PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشتاقان ظهور htc shift بیایید داخل!!

rainysky50
28-11-2007, 21:03
سلام.این تاپیک فقط در مورد بحث در باره ی این umpc ایجاد شده!خواهشا هر چی نظر در مورد این گوشی لپ تاپ دارید در اینجا عنوان کنید!!
برخی از مشخصات این umpc:
ال سی دی تاچ اسکرین با 16 میلیون رنگ و سایز 7 اینچ و رزولوشن 800 در 480!!!
دوربین 3.2 مگاپیکسل و دوربین دوم 1.3 مگاپیکسل!!!
سیستم عامل ویندوز ویستا بیزینس و همچنین حالت موبایل مود!!!
بلوتوث ورژن 2 !!
wifi
سیستم شناسایی اثر انگشت!!!!
در برخی جاها نوشته شده standalone gps!!!منظورشون چیه؟؟؟؟؟
امکانات این umpc دهان ادم رو به حات باز برای یک ساعت نگه خواهد داشت!!ناگفته نماند این موبایل لپ تاپ در حیدر اباد هند عرضه شده!!
من که ره قیمتی داشته باشه اینو میخرم!!هنوز عرضه جهانی نشده!!!خدای ال سی دیه!!!پردازشگر 1200 مگاهرتز و 30 گیگابایت هارد داخلی!!!!!!یک نفر در gsmarena فکر کنم عنوان کرده که این رو خریده به قیمت 1200 دلار!!

Stream
28-11-2007, 21:08
مدتی در کف HTC Shift بودیم. اینقدر عرضه نگردید تا iPhone خریدیم. هنوز هم ارادت خاصی نسبت بهش داریم. وقتی بیاد شاید بخریم. خدا می داند.

rainysky50
28-11-2007, 21:13
هنوز هم به نظرم زوده که عرضه بشه!!چون این گوشی موبایل فکر نکنم بدرد سال 2007 بخوره!!باید اواخر 2008 عرضه بشه!!خیلی از زمان خودش جلوتره!!به خصوص از لحاظ اون ال سی دی خفنش!!!!

Stream
28-11-2007, 21:38
البته یه سری ایراد هم داره، مثلا توی ویندوز ویستا نمی تونید از تلفن استفاده کنید و برای استفاده از تلفن باید وارد ویندوز موبایل 6 بشید. البته احتمال درست شدن زیاده.

SAEED_BARCELONA
28-11-2007, 21:51
آسمون بارونی تو چرا اینقد از این شاخه به اون شاخه میپری؟ تا دیروز آواتارت الجی بود امضاتم آیفون ولی حالا...!!!

Highbury
28-11-2007, 23:45
آسمون بارونی تو چرا اینقد از این شاخه به اون شاخه میپری؟ تا دیروز آواتارت الجی بود امضاتم آیفون ولی حالا...!!!
جون سعید بی خیال شو الان دوباره دعوا میشه.
انصافا با این اوصافی که آسمون بارونی کرد واقعا گوشی خوبی هستش ولی خیلی زوده تا بیاد تا دو سال باید صبر کرد ولی عجب خفن ال سی دی داره ها :31:دمت گرم که معرفیش کردی

rainysky50
29-11-2007, 00:55
البته زیمکا جان فکر کنم تا 2008 بیاد چون همونطور که گفتم در حیدر اباد هند available شده!چند تا عکس میزارم از این لپ تاپ موبایل که به نظر من کار کسی مثل من رو که هم موبایل میخواد و هم لپ تاپ راه میندازه!چون حجمش کمتر از لپ تاپه و امکاناتش تا حدودی بهتر از لپ تاپ هستند!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:8::8::8::5::5::31:

RezaTayebiJ
29-11-2007, 01:02
هنوز هم به نظرم زوده که عرضه بشه!!چون این گوشی موبایل فکر نکنم بدرد سال 2007 بخوره!!باید اواخر 2008 عرضه بشه!!خیلی از زمان خودش جلوتره!!به خصوص از لحاظ اون ال سی دی خفنش!!!!
مثل اینکه قراره همین روزا عرضه بشه ... ما که همچنان منتظریم.

شخصا هنگام خرید وسایل کامپیوتری به دو مسئله خیلی اهمیت می دم. میزان قدرت و ---- بودن محصول.
Shift خیلی ---- و جذاب نیست (البته ظاهر خوبی داره) اما قدرتش واقعا کنجکاو برانگیزه. این دیوایس اگه قابلیت اجرای نرم افزارهای تخصصی و نسبتا سنگین رو داشته باشه اونوقت می شه بعنوان جایگزین مناسب لپ تاپ بهش فکر کرد... صبر کنیم عرضه بشه ببینیم چند مرده حلاجه...

rainysky50
29-11-2007, 01:23
اگر حالت موبایل مود این گوشی ویندوز موبایل 6 باشد به نظر من htc کولاک کرده!!!!

rainysky50
29-11-2007, 01:26
خواهشا اون کلمه ی س ک س-ی رو با فاصله بنویس تا تاپیک رو نبندن!!بعدش هم منظورت رو در مورد وسیله ی س ک-س ی بگو!!!در مورد standalone gps این یو ام پی سی هم اگه اطلاعی داری توضیح بده رضا جان!!

Highbury
29-11-2007, 10:12
من که ازش خوشم اومد حالا وزنش چقدره سایزش؟
ولی باید حملش مشکل باشه و مشکل باتری رو هم صد در صد داره.

rainysky50
29-11-2007, 10:14
سلام!این سایت رو که معرفی میکنم مخصوص لپ تاپ موبایل و خبرهای جدید در مورد این وسایل هست!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید. umpcportal .com

rainysky50
29-11-2007, 10:31
والله با اون عظمت سی پی یو و ال سی دی مطمئن باش از باتریهای مخصوص لپ تاپ استفاده میکنه!!!!

rainysky50
29-11-2007, 10:38
خوب متاسفانه سایت جی اس ام ارنا اطلاعات غلطی داده!!این موبایل لپ تا پ دارای 40 یا 60 گیگابایت هارد داخلی(مثل ایفون که دو نوعه!!!)و سی پی یوی اینتل 800 مگاهرتزی و 1 گیگابایت رم micro dimm ddr2 و در مورد دوربین اول این موب لپ چیزی نوشته نشده بود(در سایت htc)!!!
وزن این عظمت با باتری 800 گرمه !!!

rainysky50
29-11-2007, 10:48
ok!!!این موبایل لپ تاپ دارای سی پی یوی 400 مگاهرتزی نیز در کنار 800 مگاهرتز هست!!!یعنی همون 1200 مگاهرتز!!قابلیت اجرای ویستای فول رو هم داره!

B L A S T E R
29-11-2007, 12:42
چطوری میخواید اینو حمل کنید.بدرد ما ایرانیا نمیخوره..
به نظر من این لپتابی هست که سیمکارت میخوره
ادم یه لپتاب بگیره با یه گوشیه معمولی که بهتره..
مدلای دیگه htc هم خیلی جالبن..

rainysky50
29-11-2007, 13:44
عزیز من بدلایل بسیار زیادی این موبایل لپ تاپ بهتر از یک اپ تاپ کامل و یک گوشی هست!!چون ابعاد این بسیار کوچکتر از لپ تاپ و همچنین نیازهای موبایلی شما رو هم برطرف میکنه!همچنین شما اینو خونه ی خاله هم که رفتی میتونی ببری چون موبایلت هم هست ولی لپ تاپ رو اگه ببری خونه ی فامیل نمیگن میخواد پز بده؟؟؟؟بهت میگن حالا یعنی چی اینو اوردی!!!!چه شود!!!!همچنین کلاس این موبایل لپ تاپها بالاتره!!به عبارتی دختر کشه!!!به نظر من باید اسم این موبایل لپ تاپها رو بزارن موبایل در ابعاد غول!!!!!مدلهای دیگه ی htc متاسفانه تمامشون یا به عبارتی بیشترشون از ال سی دی 65000 هزار رنگی قدیمی و رزولوشنهای معمولی بهره مندند!ولی این موبایل لپ تاپ از ال سی دی 7 اینچ و رزولوشن 800 در 480 و 16 میلیون رنگ تاچ اسکرین بهره میبره!!!در ضمن از دوربین 3 مگاپیکسلی خبری نیست و فقط یک دوربین 1.2 مگاپیکسلی داره که طبق قانون دوم نیوتون باید بگم که گور بابای دوربین!!!!همونطور که گفتم از دو سی پی یوی 800 و 400 مگاهرتزی بهره میبره و در سایت htc اشاره شده به اینکه این وسیله قدرت کافی برای بالا اوردن ویستا فول رو هم داره!!!چیپ گرافیکی این مدل اینتل 950 هست که با بقیه ی محصولات شرکتها که مقایسه کردم دیدم که بقیه ی شرکتها از چیپ گرافیکی ضعیفتره 900 اینتل استفاده میکنند!!لازم به ذکر که رم این گوشی ddr2 هست و 1 گیگابایته و هارد داخلی این وسیله در دو نوع 40 و 60 گیگ هست!!همچنین چیپ گرافیکی این وسیله 128 مگابایت هست!!
دیگه توی این حجم که نصف یک لپ تاپه و کار کامپیوتری و موبایلیتون رو هم راه میندازه چی میخواهید؟؟در ضمن حال موبایل مود این وسیله ویندوز موبایل ورژن 6 هست!!!!همچنین ویندوز مدیا پلیر 11 در ویستای این وسیله هست!!!!
The HTC Shift

