PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

mohammad_s7201
11-11-2009, 07:54
دوستان من يه مشكلي تو رايت كردن دارم.
وقتي 5-4 تا فيلم با فرمت هاي avi و mkv رو روي يه دي وي دي رايت ميكنم، بعدش كه دوباره دي وي دي رو توي DVDRom ميذارم و ميخوام كپيش كنم توي كامپيوتر هميشه يكي دوتا از فيلم ها رو كپي نميكنه و ارور ميده.
به نظر شما مشكل از كجاست؟؟
من با Nero رايت ميكنم و موقع رايت هم هيچ پيغام خطايي نميده و كاملا صحيح رايت ميشه.

Ship Storm
11-11-2009, 10:43
دوستان من يه مشكلي تو رايت كردن دارم.
وقتي 5-4 تا فيلم با فرمت هاي avi و mkv رو روي يه دي وي دي رايت ميكنم، بعدش كه دوباره دي وي دي رو توي DVDRom ميذارم و ميخوام كپيش كنم توي كامپيوتر هميشه يكي دوتا از فيلم ها رو كپي نميكنه و ارور ميده.
به نظر شما مشكل از كجاست؟؟
من با Nero رايت ميكنم و موقع رايت هم هيچ پيغام خطايي نميده و كاملا صحيح رايت ميشه.

DVD ای که رایت کردید رو بزارید تو درایو و بعد برید برنامه Nero CD-DVD Speed رو اجرا کنید
قسمت Disc Quality تنظیم سرعت رو روی اون سرعتی بزارید که رایت کردید و بعد ببینید که Quality Score چند شده و کلا گزارش اون رو ذخیره کنید و اینجا قرار بدید
در ضمن نوع DVD مصرفی شما چیه؟

mohammad_s7201
11-11-2009, 12:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Quality Score هم 77 شد.
از دي وي دي هاي Princo استفاده مي كنم.

Ship Storm
11-11-2009, 13:58
پیشنهاد میکنم اینجا رو یک مطالعه بکنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dany_3p4u
11-11-2009, 23:29
رایت فایل iso در فلش ؟؟؟

می خوام Hiren's.BootCD.9.8.iso را مثله سی دی روی فلش اجرا کنم طوری که حالت بوت سیسیتم را داشته با شه ؟؟؟

mohammad_s7201
13-11-2009, 08:19
پیشنهاد میکنم اینجا رو یک مطالعه بکنی

اینجا رو خوندم و کاملا متوجه شدم.
ولی اون فیلم هایی که رایت کردم و حالا خوندخ نمیشه رو چیکار کنم؟؟ یعنی همشون پرید؟
هیچ راهی نیست که بتونم اونارو برگردونم؟

Xx Hossein xX
13-11-2009, 13:22
سلام ........

چطوری میتونم یه فایل آی-اس-او 8 گیگی رو روی دوتا dvd رایت کنم ؟! ضمنا فایل مورد نظر یه بازی هستش ... یعنی میخوام یه جوری رایت بشه که وسط نصب اووون یکی رو بخواد ...

ممنون ......

قله بلند
15-11-2009, 19:52
با عرض سلام و تشکر

من همین موضوع را در این تاپیک جستجو کردم ولی متاسفانه صفحه خطا باز می شد. چون تعداد تاپیک ها خیلی زیاد است و در حال حاضر زمانی نیز برای خواندن تمامی متن های دوستان را ندارم به همین خاطر سوال را مطرح می کنم. اگر جوابش در تاپیکی وجود دارد که لطف بفرمایید آدرس آن را بدهید وگرنه اگر از دوستان کسی من را راهنمایی بفرماید بی نهایت ممنون خواهم شد.

وقتی نام پوشه ای یا فایلی که روی هارد قرار دارد فارسی است و می خواهم این پوشه یا این فایل را روی سی دی رایت کنم، به جای کلمات فارسی کاراکترهای عجیب و غریب قرار می دهد. یعنی توقع دارد که نام فایل ها و پوشه ها انگلیسی باشد ولی من می خواهم نام آنها همان گونه فارسی بماند. حالا باید چه کنم؟ آیا تنظیم خاصی باید روی رایتر انجام دهم یا نه؟

نسخه رایتری که من استفاده می کنم Nero Burning Rom 5 است.

با تشکر

قله بلند
18-11-2009, 06:47
با عرض سلام و تشکر

من همین موضوع را در این تاپیک جستجو کردم ولی متاسفانه صفحه خطا باز می شد. چون تعداد تاپیک ها خیلی زیاد است و در حال حاضر زمانی نیز برای خواندن تمامی متن های دوستان را ندارم به همین خاطر سوال را مطرح می کنم. اگر جوابش در تاپیکی وجود دارد که لطف بفرمایید آدرس آن را بدهید وگرنه اگر از دوستان کسی من را راهنمایی بفرماید بی نهایت ممنون خواهم شد.

وقتی نام پوشه ای یا فایلی که روی هارد قرار دارد فارسی است و می خواهم این پوشه یا این فایل را روی سی دی رایت کنم، به جای کلمات فارسی کاراکترهای عجیب و غریب قرار می دهد. یعنی توقع دارد که نام فایل ها و پوشه ها انگلیسی باشد ولی من می خواهم نام آنها همان گونه فارسی بماند. حالا باید چه کنم؟ آیا تنظیم خاصی باید روی رایتر انجام دهم یا نه؟

نسخه رایتری که من استفاده می کنم Nero Burning Rom 5 است.

با تشکر

سلام عرض می کنم

اولاً ممنونم از اینکه خیلی به سوال من توجه شد!!

ثانیاً من یک راهی برای حل این موضوع پیدا کردم و اون هم استفاده از رایتر خود ویندوز ایکس پی است.

فرض کنید که من یک سی دی رایتر روی کیس سیستم خودم دارم ولی نمی خواهم از جناب نرم افزار رایت کننده استفاده کنم. خود ویندوز این قابلیت رو برایم ایجاد می کند که:

اول: سی دی را درون سی دی رایتر قرار دهید.

دوم: فایل هایی را که می خواهید رایت کنید را کپی و پیست کنید روی سی دی. در این حالت می بینید که یک علامت فلش رو به پایین روی فایل ها یا پوشه های شما نقش بسته. اگر هم خواستید می توانید آنها را پاک کنید.

سوم: برای نهایی شدن رایت، به My Computer بروید و روی آیکون درایو سی دی رایتر راست کلیک کنید و گزینه write this file to cd را انتخاب کنید. فایل ها و پوشه های انتخابی روی سی دی رایت می شوند.

حالا اگر این سی دی را روی هر سیستمی که زبان فارسی را روی سیستم عاملش داشته باشد باز کنید، همه چیز مثل فایل های روی سیستم خودتان قابل رویت است.

ولی همچنان این مشکل برای من در مورد نرم افزارهای رایت باقی مانده است.

judaki
19-11-2009, 17:01
سلام من می خوام با نرو یه دی وی دی نرم افزار رایت کنم ولی نمی دونم چرا 30 دقیقه طول می کشه تازه روی 16X هم می زارم:2:

fmps
22-11-2009, 19:45
سلام
چطور میتونم روی یه cd که قبلا رایت کردم دوباره رایت کنم؟(منظورم به اون اضافه کنم(با نرو))

bigman
16-12-2009, 22:23
سلام من می خوام با نرو یه دی وی دی نرم افزار رایت کنم ولی نمی دونم چرا 30 دقیقه طول می کشه تازه روی 16X هم می زارم:2:

اگه میشه یه نفر جواب بده
برای من هم اینجوری شده

fmps
19-12-2009, 16:42
سلام
من وقتی با nero vision یه video dvd رایت می کنم cpu میره به 100% و سرعت فن هم خیلی بیشتر میشه
این در آینده مشکل به وجود میاره؟
کول پد هم دارم
cpu:2.2 core duo

Ship Storm
19-12-2009, 19:05
سلام
من وقتی با nero vision یه video dvd رایت می کنم cpu میره به 100% و سرعت فن هم خیلی بیشتر میشه
این در آینده مشکل به وجود میاره؟
کول پد هم دارم
cpu:2.2 core duo

چون برای پردازش نیاز به سخت افزار قوی ای داره بخاطر همون میره بالا
نخیر مشکل خاصی بوجود نمیاره چون دائم نیست و فقط برای مدت زمانی که این نرم افزار در حال اجرا هست این حالت پیش میاد

Ship Storm
19-12-2009, 19:06
سلام
چطور میتونم روی یه cd که قبلا رایت کردم دوباره رایت کنم؟(منظورم به اون اضافه کنم(با نرو))

در صورتی که در رایت قبلی گزینه Multi Session Disc رو زده باشی میتونی ادامه همون دیسک رایت کنی در غیر اینصورت چون ته سی دی بسته شده امکان پذیر نیست

Ship Storm
19-12-2009, 19:06

ورژن نرو خودتون رو عوض کنید مشکل حل میشه

aghayem
23-12-2009, 17:15
سلام دی وی دی رایتر من تازگیا دی وی دی های خام رو نمیشناسه؟ و من نمی تونم دی وی دی رایت کنم ولی با سی دی مشکلی نداره.

LordMMD
24-12-2009, 08:41
سلام دی وی دی رایتر من تازگیا دی وی دی های خام رو نمیشناسه؟ و من نمی تونم دی وی دی رایت کنم ولی با سی دی مشکلی نداره.
موقع پرسیدن این جور سوال ها، باید مدل dvd writer و این که چند وقته که دارید ازش استفاده میکنید رو هم بگید !

fmps
28-12-2009, 23:18
سلام
رایتر لپتاپم مدتی dvd رو میسوزونه
یعنی موقعی که دیتا میزنم تو 1 % ممیمونه و بعد ارور میده
مشکل از رایتر هست یا نرو؟

Behi09
29-12-2009, 18:56
با سلام
دوستان دی وی دی رایتر من یک سالی میشه کهیه مشکل بیدا کرده.اما بهش اهمیت ندادم چون فقط هر از چند گاهی این مشکلو میده.من وقتی کامپیوترو روشن می کنم خودبه خود دی وی دی رایتر میاد بیرون.یا وقتی دکمه اش رو میزنم میاد بیرونو خودبهخود میره تو.البته اینم بگم که این کارا رو دیگه کم انجام میده چون زیاد ازش استفاده نمی کنم.میشه یه راهنمایی کنید؟

Mohammad King
31-12-2009, 09:22
با سلام
دوستان دی وی دی رایتر من یک سالی میشه کهیه مشکل بیدا کرده.اما بهش اهمیت ندادم چون فقط هر از چند گاهی این مشکلو میده.من وقتی کامپیوترو روشن می کنم خودبه خود دی وی دی رایتر میاد بیرون.یا وقتی دکمه اش رو میزنم میاد بیرونو خودبهخود میره تو.البته اینم بگم که این کارا رو دیگه کم انجام میده چون زیاد ازش استفاده نمی کنم.میشه یه راهنمایی کنید؟

سلام تاپیک زیر را بخون:

s_r_asadiyan
05-01-2010, 06:59
سلام دوستان
امکان رایت با فرمت VCD روی DVD هست ؟ بصورتی که در دی وی دی پلیر بشه پخش کرد

Ghaioom
05-01-2010, 07:55
سلام دوستان
امکان رایت با فرمت VCD روی DVD هست ؟ بصورتی که در دی وی دی پلیر بشه پخش کرد
با nero vision امتحان کن تو nero در نسخه های پایین نیست یکم بالاتر هست.

hastimasiha
05-01-2010, 08:13
سلام .میشه یک مقاله جامع برای رایت cd-dvd بهم معرفی کنید یا در این تاپیک بگذارید .از ابتدای این تاپیک مطالعه کردم ولی هم خیلی پراکنده است وهم ناقص

ممنون می شم معرفی کنید .این مقاله هایی هم که در این تاپیک فرمودید رفتم ولی خیلی کوتاه بود وناقص

Ship Storm
05-01-2010, 08:48
سلام .میشه یک مقاله جامع برای رایت cd-dvd بهم معرفی کنید یا در این تاپیک بگذارید .از ابتدای این تاپیک مطالعه کردم ولی هم خیلی پراکنده است وهم ناقص

ممنون می شم معرفی کنید .این مقاله هایی هم که در این تاپیک فرمودید رفتم ولی خیلی کوتاه بود وناقص

مقالات و آموزش های Nero ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

+ سرچ کنی بازم گیرت میاد تو انجمن مقالات کامپیوتری

zahedy2006
08-01-2010, 00:17
سلام
من یه تعداد زیادی ویندوز xp و سون دارم. که البته به صورت ایمیج هستند (نمی دونم کدام ها بوت و کدام ها نیستند) و می خواهم همه را در یک دی وی دی رایت کنم و به صورت بوت که در داس منو قابلیت انتخاب ویندوز داشته باشم.
با چه برنامه ای می توان این کار را کرد؟
ardavan_2008
08-01-2010, 09:57
فکر میکنم شما با Ashampoo Burning Studio می تونید ایمیجها رو رایت کنیداما برای بقیه ی کارها دوستان بیشتر می تونند راهنماییتون کنند ...

saeed258s
08-01-2010, 12:59
با دروود
دی وی دی رایتیر من NEC ساتا است،اما شوربختانه هرچه تلاش می کنم تا بر روی دی وی دی های Princo رایت کنم نمی توانم،با نرو،زمان رایت شدن،در 1 درصد دیگه بیشتر پیش نمی رود و ارور می دهد!power.....errro درستشو نمی دونم ببخشید:دی
حالا مشکل از کجا است؟با توجه به اینکه دی وی ددی pirinco حیلی هوادار دارد و خیلی استافده می شود،مشکل از درایو من است،و نیز با توجه به اینکه درایو من بر روی TDK، و Sony مشکلی ندارد!

Constantine-hd
10-01-2010, 01:44
درایو مجازی هست که فایل های CSO رو مونت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

Ship Storm
17-01-2010, 15:44
درایو مجازی هست که فایل های CSO رو مونت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

خودم تست نکردم ببینم جواب میده یا نه

Rastin.
24-01-2010, 13:41
دوستان برای اجرای فایلی با پسوند iso کدوم برنامه رو پیشنهاد میکنید : daemon, alcohol یا ultraiso؟؟

Ship Storm
25-01-2010, 07:18
دوستان برای اجرای فایلی با پسوند iso کدوم برنامه رو پیشنهاد میکنید : daemon, alcohol یا ultraiso؟؟

با Nero اجراش کن به نظر من

ehsan-inventor
27-01-2010, 22:16
سلام دوستان
وقت به خیر
من یه مشکلی تو رایت و نمایش در دی وی دی پلیر دارم.دو فیلم با فرمت avi به همراه زیرنویس دارم که با نرم افزار converxtodvd به فرمت dvd تبدیل کردم.نرم افزار نرو 9 داشتم که نتونستم اکتیو کنم(راهنمایی های اینجا رو هم خوندم نشد !)با نرم افزار alcohol 120% رایت کردم.البته قبلش لازم بود ایمیج کنم با نرم افزار power iso فایل های dvd رو به ایمیج با فرمت iso تبدیل کردم تا الکل بشناسه... وارد الکل شدم و فایل ایمیج iso رو وارد کردم و رایت انجام شد...
dvd رایت شده رو یه بار با کامپیوتر چک کردم منو های فیلم نمایش داده میشد همین طور زیرنویس و فیلم...اما توی dvd player که گذاشتم dvd لود شد و منوی اصلی نمایش داده شد اما با ok کردن روی فیلم ها فقط پس زمینه منو نشون داده می شد و نه صدایی بود نه تصویری ! روی صفحه نمایش dvd player هم نوشته شده بود meno .
مشکل چیه دوستان؟ چرا dvd movie که رایت کردم تو کامپیوتر قابل دیدنه ولی تو پلیر نه؟ مشکل فایل ایمیجه؟ نرم افزار رایته؟ دی وی دی پلیره/ سرعت رایته؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
موفق باشید

reza_p2009
03-02-2010, 13:44
سلام دوستان
من یک dvd writer pioneer DVR215D دارم.
کلا 50تا رایت نکرده!1% که میشه میسوزونه میده بیرون.
رو یک کامپیوتر دیگه امتحان کردن کاملا سالمه!!!!!!ولی رو کام من اینجوریه!همه چی رو امتحان کردم.
ممکنه از تنظیمات bios باشه؟
با آخرین firmware هم آپدیت کردم.تو اون کام با یک مارک دی وی دی با یک ویندوز با یک nero کاملا مشابه امتحان شده!
کسی راهی داره؟

Master_of_Rock
03-02-2010, 19:31
سلام دوستان
وقت به خیر
من یه مشکلی تو رایت و نمایش در دی وی دی پلیر دارم.دو فیلم با فرمت avi به همراه زیرنویس دارم که با نرم افزار converxtodvd به فرمت dvd تبدیل کردم.نرم افزار نرو 9 داشتم که نتونستم اکتیو کنم(راهنمایی های اینجا رو هم خوندم نشد !)با نرم افزار alcohol 120% رایت کردم.البته قبلش لازم بود ایمیج کنم با نرم افزار power iso فایل های dvd رو به ایمیج با فرمت iso تبدیل کردم تا الکل بشناسه... وارد الکل شدم و فایل ایمیج iso رو وارد کردم و رایت انجام شد...
dvd رایت شده رو یه بار با کامپیوتر چک کردم منو های فیلم نمایش داده میشد همین طور زیرنویس و فیلم...اما توی dvd player که گذاشتم dvd لود شد و منوی اصلی نمایش داده شد اما با ok کردن روی فیلم ها فقط پس زمینه منو نشون داده می شد و نه صدایی بود نه تصویری ! روی صفحه نمایش dvd player هم نوشته شده بود meno .
مشکل چیه دوستان؟ چرا dvd movie که رایت کردم تو کامپیوتر قابل دیدنه ولی تو پلیر نه؟ مشکل فایل ایمیجه؟ نرم افزار رایته؟ دی وی دی پلیره/ سرعت رایته؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
موفق باشید

نرم افزار converxtodvd بعد از اتمام Encode فایل ها ، خودش DVD رو رایت میکنه و شما نیازی نبود که ایمیج درست کنین
با استفاده از یه نرم افزار رایت Data هم به سادگی می تونین اون فایل های تولید شده رو توی دی وی دی رایت کنین مثل Nero یا Ashampoo فقط دقت کنین که دو فولدر VIDEO_TS با فایل های داخلش و AUDIO_TS هر دو توی دی وی دی که رایت میشه باشند و سرعت رایت هم پایین باشه بهتره
موفق باشی

Master_of_Rock
03-02-2010, 19:39

PowerISO رو هم یه امتحانی بکن

SANA.F
08-02-2010, 14:58
سلام من با کلون از یک سی دی ایمیج گرفتم اما وقتی با همون کلون میخوام اونو رایت کنم ارور میده
در ضمن سی دی ویندوز هست

اینم عکسش

Ship Storm
08-02-2010, 19:43
سلام دوستان
من یک dvd writer pioneer DVR215D دارم.
کلا 50تا رایت نکرده!1% که میشه میسوزونه میده بیرون.
رو یک کامپیوتر دیگه امتحان کردن کاملا سالمه!!!!!!ولی رو کام من اینجوریه!همه چی رو امتحان کردم.
ممکنه از تنظیمات bios باشه؟
با آخرین firmware هم آپدیت کردم.تو اون کام با یک مارک دی وی دی با یک ویندوز با یک nero کاملا مشابه امتحان شده!
کسی راهی داره؟

شما ویندوز خودت رو عوض کن و از نرم افزاری به جز nero استفاده کن ببین باز هم همین مشکل رو داری

Ship Storm
08-02-2010, 19:44
سلام من با کلون از یک سی دی ایمیج گرفتم اما وقتی با همون کلون میخوام اونو رایت کنم ارور میده
در ضمن سی دی ویندوز هست

اینم عکسش

با nero ایمیج بگیر و بعد تست کن ببین باز هم همین ارور رو میده یا که نه

mahdijon
08-02-2010, 20:48
سلام دوستان من فایل avi با حجم 450 مگابایت دانلود کردم حالا که می خوام با nero رایت کنم می بینم فایل حجمش تغییر می کنه وخیلی زیاد میشه اگه کسی می دونه چجوری باید اون رو رایت کنم لطفا بگه خیلی خیلی گیرم

Ship Storm
09-02-2010, 07:33
سلام دوستان من فایل avi با حجم 450 مگابایت دانلود کردم حالا که می خوام با nero رایت کنم می بینم فایل حجمش تغییر می کنه وخیلی زیاد میشه اگه کسی می دونه چجوری باید اون رو رایت کنم لطفا بگه خیلی خیلی گیرم

شما موقع رایت کردن چه گزینه ای رو انتخاب میکنی data cd یا بصورت ویدیویی

omid-p30
10-02-2010, 15:03
سلام.

چرا درایو مجازی alcohol ، ایمیج دی وی دی هایی رو که قبلا یادم نیست چیجوری با clone cd گرفته بودم که به صورت چندین پارت در اومده رو نمیخونه ؟

Ship Storm
10-02-2010, 22:23
سلام.

چرا درایو مجازی alcohol ، ایمیج دی وی دی هایی رو که قبلا یادم نیست چیجوری با clone cd گرفته بودم که به صورت چندین پارت در اومده رو نمیخونه ؟

شما از نرم افزار hjsplit استفاده کردید برای آرشیو کردن این فایل ها
این نرم افزار رو به همین پست پیوست کردم و پس از دانلود عمل join کردن فایل ها رو انجام بدید

omid-p30
11-02-2010, 00:05
شما از نرم افزار hjsplit استفاده کردید برای آرشیو کردن این فایل ها
این نرم افزار رو به همین پست پیوست کردم و پس از دانلود عمل join کردن فایل ها رو انجام بدید

ممنون. برنامه داره فایل ها رو یکی میکنه. ولی واقعا نه، این برنامه رو اولین برنامه میبینم و استفاده میکنم. خودم موندم و یادم نیست که چطوری ایمیج گرفتم که اینطوری شد.

ضمنا virtual clone drive به همین صورت جدا از هم ایمیج رو باز میکنه ولی درایو الکل نه.

MasoudBJ
12-02-2010, 13:09
وقتی با Nero می خوام DVD رایت کنم در قسمت Disc Name اسمی که می نویسیم حداکثر می تونه 15 کاراکتر باشده در حالی که
بعضی از dvd هایی رو که در اینترنت به صورت ایمیج برای دانلود قرار دادن وقتی که ایمیج رو رایت می کنم اسمی که برای dvd میاد
خیلی بیشتر از 15 کاراکتر هستش.
چطوری میشه اسمی بیشتر از 15 کاراکتر برای dvd قرار داد؟

Ship Storm
12-02-2010, 16:15
وقتی با Nero می خوام DVD رایت کنم در قسمت Disc Name اسمی که می نویسیم حداکثر می تونه 15 کاراکتر باشده در حالی که
بعضی از dvd هایی رو که در اینترنت به صورت ایمیج برای دانلود قرار دادن وقتی که ایمیج رو رایت می کنم اسمی که برای dvd میاد
خیلی بیشتر از 15 کاراکتر هستش.
چطوری میشه اسمی بیشتر از 15 کاراکتر برای dvd قرار داد؟

با نرم افزاری به غیر از NERO اون دیسک رو رایت کردن

omid-p30
13-02-2010, 14:48
سلام.

میخواستم بدونم با وجود clone cd آیا نیازی به استفاده از alcohol 120 هست ؟ یا اینکه نه اصلا alcohol بهتر عمل میکنه ؟

چون از نصب چندین برنامه برای یک کار زیاد خوشم نمیاد مگر اینکه واقعا نقش مکمل رو ایفا کنند و نه همینطوری الکی.

برای رایت که نرو رو کامل پاک کردم و به جاش آشامپو رو نصب کردم.اما برای ایمیج گیری نمیدونم هر دوی کلون و الکل 120 لازم هستند یا نه و یکیشون به خصوص clone cd اکتفا میکنه یا نه ؟

متشکر.

MasoudBJ
13-02-2010, 18:02
بهترین نرم افزار برای رایت data روی dvd چیه؟ نرم افزار رایت روی عمر dvd هم تأثیر داره؟

Ship Storm
13-02-2010, 23:19
بهترین نرم افزار برای رایت data روی dvd چیه؟ نرم افزار رایت روی عمر dvd هم تأثیر داره؟

Nero Burning ROM معروفترین و میشه گفت کاملترین و بهترین نرم افزار تو این زمینه هست
روی عمر دستگاه چندان تاثیری نداره چون همشون تقریبا از یک الگوریتم برای رایت استفاده میکنند و نوع نرم افزار چندان به عمر دستگاه مربوط نیست.

Masоud
14-02-2010, 12:59
سلام

نرم افزار Ashampoo Burning Studio 9 هم بسیار پیشنهاد میشه.

موفق باشید :40:

MasoudBJ
15-02-2010, 18:40
با نرم افزاری به غیر از NERO اون دیسک رو رایت کردن
با Ashampoo Burning Studio 9 هم بیشتر از 16 کاراکتر نمی شه
میشه یک نرم افزار معرفی کنید که بشه باهاش اسم dvd رو بیشتر از 16 کاراکتر قرار داد؟

Ship Storm
15-02-2010, 23:03
با Ashampoo Burning Studio 9 هم بیشتر از 16 کاراکتر نمی شه
میشه یک نرم افزار معرفی کنید که بشه باهاش اسم dvd رو بیشتر از 16 کاراکتر قرار داد؟

nero ورزن های پایین مثل 6 من یادمه که طول کاراکترهای یادتری رو قبول میکرد حالا اینکه 16 کاراکتر رو قبول کنه یا نه اطلاعی ندارم چون باید نرم افزارها رو دونه دونه تست کرد دید کدوم نرم افزار این قابلیت رو داره

alone_boy
19-02-2010, 11:40
سلام

یه ویندوز اورجینال بدون دستکاری (مال آلمان) دارم میخوام رایتش کنم ولی شنیدم ویندوزهای اورجینال بعد از اینکه رایتشون کردی دوتا فایل اصلیشون رایت نمیشه و ویندوز عملا از حالت اورجینال درمیاد

حالا میخوام بدونم که بهترین نرم افزاری که بتونم این رو باهاش رایت کنم و تمام محتویات رو رایت کنه چیه؟

ممنون

smojim84
20-02-2010, 04:51
سلام
میخواستم بدونم چجوری حجم بیشتر از ظرفیت میشه رایت کرد
مثلا من یه بازی دارم 4.62 G حجمشه نه چجوزی تو یه دی وی دی رایتش کنم.

smojim84
20-02-2010, 04:56
سلام
می خواستم چجوری حجم زیاد تو یه دی وی دی میشه رایت کرد
مثلا من یه باری دارم حجمش 4.62 G چجوری تو یه dvd رایتش کنم نرم افزار خواستی هست؟

alone_boy
20-02-2010, 10:44
کسی نیست جواب ما رو بده؟

lofa
20-02-2010, 17:39
کسی نیست جواب ما رو بده؟
دوست عزیز یکی از بهترین نرم افزارهای که میتونه این کار رو انجام بده کلونه شما میتونی از این نرم افزار استفاده کنی.

alone_boy
20-02-2010, 20:21
دوست عزیز یکی از بهترین نرم افزارهای که میتونه این کار رو انجام بده کلونه شما میتونی از این نرم افزار استفاده کنی.

یعنی با کلون رایتش کنم همه محتویات کپی میشه؟
ویندوز از حالت اورجینال در نمیاد؟

recordgraphic
20-02-2010, 20:42
هیچ کدوم نرم افزار الکل نمی شه
کافیه یکبار امتحانش کنی
البته اگه قفل سخت افزاری یا ترکیبی نداشته باشه

Ship Storm
26-02-2010, 06:57
سلام
می خواستم چجوری حجم زیاد تو یه دی وی دی میشه رایت کرد
مثلا من یه باری دارم حجمش 4.62 G چجوری تو یه dvd رایتش کنم نرم افزار خواستی هست؟

نرم افار nero یک قابلیت over burn داره که درصورت ساپورت سخت افزاری میتونی بیشتر از حد معمول رایت کنی ولی به هیچ وجه توصیه نمیشه چونامکا آسیب دیدن فایل ها وجود داره

mahmood_i
05-03-2010, 17:26
سلام
اگر یکی از فایل های DVD آسیب ببیند و یا ناقص باشد در ویدئو های خانگی پخش نمی شود البته منظور من بیشتر در مورد فایل VIDEO_TS.BUP می باشد .
وقتی که این DVD ناقص را می خواهیم رایت کنیم برنامه رایتی مانند نرو خطا می دهد که اگر به آن توجه نکنیم DVD رایت می شود ولی فیلم مورد نظر در ویدئو پخش نمی شود . چگونه این مشکل را برطرف کنیم تا فیلم پخش شود ( البته راهی بجز ساختن دوباره DVD بفرمایید)
متشکرم

Mohammad King
06-03-2010, 00:41
سلام
اگر یکی از فایل های DVD آسیب ببیند و یا ناقص باشد در ویدئو های خانگی پخش نمی شود البته منظور من بیشتر در مورد فایل VIDEO_TS.BUP می باشد .
وقتی که این DVD ناقص را می خواهیم رایت کنیم برنامه رایتی مانند نرو خطا می دهد که اگر به آن توجه نکنیم DVD رایت می شود ولی فیلم مورد نظر در ویدئو پخش نمی شود . چگونه این مشکل را برطرف کنیم تا فیلم پخش شود ( البته راهی بجز ساختن دوباره DVD بفرمایید)
متشکرم

سلام

منظور شما را خوب نفهمیدم

ولی فکر نکنم دی وی دی آسیب دیده را بشه رایت کرد.

فقط میشه اطلاعاتش را بزگرداند.

موفق باشید

mahmood_i
06-03-2010, 18:57
منظورم اینکه یک فیلم با فرمت DVD رو از اینترنت دانلود کردم ولی فایل VIDEO_TS.BUP توی پوشه اش وجود نداره . وقتی این فیلم و رایت می کنم ویدئو نشون نمیده ولی توی کامپیوتر نشون می ده . حالا چیکار کنم که تو ویدئو هم نشون بده؟
شما تو مباحث قبلی گفتین فایل های با پسوند BUP در واقع بکاپ فایلهای با پسوند IFO هستند .خوب پس مثلا از روی فایل VIDEO_TS.IFO نمیشه فایل VIDEO_TS.BUP رو یجوری ساخت؟

Golbarg01
06-03-2010, 21:19
چرا نرو6 فایل های با نام فارسی رو وقتی رایت می کنه بعد که سی دی رو میذارم می بینیم نام فارسی تبدیل به علامت سوال شده به این شکل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چجوری این مشکل رو برطرف کنم؟

Ship Storm
07-03-2010, 13:02
چرا نرو6 فایل های با نام فارسی رو وقتی رایت می کنه بعد که سی دی رو میذارم می بینیم نام فارسی تبدیل به علامت سوال شده به این شکل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چجوری این مشکل رو برطرف کنم؟

تو همون سیستمی که رایت کردی اینطوری نشون میده؟
زبان فارسی روی سیستم بصورت کامل نصبه؟

Golbarg01
07-03-2010, 13:37
تو همون سیستمی که رایت کردی اینطوری نشون میده؟
زبان فارسی روی سیستم بصورت کامل نصبه؟

بله رو همون سیستم اینجوری نشون میده
زبان فارسی ویندوزمم نصبه از اون بابت مطمئنم
به خاطر این مشکل هیچ وقت نام فایل ها و فولدرهامو فارسی انتخاب نمی کنم.
چوری میشه زبان فارسی رو روی نرو 6 نصب یا فعال کرد؟

Ship Storm
07-03-2010, 17:11
بله رو همون سیستم اینجوری نشون میده
زبان فارسی ویندوزمم نصبه از اون بابت مطمئنم
به خاطر این مشکل هیچ وقت نام فایل ها و فولدرهامو فارسی انتخاب نمی کنم.
چوری میشه زبان فارسی رو روی نرو 6 نصب یا فعال کرد؟

این مشکل به دو عامل بستگی داره که رفع یکی از اونها به دست خودتونه و اون یکی در دست طراح نرم افزاره و کاری از شما ساخته نیست. طراح نرم افزار باید هنگام طراحی نرم افزار پشتیبانی از Unicode UTF-8 رو هدف قرار داده باشه. اگه مطمئن شدید که در طراحی برنامه این مورد لحاظ شده مراحل زیر رو به ترتیب انجام بدید و نهایتاً یکبار سیستم رو Restart کنید:
وارد Control Panel بشید و Regional and Language Options را باز کن پنجره ای باز میشه که سه سربرگ داره در سربرگ اول که همون Regional Options هست، دکمه Customize رو بزنید و Farsi رو پیدا و انتخاب کن در قسمت Location کشور Iran را انتخاب کن وارد سربرگ Languages شو و دو گزینه وجود داره که می تونید با تیک زدن یا نزدن اونها رو فعال یا غیرفعال کنید. تیک هر دو رو فعال کن دکمه Details را بزن تا پنجره ای باز میشه در قسمت Default input language زبان رو روی English United States - US قرار بده و Apply و OK کن حالا به تب Advanced برو و تو قسمت Language for non-Unicode programs رو روی Farsi قرار بده Apply و OK کن و سیستم رو یکبار Restart کن تا تغییرات معرفی شده اعمال بشه اگه با این روش به نتیجه نرسیدی ورژن Nero رو ارتقاء بده و از ورژن 7 یا 8 فول استفاده کن
موفق باشی:46:

omid-p30
21-03-2010, 12:23
با آشامپو چطور میشه یک ایمیج رو با خاصیت بوت روی سی دی رایت کرد ؟

Ship Storm
22-03-2010, 08:34
با آشامپو چطور میشه یک ایمیج رو با خاصیت بوت روی سی دی رایت کرد ؟

با محیطش آشنایی کامل ندارم چون یکبار نصبش کردم و دیگه اهاش کار نکردم و Nero رو به همه برنامه ها ترجیح دادم ولی اگه جایی قابلیت Boot CD رو داشته باشه بدون میشه همچین کاری کرد

Behi09
28-03-2010, 18:34
سلام دوستان
من یه سوالی داشتم.ببخشید چطور میتونم یه فایل Disc Image File.iso رو که 6.64 گیگ حجمش هست رو در دو dvd رایتش کنم.
Ship Storm
28-03-2010, 22:06
سلام دوستان
من یه سوالی داشتم.ببخشید چطور میتونم یه فایل Disc Image File.iso رو که 6.64 گیگ حجمش هست رو در دو dvd رایتش کنم.
یکی از روش های راحت با winarar میتونی تبدیل کنی به sfx archive و تعیین کنی حجمش پارت اول مثلا 3 گیگ باشه و پارت دوم هم بقیه حجم باقی مونده

omid-p30
02-04-2010, 11:19
چرا با کلون وقتی ایمیج میگیرم سه تا فایل برای ایمیج گرفته شده ایجاد میشه ؟ با پسوندهای img و ccd و sub

چطور میشه یکیش کرد ؟

Mohammad King
02-04-2010, 20:50
چرا با کلون وقتی ایمیج میگیرم سه تا فایل برای ایمیج گرفته شده ایجاد میشه ؟ با پسوندهای img و ccd و sub

چطور میشه یکیش کرد ؟

شما وقتی توی محیط رایت بری اون فایلی که برای رایت باشه فقط نشون داده میشه/.1

pedram9
03-04-2010, 11:45
سلام دوستان من وقتی میخوام با Nero سی دی رایت کنم ( از کامپیوتر بریزم به سی دی که در وی سی دی پلیر پخش بشه )
خیلی طول میده تا رایت کنه دقیقا اگه 500 مگ باشه 25 دقیقه طول میکشه تا رایت بشه ووقتی که داره رایت میشه اون قسمت بالایی که برای خواندن سی دی هست کار نمیکنه و غیر فعال هست و فکر کنم اول ایمیج میگیره بعد از روی ایمیج رایت میکنه که خیلی طول میکشه چیکار کنم که این کار رو نکنه و ایمیج نگیره .

این کار برای رایت DVD اتفاق نمیوفته فقط برای رایت CD هست .
لطفا راهنمایی کنید .

Ship Storm
04-04-2010, 21:49
سلام دوستان من وقتی میخوام با Nero سی دی رایت کنم ( از کامپیوتر بریزم به سی دی که در وی سی دی پلیر پخش بشه )
خیلی طول میده تا رایت کنه دقیقا اگه 500 مگ باشه 25 دقیقه طول میکشه تا رایت بشه ووقتی که داره رایت میشه اون قسمت بالایی که برای خواندن سی دی هست کار نمیکنه و غیر فعال هست و فکر کنم اول ایمیج میگیره بعد از روی ایمیج رایت میکنه که خیلی طول میکشه چیکار کنم که این کار رو نکنه و ایمیج نگیره .

این کار برای رایت DVD اتفاق نمیوفته فقط برای رایت CD هست .
لطفا راهنمایی کنید .

فکر کنم از ورژن 6 استفاده میکنید درسته؟
به هرحال ورژن خودتون رو عوض کنید و ترجیحا از ورژن 8 استفاده کنید

لیلی پود
05-04-2010, 17:23
سلام ببینید من یه سی دی رام دارم که اسمش اینه dvd/cd rw هست مثلا تمام بازی ها یا نرم افزار های dvd رو می خونه اماوقتی dvd خام میزارم نمی خونه انگار نه انگار اصلا دی وی دی توشه ممنون میشم راهنماییم کنید

Ship Storm
05-04-2010, 18:45
سلام ببینید من یه سی دی رام دارم که اسمش اینه dvd/cd rw هست مثلا تمام بازی ها یا نرم افزار های dvd رو می خونه اماوقتی dvd خام میزارم نمی خونه انگار نه انگار اصلا دی وی دی توشه ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
نکته اول دی وی دی رام دارید شما و نه سی دی رام چون سی دی رام قابلیت خوندن دی وی دی رو نداره
یعنی شما وقتی دی وی دی خام میزارید تو درایو قابلیت رایت ندارید؟و یا اینکه فقط نمیتونید بازش کنید؟

لیلی پود
05-04-2010, 19:03
سلام
نکته اول دی وی دی رام دارید شما و نه سی دی رام چون سی دی رام قابلیت خوندن دی وی دی رو نداره
یعنی شما وقتی دی وی دی خام میزارید تو درایو قابلیت رایت ندارید؟و یا اینکه فقط نمیتونید بازش کنید؟

نه واسه من هر دوش هست هم دی وی دی و هم سی دی اره دیگه رایت نمی کنه اصلا دی وی دی خام رو نمی شناسه انگار دی وی دی تو دستگاه نیست ولی من یه بازی خریدم دی وی دی بود اونو خوند مشکل من دی وی دی خامه

pedram9
05-04-2010, 23:23
فکر کنم از ورژن 6 استفاده میکنید درسته؟
به هرحال ورژن خودتون رو عوض کنید و ترجیحا از ورژن 8 استفاده کنید

آره ورژن 6 هست من قبلا با همین ورژن به راحتی این کار رو میکردم و ایمیج نمیگرفت و بعد رایت نمیکرد حالا راهی نداره که ایمیج نگیره و از روی ایمیج رایت نکنه ؟؟

Ship Storm
06-04-2010, 13:20
نه واسه من هر دوش هست هم دی وی دی و هم سی دی اره دیگه رایت نمی کنه اصلا دی وی دی خام رو نمی شناسه انگار دی وی دی تو دستگاه نیست ولی من یه بازی خریدم دی وی دی بود اونو خوند مشکل من دی وی دی خامه

system restore رو انجام بدید اگه کارساز نشد سیستم عامل میتونه مشکل پیدا کرده باشه

Ship Storm
06-04-2010, 13:22
آره ورژن 6 هست من قبلا با همین ورژن به راحتی این کار رو میکردم و ایمیج نمیگرفت و بعد رایت نمیکرد حالا راهی نداره که ایمیج نگیره و از روی ایمیج رایت نکنه ؟؟

ورژن 6 یکسری مشکلاتی داشت البته نه همه نسخه ها ولی یکی هم من داشتم همچین مشکلی پیدا شد و باهاش برخورد کردم و اگه نرم افزار رو پاک کنید و از اول نصب کنید شاید مشکل حل بشه ولی برای خود من با این کار حل نشد
از ورژن 7 استفاده کنید هم امکانات بیشتر و قابلیت های متعددی داره و اگه بتونید ورژن 8 رو نصب کنید که خیلی بهتره

masoud79
15-04-2010, 14:14
سلام.من از اینتر نت یه فایل دانلود کردم که وقتی بازش کردم توش یه فایل بود با فرمتdmg.* تو اینترنت هم سرچ کردم برای باز کردن این فایل که یه برنامه گیر اوردم(MagicIso) برای باز کردن این فرمت اما کار کردن با این برنامه رو نمی دونم از توضیحات انگلیسشم چیز زیادی دستگیرم نشد. :13:

hamid_diablo
29-04-2010, 19:27
سلام دوستان

چند تا فایل بی فورمت dat تو کامپیوتر دارم میخواستم رو cd رایتشون کنم طوری که هم تو کامپیوتر نشون بده و هم تو دستگاه های vcd-dvd

از برنامه nero 6 هم استفاده میکنم.میخواستم کمکم کنید از کدوم قسمت(منو)باید این کارو انجام بدم

na_6006
01-05-2010, 08:20
سلام
من چند روزه يکي از فولدر هاي که بارها رايت کردم رو نمي تونم رايت کنم.وقتي با nero رايت مي کنم error ميده و وقتي هم که ميخوام اون رو تو درايو writer کپي کنم باز هم پيغام خطا ميده و يک سري از فايل ها رو کپي نميکنه ولي وقتي در جاي ديگه اون رو کپي ميکنم مشکلي نداره.براي رايت کردن چيزهاي ديگه مشکلي ندارم.اين فولدر شامل فايل هايي که بيشترش متن نامه و word هست و من بار ها اون رو با همين محتويات رايت کرده بودم!!!پيغام خطا اين هست و فقط اسم داخل '' عوض ميشه و اسم فايلي که ايراد ميگيره روبه جاش مينويسه.
"The file 'Thumbs' has extra information attached to it that might be lost if you continue copying.The contents of the file will not be affected.Do you want to copy the file anyway

omid-p30
03-05-2010, 20:08
با کلون چطور میشه ایمیج با پسوند iso گرفت ؟

wahid2003vj
15-05-2010, 10:03
با سلام

1- می خواستم بدونم چه طوری می تونم یه سی دی MP3 رایت کنم. (بعضی از اموزش های موجود رو دیدم و انجام دادم ولی متاسفانه با شکست مواجه شدم)

2- آیا میشه در یک سی دی MP3 یه نرم افزار قرار داد یعنی اینکه ماهیت سی دی ام پی تری باشه و توی همه پلیر ها بخش بشه

اما در اون سی یه نر افزار هم باشه مثلا Winrar اما خللی در عملکرد سی دی MP3 ایجاد نکنه...

Ship Storm
16-05-2010, 21:06
با سلام

1- می خواستم بدونم چه طوری می تونم یه سی دی MP3 رایت کنم. (بعضی از اموزش های موجود رو دیدم و انجام دادم ولی متاسفانه با شکست مواجه شدم)

2- آیا میشه در یک سی دی MP3 یه نرم افزار قرار داد یعنی اینکه ماهیت سی دی ام پی تری باشه و توی همه پلیر ها بخش بشه

اما در اون سی یه نر افزار هم باشه مثلا Winrar اما خللی در عملکرد سی دی MP3 ایجاد نکنه...

1-MP3 رایت کردن دقیقا مثل رایت کردن DATA هست روی سی دی
2-بله میشه و خللی ایجاد نمیکنه

vazirdaftar
18-07-2010, 17:54
سلام علیکم و خسته نباشید
ببخشید،اینجانب این برنامه را نسخه پرتابلش را از سافت گذر گرفتم و بعد از اینکه فایلهای داخل DVD سوخته ام را پیدا کرد؛وقتی خواستم استخراجشان کنم،هشدار داد که باید برنامه را بخرم!اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید.
با تشکر
یا علی

Ship Storm
21-07-2010, 23:20
باید برنامه رو کرک کنید و یا سریال معتبر وارد کنید
در انجمن درخواست کرک و سریال مطرح کنید مشکلتون رو

sajjad_7
27-07-2010, 05:28
سلام دوستان ویندوز7اجازه اجرای اتوران چیزی رو نمیده برای همین الکل نمیتونه درایو مجازی بسازه درنتیجه امکان نسب وجود ندارد ایا راه حلی وجود داره؟
این نسخه(Alcohol 120% 2.0.0.1331 Retail)

Ship Storm
05-08-2010, 01:14
ویندوز اجازه میده و مشکلی نداره برای شما پیغامی میاد مبنی بر اینکه اجازه نمیده؟

ebrahimjan
06-08-2010, 07:40
سلام من از يه درايو سيستم يه ايميج گرفتم حدود 20 گيگ هست حالا مي خوام اون رو روي دي وي دي رايت كنم مي خواستم ببينم با چه برنامه ايي مي تونم اين كار رو انجام بدم كه روي 5 تا دو وي دي پست سر هم رايت كنم

ali_3001
07-08-2010, 19:53
سلام
من به تازگی از UltraISO استفاده میکنم
مشکلی که دارم اینه که وقتی ایمیجهام رو با هاش باز میکنم اتوپلی اجرا نمیشه ایا تنظیمی داره که این کارو بکنه
منظورم سی دی یا دی وی دی هایی که اتوران رایت شدن ولی با این برنامه اتوران باز نمیشن
با تشکر

Ship Storm
12-08-2010, 20:24
سلام
من به تازگی از UltraISO استفاده میکنم
مشکلی که دارم اینه که وقتی ایمیجهام رو با هاش باز میکنم اتوپلی اجرا نمیشه ایا تنظیمی داره که این کارو بکنه
منظورم سی دی یا دی وی دی هایی که اتوران رایت شدن ولی با این برنامه اتوران باز نمیشن
با تشکر

مشکل به نظر میاد از سیستم عامل شما باشه که باعث میشه همچین اتفاقی بیوفته
sstem restore کنید به زمان قبل از بروز این مشکل

momo
26-08-2010, 14:19
دوستان این سریالهایی مثل فرار از زندان با چه نرم افزاری و با چه فرمتی رایت شده اند که چند قسمت در یک دی وی دی است
من چند تا فایل با پسوند avi دارم می خوام روی دی وی دی رایت کنم طوری که دستگاه دی وی دی خانگی هم بتونه اونارو بخونه

jivara
05-09-2010, 21:16
سلام اساتید ...

فیلم های که از اینترنت دانلود میشن معمولا با فرمت mkv هستن ...
برای اینکه این فیلم ها روی دی وی دی خانگی اجرا کرد باید تبدیلشون کنیم به ...
حالامن این فیلم ها رو کانورت میکنم به vob یا mp4 که با نرو رایت کنم
در ضمن تبدیل فیلم ها خیلی طول میکشه ... راه حل ساده تری هست ؟

اما نرو این فایل ها رو لود نمیکنه توی قسمت (dvd - video)

به نظر شما مشکل از کجاست ؟
راه حل ساده تری داریم ؟
راستی میخوام چندتا فیلم رو توی یک دی وی دی بزنم ...

Ship Storm
06-09-2010, 14:49
دوستان این سریالهایی مثل فرار از زندان با چه نرم افزاری و با چه فرمتی رایت شده اند که چند قسمت در یک دی وی دی است
من چند تا فایل با پسوند avi دارم می خوام روی دی وی دی رایت کنم طوری که دستگاه دی وی دی خانگی هم بتونه اونارو بخونه
معمولا mkv هستن
اطلاعات جامع تری رو میتونید تو انجمن فیلم پیدا کنید :

بعد نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فیلم

Ship Storm
06-09-2010, 14:55
سلام اساتید ...

فیلم های که از اینترنت دانلود میشن معمولا با فرمت mkv هستن ...
برای اینکه این فیلم ها روی دی وی دی خانگی اجرا کرد باید تبدیلشون کنیم به ...
حالامن این فیلم ها رو کانورت میکنم به vob یا mp4 که با نرو رایت کنم
در ضمن تبدیل فیلم ها خیلی طول میکشه ... راه حل ساده تری هست ؟

اما نرو این فایل ها رو لود نمیکنه توی قسمت (dvd - video)

به نظر شما مشکل از کجاست ؟
راه حل ساده تری داریم ؟
راستی میخوام چندتا فیلم رو توی یک دی وی دی بزنم ...

فرمت vob نباید مشکلی داشته باشی
نرو ر یکبار پاک کن و یک ورژن دیگه سری 8 فول رو نصب کن
راه حل دیگه ای نیست فرمت تصویری شما باید کانورت بشه به فرمت مورد نظر که بشه تو نرو ادش کرد
برای اینکه چند تا فیلم رو توی یک دی وی دی بزنی فرمت رو باید mkv کنی ولی اطلاعات بهتر و جامع و کاملتری رو میتونی در انجمن زیر پیدا کنی:

بعد نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فیلم

jivara
07-09-2010, 18:53
دوستان من هر چی فیلم زیرنویس دار تبدیل میکنم به DVD زیرنویسش نمیاد ؟! علت چیه ؟

این ورژن ConvertXToDVD v4.0.12.327 هم دارم ...

ممنون میشم یه راهنمایی کامل کنید ...

Omid_Sadeghvand
08-09-2010, 13:52
سلام
من یک سیدی رایت کردم ولی نمی دانم که با چه سرعتی رایت شده!
حالا من از کجا بفهمم که سیدی با سرعتی رایت شده!
به طور کلی میخوام بدونم سیدی یا دی وی دی با چه سرعتی رایت شده!

Ship Storm
08-09-2010, 16:26
دوستان من هر چی فیلم زیرنویس دار تبدیل میکنم به DVD زیرنویسش نمیاد ؟! علت چیه ؟

این ورژن ConvertXToDVD v4.0.12.327 هم دارم ...

ممنون میشم یه راهنمایی کامل کنید ...

انجمن تخصصی مرتبط با موضوع شما داریم:

Ship Storm
08-09-2010, 16:26
سلام
من یک سیدی رایت کردم ولی نمی دانم که با چه سرعتی رایت شده!
حالا من از کجا بفهمم که سیدی با سرعتی رایت شده!
به طور کلی میخوام بدونم سیدی یا دی وی دی با چه سرعتی رایت شده!

قبلا در این باره بحث شده امکانش نیست

ebrahimjan
13-09-2010, 07:42
سلام
مشکلی که برای من پیش اومده اینه زمانی که چند تا فایل رو روی یه سیدی خام رایت می کنم و آخر اون رو باز میگذارم فایلها بدون هیچ مشکلی رایت میشند و قابل مشاهده هستند ولی در مرحله بعد مثلا چند روز بعد که می خوام دوباره فایلهای دیگه ایی رو به اون سیدی اضافه کنم قبل از رایت تمامی فایلها قابل مشاهده هستند ولی زمانی که فایلهای جدید رو رایت میکنم فایلهای قبلی رو نشون نمیده و فقط فایلهای جدید رو که رایت کردم نشون میده من از برنامه نرو استفاده می کنم لطفا بگید مشکل من از چیه؟

Ship Storm
13-09-2010, 18:03
سلام
مشکلی که برای من پیش اومده اینه زمانی که چند تا فایل رو روی یه سیدی خام رایت می کنم و آخر اون رو باز میگذارم فایلها بدون هیچ مشکلی رایت میشند و قابل مشاهده هستند ولی در مرحله بعد مثلا چند روز بعد که می خوام دوباره فایلهای دیگه ایی رو به اون سیدی اضافه کنم قبل از رایت تمامی فایلها قابل مشاهده هستند ولی زمانی که فایلهای جدید رو رایت میکنم فایلهای قبلی رو نشون نمیده و فقط فایلهای جدید رو که رایت کردم نشون میده من از برنامه نرو استفاده می کنم لطفا بگید مشکل من از چیه؟

احیانا اسم فایل ها یا فولدرها یکی نیستند؟

ebrahimjan
13-09-2010, 21:21
احیانا اسم فایل ها یا فولدرها یکی نیستند؟
متوجه نشدم نه اسم فایل ها یکی نیست به نظر شما مشکل از کجا می تونه باشه؟

Ship Storm
14-09-2010, 15:15
متوجه نشدم نه اسم فایل ها یکی نیست به نظر شما مشکل از کجا می تونه باشه؟

منظورم این بود که فولدرها یا فایل هایی که قبلا روی سی دی بوده و قابل روئیت بودن الان که فایل های جدید رو میخواین بریزید تو سی دی اسامی این جدید ها با اون قدیمی ها یکی نیستند که؟
شما ورژن نرو رو حتما تغییر بدید از نسخه 8 فول استفاده کنید

namakdooon
15-09-2010, 14:29
میشه اخرین ورژن نرم افزار ایزو باستر و لینک بدین؟

Ship Storm
15-09-2010, 20:13
میشه اخرین ورژن نرم افزار ایزو باستر و لینک بدین؟

این نرم افزار تاپیک داره :

[/URL][URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]IsoBuster | کپی گرفتن از محتویات سی‌دی‌ها و دی‌وی‌دی‌های خش‌دار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

mina tina
24-09-2010, 18:17
سلام:11:
یه بازی 7 گیگ دانلود کردم 14 لینک داشت همه رو با وینرار تست کردم سالم بود

حالا موقع رایت اررور توی عکس رو میده لطفاً راهنمایی کنید اشکال رو برطرف کنم

omid.sarmad
24-09-2010, 19:38
سلام.
خوب شما 7 گیگ اطلاعات رو نمیتونین رو DVD معمولی (با ظرفیت 4 گیگ) رایت کنید. همین!
می تونین از DVD9 استفاده کنید.

mina tina
24-09-2010, 20:26
سلام.
خوب شما 7 گیگ اطلاعات رو نمیتونین رو DVD معمولی (با ظرفیت 4 گیگ) رایت کنید. همین!
می تونین از DVD9 استفاده کنید.

ولی من از این حجمها زیاد رایت کردم البته با ultra ISO که بعد از پر شدن ظرفیت دیسک

اولی در خواست دیسک دوم را میکنه وتا اتمام رایت آخه اول با ultera ISO هم دقیقاً

همین اررور رو داد بعد با این امتحان کردم

mina tina
25-09-2010, 08:20
سلام . چطوری میتونم 7 گیگ رو روی 2 تا دی.وی.دی تقسم کنم با کدام این قابلیت رو داره؟

Ghaioom
25-09-2010, 14:43
سلام . چطوری میتونم 7 گیگ رو روی 2 تا دی.وی.دی تقسم کنم با کدام این قابلیت رو داره؟

اینو یه نگا بنداز

mina tina
26-09-2010, 13:12
اینو یه نگا بنداز

مرسی کمک بزرگی بود با کمی دستکاری مسیر مشکل حل شد :11:

mamani88
01-10-2010, 14:43
مشکل aviعجیب دی دی وی دی خانگی ؟

من فایلهای ویدیویی با فرمت avi دارم
وقتی بصورت دیتا میریزم رو دی وی دی
بعضی از این فایلهای ویدیویی تو دی وی دی پلیر خانگی که داریم پخش میشه
بعضیاش.نم فقط صداشون پخش میشه
تصویر ندارن
چــــــــــــــــــــــــ ـرا؟
خیلی عجیبه برام !!
دستگاه دی وی دی techno-dvd2050

alireza1411
01-10-2010, 17:51

تصویر ندارن
خیلی عجیبه برام !!

توی هر فایلی که avi باشه استریم صدا و تصویر داره. تصویر با کدک های مختلفی میتونه ریخته شه تو اون فایل. پسوندش نمیگه توش دقیقا چیه. احتمالا xvid بود که بعضی آپشنا رو اینبل کردن که کیفیت بره بالا ولی باعث شده اون دستگاه نتونه بازش کنه.

برای همچین فایلهایی پلیرهای خوب و همه کاره مثل WD HD media Player مناسبه. 120 تومن گیر میاد. مدل لیو هم داره امکانات شبکه داره که 150 140 باید باشه.

ask_bl
02-10-2010, 10:48

تصویر ندارن
خیلی عجیبه برام !!
به DivX تبديل كنين .

mina tina
13-10-2010, 19:39
سلام یه اطلس جغرافیا کره زمین 300 مگاباییت میخوام رایت کنم اررور میده لطفاً
راهنمایی کنید
ممنون از توجهتان :11:

فایلهای داخل پوشه ( پایین )

Ship Storm
14-10-2010, 20:02
سلام یه اطلس جغرافیا کره زمین 300 مگاباییت میخوام رایت کنم اررور میده لطفاً

راهنمایی کنید
ممنون از توجهتان :11:

شما از نرم افزار Neroاستفاده کنید و همچنین سرعت ایت کردن رو همیشه روی 16X بزارید و بیشتر نگنید چون سرعت های بالا باید تراکنش اطلاعات سنگین و پرسرعتی صورت بگیره که ممکنه این وسط سیستم شما یه جا دچار تداخل بشه و نتونه اون سرعت انتقال اطلاعات رو ساپورت کنه و باعث بروز Error میشه

arash52
15-10-2010, 16:46
سلام
چطور می شه یک فایل ویدیویی با حجم بالا رو به دو یا سه قسمت تقسیم کرد که بشه در دو سه سی دی یا دی وی دی رایت کرد تا کیفیتش هم پایین نیاد.
بعدش هم چطور میشه درآخر هر سی دی نوشت که مثلا سی دی بعدی رو بذارید.

alireza1411
15-10-2010, 17:01
سلام
چطور می شه یک فایل ویدیویی با حجم بالا رو به دو یا سه قسمت تقسیم کرد که بشه در دو سه سی دی یا دی وی دی رایت کرد تا کیفیتش هم پایین نیاد.
بعدش هم چطور میشه درآخر هر سی دی نوشت که مثلا سی دی بعدی رو بذارید.

اون نوشته رو که باید با برنامه های افکت گذاری ایجاد کنی. ولی برای چند تکه کردن با نرو ویژن میشه اینکارو کرد. البته نمیدونم واسه وی سی دی میخوای یا چیز دیگه ...

arash52
15-10-2010, 18:20
فایل ویدیویی بر روی دی وی دی بزنم

SevenCity
15-10-2010, 20:53
دیویدی datis گرفتم دیتا میزنه اما تصویری نمیزنه
اررور میده
formatting disc failed
قبلا با دیویدی ها مشکل نداشتم
جدیدا هم یه سری کدک اجباری با یه نرم افزار نصب شده
میتونه از کدک باشه؟

Ship Storm
16-10-2010, 23:08
فایل ویدیویی بر روی دی وی دی بزنم

بصورت dvd video باید رایت کنید:46:

دیویدی datis گرفتم دیتا میزنه اما تصویری نمیزنه
اررور میده
formatting disc failed
قبلا با دیویدی ها مشکل نداشتم
جدیدا هم یه سری کدک اجباری با یه نرم افزار نصب شده
میتونه از کدک باشه؟

بعید میدونم dvd مشکل داشته باشه
شما dvd هاتون رو روی یک سیستم دیگه تست کنید ببینید همین مشکل رو دارند؟

Ghaioom
07-11-2010, 15:14
با سلام
یه دی وی دی آهنگ تصویری هست منو هم داره.
چند تا اولی رو پخش میکنه ولی بقیه رو نمیتونه پخش کنه دستگاه هنگ میکنه همینجوری میمونه شاید درست رایت نکردن؟ تو منو هم یکمی از اون آهنگ ها پخش میشه ولی صدا نداره گاهی جاهاش هست همش نیست. خودش به طور اتوماتیک یه صفحه کوچولو گذاشتن که میزنی صفحه بعد همه آهنگها تو اون پنجره کوچیک بدون صدا فقط تصویر یه جاهاشو گذاشتن.

SRAHAS
09-11-2010, 19:35
سلام
برای رایت دی وی با نرو مشکل دارم
با سی دی مشکلی نیست
اما وقتی میخوام دی وی دی رایت کنم دی وی دی رو شناسایی نمیکنه
دی وی دی کار میکنه..فقط تو نرو شناسایی نمیشه...
البته از قسمت data cd دی وی دی رو میشناسه اما از قسمت data dvd نمیشناسه
مشکل چیه ؟

Ship Storm
09-11-2010, 20:21
سلام
برای رایت دی وی با نرو مشکل دارم
با سی دی مشکلی نیست
اما وقتی میخوام دی وی دی رایت کنم دی وی دی رو شناسایی نمیکنه
دی وی دی کار میکنه..فقط تو نرو شناسایی نمیشه...
البته از قسمت data cd دی وی دی رو میشناسه اما از قسمت data dvd نمیشناسه
مشکل چیه ؟

nero مشکل پیدا کرده و پاک کنید و یکبار دیگه نسخه ای دیگه مثل نسخه 8 فول رو نصب کنید

SRAHAS
12-11-2010, 19:30
nero مشکل پیدا کرده و پاک کنید و یکبار دیگه نسخه ای دیگه مثل نسخه 8 فول رو نصب کنید
کاری که گفتین انجام دادم
درست نشد

Ship Storm
12-11-2010, 20:30
کاری که گفتین انجام دادم
درست نشد

پس مشکل از سیستم عامل شما هست
احیانان جدیدا نرم افزاری نصب نکردید روی سیستم که باعث بروز این مشکل شده باشه؟ قبلا درست کار میکرده؟ امکانش هست system restore کنید به زمان قبل که درست کار میکرده؟
در نهایت با تعویض سیستم عامل مشکل حل خواهد شد

Ghaioom
13-11-2010, 16:33
سلام
من یه فایل تصویری دی وی دی رو با یه نرم افزاری ویرایش کردم بعد کریت کردم به فایل دی وی دی چند تا فایل شبیه ه هم داد که همش همون فایل تصویریه!! دو تا 999 مگ و یکی 183 مگ همشون هم شبیه به همن! میخوام رایتشون کنم میشه یکیشونو رایت کنم؟ مثلا 183 مگش چطوره؟ کیفیتش که همونه!

ویرایش:

فک کنم نمیشه چون مثلا اون فایل 183 مگی رو بردم یه جا دیگه به غیر از اون پوشه پخش کردم که پخش نشد!

Ship Storm
13-11-2010, 18:19
سلام
من یه فایل تصویری دی وی دی رو با یه نرم افزاری ویرایش کردم بعد کریت کردم به فایل دی وی دی چند تا فایل شبیه ه هم داد که همش همون فایل تصویریه!! دو تا 999 مگ و یکی 183 مگ همشون هم شبیه به همن! میخوام رایتشون کنم میشه یکیشونو رایت کنم؟ مثلا 183 مگش چطوره؟ کیفیتش که همونه!

ویرایش:

فک کنم نمیشه چون مثلا اون فایل 183 مگی رو بردم یه جا دیگه به غیر از اون پوشه پخش کردم که پخش نشد!

مطمئنی اون 999 مگابایتیه با 183 مگابایتیه کیفیت و مدت زمانش مثل همه
بعید میدونم اینطور باشه چون حجمشون اصلا نزدیک هم نیست , یکی نزدیک 6 برابر اون یکی حجمشه
شما فرمت vob تبدیل کردید؟ معمولا برای dvd video که رایت میشه و شما هم که قبلش تبدیل کردید پارت بندی میکنه و سپس رایت میکنه اگه paly نمیشه پس بدون نیازمند پارت های قبلیشه و اینکه باید همه پارت ها در کنار هم باشن

SRAHAS
13-11-2010, 19:43
پس مشکل از سیستم عامل شما هست
احیانان جدیدا نرم افزاری نصب نکردید روی سیستم که باعث بروز این مشکل شده باشه؟ قبلا درست کار میکرده؟ امکانش هست system restore کنید به زمان قبل که درست کار میکرده؟
در نهایت با تعویض سیستم عامل مشکل حل خواهد شد

این دی وی دی رایترو جدیدا وصل کردم..کابلهاشم چک کردم

اسم درایورش
Hl dt st rw/dvd gcc-h23n
ولی نتونستم از اینترنت پیداش کنم

ویندوز هم نمیتونم الان عوض کنم

Ship Storm
14-11-2010, 15:07
این دی وی دی رایترو جدیدا وصل کردم..کابلهاشم چک کردم

اسم درایورش
Hl dt st rw/dvd gcc-h23n
ولی نتونستم از اینترنت پیداش کنم

ویندوز هم نمیتونم الان عوض کنم

شاید با آپدیت FreeMWare بشه مشکل احتمالی رو برطرق کرد
اسم دی وی دی رایتر به همراه مدل اون رو مطرح کنید تو انجمن سخت افزار بخش درایورهای سخت افزاری تا براتون جدیدترین FreeMWare رو قرار بدهند

درایورها و نرم افزارهای کنترل سخت افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SevenCity
19-11-2010, 11:15
بعید میدونم dvd مشکل داشته باشه
شما dvd هاتون رو روی یک سیستم دیگه تست کنید ببینید همین مشکل رو دارند؟

خب ما دیویدی رایتر قبلیمون خراب شد لایتون بود روی رایت تصویری datis گیر میکرد منم آخرین بار سوزنشو کردم توش بیارم بیرون که خراب شد دی وی دی رایترم
حالا یه hp 1270i گرفتم اینم با datis مشکل داره و یکی در میون خراب میکنه (البته همینشم خوبه) با سرعت بالا که همشو خراب میکنه
ولی با دیویدی های دیگه مشکلی نداره و همه رو با سرعت بالا هم میزنه
فقط میخواستم بدونم دی وی دی میتونه دی وی دی رایترو خراب کنه؟ یعنی این پک های پنجاه تایی datis که مونده رو دستم رو بندازم دور یا مشکلی نداره برای دی وی دی رایتر

Ship Storm
19-11-2010, 15:09
خب ما دیویدی رایتر قبلیمون خراب شد لایتون بود روی رایت تصویری datis گیر میکرد منم آخرین بار سوزنشو کردم توش بیارم بیرون که خراب شد دی وی دی رایترم
حالا یه hp 1270i گرفتم اینم با datis مشکل داره و یکی در میون خراب میکنه (البته همینشم خوبه) با سرعت بالا که همشو خراب میکنه
ولی با دیویدی های دیگه مشکلی نداره و همه رو با سرعت بالا هم میزنه
فقط میخواستم بدونم دی وی دی میتونه دی وی دی رایترو خراب کنه؟ یعنی این پک های پنجاه تایی datis که مونده رو دستم رو بندازم دور یا مشکلی نداره برای دی وی دی رایتر

من خودم HP 1070 LIGHT SCRIBE دارم و تا حالا باهاش به مشکل نخوردم
نوع دی وی دی مصرفی هم PRINCO اصل مشکی هست
این مارک دی وی دی رو من نشنیده بودم ولی در کل تو کاتالوگ خود دستگاه ها معمولا به این نکته اشاره شده که از دی وی دی های استاندارد برای طول عمر بیشتر دستگاه استفاده کنید
همیشه هم سعی کنید سرعت رایت کردنتون رو بالاتر از 8 نبرید چون دچار مشکل میشید(من خودم بیشتر از 6 رایت نمیکنم)
این وسط کافیه یکی از سخت افزارهای کامپیوترشما توانایی تبادل اطلاعات تا مرز 8 مگابایت در ثانیه رو نداشته باشه که باعث صدمه دیدن میشه
دی وی دی ها رو با سرعت پایین (4 X ) رایت کنید نباید مشکلی داشته باشه و نیاز به دورریختن اون نیست

Ghaioom
20-11-2010, 16:18
سلام

يه چند تا فايلهای تصويري دی وی دی vob هست که فايل هاي کنارش پسوند bup. و ifo. اينا نيست ولي بازم پخش ميشه مديا پلير ويندوز که نميتونه پخش کنه ولي نرم افزار هاي ديگه ميتونن صداشم هست ولي من ميخوام روی dvd رايت کنم و dvd پلير خانگي هم بتونه بخونه اگه رایت بشه بدون اون فایل ها میتونه بخونه دستگاه؟!

Ship Storm
20-11-2010, 23:38
سلام

يه چند تا فايلهای تصويري دی وی دی vob هست که فايل هاي کنارش پسوند bup. و ifo. اينا نيست ولي بازم پخش ميشه مديا پلير ويندوز که نميتونه پخش کنه ولي نرم افزار هاي ديگه ميتونن صداشم هست ولي من ميخوام روی dvd رايت کنم و dvd پلير خانگي هم بتونه بخونه اگه رایت بشه بدون اون فایل ها میتونه بخونه دستگاه؟!

شما با نرو dvd video رو انتخاب کن و فایل های vob رو add کن و رایت کن نباید مشکلی باشه
خود نرو کدک ها و بقیه ابزارهای لازم برای پخش تو dvd player رو بهش اضافه میکنه

Ghaioom
21-11-2010, 14:38
شما با نرو dvd video رو انتخاب کن و فایل های vob رو add کن و رایت کن نباید مشکلی باشه
خود نرو کدک ها و بقیه ابزارهای لازم برای پخش تو dvd player رو بهش اضافه میکنه
فایل تصویری رو تو فلش گذشتم پخش میشه ولی یه مشکلی داره من این فایل رو که چند تا بود join کردم و بعد به mpg هم تبدیل کردم. vob رو دستگاه میخونه فریمش مثل اینکه مشکل داره اول تصویر یکمی نرمال میره و بعد یکمی هم آهسته، اینجوری میره و تا 5 دقیقه پخش میکنه. تو دستگاه اینجوریه کامپیوتر مشکلی نداره!!
mpg رو پخش میکنه اینم اونجوری نرمال میره یکم آهسته میره! ولی تمام دقیقش هست. همشو پخش میکنه.

مشکل چیه؟
شاید تو تبدیل باید یه تغییراتی میدام؟!

Ghaioom
21-11-2010, 15:58
من با nero vision ازش ایمیج گرفتم رو هارد خودش همه کارو کرده ولی صداش نیست!!! چیکار کنم؟!!
ما که موندیم!

Ship Storm
22-11-2010, 00:23
فایل تصویری رو تو فلش گذشتم پخش میشه ولی یه مشکلی داره من این فایل رو که چند تا بود join کردم و بعد به mpg هم تبدیل کردم. vob رو دستگاه میخونه فریمش مثل اینکه مشکل داره اول تصویر یکمی نرمال میره و بعد یکمی هم آهسته، اینجوری میره و تا 5 دقیقه پخش میکنه. تو دستگاه اینجوریه کامپیوتر مشکلی نداره!!
mpg رو پخش میکنه اینم اونجوری نرمال میره یکم آهسته میره! ولی تمام دقیقش هست. همشو پخش میکنه.

مشکل چیه؟
شاید تو تبدیل باید یه تغییراتی میدام؟!

من با nero vision ازش ایمیج گرفتم رو هارد خودش همه کارو کرده ولی صداش نیست!!! چیکار کنم؟!!
ما که موندیم!

تو تبدیل ها مخصوصا با نرم افزارهای کانورتور که این عمل رو انجام می دید معمولا صدا و تصویر با هم هماهنگ نمیشه و یکی از علل این مشکل اینه که عمل تبدیل رو با سیستم های نچندان حرفه ای انجام میدیم
من خودم همین دیشب این مشکل برام پیش اومده بود که صدا و تصویر با هم چند ثانیه اختلاف داشت و تو تبدیل های با کیفت دی وی دی این مشکل فریم ها بیشتر نشون میده
اگه کل فیلموتون رو تبدیل نمیکنه مشکل میتونه از کرک نرم افزار کانورتور باشه , اون رو بررسی کنید
در مورد اینکه فیلمتون صدا نداره باید برسی کرد که نرم افزاری که کار کانورت رو انجام داده از چه کدکی بهره گرفته که روی سیستم شما وجود نداره
پیشنهاد میکنم فیلموتن رو با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 6 تبدیل کنید ارزش امتحان کردن رو داره
Xilisoft Video Converter | برای تبدیل انواع فرمتهای ویدئویی به یکدیگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

مجید4
23-11-2010, 19:04
سلام
عزیز من تعدادی عکس را به صورت فایل با ashampoo رایت کردم حالا که میخام عکس ها رو ببینم .اصلا عکسها باز نمیشه
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم 

vazirdaftar
24-11-2010, 21:02
سلام علیکم و خسته نباشید؛من برای استفاده از برنامه های رایت بین سه تا از آنها شک دارم،لطفا راهنمایی کنید:

1.cd burner xp
2.BurnAware Professional
3.CyberLink Power2Go

البته من بنا به سفارش بقیه سایتها و فرومها برای سی دی های خش دار و سی دی به سی دی از clone cd و برای ایمیج از ImgBurn استفاده میکنم منتها برای بقیه کارها بین سه برنامه فوق شک دارم.
یا علی

Ship Storm
25-11-2010, 17:07
سلام علیکم و خسته نباشید؛من برای استفاده از برنامه های رایت بین سه تا از آنها شک دارم،لطفا راهنمایی کنید:

1.cd burner xp
2.BurnAware Professional
3.CyberLink Power2Go

البته من بنا به سفارش بقیه سایتها و فرومها برای سی دی های خش دار و سی دی به سی دی از clone cd و برای ایمیج از ImgBurn استفاده میکنم منتها برای بقیه کارها بین سه برنامه فوق شک دارم.

یا علی

برای ایمیج گیری clone و alcohol
برای رایت کردن nero
برای سی دی های خش دار هم Clone گزینه خوبیه

vazirdaftar
25-11-2010, 20:42
تشکر،منتها نرو خیلی سنگینه(البته به نظر من)از بین آنهایی که گفتم گزینه مناسبی نمیشناسید؟

ask_bl
25-11-2010, 23:01

1.cd burner xp
2.BurnAware Professional
3.CyberLink Power2Go

یا علی

سلام

Power2Go

برای اطلاعات بیشتر :

Ship Storm
25-11-2010, 23:19
تشکر،منتها نرو خیلی سنگینه(البته به نظر من)از بین آنهایی که گفتم گزینه مناسبی نمیشناسید؟

nero ورژن 8 رو بصورت فول نصب کنی حجمی نداره و سنگین هم نیست ولی اگه ورژن 9 و10 رو بخوای بصورت فول نصب کنی سنگین میشه و باید از نسخه های لایت استفاده کنید

Ali-ss
29-11-2010, 17:44
سلام
آقا می شه برای پخش ماشین یک سی دی پلیر ساخت؟ البته با یک دی وی دی؟!!!!
بعد بهترین نرم افزار کرک شده که فقط ابزار رایت رو داشته باشه برا سخت دی وئی دی و سی دی آیدیو چی پیشنهاد می کنید؟

mina tina
03-12-2010, 13:24
چند تا فیلم مستند دارم با فرمتهای (avi )(mkv) حالا میخوام روی دی وی دی رایت کنم با به چه فرمتی باید رایت کنم تا با دستگاههای دی وی دی خانگی بتونم ببینم
لطفا راهنمایی کنید

Mohammad King
03-12-2010, 14:00
چند تا فیلم مستند دارم با فرمتهای (avi )(mkv) حالا میخوام روی دی وی دی رایت کنم با به چه فرمتی باید رایت کنم تا با دستگاههای دی وی دی خانگی بتونم ببینم
لطفا راهنمایی کنید

با نرو گزینه MAKE cd VIDEO را که بزنی خودش برای دستگاه رایت مینمه....

AVI هم دستگاه نشون میده

بهرام_62
03-12-2010, 20:38
سلام نمی دونم تا حالا DVD های MRT را دیده اید یا نه؟ مثل لرد و کینگ هست
همانطور که می دانید حجم یک DVD چهار و نیم گیگ هست ولی شرکت MRT روی یک DVD معمولی 8 گیگ اطلاعات رایت می کند و یا حتی بیشتر

البته به صورت واقعی نیست نمی دونم چطور بگم
فرض کنید یک فایل دارید که حجمش 100 مگابایت هست و توی سی دی تون مجبورید در 10 پوشه مختلف این فایل رو بزارید
شرکت MRT اومده کاری کرده که به نظر می رسد این فایل در هر 10 جا هست و 1 گیگ جا را اشغال کرده است
ولی در حقیقت یک بار فقط روی سی دی ذخیره شده
منظورم اینه که مثلا MRT مجبور بوده این فایل رو در پوشه A و B و C در سی دی کپی کنه
اومده یک فایل در پوشه A رایت کرده و در پوشه های B و C یک چیزی شبیه به ShortCut گذاشته
البته شورت کات نیست و دقیقا مثل یک فایله
حتی کامپیوتر هم گول می خوره و وقتی حجم DVD های MRT رو در ویندوز میگیری بهت میگه 8 گیگه
در صورتی که اگر از همین DVD ایمیج بگیری 4.5 گیگ بیشتر نیست
----------------------------------
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

من به شدت و فوق العاده به شدت نیاز به همچین چیزی دارم
یعنی یک CD دارم که دو تا نرم افزار توش هست که تمام فایل های این دو نرم افزار یکی است به جز چند فایلش
این دو نرم افزار رو اگر بخوام رایت کنم روی یک CD جا نمیشه و مجبورم از این روش MRT استفاده کنم

حالا اگر کسی بلده به این روش رایت کنه خواهش می کنم کمکم کنید:11:

saze
06-12-2010, 20:49
سلام
dvd رایترم قابلیت لایت اسکرایب داره؟چه جوری بر روی dvd تصویر رایت کنم؟نرم افزار خاصی می خواد؟

angeli
20-12-2010, 18:38
من یه مشکل دارم وقتی cd یا dvd میذارم و بازش میکنم تمام آیکنها به شکل آیکن اینترنت اکسپلورر نشون داده میشه در واقع آیکنها سر جاشون هستن ولی یه شکلی از آیکن ie روشو گرفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ship Storm
22-12-2010, 20:11
سلام
dvd رایترم قابلیت لایت اسکرایب داره؟چه جوری بر روی dvd تصویر رایت کنم؟نرم افزار خاصی می خواد؟

سلام
شما باید ابتدا نرم افزار LightScribe Direct Disc Labeling رو دانلود و نصب کنید تا این قسمت به نرم افزار NERO اضافه بشه و بعد لیبل رو طراحی و چاپ کنید
از لینک زیر برای دانلود استفاده کنید :

bayern
05-01-2011, 18:27
سلام
یه مشکل دارم دوستان
فيلمهايي رو كه از نت دانلود كردمو وقتي رو دي وي دي رايت مي كنم و میخوام توي دستگاه دي وي دي ببینم رو نشون نمیده
من باید اونا رو چجوری رایت کنم و از چه ابزاری استفاده کنم که بتونم تو دستگاه دي وي دي ببینم

کمک کنید ممنون میشم
من از Nero ورِژن 9 استفاده میکنم

Ship Storm
05-01-2011, 21:01
سلام
یه مشکل دارم دوستان
فيلمهايي رو كه از نت دانلود كردمو وقتي رو دي وي دي رايت مي كنم و میخوام توي دستگاه دي وي دي ببینم رو نشون نمیده
من باید اونا رو چجوری رایت کنم و از چه ابزاری استفاده کنم که بتونم تو دستگاه دي وي دي ببینم

کمک کنید ممنون میشم
من از Nero ورِژن 9 استفاده میکنم

فرمت فایل های دانلود شما باید توسط پلیر خانگی که دارید قابل شناسایی باشه معمولا پلیرهای خانگی فرمت AVI رو همگی ساپورت میکنن شما باید موقع رایت کردن دقت کنید DVD VIDEO که انتخاب میکنید فرمت فایل ها باید ،رمتی مثل VOB باشه که قابلیت پخش رو داشته باشه
ااگر فرمتی به غیر از اینه باید با کانورتور های ویدئویی عمل تبدیل فرمت رو انجام بدید

bayern
07-01-2011, 09:49
سلام
دوستان با نرم افزار نرو ورژن 9 چجوری میشه روی سی دی مثلا اسم فیلمی رو که رایت کردیم حک کرد.یعنی برام بنویسه
من این گزینه رو Nero express essentials پیدا کردم و تو این گزینه همچین قسمتی به نام create covers and labels داشت
ولی طرز کار باهاش رو بلد نیستم
راهنماییم کنید ممنون میشم

salavan
08-01-2011, 00:53
سلام من تعداد نسبتا بالایی دی وی دی چاپ شده سفارش دادم

قرار بود دی وی دی با کیفیت برام بزنه. مارک دی وی دی TCL هست

اما متاسفانه وقتی با uultra iso فایل ISO را با رایتر Sony و سرعت 4x رایت می کنم Burn Succesfull میده در 14:41 هم رایت تموم میشه اما بعد که DVD رو میذارم از روش کپی کنم میبینم کپی نمیشه و نمی تونه بعضی جاها ررو بخونه و تو کپی گیر می کنه. حدود 40 درصد دی وی دی ها این وضع رو دارن.
ظاهرا هم تمیز هستند و بی خش/ بعضی هاشون یه نقطه هایی داره که بهشون نمی خوره مشکل ساز بشن اما خب شدن ظاهرا

راهی هست بشه با این ها سوخت و ساخت؟ نرم افزار یا ...

پ.ن: امیدوارم جای تاپیک درست باشه

bayern
09-01-2011, 09:07
سلام
دوستان با نرم افزار نرو ورژن 9 چجوری میشه روی سی دی مثلا اسم فیلمی رو که رایت کردیم حک کرد.یعنی برام بنویسه
من این گزینه رو Nero express essentials پیدا کردم و تو این گزینه همچین قسمتی به نام create covers and labels داشت
ولی طرز کار باهاش رو بلد نیستم
راهنماییم کنید ممنون میشم

سلااااااااااااااااااااااا م
کسی کمک نمیکنه؟

بهرام_62
09-01-2011, 13:00
اینجا فقط سوال پرسیده میشه؟
شخص حرفه ای نیست که جواب بده؟

سلام نمی دونم تا حالا DVD های MRT را دیده اید یا نه؟ مثل لرد و کینگ هست
همانطور که می دانید حجم یک DVD چهار و نیم گیگ هست ولی شرکت MRT روی یک DVD معمولی 8 گیگ اطلاعات رایت می کند و یا حتی بیشتر

البته به صورت واقعی نیست نمی دونم چطور بگم
فرض کنید یک فایل دارید که حجمش 100 مگابایت هست و توی سی دی تون مجبورید در 10 پوشه مختلف این فایل رو بزارید
شرکت MRT اومده کاری کرده که به نظر می رسد این فایل در هر 10 جا هست و 1 گیگ جا را اشغال کرده است
ولی در حقیقت یک بار فقط روی سی دی ذخیره شده
منظورم اینه که مثلا MRT مجبور بوده این فایل رو در پوشه A و B و C در سی دی کپی کنه
اومده یک فایل در پوشه A رایت کرده و در پوشه های B و C یک چیزی شبیه به ShortCut گذاشته
البته شورت کات نیست و دقیقا مثل یک فایله
حتی کامپیوتر هم گول می خوره و وقتی حجم DVD های MRT رو در ویندوز میگیری بهت میگه 8 گیگه
در صورتی که اگر از همین DVD ایمیج بگیری 4.5 گیگ بیشتر نیست
----------------------------------
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

من به شدت و فوق العاده به شدت نیاز به همچین چیزی دارم
یعنی یک CD دارم که دو تا نرم افزار توش هست که تمام فایل های این دو نرم افزار یکی است به جز چند فایلش
این دو نرم افزار رو اگر بخوام رایت کنم روی یک CD جا نمیشه و مجبورم از این روش MRT استفاده کنم

حالا اگر کسی بلده به این روش رایت کنه خواهش می کنم کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

Ship Storm
10-01-2011, 19:32
سلام من تعداد نسبتا بالایی دی وی دی چاپ شده به زرین موج تصویر سفارش دادم و گرفتم (که قهوه تلخ هم اینجا چاپ و تکثیر میشه) zmt.ir

قرار بود دی وی دی با کیفیت برام بزنه. مارک دی وی دی TCL هست

اما متاسفانه وقتی با uultra iso فایل ISO را با رایتر Sony و سرعت 4x رایت می کنم Burn Succesfull میده در 14:41 هم رایت تموم میشه اما بعد که DVD رو میذارم از روش کپی کنم میبینم کپی نمیشه و نمی تونه بعضی جاها ررو بخونه و تو کپی گیر می کنه. حدود 40 درصد دی وی دی ها این وضع رو دارن.
ظاهرا هم تمیز هستند و بی خش/ بعضی هاشون یه نقطه هایی داره که بهشون نمی خوره مشکل ساز بشن اما خب شدن ظاهرا

راهی هست بشه با این ها سوخت و ساخت؟ نرم افزار یا ...

پ.ن: امیدوارم جای تاپیک درست باشه

دوحالت اینجا پیش میاد
اول مشکل از DVD/RW و دوم مشکل از DVD
برای تست مورد اول شما کافیه همین DVD هایی رو که دارید رو یه سیستم دیگه تست کنید ببینید مشکل داره یا نه
برای مورد دوم هم جنس DVD رو عوض کنید و دی وی دی معمول مثل Princo لیبل مشکی بگیرید و یک نمونه رایت کنید ببینید وقتی تو dvd/rw خودتون قرار میدید باز هم مشکل برقراه یا خیر
موفق باشید

omid.sarmad
10-01-2011, 20:05
سلام من تعداد نسبتا بالایی دی وی دی چاپ شده به زرین موج تصویر سفارش دادم و گرفتم (که قهوه تلخ هم اینجا چاپ و تکثیر میشه)
سلام. قهوه ی تلخ رو ریز موج تصویر میزنه نه زرین موج تصویر.:10:

paml
13-01-2011, 09:39
باسلام خدمت همه شما عزیزان . لطفا راهنمایی بفرمایید فیلم ها را به چه فرمتی باید تبدیل و رایت کنم تا بتوانم در دستگاه پخش دی وی دی خانگی از آن استفاده کنم. و یک سوال دیگه من این فایل را که در 4 (part) قسمت جداگانه بود از اینترنت گرفتم چطور و با چه برنامه ای میشه این 4 قسمت را بهم وصل و سپس پخش و استفاده کرد کرد MTV Video Music Awards 2010 [Mp3Persia].avi باسپاس فراوان

Ship Storm
13-01-2011, 20:12
باسلام خدمت همه شما عزیزان . لطفا راهنمایی بفرمایید فیلم ها را به چه فرمتی باید تبدیل و رایت کنم تا بتوانم در دستگاه پخش دی وی دی خانگی از آن استفاده کنم. و یک سوال دیگه من این فایل را که در 4 (part) قسمت جداگانه بود از اینترنت گرفتم چطور و با چه برنامه ای میشه این 4 قسمت را بهم وصل و سپس پخش و استفاده کرد کرد MTV Video Music Awards 2010 [Mp3Persia].avi باسپاس فراوان

برای پخش در دستگاه شما باید به یکی از فرمت های رایج تصویری که AVI و یا VOB برای دی وی دی هست فایلتون رو کانورت کنید
برای این منظور از نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate میتونید استفاده کنید
برای به هم وصل کردن این دو فایل هم در همین نرم افزار دو فایلتون رو انتخاب کنید و سپس کلیک راست و گزینه Merge Selected Files رو بزنید

Xilisoft Video Converter | برای تبدیل انواع فرمتهای ویدئویی به یکدیگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

paml
14-01-2011, 13:08
باتشکر از راهنمایی شما . دوست عزیز موقع کانورت دو گزینه Vob وجود داره یکی pal vob و secam vob لطفا یه توضیح بفرمایید باسپاس

Ship Storm
14-01-2011, 13:25
باتشکر از راهنمایی شما . دوست عزیز موقع کانورت دو گزینه Vob وجود داره یکی pal vob و secam vob لطفا یه توضیح بفرمایید باسپاس

شما باید از منوی General Video Format گزینه ای مثل DVD-Video رو انتخاب کنید و دکمه کانورت رو بزنید
بین اون دو مورد هم بر میگرده به سیستم پخش فیلم که برای ایران Pal هست

paml
14-01-2011, 14:55
از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم. بعنوان آخرین سوال اینکه در قسمت فرمتها در خصوص DVD این چهار گزینه وجود داره Dvd Video Vob 2- Dvd Video Ntsc Vob 3- Dvd Video Pal Vob 4- Dvd Vidoe Secam Vob حالا کدام را باید انتخاب کنم . باسپاس

Ship Storm
14-01-2011, 18:00
از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم. بعنوان آخرین سوال اینکه در قسمت فرمتها در خصوص DVD این چهار گزینه وجود داره Dvd Video Vob 2- Dvd Video Ntsc Vob 3- Dvd Video Pal Vob 4- Dvd Vidoe Secam Vob حالا کدام را باید انتخاب کنم . باسپاس

شما کدوم قسمت رو میگی؟
وقتی از قسمت Profile فرمتتون رو از گزینه General Video Format روی DVD-Video انتخاب یکنید کافیه روی دکمه COnvert بزنید

paml
15-01-2011, 18:49
من از کانورتور Xilisoft Video Converter
استفاده نمی کنم . کلا زمانی که می خواهم تبدیل به DVD کنم این 4 گزینه فوق که در پست قبل اشاره کردم ظاهر میشه

Ship Storm
16-01-2011, 19:32
من از کانورتور Xilisoft Video Converter
استفاده نمی کنم . کلا زمانی که می خواهم تبدیل به DVD کنم این 4 گزینه فوق که در پست قبل اشاره کردم ظاهر میشه

غمل تبدیل رو با چه نرم افزاری و چه ورژنی انجام میدید که با این پیغام روبرو میشید؟
همچنین فرمت اصلی فایل های ویدیویی شما چیه؟

behnam_tr
17-01-2011, 22:48
با سلام ...
بنده چندتا سوال داشتم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم..
من کارم یه جوریه که متوسط شاید روزی 50 تا دی وی دی رایت میکنم
البته کپی نه ها از بین حدودا 2000-3000 پوشه باید گلچین کنم جمع کنم و رایت کنم ...

سوال اولم اینه که نرم افزار یا راهکاری هست که مثلا اسم پوشه ها یا فایل ها رو بهش بدیم فرضا نام 100 پوشه که میخوایم از بین 2-3 هزارتا انتخاب کنیم بعد نرم افزار خودش به ترتیب برامون این پوشه ها رو جست و جو و پیدا کنه و کابر دیگه مجبور نباشه تک تک همه رو جست و جو کنه ؟؟

سوال دوم که این هم یه مشکل هست اینه که من با دوتا رایتر رو سیستمم دارم + 3تا هارد
اکثر موقع ها وقتی همزمان با دوتا رایتر رایت میکنم زمانش طولانی میشه حدودا هر دی وی دی 15 دقیقه با سرعت 8x
در حالی که باید بین 7 تا 8 دقیقه باشه بعضی موقع ها هم حتی با 1 رایت هم این طوری میشه..
در این حالت اون خط بالایی تو نرم افزار Nero هی پر و خالی میشه البته وقتی تو زمان استاندارد رایت میشه (7 دقیقه با سرعت 8)
اون نوار پر و خالی نمیشه..
این مشکل از کجاست ؟ رم سیستمم 1 گیگ و سی پی یو هم 1.8 دو هسته ای هست..

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

از سایر نرم افزارها هم استفاده کردم تقریبا همین مشکل هست..

Ship Storm
18-01-2011, 18:34
با سلام ...
بنده چندتا سوال داشتم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم..
من کارم یه جوریه که متوسط شاید روزی 50 تا دی وی دی رایت میکنم
البته کپی نه ها از بین حدودا 2000-3000 پوشه باید گلچین کنم جمع کنم و رایت کنم ...

سوال اولم اینه که نرم افزار یا راهکاری هست که مثلا اسم پوشه ها یا فایل ها رو بهش بدیم فرضا نام 100 پوشه که میخوایم از بین 2-3 هزارتا انتخاب کنیم بعد نرم افزار خودش به ترتیب برامون این پوشه ها رو جست و جو و پیدا کنه و کابر دیگه مجبور نباشه تک تک همه رو جست و جو کنه ؟؟

سوال دوم که این هم یه مشکل هست اینه که من با دوتا رایتر رو سیستمم دارم + 3تا هارد
اکثر موقع ها وقتی همزمان با دوتا رایتر رایت میکنم زمانش طولانی میشه حدودا هر دی وی دی 15 دقیقه با سرعت 8x
در حالی که باید بین 7 تا 8 دقیقه باشه بعضی موقع ها هم حتی با 1 رایت هم این طوری میشه..
در این حالت اون خط بالایی تو نرم افزار Nero هی پر و خالی میشه البته وقتی تو زمان استاندارد رایت میشه (7 دقیقه با سرعت 8)
اون نوار پر و خالی نمیشه..
این مشکل از کجاست ؟ رم سیستمم 1 گیگ و سی پی یو هم 1.8 دو هسته ای هست..

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

از سایر نرم افزارها هم استفاده کردم تقریبا همین مشکل هست..

در مورد سوال اول شما :
شما یک فولدر درست کن و اون فایل های مورد نیاز رو کپی کن توش و همیشه موقع رایت همون فولدر منتخب رو به لیست ADD کن
در مورد سوال دوم:
رایت کردن همزمان دو دیسک توسط یک کامپیوتر به هیچ وجه توصیه نمیشه چون سیستم شما همزمان باید 16X سرعت رو ساپورت کنه که معمولا باعث بروز خطا در محتوای رایت شده میشه و اون نوار که میگید خالی و پر میشه بافر هارد هست که دیگه گنجایش ساپورت همزمان این موارد رو نداره
توصیه میشه شما از داپلیکیتور های موجود در بازار برای رایت کردن اینگونه موارد استفاده کنید

behnam_tr
18-01-2011, 20:51
در مورد سوال اول شما :
شما یک فولدر درست کن و اون فایل های مورد نیاز رو کپی کن توش و همیشه موقع رایت همون فولدر منتخب رو به لیست ADD کن
در مورد سوال دوم:
رایت کردن همزمان دو دیسک توسط یک کامپیوتر به هیچ وجه توصیه نمیشه چون سیستم شما همزمان باید 16X سرعت رو ساپورت کنه که معمولا باعث بروز خطا در محتوای رایت شده میشه و اون نوار که میگید خالی و پر میشه بافر هارد هست که دیگه گنجایش ساپورت همزمان این موارد رو نداره
توصیه میشه شما از داپلیکیتور های موجود در بازار برای رایت کردن اینگونه موارد استفاده کنید

خوب این بافر هارد رو راهی هست که بشه افزایش داد ؟
این داپلیکیتور که میگی چیه و کارش چیه و قیمت حدودیش؟

Ship Storm
18-01-2011, 22:10
خوب این بافر هارد رو راهی هست که بشه افزایش داد ؟
این داپلیکیتور که میگی چیه و کارش چیه و قیمت حدودیش؟

بافر هارد رو وقتی میخرید باید دقت کرد که چند مگابایت هست و معمولا هاردهای امروزی 32 مگابایت بافر رو دارند ولی تنها بافر هارد مطرح نیست و سی پی یو و رم و مادربرد هم تو این زمینه خیلی تاثیر گذاره
در مورد دستگاه داپلیکیتور شما به انجمن سخت افزار مراجعه و سوالتون رو اونجا مطرح کنید تا دوستان بصورت تخصصی در این زمینه راهنمایی کنند

Muradin
19-01-2011, 17:55
آقایون کمک:دی

من یه دی وی دی Video میخوام رایت کنم
ویندوزمو تازه عوض کردم (Seven)
ورژن Nero :
10.0.11000.10.100
با Nero Express میخوام برم ارور میده
نمیتونم رایت کنم چیکار کنم ؟!:دی

اینم لوگم:

9X03-0154-4H84-WWPL-1WPZ-AP64-****-****
Windows 7 6.1
IA32
WinAspi: -
NT-SPTI used
Nero Version: 10.0.10.100
Internal Version: 10,0,10,100
(Nero Express)
Recorder: <PIONEER DVD-RW DVR-111D>Version: 1.23 - HA 1 TA 0 - 10.0.10.100
Adapter driver: <IDE> HA 1
Drive buffer : 2000kB
Bus Type : via Inquiry data
CD-ROM: <PIONEER DVD-RW DVR-111D>Version: 1.23 - HA 1 TA 0 - 10.0.10.100
Adapter driver: <IDE> HA 1
=== Scsi-Device-Map ===
: Maxtor 6V160E0 VA11 nvstor Port 2 ID 0 DMA: Off
=== CDRom-Device-Map ===
PIONEER DVD-RW DVR-111D I: CdRom0
HL-DT-ST CD-RW GCE-8520B J: CdRom1
=======================
AutoRun : 1
Excluded drive IDs:
WriteBufferSize: 83886080 (0) Byte
BUFE : 0
Physical memory : 1023MB (1047928kB)
Free physical memory: 338MB (346448kB)
Memory in use : 66 %
Uncached PFiles: 0x0
Global Bus Type: default (0)
Check supported media : Disabled (0)
29.7.2011
UDF/ISO compilation
3:00:56 PM #1 Text 0 File SCSIPTICommands.cpp, Line 464
LockMCN - completed sucessfully for IOCTL_STORAGE_MCN_CONTROL

3:00:57 PM #2 PHASE 114 File dlgbrnst.cpp, Line 1827
DVD-Video files reallocation completed (no file modified)

3:00:57 PM #3 Text 0 File Isodoc.cpp, Line 6956
UDF document burn settings
------------------------------------------
Determine maximum speed : TRUE
Simulate : FALSE
Write : TRUE
Finalize CD : TRUE
Multisession : FALSE
Burning mode : DAO
Mode : 1
UDF Mode : UDF/ISO bridge
UDF Options : automatic
UDF Revision : 1.02
UDF Partition Type : physical
ISO Level : 1 (Max. of 11 = 8 + 3 char)
Character set : ISO 9660
Joliet : FALSE
Allow pathdepth more than 8 directories : FALSE
Allow more than 255 characters in path : FALSE
Write ISO9660 ;1 file extensions : TRUE

3:00:57 PM #4 PHASE 111 File dlgbrnst.cpp, Line 1827
DVD-Video files sorted

3:00:58 PM #5 ISO9660GEN -11 File Geniso.cpp, Line 3336
First writeable address = 0 (0x00000000)

3:00:58 PM #6 Text 0 File compose.cpp, Line 874
GenUDF2: 1 transfer items prepared.

3:00:58 PM #7 ISO9660GEN -11 File Geniso.cpp, Line 3336
First writeable address = 0 (0x00000000)

3:00:58 PM #8 Text 0 File Burncd.cpp, Line 3568
Turn on Disc-At-Once, using DVD media

3:00:58 PM #9 Text 0 File DlgWaitCD.cpp, Line 314
[I: DVD-RW DVR-111D] Last possible write address on media: 2295103
Last address to be written: 737007

3:00:58 PM #10 Text 0 File DlgWaitCD.cpp, Line 326
[I: DVD-RW DVR-111D] Write in overburning mode: NO (enabled: CD)

3:00:58 PM #11 Text 0 File DlgWaitCD.cpp, Line 2890
Recorder: PIONEER DVD-RW DVR-111D, Media type: DVD+R
Disc Manufacturer ID: <MCC>, Media Type ID: <004>, Product revision number: 0
Disc Application Code: 0, Extended Information Indicators: 7

3:00:58 PM #12 Text 0 File DlgWaitCD.cpp, Line 499
[I: DVD-RW DVR-111D] >>> Protocol of DlgWaitCD activities: <<<
=========================================

3:00:58 PM #13 Text 0 File ThreadedTransferInterface.cpp, Line 785
Setup items (after recorder preparation)
0: TRM_DATA_MODE1 ()
2 indices, index0 (150) not provided
original disc pos #0 + 737008 (737008) = #737008/163:46.58
relocatable, disc pos for caching/writing not required/ required
-> TRM_DATA_MODE1, 2048, config 0, wanted index0 0 blocks, length 737008 blocks [I: PIONEER DVD-RW DVR-111D]
--------------------------------------------------------------

3:00:58 PM #14 Text 0 File ThreadedTransferInterface.cpp, Line 1001
Prepare [I: PIONEER DVD-RW DVR-111D] for write in CUE-sheet-DAO
DAO infos:
==========
MCN: ""
TOCType: 0x00; Session Closed, disc fixated
Tracks 1 to 1: Idx 0 Idx 1 Next Trk
1: TRM_DATA_MODE1, 2048/0x00, FilePos 0 0 1509392384, ISRC ""
DAO layout:
===========
___Start_|____Track_|_Idx_|_CtrlAdr_|_____Size_|__ ____NWA_|_RecDep__________
0 | lead-in | 0 | 0x41 | 0 | 0 | 0x00
0 | 1 | 0 | 0x41 | 0 | 0 | 0x00
0 | 1 | 1 | 0x41 | 737008 | 0 | 0x00
737008 | lead-out | 1 | 0x41 | 0 | 0 | 0x00
MediaType: DVD+R

3:00:58 PM #15 Text 0 File SCSIPTICommands.cpp, Line 251
SPTILockVolume - completed successfully for FSCTL_LOCK_VOLUME

3:00:58 PM #16 Text 0 File Burncd.cpp, Line 4278
Caching options: cache CDRom or Network-Yes, small files-No (<64KB)

3:00:58 PM #17 PHASE 24 File dlgbrnst.cpp, Line 1827
Caching of files started

3:00:58 PM #18 Text 0 File Burncd.cpp, Line 4400
Cache writing successful.

3:00:58 PM #19 PHASE 25 File dlgbrnst.cpp, Line 1827
Caching of files completed

3:00:58 PM #20 PHASE 28 File dlgbrnst.cpp, Line 1827
Maximum transfer rate test started

3:00:58 PM #21 Text 0 File ThreadedTransferInterface.cpp, Line 2769
Verifying disc position of item 0 (relocatable, disc pos, no patch infos, orig at #0): write at #0

3:00:58 PM #22 Text 0 File ThreadedTransfer.cpp, Line 273
Pipe memory size 590400

3:00:58 PM #23 Text 0 File CUDFTransferItem2.cpp, Line 718

GenUDF2 FS Layout:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Sectors to be written: 737008
Session Start: Sector 0
Volume Structure: Sector [0, 261] (262 Sectors)
Meta Data: Sector [262, 276] (15 Sectors)
Data: Sector [277, 736721] (736445 Sectors)
After Data: Sector [736722, 736735] (14 Sectors)
Trailer Track: Sector [736736, 737007] (272 Sectors)

GenUDF2 Parameters:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
PrepTime: 07-29-2011 15:00:58
UDF Revision: 1.02
UDF Partition Type: Physical
UDF Special Mode: DVDVideo
Bytes per Sector: 2048
Session Start: 0
Physical Partition Start: -1
Total Capacity: 2295104
Multi Session Mode: None
Disc Type: DVD+R
OS Class: 0
Volume ID: NEW
Allow Unicode Labels: 0
Duplicate Meta Data: 1
MS Info File: 00000000
VMS Rollback File: 00000000
Create ISO bridge: 1
ECC Block Length: 16
Sparing Packet Length: 32
Allocation Unit Size: 32
Alignment Unit Size: 16
Make Writable: 0
Access Type: Read-only

3:01:19 PM #24 Text 0 File WriterStatus.cpp, Line 244
<I: PIONEER DVD-RW DVR-111D> start writing Lead-Out at LBA 737008 (B3EF0h), length 0 blocks

3:01:19 PM #25 PHASE 29 File dlgbrnst.cpp, Line 1776
Maximum transfer rate test completed: 52.8x (72,960 KB/s)

3:01:19 PM #26 PHASE 36 File dlgbrnst.cpp, Line 1827
Burn process started at 4x (5,540 KB/s)

3:01:19 PM #27 Text 0 File ThreadedTransferInterface.cpp, Line 2769
Verifying disc position of item 0 (relocatable, disc pos, no patch infos, orig at #0): write at #0

3:01:19 PM #28 Text 0 File Cdrdrv.cpp, Line 10559
---- Disc Structure: Physical Format Information (00h) ----
Media Type: 0, Layer: 0, Address: 0 (0 h), AGID: 0; Length: 2050
Book Type: DVD+R (10), Part Version: 1.0x (1)
Disc Size: 120 mm, Maximum Transfer Rate: <not specified> (F h)
Number of Layers: 1, Track Path: Parallel Track Path (PTP), Layer Type: recordable
Linear Density: 0,267 um/bit, Track Density: 0,74 um/track
Starting Physical Sector Number of Data Area: 30000 h (DVD-ROM, DVD-R/-RW, DVD+R/+RW)
End Physical Sector Number of Data Area: 26053F h
Data in Burst Cutting Area (BCA) does not exist
Disc Application Code: 0 / 0 h
Extended Information indicators: 7 h
Disc Manufacturer ID: MCC.....
Media type ID: 004
Product revision number: 0
Number of Physical format information bytes in use in ADIP up to byte 63: 56
Media Specific [16..783]:
00 00 07 4D 43 43 00 00 - 00 00 00 30 30 34 00 38 ...MCC.....004.8
23 54 37 12 02 54 6C 02 - 92 5F 15 15 0B 0B 08 08 #T7..Tl.._......
01 19 1B 0C 0C 0C 0D 01 - 00 00 00 00 00 00 00 00 ................
01 00 38 38 02 2C 5A 1A - 05 2E 23 10 04 1E 1D 01 ..88.,Z...#.....
00 00 02 2C 5A 1A 05 2E - 23 10 04 1E 1D 01 00 00 ...,Z...#.......
02 00 54 70 02 30 63 3C - 24 14 0C 0C 01 20 00 00 ..Tp.0c<$.......
00 00 02 40 66 42 24 14 - 0C 0C 01 20 00 00 00 2B ...@fB$ (...@fB$)........+
00 00 00 00 00 00 00 00 - 00 00 00 00 00 00 00 00 ................

3:01:19 PM #29 Text 0 File DVDPlusRW.cpp, Line 637
Start write address at LBA 0
DVD high compatibility mode: Yes

3:01:19 PM #30 Text 0 File ThreadedTransfer.cpp, Line 273
Pipe memory size 83836800

3:01:19 PM #31 Text 0 File CUDFTransferItem2.cpp, Line 718

GenUDF2 FS Layout:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Sectors to be written: 737008
Session Start: Sector 0
Volume Structure: Sector [0, 261] (262 Sectors)
Meta Data: Sector [262, 276] (15 Sectors)
Data: Sector [277, 736721] (736445 Sectors)
After Data: Sector [736722, 736735] (14 Sectors)
Trailer Track: Sector [736736, 737007] (272 Sectors)

GenUDF2 Parameters:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
PrepTime: 07-29-2011 15:00:58
UDF Revision: 1.02
UDF Partition Type: Physical
UDF Special Mode: DVDVideo
Bytes per Sector: 2048
Session Start: 0
Physical Partition Start: -1
Total Capacity: 2295104
Multi Session Mode: None
Disc Type: DVD+R
OS Class: 0
Volume ID: NEW
Allow Unicode Labels: 0
Duplicate Meta Data: 1
MS Info File: 00000000
VMS Rollback File: 00000000
Create ISO bridge: 1
ECC Block Length: 16
Sparing Packet Length: 32
Allocation Unit Size: 32
Alignment Unit Size: 16
Make Writable: 0
Access Type: Read-only

3:01:20 PM #32 Text 0 File Cdrdrv.cpp, Line 1275
15:01:20.502 - I: PIONEER DVD-RW DVR-111D : Queue again later

3:01:29 PM #33 SPTI -1061 File SCSIPassThrough.cpp, Line 217
CdRom0: SCSIStatus(x02) WinError(0) NeroError(-1061)
CDB Data: 0x2A 00 00 00 03 00 00 00 20 00 00 00
Sense Key: 0x04 (KEY_HARDWARE_ERROR)
Sense Code: 0x44
Sense Qual: 0xD9
Sense Area: 0x71 00 04 00 25 FC 5E 0E 00 00 00 00 44 D9
Buffer x0ac80640: Len x10000
0x00 00 01 BA 44 00 37 4D B6 03 01 89 C3 F8 00 00
0x01 E0 07 EC 81 00 00 77 6B 31 EC E3 E0 21 77 74
0xF8 8A 27 C4 1B DA 61 E2 96 61 A2 78 98 CB BF 98

3:01:29 PM #34 TRANSFER -20 File ThreadedTransfer.cpp, Line 1222
Could not perform Write

3:01:29 PM #35 CDR -1061 File Writer.cpp, Line 327
Internal target failure
I: PIONEER DVD-RW DVR-111D

3:01:29 PM #36 PHASE 127 File dlgbrnst.cpp, Line 1827
Generating DVD high compatibility borders

3:01:29 PM #37 Text 0 File DVDPlusRW.cpp, Line 901
EndDAO: Last written address 768

3:01:29 PM #38 PHASE 129 File dlgbrnst.cpp, Line 1827
Generating DVD borders completed successfully

3:01:29 PM #39 Text 0 File DVDPlusDualLayer.cpp, Line 1460
SetDriveCaps: Set LAST LBA of layer 1 to 0

3:01:29 PM #40 PHASE 38 File dlgbrnst.cpp, Line 1827
Burn process failed at 4x (5,540 KB/s)

3:01:29 PM #41 Text 0 File SCSIPTICommands.cpp, Line 301
SPTIDismountVolume - completed successfully for FSCTL_DISMOUNT_VOLUME

3:01:29 PM #42 Text 0 File Cdrdrv.cpp, Line 11916
DriveLocker: UnLockVolume completed

3:01:29 PM #43 Text 0 File SCSIPTICommands.cpp, Line 464
UnLockMCN - completed sucessfully for IOCTL_STORAGE_MCN_CONTROL

Existing drivers:
Registry Keys:
HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WinLogon

متوسط

saeed774
20-01-2011, 13:46
آقایون کمک :31:

تاپيک قبليت بسته شد، اينو خوب اومدي :31:

شما دو تا دي وي دي داري که يکي رام و ديگري رايتر هست . چک کن ببين در کادري که بايد رايتر انتخاب شده باشه خالي نباشه و رايترت انتخاب شده باشه . از Nero Burninig Rom استفاده کني بهتره.

cccc
17-02-2011, 16:49
نرم افزاری رو معرفی کنید که بتونه: فایل ویدیویی رو به DVD تبدیل کنه با این امکان که بشه با زدن next روی DVD Player به ویدیوی بعدی بپره.
البته منو هم نداشته باشه. و 6 ساعت رو بریزه.
ممنون

Ship Storm
21-02-2011, 11:25
نرم افزاری رو معرفی کنید که بتونه: فایل ویدیویی رو به DVD تبدیل کنه با این امکان که بشه با زدن next روی DVD Player به ویدیوی بعدی بپره.
البته منو هم نداشته باشه. و 6 ساعت رو بریزه.
ممنون

از Nero استفاده کن که تو قسمت Make Dvd Video تو برنامه Nero StartSmart 10 به راحتی این امر امکان پذیره

MahdiidhaM
26-03-2011, 21:39
سلام
من چند تا DVD که قابلیت پخش تو سینما خانگی داشتن رو از دوستم گرفتم و پوشه هاش رو تو هارد کپی کردم حالا میخوام رو DVD رایت کنم که سینما خانگی نشون بده ، با Nero 6 میتونم رایت کنم ؟ ( فایلهای تو پوشه ها .VOB هستن) چون Make video DVD نداره .
اگه باید Nero دیگه ای نصب کنم لطفاً بگید چکار کنم .
ممنون.

MahdiidhaM
28-03-2011, 06:51
سلام
من چند تا DVD که قابلیت پخش تو سینما خانگی داشتن رو از دوستم گرفتم و پوشه هاش رو تو هارد کپی کردم حالا میخوام رو DVD رایت کنم که سینما خانگی نشون بده ، با Nero 6 میتونم رایت کنم ؟ ( فایلهای تو پوشه ها .VOB هستن) چون Make video DVD نداره .
ممنون.
نرم افزار Nero Burning Rom v10.0.13100 رو دانلود و اجرا کردم ولی در بخش video DVD فایلهای با پسوند VOB رو ساپورت نمیکرد :23: یعنی هیچ فایلی رو تو پوشه VIDEO_TS نمیدید .
البته لازمه که همه فایلهاشو ببینه چون میخوام تمام منوها و زیرنویسهایی که در DVD اصلی ظاهر میشد اینجا هم باشه .
از دوستان کسی هست جواب بده ؟

Ship Storm
28-03-2011, 08:52
سلام
ممنون.

اشتباه شما همینجا بوده که دی وی دی رو کپی کردید
شما اگر image میگرفتند از DVD به راحتی و به همون شکل دی وی دی اصلی میتونستید یک نمونه از اون DVD داشته باشید
ولی همین اۀان هم اگر فایل ها و پوشه ها رو بدرستی و کامل کپی کرده باشید اگر بصورت Data روی دی وی دی بزنید فکر میکنم جواب بده
البته من خودم امتحان نکردم ولی اگر همه فایل ها موجود باشه مشکلی نباید باشه

MahdiidhaM
28-03-2011, 22:27
اشتباه شما همینجا بوده که دی وی دی رو کپی کردید
شما اگر image میگرفتند از DVD به راحتی و به همون شکل دی وی دی اصلی میتونستید یک نمونه از اون DVD داشته باشید
ولی همین اۀان هم اگر فایل ها و پوشه ها رو بدرستی و کامل کپی کرده باشید اگر بصورت Data روی دی وی دی بزنید فکر میکنم جواب بده
البته من خودم امتحان نکردم ولی اگر همه فایل ها موجود باشه مشکلی نباید باشه
درسته ، حواسم نبود ولی حالا DVD ها نیست دیگه ، کاری رو که گفتید کردم منوها تو تلویزیون ظاهر میشه ولی باز نمیشه !
باید راه دیگه ای داشته باشه .

0511
29-03-2011, 11:22
درود یه سوال داشتم: هرجا پرسیدم به جواب نرسیدم!!

چرا تو برنامه BurnAware Professional گزینه make video cd وجود نداره؟؟
من میخوام cd ویدیویی رایت کنم که تو دستگاه سی دی پلیر اجرا بشه ولی نمیتونم!!
لطفا کمکم کنید (ورژن برنامه من 3.0.5 هستش)

ممنون//:10:

Ship Storm
29-03-2011, 11:58
درسته ، حواسم نبود ولی حالا DVD ها نیست دیگه ، کاری رو که گفتید کردم منوها تو تلویزیون ظاهر میشه ولی باز نمیشه !
باید راه دیگه ای داشته باشه .

شما دیگه با این تفاسیر باید قید منوی اورجینال رو بزنی چون شدنی نیست
از نرم افزار Nero Express و تب VIDEO و گزینه DVD-VIDEO FILES استفاده کنید و یا برای ایجاد منوی دلخواه از Nero Vision استفاده کنید و منو مورد نیاز و دلخواه رو طراحی کنید
مسیر MAKE DVD و سپس DVD-VIDEO و ....

MahdiidhaM
29-03-2011, 23:29
شما دیگه با این تفاسیر باید قید منوی اورجینال رو بزنی چون شدنی نیست
از نرم افزار Nero Express و تب VIDEO و گزینه DVD-VIDEO FILES استفاده کنید و یا برای ایجاد منوی دلخواه از Nero Vision استفاده کنید و منو مورد نیاز و دلخواه رو طراحی کنید
مسیر MAKE DVD و سپس DVD-VIDEO و ....
ضمن تشکر ، در خود پنجره Nero Express آیکن DVD-Video Files داره و تمام فایلها رو میبینه و کاملاً مثل DVD اصلی در میاره با همون منوهای اوریجینال:20:

Ship Storm
30-03-2011, 02:19
ضمن تشکر ، در خود پنجره Nero Express آیکن DVD-Video Files داره و تمام فایلها رو میبینه و کاملاً مثل DVD اصلی در میاره با همون منوهای اوریجینال:20:
الآن مشکل حل شد دیگه؟

beoamir
01-04-2011, 22:04
با عرض سلام و خسته نباشید.
چند تا فایل FLAC دارم که میخوام با 10 Nero Express به صورت صوتی رایت کنم ولی اروور زیر را میده. از اساتید تقاضای کمک دارم

Supported file formats: AAC (*.aac), ADPCM (*.wav; *.wave), Apple AIFF (*.aif; *.aiff), CDA Files (*.cda), Dolby Digital (*.ac3), FLAC (*.flac), M3U files (*.m3u), M3U8 files (*.m3u8), MPEG-4 AAC (*.mp4; *.m4a), Ogg Vorbis (*.ogg), Windows Media Audio (*.wma), Windows PCM (*.wav; *.wave), mp3/mp3PRO (*.mp3), .

در ضمن این فایل ها توسط NEROWave Editor و پخش کننده نرو باز میشه.

befermatooo
14-04-2011, 07:48
سلام .

میخواستم بپرسم طریقه رایت CD بصورن باز در Nero به چه صورته ؟ و اینگه اگه یک Cd باز داشته باشم چطوری توش رایت کنم طوری که به اطلاعات Cd خدشه ای وارد نشه .

ممنون

Ghaioom
14-04-2011, 10:03
سلام .

میخواستم بپرسم طریقه رایت CD بصورن باز در Nero به چه صورته ؟ و اینگه اگه یک Cd باز داشته باشم چطوری توش رایت کنم طوری که به اطلاعات Cd خدشه ای وارد نشه .

ممنون
با سلام

گزينه Continue Multisession Disk هم برای ادامه هست فک کنم.

اینم یه نگاه بنداز پست دومی رو ببین درباره همینه

xerxes_66
22-04-2011, 19:22
دوستان من یه مشکل اساسی دارم . چند تا سی دی با قفل حجمی دارم . من نتونستم با iso buster ازشون کپی کنم چون همشون سر 58 درصد انجام عمل کپی یهو پیغام خطا میدن. مشکل چیه؟

Ship Storm
22-04-2011, 20:47
دوستان من یه مشکل اساسی دارم . چند تا سی دی با قفل حجمی دارم . من نتونستم با iso buster ازشون کپی کنم چون همشون سر 58 درصد انجام عمل کپی یهو پیغام خطا میدن. مشکل چیه؟

انجمنی مختص قفل های روی cd داریم میتونید اونجا دقیق تر پیگیر بشید :

قفل‌های CD/DVD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Golbarg01
01-05-2011, 14:28
سلام این سویال شاید به نظر اماتوری بیاد ولی چون تا حالا انجام ندادم بلد نیستم چجوریه.
من می خوام دی وی دی های تصویری یعنی با فرم VOB رو با برنامه نرو 7.5 رایت کنم روی دی وی دی جوری که در دستگاه های دی وی دی پلیر معمولی قابلیت پخش داشته باشه چطور باید اینکارو انجام بدم؟
من همیشه دی وی دی یا سی دی که رایت می کنم به صورت دیتا یعنی فایل ها رو به صورت در هم بر هم رایت می کنم که البته فقط هم در کامپیوتر قابلیت پخش داره وای تا حالا دی وی دی تصویری رایت نکردم.

من یهخ فیلم رو با فرمت mkv با نرم افزار winaviconverter تبدیل کردم به فرمت دی وی دی و بعد از تبدیل دو تا پوشه تولید شده یکی به اسم AUDIO_TS و یکی هم VIDEO_TS
که داخل AUDIO_TS خالیه ولی داخل VIDEO_TS چند تا فایل هست که 4 تاش تصویریه و دو تاش هم با پسوند BUP.
که از تصویریها هم سه تاش خیلی کم حجمه و یکیش پرحجمه که فکر کنم تبدیل شده فیلم همون باشه که با kmplayer هم بازش کردم فیلم رو پخش کرد.

حالا با نرو چجوری رایتش کنم و کدوم فایل رو سلکت کنم که رایت بشه و داخل دستگاههای دی وی دی پلیر هم میذارم پخش بشه؟
و اگر سه چهار تا فیلم بود هم چجوری رایتشون کنم کنار هم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Ship Storm
01-05-2011, 14:53
سلام این سویال شاید به نظر اماتوری بیاد ولی چون تا حالا انجام ندادم بلد نیستم چجوریه.
من می خوام دی وی دی های تصویری یعنی با فرم VOB رو با برنامه نرو 7.5 رایت کنم روی دی وی دی جوری که در دستگاه های دی وی دی پلیر معمولی قابلیت پخش داشته باشه چطور باید اینکارو انجام بدم؟
من همیشه دی وی دی یا سی دی که رایت می کنم به صورت دیتا یعنی فایل ها رو به صورت در هم بر هم رایت می کنم که البته فقط هم در کامپیوتر قابلیت پخش داره وای تا حالا دی وی دی تصویری رایت نکردم.

من یهخ فیلم رو با فرمت mkv با نرم افزار winaviconverter تبدیل کردم به فرمت دی وی دی و بعد از تبدیل دو تا پوشه تولید شده یکی به اسم AUDIO_TS و یکی هم VIDEO_TS
که داخل AUDIO_TS خالیه ولی داخل VIDEO_TS چند تا فایل هست که 4 تاش تصویریه و دو تاش هم با پسوند BUP.
که از تصویریها هم سه تاش خیلی کم حجمه و یکیش پرحجمه که فکر کنم تبدیل شده فیلم همون باشه که با kmplayer هم بازش کردم فیلم رو پخش کرد.

حالا با نرو چجوری رایتش کنم و کدوم فایل رو سلکت کنم که رایت بشه و داخل دستگاههای دی وی دی پلیر هم میذارم پخش بشه؟
و اگر سه چهار تا فیلم بود هم چجوری رایتشون کنم کنار هم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

شما فایل های ویدئو که حجم بالای یدارند رو رایت باید بکنید و باید از قسمت Video-Picture استفاده کنید و گزینه DVD-VIdeo Files رو انتخاب کنید و فایل های ویدئویی خودتون رو ADD کنید
شما برای رایت کردن 3 تا 4 تا فیمل باید به حجم دی وی دی نگاه کنید اگر جا داشته باشه که میشه و الا باید از روش های ریپ کردن فایل های ویدئویی که حجم رو کم میکنه استفاده کنید و فرمت divx بخودشون میگیرن و پلیر شما هم باید divx رو پخش کنه

Golbarg01
01-05-2011, 14:59
شما فایل های ویدئو که حجم بالای یدارند رو رایت باید بکنید و باید از قسمت Video-Picture استفاده کنید و گزینه DVD-VIdeo Files رو انتخاب کنید و فایل های ویدئویی خودتون رو ADD کنید
شما برای رایت کردن 3 تا 4 تا فیمل باید به حجم دی وی دی نگاه کنید اگر جا داشته باشه که میشه و الا باید از روش های ریپ کردن فایل های ویدئویی که حجم رو کم میکنه استفاده کنید و فرمت divx بخودشون میگیرن و پلیر شما هم باید divx رو پخش کنه

خوب من مثلا 3 تا فیلم رو یمی خوام روی یک دی وی دی به همین صورت رایت کنم.
منتها هر کدومشون دو تا پوشه دارن به نام های AUDIO_TS و VIDEO_TS که فایل های داخلشون هم همنام هست.
اینا رو چجوری با هم رایت کنم؟
اسم اون فایل پرحجمرو تغییر بدم بعد با نرو add کنم؟

اونایی که با فرمت BUP هستن رو نیازی نیست اد کنم؟

با خود نرو میشه منو هم درست کرد؟

Ship Storm
01-05-2011, 15:07
خوب من مثلا 3 تا فیلم رو یمی خوام روی یک دی وی دی به همین صورت رایت کنم.
منتها هر کدومشون دو تا پوشه دارن به نام های AUDIO_TS و VIDEO_TS که فایل های داخلشون هم همنام هست.
اینا رو چجوری با هم رایت کنم؟
اسم اون فایل پرحجمرو تغییر بدم بعد با نرو add کنم؟

اونایی که با فرمت BUP هستن رو نیازی نیست اد کنم؟

با خود نرو میشه منو هم درست کرد؟

اگر حجم 3 تا فیلم شما اندازه حجم دی وی دی میشه و بیشتر نیست باید از نرم افزار Nero Vision که در ورژن های 9 و 10 موجوده استفاده کنید و اونجا بر اساس فولدر های فیلم رایت کنید و منو سازی رو باید انجام بدید برای هر کدام از فیلم ها که در پلیرهای خانگی بتونید فیلم مورد نظر رو انتخاب و پخش کنید
شما فرمت های VOB رو فقط نیاز دارید و نیاز به تغییر نام ندارید و باید فولدر مورد نظر رو ADD کنید
دقت کنید باید از نرم افزار Nero Vision استفاده کنید

Golbarg01
01-05-2011, 15:31
اگر حجم 3 تا فیلم شما اندازه حجم دی وی دی میشه و بیشتر نیست باید از نرم افزار Nero Vision که در ورژن های 9 و 10 موجوده استفاده کنید و اونجا بر اساس فولدر های فیلم رایت کنید و منو سازی رو باید انجام بدید برای هر کدام از فیلم ها که در پلیرهای خانگی بتونید فیلم مورد نظر رو انتخاب و پخش کنید
شما فرمت های VOB رو فقط نیاز دارید و نیاز به تغییر نام ندارید و باید فولدر مورد نظر رو ADD کنید
دقت کنید باید از نرم افزار Nero Vision استفاده کنید

خوب اگر منو سازی نخوام بکنم با همون نرو 7.5 هم میشه فایل های VOB رو اد کنم(در صورتی که حجمشون هم کمتر از دی وی دی باشه)و در کنار هم رایت کنم و در پلیرهای خانگی پخش بشه؟
یعنی مثل همون کاری که برای ساخت وی سی دی های تصویری انجام میدیم.

Ship Storm
01-05-2011, 15:56
خوب اگر منو سازی نخوام بکنم با همون نرو 7.5 هم میشه فایل های VOB رو اد کنم(در صورتی که حجمشون هم کمتر از دی وی دی باشه)و در کنار هم رایت کنم و در پلیرهای خانگی پخش بشه؟
یعنی مثل همون کاری که برای ساخت وی سی دی های تصویری انجام میدیم.

شخصا این روش رو تست نکردم ولی فکر میکنم پشت سر هم پخش بشن و بر اساس اولویت بر حسب نام
در ضمن اد کردن فولدر در قسمت dvd-video فکر نمیکنم مقدرو باشه و فقط میشه فایل ها رو اد کرد

Dolphin 7
05-05-2011, 00:45
روی یه دی وی دی
4.7 گیگی
چن مگ
اطلاعات می شه ریخت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من با " نرو " که رایت می کنم بیشتر از
4500 مگ
نمی ریزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در صورتی که من فک می کنم باید بتونه حد اقل
4800 مگ
یا حد اقل حد اقل
4700 مگ
اطلاعات بریزه که نمی ریزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل از نروئه یا دی وی دی یا رایتر یا من ؟ :18:

Ghaioom
05-05-2011, 08:16
روی یه دی وی دی
4.7 گیگی
چن مگ
اطلاعات می شه ریخت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4500 مگ
نمی ریزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4800 مگ
یا حد اقل حد اقل
4700 مگ
اطلاعات بریزه که نمی ریزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
800 نمیشه دیگه! میتونی حداکثر 700 بریزی. فک کنم باید حداکثر دقیق 700 باشه اگه بیشتر شد نمیرایته! :31:گاهی وقتا فک کنم 700 هم رایت نمیکنه!! :31: خلاصه 700 بیشتر نمیشه!

Ship Storm
05-05-2011, 08:44
روی یه دی وی دی
4.7 گیگی
چن مگ
4500 مگ
4800 مگ
یا حد اقل حد اقل
4700 مگ

800 نمیشه دیگه! میتونی حداکثر 700 بریزی. فک کنم باید حداکثر دقیق 700 باشه اگه بیشتر شد نمیرایته! :31:گاهی وقتا فک کنم 700 هم رایت نمیکنه!! :31: خلاصه 700 بیشتر نمیشه!

این بستگی داره شما چوری محاسبه میکنید
ظرفیت دی وی دی 4700372992 کیلوبایت هست که با استاندارد اعشاری محاسبه کردند و روی دی وی دی ها زدند 4.7 گیگابایت ولی استاندارد دودویی میگه هر دی وی دی 4.38 گیگابایت بیشتر ظرفیت نداره
آخرین استانداردهای بین المللی میگه هر دی وی دی ظرفیتش 4.7GB و یا 4.38GiB می باشد.
===
ظرفیت انواع دی وی دی رو در لیست زیر میتونید مشاهده کنید :

DVD 5 Single Sided, Single Layer 4.7 GB 4.38 GB
DVD 9 Single Sided, Dual Layer 8.5 GB 7.95 GB
DVD 10 Dual Sided, Single Layer 9.4 GB 8.75 GB
DVD 18 Dual Sided, Dual Layer 17 GB 15.90 GB
DVD R Single Sided 4.7 GB 4.38 GB

این نکته رو باید دقت کنید که در بیان ساده بابت 1 گیگابایت باید 1000 مگابایت رو در نظر بگیریم ولی در اصل 1024 مگابایت هست بنابراین دی وی دی های R ظرفیت 4.38GB دارند یا همون بر حسب بایت 4,700,000,000 bytes

Ghaioom
05-05-2011, 10:43
الان یادم افتاد که 30 خورده ای بود بالاترینش که همین دوستمون گفت قبلا میدیدما ولی یادم نبود 38 بود آخرش :31:
خلاصه الان کلا یادم افتاد 38 بیتشر نیس.

gamebazi.blogfa
07-05-2011, 12:32
سلام لپ تاپ من ديسك درايو نداره چطوري ميشه ويندوز رو بريزم روي فلش و از فلش نصبش كنم؟؟؟
حداقل 10 راهشو امتحان كردم از سايتهاي ديگه كه بود ولي هيچ كودوم جواب نداد.

Ship Storm
08-05-2011, 10:52
سلام لپ تاپ من ديسك درايو نداره چطوري ميشه ويندوز رو بريزم روي فلش و از فلش نصبش كنم؟؟؟
حداقل 10 راهشو امتحان كردم از سايتهاي ديگه كه بود ولي هيچ كودوم جواب نداد.

UNetbootin | نصب ویندوز از روی فلش مموری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Royce
26-05-2011, 11:47
سلام
من یه ویندوز7 از اینترنت دانلود کردم که فرمتش iso هست و با نرم افزار UltraISO روی یه دی وی دی رایتش کرم ولی حالا که میخوام نصبش کنم بوت نمیشه.آیا باید محتویات فایل iso رو رایت میکردم و نه خود فایل iso رو؟
لازم به ذکره توی فایل ISO یه فولدر به اسم Boot وجود داره
لطفا راهنمایی کنید بد طور کارم لنگه :10:

hkhafan
26-05-2011, 12:08
سلام ؛

درست حدس زدی دوست عزیز ، باید این ایمیجی رو که دانلود کردی ، با یه برنامه ی رایت مثل clone یا nero یا alcohol و ... رو dvd رایت کنی.

Royce
26-05-2011, 12:17
سلام ؛

درست حدس زدی دوست عزیز ، باید این ایمیجی رو که دانلود کردی ، با یه برنامه ی رایت مثل clone یا nero یا alcohol و ... رو dvd رایت کنی.

شما انگار پست منو درست نخوندی

یه بار دیگه بخونش

خوب منم همین کارو کردم دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hkhafan
26-05-2011, 12:35
شما انگار پست منو درست نخوندی

یه بار دیگه بخونش

خوب منم همین کارو کردم دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته عزیز بد متوجّه شدم ( فکر کردم خود فایل ایزو رو به صورت دیتا رایت کردید. ):11:

mohsenfhm
26-05-2011, 12:39
خب منم همین مشکل رو دارم ! من با UltraISO رایت کردم بوت میشه ولی در این دی وی دی یه عکس تبلیغاتی مربوط به اون سایتی که ازش دانلود کردم هست ! حالا میخوام این عکس رو پاک کنم ! هر طور پاک میکنم دیگه بوتیبل نیست :41: کممممممممممممک

majid322
26-05-2011, 12:41
سلام شما راه حلت اینه که با نرو یا با هر برنامه ی دیگه bootable disk بسازی یه همچین

گزینه ای رو باید پیدا کنی

موفق باشی

Royce
26-05-2011, 12:46
خب منم همین مشکل رو دارم ! من با UltraISO رایت کردم بوت میشه ولی در این دی وی دی یه عکس تبلیغاتی مربوط به اون سایتی که ازش دانلود کردم هست ! حالا میخوام این عکس رو پاک کنم ! هر طور پاک میکنم دیگه بوتیبل نیست :41: کممممممممممممک

شما خود فایل ایزو رو رایت کردی یا محتویات داخلشو؟

hkhafan
26-05-2011, 12:49
دوستان با یه برنامه ی دیگه امتحان کنید ( خودم clone رو پیشنهاد میدم )

Royce
26-05-2011, 12:54
یه نفر پیدا نمیشه به ما درست و حسابی بگه باید چیکار کنیم

الان این منوی bootable نرم افزار اولترا ایزوست.من کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم؟

Royce
26-05-2011, 13:00
راستی اینو هم بگم

من یه فایل کرک هم کنار فایل iso اضافه کردم.ممکنه دلیل بوت نشدنش این باشه؟

hkhafan
26-05-2011, 13:01
این تنها کاریه که من میتونم براتون انجام بدم :
این فایلی که گذاشتم ، فایل بوت dvd ویندوز سون خودم هستش :

اگه راه بهتری پیدا نکردی ، اینو امتحان کن:

1.این فایلی که گذاشتمو دانلود کن
2. فایل ایزو رو با همون اولترا ایزو باز کن
3.از منوی bootable گزینه ی load boot file... رو انتخاب کن.
4.آدرس این فایلی که دانلود کردی رو بده
5.f7 رو بزن و با سرعت مناسب رایتش کن

این راهو قبلاً خودم امتحان کردم و جواب هم داده.
موفّق باشی

Royce
26-05-2011, 13:21
hkhafan جان دمت گرم خیلی آقایی(البته هنوز روش شما رو امتحان نکردم)

من یه سرچ مختصر توی اینترنت کردم یه چیزایی دستگیرم شد:

ظاهرا مشکل از اون فایل کرکیه که من کنار فایل ایزو رایت کردم و همینه که چوب لای چرخ بوت شدن میکنه :دی

به عبارت دیگه وقتی یه دی وی دی بوتیبل با فرمت iso رایت میکنی کنار فایل iso هیچ فایل دیگه ای نباید وجود داشته باشه.

حالا سوال من اینه که چطوری میتونم این فایل کرک و توی این دی وی دی داشته باشم؟آیا اگه فایل iso رو قبل از رایت با نرم افزار مثلا WinRar باز کنم و فایل کرک و بریزم داخلش و بعد رایت کنم مشکلی پیش نمیاد؟

hkhafan
26-05-2011, 13:29
ایشالله جواب بده ؛

راجع به اضافه کردن فایل هم ، خودم قبلاً خیلی واسه dvd های کینگ این کار رو میکردم ، یه سری فایل ها رو از تو ایمیجشون پاک میکردم و یه سری رو هم اضافه میکردم.
البته فکر کنم بهتر از من بلدید ولی واسه اطمینان عرض میکنم:

ایمیج رو که با ultraIso باز میکنید ، از منوی actions گزینه ی new folder رو انتخاب کنید(با اسم دلخواه) و فایل کرک رو داخلش بریزید ( یا از بخش پایینی برنامه ، فایل رو میارید تو ایمیج یا اینکه راحت فایل رو از داخل کامپیوترتون میگیرید و تو بخش بالایی ، تو همون فولدر جدید رها میکنید )
بعد هم save یا رایتش میکنید
این کارا نباید ربطی به بوت ویندوز داشته باشه

majid322
26-05-2011, 13:53
شما یه بار با همون اولترا ایمیج بگیر اگه نشد بعد سرچ کن

از منوی BOOTABLE روی WRITE DISK IMAGE کلیک کن

Royce
26-05-2011, 15:02
تا میایم این مشکلو حل کنیم یه مشکل دیگه پیش میاد

بعد از کلی نکبت و تلفات دی وی دی با کمک شما تونستم بوتیبلش کنم ولی الان هم وقتی دی وی دی رو توی درایو میزارم و سیستم و ریست میکنم پیغام Press any key to boot from CD or DVD .. همینجوری میمونه و اگه تا چند لحظه هیچ دکمه ای رو هم نزنم وارد ویندوز میشه؟
این دیگه چه مشکل مسخره ایه؟

esenosen
26-05-2011, 15:13
خودتون سوال طرح می کنید بعد چپکیش می کنید بعد بهش جواب می دید:41:

majid322
26-05-2011, 16:38
این مشکل نیست خوب شما باید یه دکمه رو بزنی تا سی دی بوت بشه

hkhafan
26-05-2011, 18:14
تا میایم این مشکلو حل کنیم یه مشکل دیگه پیش میاد

بعد از کلی نکبت و تلفات دی وی دی با کمک شما تونستم بوتیبلش کنم ولی الان هم وقتی دی وی دی رو توی درایو میزارم و سیستم و ریست میکنم پیغام Press any key to boot from CD or DVD .. همینجوری میمونه و اگه تا چند لحظه هیچ دکمه ای رو هم نزنم وارد ویندوز میشه؟
این دیگه چه مشکل مسخره ایه؟

سلام مجدّد ،

خب عزیز بوت این نسل ویندوز ها همینجوریه دیگه.

momo
26-05-2011, 20:54
دوستان من يك فايل اييميج با پسوند iso با حجم 4.8 گيگ دارم اما روي ديوي دي 4.7 گيگ رايت نميشه آيا راهي براي رايت آن روي يك يا دو تا از اين نوع دي وي دي است يا بايد حتما ديويدي با حجم بالاتر تهيه كرد؟

ask_bl
26-05-2011, 22:53
کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بسته شد(با تاپیک بالا ادغام میشود)

Mohammad King
27-05-2011, 18:31
دوستان من يك فايل اييميج با پسوند iso با حجم 4.8 گيگ دارم اما روي ديوي دي 4.7 گيگ رايت نميشه آيا راهي براي رايت آن روي يك يا دو تا از اين نوع دي وي دي است يا بايد حتما ديويدي با حجم بالاتر تهيه كرد؟

XDbit68
27-05-2011, 21:34
دوستان سلام من موقعی که با نرو 10 مولتی مدیا سوییت یه دیتا دی وی دی میخوام رایت کنم دی وی دی رو رایت میکنه اما موقع verify کردن دی وی دی اکثر دی وی دی ها رو ارور میده و میگه از سکتور فلان تا سکتور فلان read error پیدا شده.و verify مختل شده.
فایلهام مطمئنم که سالم هست. از سرعت 6x تا سرعت 16 رو هم امتحان کردم بازم همین آش بود و همین کاسه.:13: سه تا دی وی دی رو سوزوند.بعد نرم افزار ashampoo burning studio 9 رو نصب کردم سریع رایتش کرد دی وی دی رو و بعدش هم راحت وریفای کردش.
مشکل از کجاست؟نرو یعنی انقدر ضعیف شده؟رایترم sony DU-8700S و دی وی دی ها همشون DVD+R TDK بودن.ویندوزم 7 64x ultimate
لطفا اساتید راهنمایی کنین مردیم از بس دی وی دی خریدیم.:31:
ممنون.

momo
27-05-2011, 23:18
دوست عزيز اينجا كامل جواي ندادند
آيا من مي تونم اين فايل نرم افزار را با وينرر بشكنم بعد روي دوتا دي وي دي معمولي رايتش كنم
بعد توي نصب نرم افزار ارور نميده

gholam14
28-05-2011, 17:39
من هم بانرو هم باashampoo burningروی دی وی دی آهنگ ازکامپیوترم رایت کردم ولی باپلیرخونه کارنمیده میشه بگیدبانروچطوربایدیه دی وی دی mp3رایت کنم

amo_sedi
01-06-2011, 17:15
سلام
من هر dvd یا cd رو با لبتابم رایت میزنم حدودایه 10 درصد20درصد میره بعد کنسل مییشه
مشکل کجاس ممنون

arash1995
01-06-2011, 19:49
سلام
من يه سوال دارم
ببينيد من يه هفت گيگ فايل دارم كه تو Rar گذاشتم. يه فايل ستاپ هم واسش ساختم حالا ميخام اينو بريزم رو دي وي دي 4 گيگي (اينو خودمم ميدونم كه جاش كمه) مثلا ميخام يه كار كنم كه تا جايي كه ميشه بره تو يه دي وي دي بعد بقيش بره تو يه دي وي دي ديگه
كسي ميدونه بايد چي كار كنم؟

Ship Storm
01-06-2011, 23:04
سلام
من هر dvd یا cd رو با لبتابم رایت میزنم حدودایه 10 درصد20درصد میره بعد کنسل مییشه
مشکل کجاس ممنون

اگر از نرم افزار Nero استفاده میکنید پاکش کنید و مجدد نصب کنید و بهتره که از یک ورژن دیگه استفاده کنید که در حال حاضر استفاده نمیکردید

arash1995
02-06-2011, 10:21
یا اینکه از نرم افزار ashampoo burning studiu استفاده کن شاید جواب بده

ask_bl
02-06-2011, 14:50
سلام
مشکل کجاس ممنون
سلام
خوب موقع سوزوندن سی دی پیغام میده، اون پیغام رو بذارین !

amo_sedi
02-06-2011, 19:06
با Ashampoo Burning Studio 10 امتحان کردم نشد اینم ارورش

19:56:19: Preparation started
19:56:20: Starting track analysis
19:56:32: Track analysis completed successfully
19:56:32: Preparation completed successfully
19:56:33: Recording at 24.0x in disc at once mode. The recorded CD will be finalized.
19:56:33: Pre-buffering data...
19:56:36: Prebuffering completed.
19:56:36: Recording CD
19:56:36: Writing lead-in of session 1
19:56:36: Writing data
19:57:18: Could not write to device
19:57:18: Average write-speed: 18604 KB/s or 105.7x.
19:57:18: CD recording completed
19:57:18: Recording CD failed

این ÷یغامم میاد ررویه صفحه

ask_bl
03-06-2011, 11:00

19:56:33: Recording at 24.0x in disc at once mode. The recorded CD will be finalized.

با چه سرعتی رایت میکنین!؟ یک بار با سرعت پایین رایت کنین و اگر Ok بود دفعه بعد با سرعت بالاتر امتحان کنین

فکر میکنم 24x رایت میکنین ...
با نرو هم مشکل هست!؟

Royce
03-06-2011, 16:04
سلام

بهترین نرم افزار رایت چیه که همه فن حریف باشه؟

mjzaret
03-06-2011, 16:23
سلام

به نظر من يكي از بهترين نرم افزارها همين نرم افزار Nero هست.

دليل اول كار باهاش راحته و خيلي ساده هست.

قابليتهاي خوبي هم داره.

شاد باشيد :40:

ask_bl
03-06-2011, 16:28
سلام

سلام

CD Burning Software Review ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mjzaret
03-06-2011, 16:40
سلام
مشکل کجاس ممنون

از چه آنتي ويروسي روي سيستم‌تون استفاده مي‌كنيد؟

آيا نرم افزار يا تنظيمات خاصي روي سيستم‌تون انجام دادديد كه چنين مشكلي پيش اومد؟

شاد باشيد :40:

amo_sedi
04-06-2011, 14:42
از avg قبلا با این انتیوروس کار کردم و هیچ مشکلیم نداشته؟

با سرعت 16 و 8 هم امتحان کردم بازم نشد

Ship Storm
04-06-2011, 16:34

سرعت رایت کردن dvd شما خیلی بالا هست
از سرعت های 4 و 6 پیشنهاد میشه استفاده کنید
الان داره با سرعت 18 هزار کیلوبایت در صانیه رایت میکنه که برای DVD به ازای هر 1385 کیلوبایت برابری میکنه با 1X سرعت که این مقدار برای شما تقریبا روی 13 الی 14X هست و یکم بالاست
با سرعت 4X دی وی دی هاتون رو رایت کنید

amo_sedi
05-06-2011, 09:03
اخه از 8x بایین تر نداره

Ship Storm
05-06-2011, 18:41
اخه از 8x بایین تر نداره

nero اگر نصب کرده باشید این امکان رو داره که با سرعت 4x رایت کنید
هر نرم افزار دیگه هم باید این امکان رو داشته باشه ولی چون من زیاد با سایر نرم افزارها به جز Nero کار نکردم دقیق نمیدونم تنظیماتش چطور هست

Dolphin 7
12-06-2011, 15:35
نرو دي وي دياي رايت شدمو فايلاشو نمي شناسه عين دي وي دي خام فرضشون مي کنه حتي حجمشونم نشون نمي ده دقيقا عين اينکه يه دي وي دي خام گذاشته باشم تو رايتر يا اصن دي وي دي نذاشته باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي تو ويندوز مي تونم فايلا رو ببينم و اجرا کنم قبلا اين مشکلو نداشتم يعني هم تو ويندوز هم تو نرو فايلاي رايت شده رو نشون مي داد ولي سه چار روزه اين جوري شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه نروي ديگم نصب کردم اونم همين مشکلو داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما خودتون تا حالا اين مشکلو داشتين؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل از چي يا چيا مي تونه باشه؟ نرو؟ ويندوز؟ دي وي دياي تقلبي؟ رايتر؟ يا چيز ديگه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghaioom
13-06-2011, 12:34
نرو دي وي دياي رايت شدمو فايلاشو نمي شناسه عين دي وي دي خام فرضشون مي کنه حتي حجمشونم نشون نمي ده دقيقا عين اينکه يه دي وي دي خام گذاشته باشم تو رايتر يا اصن دي وي دي نذاشته باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي تو ويندوز مي تونم فايلا رو ببينم و اجرا کنم قبلا اين مشکلو نداشتم يعني هم تو ويندوز هم تو نرو فايلاي رايت شده رو نشون مي داد ولي سه چار روزه اين جوري شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه نروي ديگم نصب کردم اونم همين مشکلو داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما خودتون تا حالا اين مشکلو داشتين؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل از چي يا چيا مي تونه باشه؟ نرو؟ ويندوز؟ دي وي دياي تقلبي؟ رايتر؟ يا چيز ديگه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چرا با نرو میخوای ببینی؟ ! :31:
dvd رو یه جا دیگه ببر ببین نشون میده؟

fa1387
13-06-2011, 12:39
سلام خسته نباشید لطفا مرا کمک کنید برنامه jaws pdfcreator را از اینترنت دانلود کردم وقتی pdf می کند روی هم صفحات لوگ نامه برنامه زیر متن دارد چگونه می توانم این لوگو را بردارم که روی صفحات نیفتد

Ship Storm
13-06-2011, 13:34
سلام خسته نباشید لطفا مرا کمک کنید برنامه jaws pdfcreator را از اینترنت دانلود کردم وقتی pdf می کند روی هم صفحات لوگ نامه برنامه زیر متن دارد چگونه می توانم این لوگو را بردارم که روی صفحات نیفتد

سلام
دوست عزیز شما جای مناسبی پست نزدید
تاپیک مباحث مرتبط با رایت کردن دیسک ها
شما باید در انجمن زیر اقدام به ایجاد یک تاپیک جدید و سپس با انتخاب یک موضوع مناسب درخواست خودتون رو در اون ارائه بدید

بحث های نرم افزاری و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gholam14
13-06-2011, 18:13
دوستان چطورمیتونم یهdvd mp3رایت کنم که باپلیرخانگی کارکند

Ship Storm
13-06-2011, 20:17
دوستان چطورمیتونم یهdvd mp3رایت کنم که باپلیرخانگی کارکند

mp3 رایت کردن خاصی نداره
یک کپی پیست در محیط خود ویندوز و یا رایت کردن بصورت Data میتونه این خواسته رو محقق کنه

Dolphin 7
14-06-2011, 21:18
حالا چرا با نرو میخوای ببینی؟ ! :31:
dvd رو یه جا دیگه ببر ببین نشون میده؟

من فقط با نرو کار کردم بش معتاد شدم فعلنم به پي سي ديگه اي دسرسي ندارم نرم افار ديگه ايم واسه رايت ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يه چن تا نرم افزار رايت دي وي دي که حجمش بيش از 50 مگابايت نباشه و موقع نصبشم بيش از شص هفتاد مگابايت جا نگيره و دي وي ديا رم خوب رايت کنه و نسوزونه و دي وي ديا رم به صورت ديتا رايت کنه اگه سراغ داري ( يا کسي سراغ داره ) بگو ( يا بگه ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پست قبليمم که کسي جواب نداد دوباره مي ذارم ببينم کسي مي دونه جوابشو يا نه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hp722
15-06-2011, 15:44
سلام دوستان
خسته نباشید
میخواستم بدونم چجوری یه فیلم دی وی دی رو از رو هارد رایت کنم مثل دی وی دی های دیگه که از بیرون میخریم و خودش بالا میاد.یعنی منظورم اینه که با data نزنم جوری بزنم که خودش وقتی دی وی دی رو میذاریم بالا بیاد و نشون بده؟

Make Your Own DVD-Video رو زدم ولی یه گزینه بود که اد میکرد فایل های ویدئویی رو و فقط vob ها رو میشناخت و اد میکرد درحالی که دی وی دی فایل های دیگه ای ام داره درضمن درزمان همون اد کردن vob ها یه پیغامی میده قبلش که yes یا no داره که نمیدونم چیه

من از برنامه nero استفاده میکنمNero 7.5.9.0

ممنون میشم راهنمایی کنید

ask_bl
15-06-2011, 21:04
سلام دوستان
خسته نباشید
میخواستم بدونم چجوری یه فیلم دی وی دی رو از رو هارد رایت کنم مثل دی وی دی های دیگه که از بیرون میخریم و خودش بالا میاد.یعنی منظورم اینه که با data نزنم جوری بزنم که خودش وقتی دی وی دی رو میذاریم بالا بیاد و نشون بده؟

Make Your Own DVD-Video رو زدم ولی یه گزینه بود که اد میکرد فایل های ویدئویی رو و فقط vob ها رو میشناخت و اد میکرد درحالی که دی وی دی فایل های دیگه ای ام داره درضمن درزمان همون اد کردن vob ها یه پیغامی میده قبلش که yes یا no داره که نمیدونم چیه

من از برنامه nero استفاده میکنمNero 7.5.9.0

ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
شما با نرو همون Make Your Own DVD-Video رو بزنین، بقیه فایلا خودشون ساخته میشن، پیغامی که میداد چیه؟