PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Sims 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]

سنغال
27-09-2009, 20:44
سایت اصلی سیمز برای دانلود کردن نیاز به رجیستر شدن داره و ما چون نسخه ی کرک شده ی بازی رو داریم هیچ وقت نمیتونیم رجیستر بشیم
پس بیخیال اون وسایل بشید بهتره

بله توی سیمز فصل ها اگر توی گروه باغبان ها عضو باشید و کارکردتون خوب باشه ، و اونا از باغچه ی شما بازدید کنن به رسم جایزه یک چاه به شما میدن

شما با این چاه میتونید هر روز یک آرزو بکنید

پول بهتون بده.
یک معشوق براتون پیدا کنه.
دوستانتون رو زیاد کنه.

:46:
مگي جان چطور مي شه عضو گروه باغبان ها شد؟ من مدال طلايي باغباني دارم و با گل و گياه ها هم خيلي حرف زدم ولي وقتي زنگ زدم گاردن كلاب هيچ اتفاقي نيفتاد و يه آدم اومد و صبح تا شب توي خونم بود!مي خورد و مي گشت.

unlockcareerrewards باز كردن جايزه هاي شغل ها
motherlode پول (50000)
aging off متوقف كردن پير شدن سيمز هاي داخل يك خانه
aging on خنثي كردن كد بالا
twinzr2cute يا twinsr2cute دوقلو شدن بچه وقتي متولد ميشه

[aspirationLevel [0-5 درجه ي اسپريشن بين يك تا پنج

[aspirationPoints [num تعداد امتياز اسپرين بجاي پرانتز و داخلش عدد بنويسيد
و اگر كاركرد رمز ديگه اي هم ميخوايد بگيد تا بنويسم.:10:
مرسي
رمزي وجود داره تا به اون معجون طولاني كردن عمر سريع تر برسيم بدون انجام دادن نيازهاي سيمزمون! اگه هست لطف كنيد بگين.:20::11:

vahid_vaezinia
27-09-2009, 21:01
مرسي
رمزي وجود داره تا به اون معجون طولاني كردن عمر سريع تر برسيم بدون انجام دادن نيازهاي سيمزمون! اگه هست لطف كنيد بگين.:20::11:

همه دوست دارن سریع سیمزشون بمیره :دی دورش دیوار میکشن ! بهش غذا نمیدن ! میذارن دست به برق بزنه ! :دی

شما برعکس عمل میکنی ! اینجوری یه 300 نفری تو خونه جمع میشن :دی

ali_metal_357
27-09-2009, 21:34
یاد سیمز دو بخیر :d

vahid_vaezinia جان منم دوست ندارم سیمزم بمیره من بیشتر وقت ها تک شخصیتی بازی می کنم

من یک دی وی دی دارم از فیلم هایی که توی بازی گرفتم بعضی هاش خیلی قشنگه مخصوصا رقص پویا با آهنگ متال :d {پویا دبستان میرفت }

vahid_vaezinia
29-09-2009, 20:48
عجب حرکتی شذ :دی

زنه داشت آسمون رو نگاه میکرد یهو یه فضا پیما اومد خورد تو سرش:18:

عزرائیل اومد بالا سرش فاتحه خوند یه تلفن هم زد بعد هم داسش رو اینور اونور کرد و رفت !

این اتفاق کی ها میوفته ؟:دی

rh_1363
29-09-2009, 21:14
این نظر سنجی که متعادل نیست که !

سه تا گزینه های نظر سنجی عین هم هستند ...
فقط یکیش جواب مثبته و سه تاش جواب منفی !!!

سنغال
01-10-2009, 18:38
مگي جان منظورم با استفاده از اجينگ آف نبود! آخه اين طوري همه ي آدم هاي خونم سنشون متوقف مي شه! بچه هام ديگه بزرگ نمي شن! ولي اونطوري فقط از پير شدن و مرگ فقط يه آدم جلوگيري مي كنم!
اگه رمزي براي فعال شدن كل جازه هاي نيازها دارين بگين!
مرسي

چرا ديگه هيشكي سيمز دو نمي ياد؟! يعني اينقدر از سيمز 3 خوشتون مي ياد؟! من اصلا ازش خوشم نيومد. هردوي سيمزها نصبه ولي من فقط سيمز2!

Maggy_P
01-10-2009, 20:00
مگي جان چطور مي شه عضو گروه باغبان ها شد؟ من مدال طلايي باغباني دارم و با گل و گياه ها هم خيلي حرف زدم ولي وقتي زنگ زدم گاردن كلاب هيچ اتفاقي نيفتاد و يه آدم اومد و صبح تا شب توي خونم بود!مي خورد و مي گشت.
باید با اون آدم حرف بزنید و دوست بشید تا یک گزینه ی جدید بیاد بعد اون زنگ میزنه به اعضای کلوپ که بیان و باغچه ی شما یا گلخونتون رو ببینن اگر خوششون بیاد بهتون جایزه میدن که چاه آرزو هست:46:

frnsh
02-10-2009, 19:54
باید با اون آدم حرف بزنید و دوست بشید تا یک گزینه ی جدید بیاد بعد اون زنگ میزنه به اعضای کلوپ که بیان و باغچه ی شما یا گلخونتون رو ببینن اگر خوششون بیاد بهتون جایزه میدن که چاه آرزو هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

واسه من اومدن و خوششون هم اومد. اما چرا بهم جایزه ندادن؟ گلهام تا آخرین حد خوشحال بودنا! آدمم هم روبات بود.

و اینکه این یارو جادوگره (نه توی زندگی آپارتمانی) که توی یکی از شهرهای گمشده توی Bon Voyage هست، چرا نمیشه باهاش حرف زد؟ تا میرم خونش و وسایلش رو تعمیر میکنم، بعدش یارو میره میخوابه و دیگه پا نمیشه! وقتی هم شانسی پا میشه، نمیشه روش کلیک کرد. چیکار کنم؟ اصلا فایده ای داره؟

سنغال
03-10-2009, 18:57
باید با اون آدم حرف بزنید و دوست بشید تا یک گزینه ی جدید بیاد بعد اون زنگ میزنه به اعضای کلوپ که بیان و باغچه ی شما یا گلخونتون رو ببینن اگر خوششون بیاد بهتون جایزه میدن که چاه آرزو هست:46:

مگي جان بعد از اينكه عضو گروه باغبان شدم مي تونم از اون آدم سبزها بشم؟ مي شه بگي دقيقا چطوري؟:10::40::20:

frnsh
03-10-2009, 20:40
مگي جان بعد از اينكه عضو گروه باغبان شدم مي تونم از اون آدم سبزها بشم؟ مي شه بگي دقيقا چطوري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

برای اینکه آدم سبز بشین، باید خیلی گیاه (مخصوصا همون باغچه ای ها) بکارین و جمع کنین. سعی کنین که همیشه وع گیاها خوب باشه. بعد از یه مدت یارو میتونه Talk کنه باهاشون و خیلی وضع گیاها بهتر میشه. بعد از یه مدت که Talk کردین، آدمه گیاهی میشه.
مشکلی بود بگین

ali_metal_357
04-10-2009, 12:56
نسخه آپارتمانی این بازی رو من ندارم

کسی جایی رو میشناسه که بفروشه

اینترنتی یا خرید از تهران فرقی نمی کنه

خود سایت پیسی نداره حوصله دانلود هم ندارم

سنغال
04-10-2009, 19:30
برای اینکه آدم سبز بشین، باید خیلی گیاه (مخصوصا همون باغچه ای ها) بکارین و جمع کنین. سعی کنین که همیشه وع گیاها خوب باشه. بعد از یه مدت یارو میتونه Talk کنه باهاشون و خیلی وضع گیاها بهتر میشه. بعد از یه مدت که Talk کردین، آدمه گیاهی میشه.
مشکلی بود بگین

مرسي از راهنماييتون. من خيلي با گياهام حرف مي زنم يه چاه آرزو هم دارم پس من همينطور هرروز بايد باهاشون حرف بزنم؟ ديگه كار ديگه اي نبايد انجام بدم؟‌ خدوش يهو آدم گياهي مي شه؟
لطفا دقيقا بگين

Maggy_P
04-10-2009, 20:18
واسه من اومدن و خوششون هم اومد. اما چرا بهم جایزه ندادن؟ گلهام تا آخرین حد خوشحال بودنا! آدمم هم روبات بود.

و اینکه این یارو جادوگره (نه توی زندگی آپارتمانی) که توی یکی از شهرهای گمشده توی Bon Voyage هست، چرا نمیشه باهاش حرف زد؟ تا میرم خونش و وسایلش رو تعمیر میکنم، بعدش یارو میره میخوابه و دیگه پا نمیشه! وقتی هم شانسی پا میشه، نمیشه روش کلیک کرد. چیکار کنم؟ اصلا فایده ای داره؟
معمولا چند دفعه ای باید بیان
ولی اگر بازم بهت جایزه ندادن احتمالا گلخونت کوچیکه :46:

frnsh
04-10-2009, 23:06
مرسي از راهنماييتون. من خيلي با گياهام حرف مي زنم يه چاه آرزو هم دارم پس من همينطور هرروز بايد باهاشون حرف بزنم؟ ديگه كار ديگه اي نبايد انجام بدم؟‌ خدوش يهو آدم گياهي مي شه؟
لطفا دقيقا بگين

خواهش میکنم.
آره. باهاشون فقط حرف بزنی یه موقعی خودش گیاهی میشه. این تنها راهه.
متاسفانه من چاه آرزو نگرفتم هنوز!!

ZEDEHAL DEGE
19-10-2009, 13:08
من اخرین باری که دقت کردم وقتی ادم گیاهی شد که داشتم سم÷اشی میکردم. یهو اشتباهی به جای گیاه خودمو سم =اشی کردم و بعد فرتی گیاهی شدم.راستی اون چاه ارزوهه به چه دردی میخوره؟واسه من که هیچ فایده ای نداشت فقط یه بار انگاری خوشحال میشدو یه بارم یه بلایی سرم میومد.مگی اینم فک کنم مهم باشه که برگ درختا زمین نریخته باشه و تعداد گیاها و درختاهم زیاد باشه و علف هرزا رم جم کرده باشه واسه اومدن اون بازرس باغه میگما.:31:

Maggy_P
20-10-2009, 20:37
من اخرین باری که دقت کردم وقتی ادم گیاهی شد که داشتم سم÷اشی میکردم. یهو اشتباهی به جای گیاه خودمو سم =اشی کردم و بعد فرتی گیاهی شدم.راستی اون چاه ارزوهه به چه دردی میخوره؟واسه من که هیچ فایده ای نداشت فقط یه بار انگاری خوشحال میشدو یه بارم یه بلایی سرم میومد.مگی اینم فک کنم مهم باشه که برگ درختا زمین نریخته باشه و تعداد گیاها و درختاهم زیاد باشه و علف هرزا رم جم کرده باشه واسه اومدن اون بازرس باغه میگما.:31:
اول بگم که اون خودشو سم پاشی نمیکنه ! اون جادوئه که دور سیمزتون میاد و شبیه گیاه میشه
+
اون چاه آروز همیشه درست کار نمیکنه گاهی اوقات دقیقا عکس آرزوتون رو بهتون تحویل میده! :دی

frnsh
06-12-2009, 00:11
سلام :31:
بعد از عمری تونستم Werewolf یا همون گرگینه بشم!!
اینم یکیه که هم گرگینه س، هم خون آشامه و هم گیاهی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بخواین گرگینه بشین دو راه وجود داره.
1. راه رمزیش که از رمز Boolprop tesingcheatsenabled true میرید، (که من امتحانش نکردم، فقط خوندم که میشه) بعد باید با Shift روی اونجا که نامه میاد کلیک کنید و NPC رو بزنین. برید قسمت Leader Of The Pack و بعد انگار گرگه میاد که چشماش نورانیه. بعد روش با Shift کلیک کنید و selectable رو بزنین. بعدم اینقدر باهاش دوست شید که خودش گازتون بگیره.
2. راه اصلیش اینه که توی خونتون خیلی درخت داشته باشین (مخصوصا کاج) (حداقل 6 یا 7 تا). بعد بیشتر شبها گرگی که سیاهه چشماشم زرد نورانیه میاد. با یکیشون که خیلی صمیمی شید، خودش یه روز گازتون میگیره. همین دوست شدنش سخته چون همیشه نمیاد. بعد از یه مدت حتما گاز میگیره.
اینم که توی بازی نوشته باید Leader Of The pack بیاد، منظورش همین گرگ هست. وگرنه هیچ شخصیتی توی بازی نیست که خودش گرگینه باشه. مثل روباتها که باید خودتون بسازینشون.

radar khoob
27-01-2010, 14:57
مگي جان بعد از اينكه عضو گروه باغبان شدم مي تونم از اون آدم سبزها بشم؟ مي شه بگي دقيقا چطوري؟:10::40::20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ino begir be har mojoodi ke mikhay tabdil sho

a.g g.a
01-02-2010, 13:58
سلام
میشه بگید کرک بازیو از کجا باید دانلود کرد؟

mahdiking
10-02-2010, 16:37
من وقتی تو اون ساختمونه که توش قبرستون هستم،همینجوری توی حیاطش آب جمع میشه؟؟مشکل چیه؟؟
از اون گزینه ی ساخت ساختمان هم نمیتونم استفاده کنم(سومی)وقتی مثلا دیوار رو انتخاب میکنم نمیتونم بسازمش؟؟مشکلش چیه؟

Mohsen EA
11-02-2010, 23:19
سلام:

از اون گزینه ی ساخت ساختمان هم نمیتونم استفاده کنم(سومی)وقتی مثلا دیوار رو انتخاب میکنم نمیتونم بسازمش؟؟مشکلش چیه؟
من نمیدونم ورژن یا پک بازی شما چیه! ولی شاید از کرکش باشه

سلام :31:
بعد از عمری تونستم Werewolf یا همون گرگینه بشم!!
اینم یکیه که هم گرگینه س، هم خون آشامه و هم گیاهی:

اگه بخواین گرگینه بشین دو راه وجود داره.
1. راه رمزیش که از رمز Boolprop tesingcheatsenabled true میرید، (که من امتحانش نکردم، فقط خوندم که میشه) بعد باید با Shift روی اونجا که نامه میاد کلیک کنید و NPC رو بزنین. برید قسمت Leader Of The Pack و بعد انگار گرگه میاد که چشماش نورانیه. بعد روش با Shift کلیک کنید و selectable رو بزنین. بعدم اینقدر باهاش دوست شید که خودش گازتون بگیره.
2. راه اصلیش اینه که توی خونتون خیلی درخت داشته باشین (مخصوصا کاج) (حداقل 6 یا 7 تا). بعد بیشتر شبها گرگی که سیاهه چشماشم زرد نورانیه میاد. با یکیشون که خیلی صمیمی شید، خودش یه روز گازتون میگیره. همین دوست شدنش سخته چون همیشه نمیاد. بعد از یه مدت حتما گاز میگیره.
اینم که توی بازی نوشته باید Leader Of The pack بیاد، منظورش همین گرگ هست. وگرنه هیچ شخصیتی توی بازی نیست که خودش گرگینه باشه. مثل روباتها که باید خودتون بسازینشون.
این کدوم یک از بازی های سیمزه

kingali_menelion
12-02-2010, 01:46
سلام:

این قضیه werewolf شدن مربوط به The Sims 2 Pets هستش.

ولی خداوکیلی کار سختیه،‌ من کلی تلاش کردم با یه گرگ رفیق شم انقدر نشد و نشد تا The Sims 3 اومد! :31:

mahdiking
12-02-2010, 14:40
سلام:

ورژنش اینجور که نوشته 1.0.0.932 هستش
هیچ پکی روش نصب نیست خود بازی هستش ( 4 سیدی)

Mohsen EA
12-02-2010, 20:17
خوب مشکل همینجاست دیگه اونا نتونستن خوب کرکو بشکونن
سه راه بیشتر نداره :
1.کرکشو از اینترنت دانلود کنی (اگه اینترنتت کم سرعته توصیه می کنم دانلود نکن چون من خودم دانلود کردم زیاد به درد نمی خوره)
2.یه دی وی دی شو بخری-که کم پیدا میشه-
3.یه دی وی دی پک کامل کننده(مانند حیوانات.فصل هاو...) بخری یا دانلودکنی

frnsh
18-02-2010, 02:54
من وقتی تو اون ساختمونه که توش قبرستون هستم،همینجوری توی حیاطش آب جمع میشه؟؟مشکل چیه؟؟

به خاطر ارواحه که آب جمع میشه. اوناییشون که توی آب مردن، مثلا توی استخر بودن و مردن روحشون وقتی میاد آب میریزه همه جا.

اینکه نمیتونین ساختمون بسازین همونطور که دوستان گفتن، به خاطر اینه که کرک رو ندارین، یا دنلودش کنین یا یکی از پک های اضافی بازی رو بگیرین. هر پکی باشه، ساختمان بازی رو راه میندازه.

The Sims 2 Pets

این قضیه werewolf شدن مربوط به The Sims 2 Pets هستش.

ولی خداوکیلی کار سختیه،‌ من کلی تلاش کردم با یه گرگ رفیق شم انقدر نشد و نشد تا The Sims 3 اومد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

به نظر من اولش سخته چون هم وقت میبره و هم اینکه مطمئن نیستین که میشه یا نه. اما حتما میشه. من چندبار این کارو کردم. خوبیش اینه که مثلا وقتی با یکی از گرگ سیاها میخوای دوست شی و اولین بار میاد و باهاش بازی میکنی، دفعه های دیگه هم همون میاد نه گرگ دیگه. اینطوری خیلی زودتر باهاش دوست میشی. چون اون کسی گازت میگیره که خیلی باهاش دوستی نه اینکه با چندتا گرگ در حد کم دوست باشی. (عجب جمله ای! : دی)

sims232
27-02-2010, 08:13
سلام عزیزانم خسته نباشید ببخشید من مدتی نبودم اخه سربازم چه خبره میشه به منم بگید

---------- Post added at 09:13 AM ---------- Previous post was at 09:11 AM ----------

سلام عزیزانم خسته نباشید ببخشید من مدتی نبودم اخه سربازم چه خبره میشه به منم بگید

sims232
27-02-2010, 08:23
تازه بچه ها من برای اولین باره به این مشکل خوردم پک های سیمس روش نصب نمیشه موقع اپدیت خطا میزنه چیکار کنم

Mohsen EA
27-02-2010, 20:40
به زودي خونه هاي بسيار زيبا از خودم
پك سيمنز سفر بخير (مسافرت) هست
راستي كسي تاحالا تو اين بازي توريست بين المللي شده (يعني همه ي اون جا خالي هارو پر كرده باشه ) من تو دوتاش گير كردم

frnsh
28-02-2010, 15:53
تازه بچه ها من برای اولین باره به این مشکل خوردم پک های سیمس روش نصب نمیشه موقع اپدیت خطا میزنه چیکار کنم

سلام
خطای چی میزنه؟ میگه cd 4 رو بذار و ندارینش؟ متن خطاشو میشه بگین چیه؟

Mohsen EA
28-02-2010, 21:47
اينم آواتارم براي تابلو نقاشي: :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينو تو پوشه ي زير پيست كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو بريد تو اون نقاشيه و گزينه اي رو بزنيد و اينو بكشيد و به ديوار بچسبونيد
و هر وقت اونو ديديد ياد من بيفتيد:31:
يادتون باشه اندازه اون با اندازه آواتارم فرق ميكنه اونوقت نقاشيتون ناقص ميشه

Mohsen EA
01-03-2010, 15:37
بازي فقط سيمز 3
خوب الان اين چه ربطي به سيمز 2 داشت خوب اينم سيمز 1-3 هستش :21::21:
به قول اين مديراي سايت
اسپم ممنوع

Mohsen EA
01-03-2010, 17:50
اقا من اين يه دونه رو نمي تونم بگذرونم كسي بلده كمك كنه؟:10:
آره مثلا خود من :ضدشوك

Mohsen EA
01-03-2010, 18:25
خيليي فوري plz

xeNociDe
01-03-2010, 20:49
خب الان چی این تصویرو میخوای رد کنی...
یکی رو انتخاب کن میشه علاقه مندیهای فرد شما!

sims232
02-03-2010, 06:12
سلام
خطای چی میزنه؟ میگه cd 4 رو بذار و ندارینش؟ متن خطاشو میشه بگین چیه؟

مطنی وجود نداره فقط error بعد شروع به پاک کردن پک جدید میکنه

Mohsen EA
02-03-2010, 14:39
خب الان چی این تصویرو میخوای رد کنی...
یکی رو انتخاب کن میشه علاقه مندیهای فرد شما!
نه ديگه اون علامترو نديدي دور اون كشيدم
اين واسه سيمز 2 مسافرت هست
فقط اون يدونه مودنده تا توريست بين الممللي شم
كسي اگه اينو پر كرده بهم بگه PLZ

xeNociDe
02-03-2010, 17:18
نه ديگه اون علامترو نديدي دور اون كشيدم
اين واسه سيمز 2 مسافرت هست
فقط اون يدونه مودنده تا توريست بين الممللي شم
كسي اگه اينو پر كرده بهم بگه PLZ

آها شما The Travel Sims رو بازی میکنی ها...
خیلی خب من نمی دونستم فکر کردم مثل سیمز 3 هست...
متاسفانه توفیق بازی کردن سیمز 2 رو کم پیدا کردم:دی

frnsh
02-03-2010, 21:28
مطنی وجود نداره فقط error بعد شروع به پاک کردن پک جدید میکنه

احتمالا شما update رو نداری. من این مشکلو فکر کنم داشتم، آخه همه ی پکها روی 2 تا dvd بود و بعد از نصب اولین پک اضافی، میگفت که CD Update رو بذار که من نداشتم چون همه ش روی dvd بود و نمیشد cd دیگه ای گذاشت! منم یه پک از قبل داشتم که update رو روی cd جدا داشت. دیگه از اون موقع هروقت میخوام نصبش کنم، اون cd هم باید باشه.
بازی شما چطوریه؟ روی dvd یا روی چندتا cd هست؟

sims232
03-03-2010, 01:18
احتمالا شما update رو نداری. من این مشکلو فکر کنم داشتم، آخه همه ی پکها روی 2 تا dvd بود و بعد از نصب اولین پک اضافی، میگفت که CD Update رو بذار که من نداشتم چون همه ش روی dvd بود و نمیشد cd دیگه ای گذاشت! منم یه پک از قبل داشتم که update رو روی cd جدا داشت. دیگه از اون موقع هروقت میخوام نصبش کنم، اون cd هم باید باشه.
بازی شما چطوریه؟ روی dvd یا روی چندتا cd هست؟
بازی اصلی روی cd هست اما update روی dvd

Martanima 21
03-03-2010, 13:33
بازی جابیه مخصوصا اوغات بیکاری.

frnsh
03-03-2010, 20:52
بازی اصلی روی cd هست اما update روی dvd

خب پس شما وقتی بازیو نصب میکنین با cd، بعد میگه dvd update رو بذار و شما هم میذارید و باز هم ارور میده؟
با dvd تون مشکل داره، یعنی فایل update ش مشکل داره. یا dvd درایوتون مشکل داره. نمیدونم دیگه مشکل چی میتونه باشه. اگه فایل update خرابه، یکی دنلود کنین یا یه پک دیگه بخرید، چون همه ی پکها update رو دارن معمولا. از هرکدوم که نصبش کنین، دیگه برای بقیه لازم نیست.

roxana72
06-03-2010, 19:07
سلام بچه ها نمیدونم چیکار کردم چی دانلود کردم پوست سیمزام روزنامه شده ): چیکار کنم اون skinaram نمیخوام پاک کنم :31:

xeNociDe
06-03-2010, 20:05
یعنی چی روزنامه شده...؟:18:

roxana72
06-03-2010, 21:28
منظورم اینکه عدد مینویسه یا بدنشون قرمز یا سبز تقریبا همرنگ لباسشون شده چیکار کنم من ؟

frnsh
12-03-2010, 21:42
خب بعضی دنلودیا مشکل دارن دیگه، به نظر من شما اگه نمیخوای دنلوده رو پاک کنین، باید همینطوری تحمل کنین.

Mohsen EA
13-03-2010, 15:59
مشكل از اون دانلودست اونو بزار ببينم شايد مشكلو خودت درست كرده باش؟؟؟؟؟؟؟

xeNociDe
13-03-2010, 20:10
شما به قسمت Option/Setting برو
از اونجا گزينه VIDEO
اونجا گزينه اي هست به نام Hide Skins & Models تيكشو بردار درست ميشه!

موفق باشي!

سنغال
29-04-2010, 21:10
سلام دوست عزيز مال منم بارها دقيقا همين مشكل پيش اومده به خاطر دانلود چيزاي جديد براي سيمزت نيست!
من وقتي كه حجم اطلاعات توي كامپيوترم زياد مي شه و بازي فضاي زيادي براي اجرا نداره هميشه همين مشكل برام پيش مياد! يه كم چيزاي بي خودي كامپيورت رو پاك كن درست مي شه انشاالله
راستي اين چند وقت كه نبودم درگير ارشد بودم بالاخره قبول شدم الان ترم دومم!

سنغال
07-05-2010, 10:35
دوستان سلام:
من يه راهنمايي كامل درباره ي بيزينس لازم دارم درباره اون قسمتي كه آبي رنگه و بعد از راه انداختن يه بيزنس بالاي صفحه سمت راست مياد!يه چيزاي كمي مي دونم ولي از شما مي خوام كه كامل درباره ي قسمت هاي مختلف اين بخش (ليست آدم ها و ...)و كاربرد دقيقشون توضيح بدين و راهنماييم كنين!
يكيم اون قسمتي كه وقتي بيزينست خوب باشه بهت امتياز مي ده اونم يه لطفي كنين با شكل توضيح بدين لطفا. من فقط از امتيازم براي پول دار شد ن استفاده مي كنم كه اگه اشتباه نكنم سقف پولي كه جايزه مي گيري 80000 باشه. بقيه ي گزينه هاشو امتحان نكردم مي خوام بدونم اونا چيه و سقف هر كدوم چه اتفاقي مي افته؟ لطفا يه آدم باحال اينا رو كامل و جامع توضيح بده! اگه تصويري باشه كه چه بهتر!
و سوال سومم اينه:
اول بگم بروبچ با سابقه ي اينجا فش مش ندنا! من رفتم تاپيك هاي قبلي رو خوندم ولي بازم سوال دارم! من با يه گرگ 100-100 دوست شدم ولي منو گاز نمي گيره دعواش كردم هم گاز نگرفت چه كنم؟

frnsh
10-05-2010, 02:54
اول بگم بروبچ با سابقه ي اينجا فش مش ندنا! من رفتم تاپيك هاي قبلي رو خوندم ولي بازم سوال دارم! من با يه گرگ 100-100 دوست شدم ولي منو گاز نمي گيره دعواش كردم هم گاز نگرفت چه كنم؟

عزیز جان شما باید خیلی باهاش دوست شی، فقط دوست شی، دعوا نکنی.
بعدشم گرگه حتما باید سیاه چشم روشن باشه.
و اینکه بعد از یه مدت خودش گاز میگیره، چطور 100-100 نشده؟ باید میشدا! اما اگه این خصوصیاتی که میگم رو داره، باید صبر به خرج بدین و به کارتون ادامه بدین!

