PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا میشه لینک های دانلودی که در یک فایل متنی قرار داره به صورت یکجا دانلود کرد؟

saem
28-11-2007, 00:03
سلام. من تعداد زیادی لینک مستقیم دانلود در قالب یه فایل متنی دارم که چون حجم فایلها کمه و تعدادشون زیاده دانلودشون به صورت تک تک ، خیلی وقت گیره. آیا راهی وجود داره که بشه همه رو باهم یکجا دانلود کرد؟ ممنون.

ghaffar
28-11-2007, 04:17
یه راه من درآوردی به نظرم رسید
ابتدا لینکها رو در برنامه ی word کپی می کنی تا به طور اتوماتیک لینکش ساخته بشه.
اگه دیدی رنگش آبی نشد بعد از هر لینک یه Enter بزن. خوب حالا اون را با فرمت HTM یا HTML از گزینه ی save as ذخیره کن.
تقریبا کار تموم شد. حالا اگه اون صفحه رو در مرورگرت بازکنی و کلیک راست کنی با یه برنامه ی Download Manager مثل Flashget گزینه ای داری به نام Download All with Flashget که برنامه باز میشه و لینکها رو تأیید میکنی.
اگه دوستان روش راحتتری سراغ دارند ما منتظریم.این هم یه مثال که خودم انجامش دادم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

light
28-11-2007, 05:45
تو DAP ميشه
به منوي زير برو
File>Import>Plain Tex file

jooya
28-11-2007, 07:36
اکثر دانلود منیجر ها فایل txt که توش لینک باشه رو میشه ایمپروت کرد .

توی Free Download mnager هم میشه ، IDM قبول می کنه . فقط بین لینکها نباید فاصله باشه و زیر هم باشند . ولی مثلا بینشون دوتا اینتر نباشه .

saem
28-11-2007, 11:58
دمتون گرم، هر دو روش عالی بود، مخصوصا روشی که دوستمون jooya گفتن. من از IDM استفاده می کنم وبعد از اینکه ایشون گفتن رفتم نگاه کردم دیدم خودش Import From text File رو داره. از کمکتون ممنونم.