PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : "تقویم همایش ها و کنفرانسها "

#gharibe#
26-08-2007, 21:25
به گزارش سرویس «علمی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در یزد، به گفته دبیر این همایش 800 ریاضیدان داخلی و خارجی در سی و ششمین همایش بین المللی ریاضی کشور آخرین دستاوردهای این رشته را مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهند داد. دکتر واعظ پور گفت: تاکنون 25 مقاله خارجی به دبیرخانه همایش ارسال شده و انتظار می رود که تا زمان برگزاری همایش مجموعه مقالات داخلی و خارجی به 400 مقاله برسد. وی هدف از برگزاری این همایش را ایجاد زمینه بحث و تبادل نظر در مورد ریاضیدانان و پژوهشگران و بررسی وضعیت ریاضیدانان داخلی و خارجی و آشنایی با آخرین دستاوردهای ریاضی عنوان کرد. دبیر سی و ششمین همایش بین المللی ریاضی کشور انجام تحقیقات پایه یی در زمینه های گسترش علوم را از محورهای مورد بحث در این همایش چهار روزه بیان کرد و افزود: چنانچه تحقیقات ریاضی متوقف شود، پیشرفت در دیگر زمینه های علوم و دانش میسر نخواهد بود. واعظ پور در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به این که پیشرفت و گسترش ریاضیات پایه های توسعه همه جانبه را استوار کرده است، ریاضیات در فرایند فناوری نقش اساسی را ایفا می کند.

behroozifar_s
27-11-2007, 12:38
سلام

امیدوارم حالتون خوب باشه . به فکرم رسید که یه قسمت بذاریم برای اینکه اگه کنفرانس ، نشست و یا همایشی در پیش داریم ، یه اطلاع رسانی کوچک بشه .

البته شرکت در این همایش ها خالی از لطف نیست و علاوه بر تبادل نظر بین اساتید اون موضوع خاص باعث میشه ، ما هم کمی ذهنمون با موضوع در گیر بشه و البته از همه اینا مهمتر آشنا شدن با چند نفر جدید و بعضا مسلط تر از خودمون توی اون رشته ، از دیگر مزایای شرکت در همایش ها می باشد . البته قرار گرفتن در یک محیط علمی ، بحث ها و یا مناظرات بین اساتید از دیگر مزایا می باشد ، که خوب لازم به گفتن آن نمی باشد .

البته من کار رو با چند تا همایش شروع می کنم ، اما اگر تعداد اظهار نظر ها نسبت به تعداد بازدید کمتر باشه ، پس من هم این کار رو با اجازه از محضر شما بزرگواران دیگه ادامه نمی دم . ( می خوام بدونم ادامه بدم بهتره یا نه ؟ اصلا مفید بوده یا نه ؟ )

behroozifar_s
27-11-2007, 12:54
Workshop on High Performance Computing (HPC08)
School of Physics, IPM
February 16-21, 2008

A six day workshop on High Performance Computing is planned by IPM, Tehran. This workshop is intended to provide an introduction to high performance computing and parallel programming.
The workshop includes two days of tutorial on GNU/Linux to provide necessary background for following advanced lectures given by Dr. Cozzini from CNR/INFM Democritos and SISSA/eLab, Trieste, Italy. Therefore, all participants must be experienced in computer programming to gain the maximum benefits from the workshop. The workshop includes theoretical lectures in the mornings and lab sessions in the afternoons. The amount of seats in the lab is limited.
Only PhD Students and faculty members can be admitted for the workshop. More information may be found at the registration form.

Deadline for registration: January 10, 2008

اطلاعاتت دقیق تر رو بعدا می ذارم .
پیروز باشید

behroozifar_s
28-11-2007, 19:21
Lectures on Spectral Graph Theory

behruz tayfeh - rezai
School of Mathematics, IPM
Tehran, Iran
Every Wednesday, Nov 14, 21, and Dec. 5, 2007

Information:

Date:

Every Wednesday, Nov. 14, 21, and Dec. 5, 2007, 10:30-12:30

Place:

Niavaran Bldg., Niavaran Square, Tehran, Iran

پیروز باشید

behroozifar_s
28-11-2007, 23:07
ویرایش شد .

بازم ادامه می دم .

yugioh
29-11-2007, 10:27
سلام دوستان

امیدوارم حالتون خوب باشه . فکر کنم این تاپیک اصلا مفید نیست ، برای همین دیگه وقتتون رو نمی گیرم .

پیروز باشید

چرا؟ اگه کسی بخواد استفاده می کنه و اگه نخواد استفاده نمی کنه. این تاپیک اطلاع رسانی خوبی داشت حالا بعضی ها این چیزها رو دنبال بکنن و بعضی ها نکن. مگه هر تاپیکی زده میشه باید پاسخ داشته باشه؟ کسی که دنبال اخبار مربوطه هست خبر بدستش می رسه و استفاده می کنه تازه ممکنه همایشهایی که بعدا می گین بدرد کسی بخوره اگه تا حالا نخورده. به نظرم این یه تاپیک بحث نیست اعلان خبره پس مکنه خیلی ها ببینند ولی پستی ندن در حالیکه بازدید هاش بازیدهای متوسط یک تاپیک تو انجمن ریاضیه. به نظر من که بد نبود. به خصوص اونهایی که دنبال این جور اخبارن اخبارش رو خوب نمی تونن گیر بیارن ولی از طریق شما چرا. به نظر من که ادامه بدین.

behroozifar_s
29-11-2007, 10:35
چرا؟ اگه کسی بخواد استفاده می کنه و اگه نخواد استفاده نمی کنه. این تاپیک اطلاع رسانی خوبی داشت حالا بعضی ها این چیزها رو دنبال بکنن و بعضی ها نکن. مگه هر تاپیکی زده میشه باید پاسخ داشته باشه؟ کسی که دنبال اخبار مربوطه هست خبر بدستش می رسه و استفاده می کنه تازه ممکنه همایشهایی که بعدا می گین بدرد کسی بخوره اگه تا حالا نخورده. به نظرم این یه تاپیک بحث نیست اعلان خبره پس مکنه خیلی ها ببینند ولی پستی ندن در حالیکه بازدید هاش بازیدهای متوسط یک تاپیک تو انجمن ریاضیه. به نظر من که بد نبود. به خصوص اونهایی که دنبال این جور اخبارن اخبارش رو خوب نمی تونن گیر بیارن ولی از طریق شما چرا. به نظر من که ادامه بدین.

دوست عزیز سلام

هدف این بود که بدونم واقعا به درد می خوره یا نه ، نمی خواستم مطلب به درد نخور بزارم که فقط با عث اتلاف وقت خودم و بقیه بشه .

حالا که شما دستور می فرمائید ، چشم ادامه می دم .

پیروز باشید

yugioh
29-11-2007, 10:45
دوست عزیز سلام

هدف این بود که بدونم واقعا به درد می خوره یا نه ، نمی خواستم مطلب به درد نخور بزارم که فقط با عث اتلاف وقت خودم و بقیه بشه .

حالا که شما دستور می فرمائید ، چشم ادامه می دم .

پیروز باشید

ما دستور نمی دیم. هر جور مایلید فقط به نظرم تاپیک بدی نبود که بخواد قطع شه. شرمنده اگه پستم لحن بدی داشت.

behroozifar_s
29-11-2007, 11:00
سلام دوستان

یه جشنواره می خواد بر گزار بشه که در مورد سایت های کسب و کار هست . ( مثل همایش تجارت الکترونیکی یا ecommerce که من هم شرکت کردم و واقعا خوب و مفید بود . البته در حد حرف هنوز به عمل نرسیده . )

تمام عزیزانی که سایتی دارن که شامل شرایط این جشنواره میشه لطفا ثبت نام کنن . یه تجربه جدید محسوب می شه . این جشنواره مربوط به دانشگاه امیر کبیر میشه .

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به لینک زیر برید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرکز کار آفرینی دانشگاه صنعتی امیر کبیر

پیروز باشید .

behroozifar_s
29-11-2007, 11:03
ما دستور نمی دیم. هر جور مایلید فقط به نظرم تاپیک بدی نبود که بخواد قطع شه. شرمنده اگه پستم لحن بدی داشت.

سلام دوست عزیز

اصلا لحن بدی ندارید . ممنون که بالاخره یکی جواب هم داد . اصلا لحن بدی نبود خیالتون راحت .

بازم ممنون به خاطر اظهار نظر شما دوست عزیز

این تکه کلام منه که میگم " حالا که دستور دادید . "
پیروز باشید

behroozifar_s
29-11-2007, 12:21
سلام

یه جشنواره در اسفند امسال برگزار میشه به نام " جشنواره تولید محتوی الکترونیکی " .

به نظر می آید جشنواره خوبی باشه . اما مهلت ثبت نام و فرستادن آثار داره تموم میشه پس لطفا زودتر اقدام کنید .

ویا

پیروز باشید