ali_saeedi
29-11-2007, 14:45
این جوری که بوش میاد خیلی گوشیه توپیه البته من تو فکر چگونه حمل کردنشم چون نمیشه گوشی رو تو کیف گذاشت اصلا اگه بخوای تلفن جواب بدی جونت در میاد...... بچه این اصلا پورت های usb , ps2 و .... رو ساپورت میکنه ؟

rainysky50
29-11-2007, 15:20
پورت یو اس بی که داره!اما در مورد پورت ps2 من یه عکس از پشت این وسیله دیدم و فکر کنم منظورت از پورت ps2 همونی باشه که پرینتر رو بهش میزنند؟؟؟درسته؟؟؟پورتی که من میگم حالت ذوزنقه ای داشت و در پشت این وسیله بود!!!!

B L A S T E R
29-11-2007, 17:04
در مکالمه های طولانی میخواید چی کار کنید؟؟
شاید هندزفری.....

rainysky50
29-11-2007, 17:59
برای مکالمه که مطمئن باش هندزفری!!!در مورد باتری این سیستم هم اونطور که نوشته بود در حالت موبایل مود تا 10 روز باتری نگه میداره و در ویندوز ویستا در شرایط کار کردن تا 2 ساعت!

rainysky50
29-11-2007, 18:36
ببندینش!!!!به نظر من هم بدرد نمیخوره!!!به خصوص وقتی شارژ باتریشو دیدم!!در ضمن با پولش فکر کنم میشه بهترین لپ تاپ رو خرید!!درسته؟؟؟

Highbury
29-11-2007, 18:55
می بینم آسمون بارونی بازم موضع خودش رو عوض کرده آواتور جدیدت مبارک!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stream
29-11-2007, 18:59
ببندینش!!!!به نظر من هم بدرد نمیخوره!!!به خصوص وقتی شارژ باتریشو دیدم!!در ضمن با پولش فکر کنم میشه بهترین لپ تاپ رو خرید!!درسته؟؟؟
اعتراف جالبی بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rainysky50
29-11-2007, 19:20
ممنون!!!!چه عشقی میده از این رنگ به اون رنگ پریدن!!!ممکنه فردا اواتار سونی اریکسون بزنم!!!!!
اما نگفتیم لپ تاپ سونی vaio بهترین مدل چه قیمته؟؟؟؟

Highbury
29-11-2007, 19:47
ممنون!!!!چه عشقی میده از این رنگ به اون رنگ پریدن!!!ممکنه فردا اواتار سونی اریکسون بزنم!!!!!
اما نگفتیم لپ تاپ سونی vaio بهترین مدل چه قیمته؟؟؟؟
بهترین مدلش Sony VAIO SZ-640 N6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] N6) هستش قیمتش حدود دو میلیون صد هزار تومانه
رم 2 گیگ کارت گرافیک 7400 جی فورس وزن سبک 1.69 کیلوگرم ساخت آمریکا البته چون جدیده قیمتش بالاست مثل موبایل میمونه:31:پردازنده: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz - Cache 4 MB - Bus 800 MHz
Sony VAIO SZ-480 NW3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم قیمتش یک میلیون هفتصد هزار تومانه اینا جز بهترین ها هستن البته من اطلاع زیادی دیگه ندارم

Highbury
29-11-2007, 19:51
سوني وايو اف زد 180 جون میده واسه بازی آخه گرافیکش 1000 هستش البته توی این سایت نوشته راست و دروغش با خودشون

ali_saeedi
29-11-2007, 20:51
یعنی چی بحث لب تاپ رو وسط میکشین آسمان جان پای حرفی که میزنی وایستا 1 روز میگی خوبه 1 روز بده......
بچه ها آیا واقعا کاربرد های لب تاپ رو داره یعنی میشه فایل exe یعنی بازی و نرم افزار و.... رو بدون هیچ درد سر و به اینترنت در حالت ویستا استفاده کرد ؟ سوکت تلفن چی میخوره ؟ من که واقعا خوشم آمده ولی به درد بچه مایه دار ها میخوره و... 1 کسی جواب خوب به سوالات من بده ممنون

ali_saeedi
29-11-2007, 20:53
ولی باتریش بازم 2 ساعت و 10 روز خوبه به نظر من که ارزش داره حرف اون رفیقی که میگفت لب تاپ رو نمیتونی خونه خاله ببری کاملا تایید میشه

B L A S T E R
29-11-2007, 21:13
رین اسکای هروز پوست میندازی...
امضات جالب شده.

