PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد Nortoon Antivirus2005

toofan_m
12-11-2004, 03:07
سلام من Nortoon Antivirus2005 همون كه در سايت هستش (150 MB) را نصب كردم و رجيستر و آپديت هم شد ولي هر وقت به اينترنت وصل ميشم اين پيغام را ميده:

Norton Iinternet Worm Protection has detected and blocked an intrusion attemt
كسي ميدونه چي؟ :?:

toofan_m
12-11-2004, 03:18
راستي يه سوال ديگه:
من drweb قبلا داشتم البته نسخه free وقتي ميخواستم winamp 05 را نصب كنم يا وقتي نصب شده بود و scan ميكردم از يه فايلdll كه از فا يلهاي winamp 05 هستش را ميگفت virus win98/ch را داره ولي اين نورتون 2005 اصلا نمي شناستش مشكل كجاست؟

Sina
12-11-2004, 06:04
اين فك كنم ميگه كه كامپيوتر شما رو كرم زده ... يعني آلوده هست!

30naa
12-11-2004, 07:37
آنتی ویروس دیگه ای رو سیستمت نب نیست؟ ممکنه هم ماله اون باشه

toofan_m
12-11-2004, 12:49
sina جان حالا چه كار بكنم با اين كرم زدگي كه شما احتمالش را داديد؟ والا scan كه ميكني چيزي نشون نميده؟ :?: :!: :cry:

toofan_m
12-11-2004, 12:54
نه 30naa من win را تازه نصب كردم .هيچ آنتي ويروسي هم نصب نيست. نمي دونم چي؟ :cry:

30naa
12-11-2004, 13:32
یه ویندوز دیگه نصب کن(از رو یه سی دیه دیگه) ببین کار می کنه یا نه
یا می تونی سیستمت رو با Bitdefender یه چکی بکنی
راستی اگه مشکل دیگه ای بجز نورتون با ویندوزت نداری از یه آنتی ویروس دیگه استفاده کن
خیلی باحاله رو سیستمای که نورتون نصبه بازم وینروس میشناسه
تازه نورتون دفعه ی اول 13 مگ آپدیت داره(ماله من که اینجوری بود)

aylin
12-11-2004, 14:39
باعرض معذر ت به نظره من بهتره اول به معنای جمله توجه کنید بعد برای این بابا نسخه صادر کنید معنی این اجمله اینه
نورتون کشف وبلوکه کرده مهاجمی روکه قصد داشته به سیستم شما نفوذ کنه
بنابراین فکر میکنم سیستم شما هیچ مشکلی نداره

30naa
12-11-2004, 14:55
ولی کلا آنتی ویروسه خیلی قوی نیست نمی دونم چرا انقد اسم در کرده
فقط BitDefender 8
بدون کم کردن سدعت
آپدیت آسون
کم حجم
دقت بیشتر از نورتون چون رو سیستمی که نورتون نصبه با این بگردی همیشه ه چیزایی پیدا می کنه
راستی منم وقتی نورتون داشتم هر وقت می خواستم Autoprotectش رو Enable کنم همین پیغام رو میداد
اگه BitDefender و چند تا برنامه ی دیگه بره امن کردن سیستم نیاز داری برو اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Sina
12-11-2004, 23:15
aylin جان ايشون هميشه اين پيغام رو ميگيره يعني اينكه در حال حاظر سيستم آلوده هست كه ان نرم افزار جلوي فعاليتش رو ميگيره ديگه وگرنه توي اينترنت كه كرم نريخته در هر بار تماس اين پيغام بياد ...
من الان همين نورتون رو نصب دارم ( آپديت هم شده ) والا نظر من اينه كه يه مشكلي بايد از خود كامپيوتر باشه
حالا يه ضد ويروس ديگه نصب كن ببين چي ميشه؟
يا اگه ميتوني ويندوز رو دوباره نصب كن

toofan_m
13-11-2004, 10:55
sina جان فكر ميكنم شما درست مي گيد بايد يه ويندوز ديگه نصب كنم .مرسي از راهنمايت. :lol:

toofan_m
13-11-2004, 11:14
ولی کلا آنتی ویروسه خیلی قوی نیست نمی دونم چرا انقد اسم در کرده

من هم با شما موافقم :D
راستي شما تاحالا فايلهايwinamp را scan كرديد؟ منظورم همين نسخهاي آخري هنگام نصب يا بعد از نصب از يه فايل dll اشكال ويروسي بودن ميگيره.
البته ويروس كش DrWeb ميگه كه ويروس داره :?: بد نيست شما هم يه چك بكنيد نسخهFREE آن هم در اينترنت هست.
norton antivirus كه چيزي نميشناسه :!: :?: