PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Sims 2

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Lovelyman
14-08-2005, 09:47
ديدم تمام اعضا دارن در باره ي يه بازي جالب صحبت مي كنن تازه تاپيك The sims 2 هم وجود نداشت گفتم واسش تاپيك بزنم و به سو الات بچه ها جواب بدم

بنا به درخواست لاولي من e حذف شد
آرش

Lovelyman
14-08-2005, 09:48
سوالي بود بگي ها خجالت نكش :mrgreen:

Lovelyman
14-08-2005, 12:24
ُThe Sims 2 بازي هست كه بعضي ها مي گن مسخره است اما به نظر خيلي ها بازي جالب سرگرم كننده و (بدونه خشونته) بله همين طور هم هست اما متاسفانه يا خوشبختانه كه به نظر من متاسفانه امروزه با پيشرفت جوامع و ساخت انواع بازي هاي رايانه اي اكثر جوانان و نوجوانان نه تنها كشور عزيزمان ايران بلكه تمام كشورها به دنبال بازي هاي اكشن و به قول معروف بزن و بكش هستند ولي خوشبختانه شركت EAgames به همكاري شركت maxis توانستند يك بازي سالم و بدون خشونت توليد كنند كه نام اين بازي مجموعه ي چند نسخه اي The sims است كه در حال حاضر توانسته جاي خوبي در جوامع پيدا كند اين بازي اول با نام ُThe Sims وارد بازار شد و پس از اين كه با استقبال گرم مردم روبرو شد نسخه ي Living lorg را به نسخه ي قبل اضافه كرد و به همين ترتيب House Party و بعد Hot date,vaction,super star ,unleashed , و در آخر makin magic البته قبل از نسخه ي makin magic نسخه ي دگرا از اين بازي ساخته شد كه بنده فقط دموي آن را ديدم و اصلا فكر نكنم به بازار آمده باشد با نام on line اما بعد از نسخه ي makin magic بلا فاصله The sims 2 وبعد The sims2 university آمد. :arrow: :mrgreen:

Alireza_Shafaei_PCworld
14-08-2005, 14:06
همونطور كه توي بازي زير نويس ميده
"Maxis Is a Division of Electronic Arts"
یعنی ماکسیز یک قسمت از شرکت EA هست
مثل EA Sports
EA Games
پس بدونید شرکتی با نام ماکسیز وجود ندارد
----------------------------------------
من خودم تمام نسخه های این بازی از سیمز 1 تا سیمز 2 نسخه دانشگاه را دارم
اگر بازی نکنین یکی و نصف عمرتان در فنا میره

Lovelyman
14-08-2005, 16:47
عليرضا ببخشيد اشتباه نوشتم :oops: راستي اگه آ»لاين رو داري بده

Alireza_Shafaei_PCworld
14-08-2005, 19:20
آنلاين براي بازي آنلاين تحته اينترنت و شبكه
كه من نه سرعت اينترنتم براي بازي خوبه و نه شبكه دارم

Lovelyman
15-08-2005, 13:54
بازم ممنون

Lovelyman
16-08-2005, 15:32
ّّّهي روزگار بابا هيچ كودوم از شما ها The Sims 2 رو نداره؟؟؟ لا اقل يه سوالي چيزي در باره ي بازي بكنيد :mrgreen:

Arashi
16-08-2005, 18:05
خودت كه اسم تاپيك رو عوض كردي !!!!!

ميدونستي سركار گذاشتن مدير حبس ابد داره ؟؟؟؟ ( :mrgreen: )

Lovelyman
16-08-2005, 22:37
من كه اسمش رو دست نزدم اسمش همون قبليه
:shock:

Arashi
17-08-2005, 07:44
ا خوب تو پيغام خصوصي به من گفتي اسمشو عوض كن بذار :
تاپيك مخصوص The Simes 2 (سوالات فقط اينجا جواب داده ميشه )

Lovelyman
17-08-2005, 09:33
نه گفتم e شو حذف كن The Sims2

hlozeie
17-08-2005, 09:44
من اين بازي رو انجام دادم الان ديگه قديمي شده هيچ سوالي هم ندارم بازيه قشنگيه اما بيشتر به درد دخترها ميخوره

Lovelyman
17-08-2005, 09:51
خيليم خوبه تازه 1 قديمي شده نه 2 تازه شم خودم هم دارم بازي مي كونم :arrow:

Arashi
17-08-2005, 09:56
يكم ميشه دربارش توضيح بديد چون دختر عمه م ميخواد بگيره :arrow: :arrow:

Lovelyman
17-08-2005, 15:00
اين بازي با تمام بازي ها فرق داره اين بازي مثل زندگي هست شخص مورد نظر خانواده داره بايد به حساساتش توجه بشه به توالت حمام بره و بخوابه و سر كار بره و حتي بچه دار بشه :mrgreen:

Gangster_Benington
17-08-2005, 15:17
آخه به نظر من اين بازي برا دختراست!!
خجالت نمي كشين؟(مضاح!!!)
ولي حالا حوصلتون سر نمي ره بازي مي كنين اينو؟

farid_givehchin
17-08-2005, 15:28
The sims2 خيلي با حاله خودم 1رو داشتم تو 2 چيزاي بيشتري اومده.

Lovelyman
17-08-2005, 17:46
ممنون فريد جان بابا به خدا خيلي قشنگه مگه هر چي كه Action نباشه دخترونس؟؟؟

HADI roni
21-08-2005, 12:40
سلام.
آقا من این بازی رو خیلی دوست دارم و شماره های قبلیشو تا آخر رفتم.
اما تو شماره ی جدیدش نمیتونم خونه بسازم یعنی سی دی بازیم مشکل داره.
کسی میتونه کمکم کنه؟

Alireza_Shafaei_PCworld
21-08-2005, 13:14
بله
شما باید Patch مربوطه را از یکی بگیری
چون درست Crack نشده
البته اگر بتونی Crack درست را داونلود کنی مشکلت حل میشه
من 2 سال پیش کرک درستش را داونلود کردم
ولی حالا پیداش نکردم
اگر تو اصفهانی بگو تا بت برسونم

من خودم به بازی های اکشن علاقه زیادی ندارم
بازی مثل سیمز یعنی شبیه سازی و بازیهایی مثل Broken Sword و... یعنی فکری علاقه دارم
چرا دختر باید یک همچین بازی بکنه؟
دلیلش اینه که ذات دخترها از بازی اکشن خوششون نمیاد
حالا امکان داره یکی استثنایی باشه مثله "مژگان GTA"
بیشتر از اونی که فکرش را بکنی بازیه اکشن ذهنت را فسد میکنه
بازی مثله GTA فقط اکشن نیست
ولی بازیهایی مثل Punisher و Max Payne و ....
که خودتان بیشتر میدونین هدف در این بازی فقط کشتنه
بد جور شما را عصبی و پرخاشگر میکنه
از من گفتن بود
و هر بازی که اکشن نباشد بنا به دخترانه بودنشان نیست
مثلا همین Simgirl2 که من و آرشی خیلی خوب در این بازی حرفه ای شدیم
بازیش اکشن نیست ولی هیچ دختری هم به این بازی علاقه نداره
جاذبه این بازی فقط برای پسرهاس! :wink:

Lovelyman
26-08-2005, 19:49
آقا آرش لطفا اين تاپيك رو حذف كن كه اصلا هيچ كس انگار ذوق نداره :( :cry: حيفه وقت

Arashi
26-08-2005, 20:31
بذار باشه حالا
شايد يكي بعدا خواست :arrow: :arrow:

Lovelyman
31-08-2005, 10:02
آخه من نا اميدم فكر نكنم تا 100 ساله آينده يه آدم با ذوق و احساسي مرد پيدا بشه

Sphinx
31-08-2005, 10:40
نه بابا اینقدرام بی ذوق نیستیم من بیشتر این بازی رو وقتی میکنم که به یک تابلو زیبا نگاه کنم یا وقتی که ناخن هام بلند بشه

نه شوخی کردم من هم تا چند وقت پیش زیاد بازی میکردم حال میده بکش بکش زیاد باید بینش مدیتیشن اعصاب داشته باشیم

Lovelyman
31-08-2005, 10:53
نه بابا اين جوراهم نيست

Lovelyman
04-09-2005, 10:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم چنتا عكس كه من كنار هم گذاشتم :wink: :arrow:

Lovelyman
15-09-2005, 11:05
The Sims 2 University در ايران اين بازي يك سري جدا گانس كه روي كامپيوترتون نسب ميشه تنها با اضافه شدن دانشگاه و چند مدل لباس و بدن اين بازي نيازي به patch شدن نداره و مي تونيد توش خانه هاي قشنگي بسازيد با انواع كاغذ ديواري و موكت حتما بگيريدش البته شايد خيلي ها داشته باشنش ولي در ايران يك هفته است كه در تمامي سيدي فروشي ها مو جود شده

Lovelyman
15-09-2005, 11:31
ناشر : EA Games

سازنده : Maxis

سبک : Strategy

تاریخ انتشار : 2005/13/09

مشاهده تلاشهای مردم در زندگی روزمره شان و سرگرم شدن با آن یکی از اهداف کلی شرکت Maxis از سری بازیهای Sims بوده است . آخرین نسخه ای که این شرکت از این سری بازیهای منتشر کرده بود با نام The Sims 2 بود که بدون اغراق طرفداران زیادی را کسب کرد و هم اکنون با دومین پک بروز شده میخواهد تا دنبال کار خود را بگیرد و در این نسخه اینگونه است که مردم علاوه براینکه در خانه بودن و ارتباطات در فضای خانه و همسایگی میگذشت ، میتوانند به خارج از منطقه ی سکونت خود بروند و به تفریح بپردازند . در این نسخه اضافاتی همچون ماشین ها و گالری های عکس و ... قرار داده شده که شرکت سازنده آن با این نسخه هم سعی کرده با نگه داشتن سبک و حال بازی طرفداران خود را از دست ندهد .

جریان و داستان اصلی The Sims 2 از این قرار بود که شما بایستی تمامی تلاش خود را برای نگه داشتن و بهبودی خانواده ی خود میکردید و همچنین برای ایجاد انگیزه خود تلاش میکردید و سعی میکردید که با سایر اشخاص ارتباطات صمیمانه و دوستانه تری رو برقرار کنید . اما نسخه ی Nightlife قسمتی از داستان رو به قسمت مرکزی شهر کشاند و بطور خلاصه این نسخه باعث شده که در قسمت هایی از شهر مکان های تفریحی قرار داده شود تا شما بتوانید برای تفریح و همراه با دوستان و گروه خود با انجا بروید و از زندگی شبانه خود لذت ببرید . کلا قسمت Downtown بازی باعث شده تا به تفریحات The Sims 2 اضافه شود و این تفریحات از فروشگاه های خرید گرفته تا رستوران ها و باشگاه های تفریحی و ... . همچنین با رفتن به این قسمت ها میتوان زوج مناسب را هم پیدا کرد و با سایر اشخاص ارتباط برقرار کرد .

گرافیک صورت کاراکتر ها و مدل های آن ها در اصل تغییری نکرده ولی مراکز تفریحی و صحبت های فامیلی و طرز بیان آن ها یکی از مهمترین اضافات Nightlife بوده است . کلا داستان بازی به یک مدل تمام شدنی نیست و همه ی اتفاقاتی که در بازی خواهد افتاد بستگی به سوالات و پرسش هایی که شما جواب میدهید ، دارد . رفتن به مراکز تفریحی و قرار گذاشتن با دوستان خود بستگی به جواب Sims شما دارد و در هر حال تغییر یافتنی است . زمانیکه از Sims دیگری درخواست رفتن به گردش میکنید ، اگر قبول کرده باشد ، در قسمت سمت راست تصویر خود متراژی نمایان خواهد شد که مقدار خوش آید بودن رخداد را نشان خواهد داد و با این مهم خواهید توانست از خوبی یا بدی این قرار مطلع شوید و بفهمید Sims شما در این قرار به چه مقدار لذت خواهد برد . این متراژی که در این بازی قرار داده شده کارهای زیادی را هم نمایش میدهد به عنوان مثال مقدار لذت گروه شما از این قرار تفریحی و همچنین میزان ترس شما از این قرار که شما نیز با مشاهده بالا بودن یا پایین بودن این مقدار بایستی کاری را که مطمئن تر و منتقی تر است را انجام دهید . در Nightlife ویژگی های متمایزی هم اضافه شده به عنوان مثال میتوان پوشش های معمولی و مختلف و بدنهای ورزشی و مدلها و رنگ های مو و ... را نام برد .

aliazadi
15-09-2005, 15:58
آقا آرش لطفا به این زودی نبندش چون چند تا سوال در مورد این بازی دارم

Lovelyman
19-09-2005, 09:53
داري بپرس ;)

airetin_7
25-09-2005, 23:13
سلام
اگه از اين تاپيک استقبال نميشه فقط يه دليل داره اونم اينه که تقريبا يه سال از اومدن اين بازي ميگذره و چون اين بازي طرفدارهاي مخصوص خودش رو داره کساني که اين بازي رو دوست داشتن همون اوايل اومدن اين بازي اونو خريدن و بازي کردن.(مثل من) .
خوب طبيعتا يه بازي رو هر چه قدر خوب هم باشه نميشه به مدت طولاني بازي کرد چون آدم رو زده مي کنه.
اما خوب ممکنه کساني باشن که تازه بازي دستشون رسيده يا تازه اين بازي رو شناخته باشن که در اين صورت ما هم مثل شما در خدمتشون هستيم.

Lovelyman
29-09-2005, 14:59
من از 1 سال پيش دارم ولي واسه معرفي و حل مشكل اين تاپيك روزدم كه استقبال نشد تازه اí اخبار جديدي از sims2 هاي تكميلي به دستم رسيد ميگم

sina1100
27-01-2006, 15:08
اقا من دو تا درخواست داشتم:
1- چه جوری میشه ماشین خرید؟
2- چه جوری میشه خونه ساخت؟

كبريت
28-01-2006, 01:12
به به به
سلاااااااااااااااااااام
سلام به همه اونايي كه sims رو دوست دارن
من اين تايپيك رو تازه پيدا كردم و وقتي ديدم نوشته sims خيلي خوشحال شدم
من صحبت هاي زيادي راجع به sims دارم
ميخوام تو اين تايپيك sims زياد بنويسم
فقط خدا كنه يكي پيدا بشه كه جواب هاي منو بده
اينو فعلا ئاسه شروع نوشتم

كبريت
28-01-2006, 01:15
سينا 110 نوشته كه چيجوري ميشه ماشين خريد
من تا حالا نميدونستم كه ميشه ماشين خريد
اگه كسي ميدونه به منم حتماً بگه

براي اينكه خونه نميشه ساخت هم يكي نوشته كه بخاطر اينه كه درست كرك نشده ولي من فكر نكنم بخاطر كرك باشه چون خيلي ها با اين مسئله مشكل دارن

ramin-ahmadi
11-02-2006, 11:14
دوستان من یک سایت دارم که توش پر از لباس و موکت و .. حتی خانه های آماده که میتونید دانلود کنید و به خونه ها تون اضافه میشه خیلی جالبه در ضمن اون ماشین رو هم که میگفتید چجوری باید گرفت توش هست من دانلود کردم به قسمت اون کامپیوتر و وسایل الکترونیک اضافه میشه
اگه خواستید بگید لینک بدم

sina1100
11-02-2006, 11:54
خوب بده دیگه لینکشو معطل نکن، تا همه بتونن استفاده کنن.

ramin-ahmadi
11-02-2006, 17:29
اینم لینکش امیدوارم لذت ببرید اگر دوستان از این لینکها دارن بزارن من نتونستم دیگه پیدا کنم همینم وسایل توپش پولیه ولی چیزهای رایگانش هم کم نیست :

habib12
12-02-2006, 08:18
من گرافيكم 128 ولي نميدونم چرا موقع بازی گیر میکنه

SK8ER BOi
12-02-2006, 12:55
توی این سایتی که رامین عزیز معرفی کرده برای داونلود بعضی چیزها(بهتریناش) باید توی سایت ثبت نام کرد
راهی برای داونلود اینا نیست؟
کسی نیست که بتونه دانلود کنه؟

Babak_King
12-02-2006, 13:19
دوستان تو اين تايپك مي تونين اطلاعات كاملي از اين بازي گير بيارين

يا بصورت pdf راهنماي كلشو داشته باشين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .pdf

موفق باشين

ramin-ahmadi
13-02-2006, 22:33
دوستان نمیدونم اطلاع دارید یا نه ولی تو بازی سیمز یک چیز جالب هم وجود دارد و اون اکسیر جوانیست که با خوردن آن جوانتر میشوید :

بر روی جعبه که بر روی شکل هم مشخص است کلیک کنید و آخرین گزینه را به بازی اضافه و از آن استفاده کنید اگر به اولش نگاه کنید یک گلدان میبینید که گر به آن آب دهید به جای گل به شما پول میدهد !!!!!!!

كبريت
13-02-2006, 23:09
هنوز نميدونم چيجوري ميشه ماشين خريد

كبريت
13-02-2006, 23:17
مثل اينكه اقا ramin-ahmadi همه چي رو ميدونن
اگه لطف كنن و به همه توضيح بدن ممنون ميشم
چون يه چيزي در مورده ماشين هم گفت

ramin-ahmadi
14-02-2006, 10:21
والا من ماشین خریدم ولی هیج جوره نمیشه ازش استفاده کرد چون اصلا تو هیچ قسمتی نمیشه قرارش داد مثلا میز و صندلی و ... را میشه بیاری تو بازی ولی این نمیاد همش رنگش قرمز میشه

Lovelyman
15-02-2006, 17:18
سلام واقعا خوشحالم كه بالاخره چند نفر به اين تاپيك زير خاكي سر زدن ولي حيف كه من خودم سيمز 2 رو پاك كردم و نمي تونم كامل كمك كنم ولي در باره ي اكسير و دستگاهي كه همه چيز رو پر مي كنه بايد اخطار كنم كه امكهن داره در بعضي شرايط فر از اون ها استفاده كنه و دستگاه بر عكس عمل كنه

Lovelyman
15-02-2006, 17:28
اينم رموز سيمز 2:$$$$$$ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Lovelyman
15-02-2006, 17:33
ببخشيد كه چند پست ميدم ولي مطالب دير به ذهنم مياد
در باره ي خونه سازي سيمز 2 مشكل داره ولي با ريختن university درست ميشه

كبريت
15-02-2006, 23:00
اقا ramin-ahmadi لطفا بگو چيجوري ميشه ماشين خريد
براي چندمين بار دارم ميگم

ramin-ahmadi
16-02-2006, 01:31
من که گفتم به شما !! از سایتی که معرفی کردم بگیرید
بعد از نصب برید تو بازی به قسمت کامپیوتر و بازی برید اونجا میاد ولی هر کاری کردم نمیشه بیاریش تو بازی

كبريت
17-02-2006, 22:47
خوب بجاي اينكه باز بگي برو تو سايت توضيح ميدادي
منم رفته بودم تو سايتش ولي نتونستم چيزي سر در بيارم
لطفا دوباره نگو برو تو سايت
همينجا توضيح بده

ramin-ahmadi
20-02-2006, 00:28
میشه بگید چی رو توضیح بدم ؟
در مورد ماشین ؟ در مورد ماشین باید بگم که اصلا نمیشه وارد بازیش کرد درسته که به لیست وسایل شما اضافه میشه ولی نمیشه وارد بازی کرد من دقیقا یادم نیست از کجای این سایت دانلود کردم ولی میگردم لینکشو پیدا میکنم میزارم اینجا

mojtaba-p30
23-02-2006, 11:12
بازیش چند تا cd داره؟
لطفا یکم بیشتر دربارش توضیح بدین!

كبريت
23-02-2006, 19:45
4cd هستش
من كه فعلانه از اين بازي خوشم مياد

ramin-ahmadi
24-02-2006, 12:35
به شما پیشنهاد میکنم پچ University این بازی رو بگیرید چون خیلی بیشتر از بازی لذت میبرید

naser13582005
18-03-2006, 17:54
من نياز به سريال اين بازي دارم
ممنون ميشم اگه بزاريد

OMID
18-03-2006, 18:05
من نياز به سريال اين بازي دارم
ممنون ميشم اگه بزاريد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alireza_Shafaei_PCworld
19-03-2006, 02:57
در نسخه night life میشه ماشین خرید و ....
خیلی توپه
حتما امتحان کنین

I am Hitler
02-07-2006, 19:04
اينم يه جايي براي خريدن ماشين

zafaranchi
27-07-2006, 16:11
در مورد ساخت خونه در سیمز 2 یک توضیحی بده چطوری میتونیم تو سیمز دو خونه بسازیم

oomidd
02-08-2006, 08:32
در مورد ساخت خونه در سیمز 2 یک توضیحی بده چطوری میتونیم تو سیمز دو خونه بسازیم

اگه بازيت كرك شده باشه خيلي راحت ميتوني
اول ببين بازيت كرك داره

SRT_71
12-08-2006, 10:49
سلام
یه سوال در مورد بازی سیمز دارم
می خوام بدونم که وقتی از توی صندوقچه career rewards وسیله ای رو می یارم
و بخوام خونشون رو عوض کنم و ببرمشون جای دیگه میشه اون وسایلی رو هم که
قبلا اوردم توی اون خونشون هم باشه؟؟؟؟

sia-saketi
12-08-2006, 22:52
نه نمیشه... حداقل من که نه کدتقلبی برای این کار پیدا کردم نه تا حالا موفق به این کار شدم

sia-saketi
12-08-2006, 22:59
اول ببين بازيت كرك داره

خوب شما مطمئنی که عیب از کرک هست؟ اگه اینجوریاست کجا باید یه کرک درست و حسابی و قابل اطمینان پیدا کرد که بازی رو خراب نکنه... تا امروز که هر چی کرک از سیمز دانلود شده همه گفتن که بازی رو اصلا اجرا نمیکنه به همین خاطر منم اصلا تا حالا کرک از نت دانلود نکردم چون به هیچ کدم اطمینان ندارم

sia-saketi
12-08-2006, 23:16
بهتره که یکم درباره ی بسته های الحاقی این بازی هم بنویسیم

hamed2004_70
13-08-2006, 22:38
اول ببين بازيت كرك داره

برو سيمز 2 از شركت دارينوس بگير كرك عاليه . خونه سازيش هم كار مي كنه. يا اين كركي كه در
است رو دانلود كن. درست كار مي كنه .

oomidd
15-08-2006, 12:04
سلام
آقا سیا شما اگه در اوایل انتشار این بازی. بازی رو خریدید اشکال از کرکه ولی اکثر شرکتهایی که در این دو سه ماهه این بازی رو انتشار کردند با کرک بوده با آقا حامدم موافقم دارینوس نسخهی کاملی رو وارد بازار کرده مالمن هم دارینوسه
ممنون

sia-saketi
17-08-2006, 23:52
امید جان من متاسفانه از اون نسخه های قدیمیش رو گرفتم... حالا اگر بسته های الحاقیش رو مثل: یونیورسیتی یا اپنینگ جاب فور بیزنس رو روش نسب کنم درست می شه؟؟

Rhinox_Gonzales1969
26-08-2006, 13:50
اقا اول سلام
دوم اينكه مشكل بازي فقط با كرك حل نميشه يه پچ داره كه بايد بري از ادرسي كه ميگم بگيري بعد كه نصبش كردي مشكل بازي حل ميشه
بعضي از دوستان هم با نصب پچ موجود در نسخه مكمل نايت لايف(زندگي شبانه)مشكل داشتند بايد بهشون عرض كنم كه بايد يه پچ سالمو از ادرس زير بگيريد وقبل از نصب نايت لايف اونو رو كا مپيوتر نصب كنيد

hamed2004_70
27-08-2006, 21:18
اين جريانه career rewards چيه ؟ چيكار بايد بكنيم تا روشن بشه و قابل استفاده بشه؟

saeid_ronaldo
01-09-2006, 11:57
دوستان من كرك بازي رو كپي كردم ولي اين ارور رو قبل از شروع ميده

saeid_ronaldo
01-09-2006, 18:02
كسي نبود جواب مارو بده؟
خداييش تاپيك جداگونه ميزدم تا الان جواب گرفته بودما

masoud-lat
02-09-2006, 21:21
من هم همين مشكل رو دارم
سي دس
مال شركتpardis

masoud-lat
02-09-2006, 21:38
من هم مثل تو اين مشكل رو دارم ررفتم تو سايت شركت پرديس ديدمنوشته اگه اين پيامو ديديد حتما كرك رو درست كپي نكرديد براي من نشد حالا تو تست كن ببين ميشه

masoud-lat
02-09-2006, 22:28
هم كركو كپي كردم هم اينكه روي كرك براي اجراي بازي كليك كردم
حالا يه مشكل ديگه دارم اين كه وقتي لود ميشه لودينگ كه تموم شد اخطار ميده به طوريكه هيچي ننو شته حالا چي كار كنم

مملي ه ف
04-09-2006, 08:46
ببین من چند وقتیه دنبال جواب این سوال می گردم:

روی یه زمین خالی در the sims چه جوری باید دیوار کشید.

اگر جوابمو بدی ازت ممنون میشم.

Ali-Bahal
25-01-2007, 14:44
استفاده اين به افراد کوچکتر از ۱۸ سال توصیه نمیشود. با استفاده از این پچ سانسور بازی ۱۰۰٪ برداشته میشود و با استفاده از دیگر پچ ها دخترهای +۱۸ به بازی اضافه خواهند شد.

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( فقط برای sims 2)

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (فقط برای university)

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (فقط برای night life)

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (فقط برای open for business )

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (فقط برای pets)

پچ اضافه کردن دخترهای +۱۸ ِDownload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (برای تمامی مجموعه ها)

عکسی از بازی پس از اعمال پچ مشاهده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

H3SAM
26-01-2007, 16:26
من یه مشکل دارم تو ساخت خونه وقتی که زمین خونه رو انتخاب می کنم و برای ساخت در و دیوار خونه داخل میرم نمیتونم این کارو بکنم یعنی نوع دیوار رو که انتخاب می کنم وقتی نشانه گر ماوس رو روی محیط بازی می برم نشانه گر هیچ تغییری نمی کنه در و نمی تونم دیوار بکشم مثل اینکه هیچ انتخابی رو انجام ندادم.

H3SAM
27-01-2007, 14:47
ببین من چند وقتیه دنبال جواب این سوال می گردم:

روی یه زمین خالی در the sims چه جوری باید دیوار کشید.

اگر جوابمو بدی ازت ممنون میشم.

دوست عزیز هنوز کرک سالم توی این تاپیک گذاشته نشده من نمی دونم چرا بعضی از دوستان بی دلیل چیز تست نشده رو توی تاپیک قرار میدن شاید به خاطر بالا رفتن تعداد پسته. :puke: به هر جهت بازی من به خاطر یکی از همین کرک ها که دوستان گذاشته بودن خراب شد.

Ali-Bahal
27-01-2007, 15:38
من یه مشکل دارم تو ساخت خونه وقتی که زمین خونه رو انتخاب می کنم و برای ساخت در و دیوار خونه داخل میرم نمیتونم این کارو بکنم یعنی نوع دیوار رو که انتخاب می کنم وقتی نشانه گر ماوس رو روی محیط بازی می برم نشانه گر هیچ تغییری نمی کنه در و نمی تونم دیوار بکشم مثل اینکه هیچ انتخابی رو انجام ندادم.

مشکل کرک هست يکي اين مشکلش را در تاپيک جداگانه گفت و منم جوابش را دادم و اينجا هم مي دم:

همه کرک بازيهاي سيمز 2 در ايران مشکل داره و نمي شه خونه ساخت ok?
برو اينترنت سالمش را دانولد کن

H3SAM
28-01-2007, 02:24
مشکل کرک هست يکي اين مشکلش را در تاپيک جداگانه گفت و منم جوابش را دادم و اينجا هم مي دم:

همه کرک بازيهاي سيمز 2 در ايران مشکل داره و نمي شه خونه ساخت ok?
برو اينترنت سالمش را دانولد کن

عزیزم تو همین تاپیک گفته شد که پک های شرکت دارینوس مشکلی ندارن و کرکشون هم سالمه و من پک تکین این بازی رو هم شنیدم که مشکلی نداره پس تو ایران پکهای درست هم پیدا میشن.بعدش هم برم اینترنت دانلود کنم؟خوب مگه حالا دارم چیکار می کنم ؟

H3SAM
08-02-2007, 02:37
دوستان من كرك بازي رو كپي كردم ولي اين ارور رو قبل از شروع ميده

عزیزم شما به جای اینکه CD 04 رو توی دستگاه قرار بدی CD 01 رو توی دستگاه قرار بده درست میشه.

S A M
08-02-2007, 15:55
من که میگم مذخرفه
اصلا معلوم نیست چی به چیه

SANR
09-02-2007, 01:33
سلام:
ببخشید من که نفهمیدم این بازی چه جوریه البته این بازی رو دارم ولی بازیش نمی کنم چون جذابیت خاصی توش ندیده ام.اگه میشه یکی توضیح مختصر راجع به ابن بازی بدبد.

S A M
09-02-2007, 12:11
منم با سعید موافقم
جذابیت خاصی نداره

619
20-03-2007, 09:59
[quote=Ali-Bahal;825713]استفاده اين به افراد کوچکتر از ۱۸ سال توصیه نمیشود. با استفاده از این پچ سانسور بازی ۱۰۰٪ برداشته میشود و با استفاده از دیگر پچ ها دخترهای +۱۸ به بازی اضافه خواهند شد.

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( فقط برای sims 2)

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (فقط برای university)

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (فقط برای night life)

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (فقط برای open for business )

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (فقط برای pets)

پچ اضافه کردن دخترهای +۱۸ ِDownload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (برای تمامی مجموعه ها)

دیگه کسی پچ نداره فیلتر شده

Ali-Bahal
20-03-2007, 10:05
[quote=Ali-Bahal;825713]استفاده اين به افراد کوچکتر از ۱۸ سال توصیه نمیشود. با استفاده از این پچ سانسور بازی ۱۰۰٪ برداشته میشود و با استفاده از دیگر پچ ها دخترهای +۱۸ به بازی اضافه خواهند شد.

با این سیستم فیلتر نه دیگر هیچ سایت سالمی باقی نمانده

B O L O T
20-03-2007, 12:15

اگه كسي دانلود كرده اپلود كنه يه جاي ديگه يا تك تك يا با هم

*PiNk PaNTHeR*
20-03-2007, 12:22
چیه سیمز بابا
عوض زندگی مجازی زندگی نئشگی رو نشون میده!

Ali-Bahal
23-03-2007, 10:31
چیه سیمز بابا
عوض زندگی مجازی زندگی نئشگی رو نشون میده!

دکمه سریع تر کردن داره:31: :46:

amirgooran
27-03-2007, 04:08
این پچ رو که برای برداشتن سانسور داخل سیمس دو هست دانلود کردم!تغییر زیادی نمی ده!فقط اون صفحه شطرنجی رو حذف می کنه:
در ضمن یه سوال:وقتی که یه خانواده جدید داخل بازی ساختی،اول کار 20000 دلار پول دارند،چه جوری می شه پول اون خانواده رو زیاد کرد؟؟؟

*PiNk PaNTHeR*
27-03-2007, 04:13
کمه سریع تر کردن داره

هم اصل بازیش همونه چرا سریعتر آخه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
27-03-2007, 11:24
هم اصل بازیش همونه چرا سریعتر آخه؟

خوب اگه بخوای بشینی همه ی کارهاشونو نگاه کنی واقعا خسته کنندست .

این پچ رو که برای برداشتن سانسور داخل سیمس دو هست دانلود کردم!تغییر زیادی نمی ده!فقط اون صفحه شطرنجی رو حذف می کنه:
در ضمن یه سوال:وقتی که یه خانواده جدید داخل بازی ساختی،اول کار 20000 دلار پول دارند،چه جوری می شه پول اون خانواده رو زیاد کرد؟؟؟

نمیشه . اول باید بفرستی توی یک خونه بعد کد تقلبش رو بزنی بعد Move In کنی.

gogole magole
30-04-2007, 18:44
میگم راسته که تو این بازی میشه یه قیافه واسه خودت درست کنی
یا از همون بچگی شروع کنی به زندگی؟؟

gogole magole
30-04-2007, 18:47
باورتون میشه من هنوز این بازی رو. بازی نکردم

اردلان
03-05-2007, 17:04
سلام. اين تايپيك براي تبادل نظر كاربران درمورد بازي زندگي سيمس هست. بازي قشنگيه منم همين امروز ريختمش.فقط يه مشكليكه داره سانسور شده(ببينم چطور ميشه سانسورشو برداشت؟):13:

Alireza_Shafaei_PCworld
03-05-2007, 17:25
من این نسخه اش را هنوز نگرفتم
چجوریه؟

اردلان
03-05-2007, 17:50
چطوري بگم چجوري آخه؟ من تنها هيمن سيمس رو بيشتر بازي نكردم ولي مثل اينكه پيشرفته تر سيمس 2 هست! درضمن كسي ضد سانسور اي بازيو نداره؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

Alireza_Shafaei_PCworld
03-05-2007, 18:10
قابل نداره!

فایل اصلی اش را در فولدر اصلی برنامه بریز
منظورم فولدر اصلی است نه TSBIN
بعد پچ را اجرا کن!

@R3Z
04-05-2007, 10:02
رو جلد بازی نمای نوروز نوشته بود تو دیویدیش life stories هست اما season بود.
کلاهبردارا!!!!

gogole magole
04-05-2007, 10:24
فکر کنم این نسخه ی زندگی در دانشگاه باشه
یعنی وقتی بزرگ شدی میری دانشگاه میتونی سوالای امتحانو خرید فروش کنی پول در بیاری
خیلی جالبه
البته فکر کنم این نسخه باشه
چون زندگی در شب هم هست
حالا بگو بببینم چند سی دی هست؟؟

gogole magole
04-05-2007, 10:40
بببین گفتم شاید
شایدم همون نسخه تولد و یا کریسمس باشه

gogole magole
05-05-2007, 13:43
یعنی کسی به این بازی علاقه نداره؟؟

*Necromancer
05-05-2007, 21:05
رو جلد بازی نمای نوروز نوشته بود تو دیویدیش life stories هست اما season بود.
کلاهبردارا!!!!

اقا يه سوال... اين دي وي دي هاي دو رو ...دي وي دي رام مخصوص ميخواد؟
اخه ما كه نتونستيم مال بازينما رو اجراش كنيم!

619
05-05-2007, 22:11
این یه بازی دیگس یا باید رو سیمس نصب بشه.
من حتی از دو شرکت مختلف سیمز2 رو گرفتم بعد از کرک لود شدن بازی تمام میشه یه اختار میده
کادر کوچیک که توش یه ضربدر قرمز وokکنی میاد بیرون.

اردلان
06-05-2007, 15:33
فکر کنم این نسخه ی زندگی در دانشگاه باشه
یعنی وقتی بزرگ شدی میری دانشگاه میتونی سوالای امتحانو خرید فروش کنی پول در بیاری
خیلی جالبه
البته فکر کنم این نسخه باشه
چون زندگی در شب هم هست
حالا بگو بببینم چند سی دی هست؟؟
والا من هنوز به اونجاهاش نرسيدم! 4 سي دي هست. درضمن ديويديشو بگير بهتره.ماله من سي دي 1 ش خش داشت. رفتم دي وي ديشو از دوستم گرفتم.

gogole magole
06-05-2007, 21:02
این یه بازی دیگس یا باید رو سیمس نصب بشه.
عجب که باید روی خود سیمز نصب بشه

gogole magole
06-05-2007, 21:04
میدونی اخه من دی وی دی ندارم
خوب وقتی به اونجاش رسیدی خبر بده
میخوام بدونم کدوم نسخشه

gogole magole
07-05-2007, 14:37
برای گوش کردن به موزیک های مورد علاقه در ضبط صوت خانه تان فایل MP3 خود را در مسیر زیر کپی کنید:

یکی از فایل ها به دلخواه/My Documents/EA Games/The Sims 2/Music:40:

gogole magole
07-05-2007, 14:38
در The Sims 2 شما ممکن است با آدم های فضایی ملاقات کنید در بعضی مواقع آن ها شما رو مجبور می کنند تا بچه های فضایی رو بزگ کنید ، شما باید پاسخ مثبت بدید در غیر این صورت اونا سیم ها تون رو می کشند یا ممکن است در لحظه مرگ با فرشته مرگ درگیر شوید که باید از او تمناي عمر بيشتری كنيد تا به شما عمر بیشتری دهد. (این دو مورد فقط در بعضی مواقع پیش میاد)

gogole magole
07-05-2007, 14:40
این یه گلدون (پولدون) که باید بهش آب بدید تا
بهتون پول بده.
جالب بود نه؟

gogole magole
07-05-2007, 14:41
بعضی مواقع هم هست که شب ها دزد میاد خونتون
که باید دزدگیر بخری تا پلیس بیاد دزدو بگیره

gogole magole
07-05-2007, 14:42
ساختن زامبی

ورژن:Night Life
شما ميتونيد آدم هاي مرده اي را كه با آنها رابطه داشتيد دوباره زنده كنيد
به وسيله ي يه تلفن خاص به نام The Resurrect-O-Nomitron كه تو قسمت
Career Rewards هست فقط بايد با اين تلفن به ازرائيل(Grim Repaer)
زنگ بزنيد و زنده شدن مرده تون رو ازش بخواييد البته اون هم در مقابل ازتون
مبلقي رو دريافت مي كنه كه اگه اين مبلغ كم باشه مردتون رو زنده مي كنه
اما بصورت ناقص و تكامل نيافته كه بهش ميگن زامبي

@R3Z
07-05-2007, 20:26
چرا به گلدون آب بدیم به جاش ctrl+shift+c رو میزنیم مینویسیم :motherlode
به نظر من یکی از معدود بازیایی که باید با رمز رفت sims هست.مثل gta.

gogole magole
08-05-2007, 11:07
واقا بدون رمز بازی قشنگی میشه
اگه میخوای رمز بزنی اصلا حال نمیده

hamid_hitman47
08-05-2007, 12:28
واقا بدون رمز بازی قشنگی میشه
اگه میخوای رمز بزنی اصلا حال نمیده

تایید میشه........

gogole magole
08-05-2007, 12:40
اخر نفهمیدم اسمت چیه
اقا حمید یا حامد
به هر حال ممنون که تایید کردی.

gogole magole
08-05-2007, 14:25
این ها یه نوع عینک هستن که اگه سیمز شما اون
به چشماش بزنه زودتر میتونه با دیگران رفیق بشه
خیلی راحته

gogole magole
08-05-2007, 16:19
یه شب وقتی که تلسکپ دارید
البته قبلش اینو بگم که ورژن زندگی در شب
به اسمان نگاه کنید
یه نور توجه شما رو جلب میکنه دنبال اون بروید تا ادم فضای ها شما رو ببرند
بعد از 5 روز شمار و به زمین بر میگردونن و شمار حامله میشود و یک بچه فضایی به دنیا می اوردید
(چه سیمز شما مرد باشد چه زن) باید بچه فضایی رو بزرگ کنید
به این ترتیب شما یک بچه فضایی دارید
قبل از اینکه فضایی ها شمارو ببرند از شما سوال میکنن اگر جواب منفی بدی سیمز شمارو میکشن
و شایدم اون رو ببرند فضا دیگه برش نگردونن بستگی به شانس شما داره

gogole magole
08-05-2007, 16:21
نظر
plzZz
اگه میشه نظرتونو درباره این مطالب بدید

gogole magole
08-05-2007, 16:23
پول در اوردن به وسیله ی نویسندگی
کافیه که در خانه ی سیمز شما یک کامپوتر باشد
شما میتونید داستان بنویسد (ابته شما که نمی تونید) سیمز برای خودش مینویسه
یه زره طول میکشه ولی تمام میشه
بعد ازچند روز به شما تلفن میکنن و به شمل پول میدهند
اگه همینطوری پیش برید هی پول بیشتری و هم سیمز شما داستان های جالبی مینویسه

gogole magole
08-05-2007, 21:24
بچه ها پس کو نظر
بابا یکی نظر بده خسته شدیم

gogole magole
09-05-2007, 08:42
اصلا فکر کنم کسی از این بازی خوشش نمیاد
جز خودمو اردلان با هیت من

hamid_hitman47
09-05-2007, 09:09
اخر نفهمیدم اسمت چیه
اقا حمید یا حامد
به هر حال ممنون که تایید کردی.

یه بار دیگه هم فکر کنم گفته باشم......اسمم حمید.....:20:

اصلا فکر کنم کسی از این بازی خوشش نمیاد
جز خودمو اردلان با هیت من

منم موندم بازی به این باحالی........چرا تو ایران زیاد طرفدار نداره.......ولی همیشه جزء پرفروش ترین بازی های ساله جهانه .......بعضی هام میگن این بازی واسه بچه ها که من اصلا قبول ندارم.........در کل بازیه خوبیه...

gogole magole جان راستی کارتو ادامه بده.........خیلی چیزای جالب داری میگی.........
ولی این بازی خیلی وقت آدمو میگیره ...پاش بشینی همین طور دوست داری بازی کنی.......

gogole magole
09-05-2007, 09:44
فقط به خاطر حمید
ادامه میدم

gogole magole
09-05-2007, 10:33
میدونی هر شغلی که برید به شما یه پاداش داده میشه مثلا البته ورژنUniversity یا همون زندگی در دانشگاه
پاداش شغل Artist
پاداش این شغل یک دوربین عکاسی هست که شما
می توانید با اون از هر جا که دلتون بخواد عکس بگیرید.
برای این کار روی دوربین کلیک کرده و گزینه ی Shoot Picture
را انتخاب کنید بعد روی یکی از گزینه های Portrait (عکس قدی)
و Land scape (عکس عرضی) کلیک کنید و سپس هر
نوع عکسی که میخواهید انتخاب کنید (برای حالت عادی
normal را انتخاب کنید).بعد یک کادر ظاهر میشه که
محدوده عکس رو نشان میده کادر را روی چیزی که میخواهید
ازش عکس بگیرید تنظیم کنید و C را بزنید.بعد از عکس
گرفتن به قسمت وسیله ها بروید و عکسی را که از
دوربین بیرون اومده رو انتخاب کنید حالا شما میتوانید اون
عکس رو بفروشید و یا روی دیوار نصب یا روی میز بزارید.

gogole magole
09-05-2007, 10:38
پاداش شغل Show Bussines
ورژن:University
با این دستگاه شما می توانید جراهی پلاستیک کنید
و چهره ی خود را تغییر دهید البته این تغییر ها بر DNA
تاثیری نمی گذارد

gogole magole
09-05-2007, 10:41
منبع.سایت دارینوس
ورژن:The Sims 2
نوجوان ها می تونن شب ها بدون اطلاع پدر و مادرشون
با هم برن بیرون که بعضی وقت ها توسط پلیس گیر افتاده
و به والدینشون تحویل داده میشن...برای انجام این کار
نوجوان شما باید در نیمه شب وقتی که همه خوابیده اند
به وسیله تلفن از گزینه Call گزینه ی Sneak out رو انتخاب
کنه و بعد از لیست با یکی از دوستان همسن خودش تماس
بگیره.بعد از چند دقیقه دوستش با یه ماشین میاد در خونه
و نوجوان شما سوار ماشین میشه.و تا قبل از صبح هم بر
میگرده فقط باید مواظب باشید که پدر و مادرش نفهمن و اگر نه
رابطشون با بچه بد میشه

gogole magole
09-05-2007, 11:00
فکر می کنم این جونور رو تا حالا دیده باشید ولی شاید بعضی ها
ندونن که کاربردش چیه...در قسمت Career Rewards هست و
کارش گرفتن عمر یه نفر و دادن اون به یه نفر دیگه است.برای
استفاده از این جانور باید بهش غذا بدید یعنی روش کلیک کنید و
Feed رو انتخاب کنید بتدریج که بهش غذا بدید بعد از یه مدت یه کیک
از دهانش میاره بیرون که در حقیقت یه تعمه است!کسانی که توی
خانه شما رفت و آمد دارند ممکنه که وسوسه بشن برن کیک رو بخورن
بعد این جانور طرف رو میخوره و شیردونش پر میشه و بعد شما میتونید
روش کلیک کنید و گزینه Milk رو انتخاب کنید تا شیر رو بدوشید و بخورید
تا عمرتون طولانی تر بشه!

gogole magole
09-05-2007, 11:47
اینا چطور بودن؟؟؟
خوب بودن؟
بگید تا ادامه بدم

gogole magole
09-05-2007, 11:51
بعضی از سیدی های بازی سیمز کرکشون خرابه یعنی نمیشه خونه ساخت میتونید کرکو از اینجا دانلود کنید
دانلود کرک سالم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gogole magole
09-05-2007, 11:54
شما می توانید از راه خواندن,گیتار زدن,پیانو و ...
درآمد داشته باشید.در مهمانی ها یا وقتی که در
خانه تان چند مهمان دعوت کردید روی یک وسیله
موسیقی کلیک کرده و گزینه ی Peform رو انتخاب
کنید وبعد هر نوع آهنگ که دلتون میخواد انتخاب
کنید یا برای خواندن روی سیم خود کلیک کنید و
گزینه ی Enterian (یه چیزی شبیح این) و بعد گزینه
Free Style for Tips رو انتخاب کنید سپس شما
خواهید دید که سیم شما یه قوصی برای گرفتن
پاداش میزاره و شروع به خواندن می کنه.مهمان
ها هم اگه از شما رازی باشند به سیم شما از
10$ تا 100$ پاداش میدن.(هر چه اسکیل Creativity
سیم شما بیشتر باشه پول بیشتری خواهد گرفت)

نکته:این کار رو در خوابگاه های دانشگاه یا در مغازه ها
هم میتونید انجام بدید.

V A H I D
09-05-2007, 13:14
سلام
اقا ادامه بده
ما هم سر می زنیم ....

gogole magole
09-05-2007, 14:06
ممنون وحید جان از نظرت
باشه ادامه میدم خدا رو شکر تا حالا 2 نفر نظر دادن

@R3Z
09-05-2007, 16:31
ممنون ادامه بده ولی چیزای زیاد واضحو نگو بجاش به جوایز بپرداز.
بازم ممنون

gogole magole
09-05-2007, 17:20
ممنون از نظرت
باشه

hamid_hitman47
09-05-2007, 17:21
ممنون gogole magole جان ....ادامه بده همینطور خوبه........

gogole magole
09-05-2007, 17:25
شغل پزشکی
پاداش این شغل یک دستگاه کاربد شکافی هستش

gogole magole
09-05-2007, 17:58
داشتن پول بیشتر در College

وقتی که نوجوان های شما به دانشگاه می روند
پولی که بهمراه دارند 500 $ هست و این پول برای
اجاره کردن یک خوابگاه خصوصی خیلی کمه و سیم
شما مجبوره به خوابگاه های عمومی بره که مشکلاتی
رو هم در پی خواهد داشت...به نوجوان شما این امکان
داده شده که قبل از رفتن به دانشگاه پول بیشتری را
فراهم کند.اگر نوجوان شما حداقل یکی از این شرایط
را دارد روی تلفن یا کامپیوتر کلیک کرده و از قسمت Call
College را انتخاب کرده و بعد گزینه ی Apply For Scholarsship
را انتخاب کنید:

-زامبی بودن............1500$
-زنده نبودن والدین..........1500$
-وضعیت درسی A+ بودن ........... 1000$
-مرحله ی 3 در هر شغلی..............750$
-ربوده شده توسط فضایی ها............ 1500$
-مهارت بیشتر از 8 در بیلیارد...............1000$
-مهارت بیشتر از 8 در رقصیدن..............1000$
-مهارت بیشتر از 8 در اسکیل Body ........... میشه 750$
-مهارت بیشتر از 8 در اسکیل Charisma ........... میشه 750$
-مهارت بیشتر از 8 در اسکیل Cleaning ........... میشه 750$
-مهارت بیشتر از 8 در اسکیل Cooking ........... میشه 750$
-مهارت بیشتر از 8 در اسکیل Logic ........... میشه 750$
-مهارت بیشتر از 8 در اسکیل Mechanical ........... میشه 750$
-مهارت بیشتر از 8 در اسکیل Creativel ........... میشه 750$

gogole magole
09-05-2007, 18:00
ساختن روبوت انسان نما

ورزن:Open For Bussines
اگر مهارت سیم شما در ساخت روبوت در آخرین حد باشه
شما با دستگاه مخصوص میتونید یه روبوت انسان نما بسازید
این روبوت میتونه مرد یا زن باشه و برای شما کار کنه مثل
بقیه آدمها بره سر کار و ...
برای این کار (اگر مهارت سیم شما در روبوت سازی به آخرین
حد رسیده) روی دستگاه ساخت روبوت کلیک کنید و از گزینه
ها Servo رو انتخاب کنید.وقتی که ساخت روبوت تموم شد
شما میتونید بفروشیدش یا اینکه در قسمت وسیله ها اون
رو از رو دستگاه پایین بیارید و روش کلیک کنید و مذکر یا مونث
بودنش رو تعیین کنید.بعد اون بلند میشه و میتونید ازش کار
بکشید.

gogole magole
09-05-2007, 18:01
Athletics(ورزشی): .......................................$3033.00
Business(تجاری): .........................................$2100.00
Criminal(خلافکاری): ......................................$1925.00
Culinary(آشپزی): ........................................$2170.00
Law Enforcement(پلیس): ................................$1225.00
Medical(امدادگری و پزشکی): ............................$1488.00
Military(ارتشی): ..........................................$1094.00
Politics(سیاسی): .........................................$1313.00
Science(علمی): ...........................................$2333.0 0
Slacker(شغلهای افراد تنبل) : .............................$1400.00
Art(هنری): .................................................$ 4,549.00
Natural Science(طبیعت شناسی): ......................$10,497.00
Paranormal(تحقیق درمورد پدیده های علمی مشکوک): $4,725.00
اینم حقوق شغل هاست
شغل های دیگه ای هم هست

gogole magole
09-05-2007, 18:05
میتونید از روبوت انسان نماتون کار بکشید
بردن بچه به حمام اب دادن به گل ها و......
خوب نظرتو چیه؟؟

gogole magole
09-05-2007, 18:10
هنوز هم الکترونیک آرتز در صدر پرفروش ترين کمپانی های سازنده بازی قرار دارد . بازیهايی نظیر سیمز 2 که در سال 2004 توسط EA به بازار عرضه گردید و بار دیگر انقلابی در سبک شبیه سازی / استراتژيك بر پا كرد . تابحال درباره Sims 2 ، شاهكار Maxis در سال 2004 صحبت هاي زيادي شده است كه به فرمول موفق بازي اول يعني خلق خانواده و زندگي ، شخصيتهاي خود گردان كه در حومه شهر زندگي ميكنند كه ازدواج كرده اند و در شغلي ماندگار شده اند و دردسرهاي متفاوتي دارند، برميگردد . گرافیک حیرت انگیز و هیجان بالای بازی موجب شد تا دوستداران استقبال فراوانی از آن کنند . بعد از عرضه سیمز 2 مردم از طریق نظرسنجی سایتهای معتبر از سازندگان بازی خواستند تا اولین اضافه شونده آن را عرضه کنند . پس از 4 ماه تلاش گروه سازنده سرانجام در مارس 2005 نخستین اضافه شونده بازی سیمز 2 به بازار عرضه شد . Sims 2 در گستره خانواده دنبال مي شد و حالا دنباله آن ، اضافه شونده جديد The Sims 2 : University نام دارد .

گرايش نسخه دانشگاه
همانطور كه از اسم اين نسخه پيداست گستره جديد به شما اجازه ميدهد كامپيوتر خودتان را از خانه بيرون و به زندگي دانشجويي ببريد .به نسخه دانشگاه چندين ويژگي جديد اضافه شده است . مانند گروه سني جديد در اين نسخه كه شامل : بزرگسالان جوان است . گستره سني Sims2 در حال حاضر به شما اجازه ميدهد ، شخصيتهاي نوزاد ، بچه هاي كوچك ، نوجوانان و بزرگسالان را ايجاد كنيد . اما گروه جديد سني مجموعه دانشگاه ، بين سنهاي خامي نوجواني و مسئوليت پذيري بزرگسال قراردارد. اين چهره هاي جديد در Sims مختارند تا منزل را براي دانشكده ترك كنند كه سازندگان بازی آنان را جوان نامیده اند . شما میتوانید جوان خود را وارد کالج کنید و او را برای درس خواندن به یکی از دانشگاهها ببرید . از جمله از معروفترين دانشگاههاي بازي مي توان از دانشگاههای Fiesta Teach La ، Academie Le Tour و Sims state University نام برد . بعد از تمام شدن درس جوان شما او با مرحله زندگی بزرگسال به شهر باز خواهد گشت . زندگی دانشگاهی خیلی فراتر از آنچه شما فکر میکنید میباشد . شرکت در مسابقات جنگ بالش و شرکت در مسابقات بیلیارد و رفتن به کلاسهای درسی و هک کردن سیستم امنیتی دانشگاه و فارق التحصیل شدن و عضویت در گروه کنسرت دانشگاه ، همه و همه لذتهای خاص خود را دارند . در ابتدا سیمز شما وارد یک اتاق چند نفره میشود و کلی دوست پیدا میکند .اگر جوان شما موفق به كسب نمرات مطلوب شود به او به عنوان هدیه یک خانه اختصاصی اهدا میشود

gogole magole
09-05-2007, 20:01
اصلا ادمو نا امید میکنید
انگار کسی اینجا افتابی نمیشه

V A H I D
09-05-2007, 20:21
اقا ادامه بده ممنون
اون رباته با حال بود
عکس ها حجمش زیاد بود به صورت thumbnail گزاشتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gogole magole
09-05-2007, 22:01
ممنون از عکس ها باشه ادامه میدم

gogole magole
09-05-2007, 22:07
حیوانات وارد دنیای مجازی سیمز می شوند
حیوان خود را با هرشکل و قیافه ای که دوست دارید درست کنیدو اون رو در زندگی خود وارد کنید با او دوست شوید با او صحبت کنید او را تربیت کنید برای او خانه بخرید ،برای او موش پلاستیکی و یا استخوان پلاستیکی بخرید .بله حیوانات نیز به دنیای بیکران سیمز 2 راه پیدا کردند دیگه هر وقت تو بازی سیمز2 نشستید دیدید یه سگ اومد بقلتون نشست تعجب نکنید ، اگر دیدید حتی حیوانی دیگر هم اومد تعجب نکنید چون شازندگان بازی حتی حیوانات دیگری را نیز در بازی جا داده اند مثل گرگ و حیوانات دیگر شما می تونید حیوانات رو حتی از بیرون از خونه به صورت وحشی بیارید و تربیت کنید درضمن در بازی دو قف وجود دارد که در یکی می تونید طوطی و در دیگری هم می توانید موش صحرایی پرورش دهید

gogole magole
09-05-2007, 22:09
سگ ها وراثت دارند

اگر حیوان شما با حیوان دیگری از نژاد دیگر آمیزش کند بچه آنها دارای نژاد جدیدی هستند که این واقعا یک مسئله عجیب و زیبا در بازی است

بشین ،بدو ،بشین

شما می تونید به سیمز خود آموزش بدهید و به آن چیز های مختلفی را یاد بدهید شما می تونید اون رو تربیت کنید که وسایل خونه رو خراب نکنه می تونید او رو طوری تربیت کنید که با یک صدا به سمت شما بیاد ، بعد از اینکه شما حیوان خود را تربیت کردید حتی می توانید او را به قیمت بالا بفروشید البته به سیمز2:مغازه نیز برای این کار احتیاج است

حیوان شما به سر کار می رود
حیوان شما نسبت به نوع تربیت و توانایی هایی که داره می تونه یک ستاره سینما ، یک سگ نگهبان ،و یا کارهای دیگر را انجام دهد

با پولش حال کنید(لول)

gogole magole
09-05-2007, 22:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].jpg
سازنده maxis
شبیه سازی . زنگی مجازی
درجه سنی +14
نقاط قوت: بازی از نظر سبک عالی است و با داستانی شدن و اول شخص شدن بازی جزابیت دوچندان شده است
pc

gogole magole
09-05-2007, 22:15
sims 2:Happy Holiday Stuff pack
کریسمس:

می توان گفت این نسخه نسخه کامل کننده سیمز۲:کریسمس باشد که با شکست نصبی رو به رو شد و لی سازندگان این بازی با تغییراتبسیار زیبا و ماهرانه خودشون تونستن که این بازی زیبا و واقعا تماشایی رو درست کنند

هدیه دادن:

اگر بازی سیمز ۱رو بازی کردید می دونید که رد این بازی می شه هدیه داد ولی در بازی سیمز۲ از این خبرا نبود که با این اضافات می تونید هدیه بدید و بگیرید و خیلی باحاله

مهمانی رفتن:

شاید شما هم دوست داشتید در سیمز های قبلی به همسایتان سر بزنید ویا با آنها آشنا شوید ولی فقط اونها می تونستن به شما سر بزنن که واقعا آدم رو کلافه می کرد و لی من در چند تا جادیدم که نوشته بود در این قسمت دیگه می تونید به همسایه ها هم سربزنید

جشن های باحال گرفتن:

جشن های کریسمس با حال گرفتن و دعوت زا در وهمسایه و درست کردن شیرنی های تاپ و زا همه مهمتر اضافه شدن فشفشه (دیگه با این اضافاتی که داره می یاد سیمز چی نداره!!)

بابا نوئل:

مثل سیمز۲:کریسمس بابانوئل به بازی اضافه میشه(لباس های بابانوئل برای خانم ها و آقایون)

gogole magole
09-05-2007, 22:23
سیمز 3 در حال ساخت o00o0ow
اینم یه قسمت از بازی سیمز

V A H I D
09-05-2007, 22:37
تاریخ انتشار نداره؟!

gogole magole
10-05-2007, 08:07
والا هنوز معلوم نیست تو یه سایت دربرش نوشته بود
گفتم براتون بنویسم که سیمز 3هم اومده
گرافیکشو داری وحید؟

gogole magole
10-05-2007, 08:18
با خريد بازي The Sims: SuperStar، شخصيت خلق شده توسط شما در بازي The Sims اين امكانات را خواهد يافت كه به يك ستاره بزرگ تبديل شود.

شركت EA اعلام كرده است كه كار ساخت اين بازي جديد تمام شده است و احتمالا علاقه مندان در چند روز آينده شاهد عرضه بازي خواهند بود. اين بازي كه بايد روي بازي اصلي The Sims نصب شود اين امكان را خواهد داد كه شخصيت شما در بازي يك ستاره هنري فيلم، زيبايي و يا موزيك شود. با توجه به اينكه اين آرزوي اغلب جوانان است احتمال مي رود كه بازي جديد در سراسر جهان فروش بالايي داشته باشد

gogole magole
10-05-2007, 08:23
سیمز فصل ها با مغازه

اگر سیمز فصل ها و سیمز بیزینس(مغازه)را داشته باشید و برای مثال در بازی شما مغازه ی بستنی فروشی باشد فروش شما کم میشود و باعث کم شدن فروش شما باشد اما اگر شما کافه داشته باشید فروش شما بالا میرود.

سیمز فصل ها با حیوانات اهلی

بعضی ها از سمج بودن بعضی حیوانات در سیمز رنج می برن و بعضی موقع ها حیوان به خانه شما بدون فهمیدنتان می شود.حواستان باشد در سیمز فصل ها با حیوانات اهلی حیوان ممکن است از ترس باران شدید داخل خانه ی شما بیاید.حواستونو جمع کنید

gogole magole
10-05-2007, 08:24
نکته اول :چطور بفهمیم آشپزی مهارت داریم یا نه:در بازی در پایین صفحه روی مردی که پشت میز نشسته است کلیک کنید(دو تا پایین تر از کریستال)هر چه تعداد بیضی های رنگ شده جلوی گزینه بیشتر باشد مهارتتان بیشتر است.با خاندن کتاب آشپزی درست کردن غذا و نگرفتن غذا از بیرون مهارتتان ارتقاع پیدا میکند.

نکته دوم:دکراسیون مغازه هر چه دکراسیون مغازه شما شیک تر باشد مغازه ی شما پر فروش تر است.

نکته ی سوم:قیمت هر چه قیمت اجناس شما پایین تر باشد مشتریان شما بیشتر است.

نکته ی چهارم:اخلاق شما با مشتریان اخلاق شما باید خوب باشد.

نکته ی پنجم:چونه ی مشتریان مشتری ها حتی ممکن است بخاهند تخفیف بگیرند که انتخاب با خودتان است.

نکته ششم:پاکیزه بودن مغازه شما مغازه ی شما باید تمیز باشد.

نکته هفتم:اگر هم سیمز مغازه و هم سیمز حیوانات اهلی را داشته باشید و میخاهید مغازه ی خودتان کثیف باشد می توانید تابلوی جلوگیری از ورود حیوانات مختلف بذارین که کسانی که حیوان دارند را از دست می دهید.

نکته هشتم:کار کنان بیشتر برای رد کردن مشتری چون ممکن است به همه ی افراد نرسید

gogole magole
10-05-2007, 08:35
اینم از مطلب های امروز امیدوارم
لذت ببرید.............
ادامه دارد

gogole magole
10-05-2007, 13:58
و اینم چند عکس از بازی جالب سیمز
اشپزی...

gogole magole
10-05-2007, 13:59
شرمنده حواسم نبود 2 تا پست دادم

و اینم یه خونه قشنگ

gogole magole
10-05-2007, 14:06
خوب اینم از عکس ..عکس مربوط به دو پست پیش شغل اشپزی رو نشون میده
ورژن.open for business

hamid_hitman47
10-05-2007, 14:12
gogole magole جان واقعا مرسی :40: ..........من این بازی رو چند وقت بود که پاک کرده بودم ..الان دوباره برم نصبش کنم ......با توضیحاتی که دادی هوس کردم دوباره برم بازی کنم........

gogole magole
10-05-2007, 14:19
ورژن : Seasons
سيمز شما در وقتی كه درجه ی (یا مهارت)
باغبانيش زیاد بشه يیهو دورش گرد و خاك جمع میشه و وقتي
كه از اون حال بيرون میاد اینطوری میشه:
این نیاز ها برطرف میشه:
Water :با خوردن آب , شنا در استخر , دوش گرفتن يا حمام كردن و ... برطرف ميشود.
Sunlight: بايد نور خورشيد به سيم شما بتابه تا اين نيازش برطرف بشه
Love: يه چيزي مثل Social ولي فرقش اينه كه فقط از راه صحبت با درختان و يا آدم هاي گياهي ديگه برطرف ميشه.
يكي از توانايي هايي كه اين افراد در باغباني دارند صحبت با گياهان و درختان هست كه باعث ميشه اون درخت زودتر و بهتر رشد كنه.

gogole magole
10-05-2007, 14:20
خواهش میکنم ساللار برو حال کن . ...خیلی کشفیات داره
که هنوز کسی نفهمیده
حتی خودم

gogole magole
10-05-2007, 14:21
يه چيز ديگه در مورد اين آدم گياهي ها كشف شده اینه که
اگه در سن جواني هست و پير نشده مي تونيد روش كليك كرده و Grow Plantbaby
رو انتخاب كنيد تا خودشو تكان بده و ازش يه بچه بيفته. بچه اي كه بدنيا مياد همينطوري
گياهي ه و فقط سه مرحله رشدي داره كه عبارت اند از بچگي(Toddler) , جوان بالغ و در
نهايت پيري.البته اين بچه از همون ابتدا skill خيلي هاش زياده.
خوب فرقی نمیکنه چه مرد باشی چه زن.

gogole magole
10-05-2007, 14:23
مثل درخت وقتی که خودشو میتکونه ازش میوه میوفته:31: :31: :31:
:31: :31:

gogole magole
10-05-2007, 14:26
متاسفانه تو ایران فکر نکنم این همه طرف دار داشته باشه
و گرنه این تاپیک تا حالا 12234566 پست داده بودن
خوب هرکس یه نظری داره شاید فکر کنن که این بازی قدیمه
ولی نه اینطوریام نیست هروز داره یه نسخه به بازی اضافه میشه خودممم دارم ازنسخه های جدید صحبت میکنم نه سیمز 1
امیدوار که همتون از این مطالب استفاده کنید.

Soheil-Green
10-05-2007, 20:06
سلام من هم عاشق بازی سیمز هستم.
راستش من بازی رو که نصب می کنم می گه:
failed to find any directx 9.c compatible graphics adapter
....
من به سایت خود بازی رفتم در هلپش نوشته بود باید کارت گرافیکتو آپدیت کنی و آخرین ورژن directx را نصب کنی(هر دو کار را انجام دادم).
ولی بازم همون خطا رو میده لطفا منو راهنمایی کنید...!:41:

DJ.Mamal
10-05-2007, 21:12
....
من به سایت خود بازی رفتم در هلپش نوشته بود باید کارت گرافیکتو آپدیت کنی و آخرین ورژن directx را نصب کنی(هر دو کار را انجام دادم).
ولی بازم همون خطا رو میده لطفا منو راهنمایی کنید...!:41:
دوست عزیز مشکل شما در بخش سخت افزار شاید حل بشه...در ضمن بچه ها تاپیکو از اول نگاه کردم..حوس کردم دوباره برم بازی کنم...در ضمن کی گفته سیمز طرفدار نداره..من که عاشقشم..منتهی وقتی پاش میشینم دیگه نمیتونم بلند شم..در ضمن من نسخه Night life و University رو دارم اما هنوز Open for busines رو پیدا نکردم...اقای gogole magole خسته نباشی..نکته های جالبی گفتی...

gogole magole
10-05-2007, 22:26
خواهش میکن دیجی جان سالاری بازم سر بزن مطالبی جالبی براتون میزارم

....
ولی بازم همون خطا رو میده لطفا منو راهنمایی کنید...!
خوب عزیزم مشخصات سیستمو بذار
بعدش مطمئن هستی در ایکس 9.سی رو نصب کردی؟ تو خوده سیدی نیست؟
خوب بعدش متونی در تاپیک حل مشکلات بازی ادامه بدی

gogole magole
10-05-2007, 22:27
راستی سهیل کدوم ورژن رو نصب کردی؟؟؟؟
فول یا نسخه های دیگش؟؟

gogole magole
10-05-2007, 22:31
مخصوصه دیجی جان
djmamal
اگه نباشه جاش خالی می مونه
نام بازی:Thesims 2:night life

این بازی شما را تا حدوذی یاد یکی از نسخه های قبلی سیمز به نام Thesims:Hotdate می اندازد.به این دلیل که هر دو بازی موضوعی یکسان دارد.یعنی گردش سیمز شما.منتها این نسخه جدید برای سیمز 2 بیشتر به تفریح و پارتی در شب می پردازد.
همانند بقیه نسخه های الحاقی سری بازی های سیمز در این نسخه هم امکانات زیادی به بازی افزوده شده است.
یکی شهرک به بازی در این نسخه اضافه شده است.در ان شهرک رستوران و باشگاه و مکان های تفریحی(بازی بو لینگ و...) وجود دارد.
البته شما خودنان هم می توانید شهرکی شبیه به این بسازید.
یکی از امکانات زیبای بازی رقص نور است که برای پارتی ها بسیار مناسب است.در این نسخه روی این نکات بیشتر کار شده است.
همچنین در این نسخه امکاناتی زیادی برای دوست یابی به سیمز شما داده شده است.
در بازی یک Aspiration meter جدید هم اضافه شده است که میزان دوستی شما با افراد را به طور دقیق نشان می دهد و شما باید ان را کنترل کنید.
یکی از امتیازات بزرگ این نسخه خریدن ماشین برای سیمز است.شما می توانید از این به بعد برای سیمز خود ماشین بخرید و با ماشین خود به شهرک و ... روید.حال دیگر شما نیازی ندارید که برای سر کار رفتن عجله کنید.زیرا دیگر نیازی به سرویس برای سر کار رفتن ندارید.شما می توانید خودتان با ماشین خودتان سر کار روید.ماشین ها متفاوت است و بستگی به پول شما دارد.در این نسخه امکان تغییر دادن و متفاوت ساحتن مهارت سیمز ها در رانندگی وجود ندارد.اما امکانات بسیار زیادی برای ماشین های بازی وجود دارد.
در حقیقت این نسخه الحاقی از بازی سیمز 2 را می توان یک امتیاز مثبت برای سری بازی های سیمز و شرکت های سازنده آن یعنی Maxis و EA دانست.سازندگان خلاقیت های زیادی در این نسخه به خرج دادند.این نسخه تقریبا ساختش تمام شده و تنها جزئیات کار باقی مانده است.این بازی در مهر 84 به بازار عرضه می شود.

gogole magole
10-05-2007, 22:50
اینم چند عکس از ادم فضایی ها
نسخه ی زندگی در شبThesims 2:night life
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
و

gogole magole
10-05-2007, 22:52
و اگر پولتون زیاد بشه میتونین یه استخر طلا بخرید یا درست کنید

gogole magole
10-05-2007, 23:10
The Sims 2 Seasons

چهار فصل سال آفریده شده تا زندگی از یکنواختی و یک جوری دربیاد تا به امروز هر موقع کامپیوترتونو روشن می کردید و وارد بازی سیمز2 می شدید بعد از چند روز بازی به نظر تکراری و کسل کننده می یومد (هر کسی یه نظری داره)و این به علت یکنواختی این بازی بود مثلاخود من بعضی موقع ها می گفتم چرا بارون نمی یاد یا چرا برف نمی باره یعنی می شه سیمزم از این چیزا داشته باشه؟؟

با این مقدمه خواستم بگم که دیگه سیمز 2 اون بازی همیشگی نیست خیلی فرق کرده و ترکونده

از تمام فصل های سال با سیمز خود لذت ببرید:!!!!

در جلوی خانۀ شما اتفاقاتی می افته که بسیار می تونه برای سیمز شما جالب و به یاد موندنی باشه و باعث یکنواخت شدن بازی نشه.بله فعالیت های مختلف برای فصل های مختلف و در زمینه های مختلف که شامل می شه:برف بازی در فصل های سرد سال،شکار ماهی در فصل پاییز ،پریدن در بوته ها و شاخه ها در پاییز و قسمت هایی که توضیح داده خواهد شد.نیرومند کردن رابطه خانوادگی در زمستان،اجازه دادن شکوفایی عشقی در بهار،بهبود دوستی ها در پاییز،و بهبود شغل در پاییز همه مسائلی که باعث دگرگونی و تحول و زیبایی هر چه بیشتر در بازی می شود.سیمز شما الان می تونه مسیر زندگی خودشو کشف کنه و استعدادهای تازه ای رو در فصل های گوناگون به دست بیاره اما باید مواظب یخ شدن سیمزتون در زمستان آفتاب زدگی در تابستان، حساسیت گرفتن در پاییز باشید و باید مواظب تغییرات ناگهانی آب و هوا نیز باشید. در فصل های مختلف باید سیمز خود را با لباس های مخصوص به همون فصل بپوشونید تا این مشکلات براتون پیش نیاد

سود بردن از هر فصل

هر فصلی برای خود ارتباطات جدید ،حالت و حوصله های جدید ،خواست ها و ترس های جدید رو به دنبال داره که بازی رو بسیار زیبا می کنه
بهره بردن از فعالیت های جدید

یک راه جدید برای سیمز شما خانواده اش و دوستاران شما اینه که می تونید با هم شاد و خوشحال باشید، آدم برفی بسازید،سر خوردن درون استخر،رفتن به اسکی روی یخ ،بازی های جدید و شنای جدید کردن.

جمع آوری و پرورش میوجات و سبزیجات

محصولات میوه ها و یا سبزیجات همه ساله و در فصل های مختلف در بازی در میاد که می تونید اونا رو در مصارفی چون:درست کردن شربت هایی برای تقویت انرژی بدن،برای بهبود بعضی از بیماری ها،و برای عاشق کدن و غیره مورد استفاده قرار می گیرد

در هر فصل سیمز شما دارای لباس بخصوصی است که اگر اون لباس رو نپوشه مشکلاتی به وجود میاد خوب برای جلوگیری از مشکلا ت باید زمستان لباس های گرم مانند کت و کلاه و دستکش به تن کرد و در پاییز بارونی و در زمستان هم لباس های نازک و خنک را پوشید

gogole magole
10-05-2007, 23:14
خوب نظرتون چیه؟
ادامه بدم؟؟؟؟؟؟
نظرتون باعث دل گرمیه من میشه

Iraya
11-05-2007, 04:13
تنها بازيه كه به دلم نشسته و هميشه رو سيستم دارمش

سيمز سيمز سيمز سميز

راستي خبري از سيمز 3 نيست

مردم از بس بسته هاي الحاقي نصب كردم

گوگولي موگولي جان عاليه ادامه بده

DJ.Mamal
11-05-2007, 09:07
بازی سیمز 3 سال 2009 میادش ...بیخودی دلتونو صابون نزنید

DJ.Mamal
11-05-2007, 09:15
این بسته الحاقی چهار فصلو مفصل تو سایت سیمز خوندم...خیلی باحاله...ولی به نظر من اینقدر بسته مکمل برای بازی اومده و انقدر امکانات و قابلیت جدید به زندگی سیمز اضافه شده که ادم توش میمونه...نمیدونی کدومو بازی کنی....ولی با این حال من خیلی سیمز رو دوست دارم...چون تو بازی غرق میشی...کلا بازیهای این سبک رو دوست دارم

DJ.Mamal
11-05-2007, 09:22
یه خاطره جالب از یه قسمت بازی دارم:داشتم زندگی یه پیرمرد و پیرزن رو بازی میکردم..این دوتا عاشق هم بودن...آره...تفریحشون هم بازی با نوشون بود که یه دختر نوجون بود...یه روز زد پیرزنه مرد..من گفتم بذار هر شب برم سر قبرش با پیرمرده گریه کنم...چند شب رفتم..تا اینکه یه شب رفتم گریه کنم Fun پیرمرده کم بود گفتم بشینه کنار قبر اسمونو نگاه کنه.نشسته بود داشت اسمونو نگا میکرد یهو چشاش گرد شد ..با دست به اسمون اشاره کرد..یهو بووووم....یه تیکه اشغال فضایی اومد روش ...جادرجا مرد...کار به ازرائیل نکشید...همونجا کنار قبر زنش خاکش کردم

جالب بود...این بازی سیمز واقعا پیش بینی نشدنیه!

gogole magole
11-05-2007, 12:16
وای چیز خیلی باهالی تعریف کردی دیجی ممل
عالی بود

gogole magole
11-05-2007, 12:18
Iraya ممنون از نظرت باشه ادامه میدم
وای سمزم که سال 2009 میاد
خوب اشکال نداره با همین سیمز 2 حال میکنیم

gogole magole
11-05-2007, 12:20
Iraya ممنون از نظرت باشه ادامه میدم
وای سمزم که سال 2009 میاد
خوب اشکال نداره با همین سیمز 2 حال میکنیم

gogole magole
11-05-2007, 12:26
دیجی جان اگه شما واقا عاشق اون پیره زنه بودی(لول) میتونستی زندش کنی
در صفحه های قبل توضیح دادم خوندی؟
برو بخون خیلی حال میده پول بده با عزاییل زندش میکنه
اگه صفح های قبلو بخونی خیلی چیزای جالبی نوشتم

gogole magole
11-05-2007, 14:48
The Sims 2 Family Fun Stuff

اولا در مورد وسایل این بازی براتون می نویسم : بیش از ۸۰ وسیله جدید به بازی اضافه می شه که شاخص ترین اون ها جعبه اسباب بازی های بچه هاست که چیز فوق العاده جالبی است

لباس های جدید و متنوعی به بازی سیمز۲ شما اضافه می شود و شما با اضافه کردن این نسخه به بازی سیمز ۲ خودتون می تونید بازی رو شاد تر ادامه بدید من هنوز دقیق نمی دونم این بازی داخل ایران هست یا نه ولی اگه شما بازی سیمز۲ رو می شناید و دارید این اضافات رو اگر به ایران اومدو در جایی دیدید حتما تهیه کنید

از جمله وسایل جدیدی که به بازی اضافه می شه تخت خواب های زیبایی است که به این بازی اضافه می شه و بازی رو زیبا تر می کنه

در کل امیدوارم با اضافه کردن این وسایل جدید زندگی شادتری رو در بازی داشته باشید:

gogole magole
11-05-2007, 14:53
the sims2:university

سیمز شما وارد دانشگاه می شود
سیمز جوان شما الان می تونه از خونه بیرون بیاد و در یکی از دانشگاه های سیمز وارد بشه . وارد شدن در دانشگاه باعث بسیاری از پیشرفت ها برای سیمز شما می شود و اونها می تونن به یک سیمز هه فن حریف و کاردرست در بزرگی تبدیل شن . اوناها آزادانه می تونن از بین رشته هایی که در بازی وجود داره انتخاب و در هر کدوم مدرک تحصیلی مورد نظر رو بگیرن،اونها می تونن در دانشگاه دوست های زیادی رو داشته باشن و آزادانه رفتار کنن ،شما می تونید تمام محیط دانشگاه رو گشت بزنید و بگردید در سالن ورزشی ، در قهوه خانه ها ، در کتابخانه ها و حتی در محیط اصلی دانشگاه به راحتی قدم بزنید شما اگر دانشگاه را به خوبی و به سلامت به پایان برسانید در اون موقع است که به شما بازی پاداش های بیشتری را می دهد

گروه جدیدی در سن جوانی

همه افرادی که می تونن وارد دانشگاه بشن و در اونجا تحصیل کنن باید سن جوان داشته باشن . الان اونها می تونن آزادانه دنبال هدف زندگی خودشون بگردن و زندگی خودشونو زیبا تر کنن

در دانشگاه به یک سیمز بزرگ تبدیل شوید

سیمز شما بارفتن به دانشگاه خواسته ها و ترسهای جدیدی رو به بازی اضافه می کند و اونها از نظر اجتماعی و تحصیلی نیز سطح بالاتری پیدا می کنند. شما می توانید در ضمن توانایی ها و تعداد دوستان سیمزان را نیز گسترش دهید. شما بعد از آمدن از دانگشاه به شن بلوغ می رسید

به دست آوردن مدرک و باز شدن کارهای جدید در بازی

از بین 11 رشته ای که در بازی است هر کدام را که ادامه بدهید و مدرک آن را کسب می کنید می توانید بهنسبت اون مدرک کار جدیدی را باز کنید و بعد در آن کار ها به موفقیت بهترین نیز برسید

شهرهای جدید برای دانشگاه ها

الان سیمز شما می تونه در دورترین کالج هاو دانشگاه ها زندگی رویایی خودشو داشته باشه . شما نیز می توانید خود دست به کار شده و کالج مورد نظر خود را نیز بسازید به هر شکلی که خود دوست دارید و می پسندید

زندگی جدید در دانشگاه

شما الان می تونید در گروه های مختلفی وارد شویدو می تونید کار نیمه وقت نیز برای درآمد زایی پیدا کنید. شما می تونید در گروههای خلافی همچون ،جعل اسکناس،گروه های سری و گروه تقلب در درس ها نیز عضو و حالشو ببرید. ولی همه اینها بشته به شما داره که شما چطور می تونید و می خواید از امکانات سیمز 2:دانشگاه استفاده کنید

بیش از 100 وسیله و کارایی های جدید

وسایل بسیار جالب مانند : بیلیارد ،کتابخانه های تاپ،قاب های عکس متفاوت و درسی ،میز و صندلی های جدید به بازی اضافه شده که همه و همه به سلیقه و میزان قدرت تخیل شما برای چیدمان خانه تان بستگی دارد

Soheil-Green
11-05-2007, 16:49
ممنون از اینکه جواب دادی!:11:
من ورژن فول رو نصب کردم(خود سیمز 2).
مشخصات سیستم:
Ram:256
Graphic:128-Geforce fx 5200
Cpu:2.6 amd
در ضمن directX را درست نصب کردم(مطمئنم).:46:

619
11-05-2007, 20:13
اقا من بازی سیمز 2 روگرفتم هر کاری کردم نصب نشد. حالا میخوام بدون این نسخه هایی که میگید رو سیمز2نصب میشه یا جداست.

619
11-05-2007, 20:24
اصلا این نسخه ها رو سیمز2 نصب میشه

gogole magole
11-05-2007, 20:41
اصلا این نسخه ها رو سیمز2 نصب میشه

اره درسته باید رو خود سیمز اصلی نصب کنی.

ممنون از اینکه جواب دادی!
من ورژن فول رو نصب کردم(خود سیمز 2).
مشخصات سیستم:
Ram:256
Graphic:128-Geforce fx 5200
Cpu:2.6 amd
در ضمن directX را درست نصب کردم(مطمئنم).

خواهش میکنم سالار
خیلی مشکل عجیبیه ببین سیدی رو ببر رو یه سیستم دیگه نصب کن ببین همین مشکو داری
میتونی تو تاپیک حل مشکلات در اجرای بازی ها مطرح کنی.

gogole magole
11-05-2007, 20:43
619
این اسم نسخه ی اصلی که باید رو هاردت باشه تا بتونی اضافات دیگه روش نصب کنی
the sims 2
همین اگه مشکلی بود بگو.

باران
12-05-2007, 11:36
دوستان مشکل من خیلی اعصاب خورد کنه
بازی یه هو هنگ میکنه مثلا وقتی اتش سوزی میشه اتشنشانی میاد عین احمقا اتیش نگاه میکنه
یا بعضی از روزها ماشین نمیاد دنبال سیمز که بره سر کار چه کار کنم؟

AB
12-05-2007, 22:40
بعد Pets دیگه Expansion نیومده؟

DJ.Mamal
12-05-2007, 22:58
فعلا که خبری نیست.ولی نسخه جدید Life stories تو بازار هستش

@R3Z
13-05-2007, 00:06
season هم هست واقعا باحاله
برف بازی و کشاورزی و...

gogole magole
13-05-2007, 11:26
دوستان مشکل من خیلی اعصاب خورد کنه
بازی یه هو هنگ میکنه مثلا وقتی اتش سوزی میشه اتشنشانی میاد عین احمقا اتیش نگاه میکنه
یا بعضی از روزها ماشین نمیاد دنبال سیمز که بره سر کار چه کار کنم؟
چه عجیب؟ خونت اتیش میگیره بعد اتش نشانی خاموش نمیکنه؟(خوب شاید تا حالا اتیش ندیدن لول) شوخی کردم
اونم خوب قانون بازیه وقتی نمیاد خودتون باید برید

gogole magole
13-05-2007, 11:28
بعد Pets دیگه Expansion نیومده؟

نه دوست عزیزLife stories اومده
همون طور که دیجی ممل گفتن

gogole magole
13-05-2007, 11:29
فکر نکنم Expansion دیگه ی بیاد چون سیمز 3 در حال ساخته
مگه شرکت چند تا دست داره؟(لول)

gogole magole
13-05-2007, 11:36
نسخه جديد از بازي The Sims، حكايت مهمترين لحظات زندگي براي Sim‌هاي شما است. اين بازي كه با نام The Sims Life Stories عرضه گشته است، نخستين نمونه از مجموعه بازي‌هايي است كه از اين پس با عنوان Sims Stories عرضه خواهند گرديد. از جمله ويژگي هاي منحصر به فرد اين مجموعه از بازي ها اين است كه نه تنها چيزي از هيجان نسخه‌هاي گذشته كم نكرده‌اند، بلكه امكان كنترل ساده‌تري را نيز براي آن در نظر گرفته و همچنين اين مجموعه هماهنگي ساختاري بسيار مناسبي نيز با رايانه‌هاي قابل حمل خواهد داشت.

gogole magole
13-05-2007, 11:37
درباره یsims2openfor business

در این پک سیمز2 شما می توانید در خانه و یا مرکز خریدی که میخرید تجارت راه اندازی کنید .

شما میتوانید با این پک کارمند استخدام کنید و به آن دستور دهید که مثلا با صحبت هایش

مشتری ها را وادار به خریدن کند ویا صندوقدار شود

gogole magole
13-05-2007, 12:02
و اینم یه یه عکس قشنگ(خواستگاری)

gogole magole
13-05-2007, 12:07
اینم یکی توضیح در باره سیمز دانشگاهی
رايش نسخه دانشگاه
همانطور كه از اسم اين نسخه پيداست گستره جديد به شما اجازه ميدهد كامپيوتر خودتان را از خانه بيرون و به زندگي دانشجويي ببريد .به نسخه دانشگاه چندين ويژگي جديد اضافه شده است . مانند گروه سني جديد در اين نسخه كه شامل : بزرگسالان جوان است . گستره سني Sims2 در حال حاضر به شما اجازه ميدهد ، شخصيتهاي نوزاد ، بچه هاي كوچك ، نوجوانان و بزرگسالان را ايجاد كنيد . اما گروه جديد سني مجموعه دانشگاه ، بين سنهاي خامي نوجواني و مسئوليت پذيري بزرگسال قراردارد. اين چهره هاي جديد در Sims مختارند تا منزل را براي دانشكده ترك كنند كه سازندگان بازی آنان را جوان نامیده اند . شما میتوانید جوان خود را وارد کالج کنید و او را برای درس خواندن به یکی از دانشگاهها ببرید . از جمله از معروفترين دانشگاههاي بازي مي توان از دانشگاههای Fiesta Teach La ، Academie Le Tour و Sims state University نام برد . بعد از تمام شدن درس جوان شما او با مرحله زندگی بزرگسال به شهر باز خواهد گشت . زندگی دانشگاهی خیلی فراتر از آنچه شما فکر میکنید میباشد . شرکت در مسابقات جنگ بالش و شرکت در مسابقات بیلیارد و رفتن به کلاسهای درسی و هک کردن سیستم امنیتی دانشگاه و فارق التحصیل شدن و عضویت در گروه کنسرت دانشگاه ، همه و همه لذتهای خاص خود را دارند . در ابتدا سیمز شما وارد یک اتاق چند نفره میشود و کلی دوست پیدا میکند .اگر جوان شما موفق به كسب نمرات مطلوب شود به او به عنوان هدیه یک خانه اختصاصی اهدا میشود

همانند دانشگاه هاي مجازي در بازي هيچ چيزي از دانشگاههاي واقعي كمتر ندارند و مي توان به جرات گفت سازندگان در انجام این امر کوتاهی نکرده اند و سالن بیلیارد ، استخر و کتابخانه هم به دانشگاه اضافه کرده اند . جوان شما میتواند در کنار تحصیلش کار بکند و شغلهای او بستگی به میزان محبوبیت وي دارد . شغلهایی از قبیل کار کردن در پیتزا فروشی و شستن ظرفها از اولین کارهای آنان است . اما به مرور زمان که سیمز شما محبوب بشود شغلهای بهتر با در آمدهای بالاتر به او داده میشود . ديسيپلينهاي مختلف شغلي زندگي ، جوان شما را براي دانشكده بهتر آماده ميكند. بعلاوه وقتي كه آنها پايشان را از در دانشگاه تو ميگذارند ، قادرند يكي از 11 رشته دانشگاهي را كه شغلهاي مخصوص دانشگاهي هستند ، دنبال كنند كه نمرات بازي شما برآورد مي كنند . بر اساس عادات مطالعاتي و عملكرد آنها در امتحانات دوره ايي(ضمن درس خواندن به شغل دانشجويي خود نيز مي پردازند ) خوب كار كردن در دانشكده حقيقتا به فارغ التحصيل شدنتان در Sims كمك ميكند ، تا سر فصلهاي زندگي حرفه اي ي بزرگسالي كاراكترتان را بدست بياوريد . از آنجاييكه دانش آموزان كم بزاعت تر ممكن است خودشان را اوت شده ببينند ، پيش پدر و مادرشان باز خواهند گشت ! ( ببينيد كه مدرك چهار ساله واقعا چه معنايي دارد ... ).ضمنا دانشگاه چهار تخصص و شغل را در زندگي دانشگاهي ، در طول دوره براي پول درآوردن در اختيار شما قرار ميدهد . مانند شروع به كار كردن در يك دسته موسيقي يا كار كردن در يك كافي شاپ و سپس اگر كاراكتر شما به اندازه كافي محبوب باشد مي تواند از تمام تواناييهاي جديد در دانشكده استفاده كند ( اندازه گيري شده بوسيله ميزان پر كردن زمان). اين نسخه به شما اجازه ميدهد دو خانواده را با يكديگر وصلت بدهيد كه عاشق و معشوقهايي هستند كه مدام به دانشكده مي آيند و گير افتاده اند و در نسخه هاي آينده اين امكان را به فيلم سازان ميدهند كه از بازي Sims2 براي فيلم خود استفاده كنند و داستان عشقي دو خانواده را كه يكي مي شوند ، بسازند. ويژگي جديد ديگر اين است كه به ابزار فيلم سازي بازي اجازه ميدهد ويدئو موزيك حقيقي خلق كنيد. نسخه دانشگاه همچنين تمام مناطق بيرون را به فرم دانشكده حقيقي اضافه مي كند و شما ميتوانيد ايستگاههاي محبوب بين راهي دانشگاه ها مانند قهوه خانه ها ، كتابخانه و خوابگاه ها را در بازي مشاهده كنيد . خوابگاه ها اولين قسمتي است كه شما در اين نسخه با آن روبرو مي شويد كه به شخصيت اجازه ميدهد زندگي را با دانشجوهاي كنترل شده توسط كامپيوتر(هم خانه شما) تجربه كند. بعد از اينكه يكي از هم دانشكده اي هاي شما ادعاي اتاقش را بكند هر يك از هم اتاقهاي ديگر مي توانند اتاقشان را تيغه بكشند بنابراين شما حقيقتا قادر نيستيد بفهميد كه درون اتاق آنها چه مي گذرد. اما قادريد كه اتاق بزرگ مشترك هر خوابگاه را ببينيد كه دقيقا مانند خانه است. همچنين مي توانيد در بازي مهماني هاي دانشجويي نيز برگزار كنيد . ميانبرهايي نيز براي درس نخواندن وجود دارد ، مانند اينكه كسي راميگذارد تا تكاليف شما را انجام دهد يا استاد شما را مطمئن ميكند كه شما واقعا در امتحان نمره A ميخواهيد!!! . اگر بخواهيد از دانشگاه جيم شويد و يا نمرات بد خود را آنچنان كه هست ، نشان ندهيد بايد نفوذ كافي داشته باشيد تا بتوانيد سر از مجمع مخفي مدرسه در آوريد . يك گروه مثلا برگزيده فرهنگي كه فقط با ژاكتهاي پشمي سياهشان شناخته ميشوند. اين همكلاسيان فوق جسور شما ، به شما اجازه ميدهند كه به فايلهاي كامپيوتر مدرسه دست پيدا كنيد و نمراتتان را تغيير دهيد يا پروژه هاي فوق سري را مانند پروژه غول نيمه ***** و نيمه ونوس كه موجب اخراج دنشجويان شد را منتشر كنيد . گرافيك و تكنيك هاي طراحي + موتور گرافیکی: موتور گرافيكي بازي با تغييراتي محسوس ، همان موتور استفاده شده در نسخه پيشين بازي است . موتور گرافيكي بازي در اين نسخه داراي دو بازوي اصلي طراحي شده به نام هاي NGL و PixelV است كه به منظور حركت و چرخش دوربين بر روي پيكسل مي باشند . خوشبختانه موتور گرافیکی بازي از انعطاف نرمي برخوردار است و به شما این امکان را میدهد تا گرافیک بازی را در مناسب ترين حالت با سيستم خود تنظيم نماييد . کاربرانی که کارتهای گرافیک پرقدرت ندارند نگران نباشند ! در این بازی میتوانید گرافیک بازی را تا 16 مگابایت هم كاهش دهيد . به طور كلي صحبتي بيش از اين در مورد گرافيك بازي جايز نيست ، زيرا گرافيك نسخه اصلي فوق العاده عالي بود . +چرخش دوربین : چرخش دوربين نيز بصورت يکنواخت نیست و با تغيير به سمت راست و چپ و در بعضي مواقع بالا و پائين انجام گرفته است كه با وجود دو بازوي موتور گرافيكي كه در مورد آن نيز توضيحاتي داده شد ، مي توانيد شاهد چرخش و حركت نرم دوربين باشيد . + نورپردازی : ظاهرا دوستداران بازي از نورپردازی نسخه اصلی ناراضی بودند و سازندگان هم در این امر کوتاهی نکرده اند . نورپردازی بازی نسبت به نسخه اصلی خیلی بهتر شده است . دیگر نگران تاریک بودن قسمتهایی از محیط بازی نباشید . همانطور که انتظار میرفت سازندگان با استفاده از نورهای اونیون این کار را انجام داده اند . البته مشکلاتی هم در این نوع نور پردازی دیده میشود . صداگذاري : صداگذاری بازی خیلی بهتر از نسخه اصلی شده است . کیفیت صدای بازی بسیار خوب شده و سازندگان سعی کرده اند تا سیمزها بتوانند صحبت کنند و در این کار نیز تا حدودی موفق بوده اند . صدای بازی که در نسخه اصلی کمی مصنوعی به نظر میرسید حالا کاملا طبیعی به نظر می آید . صدا گذاری بازی با کمک صداگذار معروف سری بازیهای سیمز یعنی مارک کرایسلر انجام گرفته است . The Sims 2 University حتما نظر دوستداران این سبک را به خود جلب کرده و ما هم این بازی را به تمامی دوستداران سری بازیهای سیمز توصیه میکنیم

gogole magole
13-05-2007, 12:15
اینم چند عکس از سیمز دانشگاهی

تو نگاه خونه دانشجویی

جشن اخر سال (پایان تحصیل)
واییی خراب کاری(لول)

gogole magole
13-05-2007, 12:35
خوب نظرتونو در باره این موضوعاتی که گذاشتم بگید
عکس ها چطور بودن؟

V A H I D
13-05-2007, 13:47

gogole magole
13-05-2007, 17:29
وحید جان چطوری عکس رو به صورت (نمیدونم اسمش چیه)
در میاری؟ اینطوری کوچیک

AB
13-05-2007, 18:00
یه جای دیگه مثل tinypic آپلودشون کن واسه من فیلتره

gogole magole
13-05-2007, 18:21

gogole magole
13-05-2007, 18:27

gogole magole
13-05-2007, 18:30
اینم از عکس ها که گفتی اپلود کن
برو حال کن

gogole magole
13-05-2007, 18:33
اینطور که معلومه این بازی سیمز 3 هستش خیلی باهال به نظر میرسه
گرافیکشم خوب خیلی توپه

Soheil-Green
13-05-2007, 19:09
گوگولی مگولی جان عالیه مطالبو ادامه بده(هوس کردم بازی کنم!):31:
رو یه سیستم دیگه امتحان کردم رفت تو بازی
(ولی اون سیستم گرافیک و رم بالا تری داشت: graphic:256-ram:512)
منم میخوام بازی کنم:19:

DJ.Mamal
13-05-2007, 19:45
من یه جا خوندم این Life stories بصورت اول شخصه...البته یادم نیست کجا بود...میخواستم ببینم راسته؟در ضمن این بازی مجزاست و بسته مکمل نیست..

gogole magole
13-05-2007, 21:52
گوگولی مگولی جان عالیه مطالبو ادامه بده(هوس کردم بازی کنم!)
رو یه سیستم دیگه امتحان کردم رفت تو بازی
(ولی اون سیستم گرافیک و رم بالا تری داشت: graphic:256-ram:512)
منم میخوام بازی کنم
اخی واسه تو نیومد؟ بابا این بازی با هر گرافیکی سازگاره نمیدونم چرا واسه تو اینطوری شده

gogole magole
13-05-2007, 21:59
Soheil Green
این اواتر خودته؟

من یه جا خوندم این Life stories بصورت اول شخصه...البته یادم نیست کجا بود...میخواستم ببینم راسته؟در ضمن این بازی مجزاست و بسته مکمل نیست
ای بابا من که گفتم این بازی اول شخص شده صفحات قبل تاپیک رو اگه ببینی نوشتم براتون..
اره اول شخص شده و جذاب یکی از نقاط قوی بازی همین مورد بوده

gogole magole
13-05-2007, 22:11
توضیح بازی سیمز (برای کسانی که برای اولین بار میخوان بازی کنن)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (برای کسانی که عکس نصف میفوته میتونن رو این لینک کلیک کنن عکس رو ببینن)

1.با زدن این گذینه قسمت هایی که برای یک زندگی مجازی احتیاج دارید ظاهر می شود.

2. بازدن این گذینه می توانید به سه صورت بدون دیوار،بادیوار کامل، دیوار ناقص طبق دید شما ، بازی را اداره کنید که در زمان های مختلف کار بردهای مختلفی طیق خواسته خودتون داره.

3.رفتن به طبقات بالایی و یا رفتن به طبقات پایینی

4.مقدار پولی که از کارتان به دست آورده اید.

5.خودتان زمان بازی را کنترل کنید در بعضی موارد که در حال افزایش مهارت های خود هستید به آن بسیار احتیاج دارید . هر چه به سمت کلید های راستی کلیک کنید زمان سریع تر می شود.

6.زمان و روزی را که در آن هستید به شما نشان می دهد.

7.سن شما را مشخص می کند که از طفل ، کودک ،نوجوان، بالغ و پیر تشکیل شده است ،به نسبت سن خواست ها هم تغییر می کند.

8.قیافه فردی را که آن را انتخاب کردید را مشخص می کند.

9. این بسته به مقدار دوست شما در بازی زیاد می شود و بسته به انجام خواسته ها پر می شود که می توانید در بعضی موارد که خسته هستید کار هایتان را به دیگران بسپارید.

10.هر چه این جامه به سمت بالا پر تر باشد نشانه خوشحالی بیشتر سیمز شماست اگر شما خواست اصلی سیمز خود را انجام دهید او برای همیشه خوشحال می شود.

11. در اینجا نوع شخصیت فرد خود را که خودتان می توانید انتخاب کنید نشان می دهد مثلا این سیمز رفیق باز است ولی شما می توانید ازبین درس خون ، عاشق ، کارکنف و خانواده دوست و علاف یکی را انتخاب کنید.

12.خواست های شما در اینجا به نمایش در می آید که شما با گذاشتن کلیک موس بر روی هر یک توضیحی مختصصر در مورد آن خواهید دید . اگر دوست دارید هر یک از ای خواست ها رو انجام بدید و هدفتان باشد روی آن کلیک راست کنید تا قفل شود تا بتوانید آن را انجام دهید با انجام دادن هر هدف شما به مقداری آسپرین دست پیدا می کنید که با آن می توانید وسایل متنوعی جایزه بگیرید.

13.ترس های فرد را نشان می دهد ،که می تونه مرگ یک فرد و یا دیدن سوسک و غیره باشد که اگر اون اتفاق بیفتد از شما آسپرین کم می شود.

14. این قسمت به نیاز های خود می رسید بعد از زدن بر روی این دکمه لیست روبه رویش ظاهر می شود.

15.نیازها :هر فردی در زندگی باید نیاز هایی رو برطرف کنه و در زندگی مجازی سیمز نیست به همین شکل است.نیاز ها در سیمز تشکیل شده از گرسنگی (hunger)که اگر سبز باشد یعنی سیر هستید و اگر به سمت زرد شدن برود باید غذا درست کنید و بخورید ولی اگر سبز باشد و غذا بخورید باعث چاقی شما می شود،بعد شما همیشه به سرگرمی (fun) احتیاج دارید پس سیمز هم از این مسئله مستثنی نیست شما با دیدن تلوزیون ، بازی های کامپیوتری ، خرید وسایل سرگرمی ،بیلیارد ،بولینگ و پلی استیشن بسته به پولی که در بازی در آوردید می توانید وسایل مختلف را بخرید که هر یک باعث می شود که این میله به سمت سبزی برود . در ضمن هر چه پول بدید آش می خورید یعنی اگر چیز گرون قیمتی بخرید سریع تر این مکان پر می شود. شما در زندگی به راحتی (comfortable) احتیاج دارید برای همین به پوشتی تکیه می دهید و یا روی مبل می شینید در این بازی چون پشتی که نیست(خارجیه دیگه)و فقط مبله برای راحتی روی مبل می شینید با زن بچه صحبت می کنید و در بعضی موارد و بعضی تخت خواب ها در سیمز هم راحتی را پر می کند.

مسئله بعدی گروهی بودن وصحبت کردن باکسی است (social) که شاید بگید مهمترین قسمت باشه برای پر شدن این قسمت باید با شخصی صحبت کنید و یا با خانواده و یا همسر صحبت کنید . مسئله بعدی همه در طول مسئله ای حیاتی دارند که به آن به اسطلاح دست به آب می گویند (bladder) که باید برید و خودتونو راها کنید. بعد هر چند وقت یک بار باید به حمام بروید (hygiene) و باید در کار های خانه کمک کنید وسایل را تمیز کنید غذا درست کنید به تابلو ها نگاه کنید تا این قسمت نیز پر شود(Environment) و بعد که خسته شدید نیاز به استراحت دارید (energy)

شاید بگید این که خیلی سخته نه بابا خیلی راحته ولی شما باید کمی زیرکی به خرج بدید تا هم متنوع کار کنید و هم به خواسته ها تون راحت برسید .

16.عکس شخصیت شما که اگر سفید باشد دورش یعنی دیگه رفته فضا اگر سبز باشد شما خوب کار کردید و اگر زرد و یا قرمز باشد طرف در حال ناک اوت شدن است.

DJ.Mamal
13-05-2007, 22:19
آموزش رو از پایه شروع کردی!خوبه ادامه بده...در ضمن عکس پست بالا خیلی بزرگه نصفش دیده نمیشه
اگه یه لطفی کنی راجع به ترسهای این عکس بالا یه کم توضیح بدی ممنون میشم...مگه با دزدا هم میشه رفیق شد؟

gogole magole
13-05-2007, 22:30
آموزش رو از پایه شروع کردی!خوبه ادامه بده...در ضمن عکس پست بالا خیلی بزرگه نصفش دیده نمیشه
اگه یه لطفی کنی راجع به ترسهای این عکس بالا یه کم توضیح بدی ممنون میشم...مگه با دزدا هم میشه رفیق شد؟

من تا حالا با دزد ها دوست نشودم میتونی رفیق باز بشی
بعدش دیجی ممل اگه صفحه رو یکم بیار گوشه میتونی ببینیش
اینم لینکش که بتونی راحت عکسو ببینی

619
14-05-2007, 06:29
مراحل اضافی رو وقتی که میخوام وصل کنم وقتی سیدی4رو میزارم این پیقام رو میده ok میکنم بازی رو پاک میکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gogole magole
14-05-2007, 08:18
اول بگو سیدی که خریدی از چه شرکتیه
بعدش بگو ببینم که کدوم نسخه رو نصب کردی؟
چون باید به ترتیب نصب کنی بعد واسط مینویسم

gogole magole
14-05-2007, 08:44
خوب اینم ادامه ی اموزش (اموزش2)
برید حالشو ببرید

1.بعد از زدن بر روی این گذینه لیست دوست ها و فامیل و یا افرادی را که ملاقات کردید می بینید.

2.بازدن بر روی این گذینه فقط و فقط اعضای خوانواده خود را می بینید.

3. با زدن بر روی این گذینه شما فقط و فقط دوست های خود را می بینید.

4.باز زدن بر روی این گذینه شما فقط افرادی را می بینید که با شما زندگی می کنند و با هم در یک خانه هستید چه دوست باشد و چه خانواده شما.

5.با زدن بر روی این گذینه شما می توانید افرادی را که با هم تفاهم دارید را ببینید (این قسمت با خرید بازی سیمز2:زندگی شب باز می شود )

6.بازدن بر روی این قسمت همه دوست های خود را خواهید دید.

7.این فرد یک دوست و یک دوست صمیمی است که شما به شدت او را دوست دارید و عاشقش نیز هستید در ضمن تفاهم کمی نیز دارید (تفاهم طبق آن رعد برق ها نشان داده می شود ،عشق قلب قرمز ، دوست داشتن قلب بنفش، دوستی اون علامتی که می خندد، بهترین دوست نیز اون علامت دو تایی )

8.این فرد دوست صمیمی سیمز شماست.

9.این فرد جزوء اعضای خانواده شما است و مشخصه آن علامت آبی کم رنگی که در عکس فرد وجود دارد است.

10. شم هم عاشق فرد و هم تفاهم زیادی با این فرد دارید

11.شما با اینکه عاشق این فرد هستید ولی تفاهم آنچنانی ندارید.

12.دوست و دوست صمیممی شماست.

13.بازدن بر روی این شاخه یک شاخه خانوادگی ظاهر می شود که جد در جد شما رو نشان می دهد.

14.بازدن بر روی اون علامت به سمت راست و به لیست دوستای بعدی می روید.

15.بازدن بر روی این علامت لیست بزرگتر می شود

gogole magole
14-05-2007, 12:34
اگه یه لطفی کنی راجع به ترسهای این عکس بالا یه کم توضیح بدی ممنون میشم
اها فکر کنم منظورت از سیمز میتونه باشه؟
اگر یه دوست داشته باشید که اعتقاد به روح وجن داشته باشه
برای شما بیشتر مواقع کتاب درباره ارواح میاره که شما هم اعتقاد پیدا میکنید به ارواح
بعدش شاید در سن جوانی در شب سکته کنید (از ترس)

619
14-05-2007, 14:40
اول بگو سیدی که خریدی از چه شرکتیه
بعدش بگو ببینم که کدوم نسخه رو نصب کردی؟
چون باید به ترتیب نصب کنی بعد واسط مینویسم
شرکت DC Game
اول مگه دانشگاه رو نباید نصب کنم.

619
14-05-2007, 15:00
کد زد سانسورش رو هم بذار.

gogole magole
14-05-2007, 20:42
کد زد سانسورش رو هم بذار
صفحه 1 تاپیک هست میتونی دانلود کنی

gogole magole
14-05-2007, 20:49
.sims 2 full version
2.sims 2 university
3.sims 2 nightlife
4.sims 2 open for business
5.sims 2 family fun staff
6.sims 2 pets
7.sims 2 season
ترتیبش که به این صورته
یکی از بچه ها اینطوری نصب کرده بود رو سیستمش

gogole magole
14-05-2007, 20:53
Thinlcing Cap
وقتی این کلاه روی سر سیم شما باشه Skill هاش
زودتر پر میشه.

دستگاه تولید پول
ورژن:Night Life
شما با این دستگاه می توانید پول تولید کنید.هرچه
گردونه رو بیشتر بچرخونید پول بیشتری تولید میشه.

اکسیر جوانی
سیم شما وقتی این اکسیر رو بنوشه حدود 5 روز به
عمرش اضافه میشه.

gogole magole
14-05-2007, 23:13
خوی نظرتون چیه؟؟؟
خوب بود؟ یا نه

hamid_hitman47
15-05-2007, 00:36
gogole magole جان بازم گل کاشتی...........

gogole magole
15-05-2007, 09:41
حمید ممنون از نظرت
صفحه های قبلو دیدی؟
اونجا هم چیزای جالبی نوشتم

gogole magole
15-05-2007, 09:45
بچه ها اگر از کسی (تو بازی سیمز)خواستگاری کنید اگر جواب رد شنیددی میدونید چی میشه؟
سیمزتون افسرده میشه (هههههه لول)
هر چی بهش دستور بدید انجام نمیده
فکر کنم اینو نوشته بودم ؟درسته؟

gogole magole
15-05-2007, 09:53
Night Life

hamid_hitman47
15-05-2007, 12:32
حمید ممنون از نظرت
صفحه های قبلو دیدی؟
اونجا هم چیزای جالبی نوشتم

آره من همه صفحه ها رو خوندم و یه سیو هم ازشون گرفتم.......خیلی جالبه...

gogole magole
15-05-2007, 13:02
امیدوارم که لذت برده باشی.
اینم یه عکس از پارتی ورژن زندگی در شب.

gogole magole
15-05-2007, 13:12
اموزش (شماره ی 3)
اینم یه اموزش توپ

1. در اینجا می تونید شغلی رو که یا از طریق روزنامه و یا از طریق کامپیوتر گرفتید رو ببینید .

2.اسم کاری که شما انتخاب کردید را در اینجا می نویسد هر چه سطح بشتری در کار خود بالا بروید این نوشته نیز تغییر می کند مثلا به کلمه مدیر یا رئیس نیز حتی می رسد.

3.مبلغی که در روز شما می گیرید را نشان می دهد البته این به پول سیمزی است و هر چه شغل شما بالاتر رود و رتبه شما ببلاتر رود حقوق نیز بیشتر می شود.

4.این زمانی را نشان می دهد که شما باید آماده سر کار رفتن شوید و زمان آمدن شما نیز به خانه را نیز نشان داده است. هر چه شما در کار خود بلاتر برویدزمان کمتری نمیز به سر کار می روید.

5.این روز هایی را که شما تعطیل هستید و شما باید به سر کار بروید را نشان می دهد هر چه شما در کار خود بالاتر بروید روز های کمتری نیز به سر کار می روید

6.روز های تعطیل شما را نشان می دهد یعنی به تعداد عددی که در آن جلو بنویسد می توانید مرخصی بگیرید (در روز هایی که مریض هستید)

7.هر چه این مکان به سمت بالاتر باشد و به سمت سبز باشد شما می توانید در آن کار به پله بعدی و رتبه بعدی سعود کنید.

8.اینم تعداد دوست های شما را نشان می دهد.

9.در زیر نیز تعداد دوستهایی را که باید برای رفتن به رتبه بعدی در کار به دست آورید را نشان می دهد.

10.این مهارتهای شما در کار را نشان می دهد.

11. در اینجا مهارت آشپزی مشخص است که هر چه بیشتزر باشد غذاهای متنوع تر و بهتر درست می کنید و زودتر سیر می شوید در ضمن می توانید بعضی غذا ها را اگر سیمز 2:مغازه داشته باشید بفروشید.شما می توانید با پختن غذاهای مختلف و خواندن کتاب آشپزی و یا دیدن برنامه آشپزی این سطح را بالا ببرید.

12.این میزان دانش مکانیک شما را نشان می دهد که می توانید اگر زیاد باشد وسایل مختلف را تعمیر و حتی وسایل جدیدی درست کنید. شما می توانید با خواندن کتاب مکانیکی و یا خودتان تعمیر کردن وسایل این توانایی را افزایش بدهید

13.این گذینه به میزان صحبت و رسیدن به قیافه خود است که با رفتن در جلو آینه می توانید این قسمت را افزایش دهید.

14. در اینجا میزان کار روی بدن و انجام بدنسازی را نشان می دهد که بعضی از کار ها مانند رفتن به ارتش در سیمز 2 باید شما این قسمت را بالاببرید.

15.این به معنای قدرت مغز شما است یعنی اگر هر چه با تلسکوب بیشتر برید و آسمون رو نگاه کنید و یا بیشتر شطرنج بازی کنید این قسمت بیشتر پر می شود.

16. به نقاشی کردن و موسیقی زندن شما بستگی دارد هر چه شما در این قسمت پیشرفت بکیند آهنگ های زیبا تر و نقاشی های قشنگ تری را می توانید بکشید.

17.این هم میزان توانایی شما در تمیز کردن.

18. این قسمت فقط با خرید سیمز2:مغازه باز می شود و توانایی مغازه داری شما را نشان می دهد

gogole magole
15-05-2007, 15:32
اقا اگر در شغلتون پیشرفت کنید هلکوپتر میاد دونبالتون
مردم هم زورشون میاد درباره ی شما حرف میزنن(غیبت)

gogole magole
15-05-2007, 15:35
راستی نظرتونو درباره ی اموزش بدید
ممنون میشم
بابا نظرات شما باعث دل گرمی من میشه...

Soheil-Green
15-05-2007, 16:59
این اواتر خودته؟
بله!...:31:
آقا این تاپیک حل مشکلات که میگی لینکشو بذار!

B O L O T
15-05-2007, 17:31
سلام gogole magole خوبه ممكن هست مطالبت رو به صورت pdf كني و بزاري براي دانلود اخ اينطوري خيلي سخت ميشه هي صفحه عوض كن و...
مطالبت واقعا جالبه

B O L O T
15-05-2007, 17:36
سلام دوباره يه پيجي بود كه سانسور رو بر ميداشت وعلاوه بر اون به بازي دختران 18+ اضافه ميكرد قبلا پيدا كردم نشد دانلود كنم چون ف ي ل ت ر بود ميشه اونا رو در مگا اپلود برام اپلود كني اگه دانلود كردي

gogole magole
15-05-2007, 17:39
سلام دوباره يه پيجي بود كه سانسور رو بر ميداشت وعلاوه بر اون به بازي دختران 18+ اضافه ميكرد قبلا پيدا كردم نشد دانلود كنم چون ف ي ل ت ر بود ميشه اونا رو در مگا اپلود برام اپلود كني اگه دانلود كردي
اولین صفحه رو دیدی؟ اونجا پچ سانسور هست میتونی دانلود کنی.

سلام gogole magole خوبه ممكن هست مطالبت رو به صورت pdf كني و بزاري براي دانلود اخ اينطوري خيلي سخت ميشه هي صفحه عوض كن و...
مطالبت واقعا جالبه
باشه سالار اگه تونستم اینکارو میکنم.

gogole magole
15-05-2007, 17:41
بله!...
آقا این تاپیک حل مشکلات که میگی لینکشو بذار!
اینم از لینک
سهیل چد سالته تو؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

Soheil-Green
15-05-2007, 18:03
من در اصل متولد 1373هستم(13سال)ولی میگم 14 سال دارم!(به کسی نگیا فقط به تو گفتم!):31:

gogole magole
15-05-2007, 18:07
wo0o0ow
بابا همه که فهمیدن
خوب امیداور که لینکه به درد خورده باشه

B O L O T
15-05-2007, 18:55
ميتوني محل ريخن محتويات فايل رو بگي

اردلان
15-05-2007, 19:21
گوگولي مگولي جان دستت درد نكنه ولي...(اين تايپيك ماله سيمس لايف استوريس نه سيمس 2 و...) !
درضمن كي گفته سيمس لايف استوريس روي سيمس 2 نصب ميشه من كه سيمس دو رو ندارم يه راست نصب كردم؟!

gogole magole
15-05-2007, 21:07
گوگولي مگولي جان دستت درد نكنه ولي...(اين تايپيك ماله سيمس لايف استوريس نه سيمس 2 و...) !
درضمن كي گفته سيمس لايف استوريس روي سيمس 2 نصب ميشه من كه سيمس دو رو ندارم يه راست نصب كردم؟!

گفتم بیام تو این تاپیک ادامه بدم اشکالی داره؟خوب بگو اگر مشکلی هست تابرم یه تاپیک دیگه برنم

تازه من اون لایف استورس به دستمن نرسیده

DJ.Mamal
15-05-2007, 21:34
کسی نگفته روی سیمز دو نصب میشه...اگر هم بوده اشتباه تایپی بوده....اون دوستمون که مشکل نصب داشت ...مشکل از سی دیشه...منم این مشکلو داشتم...گوگلی مطالب خوبی مینویسی...این نایت لایف عشق منه....مخصوصا قسمت پارتیش خوراک خودمه...دی جی بازی!!!

gogole magole
15-05-2007, 22:26
کسی نگفته روی سیمز دو نصب میشه...اگر هم بوده اشتباه تایپی بوده....اون دوستمون که مشکل نصب داشت ...مشکل از سی دیشه...منم این مشکلو داشتم...گوگلی مطالب خوبی مینویسی...این نایت لایف عشق منه....مخصوصا قسمت پارتیش خوراک خودمه...دی جی بازی!!!
ممنون از نظرت سالار
دیجی جان

gogole magole
15-05-2007, 22:32
sims 2 open for business
میتونید یک تاجر بزرگ بشید و حتی رئیس یه شرکت تجاری
میتونید به کارگراتون بگید که قشنگ با مشتری ها برخورد کنن و ...
اینم عکس شرکت

بچه ها من امتحانام شروع شده دیگه خیلی کم میام بالا
خیلی کم.