PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نكاتي مهم درباره دانلود از سايت RapidShare براي اكانت دارها

mohammadxx
28-11-2007, 19:43
سلام

چند اين چند روز كه اكانت پريميوم سايت RapidShare رو گرفتم چيزايه جالب و مهمي فهميدم كه لازم ديدم توي سايت مطرح كنم تا بقيه دوستان اكانت درا هم اينا رو متوجه بشن و 25 گيگ ترافيك 5 روزه اونا در طي 1 روز و با دانلود 10 گيگ از بين نره .

اول از همه درسته كه كساني كه اكانت راپيدشير دارند ميتونن دريافت فايل رو Pause كنند و ادامه دريافت رو بعدا انجام بدن ولي هيچوقت اينكارو نكنين !
خوب دليلش اينه كه سايت راپيد شير با اينكار 10% به حجمي كه دارين دانلود ميكنيد اضافه ميكنه .يعني 100 مگابايت ميشه 110 مگابايت .(اينو تو ايميلي كه در جواب ايميل من بود نوشته بودن بعلاوه اينكه داخل برنامه RapidShare Manager هم با اولين Pause كه ميكنيد اينو توي پيغامي به شما ميگه . )

دومين مطلب اينه كه هيچوقت چند فايل از اين سايت رو براي دانلود نزاريد .چون معلوم نيست چرا قاطي ميكنه و از ترافيك 5 روزه 25 گيگابايتي شما بشدت كم ميكنه .(دليل اينو نميدونم)

سومين موضوع هم اينه كه در برنامه هاي دانلود منجر مانند Internet Download Maneger فايلي كه براي دانلود گذاشتيد رو به چندين قسمت تبديل ميكنه كه واقعا اينكار بضرر دارنده اكانته و به ازاي هر يكي از اين قسمتها راپيد شير يك فايل كامل حساب ميكنه .
يعني اگر شما در حال گرفتن يك فايل 10 مگابايتي باشيد و دانلود منجر اينترنت دانلود منجر اونو به 5 تيكه قسمت كرده باشه براي شما 50 مگ از ترافيكتون كم خواهد شد .(اين رو من حداقل 10 باز و با فايلهاي حجم مختلف امتحان كردم و هر بار چيزي كه ميديدم همين بود)

خوب در آخر اضافه كنم اگه خواستيد اينو امتحان كنيد و جواب تست خودتونو (كه ميدونم 100% به همين حرفا ميرسيد)رو توي همين تاپيك اعلام كنيد تا بقيه دوستان هم اينا رو رعايت كنند .

لطفا كپي هم برداشته نشه . اگر هم برداشتيد حتما نام سايت بعلاوه نام نويسنده رو اعلام كنيد .(از روي تاريخ پست ميشه فهميد كي كپي كاري كرد)

منبع ناظم ارشد Parsdvb.com

mohammadxx
28-11-2007, 19:44
اين توضيحات تكميلي رو هم براي موردي سومي كه توي پست قبل گفتم اضافه كنم كه در برنامه اينترنت دانلود منجر ميتونيد با رفتن به تنظيمات و قسمت ارتباط با شبكه و وارد كردن نام سايت RapidShare و انتخاب عدد 1 براي تعداد اتصال به سرورهاش اين مشكلو برطرف كنيد .

peyman_nn
28-11-2007, 19:55
چقدر امضات شبیه امضای چند وقته پیشه منه

ولی جاللب بود
دستت درد نکنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadxx
28-11-2007, 20:02
من تازه 10 روز هست كه اكانت گرفتم ولي بعد از 3 روز كه با سرعت 60 كيلوبيت دانلود داشتم ديدم راپيد ميكه 25 گيگابايت 5 روزه ات پر شده ولي چون خيلي سريش هستم شروع به فرستادن ايميل كردم تا پنجميش كه اونا 15 گيگم رو برگردوندن .
خود سايتي كه بهم اكانت داده بود كف كرد كه اونا چنين كاري كردن .
خلاصه چيزايي كه تو ايميل بهم گفتن بعلاوه تجربه خودم تو كار با Internet Download Maneger رو در اختيار شما دوستان گلم ميزارم تا بلاي من سرتون نياد .(اونا هميشه اين كارو نميكنن)

hamidreza0007
29-11-2007, 02:35
والا من که اکانت ندارم ولی خوب توی ریزه کاری ها دقت کردی.دمت گرم.

divoonejoon
29-11-2007, 03:25
دبگو چرا با دانلود منیجر دانلود میکنم این کنتور میره بالا ... 1 روز حدود 1 گیگ دانلود داشتم برام زده بود 7 گیگ . همون بهتره با اپرا دانلود کنم .پس .

Mahdi Hero
29-11-2007, 14:58
دبگو چرا با دانلود منیجر دانلود میکنم این کنتور میره بالا ... 1 روز حدود 1 گیگ دانلود داشتم برام زده بود 7 گیگ . همون بهتره با اپرا دانلود کنم .پس .

سلام رضا جان باسه من که فرقی نکرده و کنتور نميندازه اصلا
:46::10:

divoonejoon
29-11-2007, 15:38
نمیدونم والله ... من عموما هر روز 1 گیگ دانلود دارم ... 24 ساعته هم بزنم دانلود فوقش بشه 2 گیگ ولی 1 روز با Idm دانلود کردم تو کنتور رپید 7 گیگ انداخته بود .

به هر هال از این رپید بعید نیست اینکارا ...جدیدا هم که اکانت هایی که بالای 20 گیگ اپلود دارند فایل هاشون 90 روزه شده .

jooya
29-11-2007, 22:14
مشکل به احتمال زیاد از IDM هستش ، اینو من یه جایی تو خوده سایتش خودنم ، البته دقیقآ منظور نکرده بود که این دانلود منیجر اینطوریه ، من با FDM ، وقتی اکانت داشتم میگیرفتم خوب بود ، البته چون 128kb بود هیچ وقت پر نمیشد ، ولی 1-2 بار هم چک کردم بیشتر نشده بود .

جدیدا هم که اکانت هایی که بالای 20 گیگ اپلود دارند فایل هاشون 90 روزه شده .

divoonejoon یعنی چی متوجه منظورت نشدم عزیز .

symk
29-11-2007, 22:34
نه عزیزان یکی از مشکلهای کنتور ، استفاده از ------ یعنی IP شما که خدا میدونه چند نفر با اون IP به سرور رپید شیر وصلند ( این رو خوده رپید شیر تایید کرده) مشکل بعدی از ISP تونه یعنی من هم این مشکل رو داشتم ولی حلش کردم و دیگه به اون پیغام کنتور 25 گیگ برخورد نکردم . در ایران ISP ها برای استفاده بیشتر یک IP رو به تعداد زیادی نت میکنند ( اینو حرف خوده مدیر ISP که من ازش DSL گرفتم گفت ) یعنی تمامی ADSL های این ISP با یک IP تعریف شدند . و خوب این باعث میشه که استفاده افراد دیگه هم به حساب اکانت شما ریخته بشه . تنها راهش گرفتن یک IP Valid .

arash66_2m
29-11-2007, 22:38
از کدوم سایت ماها لینک های راپیدشیر رو برداریم دانلود کنیم
نگید سرچ کنید چون کردم به صرف نیست......
هم این که دیگه ننویسه DVDRip ولی دانلود کردیم ببینیم SCR هست و هم اینکه سایت مطمئنی باشه!
سراغ دارید

symk
29-11-2007, 22:50
همین انجمن مطمئن تر سایت برای دانلوده . چون دوستان معمولا" اول دانلود میکنند بعدا" لینک میذارند . ثانیا" هر فیلمی که اکران میشه حداقل 2 ماه طول میکشه کیفیت خوبش بیاد . پس به شعارهای الکی که دانلود فیلم با کیفیت DVD زیاد اهمیت نده . اگه کیفیت خوبش بیاد همه جا پر میشه . مثل فیلم Saw IV هنوز یک ماه از اکرانش نگذشته بعصی جاها مینویسند کیفیت DVD. سعی کن بعد از 2 ماه دانلود کنی.

farshad_4017
29-11-2007, 23:54
من الان خيلي وقته كه با idm دانلود مي كنم ! حالا جاي بحث اينجاس كه چند نفري هم از يه اكانت استفاده مي كنيم !
ولي مشكلي تا الان بوجود نيومده !
در مورد اون هم كه ميگين فايلها رو تيكه تيكه مي كنه ! من تعداد رو مي كنم 16 ! اگر زياد نباشه كه سرعت دانلود بالا نميشه !

divoonejoon
30-11-2007, 07:51
divoonejoon یعنی چی متوجه منظورت نشدم عزیز .من دو تا اکانت دارم که تو جفتش هم به خاطر اینکه بالای 20 گیگ اپلود دارم پیغام زیر از طرف رپید اومده ...

نه عزیزان یکی از مشکلهای کنتور ، استفاده از ------ یعنی IP شما که خدا میدونه چند نفر با اون IP به سرور رپید شیر وصلند ( این رو خوده رپید شیر تایید کرده) مشکل بعدی از ISP تونه یعنی من هم این مشکل رو داشتم ولی حلش کردم و دیگه به اون پیغام کنتور 25 گیگ برخورد نکردم . در ایران ISP ها برای استفاده بیشتر یک IP رو به تعداد زیادی نت میکنند ( اینو حرف خوده مدیر ISP که من ازش DSL گرفتم گفت ) یعنی تمامی ADSL های این ISP با یک IP تعریف شدند . و خوب این باعث میشه که استفاده افراد دیگه هم به حساب اکانت شما ریخته بشه . تنها راهش گرفتن یک IP Valid .برادر هیچ ربطی به این قضیه نداره .. اگه اینطوری بود که شما میگفتی من شخصا از رپیدشیر شکایت میکردم ...تنها کسانی که زمر اکانت رو دارند و باهاش دانلود میکنند تو کنتور رپید لحاظ میشه . اینقده ها هم الکی نیست .

این چیزی که شما میگی وقتی درسته که بصورت free لز رپید دانلود کنی ..چون بصورت free محدودیت دانلود از روی ip هست .. بله چون اکثرا ip ها nat هستند و deticate نیستند اونموقع این چیزی که شما میگی درسته . ولی کسی که اکانت داره دیگه با هزار نفر ip مشترک هم داشته باشه چون از اکانت خودش دانلود میکنه این قضیه ای که شما میگی صدق نمی کنه . اینطوری بود که تا الان ملت پدر رپید رو در اورده بودند واسه دزدی از اکانت هاشون .

hormoz72
30-11-2007, 08:03
از کدوم سایت ماها لینک های راپیدشیر رو برداریم دانلود کنیم
نگید سرچ کنید چون کردم به صرف نیست......
هم این که دیگه ننویسه DVDRip ولی دانلود کردیم ببینیم SCR هست و هم اینکه سایت مطمئنی باشه!
سراغ دارید

توی سایت w-bb (اگه دقیقشو نمیدونی پخ بفرست برام تا بفرستم آدرس رو) ثبت نام کن ، یه سرچ بکن ، چند صفحه ای تاپیک میاد ، تاپیک مورد نظر رو انتخاب کن ، ببین اونایی که دانلود کردن گفتن Thanks یا شکایت دارن ، بهترین راه همینه :20:

jooya
02-12-2007, 06:41
مشکل به احتمال زیاد از IDM هستش ، اینو من یه جایی تو خوده سایتش خودنم ، البته دقیقآ منظور نکرده بود که این دانلود منیجر اینطوریه ، من با FDM ، وقتی اکانت داشتم میگیرفتم خوب بود ، البته چون 128kb بود هیچ وقت پر نمیشد ، ولی 1-2 بار هم چک کردم بیشتر نشده بود .

divoonejoon یعنی چی متوجه منظورت نشدم عزیز .

من حرفمم رو پس می گیرم .

شاید اونوقتا خییل توجه نمی کردم ولی الان که با چند نفر گرفتم واین قضیه مهمه واسم دیدم . همین الان یه فایل 1 مگی فقط 30 کیلو بایت با دانلود منیجر FDM دانلود کردم . واسم 570 کیلو بایت حساب کرد این دیگه نوبره والا .

همش هم 3 تا section بیشتر نکرده بود .

دوستان جمیعا اگه کسی پایه است بیاد از این امضاها جمع کنیم . :20: اگه امکانش هست

خیلی مسخره است . من الان توی دانشگاه دگذاشتم واسه دانلود نمی دونم اول چرا واسه هر فایلی یه IP میزنه ؟

و اینکه چطور واسه یه فایل 40 مگی ، 220 مگ حساب کرده !؟

آخه مگه فایل بیشتر از 100 مگابایت هم میشه آپلود کرد !!!!!!!!!!:18:

دوستان هم میتونن برن و توی لوگ (log) ببینند که هر ip چه مقدذار دانلود داشته .

اینم عک( شکل) س گفته هایم

mohammadxx
02-12-2007, 16:40
من كه گفتم عزيزم اين راپيد خيلي عوضيه و نامردي ميكنه .

فايل رو بصورت 1 يا 2 قسمتي بزارين براي دانلود .

و در هنگام دانلود از اين سايت اصلا از دكمه Pause استفاده كنيد مگر در شرايط خاص .

براي منم كه از يك ------ هميشه استفاده ميكنم زده بود با يك IP ديگه شما 1 مگابايت دانلود داشتيد !!!!!!!!!

در ضمن حرف اون دوستم درباره مشترك بودن IP هاي بين افراد و اشتباه كردن كنتور راپيد نميتونه درست باشه وگرنه بقول يكي ديگه از دوستان در همين تاپيك مردم پدر راپيد رو در ميآوردن كه چرا 25 گيگ 5 روزه شون توي 1 ساعت يا شايد زير 1 ساعت تموم ميشه .

:11:دوستان لطفا توصيه هاي ايمني را جدي بگيريد :41:و در صورت داشتن هر سوالي با شماره 118 تماس بگيريد .:31:

divoonejoon
03-12-2007, 08:04
و اینکه چطور واسه یه فایل 40 مگی ، 220 مگ حساب کرده !؟

آخه مگه فایل بیشتر از 100 مگابایت هم میشه آپلود کرد !!!!!!!!!!البته اون عددی که اونجا میزنه حجم دانلود یه لینک نیست بلکه حجم دانلود پشت سر همته ...ممکنه مثلا تو 1 روز مثلا 1 بار 1 ساعت و 1 بارم 5 ساعت دانلود داشته باشی جدا جدا .. حجم دانلودی اون 1 ساعت کلا محسوب میشه و حجم دانلودی اون 5 ساعت هم با هم و توی log مثلا تو اون روز میزنه 1 بار 100 تا دانلود داشتی و 1 بارم مثلا 500 تا .

KENEDY
03-12-2007, 09:50
جالبه
تاپیک خیلی مفیدی هست
من روزی 1 Gدانلود میکنم .توی 5 روز گذشته زده 12333 Mb
ولی تا حالا 25 Gپر نشده
راستی اگه 25 Gپر بشه چه اتفاقی میوفته؟؟؟

seppeehr
03-12-2007, 10:16
اين توضيحات تكميلي رو هم براي موردي سومي كه توي پست قبل گفتم اضافه كنم كه در برنامه اينترنت دانلود منجر ميتونيد با رفتن به تنظيمات و قسمت ارتباط با شبكه و وارد كردن نام سايت RapidShare و انتخاب عدد 1 براي تعداد اتصال به سرورهاش اين مشكلو برطرف كنيد .

دوست من با تشکر از شما.
اگه مقدار اون گزینه رو در اینترنت دانلود منیجر به 1 تغییر بدیم، سرعت خیلی افت می کنه. کار دیگه ای نمیشه کرد؟

symk
03-12-2007, 22:08
نه عزیزان اشتباه نکنید . من بارها با رپید شیر و متخصصین شبکه از طریق ایمیل صحبت کردم و تنها نتیجه ای که گرفتم همین بوده . ISP که من ازش اینترنت گرفتم به تمام کاربران ADSL ش یک IP داده یعنی اگر اونها هم دانلود داشته باشند به حساب IP من زده میشه و من بالاخره با IP Valid این مشکل حل کردم و مورد خیلی مهتر اینکه فرضا" اگر گفته های شما درست باشه من که الان با IDM دانلود میکنم و بالای 30 تا لینک 100 مگا بایتی میذارم واسه دانلود باید در عرض 1 روز 5 گیگ پر بشه چون همینطوری خالصش میشه 3 گیگ حالا اگر بیاد دونه دونه سرورهای IDM ( منظورم همون 15 و 16 تایی که دوستان اشاره کردن ) رو به حساب بیاره که خیلی زیاد میشه و اجازه دانلود به من نمیده در صورتی که دقیقا" 3 گیگ برای من ثبت میشه . یعنی همون چیزی که واسه دانلود گذاشتم ولی قبلا" 1 گیگ دانلود میکردم مینوشت 8 گیگ یا بیشتر یا کمتر ، اصلا" حساب کتابش معلوم نبود .

seppeehr
03-12-2007, 22:39
دوستان من یه مشکلی دارم! وقتی از IDM برای دانلود از rapidshare استفاده می کنم، 100-200 کیلوبایت آخر فایل که میرسه، سرعت دانلود تقریبا صفر می شه. یکی گفت تو Options تعداد کانکشن ها رو بذارم رو 1، ولی هم سرعت خیلی افت می کنه، هم اینکه تاثیری نداره. باید 10-15 دقیقه هندل بزنه تا آخر این 100-200 کیلو رو هم تموم کنه. کسی می دونه برای رفع این مشکل چی کار کنم؟ بدجوری اعصابم رو ریخته به هم. به جز IDM هم که منیجر دیگه ای مناسب برای دانلود از Rapidshare نیست.
لطفا کمکم کنید.

symk
03-12-2007, 22:52
این مشکل نیست . همیشه هم این اتفاق نمی افته . بعضا" پیش میاد .

king of heaven
04-12-2007, 10:53
سلام به همگي دوستان . جديدا به مشکلي برخورد کردم که اميدوارم دوستان بتونن کمکم کنن . قبلا از برنامه dap استفاده ميکردم و يک فايل text رو import ميکردم و ميزاشتم تا همش دانلود بشه . برنامه هم چند لينک رو باهم شروع ميکرد براي دانلود ولي اين اکانت جديد رو که گرفتم و تازه 2 روزه که شروع کردم ازش استفاده ميکنم با برنامه idm هر کاري ميکنم در يک لحظه بيشتر از يک فايل رو دانلود نميکنه و اگر برم روي فايل بعدي و خودم resume کنم بهم error ميده . به نظر شما بايد تنظيمات کجا رو عوض کنم ؟خود اکانت رپيدم يا اينکه برنامه ؟

king of heaven
04-12-2007, 11:02
سلام به همگي دوستان . جديدا به مشکلي برخورد کردم که اميدوارم دوستان بتونن کمکم کنن . قبلا از برنامه dap استفاده ميکردم و يک فايل text رو import ميکردم و ميزاشتم تا همش دانلود بشه . برنامه هم چند لينک رو باهم شروع ميکرد براي دانلود ولي اين اکانت جديد رو که گرفتم و تازه 2 روزه که شروع کردم ازش استفاده ميکنم با برنامه idm هر کاري ميکنم در يک لحظه بيشتر از يک فايل رو دانلود نميکنه و اگر برم روي فايل بعدي و خودم resume کنم بهم error ميده . به نظر شما بايد تنظيمات کجا رو عوض کنم ؟خود اکانت رپيدم يا اينکه برنامه ؟

kamran agha
05-12-2007, 06:42

تنظیمات زمان بندی برای دانلود همزمان چند فایل در IDM اینطوریه:
البته نسخه 5.11 اون زو من دارم و روی اون میگم.
اول از نواز ابزار اصلی برنامه دکمه scheduler (زمان بند) رو بزنید:

بعد از پنجره باز شده تب دوم files in the queue رو انتخاب کنید. بعد اونجا تعداد فایلهایی که همزمان میتونه دانلود بشه رو انتخاب کنید. از تب اولی هم زمان بندی دلخواهتون رو انجام بدین و بعد apply کنین بیاین بیرون. بعد از این هر زمان خواستین دانلود داشته باشین دکمه start queue (همون بغلی scheduler در عکس بالا) رو بزنید و دانلود زمان بندی شده با تعداد فایل دلخواه شما به طور همزمان شروع میشه.

البته قبلش باید تعداد لینکهایی که می خواهید بگیرید رو به برنامه اضافه کرده باشید!!!

pd2006
05-12-2007, 15:09
سلام

شاید مشکلاتی که دوستان اشاره کردن به به شرکتی که از سرویسش استفاده میکنن مربوط باشه .
چون الان حدود 5-6 ماهه که از اکانت راپیدشر استفاده میکنم و بارها فایل ها رو Resume یا قطع و وصل میکنم یا چندین فایل با هم دانلود میکنم ولی هیچ کدوم از مشکلاتی که دوستان میگن برام پیش نیودمه (امیدوارم خودم رو چشم نزنم) .
انصافا دانلود از راپیدشر با اکانت ، هیچ فرقی با لینک مستقیم نداره .

KENEDY
06-12-2007, 13:29
انصافا دانلود از راپیدشر با اکانت ، هیچ فرقی با لینک مستقیم نداره
واقعآ درسته
سرعت توپ که داره . هر فایل. فیلم و ... هم بخوای لینکش هست

Amin
12-12-2007, 19:17
شما ار FlashGet استفاده کن
فقط
تو قسمت Threads from main site رو روی 1 تنظیم کن
-----------------------------------------------------------------
سلام
تاپیک منتقل شد به بعد نرم افزاری

Sellerco
20-12-2007, 13:40
از همه دوستانی که تجربه هاشون را اینجا نوشتن، ممنونم
مفید بود:46:

ناخدا
25-02-2008, 19:55
سلام دوستان من سوال داشتم درباره راپيد ؟

چطوري ميشه پوينت جمع كرد منظورم اينه كه اول بايد يك اكونت راپيدبخريم بعد بريم فايل آپلودبكنيم وبعد دانلودبكنيم كه پوينت گيرمون بياد من نمي دونم چطوري بايد پوينت بگيريم آيا اينطوربودكه گفتم يا طوري ديگه است .

لطفا اگرآموزش كاملي درباره آپلودفايل منظورم جمع كردن پوينت ازراپيدشير بديد تشكرمي كنم .

zed2
25-02-2008, 20:44

چطوري ميشه پوينت جمع كرد منظورم اينه كه اول بايد يك اكونت راپيدبخريم بعد بريم فايل آپلودبكنيم وبعد دانلودبكنيم كه پوينت گيرمون بياد من نمي دونم چطوري بايد پوينت بگيريم آيا اينطوربودكه گفتم يا طوري ديگه است .

لطفا اگرآموزش كاملي درباره آپلودفايل منظورم جمع كردن پوينت ازراپيدشير بديد تشكرمي كنم .
بحثش را باید تو بخش اینترنت و شبکه می کردی و فکر کنم در انجا توضیحات کاملی موجود است یک سر بزن

symk
20-03-2008, 13:41

شما باید یه سری فایل رو به اشتراک بذارید . و به ازای هر فایلی که حجم بالای 1 مگ و دانلود اون فایل شما صاحب یک امتیاز میشید . البته این امتیاز بدست آوردن در رپید یه فرمول انحصاری برای خودش داره که فاش نشده . چون من خودم اکانت دارم و فایلهای زیادی به اشتراک گذاشتم و جمعی که من زدم برای تعداد باری که از فایلهای من دانلود شده خیلی بیشتر از اونیه که برای من شمارش شده . نمیدونم چرا ؟ ولی خوب در سایت رپید شیر توضیحات کاملی در این زمینه داده شده .

piishii
20-03-2008, 17:15
شما باید یه سری فایل رو به اشتراک بذارید . و به ازای هر فایلی که حجم بالای 1 مگ و دانلود اون فایل شما صاحب یک امتیاز میشید . البته این امتیاز بدست آوردن در رپید یه فرمول انحصاری برای خودش داره که فاش نشده . چون من خودم اکانت دارم و فایلهای زیادی به اشتراک گذاشتم و جمعی که من زدم برای تعداد باری که از فایلهای من دانلود شده خیلی بیشتر از اونیه که برای من شمارش شده . نمیدونم چرا ؟ ولی خوب در سایت رپید شیر توضیحات کاملی در این زمینه داده شده .

سلام.
دانلود از لینکهای آپلود شده باید بصورت free باشه تا به شما پوینت تعلق بگیره و نکته ی بعدی اینکه در هر ساعت از یک تعداد پوینت مشخص که الان به خاطر ندارم بیشتر نمیشه جمع کرد یعنی اینجور نباشه که شما مثلا به 10 تا از دوستانتون یک فایل 1 مگی رو بدید بگید توی یک ساعت هر کدوم اینو هر چی میتونید به حالت فری دانلود کنید !
میتونند دانلود کنند اما تعداد پوینت همون حد مشخص میشه توی ساعت .
خلاصه رپید برای اینجور موارد قوانین خاصی داره .
من به شما این توصیه رو میکنم که مثلا اگه فیلمی رو آپلود میکنید و توی سایت های خارجی میذارید یک فایل بالا 1 مگ هم بذارید و بنویسید لطفا اینم به حالت رایگان دانلود کنید برای کمک به من .
کاری که خود من میکنم . :46: