PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Sims 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Mahdi_Co_1368
28-01-2008, 18:54
اینها که پچ نیست
بسته ی الحاقیه

خب حالا همون ....
لینک دانلودی برای گرفتن اون نیست

Mahdi_Co_1368
28-01-2008, 19:50
من نشانی دانلود ماشین رو بعد از مدت ها پیدا کردم.....برید یه سری بزنید.....ضرری نمی کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

frnsh
28-01-2008, 20:46
ببخشید میشه بگی من چه طوری میتونم به چند پست جدای دیگران در یک پست جواب بدم؟!:23:
در مورد ساخت خونه هم موافقم:12:
مرضیه میتونی simpe رو آپوود کنی.البته ببخشید
یک سوال هم داشتم.آیا میشه با simpe چیزهای دیگری مثل کابینت درست کرد؟

باید توی همین قسمت که میخوای نقل قول کنی کناریشو بزنی. وقتی که قرمز شد بعد روی هرجا دیگه که خواستی باهاش نقل قول کنی. کلیک کنی. بعدش هم در آخر یه جا نقل قول رو بزنی.
راستی اگه که از صفحه ای به یه صفحه دیگه بری بازم قرمزات رو میشه نقل قول کرد.

Maggy_p خانم و اعضای این تاپیک ، همان طور که اطلاع دارید ، بعضی از خونه های بزرگ با لوازم و افراد زیاد ، در سیستم های معمولی به کندی اجرا میشن.برای مثال: گاهی اوقات برای اینکه از یک طرف خونه به طرف دیگه حرکت کنیم ، تصویر به صورت تیکه تیکه حرکت می کنه....... من در این زمینه دو سوال داشتم
1- کدام قطعه ی سخت افزاری در این امو تاثیر گذار است ، که بتونم اون رو ارتقا بدم؟(رم یا CPU...؟...کدام بیشتر؟!!)
2-حالتی رو در نظر بگیرید که با Maximum Option از نظر گرافیکی ، بیشترین لوازم و افراد ، بزرگترین خونه و به طور کل شلوغ ترین حالت در بازی The Sims 2 .... چه سخت افزاری میتونه اون رو به راحتی اجرا کنه؟!(سخت افزار با قیمت های فضایی لطفا نباشه)

با سپاس فراوان...

من همین مشکل رو داشتم. وقتی کارت گرافیکمو بالا بردم خوب شد.

این خونه ی منه
اسمش خونه ی معلقه
این خونه به این خاطر عجیبه که روی هوا معلقه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من یکی که چیزی ندیدم:31:

Mahdi_Co_1368
28-01-2008, 21:14
حالا کارت گرافیک شما مدلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

toodi
28-01-2008, 21:46
من نشانی دانلود ماشین رو بعد از مدت ها پیدا کردم.....برید یه سری بزنید.....ضرری نمی کنید

خیلی ممنون مهدی جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط یک سوال...ما خودت میدونی که چه جوری باید از این سایت چیزی دانلود کرد؟چون من چندروز پیش میخواستم Avril رو از توش دانلود کنم لینکی وجود نداشت :27:
اگر یک راهنمایی کوچولویی بکنی ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
28-01-2008, 22:19
خیلی ممنون مهدی جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط یک سوال...ما خودت میدونی که چه جوری باید از این سایت چیزی دانلود کرد؟چون من چندروز پیش میخواستم Avril رو از توش دانلود کنم لینکی وجود نداشت :27:
اگر یک راهنمایی کوچولویی بکنی ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره من ميدونم
اولا كه بايد عضو باشي

دوما وقتي عضو شدي يك گزينه مياد اون گوشه كنار عكس ماشين اونو بايد بزني تا دانلودش كنه:46:

Mahdi_Co_1368
28-01-2008, 22:42

در حالت عادی وقتی وارد سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میشی صفحه ای ظاهر میشه که در حوالی بالای این صفحه یه گزینه ی خیلی کوچولو به اسم here هست که وقتی اونو زدی تازه میشه گفت که وارد سایت شدی....:20:
اگه دوست داری همه ی دانلود ها باز بشن میتونی از عضویت من استفاده کنی:5:
E-mail: seasouti@yahoo.com
Password: seasouti

saiiddz
29-01-2008, 13:06
کارت گرافیک من 512است
Geforse

خب حالا همون ....
لینک دانلودی برای گرفتن اون نیست

Ehsan PCbase
29-01-2008, 13:17
سلام
اقا من یه سوالی داشتم
چطور میشه تو این بازی به طراحی خودم خونه بسازم (در و دیوار و پنجره و ...) ؟
من فقط میتونم از خونه های از پیش طراحی شده ی بازی استفاده کنم .
ممنون :11:

saiiddz
29-01-2008, 13:24
سلام
اقا من یه سوالی داشتم
باید کرک اصلی داشته باشی
اگه تونستم برات آپولود میکنم

saiiddz
29-01-2008, 13:26
مگی با سیمپه میشه وسایل خونه ساخت؟
در ضمن دانلودش کردم
از لینکی که دادی تشکر

Ehsan PCbase
29-01-2008, 13:28
باید کرک اصلی داشته باشی
اگه تونستم آپولود میکنم
اقا سلام
این کرک اصلی چند مگابایته ؟
اینترنت من دیال اپ هست و نمی تونم حجم بالا دانلود کنم (خودتون بهتر میدونید)

toodi
29-01-2008, 15:11
سلام
اقا من یه سوالی داشتم

آق احسان انگشتمون در اومد اینقده گفتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب دوباره میگیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما باید سیمز با کرک جدید میخریدی آخه اون اولا تو کشور کرکش رو درست نزده بودن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاصه منم خودم 8 هزارتومن بی خودی دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما میتونی بری یا سیمزت رو پس بدی یا کرک دانلود کنی یا چی؟ بهترین کار رو بکنی :27:
مثلا بیای سیمز Sims2 Pets رو بخری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هم قسمت خونه سازیت درست میشه هم امکانات بازی بیشتر میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم خودم همین جوری درست کردم مشکلم رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا خود دانید...یا پول تلفن یا 1 یا 2 تومن سیمز :27:

saiiddz
29-01-2008, 15:33
اقا سلام
این کرک اصلی چند مگابایته ؟
اینترنت من دیال اپ هست و نمی تونم حجم بالا دانلود کنم (خودتون بهتر میدونید)
تقریبآ سیزده مگابایته
و قیمت بسته ی الحاقی هم 500 است

saiiddz
29-01-2008, 17:38
اینم خونه ی معلق:18:

a.salireza
29-01-2008, 17:51
من sims 2 pets رو همین امروز خریدم. ولی مثل اینکه cd مشکل داره. اصلآ به مرحله ی نصب نمیرسه.
این هم erorr سی دی:
This Product requires an installerd copy of the Sims 2. Please instal the Sims 2 before installing this product.
باید چی کار کنم؟:19:

saiiddz
29-01-2008, 18:43
من sims 2 pets رو همین امروز خریدم. ولی مثل اینکه cd مشکل داره. اصلآ به مرحله ی نصب نمیرسه.
این هم erorr سی دی:
This Product requires an installerd copy of the Sims 2. Please instal the Sims 2 before installing this product.
باید چی کار کنم؟:19:
سی دی مشکل نداره
باید اول بازی sims 2 رو نصب کنی بعد بسته ی الحاقی pets رو
OK

ZURG
29-01-2008, 20:30
بچه ها همه سعی کنین خونه هاتون رو بزارین
منم چند روزه میزلرم

Maggy_P
29-01-2008, 21:38
مگی با سیمپه میشه وسایل خونه ساخت؟
در ضمن دانلودش کردم
از لینکی که دادی تشکر
آره ميشه ولي من تا حالا نساختم:46:
خواهش ميشه:10:

a.salireza
30-01-2008, 08:55
میخواستم یه سوال بپرسم::31:
میشه چند بسته ی مکمل رو مثل Pets . Season... روی یک ورژن از سیمس دو نصب کنیم؟:46:

saiiddz
30-01-2008, 12:50
میخواستم یه سوال بپرسم::31:
میشه چند بسته ی مکمل رو مثل Pets . Season... روی یک ورژن از سیمس دو نصب کنیم؟:46:
فکر میکنم بشه چون اونجا که باید خونه انتخاب کنی بری توش ،سمت چپ بالا یه جا داره که میتونی انتخاب کنی

Ehsan PCbase
30-01-2008, 13:04
سلام
بچه ها میگم شاید من بلد نیستم خونه بسازم ؟! نه ؟
من این بازی رو توی 4 سی دی خریدم ... از اون یارو هم که پرسیدم گفت این 4 سی دی نسخه ی کامل هست و سیمس های pets , stuf و ... به این 4 سی دی اضافه شده و دیگه لازم نیست که بسته های مکمل رو بهش اضافه کنم ... در ضمن کرک سی دی من دقیقاً 13.3 مگابایته و مثل اینکه مال شماها هم همین حجمه ؟! نه ؟
جناب saiiddz شما کرکتون رو برام اپلود می کنید ؟ شاید برای من مشکل داره .
بچه ها کمک کنید ... بدجوری تو کف این بازیم

saiiddz
30-01-2008, 13:16
سلام
بچه ها میگم شاید من بلد نیستم خونه بسازم ؟! نه ؟
من این بازی رو توی 4 سی دی خریدم ... از اون یارو هم که پرسیدم گفت این 4 سی دی نسخه ی کامل هست و سیمس های pets , stuf و ... به این 4 سی دی اضافه شده و دیگه لازم نیست که بسته های مکمل رو بهش اضافه کنم ... در ضمن کرک سی دی من دقیقاً 13.3 مگابایته و مثل اینکه مال شماها هم همین حجمه ؟! نه ؟
جناب saiiddz شما کرکتون رو برام اپلود می کنید ؟ شاید برای من مشکل داره .
بچه ها کمک کنید ... بدجوری تو کف این بازیم
نسخه ی اصلی سیمز 2 در 6 سی دی ارائه شده که در ایران موجود نیست
بسته های الحاقی به صورت جدا و در قالب یک سی دی به فروش میرسند
در مورد کرک هم کرک موجود در سی دی به هیچ وجه کامل نیست و مربوط به هجمش نمیشه
با توجه به اینکه شما با کارت وصل میشید به زمان و هزینه ی زیادی نسبت به خرید بسته ی الحاقی نیاز دارید
حداقل یک کارت 5 ساعته میخواد که از بسته ی الحاقی هم گرونتره

Ehsan PCbase
30-01-2008, 13:29
نسخه ی اصلی سیمز 2 در 6 سی دی ارائه شده که در ایران موجود نیست
بسته های الحاقی به صورت جدا و در قالب یک سی دی به فروش میرسند
در مورد کرک هم کرک موجود در سی دی به هیچ وجه کامل نیست و مربوط به هجمش نمیشه
با توجه به اینکه شما با کارت وصل میشید به زمان و هزینه ی زیادی نسبت به خرید بسته ی الحاقی نیاز دارید
حداقل یک کارت 5 ساعته میخواد که از بسته ی الحاقی هم گرونتره
جناب saiiddz میشه لینک دانلود بسته ی الحاقی و کرک اصلی رو بهم بدید ؟
یا اگر لینکی ندارید لطفاً اپلود کنید ... خیلی ممنون :11:

luckehoura
30-01-2008, 15:55
من نمی تونم ماشین بخرم باید چیکار کنم؟کلا هر چیزی که در مورد ماشین غیر فعال :37:

saiiddz
30-01-2008, 16:11
من نمی تونم ماشین بخرم باید چیکار کنم؟کلا هر چیزی که در مورد ماشین غیر فعال :37:
شما باید بسته ی الحاقی بخری

ارِژنگ
30-01-2008, 16:28
الان کامل ترین سیمز تو بازار ایران چیه؟
دی وی دی یا سی دی؟

ارِژنگ
30-01-2008, 16:36
قیمت بسته ی الحاقی هم 500 است

500 چی تومن دلار ...چی؟

Maggy_P
30-01-2008, 16:46
الان کامل ترین سیمز تو بازار ایران چیه؟
دی وی دی یا سی دی؟
اگه ميخواي سيمز كامل داشته باشي بايد تمام بسته هاي الحاقي رو نصب كني:10:

من نمی تونم ماشین بخرم باید چیکار کنم؟کلا هر چیزی که در مورد ماشین غیر فعال
بايد سيمز night life رو نصب كني:8:

ارِژنگ
30-01-2008, 16:51
رو هم چقدر قیمتش میشه؟
چقدر جا میگیره؟

amir2105
30-01-2008, 17:34
من خودم سیمزها را ایجاد کردم ولی موقعی کاری ازشون می خوام انجام بدن قبول نمی کنند لطفا مرا راهنمایی کنید

Ehsan PCbase
30-01-2008, 17:47
اقا ما بیخیال لینک دانلود شدیم
فقط به من بگید که چه سی دی هایی رو باید بخرم تا بتونم از تمام امکانات این بازی استفاده کنم ؟
کرک اصلی رو تو کدوم یک از سی دی های سیمس میتونم بخرم ؟

saiiddz
30-01-2008, 18:26
اقا ما بیخیال لینک دانلود شدیم
فقط به من بگید که چه سی دی هایی رو باید بخرم تا بتونم از تمام امکانات این بازی استفاده کنم ؟
کرک اصلی رو تو کدوم یک از سی دی های سیمس میتونم بخرم ؟
اینم لینک دانلود کرک اصلی

saiiddz
30-01-2008, 18:32
رو هم چقدر قیمتش میشه؟
چقدر جا میگیره؟
قیمت بسته ی الحاقی 500 تومان است

من خودم سیمزها را ایجاد کردم ولی موقعی کاری ازشون می خوام انجام بدن قبول نمی کنند لطفا مرا راهنمایی کنید
شما باید وضیعت آنها رو درست کنی واز افسردگی در بیاری مثلآ با دیگران حرف بزنی

Ehsan PCbase
30-01-2008, 18:41
اسم سی دی های الحاقی رو هم بگید خیلی ممنون میشم
جوری که بتونم از تمام امکانات بازی استفاده کنم

amir2105
30-01-2008, 18:57
سلام Maggy_P جان من وقتی که فایلها را اجرا می کنم select the program from list می یاد برای اینکه فایل باز بشه کدام برنامه را انتخاب کنم؟

a.salireza
30-01-2008, 19:11
اسم سی دی های الحاقی رو هم بگید خیلی ممنون میشم
جوری که بتونم از تمام امکانات بازی استفاده کنم
من تا حالا اینها رو دیدم:
1- حیوانات
2- وسایل جشن
3- فصل ها
البته باز هم هست که فعلآ یادم نیست...:46:
راستی امروز خواستم برم سیمس بخرم ولی فک کردم شاید بازم بسته مکمل باشه برای همین هم نخریدم.
ببینید این هایی که میگم اصل هست یا نه::31::27:
Sims 2 : Night Life
Sims 2 : Universal { اگه درست نوشته باشم}
Sims 2: Season { چون دیدم دوتا سی دی هستش شک کردم}

Maggy_P
30-01-2008, 20:25
سلام Maggy_P جان من وقتی که فایلها را اجرا می کنم select the program from list می یاد برای اینکه فایل باز بشه کدام برنامه را انتخاب کنم؟
واي از بس سريع تاپيك پر ميشه من گيج ميشم چي به چيه:19:
ميشه بگي چه فايلي رو ميخواي باز كني؟

بسته هاي الحاقي:

دانشگاه
زندگي شبانه
تجارت
خانواده ي شاد
زندگي رويايي
حيوانات
وسايل جشن
مد (fashion)
سفر بخير
سبك نوجواني
اميدوارم چيزي رو جا ننداخته باشم:10:

frnsh
30-01-2008, 20:55

هنوزم بالا نیست چون میخوام کامپیوترم رو رد کنم. الان کارت گرافیکم GeForce 5200 256 هست.

سلام
اقا من یه سوالی داشتم

باید پک بریزی

حتما میخوان بمیرن. یه کم بهشون حال بده:31:

:10:

اینو هستم.

Ehsan PCbase
30-01-2008, 21:58
یکی برای من اسم سیدی های مکمل رو لیست کنه
میخوام بگیرم

gogole magole
31-01-2008, 00:29
ميشه بگي چه فايلي رو ميخواي باز كني؟

بسته هاي الحاقي:

دانشگاه
زندگي شبانه
تجارت
خانواده ي شاد
زندگي رويايي
حيوانات
وسايل جشن
مد (fashion)
سفر بخير
سبك نوجواني
اميدوارم چيزي رو جا ننداخته باشم:10:
باهات موافقم
شما که دنبال کرک هستید میتونید در تاپیک سیمز زندگی به قولا رویایی برید و دانلود کنید
اونجا خیلی توضیح دادم

amir2105
31-01-2008, 12:24
فایل کرک سالم را بعد از دانلود کجا کپی کنم

amir2105
31-01-2008, 12:26
ساختن زامبی

ورژن:Night Life
شما ميتونيد آدم هاي مرده اي را كه با آنها رابطه داشتيد دوباره زنده كنيد
به وسيله ي يه تلفن خاص به نام The Resurrect-O-Nomitron كه تو قسمت
Career Rewards هست فقط بايد با اين تلفن به ازرائيل(Grim Repaer)
زنگ بزنيد و زنده شدن مرده تون رو ازش بخواييد البته اون هم در مقابل ازتون
مبلقي رو دريافت مي كنه كه اگه اين مبلغ كم باشه مردتون رو زنده مي كنه
اما بصورت ناقص و تكامل نيافته كه بهش ميگن زامبي.

saiiddz
31-01-2008, 12:44
ساختن زامبی

شما ميتونيد آدم هاي مرده اي را كه با آنها رابطه داشتيد دوباره زنده كنيد
به وسيله ي يه تلفن خاص به نام The Resurrect-O-Nomitron كه تو قسمت
Career Rewards هست فقط بايد با اين تلفن به ازرائيل(Grim Repaer)
زنگ بزنيد و زنده شدن مرده تون رو ازش بخواييد البته اون هم در مقابل ازتون
مبلقي رو دريافت مي كنه كه اگه اين مبلغ كم باشه مردتون رو زنده مي كنه
اما بصورت ناقص و تكامل نيافته كه بهش ميگن زامبي.
دوست عزیز من این مطلب را در صفحات قبل با نام زنده کردن مره گذاشتم
دقت کن

amir2105
31-01-2008, 15:27
جواب دادن سوالات بچه ها هم شده اسپم جديدا؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوبه والا:18:
شما خودتون بگيد ما چه اسپمي داديم كه ديگه نديم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-----------------------------

اينم از درس بعدي فقط شرمنده كه تكرار قبله:19: چون نميشد نزارمش شماها كه حفظ نبوديد بوديد؟
-------------------------------
-------------------------------

خوب ما توي برنامه به روي file و بعدش new ميريم تا يه صفحه ي كاملاسفيد داشته باشيم ما براي درست كردن Mesh يا همون هسته ي اصلي بايد اين 4 تا رودرست كنيم:
1. Resource Node
2. Shape
3. Geometric Node
4. Geometric data Container
خوب پس اول از همه ميريم سراق درست كردن شماره ي اول:بايد بريد توي جايي كهسيمز رو ستاپ كرديد (سيمز 2 اصلي) و اين آدرس رو بريد :
EA GAMES\the sims 2\TSData\Res\Sims3D\Sims06.package
حالا اين صفحه مياد براتون كه بايد گزينه ها ي معين شده رو بزنيد :

حالا روي قسمت finder نام همون فايل قبلي رو مينويسيد تا براتون پيداش كنه وقتي پيداش كرديد همون قسمتي كه دورش خط كشيده شده رو كپي ميكنين

ببخشید مرضیه جون finder در کدام قسمت برنامه است؟

amir2105
31-01-2008, 15:51
چندتا مطلب داشتم که همراه با عکس است می خواستم بدونم چطور عکسها را همراه با متن نمایش بدم

saiiddz
31-01-2008, 16:20
چندتا مطلب داشتم که همراه با عکس است می خواستم بدونم چطور عکسها را همراه با متن نمایش بدم
باید آپولود کنی
سایت برای آپولود در .....قرار داده خواهد شد

Sam Fisher 11
31-01-2008, 16:58
سلام
قضیه عوض شدن تاپیک Sims چیه؟
مگه همین چه اشکالی داره؟که می خواید بره ترش و یکی دیگه بزنید؟

saiiddz
31-01-2008, 17:35
سلام
این تاپیک خیلی شلوغ شده و اگر مطالب اونو نگاه کنید البته از صفحه ی اول زیادیش نامربوطه یا تشکر و...
بنابراینfrnsh و من و اکثریت افراد که اگر شما بگید همشون رو معرفی میکنم خواستن تا تاپیک حذف بشه و جدیدش درست بشه.
البته maggy_p با این طرح مخالف بود و به toodi هم فعلآ اطلاع داده نشده.شما میدونید که رای اکثریت مورد قبوله و البته فردی که تاپیک رو ساخته
دوستان در این تاپیک دیگه مطلب نزارن و به تاپیکی که به محض بسته شدن این تاپیک با نامThe SiMs ایجاد خواهد شد بروند.
البته تا زمانی که تاپیک بسته نشده میتوانند از پیام خصوصی استفاده و یا همین جا مطلب خود را بگزارند ولی باید بدانند که مطالب آنها حذف خواهذد شد
باتشکر از سام فیشر و تمام افراد تاپیک:40:

toodi
31-01-2008, 18:36
سلام

سلام
آقای سم من و مرضیه جان مخالفیم چون تمام پست هایی که ما اینجا دادیم و زحماتی که کشیدیم از بین میره... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرضیه جان نمیتونه که همه چی رو از اول بگه...آقای سید میگن که ما این تاپیک رو ببریم ترش و یک تاپیک جدید باز کنیم...
بعد هرکس اونجا یک پست رزو کنه و هروقت کاری داشت اون پست رو ویرایش کنه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه این تاپیک چشه؟مگه بقیه تاپیک ها شلوغ نشده؟این تاپیک با بقیه ی تاپیک ها مثل وورلد آف وارکرفت که بیش از 100 صفحه شده ، آیا کسی میاد که این تاپیک رو ببره ترش و تاپیکی که بیش از 100 صفحه بوده رو از بین ببره و روزی از نو روزی از نو؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به هرحال ما اینجا کلی زحمت کشیدیم و حاضر نیستیم که این تاپیک رو ببریم به ترش... :27:
منو مرضیه جان چند بار در یاهو درمورد این مسئله بحث کردیم ولی با نتایجی که ما به دست آوردیم انجام دادن چنین کاری غیر ممکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا برای ترش شدن تاپیک دلایل محکم تری بیاورید...چون تاپیک قبلی هم معلوم نشد که به چه دلیل به ترش رفت و تمام درس ها و زحماتی که کشیده بودیم از بین رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کدام تاپیک رو به علت بیشتر شدن صفحاتش و شلوغ شدنش بردن ترش؟ :13:

ما که وقتمون رو به قول معروف از سر راه گیر نیاوردیم که دوباره تاپیک دیگه باز کنیم...اگر تاپیک دیگه هم باز بشه این تاپیک بره ترش هیچ فرقی نمیکنه چون اون تاپیک هم شلوغ میشه پس لطفا همین جا این بحث رو تموم کنین بره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ZURG
31-01-2008, 19:11
این تاپیک خیلی شلوغ شده و اگر مطالب اونو نگاه کنید البته از صفحه ی اول زیادیش نامربوطه یا تشکر و...
بنابراینfrnsh و من و اکثریت افراد که اگر شما بگید همشون رو معرفی میکنم خواستن تا تاپیک حذف بشه و جدیدش درست بشه.
البته maggy_p با این طرح مخالف بود و به toodi هم فعلآ اطلاع داده نشده.شما میدونید که رای اکثریت مورد قبوله و البته فردی که تاپیک رو ساخته
دوستان در این تاپیک دیگه مطلب نزارن و به تاپیکی که به محض بسته شدن این تاپیک با نامThe SiMs ایجاد خواهد شد بروند.
البته تا زمانی که تاپیک بسته نشده میتوانند از پیام خصوصی استفاده و یا همین جا مطلب خود را بگزارند ولی باید بدانند که مطالب آنها حذف خواهذد شد
باتشکر از سام فیشر و تمام افراد تاپیک:40:
من کاملآ موافقم که این تاپیک حذف ودوباره بازگشایی شود:5:

Maggy_P
31-01-2008, 20:05
من کاملآ موافقم که این تاپیک حذف ودوباره بازگشایی شود:5:
خوب شما دليلتون رو واضح و منطقي بگيد شلوغ شدن تاپيك دليل منطقي نيست و اگرم چيزي رو ميخوايد پيدا كنيد ميتونيد سرچ كنيد كه اگرم بلد نيستيد ميتونيد ياد بگيريد.
من قبلا هم گفته بودم كه سوالات زيادي اينجا جواب داده شده و حتي نكات زيادي گفته شده كه واقعا روشون وقت گذاشتيم و بايد بگم كه با اين كار داريد بهمون ثابت ميكنيد كه وقتي كه گذاشتيم براتون بي ارزشه
اگر واقعا فكر ميكنيد وقت و انرژي كه ما روي اين تاپيك گذاشتيم بي ارزشه ميتونه بره ترش :27:

saiiddz
31-01-2008, 20:08
سلام
آقای سم من و مرضیه جان مخالفیم چون تمام پست هایی که ما اینجا دادیم و زحماتی که کشیدیم از بین میره... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1-مرضیه جان نمیتونه که همه چی رو از اول بگه...آقای سعید میگن که ما این تاپیک رو ببریم ترش و یک تاپیک جدید باز کنیم...
2-بعد هرکس اونجا یک پست رزو کنه و هروقت کاری داشت اون پست رو ویرایش کنه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه این تاپیک چشه؟مگه بقیه تاپیک ها شلوغ نشده؟این تاپیک با بقیه ی تاپیک ها مثل وورلد آف وارکرفت که بیش از 100 صفحه شده ، آیا کسی میاد که این تاپیک رو ببره ترش و تاپیکی که بیش از 100 صفحه بوده رو از بین ببره و روزی از نو روزی از نو؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3-به هرحال ما اینجا کلی زحمت کشیدیم و حاضر نیستیم که این تاپیک رو ببریم به ترش... :27:
منو مرضیه جان چند بار در یاهو درمورد این مسئله بحث کردیم ولی با نتایجی که ما به دست آوردیم انجام دادن چنین کاری غیر ممکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4-لطفا برای ترش شدن تاپیک دلایل محکم تری بیاورید...چون تاپیک قبلی هم معلوم نشد که به چه دلیل به ترش رفت و تمام درس ها و زحماتی که کشیده بودیم از بین رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کدام تاپیک رو به علت بیشتر شدن صفحاتش و شلوغ شدنش بردن ترش؟ :13:

5-ما که وقتمون رو به قول معروف از سر راه گیر نیاوردیم که دوباره تاپیک دیگه باز کنیم...اگر تاپیک دیگه هم باز بشه این تاپیک بره ترش هیچ فرقی نمیکنه چون اون تاپیک هم شلوغ میشه پس لطفا همین جا این بحث رو تموم کنین بره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جواب ها به ترتیب شماره:
1-مطالب به درد بخور قبلی از جمله آموزش های مرضیه به هیچ عنوان حذف نمی شه و در تاپیک جدید قرار داده خواهد شد.بعدشم فقط من نمی خوام که تاپیک حذف بشه بلکه اکثریت با من موافقن
2-از کل این تاپیک فقط 10 صفحه ش مفیده و بقیه اش تشکر و... . من با شلوغ با مطالب مفید اصلآ مخالف نیستم.درمورد ویرایش هم فقط یک نظر بود
3-چرا غیر ممکنه.مرضیه مگه چقدر درس داده؟!
تازه اکثریت با من موافقن و برای من پیام خصوصی فرستادم از جملهfrnsh
4-دلیل از این محکم تر که مطالب تاپیک به غیر از چند مورد محدود بی فایده و نا مربوط با سیمز2 است و در قالب
سیمز2 تاپیک را پر کرده. دلیل حذف تاپیک قبلی هم حتمآ همینه
5-همان طور که گفتم مطالب به درد بخور قبلی حفظ می شه.من نمیگم که شلوغ نشه با مطالب درست و صحیح شلوغ بشه
امید وارم که توجیح شده باشی

ZURG
31-01-2008, 20:31
خوب شما دليلتون رو واضح و منطقي بگيد شلوغ شدن تاپيك دليل منطقي نيست و اگرم چيزي رو ميخوايد پيدا كنيد ميتونيد سرچ كنيد كه اگرم بلد نيستيد ميتونيد ياد بگيريد.
من قبلا هم گفته بودم كه سوالات زيادي اينجا جواب داده شده و حتي نكات زيادي گفته شده كه واقعا روشون وقت گذاشتيم و بايد بگم كه با اين كار داريد بهمون ثابت ميكنيد كه وقتي كه گذاشتيم براتون بي ارزشه
اگر واقعا فكر ميكنيد وقت و انرژي كه ما روي اين تاپيك گذاشتيم بي ارزشه ميتونه بره ترش :27:
من نمی خواستم این رو بگم و فقط نوشتم موافقم
ولی مثل این که باید بگم: بجز تعداد محدودی پست(توهین نباشه) بیشترشان دری وری و چرت پرت بوده
می توانید سرچ کنید و ببینید:4:

Maggy_P
31-01-2008, 20:55
خوب باشه اگه به نظرتون دريوريه ميتونه بره ترش ديگه اصلا برام اهميت نداره مخصوصا بازي سيمز
لااقل چند نفر خوشحال ميشن

toodi
31-01-2008, 21:01
خوب باشه اگه به نظرتون دريوريه ميتونه بره ترش ديگه اصلا برام اهميت نداره مخصوصا بازي سيمز

موافقم :27:
ما برای این تاپیک جوش نمیزنیم جوش میزنیم که وقتمون رو گذاشتیم سر این تاپیک تا بتونیم همیشه بالا نگهش داریم ، ما میتونستیم اون وقتی رو که صرف این تاپیک کردیم برای یک کار مفید تر انجام میدادیم ...
به هرحال برای منم هیچ فرقی نمیکنه ...
به هرحال ما دلمون برای این همه وقتی که گذاشتیم میسوزه همین و بس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DHAMID
31-01-2008, 21:57
ببخشيد من امروز يه dvd گرفتم كه 8 تا از پتچايه بازي رو داشت من الان همهرو نصب كردم ميخواستم بدونم با اجرايه بازي همه يه پتچا اجرا ميشن يا نه براي استفاده از امكانات هر پتچ بايد خودشو اجرا كني؟

toodi
31-01-2008, 22:35
ببخشيد من امروز يه dvd گرفتم كه 8 تا از پتچايه بازي رو داشت من الان همهرو نصب كردم ميخواستم بدونم با اجرايه بازي همه يه پتچا اجرا ميشن يا نه براي استفاده از امكانات هر پتچ بايد خودشو اجرا كني؟

شما یکی رو اجرا کنی همه ی سیمزا بالا میاد :27:

البته باید جدید ترین سیمز از طرف کمپانی رو اجرا کنین که خودش بهتون میگه :10:

saiiddz
01-02-2008, 09:17
موافقم :27:
ما برای این تاپیک جوش نمیزنیم جوش میزنیم که وقتمون رو گذاشتیم سر این تاپیک تا بتونیم همیشه بالا نگهش داریم ، ما میتونستیم اون وقتی رو که صرف این تاپیک کردیم برای یک کار مفید تر انجام میدادیم ...
به هرحال برای منم هیچ فرقی نمیکنه ...
به هرحال ما دلمون برای این همه وقتی که گذاشتیم میسوزه همین و بس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین تودی عزیز من قصد ناراحت کردن هیچ کس رو ندارم.بالاخره مام دلی داریم:40:
همون طور که گفتم تمام مطالب مفید تاپک،نه شما بلکه همه توی تاپیک جدید قرار داده خواهد شد و من الان یک کپی کامل از تاپیک رو به صورت آفلاین در سیستم خودم دارم و مشغول گلچین کردنم.
به هیچ وجه وقتی که شما گذاشین پای تاپیک هدر نمیره واین کار برای بهبودی تاپیک انجام میشه

ببین مگی جان تمام مطالب که ترش نمیره
شما موافقت کن بقیه اش با من
اگه ناراحتت کردم منو ببخش ولی این نظر بسیاری از افراد تاپیکه

DHAMID
01-02-2008, 11:13
شما یکی رو اجرا کنی همه ی سیمزا بالا میاد :27:

البته باید جدید ترین سیمز از طرف کمپانی رو اجرا کنین که خودش بهتون میگه :10:

ببخشيد جديد ترين سيمز چيه ميشه اسمه انگليسيشو بنويسيد

Maggy_P
01-02-2008, 12:01
ببخشيد جديد ترين سيمز چيه ميشه اسمه انگليسيشو بنويسيد
خوب جديد ترين سيمزي كه شما نصب كردي چيه؟ بايد اونو اجرا كني ديگه:10:

Maggy_P
01-02-2008, 12:05
ببین تودی عزیز من قصد ناراحت کردن هیچ کس رو ندارم.بالاخره مام دلی داریم:40:
همون طور که گفتم تمام مطالب مفید تاپک،نه شما بلکه همه توی تاپیک جدید قرار داده خواهد شد و من الان یک کپی کامل از تاپیک رو به صورت آفلاین در سیستم خودم دارم و مشغول گلچین کردنم.
به هیچ وجه وقتی که شما گذاشین پای تاپیک هدر نمیره واین کار برای بهبودی تاپیک انجام میشه

ببین مگی جان تمام مطالب که ترش نمیره
شما موافقت کن بقیه اش با من
اگه ناراحتت کردم منو ببخش ولی این نظر بسیاری از افراد تاپیکه
لطفا موضوع رو كشش نديد چون تاپيك ترش نميره
اين بحث ها هم الكي الكي باعث ميشه تاپيك شلوغ بشه

frnsh
01-02-2008, 16:39
دوستان و طرفداران بازی سیمز 2 این تاپیک با موافقت من و اکثریت افرادی که در این تاپیک فعالیت می کنند بسته خواهد شد و تاپیک جدید ایجاد می شود که شما میتوانید به آنجا مراجعه کنید.
این تاپیک به دلیل شلوغی و مطالب نامربوط موجود در آن بسته میشود.
لطفآ دیگر در این تاپیک نظر نگذارید.
از مدیریت محترم خواهش میکنم این تاپیک رو حذف کنن
frnsh
01-02-2008, 16:44
ببخشید دو تا پست شد اما میشه یکی آدرس جدیده رو به من بده؟ :6: :)

Maggy_P
01-02-2008, 16:44
دوستان و طرفداران بازی سیمز 2 این تاپیک با موافقت من و اکثریت افرادی که در این تاپیک فعالیت می کنند بسته خواهد شد و تاپیک جدید ایجاد می شود که شما میتوانید به آنجا مراجعه کنید.
مجبورم به مديرا اطلاع بدم مثل اينكه هر چي من حرف ميزنم كسي متوجه نميشه!

frnsh
01-02-2008, 16:49
مجبورم به مديرا اطلاع بدم مثل اينكه هر چي من حرف ميزنم كسي متوجه نميشه!

میشه بگی چیو متوجه نمیشیم؟:18:

آخه ببین این تاپیک خیلی شلوغ و بده. هردفعه کلی گیج میشیم. مطالب زائد هم زیاد داره. ما هم که توی این تاپیک هستیم اصلا تا حالا به صفحه های قبلش مراجعه نکردیم که.
با رای اکثریت هم موافقت کردیم که یه تاپیک جدید بزنیم. اگه تاپیک جدید بیاد خیلی بهتره.

میشه دلایلت رو برای مخالفتت بگی؟

gogole magole
02-02-2008, 00:11
تا حالا 10000 تا از این تاپیک سمیز ما داشتیمه...من تو یکیشون فعالیت زیاد کردمه..میتونید برید ببینید

sims232
02-02-2008, 03:24
سلام ببخشید من چند روز نبودم چه خبر شده

Maggy_P
02-02-2008, 15:25
سلام ببخشید من چند روز نبودم چه خبر شده
هيچ خبري نيست
يك سري مشكلات بود كه رفع شد:10:

saiiddz
02-02-2008, 16:04
هيچ خبري نيست
يك سري مشكلات بود كه رفع شد:10:
درسته
مشکلات حل شده
فعالیت این تاپیک از سر گرفته میشه

Mahdi_Co_1368
02-02-2008, 16:42
به نظر من یه ذره هم صبر کنید ..... درسته که بعضی از پست ها به درد نمی خوره ولی آخه مردم چی میگن..... تا حالا فکر کنم بازی The sims 2 در زمینه ی تاپیک بندی رکرد دار باشه......بابا تو رو خدا آبروی ما رو کمی در نظر بگیرید

1- آیا بسته ی The Sims 2 Bon Voyage Expansion Pack در رابطه با (Stories) ها این بازی است یا نه؟؟!
2- آیا The Sims 2 H & M Fashion Syuff ، همون The Sims 2 H&M Fashion Runaway هست؟؟! یا نه و دو نسخه ی جداگانه هستند؟؟

toodi
02-02-2008, 18:52
به نظر من یه ذره هم صبر کنید ..... درسته که بعضی از پست ها به درد نمی خوره ولی آخه مردم چی میگن..... تا حالا فکر کنم بازی The sims 2 در زمینه ی تاپیک بندی رکرد دار باشه......بابا تو رو خدا آبروی ما رو کمی در نظر بگیرید

1- آیا بسته ی The Sims 2 Bon Voyage Expansion Pack در رابطه با (Stories) ها این بازی است یا نه؟؟!
2- آیThe Sims 2 H & M Fashion Stuff ، همون The Sims 2 H&M Fashion Runaway هست؟؟! یا نه و دو نسخه ی جداگانه هستند؟؟

- - -
بسته ی سفر بخیر توی سری Stories نیستش و به جاش Cast Away هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درمورد اون 2 تا فشن هم The Sims 2 H & M Fashion Stuff یک مدل دیگس The Sims 2 H&M Fashion Runaway هم یک مدل دیگس و هیچ شباهتی به هم ندارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا منم سوال دارم :27:
میخوام بدونم که توی سیمز The Sims 2 H & M Fashion Stuff چه جوری میشه مدل لباس درست کرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ZURG
02-02-2008, 19:30
چه جور میشه در سیمز(در کدام بسته الحاقی؟با چه روش-ترفند-رمز؟) آدم گرگ نما تبدیل یا ساخت؟:5::5:

simsbaz2
02-02-2008, 20:12
سلام.

من با تودي و مرضيه موافقم.لزومي نداره كه يه تاپيك با اين همه هوادار بره ترش.

در ضمن اونايي كه ادعا دارن اين تاپيك مطالب زايد زياد داره بايد خودشونم رعايت كنن.

مثلا مرضيه 1000 بار در مورد كرك سيمز توضيح داده ولي بازم ميپرسين. بياين يه قراري با هم بذاريم:

هركس كه مطالب زايد و بي ربط نوشت بقيه به پليس تاپيك اطلاع بدن يا فورا مطلبش رو ويرايش كنه.

مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــوافقيـــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــد؟

حالا بگذريم.... من چند تا سوال داشتم:

1ـــ نرم افزاري واسه سيمز سراغ ندارين كه تمام لباسها و ... كه دانلود كرديم سريع تو پوشه دانلود بزاره؟

منظورم winraنيست.

2_ يه رمز ندارين كه تمام مهارت هاي كاراكتر رو پركنه؟

3_ كجا گير مياد بخرم؟اگه تو اينترنت سايتي واسه فروش داره لطفا بگين (ايراني)sim2 h&m fashion stuff

4_ يه رمز دارين كه تمام لباسهارو بدون رفتن به مغازه باز كنه؟

5ــ توي سيمز2 open for business بالاي صفحه يه قسمت داره به نام‌ rank منظور چيه؟

6ــ توي سيمز2glamour life stuff ميتونيم به خونه ي همسايه مون بريم اما من تا حالا نتونستم. حتي تو

قسمت تلفن هم كه ميرم وگزينه اش رو ميزنم نميتونم برم مهموني.

با تشكــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــر

saiiddz
04-02-2008, 12:13
واسه اینکه تاپیک دوباره رونق پیدا کنه چندتا چیز باحال میزارم
آموزش نحوه ی بازی کردن بازی سیمز به صورت pdf

ترینر

ترینر

کرک اصلی سیمز

Mahdi_Co_1368
04-02-2008, 17:40
- - -
بسته ی سفر بخیر توی سری Stories نیستش و به جاش Cast Away هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درمورد اون 2 تا فشن هم The Sims 2 H & M Fashion Stuff یک مدل دیگس The Sims 2 H&M Fashion Runaway هم یک مدل دیگس و هیچ شباهتی به هم ندارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا منم سوال دارم :27:
میخوام بدونم که توی سیمز The Sims 2 H & M Fashion Stuff چه جوری میشه مدل لباس درست کرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد جوابی که دادی خیلی مطمعن هستی؟؟؟؟!!!!!!!!!

در مورد سوالت هم باید بگم که نمی دونم.....ولی خیلی دوست داشتم مطلع بشم......مرضیه خانم برس به دادمون

Mahdi_Co_1368
04-02-2008, 18:22
شما هیچ می دونستید که..........................

Sims 2

Sims 2 Open For Business
Sims 2 Bon Voyage
Sims 2 Celebration Stuff
Sims 2 Deluxe
Sims 2 Cztery pory roku
Sims 2 Erotic Dreams
Sims 2 Glamour Life Stuff Addon
Sims 2 Happy Holiday Stuff Addon
Sims 2 Moda z H&M
Sims 2 No Studiach
Sims 2 Nocne Zycie
Sims 2 Pets
Sims 2 Rozrywka Rodzinna
Sims 2 Seasons
Sims 2 Szyk i elegancia
Sims 2 Teen Style Stuff
Sims University
Sims 2 Wlansy Biznes
Sims 2 Zestaw Swiateczny
Sims 2 Zwierzaki
Sims 2 H&M Fashion Stuff
Sims 2 Summer Life Pack

داریم. من که خیلی از اینا رو ندارم و نشنیدم

saiiddz
04-02-2008, 18:33
در مورد جوابی که دادی خیلی مطمعن هستی؟؟؟؟!!!!!!!!!

در مورد سوالت هم باید بگم که نمی دونم.....ولی خیلی دوست داشتم مطلع بشم......مرضیه خانم برس به دادمون
میخوای به مرضیه بگم بیاد

toodi
04-02-2008, 19:28
شما هیچ می دونستید که..........................

Sims 2 Open For Business
Sims 2 Bon Voyage
Sims 2 Celebration Stuff
Sims 2 Deluxe
Sims 2 Cztery pory roku
Sims 2 Erotic Dreams
Sims 2 Glamour Life Stuff Addon
Sims 2 Happy Holiday Stuff Addon
Sims 2 Moda z H&M
Sims 2 No Studiach
Sims 2 Nocne Zycie
Sims 2 Pets
Sims 2 Rozrywka Rodzinna
Sims 2 Seasons
Sims 2 Szyk i elegancia
Sims 2 Teen Style Stuff
Sims University
Sims 2 Wlansy Biznes
Sims 2 Zestaw Swiateczny
Sims 2 Zwierzaki
Sims 2 H&M Fashion Stuff
Sims 2 Summer Life Pack

داریم. من که خیلی از اینا رو ندارم و نشنیدم

درمورد اون کاملا مطمعنم :27:
- - -
مرسی بهضی هاش رو نمیدونستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی نبود جواب مارو بده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sims 2

ارِژنگ
04-02-2008, 20:57
تفاوت The sims life stories با The sims 2 چیه؟

toodi
04-02-2008, 21:52
تفاوت The sims life stories با The sims 2 چیه؟

خب خیلی فرق دارن باهم :27:
سیمز life فرقش اینه که شما باید مرحله به مرحله پیش بری ، مثل بقیه ی بازی ها ماموریت داری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و این بازی life احتیاج به سیمز 2 اصلی هم نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از جمله بازی های مثل سیمز life :
Pet
CASTAWAY
این ها سیمز های ماموریتی هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
04-02-2008, 22:03
درمورد اون کاملا مطمعنم :27:
- - -
مرسی بهضی هاش رو نمیدونستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی نبود جواب مارو بده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sims 2

واقعا مطمعنی؟ یا مطمئنی؟:31::18:

simsbaz2
05-02-2008, 13:26
سلام.اين سيمزهايي كه اسم بردين كجا ميشه گير آورد؟ (مخصوصا fashion stuff):40::41:
.
.
.
.
.
.
هرچي تو اينترنت ميگردم پيداشون نميكنم تا بخرم.:20::22:

toodi
05-02-2008, 13:53
واقعا مطمعنی؟ یا مطمئنی؟:31::18:

Ee
راست میگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.اين سيمزهايي كه اسم بردين كجا ميشه گير آورد؟ (مخصوصا fashion stuff):40::41:
.
.
.
.
.
.
هرچي تو اينترنت ميگردم پيداشون نميكنم تا بخرم.:20::22:

خب اگر میخوای دانلود کنی سایتا که ریخته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی اگر میخوای از اینترنت بخری نایابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی اگر میخوای از بیرون بخری هم فک و فراوونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir2105
05-02-2008, 15:28
پر کردن Skill ها

1.رمز boolProp TestingCheatsEnabled true فعال کنید.
2.Shift را گرفته و روی فرد مورد نظر کلیک کنید.
3.از گزینه ها گزینه ی Spawn را انتخاب کنید.(اگر در سری اول نبود روی More کلیک کنید تا برید به سری بعدی)
4.از گزینه های ایجاد شده Sim Modder رو انتخاب کنید.(اگر در سری اول نبود روی More کلیک کنید تا برید به سری بعدی)
5.گزینه ی Skills رو انتخاب کنید.
6.روی Me(اسم شخص مورد نظر) کلیک کنید.
7.برای پر کردن همه ی Skill ها روی MAX All کلیک کنید.

amir2105
05-02-2008, 16:30
ببخشید اضافت سیمز را از چه شرکتی بگیرم تا کرکش سالم باشه؟

Big-Boss
05-02-2008, 16:42
ببخشید اضافت سیمز را از چه شرکتی بگیرم تا کرکش سالم باشه؟
dc سالمه من همشو دارم

amir2105
06-02-2008, 13:15
اينم از درس بعدي شرمنده كه دير به دير ميزارم!:19::19:
------------------------
------------------------

و توي قسمت بالا سمت راست نوشته ي filter رو بزنيد ودر قسمت مشخص شده paste كنيد و دكمه ي پايينش رو همون كه با قرمز دورش خط كشيده شدهكليك كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا طبق عكس زير عمل ميكنيم
و فايل رو توي قسمت project در همان محل پچ هامون قرار ميدهيم و سيوش ميكنيم. حالا بر ميگرديم به همون منوي ----- و اسمي رو كه توي اون كپي پيست كرده بوديم رو پاك ميكنيم. توجه : اين قسمت رو فراموش نكنيد.

مرضیه جون منظورت کدوم منو می باشد

amir2105
06-02-2008, 13:41
مرضیه جون لطفا بقیه درس ساخت لباس را آموزش دهید درضمن اگر امکان دارد لینک دانلود milk shape 3d را هم بزارید

Maggy_P
06-02-2008, 14:15
منوي ف ي ل ت ر (اگه چسبيده بنويسم نقطه چين مينويسه)

amir2105
06-02-2008, 15:59
مرضیه بقیه اموزش ساخت لباس را نمی گی:20:

simsbaz2
06-02-2008, 17:15
مرضيه ميشه آموزش رو ادامه بدي؟ البته خودم هم اين آموزش تو رو به زبان انگليسي دارم

اما milk shape رو دانلود كردم ولي وقتي ميخوام مثلا save as كنم ميگه بايد ازسايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

registeration code بخري..... حالا چيكار كنم؟ بعد weshs unimesh plugin هم لينك دانلودش خرابه .اگه نسخه

جديدش رو داري لينكشو بزار.در ضمن سايت mod the sims2.com هم نمياد. واسه شما هم اينجوريه؟

لطفا جواب بده ممنون ميشم.

Maggy_P
06-02-2008, 17:29
نسخه ي جديدشو ندارم
مال من كه هر دفعه كه كامپيوترمو خاموشش كنم ميگه بايد از اول نصب بشه! ديگه دنبالش نرفتم
اينو منم اينگليسيشو دارم ترجمه ميكنم ديگه!
اما فعلا وقت نميكنم
ولي اگه خواستيد همون آموزش انگليسيشو ميزارم چون با عكسه كاملا مشخصه كه بايد چي كار كنيد

saiiddz
06-02-2008, 18:16
نسخه ي جديدشو ندارم
مال من كه هر دفعه كه كامپيوترمو خاموشش كنم ميگه بايد از اول نصب بشه! ديگه دنبالش نرفتم
اما فعلا وقت نميكنم
ولي اگه خواستيد همون آموزش انگليسيشو ميزارم چون با عكسه كاملا مشخصه كه بايد چي كار كنيد
مرضیه جون خوب شد برگشتی
انگلیسی شو بزار شاید مام یه کار مفید کردیم ترجمش کردیم

Mahdi_Co_1368
06-02-2008, 19:34
آیا The Sims 2 :Erotic Dreams هم در مورد (stories) ها هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا پاسخ دهید........لطفا حاشیه سازی نکنید........فقط در حد (بله) یا (خیر) ........لطفا
آخه حجمش 7/3 گیگا بایت هست ..... نمی تونم دانلود کنم......

simsbaz2
06-02-2008, 21:37
نسخه ي جديدشو ندارم
اما فعلا وقت نميكنم

من ميگم چطوري بايد registeration codeش رو گير بيارم.؟:13:مگه توازكجا دانلود كردي كه اين ارور رو

نميده؟weshes unimesh plugin هم اگه دانلود كردي لينكشو بذار.

toodi
07-02-2008, 15:52
آیا The Sims 2 :Erotic Dreams هم در مورد (stories) ها هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا پاسخ دهید........لطفا حاشیه سازی نکنید........فقط در حد (بله) یا (خیر) ........لطفا
آخه حجمش 7/3 گیگا بایت هست ..... نمی تونم دانلود کنم......

هر سیمزی که آخرش stories داشته باشه از این سری هستش...و تازه سری stories نباید Sims2 داشته باشه... :27:
میشه: The Sims CASTAWAY

{این سیمز بالا مثال بود}[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

simsbaz2
07-02-2008, 16:09
تغيير در پيش نماي ساخت كاراكتر

(آموزش1)

1_ اين مسير رو در كامپيوترتون پيدا كنين:C:\Programs\EA GAMES\The Sims 2\TSData\Res\GlobalLots/cas.package

2_اين فايل رو تو اين مسير كپي كنين:c:\My Documents\EA GAMES\The Sims 2\LotCatalog

3_ حالا بايد اسم فايل روتغيير بديد.(مثلا اگه 15 تا فايل نو اين پوشه هست اسم فايل كپي شده رو بذارين:cx_00000016.package)

4_ حالا بازي رو اجرا كنين و وارد يه شهر بشين.توي ليست lot catalog (ليست

خونه ها) يه خونه جديد ميبينين كه اسمش يه چيزي شبيه اينه: jjlghjjk .

5_ اين خونه رو يه جايي از شهر قرار بدين و وارد اون بشين.

6_ توي خونه چندتا مبلمان و تابلو و... ميبينيد.شما ميتونين جاي اونا رو عوض كنين

يا وسايل جديدي رو جايگزين اونا بكنين.

7_ بعد از انجام تغييرات گزينه save رو بزنين و از خونه خارج بشين.

8_ از بازي خارج بشين و دوباره اين مسير رو دنبال كنين:c:\My Documents\EA GAMES\The Sims 2\LotCatalog

9_ حالا فايل cx_00000016.package رو كپي كنين وتوي اين مسيربذارين

C:\Programs\EA GAMES\The Sims 2\TSData\Res\GlobalLots

10_ حالا شما بايد اين فايل جديد رو جايگزين فايل cas.package كنين.و اسم اون

رو مثلا بهcas.package.old تغيير بدين و فراموش نكنين كه از اين فايل

يك back up بسازين.

11_ خب حالا بازي رو اجرا كنين و create a family رو بزنين و

تغييرات رو ببينين.

amir2105
08-02-2008, 11:05
قسمت اول

Money Tree

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tree.jpg][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tree.jpg
این یه گلدون (پولدون) که باید بهش آب بدید تا
بهتون پول بده.

ReNuYuSenSo Orb
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Orb.jpg][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Orb.jpg
با این وسیله سیم شما میتونه هدف زندگی و
Turn ons و Turn off ها شو تغییر بده.

Smartmilk
[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Milk.jpg][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Milk.jpg

این وسیله دارای شیرهای خاصیه که اگه اونا رو
به Toddler ها بدین بخورن میتونن کارهایی مثل
راه رفتن , صحبت کردن و ... رو زودتر یاد بگیرند.

amir2105
08-02-2008, 11:15
توضیحی در مورد Aspiration Rewards

قسمت اول

Money Tree

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tree.jpg][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tree.jpg
این یه گلدون (پولدون) کهباید بهش آب بدید تابهتون پول بده.
......
ReNuYuSenSo Orb

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Orb.jpg][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Orb.jpg
......
Smart Milk

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Milk.jpg][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Milk.jpg

Maggy_P
08-02-2008, 14:34
اين Smartmilk
به جز موارد ذكر شده يك كار مفيد ديگه هم ميكنه و اونم اينه كه بچه ها تا آخر عمرشون امتيازهايي مثل cleaning ... logic و ..... رو سريع تر از افراد ديگه ياد ميگيرن

frnsh
08-02-2008, 21:50
توضیحی در مورد Aspiration Rewards

قسمت اول

Money Tree

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tree.jpg][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tree.jpg
این یه گلدون (پولدون) کهباید بهش آب بدید تابهتون پول بده.
......
ReNuYuSenSo Orb

......
Smart Milk

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Milk.jpg][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Milk.jpg

ایوب بابا. میگم این دومیه فقط مال نایت لایفه؟ یا به بقیه هم میخوره؟ میشه یکم در موردش توضیح بدید؟
این شیشه شیریه خیلی باحاله. من وقتی به بچه سیمزام میدم و میذارم که با وسایل بازیشون مهارت کسب کنن آخه خیلی سریع مهایت کسب میکنن وقتی که شیر رو میخورن و باید هم حتما دور بدنشون نورانی شه.

shiva25
09-02-2008, 09:20
سلام
من كد زير رو وارد كردم ولي شطرنجيا حذف نشد
intprop censorgrid size 0

amir2105
09-02-2008, 13:11
شیوا جان تو متونی با استفاده از پچ های برداشتن سانسور مشکلت را حل کنی و احتیاجی به رمزی که وارد کردی نداری برای دانلود پچ ها به آدرس زیر برو:

amir2105
09-02-2008, 13:46
قسمت دوم

Coll Shades

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shades.jpg][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shades.jpg
این ها یه نوع عینک هستن که اگه سیم شما اون
به چشماش بزنه زودتر میتونه با دیگران رفیق بشه.
.....
The Electic Engizer

[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Electic Engizer.jpg][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Electic Engizer.jpg
با این دستگاه سیم شما میتونه تمام احتیاجاتش رو
برطرف کنه البته بعضی وقت ها هم برعکس عمل
می کنه و تمام احتیاجات قرمز میشه. .
......
Thinlcing Cap

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Cap.jpg][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Cap.jpg
وقتی این کلاه روی سر سیم شما باشه Skill هاش
زودتر پر میشه

amir2105
09-02-2008, 13:48
قسمت سوم

SimVac
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این وسیله شما میتوانید از Skill های کم و به Skill
های خودتان بیفزایید.
......
دستگاه تولید پول
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دستگاه تولید پول.jpg][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دستگاه تولید پول.jpg

شمابا این دستگاه می توانید پول تولید کنید.هرچه
گردونه رو بیشتر بچرخونید پولبیشتری تولید میشه.
......
اکسیر جوانی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اکسیر جوانی.jpg][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اکسیر جوانی.jpg

سیمشما وقتی این اکسیر رو بنوشه حدود 5 روز به
عمرش اضافه میشه.

ممکنه بعضی وقت ها تمام این وسیله ها بر عکس عمل کنه!

در صورتي آن اشيا عمل عكس انجام مي دهند كه aspiration level آنها زير زرد باشد در غير اين صورت كار خود را انجام مي دهند

Maggy_P
09-02-2008, 14:44
ممنون از توضيحاتتون

در ضمن پست هاي پشت سر هم توي تاپيك ممنوعه لطفا رعايت كنيد

اينم از متن انگليسي:

saiiddz
09-02-2008, 17:05
سلام
من كد زير رو وارد كردم ولي شطرنجيا حذف نشد
intprop censorgrid size 0
برو صفحه ی 52 ترینر اولی رو که آپلود کردم دانلود کن مشکلت 100%حل میشه

ممنون از توضيحاتتون

در ضمن پست هاي پشت سر هم توي تاپيك ممنوعه لطفا رعايت كنيد

اينم از متن انگليسي:

مرضیه جان تشکر
امیر جان لطفآ پست پشت سرهم نزار و از[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]استفاده کن.توجه داشته باش که اگه رعایت نکنی به مدیرا اطلاع می دم
یه خبر خوش
آقا مهدی عزیز
مدیر محترم طی پیامی به من اطلاع دادند که احتمالآ تاپیک قبلی دوباره به این تاپیک اضافه می شود و یا بازگردانده می شود

Mahdi_Co_1368
09-02-2008, 18:46
نگفتم کمی صبر کنید ضرر نمی کنید.........اینم نتیجه ی اون
1- چه جوری میشه در Open For Business برای شغلم شریک پیدا کنم؟
2- چه جوری می تونم مغازه ام رو گسترش بدم و کارگر استخدام کنم؟
3- آیا the sims 2 Deluxe در ایران توضیع شده؟( یعنی شرکتی عهده دار توضیع اون شده؟)
4- The Sims 2 Kitchen & Bath Interior Design Stuff چه طور؟

frnsh
10-02-2008, 14:44
قسمت سوم

SimVac
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این وسیله شما میتوانید از Skill های کم و به Skill
های خودتان بیفزایید.
......
دستگاه تولید پول
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دستگاه تولید پول.jpg][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دستگاه تولید پول.jpg

شمابا این دستگاه می توانید پول تولید کنید.هرچه
گردونه رو بیشتر بچرخونید پولبیشتری تولید میشه.
......
اکسیر جوانی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اکسیر جوانی.jpg][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اکسیر جوانی.jpg

سیمشما وقتی این اکسیر رو بنوشه حدود 5 روز به
عمرش اضافه میشه.

ممکنه بعضی وقت ها تمام این وسیله ها بر عکس عمل کنه!

در صورتي آن اشيا عمل عكس انجام مي دهند كه aspiration level آنها زير زرد باشد در غير اين صورت كار خود را انجام مي دهند

سلام
میگم در مورد اون مورد که پول میسازیم باید بگم که اگه زیاد پول بسازیم پلیس میاد و یه چیزی مثل تلویزیون رو برمیداره و میبره یا اینکه اون سیم رو میبره زندان:31:

toodi
10-02-2008, 15:20
یه خبر خوش
آقا مهدی عزیز
مدیر محترم طی پیامی به من اطلاع دادند که احتمالآ تاپیک قبلی دوباره به این تاپیک اضافه می شود و یا بازگردانده می شود

ها؟ شما این خبر رو از کجا شنیدی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از آقا مهدی؟ خب چه جالب چون به من اولین کسی بودم که گفتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی نبود اون مشکل مارو درست کنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکلم رو دوباره میگم:
چه جوری میشه توی سیمز فشن استاف مدل لباس درست کرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
10-02-2008, 15:34
ها؟ شما این خبر رو از کجا شنیدی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از آقا مهدی؟ خب چه جالب چون به من اولین کسی بودم که گفتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی نبود اون مشکل مارو درست کنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکلم رو دوباره میگم:
چه جوری میشه توی سیمز فشن استاف مدل لباس درست کرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تودی جان فرقی نمیکنه که این خبر رو کی اول شنیده
اصلآ چه بهتر که شما اول شنیدی
در ضمن مرضیه چرا اینقدر کم میاد

saiiddz
10-02-2008, 17:58
toodi میدونم بی ربطه ولی شما چطور این شکلک ها رو قرار دادی؟؟؟
دوست عزیز
میتونی اول عکس(شکلک) رو آپولود کنی و بعد به عنوان عکس قرار بدی
لطفآ دیگه درباره ی چیزی به غیر از سیمز پست نزار وگرنه به مدیرا اطلاع میدم

simsbaz2
10-02-2008, 20:19
سلام.ميشه يه مسابقه بزاريم؟ هركس يه وسيله مثل تخت رو درست كنه وعكسش رو آپلو كنه ببينيم مال كي از همه خوشكل تر ميشه؟

toodi
10-02-2008, 22:18
سلام.ميشه يه مسابقه بزاريم؟ هركس يه وسيله مثل تخت رو درست كنه وعكسش رو آپلو كنه ببينيم مال كي از همه خوشكل تر ميشه؟

آخه ما که هنوز آموزشش رو ندیدیم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با 3max هم میشه ولی دیگه باید جوش کاری کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من پایه بیدم البته اگر بتونم..قول نمیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون حداقل یک 4 سالی میشه با 3max کار نکردم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی نبود به سوال بنده جواب بده؟ :19:

saiiddz
11-02-2008, 15:08
من موافقم با مسابقه اما یه چیز دیگه

saiiddz
11-02-2008, 17:58
اسم مسابقه ی جدید خانه ی عجیبه
خونه فقط باید عجیب باشه و فرقی نمیکنه یبا باشه یا نه
فقط عجیب
اینم خونه ی من
خانه ی معلق

Maggy_P
12-02-2008, 20:22
تودی جان فرقی نمیکنه که این خبر رو کی اول شنیده
اصلآ چه بهتر که شما اول شنیدی
در ضمن مرضیه چرا اینقدر کم میاد
چون من وقت نميكنم اگر نه بيشتر سر ميزدم
به هر حال شرمنده

خونتون هم جالب شده :46:
شايد منم يه خونه گذاشتم:10:

Angel Of Darkness
12-02-2008, 23:41
سلام
کسی کار با MilkShape 3D بلد هست ؟

roxana72
13-02-2008, 13:33
اسم مسابقه ی جدید خانه ی عجیبه
خونه فقط باید عجیب باشه و فرقی نمیکنه یبا باشه یا نه
فقط عجیب
اینم خونه ی من
خانه ی معلق

عجب خونه ای واقن عجیبه
کارتون عالیه

saiiddz
13-02-2008, 14:36
چون من وقت نميكنم اگر نه بيشتر سر ميزدم
به هر حال شرمنده

خونتون هم جالب شده :46:
شايد منم يه خونه گذاشتم:10:
مرضهجان حتمآ بزار
نه شما بلکه همه بزارن

سلام
کسی کار با MilkShape 3D بلد هست ؟
فکر میکنم مرضیه بلد باشه که اونم وقت نداره

saiiddz
13-02-2008, 14:37
عجب خونه ای واقن عجیبه
کارتون عالیه
متشکرم روکسانا جان بازم بیا این تاپیک و در بحث ها شرکت کن

Mahdi_Co_1368
13-02-2008, 16:20
اگر لینک دانلود هر یک از بسته های زیر را دارید ، لطفا بزارید........ممنون میشم
1- the sims 2 fashion Runway
the sims 2 fashion stuff-2

Angel Of Darkness
13-02-2008, 16:47
فکر میکنم مرضیه بلد باشه که اونم وقت نداره

این مرضیه که میگی کی هست؟
بقیه دوستان ترجیحا پسر بلد نیستند؟

saiiddz
13-02-2008, 17:41
اگر لینک دانلود هر یک از بسته های زیر را دارید ، لطفا بزارید........ممنون میشم
1- the sims 2 fashion Runway
the sims 2 fashion stuff-2
صفحات قبل رو بگرد مرضیه یه لینک به من داده برای دانلود سیمز دانشگاهی
همون جا هست

این مرضیه که میگی کی هست؟
بقیه دوستان ترجیحا پسر بلد نیستند؟
مرضیه مرضیست
شما با پسر یا دخترش چی کار داری
اصلآ به پسر یا دختر بودنش نیست اگه هست خوب شما پسری چرا بلد نیستی؟!

Angel Of Darkness
13-02-2008, 19:58
مرضیه مرضیست
شما با پسر یا دخترش چی کار داری
اصلآ به پسر یا دختر بودنش نیست اگه هست خوب شما پسری چرا بلد نیستی؟!

خوب رفیق دستت درد نکنه حالا دیگه بلدم قربون فرنگیا ( گوجه فرنگی رو نگفتما) لا اقل لازم نیست منتشون بکشی به صورت کاملا رایگان گزاشتن همه روشن شن
از شما هم مچکرم جوابم دادی
راستی یادم نمیاد گفته باشم پسرم یا دخترم
از اینکه مدافع حقوق خانومایی باید به خودت افتخار کنی مدل اروپایی دیگه
بی خیال اگه مشکل کامپیوتری داشتی تو قسمت کامپیوتر و موضوعات مرتبط میبینمت
موفق باشی:11:

saiiddz
14-02-2008, 14:43
خوب رفیق دستت درد نکنه حالا دیگه بلدم قربون فرنگیا ( گوجه فرنگی رو نگفتما) لا اقل لازم نیست منتشون بکشی به صورت کاملا رایگان گزاشتن همه روشن شن
از شما هم مچکرم جوابم دادی
راستی یادم نمیاد گفته باشم پسرم یا دخترم
از اینکه مدافع حقوق خانومایی باید به خودت افتخار کنی مدل اروپایی دیگه
بی خیال اگه مشکل کامپیوتری داشتی تو قسمت کامپیوتر و موضوعات مرتبط میبینمت
موفق باشی:11:
با سلام
ببخشید دوست عزیز تیکه میندازی
من فرهنگ اروپایی ها رو دوست دارم ولی از بعضی چیزاشون بدم میاد
از طرز حرف زدنتون حدس زدم که پسرید
حتمآ سر میزنم
اگه مشکلی داشتی اینجا جاش نیست
لطفآ پیام بفرست
ببخشید اگه ناراحت شدی

saiiddz
15-02-2008, 12:31
خونه هاتون رو بزارین دیگه
زود،تند،سریع

hosseinwand
15-02-2008, 14:39
سلام من توی بازی سیمز 2 با یکی از خواسته های شخصیت هام مشکل دارم . اسم این خواسته public WooHoo
چه جوری می تونم این خواتش رو بر آورده کنم؟ . با تشکر .

hosseinwand
15-02-2008, 14:43
سلام من تو نصب بازی سیمز pets 2 مشکل دارم . وقتی نصب تموم می شه cd 4 رو ازم می خواد و وقتی می زارمش ارور می ده و هر چیزی که نصب شده از 100% تا 1% میره بازی نصب نمی شه اطفا کمکم کنید .

Maggy_P
15-02-2008, 14:45
همون كه عكس يك قلب بنفش رنگه؟

اگه اونه بايد روي تخت يا توي استر با معشوقه ي خودت باشي اين گزينه مياد

Maggy_P
15-02-2008, 14:49
سلام من تو نصب بازی سیمز pets 2 مشکل دارم . وقتی نصب تموم می شه cd 4 رو ازم می خواد و وقتی می زارمش ارور می ده و هر چیزی که نصب شده از 100% تا 1% میره بازی نصب نمی شه اطفا کمکم کنید .
خوب سيدي 4 رو بايد خود اين نسخه داشته باشه منظور از سيدي 4 هم سيدي آپديت شده ي سيمزه
اگه اين سيدي رو نداري ميتوني از طريق خود سايت سيمز آپديتش كني
بعد از آپديت ديگه اين مشكلو نداري
موفق باشي:10:

saiiddz
15-02-2008, 16:17
سلام من توی بازی سیمز 2 با یکی از خواسته های شخصیت هام مشکل دارم . اسم این خواسته public WooHoo
با سلام
با اینکه این قسمت یکم ضایع است ولی سواله دیگه
این برای ......کردن با معشوقت است
برای اینکه این خواسته برآورده بشه همون طور که مرضیه گفت میتونی در استخر و یا....این کارو انجام بدی
تخت خیلی بهتره.میتونی هر دوتا سیم رو روی تخت ریلکس بخوابونی و بعد این گزینه داده میشه
دیگه توضیح از این بیشتر بده

milad_Z
15-02-2008, 19:35
تا اونجا که یادمه تو اتاق پرو هم می شد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
16-02-2008, 14:31
دقيقا درسته توي اتاق پرو و توي ماشين هم ميشه اين دوتا رو فراموش كرده بودم :دي

hosseinwand
16-02-2008, 18:11
تا اونجا که یادمه تو اتاق پرو هم می شد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اتاق پرو تو کجاست؟

hosseinwand
16-02-2008, 18:14
خوب سيدي 4 رو بايد خود اين نسخه داشته باشه منظور از سيدي 4 هم سيدي آپديت شده ي سيمزه
اگه اين سيدي رو نداري ميتوني از طريق خود سايت سيمز آپديتش كني
بعد از آپديت ديگه اين مشكلو نداري
موفق باشي:10:

خیلی ممنون از کمکتون می خواستم بیشتر توضیح بدین چه جوری از طریق سایت سیمز سی دی 4 رو اپدیت کنم؟

milad_Z
16-02-2008, 18:56
اتاق پرو تو مغازه ی لباس فروشی هست ...همون جا که میرن لباس امتحان می کنن

frnsh
16-02-2008, 20:11
اتاق پرو تو مغازه ی لباس فروشی هست ...همون جا که میرن لباس امتحان می کنن

ااااااااااا. مگه اونجا دو نفر میتونن با هم برن؟:19: آخه اون ماله یک نفره و بعد هم اینکه فقط وقتی که لباس میخوان امتحان کنن میرن اون تو.
میشه؟:19:

simsbaz2
16-02-2008, 23:41
ااااااااااا. مگه اونجا دو نفر میتونن با هم برن؟:19: آخه اون ماله یک نفره و بعد هم اینکه فقط وقتی که لباس میخوان امتحان کنن میرن اون تو.

نمیشه.ولی اگه ورژن بیزینس رو دارین میتونین یرین توی آسانسور:31::5:

(آموزش1)

1_ اين مسير رو در كامپيوترتون پيدا كنين:C:\Programs\EA GAMES\The Sims 2\TSData\Res\GlobalLots/cas.package

2_اين فايل رو تو اين مسير كپي كنين:c:\My Documents\EA GAMES\The Sims 2\LotCatalog

3_ حالا بايد اسم فايل روتغيير بديد.(مثلا اگه 15 تا فايل نو اين پوشه هست اسم فايل كپي شده رو بذارين:cx_00000016.package)

8_ از بازي خارج بشين و دوباره اين مسير رو دنبال كنين:c:\My Documents\EA GAMES\The Sims 2\LotCatalog

يك back up بسازين.

تغييرات رو ببينين.:27::11:

simsbaz2
16-02-2008, 23:49
سلام به تمام سيمزبازان گل.

اين هم رمزهاي پركاربرد سيمز2 ...اميدوارم لذت ببرين.

درحين بازي كليدهاي ctrl,shift,cرو همزمان فشار بدين و رمزهاي زير رو وارد كنين:

نام رمز:

عملكرد:

Mother lode

افزايش دارايي

Unlock career rewards

تمام پاداش شغلها را باز ميكند.

help

باز شدن تمام كنسولهاي بازي

Aging on

جلوگيري از پير شدن كاراكتر

maxmotives

تمام نيازهاي سيمز را پرميكند.

moveObjects on

امكان قراردادن وسايل در هرجا

boolprop objectShadows false

برداشتن سايه وسايل بيرون از خانه

boolProp guob false

برداشتن سايه وسايل داخلي خانه

StretchSkeleton (1-8)

تغيير در اندازه سيمز

saiiddz
17-02-2008, 11:55
نمیشه.ولی اگه ورژن بیزینس رو دارین میتونین یرین توی آسانسور:31::5:

(آموزش1)

يك back up بسازين.

تغييرات رو ببينين.:27::11:

سلام به تمام سيمزبازان گل.

اين هم رمزهاي پركاربرد سيمز2 ...اميدوارم لذت ببرين.

درحين بازي كليدهاي ctrl,shift,cرو همزمان فشار بدين و رمزهاي زير رو وارد كنين:

نام رمز:

عملكرد:

Mother lode

افزايش دارايي

Unlock career rewards

تمام پاداش شغلها را باز ميكند.

help

باز شدن تمام كنسولهاي بازي

Aging on

جلوگيري از پير شدن كاراكتر

maxmotives

تمام نيازهاي سيمز را پرميكند.

moveObjects on

امكان قراردادن وسايل در هرجا

boolprop objectShadows false

برداشتن سايه وسايل بيرون از خانه

boolProp guob false

برداشتن سايه وسايل داخلي خانه

StretchSkeleton (1-8)

تغيير در اندازه سيمز

بابت همه چی تشکر

amir2105
17-02-2008, 12:18
لطفا درباه تغییر محل سکونت سیمزها توضیح دهید؟

Maggy_P
17-02-2008, 13:01
وقتي توي شهر هستي بايد اون فلشه كه روش علامت خانواده داره رو بزني و روي خانواده ي مورد نظرت كليك كني بعدش خانواده رو به يه خونه ي ديگه انتقال بدي :10:

Maggy_P
17-02-2008, 13:08
خیلی ممنون از کمکتون می خواستم بیشتر توضیح بدین چه جوری از طریق سایت سیمز سی دی 4 رو اپدیت کنم؟
شما بايد سيدي آپديت شده ي 4 رو داشته باشيد همه ي پكيج ها اين سيدي رو دارن:13:

اينم دانلود كنيد:

سيدي اضافي چيزي معمولا توي پكيج ها هست كه همون سيدي 4 هست:10:

Maggy_P
17-02-2008, 13:27
پكيج جديد سيمز:

The Sims™ 2 FreeTime

عكسهايي از بازي:

saiiddz
17-02-2008, 14:31
از طریق خرید یک کامپیوتر و با استفاده از اون هم میشه

ZURG
17-02-2008, 20:10
لطفآ در مورد سیمز pets توضیح دهید از همه مهم تر این که چطور میتونم پرنده رو به آن اضافه کنم
چون من از سگ و گربه خوشم نمی یاد:31::21::27::18:

milad_Z
17-02-2008, 21:23
میشه من خودم یادمه....که اون یکی آدمو صدا می کرد بعد...
ولی الان چون the sims رو کامپیوترم نصب نیست نمی دونم دقیقاً چه جور بود ...من فکر می کردم public woohoo یعنی فقط تو اتاق پرو ...:31:
فکر کنم دوستمون maggy p بتونه توضیحش بده...

milad_Z
17-02-2008, 21:39
ببینم این hilary duff رو که تو the sims pets هست نمیشه دانلود کرد؟؟؟ یعنی فقط خود شخصیتشو...
یه چند نفر دیگه هم بودن مثل Britney Spears و rihanna ولی فقط می دونم هیلاری دافه ارجیناله

این الان مثلاً هیلاری دافه

اینم Rihanna

اینم مثلاً Britney Spears

CAnZO
18-02-2008, 10:53
سلام.
شما ميدونيد چطور ميشه اضافات (expansion ) بازي رو پاك كرد بدون uninstall كردن خود سيمز؟
البته مشكلم با سيمز يكه : )

saiiddz
18-02-2008, 12:26
پكيج جديد سيمز:

The Sims™ 2 FreeTime

عكسهايي از بازي:

مرضیه جان تشکر که خبر دادی
یکی یه لینکی چیزی بده تا از اون تلفن همراه دانلود کنم

amir2105
18-02-2008, 19:04
من با توسط کامپیوتر گزینه find own place رو میزنم بعد یک نوشت بالا گوشه سمت راست نشان میده لطفا یک توصیحی در مورد آن بدهید

saiiddz
18-02-2008, 20:01
من با توسط کامپیوتر گزینه find own place رو میزنم بعد یک نوشت بالا گوشه سمت راست نشان میده لطفا یک توصیحی در مورد آن بدهید
سلام عزیز
لطفآ واضح تر بگو

frnsh
18-02-2008, 20:20
سلام.
شما ميدونيد چطور ميشه اضافات (expansion ) بازي رو پاك كرد بدون uninstall كردن خود سيمز؟
البته مشكلم با سيمز يكه : )

برو توی control panel اگه درس نوشته باشم. بعد بر توی add or remove programs و توی لیستش بگرد تا اونی که میخوای پاک کنی رو پیدا کنی. بعد روش کلیک کن و بعدش هم remove و بزن تا پاک شه. در ضمن بعد هم حتما restart کن کامپیوترت رو:31:

مرضیه جان تشکر که خبر دادی
یکی یه لینکی چیزی بده تا از اون تلفن همراه دانلود کنم

میشه وقتی نقل قول میکنی عکسا را از توش پاک کنی؟ آخه من اون صفحه که مرضیه جون عکسا رو داده بود رو خیلی دیر تونستم بیارم بعد هم توی نقل قول شما.:31:
ممنون میشم:40:

میشه بگی چی مینویسه؟ آها فکر کنم میگه که الان یه ماشین میاد و میبرشون. اگه نیومد ماشینه پس حتما نوشته نمیتونه ببرشون. چون شاید یه بچه میمونه توی خونه.

saiiddz
18-02-2008, 21:56
برو توی control panel اگه درس نوشته باشم. بعد بر توی add or remove programs و توی لیستش بگرد تا اونی که میخوای پاک کنی رو پیدا کنی. بعد روش کلیک کن و بعدش هم remove و بزن تا پاک شه. در ضمن بعد هم حتما restart کن کامپیوترت رو:31:
کاملآ درسته

میشه وقتی نقل قول میکنی عکسا را از توش پاک کنی؟ آخه من اون صفحه که مرضیه جون عکسا رو داده بود رو خیلی دیر تونستم بیارم بعد هم توی نقل قول شما.:31:

حتمآ
[/quote]
اینترنت منم دایل آپه ولی هیچ مشکلی ندارم
اگه میخوای یه راه حل بگم سرعت اینترنت بره بالا.خودم امتحان کردم و جواب میده
اگه خواستی پیام خصوصی بفرست.[/quote]

[/quote]
میشه بگی چی مینویسه؟ آها فکر کنم میگه که الان یه ماشین میاد و میبرشون. اگه نیومد ماشینه پس حتما نوشته نمیتونه ببرشون. چون شاید یه بچه میمونه توی خونه
.[/quote]

نه
اگه اون میاد توی صفحه ای که باید خونه ی جدید انتخاب کنی
اگه کامل نگفتم ببخشید آخه سیمزو الان خیلی وقته نصب نکردم

saiiddz
18-02-2008, 22:08

کاملآ درسته

حتمآ از این به بعد رعایت میشه
ولی اینترنت منم دایل آپه و هیچ مشکلی ندارم.اگه خواستی یه پیام بفرست تا یه روش بگم که سرعت اینترنت از این رو به آرو بشه

میشه بگی چی مینویسه؟ آها فکر کنم میگه که الان یه ماشین میاد و میبرشون. اگه نیومد ماشینه پس حتما نوشته نمیتونه ببرشون. چون شاید یه بچه میمونه توی خونه.

نه
اگه اونو بزنی میاد اونجا که خونه انتخاب میکنی و میتونی خونه ی جدید بخری
ببخشید اگه کم توضیح دادم آخه از خیلی وقته سیمز رو نصب نکردم

.................................................. .................................................. ........................

sims232
19-02-2008, 02:22
سلام دوستان گلم اون دوست عزیز درست میگن لطف کنیدو عکسها رو در اندازه کوچکتری بفرستید که صفحه سری باز بشه

saiiddz
19-02-2008, 12:48
سلام دوستان گلم اون دوست عزیز درست میگن لطف کنیدو عکسها رو در اندازه کوچکتری بفرستید که صفحه سری باز بشه
ولی من که هیچ مشکلی ندارم

Maggy_P
19-02-2008, 17:29
ولی من که هیچ مشکلی ندارم
ايشون منظورشون اينه كه كسايي كه سرعت اينترنتشون پايينه نميتونن عكسا رو ببينن:46:

ok از اين به بعد رعايت ميشه:10:

simsbaz2
19-02-2008, 18:10
سلام. یه سر بزنین....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم کلکسیون عکس:

Maggy_P
20-02-2008, 21:11
تبليغات در سايت ممنوعه لطفا رعايت كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
21-02-2008, 01:46
سلام مگی.خوبی؟میبینم که هنوز مشغول سیمزی!امتحانا خوب شد؟

Maggy_P
21-02-2008, 13:11
سلام مگی.خوبی؟میبینم که هنوز مشغول سیمزی!امتحانا خوب شد؟
سلام

نه بابا 4 ماهه بازي نكردم:31:
اينجا جاش نيست ولي آره خوب شد

و يك خواهش : لطفا اسپم نديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alishahvali
23-02-2008, 15:08
سلام دوستان
سوالاتي در مورد با بازي سيمز 2 داشتم.
1- نسخه جديد سيمز را بايد بخرم يا دانلود كنم
2- قسمت ساخت خانه كار نميده بايد چكار كنم
3- در سيمز 2 ميشه ماشين داشت يا سرر كار رفت

ممنون ميشم جوابم را بديد

alishahvali
23-02-2008, 15:37
سلام مجدد
ببخشيد كه دو تا پست زدم ولي ميخواستم بدونم اين قسمت مال چيه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يه توضيحي در موردش بديد

simsbaz2
23-02-2008, 18:07
سلام دوستان
سوالاتي در مورد با بازي سيمز 2 داشتم.
1- نسخه جديد سيمز را بايد بخرم يا دانلود كنم
2- قسمت ساخت خانه كار نميده بايد چكار كنم
3- در سيمز 2 ميشه ماشين داشت يا سرر كار رفت

ممنون ميشم جوابم را بديد
1. منظورت کدوم نسخه هست؟اگه منظورت free time هست فکر نکنم تو بازار گیرت بیاد.چون ایران تحریمه..

2.باید یه ورژن دیگه مثل فصلها رو نصب کنی یا کرک رو دانلود کنی.

3.بله.فقط باید ورژن night lifeرو نصب کنی.

simsbaz2
23-02-2008, 18:14
سلام مجدد
ببخشيد كه دو تا پست زدم ولي ميخواستم بدونم اين قسمت مال چيه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يه توضيحي در موردش بديد

این قسمت مربوط به پاداش شغلهاست. وقتی سیمز شما تو یه شغل درجه میگیره این وسایل باز میشه.

اگه میخوای این وسایل باز شن این رمز رو تو بازی وارد کن:

unlock career rewards

Mahdi_Co_1368
23-02-2008, 19:12
چرا the sims 2 Free Time تحریمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه چی داره؟؟!!!
یعنی هیچ راهی وجود نداره که اون رو گیرم؟؟

frnsh
24-02-2008, 13:01
چرا the sims 2 Free Time تحریمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه چی داره؟؟!!!
یعنی هیچ راهی وجود نداره که اون رو گیرم؟؟

ایشون منظورش اینه که چون ایران تحریم اقتصادی شده این بازی توی ایران نیومده.
اما مگه تازگی اخبار نگفت که ایران همه سوالارو جواب داده و پروندش بسته شد توی شورای امنیت؟
اسپم نبودا.......... چون در مورد بازی بود:31:

*Necromancer
24-02-2008, 16:11
بیخیال...اینا به بازی چه ربطی داره؟
کرکر ها بازی رو سه سوت بعد از انتشار کرک می کنن میدن اینترنت تا ما دانلود کنیم کپی کنیم تو بازار پخش کنیم دعا به جونشون کنیم
خیال می کنی این همه آدم که شب تا صبح جلو مغازه ها صف می کشن تا بازی منتشر بشه و بخرنش , همه شون این کارو برای این می کنن که جز اولین کسایی باشن که بازی رو تجربه می کنن؟

simsbaz2
24-02-2008, 22:37
توجه...توجه... تو این سایت تمام سیمزها حتی free time هم به فروش میرسه. ایرانی هم هست.......

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

simsbaz2
24-02-2008, 22:55

عکسهایی از بازی سیمز 3 که قراره آپریل 2009 وارد بازار بشه.

sims232
25-02-2008, 02:07
simsbaz2 سلام دوست گلم فکر کنم در مورد سیمس 3 در مباحث خودش شرکت کنیم بهتر باشه بازم ممنون از عکسهاتون

Maggy_P
25-02-2008, 21:23
ممنون از عكس ها خيلي زيبا بودن

ولي اينجا تاپيك سيمز 2 هست لطفا كمي رعايت كنيد
ممنون

saiiddz
26-02-2008, 16:04
ممنون از عكس ها خيلي زيبا بودن

ولي اينجا تاپيك سيمز 2 هست لطفا كمي رعايت كنيد
ممنون
کاملآ درسته
اینم تاپیک مخصوص سیمز3
البته با تایید سم فیشر عزیز

frnsh
26-02-2008, 22:47
بیخیال...اینا به بازی چه ربطی داره؟
کرکر ها بازی رو سه سوت بعد از انتشار کرک می کنن میدن اینترنت تا ما دانلود کنیم کپی کنیم تو بازار پخش کنیم دعا به جونشون کنیم
خیال می کنی این همه آدم که شب تا صبح جلو مغازه ها صف می کشن تا بازی منتشر بشه و بخرنش , همه شون این کارو برای این می کنن که جز اولین کسایی باشن که بازی رو تجربه می کنن؟

شاید درست باشه. اما همه که نمیتونن اینترنت سریع داشته باشن.

عکسهایی از بازی سیمز 3 که قراره آپریل 2009 وارد بازار بشه.

خیلی باحال بود. :31:

amir2105
27-02-2008, 11:45

منظورم قسمتی از عکس هست که دور آن خط کشیدم و متن آن را درصورتی که واضح نیست برایتان می نویسم
you are trying to move out the whole family.
please use the move family tool in the neigborhood to move them out.
لطفا به صورت کامل توضیح دهید و در صورت امکان از عکس هم استفاده کنید

saiiddz
27-02-2008, 12:41

منظورم قسمتی از عکس هست که دور آن خط کشیدم و متن آن را درصورتی که واضح نیست برایتان می نویسم
منظورت واضح نیست
ولی فکر میکنم سیمز شما ازدواج کرده
اگه این طوره بگین توضیح میدم
در ضمن من اصلآ این بازی رو فعلآ نصب نکردم پس عکس نمیتونم بزارم

Maggy_P
27-02-2008, 14:52

خوب اين ميگه كه شما ميخوايد تمامي افراد خانواده رو از خونه خارج كني براي اين كار نبايد داخل خونه باشه:10:

axminster
28-02-2008, 21:16
سلام من چندتا سوال داشتم 1-من بازی سیمز2 اصلی را دارم و می خواهم سیمز فصلها را نصب کنم لطف کنید بگید دقیقا توی کدام فایل بریزمش(چون یکبار که این کار را کردم سیمز 2 هم دیگه نمی اومدالبته بگم که من بغیر از فصلها هیچ بسته مکمل دیگری ندارم) 2-وقتی سیمز فصلهارا بریزم یک بازی جدا از سیمز میشود یا باهم باز میشوند (چون همون باری که سیمز فصلها را ریختم ایکون سیمز2 تبدیل به سیمز فصلها شد گر چه اون هم کار نمیکرد 3-من الان یک مدته که سیمزبازی میکنم اگر سیمز فصلها را نصب کنم سیو های سیمز 2 پاک نمی شود؟

Maggy_P
29-02-2008, 09:59
سلام من چندتا سوال داشتم 1-من بازی سیمز2 اصلی را دارم و می خواهم سیمز فصلها را نصب کنم لطف کنید بگید دقیقا توی کدام فایل بریزمش(چون یکبار که این کار را کردم سیمز 2 هم دیگه نمی اومدالبته بگم که من بغیر از فصلها هیچ بسته مکمل دیگری ندارم) 2-وقتی سیمز فصلهارا بریزم یک بازی جدا از سیمز میشود یا باهم باز میشوند (چون همون باری که سیمز فصلها را ریختم ایکون سیمز2 تبدیل به سیمز فصلها شد گر چه اون هم کار نمیکرد 3-من الان یک مدته که سیمزبازی میکنم اگر سیمز فصلها را نصب کنم سیو های سیمز 2 پاک نمی شود؟

بعد از نصب سيمز فصل ها ديگه نبايد سيمز 2 رو باز كنيد بايد همون سيمز فصلها رو باز كنيد .:46:
با هم باز ميشن.
نه پاك نميشه.موفق باشي:10:

saiiddz
29-02-2008, 10:01
با سلام
جوابها
1-اولآ باید بگم سیمز 2 اصلی توی ایران وجود نداره و اگه کرک اصلیش رو هم خواستین توی صفحات قبل آدرسش رو گذاشتم.شما باید سیمز2 و بسته ی الحاقی فصلی رو در دو پوشه ی جدا از هم نصب کنید
2-باید بگم اگه در دو پوشه ی جدا از هم نصب کنید میتونید دو تا سیمز رو هم به صورت جدا از هم داشته باشید.
برای اینکه بازی بیاد باید کرک کپی کنید وگرنه بازی اجرا نمیشه.توجه داشته باشید که در بعضی مواقع که بسته ی الحاقی نصب میشود کرک سیمز 2 پاک میشود پس باید دوباه کپی کند
3-تا اونجا که من میدونم پاک نمیشه(البته امتحان کردم)
موفق باشی

amir2105
29-02-2008, 12:46
مرضیه جون بعد از اینکه همه سیمزها را ازخانه خارج کردم به چه صورتی محل سکونتشون تغییر بدم

amir2105
29-02-2008, 12:48
مرضیه جون بعد از اینکه آنها را از خانه خارج کردم به چه صورتی محل سکونتشون تغییر بدهم

saiiddz
29-02-2008, 13:02
مرضیه جون بعد از اینکه آنها را از خانه خارج کردم به چه صورتی محل سکونتشون تغییر بدهم
امیر جان
بعد از اینکه از خونه خارج کردی
خانواده رو با کلیک بردار و بعد بزار توی خونه ای که میخوای
در ضمن همان طور که گفتم با کامپیوتر هم میشه
دقت کن پست پشت سر هم نزاری
موفق باشی

luckehoura
29-02-2008, 17:28
سلام
می شه به این سوالای من جواب بدید؟:43:
1)می شه تو اپارتمانها زندگی کرد؟
2)من یه سیمزم تو university. چطوری اونو وارد seasen کنم؟
3)سیمز من موبایل می خواد باید از کجا بخرم؟

saiiddz
29-02-2008, 17:39
سلام
با سلام
1-آره
2-نمیدونم.بیشتر توضیح بده
3-از فروشگاه
موفق باشی

Maggy_P
29-02-2008, 17:49
سلام

ميشه اما نميتوني با يك خانواده ي ديگه باشي در واقع خانوادت نميتونه بيشتر از 8 نفر باشه:46:
بايد درسش ر كامل پاس كنه بعدش خودش وارد سيزن ميشه:10:
از فروشگاه يك قرفه ي كوچيك آبي رنگ هست كه از اونجا ميتوني موبايل و بازي هاي كامپيوتري دستي و MP3 player بخري. ولي از من ميشنوي نخر چون بدي اين موبايلها اينه كه خاموش نميشن و هميشه هم توي جيب سيمزت هستن و حتي وقتي كه ميخوابن اگه زنگ بخوره سيمزت بيدار ميشه من كه يه بار گرفتم سيمزه پدرم رو در آورد ديگه پشيمون شدم بديش هم اينه كه نميتوني بفروشيش!:2:

Mahdi_Co_1368
29-02-2008, 19:12
من نزدیک به 27 سی دی از بسته های the Sims 2 رو دارم ....... در این مورد سه سوال از شما عزیزان داشتم.....
1- هر کدام از این بسته ها دارای کرک مجزا هستند ، آیا من باید تک تک بسته های نصب شده رو کرک کنم ، یا نه .......و فقط کافیه آخرین بسته ( همونی که با اون میرم داخل بازی) رو کرک کنم؟؟!!
2- آیا تمامی کدهای تقلبی که در این تاپیک مطرح شد ، به همه ی بسته ها می خوره ؟؟
3- آیا باید این بسته ها رو بر حسب تاریخ انتشارشون نصب کنم.....( یعنی ، اول دانشگاه_دوم زندگی شبانه و.......و n ام Deluxe ) یا اینکه فرقی نمی کنه و جابجایی در نصب هر یک از این بسته ها تاثیری به روند بازی نداره؟؟

B O L O T
29-02-2008, 23:11
1- هر کدام از این بسته ها دارای کرک مجزا هستند ، آیا من باید تک تک بسته های نصب شده رو کرک کنم ، یا نه .......و فقط کافیه آخرین بسته ( همونی که با اون میرم داخل بازی) رو کرک کنم؟؟!!
3- آیا باید این بسته ها رو بر حسب تاریخ انتشارشون نصب کنم.....( یعنی ، اول دانشگاه_دوم زندگی شبانه و.......و n ام Deluxe ) یا اینکه فرقی نمی کنه و جابجایی در نصب هر یک از این بسته ها تاثیری به روند بازی نداره؟؟1.بله کرک مجزا دارن- ببین کدوم رو بازی میکنی کرک کن
2.تقریبا بعضی ها بله
3.بسته اولی همون سیمز 2 باید نصب باشه بعد هرکدوم از بسته ها رو میخواهی نصب کن یعنی ربطی به تاریخشون نداره

دقت کنید لطفا
ویرایش شد توسط خودم

maryj
01-03-2008, 05:14
سلام دوستان
من یه چند تا لباس خیلی قشنگ و جدید دارم هر کی می خواد بگه بذارم واسه دانلود .

Maggy_P
01-03-2008, 11:33
من نزدیک به 27 سی دی از بسته های the Sims 2 رو دارم ....... در این مورد سه سوال از شما عزیزان داشتم.....
3- آیا باید این بسته ها رو بر حسب تاریخ انتشارشون نصب کنم.....( یعنی ، اول دانشگاه_دوم زندگی شبانه و.......و n ام Deluxe ) یا اینکه فرقی نمی کنه و جابجایی در نصب هر یک از این بسته ها تاثیری به روند بازی نداره؟؟

فقط آخريه
آره همشون
نه ميتوني به ترتيب نصب نكنيموفق باشي:10:

saiiddz
01-03-2008, 12:53
سلام دوستان
من یه چند تا لباس خیلی قشنگ و جدید دارم هر کی می خواد بگه بذارم واسه دانلود .
حتمآ بزار
treason_boys
01-03-2008, 12:58
سلام من تازه كارم من سيمزمو زن دادم نمي دونم چه جوري بچه دارش كنم؟

saiiddz
01-03-2008, 13:02
با سلام
اول ورود شما به پی سی رو تبریک میگم
دو راه داره
یکی اینکه ازدواج کنی و دومی از اونجا که سیمز و درست کردی میشه
موفق باشی

Maggy_P
01-03-2008, 14:07
وقتي هر دو نفرشون روي تخت دراز كشيده بودن با يكيشون روي اون يكي كليك كن كلمه ي try for baby رو بزن:10: بعدش يك آهنگي ميزنه اگه اون آهنگو نزد دوباره انجام بده:46:

maryj
01-03-2008, 16:45
این هم لینک لباس و مدل مو
این ها رو باید در مسیر C:\Documents and Settings\adminestrator\My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads بریزید . می خواستم خیلی بیشتر بذارم ولی نمی دونم می شه فایلها رو همگی با هم انتخاب و آپلود کرد ؟

luckehoura
01-03-2008, 17:20
سلام.
1)می شه تو آپارتمان زندگی کرد؟
2)بعضی از لوازم عکس ندارن باید چیکار کنم که عکساشون بیاد؟
3)چطوری می شه با ماشین رفت سر کار؟
4)سیمز من تو university .و می خوام به seasen منتقلش کنم باید چیکار کنم؟
5)از کجا باید برای سیمزم موبایل بخرم؟

saiiddz
01-03-2008, 17:29
این هم لینک لباس و مدل مو
این ها رو باید در مسیر C:\Documents and Settings\adminestrator\My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads بریزید . می خواستم خیلی بیشتر بذارم ولی نمی دونم می شه فایلها رو همگی با هم انتخاب و آپلود کرد ؟

عیبی نداره
saiiddz
01-03-2008, 17:30
سلام.
بهتره یه نگاهی هم به صفحه ی پیش بندازی

treason_boys
02-03-2008, 04:20
با سلام
اول ورود شما به پی سی رو تبریک میگم
دو راه داره
یکی اینکه ازدواج کنی و دومی از اونجا که سیمز و درست کردی میشه
موفق باشی

اول خیلی ممنون saiiddz ....
بعد من یه چند روزی میشه سیمزمو زن دادم ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاد...
باید کار خاصی بکنم؟؟؟؟:31: :20:

saiiddz
02-03-2008, 13:26
اول خیلی ممنون saiiddz ....
بعد من یه چند روزی میشه سیمزمو زن دادم ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاد...
باید کار خاصی بکنم؟؟؟؟:31: :20:
باید با یک سیمز جوان پسر دوست بشی و بعد انقدر صمیمی بشی تا با هم ازدواج کنن و بعد همونطور که مگی عزیز گفت روی تخت ریلکسشون کن وبعد .....
اگه سوال دیگه ای هم بود در خدمتم
موفق باشی

amir3852
02-03-2008, 14:02
CD key ندارم بگين چيه؟

saiiddz
02-03-2008, 14:45
CD key ندارم بگين چيه؟
کدوم نسخه
بگو تا جواب بدیم

Maggy_P
02-03-2008, 14:51
سلام.
شما همين سوالات رو توي صفحات قبلي پرسيده بوديد:46:

frnsh
02-03-2008, 20:54
CD key ندارم بگين چيه؟

مال خود سیمز یا یه ورژنی؟
مال خودش اینه:

THA2-Z3FK-OR1A-3HZ4-2WUS

در مورد ورژنها در خدمتیم.

end_of_world
02-03-2008, 22:05
دوستان اين بازي Sims تا چه نسخه اي اومده ؟

treason_boys
02-03-2008, 23:06
دوستان اين بازي Sims تا چه نسخه اي اومده ؟

شماره 3 قراره سال دیگه بیاد

Maggy_P
03-03-2008, 18:02
البته هر نسخش كلي پك داره در واقع حدودا هر نسخش 5 سال طول ميكشه و براي هر نسخه 10 .. 12 تا پك مياد

Mahdi_Co_1368
03-03-2008, 18:26
جناب Maggy_P و B O L O T از شما به خاطر جواب های کامل متشکرم

frnsh
03-03-2008, 20:48
اون دوستی که کد میخواست رفت؟
کدوم ورژن رو میخواست؟

roxana72
04-03-2008, 13:51
سلام ميشه sims castaway رو دانلود كنم ؟ اگه آره از كجا ؟

B O L O T
05-03-2008, 19:21
یه گلی بود ادم میخورد نحوه درست کردنش رو بگید
و چطوری یکی مرده زندش کنیم

milad_Z
05-03-2008, 19:23
فکر کنم تو تاپیک دانلود بازی تازه گذاشته بودنش

milad_Z
05-03-2008, 19:24

فکر کنم تو تاپیک دانلود بازی تازه گذاشته بودنش

ای بابا چرا اینجوری شد...اشتباه فرستادم....
بلدم نیستم پستمو پاک کنم

B O L O T
05-03-2008, 19:28
ای بابا چرا اینجوری شد...اشتباه فرستادم....
بلدم نیستم پستمو پاک کنم

روی این کلیک کن صبر کن ولی نمیتونی پاک کنی وفقط ویرایش

saiiddz
06-03-2008, 15:18

شما یه سرچ توی صفحات قبل کنید
حتمآ پیدا میکنی
موفق باشی

frnsh
06-03-2008, 18:48
روی این کلیک کن صبر کن ولی نمیتونی پاک کنی وفقط ویرایش

انگار خودشون ویرایش کرده. چون پایین نوشتش یه چیزایی که مخصوص ویرایشه نوشته. میگن که نمیتونه پاکش کنه.
راستی مدیران فقط میتونن پاک کنن دیگه؟
یه چیزی بگم که اسپم نباشه حرفم:31::
میگم این سیمز 2 روی هم رفته چند تا پک داره؟ و اینکه سیمز 3 کی میاد؟:31:

saiiddz
06-03-2008, 19:07
انگار خودشون ویرایش کرده. چون پایین نوشتش یه چیزایی که مخصوص ویرایشه نوشته. میگن که نمیتونه پاکش کنه.
راستی مدیران فقط میتونن پاک کنن دیگه؟
یه چیزی بگم که اسپم نباشه حرفم:31::
میگم این سیمز 2 روی هم رفته چند تا پک داره؟ و اینکه سیمز 3 کی میاد؟:31:
تاپیک سیمز 3

Maggy_P
06-03-2008, 20:56
نه اين نسخه فقط براي كنسول اومده و براي pc نيست:10:

B O L O T
07-03-2008, 00:11
این simpe
چیه ورژنه خواصی از بازیه

vahid_vaezinia
07-03-2008, 00:20
من تو مشهد هرچي گشتم نسخه night life رو پيدا نكردم فقط pets بود

vahid_vaezinia
07-03-2008, 00:32
:13:كسي دانلود night life رو نداره؟

*Necromancer
07-03-2008, 00:43
من دارم صب کن

*Necromancer
07-03-2008, 00:45
حجم : 1,283.26 MB
پسورد :
کد:

کد:

saiiddz
07-03-2008, 10:25
این simpe
چیه ورژنه خواصی از بازیه
یه برنامه یا همون نرم افزار هست برای ایجاد تغییر و یا ساخت لباس و...

saiiddz
07-03-2008, 10:27
من تو مشهد هرچي گشتم نسخه night life رو پيدا نكردم فقط pets بود

فکر نمیکنم بتونی دانلود کنی ولی میتونی از اینترنت بخری
نمیدونم شاید توی پی سی هم باشه

Oracle_Eldorado
07-03-2008, 10:56
دوست من میتونی اینجا درخواست بدی :

100% توی اینترنت هست .

saiiddz
07-03-2008, 11:06
دوست من میتونی اینجا درخواست بدی :

100% توی اینترنت هست .
بله کاملا درسته
توی اینترنت هست

Maggy_P
07-03-2008, 12:28
دانلود نسخه هاي سيمز اينجا:

لطفا هر كس خواست نسخه هاي سيمز رو دانلود كنه توي تاپيك بالا درخواست كنه ممنون:10:

saiiddz
07-03-2008, 14:29
دانلود نسخه هاي سيمز اينجا:

لطفا هر كس خواست نسخه هاي سيمز رو دانلود كنه توي تاپيك بالا درخواست كنه ممنون:10:
مگی عزیز چند بار لینک رو گذاشته
فقط کافیه به صفحات قبل نگاه کنید

vahid_vaezinia
07-03-2008, 23:25
بابا قبوله فهميدم بحث نكنيد همه چيز رو به هم ريختيد

saiiddz
08-03-2008, 09:01
بابا قبوله فهميدم بحث نكنيد همه چيز رو به هم ريختيد
لطفآ خودتون هم رعایت کنید
همین پستی که گذاشتید اسپمه و هیچ ارتباطی به بازی سیمز نداره

vahid_vaezinia
08-03-2008, 14:49
لطفآ خودتون هم رعایت کنید
همین پستی که گذاشتید اسپمه و هیچ ارتباطی به بازی سیمز نداره
قبوله:20:
براي خريدن ماشين تو سيمز 2 بايد كدوم نسخه رو نصب كرد؟

saiiddz
08-03-2008, 16:51
قبوله:20:
براي خريدن ماشين تو سيمز 2 بايد كدوم نسخه رو نصب كرد؟
توی بیشترشون میشه ولی ماشین های کاستاوی بهتره
اگه خریدی بگو یه لامبورژینی واست میزارم
حال کنی

frnsh
08-03-2008, 19:42
یکی جواب منو بده که سیمز 2 چندتا پک داره؟
ممنون میشم به خدا :)

havas_1980
08-03-2008, 19:50
یکی جواب منو بده که سیمز 2 چندتا پک داره؟
ممنون میشم به خدا

نسخه های تکمیلی The Sims 2 به ترتیب انتشار:

The Sims 2: University
The Sims 2: Nightlife
The Sims 2: Open for Business
The Sims 2: Pets
The Sims 2: Seasons
The Sims 2: Bon Voyage
The Sims 2: FreeTime

saiiddz
09-03-2008, 13:09

هوس جان تشکر
ولی اینا همش نیستن
فکر میکنم توی صفحات قبل باشه

Maggy_P
09-03-2008, 13:38

بعضيها رو جا گذاشتيد كه من كاملشون كردم:

the sims 2 : Family Fun stuff
The Sims™ 2 Celebration! Stuff
The Sims 2 Glamour Life Stuff
The Sims 2 Kitchen & Bath Interior Design Stuff Pack
The Sims 2 H&M® Fashion Stuff Pack
The Sims 2 Teen Style Stuff Pack

vitamin2002
09-03-2008, 13:49
بعضيها رو جا گذاشتيد كه من كاملشون كردم:

the sims 2 : Family Fun stuff
The Sims™ 2 Celebration! Stuff
The Sims 2 Glamour Life Stuff
The Sims 2 Kitchen & Bath Interior Design Stuff Pack
The Sims 2 H&M® Fashion Stuff Pack
The Sims 2 Teen Style Stuff Pack

انگار تو هم اشتباه کردی چون The Sims 2 Kitchen & Bath Interior Design Stuff Pack
هنوز در نیامده است

vitamin2002
09-03-2008, 14:08
نسخه های تکمیلی The Sims 2 به ترتیب انتشار :
The Sims 2: orginal Release Date: Sep 14, 2004
The Sims 2: University Release Date: Feb 28, 2005
The Sims 2: Nightlife Release Date: Sep 13, 2005
The Sims 2: Open for Business Release Date: Feb 28, 2006
the sims 2 : Family Fun stuff Release Date: Apr 11, 2006
The Sims 2 Glamour Life Stuff Release Date: Aug 28, 2006
The Sims 2: Pets Release Date: Oct 17, 2006
The Sims 2: Seasons Release Date: Feb 27, 2007
The Sims™ 2 Celebration! Stuff Release Date: Apr 3, 2007
The Sims 2 H&M® Fashion Stuff Pack Release Date: Jun 5, 2007
The Sims 2: Bon Voyage Release Date: Sep 4, 2007
The Sims 2 Teen Style Stuff Pack Release Date: Nov 6, 2007
The Sims 2: FreeTime Release Date: Feb 26, 2008
The Sims 2 Kitchen & Bath Interior Design Stuff Pack Release Date: Apr 18, 2008
که پک آخری انتشار نیافته است
منبع

saiiddz
09-03-2008, 14:48
نسخه های تکمیلی The Sims 2 به ترتیب انتشار :
The Sims 2: orginal Release Date: Sep 14, 2004
The Sims 2: University Release Date: Feb 28, 2005
The Sims 2: Nightlife Release Date: Sep 13, 2005
The Sims 2: Open for Business Release Date: Feb 28, 2006
the sims 2 : Family Fun stuff Release Date: Apr 11, 2006
The Sims 2 Glamour Life Stuff Release Date: Aug 28, 2006
The Sims 2: Pets Release Date: Oct 17, 2006
The Sims 2: Seasons Release Date: Feb 27, 2007
The Sims™ 2 Celebration! Stuff Release Date: Apr 3, 2007
The Sims 2 H&M® Fashion Stuff Pack Release Date: Jun 5, 2007
The Sims 2: Bon Voyage Release Date: Sep 4, 2007
The Sims 2 Teen Style Stuff Pack Release Date: Nov 6, 2007
The Sims 2: FreeTime Release Date: Feb 26, 2008
The Sims 2 Kitchen & Bath Interior Design Stuff Pack Release Date: Apr 18, 2008
که پک آخری انتشار نیافته است
منبع

این دیگه درسته

آریان
09-03-2008, 17:07
خب چی کار کنم حالا که دی وی دی دارم برای همون مشکل no pic.بابا یکی به دادم برسه من که نمی تونم روی سی دی عادی رایتش کنم الان سه ماهه که درگیرم وهیچ کس هم نتونسته مشکلمو حل کنه!!!!

saiiddz
09-03-2008, 17:13
خب چی کار کنم حالا که دی وی دی دارم برای همون مشکل no pic.بابا یکی به دادم برسه من که نمی تونم روی سی دی عادی رایتش کنم الان سه ماهه که درگیرم وهیچ کس هم نتونسته مشکلمو حل کنه!!!!
no pic یعنی چی؟
بیشتر توضیح بده

آریان
09-03-2008, 17:37
بابا قبلا که توضیح دادم تو بازی SIMS2UNIVERSITY بعضی از وسایل NO PIC داره رویش.تو دستورالعمل نصب بازی نوشته که باید اول بازی رو نصب کنم و بعد کرکشو بعدم نرم افزار DEAMON TOOL.من همه کارا رو درست انجام می دم اما بازم این بازی مشکل داره یعنی بعضی وسایل ان نامریی هستند و نمیان.اصلا می شه اگر نمی دونین که چطور این مشکل حل می شه برام طریقه ی ریختن این بازی رو وقتی روی دی وی دی هست بگین.ممنون.

saiiddz
09-03-2008, 17:49
بابا قبلا که توضیح دادم تو بازی SIMS2UNIVERSITY بعضی از وسایل NO PIC داره رویش.تو دستورالعمل نصب بازی نوشته که باید اول بازی رو نصب کنم و بعد کرکشو بعدم نرم افزار DEAMON TOOL.من همه کارا رو درست انجام می دم اما بازم این بازی مشکل داره یعنی بعضی وسایل ان نامریی هستند و نمیان.اصلا می شه اگر نمی دونین که چطور این مشکل حل می شه برام طریقه ی ریختن این بازی رو وقتی روی دی وی دی هست بگین.ممنون.
بعضی از وسایل اینطوری هستن
شاید هم پول نداری
باید بایه دی وی دی رام و به کمک یک نرم افزار ازش ایمیج بگیری
بعد با اون نرم افزار deamon tool از ایمیج استفاده کنی

Maggy_P
09-03-2008, 18:42
نه يك بار چنين مشكلي براي منم پيش اومده بود ولي يك وسيله بيشتر نبود ولي وقتي كه ويندوزم رو عوض كردم درست شد:46:

XYZ2007
09-03-2008, 20:02
سلام دوستان

ببخشيد كه اين مشكل رو اينجا مطرح ميكنم . من دو تا DVD گرفتم كه بيشتر دسيمز و داره ولي يه مشكل دارم
و اونم اينه كه وقتي دسيمز دانشگاه رو نصب ميكنم بعد از اجرا به داخل بازي وارد ميشه ولي بعد از چند دقيقه يه Error ميده و با كليك بر روي OK از بازي خارج ميشه ..

اگه ميشه منو راهنمايي كنيد ...
يا فايل mds سالم اين قسمت از دسيمز( دانشگاه) رو برام بذاريد

متشكرم...

saiiddz
10-03-2008, 12:52
سلام دوستان

ببخشيد كه اين مشكل رو اينجا مطرح ميكنم . من دو تا DVD گرفتم كه بيشتر دسيمز و داره ولي يه مشكل دارم
و اونم اينه كه وقتي دسيمز دانشگاه رو نصب ميكنم بعد از اجرا به داخل بازي وارد ميشه ولي بعد از چند دقيقه يه Error ميده و با كليك بر روي OK از بازي خارج ميشه ..

اگه ميشه منو راهنمايي كنيد ...
يا فايل mds سالم اين قسمت از دسيمز( دانشگاه) رو برام بذاريد

متشكرم...
با سلام
عزیزم شما باید کرک کپی کنی
اگه کرکت مشکل داره بگو لینکش رو میزاریم
موفق باشی