Maggy_P
10-05-2010, 07:03
دوستان سلام:
من يه راهنمايي كامل درباره ي بيزينس لازم دارم درباره اون قسمتي كه آبي رنگه و بعد از راه انداختن يه بيزنس بالاي صفحه سمت راست مياد!يه چيزاي كمي مي دونم ولي از شما مي خوام كه كامل درباره ي قسمت هاي مختلف اين بخش (ليست آدم ها و ...)و كاربرد دقيقشون توضيح بدين و راهنماييم كنين!
يكيم اون قسمتي كه وقتي بيزينست خوب باشه بهت امتياز مي ده اونم يه لطفي كنين با شكل توضيح بدين لطفا. من فقط از امتيازم براي پول دار شد ن استفاده مي كنم كه اگه اشتباه نكنم سقف پولي كه جايزه مي گيري 80000 باشه. بقيه ي گزينه هاشو امتحان نكردم مي خوام بدونم اونا چيه و سقف هر كدوم چه اتفاقي مي افته؟ لطفا يه آدم باحال اينا رو كامل و جامع توضيح بده! اگه تصويري باشه كه چه بهتر!
و سوال سومم اينه:
اگر میشه از اون قسمت آبی رنگی که میگید یک عکسی بزارید تا توضیحشون بدم ، چون روی سیستمم نصب نیست
من قبلا همه رو بلد بودم از بس بازی کردم منوش رو یادم رفته! :31:

سنغال
10-05-2010, 14:51
اگر میشه از اون قسمت آبی رنگی که میگید یک عکسی بزارید تا توضیحشون بدم ، چون روی سیستمم نصب نیست
من قبلا همه رو بلد بودم از بس بازی کردم منوش رو یادم رفته! :31:

اينم از عكس اوناهاش بالاي صحه سمت راست لطفا تمام قسمت هاش رو كامل و جامع توضيح بده دقيق دقيق هر چي كه مي دوني! اين عكسه هم مال بازي خدوم نيست از ايمج هاي گوگل گرفتن آخه بلد نيستم عكس هام رو آپديت كنم !هر كي بلده ياده منم بده.

سنغال
11-05-2010, 18:49
بالاخره منم گرگينه شدم!
يه توضيح كوچولو براي دوستاني كه مثه من مشكل داشتن مي دم!
همون طوري كه بقيه ي دوستان توضيح دادن بايد با اون گرگ سياه هاي چشم زرد دوستي تون 100-100 بشه بعد يه بار كه از جلوي در خونتون رد مي شه شما مي رين و گزينه گريت رو مي زنين بعد ديگه هيچ كاري نكنين خودش يهو شانسي گازت مي گيره و دور آدمتون يه حاله از نور زرد جادويي ايجاد مي شه و آدمتون پشمالو مي شه!
من 10 شب طول كشيد تا با گرگه دوست شدم و هي غذا بهش دادم و باهاش بازي كردم و آخرش هم مزد دستم رو داد!:46:
بعد كه شما گرگينه شديد تا ساعت 6 صبح اين طوري هستيد بعد از اين ساعت ديگه در طول روز يه آدم عادي هستيد تا ساعت 8 شب كه دوباره گرگينه مي شيد!درست مثه تو فيلما!وقتي گرگينه مي شيد پشمالو ، پوزه دار ، چنگول دار و حتي راه رفتن آدم تون هم مثه گرگا مي شه!مي دونيد گرگه توي كدوم خونه هاي آماده ي سيمز مياد؟اون دختره گل فروشه توي بيزنس!اون هر شب دو تا گرگ از در خونش رد مي شن من اونو انتخاب كردم.حالا شما ميل خودتونه!
حالا من مي خوام دوستم رو هم گرگينه كنم :21:ولي فعلا كه نتونستم اصلا مي شه؟
انشالله كه توضيحام به دردتون خورده باشه!

loomina
14-05-2010, 15:43
بالاخره منم گرگينه شدم!
يه توضيح كوچولو براي دوستاني كه مثه من مشكل داشتن مي دم!
همون طوري كه بقيه ي دوستان توضيح دادن بايد با اون گرگ سياه هاي چشم زرد دوستي تون 100-100 بشه بعد يه بار كه از جلوي در خونتون رد مي شه شما مي رين و گزينه گريت رو مي زنين بعد ديگه هيچ كاري نكنين خودش يهو شانسي گازت مي گيره و دور آدمتون يه حاله از نور زرد جادويي ايجاد مي شه و آدمتون پشمالو مي شه!
من 10 شب طول كشيد تا با گرگه دوست شدم و هي غذا بهش دادم و باهاش بازي كردم و آخرش هم مزد دستم رو داد!:46:
بعد كه شما گرگينه شديد تا ساعت 6 صبح اين طوري هستيد بعد از اين ساعت ديگه در طول روز يه آدم عادي هستيد تا ساعت 8 شب كه دوباره گرگينه مي شيد!درست مثه تو فيلما!وقتي گرگينه مي شيد پشمالو ، پوزه دار ، چنگول دار و حتي راه رفتن آدم تون هم مثه گرگا مي شه!مي دونيد گرگه توي كدوم خونه هاي آماده ي سيمز مياد؟اون دختره گل فروشه توي بيزنس!اون هر شب دو تا گرگ از در خونش رد مي شن من اونو انتخاب كردم.حالا شما ميل خودتونه!
حالا من مي خوام دوستم رو هم گرگينه كنم :21:ولي فعلا كه نتونستم اصلا مي شه؟
انشالله كه توضيحام به دردتون خورده باشه!

اره میشه دوستتون رو هم گرگینه کنید. البته چه گزینه ای باید میزدید یادم رفته ولی امکانش هست. فکر کنم یکم باید اول صمیمی بشید باهاش.

frnsh
16-05-2010, 00:10
حالا من مي خوام دوستم رو هم گرگينه كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gifولي فعلا كه نتونستم اصلا مي شه؟

آره میشه.
مثل کاری که میکردیم تا بقیه رو خون آشام کنیم، کنار همون گزینه س، منم یادم رفته دقیق چی بود! واسه خون آشام که Bite بود.

radar khoob
16-07-2010, 16:49
تا حالا کسی تو سیمز زامبی شده؟

frnsh
04-08-2010, 15:07
بله خیلیا،
میخواین زامبی بشین؟ یه سرچ میکردینم بد نبود.

اگه میخواین بشین، باید University داشته باشین، بعد شغل Promonal رو انتخاب کنین، جایزه ش یه تلفن هست، وقتی یکی تو خونواده مرد، با تلفن به ازرائیل (: دی) زنگ بزنین، اما حدود 5000 بهش پول بدین تا زامبی بشه، اگه بیشتر بدین، نمیشه.

camry
10-08-2010, 23:34
نه اون کانال مربوط به جشن های سیمز 2 هست.
توی سیمز 3 فعلا این امکان وجود نداره.
خوب میشه توضیح بدین که چه جوری میشه این کارو کرد؟

Maggy_P
12-08-2010, 18:20
خوب میشه توضیح بدین که چه جوری میشه این کارو کرد؟
باید با تلفن جشن رو برگزار کنید ، بعد توی وسایل جشن ، یک بارگاه دارهکه باید اونو بخرید.
جلوی بارگاه هم صندلی بچینید وقتی مهمونها رسیدند ، روی بارگاه کلیک کنید و Marriage یا همچین گزینه ای رو بزنید ، بعد مراسم برگزار میشه و مهمونها هم سر جاهاشون میشینن (میتونید کیک هم بگیرید که بعد از رد و بدل کردن حلقه کیک هم ببرن :46:

Zende
25-08-2010, 12:54
البته متاسفانه توی سیمز 3 وجود نداره......یک ویژگی هست که خیلی مورد توجه هست اما ....
اینقدری که سیمز 2 فراموش نشدنی هست سیمز 3 در مقابلش هیچی نیست
تنها کاری که نیاز بود سیمز 2 میکرد این بود که Open World میکرد همین و بس

MobinS
25-08-2010, 13:37
آره سیمز دو واقعا عالی بود! سیمز سه هرچقدر هم که پک بزنه به سیمز 2 نمیرسه!

Maggy_P
25-08-2010, 14:09
البته متاسفانه توی سیمز 3 وجود نداره......یک ویژگی هست که خیلی مورد توجه هست اما ....
اینقدری که سیمز 2 فراموش نشدنی هست سیمز 3 در مقابلش هیچی نیست
تنها کاری که نیاز بود سیمز 2 میکرد این بود که Open World میکرد همین و بس
درواقع این چیزا نیست که از نظر من سیمز سه رو ضعیف کرده
سیمز دو خیلی ماوراء طبیعی بود!
من عاشق سیم های غیر آدمیزادش بودم! : دی
مثل آدم فضایی ، خون آشام ، گرگینه ، زامبی ، پاگنده ، پلنت سیمز (سیم های گیاهی) ، جادوگر و از این حرفا!
اما متاسفانه سیمز 3 این چیزا رو نداره ، خیلی زیاد به زندگی عادی شبیه شده و به نظر من این اصلا خوب نیست ، باعث میشه آدم سریع خسته بشه.
+
سیمز 2 جادو جنبل و راز و رمزهاش خیلی بیشتر بود و آدمو ترقیب میکرد که همشو کشف کنه ، ولی سیمز 3 به قدری راز و رمزاش کمه و انقدر راحت میشه کشفشون کرد که اون ذوق و شوقی رو که نسخه ی قبلی داشت رو ایجاد نمیکنه.

تنها مشکل سیمز 2 یکی لود وحشتاکش بود. یکی گرافیکش و یکی ساخت سیم هاش خیلی جالب نبود ، خیلی ابتدایی بودن ، من که هرچی سیم توی سیمز 2 میساختم شبیه هم میشدن!

Zende
25-08-2010, 19:31
بله دقیقا نظر من هم همینه
مخصوصا اینکه باید با جادوگره رفیق(kiss and etc !!) میشدی تا بهت یاد میداد:دی
حتی cheat هاش هم باحال تر بودن:دی
اما بازم با اینکه گرافیک پایین بود یه حس و حال خاصی داشت
نه گرافیک داشت
نه سیم ها خیلی قشنگ میشدن(البته اینو بگم زن هایی که تو سیمز 2 میسازیم از اینا که تو سیمز 3 میسازیم خیلی قشنگ ترن نمیدونم چرا اصلا روی زن ها کار نکردن)
تازه OPen World هم نبود و حتی ماشین که سوار میشد باید شب میشد تا این فقط بفهمه بابا ماشین سوار شدی:دی(حداقل از پارکینگ میومد تو خیابون نه اینکه مثل -- پرواز کنه بیاد وسط خیابون!!!)
سرعت ها هم واقعی تر بودن

Bret_Hart
27-08-2010, 09:17
ولی من میگم سیمز3قشنگ تره!
ازبعضی لهاظ هم2قشنگه ولی سیمز برای من سیمزه!!!!!!!!!!
فرقی برای من نداره کدوم باشه
سیمز باشه 1هم باشه دوست داریم!

camry
27-08-2010, 10:02
سلام برهمگان :7:
اینجا دیدم دوستان نوشتند سیمز2 بهتره
به نظر منم سیمز2 بهتره همچی هم داره
ولی یک مشکل داره
1 سیمسمون خیلی دردسر داره مثلا هر 1ساعت باید غذا.حمام... بره این برای سرکار رفتن سیمس بده
ولی سیمز3 قشنگ همه مشکلات خواسته های سمسمون رو جلمون نشون میده (کادر ابی)
این خیلی اسون تره نمیخواد هر یک ساعت بره حمام :31:
2 .سیمز 3 ماشین های خیلی زیادی داره ولی سیمز2 فقط چندتا ماشین داره (داخل پک ها)
داخل سیمز3 میتونی یک خونه کنار دریا لوکس بسازیم (pent house) :31:
ولی با همه این مشکلات من عاشق سیمز2 هستم:12::27::27:

Zende
27-08-2010, 10:40
بله حرف شما درسته اما با تمام مشکلاتی که داره جذابیتش خیلی بیشتر از سیمز 3 هست
از لحاظ گیم پلی خیلی بیشتره
میشد به سیمز 2 ماشین هایی خیلی زیادی اضافه کنی
با استفاده از مد ها
که تو همین سایت
modthesims هست

FLAMEBOY
28-08-2010, 05:02
حالا یه روش پول دار شدن واستون توی سیمز 2 بگم
یه خانواده با بیشترین تعداد نفرات میسازید که همشون پیر باشن و با هم برادر
فقط 1-2 نفر جوون توش میذارید
بعد اون پیر ها که بمیرن شرکت بیمه بهتون پول میده :D
البته فکر کنم باید شاغل باشن تا پول بده... من یه بار این اتفاق واسم افتاد که پیرمرد خونواده رفت با یه زن جوون ازدواج کرد
بعد شرکت بیمه به همسرش و به برادرش کلیییییی پول داد:D
ولی بعد زدم شوهر دم زنه رو کشتم :-)) :D
با بچه اش :(.......ولی هیچی پول بهم ندادن....:( نامــــــــــــــــــــــ ردااااااااا
چطوره؟:21:

camry
28-08-2010, 09:12
حالا یه روش پول دار شدن واستون توی سیمز 2 بگم
یه خانواده با بیشترین تعداد نفرات میسازید که همشون پیر باشن و با هم برادر
فقط 1-2 نفر جوون توش میذارید
بعد اون پیر ها که بمیرن شرکت بیمه بهتون پول میده :D
البته فکر کنم باید شاغل باشن تا پول بده... من یه بار این اتفاق واسم افتاد که پیرمرد خونواده رفت با یه زن جوون ازدواج کرد
بعد شرکت بیمه به همسرش و به برادرش کلیییییی پول داد:D
ولی بعد زدم شوهر دم زنه رو کشتم :-)) :D
با بچه اش :(.......ولی هیچی پول بهم ندادن....:( نامــــــــــــــــــــــ ردااااااااا
چطوره؟:21:
عالی :21:
میتونین برای سریعتر شدن,,اون پیرهارو ببرین داخل حیاط و دور هرکدومشون یکی یکی دیوار بکشید:21:
بعد بازی رو سریع کنید
بعداز چند وقت که همه ...(گشنگی.بوگرفتن.نخوابیدن...) کم شد میمیرن:21::21:
اگر میخواین میتونین قبرهارو داخل حیاط بزارین یا اونارو بفروشین
برای پاک کردن دیوارا هم برین تو قسمت دیوارسازی بعد ctrl رو بگیرینو روی دیوارها بکشید
همین:31:

Zende
28-08-2010, 13:08
واه واه چه کاریه این همه قتل عام کنیم!!!
motherlode میزنیم =)))
این همه کشت و کشتار هم نیاز نداره:دی

camry
28-08-2010, 13:40
واه واه چه کاریه این همه قتل عام کنیم!!!
motherlode میزنیم =)))
این همه کشت و کشتار هم نیاز نداره:دی
ولی کشت کشتار خیلی بهتره بیشتر حال میده:21:
تا یه رمز ساده بزنیم اونطوری که اصلا حال نمیده:21:

FLAMEBOY
28-08-2010, 18:59
عالی :21:
میتونین برای سریعتر شدن,,اون پیرهارو ببرین داخل حیاط و دور هرکدومشون یکی یکی دیوار بکشید:21:
بعد بازی رو سریع کنید
بعداز چند وقت که همه ...(گشنگی.بوگرفتن.نخوابیدن...) کم شد میمیرن:21::21:
اگر میخواین میتونین قبرهارو داخل حیاط بزارین یا اونارو بفروشین
برای پاک کردن دیوارا هم برین تو قسمت دیوارسازی بعد ctrl رو بگیرینو روی دیوارها بکشید
همین:31:

نه...اونجوری من امتحان کردم کار نمیده...باید مرگشون طبیعی باشه...نه از گرسنگی:31:
ولی روش دیگه ای که هست اینه که با دو نفر زن و مرد جوون یه خانواده میسازید بعد هر کدوم از اونا با آدم های دیگه ازدواج میکنن...بعد از همین طریق خانواده پول در میاره.. در اون صورت میتونی دیوار بکشی
یادش بخیر چه روزگاری داشتم باش...:41:سی دی اش گم شد:41:.

رضا جنگنده
29-08-2010, 19:39
سلام
مي شه بگيد چه پك هايي براي باز اومده؟

camry
29-08-2010, 22:13
سلام
وووووووو...و
شما میدونید چند وقت از اینا گدشته!!!:18::18:
خب بریم سر اصل مطلب
البته ببخشید اینا به ترتیب نیستن :43:
1.university سیمز دانشگاهی درس و مشق
2.nightlife سیمز پارتی جشن خوشگذرونی
3.open for busines سیمز کار و بازرگانی خرید و فروش
4.pets سیمز حیوانات خونگی خریدن سگ و گربه و...
5.seasong سیمز ابهوایی تغییر فصل تابستون زمستون...برف بارون
6.bon voyage سیمز مسافرتی گردشگری
7.freetime سیمز ولگردی و راحتی بیکار بودن بازی کردن
8.familyfun سیمز خانوادگی ساختن خونواده
9.fashion سیمز مدل بودن مثل glamour ولی کمی بیشتر روبه مد مدل هست لباسای مایکن
10.glamour life سیمز مد مدل ارایشی لباسای تاپ
11.happy holiday سیمز جشن کریسمس سرود و...
12.teen style نمیدونم:31:
13.celebration سیمز عروسی جشن نامزدی و...
14.تموم :31:

B.J.U
29-08-2010, 23:18
.university سیمز دانشگاهی درس و مشق
2.nightlife سیمز پارتی جشن خوشگذرونی
3.open for busines سیمز کار و بازرگانی خرید و فروش
4.pets سیمز حیوانات خونگی خریدن سگ و گربه و...
5.seasong سیمز ابهوایی تغییر فصل تابستون زمستون...برف بارون
6.bon voyage سیمز مسافرتی گردشگری
7.freetime سیمز ولگردی و راحتی بیکار بودن بازی کردن
8.familyfun سیمز خانوادگی ساختن خونواده
9.fashion سیمز مدل بودن مثل glamour ولی کمی بیشتر روبه مد مدل هست لباسای مایکن
10.glamour life سیمز مد مدل ارایشی لباسای تاپ
11.happy holiday سیمز جشن کریسمس سرود و...
12.teen style نمیدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13.celebration سیمز عروسی جشن نامزدی و...
14.تموم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه چیز دیگه هم هست:
E-R-O-T-I-C Dreams
راستی یه جایی هست که همه ی پک هارو باهم بفروشه؟

Zende
29-08-2010, 23:46
بیشتره
apartemnt life و kitchen &bath stuff
و mansion & Garden stuff رو هم یادش رفت

FLAMEBOY
30-08-2010, 07:02
از این stuff ها زیاد داره...من که هیچ کدومو گیر نیاوردم

Zende
30-08-2010, 13:48
من خودم از stuff ها glamour life و holiday stuff و Fashion و mansion & garden stuff رو گیر اووردم که fashion رو که نفهمیدم چی به چیه آخر(:دی) mansion garden stuff هم که نمیوورد!

frnsh
30-08-2010, 23:18
بعد از عمری اومدم یه سر زدم امیدوار شدم! :31:

من همچنان دنبال کشف کردن این راز و رمزهای این سیمزم! (مسخره نکنین! خب چیکار کنم سیمز 3 برام اجرا نمیشه!) : دی

ببخشید دوباره دارم اینو میپرسم، ولی آخه خیلی گیر کردم! :31:

توی همین Bone Voyage هنوز نتونستم این موردها رو کامل کنم، اگه میشه کمکم کنین.
اینم اولی و دومین صفحه ش:

================

توی پک Open For Business هم من به بزینس خونگی راه انداختم، تا مرحله آخر (یعنی 10) هم پیش رفتم، ولی نمیدونم دیگه چیکار کنم که بتونم بقیه ی Business Perk ها رو باز کنم. کسی تونسته؟

=====
مرسی :11:

Zende
30-08-2010, 23:45
عزیزم این برای bon voyage نیست عکس اول که
این برا open for busines هست
من bon voyage سر در نمیارم:دی
این سیمز 2 هم عجب روزگاری داشتا
شیطونه میگه دوباره سیمز 2 بریزم:دی
ولی فرنوش تا اونجا که من یادم میاد توی سیمز 2 اگه بیزینس خونگی راه مینداختی اصلا مرحله نمیگرفتی یعنی مشتریا نظر نمیدادن
چجوری تا مرحله 10 رفتی؟!

frnsh
31-08-2010, 16:44
ای وای اشتباه شد! ویرایش کردم.

ولی فرنوش تا اونجا که من یادم میاد توی سیمز 2 اگه بیزینس خونگی راه مینداختی اصلا مرحله نمیگرفتی یعنی مشتریا نظر نمیدادن
چجوری تا مرحله 10 رفتی؟!

نمیدونم والله!
فقط هر Business Perk که بهم میداد ازش استفاده میکردم. مخصوصا موقعی که مشتری داشت فکر میکرد اون وسیله رو بخره یا نه، من هر میرفتم Dazzle رو میزدم! اینقدر خوبه! تندی راضی میشه! حتی این آخریا که قیمت رو Very Expenive زدم!

خب یعنی من برم جای دیگه بزینس بزنم؟
OK ، مرسی زنده جان.

Zende
31-08-2010, 19:04
تو که مایه داری وضعت خوبه:دی
برو یه مغازه بخر:دی
قربونت:46:

frnsh
01-09-2010, 04:21
موفق شدم!

دوستانی که میخوان Business Perk شون رو کامل کنن، فقط با 10 کردن rank فقط یه مغازه نمیتونن، باید حداقل دوتا مغازه رو به 10 برسونن + یه مغازه رو به 5 برسونن. این موقعیه که perk ها کامل میشه!

حالا من 2 تا مغازه دارم و یه خونه تو کار بزینس، موندم چطوری manager بذارم براشون! کسی میدونه؟

رضا جنگنده
01-09-2010, 15:23
عجب چيزيه اين سيمز 2.
اگه براي سيمز 3 هم اين پك ها بايد عالي مي شه.

FLAMEBOY
02-09-2010, 07:31
من میدونم که ستون سوم (cash) مال میزان درآمدته

Zaghan_13
13-12-2010, 16:06
سلام
لطف کنید اگه ممکنه لینکی واسه دانلود این بازی بدین.
باتشکر

ZEDEHAL DEGE
23-12-2010, 18:38
حالا من 2 تا مغازه دارم و یه خونه تو کار بزینس، موندم چطوری manager بذارم براشون! کسی میدونه؟

فک کنم باید
1-با کارمندت حسابی دوست شی
2-هر کارمندی هم نمیشه مثلا کسی که وظیفه فروش رو داره نمیشه ولی کسی که ایتمها رو جایگزین میکنه میشه.

ali_metal_357
22-02-2011, 16:59
یه سایت میخوام که کل پچ های این بازی رو برام بفرسته ترجیحا تهران باشه که با پیک بیاره برام

لطفا سریع کمک کنید تا شب بگیرم

پیش ا پیش ممنون

" چیزی که هیچ وقت تو این فروم معنی نداره سرعت هست "

ZEDEHAL DEGE
23-02-2011, 19:25
یه سایت میخوام که کل پچ های این بازی رو برام بفرسته ترجیحا تهران باشه که با پیک بیاره برام

لطفا سریع کمک کنید تا شب بگیرم

پیش ا پیش ممنون

" چیزی که هیچ وقت تو این فروم معنی نداره سرعت هست "

فک کنم باید قیدشو بزنی همچی سایتی یکی تا پارسال بود ولی دیگه نیست.منم از سه جای مختلف تونستم همه پچاشو بگیرم با هزار دنگ و فنگ یه بار سیدیش خراب بود یه بار اشتباهی داده بودن:41: ولی کلا ارزششو داشت.:34:

ali_metal_357
23-02-2011, 22:25
ممنون ميشم ادرس سه تا سايت رو بهم بدي

سنغال
29-05-2011, 19:36
آقا من دوباره بعد از یکسال اومدم!
توی این یکسال اتفاقات زیادی رو پشت سر گذاشتم، یکی از عزیزترین افراد خانواده رو از دست دادم، پایان نامم مونده دارم روش کار می کنم، لی با تمام گرفتاری ها اگه کسی سوالی داره ما در خدمتیم
علی آقا هنوز یه سایت وجود داره برای فروش تمام مکمل های این بازی نگاه می کنم برات اینجا لینکش رو می ذارم

ZEDEHAL DEGE
14-06-2011, 12:36
انگا رفتی تا سال بعد دوباره ها ه

omid_k0
15-06-2011, 23:29
سلام جایی هست که بشه این پچ های اواخر رو دانلود کرد؟منظورم اینه که لینکش سالم باشه.

Eshghe_door
16-06-2011, 11:28
سلام جایی هست که بشه این پچ های اواخر رو دانلود کرد؟منظورم اینه که لینکش سالم باشه.

سیمز 2 رو؟

شما هنوز سیمز 2 میخواین بازی کنین؟

بعد این دو تا سیمز دیگه اومده چرا اونارو امتحان نمیکنین؟

omid_k0
17-06-2011, 20:15
سیمز 2 رو؟

شما هنوز سیمز 2 میخواین بازی کنین؟

بعد این دو تا سیمز دیگه اومده چرا اونارو امتحان نمیکنین؟

آره پچ های سیمز 2.
آخه هم دلم براش تنگ شده و یاد قدیما افتادم و هم رو سیستم قدیمیم خوب جواب میده.
راستی مگه بجز سیمز 3 سیمز اصلی دیگه ای هم اومده؟

Eshghe_door
17-06-2011, 22:13
آره پچ های سیمز 2.
آخه هم دلم براش تنگ شده و یاد قدیما افتادم و هم رو سیستم قدیمیم خوب جواب میده.
راستی مگه بجز سیمز 3 سیمز اصلی دیگه ای هم اومده؟

بله یدونه سیمز قرون وسطی هم اومده

Sanaz.
03-07-2011, 21:20
یه سوال
sims3 نسخه آنلاین داره؟
خیلی دنبال جواب این سوالم!!

Eshghe_door
04-07-2011, 11:06
یه سوال
sims3 نسخه آنلاین داره؟
خیلی دنبال جواب این سوالم!!

فکر نکنم

ولی شما باز اینجا هم مطرح کنین سوالتونو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

camry
04-07-2011, 13:26
اخی اخی یادش بخیر سیمز 2
نشستم همه پست های سیمز 2 رو خوندم خیلی دلم میخواد دوباره بازی کنم
پس همین الان برم..=)):21:
راستی این پک هاش نیاز به اپدیت این جور کارا داره؟مثل سیمز 3؟

ZEDEHAL DEGE
04-07-2011, 17:19
پکهاشو نصب کنی دیگه اپدیت نداره که همون پکها اپدیت بازین دیگه!ولی یه حجم عظیم از انواع وسیله ها و غیره هم میتونی با دانلود یا پکهای غیر رسمیش بگیرین.
من هنوز سه رو نگرفتم اخه دو خیلی کامله.

MasTeR_SHiFo
04-07-2011, 19:52
سلام به همه . یادش بخیر سیمز 2 چقدر پیشرفت کرده بودم تو کار . دیگه شده بود که با هلی کوپتر میومدن دونبالم که برم سر کار . دوستان من دارم سیمز 2 دانلود میکنم . اول اینکه میشه دانلود تمامی پچ های موجودش رو بزارید ؟ اینارو میخوام هر چی حجم کمتر بهتر :
Apartment life
Free time
Night life
open for business
seasons
University
و اون دوتا پک bon voyage و pets رو نمیخوام چون خیلی بی خودن

بعد یه سوال دارم . من که سیمز 2 رو نصب کردم وقتی تمامی این پچ های بالا که گفتم رو نصب کردم وقتی سیمز بالا بیاد همشون با هم هستن یا تک تک میان ؟ خدا کنه همشون با هم باشن یعنی میخوام همشون رو نصب کنم وقتی سیمز 2 بالا میاد همشون باشن با هم . نه که مثلا یونیورستیی باشه اما نایت لایف نباشه .

یه چند تا پک های استاف یا همون وسایل جدید و باحال هم هست که میخوام بازم هر چی حجم کمتر بهتر :
Glamor life Stuff
IKEA® Home Stuff
Kitchen & Bath Interior Design Stuff
Family Fun Stuff
Celebration Stuff
H&M Fashion Stuff
Happy Holiday

اگه لینک مستقیم باشه که دستتون رو هم ماچ می کنم :31:

اولویت با پک هاس نه با استاف ها . میخوام یه سیمز توپه توپ و کامل با وسایل جدید رو تجربه کنم . اون موقع که بازی میکردم هیچ کدوم از این پک ها نبود . دیشب یادش افتادم گفتم برم دوباره نصب کنم . دیدم هزار تا پچ و استاف اومده . میخوام خواهرم رو سورپرایز کنم اخه اونم خیلی خوشش میومد . یه خونواده اون داشت یکی من . یادش بخیر

با تشکر از همگی در اسرع وقت اگه لینک دانلود بزارید ممنونتون میشم :40:

ZEDEHAL DEGE
05-07-2011, 06:46
کل سیمز اصلی و پچ هاش اونایی که خریدنی بود ایناس.
he sims 2
the sims 2 university
the sims 2 nightlife
the sims 2open for business
the sims 2 pets
the sims 2 seasons
the sims 2 bon voyage
the sims 2 free time
the sims 2 apartment life
the sims 2 family fun stuff
the sims 2 glamore stuff
the sims 2 celebration stuff
the sims 2 christmas party stuff
the sims 2 happy holiday
the sims 2 sy stuff
the sims 2 golden objects
the sims 2 h & m fashion
the sims 2 teen style
the sims 2 valentines day stuff
the sims 2 halloween stuff
the sims 2 kitchen & bath...
the sims 2 ikea home stuff
the sims 2 summer life stuff
the sims 2 mansion & garden stuff
the sims 2 mega objects

اره نصب کنی همشون یک جا میان. bon voyage و pets رو نمیخوای؟نصف عمرت بر باده

MasTeR_SHiFo
05-07-2011, 13:02
خب من دانلودش رو میخوام این همه پول از کجا بیارم اینا رو بخرم ؟ bon voyage و pets دوستم گفت مسخرس . قشنگه ؟ بون ووییج دوستم گفت مثلا مسافرت داره اما فقط 3 جا میشه بری . خب داداش لینک دانلودشون رو نداری ؟

MasTeR_SHiFo
05-07-2011, 15:51
یه سوال . من خودم دارم این پک ها رو دانلود میکنم . یه سیمز دانلود کردم 2 گیگ بود . نصب که کردم کرک هم کردم اما وقتی رو ایکون بازی میزنم مینویسه :
Unspeciefied game
یه ان اسپیسیفاید اولش داره

بعد یه سوال دیگه من پک هارو چرا نمیتونم نصب کنم ؟ پک ها رو که میزنم روشون مینویسه
The pack University cannot be insstaled . it only applies on the expandition pack

یه چیزی تو همین مایه ها میزنه . بعد از سایت سیمز 2 اپدیت سیمز 2 رو دانلود کردم نصب هم شد بعد رو بازی که کلیک میکردی اروری هست که وقتی بازی کرک نشده میده ؟ میگه پلیز اینسرت ده دیسک و فلان . همون ارور رو میده . کرک هم میکنه همون ارور قبلی رو میده . بعد من زدم سرچ فور سلوشن . نوشت که مشکل اینه که این ورژن از سیمز با ویندوز نمیخونه . وقتی هم که اپدیت میکنی ارور کرک میده . چی کار کنم ؟ :((

ZEDEHAL DEGE
07-07-2011, 03:32
سیمزای مختلفی هست ببین سیمز درستی رو دانلود کردی؟اگه درسته هر چی از پکهای سیمزو که نصب کردی دوباره یکی یکی کرک کن و امتحان کن چون ممکنه با کرک یکی از پکهایی که قبلا نصب کردی بازی بیاد.
برای نصب پکها باید سیمز اصلی رو نصب کرده باشی سیمز اصلی رو هم شرکتای مختلفی زدن که اینم باید با شرکتی که پکها رو زده هماهنگ باشه اینکه با ویندوز نمیخوره رو نمیدونم میشه کاری کرد یا نه!ولی بعیده مگه ویندوزت چیه؟احتمالا چرت گفته.

ZEDEHAL DEGE
07-07-2011, 03:40
لینک دانلود ندارم متاسفانه

shabnam1986
07-07-2011, 10:51
یه سوال داشتم من سیمس 3 رو هم بازی کردم اما بین این دو تا تفاوت چندانی نمیبینم
نظرتون چیه؟

ZEDEHAL DEGE
07-07-2011, 12:47
خودم سه بازی نکردم ولی یکی که بازی کرده بود میگفت تو سیمز سه زیاد شبیه واقعیته و خوب نیست.ولی مال قبله الان با پکهای جدیدش فک کنم بهتر شده باشه.

MasTeR_SHiFo
07-07-2011, 13:14
خب من پک ها رو از خودت سایت سیمز 2 دانلود کردم . چی کار کنم از کجا بدونم مال چه شرکتیه ؟

camry
07-07-2011, 14:09
نه...با پک هاش هم هیچ فرقی نکرده فقط چندتا وسایل و کارای جدید بهش اضافه شده البته sims 3 late night یک چیزه دیگست خیلی خفنه!!!!
ولی سیمز 3 خیلی خسته کننده شده بعد از یکی دو ماه خسته میشی چون زندگی سیمسات توی 3 خیلی اسون شده
به نظر من که سیمز 2 عالی بود
اینم ادرس که توش یکمی درباره بدی های سیمز 3 گفته شده:27:

omidparadies
19-08-2011, 12:48
من وقتي مي خوام پك university رو نصب كنم وسطاش اينو ميده
a problem occurred when trying to transfar the file tsd\res\3d\carry forward.sg files.package from media

omidparadies
23-08-2011, 18:56
بچه ها من سيمس 2 با پك هاش رو از فروشگاه همين جا خريدم پي سي ورلد پس خواهشا كمك حداقل مديرا كمك كنن:41:

Big-Boss
23-08-2011, 19:23
من وقتي مي خوام پك university رو نصب كنم وسطاش اينو ميده
a problem occurred when trying to transfar the file tsd\res\3d\carry forward.sg files.package from media

كسي نيست كه جواب ده پس من كجا مشكلمو حل كنم؟:19:

دیسک رو نمیخونه.
ببینید میتونید توی هارد کپی کنید از اونجا اجرا کنید.

omidparadies
24-08-2011, 00:35
دیسک رو نمیخونه.
ببینید میتونید توی هارد کپی کنید از اونجا اجرا کنید.

ممنون ازتوجهتون دوست عزيز اما بازم اين error رو ميده كار شما رو هم انجام دادم اثر نكرد سر اين فايل قفل ميشه retry هم ميكنم اثر نداره :41:

omidparadies
27-08-2011, 10:04
چرا دیگه کسی به این تای÷یک سر نمیزنه قهرم با همتون:13:

Big-Boss
27-08-2011, 13:19
ممنون ازتوجهتون دوست عزيز اما بازم اين error رو ميده كار شما رو هم انجام دادم اثر نكرد سر اين فايل قفل ميشه retry هم ميكنم اثر نداره :41:

دیسکتون مشکل داره تمیزش کنید ببینید کپی میکنه.
اگه نشد که دیگه باید از یه جای دیگه بخرین.

بازی قدیمی شده.
چرا سیمز 3 رو بازی نمیکنید؟

camry
27-08-2011, 14:59

بازی هرچقدر هم باحال خفن بود ولی دیگه قدیمی شده
شما سیمز 3 رو بگیریید حال کنید
البته خیلی مشکلات داره
و فکر کنم مشکلات نصب اپدیت کردنش خیلی خیلی بیشتر از سیمز 2 هست
و اگه میخواین سیمز 3 رو نصب کنین همون اول کار ( راهنمای اپدیت کردن سیمز 3 ) در پست اول رو انجام بدید تا دیگه به مشکلی بر نخورید
ممنون

omidparadies
28-08-2011, 09:02
آخه همه میگن خوب نیست 2 بهتره ولی حتما حالا که شما میگین 3 رو بازی میکنم و دست از این سیمس 2 برمیدارم :10:

soltan bazi
07-09-2011, 21:02
سلام اي اولين پستم هست اگه كسي مي دونه بايد چجوري دانلود براي سيمز بزارم بگه مر30
و اگه ميتونين دانلود پك هاي ديگه ي سيمزم بزارين .

soltan bazi
29-09-2011, 23:08
اي بابا هيچ كس نمي ياد ؟
خوس به حال اونايي كه چند تا پك از سيمز2و3 دارن:sad:
همه مي گن آبي رنگ غمه پس منم آبي مينويسم :(

Maggy_P
01-10-2011, 23:49
سلام اي اولين پستم هست اگه كسي مي دونه بايد چجوري دانلود براي سيمز بزارم بگه مر30
و اگه ميتونين دانلود پك هاي ديگه ي سيمزم بزارين .
دوست عزیز قرار دادن لینک دانلود بازی خلاف قوانین سایته

aroosak_kooki
06-10-2011, 02:30
کل سیمز اصلی و پچ هاش اونایی که خریدنی بود ایناس.
he sims 2
the sims 2 university
the sims 2 nightlife
the sims 2open for business
the sims 2 pets
the sims 2 seasons
the sims 2 bon voyage
the sims 2 free time
the sims 2 apartment life
the sims 2 family fun stuff
the sims 2 glamore stuff
the sims 2 celebration stuff
the sims 2 christmas party stuff
the sims 2 happy holiday
the sims 2 sy stuff
the sims 2 golden objects
the sims 2 h & m fashion
the sims 2 teen style
the sims 2 valentines day stuff
the sims 2 halloween stuff
the sims 2 kitchen & bath...
the sims 2 ikea home stuff
the sims 2 summer life stuff
the sims 2 mansion & garden stuff
the sims 2 mega objects

اره نصب کنی همشون یک جا میان. bon voyage و pets رو نمیخوای؟نصف عمرت بر باده

وایییییی ، یادش به خیـــــــر ، خاطراتم زنده شد
موافقم ، این دو تا آخری ها خیلی متفاوت و عالی بود(bon voyage و pets) البته من همش رو دوست داشتم ، زندگیه آپارتمانی و فصل ها و free time همش یه حرفی برای گفتن داشت

الان که درگیر The Sims Medieval و The Sims 3 شدیم دیگه

دلم برای سیمز 1 هم تنگ شده ! اون پک مجیکش(Magic) معرکه بود ، یادش به خیر :40:

akbar_syberia
24-03-2012, 13:38
بچه ها من وقتی افزودنی رو نصب میکنم میگه CD رو باید بندازی بعد اجرا کنی یه همچین چیزی !!!
از کرک هست ؟

افزودتی Town Stuff رو نصب میکنم

ZEDEHAL DEGE
25-03-2012, 01:25
اره بعد از اینکه اضافه ها رو نصب کردی یه دور از اول همه رو کرک کن و یکی یکی امتحان کن ببین بازی رو با کدوم پچ میاره . یبار که همرو نصب کرده بودم بازی رو با کرک گاردن اجرا میکرد و با بقیه همین ارور رو میداد. ینی ممکنه با اخرین پچی که نصب کردی بازی اجرا نشه و با پچای قدیمیتر اجرا بشه. Town Stuff ؟تا حالا اسم این افزودنی رو نشنیده بودم!

Rey.Mysterio
09-06-2012, 22:19
كسي رمز هاي سيمز كست اوي رو نميدونه؟:41:

سنغال
16-07-2012, 19:15
آقا سلاممممممممممم
من دوباره یه سال طول کشید تا برگردم! بالاخره درسم تموم شده و توی این یه سال خیلی سرم شلوغ بود، ایشالا دیگه زود زود میام کسی سوالی داشته باشه در خدمتیم، کسی می دونه مکمل های سیمز دو رو از کجا می شه دانلود کرد؟ من هنوز چندتاشو ندارم، از سمیز 3 اصلاااااااااااااااااااااا اااااا خوشم نمیاد چند بار هم سعی کردم بشینم بازی کنما ولی فایده نداره

سنغال
27-02-2013, 02:30
وا چرا اینجا تار عنکبوت بسهههه؟ ینی اینقدر سیمز 2 از مد افتاده؟!

سنغال
14-04-2013, 22:23
هنوزم کسی اینجا نیومده؟؟؟ عججبببببببببببب:n13:
:n11:

h_r_v
14-04-2013, 23:20
هنوزم کسی اینجا نیومده؟؟؟ عججبببببببببببب:n13:
:n11:

دوست عزیز وقتی Sims 3 هست چرا کسی بیاد Sims 2 رو بازی کنه؟

amirj2
29-06-2013, 15:56
سلام ....من چنتا نسخه از بازی سیمز رو دارم....ولی وقتی نصب می کنم....و می خوام وارد بازی بشم صفحه سیاه میشه.....بعد میاد بیرون. از بازی...همه ی نصخه هاش...همین جوریه..می دونم که مشکل از بازیش نیست...اگه کسی چیزی می دونه راهنمایی کنه:n27:

arezoo00
12-07-2013, 16:33
سلام دوستان خوب هستین؟
من سیمز2روبازی میکنم ولی باساختمان سازی مشکل دارم چیکارکنم؟
میگن ازکرکشه کسی کرک سالم نداره ؟
ممنون ازهمه
سلامت باشین:n16:

سنغال
20-07-2013, 00:25
سلام دوستان خوب هستین؟
من سیمز2روبازی میکنم ولی باساختمان سازی مشکل دارم چیکارکنم؟
میگن ازکرکشه کسی کرک سالم نداره ؟
ممنون ازهمه
سلامت باشین:n16:
سلام عزیزم
آفرین که تو هم سیمز 2 بازی می کنی منم با 3 حال نمی کنم، درسته دوست عزیز مشکل از کرکه مال منم همینطور بود ولی با کرک سالم حل می شه توی گوگل سرچ کن یه عالمه هست سریع پیدا می کنی بزن: کرک سالم سیمز 2 یه عالمه سایت میاد یه لینک سالم پیدا کن و دانلود کن حجمش هم خیلی کمه. اگه پیدا نکردی بگو برات لینکشو پیدا کنم. موفق باشی

سنغال
20-07-2013, 00:32
سلام ....من چنتا نسخه از بازی سیمز رو دارم....ولی وقتی نصب می کنم....و می خوام وارد بازی بشم صفحه سیاه میشه.....بعد میاد بیرون. از بازی...همه ی نصخه هاش...همین جوریه..می دونم که مشکل از بازیش نیست...اگه کسی چیزی می دونه راهنمایی کنه:n27:

سلام
دوست عزیز احتمالا مشکل به یکی از این دلایله
یا سیستمت به این بازی نمی خوره و کامپیوترت نمی کشه (مثه گرافیک و رم و ...)
یا directx رو نصب نکردی رو کامپیوترت
یا درایوی که بازی رو روش نصب می کنی فضای خالی کافی نداره
یا اصلا شاید کارت گرافیکت رو درست نصب نکردی
یا شایدم بازی رو بعد از نصبش کرکش رو نریختی یا اگرم ریختی کرکش مشکل داره

سنغال
20-07-2013, 00:34
راستی من تو این مدت که نبودم لینک دانلود سالم تمامی نسخه های سیمز 2 رو پیدا کردم و خودم هم دانلود کردم و دارم حالشو می برم!

arezoo00
29-07-2013, 21:18
سلام دوست عزیز میشه برای من کرک سالم سیمز2روپیداکنین خیلی لازممه خیلی وقته دنبالشم:n28:ممنون ازلطفتون

سنغال
03-08-2013, 16:37
سلام دوست عزیز میشه برای من کرک سالم سیمز2روپیداکنین خیلی لازممه خیلی وقته دنبالشم:n28:ممنون ازلطفتون

سلاممممممممم حتما آرزوجان
چون خودم اوایل همین مشکلو داشتم ادرس ایمیلت رو بده برات می فرستم

soroosh_cz
25-07-2014, 09:01
گرچه تاپیک خیلی زیرخاکی هست :n02: ولی به علت اهمیتش برای دوست داران، این خبر رو میزنم
اگر حساب Origin دارید، کد زیر رو Redeem کنید و The Sims 2 Ultimate Collection رو به صورت رایگان دریافت کنید:

HaRvEsT MoOn -saha
03-08-2015, 14:06
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنمی دونم اصلا دیگه کسی میاد به این تاپیک یا نه
من یه سوال دارم این پا گنده و غول چراغ جادو و کندن زمین و پیدا کردن نقشه مال کدوم پک سیمز هست ؟

HaRvEsT MoOn -saha
03-08-2015, 15:27
چرا این تاپیک دیگه طرفدار نداره تو یک سال یک نفر هم دیگه هیچ پستی نذاشته در حالیکه تاپیکه هروست مون هنوزم فعاله سیمز ازون کمتره ؟؟؟؟

HaRvEsT MoOn -saha
09-08-2015, 14:30
:n28::n28::n28::n28:

amir1777
25-05-2016, 19:08
سلام دوستان..من تو خونه سازی این بازی مشکل دارم.هرچقدرم تو نت دنبال پچ هاش گشتم پیدا نمیکنم..کسی لینکی داره که من بتونم ازش دانلود کنم و مشکلم حل بشه..ممنون میشم:n06::n06:

amir1777
25-05-2016, 19:14
لطفا کمکم کنید.کسی کرک سالم برای خونه سازی این بازیو داره؟

B@@ran
07-08-2017, 11:59
سلام. کسی دیگه اینجا سر نمی زنه؟