PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا فتو شاپ ؟؟

STAYWITHME
07-10-2005, 09:45
می خوام از هوا دار های فتو شاپ بپرسم چه جوری شد که فتو شاپ رو شناختن و چه جوری شد که به اون علاقه مند شدن چه چیزیش واسشون جذاب بوده ؟؟؟

STAYWITHME
07-10-2005, 10:07
این یه آمار گیری ه نه چیزه دیگه

Shahin King
08-10-2005, 01:33
سلام
اول خودم جواب بدم - من اتفاقي باهاش آشنا شدم . ديديم مي تونيم با هم كارهاي بزرگي بكنيم . طرح هاي زيادي تو ذهنم بود كه مي خواستم توصت اين عزيز پيادشون كنم . از همون روز اول با هم عهد بستيم كه هيچ وقت از هم جدا نشيم . تا العان كه در خدمت شما هستم باز هم دوستان صميمي هستيم . :biggrin:
و اما چه چيزش جذاب بود . :question: ( فتوشاپ عشق شاهينه )

ببخشيد يه خورده رومانتيك شد :rolleye:

قربانتان : شاهين كينگ :king:

arash_irani
08-10-2005, 12:34
سلام
من چيزي از فتوشاپ نميدونم ولي چيزي رو كه ميدونم اينه كه تا حالا برنامه اي به لطيفي و قابل انعطاف تر از فتوشاپ نديدم برا همين ازش خيلي خوشم مياد و دلم ميخواد يادش بگيرم كه هر چي هم ياد بگيري بازم جاي پيشرفت هست
موفق باشيد
يا حق

STAYWITHME
14-10-2005, 03:02
شاهین الهی من قربون اون احساساتت برم که اینقدر لطیفه

princes
16-11-2005, 17:23
فقط همين: :biggrin:
آخرشه

کاوه رسولی
18-07-2006, 21:37
هر کسی استعدادش یه جا شکوفا میشه یا فکر میکنه شکوفا میشه پس باید دنبالش رفت من کارم تعمیرات دستگاههای چاپگره اونهم از نوع جوهر اشان بالطبع کسانی که از این دستگاهها نون می خورند برای تعمیر دستگاه به سراغ افرادی مثل من میان حالا فکر می کنی کیها نون می خورند؟ آتلیه .. عکاسها .....شرکتهای تبلیغاتی و برای این که بتونن مشکل خودشون را کامل بگن گاهی نمونه کار می ارند من از دیدن بعضی از اونها واقعا لذت بردم بعضی هاشون واقعا استادن از اون جا از فتوشاپ خوشم اومد و هر جا از فتوشاپ صحبت میشه گوشم کمی تیز میشه

armin_goooodboy
18-07-2006, 23:33
سلام
من چيزي از فتوشاپ نميدونم ولي چيزي رو كه ميدونم اينه كه تا حالا برنامه اي به لطيفي و قابل انعطاف تر از فتوشاپ نديدم برا همين ازش خيلي خوشم مياد و دلم ميخواد يادش بگيرم كه هر چي هم ياد بگيري بازم جاي پيشرفت هست
موفق باشيد
يا حق

سلام
آره منم 100% عین آرش جان هستم
و
100% معتقدم که فتوشاپ بسیار بسیار انعطاف پذیره و همه کاری میشه باهاش کرد
منم خیلی دوسش دارم اما زیاد بلد نیستم

منم از اون موقعی که هنوز کامپیوتر نداشتم اسمشو میشنیدم
و هر روز اسمش بلند تر به گوشم میخوره
خلاصه بهترینه :biggrin:

arashradi
18-07-2006, 23:44
:wub: بازم سلام.
:whistle: برنامه فتوشاپ برنامه بسيار قدرتمند و در عين حال كار كردن باهاش ساده هست (واسه همينه كه خيلي ها طرفدارشن).
من خودم نه كتابي در بارش خوندم نه مقاله اي ولي بيشتر كاراشو بلدم(نه حرفه اي ولي اي.....)
:eh: تنها مشكلش اين هست كه براي بيشتر از دو بعد كارايي چنداني نداره.
با احترام.

سعيد 123
19-07-2006, 01:54
من اول نمی دونستم چیه بعد خیلی اسمش به گوشم میخورد رفتم برنامه اش رو جور کردم و نصب کردم خوششم اومد ازش چون من عاشق طراحی و گرافیک هستم
اولش فکر میکردم که چند تا فیلتره او یه نوشته میزاری او سر آدم ها رو رو حیوانات او ... میزاری (مونتاج )
بعد فهمیدم که فتوشاپ یه دنیای بی کرانی واسه خودش و عاشقش شدم حتی تا الان شاید روزی بیش از 10 ساعت دور فتوشاپم و هر چی هم بلدم خودم یاد گرفتم و این سایت باحال پی سی ورلد

mahsoft
19-07-2006, 11:03
وقتی به دنیا اومدم رو لب تاپم فوتوشاپ کار می کردم :biggrin: :biggrin: :blink: