PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Adobe Photoshop CS3

Sir Masoud
24-11-2007, 02:54
سلام دوستان عزیز

من یک مشکلی با Adobe Photoshop CS3 دارم و اون اینه که با این که من این برنامه را به طور کامل و صحیح نصب کرده و ریجستر کرده‌ام اما وقتی که می‌خوام از ابزار Type در این برنامه استفاده کنم برنامه هنگ می‌کنه؟؟:41: این در حالیه که بقیه ابزارها برنامه به درستی و بدون هیچ عیب و نقصی کار می‌کنند.
من تا حالا سه بار این برنامه را نصب کرده‌ام. یکب بار نسخه معمولی ، یک بار نسخه ME و یک بار هم از مجموعه Adobe Design Premium CS3 اما هر سه بار این مشکل را داشتم.
وقتی برنامه را نصب می‌کنم و واردش می‌شم عیبی نداره اما بعد از چند روز که میام سراغش اینجوری میشه. حتی ویندوزم را هم عوض کرده‌ام . ویندوزم هم XP Media Center است.
من روی ویندوزم برنامه‌های مریم و میرعماد و TrayLayout را نصب کرده‌ام. برنامه‌ای دیگه ندارم که با فونت سروکار داشته باشه. لطفا من را در این باره راهنمایی کنید.
با تشکر:20:

Maysam-BFU
24-11-2007, 06:15
عجیبه !

نکنه یکی از سخت افزارهاتون با ابزار متن مشکل داره !

خود من با ویندوز Xp Media Center کار می کردم فتوشاپ خیلی خوب کار می کرد !
شاید رم یا سی پی یو شما پایینه !

Ehsan Studio
24-11-2007, 07:27
احتمال خیلی زیاد مشکل از سی دیه.از یک شرکت دیگه سی دیشو بگیر.

Cinoheh
24-11-2007, 10:42
وقتی قفل نرم افزاری میشکنه یا اصطلاحاً کرک میشه، طبیعیه که یه اشکالاتی در حین اجرا براش پیش بیاد. چون از روند طبیعی و روتین خودش خارج میشه. یه نمونه اش همین ویندوزهائی که اکثر ما ها رو سیستم هامون ازش استفاده میکنیم. خیلی پیش میاد که هنگ کنه یا Error بده. اینم بخاطر اینه که قفل شکسته ست!!!
2 راه داریم؛

1/ توقع مون رو از نرم افزار های کرک شده کم کنیم.

2/ قیمت واقعی اونا رو بپردازیم!

* کنار اومدن با اولی راحت تره.

در نهایت با ایشون موافقم:

Ehsan Studio:

احتمال خیلی زیاد مشکل از سی دیه.از یک شرکت دیگه سی دیشو بگیر.

موفق باشی.

Sir Masoud
25-11-2007, 02:14
فکر نکنم رم و cpu کامپیوترم پایین باشه. رم 1 گیگ و cpu 2.4 دارم. در ضمن تمام ابزارهای دیگش به خوبی کار می‌کنند.
هر سه نسخه‌ای که استفاده کردم کرک شده نبودند و با استفاده از پیدا کردن رمز اکتیو کردمشون.
چقدر فکر می‌کنید به علت ناسازگاری با برنامه‌های یگم باشه؟

Cinoheh
25-11-2007, 09:44
بنظر من Cpu 2.4 ضعیفه. بابا شما که از رم یک گیگ استفاده میکنی حداقل یه Cpu 3.0 بگیر حالشو ببر.

چقدر فکر می‌کنید به علت ناسازگاری با برنامه‌های یگم باشه؟

احتمالش بعید بنظر میرسه!

Tarkesh
03-12-2007, 14:32
منم يه همچين مشكلي دارم

Ram: 1Gb

CPU: 3.0 Full

Maysam-BFU
04-12-2007, 06:51
به احتمال 92.2% درصد مشکل نرم افزاری است . یعنی یا ویندوز مشکل داره یا فتوشاپ