PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5

فاطـمه
13-08-2008, 18:51
چطور میشه رایتر دیسکی که خودش دیروز رایت کرده رو نخونه ?
اگر با منین من این رو نگفتم
اصلاً با منین؟

lord_ashkan_z
13-08-2008, 20:19
با چه برنامه اي رايت كردي؟
سعي نكردي روش قفل بزاري؟

يه بار ازش ايميج بگير بعد كپي كن ...

Rude Boy
13-08-2008, 21:19
با چه برنامه اي رايت كردي؟
سعي نكردي روش قفل بزاري؟

يه بار ازش ايميج بگير بعد كپي كن ...
با نرو 6
نه

با نرو 8 نمی تونم ایمیج بگیرم . ارور می ده...

KILLER_PANT
13-08-2008, 22:13
من نتونستم اموزششو پیدا کنم!
تو یه خط نمیشه یه توضیح بدی؟

omid.sarmad
13-08-2008, 22:21
سلام.دوست عزیز باور کن خطی نیست.چون شما میخوای مولتی بوت بسازی باید فایلهای لودر هر ویندوز رو هم دستکاری کنی.فعلا سرم خیلی شلوغه.اگه رسیدم یه آموزش کلی برات میزارم.شرمنده.

billy-Coen
13-08-2008, 22:29
بالکل عرض کردم

این مشکل به نظرم اصلا سخت افزاری نیست
چون در اون صورت اتوران دیسک هم اجرا نمیشد
سیستم عامل به اطلاعات دسترسی داره,ولی اکسپلورر چیزی نشون نمیده.
ضمن اینکه یکی از دی وی دیهایی که نمیاورد با سرعت 2.4 رایت شده بود

من اونقدری حالیمه که برای یه چیز جزیی وقت دوستامو نگیرم
و خودم هم مشارکت می کنم که هم مفت خور نباشم و هم سریعتر به جواب برسیم.

Ali Azizi Rad
13-08-2008, 23:12
از نرم افزار magic iso maker5.5 استفاده كن

DrXoX
14-08-2008, 02:52
بالکل عرض کردم

این مشکل به نظرم اصلا سخت افزاری نیست
چون در اون صورت اتوران دیسک هم اجرا نمیشد
سیستم عامل به اطلاعات دسترسی داره,ولی اکسپلورر چیزی نشون نمیده.
ضمن اینکه یکی از دی وی دیهایی که نمیاورد با سرعت 2.4 رایت شده بود

من اونقدری حالیمه که برای یه چیز جزیی وقت دوستامو نگیرم
و خودم هم مشارکت می کنم که هم مفت خور نباشم و هم سریعتر به جواب برسیم.

سلام

دوست خوبم مشکلت برای اکثر بچه های محل ما هم اتفاق افتاده . که همشون با نرم افزاری که معرفی کردم

مشکلشون حل شد . مشکل به این صورته که داخل سی دی هیچی رو نشون نمیده ؟ درسته ؟

با این برنامه به راحتی محتویات داخل سی دی رو می تونید کپی کنید تو هارد

لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

DrXoX
14-08-2008, 03:00
سلام

با برنامه ISOBuster فکر می کنم مشکلتون حل بشه

دانلود برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

Rude Boy
14-08-2008, 10:28
سلام

با برنامه ISOBuster فکر می کنم مشکلتون حل بشه

دانلود برنامه

کد:

موفق باشید
سلام !
قبلا امتحان کرده بودم ولی اونم نمی تونه اکستراکس کنه . حتی نمی تونه Run کنه .
ممنون ...

peymanmo
15-08-2008, 00:19
با سلام خدمت شما دوستان
به یه مشکل هنگام رایت dvd برخورد کردم اون هم اینه که بین فایل هایی که میخوام روی دی وی دی رایت کنم چند تا فایل hidden هست ولی مشکل اینه که بعد از رایت ،وقتی dvd رایت شده رو باز میکنم دیگه فایل ها hidden نیستند و به حالت عادی برگشتند
هم از nero استفاده کردم و هم از ashampoo burning 8 به نظر شما مشکل کجاست.

djsystem
15-08-2008, 00:50
با خود ویندوزم رایت کردی؟

djsystem
15-08-2008, 00:57
clone رو چی ؟امتحان کردی ؟برنامه teracopy هم چیز خوبیه؟ببینم اما از توی cmd سعی کردی این کارو بکنی؟

peymanmo
15-08-2008, 00:59
نه با ویندوز رایت نکردم

djsystem
15-08-2008, 01:15
منظورم اینه که اگه با اون رایت نکردی یه امتحانت بکن

812
15-08-2008, 04:09
دوستان عزیز چرا مساله رو پیچیده می کنین؟؟؟؟؟
شما می تونین این کار رو خیلی ساده انجام بدی
ویندوز ها رو کپی کن در رایتر دی وی دی بریز و بعد به راحتی از سمت راست گزینه رایت رو بزن
به همین سادگی
اگه نتونستی از برنامه nero گزینه DATA رو انتخاب کن
این راه ها رو من امتحان کردم هیچ کس نمی تونه بگه اشتباه هست!!!!

lord_ashkan_z
15-08-2008, 08:32
فايل ها را به اين روش نمي توان hidden رايت كرد.

بهتره يه سري به تالار امنيت نرم افزار بزني

billy-Coen
15-08-2008, 16:54
آقا دمت گرم . مشکل حل شد
منتها این به نظرم ماهی دادن شد ! نه آموزش ماهیگیری !
من خیلی طالب بودم بدونم علت این ایراد چیه و چطور برطرف میشه
چون شاید یه جایی باشه این مشکل پیش بیاد و دسترسی به ایزو باستر نباشه .

djsystem
15-08-2008, 23:36
چرا نمیشه ؟من خودم الان تو یه cd یه فایل hidden دارم تا اونجا که یادمه با nero رایت کرده بودم
اگه وقت کردم یه امتحان میکنم می گم

Ali Azizi Rad
16-08-2008, 00:40
پيشنهاد ميكنم ازNero 7 Premium Reloaded 7 يا يوليد11 استفاده كنيد(ضمنا" بعضي از دي وي دي رايترها اگر دي وي دي خام داخلشون نگذاري كليد burnخاكستري ميشه)
اگر جواب نداد بگو

mahdi7610
16-08-2008, 09:05
سلام

اگه منظورتون همون مخفی کردن عادی هست که توی سیستم عامل اتفاق می افته با nero می شه این کار را کرد .
می تونید ابتدا توی سیستم عامل فایلها را hidden کرده و بعد روی سی دی رایت کنید یا می تونید داخل خود nero فایلها را به صورت هیدن در بیارید .
اما با قابل روئیت کردن فایلهای مخفی توی ویندوز فایلهای داخل cd یا dvd نیز دیده می شن .

موفق باشید

Rude Boy
16-08-2008, 15:54
clone رو چی ؟امتحان کردی ؟برنامه teracopy هم چیز خوبیه؟ببینم اما از توی cmd سعی کردی این کارو بکنی؟
الان کلون را امتحان می کنم !
فقط ببینید اگه می شه طریقه آوردن cmd توی ویستا ودستوری که باید برای کپی همه اطلاعات DvD توی یه درایو را باید انجام بدیم بگین ...
ممنون !

meshkiposh2200
19-08-2008, 13:23
سلام.من تا حالا دی وی دی تصویری رایت نکردم .موقهی که رفتم توی نرو برای رایت فقط 3 نوع فرمتbup.vop میگرفت .میشه بگید باید چکار کنم

XYZ2007
19-08-2008, 18:27
سلام دوستان

من تو یه سی دی که داشتم اطلاعاتی در درون سی دی بود ولی من دوباره روی اون یک سری اطلاعات دیگه رایت کردم ...

حالا راهی یا توسط برنامه ای است که بتونم به اطلاعات قبلی دسترسی داشته باشم

متشکرم...

golmohammadi
19-08-2008, 18:36
برنامهIso Buster را نصب كن
ايني كه شما گفتين فقط يكي از كارهاييست كه ميتونه بكنه

mahdi7610
19-08-2008, 19:06
سلام

شما باید با استفاده از nero borning rom به صورت multisession اطلاعات را رایت می کردید تا این اطلاعات به اطلاعات قبلی اضافه شود .

اما شما با به صورت session رایت کردید و برای این که بتونید اطلاعات قبلی را ببینید باید از برنامه ای که دوستم خوبم معرفی کردن یعنی Iso Buster استفاده کنید .

موفق باشید .

KILLER_PANT
20-08-2008, 00:31
دوستان عزیز چرا مساله رو پیچیده می کنین؟؟؟؟؟
شما می تونین این کار رو خیلی ساده انجام بدی
ویندوز ها رو کپی کن در رایتر دی وی دی بریز و بعد به راحتی از سمت راست گزینه رایت رو بزن
به همین سادگی
اگه نتونستی از برنامه nero گزینه DATA رو انتخاب کن
این راه ها رو من امتحان کردم هیچ کس نمی تونه بگه اشتباه هست!!!!
فوق العاده بود
فردا امتحان میکنم ببینم چه جوریاست!
همیشه میگفتم با خودم ای بوت چیه توی نرو!!!کاملا حرفت منطقیست!ممنون

KILLER_PANT
21-08-2008, 18:43
من با بوت نرو کار کردم ولی وقتی میخواهی new رو بزنی از شما میخواد که یه بوت بهش معرفی کنید
زیرش یه گزینه بود که بوت مال خود نرو بود اونو زدم جواب هم داد و داخل بوت رفت ولی بوتش گویا برای ویندوز xp نبود چون وقتی بعدش setup.exe رو اجرا کردم خبری نشد!و ارور داد
کلی فایل ایمیج هم معرفی کردم جواب مداد
یه دیسکت بوت هم ساختم با اون هم جواب نداد..مشکل کجاست؟

رفتم با eazy boot یکم ور رفتم یه چیزایی باز حالیم شد

[ali]
24-08-2008, 18:40
سلام

من چند DVD به نام های مختلف گرفتم ولی قادر به رایتشون نیستم دی وی دی رایتر مشکلی نداره چه کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meshkiposh2200
25-08-2008, 21:41
سلام.من تا حالا دی وی دی تصویری رایت نکردم .موقهی که رفتم توی نرو برای رایت فقط 3 نوع فرمتbup.vop میگرفت .میشه بگید باید چکار کنم

اقا خانم ! ضروریه ها

AK1
25-08-2008, 21:57

سلام عزيز

براي رايت دي وي دي بايد فايلت رو به VOB تبديل كني براي اين كار از يه كنورتر استفاده كن كه زيادن تو بخش دانلود مي توني ببني
Aurora Media Workshop | نرم افزاری مفید در زمینه ی کاربا فایلهای صوتی و تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
Xilisoft Video Converter | برای تبدیل انواع فرمتهای ویدئویی به یکدیگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

تبدیل تمام فرمتهای ویدئو یی به هم توسط Total Video Converter / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

+ برنامه هاي هستند كه دي وي دي مكرن يعني فايلت رو مي دي خودش تبديل ميكنه و تيتل اينا ميزاره رايت مي كنه و تموم مثل

Ultra DVD Creator / ساخت DVD از انواع فرمتهای تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Xilisoft DVD Creator / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و ....

[ali]
25-08-2008, 22:30
;2859473']سلام

من چند DVD به نام های مختلف گرفتم ولی قادر به رایتشون نیستم دی وی دی رایتر مشکلی نداره چه کنم؟

کسی علت رو نمی دونه؟ در نرو پیغامی مبنی بر مشکل داشتن ظاهر می شه....

AK1
25-08-2008, 22:59
;2864921']کسی علت رو نمی دونه؟ در نرو پیغامی مبنی بر مشکل داشتن ظاهر می شه....

عزيز توضيحات كامل نيست

تصوير ارور رو بزار

چه نوع دي وي دي رو رايت مي كني
محتواي ديو يد رو بگو چي هست

قفلي چيزي نداره

با ايزو باستر چك كردي ؟
و....

Mahziar-7
26-08-2008, 07:25
سلام

میشه یه توضیحی درباره ی برنامه ی CD-DVD Speed نرم افزار nero بدین؟

خیلی ممنون.

AK1
26-08-2008, 08:19
سلام

میشه یه توضیحی درباره ی برنامه ی CD-DVD Speed نرم افزار nero بدین؟

خیلی ممنون.

با سلام
اين برنامه چند كار مفيد انجام ميده:

Bwnchmark يه ديسك رو تو درايو مورد نظر بزار و استارت رو از اين تب بزن باعث تست سرعت خوان ديسك ميشه كه سرعت لحظيه اي زمان دستيابي اطلاعت ، بالاترين سرعت دسترسي و كمترين سرعت دستسي به همراه نودار سرعت زمان نشون ميده كه ميشه به قدرت درايو پي برد.
Create Disk اين تب وقتي ديسك خام بزاري سرعت نوشتن دراي هاي رايتر رو تست ميكنه كه بيشترين سرعت رايت و كمترين و .. رو در مورد رايت همراه نمودار سرعت زمان نشون يده
Disk Info اطلاعات فوق العده اي رو ميده : نوع ديسك(DVD_RTRW_+R و ..) سرعت هاي پشتيباني شده ادر ديسك خام، كارخانه سازنده، نوع فيزيوليشن ديسك(_ پشت ديسك بازه يا بسته) و RAW ديتا رو به صورت باينري نشون ميدهi
Disk Qualityي ايت تب كيقفيت اطلاعات رايت شده و داخل ديسك رو بهت نشون ميده كه از لحاظ سالم بودن به چه شكليه
Scan Disk كل ديسكي ككه تو دارو هست رو سكتور به سكتور چك مي كنه كه خراب نباشه مثل اسكن ديسك ويندوزه
علاوه بر قابليت هاي بالا تست اور رايت بر روي ديسك ، پاك كرن ديسك هاي ريرايت
گزارش C2 ارور ها و ...

[ali]
27-08-2008, 14:06
عزيز توضيحات كامل نيست

تصوير ارور رو بزار

چه نوع دي وي دي رو رايت مي كني
محتواي ديو يد رو بگو چي هست

قفلي چيزي نداره

با ايزو باستر چك كردي ؟
و....
دیتا می خوا رایت کنم روی دی وی دی خام. می نویسه قادر به رایت روش نیست.

hosein66
28-08-2008, 02:41
;2871834']دیتا می خوا رایت کنم روی دی وی دی خام. می نویسه قادر به رایت روش نیست.

فکر می کنم Dvd –rom شما combo می باشد این combo ها عیبشون اینه که اگه یه مدت از

Dvd-rom استفاده نکنید بعدا سیستم تو شناختنش دچار مشکل می شود

[ali]
28-08-2008, 14:25
فکر می کنم Dvd –rom شما combo می باشد این combo ها عیبشون اینه که اگه یه مدت از

Dvd-rom استفاده نکنید بعدا سیستم تو شناختنش دچار مشکل می شود
نه کومبو نیست

Amir_link
30-08-2008, 20:43
سلام به همگی

من کلی فایل تصویری ، شو و فیلم از اینترنت دانلود کردم حالا میخوام رایتشون کنم طوری که بشه تو Vcd هم نگاه

کرد خواستم با نرو رایت کنم که ارور داد که فرمت AVI رو ساپورت نمیکنه یخواستم بدونم چطوری میتونم این فایلها رو

رایت کنم البته خواستم با برنامه Power Video Converter فرمتش رو عوض کنم که فایل خروجی صوتی ذخیره میشه

:41: تو یه سایتی خوندم با خود نرو میشه ولی توضیح نداده بود که چطوری

اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

mahdi7610
30-08-2008, 21:27
سلام

به ادرس زیر رجوع کنید اموزش تصویری

How to convert AVI to VCD and burn VCD onto a CD-R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

meta60
30-08-2008, 21:54
سلام
من می خواستم چند تا عکس را بصورت VCD روی سی دی بزنم این کار رو با Nero Express قسمت Picture/video انجام دادم برای من چند تا فلدر ساخت و در سی دی رایت کرد که یکیشون با پسوند Dat بود و توی فلدر Mpegav ولی توی کامپیوتر این باز نمی شه من هم VCD player ندارم این و برای یکی از دوستان زدم نمی خوام ببره و نتونه باز کنه این مشکل طبیعیه یعنی نمی شه با کامپیوتر (windows medi player ya nero player) بازش کرد ولی با VCDplayer میشه ؟ یا کلا اشتباهی توی کارم وجود داشته
خواهشا اگه میشه زود پاسخ بدین قبل از اینکه بیاد سراغ سی دی اش و اون و ببره و آبروی من بره!!!!!!

Amir_link
31-08-2008, 06:07
سلام

ممنون بابت جواب

برنامه خیلی خوبی بود از تورنت با کرکش دانلودش کردم سرعت Convert کردنش هم عالیه تنها مشکلش کاهش کیفیت فایلها

هستش نمیشه یه جوری همین فایلهای AVI را رایت کرد چون مثلا سی دی فیلم یا شو که از کلوپ میگیرم کیفیتش خیلی خوبه

اینا چطوری رایت میکنن که هم VCD میتونه بخونه هم کامپیوتر و از همه مهمتر کیفیش خوبه؟

ممنون

shahyar_2005
31-08-2008, 06:30
با سلام

دوست عزیزم این کار به نظر من شدنی نیست زیرا فرمت ها با یکدیگر فرق می کنند کیفیت

فایلهای avi بالا هست در صورتی که کیفیت vcd بسیار بسیار پایین است . من خودم دنبال این

نرم افزار ها خیلی بوده ام و به هیچ جایی برای این کار نرسیده ام. هر کاری کنید 100 درصد

افت کیفیت شدید را خواهید داشت. چون کنونا vcd دیگر

ان همه هم استفاده نمی شود. و تقریبا می شود گفت از رده کیفیت بندی و زدن فیلم با این

فرمت vcd خارج شده است و استفاده نمی شود.

موفق باشید.

رايانه
01-09-2008, 16:27
بهترين و ساده ترين برنامه رايت چي هست؟ ممنون

ninja266
01-09-2008, 20:03
سلام
چه جوری میتونم به یه سی دی که قبلا روش رایت شده , موزیک یا هر چیز دیگری رو اضافه کنم؟
با nero میشه؟
من قبلا با نرو یه همچین کاری رو کردم , اما مشکلی که وجود داره اینه که فرض کنید فایل a تو سی دی هستش , من میخوام فایل b رو بهش اضافه کنم. اگه تو هاردم فایل a رو حذف کرده باشم. موقع رایت تو سی دی هم حذف میشه. :18:تنظیماتی وجود داره که دیگه نرو فایل های تو سی دی رو تو هارد هم نگرده؟؟:13:

ممنون

mahdi7610
01-09-2008, 20:51
سلام
چه جوری میتونم به یه سی دی که قبلا روش رایت شده , موزیک یا هر چیز دیگری رو اضافه کنم؟
با nero میشه؟
من قبلا با نرو یه همچین کاری رو کردم , اما مشکلی که وجود داره اینه که فرض کنید فایل a تو سی دی هستش , من میخوام فایل b رو بهش اضافه کنم. اگه تو هاردم فایل a رو حذف کرده باشم. موقع رایت تو سی دی هم حذف میشه. :18:تنظیماتی وجود داره که دیگه نرو فایل های تو سی دی رو تو هارد هم نگرده؟؟:13:

ممنون
سلام

شما باید از Nero Burning ROM استفاده کنید

در ضمن فایلی که قبلا روی سی دی رایت کردید از داخل سی دی حذف نشده .

وقتی شما تعدادی فایل را روی سی دی با Nero رایت می کنید باید در اخر تیک گزینه Allow files to be added later را بزنید .
با زدن تیک این گزینه شما اجازه پیدا می کنید بار دیگر روی سی دی رایت کنید .

دفعه بعد که خواستید روی سی دی رایت کنید باید با استفاده از Nero Burning ROM به صورت multisession رایت کنید . با این کار فایلهایی که بعدا رایت می کنید به فایلهای قبلی اضافه می شن .

اما اگه به صورت session رایت کنید فایلهای قبلی مخفی می شن

برای دیدن فایلهای مخفی داخل سی دی هم می تونید از برنامه ISO Buster استفاده کنید .

تصویر :

موفق باشید .

hosein66
03-09-2008, 01:16

Colne cd رو امتحان کرده ايد ؟ فقط يکي دو تا تيک مي زني تا از سي دي هات کپي يا Image بگيره (کار کردن

باهاش خيلي راحته خيلي هم خوب رايت مي کنه)

jamshidjap
03-09-2008, 14:30
با سلام

در هنگام رايت با دي وي دي رايتر تو برنامه nero وقتي مثلا سرعت 8x رو انتخاب ميکنم در زماني که شروع به رايت مي کنه ميگه : can write only at 2x instead of 8x to current disc. در حاليکه دي وي دي خام تا 16xرو ساپورت ميکنه
و در نهايت با سرعت 2 رايت ميکنه که خيلي هم کنده

چکارش کنم ؟

jamshidjap
03-09-2008, 14:35

clone فقط کپی میکنه

nero بهترین برنامه هستش

AK1
03-09-2008, 18:16
با سلام

در هنگام رايت با دي وي دي رايتر تو برنامه nero وقتي مثلا سرعت 8x رو انتخاب ميکنم در زماني که شروع به رايت مي کنه ميگه : can write only at 2x instead of 8x to current disc. در حاليکه دي وي دي خام تا 16xرو ساپورت ميکنه
و در نهايت با سرعت 2 رايت ميکنه که خيلي هم کنده

چکارش کنم ؟

از يه دي وي دي خا ديگه استفده ككن
چيزي كه مي نويسن شايد بلوف باشه:31:

در بعضي واقع هم نصب مجدد نرو و يا استفاده از روژن ديگه نرو مشكل گشاي

hosein66
04-09-2008, 01:25
clone فقط کپی میکنه

nero بهترین برنامه هستش

درسته nero بهترينه ولي ساده ترينش همون colne هستش که نسخه جديدش dvd هم کپي ميکنه

Honradez
12-09-2008, 00:11
سلام.

من يك DVD از دوستم گرفتم و مي‌خوام رايتش كنم، ولي تا 96 درصد كه مي‌ره مي‌گه Readining Data Error و ديگه ادامه نمي‌ده. با نرم‌افزارهايي چون Alcohol 120% و CloneDVD هم تست كرده‌ام ولي هر دفعه گير مي‌كنه. حتي يكبار دو-سه ساعت هم صبر كردم ولي خبري نشد.

مي‌خواستم بدونم با چه نرم‌افزاري ميشه رايت كرد، بطوريكه همين ريدينگ ارورها رو بحساب نياره و ازشون بگذره؟ كلا چه راهي براي من هست تا اين DVD رو رايت كنم؟ (بي خيال قسمت خرابش)

ممنون ميشم راهنمايي كنيد. :46:

nw_nk
12-09-2008, 02:05
سلام.

من يك DVD از دوستم گرفتم و مي‌خوام رايتش كنم، ولي تا 96 درصد كه مي‌ره مي‌گه Readining Data Error و ديگه ادامه نمي‌ده. با نرم‌افزارهايي چون Alcohol 120% و CloneDVD هم تست كرده‌ام ولي هر دفعه گير مي‌كنه. حتي يكبار دو-سه ساعت هم صبر كردم ولي خبري نشد.

مي‌خواستم بدونم با چه نرم‌افزاري ميشه رايت كرد، بطوريكه همين ريدينگ ارورها رو بحساب نياره و ازشون بگذره؟ كلا چه راهي براي من هست تا اين DVD رو رايت كنم؟ (بي خيال قسمت خرابش)

ممنون ميشم راهنمايي كنيد. :46:

سلام

همه برنامه های رایت و Image مثل Clone و UltraISO گزینه ای برای رد شدن از خرابی ها دارن. مثلا در UltraISO گزینه Skip Bad Sector رو باید تیک زده باشید. در برنامتون چک کنید که اجازه رد شدن سریع از خرابی هارو داده باشید.

اگر امکان فوق رو هم فعال کردید و باز گیر می کنند بهتره از برنامه ای مثل BadCopy Pro استفاده کنید. DVD ایتون چیه؟ اطلاعات بوت که نداره؟ BadCopy Pro یکی از بهترین ها در خواندن دیسک های معیوب هست. فایلهارو باهاش کپی و سپس رایت کنید.

آنتی
12-09-2008, 09:01
به نام خدا
سلام
درهمان برنامه الکل در موقع ارور cancel راانتخاب کنید سوالی با مضمون حذف کردن ایمیج می پرسد که به آن پاسخ no دهید
بااین کار تاهمان زمان ارور ایمیج می گیرد
ضمنا اسم ایمیج در صفحه اصلی نمی آید و باید از imag finder استفاده کنید
موفق باشید

lord_ashkan_z
12-09-2008, 09:25
البته چك كردن گزنيه اي كه دوستمون گفتند مفيد هست ولي نه در اكثر موارد.

شما اول بايد يك سري كارهاي براي خش گيري انجام دهيد. از موارد دمه دست چيزي كه خيلي مفيد واقع ميشود، خمير دندان است.
در ضمن شما بايد از برنامه اي استفاده كنيد كه سرعت خواندن آن ها بتواند تا حد بسيار زيادي پايين بيايد. الكل اين قابليت را تا حدود زيادي دارد ولي clone cd بهتره. شما از clone cd استفاده كن نه clone dvd

Honradez
12-09-2008, 10:26
سلام

همه برنامه های رایت و Image مثل Clone و UltraISO گزینه ای برای رد شدن از خرابی ها دارن. مثلا در UltraISO گزینه Skip Bad Sector رو باید تیک زده باشید. در برنامتون چک کنید که اجازه رد شدن سریع از خرابی هارو داده باشید.

اگر امکان فوق رو هم فعال کردید و باز گیر می کنند بهتره از برنامه ای مثل BadCopy Pro استفاده کنید. DVD ایتون چیه؟ اطلاعات بوت که نداره؟ BadCopy Pro یکی از بهترین ها در خواندن دیسک های معیوب هست. فایلهارو باهاش کپی و سپس رایت کنید.

خيلي ممنونم دوست عزيز.

به نام خدا
سلام
درهمان برنامه الکل در موقع ارور cancel راانتخاب کنید سوالی با مضمون حذف کردن ایمیج می پرسد که به آن پاسخ no دهید
بااین کار تاهمان زمان ارور ایمیج می گیرد
ضمنا اسم ایمیج در صفحه اصلی نمی آید و باید از imag finder استفاده کنید
موفق باشید
از شما هم ممنونم، ولي خب بقيۀ DVD چي؟ ممكنه فقط يك قسمتش خراب باشه.

البته چك كردن گزنيه اي كه دوستمون گفتند مفيد هست ولي نه در اكثر موارد.

شما اول بايد يك سري كارهاي براي خش گيري انجام دهيد. از موارد دمه دست چيزي كه خيلي مفيد واقع ميشود، خمير دندان است.
در ضمن شما بايد از برنامه اي استفاده كنيد كه سرعت خواندن آن ها بتواند تا حد بسيار زيادي پايين بيايد. الكل اين قابليت را تا حدود زيادي دارد ولي clone cd بهتره. شما از clone cd استفاده كن نه clone dvd
متشكرم. فقط چرا با سرعت پايين بهتره؟

:10:

DrXoX
12-09-2008, 10:37
سلام

یه روشی هست البته برای سیستم ضرر داره استفاده کن شاید موثر باشه ، شما دی وی دی رو

کپی کن تو هارد موقعی که گیر کرد و دیگه کپی نمیشد سیستم رو از رو دکمه روی کیس ریست کن بعد که سیستم میاد بالا می

بینی که کلا ریخته شده تو هارد

خودم یه سی دی فتوشاپ داشتم که اصلا نمیشد ایمیج گرفت همین داستانو روش پیاده کردم جواب داد

موفق باشید

Gesher
12-09-2008, 10:49
یکی از بهترین گزینه‌ها برای حل این قبیل مشکلات استفاده از برنامه‌ی قدرتمند IsoBuster است.با این برنامه یک کپی از DVD بر روی HDD بسازید.اگر ضمن این کار به شما error مربوط به اشکال در سکتورهای DVD را داد دکمه‌ی ignore all را بزنید

nw_nk
12-09-2008, 12:35
سلام

یه روشی هست البته برای سیستم ضرر داره استفاده کن شاید موثر باشه ، شما دی وی دی رو

کپی کن تو هارد موقعی که گیر کرد و دیگه کپی نمیشد سیستم رو از رو دکمه روی کیس ریست کن بعد که سیستم میاد بالا می

بینی که کلا ریخته شده تو هارد

خودم یه سی دی فتوشاپ داشتم که اصلا نمیشد ایمیج گرفت همین داستانو روش پیاده کردم جواب داد

موفق باشید

سلام

1- مثل روشی که یکی از دوستان گفتند فایل ناقص میشه. بقیه اطلاعات چی؟ اونایی که هنوز کپی نشدن و در مکانی بعد از خرابی قرار دارن.

2- این چه کاریه؟ برنامه ها وقتی به مشکل برخورد می کنند و نمی تونند ادامه بدن از شما می پرسن که می خواهید فایل رو تا همین جا ذخیره کنید یا نه. نیازی نیست با ریستارت فایل ذخیره شده تا اون لحظه رو نگه دارید. کافیه به سوال فوق جواب مثبت بدید.

موفق باشید.

lord_ashkan_z
12-09-2008, 12:37
متشكرم. فقط چرا با سرعت پايين بهتره؟

وقتي شما داري چيزي را رايت مي كني يا ايميج مي گيري در كنار نواري كه درصد انجام كار را نشان مي دهيد نوار ديگري را نيز مي بينيد، به اسم buffer
در هنگام رايت(يا گرفتن ايميج) اطلاعات ارسالي همه يه دفعه و مستقيم ارسال نميشه.
مثلا براي رايت كردن: اين طور نيست كه اطلاعات موجود بر روي هارد مستقيم بعد از خوانده شدن براي رايت ارسال بشه، چون در اين صورت اگر براي چند لحظه كوچك سيستم هنگ كنه يا به هر نحوي جريان اطلاعات فطع بشه، كار نا تموم مي مونه و ديسك مي سوزه.
براي همين اطلاعات ابتدا در نوعي از حاقظه (buffer) ذخيره شده و به ارسال مي شود.
حالا براي ايميج گرفتن هم همين هست. اگر در هنگام خواندن اطلاعات مشكل پيش بيايد و سرعت ورودي خيلي كم شود، عمليات متوقف مي شود. يكي از روش هاي معمول قفل گذاري همين است.

eng2006
12-09-2008, 13:32

من خمیر خش گیر خیدم ولی نمیدونم چطور باید استفاده کنم
این خمیر باعث خراب شدن سی دی رام نمیشه؟
آیا بعد از اینکه مالیدیم روش باید سی دی رو بشوریم ؟

میشه یه توضیح بدی که چطور استاده کنیم؟
مرسی

lord_ashkan_z
12-09-2008, 14:39
البته يان جا جاش نيست، ولي به هر حال خودم هم نمي دونم جاش كجا است!

براي خمير خش گير ، بايد اون رو روي cd بماليد و حسابي بسابي.

البته حواست باشه كه با دست نسابي ، چون اثر انگشتت روش مي مونه و با چيزي كه پرز داشته باشه(مثل دستمال كاغذي) نباشه.
بهترين دستمال پارچه نرم است.

ولي حواست باشه كه زير آب نگيري. اصلا آب نمي خواد.
در ضمن بايد بعد از آن طوري پاكش كني كه ازش چيزي نمونه

DrXoX
12-09-2008, 15:16
سلام

1- مثل روشی که یکی از دوستان گفتند فایل ناقص میشه. بقیه اطلاعات چی؟ اونایی که هنوز کپی نشدن و در مکانی بعد از خرابی قرار دارن.

2- این چه کاریه؟ برنامه ها وقتی به مشکل برخورد می کنند و نمی تونند ادامه بدن از شما می پرسن که می خواهید فایل رو تا همین جا ذخیره کنید یا نه. نیازی نیست با ریستارت فایل ذخیره شده تا اون لحظه رو نگه دارید. کافیه به سوال فوق جواب مثبت بدید.

موفق باشید.

:10:nw_nk

اونجوی که من گفتم کل DVD رو می ریزه تو هارد شما مثلا یه فیلم که تو هاردته از یه درایو کپی کن تو یه درایو دیگه وسط

های کپی شدن سیستم رو ریست کن بعد سیستم که اومد بالا کل فیلم تو درایو paste شده :11:

nw_nk
12-09-2008, 15:36
:10:nw_nk

اونجوی که من گفتم کل DVD رو می ریزه تو هارد شما مثلا یه فیلم که تو هاردته از یه درایو کپی کن تو یه درایو دیگه وسط

های کپی شدن سیستم رو ریست کن بعد سیستم که اومد بالا کل فیلم تو درایو paste شده :11:

1- وقتی دوباره برگردید توی ویندوز فایل مورد نظر ظاهرا کپی شده و وجود داره. اما اگر بازش کنید متوجه خواهید شد که کپی تا همونجایی که ریست کردید انجام شده. در مورد یک فیلم خواهید دید که تا همون زمانش قابل پخشه که ریست کردید و بقیش موجود نیست.

واقعا فکر کردید اگر هنگام کپی ریست کنید کل اطلاعاتی که مونده در یک لحظه کپی میشه؟

وقتی ریست می کنید سیستم عامل لود شده در همون لحظه از بین میره و اصلا عمل کپی دیگه معنی نداره.

2- ریست در همچین زمانی به ساختار فایلتون صدمه می زنه و حتما باید بعدش Check Disk کنید.

3- برنامه هایی مثل Alcohol یا UltraISO رو استفاده کن. وقتی جایی کپی قطع بشه می تونی با جواب مثبت دادن به پیغام, همون مقدار کپی شده رو نگه داری. همون چیزی که شما بعد از عمل مضر ریست بهش دست پیدا می کنید.

Amir_link
15-09-2008, 10:20
سلام

دوستان من تازه DVD Writer خریدم بلد نیستم چطوری باید رایت کنم ؟ الان خواستم با نرو رایت کنم به صورت DATA بعد موقع زدن Burn این ارور اومد

منم Cancel کردم و رایت نکردم این ارور برای چیه ؟ کجای کار رو اشتباه انجام دادم ؟ ممنون از راهنمایی

ninja266
16-09-2008, 18:05
سلام
من یه dvd دارم که هر کاری که میکنم نمیتونم کامل با dvd rom بازش کنم . توی این dvd یه پوشه هست با نام just enjoy! تا همین جا میتونم بازش کنم ( البته اونم به زور , یه کم طول میکشه ) ولی دیگه نمیتونم واردش بشم وقتی روش کلیک میکنم بعد از یه کم مکث این پیغام رو میده :

که منم ok میکنم ولی بازم مثل قبل همون پوشه just enjoy! رو فقط نشون میده ومن نمیتونم واردش شم. توی این پوشه هم فایل های ویدیویی با فرمت asf هستش.
ممنون میشم که کمکم کنید.

lord_ashkan_z
16-09-2008, 18:49
احتمالا مشكل از Region code باشه.

از برنامه PowerDVD Deluxe از سري CyberLink استفاده كن و سعي كن كه را تغيير دهي.

ببين درست ميشه!...

eng2006
16-09-2008, 20:23
سلام

دوستان من تازه DVD Writer خریدم بلد نیستم چطوری باید رایت کنم ؟ الان خواستم با نرو رایت کنم به صورت DATA بعد موقع زدن Burn این ارور اومد

منم Cancel کردم و رایت نکردم این ارور برای چیه ؟ کجای کار رو اشتباه انجام دادم ؟ ممنون از راهنمایی

multi section واسه این هست که دفعه های آینده بتونی روی ادامه سی دی دوباره رایت کنی
یا به اصطلاح همون بستن ته سی دی می باشد

farshif
16-09-2008, 23:04
سلام دوستان
من جدیدا وقتی میخوام یه data dvd با سرعت 8x با برنامه nero 7 رایت کنم نزدیک 30 دقیقه طول میکشه قبلا حداکثر 10 دقیقه طول می کشید . تو درایو c هم 9 گیگ فضای خالی دارم . دوستان اگه می دونن علتش چیه لطف کنن بگن خیلی ضروریه .
ممنون

ninja266
17-09-2008, 11:28
من درست اسم برنامه رو نفهمیدم اگه این برنامه رو با این اسم نصب کنم حله همه چیز:
0Portable PowerDVD Deluxe 8.0.1531.0

شما لینک دانولد ندارید ازش؟؟

Arsa Persian
17-09-2008, 14:32
از صفحه ی زیر می توانید دانلود کنید
البته یه مقدار نسخه قدیمی هستش ولی همون کارو انجام میده
در ضمن پرتابل نیست

shahyar_2005
19-09-2008, 07:35
با عرض سلام و خسته نباشيد.

دوستان من به مشكل رايت زير برخورده ام :

من هنگامي كه مي خواهم فايل هاي به صورت html يا همان صفحات اينترنتي

را برداشته ام را بر روي DVD رايت کنم با مشکل زير برخورد مي کنم :

1. بعضي از صفحاتي که نام هايشان به صورت فارسي هست نامشان تغيير مي کند

و در هم مي ريزد.

2. عکس هايي که در درون اين صفحات وجود دارد نشان داده نمي شوند

و به جاي انها همان علامت معروف بزرگ ضرب قرمز نشان داده مي شود.

در ضمن من نرم افزار Nero 7 استفاده مي کنم.

در ضمن صفحات را با ie و opera و firefox باز کردم و امتحان کردم ولي باز هم همين

مشکلات را دارند.

در صورتي که من DVD يا CD هايي خريداري کرده ام که مقالات فارسي دارند و هيچ يک

از اين مشکلات بالا را ندارند و خوب کار مي کنند.

لطفا دوستان خوبم راهنمايي کامل يکنيد که چه طوري رايت کنم تا مشکلات بالا بوجود نيايد.

با تشکر از دوستان عزيز که پاسخ مي دهند.

mohammadirani
19-09-2008, 10:22
سلام

میخوام با نرو 6 یه Dvd رو رایت بزنم اما یه مشکل دارم
اونم اینکه هنگام رایت ارور زیر را میده

you need a DVD-9 media to record your project

حالا این DVD-9 media چیه؟

ایا منظورش حجم DVd هستش .در این صورت چه برنامه ای میتونه همون فیلم رو در Dvd-5 رایت بزنه اخه حجم فیلمم 4.3 گیگ بیشتر نیست حالا چرا این ارور رو میده نمیدونم

در اخر یه برنامه اختصاصی برای رایت DVD چی معرفی میکنید

hosein66
20-09-2008, 15:30
سلام دوستان
من جدیدا وقتی میخوام یه data dvd با سرعت 8x با برنامه nero 7 رایت کنم نزدیک 30 دقیقه طول میکشه قبلا حداکثر 10 دقیقه طول می کشید . تو درایو c هم 9 گیگ فضای خالی دارم . دوستان اگه می دونن علتش چیه لطف کنن بگن خیلی ضروریه .
ممنون

مطمئنيد قبلا با همين سرعت رايت مي کرديد کم طول مي کشيد

hosein66
20-09-2008, 15:41
با عرض سلام و خسته نباشيد.

دوستان من به مشكل رايت زير برخورده ام :

من هنگامي كه مي خواهم فايل هاي به صورت html يا همان صفحات اينترنتي

را برداشته ام را بر روي DVD رايت کنم با مشکل زير برخورد مي کنم :

1. بعضي از صفحاتي که نام هايشان به صورت فارسي هست نامشان تغيير مي کند

و در هم مي ريزد.

2. عکس هايي که در درون اين صفحات وجود دارد نشان داده نمي شوند

و به جاي انها همان علامت معروف بزرگ ضرب قرمز نشان داده مي شود.

در ضمن من نرم افزار Nero 7 استفاده مي کنم.

در ضمن صفحات را با ie و opera و firefox باز کردم و امتحان کردم ولي باز هم همين

مشکلات را دارند.

در صورتي که من DVD يا CD هايي خريداري کرده ام که مقالات فارسي دارند و هيچ يک

از اين مشکلات بالا را ندارند و خوب کار مي کنند.

لطفا دوستان خوبم راهنمايي کامل يکنيد که چه طوري رايت کنم تا مشکلات بالا بوجود نيايد.

با تشکر از دوستان عزيز که پاسخ مي دهند.

صفحات وب رو با اسم انگليسي ذخيره کنيد

farshif
20-09-2008, 16:04
مطمئنيد قبلا با همين سرعت رايت مي کرديد کم طول مي کشيد
بله دوست من الانم همینجوری رایت می کنم مشکلم حل شد . ممنون از لطفت .

[ali]
20-09-2008, 17:36
دوستان کسی به من پاسخ نداد من یک Dvd+r گرفتم حل شد ولی با اون Dvd شرکت فلش نشد دلیلش؟

hosein66
21-09-2008, 01:55
;2972237']دوستان کسی به من پاسخ نداد من یک Dvd+r گرفتم حل شد ولی با اون Dvd شرکت فلش نشد دلیلش؟

خب dvd رام شما مشکل داشت احتمالا از لنزهاش بود

aliarnold
21-09-2008, 11:28
من ميخوام يه فيلم 2 ساعتي را روي 2 سي دي رايت كنم اما نميتونم
با نرو فقط روي يه سي دي ميزنه و اگر بخوام با نرم افزار ديگه اي cut كنم هم زمان زيادي ميگيره و مهم تر اينكه كيفيت فيلم خيلي پايين مياد چون دوباره ميخواد encode و رندش كنه پس نرم افزاري بديد كه خودش اون رو رايت كنه و خودش به 2 نيم تبديلش كنه
چطور ميتونم يك فيلم رو روي 2 cd بزنم كه حود اون برنامه نصفش كنه؟؟(اگه نرم افزار خاصي براي رايت هست لطفا لينك بديد)
ممنون

aliarnold
21-09-2008, 16:26
من ميخوام يه فيلم 2 ساعتي را روي 2 سي دي رايت كنم اما نميتونم
با نرو فقط روي يه سي دي ميزنه و اگر بخوام با نرم افزار ديگه اي cut كنم هم زمان زيادي ميگيره و مهم تر اينكه كيفيت فيلم خيلي پايين مياد چون دوباره ميخواد encode و رندش كنه پس نرم افزاري بديد كه خودش اون رو رايت كنه و خودش به 2 نيم تبديلش كنه
چطور ميتونم يك فيلم رو روي 2 cd بزنم كه حود اون برنامه نصفش كنه؟؟(اگه نرم افزار خاصي براي رايت هست لطفا لينك بديد)
ممنون

sonamy1
22-09-2008, 17:30
مشکلی برام پیش اومده که امیدوارم دوستان و اساتید راهنمایی کنند .

مدتیه که فیلمهای سینمایی و کلیپ های جدید را دانلود میکنم و روی سیستمم سیو میکنم ..الان مشکل جدیدی برام پیش اومده و تمام درایوهام پر شده و سیستمم هم خیلی کند شده ..

حقیقت تصمیم گرفتم که فیلمها را بروی سی دی انتقال بدم ولی بازم مشکل دارم ...اول اینکه حجم هر قسمت از فیلم بیشتر از 700 مگ هست و همونطوری که شما بهتر از من میدونید سی دی ها بیشتر از 700 مگا بایت را ساپورت نمیکنند .. از طرفی هم نمیخوام فیلمها را قطعه قطعه کنم ..و دی وی دی رایترم ندارم متاسفانه

خواستم از نرم افزارهای فشرده ساز استفاده کنم ولی نرم افزارها هم زیاد فایلها را فشرده نمیکنند و اگر هم بکنند وقت خیلی زیادی میبرند مثلا برای یک فایل 700 مگی سه چهار ساعت وقت میگیرند مثل KGB Archiver ..که با احتساب من فقط باید دو هفته شبانه روز فایلهامو فشرده کنم ..

دیگه موندم چکار کنم ..اگه اساتید و دوستان راه حلی دارن و یا نرم افزاری میشناسند ممنون میشم اگه راهنمایی کنند تا من از شر این فایلها خلاص بشم و سیستم هم نفسی بکشه ..

[ali]
22-09-2008, 21:07
سلام

دوستان این یعنی سکشن قبلی محو می شه؟ اگر خواستیم فایل های قبلی که رایت شده اند نیز باشند چه طور؟

[ali]
22-09-2008, 21:31

مدتیه که فیلمهای سینمایی و کلیپ های جدید را دانلود میکنم و روی سیستمم سیو میکنم ..الان مشکل جدیدی برام پیش اومده و تمام درایوهام پر شده و سیستمم هم خیلی کند شده ..

حقیقت تصمیم گرفتم که فیلمها را بروی سی دی انتقال بدم ولی بازم مشکل دارم ...اول اینکه حجم هر قسمت از فیلم بیشتر از 700 مگ هست و همونطوری که شما بهتر از من میدونید سی دی ها بیشتر از 700 مگا بایت را ساپورت نمیکنند .. از طرفی هم نمیخوام فیلمها را قطعه قطعه کنم ..و دی وی دی رایترم ندارم متاسفانه

خواستم از نرم افزارهای فشرده ساز استفاده کنم ولی نرم افزارها هم زیاد فایلها را فشرده نمیکنند و اگر هم بکنند وقت خیلی زیادی میبرند مثلا برای یک فایل 700 مگی سه چهار ساعت وقت میگیرند مثل KGB Archiver ..که با احتساب من فقط باید دو هفته شبانه روز فایلهامو فشرده کنم ..

دیگه موندم چکار کنم ..اگه اساتید و دوستان راه حلی دارن و یا نرم افزاری میشناسند ممنون میشم اگه راهنمایی کنند تا من از شر این فایلها خلاص بشم و سیستم هم نفسی بکشه ..
راه اول از سی دی های با ظرفیت بالا که قیمت بیشتری دارند استفاده کنید

راه دوم با نرم افزارهایی که حجم رو بدون افت کیفیت کاهش می دهند کار کنید

hosein66
23-09-2008, 00:14
;2982524']دوستان این یعنی سکشن قبلی محو می شه؟ اگر خواستیم فایل های قبلی که رایت شده اند نیز باشند چه طور؟

نه سکشن قبلي محو نمي شه به اين خاطر گزينه اولي رو مي زنيم که فايلهاي قبلي محفوظ باشن و بشه از بقيه سي دي نيز

استفاده کرد

sonamy1
23-09-2008, 00:37
;2982638']راه اول از سی دی های با ظرفیت بالا که قیمت بیشتری دارند استفاده کنید

میشه لطفا اسم نرم افزار را قید کنید و کمی در موردش توضیح بدید ؟؟

در مورد سی دی با حجم بالا هم اصلا خبر نداشتم حتما تهیه میکنم ..فقط میخواستم بدونم بیشترین ظرفیت این نوع سی دی ها چقدره و حدود قیمتش را اگه میشه بفرمایید ؟؟؟

یکدنیا تشکر از راهنماییت دوست گرامی :11:

hosein66
23-09-2008, 00:43
;2982638']راه اول از سی دی های با ظرفیت بالا که قیمت بیشتری دارند استفاده کنید

براي روش دوم ذکر نام چند مورد از اين نرم افزار ها لازم هست

hosein66
23-09-2008, 01:24
میشه لطفا اسم نرم افزار را قید کنید و کمی در موردش توضیح بدید ؟؟

در مورد سی دی با حجم بالا هم اصلا خبر نداشتم حتما تهیه میکنم ..فقط میخواستم بدونم بیشترین ظرفیت این نوع سی دی ها چقدره و حدود قیمتش را اگه میشه بفرمایید ؟؟؟

یکدنیا تشکر از راهنماییت دوست گرامی :11:

سي دي هايي هستند که تا 800 مگابايت مي شه مطلب ذخيره کرد اينو هم بگم که قيمتش از دي وي دي هم که بيشتر نخواهد شد

در کل يه توصيه:

اگر شما هر روز و يا هر هفته فيلمها .کليپ ها و يا نرم افزار هاي مختلفي را دانلود مي کنيد و تو هارد ذخيره مي کنيد اگر بخاييد روي

سي دي ذخيره کنيد (چه بخاييد بر روي دي وي دي رايت کنيد)بعد از يه مدتي هم تعداد سي دي ها بيشتر خواهد شد و هم اين

که اين کار واقعا زجر آور خواهد شد دوستي داريم تو همين انجمن هارد ترابايتي داره هر رو ز هم 10 ها فيلم 700 مگابايتي دانلود

مي کند خودش مي گه که ذخيره فيلمها بر روي دي وي دي هم به صرفه نيست مجبوره اون قبليا رو پاک کنه تا جديدا رو بتونه

ذخيره کنه اصولا به هارد هم نمي شه اطمينان کرد ممکنست هارد فرمت بشه و مطالب از بين بره

aliarnold
23-09-2008, 01:40
ممنون از كمكتون!!

آنتی
23-09-2008, 09:10

به نام خدا
سلام دوست عزيز
يك راه حل ساده :شما اطلاعاتتون رو با يك فلش مموري به كامپيوتر آشناياني كه دي وي دي رايتر دارند منتقل كنيد و بصورت دي وي دي رايت كنيد
موفق باشيد

sonamy1
23-09-2008, 17:36
ممنون از راهنمایی و لطفتون دوستان

اگه اسم نرم افزار فشرده ساز فایلهای ویدیویی را هم بگید عالی میشه ...

با تشکر

[ali]
23-09-2008, 19:03

سلام
آموزش قرار دادن 4 فیلم در یک سی دی فشرده کردن بدون افت

اگر با پریمیر کار می کنید آخر سر حجم خروجی را کاهش بده.
درمورد نرم افزار شما فرمت فایل رو بگین تا بهتر بشه انتخاب کرد ولی در کل No۱ DVD Ripper برای فرمت های VCD و SVCD و AVI و DivX و نیز XviD هست.
یا ILead DVD Ripper
تاپیک:

اینجا هم سری بزن:

و همونطور که در مقاله هم ذکر شده نرم افزارMPEG4 Direct Maker

mohammad_dj_kazin
25-09-2008, 22:26
سلام دوستان
من يه فيلم دايويكس 800 مگ دارم كه ميخوام روي يه سي دي رايتش كنم
ميخواستم ببينم ترفند و راهي هست كه بشه 800 مگ رو ريخت رو سي دي يه بشه فشردش كرد
ممنون ميشم جواب بدين

hosein66
26-09-2008, 02:07
سلام دوستان
ممنون ميشم جواب بدين

از سی دی های 800 مگابایتی مو جود در بازار استفاده کنید و با نرم افزار نرو این کار رو انجام بدین

mohammad_dj_kazin
26-09-2008, 02:57
آخه 800 مگ نيست
هشتصدو خورده اي هست.
ميشه فشرده كرد اون يه خوردش بپره بريزم تو سي دي 800 مگي؟؟؟
چجوري ميتونم

hosein66
26-09-2008, 03:21
آخه 800 مگ نيست
هشتصدو خورده اي هست.
ميشه فشرده كرد اون يه خوردش بپره بريزم تو سي دي 800 مگي؟؟؟
چجوري ميتونم

پست 342 همین صفحه رو بخون دوستان روش خوبی گفته ان

mohammad_dj_kazin
26-09-2008, 03:34
آخه مشكل من اينه كه فرمت فيلمم دايويكس هست و من نميخوام فرمتش رو تغيير بدم تا حجمش بياد پايين
ميخوام يه جورايي فشردش كنم و توي سيدي 700 مگي بزنم

hosein66
26-09-2008, 05:16
آخه مشكل من اينه كه فرمت فيلمم دايويكس هست و من نميخوام فرمتش رو تغيير بدم تا حجمش بياد پايين
ميخوام يه جورايي فشردش كنم و توي سيدي 700 مگي بزنم

شما چرا از نرم افزارهای فشرده سازی استفاده نمی کنید مثلkgb archive 7 zip

[ali]
26-09-2008, 12:24
شما چرا از نرم افزارهای فشرده سازی استفاده نمی کنید مثلkgb archive 7 zip
دوباره مجبوره از حالت فشرده خارجش کنید یا به درایو مجازی انتقال بده

hosein66
26-09-2008, 15:22
;2998247']دوباره مجبوره از حالت فشرده خارجش کنید یا به درایو مجازی انتقال بده

خب خودش مي گه يه جورايي مي خاد فشرده اش کنه

hosein66
26-09-2008, 15:42
سلام دوستان
ممنون ميشم جواب بدين

ترفندي هست:

ابتدا به برنامه Nero رفته ( ورژن های 6 و كمتر ) و سپس کلید های ترکیبی Ctrl + R را فشار دهید . تو این پنجره ببینید که در قسمت Recorder information ، رو به روی عبارت Over burn عبارت supported نوشته شده است یا نه . اگر عبارت ساپورت نوشته شده باشد شما می تو نید از این ترفند استفاده کنید .
حال به منوی File رفته و قسمت preferences رو انتخاب کنید سپس در قسمت Expert features دقت کنید که عبارت enable overburn فعال باشد . در زیر همین گزینه مقدار مجاز overburn رو به دقیقه مشخص کنید.
حال به منوی File رفته و گزینه New را انتخاب کنید و در قسمت Multisession گزینه No Multisession را انتخاب نمایید . سپس در قسمت Burn عبارت Write Method رو به Disc at Onec تبدیل کنید .
حال می تونید سی دی خود را رایت کنید مقدار رایت هم بستگی خیلی زیادی به رایتر داره .
البته یه راه ساده تر هم هست و آن اینكه ورژن 7 را پیدا كنید

[ali]
26-09-2008, 18:31
خب خودش مي گه يه جورايي مي خاد فشرده اش کنه
وقتی می شه خود فیلم رو با همون فرمت فشرده کرد مگه مجبوره کار بیهوده انجام بده

mohammad_dj_kazin
27-09-2008, 00:51
ترفندي هست:

ابتدا به برنامه Nero رفته ( ورژن های 6 و كمتر ) و سپس کلید های ترکیبی Ctrl + R را فشار دهید . تو این پنجره ببینید که در قسمت Recorder information ، رو به روی عبارت Over burn عبارت supported نوشته شده است یا نه . اگر عبارت ساپورت نوشته شده باشد شما می تو نید از این ترفند استفاده کنید .
حال به منوی File رفته و قسمت preferences رو انتخاب کنید سپس در قسمت Expert features دقت کنید که عبارت enable overburn فعال باشد . در زیر همین گزینه مقدار مجاز overburn رو به دقیقه مشخص کنید.
حال به منوی File رفته و گزینه New را انتخاب کنید و در قسمت Multisession گزینه No Multisession را انتخاب نمایید . سپس در قسمت Burn عبارت Write Method رو به Disc at Onec تبدیل کنید .
حال می تونید سی دی خود را رایت کنید مقدار رایت هم بستگی خیلی زیادی به رایتر داره .
البته یه راه ساده تر هم هست و آن اینكه ورژن 7 را پیدا كنید
1-اين كار رو بايد با نرو 6 يا كمتر انجام داد؟؟؟من توي نرو هفت كنترل و آر رو زدم ولي اتفاقي نيفتاد
2-اگه از اين راه استفاده كنم ميتونم 800 مگابايت رو بدم تغيير فرمت برزيم توي سي دي؟؟يعني فرمت همون دايويكس ميمونه؟؟

hosein66
27-09-2008, 02:09
1-اين كار رو بايد با نرو 6 يا كمتر انجام داد؟؟؟من توي نرو هفت كنترل و آر رو زدم ولي اتفاقي نيفتاد
2-اگه از اين راه استفاده كنم ميتونم 800 مگابايت رو بدم تغيير فرمت برزيم توي سي دي؟؟يعني فرمت همون دايويكس ميمونه؟؟

همون طور که نوشته شده تو nero 6 جواب ميده

احتمال داره به امتحانش مي ارزه

pezhmantoop
05-10-2008, 11:15
سلام به كاربران و مديران زحمت كس p30world

همه مي دونيم كه وقتي dvd در كامپيوتر ميزارم شامل دو فولدر و هر فولدر حاوي چند فايل با فرمت خاص است

من مي خوام يه فيلم را به صورت dvd رايت كنم

چه طور مي توانم فيلم به اين چند قسمت تبديل كنم ؟؟؟

در ضمن آموزش به صورت رايت در نرو باشد

با تشكر
pezhmantoop
كاربر دو ستاره

lindows
07-10-2008, 13:51
2 تا سوال در مورد نرو دارم
ورژن 8 را نصب كردم اولين مشكل اينه كه هر بار كه باز ميشه سوال در مورد زبان ميكنه كه English باشه يا Other

دوم اينكه اين Error مال چي ميشه
power calibration Error
اين ارور را با نرو 6 و 7 هم ميده
از وقتي ويندوز عوض كردم پيدا شده از چي ميتونه باشه

hosein66
08-10-2008, 07:49
2 تا سوال در مورد نرو دارم
ورژن 8 را نصب كردم اولين مشكل اينه كه هر بار كه باز ميشه سوال در مورد زبان ميكنه كه English باشه يا Other

دوم اينكه اين Error مال چي ميشه
power calibration Error
اين ارور را با نرو 6 و 7 هم ميده
از وقتي ويندوز عوض كردم پيدا شده از چي ميتونه باشه

شاید سی دی رامت مشکل داره

زبانها تو nero مشکلی نداره برای منم این طوریه شما use english رو انتخاب کن

pezhmantoop
08-10-2008, 11:09
آقا سوال منو بلد نيستي ؟
چري مي پري سوالو
اول براي منو جواب بده

اگه بلد نيستين بگين ما بلد نيستيم
اين چه وضعشه آخه
سوال رفيقت و ستاره دارو ميدي ماله منو نميدي ؟

از مدير بخش ميخوام رسيدگي بشه
هم چنين سوال مرا جواب دهيد

[ali]
08-10-2008, 16:27
سلام به كاربران و مديران زحمت كس p30world

همه مي دونيم كه وقتي dvd در كامپيوتر ميزارم شامل دو فولدر و هر فولدر حاوي چند فايل با فرمت خاص است

من مي خوام يه فيلم را به صورت dvd رايت كنم

چه طور مي توانم فيلم به اين چند قسمت تبديل كنم ؟؟؟

در ضمن آموزش به صورت رايت در نرو باشد

با تشكر
pezhmantoop
كاربر دو ستاره
ابزاری برای برش و تکه تکه کردن فیلم - Xilisoft Video Cutter

Xilisoft Video Cutter یک نرم افزار قدرتمند در زمینه بریدن فیلم می باشد که به شما امکان برش از هر قسمت فایل تصویری که نیاز داشته باشید را می دهد. این نرم افزار قادر به پشتیبانی فرمت های پر کاربرد تصویری از جمله VCD, AVI, MPEG, MP4, WMV, 3GP, H.264/MPEG-4 AVC, H.264/PSP AVC, MOV, ASF و غیره می باشد. با نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Video Cutter می توانید نقطه شروع و نقطه پایان فایل تصویری را با دقت تعیین کرده و برش دهید. همچنین امکان تعیین اولویت پردازش و پشت زمینه بودن برنامه باعث می شود تا در دیگر کارهای شما مزاحمتی ایجاد نشود. شما می توانید با تعیین یک عمل برای پایان پردازش مانند خاموش شدن دستگاه و اجرای یک برنامه کار را به نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بسپارید و پای کامپیوتر خود ننشینید. خصیصه های نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

پشتیبانی کامل نرم افزار Xilisoft Video Cutter از پردازنده Intel® Pentium D Dual-Core Processor و AMD Athlon™ ۶۴ X 2 Dual-Core Processor همچنین intel Pentium 4 & Pentium D
پیش نمایش از فایل اصل و فایل تبدیل شده
امکان تعیین دقیق نقطه شروع و پایان و تدوین فیلم
امکان تعیین اولویت پایین برای نرم افزار Video Cutter و اجرا پشت زمینه و تنظیمات لازم برای تبدیل فایل با بهترین امکانات برای بهترین کیفیت
تنظیم انجام عمل خاصی برای بعد از اتمام کار نرم افزار همچون خاموش کردن دستگاه، حالت آماده باش و بستن برنامه
قابلیت تغییر پوسته و چند زبانه بودن
و … .

lindows
08-10-2008, 19:36
شاید سی دی رامت مشکل داره

زبانها تو nero مشکلی نداره برای منم این طوریه شما use english رو انتخاب کن

تا قبل از عوض كردن ويندوز مشكلي نداشتم بعد از ويندوز اينطور شد

و وقتي Use english را ميزنم باز دفعه بعد هم كه باز ميكنم ميپرسه !!

peyman_nn
12-10-2008, 00:32
یک سی دی دارم که صوتیه
وقتی اونو باز میکنی فایلهاش یک کیلو بایته
اینو چه جوری رایت کنم و چطوری از اون فرمت به فرمت mp3 تبدیلش کنم ؟
با jet audio میشه ؟
با نرم افزارهای کان ورت میشه ؟

lindows
12-10-2008, 08:14
یک سی دی دارم که صوتیه
وقتی اونو باز میکنی فایلهاش یک کیلو بایته
اینو چه جوری رایت کنم و چطوری از اون فرمت به فرمت mp3 تبدیلش کنم ؟
با jet audio میشه ؟
با نرم افزارهای کان ورت میشه ؟

هم جت آديو اين كار را ميكنه هم مديا پلير 10 - با مديا پلير روي قسمت Rip كليك كن ديگه باقيه اش ساده اس

javad2625
12-10-2008, 13:05
سلام
یه CD دارم که قفل داره و وقتی می خواهم با Clone CD رایت کنم خیلی طول می کشه و درصدش جلو نمیره. برنامه ای هست که بتونه سریع رایتش کنه؟ بهترین برنامه برای رایت چنین دیسک هایی چیه؟

متشکرم

D o l f i n
14-10-2008, 08:31
سلام دوستان
من سه تا dvd با کیفیت اصلی دارم که همش تبلیغاته دارای صدا و کیفیت تصویر بالا حالا می خوام اینا رو بر روی 1dvd رایت کنم چون حجمشون بالا نیست
1:اگه قراره اول اینا رو رو هارد بریزم بعد با نرو رایت بزنم چه نرم افزاری رو پیشنهاد میدید که کیفیت رو تا حد امکان پایین نیاره

2:من اگه بخوام یه منو زیبا هم درست کنم چه نرم افزاری رو پیشهاد میدید بجز نرو

ممنون

D o l f i n
16-10-2008, 10:04
کسی از اینجا گذر نمیکنه جواب ما رو بده

sokote mordab
29-10-2008, 21:36
من فیلم دی وی دی را میریزم در هارد و درست پخش مکنه بعد در دی وی دی که رایت میکنم بعضی تراک ها صدا ندارد و زیر نویس هم غیر فعال است با نرو 7 رایت میکنم تا حالا 2 تا 3 باری اینطور شده است مشکل چیست؟

9vin
10-11-2008, 21:54
سلام دوستان .من برنامه اي رو از ماهواره با كارت تي وي ضبط كردم با فرمت dvd و حالا ميخوام اونو روي dvd رايت كنم. ولي با برنامه nero و حتي clone اين كار صورت نگرفت. يعني فرمت فايل رو بايد تغيير ميدادم. كه اين كار زمان زيادي ميبره چون برنامه اي كه ضبط كردم طولاني هست و حجم بالايي داره به اين دليل نميخوام كانورتش كنم. حالا شما يه راهي رو جلوي پاي من بزاريد يا يك نرم افزاري معرفي كنيد كه بتوننم مستقيم با همون فرمت mpge رايت كنم روي dvd بدون اينكه بخوام كانورت كنم. چون كانورت كردن زمان زيادي ميبره. فايل كوچيكي نيست.
آيا نرم افزار خاصي هست كه بتونه اين فايل منو به صورت DVD در بياره چون ميخوام روي دستگاه dvd player ببينم.
لطفا" كامل و دقيق راهنمايي كنيد ... ممنون ميشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

9vin
11-11-2008, 09:15
دوستان جواب من چي شد؟ قرار شد راهنمايي كنيد... من منتظرم. موضوع يكي بالايي رو بخونيد.

9vin
12-11-2008, 09:54
چرا اينقدر بي ميلي ميكنيد نسبت به اين تاپيك؟! من از شما سوال كردم. كي ميخواييد جواب منو بديد. تازه من اين تاپيك رو اشتباهاي جاي ديگه زده بودم مدير همون بخش اومد و اعتراض كرد و گفت : اينجا جاي بحث اين تاپيك نيست. خوب شما كه گفتيد اينجا جاي بحث اين تاپيك نيست و منو راهنمايي كرديد كه بيام اينجا. خب چرا كسي اينجا جواب منو نميده؟ شايد اگه اونجا تاپيك منو قفل نميكرديد تا حالا جواب كاملي گرفته بودم. درسته؟!
اينطوري اصلا درست نيست... نزاشتيد من به جواب خودم برسم.

oj2008pc
12-11-2008, 23:36
سلام
من یه کارتون دانلود کردم که فرمتش avi ولی وقتی با نرو رایتش می کنم یا با win avi converter به vcd تبدیل می کنم و بعد رایت می کنم توی دستگاه پخش vcd خش دار نشون میده و بعضی وقتا صدا جلوتر از تصویر پخش میشه در حالیکه توی کامپیوتر درست پخش میشه . چند تا فیلم دیگه هم همین مشکلو دارن ولی وقتی فیلمای با فرمت wmv رایت می کنم درست پخش میشن . مشکل چیه ؟

Somia
14-11-2008, 20:05
با سلام
من می خوام فیلم های داخل کامپیوتر را طوری رایت بزنم که با دستگاه cd dvd player منزل هم قابل پخش باشه . من nero 6 رو روی سیستم دارم . اگه ممکنه راهنماییم کنید.
ممنون

Dreamland
15-11-2008, 00:18
به عقیده بنده نرو 8 لایت بهتر از نرو کامل است به چند دلیل:
سریع نصب میشه - حجم کمی داره - کار راه انداز است
من از نرو 9 اصلا خوشم نمیاد نصبش خیلی کنده

M@hdi-B
18-11-2008, 22:24
ویرایش شد. لطفا حذف کنید. شرمنده.

[ali]
20-11-2008, 17:32
با سلام
من می خوام فیلم های داخل کامپیوتر را طوری رایت بزنم که با دستگاه cd dvd player منزل هم قابل پخش باشه . من nero 6 رو روی سیستم دارم . اگه ممکنه راهنماییم کنید.
ممنون
به صورت vcd

atre_hayer60
20-11-2008, 21:34
با عرض سلام و وقت بخیر

می خواهم چندین فیلم - مثلاً 16 تا - رو توی DVD رایت کنم (divx کنم)...
با کدوم نرم افزار این کار رو بکنم بهتره (از لحاظ کیفیت و سرعت) و لطف کنید آموزش اون رو هم بذارید!

بی نهایت سپاسگذارم

KILLER_PANT
03-12-2008, 17:43
با سلام
من یه دی وی دی رایتر pioneer خریدم ..به قولی از بهترین هاست در رایتر ها....
چند وقت پیش 150 تا دی وی دی خام خریدم مدل princo dvd-r 16x
اولیش خراب بود
یه حدود 6و7 تا رایت کردم و جواب داد
3 روز پیش اومدم دوباره چند تا فیلم رایت کنم با نرم افزار نرو که وسطاش ارور داد و دی وی دی پرید
رفتم از یه درایو دیگه چند تا فیلم دیگه(نه قبلیا) رایت کنم یه دی وی دی دیگمم پرید
فکر کردم از رایتر رفتم دیدم firmware جدیدترین و دیگه از این بیشتر آپدیت نمیشه
یه دی وی دی rw داشتم با اون فیلما رو زدم با نرو رایت شد!
حدس زدم از دی وی دی خاماست که این بلا سرم اومده
الات کلی دی وی دی خام دارم..نمیدونم مشکلم کجاست
وقتی دی وی دی خام دیگه رو میزارم (از این princo هام نه) یا دی وی دی نمیزارم میشه فیلمام رو کپی و پیست کنم از طریق ویندوز توی درایو دی وی دی رام
اما زمانی که این دی وی دی ها رو میزارم و کپی میکنم ارور زیر میاد!
تا حالا ندیده بودم همچین چیزی
میدونید مشکل کجاست؟نکنه باید کاری کنم که نمیدونم
زدن retry هم فایده نداره

KILLER_PANT
04-12-2008, 21:19
16 تا فیلم میخوای کیفیت خوبم داشته باشی؟

saeed258s
11-12-2008, 21:12
با دروود
با چه نرمافزاری می شود چنیدن امیج را بر روی یک سی دی رات کرد؟

vorojax
22-12-2008, 11:16
سلام دوستان
رفقا من دی وی دی رایت می کنم تو بعضی سیستم ها می خونه تو بعضی ها نمی خونه؟؟ با نرو هم رایت می کنم.
قضیه چیه؟؟
باید با نرم افزاری دیگه ای رایت کنم ؟؟

Ali Soltan
22-12-2008, 23:29
سلام:
چه جوری میشه بازی هائی که به صورت dvd 9 هستند رو به دو تا dvd 4.7 تبدیل کرد؟
نمیخوام فایل ها به صورت rar فشرده بشه و روی 2 تا dvd رایت بشه.
من میخوام مثل بازی هائی بشه که دو تا dvd هستندو برای نصب کردن ابتدا dvd اول رو میزاریم و بعد dvd دوم.
نمیخوام 2 تا dvd اول روی سیستم اکسترکت بشه و بعد نصب کنیم.

ممنون میشم راهنمائی کنید.

Ali Soltan
24-12-2008, 11:56
سلام:
چه جوری میشه بازی هائی که به صورت dvd 9 هستند رو به دو تا dvd 4.7 تبدیل کرد؟
نمیخوام فایل ها به صورت rar فشرده بشه و روی 2 تا dvd رایت بشه.
من میخوام مثل بازی هائی بشه که دو تا dvd هستندو برای نصب کردن ابتدا dvd اول رو میزاریم و بعد dvd دوم.
نمیخوام 2 تا dvd اول روی سیستم اکسترکت بشه و بعد نصب کنیم.

ممنون میشم راهنمائی کنید.
چرا این تاپیک اینقدر سوت کور ؟
این قسمت مدیر نداره که اشکالات بچه هارو رفع کنه ؟
:19:
من در مورد این سئوالی که داشتم یک تاپیک جداگانه زدم ولی مدیر این انجمن تاپیک بست و گفت که تو این قسمت پست بدم . اینجا هم که اصلا کسی جواب نمیده :41:

S0R3N4
25-12-2008, 12:30
سلام
خسته نباشید!
راستش وقتی من فیلم های VCD رو در پلیر ها خونگی میبینم دارای رنگ و کیفیت بهتری هستن تا نسبت به نمایش اونا در کامپیوتر!!
دلیلش چیه؟
پلیرهایی که امتحان کردم و راضی کننده نبود:
media player-power dvd-media player classic و ...

چه کار کنم؟

aaaammmm87
25-12-2008, 12:50
سلام
چطوري فيلم هاي DVD با پسوند Divx رو كپي كنم ؟ آيا واسه اين كار نرمافزار خاصي لازمه يا نه ؟ در ضمن براي اجرا بايد از چه نرمافزار هايي بجز POWER DVD استفاده كنم ؟

Kasra 91
25-12-2008, 13:19
سلام
چطوري فيلم هاي DVD با پسوند Divx رو كپي كنم ؟ آيا واسه اين كار نرمافزار خاصي لازمه يا نه ؟ در ضمن براي اجرا بايد از چه نرمافزار هايي بجز POWER DVD استفاده كنم ؟

فیلمایی که با فرمت DivX هستن تو DVD رایت کنی فقط تو کامپیوتر و دستگاه هایی که DivX رو ساپورت میکنن پخش میشه برای اجرا هم برنامه Km Player استفاده کنین عالیه تو سایت سرچ کنین پیدا میشه

aaaammmm87
25-12-2008, 13:22
فیلمایی که با فرمت divx هستن تو dvd رایت کنی فقط تو کامپیوتر و دستگاه هایی که divx رو ساپورت میکنن پخش میشه برای اجرا هم برنامه km player استفاده کنین عالیه تو سایت سرچ کنین پیدا میشه

واسه كپي گرفتن توي هارد بايد چكار كنم ؟

Kasra 91
25-12-2008, 15:33
اگه از هارد به دیویدی میخواین رایت کنین که باید دیتا بزنین اگه از دیویدی به هارد هم میخواین بزنین باید کپی پیست کرد کاره خاصی نداره مگر اینگه بخواین برای رایت فیلم تو سیدی که دستگاه های معمولی بتونن بخونن فک کنم باید از Make Video Cd یا Crate A Video Cd استفاده کنین که تو برنامه های رایت چنین چیزایی وجود داره برای دیویدی هم همینطور 

lord_ashkan_z
25-12-2008, 18:35
واسه كپي گرفتن توي هارد بايد چكار كنم ؟

اين ها هم مثل هر فايل ديگه اي هستند و براي كپي گرفتن لازم نيست كار خاصي انجام بدهيد. مگر اينكه روي CD اي كه شما داري قفل گذاشته باشند.
البته بعضي وقتها كه ويندوز مشكل پيدا مي كنه ارور هاي الكي هم ميده. براي اطمينان از اينكه CD قفل نداره ازش image بگير.

در ضمن براي اجراي اون ها حتما نبايد از KMPlayer استفاده كني.
اگر شما مجموعه Codecهايي مثل ccc code را داشته باشيد يا حتي فقط Codec لازم را داشته باشيد با هر Playerي اجرا ميشه...

vorojax
27-12-2008, 11:36
سلام دوستان
رفقا من دی وی دی رایت می کنم تو بعضی سیستم ها می خونه تو بعضی ها نمی خونه؟؟ با نرو هم رایت می کنم.
قضیه چیه؟؟
باید با نرم افزاری دیگه ای رایت کنم ؟؟

کسی چیزی نمی داند..؟؟:19:

amir marmoolak
27-12-2008, 18:37
سلام
سرعت رایت دی وی دی من خیلی پایینه برای رایت dvd به dvd حدود 20 دقیقه و رایت از روی hard به دی وی دی 55 دقیقه طول میکشه.
اگه کسی میدونه چطوری سرعتش را بالا ببرم کمکم کنه
ممنون

amir marmoolak
27-12-2008, 18:50
کسی چیزی نمی داند..؟؟:19:
دی وی دی ها دارای فرمتهای dvd+r و dvd-r و dvd+rw و dvd-rw و ... می باشد که دی وی دی رایتر و دی وی وی رام های قدیمی از تمامی این فرمتها پشتیبانی نمی کردند و بنابراین مثلا dvd+r در یک سیستم خوانده میشد و در یک سیستم خوانده نمیشد.
اگردر سیستمی که در آن دی وی دی رام های جدید هست و امتحان کردی و نشد شاید با سرعتی بالاتر از سرعتdvd rom رایت زده باشی.

raminhoo
30-12-2008, 15:06
سلام
من نميتونم dvd هامو البته بعضي شون رو باز كنم.يعني ويندوز پيغام ميده dvd بزار تو رام.ولي با nero express كه باز ميكنم ميتونم محتوياتشو ببينم.
از همون نوع dvd بازم دارم ولي مشكلي نداره و به راحتي باز ميشه.
دستگاه dvd player هم اونا رو نشون ميده و ميشكلي نيست.
كسي ميدونه من بايد چيكار كنم؟
با dvd rom هاي مختلفي هم امتحان كردم نشد.

raminhoo
03-01-2009, 08:48
هيچكس نيست جواب مارو بده؟

majid_n
03-01-2009, 14:12
باز شدن دی وی دی

--------------------------------------------------------------------------------

سلام
امروز یه دی وی دی گذاشتم از جت ادیو بالا اومد و پرسید
ایا دی فالت برنامه دی وی دی بشه منم بله رو زدم از اون به بعد هر چی دی وی دی میزارم با جت
ادیو باز میشه چکار کنم با همون قبلی ( دی وی دی )باز بشه

ممنون از کمکتون

[ali]
03-01-2009, 15:21
باز شدن دی وی دی

--------------------------------------------------------------------------------

سلام
امروز یه دی وی دی گذاشتم از جت ادیو بالا اومد و پرسید
ایا دی فالت برنامه دی وی دی بشه منم بله رو زدم از اون به بعد هر چی دی وی دی میزارم با جت
ادیو باز میشه چکار کنم با همون قبلی ( دی وی دی )باز بشه

ممنون از کمکتون
سلام دوست عزیز
روی درایو راست کلیک کنید /پراپرتیس/تب اتوپلی/گزینه ی ریسیت دیفالت
.

H M R 0 0 7
03-01-2009, 16:55
سلام دوستان
یه سوال داشتم
من کلی ایمیج dvd با کلون سی دی گرفتم که لیبل دارن
حالا میخوام اینا رو روی dvd رایت کنم ولی نمیخوام این لیبل باشه.
یعنی میخوام قبل رایت لیبلشون رو عوض کنم
آیا نرم افزاری واسه اینکار هست؟

ممنونم

majid_n
03-01-2009, 21:57
;3343064']سلام دوست عزیز
روی درایو راست کلیک کنید /پراپرتیس/تب اتوپلی/گزینه ی ریسیت دیفالت
.

سلام
این کارو کردم اما جواب نداد. دیگه چه راهی هست؟

ممنون

ha2006
08-01-2009, 01:55
با سلام
من 2 تا ويندوز xp دارم كه يكش و خودم اديت كردم و دومي هم اورجينال هست
مي خواستم يه بوت درست كنم كه هركي خواست ويندوز نصب كنه اون ويندوزي و كه ميخواد انتخاب و نصب كنه
مي خواستم بدونم چه جوري مستونم بوت راه انداز درست كنم !!!!!
مثل mrt يا كينگ پرند درست كنم !!!!!
ممنون

caspian
08-01-2009, 08:51
من یه فابل 390 مگی با فرمت mpeg را می خواستم روی سی دی با فرمت vcd رایت کنم با نرو
اما حجمش میشه 710 مگ و نمیشه روی یک سی دی رایت کرد
آیا راهی داره که یه جوری روی 1 سی دی جاش داد؟
ممنون

lindows
08-01-2009, 20:51
به نظر شما علت طولاني شدن زمان رايت از چي ميتونه باشه ؟
مثلا 40 دقيقه يا بيشتر ؟ با هر نوع نرم افزار رايت ( نرو - كلون و ..)

ha2006
09-01-2009, 01:09
با سلام
مي خواستم يه بوت درست كنم كه هركي خواست ويندوز نصب كنه اون ويندوزي و كه ميخواد انتخاب و نصب كنه
ممنون

كسي نبود !!!!!!!

H M R 0 0 7
09-01-2009, 22:40
من یه فابل 390 مگی با فرمت mpeg را می خواستم روی سی دی با فرمت vcd رایت کنم با نرو
اما حجمش میشه 710 مگ و نمیشه روی یک سی دی رایت کرد
آیا راهی داره که یه جوری روی 1 سی دی جاش داد؟
ممنون

با نرم افزار نرو Burning Rom برو قسمت Option و در قسمت Expert featuers عدد 82 رو بیتشر کن.مثلا کنش 85

H M R 0 0 7
09-01-2009, 22:41
به نظر شما علت طولاني شدن زمان رايت از چي ميتونه باشه ؟
مثلا 40 دقيقه يا بيشتر ؟ با هر نوع نرم افزار رايت ( نرو - كلون و ..)

تک رایتر کار میکنید؟

H M R 0 0 7
09-01-2009, 22:42
سلام دوستان
یه سوال داشتم
من کلی ایمیج dvd با کلون سی دی گرفتم که لیبل دارن
حالا میخوام اینا رو روی dvd رایت کنم ولی نمیخوام این لیبل باشه.
یعنی میخوام قبل رایت لیبلشون رو عوض کنم
آیا نرم افزاری واسه اینکار هست؟

ممنونم

جواب سوال خودم نرمافزار DVD Decrypter هستش!

[ali]
10-01-2009, 20:27
سلام
این کارو کردم اما جواب نداد. دیگه چه راهی هست؟

ممنون
بله
شما نرم افزار Autoplay Repair را دانلود و اجرا کن بعد تنظیمات را به طور دلخواه در بیار.

با سلام
ممنون
از n-lite استفاده کن ضمن اینکه تاپیک ساخت ویندوز دستکاری شده در تالار بحث نرم افزاری هست.

savalan_sahand
10-01-2009, 23:52
یه راه حلی واسه رایت یا ایمیج گرفتن از دی وی دی 9 گیگ هست؟:8:

raminhoo
12-01-2009, 23:20
سلام
من نميتونم dvd هامو البته بعضي شون رو باز كنم.يعني ويندوز پيغام ميده dvd بزار تو رام.ولي با nero express كه باز ميكنم ميتونم محتوياتشو ببينم.
از همون نوع dvd بازم دارم ولي مشكلي نداره و به راحتي باز ميشه.
دستگاه dvd player هم اونا رو نشون ميده و ميشكلي نيست.
كسي ميدونه من بايد چيكار كنم؟
با dvd rom هاي مختلفي هم امتحان كردم نشد.

savalan_sahand
13-01-2009, 21:09

عجب جواب دادند.یکی نشد جواب ما رو بده؟
:13:

armin15000
23-01-2009, 23:03
سلام

من ميخواستم فرق و كر برد نرم افزارهاي زير را بدونم اگه لينكي يا آموز شي هست محبت كنيد و بگذاريد

ا

1-Virtual CloneDrive

2-Virtual CD v9

3-Visual CD

Ghaioom
24-01-2009, 15:01
سلام

من ميخواستم فرق و كر برد نرم افزارهاي زير را بدونم اگه لينكي يا آموز شي هست محبت كنيد و بگذاريد

ا

1-virtual clonedrive

2-virtual cd v9

3-visual cd
من که فکر میکنم همه شبیه هم هست.
اولی و دومی که برای سخت درایو مجازی هست ولی سومی رو نمیدونم شاید اونم شبیه اونه.

Kasra 91
28-01-2009, 21:59
چه جوری میشه فهمید مثلا یه dvd با چه سرعتی رایت شده؟

vorojax
31-01-2009, 10:38
دی وی دی ها دارای فرمتهای dvd+r و dvd-r و dvd+rw و dvd-rw و ... می باشد که دی وی دی رایتر و دی وی وی رام های قدیمی از تمامی این فرمتها پشتیبانی نمی کردند و بنابراین مثلا dvd+r در یک سیستم خوانده میشد و در یک سیستم خوانده نمیشد.
اگردر سیستمی که در آن دی وی دی رام های جدید هست و امتحان کردی و نشد شاید با سرعتی بالاتر از سرعتdvd rom رایت زده باشی.

