PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اموزش تعمير جي دي اف اس GDFS .........Repair

marn
24-11-2007, 19:52
سلام دوستان من ديدم خيلي ها gdfs هاشون خراب ميشه و مي مونن چه كار كنند و وقتي هم به مغازه مي بند يارو با فلش درستش مي كونه (شايد نتونه ) و هنوز يك هفته نگذشته خراب مي شه من بهتون ميگم اگر نتونستيذ خودتون با read gdfsو write gdfs برنامه setool2liteدرستش كنيد ديگه ازاين بيشتر بهش بر نريد چون خرابتر ميشه پس اول خودتون يك امتحان بزنيد و اگر به جواب نرسيديد ادامه متن رو بخونيد .
تنها يك راه داري هر كس هر راهي ديگه اي بهت گفت بدون غير عملي و بدتر ميشه حالا من بهت ميگم . وقتي كه تو از write gdfs توي setool2lite استفاده مي كني براي برگرداندن gdfs گوشي خودت . اين برنامه اين gdfs روي قبلي ميريزي بدون انكه اونو پاك كنه و اون اطلاعات اشتباه قبلي روي گوشيت مي مونه و هيچ فرقي نمي كونه من خودم يك راهي رو به وجود آوردم و خودم امتحان كردم صددر صد عملي و تنها با box گوشي انجام ميشه و متاسفانه خيلي از تعميركارانه موبايل ما در ايران اينو نمي دونند پس بهتر خودت اينجا ياد بگيري و بعد به مغازه كه ميبري گوشيتو مراحلو بهش بگي.بازم ميگم به هيچ عنوان با setool2lite گوشيت درست نمي شه اگه هم بشه بعد از كمتر از يك هفته باز بهم ميريزه چون او اطلاعات اشتباه gdfs روش ميمونه.يك موضوع مهمتر اگر موبايل سازي بردي و گفت با box فلشش ميكنم درست مي شه اولش شايد درست باشه ولي بعد از يك هفته باز خراب مي شه چون با فلش اطلاعات gdfs درست نمي شه.
1)ابتدا يك gdfs اورجينال از گوشيت پيدا كن فقط مخصوص گوشيه خودت باشه هر چي بود تو خيلي از سايتها مي توني پيدا كني توجه داشته باش gdfs با پسوند فقط bin باشه چون با پسوند gdf هم است.
2)ميري مغازه موبايل سازي ميگي گوشيتو به box وصل كنه حالا مراحل رو بهش ميگي
3)اون gdfs اورجينالو مي زاري تو قسمت MISC FILE دقيقا عين setool2lite حالا ادامه كار فرق داره و نوع گوشيتو مشخص ميكني
3)ميگي در برنامه باكس كه اسمش setoo2l است به اون تپ اخري يعني setting بره و اون تيك گزينه دوم كه نوشته format gdfs when writing رو بزنه
4)حالا به تپ اول برميگردي و بر روي write gdfs ميزني و صبر ميكني تا تموم بشه حالا كه توم شد بدون اينكه گوشيرو جدا كني مي گي بر روي گزينه unlock/Repair بزنه . گوشيت درست روشن ميشه به احتمال خيلي كم اگر روشن نشد بگو يك فلش هم بكنه احتمالش خيلي كمه صددرصد بدون فلش روشن روشن ميشه
5) گوشيتم يك مستر ريست بكن تا ديكه مراحل كامل بشه .
به نظر من به مغازه دار هم پول نده چون بهش يكي كاري رو ياد دادي
هيچ راهي ديگه رو نرو چون تنها راش همينه بازم ميگم شايد با راههاي ديگه درست بشه ولي زود به هم ميريزه
من خودم تمام راهها رو رفتم وفقط اين به جواب رسيد پس مطمئن باش.

mehr film
28-11-2007, 19:04
سلام به همه ي دوست عزيز
قبل از همه چيز بايد بگم گوشي W810‌هستش
الان حدود 1 ماهه كه گوشيم از اين تعمير گاه به اون تعميرگاه ميكنه

مشكله گوشي: حدود 1 ماهه پيش گوشيمو زدم به كامپيوتر كه آهنگ بريزم بدون Eject‌ اونو از كابل دراوردم بعد روي صفحه فقط يه صفحه ي سفيد ميوم و ميرفت...
رفتم بيرون نشون دادم گفتند فلشنميگيره بايد IC فلش عوض بشه
IC فلش رو عوض كردم گوشي رو فلش كردن درس شد
بعد از يكي دو روز وقتي پشت سره هم چند تا SmS برام اومد گوشي هنگ كرد. بعد از اون دوباره چند با ر موقع آهنگ گوش دادن هم هنگ ميكرد حتي مواقعي هم كه باهاش كار نميكردم يه دفعه خاموش ميشد
دوباره بردم فلشش كنه ... وقتي فلشش كرد ديگه روشن نشد و چند بار ديگه هم كه فلشش كرد تا آخراش ميرف بعد گير ميكرد و Error GDFS‌ميداد حالا ميگه كه گوشيت GDFS نميگيره و از اين حرفا
الان دوباره بردم يه تامير گاهه ديگه اونم فعلا نتونسته درستش كنه . ميگه هيشكي نميتونه GDFS گوشيمو بزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
اگه كمكي از دستتون بر مياد خواهشا كمكم كن
ممنون ميشم
راستي يه توضيح مختصر هم در مورد GDFS اگه ميشه بهم بده و اينكه ميگن مثلا گوشي CID50 هستش يعني چي؟؟
واقعا ممنون

iman_s
29-11-2007, 01:16
فکر کردم روشی بدون باکس داری.این روش باز در آخر نیاز به باکس داره.

marn
30-11-2007, 20:49
دست عزيز با setoll2lite مي توني gdfs گوشيتو درست كني اما اگه وضعش خيلي خراب بشه فقط همين راهي كه گفتم انجام بايد بدي. بعدش من اينو گفتم چون خيلي از تعميركاراي موبايل ما اينو بلد نيستند و وقتي گوشيتو مي بري هزار تا ايراد از اون مي گيرن و يك عالمه خرج رو دستت مي زارن در صورتي كه فقط gdfs اون خرابه و با باكس فقط 20 ثانيه طول مي كشه او نو درست كني

uem
03-12-2007, 19:25
سلام دوستان من ديدم خيلي ها gdfs هاشون خراب ميشه و مي مونن چه كار كنند و وقتي هم به مغازه مي بند يارو با فلش درستش مي كونه (شايد نتونه ) و هنوز يك هفته نگذشته خراب مي شه من بهتون ميگم اگر نتونستيذ خودتون با read gdfsو write gdfs برنامه setool2liteدرستش كنيد ديگه ازاين بيشتر بهش بر نريد چون خرابتر ميشه پس اول خودتون يك امتحان بزنيد و اگر به جواب نرسيديد ادامه متن رو بخونيد .
تنها يك راه داري هر كس هر راهي ديگه اي بهت گفت بدون غير عملي و بدتر ميشه حالا من بهت ميگم . وقتي كه تو از write gdfs توي setool2lite استفاده مي كني براي برگرداندن gdfs گوشي خودت . اين برنامه اين gdfs روي قبلي ميريزي بدون انكه اونو پاك كنه و اون اطلاعات اشتباه قبلي روي گوشيت مي مونه و هيچ فرقي نمي كونه من خودم يك راهي رو به وجود آوردم و خودم امتحان كردم صددر صد عملي و تنها با box گوشي انجام ميشه و متاسفانه خيلي از تعميركارانه موبايل ما در ايران اينو نمي دونند پس بهتر خودت اينجا ياد بگيري و بعد به مغازه كه ميبري گوشيتو مراحلو بهش بگي.بازم ميگم به هيچ عنوان با setool2lite گوشيت درست نمي شه اگه هم بشه بعد از كمتر از يك هفته باز بهم ميريزه چون او اطلاعات اشتباه gdfs روش ميمونه.يك موضوع مهمتر اگر موبايل سازي بردي و گفت با box فلشش ميكنم درست مي شه اولش شايد درست باشه ولي بعد از يك هفته باز خراب مي شه چون با فلش اطلاعات gdfs درست نمي شه.
1)ابتدا يك gdfs اورجينال از گوشيت پيدا كن فقط مخصوص گوشيه خودت باشه هر چي بود تو خيلي از سايتها مي توني پيدا كني توجه داشته باش gdfs با پسوند فقط bin باشه چون با پسوند gdf هم است.
2)ميري مغازه موبايل سازي ميگي گوشيتو به box وصل كنه حالا مراحل رو بهش ميگي
3)اون gdfs اورجينالو مي زاري تو قسمت MISC FILE دقيقا عين setool2lite حالا ادامه كار فرق داره و نوع گوشيتو مشخص ميكني
3)ميگي در برنامه باكس كه اسمش setoo2l است به اون تپ اخري يعني setting بره و اون تيك گزينه دوم كه نوشته format gdfs when writing رو بزنه
4)حالا به تپ اول برميگردي و بر روي write gdfs ميزني و صبر ميكني تا تموم بشه حالا كه توم شد بدون اينكه گوشيرو جدا كني مي گي بر روي گزينه unlock/Repair بزنه . گوشيت درست روشن ميشه به احتمال خيلي كم اگر روشن نشد بگو يك فلش هم بكنه احتمالش خيلي كمه صددرصد بدون فلش روشن روشن ميشه
5) گوشيتم يك مستر ريست بكن تا ديكه مراحل كامل بشه .
به نظر من به مغازه دار هم پول نده چون بهش يكي كاري رو ياد دادي
هيچ راهي ديگه رو نرو چون تنها راش همينه بازم ميگم شايد با راههاي ديگه درست بشه ولي زود به هم ميريزه
من خودم تمام راهها رو رفتم وفقط اين به جواب رسيد پس مطمئن باش.

با سلام دوست عزیز از راهنمایی شما ممنون ولی اکثر تعمیر کارا این روش رو می دونند