PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Sims 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

toodi
29-12-2007, 19:41
من هستم ولي كيه كه گوش كنه!:19:

من به عنوان خوشکل کننده هستم :27:

Maggy_P
29-12-2007, 20:29
من به عنوان خوشکل کننده هستم :27:
امر ديگه اي نيست؟!:21:
كس ديگه اي نبود خونه هايي رو كه ساخته بزاره؟
:19::19::19::19::19:

amin2000
30-12-2007, 07:20
كدوم كركش رو ميخواي سيمز خيلي كرك داره:10:؟

سیمز2
برای ساختن خونه:19:
مگه چند نوع کرک داریم؟
متشکر:11:

toodi
30-12-2007, 13:38
خوب باعث خوشحالی هست که دو عضو فعال این تاپیک قسط همکاری دارن و من هم از این امر خوشحالم
خوب لطفا تمام کار هایی که بلدین انجام بدین و برام شرح بدین تا از شما حداکثر استفاده صورت بگیرد
حد اکثر وقتی که می تونید برای این کار بگذارید رو هم ذکر کنید

آقا روی کارای برنامه و... روی من یکی حساب نکنینا...من فقط برای دیزاین هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امر ديگه اي نيست؟!:21:
كس ديگه اي نبود خونه هايي رو كه ساخته بزاره؟
:19::19::19::19::19:

بچه نمیخوام مثال نصف صفحه رو عکس Aeris بزارم که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو ببین من چ نظری دارم بعددددددددددد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانوم معلم من چوکا کنم خونهه رو؟آپلود نمیشه دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لفطا یک موضوع دیگه بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیمز2
برای ساختن خونه:19:
مگه چند نوع کرک داریم؟
متشکر:11:

به نظر من کرک دانلود نکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برو یکی از ورژن های سیمز چمیدونم مثلا مثل نسخه کریسمس رو بگیر بعد هم قسمت خونه سازیت درست میشه هم اینکه بازی برات جذاب تر نو تر با امکانات جدید تر میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin2000
30-12-2007, 19:00
جدید ترین یا بهتر بگم بهترین سیمس کدومه؟

بعد هم چرا سیمس ها نمیتونن بیرون از خونه قدم بزنن ؟؟

از تودی و خانم معلم متشکر:11:

Amin_0913
30-12-2007, 22:34
سلام
من سیمز 2 (The Sims 2) را دارم
میخوام بدونم چطور میشه روی یه زمین برهوت خونه ساخت؟
یا مثلا طبقه دوم سوم اضافه کرد
کلا بنایی کرد

BLACK-BLACK
31-12-2007, 10:08
از دوستانی که تو این تاپیک سر میزنند کسی ادرس چند تا سایت داره که بتونیم از اون سایتها برای سیمز لباس و وسایل وماشین واین چیزا دانلود کنیم

BLACK-BLACK
31-12-2007, 10:13
سلام
کلا بنایی کرد

تو سیمز 2 تا 5 طبقه هم میشه اضافه کرد فقط کافیه برید به طبقه بالا (با استفاده از کلید Home یا Pageup) بعد هم از قسمت ساخت وساز برید دیوار میوارارو بسازید.همانند سیمز 1 میباشد سیمز 1 که حتما بازی کرده اید؟
البته برخی از نسخه های سیمز 1 در قسمت ساخت وساز مشکل دارند.که باید یا patch انرا نصب کنید یا یک نسخه مکمل جدیدتر را روی ان نصب کنید

Maggy_P
31-12-2007, 10:16
از دوستانی که تو این تاپیک سر میزنند کسی ادرس چند تا سایت داره که بتونیم از اون سایتها برای سیمز لباس و وسایل وماشین واین چیزا دانلود کنیم

خيلي سايت هست برو توي اين سايت خيلي باحاله همه چيز داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Maggy_P
31-12-2007, 10:17
سلام
کلا بنایی کرد
احتمالا كركش رو نداري كه نميتوني خونه بسازي
به قول پگاه برو يكي از پك هاي سيمز رو دانلود كن كارت راه ميوفته:10:

Amin_0913
31-12-2007, 10:23
تو سیمز 2 تا 5 طبقه هم میشه اضافه کرد فقط کافیه برید به طبقه بالا (با استفاده از کلید Home یا Pageup) بعد هم از قسمت ساخت وساز برید دیوار میوارارو بسازید.همانند سیمز 1 میباشد سیمز 1 که حتما بازی کرده اید؟
البته برخی از نسخه های سیمز 1 در قسمت ساخت وساز مشکل دارند.که باید یا patch انرا نصب کنید یا یک نسخه مکمل جدیدتر را روی ان نصب کنید
از همه تشکر میکنم

toodi
31-12-2007, 10:32
به قول پگاه برو يكي از پك هاي سيمز رو دانلود كن كارت راه ميوفته:10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانم معلم مشق نمیدین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مردیم از بیکاری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فردا هم که امتحان عربی داریم.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin_0913
31-12-2007, 10:37
من چند تا سوال دارم

1-من یه سری لباس و مدل مو و غیره دانلود کردم چه شکلی میتونم اونا رو بذارم توی بازی؟
2- پکهای این سیمز رو از کجا میشه دانلود کرد؟

Maggy_P
31-12-2007, 10:43
من چند تا سوال دارم

1-من یه سری لباس و مدل مو و غیره دانلود کردم چه شکلی میتونم اونا رو بذارم توی بازی؟
2- پکهای این سیمز رو از کجا میشه دانلود کرد؟

برو به اين آدرس My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads
از سايت خود سيمز 2

Maggy_P
31-12-2007, 10:48
خانم معلم مشق نمیدین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مردیم از بیکاری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فردا هم که امتحان عربی داریم.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب تو كه ماشالله بيكار نيستي .......:21:
برو عربيتو بخون بچه!:27:
ولي بزار .......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يدونه خونه بساز تقريبا بزرگ با پاركينگ و ماشين
وقتي هم تموم شد عكساشو بزار
لازم نكرده فيلماشو بزاري
كشتي منو با اون فيلمه!
بدو ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
31-12-2007, 10:53
خوب تو كه ماشالله بيكار نيستي .......:21:
برو عربيتو بخون بچه!:27:
ولي بزار .......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يدونه خونه بساز تقريبا بزرگ با پاركينگ و ماشين
وقتي هم تموم شد عكساشو بزار
لازم نكرده فيلماشو بزاري
كشتي منو با اون فيلمه!
بدو ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عربی رو سننه بلدم...یک هذا هذه و ذلک و تلک مگه کاری داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه نه یک مشق دیگه...من مگه هارد اضافی دارم؟ فعلا فلدر 60 gb درحال تموم شدن هس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک مشخ دیگه زود تند سریع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin_0913
31-12-2007, 10:58
برو به اين آدرس My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads
از سايت خود سيمز 2

بازم ممنون

Maggy_P
31-12-2007, 11:02
بازم ممنون

Maggy_P
31-12-2007, 11:04
عربی رو سننه بلدم...یک هذا هذه و ذلک و تلک مگه کاری داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه نه یک مشق دیگه...من مگه هارد اضافی دارم؟ فعلا فلدر 60 gb درحال تموم شدن هس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک مشخ دیگه زود تند سریع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بيخود مگه دل بخواهيه!!:21:
اگه اينو انجام نديد بايد يه لباس درست كني از همون روشهايي كه من براتون درس دادم (اين درسه رو نميگم همون قبليا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Amin_0913
31-12-2007, 11:04

این کرک رو از کجا پیدا کنم

Maggy_P
31-12-2007, 11:06
این کرک رو از کجا پیدا کنم
تمامي كرك ها رو داره
برو اينجا:

toodi
31-12-2007, 11:09
بيخود مگه دل بخواهيه!!:21:
اگه اينو انجام نديد بايد يه لباس درست كني از همون روشهايي كه من براتون درس دادم (اين درسه رو نميگم همون قبليا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

جانم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نه نه یک چیز درست حسابی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آها خانوم معلم سوال طرح کن همه بیایم امتحان بدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PLZ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
31-12-2007, 11:14
سلام
یک رمز برای پیر نشدن سیمز ها میخواستم
در ضمن من کرک اصلی سیمز 2 با قابلیت خانه سازی رو دارم
بای

saiiddz
31-12-2007, 11:15
سلام
بای:20:

Maggy_P
31-12-2007, 11:22
سلام
بای

aging -on:Turn On Agingaging -off:Turn Off Aging

toodi
31-12-2007, 11:38

خب مرضیه یک کدم بده که غذا و ... نخواد دیگه...همین جوری پیش بره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
31-12-2007, 11:42
لطفآ اگه ممکنه یک جور تایپ کنید که بفهمم.مثلآ زیر هم
متشکرم

Amin_0913
31-12-2007, 19:30
سلام
بای
اگه میشه کرکشو برای من میذاری

amin2000
31-12-2007, 19:52
سلام
به یه امین پیدا شد بیا من کرک رو پیدا کردم

Amin_0913
31-12-2007, 22:23
سلام
به یه امین پیدا شد بیا من کرک رو پیدا کردم

دستت درد نکنه اقا امین
زحمت کشیدی

Maggy_P
01-01-2008, 10:21
خب مرضیه یک کدم بده که غذا و ... نخواد دیگه...همین جوری پیش بره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
maxmotives

لطفآ اگه ممکنه یک جور تایپ کنید که بفهمم.مثلآ زیر هم
متشکرم
شرمنده كه اونطوري شد اينم از رمز:
اونايي كه پررنگتر هستن همون رمزه :10:
aging -on:Turn On Aging

aging -off:Turn Off Aging

saiiddz
01-01-2008, 10:48
maxmotives

سلام
دستت درد نکنه maggy جان
متشکرم

Maggy_P
01-01-2008, 10:50
سلام
دستت درد نکنه maggy جان
متشکرم
خواهش ميشه :10:

saiiddz
01-01-2008, 10:56
ببخشید که اینهمه بهت زحمت میدم
اگه ممکنه یه لینک برای دانلود بسته ی الحاقی دانشگاهی بزار
متشکرم

Maggy_P
01-01-2008, 11:09
ببخشید که اینهمه بهت زحمت میدم
اگه ممکنه یه لینک برای دانلود بسته ی الحاقی دانشگاهی بزار
متشکرم
برو اينجا:

saiiddz
01-01-2008, 11:11
برو اينجا:

بازم متشکرم

toodi
01-01-2008, 11:45
maxmotives

اینو که قبلا هم داده بودی کار نکرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لفطا یکی دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
01-01-2008, 12:25
maxmotives

سلام
این رمز کار نکرد:41:

saiiddz
01-01-2008, 12:26
این رمزها کار نکرد:41:

toodi
01-01-2008, 13:40
این رمزها کار نکرد:41:

آره مرضیه اینا کار نکرد چوکا کنیم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_metal_357
01-01-2008, 15:11
دليل كار نكردنش به خاطر سيمز فاميلي هست

Maggy_P
01-01-2008, 16:37
آره مرضیه اینا کار نکرد چوکا کنیم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بريد با اين حال كنيد :5::
ترينر براي سيمز:21::5::5:

toodi
01-01-2008, 16:45
بريد با اين حال كنيد :5::
ترينر براي سيمز:21::5::5:

منم موخوام...الان برم ببینم چیسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی امتحان ترم نمیگیری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
01-01-2008, 16:48
منم موخوام...الان برم ببینم چیسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی امتحان ترم نمیگیری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امتحان ترم رو كه بهت گفتم خونه سازي يا لباس!:21:
وگرنه صفر!
تا حالا ترينر براي سيمز نديده بودم وقتي پيداش كردم داشتم شاخ در مياوردم!:18:

toodi
01-01-2008, 16:51
وگرنه صفر!

نه نه یک چیز دیگه یک چیز دیگه... :19:
سوال طرح کن ما جواب بدیم باشه؟:40::40:

Maggy_P
01-01-2008, 22:29
نه نه یک چیز دیگه یک چیز دیگه... :19:
سوال طرح کن ما جواب بدیم باشه؟:40::40:
نخير اصلا بيخيال امتحان شر درست ميشه:10:
هر كس عشقش كشيد خونه بزاره:40:
شماها همه بي بخاريد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم ميزارم اصلا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
02-01-2008, 11:45
نخير اصلا بيخيال امتحان شر درست ميشه:10:
هر كس عشقش كشيد خونه بزاره:40:
شماها همه بي بخاريد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم ميزارم اصلا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما که فعلا سعیمون رو داریم میکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانوم معلم طرح خودت بده بینم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
04-01-2008, 10:47
وگرنه صفر!
سلام
ببینم موضوع امتحان چیه!؟
میدونم جاش اینجا نیست ولی یک منبع برای کرک بازی prance of persia t2t میخواستم
البته منو ببخشید که اینج مطرح کردم.مجبور شدم:37:
لطفآ جواب بدین وگرنه گریه میکنم:19:
بای:28:

*Necromancer
05-01-2008, 02:46
:4:باز لای جیر رو نابودش کن:4:

باز لایت یر منظورته؟
buzz light year

toodi
05-01-2008, 12:21
باز لایت یر منظورته؟
buzz light year

کمی تا قسمتی ابری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- - -
خانوم معلم من فوتوشاپ یخدی نه چی میگم من که ترکی بلد نیستم من فوتوشاپم خبار شده تا درست بشه یکدنه لباس درست کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
05-01-2008, 12:25
اينم از خونه اي كه من ساختم::8:

Maggy_P
05-01-2008, 12:30

toodi
05-01-2008, 12:37
باز لایت یر منظورته؟
buzz light year

کمی تا قسمتی ابری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- - -
خانوم معلم من فوتوشاپ یخدی نه چی میگم من که ترکی بلد نیستم من فوتوشاپم خبار شده تا درست بشه یکدنه لباس درست کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
05-01-2008, 14:34
- - -
هر جور عشقته !:31:
نظر ندادين چطور بود خونه؟:13:

راستي در مورد هيچ بازي ديگه اي به جز سيمز اينجا بحث نميشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
06-01-2008, 07:56

راستي در مورد هيچ بازي ديگه اي به جز سيمز اينجا بحث نميشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:40: :40:
خانوم معلم من تا پست دادم دیدم که پست قبلیش پست شماس گفتم که دیگه اسپم ندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی قشنگ بودا همون جوری که توی یاهو گفتم دهنم کفید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانوم معلم یک عدد لینک دانلود... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
06-01-2008, 12:39
:40: :40:
خانوم معلم من تا پست دادم دیدم که پست قبلیش پست شماس گفتم که دیگه اسپم ندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی قشنگ بودا همون جوری که توی یاهو گفتم دهنم کفید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانوم معلم یک عدد لینک دانلود... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلودش با خانوادشه اگه ميخواي براتون آپلود ميكنم :10:

Niloofarak
07-01-2008, 20:19
خونه خوبیه باید خیلی روش کار کرده باشی چون هندسه جالبی داره!

