PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كپي كردن يه برنامه از king 2007

KILLER_PANT
29-11-2007, 20:56
با سلام به همه دوستان
من سري جديد King رو دارم (king 2007(
نميدونم ديديد چه جوري طراحي شده يا نه
يه autorun ‌داره كه فقط بوسيله اون ميشه برنامه ها رو نصب كرد
داخل dvd كه ميرم همون پوشه ها هستند (به نام برنامه ها) ولي فايل setup ندارند و فقط readme ‌و serial برنامه توش هست
من چه جوري ميتونم يه برنامه خاص رو كپي كنم؟
در ضمن نميخوام image از dvd بگيرم چون فقط به يه برنامش نياز دارم
فايلهاي سيستميم هم show ‌كردم ولي چيزي نيست
اگه برنامه اي هست كه ميشه قفلش رو شكست معرفي كنيد
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

mahdi7610
29-11-2007, 21:58
با سلام به همه دوستان
من سري جديد King رو دارم (king 2007(
نميدونم ديديد چه جوري طراحي شده يا نه
يه autorun ‌داره كه فقط بوسيله اون ميشه برنامه ها رو نصب كرد
داخل dvd كه ميرم همون پوشه ها هستند (به نام برنامه ها) ولي فايل setup ندارند و فقط readme ‌و serial برنامه توش هست
من چه جوري ميتونم يه برنامه خاص رو كپي كنم؟
در ضمن نميخوام image از dvd بگيرم چون فقط به يه برنامش نياز دارم
فايلهاي سيستميم هم show ‌كردم ولي چيزي نيست
اگه برنامه اي هست كه ميشه قفلش رو شكست معرفي كنيد
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
سلام دوست عزیز

من خودم autorun درست می کنم و در واقع از این روش هم استفاده کرده ام .

این کار را با برنامه CDSecure انجام می دن این برنامه می یاد و فایلهای exe برنامه ها را به صورتی در میاره که دیگه exe نیستند و شما قادر نخواهید بود از داخل سی دی اونا را اجرا کنید و حتما برای نصب برنامه باید از اتوران اون استفاده کنید .

ولی نمی دونم می شه فایل exe اونارا پیدا کرد یا نه فقط بگم که فایل exe برنامه ها مخفی نشدن فقط این برنامه اونارا به صورتی که داخل سی دی مشاهده کردید در اورده .

خیلی روش باهالی هستش من خودم زیاد ازش استفاده می کنم

KILLER_PANT
30-11-2007, 00:43
سلام دوست عزیز

این کار را با برنامه CDSecure انجام می دن این برنامه می یاد و فایلهای exe برنامه ها را به صورتی در میاره که دیگه exe نیستند و شما قادر نخواهید بود از داخل سی دی اونا را اجرا کنید و حتما برای نصب برنامه باید از اتوران اون استفاده کنید .

ولی نمی دونم می شه فایل exe اونارا پیدا کرد یا نه فقط بگم که فایل exe برنامه ها مخفی نشدن فقط این برنامه اونارا به صورتی که داخل سی دی مشاهده کردید در اورده .

ممنون كه جواب دادي
ولي اگه ميشد در اورد exe زو عالي ميشئد

winxp
30-11-2007, 06:53
سلام دوست عزیز

سلام عزیزم

ببینم , ایا نمیشه دوباره با همون Cd secure ست اپ رو برگردوند ؟

این طوری که شما گفتین این برنامه میاد setup رو decode میکنه و باید بشه توسط خودش برگردوند

درست گفتم ؟ :46:

برا اتوران سازی بهترین نرم افزار چیه ؟

منم یه مدت خوره ی multi media builder شده بودم ولی بازم دستت بسته بود

هیچی مثل برنامه نویسی خوب نیست

برنامه نویسی اگه بلد باشی میتونی بهترین auto run هارو درست کنی

یه هر حال سرگرمیه خوبیه

mahdi7610
30-11-2007, 13:19
سلام عزیزم

ببینم , ایا نمیشه دوباره با همون Cd secure ست اپ رو برگردوند ؟

این طوری که شما گفتین این برنامه میاد setup رو decode میکنه و باید بشه توسط خودش برگردوند

درست گفتم ؟ :46:

برا اتوران سازی بهترین نرم افزار چیه ؟

منم یه مدت خوره ی multi media builder شده بودم ولی بازم دستت بسته بود

هیچی مثل برنامه نویسی خوب نیست

برنامه نویسی اگه بلد باشی میتونی بهترین auto run هارو درست کنی

یه هر حال سرگرمیه خوبیه

سلام
راستش امتحان نکردم ببینم می شه با همون برنامه ستاپ را برگردوند یا نه اخه خیلی امکانات نداره یه برنامه خیلی ساده هستش . و فکر نکنم بشه با اون برنامه بر گردوند من که ندیدم .

برا اتوران سازی بهترین برنامه همون مولتی مدیا بیلدر هستش چون خیلی کامله .
و محیط برنامه نویسی هم داره .

و برنامه نویسی اون هم بیشتر اسکریپت نویسی البته در حد حرفه ای بلد نیستم ولی می خوام حتما یاد بگیرم.

ولی من از برنامه هایی مثل real draw و CDMenu هم کمک گرفتم اخه اگه بخوای اتوران حرفه ای درست کنی باید از برنامه های دیگه هم کمک بگیری .

winxp
30-11-2007, 23:28
سلام مهدی جان

من حدود یه سال با multi media builder کار کردم و با برنامه نویسیش هم اشنا شدم

کلا اسکریپت نویسی جزو ملزومات کامپیوتر حساب میشه

همه نرم افزارها این زبان رو suport میکنن

میتونی از رو Sampel های خود برنامه بهترین کمک رو بگیری

یه تمرین : برو یه اتوران درست که cd رو که میزاری ازت پسوورد بخواد

فقط با خود نرم افزار و توسط همون اسکریپت نویسی

ولی برنامه نویسی یه چیز فراره و کار نکنی فراموش میکنی

به نظر من مهندس کامپیوتر کسی هستش که با همه علوم کامیپیوتر اشنا باشه

من انیمیشن , برنامه نویسی و شبکه بلد نیستم و همیشه اعصابم به هم ریخته اس

به هر حال موفق باشی

mahdi7610
01-12-2007, 14:11
سلام راستش قبلا یه البوم درست کرده بودم که به صورت اتوران بود و 30 صفحه بود و برای وارد شدن به اتوران در صفحه اول اون باید پسوورد وارد می کردی . و اگه پسوورد را بهش نمی دادی یا اشتباه می دادی به هیچ عنوان نمی تونستی البوم را ببینی . در ضمن من خیلی وقته که با این برنامه دیگه کار نکردم و یکم بعضی جاهاش را فراموش کردم ولی بازم می خوام شروع کنم . پس می شه بهش پسوورد گذاشت .

hose
04-12-2007, 10:27
دوستان چرا خودتونو اینقدر به زحمت میندازید......شما می تونید برنامه Iso Buster البته ورژن جدیدش رو گیر بیا ر بعد با یه برنامه ای که می تونه مسیر فایل های در حال اجرا رو نشون میده......اجرا کن بعد فایل مورد نشر کلیک کن تا مسیر رو توی برنامه مورد نظر نشون بده بعدش با برنامه ایزوباستر به همون مسیر برو و فایلی که مخفیش کرده رو اکستراد کن

hose
04-12-2007, 10:30
سلام راستش قبلا یه البوم درست کرده بودم که به صورت اتوران بود و 30 صفحه بود و برای وارد شدن به اتوران در صفحه اول اون باید پسوورد وارد می کردی . و اگه پسوورد را بهش نمی دادی یا اشتباه می دادی به هیچ عنوان نمی تونستی البوم را ببینی . در ضمن من خیلی وقته که با این برنامه دیگه کار نکردم و یکم بعضی جاهاش را فراموش کردم ولی بازم می خوام شروع کنم . پس می شه بهش پسوورد گذاشت

اینم راحت میشه پسورد فایلتو گیر بیاری اگه تو اینرنت سرچ کنی پیدا می کنی فکر کنم با برنامه Hex Editor میشه فقط با بلد باشی رو گدوم قسمت کار کنی

mahdi17729
05-12-2007, 10:02
شما در مورد همه چیز میگین بجز راه حل این مشکل ؟
فکر کنم همه ( البته اونایی که cd king جدید رو گرفتن) با این مشکل روبرو هستن.
اگه یکی لطف کنه بگه چطوری میشه فایل های setup رو کپی کرد خیلی ممنون میشم