PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درگاه 1394

m_r1986
24-11-2007, 02:34
من یه در گاه 1394 روی لب تاپم دارم میخواستم بدونم به چه دردی میخوره این درگاه...البته چند جا خوندم برای اتصال دوربین دیجیتال هستش ...من داخل جعبه دوربین دیجیتال کابل usb دیدم ولی کابلی ندیدم به این درگاه بخوره .... ایا باید کابل را از بیرون تهیه کنیم یا برای دوربین های مخصوص هستش ...مثلا میتونم هندی کم را به این درگاه وصل کنم .

REGISTERED USER
24-11-2007, 12:53
خوب کابل رو بیرون می فروشند 1000 تومن ...

مثلا کارت های کپچر و دوربین های فیلم برداری سونی و پاناسونیک و ... بهش وصل میشوند و می تونی با یه نرم افزار کپچر مثل pinnacle studio یا Ulead video studio با کیفیت DVD و بالاتر فیلم رو به کامپیوتر و با سرعت و کیفیت عالی انتقال بدی ... حتما استفاده کن اگه دوربین داری

sadra computer
24-11-2007, 13:10
من یه در گاه 1394 روی لب تاپم دارم میخواستم بدونم به چه دردی میخوره این درگاه...البته چند جا خوندم برای اتصال دوربین دیجیتال هستش ...من داخل جعبه دوربین دیجیتال کابل usb دیدم ولی کابلی ندیدم به این درگاه بخوره .... ایا باید کابل را از بیرون تهیه کنیم یا برای دوربین های مخصوص هستش ...مثلا میتونم هندی کم را به این درگاه وصل کنم .

سلام دوست عزيز
اين پورت به اسمهاي 1394 IEEE، پورت DV , فايرواير (FireWire) ، , و Ilink هستش . در ضمن سازنده اين پورت هم سوني است .
چون سرعت انتقال اطلاعات اين پورت بالاست ، براي اتصال بعضي هاردهاي اكسترنال و دوربين هاي فيلمبرداري ( نه عكاسي) استفاده ميشن . البته دوربين هاي فيلمبرداري كه فيلم مي خورن . مدل هاي جديد بجاي فيلم ، هارد دارند كه با USB به كامپيوتر وصل ميشه . در واقع براي اتصال دوربين فيلمبرداري كه فيلم مي خورن ، با كيفيت اصلي ، فقط از اين پورت استفاده مي كنن .در ضمن اين پورت با نرم افزارهاي اديت مثل پرمير ، فوق العاده هماهنگه و آشناي قديمي حساب ميشن . بيشتر دوربين ها وقتي با اين پورت به كامپيوتر وصل مي شن امكان كنترل كامل دوربين رو با كامپيوتر و از طريق نرم افزار بهتون ميده .
در ضمن اين پورت ، درايوري هم براي شناخت لازم نداره .
بازم اگه سوالي داشتي ، خوشحال ميشم .
موفق باشي

m_r1986
24-11-2007, 13:27
ممنون که جواب ما رو دادین...دستتون طلا.

میشه عکسی از کابلی که باهاش این نوع دوربین ها رو به این درگاه وصل میکنن بزاری .

sadra computer
24-11-2007, 14:21
ممنون که جواب ما رو دادین...دستتون طلا.

میشه عکسی از کابلی که باهاش این نوع دوربین ها رو به این درگاه وصل میکنن بزاری .

اينم عكسش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m_r1986
24-11-2007, 22:11
صدرا جان عکسش لود نمیشه .

sadra computer
27-11-2007, 14:27
صدرا جان عکسش لود نمیشه .

اينم عكساي ديگش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m_r1986
28-11-2007, 13:06
دستت طلا صدرا جان .

daneshjooyan
16-09-2008, 16:32
مشكل با كارت 1394
سلام شايد اين سوال تكراري باشه ولي من هر كاري كردم مشكلم حل نشد
و اما مشكل
من يك دوربين هندي كم سوني mini dv دارم و براي انتقال فيلم ضبط شده به كامپويتر يك كابل 1394 خريدم چون مادربردم سوكت اين كارت رو داره.
من اوايل يا وصل كردن كابل به دوربين شناخته مي شد و به راحتي فيلمها رو به كامپويتر انتقال مي دادم ولي بعد از مدتي بعد از اتصال كابل به دوربين هيچ اتفاقي نمي افتد و صدايي كه نشون دهنده اتصال و شناختن دوربين بود ديگر شنيده نمي شد و هيچ درايوري اضافه نمي شد يعني ديگر كامپويتر دوربين را نمي شناخت من هركاري كردم اين مشكل حل نشد حالا مي خوام بگه كسي راهشو بلده مشكل منو حل كنه
با تشكر

Hadi136813
09-10-2008, 16:54
این کابل برای شبکه کردن 2 تا کامپیوتر هم به درد میخوره . اگه تو ویندوز ایکس پی دقت کرده باشین تو قسمت کانکشنز برای سیستمهایی که کارت 1394 دارن این کانکشن نصب میشه . سرعتش هم 400 مگ در ثانیه هستش یعنی 4 برابر سرعت کابل شبکه !

Hadi136813
09-10-2008, 16:57
البته از اون نوع کابل ها که هر دو طرفش کوچیکه . تو اکثر لپ تاپ ها این درگاه وجود داره .