PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره ConvertXtoDvd

K A R I M I
25-11-2007, 14:26
سلام
می خواستم بدونم که چه جوری میشه با این برنامه عمل هاردساب رو انجام بدیم؟
چون عمل کانورت به DVD رو در عرض 40 دقیقه انجام میده و خیلی سریع هستش ولی من هر کاری کردم نتونستم زیرنویس رو بهش اضافه کنم :13:
تو شکل ملاحظه کنید که یک زیرنویس بیرونی رو شناخته ولی تو فیلم واردش نمیکنه !!!!!!!!!!!
لطفا شما هم با برنامش کار کنید و اگر به جواب رسیدید ما رو هم درجریان بذارید ( اگر بشه عمل هاردساب رو باهاش انجام بدیم به نظر من سریع ترین برنامست ! )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sagh_moha
25-11-2007, 14:50
من باهاش زیرنویس هم گذاشتم و تبدیل کردم , عالی بود .... البته همین طور نوشت اما اجرا میشه... فیلم american gangster رو باهاش هم زیرنویس کردم هم از avi به دی وی دی تبدیل کردم....

K A R I M I
25-11-2007, 19:18
دوست عزیز میشه بگید دقیقا چی کار می کنید که زیرنویس رو می خونه ؟
آیا غیر از این نرم افزار دیگه ای رو روی سیستم نصب کردید یا نه ؟

sagh_moha
26-11-2007, 01:00
تا فردا صبر کن , باشه آخه دقیقا یادم نمی آد اما فردا فیلم یک ذهن زیبا رو زیرنویس و از avi به دی وی دی تبدیل می کنم .... واسه این می گم تا فردا چون در به در دنبال زیرنویس فارسی این فیلم می گردم....

damn
28-11-2007, 11:56
سلام
می خواستم بدونم که چه جوری میشه با این برنامه عمل هاردساب رو انجام بدیم؟
چون عمل کانورت به DVD رو در عرض 40 دقیقه انجام میده و خیلی سریع هستش ولی من هر کاری کردم نتونستم زیرنویس رو بهش اضافه کنم :13:
تو شکل ملاحظه کنید که یک زیرنویس بیرونی رو شناخته ولی تو فیلم واردش نمیکنه !!!!!!!!!!!
لطفا شما هم با برنامش کار کنید و اگر به جواب رسیدید ما رو هم درجریان بذارید ( اگر بشه عمل هاردساب رو باهاش انجام بدیم به نظر من سریع ترین برنامست ! )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من امتحان کردم کار می کنه شما با چی پلی می کنی؟ که نشون نمیده ؟

Hossein_Bahal
28-11-2007, 12:57
من هم از این برنامه استفاده کردم و هیچ مشکلی نداشتم .
فقط کافیه قبل از اینکه توسط نرم افزار فیلم رو انتخاب کنید ، زیرنویس رو با فیم همنام کنید . به همین راحتی .
البته یه مشکلی با زیرنویسهای srt داره و اینه که جملات رو راچپ به راست تنظیم میکنه که من با تبدیل زیرنویس های srt به sub\idx مشکل رو حل کردم .

دنيرو
28-11-2007, 14:07
من فکر میکنم شما مشکلتون با پلیری باشه که اجرا میکنید

من بعد از اینکه به DVD تبدیلش کردم با Power DVD اجرا میکنم و با گزینه Subtitle نوع زیرنویس رو حالا چه فارسی چه انگلیسی رو تعیین میکنم ...

واقعا برنامه فوق العاده اییه ...

K A R I M I
28-11-2007, 17:14
سلام
مشکل من حل شد !
یه سوتیه خیلی بد جور بود ، من خیال می کردم که زیرنویس رو می چسبونه تو فیلم و همین جوری میشه دید .
من Subtitle رو فعال نمی کردم ...
ممنون از شما

دنيرو
30-11-2007, 11:33
سلام

یه سوالی داشتم راجع بع زیرنویس کردن فیلم با این برنامه

میخواستم بدونم دوستان از چه نوع فونت و چه سایزی ( Srt ) برای فیلمها استفاده میکنند
یا به عبارت دیگه روال کار بیرون ( همون Dvd های موجود در بازار ) چیه ؟

ممنون

K A R I M I
30-11-2007, 19:22
من که دستکاریش نمی کنم ...
مگر اینکه به گونه ای باشه که در فیلم مشخص نباشه اونوقت رنگش رو عوض می کنم ( که تا حالا این اتفاق برام نیفتاده )

paramont2007
30-11-2007, 23:49
سلام
مشکل من حل شد !
یه سوتیه خیلی بد جور بود ، من خیال می کردم که زیرنویس رو می چسبونه تو فیلم و همین جوری میشه دید .
من Subtitle رو فعال نمی کردم ...
ممنون از شما

دوست عزیز ممنون میشم کمی بیشتر توضضح بدید . مشکل منم همینجاست: منظور شما از " من زیرنویس رو فعال نمیکردم " چیه ؟ ینی باید در خود برنامه کانورتر فعال کرد یا در هنگام نمایش فیلم ؟

Helen_Farhani
01-12-2007, 00:01
دوست عزیز ممنون میشم کمی بیشتر توضضح بدید . مشکل منم همینجاست: منظور شما از " من زیرنویس رو فعال نمیکردم " چیه ؟ ینی باید در خود برنامه کانورتر فعال کرد یا در هنگام نمایش فیلم ؟
فکر کنم باید در برنامه نمایش فیلم فعالش کنید.

Helen_Farhani
01-12-2007, 00:12
چه جوری میشه با این برنامه عمل هاردساب رو انجام بدیم؟

این هاردساب که گفتید، دقیقا چی هست؟
میخوام مطمئن بشم :46: که چی هست؟:31:

K A R I M I
01-12-2007, 03:14
در هنگام نمایش فیلم ، شما باید Subtitle رو فعال کنید .

این هاردساب که گفتید، دقیقا چی هست؟
میخوام مطمئن بشم :46: که چی هست؟:31:
عمل چسبوندن زیرنویس به فیلم رو هاردساب می گویند .

paramont2007
02-12-2007, 00:26
در هنگام نمایش فیلم ، شما باید Subtitle رو فعال کنید .

عمل چسبوندن زیرنویس به فیلم رو هاردساب می گویند .

دوست عزیز منظور شما اینه که موقع رندر شدن فیلم برنامه کانورتر زیرنویس رو نشون نمیده ؟

Hossein_Bahal
02-12-2007, 00:45
دوست عزیز منظور شما اینه که موقع رندر شدن فیلم برنامه کانورتر زیرنویس رو نشون نمیده ؟
خیر . هنگام عملیات تبدیل زیرنویس نشون داده نمیشه ولی به همراه فیلم هست . خیالتون راحت .