سلام و تشکر :11:
اما من همیشه با سرعت پایین رایت می کنم

یا علی

sokote mordab
08-02-2009, 10:38
سلام
من یک سری فیلم divx دارم زیر نویسشم جدا از اینترنت گرفتم هم نامشون کردم در کامپیوتر که راحت پخش می کنه بعد برای خواندن در دی وی دی پلیر به صورت دیتا دی وی دی رایت کردم با پوشه هاشون حالا دی وی دی پلیر فیلمها را پخش می کنه ولی زیر نویسش نا مفهوم است
.1-ایا این روش رایت درست است یا خیر؟
2-در تمامی دی وی دی پلیرها که فرمت divx را ساپورت کنند پخش می کنه ؟
3-چکار کنم که زیر نویسش درست بشه؟
4-بعضی فیلمها زیر نویسشون زودتر یا دیرتر میان در کامپیوتر که راحت میشه راحت حل کرد ولی در دی وی دی پلیر چه باید کرد؟
ممنون

KILLER_PANT
10-02-2009, 20:51
سلام
یه سوال من یه سری دی وی دی دارم که در حال رایت کرن براش مشکلی پیش اومد و رایت نصفه شد
الان هم فایلها رو نمیشناسه
میشه ادامه این دی وی دی رایت کرد؟اگه اره چه جوری؟
برای سی دی میشد این کارو کرد با برنامه نرو ولی برای دی وی دی تست کردم نشد

caspian
17-02-2009, 06:08
یک فایل avi با حجم 800 مگ را چه جوری میشه تبدیل به vcdکرد که 700 مگ بیشتر حجم نگیره؟چون با نرو وقتی vcdمیسازی کم تر که نمیشه بیشتر هم میشه
من می خوام کیفیتش را خودش کم کنه و روی 1 سی دی هر جور شده جاش بده

KILLER_PANT
18-02-2009, 00:07
اینجا مثل اینکه فقط سوال پرسیده میشه و جوابی به کسی داده نمیشه...مگه مدیر نداره؟

oj2008pc
18-02-2009, 01:17
اینجا مثل اینکه فقط سوال پرسیده میشه و جوابی به کسی داده نمیشه...مگه مدیر نداره؟
سلام
شما وقتی میتونین این کارو بکنین که سی دی یا دی وی دی بصورت multisession رایت شده باشه .

lindows
18-02-2009, 20:35
به نظر شما اين مشكل از چي ميتونه باشه

توي My computer هم نيستش
مطمئنم كه مشكل نرم افزاري هستش
چون با سي دي بوت كار ميده

ميخوام بدون تعويض ويندوز حلش كنم

ممنون

KILLER_PANT
18-02-2009, 23:33
یک فایل avi با حجم 800 مگ را چه جوری میشه تبدیل به vcdکرد که 700 مگ بیشتر حجم نگیره؟چون با نرو وقتی vcdمیسازی کم تر که نمیشه بیشتر هم میشه
حجمش رو باید با converter کم کنی
یکم هم باید از کیفیت بندازیش تا حجم بیاد پایین

KILLER_PANT
18-02-2009, 23:34
حجمش رو باید با converter کم کنی
یکم هم باید از کیفیت بندازیش تا حجم بیاد پایین

KILLER_PANT
18-02-2009, 23:44
ایمیج گرفتن ربطی به حجم نداره حالا میخواد 9گیگ باشه میخواد 100 گیگ

docki_joon
01-03-2009, 00:55
سلام بر تمامی دوستان عزیزم..
من یه DVD با فرمت data دارم که توش عکسو فیلمو کلیپو...هستش..و همه اینها همگیشون هیدن هستن..
حالا من میخوام اینهارو از توی DVD کپپی کنم روی هارد با مشکل زیر مواحه میشم...(درست وقتی که مثلا یه فیلمی که میخوای از کلوپ کپی کنی)

که بیشتر اوقات با این خطا روبرو میشیم...شانسی یکی دوتا فایل کم حجمو بعد از چندین بار کپی کرده بقیرو دیگه نه..
میخواسم بدونم من چجوری این DVD رو توی هارد رایانم کپی کنم..
من منتظر میمونم..
ممنون از همگی

alimor
18-03-2009, 04:31
سلام

چرا بعد از رایت 10 الی15 عددdvd مدت زمان رایت از 15 دقیقه به 1 ساعت میرسد وحتی شروع به سوزاندن dvd میکندوبعد از تعویض

ویندوز درست میشود.

MESHKIPOSH
27-03-2009, 10:41
من تعدادی فایل mpg دارم و میخوام این فایل های تصویری mpg رو روی یک دی وی دی بزنم که به صرفه تر باشه ، و میخوام مثل وی سی دی این ها به صرت ترک به ترک جولو برن ... نمیدونم متوجه شدین یا نه ؟ مثلا بزنه ترک 2 و بعد 3 بعد 9 .. خودمون انتخاب کنیم دیگه ... منو هم نداشته باشه ....... چطوری میشه ؟
اگر هم نمیشه چطور باید به صورت dvd video رایت کنم ؟ چون mpg رو قبول نمیکنه برای این نوع رایت ...

Aloneboy
27-03-2009, 19:50
سلام دوستان
من می خواستم یک دی وی دی ویندوز ویستا رایت کنم می خواستم بدونم که رایت کردنش مثل رایت کردن سی دی ویندوز xp هستش که لینکش اینجا هست

ghermezeteh
27-03-2009, 20:13
سلام من از nero startsmart 6 برای رایت سی دی استفاده می کنم ولی وقتی پوشه هایی که نام فارسی دارن رو رایت می کنم بعد که سی دی رو باز می کنم نام پوشه ها به این صورت ????? هست یا یه صورت حروف لاتین نامفهوم .البته زبان فارسی ویندوزم نصب هست و تنظیمات زبان در کنترل پنل هم درست هست منتها در رایت سی دی این مشکل به وجود میاد حالا باید زبان فارسی رو در نرو نصب کنم یا کاره دیگه ای؟لطفا راهنمایی کنید.ممنون

MESHKIPOSH
28-03-2009, 12:48
من تعدادی فایل mpg دارم و میخوام این فایل های تصویری mpg رو روی یک دی وی دی بزنم که به صرفه تر باشه ، و میخوام مثل وی سی دی این ها به صرت ترک به ترک جولو برن ... نمیدونم متوجه شدین یا نه ؟ مثلا بزنه ترک 2 و بعد 3 بعد 9 .. خودمون انتخاب کنیم دیگه ... منو هم نداشته باشه ....... چطوری میشه ؟
اگر هم نمیشه چطور باید به صورت dvd video رایت کنم ؟ چون mpg رو قبول نمیکنه برای این نوع رایت ...
عجب تاپیک فعال و پرباری هنوز کسی به سواله من جواب هم نداده که هیچ ، نگاه هم فکر نمیکنم کرده باشه

Reza Azimy_RW
28-03-2009, 15:57
سلام به همه دوستان
ببخشيد من يک برنامه ساختم که فرمتش exe هست . حالا چطوري ميتونم يک سي دي رايت کنم که وقتي داخل دستگاه ميزاري و کامپيوتر رو رستارت ميکني مثل سي دي هاي ويندوز بنويسه :
Press Any Key To Contion ...
و وقتي يک کليد رو ميزنم برنامه اي که ساختم اجرا بشه . يعني به طور خلاصه يک نرم افزار رو بدون وارد شدن به ويندوز حتي اگه ويندوز نداشته باشم اجراش کنم .
واقعا ممنون ميشم کمک کنيد

MESHKIPOSH
28-03-2009, 20:59
سلام به همه دوستان
ببخشيد من يک برنامه ساختم که فرمتش exe هست . حالا چطوري ميتونم يک سي دي رايت کنم که وقتي داخل دستگاه ميزاري و کامپيوتر رو رستارت ميکني مثل سي دي هاي ويندوز بنويسه :
Press any key to contion ...
و وقتي يک کليد رو ميزنم برنامه اي که ساختم اجرا بشه . يعني به طور خلاصه يک نرم افزار رو بدون وارد شدن به ويندوز حتي اگه ويندوز نداشته باشم اجراش کنم .
واقعا ممنون ميشم کمک کنيد
اگه برنامه تون تحت ویندوز نوشته شده باشه که خوب مسلما این امر که بدون ویندوز برنامه اجرا بشه امکان پذیر نیست .. برای اجرا شدن بدون ویندوز و پیغام press any key هم تا اونجا که من میدونم باید در برنامه نویسی برنامه این کارو انجام بدید، و ایکه سی دی رو هم باید به صورت bootable رایت کنید
برنامه رو به چه زبانی نوشتید ؟

citybent
29-03-2009, 15:44
با سلام ببخشید دی وی دی رام من سی دی خام میخونه و نه دی وی دی خام خواهشن کمکم کنین

ForceX
30-03-2009, 06:30
عجب تاپیک فعال و پرباری هنوز کسی به سواله من جواب هم نداده که هیچ ، نگاه هم فکر نمیکنم کرده باشه

سلام اقای مشکی پوش اگر درست منظورتون رو متوجه شده باشم شما اولین کاری که بایستی انجام بدید تبدیل فایلهاتون از MPEG به VOB هست که این کار توسط Total Video Converter انجام میشه جالب اینه که این برنامه خودش یه نرم افزار رایت هم داره که بعد از اتمام کار ازتون میپرسه که میخاید براتون رایتش کنم
امیدوارم مشکلتون حل بشه

hosiyar
30-03-2009, 11:04
سلام .
میدونم cloneCD ، میتونه dvd هم رایت کنه . حالا میخوام بدونم میتونه dvd دولایه (9GB) هم رایت بکنه ؟؟؟
لطفا هر چه سریعتر جواب بدید ممنون میشم .

ghermezeteh
31-03-2009, 01:38
سلام من از nero startsmart 6 برای رایت سی دی استفاده می کنم ولی وقتی پوشه هایی که نام فارسی دارن رو رایت می کنم بعد که سی دی رو باز می کنم نام پوشه ها به این صورت ????? هست یا یه صورت حروف لاتین نامفهوم .البته زبان فارسی ویندوزم نصب هست و تنظیمات زبان در کنترل پنل هم درست هست منتها در رایت سی دی این مشکل به وجود میاد حالا باید زبان فارسی رو در نرو نصب کنم یا کاره دیگه ای؟لطفا راهنمایی کنید.ممنون

کسی سوال منو جواب نمیده؟

S!LENCE
31-03-2009, 15:44
سلام دوستان
سرچ کردم چیزی پیدا نشد
می خواستم ببینم بهترین راه برای کپی کردن دی وی دی فیلم در حالتیکه می خوایم اول روی کامپیوتر کپی کنیم و ببینیم و بعدنا رایت کنیم چه راهیه؟
من خودم اون دو تا فولدرو کپی می کنم و می بینم و بعد به صورت دیتا روی دی وی دی رایت می کنم تا اینجا مشکلی نیست ولی خب بعضی دی وی دی پلیر ها نمی تونن بازش کنن این دی وی دی جدید رو.
یه سوال دیگه اگه بخوایم 2 یا چند فایل فیلم با فرمت های گوناگون (اغلب دو تا دی وی دی مثلن سریال که جمعشون بیشتر از یه دی وی دی نمیشه) رو روی یک دی وی دی بریزیم و خودمون منو درست کنیم باید از چه برنامه ای استقاده کنیم. (لطفن نگید Nero که ورژن 9 که آخرشه رو نصب دارم ولی گیر و گور زیاد داره)
ممنون

mm_yaghoob
04-04-2009, 21:29
من چند فيلم dvd دارم با فرمتهmkv كه در كامپيوتر قابله بخشه
من ميخوام در dvd خانگي هم قابل بخش بخشه و با راهنمايي دوستان فرمت انها را به vob و وائ تبدل كردم

ولي وقتي ميخوام با نرو يه هر برنامه ديگه انها را رايت كنم ارور زير را ميده و نميشه

خواهشن از دوستان منو كامل راهنمايي كنيد تا اينو به چه فرمتي تبدل كنم تا در دي وي دي ها خانگي قابل بخش بشه

toorajjj
09-04-2009, 17:19
سلام نمیدونم جاش اینجاست یا نه؟
یک راه یا نرم افزار برای گذاشتن پسورد روی سی دی یا دی وی دی میخوام تا بدوناون نشه به محتویات دسترسی پیدا کرد
ممنونم

taghi_ramzi
12-04-2009, 11:03
من چند فيلم dvd دارم با فرمتهmkv كه در كامپيوتر قابله بخشه
من ميخوام در dvd خانگي هم قابل بخش بخشه و با راهنمايي دوستان فرمت انها را به vob و وائ تبدل كردم

ولي وقتي ميخوام با نرو يه هر برنامه ديگه انها را رايت كنم ارور زير را ميده و نميشه

خواهشن از دوستان منو كامل راهنمايي كنيد تا اينو به چه فرمتي تبدل كنم تا در دي وي دي ها خانگي قابل بخش بشه

سلام
شما از تاپیک زیر کمک بگیرید

دوستان عزیز من یه سوال دارم
من یه ایمیج از ویندوز اکس پی دارم
میخام بهش یه سری فولدر اضافه کنم و تبدیل کنم به یه دی وی دی که توش نرم افزارهای مهمم هست و ویندوز هم داره
نرم افزار ایزو بوستر هم دارم ،ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم
لطفا منو راهنمایی کنید.

ESTEGHLAL 67
01-05-2009, 20:24
با سلام

توی این مدت خیلی توی اینترنت گشتم تا بتونم یه راهی پیدا کنم که چندتا ویندوز رو روی یه DVD بریزم
ومثل بعضی از شرکت ها که چندتا ویندوز رو توی یه DVD میریزن و توی بوت منو هم میزارن تا بتونیم ویندوز دلخواه رو نصب کنیم راهی پیدا کنم ولی راه درست وحسابی پیدانکردم وتنها برنامه ای که پیدا کردم EasyBoot_5.1.2.58 بود که اصلا طرز کار با اون رو نفهمیدم وهیچ جایی اموزشی ازش ندیدم .
حالا از دوستان خواهش میکنم اگر راهی بلدن یا طرز کار این نرم افزار رو میدونن راهنمایی کنن:11:

Ghaioom
02-05-2009, 11:41
با سلام

توی این مدت خیلی توی اینترنت گشتم تا بتونم یه راهی پیدا کنم که چندتا ویندوز رو روی یه DVD بریزم
ومثل بعضی از شرکت ها که چندتا ویندوز رو توی یه DVD میریزن و توی بوت منو هم میزارن تا بتونیم ویندوز دلخواه رو نصب کنیم راهی پیدا کنم ولی راه درست وحسابی پیدانکردم وتنها برنامه ای که پیدا کردم EasyBoot_5.1.2.58 بود که اصلا طرز کار با اون رو نفهمیدم وهیچ جایی اموزشی ازش ندیدم .
حالا از دوستان خواهش میکنم اگر راهی بلدن یا طرز کار این نرم افزار رو میدونن راهنمایی کنن:11:
سلام
تو گوگل جستجو کنید:

آموزش نرم افزار easy boot

بعد خودش چندین مطلب میاره.

موفق باشید.
اگه پیدا کردی اینجا بزار. :10:

ESTEGHLAL 67
02-05-2009, 15:48
دوست عزیز من که نتونستم چیزی پیداکنم شما اگه میتونی لطف کن یه جستجو بزن:11:

dream-nightingale
06-05-2009, 17:43
سلام
یه سوال داشتم اونم اینه که چرا تو سی دی های aoudio حجم هر فایل رو 1 کیلو بایت نشون میده؟

MET237404
07-05-2009, 17:00
شما میتوانید فایلهای دی وی دی رو که داخل dvd در پوشه video_ts است را در کامپیوتر کپی کنید.ولی اگر بخواهید یک dvd دیگر را هم به کامپیوتر انتقال دهید با فایلهای قبلی همنام هستند.شما باید شماره فایلهای با پسوند vob و inf وbup را که در پوشه video_ts دی وی دی وجود دارد را به ترتیب اولویت پخش تغییر دهید.مثلا فایلهای dvd اول را در یک پوشه کپی میکنید.و فایلهای dvd دوم را در یک پوشه جداگانه دیگر کپی میکنید.فرض کنیم در پوشه اول فا یلهای فیلم تا شماره 3 میباشند.( vts_03_0.ifo ,vts_03_0.bup, vts_03_0.vob ) .حالا فایلهای پوشه دوم را باید تغییر نام دهید و شروع ان از شماره 4 به بعد باشد.شکل نوشتن نام ها به صورت مثال میباشد با این فرق که برای فیلم اول به جای عدد 3 از عدد 4 استفاده میکنیم .فیلم بعدی را با عدد 5 و الی آخر.... در پایان شما یک پوشه به نام video_ts میسازید و تمام فایهای موجود در dvd اول(پوشه اول) را بدون تغییر در آن کپی میکنید.وبعد فایلهای تغییر نام داده شده را از پوشه دوم به پوشه video_ts کپی کنید.حالا میتوانید این پوشه جدید video_ts را مستقیم رو dvd به صورت دیتا کپی کنید .یا فایلهای vob آن را به صورت dvd player با نرم افزار رایت روی دی وی دی کپی کنید.

Luxe
10-05-2009, 13:18
من سریال لاست رو گرفتم.24 قسمت هر قسمت حدود 300 مگ فرمتش هم( AVI File (.divx هست.

حالا می خوام تو 2 تا دی وی دی رایت کنم. بزارم تو dvd player تلویزیون بیبینم.

با چی فرمتش رو تبدیل کنم.به صورت چپتر در بیارم.(درست گفتم نخند تو رو خدا)

armin15000
12-05-2009, 00:35
با سلام

چطور ميشه بدون نياز به نرم افزار اطلاعات موجود بر روي هارد اعم از فيلم وغيره را بر روي dvd كپي كرد يعني به همون شكل و فرمتي كه داخل هارد هستند

بريزيم رو dvd ؟ يعني همانطور كه ميشه رو cd ريخت وكپي كرد همانطور رو dvd بريزيم ؟ قبلا مطرح كردم پاسخ نگرفتم ممنون اگه كمك كنيد.

abbas13677_2005
12-05-2009, 12:55
به طور مثال یک فایل سه گیگ داریم که میخواهیم روی دی وی دی رایت کنیم. اما میخواهم کاری کنیم فضای باقی مانده هم پر شود. بسته نه ها. نمیخواهم تهش رو ببندم. میخواهم حجم باقی مونده هم پر بشه به صورت مجازی
این کار رو با نرو میشه انجام داد ؟

parisa6628
19-05-2009, 00:13
سلام...