Maggy_P
07-01-2008, 22:11
خونه خوبیه باید خیلی روش کار کرده باشی چون هندسه جالبی داره!
آره اما نه خيلي :10:
بقيه نميخوان خونه هاشونو بزارن؟:18:
منو بگو با كيا اومدم سيزده به در! ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

becareful
08-01-2008, 00:04

این بازی هم باهاله کسایی که از سیمز خوششون میاد از اینم باید خوششون بیاد گوگور مگور یه: viva pinata ساخت ماکروسافت گیمز و بازی فانتزی هست و مثل سیمز اولش یه زمین بهتون میده...

sims232
08-01-2008, 07:52
سلام بچه ها من حمیدرضا هستم 25ساله اومدم تا تمام اطلاعات خودم رو در مورد این بازی در اختیار شما بگزارم
راستش کار من طراحی سه بعدی است ولی دوست دارم در تاپیک های شما فعالیت کنم پس سوال هاتون رو بپرسی البته با اجازه مسعول تایپک که خوشحال میشم نام خودشون رو به من بگن

sims232
08-01-2008, 07:57
و سعی کنید تا جمعه هفته اینده ایمل های خودتون رو بزاری تا شنبه همه یک کنفرانس در مورد این بازی تشکیل بدیم

sims232
08-01-2008, 08:06
در زمن همون جور که گفته شده سیمس 3 در راه است ولی از الان بگم که سیستم هتون رو فول کنید چون از گرافیک بالایی بر خوردار است تا فردا چند عکس زیا از محیط این بازی برای شما میگزارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]

sims232
08-01-2008, 08:06

saiiddz
08-01-2008, 09:25

سلام
maggy جان این خونه عالیه
اگه خودت ساختی باید بهت آفرین بگم:12:
بای

saiiddz
08-01-2008, 09:30
maggy نگفتی موضوع امتحان چیه؟
:23::23::23::23::23:

Maggy_P
08-01-2008, 10:02
سلام
maggy جان این خونه عالیه
اگه خودت ساختی باید بهت آفرین بگم:12:
بای
پس كي ساخته؟:31:
مگه من هزار دفعه نگفتم موضوع امتحان يا ساخت لباسه يا ساخت خونه هر كدوم كه راحتيد :10:

Maggy_P
08-01-2008, 10:17
سلام بچه ها من حمیدرضا هستم 25ساله اومدم تا تمام اطلاعات خودم رو در مورد این بازی در اختیار شما بگزارم
راستش کار من طراحی سه بعدی است ولی دوست دارم در تاپیک های شما فعالیت کنم پس سوال هاتون رو بپرسی البته با اجازه مسعول تایپک که خوشحال میشم نام خودشون رو به من بگن
تاپيك سيمز 2 اينجاست:

در ضمن لطفا در مورد سيمز 3 توي تاپيك بالا بحث نشه چون اين تاپيك در مورد سيمز 2 هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر هم خيلي علاقمند هستيد در مورد سيمز 3 بحث كنيد در قسمت اخبار و رمز بازيها تاپيكي به نام سيمز 3 باز كنيد و اطلاعاتتون رو در مورد اين بازي اونجا مطرح كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون:10:

frnsh
08-01-2008, 15:22
man bad az omri oomadam ama ba computere taze doros shode. nemidoonam chera farsim moshkel dare. sorry ke daram intori minevisam. maggy joon mikhay emtehan begiri tooye emtahana????:31:
age too in modat ke naboodam dars dade shode begid be man ke donbalesh begardam tooye in ye alame safhe:19:

Maggy_P
08-01-2008, 16:14
man bad az omri oomadam ama ba computere taze doros shode. nemidoonam chera farsim moshkel dare. sorry ke daram intori minevisam. maggy joon mikhay emtehan begiri tooye emtahana????:31:
age too in modat ke naboodam dars dade shode begid be man ke donbalesh begardam tooye in ye alame safhe:19:
نه عزيز من درس ندادم
منظورم خونه سازي بود :10:

Mahdi_Co_1368
08-01-2008, 18:41
1-چه جوری میشه عروسی راه انداخت(خواستگاری کردن رو بلدم)
2-در the sims 2 : pets چه جوری میشه طوطی انتخاب کرد
3-آیا راهی برای به هم ترکیب کردن پک های اصلی بازی (به غیر از stuff ها) هست. مثلا در عین حال که به دانشگاه می روم به پارتی های nightLife نیز بروم...!!یا مثلا با یک کاراکتر هم بتونم در open for business کار کنم و هم در پارتی های شبانه بروم
4-آیا سایتی در اینترنت هست که بشه از اونجا آیتم های گوناگونی از بازی the sims 2 دانلود کرد.یا رنگ های ترکیبی و کاغذ دیواری و غیره در اختیار ما بزاره یا خونه های جدیدی که خودشون ساختن رو به ما نشون بده تا ما بتونیم اونا رو دانلود کنیم
5-در برخی مواقع خاص ، یه خرگوش پیدا میشه .واقعا هدف از ظاهر شدن این خرگوش چیست؟
6-گاهی اوقات نوعی مزاحم پیدا میشه که یه تفنگ داره(فکر نکنم دزد باشه چون دزد تا به حال چند بار خونمو زده) معمولا این فرد با ماشین میاد. اسم و قصد این آدم چیه!؟ و راه مقابله با اون چیه!؟؟
7- گاهی اوقات زنی با ماشین استیشن میاد که به زور به ما بچه میده و ما راه دیگه ای جز پذیرفتن بچه نداریم. آیا این زن در مواقع ویژه ای ظاهر میشه یا نه .راه مقابله با اون چیه!!؟؟
8-در یکی از سه شهر بازی که از اول ، خود سازنده اونا رو فراهم کرده ، خانواده ای زندگی میکنند که سبز رنگ هستند(پوست سبزی دارن). و جالب اونجاست که بچه ی اونا هم سبز رنگ میشه. در مورد اینا چه میدونید...؟
9-من از زمانی که کد های تقلب اصلی بازی رو به زبان انگلیسی گرفتم ، فقط رمز پول اون به درد من خورد. و از بقیه سر در نیاوردم. حتما شما هم با اونا روبرو شدید. اگه راهنمای فارسی کل کد های تقلب اصلی و فرعی بازی رو دارین یا لینک اون رو به زبان فارسی دارین لطفا دریغ نکنین
10- چه جوری میشه از مسابقات شنا و از این قبیل مسابقات در سطح شهر با خبر شد!!؟؟
11- یه سری خونه های منحصر به فردی در این سه شهر یافت می شوند که دارای مصالح خاصی هستند.... چه جوری میشه این مصالح رو برای ساخت و ساز گیر آورد.؟؟
12- سیمز ها به چه زبانی صحبت می کنند!!؟؟
13- سایتی نیست که در مورد عملکرد تک تک وسایل درون The Sims 2 به ما کمک کنه و توضیح مختصری راجع به هر وسیله ای به ما بده!!؟؟

ببخشید که بدون سلام و احوال پرسی وارد تاپیک The Sims شما شدم و این همه سوال کردم ..... اگه زحمتی نیست تا اونجایی که براتون مقدوره به سوالات من جواب بدید....... با تشکر فراوان از همه ی عاشقان دنیای سیمز ها.............

اینجانب، عاشق و دلباخته و در به در The Sims 2.

Big-Boss
09-01-2008, 08:55
1-چه جوری میشه عروسی راه انداخت(خواستگاری کردن رو بلدم)
3-آیا راهی برای به هم ترکیب کردن پک های اصلی بازی (به غیر از stuff ها) هست. مثلا در عین حال که به دانشگاه می روم به پارتی های nightLife نیز بروم...!!یا مثلا با یک کاراکتر هم بتونم در open for business کار کنم و هم در پارتی های شبانه بروم
4-آیا سایتی در اینترنت هست که بشه از اونجا آیتم های گوناگونی از بازی the sims 2 دانلود کرد.یا رنگ های ترکیبی و کاغذ دیواری و غیره در اختیار ما بزاره یا خونه های جدیدی که خودشون ساختن رو به ما نشون بده تا ما بتونیم اونا رو دانلود کنیم
6-گاهی اوقات نوعی مزاحم پیدا میشه که یه تفنگ داره(فکر نکنم دزد باشه چون دزد تا به حال چند بار خونمو زده) معمولا این فرد با ماشین میاد. اسم و قصد این آدم چیه!؟ و راه مقابله با اون چیه!؟؟
7- گاهی اوقات زنی با ماشین استیشن میاد که به زور به ما بچه میده و ما راه دیگه ای جز پذیرفتن بچه نداریم. آیا این زن در مواقع ویژه ای ظاهر میشه یا نه .راه مقابله با اون چیه!!؟؟
8-در یکی از سه شهر بازی که از اول ، خود سازنده اونا رو فراهم کرده ، خانواده ای زندگی میکنند که سبز رنگ هستند(پوست سبزی دارن). و جالب اونجاست که بچه ی اونا هم سبز رنگ میشه. در مورد اینا چه میدونید...؟
9-من از زمانی که کد های تقلب اصلی بازی رو به زبان انگلیسی گرفتم ، فقط رمز پول اون به درد من خورد. و از بقیه سر در نیاوردم. حتما شما هم با اونا روبرو شدید. اگه راهنمای فارسی کل کد های تقلب اصلی و فرعی بازی رو دارین یا لینک اون رو به زبان فارسی دارین لطفا دریغ نکنین
11- یه سری خونه های منحصر به فردی در این سه شهر یافت می شوند که دارای مصالح خاصی هستند.... چه جوری میشه این مصالح رو برای ساخت و ساز گیر آورد.؟؟
13- سایتی نیست که در مورد عملکرد تک تک وسایل درون The Sims 2 به ما کمک کنه و توضیح مختصری راجع به هر وسیله ای به ما بده!!؟؟

ببخشید که بدون سلام و احوال پرسی وارد تاپیک The Sims شما شدم و این همه سوال کردم ..... اگه زحمتی نیست تا اونجایی که براتون مقدوره به سوالات من جواب بدید....... با تشکر فراوان از همه ی عاشقان دنیای سیمز ها.............

1.زنگ بزن مهمون واسه عروسی دعوت کن weddingParty
2.مثل وسایل دیگه مثل tv radio car
3.میتونی همه رو که با هم نصبوندی میشه هر کاری دوست داری بکنی
4.تو همین تاپک هست
5.وقتی با کسی حرف نزنی social کم
6.؟؟؟؟؟؟؟؟
7.با telephone میاد
8.آدم فضایی

Big-Boss
09-01-2008, 08:58
maggy خانوم اگه بقیش رو زحمت میکشین؟
اگرم ناقص بود اصلاح کنید

toodi
09-01-2008, 09:43
1چه جوری میشه عروسی راه انداخت(خواستگاری کردن رو بلدم)

اول از همه دو نفر باید نامزد باشن ، شما باید وسایل مورد نیاز مثل ستون ازدواج کیک صندلی هارو به روی ستون ازدواج بزاری و یک میز بزرگ که بشه همه ی مهمونا روش غذا و کیک بخورن ، شما باید میز غذا رو هم بچینی که شامل بوقلمون و سالاد و ژله میشه که حدودا فک کنم 190 تا پول ازتون بگیره ، بعد که همه ی اینا درست شد شما باید کلیک کنی روی تلفن خونتون بعد بزنین پارتی و بعدش ودینگ پارتی مهمونا که اومدن شما برین روی مرد خانواده یعنی همون داماد و کلیک کنین روی ستون ازدواج و ازدواج میکنن...
یک عروسی دیگه هم داریم بدون مجلس که اونم مثل خاستگاری کردنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما باید قفس طوطی رو بخری که توی قسمت وسایلpet هستش ، بعد از اینکه خریدی بهت پیشنهاد میکنم که توی اتاق نزاری ، بعد روی قفس کلیک کن یک گزینه میاد روی اونم که کلیک کنی یک صفحه باز میشه که انواع طوطی رو داره از حمله کاسکو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا که نشه...شما باید همه ی شهرهای مورد نیاز رو داشته باشی و بعد میتونی همه ی این کارا رو بکنی ولی کسی که دانشگاه میره فک نکنم بتونه بره تو کار بیزینس... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله هستش شما میتونی توی سایتای سرچ بزنی پچ سیمز برات سایتای مختلفی رو میاره که البته بعضی هاشون پولی هستش یا خود پچ پولیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خرگوش؟ من ندیدم احتمالا توی سیمز سیزن هستش این رو مگی جون جواب بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب شما باید سعی کنی همیشه نامه هات رو از توی جاش برداری و دوباره بزاری توی جاش {خیلی پیچیده گفتم} بعد یکی دیگه اینکه شما باید زندگی شادی رو داشته باشی وگرنه همیشه یارو میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا:18:
خودت میزنی که برات بیاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توی قسمت سرویس یک گزینه طولانی هستش که اولش هم A داره اسمش رو یادم نمیاد شما اگر روی اون کلیک کنی اونا فک میکنن که بچه میخوای دیگه میارن بایدم پیشت بمونه حالا اگر میخوای اون بچه رو دوباره بدی به اون پرورشگاه باید بچه رو بزاری توی یک چهار چوب بدون چیزی بعد از مدتی همون زنه میاد و بچه رو میبره ولی مشکل اینجاس که دیگه پرورشگاه به اون خانواده بچه نمیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونا انسان های فضایی هستن که از فضا اومدن ممکنه توی خود بازی برای خود شماهم همین جوری بشه مثلا وقتی که تویشهر هستین و دنبال خونه واده ای میگردین که برین باهاش بازی کنین میبینین که یک سفینه فضایی اون ورا داره میپلکه که خیلی به ندرت به وجود میاد ، برای من که نشده خود آدم فضایی ها بیان ولی سفینشون رو توی شهر که داشته میپلکیده دیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بقیه کد ها زیاد به دردتون نمیخوره مثلا یک کد بود برای زمان از شماره 0# تا 9# میزدی زمان کند و تند میشد ولی یکبار که اینکارو بکنی باید از بازی بیای بیرون چون اون درست نمیشه و فقط با بیرون اومدن از بازی رفع میشه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بقیه کدهایی مثل مثلا پیر نشدن به درد میخوره که میتونین از همین تاپیک پیدا کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مسابقات شنا؟فکر نمیکنم همچین چیزی وجود داشته باشه...اینم مگی جون جواب بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون مصالح هم شما در اختیار داری ولی باید چند نحوه استفاده رو بدونی مثلا این کارو کنی این شکلی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زبون خودشون یعنی زبونی که هیچکس جز خود اونا نمیفهمن یک زبون ساختگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا خود سایت سیمز همه ی این ویژگی هارو داره:

لينك دانلودش با خانوادشه اگه ميخواي براتون آپلود ميكنم :10:

آره خانوم معلم بده بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
09-01-2008, 11:14
1-

هيچ گونه مسابقه اي درون شهر برگزار نميشه :10:

LORD SCORPIAN
09-01-2008, 22:15
با سلام خدمت دوستان عزیز من این بازی رو دارم ولی یه مشکل اساسی هم دارم به خاطر همین تا حالا حوصله نکردم زیاد بازیش کنم . مشکل من اینه که وقتی واسه خودم یه زمین خالی می خرم و می خوام خودم طبق سلیقه خودم خونه بسازم نمی تونم چون دیوار درست نمی کنه بازی هم کامل نصب میشه از لحاظ گرافیک هم مشکلی ندارم و پول زیادی هم واسه ساختن دیوارها و... دارم اگه راهنماییم کنین ممنونتون میشم .

sims232
10-01-2008, 04:17
خوب دوستان گرامی این هم از تراینر بازی سیمس 2 که بان ویاگ نام داره

Maggy_P
10-01-2008, 09:38
خوب دوستان گرامی این هم از تراینر بازی سیمس 2 که بان ویاگ نام داره

اگر ميشه در تاپيك زير بحث كنيد:

:10:ممنون

Maggy_P
10-01-2008, 09:41
با سلام خدمت دوستان عزیز من این بازی رو دارم ولی یه مشکل اساسی هم دارم به خاطر همین تا حالا حوصله نکردم زیاد بازیش کنم . مشکل من اینه که وقتی واسه خودم یه زمین خالی می خرم و می خوام خودم طبق سلیقه خودم خونه بسازم نمی تونم چون دیوار درست نمی کنه بازی هم کامل نصب میشه از لحاظ گرافیک هم مشکلی ندارم و پول زیادی هم واسه ساختن دیوارها و... دارم اگه راهنماییم کنین ممنونتون میشم .

بله شما اگه يك سرچ توي تاپيك ميكرديد مي فهميديد كه ما قبلا به اين سوال جواب داديم:46:
شما بايد پچ سيمز رو دانلود كنيد تا درست بشه :8:
يا يكي از پك هاي سيمز مثل سيمز دانشگاهي رو نصب كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
10-01-2008, 11:21
سلام
maggy میتونی یک لینک برای دانلود فقط بسته ی الحاقی فصلی بدی.چون من هر چقدر میگردم نمیتونم
فقط بسته ی الحاقی رو پیدا کنم،چیزی که پیدا میکنم مثلآ 6 سی دی است که من اونو نمیخوام و فقط بسته ی الحاقی رو میخوام.من بسته ی الحاقی حیوانات رو گرفتم فقط یک سی دی بود
saiiddz
10-01-2008, 12:04
در زمن همون جور که گفته شده سیمس 3 در راه است ولی از الان بگم که سیستم هتون رو فول کنید چون از گرافیک بالایی بر خوردار است تا فردا چند عکس زیا از محیط این بازی برای شما میگزارم[]
با سلام
the sims life stories به نظر من یک سیمز کامل وچیزهایی به اون اضافه و چیزهایی حذف شده.مثلآ در یسمز 2 با ترس افراد از چیزی ممکن بود دیوانه شوند اما در لایف استوریس حذف شده.از نظر گرافیک هم از سیمز 2 بالاتره.
من باmaggy در مورد بحث نکردن درباره ی سیمز 3 در این تاپیک موافقم چون چیزی ازش نمیدانیم به جز دو سه تا عکس و اطلاعات جزی و این کار الان وقت تلف کردن است.
آقا یا خانوم sims232 لطفآ حتمآ یک سر به تاپیک sims 2 بزنید و بعد مطلب قرار بدید.

Maggy_P
10-01-2008, 12:34
سلام
maggy میتونی یک لینک برای دانلود فقط بسته ی الحاقی فصلی بدی.چون من هر چقدر میگردم نمیتونم
فقط بسته ی الحاقی رو پیدا کنم،چیزی که پیدا میکنم مثلآ 6 سی دی است که من اونو نمیخوام و فقط بسته ی الحاقی رو میخوام.من بسته ی الحاقی حیوانات رو گرفتم فقط یک سی دی بود
:10:
برو اينجا داره:

BloodOmen
10-01-2008, 22:30
برو اينجا داره:

ببینم این خانوم معلم که میگن تویی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:21:
ببینم چطور میشه تو سیمز یه بچه رو اونقدر کتک زد تا جونش دره:21:

sims232
11-01-2008, 02:15
سلا م بچه ها دیشب یک سایت عالی برای پیدا کردن بزیگران وخواننده های معروف پیدا کرد م شما با دانلود اونا میتونید اونا رو در بازی بجای سیمس قرار دهید یا یک خونه براش بسازید

sims232
11-01-2008, 02:33
چرا هست برای چه نسخه از سیمس 2 میخوای

sims232
11-01-2008, 04:49
تازه مگی میتونی من رو راهنمای کنی در مورد اینکه سیو بازی کجاست فقط باید پوشه ea game در My Documentsرو کپی کنیم یا در سایت سیمس 2 عضو شویم و بازی را ریجستر کنیم

saiiddz
11-01-2008, 10:57
با سلام
دوست عزیز خوب شد که اومدی توی این تپیک ...
:11::15::11:

toodi
11-01-2008, 11:24
سلام
خوش اومدی sims232 جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط شما باید این رو رعایت کنی که پست پشت سر هم ندی و پست قبلی خودت رو ویرایش کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم میگم به جمع ما خوش اومدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارادتمند toodi [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
11-01-2008, 13:35
تازه مگی میتونی من رو راهنمای کنی در مورد اینکه سیو بازی کجاست فقط باید پوشه ea game در My Documentsرو کپی کنیم یا در سایت سیمس 2 عضو شویم و بازی را ریجستر کنیم

اينجاست:
My Documents\EA Games\The Sims 2\Neighborhoods

سلا م بچه ها دیشب یک سایت عالی برای پیدا کردن بزیگران وخواننده های معروف پیدا کرد م شما با دانلود اونا میتونید اونا رو در بازی بجای سیمس قرار دهید یا یک خونه براش بسازید
اين سايته خوبيه ولي براي دانلود بايد اكانت داشته باشي كه ما نداريم پس به درد نميخوره:27:
بعدشم اين كه كاري نداره درست كردنش من خودم يك بار آنجلينا جولي رو درست كردم!:15:

simsbaz2
11-01-2008, 17:30
« سلام به تمام سيمز بازان گل »

از راه اندازي مجدد تاپيك ممنونم.و اگه اجازه بديد منم در بحث هاتون شركت كنم و معلم

سيمز شناسي تون باشم.البته خودم هنوز سوال هاي زيادي دارم كه بايد بپرسم

از اين به بعد من براتون لينك دانلود و وسايل سيمز رو ميذارم.

اميدوارم حال كنيد:

BloodOmen 3
11-01-2008, 22:12
اوه دوست عزیزم ممنون من برای بار سوم برگشتم ممنون که با صداقت پیغامم رو دادی rayne عزیزم

sims232
12-01-2008, 02:41
خوب مگی چجوری تمام فایل My Documents\EA Games\The Sims 2\Neighborhoods
رو باید کپی کنم
شما میتونید از این یوسر استفاده کنید
user sims232
pass 6620238
وبعد هر چی خواستی دانلود کن
اینم لینک

sims232
12-01-2008, 02:55
این اولین خونه من هست لطف کنید نظر بدید

و لطف کنید مشکلات این خونه رو به من بگید و بدونی که بالای خونه رستوران هست

a.salireza
12-01-2008, 07:50

خیلی خونه ی قشنگیه.:8::46:
اگه این اولین باشه بعدی ها دیگه چی میشه....:10::27:

frnsh
12-01-2008, 10:49
آره خونش خیلی قشنگه. فقط چرا اینقدر بزرگه. تا بیای روی یکی کلیک کنی باید 10 ساعت دورش بزنی. مثل پارکه.
ولی روی هم رفته قشنگه مخصوصا توی شب که چراغونیه.

Maggy_P
12-01-2008, 10:56

خونه ي خوبيه ولي سرعت بازي مياد پايين :10: ولي اگه با اين خونه ها مشكلي نداري هيچ عيبي نداره اما من وقتي توي خونه هاي بزرگ بازي ميكنم اعصابم بهم ميريزه!:19: چون به قول فرنوش جان تا بخواي برسي به يك طرف خونه خيلي طول ميكشه:20:
اما به هر حال كارتون خوبه:10:
بچه ها ميگم چطوره هر هفته عكس يكي از افراد معروف رو توي سيمز بسازيم كي موافقه؟:5:

a.salireza
12-01-2008, 11:25
بچه ها ميگم چطوره هر هفته عكس يكي از افراد معروف رو توي سيمز بسازيم كي موافقه؟:5:
موافقم.شخصیت این هفته رو از کی شروع کنیم؟:21::27:

Maggy_P
12-01-2008, 12:39
موافقم.شخصیت این هفته رو از کی شروع کنیم؟:21::27:

فعلا معلوم نيست راي گيري ميكنيم هر كدوم از شخصيت ها راي بيشتري آورد اول اونو درست ميكنيم :5:
خوب يكي لطف كنه ليست شخصيت بزاره !:21:

toodi
12-01-2008, 13:05
اينجاست:
اين سايته خوبيه ولي براي دانلود بايد اكانت داشته باشي كه ما نداريم پس به درد نميخوره:27:
بعدشم اين كه كاري نداره درست كردنش من خودم يك بار آنجلينا جولي رو درست كردم!:15:

بزارش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خونه ي خوبيه ولي سرعت بازي مياد پايين :10: ولي اگه با اين خونه ها مشكلي نداري هيچ عيبي نداره اما من وقتي توي خونه هاي بزرگ بازي ميكنم اعصابم بهم ميريزه!:19: چون به قول فرنوش جان تا بخواي برسي به يك طرف خونه خيلي طول ميكشه:20:
اما به هر حال كارتون خوبه:10:

فعلا معلوم نيست راي گيري ميكنيم هر كدوم از شخصيت ها راي بيشتري آورد اول اونو درست ميكنيم :5:
خوب يكي لطف كنه ليست شخصيت بزاره !:21:

خودت بزار دیگه تنبل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا معلمی ها بدو زود تند سریع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

simsbaz2 مرسی از لینکات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
12-01-2008, 13:30
بزارش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودت بزار دیگه تنبل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا معلمی ها بدو زود تند سریع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

simsbaz2 مرسی از لینکات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بزارمش؟:18:
مال 600 قرن پيشه كجاي كاري؟:31:
الآن ديگه فسيلشم پيدا نميشه!:27:

خوب باشه اما اول بگيد شخصيت زن يا مرد؟ البته نظر من روي شخصيت زن هست خانوم ها مقدم ترند! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
12-01-2008, 13:35
بزارمش؟:18:
مال 600 قرن پيشه كجاي كاري؟:31:
الآن ديگه فسيلشم پيدا نميشه!:27:

خوب باشه اما اول بگيد شخصيت زن يا مرد؟ البته نظر من روي شخصيت زن هست خانوم ها مقدم ترند! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چندتا باستان شناس میاریم پیداش کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زن زن زن من مرد نیتونم درست کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونیم یک کاری کنیم آقایون مرد درست کنن خانوما هم زن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

simsbaz2
12-01-2008, 19:14
سلام. من چند تا برنامه براي سيمپ دانلود كردم (simpe photo studio--cep) اما نميدونم بايد اونارو كجا بذارم تا توي سيمپ آيكون شون فعال باشه كمك كنيين لطفا.

دانلود كنين حال كنين:

saiiddz
13-01-2008, 09:31
در مورد شخصیت خودت یک نفر رو بگو
اگه خودت نمیخوای ، خوب رای بگیر.فقط سریع
بای

saiiddz
13-01-2008, 09:35

خونه ی باحالیه:12:
:22:فقط همون طور که دوستان گفتن یکم بزرگه

Maggy_P
13-01-2008, 10:41
سلام. من چند تا برنامه براي سيمپ دانلود كردم (simpe photo studio--cep) اما نميدونم بايد اونارو كجا بذارم تا توي سيمپ آيكون شون فعال باشه كمك كنيين لطفا.

دانلود كنين حال كنين:

نميدونم منظورت از Simpe چيه كدوم رو ميگي؟:20:

در مورد شخصیت خودت یک نفر رو بگو
اگه خودت نمیخوای ، خوب رای بگیر.فقط سریع
بای

خوب من ميگم خانوم ها آنجلينا جولي رو بسازن:21:
آقايون برد پيت رو:21:

هر كي موافقه دستش بالا!:31:
يه چيز ديگه قضيه ي اين باي چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
13-01-2008, 10:48

يه چيز ديگه قضيه ي اين باي چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من آنجلینا جولی رو میشناسم ولی برد پیت رو نمیشناسم!!!
مگی لطفآ یه تاریخی هم بزار که همه تا اون تاریخ تحویل بدن.
بای مخفف خدا حافظ انگلیسی یا همون bye است

Maggy_P
13-01-2008, 11:00
من آنجلینا جولی رو میشناسم ولی برد پیت رو نمیشناسم!!!
مگی لطفآ یه تاریخی هم بزار که همه تا اون تاریخ تحویل بدن.
بای مخفف خدا حافظ انگلیسی یا همون bye است
وا خاك عالم:18:

براد پيت اينه:

اينم آنجلينا:

خوب بسازيدشون ببينم چي كار ميكنين :10:

بعدشم من ميدونم باي مخفف چيه اما مگه اومدي توي ياهو كه خداحافظي ميكني؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

simsbaz2
13-01-2008, 12:55
سلام.من منظورم برنامه هاي مخصوص سيمپه مثل (cep) يا (photo studio) كه يك منو در نرم افزار سيمپ دارن.

اين مسير:

simpe/tools/object creation/simpe photo studio
من نميدونم چرا وقتي photo studio يا cep رو نصب ميكنم توي سيمپ فعال نميشن.:41::13:

Maggy_P
13-01-2008, 15:16
سلام.من منظورم برنامه هاي مخصوص سيمپه مثل (cep) يا (photo studio) كه يك منو در نرم افزار سيمپ دارن.

اين مسير:

simpe/tools/object creation/simpe photo studio
من نميدونم چرا وقتي photo studio يا cep رو نصب ميكنم توي سيمپ فعال نميشن.:41::13:

ببين من برنامه ي سيمپ رو دارم اما اين آدرسي رو كه شما بهم دادي توش نداره:18:

saiiddz
13-01-2008, 16:15

يه چيز ديگه قضيه ي اين باي چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/quote]
سلام
قبوله و پیشنهاد خوبیه:28::15:
برای مدتش هم فکر میکنم 5 روز کافیه
ok

Maggy_P
13-01-2008, 16:46
سلام
قبوله و پیشنهاد خوبیه:28::15:
برای مدتش هم فکر میکنم 5 روز کافیه
ok

باشه 5 روز وقت داريد تا درستشون كنيد:8:
ببينم كي بيشتر از همه شبيه در مياره:21:

simsbaz2
13-01-2008, 20:53

اين عكس سيمپه

Maggy_P
13-01-2008, 21:54
آره همين برنامس منم دارمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما من تا حالا براي برنامه ي سيمپ چيزي دانلود نكردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

simsbaz2
13-01-2008, 22:51
اگه ميخواي در مورد اين برنامه ها بيشتر بدوني برو به اين سايتها:

simsbaz2
13-01-2008, 23:02
مرضيه آموزش ساخت لباس تو سيمز رو بلدي؟ لطفا آموزش بده

sims232
14-01-2008, 08:15
ممنون از تماما نظرات شما دوستان گرامی حالا من دوچرخه و اسب ویک وسیله که داخل اون ابمیوه داره وقیمت اون 80000 تا هست تمام نیاز های سیمس رو با خوردن اون از بین میبره اگر کسی نیاز داره بگه براش بزارم
یک کلاه توپ هم دارم که وقتی میزنه خوش تیپ مثل خودم میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
14-01-2008, 10:06
ممنون از تماما نظرات شما دوستان گرامی حالا من دوچرخه و اسب ویک وسیله که داخل اون ابمیوه داره وقیمت اون 80000 تا هست تمام نیاز های سیمس رو با خوردن اون از بین میبره اگر کسی نیاز داره بگه براش بزارم
یک کلاه توپ هم دارم که وقتی میزنه خوش تیپ مثل خودم میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
اگه ممکنه بزار تا همه ازش استفاده کنند:eh:
ok:12:

saiiddz
14-01-2008, 11:14
ببخشید مگی بالاخره اسم شما چیه؟
مرضیه یا مگی
ما که نفهمیدیم:23:

saiiddz
14-01-2008, 11:17
باشه 5 روز وقت داريد تا درستشون كنيد:8:
ببينم كي بيشتر از همه شبيه در مياره:21:
اول باید همه خبر دار بشن و شرکت کنند
وگرنه ....

saiiddz
14-01-2008, 11:37
سلام
مگی برنامه ی simpe چیه واز کجا میشه دانلود کرد:6:
Maggy_P
14-01-2008, 14:01
سلام
مگی برنامه ی simpe چیه واز کجا میشه دانلود کرد:6:
لطفا همه ي اين نظراتت رو توي يك پست بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين يك نرم افزاره كه با كمك اون ميشه براي سيمز وسايل مدل لباس و غيره ساخت:10:

من اسمم مرضيه هست شناسم مگي! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره بلدم و آموزش هم داده بودم اما توي تاپيك قبلي بود و متاسفانه رفت ترش:41:

saiiddz
14-01-2008, 15:22
لطفا همه ي اين نظراتت رو توي يك پست بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين يك نرم افزاره كه با كمك اون ميشه براي سيمز وسايل مدل لباس و غيره ساخت:10:
من اسمم مرضيه هست شناسم مگي! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتمآ،از این به بعد رعایت میکنم:44:
میشه لینک دانلود simpe رو بزاری:7:

toodi
15-01-2008, 00:02

نهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرمنده من پچ موی بلند ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وگرنه Amy lee رو درست میکردم با Avril [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی از خودش در کنه ممنون میشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sims232
15-01-2008, 07:06
سلام وخسته نباشید به دوستان اینم یک فایل که دارای اسب حمام دوچرخه ابمیوه برای کامل کردن نیاز ها وکلاه که فکر میکنم برای تناسب اندام باشه ممنون میشم اگر صبر کنید من وسایل امتحان کنم این وسیلا برای نیاز ها

Maggy_P
15-01-2008, 15:28
:4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4:
ضایعترین بازی که تا حالا دیدم سیمزه
بیخود خودتون رو الاف نکنین
:devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:: devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::d evil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:
اينجا تاپيك طرفداران سيمزه و شما كه طرفدارش نيستي ميتوني نياي!:27:

toodi
15-01-2008, 15:48
سلام وخسته نباشید به دوستان اینم یک فایل که دارای اسب حمام دوچرخه ابمیوه برای کامل کردن نیاز ها وکلاه که فکر میکنم برای تناسب اندام باشه ممنون میشم اگر صبر کنید من وسایل امتحان کنم این وسیلا برای نیاز ها

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:: devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::d evil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:

شما اگر مشکل داری نیا دیگه چرا بقیه رو از این بازی میندازی؟جای شمارو که تنگ نکرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينجا تاپيك طرفداران سيمزه و شما كه طرفدارش نيستي ميتوني نياي!:27:

:40:
- - -
کسی نبود یک پچ موی بلند از خودش در کنه؟ :19::19:

saiiddz
15-01-2008, 18:54
سلام
مگی جون نرم افزار simpe رو از کجا میتونم دانلود کنم؟
:10::7::36:

frnsh
15-01-2008, 22:04

فقط اومده که ما در موردش نظر بدیم که ذوق کنه.:27:

toodi
16-01-2008, 14:17
یکی به من بی نوا کمک کنه :19:
بابا هیچ کس پچ موی بلند نداره؟ :19:

simsbaz2
16-01-2008, 15:23
سلام.اينم از آنجلينا جولي(ببخشيد كه زياد شبيه نيست.)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

simsbaz2
16-01-2008, 15:29
سلام.اين لباسها رو خودم درست كردم.(يكيش با عكس آنجلينا جولي)

toodi
16-01-2008, 17:23
فقط جون من نخندینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا شبیه نیستش آخه عادت کردم همیشه آدما رو یک شکل بسازم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند بارم شده قاطی کردم آدما رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم عسک:

نخندینااااااااااا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میدونم که 0 شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستیسیمز باز جان میتونی بگی که اینا رو چه جوری دلست کردی؟ البته اگر مثل اون چیزایی نیستش که تا الان یاد گرفتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

simsbaz2
16-01-2008, 19:11
سلام پگاه جون تا چند روز آينده آموزش ميدم. راستي شما چطوري (از چه روشي ) ياد گرفتين؟

sims232
17-01-2008, 06:39
سلام دوستان اینم دوچرخه

sims232
17-01-2008, 06:46
یکی از دو ستان پرسیید اگر سیمس فارس رو نصب کنه وبعد پک های دیگه سیمس رو اونا فارسی میشن یا نه

من چون در این مورد هیچ چیز نمیدونستم هیچی نگفتم پس اگر این کارو کردین راهنمایی کنید تازه اینم یک دونه اسب

توپ برای شما

ZURG
17-01-2008, 10:14
quote=toodi;2000999]
شما اگر مشکل داری نیا دیگه چرا بقیه رو از این بازی میندازی؟جای شمارو که تنگ نکرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[/quote]
اولآ من هر جا بخوام میرم:3:
دومآ هر کسی رو بخوام از این بازی میندازم:13:
سومآ شما برو به پچت برس:5:

soheil
17-01-2008, 12:31
سلام
من cd این بازی رو دارم ولی چون کپی هستش cd key رو ندارم
اگه میشه برام بزارید
مرسی

toodi
17-01-2008, 15:07
سلام پگاه جون تا چند روز آينده آموزش ميدم. راستي شما چطوري (از چه روشي ) ياد گرفتين؟

مرضیه جان یادمون دادن یادم نمیاد تا کجا ولی از طریق بادی شاپ رو بهمون گفت با یکی دیگه که یادم نومویاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رد پای این فرد در این تاپیک مشاهده شده:18:
هر کس جای اون رو بگه به او000000 تومان جایزه داده خواهد شد:21:

یکی از ایناس:
آق بابک
آق میثم
آق سینا
شایدم خودت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای جایزشم نگفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- - -
soheil جان این چی هست که میگی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
17-01-2008, 18:46
کسی از تو نظر نخواست:13:

واقعا که. :13:
حوصله ندارم حالتو بگیرم

سلام
من cd این بازی رو دارم ولی چون کپی هستش cd key رو ندارم
اگه میشه برام بزارید
مرسی

اینم CD KEY:

THA2-Z3FK-OR1A-3HZ4-2WUS
اگه مشکلی بود بگو.:31:

زهرا2007
18-01-2008, 00:32
بچه ها من از 2 تا سايت چندتا لباس ، تخت خواب ، مبل و مو ...دانلود كردم..اما حالا نمیدونم این فایلها رو كجا باید كپی كنم و یا چه جوری باید نصب كنم...
یكی راهنمایی كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زهرا2007
18-01-2008, 01:25
زودتر جواب بديد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sims232
18-01-2008, 02:13
زهرا 2007 شما تمام فایل هایی که دانلود کردین رو باید در ادرس زیر کپی کنید
My Documentsیک پوشه به نام EA GAMEهست و در اون پوشه باید یک پوشه به نام DOWNLOADSباشه نبود درست کن بعد هر چی دانلود کردی رو کپی کن در اون پوشه بعد توی بازی میتونی هر چیز که دانلود کردی رو ببینی

Maggy_P
18-01-2008, 10:52
نمیخواد بگی خودم میدونم:29:
من وقتی اسم ..........رو میبینم قاطی میکنم:angry::2:
اگه ميدونيد پس لطفا اسپم نديد :27:

خيلي خوب عكساتونو ديدم منم تا عصري مال خودمو ميزارم فقط شرمنده چه چند روزي نبودم:10:
كاراي بچه ها تا اينجا خوبه
فقط پگاه جان سعي كن با باديشاپ درست كني دقيق تره چون زياد شبيه نيست :10:

Maggy_P
18-01-2008, 11:06
ما هم از روش شما ياد گرفتيم :10::40:
آقا سعيد شما ميتونيد لينك دانلود رو از صفحات اول گير بياريد

toodi
18-01-2008, 11:08
اگه ميدونيد پس لطفا اسپم نديد :27:

خيلي خوب عكساتونو ديدم منم تا عصري مال خودمو ميزارم فقط شرمنده چه چند روزي نبودم:10:
كاراي بچه ها تا اينجا خوبه
فقط پگاه جان سعي كن با باديشاپ درست كني دقيق تره چون زياد شبيه نيست :10:

شرمنده من بادی شاپم توی ویندوز بازی ها ارور میده باید همین جا درست کنم تازه نوموشه اونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانوم معلم چه جوری میشه آهنگ روی سیمز گذاشت؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
18-01-2008, 11:14
شرمنده من بادی شاپم توی ویندوز بازی ها ارور میده باید همین جا درست کنم تازه نوموشه اونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانوم معلم چه جوری میشه آهنگ روی سیمز گذاشت؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بايد آهنگ مورد نظرتونو با فرمت mp3 بريزيد توي اين قسمت:
My Documents\EA Games\The Sims 2\Music

و توي يكي از فولدر هاش بريزي البته بستگي به نوع آهنگت داره مثلا آهنگهاي پاپ رو توي پوشش بريزي

toodi
18-01-2008, 11:16
بايد آهنگ مورد نظرتونو با فرمت mp3 بريزيد توي اين قسمت:

My Documents\EA Games\The Sims 2\Music
و توي يكي از فولدر هاش بريزي البته بستگي به نوع آهنگت داره مثلا آهنگهاي پاپ رو توي پوشش بريزي

خب مثلا نمیشه خودمون فلدر بسازیم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
18-01-2008, 11:19
خب مثلا نمیشه خودمون فلدر بسازیم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه ديگه!:18:
بايد توي يكي از فولدر هاش بريزي :5:
بعدش هر وقت توي سيمز ضبط رو روشن كني آهنگت رو پخش ميكنه!:8:

toodi
18-01-2008, 11:32
نه ديگه!:18:
بايد توي يكي از فولدر هاش بريزي :5:
بعدش هر وقت توي سيمز ضبط رو روشن كني آهنگت رو پخش ميكنه!:8:

پس برم تمام آهنگ های جاز رو پاک کنم آهنگ های خودم رو بریزم توش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک سوال دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه جوری میشه مثلا توی کانال های تلوزیون خودت هم یک فیلم بزاری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

simsbaz2
18-01-2008, 14:38
سلام.اين رمز تمام پاداش شغل ها رو باز ميكنه.....(حال كنين)

unlock career rewards

Maggy_P
18-01-2008, 15:14
پس برم تمام آهنگ های جاز رو پاک کنم آهنگ های خودم رو بریزم توش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک سوال دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه جوری میشه مثلا توی کانال های تلوزیون خودت هم یک فیلم بزاری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بايد بري فيلماتو اينجا بريزي:

My Documents\EA Games\The Sims 2\Movies\Broadcast
توي هر فولدري كه خواستي البته بستگي به فيلمت داره:10:

بچه ها اينم از عكس آنجلينا كه خودم ساختم:

don mohsen
18-01-2008, 17:09
این بازی اصلا" هدفی داره خانوم معلم؟!

frnsh
18-01-2008, 18:28
سلام.اين رمز تمام پاداش شغل ها رو باز ميكنه.....(حال كنين)

unlock career rewards

ایول..:31:

دقیقا. من که 4 ساله بازیشو میکنم نفهمیدم هدفش چیه. اما فکر میکنم هدفش هدف زندگیه. اما زندگی یه نفر دیگه به چه درد ما میخوره من موندم!:31: برای همینه که خیلیها بدشون میاد. واقعا آخره بیکاریه. اما به نظر من با این حال روی هم رفته بازی باحال و در عین حال بی هدفه.:40:

Maggy_P
18-01-2008, 19:30
ایول..:31:

دقیقا. من که 4 ساله بازیشو میکنم نفهمیدم هدفش چیه. اما فکر میکنم هدفش هدف زندگیه. اما زندگی یه نفر دیگه به چه درد ما میخوره من موندم!:31: برای همینه که خیلیها بدشون میاد. واقعا آخره بیکاریه. اما به نظر من با این حال روی هم رفته بازی باحال و در عین حال بی هدفه.:40:

منم همين طور اما من ديگه 4 سال بازي نكردم به زور 2 سال ميشه!:دي
اما به نظر من اين بازي بعد از مدتي خسته كننده ميشه جوري كه حتي نميخواي ريختشم ببيني:27:!
اما اگه مثلا فقط خونه سازي يا درست كردن همين آدما باشه خيلي كيف ميده ولي به نظر من بازيش جالب نيست چون به قول شما هدف نداره فقط ميخوره و ميخوابه :دي!
من خودم از تابستون به بعد ديگه زده شدم خيلي وقته بازي نكردم!:13:

simsbaz2
18-01-2008, 20:01
سلام.مرضيه ميشه آموزش ساخت لباس رو دوباره يادبدي؟

زهرا2007
18-01-2008, 21:01
زهرا 2007 شما تمام فایل هایی که دانلود کردین رو باید در ادرس زیر کپی کنید
My Documentsیک پوشه به نام EA GAMEهست و در اون پوشه باید یک پوشه به نام DOWNLOADSباشه نبود درست کن بعد هر چی دانلود کردی رو کپی کن در اون پوشه بعد توی بازی میتونی هر چیز که دانلود کردی رو ببینی

اين كار رو انجام دادم...
وقتي بازي شروع ميشه...در اول بازي يه كادري اومد با ليستي از فايلهاي دانلودي...بعد زير كادر 2 تا گزينه داره
...................Disable
..............Enable

من گزينه اولي رو انتخاب كردم...و وارد بازي شدم...نميدونم چرا موهايي رو كه من دانلود كرده بودم رو نشون نداده بود و به جاي سه تا از موها ، يه موي معمولي رو گذاشته بود....وسايل رو هم نشون نداده بود :41:

toodi
19-01-2008, 08:50

منی که از 5 سالگی سیمز بازی میکردم به یک چیزایی دست یافتیدم :21:
مثلا این بازی میخواد روش درست زندگی کردن رو به ما یاد بده ، این جوری هم که میگن تو خارج سیمز 2 در مدارس خودش یک درس شده و امتحان میگیرن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هدف سیمز همینه ، اون میخواد به ما بگه که زندگی کردن اگر باهاش راه بیای اونم باهات راه میاد و.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چمیدونم میخواد مارو با چیزای جدید آشنا کنه برای همینه که هر سری یک پک جدید میده بیرون ، برای یاد گیری بهتر و آشنایی بیشتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين كار رو انجام دادم...
وقتي بازي شروع ميشه...در اول بازي يه كادري اومد با ليستي از فايلهاي دانلودي...بعد زير كادر 2 تا گزينه داره
...................Disable
..............Enable

من گزينه اولي رو انتخاب كردم...و وارد بازي شدم...نميدونم چرا موهايي رو كه من دانلود كرده بودم رو نشون نداده بود و به جاي سه تا از موها ، يه موي معمولي رو گذاشته بود....وسايل رو هم نشون نداده بود :41:

شما باید فعال کردن یعنی انیبل Enable رو میزدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر غیر فعال کنی یعنی دیسیبل Disable هیچ کدوم از پچات کار نمیکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- - -
ویرایش شد برای جلوگیری از اسپم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- - -
من هستم تو وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- - -
مرضیه...من کفیدم...نوموخوام...این 2 ساله سیمز بازی میکنه از من زده جلو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
19-01-2008, 10:04
آقايون محترم پس اين برد پيت چي شد ؟!
هنوز درست نشده؟!

بعد از درست شدن آدم ها بهترين اونا رو بعد از راي گيري توي يك فايل آپلود ميكنم و ميزارم توي تاپيك

toodi
19-01-2008, 10:08
آقايون محترم پس اين برد پيت چي شد ؟!
هنوز درست نشده؟!

بعد از درست شدن آدم ها بهترين اونا رو بعد از راي گيري توي يك فايل آپلود ميكنم و ميزارم توي تاپيك

خانوم معلم برای من رو 0 رد کنین بره خیلی افتظ شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته توی زنا برای خودت برندس چون آب تو دل طرف تکون نخورده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
19-01-2008, 10:11
بايد بري فيلماتو اينجا بريزي:

My Documents\EA Games\The Sims 2\Movies\Broadcast
توي هر فولدري كه خواستي البته بستگي به فيلمت داره:10:

بچه ها اينم از عكس آنجلينا كه خودم ساختم:

مگی جون ترکوندی!!!!!!
میخواستم عکس های خودم رو بزارم که اینو دیدم کفم برید دیگه نذاشتم:18:
لطفآ لینک دانلود simpe رو بذار

Maggy_P
19-01-2008, 10:27
مگی جون ترکوندی!!!!!!
میخواستم عکس های خودم رو بزارم که اینو دیدم کفم برید دیگه نذاشتم:18:
لطفآ لینک دانلود simpe رو بذار

لطف كنن همه عكساشونو بزارن
اينم لينك دانلود:

Maggy_P
19-01-2008, 10:34
سلام.هركس ميخواد با من در اين وبلاگ همكاري كنه نظر بده....

عزيز بهتره اينو ويرايش كني چون تبليغات در فروم ممنوعه مديران گير ميدن:10:

saiiddz
19-01-2008, 10:40
لطف كنن همه عكساشونو بزارن
اينم لينك دانلود:

در مورد لینک تشکر
عکسهامم میذارم،فردا

saiiddz
19-01-2008, 10:43
مگی میشه آدرس سایتت رو دوباره بذاری؟
اگه میشه بذار لازم دارم:10:

Maggy_P
19-01-2008, 10:48
مگی میشه آدرس سایتت رو دوباره بذاری؟
اگه میشه بذار لازم دارم:10:

تبليغ كردن در سايت ممنوعه اگر خواستي ميتوني از توي پروفايلم پيدا كني:10:

soheil
19-01-2008, 12:49
سلام
frnsh جان مشکل حل شد
مرسی

simsbaz2
19-01-2008, 17:25
ببخشيد.پاكش كردم.مرضيه ميتوني ساخت لباس رو دوباره آموزش بدي؟:46::5:

Maggy_P
19-01-2008, 21:32
ببخشيد.پاكش كردم.مرضيه ميتوني ساخت لباس رو دوباره آموزش بدي؟:46::5:
دوباره؟!:18:
ببينم چي ميشه اگه وقت كردم حتما:10:

sims232
20-01-2008, 06:45
من یک کد پول میخوام که فقط 10000 پول به من بده
تازه ببخشی شاید خوب نبود اخه هنوز تازه کارم

saiiddz
20-01-2008, 08:52
دوست عزیز این عکس نشون میده که شما با بازی سیمز این کاراکتر رو نساختی و فقط سر برد پیت رو کندی و چسباندی اینجا(فتوشاپ چه کارهایی که نمیکنه)
شما اول که اومدی گفتی میخوای آموزش بدی و ... میتونم بپرسم چی میخواستی آموزش بدی؟

saiiddz
20-01-2008, 08:55
من معمولآ آدم بد قولی نیستم ولی میخواستم بگم من نتونستم کاراکترم رو آماده کنم
دیروز میخواستم ویرایشش کنم بعد بزارم ولی به دلایلی نتوانستم
از همه ی کاربرانی که در این تاپیک فعالیت میکنند میخواهم منو ببخشند و از اینکه وقت کسی را گرفتم و...متاسفم
ببخشید دیگه
وقت پنج روزش هم تمام شده و من ترجیح میدهم فقط رآی دهم . در مسابقه ی بعدی حتمآ شرکت میکنم
Ok

ZURG
20-01-2008, 10:08
مگی تو که این همه ادعا داری سرویس بهداشتی ایرانی درست کن(حمام،دستشویی و...):2:

Maggy_P
20-01-2008, 15:24
خيلي خوب شده:10:

در ضمن آقا سعيد اين با فوتوشاپ نيست كاملا مشخصه نصف صورت خود عكسه نصف ديگه بازي سيمزه همون كاري كه من كردم در واقع براي تشخيص شباهته:46:
ولي اگه ممكنه عكس كليشو هم بزاريد تا راي گيري رو شروع كنيم:10:

toodi
20-01-2008, 19:35
خب من بازم سوال دارمممممم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راشتی درمورد اون فیلم اضافه کردن یادتون باشه که نوع فیلمتون باید AVI باشه تا سیمز بتونه اجراش کنه...اگر FLV هستش با یک سری برنامه ها میتونین تبدیل کنین به AVI ولی بعضی هاشون بیشتر از 5 دقیقه ساپورت نمیکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممکنه فیلم رو بزارین ولی صدا نداشته باشه...شما بیاین با همون برنامه ای که گفتم فایل FLV رو به AVI تبدیل میکنه از فیلمتون یک صدا MP3 بگیرین و بعد بزارین تو قسمت آهنگ ها باز دوباره بعدش اگر دیدین تو سیمز وقتی که ضبط رو روشن میکنین همون آهنگ رو پخش میکنه فیلمتون رو دوباره به AVI تبدیل کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی پیچیده توضیح دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شرمنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب بریم سر سوال خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرضیه چه جوری میشه که مثلا ما توی سیمز Play SSX3 میزنیم حالا مثلا چیکار میشه کرد که خودمون بازی اضافه کنیم؟ مثلا بزنه Play Final Fantasy VII و بعد اون بازی رو بازی کنه ، البته با دمو های خود بازی که میچینم کنار هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sims232
20-01-2008, 19:48
خوبه شانس اوردم یکی پیدا شد فتوشاپ بلد باشه در جواب اقا سعید باید بگم که دوست عزیز درست گفتین من وقتی وارد گفتگوها شدم گفتم که برای آموزش و اگر بخاطر داشته باشید گفتم کار اصلی من ساختن محیط سه بعدی 3d maxوmayaاست
پس اگر شما بتونید به من بگید چگونه میشه وسایل ولوازم رو در سیمس 2 ایمپرت کرد بعد من سعی میکنم آموزش رو برای دوستانم شروع کنم

sims232
20-01-2008, 19:49
اینم عکس اصلی

frnsh
20-01-2008, 20:42
سلام.مرضيه ميشه آموزش ساخت لباس رو دوباره يادبدي؟

منم موافقم:10:

toodi
20-01-2008, 21:38
ولی یکم فکر نمیکنین که سختشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه دوباره بخواد درس بده... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زهرا2007
21-01-2008, 01:57
من يه سري مو براي سيمز دانلود كردم..ولي سيمز اونا رو نشون نمي ده....مثلا به جاي چندتا از موهاي دانلودي ، فقط موهاي معمولي خود بازي رو نشون مي ده ....ازيكي پرسيدم ، گفت : سيمزت اورجينال نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
21-01-2008, 09:33
من يه سري مو براي سيمز دانلود كردم..ولي سيمز اونا رو نشون نمي ده....مثلا به جاي چندتا از موهاي دانلودي ، فقط موهاي معمولي خود بازي رو نشون مي ده ....ازيكي پرسيدم ، گفت : سيمزت اورجينال نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سلام
این موضوع هیچ ارتباطی با اصل بودن سیمز نداره
این سوال رو یک نفر هم از مگی پرسیده بود
برای برطرف شدن این مشکل شما باید اول هسته ی اصلی و بعد رنگهای مختلف رو دانلود کنی.در واقع این مشکل به خاطر نبود فایل رنگهای مختلف است

saiiddz
21-01-2008, 09:40
خيلي خوب شده:10:

در ضمن آقا سعيد اين با فوتوشاپ نيست كاملا مشخصه نصف صورت خود عكسه نصف ديگه بازي سيمزه همون كاري كه من كردم در واقع براي تشخيص شباهته:46:
ولي اگه ممكنه عكس كليشو هم بزاريد تا راي گيري رو شروع كنيم:10:
من این اشتباه رو به خاطر این کردم که sims232 مثل شما با خط آنها را از هم جدا نکرده بود درضمن اشتباه هم نکردم این عکس با فوتوشاپ ویرایش شده البته منظورم از ویرایش دستکاری نیست اگرچه...

saiiddz
21-01-2008, 09:54
خوبه شانس اوردم یکی پیدا شد فتوشاپ بلد باشه در جواب اقا سعید باید بگم که دوست عزیز درست گفتین من وقتی وارد گفتگوها شدم گفتم که برای آموزش و اگر بخاطر داشته باشید گفتم کار اصلی من ساختن محیط سه بعدی 3d maxوmayaاست
پس اگر شما بتونید به من بگید چگونه میشه وسایل ولوازم رو در سیمس 2 ایمپرت کرد بعد من سعی میکنم آموزش رو برای دوستانم شروع کنم
دوست عزیز من الکی پای کامپیوتر نمیشینم و قدر وقتم رو هم میدونم به همین دلیل کار با بسیاری از نرم افزارها از جمله همین 3d max شما رو هم تاحدودی میدانم.
در مورد ایمپرت هم باید بگم من نیومدم و نگفتم که میخوام چیزی رو آموزش بدم.اگر شما درست بگی منظورت از ایمپرت چیه و میخوای این وسایل و... رو کجا ایمپرت کنی من جواب شما رو حتمآ میدم

saiiddz
21-01-2008, 10:10
مگی یه؟داشتم
میشه لباس اسلام درست کنی
این رو یه خانوم از من خواست
متاسفانه کارت مودمش سوخته به خاطر همین خودش نتونست بیاد عضو بشه
البته منظور از پوشش اسلامی چادر و.. نیست مانتو و یک مقنه هم کفایت میکنه
ارِژنگ
21-01-2008, 13:50
یه توضیح مختصر درباره ی سیمز دو می خواهم؟

Maggy_P
21-01-2008, 14:50
با سلام
این موضوع هیچ ارتباطی با اصل بودن سیمز نداره
این سوال رو یک نفر هم از مگی پرسیده بود
برای برطرف شدن این مشکل شما باید اول هسته ی اصلی و بعد رنگهای مختلف رو دانلود کنی.در واقع این مشکل به خاطر نبود فایل رنگهای مختلف است
دقيقا درسته :8:
و يك خواهش ديگه از شما مگه من هزار دفعه نگفتم پست هاي پشت سر هم نزنيد:19:

مگی یه؟داشتم
میشه لباس اسلام درست کنی
این رو یه خانوم از من خواست
متاسفانه کارت مودمش سوخته به خاطر همین خودش نتونست بیاد عضو بشه
البته منظور از پوشش اسلامی چادر و.. نیست مانتو و یک مقنه هم کفایت میکنه
نميدونم خودم هنوز اين طوري لباس درست نكردم:31:

یه توضیح مختصر درباره ی سیمز دو می خواهم؟

اين هم يك توضيح مختصر:
يك بازي بسيار جذابه كه ميتوني خودت يك خانواده بسازي و براشون خونه درست كني خانوادشون هم ميتونن بزرگ بشن پير بشن و بميرن و شما با بچه هاشون بازي كني. البته ايني رو كه گفتم فقط محدود به يك خانواده نيست ميشه هر قدر كه دلمون خواست خانواده بسازيم و حتي با هم دوست يا دشمنشون كنيم. افراد خانواده هم ميتونن براي خودشون شغل داشته باشن و پول در بيارن.
سرگرم كننده هست اما براي اين كه خيلي يكنواخت نشه پكيج هاي جدا هم براش اومده كه طرفداراش رو از دست نده و به قابليت هاي بازي اضافه ميشه و در واقع روي نسخه ي اصلي نصب ميشه

ارِژنگ
21-01-2008, 16:55
نسخه اصلیش رو از کجا پیدا کنیم؟

Maggy_P
21-01-2008, 17:24
نسخه اصلیش رو از کجا پیدا کنیم؟
همه جا هست اما اگه خواستي از اينترنت دانلود كني بايد بري قسمت دانلود بازي ها :10:

toodi
21-01-2008, 21:34

saiiddz راست میگه ولی بعضی وقتا هم پچ خرابه رو اون جوری نشون میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم شاید کلی مو دانلود کردم از مای پگی ولی خراب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- - -
مرضیههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جواب همه رو دادی به غیر از ما؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک سوال دیگه :
چه جوری میتونم یک دانشجو رو لباس تحصیلی مخصوص تنش کنم؟ الان داره دوره لوحش رو میگذرونه بعد از 72 ساعت هم میره شهر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخوام قبل از رفتنش بره و لباس فارخ و التحصیلش رو بپوشه ولی نمیدونم چه جوری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هم اینو جواب بده هم سوال قبلیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
22-01-2008, 10:06
saiiddz راست میگه ولی بعضی وقتا هم پچ خرابه رو اون جوری نشون میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم شاید کلی مو دانلود کردم از مای پگی ولی خراب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi عزیز هم درست میگه
منم یک بار 3 تا مو دانلود کردم که پچشون خراب بود

Maggy_P
22-01-2008, 13:35
- - -
مرضیههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جواب همه رو دادی به غیر از ما؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک سوال دیگه :
چه جوری میتونم یک دانشجو رو لباس تحصیلی مخصوص تنش کنم؟ الان داره دوره لوحش رو میگذرونه بعد از 72 ساعت هم میره شهر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخوام قبل از رفتنش بره و لباس فارخ و التحصیلش رو بپوشه ولی نمیدونم چه جوری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هم اینو جواب بده هم سوال قبلیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بايد روي تلفن كليك كني و توي جشن ها يك گزينه ي جديد ميبيني كه همون جشن فارق التحصيليه بعدش دوستاتو كه دعوت كني سيمزت لباسشو ميپوشه:10:
كدوم سوالو ميگي؟:31:

toodi
22-01-2008, 13:38
بايد روي تلفن كليك كني و توي جشن ها يك گزينه ي جديد ميبيني كه همون جشن فارق التحصيليه بعدش دوستاتو كه دعوت كني سيمزت لباسشو ميپوشه:10:
كدوم سوالو ميگي؟:31:

مرسییییییییییییییییییی :40:
صفحه ی قبل یک سوال کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همونی که با صورتی نوشتم خیلی هم زیاده :27:

Maggy_P
22-01-2008, 13:43
خوب تو كه نميتوني بازي بريزي توي كامپيوتر سيمزا بايد فيلم باشه! يا فيلمي كه از بازي گرفته شده
اگرم خواستي اون كارو بكني فيلمتو بريز اينجا:
My Documents\EA Games\The Sims 2\Movies\Games\ssx

toodi
22-01-2008, 13:52
خوب تو كه نميتوني بازي بريزي توي كامپيوتر سيمزا بايد فيلم باشه! يا فيلمي كه از بازي گرفته شده
اگرم خواستي اون كارو بكني فيلمتو بريز اينجا:
My Documents\EA Games\The Sims 2\Movies\Games\ssx

مرسی :40:
یک سوال دیگه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی که مدرک رو گرفته داره آزاد برای خودش میچرخه میشه اون مهمونی رو گرفت؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
22-01-2008, 14:08
مرسی :40:
یک سوال دیگه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی که مدرک رو گرفته داره آزاد برای خودش میچرخه میشه اون مهمونی رو گرفت؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دقيقا همون موقع بايد بگيري :10:

saiiddz
22-01-2008, 17:34
اینم عکس اصلی

Maggy_P
22-01-2008, 19:43
خوب از همين حالا راي گيري شروع ميشه البته فقط مخصوص آنجلينا هست چون برد پيت رو فقط يك نفر ساخته
از همين حالا
1.... 2..... 3........

saiiddz
23-01-2008, 09:47
با سلام من میخوام رآی بدم:43:
امیدوارم دوستان دیگه از رآی من نه ناراحت بشن نه مآیوس و بیشتر تلاش کنن تا کاراکترها رو بهتر بسازن
هر کس هم خواست رآی بده در قسمت عنوان کلمه ی رای رو بنویسه:3:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
maggy_p برای ساخت آنجلینا جولی و بهsims232 برای ساخت بردپیت رآی میدم
البته کاراکتر آنجلینا جولی رو که مگی ساخته در عکس کامل زیاد شبیه نیست ولی اونجا که عکس رو با کاراکتر مقایسه کرده واقعآ شبیه است
سیمز 232 هم که کاراکترش عالیه
ok

toodi
23-01-2008, 11:11
من از سر دوست و اینا رای نمیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از نظر من مرضیه جون خوف دلست کرده :40:

saiiddz
23-01-2008, 11:53
مرضیه ی عزیز میشه بگی کی درس میدی؟

toodi
23-01-2008, 11:59
مرضیه ی عزیز میشه بگی کی درس میدی؟

لفطا دیگه از این سوالا نکنیاااااااااا...تاپیک قبلی رو برای همین بردن ترش :19:
راستی مرضیه من دمو بازی ریختم ولی اون Play SSX3 تغییری نکرد :19:

Mahdi_Co_1368
23-01-2008, 13:00
سلام به استاد بزرگ ، Maggy_P خانم و همه ی دانش آموزانش.امیدوارم در هر جای ایران که هستید مثل این تاپیک کوشا و فعال باشید.

می خواستم بدونم جایی رو سراغ ندارید که به صورت حرفه ای و فوق پیشرفته بازی کردن The Sims 2 و EP های اون رو به زبان فارسی یاد بده،(مثلا : گرگیده شدن یا به آشوب کشیدن دانشگاه یا طلایی شدن قبر و ...) وبه طور کلی اعمالی که یک کاربر عادی این بازی ، از اونا با خبر نباشه. منظورم اون نکات ریز و فنی هستند که معمولا کسی با اونا داخل بازی سر و کار نداره.........

متشکرم

saiiddz
23-01-2008, 15:04
لفطا دیگه از این سوالا نکنیاااااااااا...تاپیک قبلی رو برای همین بردن ترش :19:
راستی مرضیه من دمو بازی ریختم ولی اون Play SSX3 تغییری نکرد :19:

ببخشید نمیدونستم

saiiddz
23-01-2008, 15:09
با سلام
مگی لطفآ اسم تمام بسته های الحاقی سیمز 2 رو بنویس
saiiddz
23-01-2008, 15:17
سلام به استاد بزرگ ، Maggy_P خانم و همه ی دانش آموزانش.امیدوارم در هر جای ایران که هستید مثل این تاپیک کوشا و فعال باشید.

می خواستم بدونم جایی رو سراغ ندارید که به صورت حرفه ای و فوق پیشرفته بازی کردن The Sims 2 و EP های اون رو به زبان فارسی یاد بده،(مثلا : گرگیده شدن یا به آشوب کشیدن دانشگاه یا طلایی شدن قبر و ...) وبه طور کلی اعمالی که یک کاربر عادی این بازی ، از اونا با خبر نباشه. منظورم اون نکات ریز و فنی هستند که معمولا کسی با اونا داخل بازی سر و کار نداره.........

متشکرم
به دنیا آوردن بچه ی فضایی!
وقتی که سیم شما داره با تلسکوپ آخرین سیستم به ستاره ها نگاه می کنه ممکنه یه بشقتب پرنده فضایی ببینه! اونوقت سفینه ه میاد پایین و آدم بدبخت شمارو می کشه تو خودش... بعد از چند ساعت برش می گردونن در حالی که وضعش به كلي خرابه و باردار شده! و بعد از چند روز مراحل بارداری رو طی می کنه و سپس یه بچه فضایی بی ریخت سبز بدنیا میاره!

این اتفاق فقط برای سیم های مذکر می افته و من که تا حالا ندیدم که غیر این باشه.
به نظر من دوتا عامل رو اینکه آدم شما سفینه رو ببینه بستگی داره.
۱. بلندی اون جایی که روش تلسکوپ رو گذاشتید ( مثلا تو طبقه دهم بیشتر امکان رخ دادن این اتفاق هست تا طبقه پنجم )
۲. مهارت آدم شما در Logic
زنده کردن مرده!
شما ميتونيد آدم هاي مرده اي را كه با آنها رابطه داشتيد دوباره زنده كنيد به وسيله ي يه تلفن خاص به نام The Resurrect-O-Nomitron كه تو قسمت Career Rewards هست فقط بايد با اين تلفن به ازرائيل(Grim Repaer) زنگ بزنيد و زنده شدن مرده تون رو ازش بخواييد البته اون هم در مقابل ازتون مبلقي رو دريافت مي كنه كه اگه اين مبلغ كم باشه مردتون رو زنده مي كنه اما بصورت ناقص و تكامل نيافته كه بهش ميگن زامبي.
راستی اگه University رو نصب کرده باشید می تونید این کارو انجام بدید.

Mahdi_Co_1368
23-01-2008, 17:24

متشکرم

کسی نبود به حرف های ما نگاهی کنه

Maggy_P
23-01-2008, 18:46

متشکرم
بيا همين جا بپرس جواب ميديم:10:
در مورد طلايي شدن سنگ قبر هم من قبلا گفته بودم كه قبل از زمان مرگ بايد درجه ي روحي اونا سفيد باشه اونوقت وقتي بميره قبرش طلايي ميشه :10:البته بايد تا آخر عمر باهاش بري! (مرگ طبيعي!:27:)

toodi
23-01-2008, 21:29
به دنیا آوردن بچه ی فضایی!
وقتی که سیم شما داره با تلسکوپ آخرین سیستم به ستاره ها نگاه می کنه ممکنه یه بشقتب پرنده فضایی ببینه! اونوقت سفینه ه میاد پایین و آدم بدبخت شمارو می کشه تو خودش... بعد از چند ساعت برش می گردونن در حالی که وضعش به كلي خرابه و باردار شده! و بعد از چند روز مراحل بارداری رو طی می کنه و سپس یه بچه فضایی بی ریخت سبز بدنیا میاره!

این اتفاق فقط برای سیم های مذکر می افته و من که تا حالا ندیدم که غیر این باشه.
به نظر من دوتا عامل رو اینکه آدم شما سفینه رو ببینه بستگی داره.
۱. بلندی اون جایی که روش تلسکوپ رو گذاشتید ( مثلا تو طبقه دهم بیشتر امکان رخ دادن این اتفاق هست تا طبقه پنجم )
۲. مهارت آدم شما در Logic
زنده کردن مرده!
شما ميتونيد آدم هاي مرده اي را كه با آنها رابطه داشتيد دوباره زنده كنيد به وسيله ي يه تلفن خاص به نام The Resurrect-O-Nomitron كه تو قسمت Career Rewards هست فقط بايد با اين تلفن به ازرائيل(Grim Repaer) زنگ بزنيد و زنده شدن مرده تون رو ازش بخواييد البته اون هم در مقابل ازتون مبلقي رو دريافت مي كنه كه اگه اين مبلغ كم باشه مردتون رو زنده مي كنه اما بصورت ناقص و تكامل نيافته كه بهش ميگن زامبي.
راستی اگه University رو نصب کرده باشید می تونید این کارو انجام بدید.

به دنیا آوردن بچه فضایی یک حالت طلسم شدن داره :27:
توی سیمز همون 3 تا برادرا هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکیشون که باردار هستش برای من 2 تا بچه به دنیا آورد یک بار 2بار باردار شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به طرز وحشت ناکی دیدی 20 بچه رو هم به دنیا میاره :19:
ولی ون زنده کردن مرده....معععععععع پیتیکو پیتیکو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امروز هرچی مرده بود رو روحش رو فرستیدم مسافرت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگم حالا این روحا کی میان از مسافرت؟ :19:

ZURG
23-01-2008, 23:11
من یکی دوستاران بازیهای کامپیوتری و بویژه سیمزم
تایپک های قبلی من به دلایلی ایجاد شده که معرف من saiiddz توضیح داده خواهد شد
اگر مشکلی صورت گرفته من را ببخشید

sims232
24-01-2008, 02:24
مگی میشه سیمس ما پنج تا زن بگیره تازه اگر کسی شمشیر میخواد به من بگه

پس نفر اول کی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

saiiddz
24-01-2008, 10:01
مگی میشه سیمس ما پنج تا زن بگیره تازه اگر کسی شمشیر میخواد به من بگه

پس نفر اول کی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
آره میشه
حالا بگو 5 تا زنو میخوای چیکار؟!

saiiddz
24-01-2008, 10:07
به دنیا آوردن بچه فضایی یک حالت طلسم شدن داره :27:
توی سیمز همون 3 تا برادرا هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکیشون که باردار هستش برای من 2 تا بچه به دنیا آورد یک بار 2بار باردار شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به طرز وحشت ناکی دیدی 20 بچه رو هم به دنیا میاره :19:
ولی ون زنده کردن مرده....معععععععع پیتیکو پیتیکو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امروز هرچی مرده بود رو روحش رو فرستیدم مسافرت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگم حالا این روحا کی میان از مسافرت؟ :19:
میدونم کدوم سه تا رو میگی.همونایی که توی زمینی زندگی میکنن که بیابانه
من همون اول یا اون یارو رو میکشم یا بچه فضایی رو
خیلی ضایع هستن

saiiddz
24-01-2008, 10:24
من یکی دوستاران بازیهای کامپیوتری و بویژه سیمزم
تایپک های قبلی من به دلایلی ایجاد شده که معرف من saiiddz توضیح داده خواهد شد
اگر مشکلی صورت گرفته من را ببخشید
باسلام
اول میخواستم در مورد zorgکه یکی از دوستان خوب منه توضیح بدم وبعد علت گذاشتن اون تاپیک های ضایع رو بگم:10::7:
zorg یه بازی خور اصله و تا اونجا که من میدونم تا ساعت 2 ،3 نصف شب پای کامپیوتره البته درسش هم خیلی قوییه.در مورد اخلاقش هر چیزی رو که خواست باید اون باشه.آدم مهربونیه تا موقعی که باحاش خوب باشی و...
علت ایجاد اون تاپیک های قبلی به خاطره اینکه یکی از دوستاش موقع وارد شدن به p30world نام کاربری و رمز اون رو دیده و حفظ کرده بود و بعد وارد شده وپسورد رو عوض کرده بود و به نوعی دزیده بود که با کمک من و دو سه تا هکر مثل خودم اونو پس گرفتیم:43::12:
از شما میخوام گر چه اون تاپیک های قبلی رو نذاشته بود ولی اونو ببخشید:37::42:
saiiddz
24-01-2008, 10:31
با سلام
مگی لطفآ اسم تمام بسته های الحاقی سیمز 2 رو بنویس و ترجمه شون رو هم جلوشون بنویس

simsbaz2
24-01-2008, 12:40
سلام مرضيه جون.بابا اضطراب داريم چرا زودتر نفرات اول ودوم و... رو اعلام نميكني؟

اگه اجازه بديد اين بار شكل كامران وهومن رو درست كنيم.

saiiddz
24-01-2008, 12:57

اول باید خودت رای بدی.گرفتی.مرضیه از خودش که نمیتونه نتیجه رو اعلام کنه
تازه آدم ساختید به نظر من ساخت خونه بهتره

toodi
24-01-2008, 14:33

نه به نظر من آدم درست نکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یهنی بکنیم ولی از نظر خومشلی نظر بدیم سوژه هم آزاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
24-01-2008, 14:47
آره میشه
حالا بگو 5 تا زنو میخوای چیکار؟!
5 تا؟!:18: چه خبره؟! كي گفته ميشه ؟ ميتوني 5 تا معشوق داشته باشي اما نميتوني 5 تا زن داشته باشي فقط يكي:27:
بسته هاي احاقي همش توي دانلود بازي هستن ديگه همرا با اسمشون :10:

در ضمن مگه همش چند نفر راي دادن كه بخوايم نفرات رو اعلام كنيم؟:20:

simsbaz2
24-01-2008, 17:28
سلام.به نظر من sims232ازهمه بهتر ساخته.بعد مرضيه ....بعد خودم و بعدهم تودي(ببخشيدااااا)

Ehsan PCbase
24-01-2008, 17:37
سلام به همگی
من شنیدم بازی the sims بازی خیلی باحالیه :20:
یه اطلاعات جامعی درباره این بازی میخواستم
ممنون

ZURG
24-01-2008, 18:09
سلام به همگی
ممنون
به صفحات قبل مراجعه کن آنجا maggy-pتوضیح داده

saiiddz
24-01-2008, 18:19
5 تا؟!:18: چه خبره؟! كي گفته ميشه ؟ ميتوني 5 تا معشوق داشته باشي اما نميتوني 5 تا زن داشته باشي فقط يكي:27:
بسته هاي احاقي همش توي دانلود بازي هستن ديگه همرا با اسمشون :10:

در ضمن مگه همش چند نفر راي دادن كه بخوايم نفرات رو اعلام كنيم؟:20:
میشه ولی نه توی بازی
اونجا که آدم درست میکنی
از اونجا میگم میشه که با همشون میتونی بچه دار بشی
ولی زیاد نیست؟!:18:

saiiddz
24-01-2008, 18:21
نه به نظر من آدم درست نکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم موافقم
بهتره خانه درست کنیم

saiiddz
24-01-2008, 18:23
سلام به همگی
ممنون
سیمز در یک کلام یعنی زندگی مجازی:40:

Maggy_P
24-01-2008, 22:38
سیمز در یک کلام یعنی زندگی مجازی:40:
درسته و براي صدمين بار ميگم پست هاي پشت سر هم نزنيد ! جدي دارم ميگم يك بار ديگه تكرار بشه به مديرها اطلاع ميدم حالا برو عقب بگرد ببين من چند بار گفتم!

ok اگه موافق باشيد ديگه آدم نميسازيم خونه ميسازيم:10:

sims232
25-01-2008, 02:44
سلام دوستان اینم خونه

Maggy_P
25-01-2008, 08:42
سلام دوستان اینم خونه

چقدر سريع! بعد از ظهر من هم يك خونه ميسازم و ميزارم توي تاپيك
خونتون هم خيلي خوب شده

toodi
25-01-2008, 14:32
سلام.به نظر من sims232ازهمه بهتر ساخته.بعد مرضيه ....بعد خودم و بعدهم تودي(ببخشيدااااا)

برای من که اصلا شبیه به این آنجلینا نیستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم که دیلیتش کردم صاف[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا دیگه نمیتونم آدم بسازم...همه ی آدما رو یکی میسازم نمیدونم چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- - -
آقا یک سوال هرکی میدونه جواب بده..:
من تونستم عروسک وودو رو به دست بیارم که از جن های جنگل سیاه درست شده... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی این نمیدونم چرا بعضی وقتا اثر نمیکنه رو فرد مورد نظر :19:
بعضی وقتا عمل میکنه ولی بیشتر وقتا عمل نمیکنه...میخواستم بدونم روش خاصی داره برای اینکه عمل کنه؟
بعد چه جوری میتونیم کاری کنیم که مارو عروسک وودو نتونه جادو کنه...چون اون کسی که بهم داد نمیدونم چی چی دکتر خودش رو کاری کرده بود که عروسک وودو روش اثر نمیکرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر راه حلی دارن این دوتا سوال بگینااااااااااااااااا میخوام چند نفر رو نفله کنم :21:

sims232
26-01-2008, 01:36
مگی جان ببخشید اون خونه برای مسابقه نیست برای مسابقه این خونه جدید رو اماده کردم که 5/2 طول کشید و
و این خونه به نظر دوستان خودم خیلی خوب شده تا ببینیم نظر شما چی هست فقط یک شاهزاده کم دارم

یک سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دیشب تو بازی رفتم به یک مکان برای خرید وقتی میخواستم برکردم جلوی تاکسیم یک سنگ قبر بود هر کارم کردم از ماشین پیاده نمیشد باید چی کار کنم

Niloofarak
26-01-2008, 01:51
یک سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دیشب تو بازی رفتم به یک مکان برای خرید وقتی میخواستم برکردم جلوی تاکسیم یک سنگ قبر بود هر کارم کردم از ماشین پیاده نمیشد باید چی کار کنم
فک کنم باید بری تو بای مود بعد سنگ قبرو ببری اونور
اگه گفت ابجکتیو این یوز! دیگه نمیشه کاری کرد!

saiiddz
26-01-2008, 10:01
درسته و براي صدمين بار ميگم پست هاي پشت سر هم نزنيد ! جدي دارم ميگم يك بار ديگه تكرار بشه به مديرها اطلاع ميدم حالا برو عقب بگرد ببين من چند بار گفتم!

ok اگه موافق باشيد ديگه آدم نميسازيم خونه ميسازيم:10:
ببخشید میشه بگی من چه طوری میتونم به چند پست جدای دیگران در یک پست جواب بدم؟!:23:
در مورد ساخت خونه هم موافقم:12:
مرضیه میتونی simpe رو آپوود کنی.البته ببخشید
یک سوال هم داشتم.آیا میشه با simpe چیزهای دیگری مثل کابینت درست کرد؟

Mahdi_Co_1368
26-01-2008, 13:41
Maggy_p خانم و اعضای این تاپیک ، همان طور که اطلاع دارید ، بعضی از خونه های بزرگ با لوازم و افراد زیاد ، در سیستم های معمولی به کندی اجرا میشن.برای مثال: گاهی اوقات برای اینکه از یک طرف خونه به طرف دیگه حرکت کنیم ، تصویر به صورت تیکه تیکه حرکت می کنه....... من در این زمینه دو سوال داشتم
1- کدام قطعه ی سخت افزاری در این امو تاثیر گذار است ، که بتونم اون رو ارتقا بدم؟(رم یا CPU...؟...کدام بیشتر؟!!)
2-حالتی رو در نظر بگیرید که با Maximum Option از نظر گرافیکی ، بیشترین لوازم و افراد ، بزرگترین خونه و به طور کل شلوغ ترین حالت در بازی The Sims 2 .... چه سخت افزاری میتونه اون رو به راحتی اجرا کنه؟!(سخت افزار با قیمت های فضایی لطفا نباشه)

با سپاس فراوان...

saiiddz
26-01-2008, 13:58
Maggy_p خانم و اعضای این تاپیک ، همان طور که اطلاع دارید ، بعضی از خونه های بزرگ با لوازم و افراد زیاد ، در سیستم های معمولی به کندی اجرا میشن.برای مثال: گاهی اوقات برای اینکه از یک طرف خونه به طرف دیگه حرکت کنیم ، تصویر به صورت تیکه تیکه حرکت می کنه....... من در این زمینه دو سوال داشتم
1- کدام قطعه ی سخت افزاری در این امو تاثیر گذار است ، که بتونم اون رو ارتقا بدم؟(رم یا CPU...؟...کدام بیشتر؟!!)
2-حالتی رو در نظر بگیرید که با Maximum Option از نظر گرافیکی ، بیشترین لوازم و افراد ، بزرگترین خونه و به طور کل شلوغ ترین حالت در بازی The Sims 2 .... چه سخت افزاری میتونه اون رو به راحتی اجرا کنه؟!(سخت افزار با قیمت های فضایی لطفا نباشه)

با سپاس فراوان...
دوست عزیز باید بگم هر دو.البته از نظر من هارد هم تاثیر داره
قیمت رم خیلی کمتر از سی پی یو است فقط دقت کن که رم های تقلبی خیلی زیاد شده
سعی کن بازی رو در درایو دیگری نصب کنی که در آن ویندوز نصب نشده باشه.هر چقدر درایو وینوز خالی تر باشه هم سرعت ویندوز و هم بازی میره بالا:20:

Mahdi_Co_1368
26-01-2008, 14:07
دوست عزیز باید بگم هر دو.البته از نظر من هارد هم تاثیر داره
قیمت رم خیلی کمتر از سی پی یو است فقط دقت کن که رم های تقلبی خیلی زیاد شده
سعی کن بازی رو در درایو دیگری نصب کنی که در آن ویندوز نصب نشده باشه.هر چقدر درایو وینوز خالی تر باشه هم سرعت ویندوز و هم بازی میره بالا:20:

متشکرم

سوال دوم رو جواب ندادید.....

saiiddz
26-01-2008, 14:39
متشکرم

سوال دوم رو جواب ندادید.....
سی پی یوAMD خوبه دو هسته ای 3.6 خوبه.قیمتش هم مناسبه
رم یک گیگ ، کینگ استون جواب میده.البته با توجه به این که مادر بوردت DDR1 یا DDR2 بخوره قیمتش فرق میکنه.البته همون طور که گفتم رم های تقلبی خیلی زیاد شده...
هارد هم SATA خوبه
اگه سوال دیگری داشتی پیام بفرست میترسم مرضیه بازم گیر بده

luckehoura
26-01-2008, 15:29
سلام
تورو خدا یکی به من کمک کنه:19:
من هر کدوم از pachرو که دانلود می کنم یا کامل دانلود نمی شه اگرم کامل دانلود بشه تو بازی هیچ اتفاقی نمی افته:41: :37:

Maggy_P
26-01-2008, 16:05
سلام
من هر کدوم از pachرو که دانلود می کنم یا کامل دانلود نمی شه اگرم کامل دانلود بشه تو بازی هیچ اتفاقی نمی افته:41: :37:

ميشه مشكلتو واضح تر بگي؟
مثلا منظورت از كامل دانلود نميشه چيه؟

arYa2550
26-01-2008, 23:27
سلام به همه دوستان
من تا حالا سیمز بازی نکردم ولی با تعریف هایی که ازش شنیدم خیلی علاقه پیدا کردم که این بازی رو انجام بدم
سیمز 2 محصول 2004 شرکت EA هست و بنظرم قدیمی میرسه و تا جایی که متوجه شدم هر سال چند تا دنباله برای اون میاد :18: مثلا امسال اینا تازه وارد بازار شده:
The Sims: Castaway Stories
The Sims 2: FreeTime
The Sims Carnival: SnapCity
The Sims 2: Kitchen & Bath Interior Design Stuff

و دنباله های 2007 این بازی هم اینا بوده:
The Sims 2: Bon Voyage
The Sims Life Stories
The Sims 2 Seasons
The Sims 2 Deluxe
The Sims Pet Stories
The Sims 2: Celebration Stuff
The Sims 2: H&M Fashion Stuff

حالا نظر شما رو میخوام بدونم که برای شروع کدوم رو بازی کدوم و کدوم از همه بهتره؟ (البته منظورم از همون سیمز 2 سال 2004 به این طرفه, نه فقط اینایی که اینجا نوشتم):20:

سیستمم هم زیاد بالا نیست:
CPU: P IV 2.4 full
Ram: 512mb
VGA: Geforce6200 256mb

صپاثگضارم :10:

sims232
27-01-2008, 01:08
پس چرا کسی نظر نمیده مگه مسابقه جدید برای ساختن خونه نبود

saiiddz
27-01-2008, 09:48
سلام
احتمالآ بسته ی الحاقی نصب کردی

saiiddz
27-01-2008, 09:50
سلام به همه دوستان
من تا حالا سیمز بازی نکردم ولی با تعریف هایی که ازش شنیدم خیلی علاقه پیدا کردم که این بازی رو انجام بدم
سیمز 2 محصول 2004 شرکت EA هست و بنظرم قدیمی میرسه و تا جایی که متوجه شدم هر سال چند تا دنباله برای اون میاد :18: مثلا امسال اینا تازه وارد بازار شده:
The Sims: Castaway Stories
The Sims 2: FreeTime
The Sims Carnival: SnapCity
The Sims 2: Kitchen & Bath Interior Design Stuff

و دنباله های 2007 این بازی هم اینا بوده:
The Sims 2: Bon Voyage
The Sims Life Stories
The Sims 2 Seasons
The Sims 2 Deluxe
The Sims Pet Stories
The Sims 2: Celebration Stuff
The Sims 2: H&M Fashion Stuff

حالا نظر شما رو میخوام بدونم که برای شروع کدوم رو بازی کدوم و کدوم از همه بهتره؟ (البته منظورم از همون سیمز 2 سال 2004 به این طرفه, نه فقط اینایی که اینجا نوشتم):20:

سیستمم هم زیاد بالا نیست:
CPU: P IV 2.4 full
Ram: 512mb
VGA: Geforce6200 256mb

صپاثگضارم :10:
شما باید بازی The SiMs 2 رو بخری و بعد هر کدوم از بسته های الحاقی که خواستی تهیه کنی

saiiddz
27-01-2008, 09:56
با سلام
با توجه به اینکه زیباترین خانه یکبار مسابقه داده شده با موافقت مرضیه و دیگر اعضا موضوع مسابقه ی جدید
عجیبترین خانه باشه:18:
در این مسابقه اولویت با کسی که زودتر خونه رو بذاره.در این مسابقه باید علت عجیب بودن خانه رو بگین و شرط زیبا بودن خانه نیست بلکه خانه باید عجیب باشه:10:
Ok

luckehoura
27-01-2008, 11:33
ميشه مشكلتو واضح تر بگي؟
مثلا منظورت از كامل دانلود نميشه چيه؟

وقتی به 40٪میرسه دانلودش قطع می شه
:41:

luckehoura
27-01-2008, 11:35
احتمالآ بسته ی الحاقی نصب کردی
حالا باید چیکار کنم؟

saiiddz
27-01-2008, 17:14
وقتی به 40٪میرسه دانلودش قطع می شه
:41:
خوب دوست عزیز
پچ شما کامل دانلود نمیشه

saiiddz
27-01-2008, 17:18
این خونه ی منه
اسمش خونه ی معلقه
این خونه به این خاطر عجیبه که روی هوا معلقه

luckehoura
27-01-2008, 18:13
من بازی سیمزمو unistall کردم.دوباره می خوام installe کنم اما نمی دونم کجا باید کرکش و نصب کنم
میشه کمکم کنید؟
:11:

toodi
27-01-2008, 18:41
سلام به همه دوستان
The Sims: Castaway Stories The Sims 2: FreeTime The Sims Carnival: SnapCity The Sims 2: Kitchen & Bath Interior Design Stuff و دنباله های 2007 این بازی هم اینا بوده: The Sims 2: Bon Voyage The Sims Life Stories The Sims 2 Seasons The Sims 2 Deluxe The Sims Pet Stories The Sims 2: Celebration Stuff The Sims 2: H&M Fashion Stuff حالا نظر شما رو میخوام بدونم که برای شروع کدوم رو بازی کدوم و کدوم از همه بهتره؟ (البته منظورم از همون سیمز 2 سال 2004 به این طرفه, نه فقط اینایی که اینجا نوشتم):20: سیستمم هم زیاد بالا نیست: CPU: P IV 2.4 full Ram: 512mb VGA: Geforce6200 256mb صپاثگضارم :10:

:27:
سیستمت عالیه برای سیمز...من با سیستم قبلیم میرفتم هم خوب میومد:
CPU:1.6 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کارت گرافیک 128 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما اول The Sims2 رو بگیر... مواظب باش سیمزت رو با کرک جدید خونه سازی بگیری :27:
بهد از اینکه سیمز اصلی که همونی The Sims2 باشه شما باید یک سیمز مثل The Sims2 Pets رو تو همون درایوی که The Sims2 رو نصب کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد مثلا شما چندتا ورژن داری ، شما باید جدید ترین سیمز که از کمپانی اومده بیرون رو باید اجرا کنی :46:
مثلا The Sims2 Bon حالا بقیش رو هم نمیگم دیگه... شما مثلا سیمز فشن رو باز میکنی ارور میده میگه که مثلا سیمر Bon رو باید اجرا کنی وگرنه سیمز بالا نمیاد :31:
گفتم که بدونین :27:
----------

آقا سید لطفا برای نقل قول کردن های پشت سر هم از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنین تا از جلوی اسپم جلوگیری بشه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
28-01-2008, 11:40
آقا سید لطفا برای نقل قول کردن های پشت سر هم از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنین تا از جلوی اسپم جلوگیری بشه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از مرضیه هم عذر میخوام
:11::11::11::11:

saiiddz
28-01-2008, 11:46
از مرضیه هم عذر میخوام
:11::11::11::11:

من بازی سیمزمو unistall کردم.دوباره می خوام installe کنم اما نمی دونم کجا باید کرکش و نصب کنم
میشه کمکم کنید؟
:11:
در جایی که بازی رو نصب کردی در پوشه ی TSBin کرک رو کپی کن:46:

Mahdi_Co_1368
28-01-2008, 15:48
لینک دانلود سه Path زیر رو بی زحمت با کرک بزاریید
The sims 2 Deluxe
The Sims 2 Kitchen & Bath Interior Design Stuff
The Sims 2 free Time

متشکرم...........

saiiddz
28-01-2008, 17:01