PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

hp722
16-06-2011, 09:45
سلام
شما با نرو همون Make Your Own DVD-Video رو بزنین، بقیه فایلا خودشون ساخته میشن، پیغامی که میداد چیه؟

آقا وقتی Make Your Own DVD-Video رو میزنم یه صفحه باز میشه که از سمت راست گزینه Add Video Files رو میزنم و در این صفحه ی واز شده فقط vob ها رو add میکنه و بقیه رو شناسایی نمیکنه.شما میگی خودشون ساخته میشن.اون پیغام رو دیگه نداد.دستت درد نکنه یه dvd خامم از جیبم رفت.رایت کرد.اونجوری ام بالا آورد البته با منویی که خود نرو ساخته بود و وقتی فیلم رو پخش کردم دیگه زیرنویسش رو نمیاورد.به هیچ دردی نخورد.دی وی دی رو انداختم رفت.اگه کسی میدونه این چه مشکلیه یه راهنمایی بکنه

efdragunov
20-06-2011, 17:32
hi
وقتی با nero7 یک دی وی دی فیلم میسازم همه کارشم تمیز انجام شده از ساختن منو تا سرعت رایت البته اول به صورت ایمج میخوام درش بیارم و مکان ذخیره رو رو هارد انتخاب میکنم ..در ه رحال شروع میکنه به رایت خوب تااینجا تایم تبدیل رو هم مینویسه و تو یک کادری فیلم رو هم پخش میکنه ولی بعد از مدتی یهوالبته چند بار تو رایت اصلی بود یعنی مستقیم رو دی وی دی میخواستم بزنم ولی بعد این مشکل اول رو هارد ایمج میگیرم ببینم کامل ایمج میگیره یا نه!! برنامه بسته میشه!!؟؟:18::33:
قبلا این اتفاق نمی افتاد... دوبار ویندوز عوض کردم ولی باز حل نشد

D o l f i n
04-07-2011, 12:49
سلام وقت دوستان بخیر
من رو کامپیوترم دو تا دی وی دی رایتر دارم ویندوز هم 7 هست حالا
این دو هیچ دیسک خامی رو نمیشناسن فقط دیسک خام نه cd و نه dvd حتی نرو هم خود رایتر ها رو شناسایی نمیکنه
ولی اگه داخل دیسکها دیتا باشه راحت شناسایی میشه فیلم و عکس و..... و راحت میشه فیلم دید
جالب اینجاست که یه رایتر دیگه که نصب کردم راحت دیسکها شناسایی میشه
حالا موندم چیکار کنم
ویندوز هم نمیتونم عوض کنم از تورنت 43 گیگ دانلود دارم تا الان 10% دانلود شده (البته اگه راهی داره بعد نصب دوباره از اول دان نکنه بگید تا ویندوز عوض کنم)
ممنون

Mohammad King
04-07-2011, 13:15
سلام

امکان داری اپتیک رایت سوخته باشه ببرش نمایندگی.

D o l f i n
04-07-2011, 13:40
یعنی هر دو رایتر یهو اپتیک رایت سوزوندن؟
الان به نظرتون مشکل از ویندوز نیست؟

ask_bl
04-07-2011, 14:35
سلام

جالب اینجاست که یه رایتر دیگه که نصب کردم راحت دیسکها شناسایی میشه
خوب مشکل از ویندوز نمیتونه باشه!
رایتر هاتون رو با یه سیستم دیگه تست کنین

حتی نرو هم خود رایتر ها رو شناسایی نمیکنه
کابل ها رو اگر ساتا هستن پورت هاشو عوض کنین و توی بایوس تست کنین!
نرو باید بشناسدشون!
با نرم افزار رایت دیگه هم این مشکل هست ؟

D o l f i n
04-07-2011, 16:40
رایتر ها رو که با سیستم دیگه ای تست نکردم
نرم افزار CloneCD راحت رایترها رو شناسایی میکنه و مشکلی نداره

De through De
05-07-2011, 09:11
این هاهم مد نظر باشه :

------ CD/DVD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) های خام دیگری را نیز امتحان نمائید.

------ اگر DVD درایو تون Samsung از خیر اون بگذرید ، اگه میتونید پسش بدید و DVD درایو دیگر مثل LG یا Pioneer یا Liteon بگیرید

اگر قصد تعویض ویندوز را دارید :

اگر از IDM استفاده می کنید درمسیر نمایش داده شده در تصویر زیر یک سابفولدر بنام DwnlData هست که محل موقت ذخیره فایلهای در حال دانلود هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فعلا تو سیستمم ایکس پی هست ، شما در ویندوز 7 تون به سابفولدر مذکور رفته یا کل محتویات یا فایل مربوط به دانلود مذکور را به درایو دیگر کپی نمائید.بعدا برای احتیاط از ویندوز تون به همون شکل با نورتون گاست یا آکرونیس یا ... یک تصویر تو درایو دیگرتون بگیرید. بعدا ویندوزتون را از نو نصب نمائید.و پس از نصب IDM دو باره به فولدر بک آپ DwnlData بورید و تمام محتویات اونو به محل اصلی خود که تو ویندوز جدیدتون هست یعنی فولدر جدید DwnlData کپی نمائید ، و دانلود را از همون جایی که مونده میتونید ادامه دهید ، اگر دانلود منیجر شما بغیر از IDM هست پیگیر محل موقت ذخیره فایلهای در حال دانلود باشید و با مثل روال فوق عمل نمائید.

در هر موقعیت اگر کارتون به هر علتی کرش بخوره فایل تصویر ویندوزتون میتونه ویندوزتونو به وضعیت سابق برگردونه.

roohoravan
11-07-2011, 18:18
سلام. يك فايل دارم كه محتويات يك سي دي ويندوز ايكس پي را داخلش ريختم و حالا ميخوام از اين فايل ايميج بگيرم بطوريكه وقتي اين ايميج را اجرا ميكنم همانند زماني باشد كه خود سي دي ويندوز را داخل سي دي رام گذاشتم يعني ايميج مثل سي دي ويندوز اجرا بشه.ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه چه جوري ايميج بگيرم. (سي دي رام سيستم خراب شده و نميتونم سي دي را داخل دستگاه بذارم.)ممنون

ask_bl
13-07-2011, 00:15
سلام. يك فايل دارم كه محتويات يك سي دي ويندوز ايكس پي را داخلش ريختم و حالا ميخوام از اين فايل ايميج بگيرم بطوريكه وقتي اين ايميج را اجرا ميكنم همانند زماني باشد كه خود سي دي ويندوز را داخل سي دي رام گذاشتم يعني ايميج مثل سي دي ويندوز اجرا بشه.ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه چه جوري ايميج بگيرم. (سي دي رام سيستم خراب شده و نميتونم سي دي را داخل دستگاه بذارم.)ممنون
سلام
اگر از نرو استفاده میکنین، Copy Disk رو بزنین و طبق عکس:

sokote mordab
14-07-2011, 14:25
سلام
20 موزیک mp3 هست به ترتیب از 1 تا 20 شماره گذاری کردم و رایت شد در کامپیوتر همان ترتیبی که می خواهم پخش می کند ولی در پلیر های دیگر به یک ترتیب دیگه چکار باید بکنم؟

MrGee
14-07-2011, 15:23
بايد اين طوري شماره گذاري كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يا

Ship Storm
14-07-2011, 15:58
سلام
20 موزیک mp3 هست به ترتیب از 1 تا 20 شماره گذاری کردم و رایت شد در کامپیوتر همان ترتیبی که می خواهم پخش می کند ولی در پلیر های دیگر به یک ترتیب دیگه چکار باید بکنم؟

یک احتمال هم داره اونم اینکه پلیرهای شما در حالت RND قرار گرفته باشه

sokote mordab
14-07-2011, 17:53
ممنون مشکل حل شد با نام گذاری 0 اول نام

arazboy
20-07-2011, 08:15
با سلام
یک د.ربیم فیلم برداری سونی دارم که فایل ها را movie clip (mpeg) ضبط می کند
وبرای ریختن در dvd مشکل دارم چکار کنم تا مشکل ام بر طرف شود

Ghaioom
21-07-2011, 07:49
با سلام
یک د.ربیم فیلم برداری سونی دارم که فایل ها را movie clip (mpeg) ضبط می کند
وبرای ریختن در dvd مشکل دارم چکار کنم تا مشکل ام بر طرف شود
شما از ابزار nero vision در خود نرو استفاده کنید رایت میشه رو dvd

arazboy
22-07-2011, 09:02
شما از ابزار nero vision در خود نرو استفاده کنید رایت میشه رو dvd

میشه بیشتر راهنمایی کنید من تا حالا با این برنامه کار نکرده ام

Ghaioom
23-07-2011, 09:11
میشه بیشتر راهنمایی کنید من تا حالا با این برنامه کار نکرده ام
برید start / all programs / nero بعدش بگرد nero vision رو. اگه نبود باید یه نسخه ی دیگه یا کاملتر از نرو رو نصب کنی تا این ابزار اضافه بشه. کار کردن هم باهاش آسونه.

این ابزار به صورت جدا هم برای دانلود هست.
اینم لینکش اگه نداشتی تو سیستمت بگیر.

لینک دیگه (نسخه ی پایینتر از ابزار هست)

یا

یا

VBYOFSKI
03-08-2011, 19:48
سلام
من میخوام 2 تا فیلم DVD تو یک DVD رایت کنم.
این 2 تا فیلم هم SUBTITLE داره و هم می خام براش منو یا اتوران بزارم.خواهش مکینم هر چه زودتر راهنماییم کنید.:11:

shabnam1986
05-08-2011, 10:51
میشه بگین گزینه اول این صفحه یعنی چی؟

jafarian
05-08-2011, 14:18
به وسیله این گزینه میتونید CD یا DVD خودتون تبدیل به یک فلش کنید یعنی هرفایلی که میخواین روش کپی یاکه پاک کنیدطرزکارشم به این صورته که وقتی گزینه اول انتخاب کردین بعدش که گزینه next زدین پنجره ای باز میشه به عنوان autoplay بعد شما هر برنامه ای که خواستین روی dvd خودتون میتونید کپی یا حذف کنید:20:

shabnam1986
05-08-2011, 19:32
حتی دی وی دی های معمولی؟؟؟؟

joe_satriani
05-08-2011, 20:48
حتی دی وی دی های معمولی؟؟؟؟

با سلام
دی وی دی رام ها رو نمیتونید پاک کنید
فقط میتونید ادامشون رایت کنید و یا بخونید

موفق باشید.

shabnam1986
06-08-2011, 18:22
با سلام
دی وی دی رام ها رو نمیتونید پاک کنید
فقط میتونید ادامشون رایت کنید و یا بخونید

موفق باشید.

تو رو خدا میشه ساده تر توضیح بدین من با گزینه دوم دیتا رایت میکنم اما از گزینه اول هنوز سر در نیاودم

jafarian
06-08-2011, 23:02
اون گزینه کارفلش انجام میده یعنی cd و dvd شما مثل فلش عمل میکنه .

joe_satriani
08-08-2011, 21:27
اون گزینه کارفلش انجام میده یعنی cd و dvd شما مثل فلش عمل میکنه .

با سلام
یعنی سی دی یا دی وی دی که از نوع رام باشن رو رایت میکنه و ما میتونیم از داخلشون فایل ها رو پاک کنیم؟؟

موفق باشید.

ahmaden
09-08-2011, 00:53
با سلام
یعنی سی دی یا دی وی دی که از نوع رام باشن رو رایت میکنه و ما میتونیم از داخلشون فایل ها رو پاک کنیم؟؟

موفق باشید.

در دی وی دی های معمولی که حجمشون 4.7 گیگابایته خیر ، به هیچ عنوان نمیشه !
ولی در دی وی دی های مدل rewritable یا قابلیت رایت مجدد میشه.... یعنی دقیقا مثل کول دیسک ! میشه براحتی فایل رو پاک کنی ! یعنی امروز روش ویدوز 7 رایت کنی ! فردا پاکش کنی روش فیلم رایت کنی بدی به دوستت :10:
بدرود.

nelahe
11-08-2011, 12:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رایت با خود ویندوز
سلام

دو سوال در مورد رایت کردن با خود ویندوز داشتم

1- چطوری تعداد بزنیم خیلی سخته یکی یکی کپی و رایت کنیم (این خیلی برام مهمه)

2- چطور ته سی دی را باز نگه داریم

MrGee
12-08-2011, 00:02
ويندوز خودش ته سي دي رو باز مي زاره و احتياجي به اين كار نيست

در مورد تعداد هم همچين تنظيماتي رو ويندوز نداره و بايد يكي يكي رايت كرد البته شايد بتونيد از اون فايلها مثلا ده تا كپي بگيريد و بزاريد تو درايو سي بعد اونها رو كات كنيد به پوشه رايت اين اين جوري زمان زيادي هم نمي خواد
نمي دونم چرا شما از برنامه هاي رايت استفاده نمي كنيد

nelahe
13-08-2011, 08:50
ويندوز خودش ته سي دي رو باز مي زاره و احتياجي به اين كار نيست

در مورد تعداد هم همچين تنظيماتي رو ويندوز نداره و بايد يكي يكي رايت كرد البته شايد بتونيد از اون فايلها مثلا ده تا كپي بگيريد و بزاريد تو درايو سي بعد اونها رو كات كنيد به پوشه رايت اين اين جوري زمان زيادي هم نمي خواد
نمي دونم چرا شما از برنامه هاي رايت استفاده نمي كنيد

در مورد این روشتون بیشتر توضیح می دهید (ده تا کپی....)

مشکلی که با رایت ویندوز است اینه که یک بار باید اون فایل را به سی دی سند کنم یک بار هم باید بروم داخل سی دی و اون را رایت کنم

راهی وجود دارد که فقط هر بار رایت را تکرار کنیم و لازم نباشد فایل را بفرستیم به سی دی

راستش نرو مشکل داره هر چی هم پاکش می کنم درست نمی شه یعنی بیشتر فکر می کنم بیشتر مشکل خود سیستم است

MrGee
14-08-2011, 08:01
در واقع فايلهايي كه براي رايت در سي دي قرار داده مي شوند اول به اين آدرس مي رن

C:\Documents and Settings\UserName\Local Settings\Application Data\Microsoft\CD Burning
و موقع رايت از اين آدرس به سي دي رايت مي شن و بعد از رايت ويندوز اون ها رو حذف مي كنه
حالا اگه شما از فايلهاي تون ده بار كپي بگيريد و تو پوشه
C:\Documents and Settings\UserName\Local Settings\Application Data\Microsoft
بزاريد بعد از هر بار رايت و حذف فايلها مي تونيد يكي از اون ده تا كپي رو به اون پوشه Cut كنيد تا بدون اتلاف وقت و سريعا به اون آدرس Cut شده و آماده رايت باشن

در هر صورت شما مجبوريد پيت كامپيتور باشيد كه سي دي ها رو بعد از رايت جا به جا كنيد و فوقش دوتا سه كليك اضافه هم بايد بكنيد

فكر نمي كنم

برنامه رايت كه فقط نرو نيست اين همه برنامه رايت وجود داره كه يكي از خوبهاشون هم Ashampoo Burning Studio هست

Iceboy_LOVE
15-08-2011, 16:33
درود

ویندوز XP 64 بیت از دوستم گرفتم و میخوام رو DVD مثل خودش رایت کنم
برنامه ashampoo burning studio 10 استفاده میکنم
برای ایمیج گرفتم باید چه نوع فرمت و تنظیمی بکار برد و برای رایت کردن رو DVD چی کار کنم ؟

شما با ایمیج گیری موافق هستین یا اینکه DVD ویندوز داخل DVD writer بزارم و DVD خام داخل اون یکی DVD writer و کپی و رایت کنم ؟

MrGee
15-08-2011, 16:52
فرقي نمي كنه كه كپي كنيد يا اينكه اميج بگيريد چون در هر دوحالت بوت سكتور سي دي ذخيره مي شه و مشكل بوت به وجود نمي ياد

nelahe
16-08-2011, 09:58
سلام چند سوال

1- رایت سی دی عکس یا فیلم یا آهنگ به صورتی که در ویدئو سی دی خوانده شود؟

(البته فکر می کنم این به سه سوال تقسیم شود)

2- همین سه سوال بالا در مورد DVD

3- تبدیل سی دی که به صورت DAta بوده به سی دی که در ویدئو سی دی خوانده شود

4- همان سوال بالا در مورد dvd

MrGee
16-08-2011, 13:41
برنامه هاي رايت اكثرا خودشون اين كارها رو مي كنن

براي نشون دادن عكس دو سي دي پليرها بايد اونها رو به فرمت VCD يا همون DAT تبديل كنيد تا به صورت ويدئو نشون داده بشن دي وي دي پليرها هم اغلب عكسها رو اگر به صورت ديتا ذخيره شده باشن باز مي كنند

براي پخش فايلهاي صوتي كافيه كه اونها فرمت mp3 داشته باشن و به صورت ديتا رايت شده باشن

براي ويديوها هم اول بايد به فرمتهاي قابل پخش در سي دي وي دي پليرها در بيان و بعد رايت بشن كه اينكار رو بايد با برنامه هاي تبديل ويدئو انجام داد البته نرو هم اين قابليت رو داره و مي تونه فرمتهاي مختلف رو به فرمتهاي قابل پخش در سي دي و دي وي دي تبديل كنه

براي خونده شدن سي دي هاي ديتا در دستگاه ها هم اغلب تنها راه رايت مجدد اونها به طور قابل پخش در دستگاهها بر روي يه سي دي ديگه هست

اين هم چند تا عكس

nelahe
16-08-2011, 16:19
برنامه هاي رايت اكثرا خودشون اين كارها رو مي كنن

براي نشون دادن عكس دو سي دي پليرها بايد اونها رو به فرمت VCD يا همون DAT تبديل كنيد تا به صورت ويدئو نشون داده بشن دي وي دي پليرها هم اغلب عكسها رو اگر به صورت ديتا ذخيره شده باشن باز مي كنند

براي پخش فايلهاي صوتي كافيه كه اونها فرمت mp3 داشته باشن و به صورت ديتا رايت شده باشن

براي ويديوها هم اول بايد به فرمتهاي قابل پخش در سي دي وي دي پليرها در بيان و بعد رايت بشن كه اينكار رو بايد با برنامه هاي تبديل ويدئو انجام داد البته نرو هم اين قابليت رو داره و مي تونه فرمتهاي مختلف رو به فرمتهاي قابل پخش در سي دي و دي وي دي تبديل كنه

براي خونده شدن سي دي هاي ديتا در دستگاه ها هم اغلب تنها راه رايت مجدد اونها به طور قابل پخش در دستگاهها بر روي يه سي دي ديگه هست

اين هم چند تا عكس

سلام فرق فرمت ام پی تری رایت کردن با فرمت Adiuo رایت کردن چیه (عکس اول گزینه 1 و 2)

در عکس اول گزینه سوم چه کاری می کند

یه لطفی هم می کنید

گزینه های مشخص شده در عکس دوم را توضیح مختصری در موردشون بگذارید مرسی

MrGee
16-08-2011, 16:31
در Audio CD فايلها به فرمت wav تبديل مي شن و حجمشون رو چند برابر مي شه به طوري كه تو يه سي دي فقط 15 تا آهنگ مي شه ذخيره كرد ولي در عوض سازگاري بالا مي ره و اين سي دي تو دستگاههاي بيشتري قابل خوندن هست

ولي گزينه دوم تقريبا مثل همون رايت MP3 به صورت ديتا هست (البته فكر كنم)

خودش نوشته چي كار مي كنه
فقط فايل ها رو به سي دي كپي مي كنه به طوري كه فقط تو كامپيوتر قابل پخش هستند
البته من فكر كنم تو دي وي دي پلير ها و دستگاه هايي كه انعطاف پذيري بالايي دارند هم قابل پخش باشه

در مورد عكس دوم هم اونجا خودش واضح نوشته و اگه بخوام توضيح بدم فقط بايد اون توضيحات رو ترجمه كنم

nelahe
18-08-2011, 17:41
از کجا بفهمیم یک سی دی یا دی وی دی چقدر طول می کشد که رایت شود؟؟؟؟

MrGee
18-08-2011, 20:24
برنامه هاي رايت اغلب زمان تقريبي باقي مانده رو نشون مي دن
ولي اين بيشتر به تجربه افراد برمي گرده كه تو چه سيستمي باچه سرعتي و چه ميزان اطلاعات تو چند دقيقه رايت مي شه

arashlolos
21-08-2011, 14:36
سلام
با Ashampoo Burning Studio 10 میخوام رو یه dvd که شامل فایل های مختلف هستش دوباره فایل های بیشتری رایت کنم که پر بشه.چیکار کنم؟
کدوم قسمتش باید برم؟
همون مالتی ... رو میگم.چجوریه؟

MrGee
21-08-2011, 14:44
بستگي به اين داره كه شما آخر dvd رو باز گذاشته باشيد يا نه

اگه اين كار رو كرده باشيد كار خاصي نمي خواد و بايد به طور معمولي رايت كنيد ولي اگه آخرش باز نباشه نمي شه

arashlolos
21-08-2011, 14:55
بستگي به اين داره كه شما آخر dvd رو باز گذاشته باشيد يا نه

اگه اين كار رو كرده باشيد كار خاصي نمي خواد و بايد به طور معمولي رايت كنيد ولي اگه آخرش باز نباشه نمي شه
آخرش یادم نیست ولی خطا میده که دیسک خالی نیست!پس بستست آخرش مگه نه؟
الان بخوام یه dvd جدید رایت کنم و آخرشو با آشامپو 10 باز بزارم خودش خودکار باز میزاره مگه نه؟
(تو قسمت رایت فایل ها) فیلم و صدا و عکس قاطی میخوام رایت کنم برای نگهداری عکس ها
همین گزینه خوبه دیگه

MrGee
21-08-2011, 20:22
بله آخر اون دي وي دي بسته شده
من الان دي وي دي خام ندارم كه تست كنم ولي گزينه اي كه توش multisession داره به اين كار مربوط مي شه و بايد با توجه به متن گزينه تيكش رو فعال يا غير فعال كنيد

hellfire
23-08-2011, 08:51
سلام دوستان. من چند تا فایل تصویری رو میخواستم بر اساس VCD با NERO رایت کنم. حالا مشکلی که دارم اینه که چندتا از اینا فرمتشون NTSC هست و چندتا PAL . وقتی هم میخوام رایت کنم یا دیسک رو بر اساس NTSC رایت میکنه یا بر اساس PAL . نمیشه کاری کرد که بی خیال هماهنگی فرمت ها باشه و هر دو فرمت در دیسک باشه و دیسک VCD رایت کنه؟

hellfire
25-08-2011, 09:11
چه قدر این قسمت انجمن سوت و کوره، کسی نبود راهنماییم کنه؟؟؟

Mr.World.Wide
25-08-2011, 18:13
نه عزیز من نمیشه خودت حساب کن چجور یه دیسک هم پال باشه و هم ntsc

hellfire
26-08-2011, 05:11
نه عزیز من نمیشه خودت حساب کن چجور یه دیسک هم پال باشه و هم ntsc
اینجوری میشه که توی دیسک هم پال هست هم ان تی اس سی!:31:
من خودم یه دیسک Vcd اینجوری داشتم. و اتفاقا فایلای همون دیسکه خدا بیامرزو که رو هاردم مونده میخواستم رایت کنم.

meqi
02-09-2011, 08:34
با سلام .من نرم افزار alchol 120 رو دارم و رجیستر کردم .یه بار حین کار باهاش به اینترنت وصل بودم مثل اینکه سریال رو فرستاده و فهمیده که اصل نیست حالا بالا نمیاد و رجیستر مجدد می خواد .چیکار کنم که کلا دیگه این مشکل پیش نیاد؟

Ship Storm
04-09-2011, 22:48
با سلام .من نرم افزار alchol 120 رو دارم و رجیستر کردم .یه بار حین کار باهاش به اینترنت وصل بودم مثل اینکه سریال رو فرستاده و فهمیده که اصل نیست حالا بالا نمیاد و رجیستر مجدد می خواد .چیکار کنم که کلا دیگه این مشکل پیش نیاد؟

منوی view و سپس گزینه option و بعد از تب general تیک گزینه auto chek current version status via internet at start رو بردارید

mansourfcb
05-09-2011, 14:37
با سلام

من یه فیلم به حجم حدودا 7 گیگ دارم که میخوام روی دی وی دی بریزمش.
با نرو میشه اونو رو 2 تادی وی دی ریخت یا اینکه باید نرم افزار دیگه ایی استفاده کرد؟

Ghaioom
05-09-2011, 14:40
با سلام

من یه فیلم به حجم حدودا 7 گیگ دارم که میخوام روی دی وی دی بریزمش.
با نرو میشه اونو رو 2 تادی وی دی ریخت یا اینکه باید نرم افزار دیگه ایی استفاده کرد؟
با nero vision که تو خود نرو هست فکر کنم بتونی اینکارو بکنی. یا میتونی یه dvd9 بگیری. یعنی 9 گیگه میتونی رو این بریزی.

hamidcivil
08-09-2011, 20:24
با سلام..
من 6 تا فایل فیلم با پسوند AVI دارم و میخام بر روی DVD رایت کنم بطوری که در دستگاه پلیر خانگی پخش بشه
ولی با هر نرم افزار امتحان می کنم نمیشه اینا را بر روی DVD رایت کرد
لطفا راهنمایی کنید برای رایت فیلم با پسوند AVI بر روی DVD چکار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
09-09-2011, 15:42
از برنامه زیر استفاده کنین:

VSO ConvertXtoDVD

#joker#
11-09-2011, 10:15
سلام دوستان.من يه تعداد عكس با دوربين انداختم و مي خوام اونا رو سي دي رايت كنم ولي بعد رايت هيچ vcd اونا رو نشون نمي ده.ميشه راهنماييم كنين چيكار كنم؟(نميدونم موضوعم بي ربطه يا نه؟ولي جز اينجا جايي پيدا نكردم بپرسم)با چه نرم افزاري اينكارو انجام بدم؟

MrGee
11-09-2011, 12:14
بايد اونها رو با برنامه هايي مثل نرو به ويديو VCD تبديل كنيد و بعد اونها رو روي cd رايت كنيد

اگه همين جوري به صورت ديتا رايت كنيد فقط dvd player ها اون رو مي شناسند.

nimall
11-09-2011, 12:18
چگونگي رايت اهنگ روي

dvd

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

چگونگي رايت اهنگ روي dvd

Ghaioom
11-09-2011, 12:23
چگونگي رايت اهنگ روي dvd

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

چگونگي رايت اهنگ روي dvd
صوتی یا تصویری؟
تصویری از nero vision استفاده کن. یکی از ابزارهای نرو هست.

nimall
11-09-2011, 13:21
رايت اهنگ روي dvd
رايت mp3 روي dvdو با قابليت بخش روي video cd va dvd ......

#joker#
11-09-2011, 13:21
مشكل منم اينه به صورت vcdوsvcd رايت كردم و با dvd پلير باز هم پخش نشد

Mohammad King
11-09-2011, 14:23
سلام

پسوند فایل های شما چی هست؟

باید رایت ویدیو رایت کنید

#joker#
11-09-2011, 21:17
jpegهستن.بعلاوه يه سوال ديگه هم دارم.يه دوربين هندي كم دارم كه مموري نيست نواره فيلمهاشو چطور ميتونم بزنم رو كامپيوتر و رايت كنم رو سي دي كه با پليرها بشه پخشش كرد؟

Ship Storm
13-09-2011, 09:03
يه دوربين هندي كم دارم كه مموري نيست نواره فيلمهاشو چطور ميتونم بزنم رو كامپيوتر و رايت كنم رو سي دي كه با پليرها بشه پخشش كرد؟

شما نیاز به کارت کپچر و تجهیزات مخصوص دارید که بتونید فرمت VHS رو به CD تبدیل کنید

R.Karaj
14-09-2011, 13:50
با سلام..
من 6 تا فایل فیلم با پسوند AVI دارم و میخام بر روی DVD رایت کنم بطوری که در دستگاه پلیر خانگی پخش بشه
ولی با هر نرم افزار امتحان می کنم نمیشه اینا را بر روی DVD رایت کرد
لطفا راهنمایی کنید برای رایت فیلم با پسوند AVI بر روی DVD چکار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز سلام

توی برنامه nero وقتی شما گزینه VCD یا SVCD رو انتخاب کنی و فایلای فیلم با فرمت AVI , mpg ,mpg4 و ... رو که انتخاب کنی زمانی که دگمه BURN رو برای رایت میزنی قبلش فایلارو به فرمتی که توی vcd بتونه نمایش داده بشه تبدیل میکنه بعد از تبدیل رایت میکنه

امیدوارم مشکلت حل بشه

R.Karaj
14-09-2011, 13:54
سلام دوستان.من يه تعداد عكس با دوربين انداختم و مي خوام اونا رو سي دي رايت كنم ولي بعد رايت هيچ vcd اونا رو نشون نمي ده.ميشه راهنماييم كنين چيكار كنم؟(نميدونم موضوعم بي ربطه يا نه؟ولي جز اينجا جايي پيدا نكردم بپرسم)با چه نرم افزاري اينكارو انجام بدم؟

دوست عزیز سلام

توی برنامه nero اگه میخای عکسات روی vcd نشون داده بشه باید نوع سی دی که رایت میکنی تو منوی اول vcd رو انتخاب کنی و بعد فایلای عکستو add کنی که اتوماتیک عکساتو توی پوشه image از سی دی میندازه که توی vcd هم نشونش میده

امیدوارم مشکلت حل بشه

Glad Boy
18-09-2011, 19:42
سلام

دوستان می خوام با Alcohol 120% یه سری فایل رو از روی هارم بزنم روی DVD ! ولی نمی دونم چطوری باید این کار رو انجام داد !
اصلا میشه با این نرم افزار این کار رو کرد ؟ اگه میشه لطفا توضیح بدید چطوری .

Ship Storm
18-09-2011, 22:30
سلام

دوستان می خوام با Alcohol 120% یه سری فایل رو از روی هارم بزنم روی DVD ! ولی نمی دونم چطوری باید این کار رو انجام داد !
اصلا میشه با این نرم افزار این کار رو کرد ؟ اگه میشه لطفا توضیح بدید چطوری .

این نرم افزار برای کپی و پشتیبان گیری و ساخت درایو های مجازی و ساخت ایمیج از سی دی و دی وی دی ها تهیه شده البته تو مشخصات نرم افزار زده شده که برای رایت سی دی های خش دار و قفل دار هم بکار میره
شما Nero رو نصب کن و خیلی راحت فایل هاتون رو رایت کنید

Glad Boy
18-09-2011, 23:27
آخه من تا حالا از Nero استفاده می کردم که خیلی هم عالی بود. ولی Nero یی که من همیشه نصب می کردم Nero 7 Essentials
بود که روی DVD رایترم بود. ولی تازگی هم یه پیغام از طریق ویندوز میداد که فکر کنم معنی ش این میشد که این نرم افزار دیگه قدیمی
شده و توسط سایت سازنده پشتیبانی نمیشه لطفا نسخه جدیدترش رو نصب کنین !
من Nero 9 هم داشتم که نصب کردم ولی نتونستم کرکش کنم ! سریالش رو قبول نمی کرد. این Nero7 که قبلا داشتم خیلی خوب بود
زیاد چیزای اضافی نصب نمی کرد ! بر عکس Nero های جدید که وقتی نصب می شه همه سیستم میشه Nero ! که می دونم البته
خیلی چیزهاش رو میشه نصب نکرد ولی کلا من اصلا از ورژن های جدیدش خوشم نمیاد !
حالا میشه یه Nero خوب که کرکش هم کار کنه بهم معرفی کنید ؟!

Glad Boy
19-09-2011, 00:00
آقا مشکلم حل شد !
خودم یه نسخه از Nero پیدا کردم به اسم Nero 10 Lite Micro که همونی بود که می خواستم. فقط ابزار رایت Nero داخلش هست،
حجمش هم فقط 22 مگ بود که دانلود کردم.
فقط یه سوال ! اگه به اینترنت وصل باشم می تونم Nero رو باز کنم و باهاش DVD رایت کنم !؟ از کار نمی افته ؟!
_________
ببخشید من فکر کردم خود سیستم این دو تا پست من رو یکی می کنه اگرنه همون قبلی رو ویرایش می کردم !!

safoora55
22-09-2011, 18:38
سلام دوستان
دی وی دی رایتر من جدیدا سی دی رو نمی خونه دی وی دی هم فقط اگر خیلی تمیز باشه میخونه و اصلا نمیشه باهاش برنامه نصب کرد(اجرا نمی کنه) تمیزش هم کردم ولی فرقی نکرد.
ممنون میشم جواب بدید

Ship Storm
22-09-2011, 19:29
سلام دوستان
دی وی دی رایتر من جدیدا سی دی رو نمی خونه دی وی دی هم فقط اگر خیلی تمیز باشه میخونه و اصلا نمیشه باهاش برنامه نصب کرد(اجرا نمی کنه) تمیزش هم کردم ولی فرقی نکرد.
ممنون میشم جواب بدید
با این تفاسیر که شما بیان کردید میتونم بگم اپتیک دستگاه شما ضعیف شده

Glad Boy
23-09-2011, 17:06
دوستان با یه دی وی دی رایتر معمولی از اینا که سی دی و دی وی دی رو باهم دارن حدودا چندتا دی وی دی میشه رایت کرد !؟

saeedss
02-10-2011, 18:56
با سلام

من میخام یه dvd صوتی تصویری که پسوندش vob هست رو در سیستمم کپی کنم و بعدش از یکی دو فایل مشخص رایت بگیرم
یه بار اینکارو کردم و فقط تصویر رایت شده و dvd که رایت کردم صدا نداره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1043x180.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1043x180.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این فایلهایی که دورشون خط قرمز کشیدم رو کپی کردم و بعدش با نرو اینا رو رایت کردم اما فقط تصویر رایت شده و صدا نداره.
حالا چیکار باید بکنم که صدا هم رایت بشه؟

Ship Storm
02-10-2011, 20:18
دوستان با یه دی وی دی رایتر معمولی از اینا که سی دی و دی وی دی رو باهم دارن حدودا چندتا دی وی دی میشه رایت کرد !؟

یعنی چی سی دی و دی وی دی رو با هم دارند ؟
تعداد رایت کردن اصلا مشخص نمیکنه چون بستگی به شرایط کاری و جنس اپتیک دستگاه داره
تعداد دقیقی نمیشه گفت

ghombolak
16-10-2011, 07:29
سلام

من نسخه ی میکرو نرو 11 رو نصب کردم اما گزینه ای برای رایت ویدیو روی CD نداشت.مگه میشه تمام گزینه های رایت روی CD داشته باشه،فقط ویدیو نداشته باشه؟

nelahe
17-10-2011, 12:21
سلام من چند تا سوال داشتم

1- من یک سی دی فیلم و یک سی دی کارتون دارم

می خوام این دو تا را با هم روی یک دی وی دی بریزم

و این دی وی دی قابل خواندن در دی وی دی پلیر باشد

خب:
برای این کار این دو تا سی رو روی هارد کپی کردم

بعد هم گزینه دی وی دی پلیر را باز کردم برای رایت

اما این ارور را می دهد چرا باید چکار کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

2- تاز گی ها یک دی وی دی رایتر انداختم

وقتی داخلش سی دی می گذارم برای خواندن

شاید یک الی دو دقیقه طول می کشد بخواند چرا

3- وقتی سی دی رایت می کنیم حتماً باید یک بار چک بشه ؟؟؟
من همیشه چک می کنم اما دقیقا هر دفعه که چک نکردم بعدا سی دی باز نشده
در صورتی که هیچگاه ارور نداده!!!!

4- میشه سی دی موقع رایت ارور ندهد و حتی چک می کنیم درست است امکانش هست که بعداً باز نشود؟! ؟! ؟!

5- بعضی از دی وی دی ها یا سی دی رایتر یا رام ها هستند که روشون ننوشته چی هستند

از کجا باید نام درایو اون دی وی دی رایتر یا رام را درون مای کامپیوتر فهمید

یا فهمید رایتر است یا رام

Ghaioom
17-10-2011, 15:41

خب:

2- تاز گی ها یک دی وی دی رایتر انداختم

وقتی داخلش سی دی می گذارم برای خواندن

شاید یک الی دو دقیقه طول می کشد بخواند چرا

3- وقتی سی دی رایت می کنیم حتماً باید یک بار چک بشه ؟؟؟
من همیشه چک می کنم اما دقیقا هر دفعه که چک نکردم بعدا سی دی باز نشده
در صورتی که هیچگاه ارور نداده!!!!

4- میشه سی دی موقع رایت ارور ندهد و حتی چک می کنیم درست است امکانش هست که بعداً باز نشود؟! ؟! ؟!

5- بعضی از دی وی دی ها یا سی دی رایتر یا رام ها هستند که روشون ننوشته چی هستند

از کجا باید نام درایو اون دی وی دی رایتر یا رام را درون مای کامپیوتر فهمید

یا فهمید رایتر است یا رام
1- شما باید از ابزار nero vision موجود در خود نرو استفاده کنی.
5- برای فهمیدن رایتر یا رام تو مای کامپیوتر اگه نوشته شده باشه RW رایتر هست اگه ROM نوشته باشه رام هست.
(پرش شماره سوالتو حال کردی؟) D: بقیشو درست نمیدونم.
ما سی دیهایی که میزنیم چک نمیکند یکسره میزند :31:و مشکلی ندارد.
چک کردن منظور شما encode باشه؟ یا نه چک هم مثل اینکه میکنه نرو قبل رایت. درست نمیدونم.

nelahe
19-10-2011, 13:33
1- شما باید از ابزار nero vision موجود در خود نرو استفاده کنی.
5- برای فهمیدن رایتر یا رام تو مای کامپیوتر اگه نوشته شده باشه RW رایتر هست اگه ROM نوشته باشه رام هست.
(پرش شماره سوالتو حال کردی؟) D: بقیشو درست نمیدونم.
ما سی دیهایی که میزنیم چک نمیکند یکسره میزند :31:و مشکلی ندارد.
چک کردن منظور شما encode باشه؟ یا نه چک هم مثل اینکه میکنه نرو قبل رایت. درست نمیدونم.

سلام

1- روش کار با nero vision را می گویید

5- مثلاً الان در یک سیستم

خب در مای کامپیوتر نوشته dvd Rom

اما من دی وی دی رایتر انداختم روی سیستم و rw را روی دی وی دی نوشته است !!!!

takin_soft
20-10-2011, 15:33
می بخشید من یه سری اطلاعات رو هارد اکسترنال دارم می خوام بریزم رو لپ تاپم چه جوری میشه وصلش کنم به لپ تاپ؟ اصلا میشه؟

Ghaioom
20-10-2011, 18:04
سلام

1- روش کار با nero vision را می گویید

5- مثلاً الان در یک سیستم

خب در مای کامپیوتر نوشته dvd Rom

اما من دی وی دی رایتر انداختم روی سیستم و rw را روی دی وی دی نوشته است !!!!

اینجا مثل اینکه یه چیزی دربارش هست:

ولی ببین ویزیون هم مثل خود نرو هست آسونه اگه انگلیشت خوب باشه میفهمی چی به چیه. ولی آسونه. خودت تلاش بکن :31:
سوال بعدیت رو هم نمیدونم چرا اینجوریه.

nelahe
20-10-2011, 18:33
سلام بهترین ورژن نرو چنده

2- سی دی که خودش در سی دی پلیر می خواند اگر سی دی به سی دی بشه اون سی دی رایت شده این قابلیت را حفظ می کنه؟

3- وقتی نرو رو نصب می کنم
چندین ابزار همراهش نصب می شه

حالا به جز اون nero vision
اصلاً این ابزارها کارایی دارند؟؟؟؟

4- برای این مورد برنامه یا راه های دیگه ای هم وجود داره؟؟؟

خب:

Erfan.B
21-10-2011, 15:46
می بخشید من یه سری اطلاعات رو هارد اکسترنال دارم می خوام بریزم رو لپ تاپم چه جوری میشه وصلش کنم به لپ تاپ؟ اصلا میشه؟

دوست من شما نباید سؤالت رو این جا می پرسیدی می تونستی تو قسمت لپ تاپ ها و یا قسمت مربوط به مشکلات هارد دیسک ها مطرح می کردی.
به هر حال...
مشکلی نیست شما می تونی هارد اکسترنالت رو وصل کنی به لپ تاپت و اطلاعاتت رو کپی کنی داخل لپ تاپت.
برای ارائه ی جزئیات هم می تونی یه تاپیک این جا بزنی تا بیش تر راهنمایی بگیری :

موفق باشی دوست من.:11:

Erfan.B
21-10-2011, 15:58
سلام بهترین ورژن نرو چنده

2- سی دی که خودش در سی دی پلیر می خواند اگر سی دی به سی دی بشه اون سی دی رایت شده این قابلیت را حفظ می کنه؟

3- وقتی نرو رو نصب می کنم
چندین ابزار همراهش نصب می شه

حالا به جز اون nero vision
اصلاً این ابزارها کارایی دارند؟؟؟؟

4- برای این مورد برنامه یا راه های دیگه ای هم وجود داره؟؟؟

1) از چه ویندوزی استفاده می کنی؟ معمولاً نرو ورژن های جدیدش به غیر از بتاهاش همیشه بهتر عمل می کنه.
2) بله به شرط این که با سرعت پایین رایت شده باشه.
3) بستگی به کاربردتون داره و می تونید اگه نیاز نداریدشون موقع نصب غیر فعالشون کنید (توصیه می شه این کارو بکنید بهتره کامل نصب بشه.)
4) شما هر دو فایل dat رو کپی کنید تو هارد اسم یکیشو بذارین 1 و اون یکی 2 بعدش تو نرو اد کنید و اگه خواستید یه منو براش درست کنید و مشخص کنید که کدوم کارتونه و فیلم که موقع انتخاب راحت باشه بعدش هم رایتش کنید و دی وی دی رو تحویل بگیرید
موفق باشی دوست من:11:

nelahe
22-10-2011, 10:27

Ghaioom
22-10-2011, 13:12
سلام

از xp پک 3 استفاده می کنم

2-چطور موقع نصب غیر فعال کنیم ابزارهای دیگه رو؟

3- من همین کار را کردم و هر دو را کپی و سپس رایت روی دی وی دی زدم اما می خواستم به صورت دی وی دی پلیر می زدم که این ارور را می دهد

2- موقع نصب دکمه custom رو باید بزنی بعدش یه جاش لیست چیزایی که میخوای نصب نشه رو روشون بزنی و روش باید علامت ضربدر بیفته نمیدونم اسم گزینش چی بود.

عکس اررتون نمیاد!

nelahe
23-10-2011, 10:40
2- موقع نصب دکمه custom رو باید بزنی بعدش یه جاش لیست چیزایی که میخوای نصب نشه رو روشون بزنی و روش باید علامت ضربدر بیفته نمیدونم اسم گزینش چی بود.

عکس اررتون نمیاد!
سلام این هم عکس ارور هست

Ghaioom
23-10-2011, 16:29
داش من، من که گفتم از nero vision استفاده کن برای رایت فایل dat یا چیزای دیگه که فیلم باشه. :31:
شما اگه میخوای دی وی دی بزنی از خود نرو بای داون فایل هایی که گفته رو ادد کنی نه فایل های DAT و اینا رو !
شما از nero vision استفاده کن حل میشه.
اگه میخوای فیلم دی وی دی رایت کنی بزن make dvd بعدشم فک کنم make video dvd بود همچین چیزایی.
موفق باشی.

amir.7
28-10-2011, 15:44
سلام

دوستان من بازی NBA 2K 12 نسخه BLACKBOX رو از لینک زیر گرفتم

حالا میخوام روی DVD رایت کنم تا داشته باشم ، البته روی دو تا DVD ، حالا میخوام بدونم این نسخه ای که دریافت کردم قابلیت اینو داره

که روی دو تا DVD رایت کنم و اگه داره چطور این کار رو انجام بدم .

ویندوزم 64 بیتی 7 هستش و نرم افزارهای نرو 10 و اولترا رو هم روی سیستم نصب دارم .

ممنون

Ghaioom
29-10-2011, 08:12
شما لینک زیر برو برای دو دی وی دی اگه میخوای بریزی

پست من رو هم اونجا میتونی ببینی.

starn
29-10-2011, 14:20
سلام
دوستان من یه گیم دانلود کرد که نوشته بود فایل Image رو رایت کنید روی سی دی و بعد از داخل سی دی نصب کنید
حالا میخوایم رایت کنم با نرو با کلون دی وی دی هر ارور میدن رایت نمی کنن
اینم یه عکس از فایل هایی که دانلود کردم

Ghaioom
29-10-2011, 16:41
سلام
دوستان من یه گیم دانلود کرد که نوشته بود فایل Image رو رایت کنید روی سی دی و بعد از داخل سی دی نصب کنید

نمیخواد رایتش کنی میتونی از برنامه virtual clonedrive استفاده کنی.

starn
29-10-2011, 16:48
برای رایتش باید چی کار کنم؟؟؟؟ اگه بخوام روی سی دی داشته باشمش؟؟

Erfan.B
29-10-2011, 16:48
سلام

من به شما پیشنهاد برنامه ی DAEMON TOOLS رو میدم دوست عزیز هم می تونی به صورت مجازی اجرا کنی هم می تونی رو دی وی دی یا سی دی رایتش کنی.
در ضمن شما واسه رایت باید اون فایلی که پسوند BIN داره رو واسه اکسترکت انتخاب کنی.
موفق باشی دوست من:11:

milad_takjoo
30-10-2011, 23:39
دوستان به بازی با فایل iso رو چجوری میشه تو دوتا dvd رایت زد؟

amir.7
31-10-2011, 01:13
شما لینک زیر برو برای دو دی وی دی اگه میخوای بریزی

پست من رو هم اونجا میتونی ببینی.

سلام و ممنون

آقا یه فایل BIN توش هست که هیچ کاری نمیشه روش انجام داد

اینم ارور نرم افزار POWER ARCHIVER

ارور اولترا

payamakooo
31-10-2011, 03:14
با تشکر از اساتید معظم
من بازی فیفا 12 رو خریدم، دو تا دی وی دی هست که هر کدوم حاوی یک فایل ایمیج زیپ شده هستن. وقتی آنزیپ می کنم تا رایتشون کنم حجم هر کدومشون 6.7 گیگ میشه و روی دی وی دی جا نمیشه!
باید چیکار کنم؟

Erfan.B
03-11-2011, 02:26
با تشکر از اساتید معظم
من بازی فیفا 12 رو خریدم، دو تا دی وی دی هست که هر کدوم حاوی یک فایل ایمیج زیپ شده هستن. وقتی آنزیپ می کنم تا رایتشون کنم حجم هر کدومشون 6.7 گیگ میشه و روی دی وی دی جا نمیشه!
باید چیکار کنم؟
ساده ترین راهش اینه که یه دی وی دی 9 دو لایه بگیری. ولی می تونی با ULTRA ISO هم دو قسمتش کنی.
موفق باشی:11:

mina tina
05-11-2011, 15:14
سلام
من بازی Call of Juarez The Cartel رودانلودکرده بودم اماکرکش خراب بود بازی روبا
نرم افزار UltraISO_Premium_Edition بازکردم وکرک خودشوحذف کرده وکرک سالم رو
جایگزین کردم حالا میخوام رایت کنم نمیشه ومیگه یه چیزی کم هستش
لطفاراهنمایی کنید

saeedss
05-11-2011, 19:05
من یه فایل mpeg هست که از tv ضبط شده و میخام بندازم رو dvd و به صورت video dvd رایت کنم
با اشامپو کار میکنم و وقتی video dvd رو انتخاب میکنم( که با این پسوند رایت بشه) پس از add کردن فایل وقتی دکمه رایت رو میزنم با این پیغام روبرو میشم.

چرا این پیغام میاد؟

Ghaioom
05-11-2011, 19:08
جواب پست بالایی:
این که میگه تو درایو ویندوز یا تو درایوی که برنامه نصب هست مثل اینکه فضای خالی نیست یکم بیشتر فضا بزار تا درست بشه.

Erfan.B
06-11-2011, 02:39
سلام
من بازی Call of Juarez The Cartel رودانلودکرده بودم اماکرکش خراب بود بازی روبا
نرم افزار UltraISO_Premium_Edition بازکردم وکرک خودشوحذف کرده وکرک سالم رو
جایگزین کردم حالا میخوام رایت کنم نمیشه ومیگه یه چیزی کم هستش
لطفاراهنمایی کنید

شما احتمالاً مشکلت از سایز هست یه نگاهی بکن :46: اسپلیتش می کنی یا نه ؟ چون رو دی وی دی 4.7 جا نمی شه.

mina tina
09-11-2011, 13:36
سلام:11:
من حدود 71گیگ موزیک ویدئو تاپ دارم بافرمت های مختلف هستش میخوام اینارو رایت کنم که با پلیرهای خانگی ببینم باید به چه فرمتی تبدیل ورایت کنم

Ship Storm
09-11-2011, 17:24
من حدود 71گیگ موزیک ویدئو تاپ دارم بافرمت های مختلف هستش میخوام اینارو رایت کنم که با پلیرهای خانگی ببینم باید به چه فرمتی تبدیل ورایت کنم

شما یا باید VCD بزنید و یا DVD VIDEO رایت کنید تا در پلیر های خانگی قابل پخش بشه
البته برای VIDEO DVD اگر فرمت ویدئو هاتون DVD نباشه باید اول تبدیل صورت بگیره که این کار با نرم افزارهای NERO نسخه فول ورژن های آخر قابل انجامه و یا باید از سایر مبدل های تصویری استفاده کنید و بعد عمل رایت کردن رو انجام بدید

Erfan.B
10-11-2011, 04:02

دوست من بستگی به پلیرت داره ، می تونی حتی به avi هم تبدیل کنی با کدک divX و فایل ها رو فشرده کنی و بعد رایت کنی. باید ببینی چه فرمت هایی رو پلیرت ساپورت می کنه.
موفق باشي:11:

mina tina
10-11-2011, 12:07
دوست من بستگی به پلیرت داره ، می تونی حتی به avi هم تبدیل کنی با کدک divX و فایل ها رو فشرده کنی و بعد رایت کنی. باید ببینی چه فرمت هایی رو پلیرت ساپورت می کنه.
موفق باشي:11:

دایوکس رو ساپورت میکنه در ضمن میخواستم به اندازه حجم یک سی دی برای دوستم روی سی دی رایت کنم و بقیه شونو روی دی وی دی با آشامپو میخوام رایت کنم Ashampoo.Burning.Studio.10.0.15

arashlolos
17-11-2011, 13:05
خواهشا كمك كنيد
مستند با كيفيت لايف رو (life) رو تو هاردم دارم كيفيتش بالاست و حجم يه فايلش فقط 3.5 گيگ هستش.
تو دي وي دي با برنامه ConvertXtoDvd كه رايت كردم حجمش همون بود ولي كيفيتش افت كرد.
به نظرم تو تنظيماتش بايد يه تغييراتي داد.
تو اين صفخه كه عكسشو گذاشتم كدوم گزينه هارو بايد تغيير داد كه كيفيت بره بالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ship Storm
17-11-2011, 13:41
خواهشا كمك كنيد
مستند با كيفيت لايف رو (life) رو تو هاردم دارم كيفيتش بالاست و حجم يه فايلش فقط 3.5 گيگ هستش.
تو دي وي دي با برنامه ConvertXtoDvd كه رايت كردم حجمش همون بود ولي كيفيتش افت كرد.
به نظرم تو تنظيماتش بايد يه تغييراتي داد.
تو اين صفخه كه عكسشو گذاشتم كدوم گزينه هارو بايد تغيير داد كه كيفيت بره بالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همون قسمت dvd resulation مربوط میشه به کیفیت فیلم
شما کیفیت فیلم اصلی رو اول بررسی کنید ببینید چی بوده
با نرم افزاری مثل k-lite codeck pack و بعد از منوی file قسمت proprties کیفیت فیلمتون رو بدست بیارید و بعد در این نرم افزار کیفیت رو تطبیق بدید با کیفیت اصلی

savoz
23-11-2011, 23:39
سلام
این مطلب بخش کوچکی از آموزش رایت با نرو می باشد برای ادامه آموزش به لینک زیر مراجعه کنید و چون من نویسنده خود مطلب نیستم نمی تونم کامل براتون بزارم شاید اشکال داشته باشد.
به نظم خوب بود

رایت CD و DVD های تصویری از طریق Nero Express :
گاها" با این مشکل مواجه شده اید که برخی از فیلم ها فقط درکامپیوتر قابل اجرا هستند ولی از طریق دیسک خوان های CD و DVD اجرا نمی شوند برای رفع این مشکل فیلم مورد نظر باید به صورت Video CD رایت شود دراین بخش ما قصد داریم نحو ی ایجاد, Super Video CD, Video CD و DVD-Video Files را آموزش دهیم.
رایت Video CD :
این نوع رایت به شما این امکان را میدهد که از فیلم ها و عکسهایتان یک video CD ایجاد کنید که در اغلب دستگاههای DVD و VCD قابل اجرا هستند گفتنی است که نرم افزار خود به طور اتوماتیک فرمت فایل ها را به video CD تبدیل می کند.
درپنجره NERO EXPRESS بر روی بخش videos/picturesرفته و سپس بر روی گزینه ی video CD کلیک نمایید

حال در این مرحله شما وارد پنجره ی My Video CD می شوید.
در این بخش می توانید فایلهای مورد نظرتان را از طریق Add وارد برنامه کنید برای این منظور پس از کلیک بر روی این گزینه وارد پنجره Add files and folders می شوید در این قسمت فایل های مورد نظرخود را انتخاب کرده بر روی دکمه Add کلیک و در نهایت close را فشار دهید

rayka10
25-11-2011, 15:49
سلام دوستان من با نرم افزار nero چطور میتونم در حین رایت یه چند تا فیلم روش یه پسوورد هم بگذارم تا کسی غیر از خود من که پسورد و میدونم به اون دست پیدا نکنه.
بعد میخواستم بدونم که بعد از پسورد گذاری رو ی dvd این امکان هستش کسی بتونه با ترفندی اونو باز کنه و به محتویات اون دسترسی پیدا کنه.متشکرم

kar1591
25-11-2011, 15:52
تاپیکی هست که بتونیم اونجا دی وی دی عمده درخواست بدیم و قیمت بگیریم ؟

jafarian
25-11-2011, 15:55
سلام دوستان من با نرم افزار nero چطور میتونم در حین رایت یه چند تا فیلم روش یه پسوورد هم بگذارم تا کسی غیر از خود من که پسورد و میدونم به اون دست پیدا نکنه.
بعد میخواستم بدونم که بعد از پسورد گذاری رو ی dvd این امکان هستش کسی بتونه با ترفندی اونو باز کنه و به محتویات اون دسترسی پیدا کنه.متشکرم

به وسیله نرو نمیشه اما با برنامه های Copy Protect یا GiliSoft Secure Disc Creator میتونید اینکار انجام بدین خواستین تو قسمت درخواست نرم افزار درخواست بدین تا لینکش بزارم:20:

Ship Storm
25-11-2011, 16:02
تاپیکی هست که بتونیم اونجا دی وی دی عمده درخواست بدیم و قیمت بگیریم ؟

تو این فروم موجود نیست

docki_joon
26-11-2011, 02:48
سلام به همه دوستان عزیزم.

شاید این سوالم قبلا اینجا مطرح شده باشه...اما خوب اگه میشه بازم کمکم کنید.
من وقتی نرو جدید رو نصب میکنم در Nero Express قسمت videos/pictures گزینه های Super Video CD, Video CD رو ندارم و فقط برای DVD هستش...؟

تنظیمات داره. یا باید کاره خاص دیگه انجام بدم..؟

خواهشا کمک کنید...چون نمیتونم چیزه تصوری رایت کنم..

ممنون از زحماتتون.

Erfan.B
30-11-2011, 07:51
سلام به همه دوستان عزیزم.

شاید این سوالم قبلا اینجا مطرح شده باشه...اما خوب اگه میشه بازم کمکم کنید.
من وقتی نرو جدید رو نصب میکنم در Nero Express قسمت videos/pictures گزینه های Super Video CD, Video CD رو ندارم و فقط برای DVD هستش...؟

تنظیمات داره. یا باید کاره خاص دیگه انجام بدم..؟

خواهشا کمک کنید...چون نمیتونم چیزه تصوری رایت کنم..

ممنون از زحماتتون.
با سلام.
شما به جای dvd گزینه ی cd رو انتخاب بفرمایید.

موفق باشيد :40:

mehdi_king
07-12-2011, 02:11
با سلام خىمت اساتيد.
شرمنده یکی از بچه ها که کلوب داره از nero 9 استفاده میکنه مشکلش اینجاست که میخواد 2 تا CD . mp3 بزنه زمان رایتش از 5دقیقه میشه 15 تا 20 هم دیدم طول میکشه اما این مشکل برای video cd پیش نمیاد. دوستان اگه فکری به ذهنتون می رسه بفرمایید ;) با تشكر:46:

Ship Storm
07-12-2011, 06:38
با سلام خىمت اساتيد.
شرمنده یکی از بچه ها که کلوب داره از nero 9 استفاده میکنه مشکلش اینجاست که میخواد 2 تا CD . mp3 بزنه زمان رایتش از 5دقیقه میشه 15 تا 20 هم دیدم طول میکشه اما این مشکل برای video cd پیش نمیاد. دوستان اگه فکری به ذهنتون می رسه بفرمایید ;) با تشكر:46:
ایشون باید سی دی موزیک رو بصورت ِdata-cd بزنه و در انتهای کار دقت کنه که تیک گزینه verify data after burning نخورده باشه و متد روی disc-at-onec باشه

mehdi_king
07-12-2011, 12:32
ممنون ship storm عزیز ببخشید اگه data بزنه اون وقت ضبط های ماشین یا video cd هاي خونگی میتونن اجراش کنن ؟؟

Ship Storm
07-12-2011, 12:35
ممنون ship storm عزیز ببخشید اگه data بزنه اون وقت ضبط های ماشین یا video cd هاي خونگی میتونن اجراش کنن ؟؟

mp3 رو بصورت Data بزنه مشکلی پیش نمیاد اما ویدئو رو باید video cd یا dvd video بزنه

nelahe
12-12-2011, 09:17
سلام

من دو تا سیستم دارم و چند تا مشکل

1- وقتی سی دی را رایت می کنند فقط خودشان می توانند باز کنند(:31:) هیچ سیستم دیگه ای بازش نمی کند؟؟؟؟؟؟

2- سی دی را هم عوض کردم

3- وقتی تا 100 می رود خیلی طول می کشد و شاید یک دقیقه یا بیشتر :31: روی 100 می ماند ؟؟؟

Ship Storm
12-12-2011, 09:49
سلام

من دو تا سیستم دارم و چند تا مشکل

1- وقتی سی دی را رایت می کنند فقط خودشان می توانند باز کنند(:31:) هیچ سیستم دیگه ای بازش نمی کند؟؟؟؟؟؟

2- سی دی را هم عوض کردم

3- وقتی تا 100 می رود خیلی طول می کشد و شاید یک دقیقه یا بیشتر :31: روی 100 می ماند ؟؟؟

1- احتمالا شما با سرعت های بالا اقدام به رایت کردن سی دی میکنید که این امر باعث میشه سایر دستگاه ها که این سرعت رو نمیتونن پشتیبانی کنن از خوندن این نوع ی دی ها معذور هستند
2-اگر مشکلی باشه و با تعویض سی دی مشکل برطرف نشد دو حالت داره :
الف:نرم افزار نرو رو پاک کنید و ورژن دیگه ای رو نصب کنید
ب:سیستم عامل دچار مشکل شده
3-وقتی سی دی کامل رایت میشه معمولا یک زمانی رو برای تایید و چک کردن اطلاعات رایت شده نیاز داره و این زمان گاها به 2دقیقه هم میرسه و عادی هست ، شما در موقع رایت کردن در مرحله نهایی توسط نرم افزار نرو تیک گزینه Veryfy data on disk after burning رو دقت کنید نخورده باشه

unknown47
12-12-2011, 15:04
درود.
من یه مشکلی که پیدا کردم اینه که دستگاه دی وی دی رامم دی وی دی سالم و پر رو بصورت خام نشون میده! حالا باید چیکارکنم؟
مدل دی وی دی رامم هم HP 1270 هستش.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Ship Storm
12-12-2011, 15:19
درود.
من یه مشکلی که پیدا کردم اینه که دستگاه دی وی دی رامم دی وی دی سالم و پر رو بصورت خام نشون میده! حالا باید چیکارکنم؟
مدل دی وی دی رامم هم HP 1270 هستش.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

این مشکل دو حالت داره کهبرای من هم دقیقا با دی وی دی رایتر سونی پیش اومد
اول اینکه دی وی دی رایتر با سیتم مچ نباشه ( این مورد خیلی کم پیش میاد ولی برای من پیش اومد چون دی وی دیرایتر رو سیستم های دیگران هیچ مشکلی نداشت و فقط روی سیستم من مشکل داشت که با تعویض اون مشکل برطرف شد)
2- کابل های دیتا دی وی دی رایتر و جامپرهای اون رو عوض کنید و در slave و master بودن اون ها در صورتی که دوتا درایو نوری دارید دقت کنید که تداخل نباشه و ترجیحا روی حالت مستر قرار بگیره

unknown47
12-12-2011, 16:05
این مشکل دو حالت داره کهبرای من هم دقیقا با دی وی دی رایتر سونی پیش اومد
اول اینکه دی وی دی رایتر با سیتم مچ نباشه ( این مورد خیلی کم پیش میاد ولی برای من پیش اومد چون دی وی دیرایتر رو سیستم های دیگران هیچ مشکلی نداشت و فقط روی سیستم من مشکل داشت که با تعویض اون مشکل برطرف شد)
2- کابل های دیتا دی وی دی رایتر و جامپرهای اون رو عوض کنید و در slave و master بودن اون ها در صورتی که دوتا درایو نوری دارید دقت کنید که تداخل نباشه و ترجیحا روی حالت مستر قرار بگیره
ممنون دوست عزیز ولی میشه یکم دقیقتر توضیح بدید؟:46:
بعدم چرا این مشکل واسه بعضی از دی وی دی ها پیش میاد؟

Ship Storm
12-12-2011, 16:14
ممنون دوست عزیز ولی میشه یکم دقیقتر توضیح بدید؟:46:
بعدم چرا این مشکل واسه بعضی از دی وی دی ها پیش میاد؟

مورد اول که واضح هست و فکر نمیکنم نیاز به توضیح داشته باشه
در مورد مورد دوم باید خدمتتون عرض کنم که برخی از کابل های انتقال اطلاعات مشکل دارند و استاندارد نیستند و باعث بروز این چنین مشکلاتی میشن البته ناگفته نمونه که این مورد بیشتر برای کابل های IDE اتفاق میوفته
دقت کنید اگر دو تا درایو نوری دارید مثلا یک دی وی دی رایتر و یک دی وی دی رام شما باید یکی رو رو حالت MASTER و دیگری رو SLAVE تنظیم کنید تا با هم تداخل پیدا نکنن(چگونگی تنظیم حالت MASTER و SLAVE در انجمن سخت افزار میتونید جویا بشید)
اگر برای برخی از دی وی دی ها اینگونه هست فقط این برمیگرده به اون سرعت رایت دی وی دی ، ممکنه اون دی وی دی با سرعتی رایت شده باشه که دی وی دی رایتر شما این سرعت رو نتونه بخونه و یا اینکه اپتیک به قدری ضعیف شده باشه که در خوندن برخ از دی وی دی ها که کمی مشکل دارند عملا کارایی نداشته باشه
اینها موارد کلی بودند که میتونه اتفاق افتاده باشه و مواردی هم هست که میتونه علت از اون ها باشه مثل سیستم عامل و یا نرم افزارهای امنیتی و ... اگر دچار مشکل شده باشند احتمالش هست که تاثیر گذار باشیند روی این قضیه

fazelka
17-12-2011, 09:41
با سلام
دي وي دي رايترم ديويدي يا سي دي خام رو نميخونه وقتي ويندوز دوباره نصب مي كنم درست ميشه ولي بعد از مدتي كوتاهي دوباره همين بلا سرش مياد

marmOOlak_2k6
17-12-2011, 10:28
sسلااااااااااااام من نیاز خیلی فوری دارم میشه به این آی دی بیاین و کمکم کنید؟

---------- Post added at 11:28 AM ---------- Previous post was at 11:28 AM ----------

این آی دی منه taipan_shah@yahoo.com

nelahe
25-12-2011, 14:08
رایتری که با رایت data مشکل دارد علتش چیه؟؟؟

nelahe
28-12-2011, 11:04
برای زدن فیلم هایی که در مموری دوربین است

به صورت دی وی دی پلیر یا سی دی پلیر دوستان از نرو استفاده می کنند

وقتی دو سی دی کارتون (در سی دی پلیر می خواند) داریم که می خواهیم این ها به را یک دی وی دی به صورتی که در دی وی دی پلیر بخواند چکار کنیم

می شه در یک دی وی دی پلیر صدا، تصویر، فیلم را با هم رایت کرد یا باید همه راجداگانه رایت کرد

vampire girl
28-12-2011, 19:25
سلام دوستان خسته نباشید
یه مشکل جدی...
powerdvd11 رو از مجموعه king2012 اینستال کردم رو ویندوزم(7) اما کار نمیکنه یعنی وقتی dvd میذارم پخش نمیکنه!!!با powerdvd9 هم همین مشکل رو داشتم!!! پنجره برنامه رو باز میکنه ولی هیچی پخش نمیکه! اگه codec نصب کنم درست میشه؟
اگه راه حلی سراغ دارید ممنون میشم بگید.

AMIR MOHAMMAD . M
31-12-2011, 11:48
سلام دوستان خسته نباشید
یه مشکل جدی...
powerdvd11 رو از مجموعه king2012 اینستال کردم رو ویندوزم(7) اما کار نمیکنه یعنی وقتی dvd میذارم پخش نمیکنه!!!با powerdvd9 هم همین مشکل رو داشتم!!! پنجره برنامه رو باز میکنه ولی هیچی پخش نمیکه! اگه codec نصب کنم درست میشه؟
اگه راه حلی سراغ دارید ممنون میشم بگید.

با هر DVD که میذارین مشکل داره یا فقط با یکی؟
کلا هیچ چیز رو پخش نمیکنه ؟ حتی از هارد ؟

vampire girl
31-12-2011, 11:52
با هر DVD که میذارین مشکل داره یا فقط با یکی؟
کلا هیچ چیز رو پخش نمیکنه ؟ حتی از هارد ؟

سلام.

...ویدئوها و آهنگای رو هاردم رو پلی میکنه فقط دی وی دی پلی نمیکنه...
به دادم برسید:19:

AMIR MOHAMMAD . M
31-12-2011, 12:21
سلام.

...ویدئوها و آهنگای رو هاردم رو پلی میکنه فقط دی وی دی پلی نمیکنه...
به دادم برسید:19:

وقتی روی DVD راست کلیک میکنید و پلی با پاور دی وی دی رو میزنید بازم پخش نمیکنه ؟

nelahe
05-01-2012, 09:12
سلام علت اینکه یک رایتر فقط با رایت دیتا مشکل دارد چیه

سی دی را که دیتا رایت کند موقع رایت ارور نمی دهد اما اصلا باز نمی شود

یا بعضی اوقات موقع رایت ارور می دهد

Ship Storm
05-01-2012, 13:41
سلام علت اینکه یک رایتر فقط با رایت دیتا مشکل دارد چیه

سی دی را که دیتا رایت کند موقع رایت ارور نمی دهد اما اصلا باز نمی شود

یا بعضی اوقات موقع رایت ارور می دهد

نرم افزار Nero اول از همه میتونه بیشترین مشکل رو ایجاد کنه
مورد بعدی استفاده از سی دی های غیر استاندارد هست که یکم تاب داره (اینو به چشم خودم بارها دیدم)
مورد بعدی هم استفاده از سرعت بالا هنگام رایت کردن هست
و مورد اخر خود سیستم عامل میتونه باشه

nelahe
08-01-2012, 11:25
نرم افزار Nero اول از همه میتونه بیشترین مشکل رو ایجاد کنه
مورد بعدی استفاده از سی دی های غیر استاندارد هست که یکم تاب داره (اینو به چشم خودم بارها دیدم)
مورد بعدی هم استفاده از سرعت بالا هنگام رایت کردن هست
و مورد اخر خود سیستم عامل میتونه باشه

سلام

خب این موارد فقط در رایت دیتا مشکل پیش می آورد

شما برای رفع برای هر کدام چه برنامه و سی دی و رفع مشکلات سیستم عامل باید چکار کرد

حتی جالبه یک سیستم دارم که رایت دیتا که می زنه فقط خودش سی دی را باز می کنه چه همان لحظه که رایت تمام می شود چه بعدها

اما هیچ سیستم دیگه ای نمی تونه بازش کنه چرا

واقعاً باید چکار کرد

arashlolos
10-01-2012, 07:45
جالبه بدونيد همين چن روز پيش يه فيلم فرمت mpg رو به صورت ديتا رايتيدم و تو دسگاه هاي ديه باز نميشه
اولش كه ميخواست رايت كنه سرعتش خيلي رفت بالا
ابتداي دي وي دي هم خراب رايت كرده(روي ظاهر خود دي وي دي)

Mitra_r
10-01-2012, 12:56
سلام

مدتهاست که کامپیوتر من هنگام رایت دی وی دی های 8.5 گیگ ارور میده (مثلا تا 60% پیش میره و یهو ارور میده) فقط دو سه بار تونست رایتشون کنه
"از نرم افزار نرو استفاده میکنم "البته از برنامه های دیگه ای هم استفاده کردم اما باز هم همين اتفاق افتاد.
حتی لپ تاپم هم این قابلیت رو نداره و همین اتفاق براش میفته
در صورتی که مشخصات سیستم لپ تاپم سه برابر کامپیوترمه
اما همین نرم افزار (نرو) تو کامپیوتر دوستم نصبه و به راحتی هر چند تا دی وی دی 8.5 گیگ که باشه رو رایت میکنه
مطمئنم كه مشكل از نرم افزار نرو و ويندوز نيست و من همیشه با سرعت پایین رایت میکنم.
ممکنه که نرم افزار دیگه ای در کامپیوترم باعث این مشکل بشه؟

"دی وی دی 8.5 گیگ مورد استفاده تی-گیت"
"رایتر لپ تاپ:MATSHITA BD-CMB uj242as"
"رایتر پی سی:Pioneer"

با تشکر

Mitra_r
16-01-2012, 01:44
دوستان نظری ندارند؟

shahedi
16-01-2012, 18:14
سلام

مدتهاست که کامپیوتر من هنگام رایت دی وی دی های 8.5 گیگ ارور میده (مثلا تا 60% پیش میره و یهو ارور میده) فقط دو سه بار تونست رایتشون کنه
"از نرم افزار نرو استفاده میکنم "البته از برنامه های دیگه ای هم استفاده کردم اما باز هم همين اتفاق افتاد.
حتی لپ تاپم هم این قابلیت رو نداره و همین اتفاق براش میفته
در صورتی که مشخصات سیستم لپ تاپم سه برابر کامپیوترمه
اما همین نرم افزار (نرو) تو کامپیوتر دوستم نصبه و به راحتی هر چند تا دی وی دی 8.5 گیگ که باشه رو رایت میکنه
مطمئنم كه مشكل از نرم افزار نرو و ويندوز نيست و من همیشه با سرعت پایین رایت میکنم.
ممکنه که نرم افزار دیگه ای در کامپیوترم باعث این مشکل بشه؟

"دی وی دی 8.5 گیگ مورد استفاده تی-گیت"
"رایتر لپ تاپ:MATSHITA BD-CMB uj242as"
"رایتر پی سی:Pioneer"

با تشکر
شما از پراپرتیس فایل حجمشو ببینید باز فرق داره در ضمن چه فایلی با چه فرمتی رایت می کنید؟ارورشم بنویسید

Mitra_r
16-01-2012, 18:31
شما از پراپرتیس فایل حجمشو ببینید باز فرق داره در ضمن چه فایلی با چه فرمتی رایت می کنید؟ارورشم بنویسید

با سلام

دوست عزيز ارورش رو آخرين باری كه ديسك رو سوزوند سيو كردم (حدودا سه صفحه بود كه شامل اعداد و مشخصات فايل ها بود) اما اشتباهی پاك شد.
اما يه بخشيش رو كه به نظرم مهم بود رو جای ديگه ای كپی كرده بودم:

=== CDRom-Device-Map === MATSHITA BD-CMB UJ242AS D: CdRom0 =======================

AutoRun : 1 Excluded drive IDs:
WriteBufferSize: 83886080 (0) Byte
BUFE : 0 Physical memory : 3958MB (4053896kB)
Free physical memory: 2368MB (2425112kB)
Memory in use : 40 %
Uncached PFiles: 0x0
Use Inquiry : 1 Global Bus
Type: default (0)
Check supported media : Disabled (0)

فايل هام با فرمت avi هستن كه به صورت ديتا ميزنم رو ديسك...
من خودم فكر ميكنم شايد يه برنامه ای كه هم در پی سی هم در لپ تاپم نصب هست فضای بافر رو اشغال ميكنه و نميذاره رايت كاملا انجام بشه.

از راهنماييه شما دوست عزيز كمال تشكر را خواهم داشت.

shahedi
18-01-2012, 00:30
با سلام

دوست عزيز ارورش رو آخرين باری كه ديسك رو سوزوند سيو كردم (حدودا سه صفحه بود كه شامل اعداد و مشخصات فايل ها بود) اما اشتباهی پاك شد.
اما يه بخشيش رو كه به نظرم مهم بود رو جای ديگه ای كپی كرده بودم:

=== CDRom-Device-Map === MATSHITA BD-CMB UJ242AS D: CdRom0 =======================

AutoRun : 1 Excluded drive IDs:
WriteBufferSize: 83886080 (0) Byte
BUFE : 0 Physical memory : 3958MB (4053896kB)
Free physical memory: 2368MB (2425112kB)
Memory in use : 40 %
Uncached PFiles: 0x0
Use Inquiry : 1 Global Bus
Type: default (0)
Check supported media : Disabled (0)

فايل هام با فرمت avi هستن كه به صورت ديتا ميزنم رو ديسك...
من خودم فكر ميكنم شايد يه برنامه ای كه هم در پی سی هم در لپ تاپم نصب هست فضای بافر رو اشغال ميكنه و نميذاره رايت كاملا انجام بشه.

از راهنماييه شما دوست عزيز كمال تشكر را خواهم داشت.
فریمور دستگاه را به روز کنید.
+

h_kh_1367
18-01-2012, 09:38
سلام
مدتیه نمی تونم دیسک رایت کنم ، البته cd امتحان نکردم ولی یک در میون dvd هام میسوزه ، تو رایت فیلم - فایل فیلم ها از دیسک دیگه تو هارد اکسترنال کپی شده - AUDIO_TS.VIDEO_TS - از این پوشه هاست ! خواستم این پوشه ها رو به صورت دیتا هم رایت کنم نشد .
نرم افزار هایی که باهاشون کار می کنم - NERO EXPERES - NERO BURNING ROM - ASHAMPO BURNING STUDIO10 هست . با همه این نرم افزارها مشکل دارم - سرعت های مختلف هم چک کردم - 4X-6X-8X
دو سه تای اول خوب رایت میشه ولی بعدش دیگه نه
واسه رایت نه تا دیسک 6 تا رایت شد 7 تاش سوخت:41: PLZ HELP ME ...

با لب تاب رایت می کنم - SONY-VPCEE25FX-PIONER BD ROM

millad1388
29-01-2012, 16:59
برای یک آشنا میخواهم یک فیلم که روی هارد دارم که چند تا زبانه هم است را میخواهم موقع رایت فقط یک زبان اون رایت شود
میدونم باید اون زبان رو اول از فیلم در آورد و بعدش توی فیلم ریخت:31:ولی نمیدونم چطوری:31:وبا چه نرم افزارهایی:31:
کمک کنید خیلی فوری:40:
نمیدونستم کجا باید این سوال مطرح بشه؟ اگر جای دیگری بود که جواب این سوال توی اون پست بود بگذارید

Ship Storm
30-01-2012, 15:01
سلام
مدتیه نمی تونم دیسک رایت کنم ، البته cd امتحان نکردم ولی یک در میون dvd هام میسوزه ، تو رایت فیلم - فایل فیلم ها از دیسک دیگه تو هارد اکسترنال کپی شده - AUDIO_TS.VIDEO_TS - از این پوشه هاست ! خواستم این پوشه ها رو به صورت دیتا هم رایت کنم نشد .
نرم افزار هایی که باهاشون کار می کنم - NERO EXPERES - NERO BURNING ROM - ASHAMPO BURNING STUDIO10 هست . با همه این نرم افزارها مشکل دارم - سرعت های مختلف هم چک کردم - 4X-6X-8X
دو سه تای اول خوب رایت میشه ولی بعدش دیگه نه
واسه رایت نه تا دیسک 6 تا رایت شد 7 تاش سوخت:41: PLZ HELP ME ...

با لب تاب رایت می کنم - SONY-VPCEE25FX-PIONER BD ROM

نرم افزار رو عوض کنید و ورزن متفاوتی رو نصب کنید
این موارد بیشتر بر میگرده به نرم افزار و بعد به جنس دیسک که رایت میشه و در مرحله بعدی به دی وی دی رایتر که این مشکل رو پدیدار میکنه
فقط با همون نرو امتحان کنید
اگر با همه مشکل دارید سیستم عامل میتونه یکی از مواردی باشه که آسیب دیده و باید عوض بشه تا مشکل برطرف بشه بعلاوه اینکه با این تفاسیر حتی میشه به خراب بودن دی وی دی رایتر شما هم شک کرد چون با همه نرم افزارها مشکل داره و میتونه مشکل از اپتیک باشه

Ship Storm
30-01-2012, 15:07
برای یک آشنا میخواهم یک فیلم که روی هارد دارم که چند تا زبانه هم است را میخواهم موقع رایت فقط یک زبان اون رایت شود
میدونم باید اون زبان رو اول از فیلم در آورد و بعدش توی فیلم ریخت:31:ولی نمیدونم چطوری:31:وبا چه نرم افزارهایی:31:
کمک کنید خیلی فوری:40:
نمیدونستم کجا باید این سوال مطرح بشه؟ اگر جای دیگری بود که جواب این سوال توی اون پست بود بگذارید

شما منظورتون از چند زبان بودن چیه؟ زیرنویس داره به چند زبان مختلف یا دوبله شده به چند زبان مختلف؟

basketball
07-02-2012, 18:20
سلام دوستان
گزینه Burn RMPS to Recordable media در نرم افزار الکول 120% کاربردش چیه؟
هنگام رایت ایمیج این گزینه میاد...بعد ایمیج های فیلم های DVD-Video هست...

چرا برای بعضی ایمیج ها غیر فعال هست؟

الان این گزینه وقتی فعاله باید تیک بخوره یا نه؟

spartaqus
09-02-2012, 22:02
2 سوال دارم لطفا جواب بدهید
من میخوام از dvd های یک بازی رو که هارد ریختم رایت کنم بهتر است اول با برنامه Nero تبدیل به Image کنم یا نه از طریق Data dvd هین جوری رایتش کنم به طوری که بازی خراب نشه و اجرا بشه ؟!
سوال دوم هم باید موقع رایت کدوم رو بزنم که ته دیویدی باز بمونه و بشه بازم رایتش کرد ؟!
veryfiy data on disk after burning یا allow fiels to be addet later ?

dunhill2
16-02-2012, 12:52
سلام ..میخواستم بینم میشه یه بازی که 8G هستو تویه 2 dvd رایت کرد...مرسی

K A R I M I
28-02-2012, 22:01
سلام
ممنون میشم بفرمایید که با استفاده از نرو چگونه یک سی دی mp3 رو رایت کنم ؟
خواهشا مرحله به مرحله توضیح بدید !

majidli
29-02-2012, 20:29
سلام/یه دی وی دی بازی هست که وقتی میزارم تو دستگام پخش نمیکنه/اما تو دستگاه های دیگه پخش میکنه/فقط هم این دی وی دی رو پخش نمیکنه
dvdwrite liteon

Ghaioom
01-03-2012, 15:25
سلام
ممنون میشم بفرمایید که با استفاده از نرو چگونه یک سی دی mp3 رو رایت کنم ؟
خواهشا مرحله به مرحله توضیح بدید !
سلام
ببخشیدا ! شما که کاربر قدیم فروم هستی بهت نمیاد یه ام پی تری زدن بلد نباشی ! :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در جای"-----" بنویس nab cd بدون فاصله.

jabera
07-03-2012, 17:42
من 1مشکل خیلی جالب دارم
دی وی دی دیتا که رایت میکنم--به راحتی رایت میشه
حتی با سرعت کم میذارم--مثلا 8ایکس
با نرو6 هم رایت میکنم

ولی بعد از رایت توی هر دی وی دی رام یا حتی دی وی ید رایتر خودم میذارم:
فایلها همگی داخل dvd هست--رایت هم درست صورت گرفته
ولی تا میخواهم محتویاتش را روی کامپیوتر کپی کنم،یا کامپیوتر هنگ میکنه-یا اروز میده
و تا dvd را از dvd rom در نیارم،ویندوز تو حالت هنگ میمونه

با چنتا دی وی دی تست کردم

راه حل چیه!؟!؟

ممنون

majidli
07-03-2012, 17:52
سلام ..میخواستم بینم میشه یه بازی که 8G هستو تویه 2 dvd رایت کرد...مرسی

دوست عزیز چرا لقمه رو دور دهنت میچرخونی/یه دیویدی 9 بگیر به راحتی رایت کن:31:

silsin
07-03-2012, 18:28
من 1مشکل خیلی جالب دارم
با نرو6 هم رایت میکنم

ولی تا میخواهم محتویاتش را روی کامپیوتر کپی کنم،یا کامپیوتر هنگ میکنه-یا اروز میده

راه حل چیه!؟!؟

ممنون

کامپیوترهای دیگه چی ؟ روی اونا امتحان کردی ؟
من قبلا این مشکل رو با چندتا دی وی دی داشتم مشکلشون هم خش داشتن دی وی دی بود که من روی همین خش خشی ها رایت کرده بودم

jabera
07-03-2012, 18:49
کامپیوترهای دیگه چی ؟ روی اونا امتحان کردی ؟
من قبلا این مشکل رو با چندتا دی وی دی داشتم مشکلشون هم خش داشتن دی وی دی بود که من روی همین خش خشی ها رایت کرده بودم

بله
روی چند کامپیوتر دیگه تست کردم--یا ارور میده---یا میره تو کار هنگ
بعد 2تا دی وی دی خام از همون مارکی که داشتم بردم روی یک کامپیوتر دیگه و رایت کردم
مثل بنز کار میده

از خش نیست--آخه 3-4تا تست کردم

Ship Storm
08-03-2012, 07:46
دوست عزیز چرا لقمه رو دور دهنت میچرخونی/یه دیویدی 9 بگیر به راحتی رایت کن:31:

صرفه اقتصادی رو هم همیشه باید در نظر داشت

jabera
08-03-2012, 21:42
من 1مشکل خیلی جالب دارم
با نرو6 هم رایت میکنم

راه حل چیه!؟!؟

ممنون

بله
روی چند کامپیوتر دیگه تست کردم--یا ارور میده---یا میره تو کار هنگ
بعد 2تا دی وی دی خام از همون مارکی که داشتم بردم روی یک کامپیوتر دیگه و رایت کردم
مثل بنز کار میده

از خش نیست--آخه 3-4تا تست کردم

کسی راه حلی نداره برای من!؟!؟؟:19:

mra680
09-03-2012, 12:27
کسی راه حلی نداره برای من!؟!؟؟:19:
نرم افزار نرو مشکل داره دوست من
توی سری های قبل همچین مشکلی بود(من هم داشتم)
الان کمترین ورژنی که میشه استفاده کرد نرو 7 هست(مخصوصا ویندوز 7)
موفق باشی

classic_m
15-03-2012, 10:45
سلام
من تعداد زیادی فایل تصویری رو که حجمهای کوچیک دارند رو میخوام با dvd رایت کنم ولی پیغام میده که بیشتر از 99 title قبول نمیکنه . آیا راهی هست که بیشتر از 99 title رایت بشه یا نه ؟
ممنون

Ship Storm
15-03-2012, 20:00
سلام
من تعداد زیادی فایل تصویری رو که حجمهای کوچیک دارند رو میخوام با dvd رایت کنم ولی پیغام میده که بیشتر از 99 title قبول نمیکنه . آیا راهی هست که بیشتر از 99 title رایت بشه یا نه ؟
ممنون

از چه نرم افزاری استفاده میکنید ؟
در نرم افزار NERO محدویت برای این مورد اعمال شده البته ورژن های جدید رو من تست نکردم ببینم روی اون ها هم محدودیت داره یا نه ولی در کل این مورد رو نمیشه کاریش کرد

arashlolos
16-03-2012, 15:14
سلامممممممممممممم
من يه فيلم مستند با كيفيت 720p رو خواستم رايت كنم تو دي وي دي.
با برنامه اي كه تو عكسه رايتيدم.ولي هم كيفيتش كم شد و هم زيرنويسشو نشون نميده.
زيرنويسشو تو تنظيمات برنامه وارد كرده بودم.
تو عكس ميبينيد كه منوي كشويي رو زدم اونجا سايزو رو چي بزارم
اينم عكسش

mohammad1983
29-03-2012, 12:40
سلام
آیا نرم افزای هست که نشان بده مثلا سی دی رایتر چند تا cd رایت کرده تا به حال؟

Rastin.
01-04-2012, 20:52
سلام....دوستان من یه سری برنامه و ایمیج بازی دارم که میخوام با حداقل سرعت (1X) رایت کنم, اما متاسفانه هر کاری کردم با سرعت کمتر از 4x رایت نمیشه!!
با چند نوع برنامه و dvd امتحان کردم نتیجه نداد . همه برنامه ها (نرو ,ایمیج برن و...) supported write speed رو از 4x به بالا نشون میدن در حالیکه رو dvd زده 1x/16x !! :wac:
نوع رایتر هم(SONY DRU-840A (V ss01 هست...تا جایی که میدونم رایتر ها در حداقل سرعت رایت نباید محدودیتی داشته باشن, نمیدونم اشکال از کجاست!:mellow:
نیازمند راهنمایی دوستان هستم..
تشکر.:20:

ba maram
19-04-2012, 20:11
دوستان واسه دی وی دی رامم مشکل بوجود اومده و اصلا درایورش نیست توی مای کامپیوتر(my computer)
ویندوز 7
چی کار کنم برگرده؟؟
لطفا کمککککککککککککککککککککک

Ship Storm
21-04-2012, 20:47
سلام
آیا نرم افزای هست که نشان بده مثلا سی دی رایتر چند تا cd رایت کرده تا به حال؟

نخیر وجود نداره

Ship Storm
21-04-2012, 20:55
سلام....دوستان من یه سری برنامه و ایمیج بازی دارم که میخوام با حداقل سرعت (1X) رایت کنم, اما متاسفانه هر کاری کردم با سرعت کمتر از 4x رایت نمیشه!!
با چند نوع برنامه و dvd امتحان کردم نتیجه نداد . همه برنامه ها (نرو ,ایمیج برن و...) supported write speed رو از 4x به بالا نشون میدن در حالیکه رو dvd زده 1x/16x !! :wac:
نوع رایتر هم(SONY DRU-840A (V ss01 هست...تا جایی که میدونم رایتر ها در حداقل سرعت رایت نباید محدودیتی داشته باشن, نمیدونم اشکال از کجاست!:mellow:
نیازمند راهنمایی دوستان هستم..
تشکر.:20:

سرعت 1x یک سرعت ابتدایی هست و در اکثر نرم افزارها برای راحتی کار سرعت ها روی مقدارهای مشخص تعیین شده مثلا بصورت 4 پله 4 پله بالا میره و این قضیه برمیگرده به نرم افزار و طراحی اون

Ship Storm
21-04-2012, 21:02
دوستان واسه دی وی دی رامم مشکل بوجود اومده و اصلا درایورش نیست توی مای کامپیوتر(my computer)
ویندوز 7
چی کار کنم برگرده؟؟
لطفا کمککککککککککککککککککککک

اگر مشکل سخت افزاری نباشه با یکبار Refresh و جستجو برای یافتن سخت افزار باید دستگاه شناسایی بشه و الا ویندوز دچار اشکال شده و باید تعویض بشه و در بقیه حالات با جابجایی کابل ها در مادربرد اجتمال رفع مشکل هست که برای این مورد بهتره در انجمن سخت افزار مسئله رو بررسی کنید

**shaghayegh**
23-04-2012, 11:33
سلاااااااام
من 2تا دی وی دی خام 8 گیگ (دوال لایر) خریدم که 2تا فایل ایمیج (یکیش 6 و یکی دیگه هم 7 گیگ ) رو رایت کنم
دی وی دی رایترم هم قابلیت رایت دوال لایر رو داره ...اگه میخواید مطمئن بشید مدل لپ تاپمو چک کنید : Sony Vaio VPCEA16FG
ولی وسطای رایت توقف میشه و دی وی دی میسوزه ... فکر کنم فقط یه لایه رو رایت میکنه
با 2 نرم افزار تست کردم :
Ashampoo Burning Studio 11
و
BurnAware Free

جفتش هم که قابلیت رایت DVD DL رو داره
کسی میدونه مشکل من چیه؟؟؟؟؟

**shaghayegh**
25-04-2012, 01:29
با Nero 11 هم تست کردم و این اررور رو داد

Ship Storm
25-04-2012, 12:55
سلاااااااام
من 2تا دی وی دی خام 8 گیگ (دوال لایر) خریدم که 2تا فایل ایمیج (یکیش 6 و یکی دیگه هم 7 گیگ ) رو رایت کنم
دی وی دی رایترم هم قابلیت رایت دوال لایر رو داره ...اگه میخواید مطمئن بشید مدل لپ تاپمو چک کنید : Sony Vaio VPCEA16FG
ولی وسطای رایت توقف میشه و دی وی دی میسوزه ... فکر کنم فقط یه لایه رو رایت میکنه
با 2 نرم افزار تست کردم :
Ashampoo Burning Studio 11
و
BurnAware Free

جفتش هم که قابلیت رایت DVD DL رو داره
کسی میدونه مشکل من چیه؟؟؟؟؟

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :19:

با Nero 11 هم تست کردم و این اررور رو داد

سلام
این ارور چند حالت داره ولی مهمترین اون ها 3 تا هستند :
1- باید سرویس IMAPI رو غیر فعال کنید
برای این منظور مسیر زیر رو طی کنید :
Control Panel -> Administrative Tools -> Services
گزینه IMAPI CD-Burning COM Service رو پیدا کنید و روی اون کلیک راست کنید و properties رو انتخاب کنید
قسمت Startup Type رو روی حالت Disabled قرار دهید.

روی دکمه Apply کلیک کنید و سیستم روریستارت کنید
...
موارد دیگر هم که ممکنه باعث بروز این مشکل بشه :
1- استفاده از دی وی دی های غیر استاندارد و یا بی کیفیت
2- ایراد نرم افزارهای رایت
3-آپدیت نبودن Firmware دی وی دی رایتر
4-آپدیت نبودن نرم افزار رایت
...
موفق باشید

**shaghayegh**
25-04-2012, 22:46
آقا این گزینه IMAPI CD-Burning COM Service توی ویندوز 7 وجود نداره که ؟؟؟
در مورد گزینه های 1و2و4 هم باید بگم که از آخرین ورژن نرم افزار nero یعنی 11 استفاده میکنم... همچنین از آخرین ورژن از نرم افزار Ashampoo Burning Studio هم تست کردم ....
در مورد گزینه 3 هم که خود ویندوز آخرین ورژن رو فکر کنم براش نصب کرده... آپدیت هم نمیشه .... حالا باید از کجا آپدیتش کنم ؟!

Ship Storm
28-04-2012, 20:08
آقا این گزینه IMAPI CD-Burning COM Service توی ویندوز 7 وجود نداره که ؟؟؟
در مورد گزینه های 1و2و4 هم باید بگم که از آخرین ورژن نرم افزار nero یعنی 11 استفاده میکنم... همچنین از آخرین ورژن از نرم افزار Ashampoo Burning Studio هم تست کردم ....
در مورد گزینه 3 هم که خود ویندوز آخرین ورژن رو فکر کنم براش نصب کرده... آپدیت هم نمیشه .... حالا باید از کجا آپدیتش کنم ؟!

ویندوز شما اگر 7 باشه موجود نیست این گزینه توش البته تست نکردم ولی تو چند سایت خارجی که داشتم مرور میکردم دیدم دو تا پیشنهاد شده برای حل این مشکل
1- پاک کردن و unistall کردن درایور دی وی دی رایتر و ریستارت کردن سیستم
2- روی استارت کلیک کنید و در قسمت run تایپ کنید cmd و روی cmd کلیک راست کرده و Run as Administrator رو بزنید و درون cmd این دستور رو وارد کنید
sfc/scannow
حالا وقتی کارش تموم شد سیستم روریستارت کنید

ali_disslove
06-05-2012, 22:51
سلام دوستان

من میخوام یه فایل ایمج که رویه سیستممه رو با بزارم همزمان 3 تا رایترم رایت کنه یعنی دستور رایت رو که میدم هر سه رایتر شروع کنند به رایت همین فایل
ایا امکان هم
چمچین چیزی هست ؟با چه نرم افزاری ؟؟

راستی واسه اینکه دی وی دی هام کمتر بسوزند از نرو استفاده کنم یا آشامپو ؟اگه جوابتون نرو هست کدوم نسخش ؟آخه همش انگار یه چیزیش نیست یا ناقصه

Ghaioom
07-05-2012, 14:15
سلام دوستان

من میخوام یه فایل ایمج که رویه سیستممه رو با بزارم همزمان 3 تا رایترم رایت کنه یعنی دستور رایت رو که میدم هر سه رایتر شروع کنند به رایت همین فایل
ایا امکان هم
چمچین چیزی هست ؟با چه نرم افزاری ؟؟

راستی واسه اینکه دی وی دی هام کمتر بسوزند از نرو استفاده کنم یا آشامپو ؟اگه جوابتون نرو هست کدوم نسخش ؟آخه همش انگار یه چیزیش نیست یا ناقصه
حتما با نرو میشه.

وقتی میخوای رایت کنی آخرین صفحه یا قبل از زدن روی دکمه burn اسم رایتر رو میتونی انتخاب کنی. فکر کنم از اون گزینه بتونی رایتر دیگه رو انتخاب و رایت کنی.

ali_disslove
25-05-2012, 17:53
حتما با نرو میشه.

وقتی میخوای رایت کنی آخرین صفحه یا قبل از زدن روی دکمه burn اسم رایتر رو میتونی انتخاب کنی. فکر کنم از اون گزینه بتونی رایتر دیگه رو انتخاب و رایت کنی.

نه نمیشه یکیش رو میشه انتخاب کرد نمیشه که سه تاشو با هم انتخاب کرد همزمان رایت کنند

dodgeee
26-05-2012, 21:47
سلام دوستان
برای نوشتن متن طرف دیتایدیسک (مثل دیسک های اورجینال) باید چکار کرد؟

Ghaioom
27-05-2012, 14:19
سلام دوستان
برای نوشتن متن طرف دیتایدیسک (مثل دیسک های اورجینال) باید چکار کرد؟
همون وقتی my computer رو باز میکنی و اسم درایو تغییر میکنه همون منظورت؟

برای اینکار وقتی قبل از زدن گزینه burn تو همون صفحه نوشته Disk name اونجا اسمشو تغییر بده.

dodgeee
27-05-2012, 22:14
نه دوست عزیز. می خوام روش حک کنم. سمت دیتای دیسک. آیا با لایت اسکرایب می شه؟

Ship Storm
28-05-2012, 06:31
سمت ديتا كه نميشه چيزي حك كردعزيز

dodgeee
28-05-2012, 08:58
چجوری باید عکس آپلود کنم؟
تو عکس بگم کجای cd یا dvd

omid.sarmad
28-05-2012, 10:20
سلام. اینکار فقط توسط دستگاه های استمپری و به صورت ارجینال انجام میشه.

Ship Storm
28-05-2012, 19:48
چجوری باید عکس آپلود کنم؟
تو عکس بگم کجای cd یا dvd

منظورتون رایت کردن هست ؟
شما عکس رو add میکنی تو نرم افزاری مثل nero بصورت data رایت میکنی

Ghaioom
29-05-2012, 04:37
سلام. اینکار فقط توسط دستگاه های استمپری و به صورت ارجینال انجام میشه.

منظورتون رایت کردن هست ؟
شما عکس رو add میکنی تو نرم افزاری مثل nero بصورت data رایت میکنی
داش فک کنم منظورورشون با عکس میخواد بگه کجا تغییرات ایجاد کنه. :31:

شما بیا up.behtarin.com عکس رو اپلود کن.
لینکشو اینجا بزار.

amin_sabzi
30-05-2012, 11:44
سلام،من یه دی وی دی دارم که چندتا فیلم روشه وقتی یکی از اون فیلم ها رو از طریقmake video cdرایت می کنم(با nero) فقط تصویر رایت میشه،یعنی صدا نداره.
لطفا کمک کنید.

amin_sabzi
30-05-2012, 11:45
سلام،میشه کمک کنی سوالم رو آخر آخر نوشتم.

Aloneboy
30-05-2012, 23:58
سلام من می خوام که روی دی وی دی با استفاده از تکنولوژی lightscribe لیبل بزنم با برنامه نرو کاور دیزاین طرحشو ساختم ولی موقعی که دی وی دی رو میذارم تو دستگاه و از برنامه کاور دیزاین میزنم روی Print light scribe lable و بقیه مراحل میگه دی وی دی مخصوص داخل دستگاه نیست در صورتی که رفتم از فروشگاه خریدم دو نمونه داشت یکی واسه چاپ با پرینتر و این یکی که گرفتم واسه lightscribe
دلیلش چیه؟درایور خاصی هم داره یا خیر؟پرینترم hp 1270i هستش که از این تکنولوژی پشتیبانی می کنه و برنامه LIGHTSCRIBE SYSTEM SOFTWARE نیز نصب کردم که نمی دونم ضروری بود نصب کردنش یا خیر؟ضمنا برای لیبل زدن باید دی وی دی رو برعکس بذاریم داخل دستگاه یا خیر؟

A_2010
31-05-2012, 15:33
سلام
من میخوام با برنامه NERO عکس،فیلم،کلیپ رو روی سی دی یا دی وی دی رایت کنم که مثلاً عکسا رو طوری رایت کنم که وقتی سی دی یا دی وی دی رو میذارم تو دستگاه های سی دی و دی وی دی خونگی،عکسارو نشون بده یا فیلم و کلیپهارو هم همینطور
دقیقا راهنماییم کنین که عکس یا کلیپو فیلمو با چه پسوندهایی تو سی دی یا دی وی دی رایت کنم و چطوری بهنوان VCD یا DATA یا WMA CD یا ...که تو همه ی دستگاههای پخش خونگی دیده بشه؟
خواهشاً با جزییات توضیح بدین،آخه یه موقعهایی کلیپ تصویری یا موزیک ویدئویی رو رایت میکردم که تو دستگاه خونده نمیشد
متشکرم

Ghaioom
31-05-2012, 15:47
سلام،من یه دی وی دی دارم که چندتا فیلم روشه وقتی یکی از اون فیلم ها رو از طریقmake video cdرایت می کنم(با nero) فقط تصویر رایت میشه،یعنی صدا نداره.
لطفا کمک کنید.

سلام
من میخوام با برنامه NERO عکس،فیلم،کلیپ رو روی سی دی یا دی وی دی رایت کنم که مثلاً عکسا رو طوری رایت کنم که وقتی سی دی یا دی وی دی رو میذارم تو دستگاه های سی دی و دی وی دی خونگی،عکسارو نشون بده یا فیلم و کلیپهارو هم همینطور
دقیقا راهنماییم کنین که عکس یا کلیپو فیلمو با چه پسوندهایی تو سی دی یا دی وی دی رایت کنم و چطوری بهنوان VCD یا DATA یا WMA CD یا ...که تو همه ی دستگاههای پخش خونگی دیده بشه؟
خواهشاً با جزییات توضیح بدین،آخه یه موقعهایی کلیپ تصویری یا موزیک ویدئویی رو رایت میکردم که تو دستگاه خونده نمیشد
متشکرم

با ابزار nero vision که تو نرو هست استفاده کنید. تو پوشه نرو هست. یا در قسمت start / all programs / nero

dodgeee
04-06-2012, 18:27
داش فک کنم منظورورشون با عکس میخواد بگه کجا تغییرات ایجاد کنه. :31:

شما بیا up.behtarin.com عکس رو اپلود کن.
لینکشو اینجا بزار.

داداش دستت درد نکنه. فهمیدم چکار کنم.

jabera
05-06-2012, 17:58
من هنوز این مشکل را دارم:

من 1مشکل خیلی جالب دارم
حتی با سرعت کم میذارم--مثلا 8ایکس-یا 4ایکس
با نرو6 هم رایت میکنم-نرو10-اشامپو و...

ولی تا میخواهم محتویاتش را روی کامپیوتر کپی کنم،یا کامپیوتر هنگ میکنه-یا ارور میده
یا مثلا 70% دی وی دی کپی میشه،ولی 30% باقی مونده ارور میده

ویندوزم هم عوض کردم ولی فایده نداشت.
راه حل چیه!؟!؟
یعنی خود رایتر خرابه!؟

ممنون

omid.sarmad
05-06-2012, 18:43
رایتر منم اینجوریه. خودش رو فایلا قفل میزاره و اجازه ی کپی نمیده ولی فایلها خونده میشن!

A_2010
05-06-2012, 20:34
همین راههای دیگه چی؟؟؟؟
جزییات چی شد؟؟ راهنمایی بیشتر میخوام واسه همیشه

A_2010
05-06-2012, 20:37
با ابزار nero vision که تو نرو هست استفاده کنید. تو پوشه نرو هست. یا در قسمت start / all programs / nero

همین راههای دیگه چی؟؟؟؟
جزییات چی شد؟؟ راهنمایی بیشتر میخوام واسه همیشه

jabera
06-06-2012, 14:43
من هنوز این مشکل را دارم:

من 1مشکل خیلی جالب دارم
حتی با سرعت کم میذارم--مثلا 8ایکس-یا 4ایکس
با نرو6 هم رایت میکنم-نرو10-اشامپو و...

ولی تا میخواهم محتویاتش را روی کامپیوتر کپی کنم،یا کامپیوتر هنگ میکنه-یا ارور میده
یا مثلا 70% دی وی دی کپی میشه،ولی 30% باقی مونده ارور میده

ویندوزم هم عوض کردم ولی فایده نداشت.
راه حل چیه!؟!؟
یعنی خود رایتر خرابه!؟

ممنون

کابل برقش ساتا هست-که هم سیم هم پورتش را جابجا کردم
کابل دیتا هم همینطور-ولی فایده نداشت.

100% یعنی خود رایتر مشکل داره!؟
چه مشکلی!؟

Zaghan_13
05-07-2012, 22:44
میخوام یه فیلمی رو با فرمت mkv و کیفیت 720p روی دی وی دی رایت کنم.
امکانش هست؟با چه نرم افزاری؟

Ship Storm
06-07-2012, 15:35
میخوام یه فیلمی رو با فرمت mkv و کیفیت 720p روی دی وی دی رایت کنم.
امکانش هست؟با چه نرم افزاری؟

شما بصورت DATA هر فرمتی رو میتونید روی دی وی دی رایت کنید و مشکلی نیست
نرم افزار Nero و حتی خود ویندوز این قابلیت رو داره

leo_meb
07-07-2012, 23:33
اقا کسی سریال نامبر واسه این نرو سراغ داره؟؟Nero_Multimedia_Suite_v10.5.10500ای سریال جواب نمیده:9X03-016C-MXEX-4536-T0L7-2W2T-AMPX-97TAاگه کسی میدونه لطفا بذاره

adeliry
11-07-2012, 08:40
سلام

من نسخه اخر adobe cs6 رو دانلود کردم که حجمش حدود 8.37 گیگ هست ولی وقتی میخوام با nero روی یک dvd9 رایتش کنم توی nero حجم خالی مورد نیاز رو حدود 8.63 گیگ نشون میده و رایت نمیشه٬ از طرفی همین مجموعه بیرون توی dvd9 ارائه میشه. میخواستم بدونم با نرم افزار خاصی میشه اینکارو کرد یا توی nero دستکاری کرد؟ اصلا چطوری بیرون تو dvd9 رایتش کردن؟

akbar_syberia
12-07-2012, 07:36
سلام

دوستان نرم افزاری رو معرفی کنید که بشه هم زمان با 3 دی وی دی رایتر رایت کرد . ( لینک دانلود لطفا )
ضمنا چرا بعضا دی وی دی دو رنگ رایت می شود ؟

skyss
26-07-2012, 08:10
با سلام

من میخوام روی سی دی قفل بذارم، طوری که کسی نتونه محتواش رو کپی یا رایت کنه اما خودم بتونم بعدا به تعداد زیاد از روش رایت کنم.

لطفا راهنماییم کنید.

اگر چیزی باشه که اول سی دی رو رایت کنم و بعد از رایت یه فایلی به سی دی اضافه کنم که نشه ازش رایت کرد، خوبه.

میخوام سی دی ها رو به صورت سری رایت کنم و دونه دونه با رایتر کامپیوتر رایت نکنم مثلا با داپلیکیتور رایت کنم.

خیلی ضروریه

با تشکر

مهندس الهه
09-08-2012, 14:11
من قبلا محتویات چند dvd رو کپی کردم رو هارد
و فقط هم پوشه VIDEO_TS رو کپی کردم
بدون پوشه AUDIO_TS

حالا من میتونم این پوشه رو رایت کنم رو dvd ؟
چجوری؟
به صورت دیتا ؟
یا ویدئو دی وی دی ؟

ask_bl
09-08-2012, 23:42
من قبلا محتویات چند dvd رو کپی کردم رو هارد
و فقط هم پوشه VIDEO_TS رو کپی کردم
بدون پوشه AUDIO_TS

حالا من میتونم این پوشه رو رایت کنم رو dvd ؟
چجوری؟
به صورت دیتا ؟
یا ویدئو دی وی دی ؟
بله میتونین
شما هم میتونین به صورت دیتا رایت کنین و هم دی وی دی ویدئو بزنین

مهندس الهه
11-08-2012, 11:06
بله میتونین
شما هم میتونین به صورت دیتا رایت کنین و هم دی وی دی ویدئو بزنین

من میخوام به صورت ویدئو دی وی دی باشه
یعنی به صورت دیتا رایت کنم فرقی با رایت به صورت دی وی دی ویدئو نخواهد داشت ؟!

ask_bl
11-08-2012, 12:21
من میخوام به صورت ویدئو دی وی دی باشه
یعنی به صورت دیتا رایت کنم فرقی با رایت به صورت دی وی دی ویدئو نخواهد داشت ؟!
فکر میکنم دیتا فرق کنه با Video DVD
شما به قسمت Video DVD برین و اونجا و فقط فلدر رو Add کنین خود نرو بقیه اش رو انجام میده

ali_disslove
11-08-2012, 15:42
با سلام

یه ویندوز 8 گرفتم میخوام رایتش کنم روی دی وی دی

از آشامپو استفاده میکنم
میخوام دیسکم بوتیبل شه باید چی کار کنم ؟همین جوری معمولی رایت بزنم ؟
آخه یادمه قبلا یه بار پارسالا یه دیسک رایت کردم نرم افزار ازم میخواست که فایل بوت رو جدا بهش بدم.این جوریه ؟اگه اره چه فایلی رو باید واسه بوت مشخص کنم ؟خیلی وفایل به اسم بوت دارم

ask_bl
11-08-2012, 16:37
با سلام

یه ویندوز 8 گرفتم میخوام رایتش کنم روی دی وی دی

از آشامپو استفاده میکنم
میخوام دیسکم بوتیبل شه باید چی کار کنم ؟همین جوری معمولی رایت بزنم ؟
آخه یادمه قبلا یه بار پارسالا یه دیسک رایت کردم نرم افزار ازم میخواست که فایل بوت رو جدا بهش بدم.این جوریه ؟اگه اره چه فایلی رو باید واسه بوت مشخص کنم ؟خیلی وفایل به اسم بوت دارم
سلام
ویندوزی که گرفتین با فرمت ایزو هست دیگه!
اگر ایزو باشه بوتیبل هم هست، فقط کافیه رایتش کنین

golnar_14
19-08-2012, 15:33
با سلام به همه دوستان :11:

من نرم افزار NortonGhost2003 رو دانلود کردم، ولی وقتی روی سی دی رایت میشه بوتیبل نیست :41:

میشه راهنماییم کنین چطور بوتیبل رایتش کنم؟

خیلی گشتم ولی راه مناسبی پیدا نکردم. ممنونم اگر راهنمایی کنین.

jafarian
20-08-2012, 07:36
شما وقتی برنامه Norton Ghost دانلود کردین نصب اجراش کردین گزینه Tasks ازسمت چپ موجو تو برنامه فشار بدین بعدشم روی گزینه Create Recovery Disk کلیک کنید بعد روی دکمه next کلیک کنیدبعدش روی گزینه Automatic کلیک کنیددراین قسمت روی دکمه Browse بعدش مسیر سیدی و یا دی وی دی خودتون بدین روی next کلیک کنید از آخرم روی دکمه finish کلیک کنید این مورد تو سایت اول اشاره کرده البته مربوط به ورژن Norton Ghost 14 میشه اما اگر که فایلی که دارین بصورت iso فقط اگر iso ازطریق فلش میگم که به چه صورتی فایل خودتون بصورت بوت دربیارین که بافلش بالا بیاین ابتدا برنامه WinSetupFromUSB ازلینک پایین دانلود کنید ورژن بتای این برنامه رو که حجمی حدود 17 مگ داره بعدشم وقتی اجرا شد قبلش فلش خودتون به سیستم وصل باشه بعد تیک گزینه 4 میزنید مسیر فایل iso خودتون که همون برنامه NortonGhost باشه رو میدین بعدم روی دکمه Go موجود تو برنامه کلیک کنید تا این برنامه بصورت بوت روفلش ساخته بشه بعدشم سیستم ریستارت کنید با بوت فلش بالا بیاین ببینید این برنامه رو برای شما بالا میاره یا که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golnar_14
20-08-2012, 19:52
مرسی، الان یکم عجله دارم ، حتما امتحان خواهم کرد.

بوتیبل کردن سی دی به چه صورته؟ من اونو خیلی خیلی لازم دارم .

اصلا لازم دارم اینو بوتیبل روی سی دی بریزم، خیلی گشتم خودم، یه جایی با Nero Burning Rom راهی رو گفته بود، که خودش گزینه بوتیبل داره. ولی برا نرو ورژن 6! من که ورژن 11 دارم این گزینه رو نداره.

xgf
21-08-2012, 10:55
با سلام دوستان
من يك ويندوز خوب xp به نام Microsoft Windows XP Professional SP3 x86 Volume MSDN دانلود كردم
رايت كه مكينم به صورت data با nero به خوبي رايت ميشه و توي خود ويندوز به طور دستي بالا مياره براي نصب ولي وقت سيستم رو ريست ميكني كه از طريق بوت سي دي رو بشناسه و اماده كنه براي نصب ويندوز اون موقع سي دي رو نميشناسه و ميره براي بالا اوردن خود ويندوز قبلي در صورت كه در قسمت فرست بوت گزينه اول دي وي دي رامم هست و گزينه دوم هاردم در ضمن با بوت كردن سي دي هاي ويندوز قبلي كه خريداري كردم مشگلي ندارم
ميخواستم بدونم ايا طريق خاصي داره براي رايت كردن سي دي ويندوز؟

اينم بگم كه خيلي كسايه ديگه هم دانلود كرده بودند و طبق نظري كه اعلام كرده بودند از ويندوز به خوبي استفاده كرده بودند و مشگلي نداشتند با بوت كردنش:12:

jafarian
21-08-2012, 14:20
اگر که ویندوز که رایت کردین از تو خود ویندوز بصورت اتوران بدون هیچ مشکلی اجرا شده مشکل شما یا مربوط به تنظیمات بایوس میشه البته اینطوری که شما میگین داخل بایوس تو قسمت firest boot گزینه اول روی dvd rom پس مشکل از بایوس نیست مشکل شما مربوط به دستگاه dvd شما میشه که منم یکسری همین مشکل داشتم با چنج کردن دستگاه رفع مشکل شد پیشنهاد من اینه که ویندوز خودتون روی فلش بوت کنید با بوت فلش ویندو ز نصب کنید برای اینکارم برنامه WinSetupFromUSB از لینک پایین دانلود کنید ورژن بتای برنامه رو که حجمی حول و حوش 17 مگ داره بعدشم طبق شکل پایین وقتی که اجراش کردین قبلش فلش به سیستم وصل باشه فرمت شده باشه بعد تیک گزینه اول موجود تو برنامه رو بزنید بعد مسیر ویندوز خودتون طبق شماره 2 بدین طبق شماره 3 هم روی گزینه Go کلیک کنید

54907

xgf
21-08-2012, 19:47
اگر که ویندوز که رایت کردین از تو خود ویندوز بصورت اتوران بدون هیچ مشکلی اجرا شده مشکل شما یا مربوط به تنظیمات بایوس میشه البته اینطوری که شما میگین داخل بایوس تو قسمت firest boot گزینه اول روی dvd rom پس مشکل از بایوس نیست مشکل شما مربوط به دستگاه dvd شما میشه که منم یکسری همین مشکل داشتم با چنج کردن دستگاه رفع مشکل شد پیشنهاد من اینه که ویندوز خودتون روی فلش بوت کنید با بوت فلش ویندو ز نصب کنید برای اینکارم برنامه WinSetupFromUSB از لینک پایین دانلود کنید ورژن بتای برنامه رو که حجمی حول و حوش 17 مگ داره بعدشم طبق شکل پایین وقتی که اجراش کردین قبلش فلش به سیستم وصل باشه فرمت شده باشه بعد تیک گزینه اول موجود تو برنامه رو بزنید بعد مسیر ویندوز خودتون طبق شماره 2 بدین طبق شماره 3 هم روی گزینه Go کلیک کنید

54907
نه دوست عزيز اشگال از dvd rom نيست اگه بود ويندوز هاي ديگه رو بوت نميكرد من فكر كنم يا پوشه بوت خاصي داره كه بايد به ويندوزي كه رايت ميكنم منقل بشه و همراه با اون رايت بشه يا اينكه رايتش طريقه خاصي داره
از دوستان عزيز هر كي ميدونه خواهش مكينم راهنمايي كنه اخه ب 600 مگابايت دانلود كردم اگه نشه بوت بشه به چه ديدي ميخوره از طرفي هم به اون ويندوز احتياج دارم تعريفشو زياد شنيدم همون طور كه گفت ار جايي كه دانلود كردم همه نصبيده بودند مشگلي نداشتند اما نميدونم چطوري

jafarian
21-08-2012, 22:07
من که خدمت شما عرض کردم شمابا اون برنامه که من قراردادم ویندوز خودتون روی فلش بوت بعدش از طریق فلش اقدام به نصب ویندوز کنید ببینید بازم به همین صورته یا که نه بعد جوابش برین .

golnar_14
21-08-2012, 23:45
شما وقتی برنامه Norton Ghost دانلود کردین نصب اجراش کردین گزینه Tasks ازسمت چپ موجو تو برنامه فشار بدین بعدشم روی گزینه Create Recovery Disk کلیک کنید بعد روی دکمه next کلیک کنیدبعدش روی گزینه Automatic کلیک کنیددراین قسمت روی دکمه Browse بعدش مسیر سیدی و یا دی وی دی خودتون بدین روی next کلیک کنید از آخرم روی دکمه finish کلیک کنید این مورد تو سایت اول اشاره کرده البته مربوط به ورژن Norton Ghost 14 میشه اما اگر که فایلی که دارین بصورت iso فقط اگر iso ازطریق فلش میگم که به چه صورتی فایل خودتون بصورت بوت دربیارین که بافلش بالا بیاین ابتدا برنامه WinSetupFromUSB ازلینک پایین دانلود کنید ورژن بتای این برنامه رو که حجمی حدود 17 مگ داره بعدشم وقتی اجرا شد قبلش فلش خودتون به سیستم وصل باشه بعد تیک گزینه 4 میزنید مسیر فایل iso خودتون که همون برنامه NortonGhost باشه رو میدین بعدم روی دکمه Go موجود تو برنامه کلیک کنید تا این برنامه بصورت بوت روفلش ساخته بشه بعدشم سیستم ریستارت کنید با بوت فلش بالا بیاین ببینید این برنامه رو برای شما بالا میاره یا که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
من نرم افزاری که معرفی کردین رو نصب کردم، ولی مثل اینکه فقط برای بوتیبل کردن سیستم عامل کاربرد داره. یا من اشتباه می کنم؟؟

Mr.reCoder
22-08-2012, 13:34
سلام

مشکل شما اینه که با نرو بصورت دیتا رایت میکنی و وقتی اینکار رو میکنی قسمت بوت سی دی را رایت نمیکنه!
باید از قسمت Backup روی Burn Image to Disk کلیک کنی و رایت کنی...

موفق باشی...

xgf
22-08-2012, 20:08
من که خدمت شما عرض کردم شمابا اون برنامه که من قراردادم ویندوز خودتون روی فلش بوت بعدش از طریق فلش اقدام به نصب ویندوز کنید ببینید بازم به همین صورته یا که نه بعد جوابش برین .
دوست عزيز اين برنامه اي رو كه گفتيد ميشه يه جا ديگه اپلو كنيد ؟ من با دريافت فايل مشگل دارم

xgf
22-08-2012, 20:21
سلام

مشکل شما اینه که با نرو بصورت دیتا رایت میکنی و وقتی اینکار رو میکنی قسمت بوت سی دی را رایت نمیکنه!
باید از قسمت Backup روی Burn Image to Disk کلیک کنی و رایت کنی...

موفق باشی...

دوست عزيز فايل ايميج كه نيست به اين طريق بخواهم رايتش كنم اصلا فايل ستاپ همراه با فايل هاي ديگه هست كه از اون قسمتي كه شما گفتي فقط فايل ايميج رو براي شناسايي داشت براي رايت

xgf
23-08-2012, 09:19
توي اين انجمن به اين بزرگي كسي راهي براي بوتيبيل كردن ويندوز روي سي دي نداره؟ باور كنيد شيش تا سي دي رايت كردم به گونه هاي فراوان اما هيچ كدوم فايده نداشت!!!!!!!!!!!

Ship Storm
23-08-2012, 13:24
توي اين انجمن به اين بزرگي كسي راهي براي بوتيبيل كردن ويندوز روي سي دي نداره؟ باور كنيد شيش تا سي دي رايت كردم به گونه هاي فراوان اما هيچ كدوم فايده نداشت!!!!!!!!!!!

لينك زير رو مشاهده كنيد
اميدوارم به كارتون بياد و مشكلتونرو برطرف كنه

لينك صفحه مورد اشاره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xgf
23-08-2012, 19:52
لينك زير رو مشاهده كنيد
اميدوارم به كارتون بياد و مشكلتونرو برطرف كنه

لينك صفحه مورد اشاره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بسيار ممنون اما جواب نداد يعني ميشه گفت لينك هاش منقضي شده بود در صورتي كه كاربر هم اعلام كرده بود.....

golnar_14
23-08-2012, 23:51

سلام
من با راه اولیتون شروع به کار کردم، نورتون گاست نصب کردم متنها با اینکه سی دی گذاشتم گزینه Create Recovery Disk فعال نیست. به نظرتون مشکلش چیه ، چطور درستش کنم؟

Ship Storm
24-08-2012, 14:11
بسيار ممنون اما جواب نداد يعني ميشه گفت لينك هاش منقضي شده بود در صورتي كه كاربر هم اعلام كرده بود.....

لينك ها كه مشكلي ندارند شما نرم افزاري رو نياز داريد تو انجمن درخواست نرم افزار مطرح كنيد تا در اسرع وقت لينك جديد براي شما قرار داده شود

nelahe
29-08-2012, 10:23
سلام در رایت دیتا بدون اینکه ته سی دی را ببندیم چطور سی دی به صورت تعداد بزنیم مثلاً دو الی سه تا

nelahe
03-09-2012, 15:35
سلام

رایتر من وقتی رایت می کند یک خش بزرگ از بالا به پایین (به صورت یک خط عمود) می اندازد!!!! چکار باید کرد

9884
03-09-2012, 16:13
با سلام خدمت دوستان گرامی
سوالی داشتم
چطور میتوانم فایلهای تصویری که با پسوند .ts و .mpg که از طریق فلش از ریسیورماهواره ضبط کردم و الان روی هارد دارم رو به پسوندی اجرایی برای رایت بر روی دی وی دی و پخش آنها در دی وی دی پلیر تبدیل کنم؟(البته با حجمی پایینتر)؟
در برنامه نرو امتحان کردم ولی این پسوندها رو برای رایت قبول نمی کند و اد نمیشود.
آیا باید فایلها رو یکی یکی با برنامه ای کانورت کنم و بعد رایت کنم؟
بعضی برنامه ها موقه رایت فقط یک مسیر رو میخوان یه پوشه که محتویات همون فقط رایت بشه ولی فایلهای من هرکدوم تو یه پوشه ی جداس

یه سوال دیگه:

بايد نروي شما مجهز به NeroVision باشه. اگه اينطور باشه، گزينه Make Your own Video DVD رو مي زني و فايل دلخواه رو انتخاب كرده و رايت مي كني. از نسخه كامل نرو استفاده كن.

دوستی در پستهای ماقبل این روش رو پیشنهاد دادن اینکه از نرو ویژن استفاده بشه آیا کسی اینو امتحان کرده؟ من میخوام حتما در دستگاه دی وی دی خوان نمایش بده در تلویزیون.

nelahe
04-09-2012, 09:30
سلام پوشه هایی که هیدن هستند را رایت کنیم

در سی دی همینطور رایت می شود

Ship Storm
07-09-2012, 10:10
سلام پوشه هایی که هیدن هستند را رایت کنیم

در سی دی همینطور رایت می شود

بله همونطوری و با همون مشخصات رایت میشوند

aminrafael3
15-09-2012, 09:46
سلام من از ساختن dvd با نرم افزار convertxtodvd خسته شدم نرم افزار خوب دیگه ای نیست؟

ulead dvd movie factory 7 رو دانلود کردم کرکش کار نکرد trial رفتم فایلهای mkv رو نمیخوند ممنون میشم راهنمایم کنید

Ship Storm
15-09-2012, 19:38
سلام من از ساختن dvd با نرم افزار convertxtodvd خسته شدم نرم افزار خوب دیگه ای نیست؟

ulead dvd movie factory 7 رو دانلود کردم کرکش کار نکرد trial رفتم فایلهای mkv رو نمیخوند ممنون میشم راهنمایم کنید

به نظر من بهترین کار اینه اول فرمت رو با یک نرم افزار مبدل به فرمت دی وی دی تبدیل کنید و بعد عمل رایت کردن رو با نرم افزاری مثل Nero انجام بدید

aminrafael3
16-09-2012, 09:34
ممنون دوست عزیزم

میخواستم منو هم داشته باشه واسه dvd.بهترین مبدل چیه؟ که مثلا کیفیت همین فیلمهائی که از اینترنت دانلود میکنیم رو که 720 و 1080 هستند رو تغییر آنچنانی نده

بیشتر میخواستم نرم افزاری باشه که بتونم منوهای زیبا توش بزارم.convertxtodvd محدودیت زیادی در این مورد داره

چند تا نرم افزار مثل wondershare امتحان کردم یکیش فیلمهای دو زبانه رو نمیشد توش انتخاب کنی کدوم زبان باشه و خودش انگلیس رو انتخاب میکرد بعضی از اونا مثلا اگه فیلمم 1 گیگ بود و میخواستم تبدیل کنم میشد مثلا 6 گیگ و رو dvd 4.7 جا نمیشد در حالی که تو convert xtodvd گزینه انتخاب داره 10 فیلمم بخوای تبدیل کنی تو یه dvd4.7 جا میده

نرم افزار ulead dvd movie factory 7 رو هم امتحان کردم فایلهای mkv رو ساپورت نمیکرد

iammahdi
25-09-2012, 23:42
سلام.
تو نرو 6 وقتی یه سی دی یا دی وی دی رو رایت می کردم وقتی پنجره ی رایت با موفقیت انجام شد می اومد اگه به جای OK روی علامت ضربدر کلیک می کردم می شد بعدا" از قسمت رایت نشده ی دیسک استفاده کرد.
الان که ویندوزم 7 هست و نمی تونم نرو 6 رو داشته باشم و از نرو 9 استفاده می کنم چطور می شه این تنظیم رو انجام داد.
یه چیز دیگه نمی دونم تو نرو 9 چطور می شه یه فایل ویدیویی رو تو سی دی رایت کرد؟ وقتی Burn video Disk رو می زنم فقط رایت روی دی وی دی می یاد؟

ask_bl
26-09-2012, 09:49
سلام.
تو نرو 6 وقتی یه سی دی یا دی وی دی رو رایت می کردم وقتی پنجره ی رایت با موفقیت انجام شد می اومد اگه به جای OK روی علامت ضربدر کلیک می کردم می شد بعدا" از قسمت رایت نشده ی دیسک استفاده کرد.
الان که ویندوزم 7 هست و نمی تونم نرو 6 رو داشته باشم و از نرو 9 استفاده می کنم چطور می شه این تنظیم رو انجام داد.
یه چیز دیگه نمی دونم تو نرو 9 چطور می شه یه فایل ویدیویی رو تو سی دی رایت کرد؟ وقتی Burn video Disk رو می زنم فقط رایت روی دی وی دی می یاد؟

سلام
برای باز گذاشتن ته سی دی یا دی وی دی، باید در آخرین قسمت (قبل از زدن دکمه Burn) تیک گزینه زیر رو بزارین:

56893
برای سوال دومتون هم، توی نرو 9 امکان رایت ویدئو سی دی نیست...

ehsan-amir
27-09-2012, 12:14
با سلام خدمت دوستان

ویندوز 7 هست از نوع 64 بیتی. و از نرم افزار های نرو 10 و شامپو 11 استفاده می‌کنم و لپ تاپ sony fw 490 dfb با رایتر MATSHITA DVD-RAM UJ880AS ATA DEVICE .

توضیحات: مشکلم بدین صورت است که وقتی می خواهم رایت کنم با هر نرم افزاری خطای Could not perform end of Disc-at-once می دهد. با سرعت پایین رایت می کنم 2X . روی دیگر سیستم ها که تست کردم خیلی راحت رایت کرد حتی با سرعت بالاتر. نکته ای که در آخر باید بگم این است که خیلی از رایتر استفاده نمی کنم فقط وقتی که هاردم پر شد شروع رایت می کنم تا هاردم خالی شود.

Ship Storm
28-09-2012, 07:33
خوب شما ورژن پایین تر رو تست کن مثل نسخه 8 نرو ببین باز هم این مشکل هست یا نه
بعد نتیجه رو اعلام کن تا بررسی کنیم ببینیم علت چی میتونه باشه

ehsan-amir
28-09-2012, 11:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با سلام
با تشکر از شما
طبق گفته شما عمل کردم (با Nero Burning ROM Lite v8.1.1.0 و اشامپو 10 ) تست کردم باز هم همان خطاها می‌داد ولی با این تفاوت که از قبل شروع به رایت یه پیغام می‌داد با 3 گزینه (عکس ضمیمه ) که اگر گزینه اول را انتخاب می‌کردم همان خطای گذشته می داد و اگر گزینه دوم را انتخاب می‌کردم فقط خطای Power calibration error می داد. دیگه واقعاً موندم چکار کنم. (میتونه از درایور DVD RW باشد)

عکس ضمیمه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ship Storm
28-09-2012, 12:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با سلام
با تشکر از شما
طبق گفته شما عمل کردم (با Nero Burning ROM Lite v8.1.1.0 و اشامپو 10 ) تست کردم باز هم همان خطاها می‌داد ولی با این تفاوت که از قبل شروع به رایت یه پیغام می‌داد با 3 گزینه (عکس ضمیمه ) که اگر گزینه اول را انتخاب می‌کردم همان خطای گذشته می داد و اگر گزینه دوم را انتخاب می‌کردم فقط خطای Power calibration error می داد. دیگه واقعاً موندم چکار کنم. (میتونه از درایور DVD RW باشد)

عکس ضمیمه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب این مشکل یک راه حل بنظرم میرسه
شما برو تو کنترل پنل قسمت Administrative Tools -> Services
بعد که بازش کردین دنبال گزینه IMAPI CD-Burning COM Service بگردین
حالا کلیک راست کنید و گزینه properties رو بزنید
حالا Startup Type رو روی Disable قرار بدین و بعد Apply کنید و سیستم رو ریستارت کنید و تست کنید ببینید مشکل برطرف شده یا خیر

ehsan-amir
28-09-2012, 13:06
مراحل گفته شده را رفتم ولی گزینه IMAPI CD-Burning COM Service وجود نداشت که بخواهم کاری انجام بدم.

Ship Storm
28-09-2012, 14:03
مراحل گفته شده را رفتم ولی گزینه IMAPI CD-Burning COM Service وجود نداشت که بخواهم کاری انجام بدم.

شما پس ویندوز 7 دارید روی سیستم و این گزینه من هرچی گشتم تو ویندوز 7 جایی ذکر نشده کجاست
شما firmware دستگاه رو آپدیت کنید و از یک دی وی دی یا سی دی دیگه استفاده کنید و در نهایت اگر مشکل برطرف نشد سیستم عامل رو مجدد نصب کنید ، امیدوارم دیگه مشکل حل بشه و الا بنده راه حل دیگه ای برای این قضیه ندیدم فعلا

ehsan-amir
28-09-2012, 16:56
firmware دستگاه را از کجا می تونم گیر بیاورم .

Ship Storm
29-09-2012, 21:37
firmware دستگاه را از کجا می تونم گیر بیاورم .

تو انجمن سخت افزاد قسمت درخواست درایور میتونید درخواستش رو مطرح کنید دوستان براتون قرار بدند

jedivssith
14-11-2012, 15:48
درود

کدام نرم افزارهای رایت سی دی / دی وی دی می توانند پسوندهای فایلهای ورد/ پی دی اف / تصاویر / صوت / تصویری رو بدون مشکل رایت کنند و بعد از رایت بدون مشکل و به هم ریختگی حروف فارسی (نام فایلها) آن را نمایش دهند و در اجرای فایلها نیز به مشکلی برنخورند؟ آیا نسخه 12 نرو قادر به این کار است؟

سپاس

kalantarahura
14-11-2012, 16:36
نرو 12 رو نمیدونم ولی بقیه نرم افزارها این مشکل رو داشتند.البته Cyberlink Power2Go 8 رو امتحان نکردم.

hamidreza2010
15-11-2012, 18:43
سلام دوستان
من یه فایل ISO دارم که حجمش حدود 5 مگابایت از یه DVD بیشتره و هیچ جوره هم نمیشه از محتویاتش کم کرد چون ویندوزه و خراب میشه.روی DVD هم رایت نمیشه.تا حالا چند بار امتحان کردم DVD سوزونده.میخواستم ببینم راهی نداره که حجمش رو یجوری کم کنم تا بشه توی یه DVD رایتش کرد.فقط راهی باشه که به فایل ISO آسیب نرسونه .
خیلی حیاتیه.شما رو بخدا اگه میتونید کمک کنید.
ممنون

hamidreza2010
16-11-2012, 17:29
سلام دوستان
من یه فایل ISO دارم که حجمش حدود 5 مگابایت از یه DVD بیشتره و هیچ جوره هم نمیشه از محتویاتش کم کرد چون ویندوزه و خراب میشه.روی DVD هم رایت نمیشه.تا حالا چند بار امتحان کردم DVD سوزونده.میخواستم ببینم راهی نداره که حجمش رو یجوری کم کنم تا بشه توی یه DVD رایتش کرد.فقط راهی باشه که به فایل ISO آسیب نرسونه .
خیلی حیاتیه.شما رو بخدا اگه میتونید کمک کنید.
ممنون
دوستان من مشکلم خیلی فوریه شما رو بخدا اگه کسی میدونه کمک کنه

kalantarahura
18-11-2012, 09:45
دوستان من مشکلم خیلی فوریه شما رو بخدا اگه کسی میدونه کمک کنه

دوست من اگر ایمیج شما Windows هست و با نرم افزار Power ISO هم ان را باز کنین و تغییرات ایجاد کنین مشکلی پیش نمیاد.فقط باید بدونین چی پاک میکنین.معمولا ویندوز حجمش کمتر از یک DVD کامل است.مگر اینکه قبلا شخصی که انرا تهیه یا اپلود کرده یکسری قابلیتهای اضافی به ان اضافه کرده باشه مانند اضافه کردن یکسری نرم افزار که باعث افزایش حجم ان شده باشه.که شما میتونین انرا پیدا کنین و حذف کنین.

hamidreza2010
18-11-2012, 20:13
دوست من اگر ایمیج شما Windows هست و با نرم افزار Power ISO هم ان را باز کنین و تغییرات ایجاد کنین مشکلی پیش نمیاد.فقط باید بدونین چی پاک میکنین.معمولا ویندوز حجمش کمتر از یک DVD کامل است.مگر اینکه قبلا شخصی که انرا تهیه یا اپلود کرده یکسری قابلیتهای اضافی به ان اضافه کرده باشه مانند اضافه کردن یکسری نرم افزار که باعث افزایش حجم ان شده باشه.که شما میتونین انرا پیدا کنین و حذف کنین.

نه عزیز.از یه سایتی دانلود کردم.ویندوز 8 هست که تمامی وزژن های ویندوز 8 اعم از 32 و 64 بیتی توش هست.
نمیتونم از محتویاتش کم کنم میترسم خراب بشه.کسی راهی نداره؟

Ship Storm
18-11-2012, 22:21
راهی برای فشرده سازی در این مواقع نیست چون اگر فرمت ISO باشه نیاز به رایت شده همه موارد هست و اگر دستکاری بشه از حالت بوتیبل در میاد

hamidreza2010
19-11-2012, 02:15
راهی برای فشرده سازی در این مواقع نیست چون اگر فرمت ISO باشه نیاز به رایت شده همه موارد هست و اگر دستکاری بشه از حالت بوتیبل در میاد

بله کاملا درسته.
آقایان ممنون مشکلم حل شد یه جورایی به زور بدون اینکه از محتویاتش کم کنم رایتش کردم

avrill
15-12-2012, 19:49
با سلام و خسته نباشید به تمام اساتید سایت و مدیریت محترم سایت یک سوال داشتم من یک دی وی دی دارم که این دی وی دی سالمه چون به دفعات از ان استفاده کردم ولی گاهی اوقات این dvd موقعی که توی dvd rom قرار داره بالا میاد و حتی حجمم داره ولی محتواش خالیه و ایکن dvdrom فقط یک تاریخ نوشته بجای اسم dvd:به این صورت تاریخه میاد به جای اسم رو ایکن دی وی دی رام (oc 13 2011)

avrill
17-12-2012, 12:10
انگار کسی توی این سایت جواب ادمو نمیده افسوس به این سایت انگار هیچ کسی توی این سایت نیست ؟!

hamidreza2010
17-12-2012, 21:42
با سلام و خسته نباشید به تمام اساتید سایت و مدیریت محترم سایت یک سوال داشتم من یک دی وی دی دارم که این دی وی دی سالمه چون به دفعات از ان استفاده کردم ولی گاهی اوقات این dvd موقعی که توی dvd rom قرار داره بالا میاد و حتی حجمم داره ولی محتواش خالیه و ایکن dvdrom فقط یک تاریخ نوشته بجای اسم dvd:به این صورت تاریخه میاد به جای اسم رو ایکن دی وی دی رام (oc 13 2011)
همیشه اینطوری میشه یا نه یعضی اوقات؟
یبار توی Safe Mode امتحان کن ببین بازم همینطوری میشه