PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا از نرم افزار هایی با عنوان Registry Cleaner استفاده می کنید؟

BlueGen
29-11-2007, 17:42
درود بر همه دوستان گرامی

لطفا بفرمائید آیا از نرم افزارهایی تحت عنوان Registry Cleaner مانند Registry Mechanic که برای پاک سازی و تعمیر رجیستری ویندوز کاربرد دارنداستفاده می کنید یا خیر.

با سپاس

my friend
29-11-2007, 19:47
دوست عزیز ، جای این تاپیک تو بخش نرم افزار هست...
توصیه ای که میتونم بکنم اینه که به هیچ وجه از این نرم افزار ها استفاده نکنید!!!

peyman_nn
29-11-2007, 20:29
این چه طرز حرف زدن با تازه واردهاست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

my friend
29-11-2007, 20:54
مگه چه جوری حرف زدم؟
گفتم جاش اینجا نیست و یه توصیه هم کردم....

Hazy
29-11-2007, 21:54
ها! به اين خوبي حرف زده بهش چرا گير ميديد؟!

peyman_nn
29-11-2007, 23:36
بد نبود ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوخی کردم

K A R I M I
29-11-2007, 23:51
دوست عزیز ، جای این تاپیک تو بخش نرم افزار هست...
توصیه ای که میتونم بکنم اینه که به هیچ وجه از این نرم افزار ها استفاده نکنید!!!
ببخشید
میتونم دلیلش رو بپرسم ؟

peyman_nn
29-11-2007, 23:55
ببخشید
میتونم دلیلش رو بپرسم ؟

خیر
چون اونم جاش تو انجمن نرم افزاره :27:

Balrog
30-11-2007, 00:28
ببخشید
میتونم دلیلش رو بپرسم ؟
دليلش اينه كه ايجاد مشكل مى‌كنن. بعضى برنامه‌ها براى حذف كليد‌هاى زائد، رجيسترى رو به صورت سطحى اسكن مى‌كنن (مثل TuneUp Utilities) و در مقايسه با اون برنامه‌هايى كه اسكن عميق انجام مى‌دن بيشتر مى‌شه بهشون اطمينان كرد. اما احتياط واجب اينه كه از همين‌ها هم استفاده نشه! بهتر اينه كه رجيسترى رو خودمون تميز نگه داريم.

K A R I M I
30-11-2007, 03:22
ولی من زیاد به این امر معتقد نیستم ،
چون من کتاب کامل آقای پیتر نرتون رو درباره ویندوز xp خوندم و ایشون در یک مبحثی ذکر کردند که چگونه خودمون رجیستری رو تمییز نگه داریم و به کلی از کلید های رجیستری اشاره کرده بودند که باید حذفشون بکنیم ( به طور دستی ) و در آخر فکر کنم که برنامه Reg Cleaner رو هم معرفی کرده بودند و ...
من خودم از تن آپ استفاده میکنم تا حالا هم مشکلی برای سیستمم به وجود نیومده ( اصلا بعد از استفاده ویندوز زنده میشه ) نه تنها من بلکه همه دوستانم که از این برنامه استفاده می کنند ازش راضی هستند ...

majid-ar
30-11-2007, 03:31
درود بر همه دوستان گرامی

لطفا بفرمائید آیا از نرم افزارهایی تحت عنوان Registry Cleaner مانند Registry Mechanic که برای پاک سازی و تعمیر رجیستری ویندوز کاربرد دارنداستفاده می کنید یا خیر.

با سپاس

من که استفاده نمیکنم.

چون معمولا هر 6 ماه یه دفعه با ویندوزم مشکل پیدا میکنم که اونم راه حلش اینه :

format c: /q
:27:

Mehran NZ
30-11-2007, 12:16
يه سوال حاشيه اي ببينم مجيد جان اين عبارت /q ديگه واسه چي بيده؟

majid-ar
30-11-2007, 13:37
يه سوال حاشيه اي ببينم مجيد جان اين عبارت /q ديگه واسه چي بيده؟

سریع فرمت میکنه.سر سه سوت.

ولی برای پاک کردن همیشگی امنیت نداره.چون اطلاعات پاک شده راحت بر میگرده.

BlueGen
01-12-2007, 01:11
سلام

دوستان از لطفتون ممنونم.
از دوستانی که تو نظر سنجی شرکت نکردن خواهش می کنم شرکت کنن تا نتیجه دقیقتر باشه. برام خیلی مهمه.

مرسی

Mehran NZ
01-12-2007, 02:06
سریع فرمت میکنه.سر سه سوت.

اهان پس همون quick format خودمون هستش دمت گرم خيلي بكارم مياد

سلام

دوستان از لطفتون ممنونم.
از دوستانی که تو نظر سنجی شرکت نکردن خواهش می کنم شرکت کنن تا نتیجه دقیقتر باشه. برام خیلی مهمه.

مرسی
چرا برادر مگه چي شده كه اينقدر برات مهمه ؟
تازه اين نظر سنجي هم كه هدف خاصي رو دنبال نمي كنه كه بخواي به نتيجه خاصي برسي!
يا شايد هم دنبال مي كنه و من نمي بينم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BlueGen
02-12-2007, 00:32
چرا برادر مگه چي شده كه اينقدر برات مهمه ؟

دوست عزیز من می خوام یه پروژه ی نرم افزاری شروع کنم، برای همین می خوام ببینم میزان استفاده از همچین برنامه هایی چقدره.

با سپاس

majid-ar
02-12-2007, 00:50
دوست عزیز من می خوام یه پروژه ی نرم افزاری شروع کنم، برای همین می خوام ببینم میزان استفاده از همچین برنامه هایی چقدره.

با سپاس

ببخشید فضولی میکنم.ولی بعید میدونم بشه از این جور کارا برداشت مالی خوبی کرد توی ایران.

الان برای کارای نرم افزاری بهترین کار گرفتن پروژه از شرکتا و موسسات و ... هست.که البته سخته یکم.ولی پول بدی توش نیست اگه یکم آدم زرنگ باشه.

البته اگه برای مسئله مالی هست.برای کار دانشجویی که فرق میکنه.

در هر صورت موفق باشید.

BlueGen
02-12-2007, 01:06
ببخشید فضولی میکنم.ولی بعید میدونم بشه از این جور کارا برداشت مالی خوبی کرد توی ایران.

الان برای کارای نرم افزاری بهترین کار گرفتن پروژه از شرکتا و موسسات و ... هست.که البته سخته یکم.ولی پول بدی توش نیست اگه یکم آدم زرنگ باشه.

البته اگه برای مسئله مالی هست.برای کار دانشجویی که فرق میکنه.

در هر صورت موفق باشید.

خواهش می کنم. خوشحال شدم نظرتون رو گفتید.

من می خوام یه نرم افزار رایگان طراحی کنم که هرکس دلش خواست بخره. در غیر این صورت هیچ محدودیتی نداشته باشه. یعنی اگه کاربر دلش نخواست پول بده بتونه بدون هیچ محدودیتی استفاده کنه.

به نظر شما اگه این نرم افزار از طریق وبسایت به صورت جهانی منتشر بشه چی؟ تعداد کاربراش تا چه حدی می تونه باشه؟

از کاربران محترم هم خواهش می کنم نظرشون رو بگن تا نتیجه دقیق تر بشه.

Mehran NZ
02-12-2007, 01:22
اهان خوب زودتر مي گفتي بنظر من كه كار خيلي خوبي هستش
چون گيريم هيچ كسي هم از نرم افزارت استفاده نكنه خودت كلي تجربه پيدا مي كني كه خيلي ارزش داره
از نظر من حتما اين كار و بكن

BlueGen
02-12-2007, 01:40
اهان خوب زودتر مي گفتي بنظر من كه كار خيلي خوبي هستش
چون گيريم هيچ كسي هم از نرم افزارت استفاده نكنه خودت كلي تجربه پيدا مي كني كه خيلي ارزش داره
از نظر من حتما اين كار و بكن

از لطفتون ممنونم.

من این پروژه رو 5 روزه شروع کردم و به احتمال زیاد تا آخر ماه نسخه اولش آماده می شه. دلیل اینکه نرم افزاری با این کاربرد انتخاب کردم هم ، این بود که تو سایت های دانلود دیدم تعداد خیلی زیادی کاربر داره.

چون می خواستم بدونم که آیا واقعا کاربر این نرم افزارها زیاده یا خیر فقط تبلیغاته از شما خواهش کردم نظرتون رو بگید.

majid-ar
02-12-2007, 01:51
خواهش می کنم. خوشحال شدم نظرتون رو گفتید.

من می خوام یه نرم افزار رایگان طراحی کنم که هرکس دلش خواست بخره. در غیر این صورت هیچ محدودیتی نداشته باشه. یعنی اگه کاربر دلش نخواست پول بده بتونه بدون هیچ محدودیتی استفاده کنه.

به نظر شما اگه این نرم افزار از طریق وبسایت به صورت جهانی منتشر بشه چی؟ تعداد کاربراش تا چه حدی می تونه باشه؟

از کاربران محترم هم خواهش می کنم نظرشون رو بگن تا نتیجه دقیق تر بشه.

آهان.فکر خیلی خوبیه.

ضمن این که فکر کنم اگه به دو زبان فارسی و انگلیسی باشه هم بتونه کاربرای خارجی رو هم جذب کنه.

BlueGen
04-12-2007, 23:06
آهان.فکر خیلی خوبیه.

ضمن این که فکر کنم اگه به دو زبان فارسی و انگلیسی باشه هم بتونه کاربرای خارجی رو هم جذب کنه.

سپاسگذارم.
زبان های فارسی، انگلیسی و آلمانی رو در مرحله اول خواهد داشت.

BlueGen
04-12-2007, 23:09
دوستان لطفا اگه زحمتی نیست شما هم نظرتون رو بگید.

مرسی

Ar@m
04-12-2007, 23:29
من که استفاده نمی کنم و فکر هم نمی کنم زیاد استفاده عمومی داشته باشه
دلیلشم مشخصه دیگه تا مشکلی برات پیش نیاد دنبال این چیزا نمی ری که
تازه پیش هم بیاد خودت می ری دخل رجیستری رو در می یاری بعدشم فوقش می گی غلط کردم ویندوز رو دوباره نصب می کنی !!!!!!!

BlueGen
05-12-2007, 00:02
تازه پیش هم بیاد خودت می ری دخل رجیستری رو در می یاری بعدشم فوقش می گی غلط کردم ویندوز رو دوباره نصب می کنی !!!!!!!

دوست عزیز سپاسگذارم نظرتون رو گفتید. فقط لطفا دوستانی که نظر می دهند تو نظرسنجی هم شرکت کنن.

Morteza4SN
06-12-2007, 03:53
من يه نرم افزار با حال به اسم Absolute Uninstaller دارم كه يه قسمت هم تحت عنوان Registry Cleaner داره كه البته زياد ازش استفاده نمي كنم چون تغيير زيادي احساس نمي كنم
ولي كلا با خود اين نرم افزار Absolute Uninstaller خيلي حال ميكنم ؛ حتما امتحانش كنيد
از Add or Remove Programs آشغال ويندوز هم بهتره

BlueGen
23-12-2007, 00:26
دوستان دیگه کسی نظر نمی ده؟

BlueGen
01-01-2008, 22:53
چرا کسی نظر نمیده؟ یعنی هیچ کس از این نرم افزارها استفاده نمی کنه؟

راستی آخرهای کاره. داره تموم می شه.

Balrog
02-01-2008, 02:48
اين برنامه‌ها تو كشورهايى كه بحث Copyright وجود داره طرف‌دار زياد داره، چون مثل اينجا نيست كه تا ويندوز طرف يه كمى لنگ مى‌زنه سريع و راحت بره فرمت كنه و از نو نصب كنه (و اين كار رو بارها انجام بده)!