PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Sims 2

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Maggy_P
12-10-2007, 11:10
خوب پس چی میخواین یاد بدین خانم معلم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانم معلم نگفتین چی میخواین درس بدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون لباسو ولي يه جور ديگه اما بايد طرح لباس داشته باشي :21:

toodi
12-10-2007, 11:22
همون لباسو ولي يه جور ديگه اما بايد طرح لباس داشته باشي :21:
من دارم زیادم دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانم معلم شما بگو ما هم درست میکنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
12-10-2007, 12:20
اگه سوء تفاهم شد ببخشید
من نمی خواستم ناراحتتون کنم
مرسی از کمکتون
من درس دادنتون رو دوست دارم . درس بعدی رو شروع کنید! :)

Utorrent
12-10-2007, 12:45
سلام
من چند تا سوال دارم. مطمئنم این سوال تا حالا 999999999999 نفر دیگه هم پرسیدن ولی من که نمیتونم 50 صفحه رو بگردم.میخواستم بدونم که:
1.ایا نصب اضافه شونده های سیمس 2 ترتیب خاصی دارد؟

2.من بازی سیمس و همه ی اضافه شونده هاشو (به جز بُن وُیج)رو به صورت 2دی وی دی خریدم من سیمس 2 رو نصب کردم.ولی وقتی نصبش کردم اجرا نمی شد.یعنی این ارورو رو میده.مخواستم ببینم این بازی رو باید جای خاصی نصب کنیم یا هر جایی میشه نصبش کرد.اخه موقع نصب وقتی که میخوایم محل نصب رو تعیین کنیم یه جای دیفالت داره و یه جای دلخواه برای نصب داره.

3. همونجور که گفتم سیمسم اجرا نمیشه اینم عکس از ارورش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
LOL

frnsh
12-10-2007, 14:30
سلام
نه اضافه شونده ها تا اونجایی که من می دونم ترتیب ندارن
در ضمن من نمی تونم ارورت رو ببینم
یه بار دیگه بده شاید ارورت رو دیدم
بعد اینکه منم در این مورد اشکال داشتم شاید ارورت مثل منه . باید همون dvd رو که داری بذاری تا بازی اجرا شه . حتما باید اجرا شه
بعد هم اینکه من پک یا اضافه شونده ی دانشگاه را فعلا دارم و وقتی می خواستم اجراش کنم نمی شد بعد دیدم که توی کرکش crack فایل نصب damon tools رو داشت که باهاش می شد بازی رو بدون cd یا dvd اجرا کرد که مال من سی دی بود.
اگه سیمزت رو تنها اجرا کنی باید یکی از برنامه های سی دی مجازی رو مثل demon tools یا virtoal drive اگه درست نوشته باشم رو داشته باشی تا با استفاده از اونا بازی رو ( نه تنها این بازی ) رو بدون سی دی یا دی وی دی بازی کنی.

frnsh
12-10-2007, 14:41
راستی ربطی هم به جای نصبت نداره فقط باید فضای خالی به اندازه ی کافی داشته باشی که ظاهرا داشتی که تونستی بازی رو تا آخر نصب کنی. کامپیوترت هم حتما باید یکی از اون برنامه هایی که گفتم رو داشته باشه چون جداده چون دی وی دی هم میخوره
اگه نداری بگیرشون حتما
یا اینکه یکی از پک ها رو نصب کن بعد اگه کرک داره در کرکش حتما نصب damon tools رو داره و شاید هم گفته که باید چطوری باهاش کار کنی
اگه نتونستی ما در خدمتیم

toodi
12-10-2007, 17:55
سلام
سلام Utorrent جان خوبی؟
به تاپیک ما خوش آمدی:11:
من چند تا سوال دارم. مطمئنم این سوال تا حالا 999999999999 نفر دیگه هم پرسیدن ولی من که نمیتونم 50 صفحه رو بگردم.میخواستم بدونم که:
1.ایا نصب اضافه شونده های سیمس 2 ترتیب خاصی دارد؟
نه هیچ ترتیب خاصی تداره فقط جدید ترین سیمزت رو باید اجرا کنی منظورم اینه که مثلا سیمز دانشجویان رو میریزی چون سیمز پت جدید تر از سیمز دانش جویانه باید سیمز پت رو اجرا کنی:27:
البته مثال بودا:11:
2.من بازی سیمس و همه ی اضافه شونده هاشو (به جز بُن وُیج)رو به صورت 2دی وی دی خریدم من سیمس 2 رو نصب کردم.ولی وقتی نصبش کردم اجرا نمی شد.یعنی این ارورو رو میده.مخواستم ببینم این بازی رو باید جای خاصی نصب کنیم یا هر جایی میشه نصبش کرد.اخه موقع نصب وقتی که میخوایم محل نصب رو تعیین کنیم یه جای دیفالت داره و یه جای دلخواه برای نصب داره.
کرکش رو کپی کردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد هم بگم تو جایی باید بازی رو بریزی که بعد از نصب بازی حداقل 1 گیگابات جای خالی داشته باشه فلدر برای Save Game هات[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. همونجور که گفتم سیمسم اجرا نمیشه اینم عکس از ارورش:

والا ماکه عکسی ندیدیم دوباره بزار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوشته شده توسط frnsh [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه سوء تفاهم شد ببخشید
من نمی خواستم ناراحتتون کنم
مرسی از کمکتون
من درس دادنتون رو دوست دارم . درس بعدی رو شروع کنید! :)

درس بعدی رو اگر خانم معلم بزاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی چه سوء تفاهمی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Utorrent
12-10-2007, 22:06
اینم از عکس جدید:
اگه بازم ندیدین بهتون بگم توی تصویر فقط یه دایره هست که توش هیچ نوشته ای نیست.پس در صدد برنیایید از یه زاویه ی دیگه به قضیه نگاه کنین.راستی من که داشتی یه فایل های دیویدی رو نگاه میکردم دیدم خیلی از فایل ها نصب نشدن یعنی از 2.7 گیگی که مال خود سیمس 2 بود فقط 1.6 گیگ نصب شده بود و یه چیز دیگه اضافه شونده های دیگه هم نصب نمیشن(البته طبیعیه)یه سواله دیگه هم داشتم. اضافه شونده ها رو توی همون فولدری که سیمس2 هستم بریزیم کافیه یا باید توی TSBIN یا CSBiN بریزم؟

toodi
13-10-2007, 13:04
اینم از عکس جدید:
اگه بازم ندیدین بهتون بگم توی تصویر فقط یه دایره هست که توش هیچ نوشته ای نیست.پس در صدد برنیایید از یه زاویه ی دیگه به قضیه نگاه کنین.راستی من که داشتی یه فایل های دیویدی رو نگاه میکردم دیدم خیلی از فایل ها نصب نشدن یعنی از 2.7 گیگی که مال خود سیمس 2 بود فقط 1.6 گیگ نصب شده بود و یه چیز دیگه اضافه شونده های دیگه هم نصب نمیشن(البته طبیعیه)یه سواله دیگه هم داشتم. اضافه شونده ها رو توی همون فولدری که سیمس2 هستم بریزیم کافیه یا باید توی TSBIN یا CSBiN بریزم؟
اگر حجم کل Cd 2.7 گیگابات بوده و بازی رو 1.6 گیگابات ریخته فکر کنم Cd خراب باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خانم معلم پس چی شد درس امروز؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
13-10-2007, 15:11
سلام پگاه جان ولي شرمنده! معلمتون مريضه افتاده گوشه ي خونه نميتونه درس بده!!!!!

toodi
13-10-2007, 16:17
سلام پگاه جان ولي شرمنده! معلمتون مريضه افتاده گوشه ي خونه نميتونه درس بده!!!!!
بمیرم برای خانم معلمم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرما خوردی خانم معلم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدرس بده با بچه های هذی کلاسهَ نه چرا عربی مینویسم با بچه های کلاس بیایم عیادت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kaka-23
13-10-2007, 16:31
سلام
لطفا تمتم کدهای بازی رو با توضیح فارسی بزارین:31:

frnsh
13-10-2007, 17:48
سلام
استاد اگه می شه درس بدید
دیگه معلم نیستی پیشرفت کردی و کلاس می ذاری

ali_metal_357
14-10-2007, 00:27
بابا یک با مرام پیدا بشه یک پچ برای برداشتن سانسور به من بده هر چی توی این تاپیک بوده همش حذف شده
خواهش می کنم کمک کنین

frnsh
14-10-2007, 13:13
بابا یک با مرام پیدا بشه یک پچ برای برداشتن سانسور به من بده هر چی توی این تاپیک بوده همش حذف شده
خواهش می کنم کمک کنین

سلام
من یه رمز دارم برای این کار اما فقط در حمام و دست شویی تابلو رو بر میداره. کافیه؟
اما ممکنه تخلف کرده باشم. مطمئن نیستم.
حالا خیلی واجبه براتون؟

Maggy_P
14-10-2007, 13:27
سلام
منظورتون چيت كده؟:13:

Maggy_P
14-10-2007, 13:30
سلام
استاد اگه می شه درس بدید
دیگه معلم نیستی پیشرفت کردی و کلاس می ذاری
چشم درس ميدم دارم عكساشو آماده مي كنم
در ضمن من كلاس نذاشتم! خوب مريض بودم:hmm:

toodi
14-10-2007, 13:37
چشم درس ميدم دارم عكساشو آماده مي كنم
در ضمن من كلاس نذاشتم! خوب مريض بودم:hmm:
به به خانم معلم:40::40::40:
خوبی خانم معلم؟:11::11::11:
خوب شدین؟:40::40::40::40::40::40:
قرص هاتون رو سرموقع خوردین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از این که به ما درس میدین و عکس هارو تاجایی که میتونین زود آماده میکنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا کی آماده میشه عکسا؟:8:

Maggy_P
14-10-2007, 14:03
دارم ميزارم
لطفا كمي صبر كنيد!...............

toodi
14-10-2007, 14:18
دارم ميزارم
لطفا كمي صبر كنيد!...............
خوب دیگه بچه ها پس:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشترک مورد نظر تا عکس هارا آماده نکند در دسرس نمیباشد لطفا بعدا شماره گیری فرمایید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
14-10-2007, 15:08
خوب برو بچ درس بعدي!:21:

حالا ما ميخوايم يه لباسي رو بسازيم كه طرحشو خودمون داريم مثلا ميخوام لباس لارا رو بسازم دقت كنيد كه بايد عكس جلو و پشت رو داشته باشيد :

البته بالاتنه

خوب وارد باديشاپ ميشيم و همون راههاي قبلي رو ميريم تا ميرسيم به انتخاب لباس بايد لباسي رو انتخاب كنيد كه به بلاتنه ي عكس بالا بخوره مثلا من اينو انتخاب كردم:

خوب حالا كارهاي قبلي رو انجام ميديم و لباس رو ثبت ميكنيم و وارد فولدر پروژكت ميشيم كه دو تا فايل تصويري داره :27:

حالا بايد وارد عكس شماره ي 1 بشيد مدل خودتون هم همراه داشته باشيد:21:

همون طوري كه در عكس بالايي ميبينيد من لباس لارا رو دقيقا روي طرح لباس انتخابي قرار دادم و گستردش كردم يا همو كناره هاي لباس رو باز كردم اگه كار با فوتوشاپ رو بلد باشيد راحت ميتونيد مثل من اين قسمت لباس رو درست كنيد. :5:

حالا پشت لباس هم به همين ترتيب درست ميكنم مثل شكل زير:

بقيش هم چند دقيقه ديگه ميزارم تا عكساش آماده شه :31:

toodi
14-10-2007, 15:33
خانم اجازه:11:
باید چه جوری عکس لباس لارا رو بندازیم؟:19:
منظورم اینکه چه جوری جایگزین کنیم:8: با عکس لباس قبلیه:20:

Maggy_P
14-10-2007, 16:24
خوب حالا بقيه ي درسمون :21:

حالا نوبت عكس شماره ي 2 هست......:27:

خوب مثل اين عكس بالا قسمت پايين لباس رو اندازه بگيريد اگر ديديد عكس شما ره ي دوم بلند بود با قلموي مشكي پايينشو مشكي كنيد تا پايين لباس با پايين طرح هم اندازه بشه . الآن من هم همين كارو كردم:10:.

توي عكس بالا اين دوتا هم اندازه نيستن يعني در عكس شماره ي 2 پشت لباس بازه در صورتي كه پشت لباس ما بستس پس اونا رو هم اندازه ميكنيم . :27:

حالا توي عكس بالا درست شد :5:

در نهايت عكس شماره ي دوم من اين طوري شد:

همين طور كه ميبينيد من يقه و سر شونه هاش رو هم متناسب با طرحم تنظيم كردم :10:

حالا لباس من فعلا توي بادي شاپ اينطوري شد:

آستين هاشم بعدا ميگم الآن كار دارم
باي تا درس بعدي:21:

Utorrent
14-10-2007, 16:25
سلام
من هم شاید بتونم از این به یعد در این تاپیک باهاتون همکاری کنم.(در زمینه ی کشف های سیمس2)

راستی:

اضافه شونده ها رو توی همون فولدری که سیمس2 هست بریزم کافیه یا باید توی TSBIN یا CSBiN بریزم؟

Maggy_P
14-10-2007, 16:28
خانم اجازه:11:
باید چه جوری عکس لباس لارا رو بندازیم؟:19:
منظورم اینکه چه جوری جایگزین کنیم:8: با عکس لباس قبلیه:20:
بايد اون تيكه از لباس يعني بالا تنه رو كپي پيست كني روي اون يكي لباسه مواظب باش كج و كوله نشه يا خيلي كوچيك در نياد كه بدبختي!:27:

Maggy_P
14-10-2007, 16:29
سلام
من هم شاید بتونم از این به یعد در این تاپیک باهاتون همکاری کنم.(در زمینه ی کشف های سیمس2)

راستی:

اضافه شونده ها رو توی همون فولدری که سیمس2 هست بریزم کافیه یا باید توی TSBIN یا CSBiN بریزم؟
نه خير !:31:
اضافه شونده ها بايد برن اينجا : \My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads:5:

Eshghe_door
14-10-2007, 16:31
نه خير ! اضافه شونده ها بايد برن اينجا : \My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads:5:

چقد بد اخلاق

مرضیه جون
انگار اصلا حال نداریا
برو درستو بخون

دیگه نمیذارم مزاحمت بشن:46:

Maggy_P
14-10-2007, 16:33
چقد بد اخلاق

مرضیه جون
انگار اصلا حال نداریا
برو درستو بخون

كي گفته حال ندارم :18:
اتفاقا حال دارم ولي بايد برم كار دارم باي باي!!!!

Eshghe_door
14-10-2007, 16:36
كي گفته حال ندارم :18:
اتفاقا حال دارم ولي بايد برم كار دارم باي باي!!!!

خوش باشی
بای بای
مراقب خودت باش:46:

redblood
14-10-2007, 16:45
چقد بد اخلاق

مرضیه جون
انگار اصلا حال نداریا
برو درستو بخون

بکار بردن اسم کوچیک افراد،به خصوص خانوما توی تاپیک ممنوع!
از یوزر هم برای خطاب یکدیگر استفاده نمایید.
redblood
14-10-2007, 16:49
منم تصمیم گرفتم یه سر به این تاپیک بزنم.چه خاطراتی با sims داشتیم.یادمه سوم دبیرستان بودم میرفتیم امتحان نهایی میدادیم،تا میرسیدیم میشستیم پای sims making magic .
چه کیفی میکردیم اون موقع.
حالا ببینم،sims2 هم مثل اونه؟من سی دی شو خریدم همون اولا،نصبم کردم،ولی همچین خوشم نیومد.تازه اصلا نمیشه باهاش خونه ساخت.اگه بهم یاد بدین و دوباره سیمز بازم کنید صوابش به پاتون نوشته میشه!!!!
بعد راستی این سیمز 2 چند سری ازش اومده؟آیا بصورت dvd هست که بشه کاملشو خرید و بازی کرد؟

Eshghe_door
14-10-2007, 16:50

ببخشید شما
خوب دوستمه
اگه ناراحت بشه خودش میگه
بعدشم
این اولین باری نبود که تو این تاپیک اسمش اومده:13:

Maggy_P
14-10-2007, 16:53
منم تصمیم گرفتم یه سر به این تاپیک بزنم.چه خاطراتی با sims داشتیم.یادمه سوم دبیرستان بودم میرفتیم امتحان نهایی میدادیم،تا میرسیدیم میشستیم پای sims making magic .
چه کیفی میکردیم اون موقع.
حالا ببینم،sims2 هم مثل اونه؟من سی دی شو خریدم همون اولا،نصبم کردم،ولی همچین خوشم نیومد.تازه اصلا نمیه باهاش خونه ساخت.اگه بهم یاد بدین و دوباره سیمز بازم کنید صوابش به پاتون نوشته میشه!!!!
بعد راستی این سیمز 2 چند سری ازش اومده؟آیا بصورت dvd هست که بشه کاملشو خرید و بازی کرد؟
آره dvd سيمز هم پيدا ميشه فكر كنم يه 7 يا 8 تا مكمل ازش اومده باشه :46: وقتي يكي از اون مكملها رو نصب كني خونه سازيت هم درست ميشه در ضمن يادت نره كه اگه سيمز 2 رو بلد باشي باهاش بازي كني خيلي قشنگتر از سيمز يكه خود منم اولا سيمز 1 رو بازي ميكردم وقتي سيمز 2 اومد به نظرم سخت بود اما الآن كه بلدم به نظرم هم راحت تره هم قشنگتره :20:

redblood
14-10-2007, 17:02
ببخشید شما
خوب دوستمه
اگه ناراحت بشه خودش میگه
بعدشم
این اولین باری نبود که تو این تاپیک اسمش اومده:13:

شما درست میگید.ولی من این رو برای جلوگیری از سوء استفاده برخی افراد گفتم.چون اینجا یک سایت جهانی هست و هرکسی داخلش میاد.
امیدوارم که منظور من رو متوجه شده باشید و دیگه به بحث ادامه ندید.
با تشکر

redblood
14-10-2007, 17:04
آره dvd سيمز هم پيدا ميشه فكر كنم يه 7 يا 8 تا مكمل ازش اومده باشه :46: وقتي يكي از اون مكملها رو نصب كني خونه سازيت هم درست ميشه در ضمن يادت نره كه اگه سيمز 2 رو بلد باشي باهاش بازي كني خيلي قشنگتر از سيمز يكه خود منم اولا سيمز 1 رو بازي ميكردم وقتي سيمز 2 اومد به نظرم سخت بود اما الآن كه بلدم به نظرم هم راحت تره هم قشنگتره :20:

مگی جان کلا چندتا سری اومده ازش؟و در واقع کلا چند تا dvd هست؟
از کجا میشه تهیه کرد؟خود p30world داره؟

Eshghe_door
14-10-2007, 17:05
شما درست میگید.ولی من این رو برای جلوگیری از سوء استفاده برخی افراد گفتم.چون اینجا یک سایت جهانی هست و هرکسی داخلش میاد.
با تشکر

:46:
چشم دیگه ادامه نمیدم

آخه لحنت خیلی تند بود
خب بهم بر خورد

ببخشید

redblood
14-10-2007, 17:07
:46:
چشم دیگه ادامه نمیدم

آخه لحنت خیلی تند بود
خب بهم بر خورد

ببخشید

ممنونم از همکاری شما.:11:
خوب حالا بریم سر سیمز خودمون:20::46:

Maggy_P
14-10-2007, 17:10
اگه بخواي همه ي مكملهاشو يكجا بگيري 2 تا دي وي دي ميشه توي سايت هم حتما داره مگه ميشه جايي سيمز 2 رو داشته باشه!:46:

Maggy_P
14-10-2007, 17:11
با تشکر
شما هم نميخواد توي اين مورد سخت بگيري همه توي اين تاپيك اسم منو فهميدن:27: ..........:31:

redblood
14-10-2007, 17:21
شما هم نميخواد توي اين مورد سخت بگيري همه توي اين تاپيك اسم منو فهميدن:27: ..........:31:

آره راست میگی فکر کنم.ولی حالا از این به بعد.:20:

kaka-23
14-10-2007, 17:59
سلام
خیلی ممنوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووووووون از پاسخ شما
آره چیت کد

Maggy_P
14-10-2007, 19:23
خیلی ممنوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووووووون از پاسخ شما
آره چیت کد
خوب شما برو توي صفحات قبل جستجو كن دوستان قبلا اينو گفتن :46:

@R3Z
14-10-2007, 19:41
آقا bon vayge اومده کسی خریده؟؟؟

redblood
14-10-2007, 20:15
آقا bon vayge اومده کسی خریده؟؟؟

اینی که میگی سری جدیده sims2 هست؟

Maggy_P
14-10-2007, 20:20
اینی که میگی سری جدیده sims2 هست؟
آره جديد ترين سيمز 2 هست نميدونم اومده توي بازار يا نه اما من از اينترنت دانلود كردم:5:

toodi
15-10-2007, 17:49
بايد اون تيكه از لباس يعني بالا تنه رو كپي پيست كني روي اون يكي لباسه مواظب باش كج و كوله نشه يا خيلي كوچيك در نياد كه بدبختي!:27:
یعنی ببرم:41::41::41::41:
اینکه خیلی سخته:19::19::19::19:
اجازه خانم معلم آخه خیلی سخته ببرم:13::19::19:
اگر میشه بگین قسمت بریدن کجاس منم تا جایی که بتونم میبرم تا درست دربیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر کج و کوله دربیاد چی میشه؟:18:
همیشه معلما این مثال رو میزنن:46:
شما هم نشون بدین که اگر کج و کوله بشه چی میشه:21:

Maggy_P
15-10-2007, 18:14
هيچي لباست ميشه چپندر قيچي!

toodi
15-10-2007, 18:16
توی همه تاپیک ها با اسم صحبت میکنن:5:
بعدشم هم اگر کسی ناراحته میتونه نیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر هم به نظر مدیران اشکال داشته باشه که ما توی پستامون اسم میبریم ، خود مدیران اعلام میکنن:10:

بازم میگم توهین نباشه نصیحت نباشه بی ادبی نباشه و... نباشه ببینید من پرچم سفید دستمه==>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

بله که هست:27:
ولا نمیدونم P30 داره یانه ولی فکر نکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته مهم بگم که لطفا اسپم نزنید تاپیک رو هم چت روم نکنید اگر چت رو کنین تاپیک رو تاپیک از بین میره:19:
و همین جور اسپم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اجازه خانم معلم:11:
بقیه درس رو کی میدین؟:8:
راستی خانم معلم من عکسای لباسم رو گم کردم میشه یک سایت بگین از این عکسا زیاد داشته باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(ببخشید که خودم 2 تا پست پشت سر هم دادم آخه هواسم نبود:31:)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
15-10-2007, 18:19
یعنی ببرم:41::41::41::41:
اینکه خیلی سخته:19::19::19::19:
اجازه خانم معلم آخه خیلی سخته ببرم:13::19::19:
اگر میشه بگین قسمت بریدن کجاس منم تا جایی که بتونم میبرم تا درست دربیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر کج و کوله دربیاد چی میشه؟:18:
همیشه معلما این مثال رو میزنن:46:
شما هم نشون بدین که اگر کج و کوله بشه چی میشه:21:
بريدن كه راحت ترين كارشه! :18:
چي شد به همين زودي جا زدي ؟ ديدي گفتم سخته اونوقت تو بگو نه!!! اصلا سخت نيست!:21:
البته سخت نيستا :31: حوصله ميخواد. مگه فوتوشاپ نداري؟:13:

Maggy_P
15-10-2007, 18:22
ببخشید یک چیزی بگم برنخوره:11:
توی همه تاپیک ها با اسم صحبت میکنن:5:
بعدشم هم اگر کسی ناراحته میتونه نیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر هم به نظر مدیران اشکال داشته باشه که ما توی پستامون اسم میبریم ، خود مدیران اعلام میکنن:10:

بازم میگم توهین نباشه نصیحت نباشه بی ادبی نباشه و... نباشه ببینید من پرچم سفید دستمه==>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله که هست:27:
ولا نمیدونم P30 داره یانه ولی فکر نکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته مهم بگم که لطفا اسپم نزنید تاپیک رو هم چت روم نکنید اگر چت رو کنین تاپیک رو تاپیک از بین میره:19:
و همین جور اسپم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بقیه درس رو کی میدین؟:8:
راستی خانم معلم من عکسای لباسم رو گم کردم میشه یک سایت بگین از این عکسا زیاد داشته باشه

راست ميگه ديگه چرا به اسم كوچيك صدام ميزنيد همه ي عالم فهميدن اسم من چيه!:19:
البته ديگه عيبي نداره آب كه از سر گذشت چه يك وجب چه ده متر!!!!!!!:31:
بعدشم تو همون بريدن و درست كردن لباس رو ياد بگير كه من برم بعدي:21:

redblood
15-10-2007, 18:32
ببخشید اینجا تاپیک sims2 هست یا کلاس آموزش خیاطی!:18:
من یکم گیج شدم.یادم باشه دفعه بعد الگوهامم بیارم همرام.:31:
:20:راستی خط اطو رو چیکار کنیم؟؟!

toodi
15-10-2007, 18:33
بريدن كه راحت ترين كارشه! :18:
چي شد به همين زودي جا زدي ؟ ديدي گفتم سخته اونوقت تو بگو نه!!! اصلا سخت نيست!:21:
البته سخت نيستا :31: حوصله ميخواد. مگه فوتوشاپ نداري؟:13:

دارم فتوشاپ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگم باید چیکار کنم تا اون عکسه بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جا هم نزدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بگو باید چه جوری اون رو درست کنم:19::19:

راست ميگه ديگه چرا به اسم كوچيك صدام ميزنيد همه ي عالم فهميدن اسم من چيه!:19:
البته ديگه عيبي نداره آب كه از سر گذشت چه يك وجب چه ده متر!!!!!!!:31:
بعدشم تو همون بريدن و درست كردن لباس رو ياد بگير كه من برم بعدي:21:
اینجا همه اسم هم رو میدونن دیگه اسم منم میدونن ولش:11:
دیگه چه کنیم:10:
تو بگو من باید چه جوری عکس لباس لارا رو بندازم روی اون یکی عکس برات یک لباسی درست کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوشته شده توسط redblood [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید اینجا تاپیک sims2 هست یا کلاس آموزش خیاطی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یکم گیج شدم.یادم باشه دفعه بعد الگوهامم بیارم همرام.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راستی خط اطو رو چیکار کنیم؟؟!ها؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب اینجا کلاس خیاطی ساخت لباس پچ سیمز2 بیده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خط اتو خودش میاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
15-10-2007, 18:40
ببخشید اینجا تاپیک sims2 هست یا کلاس آموزش خیاطی!:18:
من یکم گیج شدم.یادم باشه دفعه بعد الگوهامم بیارم همرام.:31:
:20:راستی خط اطو رو چیکار کنیم؟؟!
خوب ما داريم براي سيمزا لباس ميسازيم به نظر شما جالب نيست؟:40:

Maggy_P
15-10-2007, 18:46
دارم فتوشاپ
میگم باید چیکار کنم تا اون عکسه بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جا هم نزدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بگو باید چه جوری اون رو درست کنم:19::19:
تو بگو من باید چه جوری عکس لباس لارا رو بندازم روی اون یکی عکس برات یک لباسی درست کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ها؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس بگو فوتوشاپ يادم بده ديگه! من بايد يه ساعت برات توضيح بدم!!! بايد اون دكمه اي كه يه مربع خط چين رو نشون ميده رو بزني بعد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همون قسمت از لباس لارا رو كه ميخواي ببري علامت بزني بعدش اون يكي علامت كناريش رو ميزني همون فلشه بعد اون قسمت علامت گذاري شده رو مي گيري ميبريش توي اون يكي عكسه گرفتي چي شد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
15-10-2007, 18:53
پس بگو فوتوشاپ يادم بده ديگه! من بايد يه ساعت برات توضيح بدم!!! بايد اون دكمه اي كه يه مربع خط چين رو نشون ميده رو بزني بعد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همون قسمت از لباس لارا رو كه ميخواي ببري علامت بزني بعدش اون يكي علامت كناريش رو ميزني همون فلشه بعد اون قسمت علامت گذاري شده رو مي گيري ميبريش توي اون يكي عكسه گرفتي چي شد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کدوم عکس؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فتوشاپ یک چیزایی بلدم ولی این رو نمیدونستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب چرا حالا میزنی؟:19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19:
نگاه کن صورتم رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :19::19::19::19::19::19:
خوب ادامه درس رو کی میدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
15-10-2007, 18:54
کدوم عکس؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فتوشاپ یک چیزایی بلدم ولی این رو نمیدونستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب چرا حالا میزنی؟:19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19:
نگاه کن صورتم رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :19::19::19::19::19::19:
خوب ادامه درس رو کی میدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر وقت خانم علاقمند به پچ درست كردن مشقشون رو انجام دادن!:27:

Maggy_P
15-10-2007, 18:56
عكس شماره يك رو گفتم!

toodi
15-10-2007, 18:59
هر وقت خانم علاقمند به پچ درست كردن مشقشون رو انجام دادن!:27:
خوب من یک سوال بکنم برم پچ رو آماده کنم:31:
چه جوری باید این قسمتی که بدن لارا معلومه رو از بین برد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این رو جواب بدی من میرم سراغ درست کردن پچ:40::40::40::40:

frnsh
15-10-2007, 19:04
سلام جمعیتآقا این کارا که شما می کنید چطوریه؟خیلی سخته مگه نه؟ بدون فتوشاپ هم میشه این کارا رو کرد؟ مثلا با paint
بعد هم این پک ها که میگید این سایت داره و رو 2 تا دی وی دیه رو از کجاش باید بگیرم؟برام پست میکنن؟شما سیمز جدید رو از کجا دنلود کردید؟
مرسی

toodi
15-10-2007, 19:12
سلام جمعیتآقا این کارا که شما می کنید چطوریه؟خیلی سخته مگه نه؟ بدون فتوشاپ هم میشه این کارا رو کرد؟ مثلا با paint
بعد هم این پک ها که میگید این سایت داره و رو 2 تا دی وی دیه رو از کجاش باید بگیرم؟برام پست میکنن؟شما سیمز جدید رو از کجا دنلود کردید؟
مرسی
اصلا کاره سختی نیست درست کردن پچ فقط یک چیزی میخواد: صبر و حوصله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سیمز جدید رو از توی گوگل اسم سیمز رو سرچ کن آخرش هم یک رپید شیر هم بزار همه چی درست میشه برات کلی آدرس میاره برو دانلود کن:10:

Maggy_P
15-10-2007, 19:42
خوب من یک سوال بکنم برم پچ رو آماده کنم:31:
چه جوری باید این قسمتی که بدن لارا معلومه رو از بین برد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این رو جواب بدی من میرم سراغ درست کردن پچ:40::40::40::40:
با پك كن ميتوني پاكش كني نگاه كن عكساي زير رو:

از اون قسمتهايي كه فلش قرمز زدم ميتوني عكست رو بزرگ كني ...................

اينم از پاك كن امر ديگه اي نيست؟ :13:

Maggy_P
15-10-2007, 19:44
مرسی
نه بدون فوتوشاپ نميشه بايد فوتوشاپ باشه در ضمن بازي جديد سيمز هم ميتونيد از سايت خودمون دانلود كنيد:46:

toodi
15-10-2007, 19:55
ممنونم مگی جونننننننننننننن:11::11:
الان میرم یک پچ خوشگل برات میسازم:10:
راستی نگفتی از چه سایتی عکس برای پچ لباس پیدا کنیم:27:

Maggy_P
15-10-2007, 19:59
من چه ميدونم خودت برو بگرد پيدا كن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
در ضمن خواهش ميكنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

redblood
15-10-2007, 20:31
اگه زحمتی نیست منم پارچه بیارم!

frnsh
15-10-2007, 21:00
نه بدون فوتوشاپ نميشه بايد فوتوشاپ باشه در ضمن بازي جديد سيمز هم ميتونيد از سايت خودمون دانلود كنيد:46:

میشه دقیق بگید از کجای سایت؟:31::31::31:

Maggy_P
15-10-2007, 21:23
میشه دقیق بگید از کجای سایت؟:31::31::31:
قسمت هاي دانلود بازيها

اگه زحمتی نیست منم پارچه بیارم!
نه لازم به زحمت نيستيم!:31:
به جاي مسخره كردن ابتكار به خرج بده!!!! (عجب معلم بد اخلاقي!!!!):21:
شوخي بود!

Eshghe_door
16-10-2007, 14:47
پگاه و مرضیه ی عزیزم

دارین خوب پیش میرین
موفق باشین

toodi
16-10-2007, 16:55
من چه ميدونم خودت برو بگرد پيدا كن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن خواهش ميكنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب این عکس لارا رو از کجات در آوردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان میگی گوگل:41:

معلم باید سخت گیر باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید بچه رو آتیش بزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا بچه درس خون بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم دارم پچم رو درست میکنم ولی باید قبلش لباس پیدا کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[quote=Eshghe_door;1714201]پگاه و مرضیه ی عزیزم

دارین خوب پیش میرین
موفق باشین
ممنونم عشق در:11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Eshghe_door
16-10-2007, 17:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/quote]

خواهش میکنم:46:

قربونت برم عشق دور نه در

حانیه صدام کن:10:

Maggy_P
16-10-2007, 18:50
بچه ها من خيلي بد بختم چون ويندوزم ويروس گرفت الآن دوباره نصبش كردم تمام هاردمو پاك كردم الآنم سيمزو ندارم همش پاك شد!!!!!!!!!!!!!!!!

Eshghe_door
16-10-2007, 18:56
بچه ها من خيلي بد بختم چون ويندوزم ويروس گرفت الآن دوباره نصبش كردم تمام هاردمو پاك كردم الآنم سيمزو ندارم همش پاك شد!!!!!!!!!!!!!!!!

آخ آخ آخ:41::41:

الهی بمیرم برات
الان خیلی ناراحتی:19:
میدونم خودم کشیدم

تجربه دارم:18:
اشکال نداره
از اول شروع میکنی
راستی اون مکمل های سیمزو که دان میکردی میریختی تو سی دی یا همش پرید:13:

Maggy_P
16-10-2007, 19:07

الهی بمیرم برات
میدونم خودم کشیدم

اشکال نداره
از اول شروع میکنی
خودم قبلا سرم اومده ولي پچه رو بگو:19::19::19:
نه خدا رو شكر مكملا رو دارم اما جديداش رو نه:31:........:19::19:

Maggy_P
16-10-2007, 19:10
خوب این عکس لارا رو از کجات در آوردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان میگی گوگل:41:

معلم باید سخت گیر باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید بچه رو آتیش بزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا بچه درس خون بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم دارم پچم رو درست میکنم ولی باید قبلش لباس پیدا کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عكس لارا رو از بازي تامب رايدر گرفتم ..... ديگه از اين سوتي ها ندي:21:
اما چه فايده من كه هاردمو پاك كردم الآن هيچي ندارم پچم هم پاك شد :19::19:
درسم بي درس.........:19::19::21:

redblood
16-10-2007, 19:21

استاد برکنار شد.فکر کنم جزو استادایی باشه که تازگی اخراج کردند!!

Eshghe_door
16-10-2007, 19:23
خودم قبلا سرم اومده ولي پچه رو بگو:19::19::19:
نه خدا رو شكر مكملا رو دارم اما جديداش رو نه:31:........:19::19:

آره خدا رو شکر

اشکال نداره از اول میسازی
خانوم معلم:46:

Eshghe_door
16-10-2007, 19:26

عوض اینکه روحیه بدی مسخره میکنی:13:

Maggy_P
16-10-2007, 19:34
نه ادامه ميدم!! الآن ميرم سيمزو دوباره نصب ميكنم عكساي پچمم كه اينجا دارم :27:
تازه مگه من گفتم ديگه درس نميدم من گفتم فعلا درس نميدم :21:

Eshghe_door
16-10-2007, 19:43

آفرین خانم معلم
خوشم اومد:46::27:

ali_metal_357
16-10-2007, 20:02
برو بج سیمز باز یکی بگه چطوری میشه مثل موسیقی که در بازی سیمز می گذاریم تصویری هم در تلویزیون بزاریم ؟؟؟
(به خصوص با این معلم فعال هستم ) که من خودم این قدر لباس درست کردم که نگو اگر جایی برای اپلود می شناختم براتون میزاشتم حالشو ببرید .

Maggy_P
16-10-2007, 20:09
برو بج سیمز باز یکی بگه چطوری میشه مثل موسیقی که در بازی سیمز می گذاریم تصویری هم در تلویزیون بزاریم ؟؟؟
(به خصوص با این معلم فعال هستم ) که من خودم این قدر لباس درست کردم که نگو اگر جایی برای اپلود می شناختم براتون میزاشتم حالشو ببرید .
بايد بزاري توي فولدر ea games/the sims 2/movies/TV
البته فكر كنم چون فعلا سيمز رو توي هارد ندارم كه دقيق بگم اما يه چيز ديگه اگه ميخواي فيلم بزار ياونوقت فيلمايي كه خودشون قبلا ميديدن پاك ميشه :46::10:

Utorrent
16-10-2007, 21:35
سلام
بازم منم.الان عشق دور میگه بازم این مزاحمه اومد!بگذریـــــــــــــــ ـم.
من امدم با یه مشکل جدید.
بازی را به سختی و مشقات بیسیار بیسیار زیاد نصب نمودم.اما ورژن «فصل ها»رو که اجرا میکنم و وارد محله میشم میبینم تصویر اینجوریه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته هی خاموش روشن میشه.یعنی قسمت های بنفش پر رنگ به رنگ بنفش کم رنگ در میان و برعکس.
و حالا کشف امروز:
گرگنما شدن:
در زمین ها beed بکارید و اجازه بدین که سگتون بره اونجا دستشویی:13:
سپس هنگام شب بیدار بمونید و ببینید که یه گرگ داره میاد توی خونتون.
بعد هی برین گرگ رو اذیت کنین چه میدونم هر بلایی بلدین سرش بیارین.
بعدش میبینین که گرگ سیم شما رو گاز میگیره و اون گرگنما میشه .
در مورد قابلیت های گرگنما اطلاعی ندارم.

Maggy_P
16-10-2007, 21:50
سلام
من امدم با یه مشکل جدید.
بازی را به سختی و مشقات بیسیار بیسیار زیاد نصب نمودم.اما ورژن «فصل ها»رو که اجرا میکنم و وارد محله میشم میبینم تصویر اینجوریه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته هی خاموش روشن میشه.یعنی قسمت های بنفش پر رنگ به رنگ بنفش کم رنگ در میان و برعکس.
و حالا کشف امروز:
گرگنما شدن:
آفرين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من دوبار گرگينه درست كرده بودم اما نميدونستم چجوري درست كردم :31:
پس به خاطر beed بوده!:27:
در مورد قابليتهاي گرگنما هم بگم : در موقع شب تبديل به گرگ ميشي و ميتوني كسايي رو كه باهات دوستن گاز بگيري تا مثل خودت بشن صورتت هم ميشه پر مو!!!:21:
در مورد تصوير سيمزت هم بگم كه مال منم گاهي اوقات اينطوري ميشد اما نه همه وقت![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتي هم يه با ازش خارج ميشدم دوباره ميرفتم توش درست ميشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
16-10-2007, 22:04

الهی بمیرم برات
میدونم خودم کشیدم

اشکال نداره
از اول شروع میکنی
اگر این کار رو نکرده باشه پخ پخ میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا نزدی روی سی دی؟:19:
تا شماها باشین یک ویندوز برای بازی بزارین یک ویندوز برای اینترنت:27:
من اینجوری کردم راحتم:5:
تازه هر چیزی رو هم دانلود میکنم یک سی دی ازش میزنم:21:
هر ماه هم از فلدرهام کپی میگیرم:8:

اگر خانم معلم بره من تجربه هام رو به جاش درس میدم تا بیاد:10:

آره خدا رو شکر

اشکال نداره از اول میسازی
خانوم معلم:46:

فک کنم یک پچایی داشته که اینقدر دوستشون داشته که نگو و نپرس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نگران نباش خانم معلم منم باید یک دفعه سیمزم رو پاک کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه وقتی سیمز سفر بخیر یا همون بون ویج رو ریختم گفت سیمز فصل هارو دوباره بریز منم تا یک مدتی اهمیت ندادم آخر سر هم یک بلاهایی سر سیمزم اومده که نگو نپرس:18::19:
مثلا آدمم توی سیمز میره یک لباسی بپوشه بعد میبینی فقط کلش معلومه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عوض اینکه روحیه بدی مسخره میکنی:13:

راست میگه روحیه بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خانم معلم خوففففففففففففففففففففففف ففف[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آفرین خانم معلم
خوشم اومد:46::27:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آفرين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من دوبار گرگينه درست كرده بودم اما نميدونستم چجوري درست كردم :31:
پس به خاطر beed بوده!:27:
در مورد قابليتهاي گرگنما هم بگم : در موقع شب تبديل به گرگ ميشي و ميتوني كسايي رو كه باهات دوستن گاز بگيري تا مثل خودت بشن صورتت هم ميشه پر مو!!!:21:
در مورد تصوير سيمزت هم بگم كه مال منم گاهي اوقات اينطوري ميشد اما نه همه وقت![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتي هم يه با ازش خارج ميشدم دوباره ميرفتم توش درست ميشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ها چقدر خوب بیده این گرگینه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من تا به حال برام سیمزم اینجوری نشده:20:
اگر هم یک وقت خدای نکرده بشه چشمام رو فوری میبندم داد میزنم داداشییییییی بدو بیا:19:
اونم بدو بدو میاد و یک Alt+F4 میزنه و همه چی حله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vandidad
17-10-2007, 00:53
salam bar hame man version jadid ro nasb kardam (dar iran) va az mahsolat takin ham hast begirid dige...3ta tamadon hast ke mitonid ba tour gardeshgari berid ya khodeton va az onjaha aks begirid ya kamp bezanid

vandidad
17-10-2007, 00:58
har kas khast miton ba in Email ba man ertebat bar gharar kone(vandidadfakhr@yahoo.com)
chandta soal dashtam ke agar azizi javab bede mamnon misham?
baraie Vampire shodan chi kar baiad kard?

vandidad
17-10-2007, 01:03
dar University agar reshteie Zist ro entekhab konid va far az tahsil beshid be shoma ye gav giah dade mishe ke ba khordane ham khab gahi haie fozol be shoma 1noa shir mide agr tekrari nabod vakhstid chizaie digei ham baladam:5:

Maggy_P
17-10-2007, 14:29
dar University agar reshteie Zist ro entekhab konid va far az tahsil beshid be shoma ye gav giah dade mishe ke ba khordane ham khab gahi haie fozol be shoma 1noa shir mide agr tekrari nabod vakhstid chizaie digei ham baladam:5:

اينا رو كه قبلا بچه ها گفته بودن :27: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته عيبي نداره كه گفتيد اما لطفا فارسي تايپ كنيد اينطوري سخته خوندنش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baran_abr_darya
17-10-2007, 16:21
سلام من رمز sims life stories رو میخوام اگه میشه برام بذارید

Maggy_P
17-10-2007, 16:52
سلام من رمز sims life stories رو میخوام اگه میشه برام بذارید
رمز چه چيزيشو ميخواي؟:10:

frnsh
17-10-2007, 18:24

سلام
من این سایت ها رو برای آپلود میشناسم.:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این از همه بهتره:
uploadr.com

حالا اون لباسا رو بزار:31:

frnsh
17-10-2007, 18:31
راستی ببخشید یادم رفت بگم که کدوم پک این سیمز ها قشنگتره؟
بعد از اون به ترتیب کدومها قشنگن؟
پت قشنگتره؟

Maggy_P
17-10-2007, 19:30
راستی ببخشید یادم رفت بگم که کدوم پک این سیمز ها قشنگتره؟
بعد از اون به ترتیب کدومها قشنگن؟
پت قشنگتره؟
نه به نظر من كه فصلها قشنگه با مسافرت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
17-10-2007, 19:35
نه به نظر من كه فصلها قشنگه با مسافرت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم همین رو میگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون سیمز فصل ها فصل هاش عوض میشه برف میاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سیمز سفر بخیر هم حال میده چون میری تحقیق میکنی و خیلی کارای دیگه که روی زندگی آدمات خیلی تاثیر میزاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانم معلم پس درس چی شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم یک شعر:
دلم تنگ شده برای درس دادنات[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ای معلم خوب و سر شناس :11:
یک درس خوشکل بده :40:
از بیکاری رهایی ام ده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(از خودم همین الان در وکردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوف بید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

ali_metal_357
17-10-2007, 21:02
سلام
من امدم با یه مشکل جدید.
و حالا کشف امروز:
گرگنما شدن:

این دیگه چیه که بکارم ؟؟؟:13::19::18::41:

toodi
17-10-2007, 21:07
این دیگه چیه که بکارم ؟؟؟:13::19::18::41:
یک چیزی هست که گفته دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو بکارش انشاالله نمیترکه سیمزت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب یک چیزی میگه بزرگتر باید بگی چشممممممممممممم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانم معلم چعرم خوف بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
17-10-2007, 21:45
معذرت میخوام،یه سوال!
چطوری میشه یه خانواده را از یک محله به یک محله دیگه منتقل کنی.چون من تو یکی از شهرها یه خانواده باحال ساختم،ولی شهرش به درد نمیخوره.نه آدم داره نه جای تفریحی.حالا میخوام ببرمشون تو یه شهر بهتر.چه کنم؟
در ضمن،لطفا یگید که sims 2 کلا چند سری اومده و اسماش چیه؟
ممنون

toodi
17-10-2007, 21:50
معذرت میخوام،یه سوال!
وا چرا معذرت؟:13:
چطوری میشه یه خانواده را از یک محله به یک محله دیگه منتقل کنی.چون من تو یکی از شهرها یه خانواده باحال ساختم،ولی شهرش به درد نمیخوره.نه آدم داره نه جای تفریحی.حالا میخوام ببرمشون تو یه شهر بهتر.چه کنم؟
وقتی داری یک خونه رو میزاری توی شهر همون قسمتی که عکس خونه داره:46:
رو بزن بعد عکس یک خونس یک فلش کشیده:27:
بزن روی اون بعد روی هر خانواده ای که دلت خواست کلیک کن:11:
بعد اون خانواده همراه با خونشون میان توی یک قسمت خاصی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون قسمت خاص عکسش یک خونس با یک آدم کنارش:8:
روی اون بزن برات میاره اون خونواده رو:10:
بعد برو توی هر شهری که میخوای بعد خونه رو بزار:20:
اگر تونستم برات مراحلش رو به صورت عکس برات میزارم:20:
ممنون
اگر وقت داشتم به روی چشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
18-10-2007, 12:22
معذرت میخوام،یه سوال!
وا چرا معذرت؟:13:
وقتی داری یک خونه رو میزاری توی شهر همون قسمتی که عکس خونه داره:46:
رو بزن بعد عکس یک خونس یک فلش کشیده:27:
بزن روی اون بعد روی هر خانواده ای که دلت خواست کلیک کن:11:
بعد اون خانواده همراه با خونشون میان توی یک قسمت خاصی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون قسمت خاص عکسش یک خونس با یک آدم کنارش:8:
روی اون بزن برات میاره اون خونواده رو:10:
بعد برو توی هر شهری که میخوای بعد خونه رو بزار:20:
اگر تونستم برات مراحلش رو به صورت عکس برات میزارم:20:
اگر وقت داشتم به روی چشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون خانوم،دست شما درد نکنه:11:.حل شد.حالا برم کلی پرورششون بدم بعد سری های بعدشو میگیرم.

Maggy_P
18-10-2007, 15:18
دستت درد نكنه پگاه جان شعرت خوب بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
18-10-2007, 17:21
آقا اگه همه گزینه های wants رو پشت سرهم انجام بدی،بعدش که اون درجه پر شد چه اتفاقی میفته؟
اگه اینکارو نکنی چی میشه؟

vandidad
18-10-2007, 17:40
منظور همون درخت بید مجنون ؟

ali_metal_357
18-10-2007, 18:55
یک چیزی هست که گفته دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو بکارش انشاالله نمیترکه سیمزت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب یک چیزی میگه بزرگتر باید بگی چشممممممممممممم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانم معلم چعرم خوف بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چشممممممممممممممممممممممم ممم:thumbsup:

ali_metal_357
18-10-2007, 19:00
معذرت میخوام،یه سوال!
ممنون

اینارو خودم دارم
The Sims 2

The Sims 2 Pets

The Sims 2 Seasons

The Sims 2 Nightlife

The Sims 2 Open For Business

The Sims 2 Glamour Life Stuff

The Sims 2 H&M® Fashion Stuff

The Sims 2 Celebration! Stuff

The Sims 2 Family Fun Stuff

The Sims 2 Bon Voyage

اینارو ندارم ولی هست

The Sims 2 Deluxe

The Sims 2 Holiday Edition

The Sims 2: Happy Holiday Stuff

با ونیور سیتی یا همون سیمز دانشگاهی
:46::46::46:

ali_metal_357
18-10-2007, 19:02
معذرت میخوام،یه سوال!
ممنون

اینارو خودم دارم
The Sims 2

The Sims 2 Pets

The Sims 2 Seasons

The Sims 2 Nightlife

The Sims 2 Open For Business

The Sims 2 Glamour Life Stuff

The Sims 2 H&M® Fashion Stuff

The Sims 2 Celebration! Stuff

The Sims 2 Family Fun Stuff

The Sims 2 Bon Voyage

اینارو ندارم ولی هست

The Sims 2 Deluxe

The Sims 2 Holiday Edition

The Sims 2: Happy Holiday Stuff

با ونیور سیتی یا همون سیمز دانشگاهی

ali_metal_357
18-10-2007, 19:05
بخشید دو تا شد
البته با این سه تا .............

ali_metal_357
18-10-2007, 19:10
اینم دستگیری پلیس برای ادم های عادی

عکس مال خودمه ولی چون زیاد طول می کشید اپلودش یکم گرافیکشو کم کردم :31::31:

frnsh
18-10-2007, 19:31
سلام
میشه یه مارک خوب بگید که همه این پک ها رو یک جا و سالم داشته باشه و روی سی دی زده باشه؟ اگه دی وی دی هم باشه که چه بهتر.
شما همه دنلود کردید؟

redblood
18-10-2007, 20:36
اونوقت این همه sims رو 2 تا dvd فکر کنم جا بشه.آیا میشه رو dvd پیدا کرد؟در کنار اون من فقط دارم با ورژن the sims2 بازی میکنم.با این حال کلی چیز هست که هنوز کشف نکردم.اگه این سری ها هم بیاد دیگه چه خبر میشه!!!
یه مساله دیگه،من با این ورژن نمیتونم خونه بسازم و هر چی که مربوط به اونه(درخت،گل،پنجره و ....)آیا با نصب همه این ورژن ها این مشکل حل میشه؟
و در آخر اینکه آیا این سری ها باید طبق ترتیبی نصب بشن یا اینکه هر کدوم که دلمون بخواد رو میتونیم نصب کنیم؟

Utorrent
18-10-2007, 21:03
سلام
یعنی هیچ کس نمیدونه من باید چیکار کنم؟(ممکنه سیمسم نصفه نصب شده باشه؟)
از افسردگی دارم پژمرده میشم!
راستی اینم یه عکس از درون خونه.همونطور که میبینید بعضی از ایتم ها دیده نمی شوند وضع دیوار ها هم که مشهود هست:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
18-10-2007, 21:48
ممنون خانوم،دست شما درد نکنه:11:.حل شد.حالا برم کلی پرورششون بدم بعد سری های بعدشو میگیرم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون:11:

دستت درد نكنه پگاه جان شعرت خوب بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:11::11::11::11::40::40::11::11::11::11:

آقا اگه همه گزینه های wants رو پشت سرهم انجام بدی،بعدش که اون درجه پر شد چه اتفاقی میفته؟
ها ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Wants بگو چیه بهت راهش رو بگم:27:

منظور همون درخت بید مجنون ؟
:18:
نه یک چیزه دیگس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم دستگیری پلیس برای ادم های عادی

عکس مال خودمه ولی چون زیاد طول می کشید اپلودش یکم گرافیکشو کم کردم :31::31:

چه جوری باید این کا رو کرد من هرچی میکنم نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
میشه یه مارک خوب بگید که همه این پک ها رو یک جا و سالم داشته باشه و روی سی دی زده باشه؟ اگه دی وی دی هم باشه که چه بهتر.
شما همه دنلود کردید؟
من 2 تا رو دانلود کردم ولی مارک ebay GAME SETIS خیلی خوبه CD هم اورژینال ایرانه و کد تقلب هم همراش داره تازه وقتی داری بازی رو نصب میکنی یک بازی برای خود سیمز هم داره:40:
البته یک چیزی بگم که به عکس روی جعبش نگاه نکنین زنه سانسور شده:27:
فقط روی جعبه عکس رو سانسور کردن خود بازی سالمه سالم بیده:21:

اونوقت این همه sims رو 2 تا dvd فکر کنم جا بشه.آیا میشه رو dvd پیدا کرد؟در کنار اون من فقط دارم با ورژن the sims2 بازی میکنم.با این حال کلی چیز هست که هنوز کشف نکردم.اگه این سری ها هم بیاد دیگه چه خبر میشه!!!
یه مساله دیگه،من با این ورژن نمیتونم خونه بسازم و هر چی که مربوط به اونه(درخت،گل،پنجره و ....)آیا با نصب همه این ورژن ها این مشکل حل میشه؟
و در آخر اینکه آیا این سری ها باید طبق ترتیبی نصب بشن یا اینکه هر کدوم که دلمون بخواد رو میتونیم نصب کنیم؟

واقعا به نظر خودت کل مکمل های سیمز توی 2 تا DVD جا میشه:18:
خود سیمز معمولی 2 گیابات ، نایت لایف هم 2 گیگا بات میشه 1 DVD :31:
خوب بعد به نظرت میشه همش 2 تا DVD:18:
من میخواستم برای یکی بفرستم کل سیمز هایی که داشتم رو 3 تا DVD شد:10:

سلام
یعنی هیچ کس نمیدونه من باید چیکار کنم؟(ممکنه سیمسم نصفه نصب شده باشه؟)
از افسردگی دارم پژمرده میشم!
راستی اینم یه عکس از درون خونه.همونطور که میبینید بعضی از ایتم ها دیده نمی شوند وضع دیوار ها هم که مشهود هست:
این CD خرابه برو عوضش کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Utorrent
18-10-2007, 22:16
ممنون toodi خانم.5500 تومان بی زبان بر باد رفت.من این دیویدی رو ازیه شهردیگه خریدم.ماله شرکت ای سی گیمز بود.
یعنی هیچ راهی برای درست شدنش نیست؟کرکی چیزی میزی زیر میزی...

toodi
18-10-2007, 22:23
ممنون toodi خانم.5500 تومان بی زبان بر باد رفت.من این دیویدی رو ازیه شهردیگه خریدم.ماله شرکت ای سی گیمز بود.
والا فکر نمیکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی نباید وقتی میری یک شهر دیگه بازی بخری چون راه برگشتی نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انشاالله 5500 تومن بر میگرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این جوری رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این جوری میگیریش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این داستانی بود از اون 5500 تومان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی نیست سوال بپرسه ما جواب بدیم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_metal_357
19-10-2007, 10:54

خیلی ببخشید پس من چی که تا حالا حدود 30 هزار تومن خرج کردم هنوزم من الان برای مثال سیمز رو هم دی وی دی و هم سی دی دارم برای تمام بازی هام این طوریه :21::21:

ali_metal_357
19-10-2007, 11:14
چه جوری باید این کا رو کرد من هرچی میکنم نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:21::27::27: بیخود خودتونو خسته نکنید هیشکی نمی فهمه فقط سیمز بازی مثل خانوم معلم شاید بفهمه

ولی یک اعتراف می کنم که بااین همه بازی هنوزم به طور کامل از سیمز سر در نیاور دم کلی نکات مخفی داره

Maggy_P
19-10-2007, 11:36

:21::27::27: بیخود خودتونو خسته نکنید هیشکی نمی فهمه فقط سیمز بازی مثل خانوم معلم شاید بفهمه

ولی یک اعتراف می کنم که بااین همه بازی هنوزم به طور کامل از سیمز سر در نیاور دم کلی نکات مخفی داره
دقيقا درست ميفرماييد!:21:
من كه تا حالا اينقدر سيمز بازي كردم راهاي مخفي شو كاملا نميدونم اما اون عكسه رو كه شما فرستاده بوديد جالبه منم انجامش دادم اما نميگم كه خودتون بريد پيداش كنيد!!!:27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
19-10-2007, 11:43
من كه تا حالا اينقدر سيمز بازي كردم راهاي مخفي شو كاملا نميدونم اما اون عكسه رو كه شما فرستاده بوديد جالبه منم انجامش دادم اما نميگم كه خودتون بريد پيداش كنيد!!!:27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط بگین چه کاری باید انجام بدیم بعد منم میکنم این کار رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط یک راهنمایی کوچولو باشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد این جوری میرم پی کارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی خانم معلم ادامه درس چی شد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
19-10-2007, 11:45
اون درجه ي روحي سيمزاس:46:
اگه اونو پرر نكني ميرسه به قرمز اونوقت رواني ميشه!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش رانپزشك مياد بالا سرش!! اداي اردك و ميموم در مياره!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
19-10-2007, 11:50
نه نميگم !!!!!! خودت برو پيدا كن!

toodi
19-10-2007, 11:56
اون درجه ي روحي سيمزاس:46:
اگه اونو پرر نكني ميرسه به قرمز اونوقت رواني ميشه!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش رانپزشك مياد بالا سرش!! اداي اردك و ميموم در مياره!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راست میگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه نميگم !!!!!! خودت برو پيدا كن!
خوب یک راهنمایی کوچولو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درس چی درس رو میدی که؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_metal_357
19-10-2007, 13:17
فقط بگین چه کاری باید انجام بدیم بعد منم میکنم این کار رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط یک راهنمایی کوچولو باشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد این جوری میرم پی کارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی خانم معلم ادامه درس چی شد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باشه راهنمایی کوچولو اینه که خودتو خسته نکن چون باید خیلی مخو راه بندازی سرت درد می گیره :27::27:

toodi
19-10-2007, 13:21
باشه راهنمایی کوچولو اینه که خودتو خسته نکن چون باید خیلی مخو راه بندازی سرت درد می گیره :27::27:
من 4 ساله دنبال راه حله این مسئله بودم ولی نتونستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک راهنمایی درست و حسابی بکنین ما بریم پی کارمون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
19-10-2007, 13:55
سلام
مرسی از کمکت تودی
حالا میرم میگیرمش
راستی همه ی سیمز ها رو داره دیگه؟
ebay game setis

Eshghe_door
19-10-2007, 14:27

من که نفهمیدم چیو میگین

میشه توضیح بدی پگاه چی میخواد و تو نمیدی

toodi
19-10-2007, 14:45
سلام
مرسی از کمکت تودی
حالا میرم میگیرمش
راستی همه ی سیمز ها رو داره دیگه؟
ebay game setis

بله داره :27:
ولی من همه ی سیمزام از یک شرکت نیست مثلا یکی از ایزی ستاپه و...:46:
ولی این مارکی که بهت گفتم هم خوبه و همه جور بازی هم داره ولی ایزی ستاپ خوب نیست بعضی هاش:41:
چون بعضی از بازی های ایزی ستاپ خرابه:19:

من که نفهمیدم چیو میگین

میشه توضیح بدی پگاه چی میخواد و تو نمیدی
خوب ببین این عکس رو:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من میخوام بدونم باید چه جوری یکی از افراد خانواده رو دستگیر کنم:27:

ali_metal_357
19-10-2007, 15:00
ولی این مارکی که بهت گفتم هم خوبه و همه جور بازی هم داره ولی ایزی ستاپ خوب نیست بعضی هاش:41:

خوب ببین این عکس رو:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسشتباه نکن اگر پلیس هم باشی می تونی یک راهنایی هم می کنم پلیس به طور خودکار یک دفعه سرو کلش پیدا میشه :18::27::21:

ali_metal_357
19-10-2007, 15:01
من 4 ساله دنبال راه حله این مسئله بودم ولی نتونستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک راهنمایی درست و حسابی بکنین ما بریم پی کارمون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز نمی شه اگر بگم می فهمی خیلی راحته فقط باید یونیور سیتی را داشته باشی خوبه :27::rambo::exclamati:wac:

ali_metal_357
19-10-2007, 15:04

اشتباه نکن اگر پلیس هم باشی نمی تونی . یک راهنایی هم می کنم پلیس به طور خودکار یک دفعه سرو کلش پیدا میشه :18::27::21:
تازه نمی تونی در بری اگر بری تا قبول نکنی که کار تو بوده دستگاه پلیسی شو ددر میاره و اثر انگشت را چک می کند بعد هم :39::3:

ali_metal_357
19-10-2007, 15:06
راستی خانوم معلم من یک جای تفریح برای بان ویج درست کردم نمی دونی چطوری می تونم جداش کنم براتون بفرستم خوب شده

toodi
19-10-2007, 15:16
راستی خانوم معلم من یک جای تفریح برای بان ویج درست کردم نمی دونی چطوری می تونم جداش کنم براتون بفرستم خوب شده
برو روش کلیک کن بعد یک همون قسمتی که سفیده همه مشخصات رو داده از اسم و ... یک جایی هست که علامت یم موس و یک ستاره * داره بزن بعد نمیدونم کجا میره بعد میتونی برای ما بفرستی یا از عکس بگیر بزار :27:
بگو دیگه من 4 ساله دنبال این قضیه هستم ولی هیچ وقت نتونستم:19:
تو نگران نباش من سیمز یونیور سیتی رو هم دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط بگو چه جوری اون کار رو بکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
19-10-2007, 15:23
مثل اینکه پا قدم من سبک بوده.تا من شروع به این بازی کردم همه ریختن تو این تاپیک!!

ali_metal_357
19-10-2007, 16:07
مثل اینکه پا قدم من سبک بوده.تا من شروع به این بازی کردم همه ریختن تو این تاپیک!!

اره راست می گی !!!!!! ولی چشمتم شور بود ؟؟!!:27::27::21::21:(به دل نگیر)

ali_metal_357
19-10-2007, 16:13
برو روش کلیک کن بعد یک همون قسمتی که سفیده همه مشخصات رو داده از اسم و ... یک جایی هست که علامت یم موس و یک ستاره * داره بزن بعد نمیدونم کجا میره بعد میتونی برای ما بفرستی یا از عکس بگیر بزار :27:
بگو دیگه من 4 ساله دنبال این قضیه هستم ولی هیچ وقت نتونستم:19:
تو نگران نباش من سیمز یونیور سیتی رو هم دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط بگو چه جوری اون کار رو بکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب میگم باید خلاف کنی همین مثلا توی جوانی برو پول بساز با دستگاهش بعد یک دفعه پلیس سر و کلش پیدا می شه اون وقت توی بزرگی هم برو شغل دزدی و پیشرفت کن و دوباره یکی بخبر بساز اون وقت میاد و می گیرد وبعد از یک هفته بر می گردی ولی اگر بازم تکرار بشه تا پیر نشی بر نمی گردی و تا اون موقع گزنه ات پاک می شه البته می تونی فرار کنی ولی در اخر گیر می افتی مثلا توی دعوا برنده بشی بعد مثل اون عکسی که دیدی توی یکی از فروش گاه ها که بری یک دفعه .............
بیا گفتم برو حالشو ببر :27::27::27::10::10:

ali_metal_357
19-10-2007, 16:15
برو بچ سیمز باز یک پیشنهاد بعد از تمام شدن تمام درسای خانوم معلم بیاید همه اطلاعاتمونو روی هم بزاریم و همه را یک جا جمع اوری کنیم تا شاید بالاخره از تمام جزئیات این سیمز سر در بیاوریم

toodi
19-10-2007, 16:15
نخیرم از اولش هم این تاپیک همین جوری بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا بحث تاپیک رو عوض نکنین:40:
راستی نگفتی چی کار باید بکنم:19::19::19::19::19::19::19::19:

toodi
19-10-2007, 16:23
خوب میگم باید خلاف کنی همین مثلا توی جوانی برو پول بساز با دستگاهش بعد یک دفعه پلیس سر و کلش پیدا می شه اون وقت توی بزرگی هم برو شغل دزدی و پیشرفت کن و دوباره یکی بخبر بساز اون وقت میاد و می گیرد وبعد از یک هفته بر می گردی ولی اگر بازم تکرار بشه تا پیر نشی بر نمی گردی و تا اون موقع گزنه ات پاک می شه البته می تونی فرار کنی ولی در اخر گیر می افتی مثلا توی دعوا برنده بشی بعد مثل اون عکسی که دیدی توی یکی از فروش گاه ها که بری یک دفعه .............

ممنونم:11:

برو بچ سیمز باز یک پیشنهاد بعد از تمام شدن تمام درسای خانوم معلم بیاید همه اطلاعاتمونو روی هم بزاریم و همه را یک جا جمع اوری کنیم تا شاید بالاخره از تمام جزئیات این سیمز سر در بیاوریم
راست میگه مثلا من یک اطلاعاتی دارم که یکی میدونه یکی نمیدونه:27:
به هم درس میدیم سوال میپرسیم و...:10:
خوب خانم معلم بیا درس بده که مردیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
19-10-2007, 16:37
این عکس ها رو ببینین بد نمیشه
برای دراکولا شدنه

یکم وحشت ناک نیست؟

ali_metal_357
19-10-2007, 17:21
این عکس ها رو ببینین بد نمیشه

برای دراکولا شدنه

یکم وحشت ناک نیست؟

واقعا افرین چون همه ی ارزوهای این سیمز و انجام دادی بدنش رو برونزه کردی و فکر کنم حداقل با 15 نفر علامت رفیق را داری البته اگر با رمز نری اخه عمر سیمزت یکم مشکوک هست یعنی اینکار تازه به جوانی اومده و دراکولاهم شده ؟؟؟ ;):goatee:

smml
19-10-2007, 17:23
سلام من سي دي The Sims 2 University را دانلود كردم ولي موقع نصب كرك را مي خواهد مانند سي دي هاي ديگر فايل را كه بايد كپي كنيم روي فايل اصلي تا ديگر سي دي اصلي را نخواهد پيدا نكردم كسي مي تواند بگويد كه چه طور اين مشكل را حل كنم خلاصه هروقت بازي را اجرا مي كنم سي دي اصلي را مي خواهد

ali_metal_357
19-10-2007, 17:30
خوب اینم برای کسانی که بان ویج دارن حالشو ببرید خوب شما هم بزارید خوشحال میشم

toodi
19-10-2007, 18:01
خوب اینم برای کسانی که بان ویج دارن حالشو ببرید خوب شما هم بزارید خوشحال میشم

حالا این چی هست؟:18:
راستی یعنی واقعا فکر کردی من اون رو درست کردم؟:18:
نخیر از جایی پیدا کردم چون به نظرم یکم مشکوک میومد گفتم بزارم اینجا نظر شماها چیه:31:

ali_metal_357
19-10-2007, 18:25
حالا این چی هست؟:18:
راستی یعنی واقعا فکر کردی من اون رو درست کردم؟:18:
نخیر از جایی پیدا کردم چون به نظرم یکم مشکوک میومد گفتم بزارم اینجا نظر شماها چیه:31:

اگر بان ویج داری دانلود کن کار خودم هست نه مال کسی دیگه :27:

واقعا که منو ببین که گفتم کار خودته :13:
بازم دم خودم گرم (و خانوم معلم ) حداقل کارم مال خودمه :21::21::21:

یکم تمرین کن به قول خودت داری 4 سال بازی سیمز می کنی اون وقت از خودت کار ارئه ندادی افت داره

حالا اینو گفتم ولی حمله نکن به کار درست کردن اروم اروم شروع کن خوب از الان وقت گرفتم
1.2.3.خوب شمارش بسه چون میشم خسته:whistle: :25::rambo:

شعر خودم بود الان گفتم حالشو ببرید

redblood
19-10-2007, 19:12
بچه ها میشه یه رمز برای mood بذارید.اینطوری اصلا نمیشه بازی کرد.

redblood
19-10-2007, 19:13
راستی لطفا یه crack بگذارید تا بتونم خونه بسازم.
کسی اینجا سری کامل سیمز رو رو DVD نمیفروشه؟

ali_metal_357
19-10-2007, 19:40
یکی پیداشه بگه چطوریه این یونیور سیتی من نصبش کردم اون وقت وسایل جدید رو نشون نمی ده
شکلش نیست و وقتی می خرمش پول کم میشه ولی وسیله ای نمی زاره

Maggy_P
20-10-2007, 14:50
راستی لطفا یه crack بگذارید تا بتونم خونه بسازم.
کسی اینجا سری کامل سیمز رو رو DVD نمیفروشه؟
برو اينجا كركش رو بگير :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Maggy_P
20-10-2007, 14:53
یکی پیداشه بگه چطوریه این یونیور سیتی من نصبش کردم اون وقت وسایل جدید رو نشون نمی ده
شکلش نیست و وقتی می خرمش پول کم میشه ولی وسیله ای نمی زاره
كارت گرافيكت رو با سيستم خودت رو بگو چون من تا حالا چنين مشكلي نديدم براي منم يه بار اينطوري شده بود اما وسيله رو نشون ميداد فقط توي قسمت وسايل عكس نداشت :10:

Maggy_P
20-10-2007, 15:05
چرا گفتي؟ :18:
ميزاشتي يكم مخشو به كار بگيره از آكبندي در بياد!!!!!:27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ديگه بهش نگي!!!!! :31::31::31:(پگاه جان شما به دل نگيريا شوخي بود!!!)

Maggy_P
20-10-2007, 15:08
خيلي متاسفم چون من بان ويج رو داشتم اما الآن ندارم فكرشو بكنيد من دوباره بايد 8 تا پارتشو دانلود كنم چون نريختمش روي CD :37::37::37::37::37::37:

Maggy_P
20-10-2007, 15:14
واقعا افرین چون همه ی ارزوهای این سیمز و انجام دادی بدنش رو برونزه کردی و فکر کنم حداقل با 15 نفر علامت رفیق را داری البته اگر با رمز نری اخه عمر سیمزت یکم مشکوک هست یعنی اینکار تازه به جوانی اومده و دراکولاهم شده ؟؟؟ ;):goatee:
ميشه كه :27:
اگه بري دانشگاه راحت 20 تا دوستو پيدا ميكني :8:من انقدر براي سيمزام دوست جمع ميكنم كه تلفونشون هميشه در حال زنگ خوردنه!!:31:

toodi
20-10-2007, 15:29
ميزاشتي يكم مخشو به كار بگيره از آكبندي در بياد!!!!!:27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خانم معلم بد:37:
دیگه دوستت ندارم
دیگه دوستت ندارم
دیگه دوستت ندارم نه ندارم
:37: :37: :37: :37:
(اینم شوخی بود:11:)

خيلي متاسفم چون من بان ويج رو داشتم اما الآن ندارم فكرشو بكنيد من دوباره بايد 8 تا پارتشو دانلود كنم چون نريختمش روي CD :37::37::37::37::37::37:

ناسی گریه نکن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب دوباره دانلود کن تا دیگه یادت باشه روی سی دی بزنی باشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بزرگ میشی یادت میره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بري دانشگاه راحت 20 تا دوستو پيدا ميكني :8:من انقدر براي سيمزام دوست جمع ميكنم كه تلفونشون هميشه در حال زنگ خوردنه!!:31:
منم همین تور دیگه اعصاب برام نمیمونه تلفن رو جواب نمیدم:27:
بهترین روش برای مهار کردن دوست:27::21:

toodi
20-10-2007, 15:38
خانم معلم اجازه:11:
کی ادامه درس رو میدین؟:19:
مردم از بیکاری:19::19::19::19::19::19:

Maggy_P
20-10-2007, 15:45
خانم معلم اجازه:11:
کی ادامه درس رو میدین؟:19:
مردم از بیکاری:19::19::19::19::19::19:
تا تكليفاتو انجام ندي درس نميدم كو مشقات؟:21:

redblood
20-10-2007, 16:41
بابا یکی نیست رمز mood به من بده.از بس رفتم توالت و حموم خسته شدم.

Maggy_P
20-10-2007, 16:44
منم همین تور دیگه اعصاب برام نمیمونه تلفن رو جواب نمیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
بهترین روش برای مهار کردن دوست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
دقيقا درست گفتي اما غلط املايي داري!!!:21:
تور=طور :31:
اون چه طرز نوشتنه! ديكته صفر! حالا ببينم نمره ي پكيج سازيت چطوره!:13:

Maggy_P
20-10-2007, 16:45
بابا یکی نیست رمز mood به من بده.از بس رفتم توالت و حموم خسته شدم.
رمز پر كردن خواسته هاشون رو منظورته؟:20: يا چيز ديگه اي ميخواي!

redblood
20-10-2007, 16:49
نه،خواسته هاشونو دوست دارم خودم انجام بدم.منظورم رمزی که مربوط میشه به توالت رفتن،غذا خوردن،حمام کردن و ....
چطوری میشه دائم سرحال باشن؟

redblood
20-10-2007, 16:51
حالا اگه برای wants و fears هم رمز داره بدید لطفا.
راستی این وسایل چی هستن که وقتی یه خواستشونو انجام میدی بهت میده.باید به عنوان وسایل عادی ازش استفاده کرد یا کارایی دیگه ای هم داره؟

Maggy_P
20-10-2007, 16:53
حالا اگه برای wants و fears هم رمز داره بدید لطفا.
راستی این وسایل چی هستن که وقتی یه خواستشونو انجام میدی بهت میده.باید به عنوان وسایل عادی ازش استفاده کرد یا کارایی دیگه ای هم داره؟
خوب براي آرزوهاشون كه رمزي نيست تا انجايي كه من ميدونم اما اگه ميخواي غذا خوردن و .... رو پر كني بزن:
maxmotives
:10:

ali_metal_357
20-10-2007, 16:57

ولی من دانشگاه ندارم و تازه خریدم یعنی دیگه سیمزام کامل شد و از این به بعد شاید منم دوستام زیاد بشن :31::46:

redblood
20-10-2007, 17:00
خوب براي آرزوهاشون كه رمزي نيست تا انجايي كه من ميدونم اما اگه ميخواي غذا خوردن و .... رو پر كني بزن:
maxmotives

مگی جان ممنون.مارو خجالت زده نمودید:11:

ali_metal_357
20-10-2007, 17:00

خیلی بد شد چون یک جایی درست کردم که اصلا لنگه نداره :27::27::27:

چون اصلا هر کی ببینه شاخ در میاره :evil:

رستوران وسط اب و.....:happy:

Maggy_P
20-10-2007, 17:03

منم بلدما:27:
خونه وسط آب ساختم:21:

ali_metal_357
20-10-2007, 17:03

بابا خودتو خسته نکن 4 سال توی کفش بوده :24:
هنوز نفهمیده :18:

(یک وقت به دل نگری ):11:

ali_metal_357
20-10-2007, 17:05
منم بلدما:27:
خونه وسط آب ساختم:21:

این که خوبه من تخت اب توی اسمون ساختم فقط تخت :18::21:!!!!!!!!

Maggy_P
20-10-2007, 17:05

نه بابا بچه ي خوب هيچ وقت به دل نميگيره:46:
پگاه جان بچه ي خوبيه:20:

Maggy_P
20-10-2007, 17:06
این که خوبه من تخت اب توی اسمون ساختم فق تخت :18::21:!!!!!!!!
چي چي رو توي آسمون ساختي؟ :18:

ali_metal_357
20-10-2007, 17:08
چي چي رو توي آسمون ساختي؟ :18:

من تخت خواب رو توی اسمون ساختم فقط تا رسیدنش بهش خودش یک 2 ساعتی طول می کشه :46:

ali_metal_357
20-10-2007, 17:10
می خوای یکی بسازم براتون بزارم همتون توی کفش می مونین

Maggy_P
20-10-2007, 17:12
من تخت خواب رو توی اسمون ساختم فقط تا رسیدنش بهش خودش یک 2 ساعتی طول می کشه :46:
آها تخت خواب من يه چيز ديگه خوندم!!!:31: (چه معلم بي سوادي!)
حالا بيكاري اونطوري ميسازي من كه خودم دوست ندارم اما از اين بلاها زياد سر سيمز ميتونيم بياريم!:27:

ali_metal_357
20-10-2007, 17:13
خانوم معلم ما توی سیمز و تا پیک های سیمز واقعا حضور فعال دارن :46::46::46:

Maggy_P
20-10-2007, 17:14
می خوای یکی بسازم براتون بزارم همتون توی کفش می مونین
نه قربونت ! حوصله ندارم سيمزو دوباره از اول نصبش كنم ببينم چي ساختيد البته ببخشيد كه اينطوري گفتم چون كامپيوترم كه ويروس گرفت تمام هاردمو پاك كردم بن ويجم هم پاك شد اعصاب ندارم!:19:

ali_metal_357
20-10-2007, 17:15
آها تخت خواب من يه چيز ديگه خوندم!!!:31: (چه معلم بي سوادي!)
حالا بيكاري اونطوري ميسازي من كه خودم دوست ندارم اما از اين بلاها زياد سر سيمز ميتونيم بياريم!:27:

من فقط می سازم ولی نمی رم زندگی کنم زندگی حد اقل شاید 2 روز توی اون خونه باشه :31:

بر می گردم خونه خودم :27:

Maggy_P
20-10-2007, 17:15
خانوم معلم ما توی سیمز و تا پیک های سیمز واقعا حضور فعال دارن :46::46::46:
ما مخلص شماها هم هستيم (پاچه خواري!):31:

ali_metal_357
20-10-2007, 17:17
عجب خانوم معلمی داریم ما برای تاپیک تبلیغاتم می کنه
(توی تاپیکای دیگر)

Maggy_P
20-10-2007, 17:19
من فقط می سازم ولی نمی رم زندگی کنم زندگی حد اقل شاید 2 روز توی اون خونه باشه :31:

بر می گردم خونه خودم :27:
من كه خودم زياد اهل خونه سازي و ساخت و ساز بودم اما ترك كردم!!!:31: ديگه حالا زياد نميسازم بيشتر لباس و از اين جور چيزا اگه خدا بخواد لباس سازي با 3D Max رو هم بهتون ياد ميدم البته اگه درسام اجازه بده فعلا كه اولاي ساله داره همين طوري به كار عمليامون اضافه ميشه ديگه چه برسه به وسطهاي سال!:19:

ali_metal_357
20-10-2007, 17:19
ما مخلص شماها هم هستيم (پاچه خواري!):31:

ما بیشتر(+++پاچه خواری!)

ali_metal_357
20-10-2007, 17:23
من كه خودم زياد اهل خونه سازي و ساخت و ساز بودم اما ترك كردم!!!:31: ديگه حالا زياد نميسازم بيشتر لباس و از اين جور چيزا اگه خدا بخواد لباس سازي با 3D Max رو هم بهتون ياد ميدم البته اگه درسام اجازه بده فعلا كه اولاي ساله داره همين طوري به كار عمليامون اضافه ميشه ديگه چه برسه به وسطهاي سال!:19:

واقعا درسا مزاحم بازی هستم (شایدم برعکس) ولی خوش حال میشم زود تر یاد بگیرم چون دیگه بعد از این همه خونه سازی دیگه میرم سراغ لباس سازی :8::20:
(اگر فضولی نیست مگه کلاس چندم هستی می خوام ببینم چه قدر درستون سخته )

Maggy_P
20-10-2007, 17:30
واقعا درسا مزاحم بازی هستم (شایدم برعکس) ولی خوش حال میشم زود تر یاد بگیرم چون دیگه بعد از این همه خونه سازی دیگه میرم سراغ لباس سازی :8::20:
(اگر فضولی نیست مگه کلاس چندم هستی می خوام ببینم چه قدر درستون سخته )
نه چرا فضولي من كلاس سوم دبيرستانم رشته ي گرافيك امسالم كنكور دارم اونوقت رفتم سر وقت اينترنت (چه فعال!) يه عالمه بهمون كار عملي ميدن! براي همين خيلي وقته سيمز بازي نكردم!:19: همين الآنم دارم كار عمليمو پاي كامپيوتر انجام ميدم!!!:21:
اما اگه وقت كنم بهتون درس ميدم:46::11:

ali_metal_357
20-10-2007, 17:30
بیچاره پگاه چون معمولا عادت داره میاد جواب همه رو می ده :5:

حالا بیاد جواب برای این 2 صفحه بده یکم :24:

اینم از اخرش (بعد از جواب دادن):16:

ali_metal_357
20-10-2007, 17:35
نه چرا فضولي من كلاس سوم دبيرستانم رشته ي گرافيك امسالم كنكور دارم اونوقت رفتم سر وقت اينترنت (چه فعال!) يه عالمه بهمون كار عملي ميدن! براي همين خيلي وقته سيمز بازي نكردم!:19: همين الآنم دارم كار عمليمو پاي كامپيوتر انجام ميدم!!!:21:

بابا خوبه که من بدبخت ، سال دوم حسابداری هستم داره پوستم کنده میشه کلی تکلیف و حساب کتاب دارم :19:

باز که شما نقاشی هستین :46::46:

Maggy_P
20-10-2007, 17:37

مثل اينكه دلت واسش تنگ شده نگران نباش الآن سر و كلش پيدا ميشه:21:
راستي بچه هاي سيمز باز كي دوست داره براش پچ ماشين بزارم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
20-10-2007, 17:40
بابا خوبه که من بدبخت ، سال دوم حسابداری هستم داره پوستم کنده میشه کلی تکلیف و حساب کتاب دارم :19:

باز که شما نقاشی هستین :46::46:
نقاشي با گرافيك زمين تا آسمون فرق داره! توهين در روز روشن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شوخي بود ها! راستي بچه ها من توي سايت سيمز ديدم كه يه باديشاپ اومده كه باهاش ميشه حيوانات درست كرد :21: اگه گيرش آوردم براتون ميزارم تا دانلود كنيد :46:

toodi
20-10-2007, 17:40
تا تكليفاتو انجام ندي درس نميدم كو مشقات؟:21:

باشه انجام میدم ولی آخه عکس ندارم:19:
یک جوری الان جورش میکنم:27:

دقيقا درست گفتي اما غلط املايي داري!!!:21:
تور=طور :31:
اون چه طرز نوشتنه! ديكته صفر! حالا ببينم نمره ي پكيج سازيت چطوره!:13:
من آخر سر نفهمیدم تور یا طور نوشته میشه آخه بعضی ها تور مینویسن بعضی ها طور:18:
خوب شما میگه طور نوشته میشه منم از این به بعد طور مینویسم:8:
راستی چرا فقط من باید مشق انجام بدم؟:21:
چرا بقیه بیکارن؟:21:
فعال کلاس منم فعلا چون همه ی کار ها رو تا به حال انجام دادم:21:

ali_metal_357
20-10-2007, 17:43

اره فکر کنم دیروز که خیلی خوب می امد
راستي بچه هاي سيمز باز كي دوست داره براش پچ ماشين بزارم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بزار خوب بهتر بگی نمی خواد

Eshghe_door
20-10-2007, 17:45
وای تو یه لحظه چقد چیز مینویسین

پگاه جون همه که مثه تو وارد نیستن
تو شاگرد اولی واسه همین
خانم معلم به تو تکلیف میده

Maggy_P
20-10-2007, 17:47

فعال كلاس هميشه بايد فعال باشه:27: فرقي نداره تو باشي يا كس ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به جاش برات دعا ميكنم هر كي هم تكليفشو انجام نداد نفرينش ميكنم موافقي :21:(نفريناي منو دست كم نگيريدا !!!! يه بار معلممون رو نفرين كردم پاش شكست يه هفته افتاد توي خونه!:31: يه بارم راننده سرويسمون دير اومد نفرينش كردم فرداش تصادف كرد نيومد دونبالمون! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_metal_357
20-10-2007, 17:48

باشه داشته باش از بقیشو :27::21:

toodi
20-10-2007, 17:50

آقا رو باش اگر این جوری باشه من وسطش گوجه کاشتم:27:
توی سیمز فصل ها:10:

به دل نمیگرم ولی نباید از این چیزا بگی عیبه بده زشته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا بچه ي خوب هيچ وقت به دل نميگيره:46:
پگاه جان بچه ي خوبيه:20:

آره من بچه ی خوبیم مشقام رو هم سر موقع انجام میدم البته اگر عکس گیرم بیاد حتما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناسی گریه نکن بزرگ میشی یادت میره:27:

به به چه فعالی:11:
من که از تو فعال ترم:18:

من کارم خدمت به مردم است(چه قدر ایثاری:16:)

من خیلی وقته هستم ولی چون توی یک سایته باربی دارم کاری رو انجام میدم وقت نمیکنم بیام پست هاتون رو بخونم:31:

نقاشي با گرافيك زمين تا آسمون فرق داره! توهين در روز روشن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شوخي بود ها! راستي بچه ها من توي سايت سيمز ديدم كه يه باديشاپ اومده كه باهاش ميشه حيوانات درست كرد :21: اگه گيرش آوردم براتون ميزارم تا دانلود كنيد :46:
بزار بزار بزار بزار هی هی:27:
راستی منم ماشین میخوام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_metal_357
20-10-2007, 17:52
فعال كلاس هميشه بايد فعال باشه:27: فرقي نداره تو باشي يا كس ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به جاش برات دعا ميكنم هر كي هم تكليفشو انجام نداد نفرينش ميكنم موافقي :21:(نفريناي منو دست كم نگيريدا !!!! يه بار معلممون رو نفرين كردم پاش شكست يه هفته افتاد توي خونه!:31: يه بارم راننده سرويسمون دير اومد نفرينش كردم فرداش تصادف كرد نيومد دونبالمون! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک وقت نفرین نکنی ها خانمان سوز هست :13:

ولی من یک بار راننده سرویسم رو نفرین کردم دیر اومد امتحان عقب مونده نفرینش کردم از پراید دیدم فردا پژو خریده :19::41:

Maggy_P
20-10-2007, 17:54
اگه من براتون مدل لباس بزارم انجام ميديد؟

ali_metal_357
20-10-2007, 17:56

اره چرا که نه تازه من از خودم هم براتون خلق می کنم :27:

ali_metal_357
20-10-2007, 17:57
اخه من خیلی خلاقم

toodi
20-10-2007, 17:58
وای تو یه لحظه چقد چیز مینویسین

پگاه جون همه که مثه تو وارد نیستن
تو شاگرد اولی واسه همین
خانم معلم به تو تکلیف میده

مسخره میکنی؟:19:
من اصلا از خود تعریفی نکردم گفتم فقط تا الان من بودم که کار انجام میدادم:19:

من یکدفعه راننده سرویس مون رو نفرین کردم تصادف کرد تازه نزدیک بود بمیره:18:

باشه داشته باش از بقیشو :27::21:

ببینیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره خانم معلم شما بزار ما انجام بدیم:27:

Maggy_P
20-10-2007, 17:58
اينم از ماشين
از اين لينك هم ميتونيد دانلود كنيد

مدلش مال عهد بوقه! ولي حالا دانلود كنيد وقتي ديديد برام تعريف كنيد!

Maggy_P
20-10-2007, 18:02
اينم رنگ سقف هاي جديد

لينك دانلود:

Maggy_P
20-10-2007, 18:03
اره چرا که نه تازه من از خودم هم براتون خلق می کنم :27:
اگه راست ميگي چرا تا حالا يكي از خودت نساختي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زود باش ببينم چه شاگرداي تنبلي!:18:

Eshghe_door
20-10-2007, 18:04

نه به خدا منظورم اون نبود
خواستم ازت تعریف کنم
آخه من تو رو خیلی دوس دارم
اصلا نمیخواستم از دستم ناراحت بشی
منظورم یه چیز دیگه بود

toodi
20-10-2007, 18:05
اگه راست ميگي چرا تا حالا يكي از خودت نساختي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پچ هاتون خوف بودن:40:ممنون:40:
من شاگرد تنبلم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه به خدا منظورم اون نبود
خواستم ازت تعریف کنم
آخه من تو رو خیلی دوس دارم
اصلا نمیخواستم از دستم ناراحت بشی
منظورم یه چیز دیگه بود
ممنونم:40:
منم تورو دوست دارم خانمی:40:

Eshghe_door
20-10-2007, 18:05

نه به خدا منظورم اون نبود:18:
خواستم ازت تعریف کنم:41:
آخه من تو رو خیلی دوس دارم:11:
اصلا نمیخواستم از دستم ناراحت بشی:13:
منظورم یه چیز دیگه بود:10:

بازم ببخشید:40::40:
معذرت میخوام:11:

Maggy_P
20-10-2007, 18:06
پچ هاتون خوف بودن:40:ممنون:40:
من شاگرد تنبلم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه تنبل نيستي چون نتونستي خودت مدل پيدا كني
اونايي كه ميتونن خودشون درست كن زود باشن وگرنه نفرين ميكنم ها!

toodi
20-10-2007, 18:12
نه به خدا منظورم اون نبود:18:
خواستم ازت تعریف کنم:41:
آخه من تو رو خیلی دوس دارم:11:
اصلا نمیخواستم از دستم ناراحت بشی:13:
منظورم یه چیز دیگه بود:10:

بازم ببخشید:40::40:
معذرت میخوام:11:

ناسی گریه نکن بخشیدمت:11:

نه تنبل نيستي چون نتونستي خودت مدل پيدا كني
اونايي كه ميتونن خودشون درست كن زود باشن وگرنه نفرين ميكنم ها!
من خانم معلم تا میتونستم دنبال لباس گشتم ولی پیدا نکردم:19:
هر واژه ای که بگین درموردش سرچ کردم ولی هیچی پیدا نشد:19:
من اگر بتونم میخوام یک چیزه خیلی خوشکل درست کنم:40:

Maggy_P
20-10-2007, 18:17
اينم از طرح لباس پشتشو هم مشكي هم رنگ پارچه بزن ساده هم باشه

toodi
20-10-2007, 18:31
اطاعت میشه قربان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همین الان انجامش میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
20-10-2007, 18:53
خانم بفرمایین اینم مشقی که داده بودین:11:

ali_metal_357
20-10-2007, 20:18

باشه یکی می سازم :8:

حالا صبر کنید ببینید یک وقت نفرین نکنی هاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا:19:

ali_metal_357
20-10-2007, 20:20

صبر کنید من دیر فهمیدم تا زه من می خوام 2 تا خلق کنم ولی از همین الان شروع می کنم حالا صبر کنین:8:

Maggy_P
20-10-2007, 20:22
خانم بفرمایین اینم مشقی که داده بودین:11:

خوبه اما يه ايراد داره اگه گفتي!!!:21:

redblood
20-10-2007, 22:10
ماشاالله سرعت این تاپیک رسیده به 100 پست در دقیقه!!!!

frnsh
20-10-2007, 22:15
سلام
چرا اینقدر شماها زود زود پست میدید؟ من هر روز میام سر میزنم اما میبینم 1000 تا پست دادید. شما روزی چند بار در روز میاید؟
چند تا سوال برام پیش اومده:
1. دراکولا شدن در کدوم پک هست؟
2. شما چطوری در یک پست چند تا نقل قول میدید؟ قابل توجه تودی :)

در ضمن اشتباهش در یقشه.

راستی خانوم معلم شما گفتید که بادی شاپ با پینت نمیشه اما شد. خانوم معلم شما چند سال در این کار بودید؟

Maggy_P
20-10-2007, 22:18
آهاي ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا نظرمون نكني!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_metal_357
20-10-2007, 22:20
من نتونستم روش زیاد کار کنم اخه کلی از حسابام مونده بود :sad::45::37:

Maggy_P
20-10-2007, 22:24
سلام
چرا اینقدر شماها زود زود پست میدید؟ من هر روز میام سر میزنم اما میبینم 1000 تا پست دادید. شما روزی چند بار در روز میاید؟

در ضمن اشتباهش در یقشه.

راستی خانوم معلم شما گفتید که بادی شاپ با پینت نمیشه اما شد. خانوم معلم شما چند سال در این کار بودید؟
دراكولا شدن توي سيمز nightLife هست.
در مورد نقل قول : اين يه روش خاصه من كه خودم فهميدم يعني كسي بهم نگفت برو توي نقل قولها دقت كن ببين ميفهمي يا نه!
من گفتم نميشه باهاش كار كرد يا طرح زد اما من نگفتم با پينت باز نميشه!:46: من خودم اگر با سيمز 1 حساب كنم 4 سال! اما بدون سيمز 1 ميشه 3 سال :46:

ali_metal_357
20-10-2007, 22:25
سلام

در ضمن اشتباهش در یقشه.

عزیز جان ما در روز، روزی 3 مرتبه صبح .ظهر وشب میایم البته گاهی وقتا میان وعده هم می خوریم :27::27::21::31:

frnsh
20-10-2007, 22:27
راستی یه چیزی
من تازه سیمز رو نصب کردم و هنوز هم هیچ پکی رو نصب نکردم. میخواستم که به مطالب قبلی خانوم معلم برم که دیدم اصلا عکسا نمیان.
من چیکار کنم آخه نمیتونم لباس بسازم. با بادیشاپ.
یه چیزی بگید که من این عکسا رو بیارم.
کلافه شدم

Maggy_P
20-10-2007, 22:27

باشه عيبي نداره شما هر وقت بيكار شدي در ضمن گپي كردن دلار روي لباس كار جالبي بود حالا چرا توش رو سوراخ كردي؟

Maggy_P
20-10-2007, 22:30
راستی یه چیزی
من تازه سیمز رو نصب کردم و هنوز هم هیچ پکی رو نصب نکردم. میخواستم که به مطالب قبلی خانوم معلم برم که دیدم اصلا عکسا نمیان.
من چیکار کنم آخه نمیتونم لباس بسازم. با بادیشاپ.
یه چیزی بگید که من این عکسا رو بیارم.
کلافه شدم
مطمئني عكسا نميان ؟ من امروز رفتم سر زدم اتفاقا اومدن!:18:

ali_metal_357
20-10-2007, 22:31
دراكولا شدن توي سيمز nightLife هست.
در مورد نقل قول : اين يه روش خاصه من كه خودم فهميدم يعني كسي بهم نگفت برو توي نقل قولها دقت كن ببين ميفهمي يا نه!
من گفتم نميشه باهاش كار كرد يا طرح زد اما من نگفتم با پينت باز نميشه!:46: من خودم اگر با سيمز 1 حساب كنم 4 سال! اما بدون سيمز 1 ميشه 3 سال :46:

بابا دمت گرم من همش 2 سال هست بازی می کنم با سیمز 1 میشه 2سال و نیم با با بازم دمت گرم :10:

ali_metal_357
20-10-2007, 22:35
باشه عيبي نداره شما هر وقت بيكار شدي در ضمن گپي كردن دلار روي لباس كار جالبي بود حالا چرا توش رو سوراخ كردي؟

اخه این کار مختص به خودمه و عکس خودمو می زارم توش این طوری هر کی می تونه عکس خودشو بزاره :21:

البته به قول یکی از دوستا م این کار اصلا جنبه ی خوبی ندارد به خصوص برای دخترااا:27:

Maggy_P
20-10-2007, 22:41
اخه این کار مختص به خودمه و عکس خودمو می زارم توش این طوری هر کی می تونه عکس خودشو بزاره :21:

البته به قول یکی از دوستا م این کار اصلا جنبه ی خوبی ندارد به خصوص برای دخترااا:27:
ولي عكس دلار روي لباس زياد خوب در نمياد مخصوصا روي لباس خانمها حالا يه بار روي لباس آقايون امتحان كن

بابا دمت گرم من همش 2 سال هست بازی می کنم با سیمز 1 میشه 2سال و نیم با با بازم دمت گرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
خواهش ميكنم حالا دارم همونا رو ياد ميدم :46:

redblood
20-10-2007, 23:47
عزیز جان ما در روز، روزی 3 مرتبه صبح .ظهر وشب میایم البته گاهی وقتا میان وعده هم می خوریم :27::27::21::31:

فقط دقت کن با توجه به قد و وزن و BMI که داری کالریش زیادی نشه که باید بری دکتر کرمانی.:46:

frnsh
20-10-2007, 23:49
آره . نمیان مطمئنم چون همین الان رفتم.
خانوم معلم من این کارو با پینت کردم. ببینید خوبه. بعد اینکه نمیدونم بلوزشم همون جا میاد؟ نیومده بود و نتونستم درستش کنم. یه عکس دیگه بود اما من نمیدونم چطوری لباسش تغییر میکنه هر چی رنگش کردم فرقی نکرد.
اینم مشق من::31:
اگه اینجا نیومد اینجاس:

راستی شما چطوری عکس اینجا میذارید؟ همونجا که میگه آدرس عکس رو بدید؟ من الان گذاشتم اما نشد.

Maggy_P
21-10-2007, 13:53
آره . نمیان مطمئنم چون همین الان رفتم.
خانوم معلم من این کارو با پینت کردم. ببینید خوبه. بعد اینکه نمیدونم بلوزشم همون جا میاد؟ نیومده بود و نتونستم درستش کنم. یه عکس دیگه بود اما من نمیدونم چطوری لباسش تغییر میکنه هر چی رنگش کردم فرقی نکرد.
اینم مشق من::31:
اگه اینجا نیومد اینجاس:

راستی شما چطوری عکس اینجا میذارید؟ همونجا که میگه آدرس عکس رو بدید؟ من الان گذاشتم اما نشد.
اون يكي عكسه رو مگه من نگفتم نبايد بهش دست بزنيد فقط در مواقع ضروري (همون سياه و سفيده)
بعدشم با پينت لباس غير طبيعي ميشه همون طور كه براي شما شده بود اما بازم براي اولين بارت خيلي خوب بود در ضمن عكساتو هم اينجا آپ كن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

frnsh
21-10-2007, 14:15
سلام
مگه چی شده؟ این که درسته . راستی من توی اون عکس سیا سفیده که دست نبردم. :)
امروز میخوام فوتو شاپ رو نصب کنم :) که بتونم مثل شما درست کنم
راستی برای مو و چیزای دیگه هم یه چیزایی درست کردم و همچنین برای رنگ بدن و رنگ چشم و اینا.
فرق عکس سیا سفیده با بقیه چیه؟ چیکار میشه روش کرد؟ و در مورد اون چند تا عکس دیگه که با هم میان چیکار کنمشون آخه همشون مثل همن و 2 تا 2 تا با همن. یه سیا سفید و یک رنگی. چه فرقی دارن؟ :)
و اینکه اگه بخوام یه لباس یا مو یا .. رو کوتاه کنم چیکار کنم؟ عکس سیا سفیده رو باید برم؟ میشه کامل بگید. :)
مرسی

toodi
21-10-2007, 14:59
خوبه اما يه ايراد داره اگه گفتي!!!:21:

سلام

در ضمن اشتباهش در یقشه.

اهم اهم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من این کار رو میکنم که جواب همه رو بدم که یک وقت بی جواب نمونن که هی بگن پس کی جواب میده:27:
ثانیا این کار رو میکنم تا خودم راحت باشم اگر قرار باشه پست های پشت سر هم بدم خوب معلومه که پستام پاک میشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسکناس چاپ میکنی؟:13:
وایییی بگم پلیس بیاد بگیرتت هویی آقا پخلیسه ویا اینه وگیر هوییییییی!!(اینجا با زبون داهاتی حرف زدم مثل شنبه :11:)

مطمئني عكسا نميان ؟ من امروز رفتم سر زدم اتفاقا اومدن!:18:
راست میگه:27:
راستی خانم معلم چه اشکالی داره پچم؟:19::19::19::19:

ali_metal_357
21-10-2007, 15:05
فقط دقت کن با توجه به قد و وزن و BMI که داری کالریش زیادی نشه که باید بری دکتر کرمانی.:46:

Maggy_P
21-10-2007, 15:11
سلام
مگه چی شده؟ این که درسته . راستی من توی اون عکس سیا سفیده که دست نبردم. :)
امروز میخوام فوتو شاپ رو نصب کنم :) که بتونم مثل شما درست کنم
راستی برای مو و چیزای دیگه هم یه چیزایی درست کردم و همچنین برای رنگ بدن و رنگ چشم و اینا.
فرق عکس سیا سفیده با بقیه چیه؟ چیکار میشه روش کرد؟ و در مورد اون چند تا عکس دیگه که با هم میان چیکار کنمشون آخه همشون مثل همن و 2 تا 2 تا با همن. یه سیا سفید و یک رنگی. چه فرقی دارن؟ :)
و اینکه اگه بخوام یه لباس یا مو یا .. رو کوتاه کنم چیکار کنم؟ عکس سیا سفیده رو باید برم؟ میشه کامل بگید. :)
مرسی
مگه من توي درس قبلي توضيح هر كدوم از عكسا رو ندادم ! ولي بازم ميگم سياه و سفيده براي محدوده ي لباسه مثلا ميتوني كوتاه يا بلندش كنيد ولي توي گوش كي ميره! فكر كنم فقط توي گوش ديوار بره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن ساخت مو تقريبا از همه سخت تره ( به جز وسايل) مو فقط با 3D max كوتاه ميشه شما الآن فقط ميتوني رنگش رو عوض كني همين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
21-10-2007, 15:14
toodi , ali_metal_357 با هر دوتونم چرا لباستون كوتاهه در حالي كه توي عكسي كه بهتون داده بودم بلند بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!

ali_metal_357
21-10-2007, 15:20
toodi , ali_metal_357 با هر دوتونم چرا لباستون كوتاهه در حالي كه توي عكسي كه بهتون داده بودم بلند بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!

ببخشید دقت نکردم :13:
دوباره درست می کنم :11:

Maggy_P
21-10-2007, 15:23
ببخشید دقت نکردم :13:
دوباره درست می کنم :11:
برو درست كن ! شايد امروز درسم دادم آخه بيكارم!:31:

frnsh
21-10-2007, 15:26
تودی جان
بد برداشت نکن من واقعا بلد نبودم که این کارو بکنم. :)
در ضمن من کوتاهش کردم (لباسو) اما رنگش عوض شد و ازش قیچی نشد. چیکار کنم؟
راستی وقتی مو رو میزنم چند تا عکس میاد . هر کدوم مال چیه؟ و همین طور چیزای دیگه. برای لباسا یکی سیا سفید میاد . یه رنگی و یه کمرنگ. کمرنگه مال چیه؟

toodi
21-10-2007, 15:26
خوب ببخشید خانم معلم من فکر کردم شما همون کوتاه رو قبول میکنی :19:
خوب چرا میزنی؟:19:
تازه درسم داشتم امتحانم داشتم دیگه فرصت نکردم بلند کنم لباس رو:10:

Maggy_P
21-10-2007, 15:34
تودی جان
بد برداشت نکن من واقعا بلد نبودم که این کارو بکنم. :)
در ضمن من کوتاهش کردم (لباسو) اما رنگش عوض شد و ازش قیچی نشد. چیکار کنم؟
راستی وقتی مو رو میزنم چند تا عکس میاد . هر کدوم مال چیه؟ و همین طور چیزای دیگه. برای لباسا یکی سیا سفید میاد . یه رنگی و یه کمرنگ. کمرنگه مال چیه؟
اگه بخواي لباس رو بلند كني بايد توي عكس سياه و سفيده قسمت پايين لباس رو سفيدشو بيشتر كني:10:
كمرنگ توي بعضي لباسها هست ولي تاثيري توشون نداره:46:

ali_metal_357
21-10-2007, 15:38
برو درست كن ! شايد امروز درسم دادم آخه بيكارم!:31:

درست کردم :27::21:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درس یادت نره :19::11:

ali_metal_357
21-10-2007, 15:40
این بار اول من درست کردم

پس خانوم معلم نمرم چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maggy_P
21-10-2007, 15:43
فعلا 20!! چون هنوز آستينو ياد ندادم وگرنه يه 17 ميگرفتي!!
تودي فعلا 19,5 هر وقت بلندش كردي ميشه 20

toodi
21-10-2007, 15:43
خانم معلم منم لباسه رو درست کنم؟:11:
بعد اینکه درستش کردم نمره میدین؟:11:
برای کارای قبلیم هم نمره میدین؟:40:

ali_metal_357
21-10-2007, 16:03

واییییییییییییییییی چه خانوم معلم خوبی ان شاء الله معلم بشی همه بچه ها حال می کنن

ما این همه از صبح تا شب می خونیم و می نویسیم بعد فرداش معلمه می گه اصلا خوب ببود دوباره بنویس:wac:

ولی این جا چه راحت نمره می دن:thumbsup::33:

toodi
21-10-2007, 16:28
چشم خانم معلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم یک شاخه گل برای معلم خوب و عزیزم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم عکس خوبه؟

toodi
21-10-2007, 16:36
راستی خانم معلم اگر اشکالی داشت فکر نکنین من قشنگ درستش نکردم:11:
چون برای Ali مدل تاپش فرق میکنه یکم پچ هایی که من و اون درست کردیم تفاوت دارن:11::21:

Maggy_P
21-10-2007, 17:58
راستی خانم معلم اگر اشکالی داشت فکر نکنین من قشنگ درستش نکردم:11:
چون برای Ali مدل تاپش فرق میکنه یکم پچ هایی که من و اون درست کردیم تفاوت دارن:11::21:
خودم ميدونم بچه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الآن دارم عكسا رو براي درس بعدي آماده ميكنم شايد فردا گذاشتم:10:

واییییییییییییییییی چه خانوم معلم خوبی ان شاء الله معلم بشی همه بچه ها حال می کنن

ما این همه از صبح تا شب می خونیم و می نویسیم بعد فرداش معلمه می گه اصلا خوب ببود دوباره بنویس:wac:

ولی این جا چه راحت نمره می دن:thumbsup:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).gif
اگه راحت بگيري مشقاتو نمرتو بد ميدم ها پر رو نشو!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما خداييش راست ميگيا تا يه كار ميبري پيش اين معلما فقط ايراداش رو ميگيرن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يكي هم ميزنن توي سرت!
خواهش هم ميشه!:11:

Maggy_P
21-10-2007, 18:03
يه مشق ديگه بدم دلم خنك شه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون لباسه رو درست كنيد اما بايد يقه و سر آستيناش مثل مدل باشه!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
21-10-2007, 18:04
خودم ميدونم بچه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الآن دارم عكسا رو براي درس بعدي آماده ميكنم شايد فردا گذاشتم:10:

اگه راحت بگيري مشقاتو نمرتو بد ميدم ها پر رو نشو!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما خداييش راست ميگيا تا يه كار ميبري پيش اين معلما فقط ايراداش رو ميگيرن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يكي هم ميزنن توي سرت!
خواهش هم ميشه!:11:
نه خانم امروز دیگه:11::11: :11::11::11: :11::11:
خانم معلم نمره ی کارای قبلیه من رو نمیزارین توی دفتر کلاسی؟:19::19:

ali_metal_357
21-10-2007, 18:32
يه مشق ديگه بدم دلم خنك شه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون لباسه رو درست كنيد اما بايد يقه و سر آستيناش مثل مدل باشه!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس درس چی شد ؟؟؟؟همه منتظریم امروز درس بدی:46:

چه بچه های درس خونی داره این کلا کدوم مدرسه این طوریه :31::11:

toodi
21-10-2007, 18:59
پس درس چی شد ؟؟؟؟همه منتظریم امروز درس بدی:46:

چه بچه های درس خونی داره این کلا کدوم مدرسه این طوریه :31::11:
والا ما که ندیدم کسی توی مدرسه درس بخونه ولی اینجا همه درس خونن مثل من:31::31:
خانم معلم پس چی شد درس؟:19::19::19:

frnsh
21-10-2007, 20:37
آره خانوم معلم یه درس باحال به ما بده

ali_metal_357
21-10-2007, 20:45
معلم من اروم خوابده------------------------------- اون درسای قشنگشو هیچ کس ندیده

ali_metal_357
21-10-2007, 20:56
خانوم معلم این سیمز نمی شه اینترنتی بازی کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:23:

روی همه رو کم می کنم :26:

تک تک شما هارو از راه بدر می کنم :32:

یک دفعه می بینید با کسی که خیلی دوسش دارید یک دفعه با هم بد شدین :biggrin::laughing::evil:

ali_metal_357
21-10-2007, 20:59
آره خانوم معلم یه درس باحال به ما بده

والا ما که ندیدم کسی توی مدرسه درس بخونه ولی اینجا همه درس خونن مثل من:31::31:
خانم معلم پس چی شد درس؟:19::19::19:

ببین خانوم معلم همه رو کاشتی منتظر:46::5::8:

redblood
21-10-2007, 22:48
maxmotives

مگی جان،زدم ولی کار نکرد:19:.لطفا یه بار دیگه یه رمز درست برای mood بفرست