PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Sims 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Maggy_P
06-11-2007, 09:35
یک خبر جالب در مورد the sims البته مدیران ببخشند اگر جای این مطلب در اینجا نباشد چون خواستم در تاپیک sims باشد به تازه گی یک sims آمده که +.1.8 است یک عکس می گذارم که خودتان بفهمید ( البته با س.ا.ن.س.و.ر )در ضمن لینک های rapidshare هم برایش دارم که درست کار می کند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين ديگه چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي بده كه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چي داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :18:

Maggy_P
06-11-2007, 09:57
بچه ها يكيتون بره توي اين قسمت :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Program Files\EA GAMES\The Sims 2\TSData\Res\Sims3D

و فايل Sims06 رو برام آپلود كنه من خودم حواسم نبود پاكش كردم!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
06-11-2007, 13:21
بچه ها لطفا هر چي زودتر اون فايل رو برام آپ كنيد وگرنه امروز نميتونم درس بدم ها![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
06-11-2007, 14:16
بچه ها يكيتون بره توي اين قسمت :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و فايل Sims06 رو برام آپلود كنه من خودم حواسم نبود پاكش كردم!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باشه خانوم معلم ما نوکرتیم. :31:
شما درس بده ما هرکاری بگی میکنیم.
الان میدم آخه نمیدونم چند مگاس که اینقدر دیر میره. وقتی رفت میذارمش:31::11:
این که خیلی زیاده. 6 مگا و خرده ای. با اجازت خانوم معلم من رر کردمش حالا شده حدود 300 کیلوبایت. نمیدونم چرا اینقدر کم.
حالا میذارمش اگه خراب بود بگو.

Maggy_P
06-11-2007, 14:19
باشه پس هر چه سريع تر منو بگو داشتم درس رو آماده ميكردم يهو هواسم نبود فايله پاك شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
06-11-2007, 14:37
خانوم معلم درسته چون خودم توی کامپیوتر اکسترکتش extract کردم و درست بود حالا با آپ رو نمیدونم. ایشالا که درسته. اگه نشد بگو که از راه دیگه برم. :) :6:
اینم خدمتتون:

@R3Z
06-11-2007, 14:40
چه شکلی rar ش کردی که انقدر کم شد؟؟

toodi
06-11-2007, 14:47
اين ديگه چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي بده كه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چي داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :18:

فکر کنم برای ویستا هم باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هرچی هست من میتونم بازی کنم ولی خیلی بده دور از ادب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسمه این سیمزه با بقیه فرقی میکنه یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی میگم بازی نکنیم بهتره این عکس رو یک نیگا بندازین خیلی بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خلاصه هم وحشتناکه هم بد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی این یکی چه سیمزی بیده؟
چشمام 300 تا شد این عکس رو دیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی یک همچین چیزی دیده من یک جور دیگه دیده بودم ولی اینکه قلب درجش این جوری باشه ندیدم برای سیمز نایت لایف هم بیده:
اون درجه من رو وادار به به فکر کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وای مرضیه چرا دیلیت کردی؟:18:
حتما شیفت دیلیت هم کردی:13:
بزار ببینم من میتونم کاری بکنم

باشه پس هر چه سريع تر منو بگو داشتم درس رو آماده ميكردم يهو هواسم نبود فايله پاك شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانم معلم یعنی اگر اون فایله نباشه درس ... :19::19: :19::19: :19::19: :19::19:

frnsh
06-11-2007, 14:47
چه شکلی rar ش کردی که انقدر کم شد؟؟

رفتم روش کلیک راست کردم بعد یه گزینه داره که میگه add to ..... rar یا add to .... zip حالا فرقی نمیکنه که کدوم برنامه رو دارید.
بعد همونجا یه فایل با حجم کم با فرمت رر یا زیپ درست میشه. این خودش 6 مگا و خرده ای بود که شد 300 و خرده ای کیلو بایت.!!! :31:

frnsh
06-11-2007, 14:54
:20::20:
فکر کنم برای ویستا هم باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هرچی هست من میتونم بازی کنم ولی خیلی بده دور از ادب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسمه این سیمزه با بقیه فرقی میکنه یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی میگم بازی نکنیم بهتره این عکس رو یک نیگا بندازین خیلی بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه هم وحشتناکه هم بد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی این یکی چه سیمزی بیده؟
چشمام 300 تا شد این عکس رو دیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی یک همچین چیزی دیده من یک جور دیگه دیده بودم ولی اینکه قلب درجش این جوری باشه ندیدم برای سیمز نایت لایف هم بیده:
اون درجه من رو وادار به به فکر کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وای مرضیه چرا دیلیت کردی؟:18:
حتما شیفت دیلیت هم کردی:13:
بزار ببینم من میتونم کاری بکنم

خانم معلم یعنی اگر اون فایله نباشه درس ... :19::19: :19::19: :19::19: :19::19:

سلام
میگما این عکسه رو که به صورت کد گذاشتی عینشو میشه توی همین بادی شاپ و فتوشاپ ساخت من توی سیمزم یه بدن صورتی ساختم. موهاشم میشه رنگ کرد. :31:
اما خداییش خیلی جالب بود. ممنون

frnsh
06-11-2007, 15:00
خانوم معلم این فایله درست بود یا نه؟ بگووووووووووو.

راستی درس چی شد؟ خانوم معلم تو درس نمیپرسی یا امتحان نمیگیری؟

toodi
06-11-2007, 15:01
:20::20:

سلام
میگما این عکسه رو که به صورت کد گذاشتی عینشو میشه توی همین بادی شاپ و فتوشاپ ساخت من توی سیمزم یه بدن صورتی ساختم. موهاشم میشه رنگ کرد. :31:
اما خداییش خیلی جالب بود. ممنون
چه جوری این کا رو کردی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هر کاری میکنم نمیتونم آخه نا سلامتی 20 تا عکسه سیاه و سفیده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی خواهش میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی من یک سری والپیپر برای سیمز پیدا کردم هرکی خواست من براش پ.خ میفرستم:27:

Maggy_P
06-11-2007, 15:18
نميشد توي راپيدشر آپلود نكني من باهش شديدا مشكل دارم مشكلات اساسي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن پگاه جان اون عكسه مال سيمز ps2 هست

toodi
06-11-2007, 15:33
نميشد توي راپيدشر آپلود نكني من باهش شديدا مشكل دارم مشكلات اساسي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن پگاه جان اون عكسه مال سيمز ps2 هست
خانم معلم اگر بخوای اون فایل رو دانلود کنی ....:31:
1.12 GB
به قول داداشم اندازه یک سیمز دانلود کردن طول میکشه:19:

Maggy_P
06-11-2007, 15:36
خانم معلم اگر بخوای اون فایل رو دانلود کنی ....:31:
1.12 GB
به قول داداشم اندازه یک سیمز دانلود کردن طول میکشه:19:
پس درس ميره تا يه روز ديگه :19: تا موقعي كه من دوباره بشينم تمام سيمزهارو از اول تا آخر دانلود كنم :18:

toodi
06-11-2007, 15:43
پس درس ميره تا يه روز ديگه :19: تا موقعي كه من دوباره بشينم تمام سيمزهارو از اول تا آخر دانلود كنم :18:
خانم معلم دانلود:18::18:
مگه نباید بریزی چرا دیگه دانلود:18::18:

Maggy_P
06-11-2007, 15:43
خانوم معلم این فایله درست بود یا نه؟ بگووووووووووو.

راستی درس چی شد؟ خانوم معلم تو درس نمیپرسی یا امتحان نمیگیری؟
ميدوني اون فايل مخصوص لباسهاي سيمزه پس هر كس لباسهاي بيشتري داشته باشه فايلش حجيم تر ميشه چون من تمام پكيج هاي سيمز رو دارم فايلم خيلي حجيمه با مال تو فرق داره :19:
حالا بايد صبر كنيد كه من تمام سيمزامو از اول تا آخر پاك كنم بعدش درس بدم :24::37::18:

Maggy_P
06-11-2007, 15:46
خانم معلم دانلود:18::18:
مگه نباید بریزی چرا دیگه دانلود:18::18:
شرمنده اشتباه نوشتم دانلود :31:
ولي تازه دارم بون رو هم از اينترنت دانلود ميكنم پس بايد صبر كنين اون تموم بشه تا من همش رو يكدفه اي بريزم خيالم راحت شه:10:
پس شماها يه 3 يا 4 روزي بيكار ميشيد :19:

use
06-11-2007, 15:53
چرا CD می سوزه؟

Maggy_P
06-11-2007, 16:03
چرا CD می سوزه؟
ميشه منظورتون رو واضح تر بگيد ؟:18:

@R3Z
06-11-2007, 16:18
رفتم روش کلیک راست کردم بعد یه گزینه داره که میگه add to ..... rar یا add to .... zip حالا فرقی نمیکنه که کدوم برنامه رو دارید.
بعد همونجا یه فایل با حجم کم با فرمت رر یا زیپ درست میشه. این خودش 6 مگا و خرده ای بود که شد 300 و خرده ای کیلو بایت.!!! :31:

اينو خودم ميدونم چي جوري 6 مگ شده 300 كيلوبايت رو نميفهمم حدود 95 درصد حجمش كم شده!!!:18:

@R3Z
06-11-2007, 16:19
عجب پستيه پست اولت چقدر واضحه use جان!!

toodi
06-11-2007, 16:30
ميشه منظورتون رو واضح تر بگيد ؟:18:
آره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه CD قراره بسوزه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
06-11-2007, 22:39
چه جوری این کا رو کردی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هر کاری میکنم نمیتونم آخه نا سلامتی 20 تا عکسه سیاه و سفیده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی خواهش میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی من یک سری والپیپر برای سیمز پیدا کردم هرکی خواست من براش پ.خ میفرستم:27:

سلام
آره عکساش خیلی زیاده اما اگه توجه کرده باشی خیلیهاش مثل همه در این صورت لازم نیست که همشو رنگ کنی فقط روی همدیگه هم سیو کن. اما باید حتما شماره ی رنگ رو بدونی توی فتوشاپ که رنگاوارنگ نشه. اگه نفهمیدی بگو دوباره بگم آخه فکر کنم بدونه شماره رنگ کجا لازمه.:31::20:

frnsh
06-11-2007, 22:44
ميدوني اون فايل مخصوص لباسهاي سيمزه پس هر كس لباسهاي بيشتري داشته باشه فايلش حجيم تر ميشه چون من تمام پكيج هاي سيمز رو دارم فايلم خيلي حجيمه با مال تو فرق داره :19:
حالا بايد صبر كنيد كه من تمام سيمزامو از اول تا آخر پاك كنم بعدش درس بدم :24::37::18:

اووووو. باشه صبر میکنیم. راستی چرا با ریپیدشر مشکل داری؟:18::19:

Maggy_P
07-11-2007, 14:59
اووووو. باشه صبر میکنیم. راستی چرا با ریپیدشر مشکل داری؟:18::19:
خيلي گير ميده مثلا ميگه 2 دقيقه بعد يا دو ساعت ديگه ميتوني دانلود كني :18:

frnsh
07-11-2007, 18:37
نه. من خودم خیلی از فایلا رو با اون میگیرم از جمله یه سیو جی تی ای سن آندریاس که نتونسته بودم برم و یکی از دوستان برام رفت با ریپید شر بود و به راحتی گرفتمش.
الانم با آپلودر رفتم اما نشد. چیکار کنم؟ یه آدرس بده تا برم. حالا دوباره میرم ببینم چی میشه

Maggy_P
07-11-2007, 18:44
نه. من خودم خیلی از فایلا رو با اون میگیرم از جمله یه سیو جی تی ای سن آندریاس که نتونسته بودم برم و یکی از دوستان برام رفت با ریپید شر بود و به راحتی گرفتمش.
الانم با آپلودر رفتم اما نشد. چیکار کنم؟ یه آدرس بده تا برم. حالا دوباره میرم ببینم چی میشه
ديگه نميخوام چون سيمزمو پاك كردم ولي من با رپيد شر مشكل دارم چون فايلهاي خيلي بزرگ باهاش دانلود ميكنم براي همين گير ميده :19: ولي اون چيزايي كه شما ميگيري كوچيكن براي همين راحت باهاش كار ميكني :10:

frnsh
07-11-2007, 19:03
:31:
ديگه نميخوام چون سيمزمو پاك كردم ولي من با رپيد شر مشكل دارم چون فايلهاي خيلي بزرگ باهاش دانلود ميكنم براي همين گير ميده :19: ولي اون چيزايي كه شما ميگيري كوچيكن براي همين راحت باهاش كار ميكني :10:

به هر حال ببخشید که از دستم کاری برنیومد. آخه توی آپلودر که میرفتم میخواست دنلودش کنه تازه و آخرشم نمیکرد. اما این ریپید شر راحت رفت و خودم هم که میخواستم بریزمش درست بود!!!
sorry.sorry.sorry:31::20::19::11::11::11::11::11:: 11:

درسو شروع میکنی حالا؟
بازم تایید میکنم: sorry:11:

Maggy_P
07-11-2007, 19:06

به هر حال ببخشید که از دستم کاری برنیومد. آخه توی آپلودر که میرفتم میخواست دنلودش کنه تازه و آخرشم نمیکرد. اما این ریپید شر راحت رفت و خودم هم که میخواستم بریزمش درست بود!!!
sorry.sorry.sorry:31::20::19::11::11::11::11::11:: 11:

درسو شروع میکنی حالا؟
بازم تایید میکنم: sorry:11:
خواهش ميشه تقصير خودم بود فرنوش جان:19::11:
نميتونم فعلا چون هنوز سيمزو نصب نكردم فردا هم 2 تا امتحان دارم!:19:

frnsh
07-11-2007, 19:11
خواهش ميشه تقصير خودم بود فرنوش جان:19::11:
نميتونم فعلا چون هنوز سيمزو نصب نكردم فردا هم 2 تا امتحان دارم!:19:

:31::11: اسم من خیلی ضایع هست؟ :31::31::20::11::40: نه خداییش بگو.:31:
ایشالا امتحانات رو خوب بدی. برو درس بخون:20:. منم فردا یه امتحان دارم اما خوبه که فردا ظهر میرم مدرسه و صبحش میخونم.:31:

Maggy_P
07-11-2007, 19:14
ایشالا امتحانات رو خوب بدی. برو درس بخون:20:. منم فردا یه امتحان دارم اما خوبه که فردا ظهر میرم مدرسه و صبحش میخونم.:31:
نه ضايع نيست بايد خيلي دقت كرد :31:
خدا كنه من قول ميدم فردا سيمز رو نصب كنم كه بهتون درس بدم:10:

frnsh
07-11-2007, 19:17
ممنون میشیم.
در مورد اسمم چند ساعت روش فکر کردی؟ خیلی باحالی.
برو دیگه درستو بخون. مرسی مکالمه ی باحالی بود.
منتظر درس هستیم.
بازم مرسی خانوم با دقت. :)

Maggy_P
07-11-2007, 19:22
ممنون میشیم.
در مورد اسمم چند ساعت روش فکر کردی؟ خیلی باحالی.
برو دیگه درستو بخون. مرسی مکالمه ی باحالی بود.
منتظر درس هستیم.
بازم مرسی خانوم با دقت. :)
ديگه به ساعت نكشيد :31:
اما حتما فردا يا اگه نشد پس فردا درسه رو ميدم :46:

toodi
07-11-2007, 19:32
خيلي گير ميده مثلا ميگه 2 دقيقه بعد يا دو ساعت ديگه ميتوني دانلود كني :18:

خوب در این زمینه مثل من باید زرنگ باشی:5:
چرا نمیری با یک سری برنامه آیدی گیر بیاری؟:13:
تو که توی این کارا واردی برو یک آیدی که قرار دادش با رپید تموم نشده گیر بیار حلش کن چرا خودت رو میکشی؟:18:

تو دختر بودی و ما نمیدونتیم:18:

ديگه به ساعت نكشيد :31:
اما حتما فردا يا اگه نشد پس فردا درسه رو ميدم :46:
آخ جوننننننننننننننننننن درس درس درسسسسسسسسسس:40:

frnsh
08-11-2007, 21:15
خوب در این زمینه مثل من باید زرنگ باشی:5:
چرا نمیری با یک سری برنامه آیدی گیر بیاری؟:13:
تو که توی این کارا واردی برو یک آیدی که قرار دادش با رپید تموم نشده گیر بیار حلش کن چرا خودت رو میکشی؟:18:

تو دختر بودی و ما نمیدونتیم:18:

آخ جوننننننننننننننننننن درس درس درسسسسسسسسسس:40:

سلام
فکر میکردم میدونین دخترم اما در مورد اسمم نه.:31:
همه زوق این درسو دارن:20::31::11: حالا این خانوم معلمم هی ناز میکنه(شوخی):31::31::31:

Maggy_P
08-11-2007, 21:52
سلام
فکر میکردم میدونین دخترم اما در مورد اسمم نه.:31:
همه زوق این درسو دارن:20::31::11: حالا این خانوم معلمم هی ناز میکنه(شوخی):31::31::31:
اي خدااااااااااا :19:
خوب هنوز سيمز بون تموم نشده خب :19:
فردا هم شايد تازه درس بدم:27:! چون كار دارم فجيح:18:

@R3Z
08-11-2007, 22:58
نه ضايع نيست بايد خيلي دقت كرد :31:
خدا كنه من قول ميدم فردا سيمز رو نصب كنم كه بهتون درس بدم:10:

اصلا لازم نيست دقت كني من همون نگاه اول فهميدم:21::31:

toodi
09-11-2007, 09:57
این تاپیک چرا این قدر کم طرف دار شده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلا همه میومدن ولی چند روز بود که فقط پست من توی تاپیک بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانم معلم من درس میخوام یالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
09-11-2007, 11:33
این تاپیک چرا این قدر کم طرف دار شده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلا همه میومدن ولی چند روز بود که فقط پست من توی تاپیک بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانم معلم من درس میخوام یالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي خوب پگاه خانم امروز يكميش رو درس ميدم:46: سيمز رو دوباره همش رو نصب كردم:18: بون هم نصب كردم!!!:27::31:

Utorrent
09-11-2007, 15:56
سلام
من یه کشف جدید کردم!
خوناشام شدن:
شما با تماس گرفتن با پیشگو یا رمال، روی اون گزینه ای می رین که براتون یک Mate پیدا می کنه، بعد پول رو تا آخر افزایش می دین (توجه داشته باشید که شب اینکارو بکنین بهتره) بعد یک ومپایر ظاهر می شه.شما باهاش قرار بگذارید (شب ها) و بعد از اینکه Relationship قوی شد، دعوتش کنید که با شما زندگی کنه و این طوری هم یک Vampire از جنس مخالف صاحب می شوید هم میتونید شخصیت خودتون هم با گزینه ی Bite توسط اون خون آشام به یک Vampire تبدیل کنید.همچنین اگه از Vampire بودن خسته شدین معجونش هست که به حالت اول برگردید و باید از همون پیشگو یا رمال بخرینش.

Maggy_P
09-11-2007, 16:02
سلام
من یه کشف جدید کردم!
خوناشام شدن:
شما با تماس گرفتن با پیشگو یا رمال، روی اون گزینه ای می رین که براتون یک Mate پیدا می کنه، بعد پول رو تا آخر افزایش می دین (توجه داشته باشید که شب اینکارو بکنین بهتره) بعد یک ومپایر ظاهر می شه.شما باهاش قرار بگذارید (شب ها) و بعد از اینکه Relationship قوی شد، دعوتش کنید که با شما زندگی کنه و این طوری هم یک Vampire از جنس مخالف صاحب می شوید هم میتونید شخصیت خودتون هم با گزینه ی Bite توسط اون خون آشام به یک Vampire تبدیل کنید.همچنین اگه از Vampire بودن خسته شدین معجونش هست که به حالت اول برگردید و باید از همون پیشگو یا رمال بخرینش.
خون آشام شدن روشش اين نيست شما خيلي شانس داشتي كه اينطوري خون آشام پيدا كردي اصلش اينه كه نصف شب ها بري توي ديسكو ها پرسه بزني حتما يكي گير مياري و باهاش دوست ميشي:27:
در ضمن اين خون آشام شدن رو قبلا خودم گفته بودم:46:
به هر حال ممنون:11:

toodi
09-11-2007, 16:13
خيلي خوب پگاه خانم امروز يكميش رو درس ميدم:46: سيمز رو دوباره همش رو نصب كردم:18: بون هم نصب كردم!!!:27::31:

آخخخخخخخخخخخ جونمی جوننننننننننننننننننننننن ن:40:

سلام
من یه کشف جدید کردم!
خوناشام شدن:
این رو میدونستم که باید از جادوگره محلول خوف کنندش رو بگیری ولی اینجوری دراکولا شدن رو بلد نبودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
09-11-2007, 16:28
آخرین اخبار درباره ی Sims2 :

New Sims:
Sims2 Teen Style STUFF
&:
Sims2 CASTAWAY (Now available for Wii & DS & PS2And PSP) Fun For You

frnsh
09-11-2007, 18:13
اي خدااااااااااا :19:
خوب هنوز سيمز بون تموم نشده خب :19:
فردا هم شايد تازه درس بدم:27:! چون كار دارم فجيح:18:

باشششششه. غر نزن.:31: و خداوند صبر را آفرید...:20:

frnsh
09-11-2007, 18:19
آخرین اخبار درباره ی Sims2 :

New Sims:
Sims2 Teen Style STUFF
&:
Sims2 CASTAWAY (Now available for Wii & DS & PS2And PSP) Fun For You

میشه بگی اینا یعنی چی؟:11::19:

Maggy_P
09-11-2007, 18:20
باشششششه. غر نزن.:31: و خداوند صبر را آفرید...:20:
اين جمله رو براي خودتون گفتيد ديگه چون شماها انقدر صبر نداريد هي بهم ميگيد درس بده درس بده:19::18:

frnsh
09-11-2007, 18:29
اين جمله رو براي خودتون گفتيد ديگه چون شماها انقدر صبر نداريد هي بهم ميگيد درس بده درس بده:19::18:

دقیقا.
اینم ویرایش جمله ی قبلی: و برای ما خدا صبر را آفرید.:31::19:

toodi
09-11-2007, 18:43
میشه بگی اینا یعنی چی؟:11::19:

اولیه سیمزه جدیده دومیه هنوز برای کامی نیومده:31:

خوب خانم معلم آدم کلافه میشه:19:
ما درس میخوایم یالا:27:

Maggy_P
09-11-2007, 18:46
اولیه سیمزه جدیده دومیه هنوز برای کامی نیومده:31:

خوب خانم معلم آدم کلافه میشه:19:
ما درس میخوایم یالا:27:
خوب بچه من كه قرار نيست اينجا درس بدم بعدش برم مدرسه درسامو صفر بگيرم كه:18:

toodi
10-11-2007, 18:07
راست میگه خانوم معلم:27::27::27::27::27:

frnsh
10-11-2007, 19:53

اما ما هم درسامونو اینجا میخونیم هم توی مدرسه.:31: ما بچه های خوب و درس خونی هستیم.
اما در مورد اینجا درس دادن و توی مدرسه درس خوندن موافقم چون درس دادن و آماده کردن درساش طول میکشه.:31:
هنوزم ما از درس دادن قبلیتون ممنونیم.:11::11::11:

frnsh
10-11-2007, 20:03
خانوم معلم یه روزی رو بگو که ما بدونیم دیگه که کی درس میدی؟ میشه؟ :)

Maggy_P
10-11-2007, 20:41
خانوم معلم یه روزی رو بگو که ما بدونیم دیگه که کی درس میدی؟ میشه؟ :)
ببين من اصلا وقت ندارم امتحاناتمون داره زياد ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگرم ميبيني زياد توي P30World هستم به خاطر اينه كه دارم چيزي دانلود ميكنم براي همين اينترنت از صبح تا شب روشنه اگر من وقت گير آوردم كه حتما ميزارم تازه كار ترجمه هم دارم فقط اين نيست كه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
11-11-2007, 21:44
ببين من اصلا وقت ندارم امتحاناتمون داره زياد ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگرم ميبيني زياد توي P30World هستم به خاطر اينه كه دارم چيزي دانلود ميكنم براي همين اينترنت از صبح تا شب روشنه اگر من وقت گير آوردم كه حتما ميزارم تازه كار ترجمه هم دارم فقط اين نيست كه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:31:باشه بازم صبر میکنیم. امید وارم امتحاناتو خوب بدی با اینکه منم هنوز امتحانام تموم نشده.:31::11:

اینجا هم که قرمز کردم از دستم ناراحت نشو:11:منظوری نداشتم.
بابا انگلیش.:31::20: ترجمه هم امیدوارم بهش برسی و تمومش کنی.
تا بعدش بیای درس بدی!!!!!!

Reza_Meshki
12-11-2007, 12:14
دوستان سلام
من عضو جدید هستم
یک سوال داشتم که اگه لطف کنید جواب منو بدین ممنون میشم

من ورژن آخر بازی رو که بون هست را نصب کردم ولی دقیقا از زمانی که بون را نصب کردم در حین بازی پس از مثلا 30 با 40 دقیقه یا کمتر پیغام the application has crash ضاهر میشه و از بازی میپره بیرون.
قبل از نصی بون همچین مشکلی نداشتم

رم کامپیوترم 1 گیگ است
سی پی یو 1.7
گرافیک 128 مگابایت

ویندوز رو عوض کردم و دوباره کل بازیها رو نصب کردم ولی متاسفانه بازم این مشکل رو دارم
حتی CD بازی رو هم یکی دیگه خریدم ولی نشد که نشد

نمیدونم چیکار کنم
لطفا اگه کسی راه حلی داره کمک کنه
ممنون میشم

سپاس

toodi
12-11-2007, 14:04
خانم معلمممممممممممممممممممم من درس میخوام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
داره این حوصله در میره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
12-11-2007, 14:19
سلام احتمالا اين سيمز با كامپيوتر شما نميسازه منم از اين مشكلات ديدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
12-11-2007, 14:41
سلام احتمالا اين سيمز با كامپيوتر شما نميسازه منم از اين مشكلات ديدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره خانوم معلم راست میگه یکی از دوستای منم همین جوری میشد اگر اجرا میشد خراب بالا میومد یا مثل شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بیچاره رفت سیستم عوض کرد(به خاطر یک بازی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

toodi
13-11-2007, 22:04
ببینم چرا اینجا مورچه هم نمیاد راه بره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
13-11-2007, 22:55
ببینم چرا اینجا مورچه هم نمیاد راه بره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من مورچم. منو نمیبینی؟:31:
خانوم معلم درس بده.
راستی تودی جون این عکسه که گذاشتی چیه؟ نمیاد که.:31::11:

frnsh
21-11-2007, 17:21
سلام
با توجه به اینکه مشکل ما با این سیمز اینقدر حاده (از بس که بستنش و بازش کردن و حالا هم از ما پست کم کردن) من اومدم و دوباره ساختمش. به افتخار معلم خوبمون.:11:
از مدیران هم خواهش دارم که اینقدر به این تاپیک سیمز بیچاره گیر ندن که من دوباره میسازمش.:31:

1.....2.......3 شروع:

toodi
21-11-2007, 18:02
از مدیرا خواهش مندم که دیگه این یکی رو پاک نکنن :11:
این سری قوانین رو رعایت میکنیم:31:

Elrond
21-11-2007, 21:09
آخ جان باز هم تایپیک سیمز 2 .(لفظ قلم تایپ کنید تراش نرود:31:)

Maggy_P
22-11-2007, 18:13
خيلي خوب اگه مديران محترم اجازه بدن ما كارمون رو شروع ميكنيم فقط من يه خواهش از بچه هاي سايت دارم:
هي از من نپرسيد كي درس ميدم من هر موقع وقت كردم درس رو PDF شده توي تاپيك ميزارم وقتي ميپرسيد منم مجبور ميشم جواب بدم و جوابهام هم متاسفانه اسپم محسوب ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر كس اين سوال رو بپرسه من به مديران گزارش ميدم فقط احتياط كنيد كه ديگه نميخوام مثل تاپيك قبلي بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Eshghe_door
22-11-2007, 18:25
شروع فعالیت مجدد تایپیک سیمز 2 را به تمامی عاشقان عرصه ی بازی ها انیمیشنی تبریک عرض مینمایم

frnsh
22-11-2007, 20:19
بازم از مدیران درخواست دارم که اینقدر گیر ندن و به تاپیکهای دیگه هم یه سری بزنن و همش به این سیمز نگاه نکنن. :6:
و اینکه به هم تاپیکی ها هم میگم که حرف بیمورد نزنن و فقط در مورد سیمز باشه.

مرسی

toodi
23-11-2007, 11:58
پس دیگه نه میپرسیم از خانوم معلم کی درس میده و نه اسپم میدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس یا علی شروع کنین (به شکل زیر نیگاه کنین که ما میباشیم:31:)

پیش به سوی مدرسه Sims [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
23-11-2007, 18:39
كار با Simpe اول بايد سيمز بادي شاپ رو باز كنيد و يكي از لباس ها رو كه دوست داريد انتخاب كنيد مثلا من اينو انتخاب كردم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوب حالا ما ميخوايم اين رو با برنامه اي به نام Simpe هك كنيم و شكل لباس رو به وسيله ي برنامه ي milk shape 3d تغيير بديم البته كار با برنامه ي milk shape 3d توي درس بعديهخوب بعد از انتخاب اين لباس ما از برنامه ي بادي شاپ خارج ميشيم و Simpe رو باز ميكنيم:اول از همه بر روي منوي file و بعد open رو ميزنيم و بعد آدرس فايلي رو كه براي لباسمون درست كرديم بهش ميديم همون آدرس درسهاي قبل حال روي دكمه اي كه توي عكس مشخص شده كليك ميكنيم:
همين طور كه ميبينيد توي اون قسمت در سمت راست دور يك فايل ديگه هم خط كشيده شده كه اسمش afbodydresslongloose_sandfancyهست و ما بايد اسمشو به خاطر بسپريم.

------------------------
------------------------
بچه ها مجبور شدم دوباره از اول درس بدم شرمنده:19:

*Necromancer
23-11-2007, 22:47
سیمز 3 کی میاد؟

Maggy_P
24-11-2007, 14:33
سيمز 3 سال 2009 مياد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
24-11-2007, 17:29
Sims3 فک کنم دایرت ایکس 10 یا 9 بخواد یعنی اگر کامپیوترت ساپورت نمیکنه برو عوض کننننننننننننن:27:
خدا کنه دایرت ایکس 9 رو بخواد:41:
ممنونم خانوم معلم:40:

@R3Z
24-11-2007, 19:50
هنوز تاپيك شروع نشده اسپم ها شروع شده
اگه همين جوري پيش بريد به متفرقه منتقل ميشه

frnsh
24-11-2007, 20:45
میشه بپرسم اسپم چیه؟
مرسی

@R3Z
24-11-2007, 22:39
اسپم يعني پست الكي كه هيچ مطلب يا تذكر يا نكته خاصي نداشته باشه و فقط براي اضافه كردن پست باشه
واسه اين ميگم بره متفرقه كه اصلا حساب نشه

Maggy_P
25-11-2007, 15:58
اسپم يعني پست الكي كه هيچ مطلب يا تذكر يا نكته خاصي نداشته باشه و فقط براي اضافه كردن پست باشه
واسه اين ميگم بره متفرقه كه اصلا حساب نشه
جواب دادن سوالات بچه ها هم شده اسپم جديدا؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوبه والا:18:
شما خودتون بگيد ما چه اسپمي داديم كه ديگه نديم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-----------------------------

اينم از درس بعدي فقط شرمنده كه تكرار قبله:19: چون نميشد نزارمش شماها كه حفظ نبوديد بوديد؟
-------------------------------
-------------------------------

خوب ما توي برنامه به روي file و بعدش new ميريم تا يه صفحه ي كاملاسفيد داشته باشيم ما براي درست كردن Mesh يا همون هسته ي اصلي بايد اين 4 تا رودرست كنيم:
1. Resource Node
2. Shape
3. Geometric Node
4. Geometric data Container
خوب پس اول از همه ميريم سراق درست كردن شماره ي اول:بايد بريد توي جايي كهسيمز رو ستاپ كرديد (سيمز 2 اصلي) و اين آدرس رو بريد :
EA GAMES\the sims 2\TSData\Res\Sims3D\Sims06.package
حالا اين صفحه مياد براتون كه بايد گزينه ها ي معين شده رو بزنيد :

حالا روي قسمت finder نام همون فايل قبلي رو مينويسيد تا براتون پيداش كنه وقتي پيداش كرديد همون قسمتي كه دورش خط كشيده شده رو كپي ميكنين

Elrond
25-11-2007, 16:15
میشه لینک دانلود Simpe رو بدید؟

Maggy_P
25-11-2007, 16:22
میشه لینک دانلود Simpe رو بدید؟

بفرما:10:
البته براي اين كه اين برنامه اجرا بشه بايد اول اينو دانلود كنيد:

اينم خود simpe :

toodi
25-11-2007, 16:51
ممنونم خانوم معلم:40:
خانوم معلم یکم درمورد این گرگینه میشه بگین؟من هرچی سعی میکنم نمیشه:19::19:

frnsh
25-11-2007, 20:26
سلام
من از خانوم معلم تشکر دارم به خاطر اینکه درس دادن و ما رو دوباره مشغول کردن چون من خودم داشتم از سیمز دور میشدم. اینقدر حوصلم سر رفته بود.
مرسی

@R3Z
25-11-2007, 20:43
سلام
من از خانوم معلم تشکر دارم به خاطر اینکه درس دادن و ما رو دوباره مشغول کردن چون من خودم داشتم از سیمز دور میشدم. اینقدر حوصلم سر رفته بود.
مرسی

بفرمايي مگي خانم الكي توجيه نكنيد
صفحه اول هم پر اسپم هست

Maggy_P
25-11-2007, 20:47
صفحه اول هم پر اسپم هست
خوب تشكر كرده اين كه اسپم نميشه ميخوايد بگيد خودتون تا حالا توي هيچ تاپيكي تشكر نكرديد:18:

frnsh
25-11-2007, 20:48
صفحه اول هم پر اسپم هست

ااااااااا. خب همش که نمیشه بحث در مورد موضوع کرد. هر چیزی حدی داره. خب تاپیک خشک میشه و هیچکی باهاش حال نمیکنه.
دفعه قبل هم که بستنش چون یا این اسپم ها خیلی زیاد بوده یا یکی حرف بد زده بود.
زیاد هم که محافظ کار بودن خوب نیست که.

Maggy_P
25-11-2007, 20:54
ااااااااا. خب همش که نمیشه بحث در مورد موضوع کرد. هر چیزی حدی داره. خب تاپیک خشک میشه و هیچکی باهاش حال نمیکنه.
دفعه قبل هم که بستنش چون یا این اسپم ها خیلی زیاد بوده یا یکی حرف بد زده بود.
زیاد هم که محافظ کار بودن خوب نیست که.
نه فرنوش جان موضوع اين نيست به نظر من اونا اسپم محسوب نميشد چون يا درخواست كرده بودن كه درس بدم يا تشكر كرده بودن كه اينا اسپم محسوب نميشه :46:
اگه كسي تشكر نكنه خوب من كه ديگه اشتياق ندارم بيام درس بدم كه :27:

frnsh
25-11-2007, 20:59
نه فرنوش جان موضوع اين نيست به نظر من اونا اسپم محسوب نميشد چون يا درخواست كرده بودن كه درس بدم يا تشكر كرده بودن كه اينا اسپم محسوب نميشه :46:
اگه كسي تشكر نكنه خوب من كه ديگه اشتياق ندارم بيام درس بدم كه :27:

:40::40::40: دقیقا. نه میدونی برای چیه؟ چون 1000 بار این سیمز رو بستن حالا همه مخوان محافظ کار باشن که دوباره این اتفاق نیفته.
در هر حال هر پستی رو نباید توش اینجوری قضاوت کرد که اسپمه. خود مدیرا میدونن که جریان چیه.

toodi
25-11-2007, 22:13
اصلا اسپم یعنی یک کاربر پست بیخودی و بی مفهوم بزنه و پست پشت سر هم
اینا که نمیشه اسپم:27:

تنکس:11::27:

Elrond
26-11-2007, 17:21
تشکر رو با پیام خصوصی هم میشه فرستاد.
اگه میشه در مورد گرگینه بیشتر توضیح بدید.

Maggy_P
26-11-2007, 19:05
تشکر رو با پیام خصوصی هم میشه فرستاد.
اگه میشه در مورد گرگینه بیشتر توضیح بدید.
خوب آره ميشه اما وقتي زياد بشن ديگه حوصله نداري بخونيشون و يه چيز ديگه پيغام خصوصي اصلا براي تشكر فرستادن درست نشده بهتره توي همون تاپيك تشكر زده بشه من كه تا حالا نديدم كسي با پيغام خصوصي تشكر كنه
خوب گرگينه يه آدمه كه اگه يه گرگ گازش بگيره شبها به گرگ تبديل ميشه كه بهش ميگن گرگينه
براي تبديل شدن به گرگينه هم بايد اولا يه سگ داشته باشيد دوما وقتي گرگها اومدن دم خونتون (همونا كه چشماشون توي شب برق ميزنه) بايد با سيمزتون انقدر گرگه رو اذيت كنيد كه گازتون بگيره:21:

@R3Z
26-11-2007, 19:20
ميدونين واسه چي ميگم اسپم نديد؟
چون تاپيك قبلي قديمي بود و خيلي مطالب توش بود ولي به خاطر اسپم بازي, ترش رفت و كل مطالب هم باهاش نابود شد.

Maggy_P
26-11-2007, 19:43
ميدونين واسه چي ميگم اسپم نديد؟
چون تاپيك قبلي قديمي بود و خيلي مطالب توش بود ولي به خاطر اسپم بازي, ترش رفت و كل مطالب هم باهاش نابود شد.
من هم ميدونم اما ميشه ديگه ادامه نديد؟:27:
چون همين پستهاي شما خودش اسپمه :13:چون در مورد سيمز نيست و مهم تر از همه وظيفه ي شما نيست كه تذكر بديد
اگه مديران محترم اشكالي درش ببينن خودشون ميگن :46:
نگرانيتون هم قابل تقديره
اما اگه بازم احساس ميكنيد كه ما اسپم ميديم به مديران بگيد كه دوباره نظارت كنن ببينيم نظرشون چيه

از توجهتون به تاپيك هم ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
26-11-2007, 20:25
من هم ميدونم اما ميشه ديگه ادامه نديد؟:27:
چون همين پستهاي شما خودش اسپمه :13:چون در مورد سيمز نيست و مهم تر از همه وظيفه ي شما نيست كه تذكر بديد
اگه مديران محترم اشكالي درش ببينن خودشون ميگن :46:
نگرانيتون هم قابل تقديره
اما اگه بازم احساس ميكنيد كه ما اسپم ميديم به مديران بگيد كه دوباره نظارت كنن ببينيم نظرشون چيه

از توجهتون به تاپيك هم ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا. راستی چرا هی به این اسپم ها گیر میده؟ مدیرا خودشون میدونن دارن چیکار میکنن تازه اگه هم این تاپیک رو دوباره ببندن فوق فوقش چند تا پست هم از ما بیچاره ها کم میکنن دیگه. بعد دوباره میسازیمش و روز از نو و روزی از نو. ایشونم اگه برای ما ناراحتن نمیخواد جوش مارو بزنن ما خودمون داریم کار خودمون رو میکنیم.
حالا ما هی میخوایم این بحث رو تموم کنیم نمیذارن که.

luckehoura
27-11-2007, 13:05
چطوری میشه سیمز رو زن داد؟
میشه یکم در مورد این درسا توضیح بدید و بگید به چه دردی می خوره؟

Maggy_P
27-11-2007, 13:11
چطوری میشه سیمز رو زن داد؟
میشه یکم در مورد این درسا توضیح بدید و بگید به چه دردی می خوره؟
خوب شما اول بايد با زن مورد علاقتون دوست صميمي بشيد يعني ميزان دوستيتون تا آخر پر باشه بعد ميتونيد درخواست ازدواج كنيد ازش:46:روي زنه بايد كليك كنيد گزينه ي PURPOSE و بعدش ENGAGEMENT به معناي نامزدي رو انتخواب ميكنيد بعدش با هم نامزد ميشن بعد از اونم ديگه ميتونيد هر موقع كه خواستيد با تلفون يه جشن عروسي بگيريد:10:

اين درسا براي درست كردن لباس براي سيمز هاست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه با برنامه هاي simpe و milkshape انجام ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و البته بادي شاپ خود سيمز 2:20:

frnsh
27-11-2007, 21:21
آره. دقیقا درست میگن.
اگه نمیخوای عروسی بگیری باید زنگ بزنی و دعوتش کنی بعد هم همون گزینه رو بزنی اما به جای نامزدی عروسی رو بزنی.

toodi
27-11-2007, 21:37
راستی خانوم معلم میشه بگین که چه جوری میشه سیستم دانشگاه رو با استفاده از دوستان نا باب به هم ریخت؟:27:
یکی دیگه هم کد میخوام برای اینکه همه ی جایزه های شغلی و خانوادگی آزاد بشه:19::21:

amiva
27-11-2007, 21:51
اخ جون ، منم هستم.... سيمز رو ديگه اصلا بدون صحبت بايد قبولش كرد....

Maggy_P
28-11-2007, 12:10
راستی خانوم معلم میشه بگین که چه جوری میشه سیستم دانشگاه رو با استفاده از دوستان نا باب به هم ریخت؟:27:

یکی دیگه هم کد میخوام برای اینکه همه ی جایزه های شغلی و خانوادگی آزاد بشه:19::21:

كدي براي اون فكر نميكنم وجود داشته باشه خوب يكم جون بكن همش كه با كد بازي بي مزه ميشه:27::21:
سيستم دانشگاه رو بايد با اون آدمايي كه خونه ي يوناني دان دوست بشي با هم ديگه ميرن سيستمو بهم ميريزن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
28-11-2007, 14:48
كدي براي اون فكر نميكنم وجود داشته باشه خوب يكم جون بكن همش كه با كد بازي بي مزه ميشه:27::21:
سيستم دانشگاه رو بايد با اون آدمايي كه خونه ي يوناني دان دوست بشي با هم ديگه ميرن سيستمو بهم ميريزن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب چه جوری من هروقت میام دوست بشم نمیشه پدرم در میاد:19:
میشه یک آموزش هم بدین؟:31:

Maggy_P
28-11-2007, 15:12
خب چه جوری من هروقت میام دوست بشم نمیشه پدرم در میاد:19:
میشه یک آموزش هم بدین؟:31:
دوست شدن كه آموزش نميخواد كه برو دوست بشو باهاشون خيلي راحته كه از تو بعديه اينو بگي:18:

luckehoura
28-11-2007, 22:47
مرسی از توضیحاتتون.
راستش من تازه بازی سیمز رو شروع کردم.به خاطر همین زیاد چیزی در موردش نمی دونم.:blush:
بازم ممنون.:46:

Maggy_P
29-11-2007, 13:15
مرسی از توضیحاتتون.
راستش من تازه بازی سیمز رو شروع کردم.به خاطر همین زیاد چیزی در موردش نمی دونم.:blush:
بازم ممنون.:46:
خواهش ميشه:10:
شما هر مشكلي داشتيد ما در خدمتيم :46:

toodi
29-11-2007, 14:17
دوست شدن كه آموزش نميخواد كه برو دوست بشو باهاشون خيلي راحته كه از تو بعديه اينو بگي:18:
خب نمیتونم چیکار کنم هروقت میام اون امتیازات فرم رو تا حد لزوم ببرم نمیشه یعنی وقت کم میارم:19:
وگرنه میتونم:27:
یعنی یک آموزشی بده که بشه توی فاصله ای کمتر اون فرم رو امتیازاتش رو پر کرد:46:

Maggy_P
29-11-2007, 19:58
خب نمیتونم چیکار کنم هروقت میام اون امتیازات فرم رو تا حد لزوم ببرم نمیشه یعنی وقت کم میارم:19:
وگرنه میتونم:27:
یعنی یک آموزشی بده که بشه توی فاصله ای کمتر اون فرم رو امتیازاتش رو پر کرد:46:
وقت نميخواد كه يه غذا بهشون بده يكمي هم باهاشون حرف بزنو بازي كن پر ميشه:10:

frnsh
29-11-2007, 21:37
بابا این کار که خیلی راحته حتی غذا خوردن باهاسم نمیخواد. همش دعوتش کن. از جک گفتن شروع کن. یه کم admir کن. بعد یه کمی hug و بعد هم اگه میخوای که عاشقش شی یه کمی flirt بهش اضافه کن. بعد اگه میخوای خیلی عاشق و شیفته شن یه کمی kiss و هر جایی که دیدی این عوامل اضافه شد بزن. توی مرحله ی اول talk عالیه.
اگه نمیخوای عاشق شی فقط talk رو بزن و جک بگو.

Maggy_P
29-11-2007, 22:48
بابا این کار که خیلی راحته حتی غذا خوردن باهاسم نمیخواد. همش دعوتش کن. از جک گفتن شروع کن. یه کم admir کن. بعد یه کمی hug و بعد هم اگه میخوای که عاشقش شی یه کمی flirt بهش اضافه کن. بعد اگه میخوای خیلی عاشق و شیفته شن یه کمی kiss و هر جایی که دیدی این عوامل اضافه شد بزن. توی مرحله ی اول talk عالیه.
لطفا وارد جزئيات نشيد!!!:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Necromancer
30-11-2007, 05:51

اینم چیز جالبیه ها!
بقیه اش هم سمت راست صفحه است!

LORD I اینا هم توش گیر میاد!!!

toodi
30-11-2007, 08:04
لطفا وارد جزئيات نشيد!!!:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرضیه این چه قیافه ایه؟:18:
خب بابا بازیه دیگه داریم بحث میکنیم دربارش:46:
حالا یکم هم رعایت کنیم بد نیست:27:

فرنوش جان مرسی که گفتی:40:

*Necromancer
30-11-2007, 17:18

البتهpurpose فراموش نشه و اگه افتخار first kiss نداد باید بیشر رو مخش کار بشه!

برای بچه دار شدن باید یه تخت دو نفره داشت و بدون ازدواج هم میتونی این کارو بکنی! اما اگه میخوای شیکمش بالا نیاد بایس woohooرو انتخاب کنی!!!!!!!

frnsh
30-11-2007, 19:52
مرضیه این چه قیافه ایه؟:18:
خب بابا بازیه دیگه داریم بحث میکنیم دربارش:46:
حالا یکم هم رعایت کنیم بد نیست:27:

فرنوش جان مرسی که گفتی:40:

برای بچه دار شدن باید یه تخت دو نفره داشت و بدون ازدواج هم میتونی این کارو بکنی! اما اگه میخوای شیکمش بالا نیاد بایس woohooرو انتخاب کنی!!!!!!!

سلام
اولا اینکه من بلد نبودم دو تا نقل قول بیارم.:31: اگه میشه یکی به من بگه چیکار کنم:11:
دوما اینکه خواهش میکنم تودی جون. مگی جون ما که کاری نکردیم.:19: دارم بازی رو میگم.
سوما اینکه نکرومنسر شما واقعا وارد جزئیات شدید:31: (شوخی بودا)
بله کاملا درسته. راستی اگه میخواید بدون ازدواج کردن شیکمش بالا بیاد جکوزی بگیرید حل میشه چون اونایی که توی یه خونه ی دیگه زندگی میکنن عاشق این چیزان مثل جکوزی و استخر.

frnsh
30-11-2007, 20:05

میگما ببخشید دو تا پست شد. اما منظور شما از first kiss عشق عشق دوران نوجوانیه؟ اون که خیلی سخت تره که عاشق شن تازه بچه دار هم نمیشن. یعنی شاید بشه اما من که نتونستم.:31:

Maggy_P
01-12-2007, 06:44
بله کاملا درسته. راستی اگه میخواید بدون ازدواج کردن شیکمش بالا بیاد جکوزی بگیرید حل میشه چون اونایی که توی یه خونه ی دیگه زندگی میکنن عاشق این چیزان مثل جکوزی و استخر.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دارم ميگم نميشه بعضي چيزا رو نگيد زشته به خدا!:27:

toodi
01-12-2007, 18:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دارم ميگم نميشه بعضي چيزا رو نگيد زشته به خدا!:27:

ای بابا مرضیه چیکار کنیم نصف بازی فقط اونه:27:
تو اگه بشینی 7SINS رو بازی کنی پس میفتی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته خودم هم بازی نکردم:31:
-------------------------
چی شد کسی اون کد تقلب رو پیدا نکر؟:19: ما خودمون رو کشتیم:19::19:

Elrond
01-12-2007, 20:04
من اون کد تقلب رو داشتم که جایزه های شغلی رو باز میکرد ولی الان یادم نیست.

frnsh
02-12-2007, 15:18

من یکی که ندارمش. اگه کسی داره بذاره.
من یه کد عالی دارم که تا حالا خیلی به کارم اومده. اونم باید وقتی فعالش کردید shift رو بگیرید و روی آدم یا هر وسیله ای کلیک کنید و بگید که چی بشه.:
boolprop testingcheatsenabled true در ضمن این space ها که زدم رو باید حتما بزنید. و اگه میخواید که غیر فعالش کنید به جای . false true رو بزنید. جا به جا شد به جای تورو فالس رو بزنید.

ای بابا مرضیه چیکار کنیم نصف بازی فقط اونه:27:
تو اگه بشینی 7SINS رو بازی کنی پس میفتی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته خودم هم بازی نکردم:31:
-------------------------
چی شد کسی اون کد تقلب رو پیدا نکر؟:19: ما خودمون رو کشتیم:19::19:

راست میگه خوب. مرضیه جون چرا اینقدر به این چیزا گیر میدی. خوب توی بازیه دیگه. :6:
تازه اسپم هم نیست که مدیرا هم بهمون گیر بدن و کاملا در مورد بازیه.:31:
راستی پگاه جون میگم این 7sins چه بازی هست؟ سبکش چیه؟

toodi
02-12-2007, 15:53

میگم از کجا گیرش آورده بودین؟:19::19:

من یکی که ندارمش. اگه کسی داره بذاره.
من یه کد عالی دارم که تا حالا خیلی به کارم اومده. اونم باید وقتی فعالش کردید shift رو بگیرید و روی آدم یا هر وسیله ای کلیک کنید و بگید که چی بشه.:
boolprop testingcheatsenabled true در ضمن این space ها که زدم رو باید حتما بزنید. و اگه میخواید که غیر فعالش کنید به جای . false true رو بزنید. جا به جا شد به جای تورو فالس رو بزنید.

ببینیم چی میشه بهت خبر میدیم:27:

Maggy_P
02-12-2007, 17:13
راست میگه خوب. مرضیه جون چرا اینقدر به این چیزا گیر میدی. خوب توی بازیه دیگه. :6:
تازه اسپم هم نیست که مدیرا هم بهمون گیر بدن و کاملا در مورد بازیه.:31:
راستی پگاه جون میگم این 7sins چه بازی هست؟ سبکش چیه؟
خوب آخه بعضي چيزاش گفتنش خوب نبيده هنوز نيوفتاده؟:27::21:

luckehoura
02-12-2007, 18:19
اگر بخوام یکی از کاراکترهارو در وسط بازی حذف کنم چیکار باید کنم؟

*Necromancer
02-12-2007, 19:21

اگه می خوای بمیره باید بهش گرسنگی بدی

اگه می خوای بره با یه خانواده دیگه یا مستقل زندگی کنه باید از روی روزنامه find own place رو انتخاب کنی

Maggy_P
02-12-2007, 21:13
خوب معلومه بايد بكشيش چند راه براي كشتن سيمز ها:

گرسنگي بهش بده اما دير جونش در ميره!:27:
توي استخر خفش كن!:21::40:
توي آتيش سوزي بكشش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بده اون يارو گياهه بخورتش!:21::40::40:گزينه ي 2 از همه راحت تره ! فقط كافيه خوابش بياد سه سوته غرق ميشه!:27:

toodi
03-12-2007, 17:39
توي آتيش سوزي بكشش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بده اون يارو گياهه بخورتش!:21::40::40:گزينه ي 2 از همه راحت تره ! فقط كافيه خوابش بياد سه سوته غرق ميشه!:27:

جون من مرضیه خفه میشن؟:18::18:
آخ جون برم یک امتحان بکنم می حوسیممممممممممممممممممممم مم:40::40:
راستی هرکی اون کد تقلب رو پیدا کرد بزاره اینجا:27:

Maggy_P
03-12-2007, 21:41
جون من مرضیه خفه میشن؟:18::18:
آخ جون برم یک امتحان بکنم می حوسیممممممممممممممممممممم مم:40::40:
راستی هرکی اون کد تقلب رو پیدا کرد بزاره اینجا:27:
آره به خدا غرق ميشن:21:
هر وقت يه سيمزه كفرمو بالا بياره توي استخر خفش ميكنم!:27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
04-12-2007, 18:49
آره به خدا غرق ميشن:21:
هر وقت يه سيمزه كفرمو بالا بياره توي استخر خفش ميكنم!:27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
اوکی اوکی:27:
ما هم از دست چند نفر کفری هستیم:21:
حالا بگو باید اون نردبونی که آب میان بیرون رو برداشت؟:46:

frnsh
04-12-2007, 22:06

بده اون يارو گياهه بخورتش!:21::40::40:
5. میشه اونا رو هر جوری هم که باشن(خواب آلود هم که نباشن) توی استخر برد و بعد پله رو دیلیت کرد.
از اونجایی که توی راه 5 روحشون هی کثیف کاری میکنه این راه تمیز تره:
6. یه اتاق خیلی کوچیک حالا هر جایی بسازی که درش از اونا باشه که مثل دروازن.(که لولای در و اینا ندارن) بعد شخص مورد نضر رو ببر اونجا که مثلا روی یه تابلو که اونجاست vew کنه. بعد در رو دیلیت کن.
7. با اون رمزی که گفته بودم روی شخص کلیک کن(با شیفت) بعد توی گزینه های آخر kill هم داره که بری توش دو یا سه تا راه داره که بکشتش.

]
اوکی اوکی:27:
ما هم از دست چند نفر کفری هستیم:21:
حالا بگو باید اون نردبونی که آب میان بیرون رو برداشت؟:46:

منظورت راه 5 هست که گفتم؟

luckehoura
04-12-2007, 22:17
مرسی.من یه خانوادشون تو استخر خفه کردم.:21::4:
من نمی تونم خونه بسازم باید چیکار کنم؟

toodi
05-12-2007, 13:58
[/list]5. میشه اونا رو هر جوری هم که باشن(خواب آلود هم که نباشن) توی استخر برد و بعد پله رو دیلیت کرد.
از اونجایی که توی راه 5 روحشون هی کثیف کاری میکنه این راه تمیز تره:
6. یه اتاق خیلی کوچیک حالا هر جایی بسازی که درش از اونا باشه که مثل دروازن.(که لولای در و اینا ندارن) بعد شخص مورد نضر رو ببر اونجا که مثلا روی یه تابلو که اونجاست vew کنه. بعد در رو دیلیت کن.
7. با اون رمزی که گفته بودم روی شخص کلیک کن(با شیفت) بعد توی گزینه های آخر kill هم داره که بری توش دو یا سه تا راه داره که بکشتش.

منظورت راه 5 هست که گفتم؟

همونی که خفه میکنی توی استخر:27:

شما یا پچ دانلود کن براش یا برو CD رو عوض کن نسخه جدید با کرک جدیدش که کار میکنه خونه سازی رو بگیر یا برو یک ورژن مثال دانشجویان رو بگیر هم بازی امکاناتش بیشتر میشه هم خونه سازیت درست میشه:21:

B O L O T
06-12-2007, 15:05
من توی این بازی پلی استیشن دو و ایکس با کس و تفنگ پیدا کردم

toodi
06-12-2007, 17:11
من توی این بازی پلی استیشن دو و ایکس با کس و تفنگ پیدا کردم
من هیچ وقت نتونستم:19:
حالا میشه بگین چه جوری کار میکنه؟:27:
اصلا چه کارایی انجام میده؟:27:

B O L O T
06-12-2007, 20:54
من هیچ وقت نتونستم
حالا میشه بگین چه جوری کار میکنه؟
اصلا چه کارایی انجام میده؟
این یه کنسوله برای بازی می خری میاری میشوره (چی گفتم):27:
ببین کنوسل قبلی رو روهم باید میخریدی وجلوی تلوزیون میذاشتی تا کارکنه

toodi
07-12-2007, 12:05
این یه کنسوله برای بازی می خری میاری میشوره (چی گفتم):27:
ببین کنوسل قبلی رو روهم باید میخریدی وجلوی تلوزیون میذاشتی تا کارکنه

اصلا به چه دردی میخوره؟:27:
میشه باهاش آدم کشت؟:21:

frnsh
07-12-2007, 13:05

سلام
اگه خواستین یه خانواده ی کامل رو بکشید . یه راه آسون تر هست که برید توی شهر بعد همون قسما که خانواده میسازین نه یه لیستی داره. کنار لیست یه نماد هست حالا نمیتونم شکلشو بیارم اما کارش اینه که خانواده رو از توی خونه بیرون میاره. بعد وقتی خونواده رو از خونه بیرون اووردید که توی لیست میاد. بعد از توی لیست دیلیتشون میکنید. اگه خواستید خود خونه رو هم دیلیت کنید توی قسمت خونه ها برید و یه شکل تراکتور هست. اونو بزنید و روی خونه کلیک کنید.:31:

Elrond
07-12-2007, 13:23
سلام
اگه خواستین یه خانواده ی کامل رو بکشید . یه راه آسون تر هست که برید توی شهر بعد همون قسما که خانواده میسازین نه یه لیستی داره. کنار لیست یه نماد هست حالا نمیتونم شکلشو بیارم اما کارش اینه که خانواده رو از توی خونه بیرون میاره. بعد وقتی خونواده رو از خونه بیرون اووردید که توی لیست میاد. بعد از توی لیست دیلیتشون میکنید. اگه خواستید خود خونه رو هم دیلیت کنید توی قسمت خونه ها برید و یه شکل تراکتور هست. اونو بزنید و روی خونه کلیک کنید.:31:
ولی اینطوری واسشون قبر نمیاد و نمیشه قبرستان درست کرد.

B O L O T
07-12-2007, 14:59
اصلا به چه دردی میخوره؟
میشه باهاش آدم کشت؟

تودی جان اونجوری نپوش باشه ما .... شوخی

اره میشه کشت

Maggy_P
07-12-2007, 22:13
سلام
سلام برو بچ چه خبره اينجا من 2 روز نبودما!:18:
اين روش اصلا درست نيست چون از توي شجره ي خانوادگي حذف نميشن و همين طوري زنده نشونشون ميده:27::21:

Maggy_P
07-12-2007, 22:14
تاييد ميشه:10:
:27::21:

*Necromancer
08-12-2007, 02:53
من که همیشه قبرا رو میفروشم! 120$ سیمی!

frnsh
08-12-2007, 14:24

آره. منظورم سریع نابود کردنشونه.

سلام برو بچ چه خبره اينجا من 2 روز نبودما!:18:
اين روش اصلا درست نيست چون از توي شجره ي خانوادگي حذف نميشن و همين طوري زنده نشونشون ميده:27::21:

دقیقا. اما بعضی موقع ها که من دیگه از یه خونواده خسته میشم همچین کاری میکنم.

من که همیشه قبرا رو میفروشم! 120$ سیمی!

بی ذوق. بذار روح بیاد.:19: تازه اگه خیلی پول دوست داری motherlode یا kaching رو بزن.:31:

Maggy_P
08-12-2007, 14:30
ميدونيد بايد چه كار كنيد كه قبرتون از طلا بشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه نميدونيد بگم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
08-12-2007, 14:35
ميدونيد بايد چه كار كنيد كه قبرتون از طلا بشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه نميدونيد بگم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بگو بگو
راستی یه بار من یه خانواده درست کردم که خیلی وقت باهاشون بازی میکردم. یه بار پیرزنه میخواست بمیره بعد با ازرائیل که میاد دو تا فرشته هم اومدن و کلی هم رقصیدن. در ضمن پیرزنه خیلی دوست و آشنا داشت که با خیلیشونم مچ بود. فکر کنم به خاطر دوستاش بود. نمیدونم. اما بعد از اینکه مرد رنگ قبرش با قبرهای معمولی فرق داشت و قشنگ تر بود. اما طلایی نبود.
اگه یکی بدونه بی زحمت بگه که من دوباره تلاش کنم.:31:

toodi
08-12-2007, 14:35

آرههههههههههه بگو:27::27:
=================

اره میشه کشت

بههههههههههههه من برم بگیرمشششششششششششششششششششش شششششششششششششششششششششششش:2 1::21:
خشن میشویمممممممممممممممممممم ممممممم:27::21:

Maggy_P
08-12-2007, 14:39
بگو بگو
راستی یه بار من یه خانواده درست کردم که خیلی وقت باهاشون بازی میکردم. یه بار پیرزنه میخواست بمیره بعد با ازرائیل که میاد دو تا فرشته هم اومدن و کلی هم رقصیدن. در ضمن پیرزنه خیلی دوست و آشنا داشت که با خیلیشونم مچ بود. فکر کنم به خاطر دوستاش بود. نمیدونم. اما بعد از اینکه مرد رنگ قبرش با قبرهای معمولی فرق داشت و قشنگ تر بود. اما طلایی نبود.
اگه یکی بدونه بی زحمت بگه که من دوباره تلاش کنم.:31:
چرا همونه ديگه يه خورده كه چشمان مبارك رو باز ميكردي ميديدي طلايي ميشه بعدشم هيچ ربطي به دوستاشون نداره!:27::21:
اگه گفتيد يه جايزه ميدم!:27::27::27::27::21::21::21::21:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
08-12-2007, 14:41
چرا همونه ديگه يه خورده كه چشمان مبارك رو باز ميكردي ميديدي طلايي ميشه بعدشم هيچ ربطي به دوستاشون نداره!:27::21:
اگه گفتيد يه جايزه ميدم!:27::27::27::27::21::21::21::21:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا اون زنه رو منم کشتم ولی قبرش با بقیه افراد هیچچچچچچچچچ فرقی نداشت:27:
مرضیه حالا که حرفش رو زدی باید بگی:27::27:

راستی درس چی شد؟:31:

Maggy_P
08-12-2007, 14:44
بابا اون زنه رو منم کشتم ولی قبرش با بقیه افراد هیچچچچچچچچچ فرقی نداشت:27:
مرضیه حالا که حرفش رو زدی باید بگی:27::27:

راستی درس چی شد؟:31:
چررررررررا خيلي هم فرق داره اين درس هم بخوره توي فرق سرم اصلا حوصله ندارم درس بدم!
خوب بايد وقتي ميميرن درجه ي روحيشون سفيد بشه :40::27:
همين
يه صفر هم براي 2 تا سيمز بازان حرفه اي ميزارم:21:

frnsh
08-12-2007, 14:47
بابا ایول.
صفر؟ صفر؟ صفر؟ صفر؟ صفر؟

معلم بد.
درس که نمیدی. وقتی هم نمره میدی. صفر

چاکریم :6:
ولی خیلی باحال بودا

toodi
08-12-2007, 14:49
چررررررررا خيلي هم فرق داره اين درس هم بخوره توي فرق سرم اصلا حوصله ندارم درس بدم!
خوب بايد وقتي ميميرن درجه ي روحيشون سفيد بشه :40::27:
همين
يه صفر هم براي 2 تا سيمز بازان حرفه اي ميزارم:21:

اون وقت یهنی چه؟:27::27:
یه صفر برای 2 تا....:18::18:
درجه ی روحی؟:18::18:
اینا چیه دختر؟ :18::18:

Maggy_P
08-12-2007, 14:50
بابا ایول.
صفر؟ صفر؟ صفر؟ صفر؟ صفر؟

معلم بد.
درس که نمیدی. وقتی هم نمره میدی. صفر

چاکریم :6:
ولی خیلی باحال بودا
حقتونه صفر اعتراض وارد نيست يعني چي؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به شما هم ميگن سيمز باز چيزاي ابتدايي رو هم بلد نيستيد اونوقت ميخوايد پچ درست كنيد؟:18:
خوبه والا!:21::27:

Maggy_P
08-12-2007, 14:53
اون وقت یهنی چه؟:27::27:
یه صفر برای 2 تا....:18::18:
درجه ی روحی؟:18::18:
اینا چیه دختر؟ :18::18:
بي سواد نميدوني درجه ي روحي كدومه؟!:18::18::18::18::18:
خدا منو مرگ بده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب همونه كه اگه قرمز بشه يارو اداي ميمون در مياره ديگه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يه صفر ديگه ميگيري
امروز بد اخلاق شدم لطفا روي اعصابم پياده روي نكنيد!:27::21:

B O L O T
08-12-2007, 14:58
مگی جان سلام

مال من میمون نمیشه مستقیما میمیرن
کد تقلبی نداری واسه بعضی از این درجه ها تا راحت بشم از دستشون بابا مردن از غذا درست کردن
یا ترینری البته واسه The Sims 2 Open For Business
چون واسش اینجور ترینر ندیدم

Maggy_P
08-12-2007, 15:04
مگی جان سلام

مال من میمون نمیشه مستقیما میمیرن
کد تقلبی نداری واسه بعضی از این درجه ها تا راحت بشم از دستشون بابا مردن از غذا درست کردن
یا ترینری البته واسه The Sims 2 Open For Business
چون واسش اینجور ترینر ندیدم
اي خدا!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از دست شما ها كچل ميشم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا توب سيمز 2 تا درجه داره يكيش براي حالات جسمي يكي براي حالات روحي و آرزو هاشونه اوني كه شما ميگي براي حالات جسمي هست يه صفر هم براي شما!:21:
بيا اينم كد تقلبش ولي ديگه زيادي راحت ميشيد ديگه!:27:
maxmotives

toodi
08-12-2007, 15:23
حقتونه صفر اعتراض وارد نيست يعني چي؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به شما هم ميگن سيمز باز چيزاي ابتدايي رو هم بلد نيستيد اونوقت ميخوايد پچ درست كنيد؟:18:
خوبه والا!:21::27:

خب من طرف این کشت بکشتارا نمیرم:27:

خدا منو مرگ بده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب همونه كه اگه قرمز بشه يارو اداي ميمون در مياره ديگه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يه صفر ديگه ميگيري

خب میدونم ولی برای من 10 ، 20 تا از اون درجه ها داره:27:
یک درجه روحی یک درجه آرزو یک درجه جایزه یک درجه کار یک درجه ....:31:
هر چقد که دلت میخواد خانوم معلم صفر بزار ولی من به مدیر مدرسه میگم:21:

اي خدا!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از دست شما ها كچل ميشم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا توب سيمز 2 تا درجه داره يكيش براي حالات جسمي يكي براي حالات روحي و آرزو هاشونه اوني كه شما ميگي براي حالات جسمي هست يه صفر هم براي شما!:21:
بيا اينم كد تقلبش ولي ديگه زيادي راحت ميشيد ديگه!:27:
maxmotives

ali_metal_357
08-12-2007, 16:17
این سیمز رو میشه انلاین بازی کرد یا نه ؟؟؟؟

Maggy_P
08-12-2007, 17:21
نميدونم اما قسمت آنلاين داره تا حالا امتحان نكردم

ali_metal_357
08-12-2007, 17:36

قسمت ان لاین نقشه اول بازی برای دانلود وسایل خونه و....... هست

برای انلاین نمی دونم شاید باید مثل سیمز 1 سی دی جداگانه خریدو نصب کرد

ali_metal_357
08-12-2007, 17:41
سیمز رو شرکت ماگما دوبله به فارسی کرده تا اونجایی که من می دونم زبان سیمز بیگانه هست حالا چطور دوبله به فارسی شده

Maggy_P
08-12-2007, 19:29
سیمز رو شرکت ماگما دوبله به فارسی کرده تا اونجایی که من می دونم زبان سیمز بیگانه هست حالا چطور دوبله به فارسی شده
آره اينو ميدونم ديدمش
اما نصبش نكردم زبان سيمز هم روسي هست بيگانه نيست:46:
اگه به كتابخونشون توجه كنيد روي كتاباش روسي نوشته:10:

frnsh
08-12-2007, 19:56
يه صفر ديگه ميگيري

خانوم معلم توی مدرسه صفر گرفتی؟:31: آخییییییی!
های های. تا توباشی به ما صفر ندی.
آره من به مدیرمون میگم که به ما بی مورد صفر دادی:31: مییییییخندیم.:31::40:

آره اينو ميدونم ديدمش

بابا دقت !!!!!!:18:
من دقتم فقط تا اندازه ای هست که بازی شطرنجشونو دنبال میکنم. تقریبا حرکاتشون درسته اما یه جاهایی قاطی میکنن.

ali_metal_357
08-12-2007, 20:36
آره اينو ميدونم ديدمش

واقعا روسی هست اینو اصلا نمی دونستم ؟؟

اگر کسی نصب کرده بگه چه جوریه ارزش داره بگیرم یا نه ؟؟؟؟

*Necromancer
09-12-2007, 00:16
نه بابا روسی نیست که! رو تی شرت هاشون یا جعبه پیتزا فقط خط خطی کردن نوشته نداره!

Maggy_P
09-12-2007, 12:12
نه بابا روسی نیست که! رو تی شرت هاشون یا جعبه پیتزا فقط خط خطی کردن نوشته نداره!
من به نوشته هاي روي تيشرت و جهبه پيتزاشون كار ندارم كه:27:
اگه به اونه مگه روي تيشرتهاي خودتون فارسي نوشته![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن فرنوش جان روش سفيد نويسي از مد افتاد همه ديگه ميدونن لطفا با مشكي بنويسيد اسپم هم نديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وگرنه مجبور ميشم مديرا رو خبر كنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن تا حالا من صفر نگرفتم:21:

ali_metal_357
09-12-2007, 14:28
سفید نویسی یادش بخیرررررررررررررررررررررر رررررررر

toodi
09-12-2007, 15:28

جون من راست میگی؟:18:
بگو کجاس من اعصابم اینه بگووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووو:27: :27:

قسمت ان لاین نقشه اول بازی برای دانلود وسایل خونه و....... هست

برای انلاین نمی دونم شاید باید مثل سیمز 1 سی دی جداگانه خریدو نصب کرد

یادم نمیاد چرا نخل قول کردم نه نقل قول کردم:31:

کی گفته سیمز اجنبیه؟:18:

من خودم دیدم یکجا تاریخچش رو:27:
نمیدونم نوشته بود یکی که خانوادشون معروف بوده فامیلیشون Sims بوده بعد اینا میان پیشنهاد میدن به همین ای ای گیمس و ... کع بیاین این بازی رو بزنین و بعد هم اسم خودشون رو روی بازی گذاشتن یعنی همین Sims:40:

اگه به اونه مگه روي تيشرتهاي خودتون فارسي نوشته![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن فرنوش جان روش سفيد نويسي از مد افتاد همه ديگه ميدونن لطفا با مشكي بنويسيد اسپم هم نديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وگرنه مجبور ميشم مديرا رو خبر كنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه اون زبون ساختگیه نه روسی درکاره نه خط میخی ایران باستان:27:
خانوم معلم یک صفر برای خودت رد کن:21::21:

ali_metal_357
09-12-2007, 15:46

خانوم معلم یک صفر برای خودت رد کن:21::21:[/quote]

ما که نفهمیدیم اخر نظرت چیه سیمز زبانش اخر بیگانه هست(اجنبیه) یا نه روسی و..............

Maggy_P
09-12-2007, 21:27

خانوم معلم یک صفر برای خودت رد کن:21::21:

ما که نفهمیدیم اخر نظرت چیه سیمز زبانش اخر بیگانه هست(اجنبیه) یا نه روسی و..............[/quote]
براي اين كه دعوا راه نيوفته اصلا هيچ كدوم نيست!:27:
اسپم هم موقوف!:21:
پگاه جان ممنون از هديت!(صفر) اما ممنون نميخوام مال خودت![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من يه سوال ميپرسم شماها جواب بديد:
از كي تا حالا سيمز بازي نكرديد؟

جواب خودم: از شهريور![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_metal_357
09-12-2007, 23:14
من خودم از ابان ماه چون پاکش کردم دیگه حوصلم نگرفت بریزمش

نمی دونم شاید این جواب سوال ها هم اسپم باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif;-j

*Necromancer
10-12-2007, 00:56
من خودم دیدم یکجا تاریخچش رو:27:
نمیدونم نوشته بود یکی که خانوادشون معروف بوده فامیلیشون Sims بوده بعد اینا میان پیشنهاد میدن به همین ای ای گیمس و ... کع بیاین این بازی رو بزنین و بعد هم اسم خودشون رو روی بازی گذاشتن یعنی همین Sims:40:

چه جالب!
ولی خب روسی که نبودن؟!

یه سالی می شه

Maggy_P
10-12-2007, 14:33
اينم از درس بعدي شرمنده كه دير به دير ميزارم!:19::19:
------------------------
------------------------

و توي قسمت بالا سمت راست نوشته ي filter رو بزنيد ودر قسمت مشخص شده paste كنيد و دكمه ي پايينش رو همون كه با قرمز دورش خط كشيده شدهكليك كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا طبق عكس زير عمل ميكنيم
و فايل رو توي قسمت project در همان محل پچ هامون قرار ميدهيم و سيوش ميكنيم. حالا بر ميگرديم به همون منوي ----- و اسمي رو كه توي اون كپي پيست كرده بوديم رو پاك ميكنيم. توجه : اين قسمت رو فراموش نكنيد.

frnsh
10-12-2007, 19:39

ااااااااااا. برای من یکی که سفید نوشتن آخر مد هست. داری مشکوک میندازی ها.

سفید نویسی یادش بخیرررررررررررررررررررررر رررررررر

برای من : سفید نویسی بیا که اومدم!:20:

ما که نفهمیدیم اخر نظرت چیه سیمز زبانش اخر بیگانه هست(اجنبیه) یا نه روسی و..............

اگه اجنبی بود جاهای دیگش هم بیگانه بود. اما در مورد خودش با مرضیه موافقم که روسیه.

پگاه جان ممنون از هديت!(صفر) اما ممنون نميخوام مال خودت![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جواب خودم: از شهريور![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/quote]

من از تابستون فکر کنم مهرماه بود!:31:
اااااااااااا. شماها هم که راست میرید چپ میاید میگید اسپم نده. ترسوها. اینجا ما همه چیزو داریم در مورد سیمز میگیم. اون دفعه هم ما بحث خودمونو کردیم و ....... حرف بد زد.:31:

Maggy_P
10-12-2007, 20:14
من از تابستون فکر کنم مهرماه بود!:31:
اااااااااااا. شماها هم که راست میرید چپ میاید میگید اسپم نده. ترسوها. اینجا ما همه چیزو داریم در مورد سیمز میگیم. اون دفعه هم ما بحث خودمونو کردیم و ....... حرف بد زد.:31:
اصلا بحث ترس نيست فرنوش جان وقتي به مديرا خبر دادم اومدن به خاطر اسپم بازي بهت اخطار دادن اونوقت ميفهمي من چي ميگم:27:![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن لطفا!!!! خواهشا!!!! اسپم نديد در مورد سيمز حرف بزنيد:10:
كي موافقه خونه سازي شروع كنيم بعدش خونه ها رو بزاريم توي تاپيك؟:40::40::40::40:
اما خونه ها نبايد عجيب غريب باشه مثلا از وسط آب اومده باشه بالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خونه ي عادي بسازيد اما قشنگ ميخوام ببينم كي از همه بهتر ميسازه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبوله؟

ali_metal_357
11-12-2007, 14:37
من می تونم بسازم و تجربه هم دارم :d
فقط یک جای اپلود می خوام گم کردم
این که باید بازی سیمز رو نصب کنم چون نصب ندارم

B O L O T
11-12-2007, 15:17
سلام اون گلی که ادم رومی خورد رو نحوه تهیه اش روتوضیح بدید

Benygh
11-12-2007, 15:25
زبان این گیم هیچ یک از زبان های رسمی دنیا نیست و الکیه چرت و پرت میگن ...
من به EA-Games ایمیل زدم و بعد از 2 روز که جواب دادن همینو گفتن ...

toodi
11-12-2007, 15:54

شما فک کن فیلستان...:27:
ولی در اصل برای همون آمریکا و انگلیستانه...:27:

جواب خودم: از شهريور![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه نه خانوم معلم شما اون صفر رو برای خودت میزاری بلهههههههههههه....:21:
من از تیررررررررر....:31:

چه جالب!
ولی خب روسی که نبودن؟!

نه یا آمریکایی بود یا انگلیستانی...:46:

اصلا بحث ترس نيست فرنوش جان وقتي به مديرا خبر دادم اومدن به خاطر اسپم بازي بهت اخطار دادن اونوقت ميفهمي من چي ميگم:27:![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن لطفا!!!! خواهشا!!!! اسپم نديد در مورد سيمز حرف بزنيد:10:
كي موافقه خونه سازي شروع كنيم بعدش خونه ها رو بزاريم توي تاپيك؟:40::40::40::40:
اما خونه ها نبايد عجيب غريب باشه مثلا از وسط آب اومده باشه بالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خونه ي عادي بسازيد اما قشنگ ميخوام ببينم كي از همه بهتر ميسازه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبوله؟

من تو عمرم Spam ندادم....:27:
قبوله قبوله قبوله...:31:

زبان این گیم هیچ یک از زبان های رسمی دنیا نیست و الکیه چرت و پرت میگن ...
من به EA-Games ایمیل زدم و بعد از 2 روز که جواب دادن همینو گفتن ...

eeee:18:
پس یک ایمیل بزنم هم بگم من میخوام عضو سایت Sims بشم و بعد کلی سوال دارم ازشوننننن...:27:
میشه آیدی شو بدی؟:31:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خانوم معلم مرسی که درس رو دوباره شروع کردی...:40:
منم آدرس آپلود میخوام وگرنه خونه رو میزارم:27:

frnsh
11-12-2007, 20:00
من که سیدیهام کامل پیش دوستمه و منم سالی ماهی میرم خونشون. در این مورد باید بگم که به محض اینکه گرفتم خونه میسازم. :6:
درمورد اسپم هم بگم که باششششششه.
ما که جونمون دراومد.

خونه سازی تجربه دارم اما سیمز نصب نیست.

Maggy_P
12-12-2007, 13:48
من که سیدیهام کامل پیش دوستمه و منم سالی ماهی میرم خونشون. در این مورد باید بگم که به محض اینکه گرفتم خونه میسازم. :6:
ما که جونمون دراومد.

خب پس مسابقه ي خونه سازي ميزاريم
اولين خونه بايد اين شرايط رو داشته باشه:

نقلي و جمع و جور (لطفا ديگه لونه موش نباشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
دو طبقه
دو خوابه
پاركينگ داشته باشه
وسايل هم با اجازتون بايد بچينيد!:21:
يه حياط كوچيك با يه درياچه
ديگه تزئيناتش با خودتونخوب ببينم كي بهتر از همه درست ميكنه ها!:40:

toodi
12-12-2007, 15:27
ما که جونمون دراومد.

فرنوش میگم چه جوری تا الان بدون سی دی هات زنده موندی؟:27:
من سی دی به دوستم که واحد روبه روییمونه نمیدم :31:

خب پس مسابقه ي خونه سازي ميزاريم
اولين خونه بايد اين شرايط رو داشته باشه:

نقلي و جمع و جور (لطفا ديگه لونه موش نباشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
دو طبقه
دو خوابه
پاركينگ داشته باشه
وسايل هم با اجازتون بايد بچينيد!:21:
يه حياط كوچيك با يه درياچه
ديگه تزئيناتش با خودتونخوب ببينم كي بهتر از همه درست ميكنه ها!:40:

اطاعت قربان:40::40:
اول یک سایت آپلود رد کنین بیاد تا براتون ندادم مدیر مدرسه صفر بزاره:27::27:

@R3Z
12-12-2007, 16:42
سايت آپلود::

frnsh
12-12-2007, 18:25
سلام
من میتونم بدیون سیدیهام زندگی کنم اما بدون فنچام. ................
امروز هر دو تا فنچم که نر و ماده بودن از سرما مردن فقط هم به خاطر من. مامانم حوصله نداشت و به من گفت که برم روشون رو بندازم چون توی حیاط بودن و سردشون میشد. یا اینکه بیارمشون توی خونه. منم داشتم فیلم ترسناک (gathering) رو نگاه میکردم. گفتم بعد میرم اما یادم رفت.!!! الانم فسرده ی فسردم.
حالا هم تا اسپم نشده (اسپم به نظر من اگه توی متن در مورد تاپیک هم حرف بزنیم اسپم نیست) بگم که من سیدی اصلی رو دارم اما چه فایده که دانشگاه رو ندارم چون نمیتونم بدون اون خونه بسازم. من فقط فعلا تا اطلاع ثانوی دانشگاه رو فقط دارم پس اگه بعد که خونه ساختم خونم خوشگل نشد نگید چرا. چون شماها همه جور وسایل و تجهیزات دارید اما من ندارم. :)

becareful
13-12-2007, 15:34
بچه ها این بازی رو چه جوری میشه روی رزولوشن 1440 *900 آورد؟

frnsh
13-12-2007, 19:24
بچه ها این بازی رو چه جوری میشه روی رزولوشن 1440 *900 آورد؟

وقتی توی خونه یا توی شهر بودی . روی اون قسمت که تنظیماتشه برو.(نزدیک همونجا که از بازی خارج میشی بعد یه قسمت داره که شکل تلویزیونه صفحه تخته.) برو اونجا و یه قسمت داره که برای هرکی یه چیزی نوشته حالا شاید برای شما 600*800 باشه. اگه کارت گرافیکتون بالا باشه شکلهای دیگشم میاد مثل 1020*780.
اگه بازم مشکلی بود در خدمتیم:31:

becareful
13-12-2007, 23:03
وقتی توی خونه یا توی شهر بودی . روی اون قسمت که تنظیماتشه برو.(نزدیک همونجا که از بازی خارج میشی بعد یه قسمت داره که شکل تلویزیونه صفحه تخته.) برو اونجا و یه قسمت داره که برای هرکی یه چیزی نوشته حالا شاید برای شما 600*800 باشه. اگه کارت گرافیکتون بالا باشه شکلهای دیگشم میاد مثل 1020*780.
اگه بازم مشکلی بود در خدمتیم:31:
میدونم از کجا باید رزولوشن رو عوض کرد (اگه ندونم که باید برم...) 1440 *900 رو که نداره باید چیکار کنیم؟برای یه کسی نصب کردم روی کامپیوترش بالا نمیاد .کسی اینجا هست که روی 1440*900 یا همون رزولوشن واید بازی کرده باشه؟

toodi
13-12-2007, 23:10
آقا ما خونمون کامل کامل خیلی وقته:27:
ازش فیلم گرفتم 8 دقیقه از دوربین خود بازی:31:
بعد من میام این فیلم رو آپلود کنم آپلود نمیشه یعنی 1 ساعت بود که فقط داشت آپلود میکرد این فیلمه رو :19:
شما یک جای خوب و تند و سریع سراغ ندارین؟:41:

Maggy_P
14-12-2007, 10:22
میدونم از کجا باید رزولوشن رو عوض کرد (اگه ندونم که باید برم...) 1440 *900 رو که نداره باید چیکار کنیم؟برای یه کسی نصب کردم روی کامپیوترش بالا نمیاد .کسی اینجا هست که روی 1440*900 یا همون رزولوشن واید بازی کرده باشه؟
من كا تا حالا روي اون ابعاد بازي نكردم اما براي من همه ابعادي داره:10:

ali_metal_357
14-12-2007, 11:18
خوب هر چه ابعاد بالاتر باشه کیفیت تصویر بالا میره پس حجم بیشتر اشغال میکنه مه در این جور جاها معمولااپلود نمیشه برای اپلود می تونید از سایت رپید شیر استفاده کنید اون جا سریع اپلود میشه
ذرضمن اگر می خواهید فیلمی از بازی بگزارید سعی کنید دورن تنظیمات دوربین بازی رفته و با کیفیت معمولی فیلم گرفته حتما نباید با کیفیت بالا باشد که فقط ای دی اس ال ها بتونن بینن فکر دایل اپ ها هم باشید .

toodi
14-12-2007, 14:16
خوب هر چه ابعاد بالاتر باشه کیفیت تصویر بالا میره پس حجم بیشتر اشغال میکنه مه در این جور جاها معمولااپلود نمیشه برای اپلود می تونید از سایت رپید شیر استفاده کنید اون جا سریع اپلود میشه
ذرضمن اگر می خواهید فیلمی از بازی بگزارید سعی کنید دورن تنظیمات دوربین بازی رفته و با کیفیت معمولی فیلم گرفته حتما نباید با کیفیت بالا باشد که فقط ای دی اس ال ها بتونن بینن فکر دایل اپ ها هم باشید .

ممنون ولی من اصلا کیفیت رو نبردم بالا:27:
اصلا نمیدونم از کدوم قسمت کیفیت دوربین بازی رو ببرم بالا:20:
بعدشم دایل آپ ها هم اگر نتونستن ببینن عکس میگیریم میزاریم:40:
---------------------------------------------------------------------------------------
خانوم معلم من مشقم رو 1 قرنه کامل کردم فقط باید فیلم رو آپلود کنم:10:

Maggy_P
14-12-2007, 14:25
---------------------------------------------------------------------------------------
چرا فيلمش رو خود خونه رو آپلود كن خوب!
چه كارايي ميكني تو هم!:18:

ali_metal_357
14-12-2007, 15:01

پس باید به عرضتون برسونم که بازی به طور اتوماتیک روی کیفیت بالا تنظیم می شه برام همینه که جای زیادی اشغال کرده که تنونستین اپلود کنی
خوب اگر این طوری هست که می خوایین عکس و فیلم بزارین فکر کنم اگر خود خونه رو بزاریت بهتر باشه و معلوما بیشتر از 2یا 3 مگابیات جای نمی خواهد ولی اون فیلم که شما گرفتین کم کم 40 مگابایت حجم داره
برای تنظیم عکس های بازی و فلیم می تونید با زدن کلید اف 5 و بخش که ایدن دوربین داری فیلم های بازی کیفیت ، حجم ، داشتن صدا و... تنظیم کنید

frnsh
14-12-2007, 19:18

بعضی بازیها این رزولوشن رو که میگید رو اصلا توی لیستشون ندارن. اگه میخواس باشه همونجا بود. میگم یه نامه به سایتش بدید و بگید چرا نیست:31: (شوخی)

آقا ما خونمون کامل کامل خیلی وقته:27:
ازش فیلم گرفتم 8 دقیقه از دوربین خود بازی:31:
بعد من میام این فیلم رو آپلود کنم آپلود نمیشه یعنی 1 ساعت بود که فقط داشت آپلود میکرد این فیلمه رو :19:
شما یک جای خوب و تند و سریع سراغ ندارین؟:41:

فیلم که هم خودت اذیت میشی هم مارو اذیت میکنی. خیلی طول میکشه تا دنلود شه. مگر اینکه rar یا zip کنیش. اما بازم تغییر چندانی نمیکنه. همون عکسش رو بدی سنگین تری. من که اگه فیلم بدی نمیتونم نگاش کنم:19:

چه خوب. آخه شما کارت گرافیکت بالاس. مگه نه؟ چنده؟
مال من 256 هست و چندتاش رو داره. قبلا که کارت گرافیکم 32 بود یک رزولوشن داشت و اونم 600*800 بود که حد اقل بود. اصلا دیگه غیر از اون نداشت.

راست میگه. توروخدا عکس بده به جای فیلم. عکس رو از بالا بگیر. ممنون میشیم:31::11:

becareful
14-12-2007, 20:35
ایول بابا یعنی مال تو میشه روی 1440* 900 بزاری؟ نکنه شما داری the sims 3 رو بازی میکنی :دی

becareful
14-12-2007, 20:44
بعضی بازیها این رزولوشن رو که میگید رو اصلا توی لیستشون ندارن. اگه میخواس باشه همونجا بود. میگم یه نامه به سایتش بدید و بگید چرا نیست:31: (شوخی)
آره میدونم بعضی بازیا ندارن ولی این یه رزولوشن واید استاندارده و توی بازی هایی که ندارن به یه طریقی توی این رزولوشن میشه بازی کرد(مثل نصب کردن patch و تنظیمات مخفی و تغییر توی فایل و...) حالا میخواستم ببینم روشی هم برای the sims 2 هست یا نه.اگه توی این رزولوشنی که میگم بازی کنی و از توپ بودنش لذت ببری اونموقع نمیای مسخره کنی!

frnsh
14-12-2007, 22:07
آره میدونم بعضی بازیا ندارن ولی این یه رزولوشن واید استاندارده و توی بازی هایی که ندارن به یه طریقی توی این رزولوشن میشه بازی کرد(مثل نصب کردن patch و تنظیمات مخفی و تغییر توی فایل و...) حالا میخواستم ببینم روشی هم برای the sims 2 هست یا نه.اگه توی این رزولوشنی که میگم بازی کنی و از توپ بودنش لذت ببری اونموقع نمیای مسخره کنی!

ااااااااااااا. من کی مسخره کردم. من شوخی کردم.:19:
میشه یه کم این نوشتتون رو توضیح بدی؟ :31:

dizgah
14-12-2007, 23:13
یادش به خیر ما هم یه زمو.ن خوره سیمز بودیم یه تابستون کلا داشتم پول جمع میکردم
برا خودم امپراطوری ساخته بودم
ولی خب بدیش اینه آخر نداره دیگه آدم حوصله اش سر میره
حداقل اگه میشد راحت بصورت انلاین بازی کردش حال میداد با شما یه رقابتی بکنم
ممنون که منو یاد قدیما انداختین :11:

becareful
15-12-2007, 02:11
ااااااااااااا. من کی مسخره کردم. من شوخی کردم.:19:
میشه یه کم این نوشتتون رو توضیح بدی؟ :31:
کجاشو توضیح بدم؟

Maggy_P
15-12-2007, 15:11
ایول بابا یعنی مال تو میشه روی 1440* 900 بزاری؟ نکنه شما داری the sims 3 رو بازی میکنی :دی

آره براي من همه ابعادي داره عجيبه كه براي شماها نداره!:13:

خونه رو ساختيد يا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من منتظرم ها!:27:

toodi
16-12-2007, 12:41

فیلم که هم خودت اذیت میشی هم مارو اذیت میکنی. خیلی طول میکشه تا دنلود شه. مگر اینکه rar یا zip کنیش. اما بازم تغییر چندانی نمیکنه. همون عکسش رو بدی سنگین تری. من که اگه فیلم بدی نمیتونم نگاش کنم:19:
راست میگه. توروخدا عکس بده به جای فیلم. عکس رو از بالا بگیر. ممنون میشیم:31::11:

من این کارو کردم که بتونین همتون خونه رو کامل ببینین:27:
آخه من از پچ هم استفاده کردم و ممکنه شما اون پچ رو نداشته باشید:31:
بعد اون وقت خونه اینقدر وحشتناک میشه...:41:
تازه مثل اینکه چشم زدین خونه رو:19:
آخه همین دیروز یک دختر که ساخته بودم رو بردم توش دیدم همه چی خراب شده رفته:19::19:
فلمش هم کیفیت افتظ بیده چارخونه چارخونه:46:
حالا بزارین من یک سایت خوف پیدا کنم ببینم چی میشه چون دیگه از عکس گرفتن هم گذشته:40::19:

Maggy_P
16-12-2007, 18:03
من این کارو کردم که بتونین همتون خونه رو کامل ببینین:27:
آخه من از پچ هم استفاده کردم و ممکنه شما اون پچ رو نداشته باشید:31:
بعد اون وقت خونه اینقدر وحشتناک میشه...:41:
تازه مثل اینکه چشم زدین خونه رو:19:
آخه همین دیروز یک دختر که ساخته بودم رو بردم توش دیدم همه چی خراب شده رفته:19::19:
فلمش هم کیفیت افتظ بیده چارخونه چارخونه:46:
حالا بزارین من یک سایت خوف پیدا کنم ببینم چی میشه چون دیگه از عکس گرفتن هم گذشته:40::19:
عيبي نداره همون فيلمت رو بزار ما رو كشتي!:21::27:

frnsh
17-12-2007, 13:32
پس متاسفانه با گذاشتن فیلم من نیستم.
اما خودم بعدا (بعد از این امتحانات لعنتی) عکس میذارم. :6:

Maggy_P
17-12-2007, 14:41
پس متاسفانه با گذاشتن فیلم من نیستم.
اما خودم بعدا (بعد از این امتحانات لعنتی) عکس میذارم. :6:
اي بابا جون من يكم اون آيكيو ها رو به كار بندازيد!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من منظورم پگاه بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو كه همون خونه رو بزار البته به همراه عكس![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_metal_357
17-12-2007, 22:10
حیف که نصب شده ندارم وگرنه خودم برتون می زاشتم خونرو نه عکسو فیلم

toodi
17-12-2007, 22:39
عيبي نداره همون فيلمت رو بزار ما رو كشتي!:21::27:

باشه فقط یک سایت آپلود فیلم خوب به من بدین میزارم:27:

becareful
19-12-2007, 15:54
توی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپ لود کن.

Maggy_P
19-12-2007, 21:22
فقط هر چي سريع تر پگاه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بقيه هم لطفا فعاليت كنن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يعني هيچ كس سيمز رو روي سيستم نداره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجب سيمز بازان فعالي![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
19-12-2007, 21:49
توی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپ لود کن.

ببخشید ولی من هرچی گشتم جای آپلود پیدا نکردم توش:19:

Elrond
20-12-2007, 18:42
ببخشید ولی من هرچی گشتم جای آپلود پیدا نکردم توش:19:
اول باید تو سایت عضو شید بعد می تونید آپلود کنید.:5:

becareful
20-12-2007, 19:54
ویرایش شد...

becareful
20-12-2007, 19:55

آره اول باید عضو شی .ID ت میشه همون email ت با مخلفات کامل( منظورم با @yahoo.com )یه پسورد هم انتخاب میکنی اون موقع تا 2 گیگ میتونی آپلود کنی.

toodi
20-12-2007, 21:46

آره اول باید عضو شی .ID ت میشه همون email ت با مخلفات کامل( منظورم با @yahoo.com )یه پسورد هم انتخاب میکنی اون موقع تا 2 گیگ میتونی آپلود کنی.

ممنونم:11:
خانوم معلم فردا جمعس میزارم:27::27:

Maggy_P
21-12-2007, 10:42
ممنونم:11:
خانوم معلم فردا جمعس میزارم:27::27:
زود باش پس امروز جمعس![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_metal_357
21-12-2007, 10:46
The Sims 2 Bon Voyage Expansion Pack...خانوانده ی سیمزها اینبار در راه سفر دریایی بسیار جالب گیمرها را بار دیگر خوشحال کرد این بازی...

The Sims 2 Bon Voyage Expansion Pack...خانوانده ی سیمزها اینبار در راه سفر دریایی بسیار جالب گیمرها را بار دیگر خوشحال کرد این بازی توسط کمپانی معروف EA Games منتشر و توسط کمپانی Maxis توسعه داده شده است.این بازی در رابطه با سفرهای دریایی است که به صورت زندگی مجازی اجرا میشود.احداث کمپ کنار ساحل و رفتن به ساحل و ورزش و غیره به جذابیت و نوآوریهای بازی بیشتر می افزاید.گروه سنی بازی بالای12 سال است.همچنین قیمت بازی هم در بازارهای جهانی در حدود £14.99 است.ali ذکر کرده است که بازی سیمز جدید در تاریخ 07-Sep-2007 برای pc منتشر گشت.
این بازی با بانویج فرق می کند و نسخه ی الحاقی دیگری از این نسخه ی بازی هست

Maggy_P
21-12-2007, 10:50
The Sims 2 Bon Voyage Expansion Pack...خانوانده ی سیمزها اینبار در راه سفر دریایی بسیار جالب گیمرها را بار دیگر خوشحال کرد این بازی...

The Sims 2 Bon Voyage Expansion Pack...خانوانده ی سیمزها اینبار در راه سفر دریایی بسیار جالب گیمرها را بار دیگر خوشحال کرد این بازی توسط کمپانی معروف EA Games منتشر و توسط کمپانی Maxis توسعه داده شده است.این بازی در رابطه با سفرهای دریایی است که به صورت زندگی مجازی اجرا میشود.احداث کمپ کنار ساحل و رفتن به ساحل و ورزش و غیره به جذابیت و نوآوریهای بازی بیشتر می افزاید.گروه سنی بازی بالای12 سال است.همچنین قیمت بازی هم در بازارهای جهانی در حدود £14.99 است.ali ذکر کرده است که بازی سیمز جدید در تاریخ 07-Sep-2007 برای pc منتشر گشت.
این بازی با بانویج فرق می کند و نسخه ی الحاقی دیگری از این نسخه ی بازی هست
چه جالب چه حالي ميده كنار دريا:8:!!!!

هنوز دانلودش نيومده نه؟!:19:

ali_metal_357
21-12-2007, 11:20
چه جالب چه حالي ميده كنار دريا:8:!!!!

هنوز دانلودش نيومده نه؟!:19:

دانلودش رو که نمی دونم ولی شاید بیاد زیاد از دانلودش اطلاعی ندام

BLACK-BLACK
21-12-2007, 15:14
میشه یکی تعداد نسخه های مکمل سیمز 2 رو به مابگه؟

Maggy_P
21-12-2007, 22:58
میشه یکی تعداد نسخه های مکمل سیمز 2 رو به مابگه؟
the sims 2
university
night life
business
family fun stuff
The Sims 2 Glamour Life Stuff
The Sims 2 Pets
The Sims™ 2 Celebration! Stuff
The Sims™ 2 Seasons
The Sims™ 2 Bon Voyage

toodi
22-12-2007, 00:15
آقا این بازیش اومده:27:
من The Sims™ 2 Bon Voyage رو دانلود کردم ولی بازی The Sims™ 2 CAST AWAY رو دانلود نکردم:31:
اومدن همشون:27:
راستی یک سوال:31:
چه جوری میشه بازی آنلاین کرد توی سیمز؟:19:
یکی این که توی سیمز لایف استوریس بازی آنلاین داره؟چه جوری میشه بازی کرد؟:27:

saiiddz
22-12-2007, 16:42
سلام دوستان
لطفآ سریال بسته ی اضافه شونده ی pets رو هر کی داره اینجا ذکر کنه.
لطفآ یک منبع برای دانلود لباسهای جدید و یا وسایل جدید و...معرفی کنید.
متشکرم:20:

saiiddz
22-12-2007, 16:43
سلام دوستان
متشکرم

dizgah
22-12-2007, 18:51
خب يه سرم به بر و بچس سيمزي بزنيم
راستي بچه ها توي بازي سيمز بيشتر از همه با چي حال مي كنين؟
من كه شخصا بزرگترين تفريحم اينه كه كلي غذا به خوردشون ميدم و بعدش هم نميزارم كه برن دستشويي و اونا هم بدبختا خودشون را كثيف ميكنن و كلي فحش به من ميدند
واي كه چه حالي ميده:27:

Maggy_P
22-12-2007, 20:01
خب يه سرم به بر و بچس سيمزي بزنيم
راستي بچه ها توي بازي سيمز بيشتر از همه با چي حال مي كنين؟
من كه شخصا بزرگترين تفريحم اينه كه كلي غذا به خوردشون ميدم و بعدش هم نميزارم كه برن دستشويي و اونا هم بدبختا خودشون را كثيف ميكنن و كلي فحش به من ميدند
واي كه چه حالي ميده:27:
كشتن سيمزها با راه هاي مختلف!:21::27::21:

Maggy_P
22-12-2007, 20:02
آقا این بازیش اومده:27:
من The Sims™ 2 Bon Voyage رو دانلود کردم ولی بازی The Sims™ 2 CAST AWAY رو دانلود نکردم:31:
اومدن همشون:27:
راستی یک سوال:31:
چه جوری میشه بازی آنلاین کرد توی سیمز؟:19:
یکی این که توی سیمز لایف استوریس بازی آنلاین داره؟چه جوری میشه بازی کرد؟:27:
پگاه جان اين پك با اوني كه تو ميگي فرق ميكنه اين روي The Sims™ 2 Bon Voyage نصب ميشه و ميتوني به سفر دريايي بري افتاد؟:27::21:

Maggy_P
22-12-2007, 20:05
سلام دوستان
متشکرم

بيا:

Sims Pet Serial:

AHNW-MG5V-XBOX-LRLD-RULE
LYMV-KFW9-EUCU-LXMN-ARLD
ZK2S-LSVN-BYPP-3LOF-1RLD
IWR9-YUI4-CRLD-AALE-RTHE

من سايت خودم هست كه از تمامي سايت هاي خارجي پك جمع كردم:

saiiddz
23-12-2007, 13:01
بيا:

Sims Pet Serial:

AHNW-MG5V-XBOX-LRLD-RULE
LYMV-KFW9-EUCU-LXMN-ARLD
ZK2S-LSVN-BYPP-3LOF-1RLD
IWR9-YUI4-CRLD-AALE-RTHE

من سايت خودم هست كه از تمامي سايت هاي خارجي پك جمع كردم:

سلام
دوست عزیز از شما بسیار متشکرم:11:

Maggy_P
23-12-2007, 15:00
سلام
دوست عزیز از شما بسیار متشکرم:11:

saiiddz
24-12-2007, 13:34
سلام
سایتت عالی بود ولی بیشتر فایلها دانلود نمیشد و ارور میداد و صفحه ای با نام 404 باز میشد
لطفآ یک سایت دیگه هم معرفی کن
بای

saiiddz
24-12-2007, 16:10
دوباره سلام
یک سوال داشتم
آیا میشه مثلآ یک میز در سیمز رو خودمون درست کنیم یا در اون تغییر ایجاد کنیم
میخواستم یک منبع هم برای دانلود اتومبیل اگزحمتی نباشه معرفی کنی
متشکرم:20::46:

Maggy_P
24-12-2007, 16:37
دوباره سلام
یک سوال داشتم
آیا میشه مثلآ یک میز در سیمز رو خودمون درست کنیم یا در اون تغییر ایجاد کنیم
میخواستم یک منبع هم برای دانلود اتومبیل اگزحمتی نباشه معرفی کنی
متشکرم:20::46:
آره ميشه:10:

اتومبيل! من خيلي وقت پيش يك سايتي رفته بودم توش يه عالمه اتومبيل و ماشيناي خوشگل بود اما متاسفانه سايتش رو يادم نيست ببينم ميتونم پيداش كنم برات يا نه:10:

saiiddz
25-12-2007, 10:47
آره ميشه:10:

اتومبيل! من خيلي وقت پيش يك سايتي رفته بودم توش يه عالمه اتومبيل و ماشيناي خوشگل بود اما متاسفانه سايتش رو يادم نيست ببينم ميتونم پيداش كنم برات يا نه:10:
سلام
اگه میشه در مورد ایجاد تغییر و یا درست کردن اشیا کمی توضیح دهید
متشکرم:46:

Maggy_P
25-12-2007, 19:25
سلام
اگه میشه در مورد ایجاد تغییر و یا درست کردن اشیا کمی توضیح دهید
متشکرم:46:
فعلا توي كف همين لباس درست كردنش كه دارم درس ميدم مونديم حالا تا بعدش:27::19:

bloodrayne
27-12-2007, 01:56
بچه ها سلام لطفا اگه کسی میدونه جواب من بده :
من تا حالا بیشتر از 40 تا پک لباس سیمز دانلود کردو اما همش 3 تا 4 تاش کار می کنن
بقیه یا نشون نمیدن یا یه لباس دیگه که اصلا هیچ ربطی نداره نشون میدن
من حتی با simpe هم امتحان کردم لباس هیچ مشگلی نداره فقط نشون نمیده
مچکرم . .:11:

Maggy_P
27-12-2007, 09:05
بچه ها سلام لطفا اگه کسی میدونه جواب من بده :
من تا حالا بیشتر از 40 تا پک لباس سیمز دانلود کردو اما همش 3 تا 4 تاش کار می کنن
بقیه یا نشون نمیدن یا یه لباس دیگه که اصلا هیچ ربطی نداره نشون میدن
من حتی با simpe هم امتحان کردم لباس هیچ مشگلی نداره فقط نشون نمیده
مچکرم . .:11:
چون كه :
اون لباس ها فايل ديگه اي به نام Mesh دارن و اگه اين فايل رو دانلود نكنيد لباس يا ظاهر نميشه يا به شكل يه لباس ديگه ظاهر ميشه
كنار هر لباس نوشته Mesh
هر لباس هم يك فايل مخصوص به خودش داره :10:

Persian_baby
27-12-2007, 13:09
:11::11::11::11::11::11::42::42::33::33:

کارتون عالیه به همتون تبریک میگم:40:

Maggy_P
27-12-2007, 14:27
:11::11::11::11::11::11::42::42::33::33:

کارتون عالیه به همتون تبریک میگم:40:

bloodrayne
27-12-2007, 15:25
این mesh که میگی تو اون سایتا نبود ؟

bloodrayne
27-12-2007, 15:27
من تمام سایت رو گشتم ولی خبری نبود فقط یه پک rar یا zip موقع دانلود بیشتر نیست

bloodrayne
27-12-2007, 15:50
مچکرم پیدا کردم !

bloodrayne
27-12-2007, 16:25
اما هنوز خیلی از لباسها بدون اینکه mesh یا هر چیز دیگه ای داشته باشند نشون نمیدن ؟

bloodrayne
27-12-2007, 18:27
بعضی ها هم که mesh ندارند کار نمی کنند

Maggy_P
27-12-2007, 20:57
بعضی ها هم که mesh ندارند کار نمی کنند
خوب معلومه بدون اون فايل كار نميكنن
شايد اجازه ي دانلود Mesh رو بهت نميده:10:

bloodrayne
27-12-2007, 22:09
سلام اینجایی

bloodrayne
27-12-2007, 22:10
اکثر دانلودهای من از این سایت /[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bloodrayne
27-12-2007, 22:12
و
راستی در موردcep توضیح بده

dizgаh
28-12-2007, 01:50
كشتن سيمزها با راه هاي مختلف!:21::27::21:
موافقم ولي نخواستم اينو بگم تا نگين يارو خشنه
شما از چه راهي استفاده ميكني؟
من تو يه جا حبسشون ميكنم و نميزارم غذا بخورن تا بميرن بعدش هم به يه گلدون تبديل ميشن
اون گلدونها مثل خاكسترشون هست كه تو گلدونه؟:20:

saiiddz
28-12-2007, 10:08
اکثر دانلودهای من از این سایت /[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سلام
دوست عزیز آیا در این سایت اتومبیل هم برای دانلود وجود دارد
لطفآ به سوال من پاسخ بدید

Maggy_P
28-12-2007, 13:56
با سلام
دوست عزیز آیا در این سایت اتومبیل هم برای دانلود وجود دارد
لطفآ به سوال من پاسخ بدید
خوب شد گفتيد من تمام ماشينهامو از اين سايت دانلود كردم
اما اين سايت هايي كه شما ميگي تا عضو نشي نميتوني بعضي از فايلها رو دانلود كني براي همينم اينطوري ميشه:10:

ali_metal_357
28-12-2007, 16:38
انجمن سیمز بازان
قسط بر ان است که بازی پر طرف دار سیمز و به تمامی بازی بازان معرفی کینم . همان طور که می دانید بازی سیمز به صورت 2 سال به صورت مداوم جز 10 بازی برتر در کل جهان بود ولی متاسفانه توی ایران حتی نمی دانست که این بازی چی هست .
از افرای که در خود توانایی این را می بینند که می توانند در این انجمن هم کاری کنن خواهش مندم که امادگی خود را اعلام کنند تا از وجودشات حداکثر استفاده رو انجام بنماییم
به کسانی که در زمینه ی طراحی سایت ، ساخت و ساز در بازی سیمز ، اشنایی با بهترین چیت ها و نحوه ی درست عمل کردن انها ، تبلیغات ، اشنایی در بازی به طور کامل وارد هستن خواهش مندم امادگی خود را اعلام کتند .

2006 Felakat
29-12-2007, 11:24
خوب از چه سایتی Dl می کنی مگی ؟

amin2000
29-12-2007, 13:20
سلام به همه ی سیمز بازا.
کسی کرک سیمز رو نداره ممنون زیپ باشه

بی جوابم نذارید لطفا.

یه دنیا متشکر :11:

toodi
29-12-2007, 17:44
شلام به همه ی سیمز بارای گل دلم برای همتون تنگیده بود... :40: :40: :40: :40: :40:
ببخشید 1 هفته شایدم کمتر و بیشتر :31: نبودم به خاطر این بود که پسووردم رو یادم رفته بود ، منم هی میزدم که برام بیاد ولی نمیومد که تازه امروز به دستم رسید :27:
خب کارا تا کجا پیشرفته؟کی جلو کی عقب؟:40:
خانم معلم ما رفتیم توی کلی جا چک کردیم 5 ساعتم شد وایسادیم این خونه فیلمش آخر سر آپلود نشد :19:
حالا فعلا رفتیم به سمت یوتوب ببینیم چی میشه :10:

ارادتمند toodi :40:

آریان
29-12-2007, 18:47
چرا در بازی SIMS 2 SEASON بعضی از وسایل NO PIC هستند. چه کار کنم؟ممنون.

toodi
29-12-2007, 18:55

فک کنم که بازی خراب باشه ، یا بازی کلا درست نصب نشده :27:

ali_metal_357
29-12-2007, 19:19

به خاطر این که از دی وی دی استفاده کردی و اون بازی یونیور سیتی رو نصب کردی و فقط وسایل اون بازی این طوری میشه بودن اون می تونی بدون مشکل بازی کنی

Maggy_P
29-12-2007, 19:31
سلام به همه ی سیمز بازا.
کسی کرک سیمز رو نداره ممنون زیپ باشه

بی جوابم نذارید لطفا.

یه دنیا متشکر :11:
كدوم كركش رو ميخواي سيمز خيلي كرك داره:10:؟

Maggy_P
29-12-2007, 19:31
انجمن سیمز بازان
قسط بر ان است که بازی پر طرف دار سیمز و به تمامی بازی بازان معرفی کینم . همان طور که می دانید بازی سیمز به صورت 2 سال به صورت مداوم جز 10 بازی برتر در کل جهان بود ولی متاسفانه توی ایران حتی نمی دانست که این بازی چی هست .
از افرای که در خود توانایی این را می بینند که می توانند در این انجمن هم کاری کنن خواهش مندم که امادگی خود را اعلام کنند تا از وجودشات حداکثر استفاده رو انجام بنماییم
به کسانی که در زمینه ی طراحی سایت ، ساخت و ساز در بازی سیمز ، اشنایی با بهترین چیت ها و نحوه ی درست عمل کردن انها ، تبلیغات ، اشنایی در بازی به طور کامل وارد هستن خواهش مندم امادگی خود را اعلام کتند .
من هستم ولي كيه كه گوش كنه!:19: