PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا میشه از تورنت دانلود بدون نیاز به آیپی معتبر ؟

dostajn
26-11-2007, 20:54
با سلام
من برای دانلود از تورنت با مشکل مواجه هستم .کامپیوتری که با آن کار می کنم به صورت شبکه به اینترنت متصله و بنابراین آی پی معتبر ندارم
می خواستم بدانم راهی وجود دارد که من بتونم از طریق خود اینترنت و استفاده از هاست ها به تورنت متصل و فایلی رو دانلود کنم .اگه راهنمایی کنین خیل یممنون می شوم

jooya
27-11-2007, 04:58
سلام دوست عزیز ، از تورنت با ای پی شبکه هم میشه دانلود کرد . مشکلی نیست . به احتمال 90% مشکل شما بسته بودن پروتهاست .

اگه توی شرکت یا مراکز دولتی هستین به صورت پیش فرض پروتها رو خواسته یا ناخواسته ( با گذاشتن فایروال) میبندن تا امکان دانلود نباشه . مثلا توی دانشگاه ما .

ولی اگه غیر از اینه از مسئول انفورماتیکتون سوال کنید .

به نظر من اگه پهنای باند قابل توجهی دارید ، یه امانت راپید شیر بخرین و با اون دانلود کنید ماهی 150 گیگ میتونید دانلود کنید .

dostajn
27-11-2007, 14:00
سلام دوست عزیز ، از تورنت با ای پی شبکه هم میشه دانلود کرد . مشکلی نیست . به احتمال 90% مشکل شما بسته بودن پروتهاست .

اگه توی شرکت یا مراکز دولتی هستین به صورت پیش فرض پروتها رو خواسته یا ناخواسته ( با گذاشتن فایروال) میبندن تا امکان دانلود نباشه . مثلا توی دانشگاه ما .

ولی اگه غیر از اینه از مسئول انفورماتیکتون سوال کنید .

به نظر من اگه پهنای باند قابل توجهی دارید ، یه امانت راپید شیر بخرین و با اون دانلود کنید ماهی 150 گیگ میتونید دانلود کنید .
با سلامقدر پاپی دانلود از تورنتم.
حالا که شما میگین مشکل از بسته بودن پورت هاست می خواستم بدانم راهی هست که پورتها را به همین منظور چک کنم
با تشکر