتی میخوای کپی کنی حجمش رو زیاد نشون میده میگه هارد دیسک جا نداره چطور میشه اینارو کپی کرد

danielo
25-02-2017, 16:34
بهترین نرم افزار واسه رایت فیلم واسه پخش دی وی دی چیه ؟

مثلا میخوام فیلم های دونلودی حالا شاید flv باشه mkv باشه 480P باشه 720p باشه روی دی وی دی رایت کنیم که قابل پخش روی دستگاه های دی وی دی باشه .
بهترین راه حل و بهترین نرم افزار که سریع باشه واسه اینکار چیه ؟

یک سوال دیگه دارم. مثلا یک فیلم دی وی دی را میخوام تبدیل کنم به mkv .
شما میدونید که حجم دی وی دی ها بالاست. مثلا یک فیلم 1:30 حدود 4 گیگ حجمش

خب من نرم افزار دونلود کردم . تبدیلش میکنه . ولی به من مثلا یک فایل 4 گیگی تحویل میده .
در صورتی که همون فیلم با کیفیت خوب 720p وقتی دونلودش میکنی 800 مگ بیشتر نیست .چیکار کنم که حجمش اینقدر زیاد نباشه

لطفا کمک کنید .

digiraiter
25-06-2017, 23:03
سلام
می‌خواستم یک CD موسیقی برای ماشین درست کنم.
ولی وقتی با لپ تاپ رایت کردم دیدم دو آهنگ بیشتر رایت نشده.
به خیال این که رایتر لپ تاپ خرابه از PC استفاده کردم
ولی تو PC هم فقط دو تا آهنگ ریخت
از رایتر ویندوز استفاده کردم و Standard Audio CD زدم.
آیا همچین مشکلی داشتین یا راه حل یا علت اش رو می دونید؟
با سپاس

amin658
01-08-2017, 19:55
سلام یه نرم افزار رایت سی دی معرفی کنین متشکر.:n16:

mev1341
25-09-2017, 20:16
با سلام من ashampoo 2017 را دانلود کرده ام و برای ورودی کد یا لایسنس می خواد لطفا اگر کدش را دارین برایم ارسال نمایید ممنون می شوم