PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پسورد ایدیم تو یاهو رو گم کردم

7918+khoram
29-11-2007, 10:42
مدتی پیش هرچی سعی کردم وارده آیدیم تو یاهو بشم به من میگفت پسوردت اشتباست اما من پسوردم رو درست می زدم
فکر کنم پسوردم رو تو این کافی نتا از دست دادم از طرفی هم تمامه مشخصات آیدیمو بلدم جز آن سئواله که هرچه فکر میکنم یادم نمیاد :41:
ایا راهی هست که من دوباره به آیدیم برسم؟؟؟:20:

wordist
29-11-2007, 12:46
مدتی پیش هرچی سعی کردم وارده آیدیم تو یاهو بشم به من میگفت پسوردت اشتباست اما من پسوردم رو درست می زدم
فکر کنم پسوردم رو تو این کافی نتا از دست دادم از طرفی هم تمامه مشخصات آیدیمو بلدم جز آن سئواله که هرچه فکر میکنم یادم نمیاد :41:
ایا راهی هست که من دوباره به آیدیم برسم؟؟؟:20:
سلام

به غير از اينكه جواب اون سوال رو بلد باشي راه ديگه اي نيست

البته ميتوني از يه هكر قوي كه ممكنه تو انجمن زياد باشه هم بخواي تا برات هك كنه و رمز جديد رو بهت بده
:)

FOR EVER
29-11-2007, 13:57
سلام
من هم همین مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید

KILLER_PANT
30-11-2007, 02:14
هكر هم نميتونه به دادت برسه
يه ايميل به ياهو بده ماجرا رو بگر شايد فرجي شد
من يه بار سوال داشتم تو ياهو ازشون پرسيدم جوابمو دادند

Kasra 91
30-11-2007, 12:24
فکر کنم یاهو 9 نصب کردی اینجوری شده یاهو ورژن قدیمی نصب کن یا ویندوز عوض کن درست میشه الان همه این مشکلو دارن

7918+khoram
01-12-2007, 13:45
فکر کنم یاهو 9 نصب کردی اینجوری شده یاهو ورژن قدیمی نصب کن یا ویندوز عوض کن درست میشه الان همه این مشکلو دارن

چه ربطی به ویندوز داره من پسورد ایدیم تو یاهو رو گم کردم؟؟؟؟

@R3Z
01-12-2007, 17:32
برو يه آيدي ديگه بساز كه هيچ راهي نداري
هيچ هكر حرفه اي هم اينجا پيدا نميشه تجربشو دارم
متاسفانه تنها راه همون سوالس كه منم هيچ وقت حفظ نميكنم

DoNkHoWaN
01-12-2007, 17:43
دعا كن پيدا مي شه.؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه اين كه كرككش كني.؟!

7918+khoram
09-12-2007, 13:13
دعا كن پيدا مي شه.؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه اين كه كرككش كني.؟!

یعنی چی ؟
چطور می شه کرکش کرد؟

hojjatkarimian
12-12-2007, 20:42
حتما هكت كردن

araratnet
13-12-2007, 11:47
سلام

به غير از اينكه جواب اون سوال رو بلد باشي راه ديگه اي نيست

البته ميتوني از يه هكر قوي كه ممكنه تو انجمن زياد باشه هم بخواي تا برات هك كنه و رمز جديد رو بهت بده
:)
اگه هکر می تونه پسورد این ایدی را پیدا کنه بجای کمک گرفتن لطف کنید در اینجاهم بگی تا ماهم بتونیم استفاده بکنیم خوشحال می شویم کسی که این روش را می دونه به ماهم یاد بده
----------
راجب به کسی که پسوردش را گم کرده
یاهو چه زمانی این خطا را به یو می ده زمانی می باشه که شما خیلی وقته که ایدیت را باز نکردی و هیچ کاری روش انجام ندادی معمولا 6 ماه یا 3 ماه
در کل برای گرفتن پسورد ایدی باست مشخصات دقیق کد و شهر و تاریخ تولد و روز این چیزا را با جواب سوالی که می ده بدونی که وقتی مشخصات دقیق باشه اتوماتیک پسورد را بهت می ده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم ادرس همان سایتی که این مشخصات را می پرسه
---------------
در مورد هکر هکر چه زمانی می تونه پسورد یو را پیدا بکنه زمانی می تونه که کسی با ایدی شما کار کنه و روش ان بشه یا از ایمیل یو استفاده بکنه وگرنه بنظر من هیچ کسی نمی تونه پسورد را برات بگیره جوز اون مشخصاتی که گفتم و یه نکته بگم ربات و مبات و این چیزا همش حرفه نه حقیقت
-----------
اگر بلفرض یاهو ایدی شما را حذف کرده باشه بعد از 90 روز می تونی دوباره اون ایدی را ثبت کنی
موفق باشی دوستان عزیز