SAEED_BARCELONA
29-11-2007, 22:22
ممکنه فردا اواتار سونی اریکسون بزنم!!!!!
جون هر کی دوست داری آواتار سونی اریکسون نذار که من هم امضامو عوض میکنم هم گوشیمو میندازم تو سلط آغشال!
همون الجی باشی بهتره!

Sasan Info
29-11-2007, 22:24
گوشی جالبیه ولی فکر کنم به این نتیجه رسیدین که با این پول میشه یه نوت بوک کامل خرید
من که فعلا یکی از بهترین های سونی یعنی vaio fz260 رو گرفتم
من که راضیم به قیمت 1720000 تومان خریدمش

rainysky50
30-11-2007, 01:38
جون هر کی دوست داری آواتار سونی اریکسون نذار که من هم امضامو عوض میکنم هم گوشیمو میندازم تو سلط آغشال!
همون الجی باشی بهتره!

ای کلک!!!تیکه میندازی؟؟؟
اما بچه ها اگه برید توی سایت مخصوص این umpc ها میبینید که از لحاظ قدرت و امکگانات باز هم سامسونگ یک محصول برتر رو زده!!!!ultra q1 samsung

Sasan Info
30-11-2007, 11:27
قبلا هم گفتم که با این پول میشه یه لپتاپ کامل خرید
اگر هم خیلی به تلفن بودن اهمیت میدین یه مدل از دل رو بگیرید که سیم کارت هم بخوره

SAEED_BARCELONA
30-11-2007, 12:27
اما بچه ها اگه برید توی سایت مخصوص این umpc ها میبینید که از لحاظ قدرت و امکگانات باز هم سامسونگ یک محصول برتر رو زده!!!!ultra q1 samsung
تو زورت نمیاد این همه پول بدی بابت shift? آدم میره یه نوت بوک میگیره حداقلش اینه که میتونی باش بازی هم بکنی!! ولی اینو میخوای چیکار کنی؟

ali_saeedi
30-11-2007, 12:35
بچه ها جون ما این ببحث را وسط نکشین بیاین ببینیم گوشیش چه جوری هست این قدر تو سرش نزنین هیچ کدوم از ما ها که قصد خرید نداریم اصلا تو ایران نیست ... فقط می خوایم 1 بررسی کنیم اگه کسی از این گوشی چیزی بلده سوال منو تو صفحه قبل جواب بده

ali_saeedi
30-11-2007, 12:45
بچه ها جون ما این ببحث را وسط نکشین بیاین ببینیم گوشیش چه جوری هست این قدر تو سرش نزنین هیچ کدوم از ما ها که قصد خرید نداریم اصلا تو ایران نیست ... فقط می خوایم 1 بررسی کنیم اگه کسی از این گوشی چیزی بلده سوال منو تو صفحه قبل جواب بده

Stream
30-11-2007, 22:39
بچه ها آیا واقعا کاربرد های لب تاپ رو داره یعنی میشه فایل exe یعنی بازی و نرم افزار و.... رو بدون هیچ درد سر و به اینترنت در حالت ویستا استفاده کرد ؟ سوکت تلفن چی میخوره ؟ من که واقعا خوشم آمده ولی به درد بچه مایه دار ها میخوره و... 1 کسی جواب خوب به سوالات من بده ممنون

وقتی ویندوز ویستا داره یعنی فایل های exe ، بازی و ... رو میتونه اجرا کنه. مودم نداره یعنی نمی تونید به اینترنت از طریق Dial Up وصل بشید.

SAEED_BARCELONA
01-12-2007, 00:27
وقتی ویندوز ویستا داره یعنی فایل های exe ، بازی و ...
مگه موسو کیبوردم بهش وصل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه اینطوری باشه که خیلی خفنه

Sasan Info
01-12-2007, 13:32
گیریم وصل هم بشه
cd درایور که نداره اون موقع یه لپتاپ معمولی dvd رایتر داره
30 گیگ هارد خیلی کمه در برابر لپتاپ های معمولی که دست کم 160 گیگ هاردشونه
نوت بوک من 250 گیگ هارد داره !!!