PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

amirpers
07-10-2005, 15:20
من در مرحله ای که در یک فرودگاه هستیم مشکل دارم .
آنجا در یک قسمت درون سالنی هستیم که در کنار هواپیماها قراردارد و ما پس از از بین بردن عده ای
به کمک کامپیوتر رمز دری را پیدا می کنیم و وارد آنجا می شویم .در آن قسمت پس از از پیش رو برداشتن
عده ای به محوطه بازی می رسیم که در آن پله بر قی وجود دارد و وقتی پایین می رویم اتاقی وجود دارد
که از دو سمت توسط دوربین تحت کنترل است و 3 در وجود دارد که پیغامی میدهد و هیچکدام باز نمی شود .
در ضمن در پایین صفحه مانیتور نوشته می شود :
ID Soth in the ticketing area
باید در این قسمت چه کار کنم ؟

amirpers
10-10-2005, 10:26
هیچ کسی این گیم رو بازی نکرده ؟

Amin
10-10-2005, 11:12
سلام دوست من
من اين بازي رو خيلي وقت پيش تموم كردم و تقريبا چيزي ازش يادم نيست !!!!
مرحله فرودگاه مرحله آخر بازيه.
اگه شما تو اووون قسمت مشكل دارين كه جلوي سه تا در آسانسور هست و هيچ كدوم از آسانسورها كار نمي‌كنه يه چيزايي يادم مياد چون خودم هم اووونجا مشكل داشتم !!!
بايد از محوطه آسانسورها بيرون بياييد و جايي بايستيد كه از بالا مردم در حال عبور در فرودگاه رو بتونيد ببينيد. بعد سه نفر هستند تو جمعيت كه خيلي تابلو !!! هستند. بايد با يكي از دوربينها (يادم نيست كدوم !!! دوربين گرمايي - دوربين ديد تو شب - دوربين دستي - دوربين تفنگ) روي اووون سه نفر زوم كنيد تا اين اينكه اعلام بشه كه مشخصات اووون افراد بدست اووومد !!!
بعد يكي از آسانسورها آزاد ميشه و ميشه از آسانسور استفاده كرد

amirpers
13-10-2005, 11:02
ممنون از پاسخت و اینکه برام ارزش قایل شدی .

sharareh
07-07-2006, 23:02
با سلام

در بازيsplinter cell 2 در مرحله Los Angles USA
بعد از ورود به پارکینک با کامیون وبیهوش کردن نگهبانها درب خروجی باز نمیشود و میگوید که یکی از تروریستها زنده است در حالیکه توی پارکینگ هیچ کسی نیست لطفا در مورد ادامه بازی راهنمایی کنید با تشکر

Amin
07-07-2006, 23:47
سلام دوست عزيز
يه ذره اين سوال رو دير پرسيدين !!!‌ تقريبا هيچي از بازي يادم نمياد با اينكه تمومش كردم (به جز مرحله‌هايي كه خيلي توش گير كرده بودم)
اگه چند تا عكس از محيط‌هاي اطراف بزاري شايد بتونم كمكت كنم

amirpers
08-07-2006, 02:38
من اون مرحله یادمه و حتی یادمه که توش گیر کرده بودم و کلی طول کشید تا ردش کردم . اما چه جوری یادم نمی یاد .

sharareh
08-07-2006, 09:33
سلام مجدد
اگه بازي رو نصب شده دارين يه سر به قسمتlevel هاش بزنيد همون اول مرحلهLos Angles USA هست كه براي ورود به پاركينگ بايد عقب يه ماشين اسكانيا سوار بشه و وارد پاركينگ بشه ويك درب خروجي بيشتر نيست ولي يكسره بهش پيام ميدن كه بايد تمام تروريستها رو بكشي تا بتوني ادامه بدهي در حاليكه همه رو زدم و كسي نمونده.
ممنون ميشم يك كم بيشتر به ذهنتون فشار بيارين شايد يادتون بياد. چون چند هفته است تو اين قسمت درجا ميزنم

amirpers
08-07-2006, 11:46
سلام مجدد
اگه بازي رو نصب شده دارين يه سر به قسمتlevel هاش بزنيد همون اول مرحلهLos Angles USA هست كه براي ورود به پاركينگ بايد عقب يه ماشين اسكانيا سوار بشه و وارد پاركينگ بشه ويك درب خروجي بيشتر نيست ولي يكسره بهش پيام ميدن كه بايد تمام تروريستها رو بكشي تا بتوني ادامه بدهي در حاليكه همه رو زدم و كسي نمونده.
ممنون ميشم يك كم بيشتر به ذهنتون فشار بيارين شايد يادتون بياد. چون چند هفته است تو اين قسمت درجا ميزنم

ببین عزیز متاسفانه روی سشستم من نصب نیست و حتی Save مربوط به اون قسمت رو هم ندارم ولی فکر کنم ، مطمئن نیستم فقط فکر می کنم که شما وقتی تروریستها رو می زنید فقط بیهوش می شند ، باید اونها رو بکشید .

M E H D I
08-07-2006, 11:51
سلام مجدد

سلام

آقا يا خانم Sharareh
شما كساني رو كه خفه كردين رو با Termal Vision يا همون دوربين حرارتي كه اگه اشتباه نكنم دكمه 3 بود،‌نگاه كنين. اگه رنگ بدنشون قرمز روشن ديده شد،‌ اونها رو با تير خلاص كنين و اگه به رنگ آبي ديده ميشن كاري باهاشون نداشته باشين. اونهايي كه تروريست هستن به اين ترتيب شناخته ميشن ;)

sharareh
09-07-2006, 19:24
مرسي كاملا حق با شما دوستان بود.راه شناخت تروريستها همونيه كه گفتين.متشكرم

SILWESTER
14-07-2006, 21:10
سلام!
من اگه تو يه مرحله از يه بازي گير كنم زودي ميرم trainer بازی رو دانلود میکنم و از اون مرحله رد میشم. :biggrin:
و اصلا به خودم دردسر نمیدم. trainer ها مخصوصا تو بازی های اکشن خیلی به درد میخورن

M E H D I
15-07-2006, 08:56
سلام!
من اگه تو يه مرحله از يه بازي گير كنم زودي ميرم trainer بازی رو دانلود میکنم و از اون مرحله رد میشم. :biggrin:
و اصلا به خودم دردسر نمیدم. trainer ها مخصوصا تو بازی های اکشن خیلی به درد میخورن

لذت بازي كردن به اين هست كه آدم خودش بازي رو تموم كنه نه با رمز يا ترينر ;)

hellfire
15-07-2006, 11:35
تو مرحله ی فرودگاه قسمت دومش بعداز اینکه تو بیسیم بهت میگن تروریست اصلی تو گیت فرودگاهه و باید بری پایین چی کار باید بکنیم (سه تا اسانسور خاموش هست یه بالابر هم تو راهرو جلو راه رو گرفته و باید یه جوری برین پایین

amirpers
15-07-2006, 12:02
تو مرحله ی فرودگاه قسمت دومش بعداز اینکه تو بیسیم بهت میگن تروریست اصلی تو گیت فرودگاهه و باید بری پایین چی کار باید بکنیم (سه تا اسانسور خاموش هست یه بالابر هم تو راهرو جلو راه رو گرفته و باید یه جوری برین پایین

باید با یکی از دوربینهایی که در اختیار دارید ( اسمش یادم نیست ) اون سه نفر رو از بالا زیر نظر بگیرید .

sharareh
15-07-2006, 12:06
درسته البته با اون حرارتيه بايد خوب زوم كني.

vahid2008
02-08-2006, 22:26
اقا من ان اول فرودگاه گير كردم بيرون نميره

vahid2008
02-08-2006, 22:29
چي كنم خيلي وقته منتظرم دمتون گرم حتمن جواب بديت

M E H D I
02-08-2006, 22:37
چي كنم خيلي وقته منتظرم دمتون گرم حتمن جواب بديت

شما دقيقا 3 دقيقه هست كه پست دادين :blink: يه خورده صبر كنين.

سوال شما يه خورده هم گنگ هست. توي شماره دوم بازي هست؟ كدوم مرحله هست؟ محيط اطراف رو هم يه خورده توضيح بدين يا حداقل اسم سيو رو بگين.

vahid2008
03-08-2006, 04:14
اقا من توي اسپيلن سل 2 هستم توي مرحله فرودگاه وقتي سوار پشت ماشين ميشم و به داخل گاراژ مي رم و ان سگ وان مرد رو ميكشم نمي دونم چي كار كنم دمت گرم كه جوابم رو دادي

vahid2008
03-08-2006, 04:16
اسم سيوش هم فكر كنم يه فينال توش داره

vahid2008
03-08-2006, 12:14
آقا ديگه جواب نمي دي

vahid2008
04-08-2006, 04:57
اقا اینجا هیچ کی نیست جواب ما رو بده

M E H D I
04-08-2006, 12:22
اسم سيو رو شما نمي توني كامل بگي؟ من يه سال ميشه كه اين بازي رو تموم كردم و هيچي يادم نيست. بايد اسم سيو رو بدونم كه از اينترنت پيدا كنم.

vahid2008
12-08-2006, 06:45
اسم سيوش مال مرحلي اخر يك فينال هم توش داره

vahid2008
12-08-2006, 06:50
اسم سيوش هم losangeles usa hast

vahid2008
12-08-2006, 06:52
من تو اونجا گير كردم كي يك زنه داره ديوار رم تميز ميكنه بعد از اونجا هم را درست ميكشم ولي در loke jammed چي كنم؟///؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirpers
12-08-2006, 10:11
درست یادم نیست ولی فکر می کنم که یکی دو نفر از اون اتاق می یان بیرون و در را باز می کنند .

HADI roni
13-08-2006, 02:03
سلام به همه.
شما وقتی از پله برقی پایین رفتی سمت راستت که همون سه تا دره ولی شما به سمت چپ برگرد و به سمت پایین نگاه کن.
سه نفر از یه جایی میان بیرون. بعد یکی از دوربینهای حرارتی یا مادون رو انتخاب کن و روی اون سه نفر زوم کن.
اونوقت یه پیغام میده و یکی از درها باز میشه.

damst2005
07-08-2007, 17:31
با سلام
در بازي Splinter Cell Pandora Tomorrow در مرحله komodo در اندونزي جائي هست که دو برج ديده باني با نور ليزر قرمز رنگ وجود دارد من همه دشمنان را نابود کرده ام اما ديگر نمي دانم چه بايد بکنم و در همانجا ميچرخم
اگر کسي اين بازي را انجام داده يا اطلاعات دارد لطفا به من کمک کند.فکر کنم اسم save آن هم komodo ، INDONESIA است.
با تشکر

Amin
07-08-2007, 17:56
با سلام
در بازي Splinter Cell Pandora Tomorrow در مرحله komodo در اندونزي جائي هست که دو برج ديده باني با نور ليزر قرمز رنگ وجود دارد من همه دشمنان را نابود کرده ام اما ديگر نمي دانم چه بايد بکنم و در همانجا ميچرخم
اگر کسي اين بازي را انجام داده يا اطلاعات دارد لطفا به من کمک کند.فکر کنم اسم save آن هم komodo ، INDONESIA است.
با تشکر
سلام
فکر کنم بدونم کجا رو میگی

اووون سمت که میز هست و اول مرحله چند تا سرباز پشت میزها نشستن
باید از همون قسمت بری جلو
یه جایی بین 2 تا دیوار فضای خالی وجود داره
باید با استفده از 2 تا دیوار بپری بری بالا
و ادامه بازی ...

arnold_ab
07-08-2007, 18:11
اين جا درخواست بده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

damst2005
08-08-2007, 16:21
متشکرم دوست عزيز
ولي در اين مرحله همچنين جائي هرچه گشتم وجود نداره فقط يک جا فاصله خالي بين دو ديوار است و اون هم کنار برکه آب است ولي وقتي به آنجا ميروم هيچ اتفاقي نمي افتد و هيچ پيغام راهنمائي هم نمي دهد
فقط زير بازي به عنوان راهنمائي نوشته است : Infiltrate The Caves

ARTAN88
21-07-2014, 15:37
سلام دوست عزیز توی اون مرحله باید به اون جایی بری که دو نفر دور یه میز نشستن او نارو بکش و بعد جلو تر برو یه جایی هست بین دو تا دیوار باید بری بین دیوار ها و تا آخر بری داخل و دو بار پرش (SHIFT) رو بزنی و از اونجا بری بالا
بعد یه نفر داره تی وی میبینه اول با اسلحه کوچیکه تی وی رو بزن بعدشم اون یارو رو بکش بعد از اون یه نفر بیرون اونم به درک واصل کن و از کنار دیوار برو تا رگبار نزنتت یه اتاقی هست که وقتی رفتی باید دوربین گرمایشی رو اونجا بزنی و بری به آخر اتاق که یه در به زیر زمین داره.

ARTAN88
21-07-2014, 15:47
در پاسخ به شراره
سلام شما کسی رو نکشتید شما اونا رو بیهوش کردید
برای شناسایی تروریستها باید دوربین گرمایشی رو بزنی هرکس که بدنش به رنگ قرمز بود تروریسته و باید یه گلوله تو مغزش خالی کنی تا در باز بشه

ARTAN88
21-07-2014, 15:50
سلام
00000000000000000000000000000000000000000000000000 000000