PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد کارت گرافيک 7600

hamid7stick
23-11-2007, 01:23
من 10 ماه پيش چنين سيستمی گرفتم
cpu: intel core2dou E6400 2.13GH 2MB
main board: Asus P5B Deluxe Wifi
Ram: ocz 1Gb dual Bus 800
Hdd: Western D 320Gb
VGA: POINT OF VIEW 7600GT DDR3
Power: AcBel 500w real active pfc
Monitor:LCD LG L1740P [sepid famp]
اهل بازی نيستم اما NFS2 اوايل نصب کردم
من از دو ويندوز 32bit و 64bit
استفاده میکنم بازی را روی64 bit نصب کردو بودم و هميشه وسط بازی کردن بازی يکدفعه میپريد بيرو ن
و سيستم برميگشت به دسکتاب بدون هيچ اروری و دامپ هم نبود يعنی بکل از بازی خارج
میشد منم 7ماهي بود که ديگه بازی نميکردم اما خواستم بفهمم اگه ایراد از کارت گرافيک
هست قبل از اتمام گارانتی اونو نشون بدم منcounter zreo condition الان نصب کردم بعضی وقت ها خيلی کم پيش
می امد که اونم اینطور بشه الان هم بازی NBA LIVE 08 رو نصب کردم در اين بازی بعد از اتمام يک نيمه بعد از
موقع لود شدن فايل های سيستم به حدس من البته!
و هميشه سيستم بکل از بازی خارج میشه
لازم به ذکر است که من هميشه رزولوشن رو 1280DAR 1024 میزارم هم مانيتور هم در اپشن بازی
اما این بار در همينnba live 08 هم حتی اونو به 800د600رسوندم هم در مانيتور يعنی همن دسکتاپ به
رزولشن پايينر يا مثلا DPI را هم رو 120 امتحان کردم ديدم هيچ فرقی نکرد خلاصه به امتحان
رو ويندوز 32 بيت که تاحالا روی اون بازی نصب نکرده بودم نصب کردم و بازی رو اجرا کردم
و دوباره همون اتفاق افتاد با این تفاوت که اینجا بدون هيچ پيغامی مثل قبل همچی بسته
نميشد و ارور dont send! اول اومد
من همه تنظيم هارو کم زياد کردم فرقی
نمی کنه خواهش میکنم
راهنماييم کنيد من 180 هزار بابتش پول داده بودم و هيچ کاريم ازش نکشيدم آيا ایراد از
کارت گرافيک من يا چيز ديگه ایاگه از گرافيک هست زود ببرم گارانتی? و بايد بگم مشکلش چی هست?

Assassin_0121
23-11-2007, 08:09
سلام
ببین گرافیک موقع بازی داغ میشه شاید یه دلیله گرمایه زیاد میاد بیرون. ویندوز رو هم عوض کن و جدیدترین درایور nvidia رو نصب کن . eror dont send به گرافیک ربط داره اما خوب کامپیوتر هست و هزار مشکل.موفق باشی