چطور می شه فایلهای صوتی رو تو نرو مرتب کرد ( اونطور که خودم می خوام ) نه بر حسب سایز و تاریخ و.... ؟ آخه هر کاری می کنم ویژگی drag & drop فعال نیستش

می خوام یه سری فایل صوتی رو به ترتیب تو نرو رایت کنم که وقتی تو دستگاه player میزارم به همون ترتیب پخش بشه

از make data cd استفاده می کنم...

parisa6628
26-05-2009, 23:32
?
بالاخره چی شد؟

من منتظرم!

sama_65
27-05-2009, 10:20
سلام

یه فیلم از روی دوربین فیلمبرداری ریختم روی هارد. حالا این فیلمو می خوام روی دی وی دی بزنم که توی دستگاههای خونگی هم نمایش بده. چطور باید رایتش کنم؟
با چند نرم افزار مختلف مثه nero, Ulead movie maker و ... تست کردم اما هر بار ارور داده.
ممنون میشم راهنماییم کنین و عجله هم دارم !

mostafa1364f6
27-05-2009, 22:27
سلام
وقتی با نرو وی سی دی رایت کنی سی دی رو فاینالایز میکنه و در واقع آخرشو میبنده و دیگه نمیشه چیز دیگه ای روش رایت کرد کلآ وی سی دی رو فقط میشه روی سی دی خالی رایت کرد

گزينه مولتي س‍زن براي همين امر طراحي شده :13:ولي نميدونم چرا براي_R-dvd منفي كار نميكنه در ضمن اگه از يك سي دي ايميج بگيري و بخواي رايت كني حتما آخرش رو ميبنده:18:
با نرو بارنينگ روم بري بهتره تا اكسپرس حال به منوي File رفته و گزينه New را انتخاب کنيد و در قسمت Multisession گزينه start Muttisession را انتخاب نماييد در صورت ادامه گزينه دوم را انتخاب كنيد

parisa6628
28-05-2009, 00:17
سلام

یه فیلم از روی دوربین فیلمبرداری ریختم روی هارد. حالا این فیلمو می خوام روی دی وی دی بزنم که توی دستگاههای خونگی هم نمایش بده. چطور باید رایتش کنم؟
با چند نرم افزار مختلف مثه nero, Ulead movie maker و ... تست کردم اما هر بار ارور داده.

اگه از nero استفاده می کنی برو تو قسمت nero vision ... نوع فایلت هم dat باشه... به راحتی تو دستگاه های دی وی دی پلیر نشون می ده..

Ghaioom
28-05-2009, 09:25
سلام

مبدل VCD DVD Divx Xvid WMV dat AVI VOB - power video converter

تبدیل فرمت های ویدئویی به یکدیگر جهت ایجاد سازگاری با و تطابق با پخش کننده ها به یکی از کار های مهم برخی از کاربران کامپیوتر ها تبدیل شده است و این ناشی از فراوانی دستگاه های ضبط ویدوئویی و تنوع قابل توجه اینگونه وسایل باز می گردد.
Power Video Converter نرم افزاری ساده و همه کاره در زمینه تبدیل، ترکیب و جدا کردن File های ویدئویی می باشد که این نرم افزار توانایی تبدیل Format های تصویری AVI, MPEG, WMV, VCD, SVCD, DVD, VOB, DAT را دارا می باشد. از ویژگی های این نرم افزار می توان به سرعت بسیار بالا در تبدیلات، ظاهری بسیار ساده، توانایی تبدیل اکثر فرمت های تصویری به هم و … اشاره کرد.

قابلیت های کلیدی Power Video Converter 1.6.3:
- سرعت بسیار بالا در تبدیل format های تصویری به هم
- پشتیبانی از Format های : AVI, Divx, xvid, MPEG1, MPEG2, ASF, WMV, VOB, DAT
- توانایی تبدیل گروهی Format ها
- توانایی تبدیل تمام Format های پشتیبانی شده به Mpeg1
- توانایی تبدیل تمام Format های پشتیبانی شده به Mpeg2
- توانایی تبدیل تمام Format های پشتیبانی شده به VCD, SVCD, DVD در دو فرمت (PAL و NTSC)
- توانایی تبدیل تمام Format های پشتیبانی شده به DivX, XviD, MPEG-4
- توانایی تبدیل تمام Format های پشتیبانی شده به Format استاندارد File های تصویری ویندوز (WMV)
- توانایی ترکیب و به هم چسباندن کلیپ های تصویری
- توانایی برش و تکه تکه کردن کلیپ های تصویری
- توانایی ترکیب، تبدیل قسمت مشخصی از File های تصویری
- توانایی استخراج صدا از File های صوتی در Format های Wma ، Wav و Mp3
- توانایی استخراج و عکسبرداری از File های تصویری و ذخیره در فرمت BMP
- توانایی تبدیل دیسک های DVD به تمامی Format های پشتیبانی شده صوتی و تصویری و ذخیره آنها بر روی هارد دیسک

دانلود

حجم 2.52 مگابایت

پسورد فایل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ConvertXToDVD v3.1

ConvertXtoDVD نام نرم افزاریست که شما به وسیله این نرم افزار، به راحتی میتوانید فایلهای تصویری خود را تبدیل به DVD کرده و آن را بروی DVD خام خود رایت کنید.
به وسیله ConvertXtoDVD شما با چند کلیک میتوانید از فیلمهای مورد علاقه خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و آن را بروی هرگونه دستگاه پخش DVD خود، اجرا کرده و لذت ببرید.
ConvertXtoDVD بیشتر فرمتهای رایج را اعم از AVI & Mpeg, Mpeg, Mpeg4, MP4, VOB, WMV, DV را به DVD تبدیل میکند.
این نرم افزار فایلهای شما را بصورت فایلهای آماده رایت بروی DVD در میاورد و شما تنها با رایت کردن آنها بروی DVD میتوانید آن را در دستگاههای پخش خود ببنید.
ConvertXtoDVD برای تبدیل فایلهای AVI نیازی به نصب DIVX CODEC ندارد و خود نرم افزار این CODEC را نصب میکند.
وضوح تصویر میتواند به صورت خودکار یا دستی مطابق فایل اصلی تنظیم شود.
نرم افزار با فرمتهای PAL و NTSC سازگار است و چاپترها را به صورت خودکار میسازد.

خصوصیات نرم افزار :
پشتیبانی فرمتهای ویدیویی Convert AVI, Mpeg, Mpeg4, DivX, Xvid, MOV, WMV, WMV HD, DV, MKV, DVD و غیره.
توانایی ادغام کردن بیش از ۴ ساعت از قسمتهای مختلف فیلمها
پشتیبانی از فرمتهای صوتی AC3, DTS, PCM, OGG, MP3 و غیره
توانایی قرار دادن زیرنویس (.SRT .SUB/IDX .SSA) به همراه انتخاب رنگ، فونت و حالات نوشتاری (italic, bold)
انتخاب نوع فرمت NTSC, PAL, یا automatic و PULL-DOWN
توانایی انتخاب نوع نمایش تصویر Widescreen, Fullscreen یا خودکار
ساخت قسمتها (Chapter) بصورت دستی و خودکار
نمایش سریع جهت چک کردن و تصحیح اشتباهات
ذخیره ساختار DVD تبدیل شده بروی هارد یا رایت آن بروی DVD
موتور رایت قدرتمند و قابل اطمینان (با پشتیبانی تمامی انواع DVD)
تبدیل کننده پرسرعت و با کیفیت (تبدیل فیلم در کمتر از ۱ ساعت)
تنظیمات قابل تغییر برای کاربران حرفه ای
تنظیم سرعت و کیفیت تبدیل
کنترل منوی DVD (شروع اتوماتیک، تکرار و غیره)
ویرایش منوی DVD (پشت زمینه،رنگ،فونت)
ظاهری زیبا و متنوع (دارای تمها و ظواهر گوناگون)
پشتیبانی از چندین زبان
بهینه شده برای ویندوزهای ۲۰۰۰ و XP و ویستا

دانلود

حجم 15 مگابایت

پسورد فایل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mesdakh
29-05-2009, 10:55
سلام...برنامه اي داشتم به صورت IMG با كلون سيدي
رايت كردم روي سي دي...
مي خوام كپي كنم روي كامپيوتر نميشه..
لطفا نرم افزاري معرفي كنيد
كه سي دي اتوران را كپي كنه به هارد...ممنون.

parisa6628
29-05-2009, 23:16
واقعا کسی نمی دونه چه جوری میشه تو نرو فایلهای موزیک رو طوری رایت کرد که تو موزیک پلیر به یه ترتیب خاصی پخش کنه؟

کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککک

rw280s
30-05-2009, 08:47
واقعا کسی نمی دونه چه جوری میشه تو نرو فایلهای موزیک رو طوری رایت کرد که تو موزیک پلیر به یه ترتیب خاصی پخش کنه؟

کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککک

کاری که من میکنم اینه :
از اونجایی که موزیک پلیر فایلها رو بر حسب ترتیب اسم و شاخه میخونه
شما میتونی جلوی فولدرها - به ترتیب علاقه- 1 یا 2 بذاری مثلا 1shadmehr ، حالا توی هر فولدر هم اینکار رو میتونی انجام بدی
بعد از کار با نرو که رایت کنی به ترتیب پخش میشه
موفق باشید

rw280s
30-05-2009, 08:50
من یه پک DVD +Rw دارم که با هیچکدومش نمی تونم رایت کنم
جدا از کیفیت بد این دی وی دی وقتیکه Burn رو می زنم این پیغام میاد

و بعد از Yes این پیغام میاد که فضای دیسکت پر هست !!!

با خود نرم افزار Nero و همچنین با Clone در قسمت Erase کل دیسک رو هم پاک کردم و فرمت شده ولی باز این پیغام میاد و نمی تونم رایت داشته باشم
کسی میتونه کمک کنه؟

Ghaioom
30-05-2009, 16:41
تو نرم افزار ulead video studio هم یه قسمت Erase داره تو نسخه ی 9 و 10 فکر کنم هست. با این امتحان کن ببین چی میشه.
از نرم افزار های دیگه هم استفاده کنید.
یه سرچی تو گوگل بزنید.

shirinmdm
22-06-2009, 09:34
سلام

من هم با دی وی دی رایترم مشکل دارم

مشکل اینه که دی وی دی رایتر من دی وی دی فیلم رو باز میکنه اما دی وی دی های بازی رو تشخیص نمیده
و میگه که خالی هستن در حالیکه من مطمئن هستم که خام نیستن

خواهشآ زود جواب بدین
خیلی فوریه
مرسی

Sajad2006
26-06-2009, 08:51
سلام

مشکل اینه که دی وی دی رایتر من دی وی دی فیلم رو باز میکنه اما دی وی دی های بازی رو تشخیص نمیده

خواهشآ زود جواب بدین
خیلی فوریه
مرسی
منم همین مشکل رو با چنتا فیلم DVD دارم.
لطفا راهنمایی کنید!
یه سوال دیگه:
من گینگ گرفتم.
دی وی دی 9 گیگ هستند.
با هیچ برنامه ای نمی تونم ایمیج بگیرم.
یه راهنمایی می کنید!

LordMMD
26-06-2009, 11:35
سلام .
دوستان يك DVD‌ داشتم كه روش يك چيزهايي رايت كرده بودم قبلا و تهش باز بود.
امروز يك چيز ديگري رو روش رايت كردم اما حواسم نبود ، نميدونم Compilation رو Refresh‌ كرده بود يا چي كار كرده بود كه فقط فايل جديدم الان تو DVD هست و قبلي ها نيستند.
با NERO 7 رايت كردم.

بايد چي رو ميزدم تا اين طوري نشه ؟
و اين كه آيا الان ميشه فايل هاي قبلي رو بازيابي كرد ؟
رايترم SONY هست.

ممنون.

omid-p30
26-06-2009, 18:03
سلام. من میخوام تعداد زیادی فایل تصویری رو که حجم همه روی هم حدود 4 گیگ هست رو بریزم روی یک dvd .

اما در برنامه alcohol فقط یک قسمت image burner وجود داره که فایل های ایمیج رو باز میکنه. حالا این فایل ها رو چه طور بریزم روی dvd ?

بسیار متشکر.

[ali]
28-06-2009, 15:17
سلام

خواهشآ زود جواب بدین
خیلی فوریه
مرسی

هر چند احتمال موضوعی که در ادامه میگم کمه اما وجود داره بعضی بازی ها و یا موارد مشابه در منطقه ی جغرافیایی خاص کار می کنند شما این قسمت را بررسی کنید:

سلام. من میخوام تعداد زیادی فایل تصویری رو که حجم همه روی هم حدود 4 گیگ هست رو بریزم روی یک dvd .

اما در برنامه alcohol فقط یک قسمت image burner وجود داره که فایل های ایمیج رو باز میکنه. حالا این فایل ها رو چه طور بریزم روی dvd ?

بسیار متشکر.

سلام
بعضی نرم افزارها برای گرفتن ایمیج هستند بهتره از سایر نرم افزار های چون nero و یا okoker(اگر تایپش صحیح باشد) استفاده کنید و یا از خود ویندوز ویستا و یا xp کمک بگیرید با نرم افزارهای ساخت اتوران هم میتونید مجموعه ی خود را زیباتر کنید.

سلام .
دوستان يك DVD‌ داشتم كه روش يك چيزهايي رايت كرده بودم قبلا و تهش باز بود.
امروز يك چيز ديگري رو روش رايت كردم اما حواسم نبود ، نميدونم Compilation رو Refresh‌ كرده بود يا چي كار كرده بود كه فقط فايل جديدم الان تو DVD هست و قبلي ها نيستند.
با NERO 7 رايت كردم.

بايد چي رو ميزدم تا اين طوري نشه ؟
و اين كه آيا الان ميشه فايل هاي قبلي رو بازيابي كرد ؟
رايترم SONY هست.

ممنون.

سلام
مورد شما رایت در سکشن های متفاوت هست رایت در چند سکشن گاهی موجب میشود تا نتوانیم داده های قبلی را ببینیم اما نگران نباشید داده هایی را که روی cd/dvd-r رایت کردید حذف نخواهند شد چون عملا چنین امکانی برای -r وجود ندازد کافی است برای مشاهده ی فایل هایی که در سکشن دیگری رایت شده از نرم افزار isobuster یا نرم افزار شابه کمک بگیرید.

منم همین مشکل رو با چنتا فیلم DVD دارم.
لطفا راهنمایی کنید!
یه سوال دیگه:
من گینگ گرفتم.
دی وی دی 9 گیگ هستند.
با هیچ برنامه ای نمی تونم ایمیج بگیرم.
یه راهنمایی می کنید!

اول ببنید قفلی که در این مجموعه استفاده شده چیه بعد از نرم افزار مناسب کمک بگیرید از چه نرم افزارهایی استفاده کردید؟

Sajad2006
28-06-2009, 17:43
Nero و Clone و Alcohol از این سه تا استفاده کردم.

LordMMD
28-06-2009, 18:33
;3904601']
سلام
مورد شما رایت در سکشن های متفاوت هست رایت در چند سکشن گاهی موجب میشود تا نتوانیم داده های قبلی را ببینیم اما نگران نباشید داده هایی را که روی cd/dvd-r رایت کردید حذف نخواهند شد چون عملا چنین امکانی برای -r وجود ندازد کافی است برای مشاهده ی فایل هایی که در سکشن دیگری رایت شده از نرم افزار isobuster یا نرم افزار شابه کمک بگیرید.

ممنون.
من دنبال همين مورد بودم كه اشاره كرديد. isobuster [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته مورد از بحث section كه گفتيد نيست.
ايراد اينجا هست كه وقتي ميخواهي روي ديسكي كه تهش باز هست رايت كني ،‌ اگر فايل ها رو نشون بده ، يعني كه خوب ميخواي بعدا كه ديسك رو استفاده ميكني اون ها هم باشن (ديده بشن) اما وقتي توي nero فايل ها نباشن ، يعني نميخواي بعدا اون ها رو ببيني. نكته اين جاست كه يادم نبود چطوري فايل هاي قبلي رو بيارم.
يعني مشكل اتفاقي نبود.
اميدوارم منظورم رو رسونده باشم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ali]
29-06-2009, 14:58
Nero و Clone و Alcohol از این سه تا استفاده کردم.
از King_Cracker استفاده کنید.

Sajad2006
29-06-2009, 15:06
;3909397']از King_Cracker استفاده کنید.
اگه لینکشو بدید ممنون میشم.

ehsan_21297
03-07-2009, 18:34
سلام به همه بر نامه نرو من چند وقتیه با مشکل روبرو است به این شکل که موقع رایت کردن به خصوص در مورد دی وی دی گاهی وقتی اطلاعات رو اد می کنم درست رایت می کنه و گاهی ارور می ده سرعت رایتم هم 8x می ذارم تا حالا 4-5 تا دی وی دی رو خراب کرده پشت سر هم بنابراین فکر نکنم مشکل از دیویدی باشه برنامه رو هم دوباره از نو ریختم باز هم جواب نداد ویندوز رو هم تازه عوض کردم اگر دوستان می تونند خواهشا کمک کنند.با تشکر

LordMMD
03-07-2009, 20:09
سلام به همه بر نامه نرو من چند وقتیه با مشکل روبرو است به این شکل که موقع رایت کردن به خصوص در مورد دی وی دی گاهی وقتی اطلاعات رو اد می کنم درست رایت می کنه و گاهی ارور می ده سرعت رایتم هم 8x می ذارم تا حالا 4-5 تا دی وی دی رو خراب کرده پشت سر هم بنابراین فکر نکنم مشکل از دیویدی باشه برنامه رو هم دوباره از نو ریختم باز هم جواب نداد ویندوز رو هم تازه عوض کردم اگر دوستان می تونند خواهشا کمک کنند.با تشکر
شما با برنامه هاي ديگه امتحان كن.
اگر نشد احتمالا dvd رايترتون مشكل داره (قديميه ؟)

savej
09-07-2009, 02:03
باسلام؛
تصميم گرفتم يه کم سيستمم رو خلوت کنم و بعضي از اطلاعاتي که آرشيوي هستن روي DVD رايت کنم.
از برنامه Nero استفاده کردم فکر مي کنم Nero 6 باشه گزينه DVD رو از بالا انتخاب کردم و بعد هم Data رو .
اما وقتي add ميکنم فايلهاي عکس، که حدود 105MB رو خيلي زياد نشون ميده ( حدود 70000MB)!!!!!
اي.. يعني چه؟؟!!

آنان که با زندگي ميسازند، زندگي را ميبازند. با زندگي نساز ،​آن را بساز...

ahriman323
09-07-2009, 22:53
من چندتا فیلم دانلود کردم با فرمت avi
خواستم رو cd رایتشون کنم ولی از 700 مگ بیشتر شدن در حالی که خودشون 700 هستن تو پی سی
حالا چجوری بزنم تو دوتا cd که رو ی ضبط سیدی معمولی پخش بشن؟فرمت avi پخش میشه رو پخش های معمولی؟

Pedram Tanha
13-07-2009, 18:18
سلام دوستان

من با یه مشکلی مواجه شدم یه فایب تورنت دانلود کردم پسوندش هست CSO

قاعدتا باید فایل ایزو باشه واسه رایت، اما حالا نمی دونم چی کارش کنم

می تونین لطفا کمکم کنین

مرسی

مروارید30
13-07-2009, 19:36
با سلام خدمت دوستان .

من چند تا فیلم با فرمت Wmv دارم . میخوام تو dvd رایت بزنم که تو دستگاه dvd player بخونه . لطفا کمکم کنید .

رفتم تو قسمت video/picture بعدش مسیر dvd-video file بعد قسمت add رو زدم ولی وقتی رو پوشه فیلم کلیک می کنم فیلم رو نشون نمی ده فکر کنم فرمتشونو نمی خونه لطفا نحوه کامل رایت زدن فیلم تو dvd و اجراش تو دستگاه رو توضیح دهید .

اگه فایل wmv نیاز به تبدیل به فرمت های دیگر را دارد لطفا کد نرم افزار رو واسه دانلود بذارید .

سریعتر پاسخ دهید .

Ghaioom
14-07-2009, 05:46
با سلام خدمت دوستان .

من چند تا فیلم با فرمت Wmv دارم . میخوام تو dvd رایت بزنم که تو دستگاه dvd player بخونه . لطفا کمکم کنید .

رفتم تو قسمت video/picture بعدش مسیر dvd-video file بعد قسمت add رو زدم ولی وقتی رو پوشه فیلم کلیک می کنم فیلم رو نشون نمی ده فکر کنم فرمتشونو نمی خونه لطفا نحوه کامل رایت زدن فیلم تو dvd و اجراش تو دستگاه رو توضیح دهید .

اگه فایل wmv نیاز به تبدیل به فرمت های دیگر را دارد لطفا کد نرم افزار رو واسه دانلود بذارید .

سریعتر پاسخ دهید .
سلام
شما برای اینکار فکر کنم پسوند رو به vob تبدیل کنید.
تو گوگل جستجو کنید تبدیل فایل ویدیویی به vob
چندین نرم افزار میاد.

orlan2magic_66
03-08-2009, 14:19
با نرم افزار Imtoo dvd convertor میشه به Vob تبدیل کرد

orlan2magic_66
03-08-2009, 14:20
دوستان چه جوری میشه مثلا 4 تا dvd فیلم که هر کدوم 1 گیگ هستند رو توی یک dvd رایت کرد؟

LordMMD
04-08-2009, 05:32
بايد تبديل كنيد به DivX

البته اگر بخواهيد كه با فرمت DVD ذخيره كنيد كيفيت فيلم ها رو بايد پايين بياريد‌ (بلد نيستم اين رو)

orlan2magic_66
04-08-2009, 12:50
بايد تبديل كنيد به DivX

البته اگر بخواهيد كه با فرمت DVD ذخيره كنيد كيفيت فيلم ها رو بايد پايين بياريد‌ (بلد نيستم اين رو)

من یک بار به avi یک بار هم به vob کانورت کردم اما dvd video نمیشه رایت کرد
لطفا راهنمایی کنید

armin15000
06-08-2009, 11:19
با سلام

چطور ميشه بدون نياز به نرم افزار اطلاعات موجود بر روي هارد اعم از فيلم وغيره را بر روي dvd كپي كرد يعني به همون شكل و فرمتي كه داخل هارد هستند بريزيم رو dvd ؟ همانطور كه ميشه رو cd ريخت؟

majid_n
13-08-2009, 20:58
سلام
دی وی دی پرینکو منفی 16 ایکس رو برا رایت از دی وی دی دیگه می زارم تو دستگاه اما پس از یک درصد رایت شدن ارور
power calibration میده به نضر شما چه مشکلی هست .البته قبلا منفی هم رایت کردم . ولی حالا .....

Ghaioom
21-08-2009, 08:30
با سلام

چطور ميشه بدون نياز به نرم افزار اطلاعات موجود بر روي هارد اعم از فيلم وغيره را بر روي dvd كپي كرد يعني به همون شكل و فرمتي كه داخل هارد هستند بريزيم رو dvd ؟ همانطور كه ميشه رو cd ريخت؟

سلام برای رایت بدون نرم افزار روی cd: کلیک راست روی فایلی که میخوای رایت کنی بعد send to گزینه cd یا dvd رایتر هست انتخاب کن بعد برو تو درایو cd یا dvd اونجا میشه رایت کرد در سمت چپ بالا write these files to cd نوشته اونو بزن برای dvd هم شاید اینطوری نوشته باشه من که dvd رو تا حالا اینطوری رایت نکردم ولی cd رو رایت کردم.

rozbeh85
22-08-2009, 20:57
سلام رفقا
دوستان من با Nero Cover Designer یک عکس واسه قابلیت LightScribe درست کردم
حالا نمیدانم چه شکلی رو دی وی دی حکش کنم
یعنی چجوری؟
میدانم دی وی دی رو باید برعکس گذاشت ولی کجا باید تنظیم کرد نمیدانم
من LightScribe رو از سایتش م گرفتم و نصب کردم
ممنون

LordMMD
23-08-2009, 05:53
ممنون.
من دنبال همين مورد بودم كه اشاره كرديد. isobuster [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته مورد از بحث section كه گفتيد نيست.
ايراد اينجا هست كه وقتي ميخواهي روي ديسكي كه تهش باز هست رايت كني ،‌ اگر فايل ها رو نشون بده ، يعني كه خوب ميخواي بعدا كه ديسك رو استفاده ميكني اون ها هم باشن (ديده بشن) اما وقتي توي nero فايل ها نباشن ، يعني نميخواي بعدا اون ها رو ببيني. نكته اين جاست كه يادم نبود چطوري فايل هاي قبلي رو بيارم.
يعني مشكل اتفاقي نبود.
اميدوارم منظورم رو رسونده باشم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امتحان كردم Isobuster رو ،
اما نشد، هموني رو كه خود ويندوز نشون ميده اون هم فقط همون فايل ها رو نشون ميده.

راه ديگه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

momo
26-08-2009, 12:29
دوستان من چند تا فیلم با پسوند AVI دارم چطوری میتونم اینارو روی یک DVD رایت کنم به صورتی که دستگاه سینمای خانگی نشونشون بده؟
از کدوم نرم افزار باید استفاده کنم؟
آیا میتونم به Divix تبدیلشون کنم و بعد رایت کنم که سینما بخونه ؟اگه میشه کدوم نرم افزار این کارو انجام میده

Sajad2006
26-08-2009, 18:21
دوستان من چند تا فیلم با پسوند AVI دارم چطوری میتونم اینارو روی یک DVD رایت کنم به صورتی که دستگاه سینمای خانگی نشونشون بده؟
از کدوم نرم افزار باید استفاده کنم؟
آیا میتونم به Divix تبدیلشون کنم و بعد رایت کنم که سینما بخونه ؟اگه میشه کدوم نرم افزار این کارو انجام میده
از Nero Vision استفاده کن!

alex_pk
27-08-2009, 20:45
سلام دوستان

من یه دی وی دی فیلم دارم میخوام ازش کپی بگیرم ولی موقع کپی همون اولش میگه دیسک خام مورد نظر به اندازه کافی جا نداره

خوب اول فکر کردم مشکل از دیسک خامه
با سه نوع دیسک تست کردم
etec
Tgate
Black Princo
که همگی DVD-R هستن.(در حالی که این نوع دیسک رو پشتیبانی میکنه و سورس اصلی هم DVD _R)

ولی باز هم مشکل پابرجا بود.
گفتم شاید مشکل از برنامه باشه با نرو 9 و Alcohol 120% هم تست کردم باز هم مشکل حل نشد.

در آخر گفتم شاید مشکل از رایتر باشه هم با رایتر پی سی تست کردم( Liteon) و هم با دو تا داپلی با رایتر سوزوکی.
تو داپلی کیتور ارور Target Overflow میزد.

حالا بنظرتون مشکل چیه؟
یکی از دوستان گفت مشکل با یه دیسک خام دیگه حل میشه.(فقط بعضی دیسک ها کار میکنن)

ایمیج هم گرفتم و بعد خواستم رایت کنم باز هم ارور میداد.فقط ارور اینکه مقصد فضای کافی نداره
دیسک فیلمه.
تنظیمات overburn تو نرو 9 کجاست؟

مرسی.:10:

Masоud
27-08-2009, 21:39
سلام دوستان

من یه دی وی دی فیلم دارم میخوام ازش کپی بگیرم ولی موقع کپی همون اولش میگه دیسک خام مورد نظر به اندازه کافی جا نداره

خوب اول فکر کردم مشکل از دیسک خامه
با سه نوع دیسک تست کردم
etec
Tgate
Black Princo
که همگی DVD-R هستن.(در حالی که این نوع دیسک رو پشتیبانی میکنه و سورس اصلی هم DVD _R)

ولی باز هم مشکل پابرجا بود.
گفتم شاید مشکل از برنامه باشه با نرو 9 و Alcohol 120% هم تست کردم باز هم مشکل حل نشد.

در آخر گفتم شاید مشکل از رایتر باشه هم با رایتر پی سی تست کردم( Liteon) و هم با دو تا داپلی با رایتر سوزوکی.
تو داپلی کیتور ارور Target Overflow میزد.

حالا بنظرتون مشکل چیه؟
یکی از دوستان گفت مشکل با یه دیسک خام دیگه حل میشه.(فقط بعضی دیسک ها کار میکنن)

ایمیج هم گرفتم و بعد خواستم رایت کنم باز هم ارور میداد.فقط ارور اینکه مقصد فضای کافی نداره
دیسک فیلمه.
تنظیمات overburn تو نرو 9 کجاست؟

مرسی.:10:
سلام

فکر کنم با زدن کلید F5 تنظیماتش بیاد(البته فکر کنم ، دقیق یادم نیست خلاصه یا F4 یا F5)

موفق باشید :40:

alex_pk
27-08-2009, 22:26
سلام
نه این دکمه ها کار نکردن.
یه کلید بود CTRL + F5 که فقط مشخص میکرد ساپورت میکنه یا نه این overburn رو.

الان این نرو 9 کلا ظاهرش فرق کرده و اصلا مشخص نیست چی به چیه.

alex_pk
29-08-2009, 11:59
هنوز هم چشم به یاری دوختیم : دی

LordMMD
29-08-2009, 14:43
هنوز هم چشم به یاری دوختیم : دی
احتمالا چارش هزار تومن باشه كه يك DVD9 بگيريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alex_pk
29-08-2009, 16:07
نه مشکل این نیست
آخه همین رو چجوری تو دیسک 4.7 جا دادن؟

اینرو کسی برام فرستاد که خودش هم از یکی دیگه گرفته بود و رایت کرد بهم داد
حالا هر دیسکی تست میکنم رایت نمیشه.
بعد حجمش از یک دی وی دی فقط 1 مگ بیشتره!

MNMClub
13-09-2009, 12:14
بهترين نرم افزار براي ساخت منوي دي وي دي چيه-مثلا اين دي وي دي هايي كه 10تا فيلم دارن و از منو فيلم ها رو انتخاب ميشه كرد.

LordMMD
14-09-2009, 04:54
آيا براي تميز كردن لنز dvd writer چيز و يا راهكار خاصي هست ؟
يادمه براي بعضي دستگاه ها يك ديسك مانندي به همراه يك مايعي كه نميدونم الكل بود يا نه وجود داشت.
كسي تجربه اي داره ؟!

Sajad2006
14-09-2009, 09:10
بهترين نرم افزار براي ساخت منوي دي وي دي چيه-مثلا اين دي وي دي هايي كه 10تا فيلم دارن و از منو فيلم ها رو انتخاب ميشه كرد.
nero vision یا خود نرو برنامه ی خوبی هست

MNMClub
14-09-2009, 22:22
nero vision یا خود نرو برنامه ی خوبی هست

بايد جدا نصب بشه يا روي خود نرو هست؟؟نروم ورژن 6

momo
15-09-2009, 20:56
دوستان این دیویدی های سریال جومونگ که فایلاش پسوند POB دارند چه فرمتی هستند و با چه نرم افزاری رایت شده ان ؟چون DVD پلیر هم اونارو می خونه

Sajad2006
15-09-2009, 21:20
بايد جدا نصب بشه يا روي خود نرو هست؟؟نروم ورژن 6
رو 7 8 9 هست 6 رو نمیدونم!

police-force
18-09-2009, 21:52
دوستان می‌خواستم بپرسم سی‌ دی های‌ آهنگهای صوتی که تو بازار هست که توسط کمپانی های پخش آهنگ عرضه شده با چه فرمتی هست و با چه برنامه‌ای رایت شده که تو پلیر ماشین میخونه البته من با فرمت mp3 امتحان کردم erorr میده اما فقط سی‌ دی‌های اورجینال رو که توسط کمپانی عرضه شده رو قبول و پخش می‌کنه

اگه کمکم کنید ممنون میشم :11:

Sajad2006
18-09-2009, 22:39
دوستان می‌خواستم بپرسم سی‌ دی های‌ آهنگهای صوتی که تو بازار هست که توسط کمپانی های پخش آهنگ عرضه شده با چه فرمتی هست و با چه برنامه‌ای رایت شده که تو پلیر ماشین میخونه البته من با فرمت mp3 امتحان کردم erorr میده اما فقط سی‌ دی‌های اورجینال رو که توسط کمپانی عرضه شده رو قبول و پخش می‌کنه

اگه کمکم کنید ممنون میشم :11:
اینارو Audio CD میزنن فکر کنم فرمتشم cdr بود!
با نرو میتونی در این حالت رایت کنی!

dany_3p4u
05-10-2009, 21:42
سلام
من یک سی دی دارم که حجمش را 440 مگ زده
ولی همچین که وارد درایو سی دی می شه حجم را 32 گیگ نشون می ده !
این باعث می شه نتونم ازش ایمیج بگیرم
راه حل چیه>؟

Ghaioom
06-10-2009, 07:54
سلام
من یک سی دی دارم که حجمش را 440 مگ زده
ولی همچین که وارد درایو سی دی می شه حجم را 32 گیگ نشون می ده !
این باعث می شه نتونم ازش ایمیج بگیرم
راه حل چیه>؟
اگه از nero استفاده میکنی نسخه ش رو عوض کن یا با یه برنامه رایت دیگه امتحان بکن.

dany_3p4u
06-10-2009, 16:48
نه از نرو استفاده نمی کنم .
چند تا برنامه مختلف را امتحان کردم
همگی می خوان 32 گیگ را ایمیج بگیرن نه 400 مگ را

sarveboland
13-10-2009, 11:16
فوائد image گرفتن از سی دی چیه ..اگه فیلم نباشه ..بازم نیازه ایمیج بگیریم؟

بهترین نرم افزار ایمیج گرفتن چیه؟

Ghaioom
13-10-2009, 11:28
فوائد image گرفتن از سی دی چیه ..اگه فیلم نباشه ..بازم نیازه ایمیج بگیریم؟

بهترین نرم افزار ایمیج گرفتن چیه؟

ایمیج گرفتن برای این خوبه که اگه سی دی بازی داشته باشی و مال خودت نباشه میتونی با ایمیج گرفتن ازش تو کامپیوترت داشته باشی :31:
برای بازی یا نرم افزار خوبه ایمیج گرفتن.
بیشتر نرم افزار های رایت هم ایمیج میگیرن با nero هم میتونی.