PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي شبيه سازي از Floopy

sarbala
07-10-2005, 11:10
چون مادر بوردم فلاپی دیسک ساپورت نمیکنه من دنبال یه برنامه میگردم که بتونم این دیسکت رو بخونم خیلی لازم دارم.........

STAYWITHME
07-10-2005, 11:17
یعنی بدون فلاپی درایو فلاپی بخونه ؟؟/

ماوا
08-10-2005, 16:59
دوست عزيز من هم مشكل مشابهي داشتم كه با اين نرم افزار حل شد
Floppy Image Creator v5.1.0.3

This utility enables users to create images from the physical floppy disks, extract files or complete folders from a floppy disk image and create floppy disks from image files. It supports virtual floppy drive and the creation of self-extracting (SFX) floppy image archives

حجم حدود 4 مگابايت
دانلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كراك

Venus
19-07-2006, 16:00
با سلام
این لینک نرم افزار دیگه نیست میشه خواهش کنم کسانی که دارن زحمتشو بکشن ؟ تو رو خدا کمکممممممممممممم کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
19-07-2006, 18:42
چي شد دوستان بنده هم منتظرم ...

Venus
19-07-2006, 20:34
با سلام
این لینک نرم افزار دیگه نیست میشه خواهش کنم کسانی که دارن زحمتشو بکشن ؟ تو رو خدا کمکممممممممممممم کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمکم کن کمکم کن نذار بی نرم افزار بمونم تا........... :blush:
هیشکی نداره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IVAN
19-07-2006, 20:59
سلام به دوستان عزیزم :rolleye:
حال شما ;) خوب اولا شرمنده که این تاپیکو ندیدم.ولی اومدم که جبران کنم.این نرم افزار که دوستمون معرفی کردن نرم افزار خوبی هست و کارایی مناسبی هم داره.
آخرین نسخه ی این برنامه:
Floppy Image Creator V5.3.0.12
و کرکش:

IVAN
19-07-2006, 21:30
لینکها هم مستقیم هستن همم کار میکنن.خوش باشید

Venus
19-07-2006, 23:09
سلام به دوستان عزیزم :rolleye:
حال شما ;) خوب اولا شرمنده که این تاپیکو ندیدم.ولی اومدم که جبران کنم.این نرم افزار که دوستمون معرفی کردن نرم افزار خوبی هست و کارایی مناسبی هم داره.
آخرین نسخه ی این برنامه:
Floppy Image Creator V5.3.0.12
و کرکش:

ایوان جان ممنون از لطفت اما لینکه کرک برا من کار نمیکنه ؟ ارور میده چرا امتحانش کردی؟
منتظرم

IVAN
20-07-2006, 09:24
هر دو لینک هم کار میکنن

AK1
20-07-2006, 10:09
من هم دانلود كردم درسته
ممنون

Venus
20-07-2006, 11:04
سلام
سريال جواب نميده ؟ چرا؟ برا همه اينطوره؟
فايل اجرايي برا چي هس اينجا ؟ چرا موقع اكسترك نمي ياد؟.

ممنون منتظر جوابم :)

Venus
20-07-2006, 16:39
چی شد ؟ خبری نیس؟ هیشکی بلد نیس ؟ سریال یا کرکش رو ندارین ؟ کمکککککککککککککککککککککک. طرز کارشم بگین ثواب داره بخدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

william
20-07-2006, 18:21
چی شد ؟ خبری نیس؟ هیشکی بلد نیس ؟ سریال یا کرکش رو ندارین ؟ کمکککککککککککککککککککککک. طرز کارشم بگین ثواب داره بخدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
این کرک هیچ مشکلی نداره. شما ابتدا باید فایل creator.exe را در دایرکتوری نصب برنامه که بطور پیش فرض در این مسیر قرار داره: C:\Program Files\Tanontech\Floppy Image Creator حانشین فایل اصلی کنید بعد سریال برنامه را وارد کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Poverty Is The Greatest Death

Venus
21-07-2006, 09:32
بابا من چه جوری بگم فایل خرابه . اون بالا هم گفتم که پست 12 !!! فايل اجرايي کار نمی کنه . باز نمیشه ؟بازم عکس میدمم تا متوجه شین . :

حداقل 1 نفر امتحان کنه اگه درس بود به من بگه من 2 بار دان کردم هر 2 بار خراب بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

william
21-07-2006, 12:41
سلام
شما در پست 12 اشاره ای به خراب بودن فایل نکردید به هر حال شما این فایل کرک در ادرس زیر می تونید دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Free_swallow
21-07-2006, 13:28
سلام من امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت

Venus
21-07-2006, 14:49
سلام
سريال جواب نميده ؟ چرا؟ برا همه اينطوره؟
فايل اجرايي برا چي هس اينجا ؟ چرا موقع اكسترك نمي ياد؟.

ممنون منتظر جوابم :)

اینا گفته بودم که؟؟ به هر حال و یلیام جان ممنون از توجهت اینو امتحان میکنم :)

Venus
21-07-2006, 16:36
سلام
شما در پست 12 اشاره ای به خراب بودن فایل نکردید به هر حال شما این فایل کرک در ادرس زیر می تونید دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بالاخره شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم

mahsoft
21-07-2006, 17:08
اخه شما چطور مادر بردت فلاپی نمی خونه نکنه فلاپی ت سوخته :blink: