PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Sims 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19

Zende
30-04-2009, 18:18
سنغال اولن وارد مسائل غیر اخلاقی خودت اول نشو دومن در صورتی که که تمایل به دیدن ندارید می تونید یا در ماشین اینکارو انجام بدید یا اینکه در مدت این مسئله alt+tab را گرفته و از بازی تا مدتی برید بیرون وقتی دیدید صداش تموم شد دوباره بیاید تو اما راه ماشین بهتره راه زیاده ها یکی شم توی اون وان آب گرمست فقط اون رو نزن دیگه می تونی در پکیج اپارتمان توی اون یارو کمدم انجام بدی ولی بازم میگم همون ماشین بهتره

اقایون مدیرا این جواب ایشون بودا!

beterekii
30-04-2009, 23:26
دوست عزیز اگر شما در خارج از کشور هستید که برای شما خیلی ارزونه
به پول ایران گرون هست

نه اینطوری هم نیست که میگین من مشکل دانلود ندارم برای من راحت تره که دانلود کنم
بعدشم من اینجا شرایط خاصی دارم و به صورت موقت زندگی می کنم گفتم که به زبانشون تسلط ندارم
خلاصه یه سری مشکلات دارم قطعا اگه امکانش بود می خریدم
بازم ممنون از همه من که این همه صبر کردم تا یه ماه دیگه صبر می کنم بعد ایران که اومدم پکه کاملش رو میگیرم
خیلی به صرفه تره اگه از ایران بخرم تفاوت زیادی داره
ممنون در هر صورت :20:

YoungGirl
01-05-2009, 08:15
ماشالله 426 صفحه تاپيك!! كي ميره اين همه راه رو :دي!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خواستم اگه كسي نذاشته تا حالا اينو، بذارمش اگه تكراريه ببخشيد!
سايت اختصاصي خود سيمس 2ه كه اگه ثبت نام كنين ميتونين انواع چيزها از مدل مو گرفته تا خونه و غذا و لباس و خلاصه همه چي دانلود كنين! مسلما جديدترين خبرها هم اول ميره اينجا! مثلا سي دي اضافه ي زندگي آپارتماني اومده

Maggy_P
01-05-2009, 10:31
ماشالله 426 صفحه تاپيك!! كي ميره اين همه راه رو :دي!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخواستم اگه كسي نذاشته تا حالا اينو، بذارمش اگه تكراريه ببخشيد!
سايت اختصاصي خود سيمس 2ه كه اگه ثبت نام كنين ميتونين انواع چيزها از مدل مو گرفته تا خونه و غذا و لباس و خلاصه همه چي دانلود كنين! مسلما جديدترين خبرها هم اول ميره اينجا! مثلا سي دي اضافه ي زندگي آپارتماني اومده

این سایت قبلا توی تاپیک گذاشته شده بود

+

زندگی آپارتمانی بیشتر از 4 ماهه که اومده! ;)

Zende
01-05-2009, 10:51
من توش عضوم اما نمی تونم exchallange هارو دانلود کنم فقط می تونم cool stuff رو دانلود کنم برای دانلود چلنجها می گه باید u must pro registerکمک !!

بازم ممنون از همه من که این همه صبر کردم تا یه ماه دیگه صبر می کنم بعد ایران که اومدم پکه کاملش رو میگیرم
خیلی به صرفه تره اگه از ایران بخرم تفاوت زیادی داره
ممنون در هر صورت :20:[/quote]

چرا این کارو می خواهید بکنید اگه قرار باشه 1 ماهه دیگه بیاید تو ایران پس یه هفته بعدشم صبر کنید تا سیمس 3 رو بخرید برید سرچ کنید توی قسمت جستوجو the sims3 همرو بخونید چرا مال خودتونو آتیش بزنید:دی:10:

Maggy_P
01-05-2009, 10:55
من توش عضوم اما نمی تونم exchallange هارو دانلود کنم فقط می تونم cool stuff رو دانلود کنم برای دانلود چلنجها می گه باید u must pro registerکمک !!
خب اینم از ایرادات ارزون خریدن ما ایرانیاس که مجبوریم کرکش کنیم!

این سایت برای رجیستر شدن یک کد امنیتی ازتون میخواد که فقط توی سیدی های اصل یافت میشه که در ایران موجود نیست!
پس بهتره بیخیالش بشید :46:

Zende
01-05-2009, 11:02
خوب شما دارید:دی؟!

مگی جون چی شدبالاخره یه کرکی برا ما پیدا نکردی؟! برا انیور سیتی که درست باشه من ایتماشو می خوام:37::37:

سنغال
01-05-2009, 22:27
سنغال اولن وارد مسائل غیر اخلاقی خودت اول نشو دومن در صورتی که که تمایل به دیدن ندارید می تونید یا در ماشین اینکارو انجام بدید یا اینکه در مدت این مسئله alt+tab را گرفته و از بازی تا مدتی برید بیرون وقتی دیدید صداش تموم شد دوباره بیاید تو اما راه ماشین بهتره راه زیاده ها یکی شم توی اون وان آب گرمست فقط اون رو نزن دیگه می تونی در پکیج اپارتمان توی اون یارو کمدم انجام بدی ولی بازم میگم همون ماشین بهتره

اقایون مدیرا این جواب ایشون بودا!

دوست عزيز!!!!
بهتره يه باره ديگه متن منو بخوني!!!!
اولا اين مسائل غير اخلاقي من نيست!!!يعني من اصلا مسائل غير اخلاقي ندارم(به طرز برخورد و لحن حرف زدنت يه كم دقت كن:grrr:و مودب باش !!!!!)اين مسائلي رو كه من گفتم مال تمام كساني هست كه سيمز بازي مي كنن!!!!!!!!!نه فقط من!!! هر كسي هم كه منكر بشه غير منطقيه!!!چون واقعيته!
دوما تمام اين راه حل ها رو كه گفتي خودم مي دونستم و در ضمن صحبت هام گفته بودم!يه باره ديگه برو پست منو بخون!!!!من خودم به كمد ديواري و ماشين و اينا اشاره كرده بودم!!!:21:

Maggy_P
01-05-2009, 23:45
خوب شما دارید:دی؟!
نه منم مثل شما! :46:

مگی جون چی شدبالاخره یه کرکی برا ما پیدا نکردی؟! برا انیور سیتی که درست باشه من ایتماشو می خوام:37::37:
خدمت شما :

Zende
02-05-2009, 12:41
=سنغال;3741221]دوست عزيز!!!!
اولا اين مسائل غير اخلاقي من نيست!!!يعني من اصلا مسائل غير اخلاقي ندارم(به طرز برخورد و لحن حرف زدنت يه كم دقت كن:grrr:و مودب باش !!!!!)اين مسائلي رو كه من گفتم مال تمام كساني هست كه سيمز بازي مي كنن!!!!!!!!!نه فقط من!!! هر كسي هم كه منكر بشه غير منطقيه!!!چون واقعيته!
دوما تمام اين راه حل ها رو كه گفتي خودم مي دونستم و در ضمن صحبت هام گفته بودم!يه باره ديگه برو پست منو بخون!!!!من خودم به كمد ديواري و ماشين و اينا اشاره كرده بودم!!!:21:[/quote]

هه هه:دی!نه برادر جناب عالی به کمد اشاره نکرده بودی همین طور به ماشین:21::21:بعدشم مگه من گفتم فقط تو این جوابت بودا چرا قهر می کنی تازه جالبه که خود من شانس ندارم توی این قضیه یا اصلن بچه دار نمی شه یا اگه می شه دوتا دوتا می شه:37::37: اخه من نمی دونم با این مشکلات چجوری چیت نزنم:دی یعنی می خوام 2 تا باشه اولی که میاد دومی دو قلو میاد رو اعصابم را می ره ها!!!!!!!!!!!منم موخم بیشتر از 4 نفر کشش نداره توی یه خانواده ی فقیر به خاطر همین مجبور می شم چیت بزنم...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/quote]

خوب به کار من میاد؟ اخه من با مکمل بازی می کنم ها...؟!ما که دانلود کردیم البته:دی

خوب اون یکی کرک چی شد عزیز دل برادر؟!:دی؟(mansion&garden stuff)

به کار من نیومد اخه می گه باید آپدیت شه که اونم نیاز به سی دی 2 انیور سیتی داره اما من از پی سی ورلد کمپلیت کلکسیون خریدم دیگه سی دی 1 حالیش نیست(البته تست کردم):دی کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــک!:37:

Maggy_P
02-05-2009, 16:01
خوب اون یکی کرک چی شد عزیز دل برادر؟!:دی؟(mansion&garden stuff)
این پک کرک نداره

به کار من نیومد اخه می گه باید آپدیت شه که اونم نیاز به سی دی 2 انیور سیتی داره اما من از پی سی ورلد کمپلیت کلکسیون خریدم دیگه سی دی 1 حالیش نیست(البته تست کردم):دی کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــک!:37:
اگر دی وی دی رو گذاشتید و کار نکرد کاریش نمیتونید بکنید! ;)
باید حتما سیدی تکشو داشته باشید

Zende
02-05-2009, 16:07
ای خدا هیچ جا شانس نداریم.....اونی که سی دیشه که کرک نداره اونی که سی دیش نیست کرک داره و خرابه......حالا تازه زیادیم از سایتتون دانلود کردم یا اصلن لینک خرابه یا اینو گفته!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
02-05-2009, 16:11
ای خدا هیچ جا شانس نداریم.....اونی که سی دیشه که کرک نداره اونی که سی دیش نیست کرک داره و خرابه......حالا تازه زیادیم از سایتتون دانلود کردم یا اصلن لینک خرابه یا اینو گفته!

لینکش از بین رفته من نمیتونم کاری بکنم ;)

treason_boys
03-05-2009, 00:02
حاجی اگه کرک سالم پیدا کردی ما رو هم خبر کن. آخه منم با کرک یونیورسیتی مشکل دارم.

Zende
03-05-2009, 13:59
اگه بازی شو به صورت سی دی جدا دارید یا دی وی دی این بهش می خوره
یه پتچه که وقتی دانلود کردی می زنی روش خودش برات آپدیت می کنه و درست می شه من مشکلم اینه که سی دی اصلی بازی نیست و کمپلیت کلکسیون هست که شامل 5 تا پک می شه به خاطر همین موخه پی سیم نمی کشه:دی

سنغال
04-05-2009, 16:44
=سنغال;3741221]دوست عزيز!!!!
دوما تمام اين راه حل ها رو كه گفتي خودم مي دونستم و در ضمن صحبت هام گفته بودم!يه باره ديگه برو پست منو بخون!!!!من خودم به كمد ديواري و ماشين و اينا اشاره كرده بودم!!!:21:

هه هه:دی!نه برادر جناب عالی به کمد اشاره نکرده بودی همین طور به ماشین:21::21:بعدشم مگه من گفتم فقط تو این جوابت بودا چرا قهر می کنی تازه جالبه که خود من شانس ندارم توی این قضیه یا اصلن بچه دار نمی شه یا اگه می شه دوتا دوتا می شه:37::37: اخه من نمی دونم با این مشکلات چجوری چیت نزنم:دی یعنی می خوام 2 تا باشه اولی که میاد دومی دو قلو میاد رو اعصابم را می ره ها!!!!!!!!!!!منم موخم بیشتر از 4 نفر کشش نداره توی یه خانواده ی فقیر به خاطر همین مجبور می شم چیت بزنم...[/quote]

]چرا داداش اشاره كرده بودم چشاتو باز كن مي بيني!

بی باک بی بال
04-05-2009, 17:03
من از بازی چیزی سردر نم ارم میشه کمک کنید

Maggy_P
04-05-2009, 17:05
من از بازی چیزی سردر نم ارم میشه کمک کنید
شما دقیقا بگید توی کدوم بخش مشکل دارید :46:

ZEDEHAL DEGE
04-05-2009, 18:29
سلام مگی میشه بهم بگی این ماشین و چیزای دیگه که دانلود کردم چطوری تو بازی بیارم؟برام میل بدین بهتره

Zende
04-05-2009, 19:39
نه سنغال جون اون پست اول اولی ماشینو کمد نداشت اولن این اولی نیست دومیشه دومن دیگه نمی شه بهت اعتماد کرد عوضش کردی!:21::27:

loomina
04-05-2009, 21:51
سلام دوستان.
ميخواستم نحوه ي استفاده از يك رمز عالي كه تقريبا 90% كار هايي كه نميتونيد در حالت معمولي انجام بديد رو با اين چيت انجام بديد.:8:
توجه: قبل از استفاده از اين چيت يك بك آپ از save بازي تون بگيريد.
boolProp testingCheatsEnabled true
1-دقيقا همين مطن بالا رو با ctrl+c كپي بگيريد.
2-به قسمت neighbourhood شهر بريد و رمز رو به وسيله ي ctrl+v پيست كنيد و بعد ايتر بزنيد.
3- براي استفاده از لباس هاي مخصوص به بخش ساختن sims بريد و shift + n بزنيد اگر راه ها رو درست رفته باشيد يك پيغام بالا ي صفحه گوشه ي راست ظاهر خواهد شد.(حالا سيمزتون رو با هر لباسي كه ميخوايد بسازيد.)
4- حالا يه خانواده رو انتخاب كنيد وشروع به بازي كردن كنيد.
روي هر چيزي كه شيفت رو بگيريد و كليك كنيد يك سري منوي جديد باز ميشه كه هر كدوم كاري ميكنه.
اگر روي قسمت صندوق نامه شيفت كليك كنيد، و بعد بر روي npc (فكر كنم اشتباه نوشتم گزينشو!!!)
ميتونيد هر كسي رو كه ميخوايد از نينجا تا جادوگر وحتي حيوانات رو احضار كنيد.:21:
و اگر بر روي روزنامه شيفت كليك كنيد ميتونيد شغل و درجتون رو عوض كنيد.:27:
سعي كنيد وقتي ميخوايد خارج بشيد از بازي و اين رمز رو زديد رمز رو غير فعال كنيد( به جايfalse . True

بی باک بی بال
05-05-2009, 08:22
شما دقیقا بگید توی کدوم بخش مشکل دارید
من هر چی این بازی کردم نفهمید چی به چی هست آخرش هم یکی اومد بردش

loomina
05-05-2009, 11:51

شما ميتونيد هر كاري كه ميخوايد انجام بديد نيازي نيست كار خاصي بكنيد فقط زنده بمونيد.

C. Breezy
05-05-2009, 12:09
بازی بسیار قابل فهمه ... باید نیاز های عادی یک انسان رو در اون رفع کنید ، از قبیل گرسنگی و خواب و ارتباط با دیگران و ...
اول برای زنده موندن باید به این نیاز ها رسیدگی کنید ، منتها برای زندگی کردن نیاز به پول دارین ، قبض های خونه ، پر کردن یخچال از غذا ، خریدن وسایل جدید ، هدیه دادن به دیگران ، لباس خریدن و ...
برای پول در آوردن هم باید کار کنید ، برای اینکه بیشترپول در بیارین باید مهارت هاتون رو اضافه کنین ( و البته تعداد دوستانتون رو ) ، که اون ها هم نیاز به وسایلی داره و اونا هم پول می خواد ... اوایل خیلی کار سخت هست ولی بعدا که وضعت خوب شد دیگه به اعضای خانواده ای که درست کردی حال و حول می دی ! من یادمه سه نسل پشت سر هم کار نمی کرددند و مفت خوری می کردند ! این خلاصه بازی بود دیگه ... :14:

loomina
05-05-2009, 12:16
سلام دوستان.
ميخواستم نحوه ي استفاده از يك رمز عالي كه تقريبا 90% كار هايي كه نميتونيد در حالت معمولي انجام بديد رو با اين چيت انجام بديد.:8:
توجه: قبل از استفاده از اين چيت يك بك آپ از save بازي تون بگيريد.
boolProp testingCheatsEnabled true
1-دقيقا همين مطن بالا رو با ctrl+c كپي بگيريد.
2-به قسمت neighbourhood شهر بريد و رمز رو به وسيله ي ctrl+v پيست كنيد و بعد ايتر بزنيد.
3- براي استفاده از لباس هاي مخصوص به بخش ساختن sims بريد و shift + n بزنيد اگر راه ها رو درست رفته باشيد يك پيغام بالا ي صفحه گوشه ي راست ظاهر خواهد شد.(حالا سيمزتون رو با هر لباسي كه ميخوايد بسازيد.)
4- حالا يه خانواده رو انتخاب كنيد وشروع به بازي كردن كنيد.
روي هر چيزي كه شيفت رو بگيريد و كليك كنيد يك سري منوي جديد باز ميشه كه هر كدوم كاري ميكنه.
اگر روي قسمت صندوق نامه شيفت كليك كنيد، و بعد بر روي npc (فكر كنم اشتباه نوشتم گزينشو!!!)
ميتونيد هر كسي رو كه ميخوايد از نينجا تا جادوگر وحتي حيوانات رو احضار كنيد.:21:
و اگر بر روي روزنامه شيفت كليك كنيد ميتونيد شغل و درجتون رو عوض كنيد.:27:
سعي كنيد وقتي ميخوايد خارج بشيد از بازي و اين رمز رو زديد رمز رو غير فعال كنيد( به جايfalse . True

يه چيزي يادم رفت بگم شما با drag كردن احتياجات سيمزتون ميتونيد اونو كم يا زياد كنيد.
همينتور skill هاتون رو زياد يا كم كنيد

C. Breezy
05-05-2009, 12:29
يه چيزي يادم رفت بگم شما با drag كردن احتياجات سيمزتون ميتونيد اونو كم يا زياد كنيد.
همينتور skill هاتون رو زياد يا كم كنيد
همچنین می تونین میزان دوستی تون رو هم بالاتر ببرین ، منتها در صورتی که با طرف مقابل دوست نباشین حتی اگه 100 هم بکنین باهاش دوست نمی شین ...
یه رمزی هم بود که فکر کنم یه رابطه ای با همین "boolProp testingCheatsEnabled true" داشت ... فکر کنم رو سیمت کلیک می کردی و اونجا یه گزینه ای بود که باعث می شد یه بچه ( نوزاد ) عروسک مانند ظاهر بشه که روش کلیک می کردی می تونستی سن افراد رو تغییر بدی ... چیز جالی بود ، من موقعی که خانوادم خیلی شلوغ می شد ( پدر بزرگ و بابا و پسر و نوه و نتیجه و ... ! ) یه عده رو پیر می کردم تا زود تر بمیرن از دستشون خلاص شم ... کامپیوتر کم کم داشت هنگ می کرد ...
راهی هست که هروقت خواستی بمیرن ؟ :eh:

loomina
05-05-2009, 12:47
همچنین می تونین میزان دوستی تون رو هم بالاتر ببرین ، منتها در صورتی که با طرف مقابل دوست نباشین حتی اگه 100 هم بکنین باهاش دوست نمی شین ...
یه رمزی هم بود که فکر کنم یه رابطه ای با همین "boolProp testingCheatsEnabled true" داشت ... فکر کنم رو سیمت کلیک می کردی و اونجا یه گزینه ای بود که باعث می شد یه بچه ( نوزاد ) عروسک مانند ظاهر بشه که روش کلیک می کردی می تونستی سن افراد رو تغییر بدی ... چیز جالی بود ، من موقعی که خانوادم خیلی شلوغ می شد ( پدر بزرگ و بابا و پسر و نوه و نتیجه و ... ! ) یه عده رو پیر می کردم تا زود تر بمیرن از دستشون خلاص شم ... کامپیوتر کم کم داشت هنگ می کرد ...
راهی هست که هروقت خواستی بمیرن ؟ :eh:

بفرستشون يه گوشه با يه تعداد وسايل زندانيش كنيد بعد هم وقتي زيادي گرسنه يا كثيف شد ميميره!:31:

Zende
05-05-2009, 15:00
بفرستشون يه گوشه با يه تعداد وسايل زندانيش كنيد بعد هم وقتي زيادي گرسنه يا كثيف شد ميميره!:31:

این دوتا راه یکی دیگه هم هست باید یه سیمسیرو بفرستی توی یخچال تا غذا درست کنه(نباید با ماکروویو باشه چون اتو خاموش می شه) و چون دوباره خود سیمسم در درست شدنش فوضولی می کنه وقتی غذارو بار گذاشتی بفرستش یه چیپسی بخوره و نزار بره غذارو برداره اون قسمت آتیش می گیره و میمیره (البته بهتر که قفص باشه کسی تو نیاد همین((مثلن گوشه ی حیات یا یه جای دیگه حالا)) بعد باید یادت باشه که بزور سیمستو بعد از اتش سوزی بپرونی روی اتیش کلن پاش به اتیش برسه اتیش می گیره نیاز هاش کم می شه و انا الله و انا الیه راجئون...:دی)دوباره یادت باشه بهتره اعضای خونه نبینن تو روحیشون تأثیر داره

برو حالشو ببر :21:این از اونا سریع تر که فقط کمی سختی داره و پول می خواد اینجاست که می گن و خداوند چیت را آفرید!:27:

Maggy_P
05-05-2009, 17:49
سلام مگی میشه بهم بگی این ماشین و چیزای دیگه که دانلود کردم چطوری تو بازی بیارم؟برام میل بدین بهتره
توی این قسمت :

My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads

بی باک بی بال
05-05-2009, 18:23
بازی بسیار قابل فهمه ... باید نیاز های عادی یک انسان رو در اون رفع کنید ، از قبیل گرسنگی و خواب و ارتباط با دیگران و ...
اول برای زنده موندن باید به این نیاز ها رسیدگی کنید ، منتها برای زندگی کردن نیاز به پول دارین ، قبض های خونه ، پر کردن یخچال از غذا ، خریدن وسایل جدید ، هدیه دادن به دیگران ، لباس خریدن و ...
برای پول در آوردن هم باید کار کنید ، برای اینکه بیشترپول در بیارین باید مهارت هاتون رو اضافه کنین ( و البته تعداد دوستانتون رو ) ، که اون ها هم نیاز به وسایلی داره و اونا هم پول می خواد ... اوایل خیلی کار سخت هست ولی بعدا که وضعت خوب شد دیگه به اعضای خانواده ای که درست کردی حال و حول می دی ! من یادمه سه نسل پشت سر هم کار نمی کرددند و مفت خوری می کردند ! این خلاصه بازی بود دیگه
بعد داز اینکه مردیم چی بازی ادامه دارد یا نه

Maggy_P
05-05-2009, 18:46
بعد داز اینکه مردیم چی بازی ادامه دارد یا نه
اگر خانواده و فرزندی داشته باشید بله!

اگر هم نداشته باشید باید یک خانواده ی دیگه بسازید:46:

treason_boys
05-05-2009, 23:28
این دوتا راه یکی دیگه هم هست باید یه سیمسیرو بفرستی توی یخچال تا غذا درست کنه(نباید با ماکروویو باشه چون اتو خاموش می شه) و چون دوباره خود سیمسم در درست شدنش فوضولی می کنه وقتی غذارو بار گذاشتی بفرستش یه چیپسی بخوره و نزار بره غذارو برداره اون قسمت آتیش می گیره و میمیره (البته بهتر که قفص باشه کسی تو نیاد همین((مثلن گوشه ی حیات یا یه جای دیگه حالا)) بعد باید یادت باشه که بزور سیمستو بعد از اتش سوزی بپرونی روی اتیش کلن پاش به اتیش برسه اتیش می گیره نیاز هاش کم می شه و انا الله و انا الیه راجئون...:دی)دوباره یادت باشه بهتره اعضای خونه نبینن تو روحیشون تأثیر داره

برو حالشو ببر :21:این از اونا سریع تر که فقط کمی سختی داره و پول می خواد اینجاست که می گن و خداوند چیت را آفرید!:27:

حالا چرا می خوای بکشیشون. چرا اینقدر خشونت. بابا بازی شبیه ساز زندگی نه اکشن اول شخص:18:
گناه دارن این طفلکییا.
اگه از دستشون خسته شدی کافیه با یه روزنامه یا کامپیوتر گزینه find own place رو انتخاب کنی. اون وقت می تونی به صورت مسالمت آمیز این سیمزو از خانواده خارج کنی. اگر ام دیگه طاقت دیدن قیافشو نداری می تونی بعد از این که از خانواده خارجش کردی توی لیست خانواده ها سیمز مزبور را انتخاب کرده و با فشردن کلید سطل زباله وی را از صفحه روزگار حذف کنید. باشد که به راه راست هدایت شوید :31:

Maggy_P
05-05-2009, 23:32
حالا چرا می خوای بکشیشون. چرا اینقدر خشونت. بابا بازی شبیه ساز زندگی نه اکشن اول شخص:18:
گناه دارن این طفلکییا.
اگه از دستشون خسته شدی کافیه با یه روزنامه یا کامپیوتر گزینه find own place رو انتخاب کنی. اون وقت می تونی به صورت مسالمت آمیز این سیمزو از خانواده خارج کنی. اگر ام دیگه طاقت دیدن قیافشو نداری می تونی بعد از این که از خانواده خارجش کردی توی لیست خانواده ها سیمز مزبور را انتخاب کرده و با فشردن کلید سطل زباله وی را از صفحه روزگار حذف کنید. باشد که به راه راست هدایت شوید :31:
البته این مورد یک ایرادی هم داره
اگر حذف بشن برای فامیل هاشون و توی شجره نامشون همچنان تا ابد زنده میمونن! :دی

treason_boys
05-05-2009, 23:55
البته این مورد یک ایرادی هم داره
اگر حذف بشن برای فامیل هاشون و توی شجره نامشون همچنان تا ابد زنده میمونن! :دی

بهتر از اینه که هر وقت توی شجره نامش به مردش نگاه کنی یاد قتلی که انجام دادی بیفتی.:31:

frnsh
06-05-2009, 00:28

خیلی راهها برای کشتن هست. من عاشق کشتنشونم! :27::21:
کلا راههایی رو میگم که بلدم:
1. همونکه گفتین. میشه سوزوندشون اونطوری.
2. میشه تو یه اتاق بردشون و در رو دیلیت کرد تا بمیره.
3. میشه توی استخر بردشون و پله رو برداشت.
4. میشه با رمز Boolprop testingcheatsenabled true با گرفتن shift و بعد بکشینشون به هر روشی که میخواید!
5. میشه همون Find own place رو زد و فرستادشون بیرون. بعدم دیلیتشون کرد از شهر.

دیگه هرچی یادم اومد مینویسم :11:

loomina
06-05-2009, 11:16
خیلی راهها برای کشتن هست. من عاشق کشتنشونم! :27::21:
کلا راههایی رو میگم که بلدم:
1. همونکه گفتین. میشه سوزوندشون اونطوری.
2. میشه تو یه اتاق بردشون و در رو دیلیت کرد تا بمیره.
3. میشه توی استخر بردشون و پله رو برداشت.
4. میشه با رمز Boolprop testingcheatsenabled true با گرفتن shift و بعد بکشینشون به هر روشی که میخواید!
5. میشه همون Find own place رو زد و فرستادشون بیرون. بعدم دیلیتشون کرد از شهر.

دیگه هرچی یادم اومد مینویسم :11:

حالا كه همه به كشتن گير دادن بزاريد يه راه عالي بگم
اگر سيمز يونيورسيتي داشته باشيد با اين رمز (unlockcareerrewards(
ميتونيد جايزه هاي شغل ها رو فعال كنيد بعد يع دونه از اون گياه گاوي ها بگيريد و يه مدت بهش غذا نديد
بعد يه كيك از دهنش ميياد بيرون بعد هم وقتي سيمز مورد نظرتون كيك رو ميگيره گاوه مي خوردش
بعد هم كسي كه شير گاو رو بنوشه جوان تر ميشه!:21:

loomina
07-05-2009, 14:53
من يه سرزمين از خود سايت سيمز دانلود كردم چيكارش كنم تا بياد؟:13:

Maggy_P
07-05-2009, 15:10
من يه سرزمين از خود سايت سيمز دانلود كردم چيكارش كنم تا بياد؟:13:
باید بریزیدش توی این قسمت :

My Documents\EA Games\The Sims 2\SC4Terrains

Zende
08-05-2009, 06:38
گناه دارن این طفلکییا.

اصله بازی به کشتن سیمسایی که نخودین و نمی خوایشون:21:این راه های صلح آمیز به درد این بازی نمی خوره که می شه کشت!وقتی که شجرنامرو با یه ادمی که توی خانوده ات نیست نگاه کنی که بدتره حداقل بمیره یه نون خور کمتر:31:

Maggy_P
08-05-2009, 10:55
یک مدل موی جدید :

Zende
08-05-2009, 12:33
اینم برای دوستانی که در سایت سیمس ای یا عضو هستن یه ماشین سپورت خوشگل در 4 رنگ متفاوت

البته به پای ماشینای مرضیه جون که نمی رسه اما حالا:دی

frnsh
08-05-2009, 21:25
سلام
من بعد از عمری دوباره این بازیو ریختم رو هاردم.
دو تا سوال پیش اومده برام.
1. میخوام بدونم میشه یه خونواده رو از یه شهر منتقل کرد به یه شهر دیگه؟ اگه میشه، میشه خونشون رو هم باهاش برد؟
2. من تا حالا اصلا از این فایلهای اضافی (مثل مدل مو) استفاده نکردم. میشه یه طرز کال کامل و محل کپی کردنشون بعد از دنلود رو بهم بدین؟
ممنون :11:

beterekii
09-05-2009, 00:52
چرا این کد ها بعضی هاشون برای من کار نمی کنه
مثلا پر کردن نیازها maxmotives
یا باز شدن شغل ها unlock career rewards

سنغال
09-05-2009, 01:30
سلام
من بعد از عمری دوباره این بازیو ریختم رو هاردم.
دو تا سوال پیش اومده برام.
1. میخوام بدونم میشه یه خونواده رو از یه شهر منتقل کرد به یه شهر دیگه؟ اگه میشه، میشه خونشون رو هم باهاش برد؟
2. من تا حالا اصلا از این فایلهای اضافی (مثل مدل مو) استفاده نکردم. میشه یه طرز کال کامل و محل کپی کردنشون بعد از دنلود رو بهم بدین؟
ممنون :11:
سلام::11:
اگه مكمل ها رو نصب نكرده باشي مي شه.
مي توني ادم مورد نظرت رو كه توي خونه اش هستش با اون علامت دست برداري و بياري توي بخش خونه هاي آماده ي بازي و بعدش اون خونه رو توي هر سرزميني كه مي خواي بكار!
ولي بعد از نصب مكمل ها اين امكان نيست!:20:

نه سنغال جون اون پست اول اولی ماشینو کمد نداشت اولن این اولی نیست دومیشه دومن دیگه نمی شه بهت اعتماد کرد عوضش کردی!:21::27:

يعني چي؟
نمي فهمم چي مي گي؟اولي دومي چيه؟هي مي گي!

نكنه منظورت اينه كه من دوباره نوشتمش!!!!!!!تهمت زدن هم كه بلدي برادر!!!!:41:
يعني اينقدر به چشات مطمئني؟:18:
يعني اصلا امكان نداشته كه جناب عالي اشتباهي ديده باشي!
واقعا كه!
مي توني از بقيه بپرسي
جلوي چشم اين همه ادم كه نمي شه دروغ گفت!
تازه من بيكار نيستم برم پستاي قبلي خودم بگردم پيدا كنم!

از اين به بعد هم ديگه جواب اظهار نظرات دروغي جناب عالي رو نمي دم حالا هر چي مي خواي برا خودت بباف

راستي لومينا جان از بابت مطالب مفيدت خيلي ممنون(البته قبلا سرجاي خودش تشكر كردم)

beterekii
09-05-2009, 04:48
سنغال
Zende

شاید به من مربوط نباشه اما من فکر می کنم این فقط یه سوءتفاهم ساده است بی خیال شین
به نظره شما ارزشش رو داره ؟

Maggy_P
09-05-2009, 09:21
سلام::11:
اگه مكمل ها رو نصب نكرده باشي مي شه.
مي توني ادم مورد نظرت رو كه توي خونه اش هستش با اون علامت دست برداري و بياري توي بخش خونه هاي آماده ي بازي و بعدش اون خونه رو توي هر سرزميني كه مي خواي بكار!
ولي بعد از نصب مكمل ها اين امكان نيست!:20:
بعد از نصب مکمل ها هم این امکان وجود داره ، من هنوز هم گاهی اوقات این کارو میکنم :46:

. من تا حالا اصلا از این فایلهای اضافی (مثل مدل مو) استفاده نکردم. میشه یه طرز کال کامل و محل کپی کردنشون بعد از دنلود رو بهم بدین؟
باید فایل زیپ رو باز کنی و محتویاتش رو توی پوشه ی

بریزی

بعد از اجرای بازی ممکنه یک پنجره با دو گزینه ی enable و disable برات ظاهر بشه که باید enable فعال بشه :46:

Zende
09-05-2009, 12:30
يعني چي؟
نمي فهمم چي مي گي؟اولي دومي چيه؟هي مي گي!

نكنه منظورت اينه كه من دوباره نوشتمش!!!!!!!تهمت زدن هم كه بلدي برادر!!!!:41:
يعني اينقدر به چشات مطمئني؟:18:
يعني اصلا امكان نداشته كه جناب عالي اشتباهي ديده باشي!
واقعا كه!
مي توني از بقيه بپرسي
جلوي چشم اين همه ادم كه نمي شه دروغ گفت!
تازه من بيكار نيستم برم پستاي قبلي خودم بگردم پيدا كنم!

از اين به بعد هم ديگه جواب اظهار نظرات دروغي جناب عالي رو نمي دم حالا هر چي مي خواي برا خودت بباف

راستي لومينا جان از بابت مطالب مفيدت خيلي ممنون(البته قبلا سرجاي خودش تشكر كردم)

چرا ناراحت می شی من فقط اومدم سر شوخی رو یکمی باز کنم اگه توحین شد عضر پوزش و... می خواهم:27:

Maggy_P
09-05-2009, 17:02
چرا این کد ها بعضی هاشون برای من کار نمی کنه
مثلا پر کردن نیازها maxmotives
یا باز شدن شغل ها unlock career rewards

باید کار کنه :13:
اخطار خاصی میده؟

همه ی کدها این طور هستن یا فقط این دو تا؟

چرا ناراحت می شی من فقط اومدم سر شوخی رو یکمی باز کنم اگه توحین شد عضر پوزش و... می خواهم:27:
لطفا این بحث رو همینجا تمومش کنید ،

در ضمن شما هم مواظب پست های پشت سر همی که میدید باشید! ;)

beterekii
09-05-2009, 17:38
باید کار کنه
اخطار خاصی میده؟

همه ی کدها این طور هستن یا فقط این دو تا؟

اینا رو که می زنم فقط میگه که اشتباه می گید نه فقط این دو تا خیلی ها رو قبول نمی کنه خیلی ها رو هم قبول می کنه
اول فکر کردم از تایپه من بعد کپی پیست کردم بازم جواب نداد اصلا انگار نه انگار

ب. ن
>juhf
ERROR TSCheatSystem: ERROR IN CHEAT: Unknown command
in command 'juhf'

مگی جون این پیغام رو میده

loomina
09-05-2009, 19:34
اینا رو که می زنم فقط میگه که اشتباه می گید نه فقط این دو تا خیلی ها رو قبول نمی کنه خیلی ها رو هم قبول می کنه
اول فکر کردم از تایپه من بعد کپی پیست کردم بازم جواب نداد اصلا انگار نه انگار

ب. ن
>juhf
ERROR TSCheatSystem: ERROR IN CHEAT: Unknown command
in command 'juhf'

مگی جون این پیغام رو میده
عجب!:18:
معمولا اين خطا رو براي غلط تايپ كردن ميده
يه وقت هايي هم وقتي رمزي كه ميزنيد اصلا وجود نداره:13:
اگر كد: kaching و يا motehherlode هم كار نكرد ديگه نميدونم چون يه مدت براي خودم هم بود ولي اين دو تا كار ميكرد.

beterekii
09-05-2009, 19:37
عجب!
معمولا اين خطا رو براي غلط تايپ كردن ميده
يه وقت هايي هم وقتي رمزي كه ميزنيد اصلا وجود نداره
اگر كد: kaching و يا motehherlode هم كار نكرد ديگه نميدونم چون يه مدت براي خودم هم بود ولي اين دو تا كار ميكرد.

اره دیگه برای من هم این دو تا که گفتی کار می کنه اما باز کردن شغل ها و خیلی چیزای دیگه مثل پر شدن نیاز ها کار نمی کنه
با اینکه حتی تایپش رو کپی کردم از همین جا

beterekii
09-05-2009, 20:05
یه سوال
من باید چیکار کنم که شغل ها باز بشه بعده کلی بازی هنوز شغل ها غیر فعاله ؟؟؟؟

frnsh
09-05-2009, 20:50
باید فایل زیپ رو باز کنی و محتویاتش رو توی پوشه ی

بریزی

بعد از اجرای بازی ممکنه یک پنجره با دو گزینه ی enable و disable برات ظاهر بشه که باید enable فعال بشه :46:

نمیدونم چرا واسه من همچین فایلی وجود نداره! در ضمن ویندوزم ویستا هست. ربطی داره؟

یه سوال

منظورت کدوم شغلهاس؟ جایزه شغلها؟

loomina
09-05-2009, 21:08
یه سوال
اگر منظور شما جايزه شغل هاست كه شما بايد يكي از skill هاي مورد نياز شغلتون رو به درجه ي اخر برسونيد.
اونايي كه دورش با ابي كشيده مورد نياز شغلتون هست.
ولي اگر منظورتون درجه گرفتن در شغلتون هست به دو چبز بستگي داره
1-به درجه ي skill هاتون
2- به تعداد دوست هاتون ( تو همون قسمت شغل اگر دقت كنيد پيدا ميكنيد.
اين راه هايي بود كه اگر نميتونيد از رمز استفاده كنيد هست.
اگر هم اين جواب ها مربوط به سوالتون نبود بيشتر بگيد تا اگر تونستم راهنماييتون كنم.:10:

kaka.ronaldo
09-05-2009, 21:10
باید پوشه downloads رو درست کنی.

loomina
09-05-2009, 21:13
[quote=frnsh;3764772]نمیدونم چرا واسه من همچین فایلی وجود نداره! در ضمن ویندوزم ویستا هست. ربطی داره؟

اينجور كه من ميدونم خير براي من هم چنين جايي در xp نبود.
من فايل ها رو توي قسمت donlowd درmy documents ميريزم:27:. ولي تو ويندوز ويستا سر رشته اي ندارم.:13:

frnsh
09-05-2009, 21:29
باید پوشه downloads رو درست کنی.

اونوقت درست میشه؟ شما خودتون امتحان کردین؟

من فايل ها رو توي قسمت donlowd درmy documents ميريزم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif. ولي تو ويندوز ويستا سر رشته اي ندارم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

خب توی ویستا هم هست. Documents توی Downloads. بریزم میشه؟

loomina
09-05-2009, 21:55
اونوقت درست میشه؟ شما خودتون امتحان کردین؟

خب توی ویستا هم هست. Documents توی Downloads. بریزم میشه؟
من كه ريختم شد.
اگر نشد برزيد توي اين قسمت ولي قاعدتا با همون راه اولي بايد بياد چون من همزمان هر دوشو با هم امتحان كردم:10:
C:\Documents and Settings\User\My Documents\EA Games\The Sims 2

Maggy_P
09-05-2009, 23:59
نمیدونم چرا واسه من همچین فایلی وجود نداره! در ضمن ویندوزم ویستا هست. ربطی داره؟

باید برنامه ی بادی شاپ رو اجرا کنی تا پوشه ی دانلود ایجاد بشه :46:

beterekii
10-05-2009, 17:22
منظورم از شغل ها career rewards

این شغل ها برای من باز نمیشه با اینکه ماجر خیلی پر شده چراا؟:41:

Maggy_P
10-05-2009, 18:00
منظورم از شغل ها career rewards

این شغل ها برای من باز نمیشه با اینکه ماجر خیلی پر شده چراا؟:41:

اینجوری که باز نمیشه!

شما باید اول از همه مقطع دانشگاه رو بگذرونید و شغل مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید بعد از اینکه به مدارج بالا رسیدید شغلتون باز میشه! :46:

beterekii
10-05-2009, 19:47
واقعا ؟؟؟
من می خوام آخه
پس چرا باز نمی کنه این کلیده من اعصااااب ندارم ها
مگه این کدش نیست مگی جون ؟
تمام پاداش شغل ها :unlock career rewards

frnsh
10-05-2009, 21:03
دوستان کار من درست شد! توی همون قسمت Documetns - Ea Games - The Sims 2 خودم پوشه Downloads رو درست کردم و شد.

فقط یه چیزی. یادم رفته کجا فایلهای آهنگ رو میریختیم تا توی ضبط آهنگای خودمون رو گوش بدیم.

Maggy_P
10-05-2009, 21:23
دوستان کار من درست شد! توی همون قسمت Documetns - Ea Games - The Sims 2 خودم پوشه Downloads رو درست کردم و شد.

فقط یه چیزی. یادم رفته کجا فایلهای آهنگ رو میریختیم تا توی ضبط آهنگای خودمون رو گوش بدیم.
\My Documents\EA Games\The Sims 2\Music

توی آدرس بالا برو و یکی از فولدر ها رو انتخاب کن و آهنگت رو توش بریز :46:

beterekii
10-05-2009, 21:56
مگی جون پسورد free time رو واسم میذاری یا همون سریال نامبر
ممنونت می شم :11:

frnsh
10-05-2009, 22:00
من یه فولدر خودم ساختم و توش ریختم و نشد. حتما باید توی یکی از اینا بریزم؟
آخه یادمه قبلا یه فولدر واسه خودم ساخته بودم.

Maggy_P
10-05-2009, 23:04
مگی جون پسورد free time رو واسم میذاری یا همون سریال نامبر
ممنونت می شم :11:
2HAA-3KJB-39EI-Y29D-3VTY
CCQ8-XEIR-271G-L28C-HVTY
14FX-FQ5K-0E6M-YJ16-MVTY

من یه فولدر خودم ساختم و توش ریختم و نشد. حتما باید توی یکی از اینا بریزم؟
آخه یادمه قبلا یه فولدر واسه خودم ساخته بودم.
آره باید توی یکی از اینا بریزی
من خودم زیاد این کارو کردم :46:

beterekii
10-05-2009, 23:27
واقعا ممنونم مگی جون
اما یه سوال دیگه من تازه این فری تایم رو نصب کردم البته با کمکه شما
اما نمی دونم چرا اولش ازم نخواست که زبان رو انتخاب کنم الان یه زبان مزحک داره که من متوجه نمی شم
بعد از نصب میشه زبان بازی رو تغییر داد ؟؟

loomina
11-05-2009, 09:53
واقعا ممنونم مگی جون
اما یه سوال دیگه من تازه این فری تایم رو نصب کردم البته با کمکه شما
اما نمی دونم چرا اولش ازم نخواست که زبان رو انتخاب کنم الان یه زبان مزحک داره که من متوجه نمی شم
بعد از نصب میشه زبان بازی رو تغییر داد ؟؟
اگر منظورتون حرف هايي كه ميزنن كه بايد اينجوري باشه ولي اگر نوشته هاي بازي هست فكر نكنم بشه بعد از نصب تغيير داد.:13:

beterekii
11-05-2009, 16:29
اگر منظورتون حرف هايي كه ميزنن كه بايد اينجوري باشه ولي اگر نوشته هاي بازي هست فكر نكنم بشه بعد از نصب تغيير داد.:13:

منظورم همون نوشته بود ممنون حرفاشون رو که اصلا نمی شه تشخیص داد
اما یه سوال من یکی از سیمز هام در حاله تعمیر بود یه یهو برقش گرفتو خلاص اتیش گرفت اما زنده موند
حالا صورتش کاملا کثیف و سیاه شده
باید چیکارش کنم که صورتش تمیز شه حموم هم میره انگار نه انگار
:31:
راستی مگی جون الان که فری تایم رو نصب کردم کدها دیگه کار می کنه البته کده پر کردن نیازه ها
کده باز کردن شغل ها هنوز کار نمی کنه :46:

یه توضیح کوچولو در مورده فری تایم هم میدین
من الان نصب کردم ولی فکر می کنم فقط چند تا وسیله اضافه شده البته شاید چون سیمزام فعلا تو دانشگاه هستن متوجه نمیشم ؟؟؟؟؟

loomina
11-05-2009, 18:47
اما یه سوال من یکی از سیمز هام در حاله تعمیر بود یه یهو برقش گرفتو خلاص اتیش گرفت اما زنده موند
راستی مگی جون الان که فری تایم رو نصب کردم کدها دیگه کار می کنه البته کده پر کردن نیازه ها

من الان نصب کردم ولی فکر می کنم فقط چند تا وسیله اضافه شده البته شاید چون سیمزام فعلا تو دانشگاه هستن متوجه نمیشم ؟؟؟؟؟
شما كد
boolProp testingCheatsEnabled true رو بزنيد ديگه نيازي به هيچ كدي نداري!
البته به پست هاي قبلي كه زدم رجوع كنيد تا طريقه ي استفادش رو بفهميد چون اگر ندونيد يكم خطرناكه!:10:
براي اتيش گرفتگي هم معمولا حمام كه ميره درست ميشه.:20:
شايد در اين مورد maggy جون بهتر بتونن راهنمايتون كنن.
در ضمن شغل هاي زيادي هم به علاوه ي وسايل زيادي اضافه شده
قابليت هايي هم اضاف شده.

Maggy_P
11-05-2009, 18:54

کد باز کردن شغل ها رو یک بار خطهای فاصلشون رو حذف کنید ببینید کار میکنه یا نه

اگه با حموم رفتن پاک نشه یک باگ هست یک بار سیو کنید و بیرون بیاید و دوباره برید حموم اگر باز هم درست نشد توی آینه درستش کنید :46:

فری تایم کلا خیلی وسیله اضافه میکنه به بازی ، کلا توی این نسخه تقریبا همه ی رشته های ورزشی موجوده و میتونید بازی کنید.

البته توی این نسخه بیشتر استعداد افراد مد نظر هست و هر سیمز استعداد خاصی داره ، مثلا یکی توی هنر استعداد داره یکی توی موسیقی یکی توی ورزش و ... :46:

B U L U T
11-05-2009, 23:44
کدوم سیمز خوبه تا دانلود کنم من اپرتمان لایف رو دانلود کردم ولی خوشم نیومد

loomina
12-05-2009, 10:30

همه ي سيمز ها با هم خوبن.
اگر اهل سفريد سيمز bon voyage رو بگيريد.
اگر اهل تفريحات و ورزش هستيد سيمز free time رو بگيريد
اگر اهل گل و گياه و درختان هستيد و با يكم تنوع فصل موافقيد مي تونيد سيمز seasons رو بگيريد.
اگر كمي حوصله داريد و مي خوايد سيمزتون تحصيل كرده باشه سيمز university رو بگيريد.
اگر از حيوانات خوشتون مياد سيمز pet رو بگيريد.
اگر از تجارت خوشتون مياد سيمز open for business رو بگيريد.
و نهايتا اگر از مد خوشتون مياد sims :H&M fashion stuff رو توصيه ميكنم.:10:

beterekii
12-05-2009, 16:40

من یه پست داده بودم که انگاری نیست الان
پرسیده بودم شما سیمز رو از کجا دانلود کردین آپارتمان رو میگم اگر براتون مقدوره به من لینکش رو بدین :46:

مگی جون کده کار کرد وقتی فاصله بین حروف رو برداشتم ممنون گلم :11:

Maggy_P
12-05-2009, 16:57
من یه پست داده بودم که انگاری نیست الان
پرسیده بودم شما سیمز رو از کجا دانلود کردین آپارتمان رو میگم اگر براتون مقدوره به من لینکش رو بدین :46:

لطفا لینک دانلود رو اینجا درخواست نکنید

تاپیک داره :

The Sims 2 + All Expansions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود بازي The Sims 2 Apartment Life ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Zende
12-05-2009, 17:11
براي درست شدن کد انلوک کرير بهتر از خودش کمک بگيريد وقتي کنترلو شيفتو سي رو مي گيريد وقتي اومد مثلن اين انلوک رو فقط حرف يو رو بزنيد بعد تب رو بزنيد خودش اتو مياره اگرم چيتتون چيز ديگه است با حرف يو دوبار تب را بزنيد تمام کد ها با اين ترفند مي آيند(غير از چيت براي پول) ديگه هم نيازي نيست خودتون رو عذاب بديد با اين ترفند اگر اومد اومد نيومد پس کارنمي کنه ديگه:27::10:

beterekii
12-05-2009, 17:33
مگی جون من از سایت

یه چند تا لباس دانلود کردم بعد ریختم تو همون پوشه که موها رو می ریزم اما پسوندش فرق داره چرا تو بازی هم نمی یاره ؟؟؟؟
Peggy_ACC080822_Pegy15_04_4gy.exe
اینه هم اسم فایل هم پسوند

B U L U T
12-05-2009, 19:45
ه چند تا لباس دانلود کردم بعد ریختم تو همون پوشه که موها رو می ریزم اما پسوندش فرق داره چرا تو بازی هم نمی یاره ؟؟؟؟
پسوند exe هست باید نصب کنی

frnsh
12-05-2009, 22:34
سلام دوستان
یه سایت خیلی خوب واسه دنلود یافتم. شاید قبلا بوده اما من تازه یافتمش:

erick belick
13-05-2009, 14:04
من یه ورژنشو که تحت جاوا رو گوشی اجرا میشد رو بازی کردم.خیلی بحال بود!!

frnsh
13-05-2009, 23:14
سلام دوستان
میگم میخواین مرحله آخر شغلهاتون رو بذارید اینجا تا ببینیم کیا چه شغلهایی رو تموم کردن؟

اینم مال من:

beterekii
13-05-2009, 23:24
مگی جون من از سایت

یه چند تا لباس دانلود کردم بعد ریختم تو همون پوشه که موها رو می ریزم اما پسوندش فرق داره چرا تو بازی هم نمی یاره ؟؟؟؟

یعنی باید نصب شه خب چه جوری نصب شه من کلیک می کنم هیچ اتفاق خاصی نمیفته ؟؟
این سیمز عجب پیچیده است :31:

frnsh
13-05-2009, 23:30

لینک دنلود:

اینم چندتای دیگه:

لینک دنلود:

اینم بعدی:

لینک دنلود:

loomina
14-05-2009, 09:51
اين سايت اصليه سيمزه مي تونيد چندين مدل ادم ، ماشين ، حيوان خانگي و خونه دانلود كنيد.

در ضمن يه سوال داشتم. توي سيمز فصل ها چاه اب هم هست؟

Maggy_P
14-05-2009, 10:10
اين سايت اصليه سيمزه مي تونيد چندين مدل ادم ، ماشين ، حيوان خانگي و خونه دانلود كنيد.

در ضمن يه سوال داشتم. توي سيمز فصل ها چاه اب هم هست؟
سایت اصلی سیمز برای دانلود کردن نیاز به رجیستر شدن داره و ما چون نسخه ی کرک شده ی بازی رو داریم هیچ وقت نمیتونیم رجیستر بشیم
پس بیخیال اون وسایل بشید بهتره

بله توی سیمز فصل ها اگر توی گروه باغبان ها عضو باشید و کارکردتون خوب باشه ، و اونا از باغچه ی شما بازدید کنن به رسم جایزه یک چاه به شما میدن

شما با این چاه میتونید هر روز یک آرزو بکنید

پول بهتون بده.
یک معشوق براتون پیدا کنه.
دوستانتون رو زیاد کنه.

:46:

loomina
14-05-2009, 10:55
سایت اصلی سیمز برای دانلود کردن نیاز به رجیستر شدن داره و ما چون نسخه ی کرک شده ی بازی رو داریم هیچ وقت نمیتونیم رجیستر بشیم
پس بیخیال اون وسایل بشید بهتره

بله توی سیمز فصل ها اگر توی گروه باغبان ها عضو باشید و کارکردتون خوب باشه ، و اونا از باغچه ی شما بازدید کنن به رسم جایزه یک چاه به شما میدن

شما با این چاه میتونید هر روز یک آرزو بکنید

پول بهتون بده.
یک معشوق براتون پیدا کنه.
دوستانتون رو زیاد کنه.

:46:
اما من تا حالا يه ماشين و يه pet دانلود كردم. صفحات اول هر قسمت مجاني هستش ولي صفحات دوم نياز به ريجستري داره.:20:

سنغال
14-05-2009, 18:12
مي شه يه دوست گلي يه لطفي بكنه كل كدهاي تقلب بازي رو بذاره جلوش هم به فارسي بنويسه مال چيه؟!!
خدا خيرش بده هر كي اين كارو انجام مي ده

loomina
14-05-2009, 18:49
unlockcareerrewards باز كردن جايزه هاي شغل ها
motherlode پول (50000)
aging off متوقف كردن پير شدن سيمز هاي داخل يك خانه
aging on خنثي كردن كد بالا
twinzr2cute يا twinsr2cute دوقلو شدن بچه وقتي متولد ميشه

[aspirationLevel [0-5 درجه ي اسپريشن بين يك تا پنج

[aspirationPoints [num تعداد امتياز اسپرين بجاي پرانتز و داخلش عدد بنويسيد
و اگر كاركرد رمز ديگه اي هم ميخوايد بگيد تا بنويسم.:10:

frnsh
15-05-2009, 00:29
دوستان اگه شغلهاتونو میذارین من دوتا دیگه هم به درجه رسوندم:

Criminal

Military

B U L U T
16-05-2009, 22:04
یکی دو روز بعد رای سیمز باز ها شاید یه سوپراز داشته با شم
البته نه برای نمیشه گفت برای همتون همتون

frnsh
16-05-2009, 22:59
جدیدا شدید رفتم تو خط شغل تموم کردن!
اینم 2 تا دیگه:

Slacker

Education

frnsh
17-05-2009, 11:24

لینک دنلود:

لینک دنلود:

Zende
17-05-2009, 14:40
:21:[quote=frnsh;3778751]دوستان اگه شغلهاتونو میذارین من دوتا دیگه هم به درجه رسوندم:

Criminal

چه شغل شرافت مندانه ای:21:دزد چی بود خودش که حالا استادشم دیدیم:21::27::31:

loomina
17-05-2009, 15:01
:21:[quote=frnsh;3778751]دوستان اگه شغلهاتونو میذارین من دوتا دیگه هم به درجه رسوندم:

Criminal

چه شغل شرافت مندانه ای:21:دزد چی بود خودش که حالا استادشم دیدیم:21::27::31:

اين شغل كه شغل دزدي نيست!:18:

Maggy_P
17-05-2009, 15:31

لینک دنلود:

لینک دنلود:

اینها جزء اولین مدل موهایین که توی سایت XMSIMS ساخته شده
+

اینا فقط هسته ی اصلی مو هستن تا رنگ ها رو دانلود نکنید کار نمیکنن

Zende
17-05-2009, 20:19
اين شغل كه شغل دزدي نيست!:18:

Criminal=جنایتکار
mastermind=ابداع کردن یا یه چیزی مثل این
حالا دزد نو آور با دزد معمولی چه فرقی داره؟.....:21:

frnsh
18-05-2009, 19:59
اولا معذرت میخوام در مورد اون لینکی که دادم. واسه خودمم نشد.

دوما اینم دو تا شغل دیگه:

Journalist

Law Enforcement

kaka.ronaldo
18-05-2009, 20:53
میشه تو فری تایم فوتبالیست شد؟؟؟

Zende
18-05-2009, 21:59

.....فوتبال که از 100 سال پیش توی سیمس 2 بوده جایزشم یک کیسه بکسه .......

danzer
19-05-2009, 03:51
بچه ها من میخوام سیمز بازی کنم.
من الان the sims 2 رو به 2 تا pack هاش دارم open for business و family fun staff
خود بازی رو تو درایو G نصب کردم که توی درایو C هم توی mydocuments/ea game باز یه چیزایی میریزه.
حالا میخوام بدونم این 2 تا پک رو چطوری باید اضافه کنم بهش؟ آخه وقتی مثلا بعد نصب بازی پک business رو نصب میکنم توی همون شاخه ای که بازی نصبه (G:programfiles/ea games) میگه که از سیو هاتون بک آپ بگیرید .
که وقتی پک نصب میشه میرم میبینم هر چی فایل توی درایو c همون بخش مربوط به این بازی بوده پاک شده به غیر از download و یه فولدره دیگه.

من اصل بازی رو که نصب کرده بودم میتونستم این مدل های کاستوم رو که دانلود کردم با برنامه مخصوصش نصب و وارد بازی کنم اما وقتی پک business نصب میشه دیگه نمیشه. چرا؟؟؟

loomina
19-05-2009, 10:23
بچه ها من میخوام سیمز بازی کنم.
من الان the sims 2 رو به 2 تا pack هاش دارم open for business و family fun staff
خود بازی رو تو درایو G نصب کردم که توی درایو C هم توی mydocuments/ea game باز یه چیزایی میریزه.
حالا میخوام بدونم این 2 تا پک رو چطوری باید اضافه کنم بهش؟ آخه وقتی مثلا بعد نصب بازی پک business رو نصب میکنم توی همون شاخه ای که بازی نصبه (G:programfiles/ea games) میگه که از سیو هاتون بک آپ بگیرید .
که وقتی پک نصب میشه میرم میبینم هر چی فایل توی درایو c همون بخش مربوط به این بازی بوده پاک شده به غیر از download و یه فولدره دیگه.

من اصل بازی رو که نصب کرده بودم میتونستم این مدل های کاستوم رو که دانلود کردم با برنامه مخصوصش نصب و وارد بازی کنم اما وقتی پک business نصب میشه دیگه نمیشه. چرا؟؟؟

شما نيازي نيست پك هاي بازي رو بريزيد همون درايو ميتونيد بريزيد درايو e يا ....
درواقع نبايد دقيقا همون مكاني كه سيمز اصلي يا هر سيمزي رو ريختيد بريزيد و بعد كه ريختيد اگر نياز به crack داشت بگيريد و بازي كنيد. شما بريزيد اين بار تو درايو ديگه .
يه توصيه اي هم كه به شما ميكنم اينه كه يه چند روز ديگه صبر كنيد تا سيمز 3 منتشر بشه و بياد ايران و سيمز 3 رو بگيريد:10:

اگر منظورتون شغل كه دوستمون گفت كه ميشه ولي شما ميتونيد براي سرگرمي هم فوتبال بازي كنيد فقط بايد يه در وازه بخريد و حداقل يه دربازه بان ميخوايد و يكي كه شوت بزنه.:46:

kaka.ronaldo
19-05-2009, 13:08
اگر منظورتون شغل كه دوستمون گفت كه ميشه ولي شما ميتونيد براي سرگرمي هم فوتبال بازي كنيد فقط بايد يه در وازه بخريد و حداقل يه دربازه بان ميخوايد و يكي كه شوت بزنه.:46:
نه منظورم فوتباله نه پنالتی

Zende
19-05-2009, 13:39

البته سرگرمی + سکیل بادی

loomina
19-05-2009, 13:43
نه منظورم فوتباله نه پنالتی

راستشو بخوايد من كه تا حالا نديدم فوتبال بازي كنن!:20:

251251
19-05-2009, 13:54
سلام همگی
آقا این پک های اضافه کننده بازیش چقدره حجمش و جایی سراغ دارید بشه دانلود کرد؟

Zende
19-05-2009, 14:30
عزیز دل برادر توی صفحات 1 چندینتا پک وجود داره اونارو دانلود کن توی صفحات 360 به بالا فکر می کنم یه پک دیگه هم هست اما هیچ کدوم از این کارارو نکن برو سرچ کن سیمس3 دو تا تاپیک داره اونی که صفحاتش کمتر است رو برو یه سره سیمس 3 رو دانلود کن اینترنتم الکی حروم نکن:دی

Lovelyman
19-05-2009, 21:46
خیلی وقته پست ندادم و سر نزدم ولی امروز دیدم تبلیغ سیمز 3 رو گذاشتن گفتم یه یادی کنم و ببینم چه خبره تاپیک قدیمیم ولی میبینم که هنوز مشتاق داره ...
موفق باشین

frnsh
19-05-2009, 21:48
راستشو بخوايد من كه تا حالا نديدم فوتبال بازي كنن!:20:

منم تا حالا ندیدم. توی کدوم پک هست؟

+

اینم 2 تا شغل دیگه :31::

Gamer

Business

Zende
19-05-2009, 22:51
بابا فرنوش جون ول کن دیگه شغلا ته کشید!!!:دی

frnsh
19-05-2009, 22:56
اتفاقا میخوام همشو بیارم بذارم!
بعدشم خداییش لازم میشه که بدونین آخر حقوقش چقدره یا مهارت آخرش چی میخواد. (البته منظورم اونایی که کاملا، نیس : دی)

danzer
20-05-2009, 01:10
همین امشب سیمز 3 رو سفارش دادم که بیاد. من که بعد چند سال دوباره آمدم سمت سیمز تو پوست خودم نمیگنجم. ببینم میشه با چند تا دختر دوست شد همشونو آورد تو 1 خونه بعد با همشون رابطه رمانتیک برقرار کرد؟ به اونای دیگه بر نمیخوره اگه با هیچ کدوم نامزد نباشی؟

بچه ها من یه مشکل دارم. امروز با یکی ازین دخترهای همسایه رفتم تو جکوزی بعد خواستم بهش نزدیک شم که جفت آدمها هنگ کردن و بعد انرژی شون تموم شد و مردن . این یه باگه ؟ آخه دیروزم یکی از دخترا تو خونه من داشت شنا میکرد که دختره یهو هنگ کرد و نصفا شبشم مرد و یه سنگ قبر اومد جاش . چیجوریاست؟

Zende
20-05-2009, 09:54
همین امشب سیمز 3 رو سفارش دادم که بیاد. من که بعد چند سال دوباره آمدم سمت سیمز تو پوست خودم نمیگنجم. ببینم میشه با چند تا دختر دوست شد همشونو آورد تو 1 خونه بعد با همشون رابطه رمانتیک برقرار کرد؟ به اونای دیگه بر نمیخوره اگه با هیچ کدوم نامزد نباشی؟

چه رویی خوب انیشتن کلن بازی سیمس شبیه سازی شده ی واقعیته ها اینم جزئی از واقعیته تازی خبر نداری بدون که سیمس 3 مثل سیمس2 نیست که 5 دقیقه با یارو حرف بزنی بعد try to have a baby کنی!پوست کلت کندست که فقط یه گرل فریند خالی پیدا کنی حالا می خوای دو تا پیدا کنی که اونی که با سختی به دست اووردی در بره؟! یکیم می زنه تو گوشت بالا سرشم یه جرقه روشن می شه مثل رعدوبرق که نشون می ده عصبانی بعدشم بای بای!:دی

بچه ها من یه مشکل دارم. امروز با یکی ازین دخترهای همسایه رفتم تو جکوزی بعد خواستم بهش نزدیک شم که جفت آدمها هنگ کردن و بعد انرژی شون تموم شد و مردن . این یه باگه ؟ آخه دیروزم یکی از دخترا تو خونه من داشت شنا میکرد که دختره یهو هنگ کرد و نصف شبشم مرد و یه سنگ قبر اومد جاش . چیجوریاست؟

هر چی باگ دیده بودیم این جوریشو دیگه ندیده بودیم ببینم دستگاهت باگ جمع کنه؟!:31:

loomina
20-05-2009, 10:47
بيشترين حقوق يه شغل هست كه نميدونم اسمش چيه!(يادم رفته)
اين 12000 پول سيمز بهت ميده 1 روز در هفته هست از ساعت 12 تا 9 فردا:10:

Zende
20-05-2009, 11:27
فکر کنم ناتورال سکاینتس بود

danzer
20-05-2009, 14:10
هر چی باگ دیده بودیم این جوریشو دیگه ندیده بودیم ببینم دستگاهت باگ جمع کنه؟!:31:

نمیدونم والا . شاید مربوط به خونه های میشه که خودم وارد بازی کردم. یا اینکه اگه کد تقلب استفاده کنی این مشکلو پیدا میکنه؟ طرف تو استخر خونه مرد بعد روحش نصف شب میومد گلاب بروتون جیش میکرد روم و میترسوندم. :5:
من زنمو خواب میکنم بعد با دوست دخترم میرم تو جکوزی و.... :27: راستی ببینم اگه همه پک ها رو دانلود کنم باید به ترتیب نصب کنم؟(فقط واسه آگاهی . چون سیمز 3 که بیاد در خونه اونو شروع میکنم).

میشه 2 تا زن گرفت؟ :10:

بيشترين حقوق يه شغل هست كه نميدونم اسمش چيه!(يادم رفته)
اين 12000 پول سيمز بهت ميده 1 روز در هفته هست از ساعت 12 تا 9 فردا:10:

حتما سعی کن یادت بیاد که به من بگی. جایزتم اینه که عکستو میدی من چهرتو میسازم میدم بهت که خودتو وارد بازی کنی :46:

Zende
20-05-2009, 19:17
نمیدونم والا . شاید مربوط به خونه های میشه که خودم وارد بازی کردم. یا اینکه اگه کد تقلب استفاده کنی این مشکلو پیدا میکنه؟ طرف تو استخر خونه مرد بعد روحش نصف شب میومد گلاب بروتون جیش میکرد روم و میترسوندم. :5:
من زنمو خواب میکنم بعد با دوست دخترم میرم تو جکوزی و.... :27: راستی ببینم اگه همه پک ها رو دانلود کنم باید به ترتیب نصب کنم؟(فقط واسه آگاهی . چون سیمز 3 که بیاد در خونه اونو شروع میکنم).

میشه 2 تا زن گرفت؟ :10:

به خاطر یک رمز این باگ پیدا نمی شه ممکنه مشکل از اون خونه ها باشه و درست سازندش درست نکرده!
بی غیرت بی فرهنگ بی ادب بی .... زنو می گیری برا بچه فقط؟!!!!(شوخی بودا:27:)
نه فرقی نمی کنه مو ضوع اینه که فقط بعد از نصب با مکمل آبدیت شه بازی کنی
فکر نمی کنم چیزی در این بازی نخوندم اما مطمئن باش تو همون اولیش گیر می کنی مخصوصا این که هنوز بازی چیت نداده بیرون و گرفتن یک زن یا دوست دختر بسیار بســـــــــــــــــــــــ ــــــار کار سختی است!چرا که باید هر چی داریو نداری بزاری تو این کار با خانوم بری بیرون:دی! گفتم که مثل سیمس 2 نیست 5 دقیقه ای یارو غریبست بتونه تری تو هوه ا بیبی کنه!(یعنی این که گاومون 10 قلو زاییده!:21:)

danzer
20-05-2009, 20:18
من بچم 2 سله بود که با زنم ازدواج کردم یه زنی آوردم تو بازی که اصلا دلم نمیاد ولش کنم .
راستی آیشواریا رای و آنجلینا جولی و هیلاری داف هم آوردم تو بازی هرز گاهی یه حالی بشون میدم. اگه خواستید بگید تا فایلاشو بزارم اینجا.

banoo64
21-05-2009, 12:15
سلام به همه من عاشق سیمزم
من یه مشکل دارم میشه منو کمک کنید
من سیمز 2 رو رو کامپیوتر دارم 4 ماله شرکت HRB هستش
sims2 night life رو دارم اونم ماله شرکت HRB هستش
اما وقتی می خوام نصبش کنم تا سی دی 2 که نصب میشه میگه باید از سی دی 4 اپ دیت کنی بازیرو که نمیکنه
من پک BON VOYAGE رو سیمس 2 نصب کردم اون کار میکنه
حالا می خهوام بدونم اگه من من اگه سیمز نایت لیصف جدا نصب کنم میشه یا حتما باید رو سیمز 2 نصب کنم

loomina
21-05-2009, 12:57
حتما سعی کن یادت بیاد که به من بگی. جایزتم اینه که عکستو میدی من چهرتو میسازم میدم بهت که خودتو وارد بازی کنی :46:

حتما برات پيدا ميكنم.

اين هم از پر درامد ترين شغل ها:
natural scientist 10.500$ 12:00 to 9:00 tomorrow 1 day in week
show business 5.022$ ساعتش رو يادم رفته! 3 روز در هفته
paranomal 4.725$ 18:00 to 3:00 2 day in week
oceanography 3.970$ 8:00 to 15:00 3 day in week
artist 4.549$ 13:00 to 18:00 3 day in week
intelligence 3.750$ 11:00 to 18:00 4 day in week
athletic 3.033$ 11:00 to 17:00 3 day in week
البته بايد بگم اين ها اخرين درجه هاي شغل يعني اگر ميخوايد همين حقوق و همين روز ها و ..... رو بگيريد بايد به درجه ي 10 (درجه ي اخر) شغل برسيد اميدوارم به دردتون بخوره.:10::46:

Maggy_P
21-05-2009, 16:29
سلام به همه من عاشق سیمزم
من یه مشکل دارم میشه منو کمک کنید
من سیمز 2 رو رو کامپیوتر دارم 4 ماله شرکت HRB هستش
sims2 night life رو دارم اونم ماله شرکت HRB هستش
اما وقتی می خوام نصبش کنم تا سی دی 2 که نصب میشه میگه باید از سی دی 4 اپ دیت کنی بازیرو که نمیکنه
من پک BON VOYAGE رو سیمس 2 نصب کردم اون کار میکنه
حالا می خهوام بدونم اگه من من اگه سیمز نایت لیصف جدا نصب کنم میشه یا حتما باید رو سیمز 2 نصب کنم
داخل سیمز نایت لایفتون یک سیدی هست که ازش استفاده نکردید ( باید باشه) اونو به جای سیدی 4 بزارید
البته اگر bon voyage رو نصب کردید ، دیگه نباید برای نصبش این ارور رو بده

+

هیچ وقت نمیتونید یک پک رو جدا نصب کنید ، همگی روی سیمز 2 نصب میشن :46:

banoo64
21-05-2009, 17:31
سلام مگی جون ممنون که جواب دادی من اینم امتحان کردم اما نشد
اگه سیمس 2 رو از اول نصب کنم و دوباره این نایت لایف میشه ؟؟؟

Zende
21-05-2009, 18:16
البته مگی خانوم یادشون رفت بگن که پک هایی که به سیمس2 وابسته هستند مثل:night life+ پک های دیگر)14(
ولی پک های ستوریس که به سیمس2 وابسته نیستند نیازی به سیمس2 ندارند مثل:life stories-pet stories-castaway storie
(اینا برا این بود که سوال بعدیشونم اتو جواب داده بشه یا بقیه ی دوستان)

((اونایی که گفته شد پک هم نیستند بلکه سری سیمس هستند))

danzer
21-05-2009, 18:44
زنده جون بحثو عوض کن :5: ببینم به نظرتون با اومدن سیمز 3 این تاپیک همچنان فعال میمونه ؟ یا اینکه همه میرن تاپیک سیمز 3 ؟

gap
21-05-2009, 18:48
البته مگی خانوم یادشون رفت بگن که پک هایی که به سیمس2 وابسته هستند مثل:night life+ پک های دیگر)14(
ولی پک های ستوریس که به سیمس2 وابسته نیستند نیازی به سیمس2 ندارند مثل:life stories-pet stories-castaway storie
(اینا برا این بود که سوال بعدیشونم اتو جواب داده بشه یا بقیه ی دوستان)
عزیزم:
1-به اونا پک نمیگن.
2-قبلا هر کدوم یک تاپیک داشت ولی حدود 9 ماه پیش همه رو به این تاپیک منتقل کردن.
3-بازم میگم اونا که شما گفتی پک نیست.اونا یک سری بازی The sims جداست که داستانش,وسایلش و خیلی چیزهای دیگش متفاوته.
فقط یک مورد:
بعضی از دوستان اشتباه میکنند و فکر میکنن که The Sims 2 Deluxe نیز مانند The Sims Castaway stories و Life stories یا pet stories هست.که این اشتباه هست.در deluxe و,The sims2 رو نصب میکنه+Night life+و یک سری چیز دیگه که یادم نیست.

Zende
21-05-2009, 19:01
زنده جون بحثو عوض کن :5: ببینم به نظرتون با اومدن سیمز 3 این تاپیک همچنان فعال میمونه ؟ یا اینکه همه میرن تاپیک سیمز 3 ؟

ناقلا زمان کار که اومد دررفتی:31:!با اینکه خیلی به این تاپیک ربطی نداره ولی جواب:اگه کسایی که اینجان بازی سیمس 3 رو بخرن اینجا میشه مثل تاپیک سیمس 1 که الان تار عنکبوت روش کشیده شده و یک تاپیک زده می شه که توش بشه سیمس 1 سیمس2 سیمس 3 رو توش بحث کرد مثل اینجا که الان سیمس 1 و 2 هست(البته ممکنه همون تاپیک اینطوری بشه:دی)((خوبه ما اسمم داریما:دی))

loomina
21-05-2009, 20:22

البته تا مدتي هنوز اينجا پر رفت و امد ميمونه ولي فكر نكنم اين وضع 1 ماه بيشتر دووم بياره!:46:

inmanam
21-05-2009, 20:27
نه اینجا رو قطع نکنید
سیستم من سیمز 3 رو ساپورت نمی کنه
داداش فکر مارو هم بکنید....

Maggy_P
21-05-2009, 21:04
عزیزم:
1-به اونا پک نمیگن.
2-قبلا هر کدوم یک تاپیک داشت ولی حدود 9 ماه پیش همه رو به این تاپیک منتقل کردن.
3-بازم میگم اونا که شما گفتی پک نیست.اونا یک سری بازی The sims جداست که داستانش,وسایلش و خیلی چیزهای دیگش متفاوته.
فقط یک مورد:
بعضی از دوستان اشتباه میکنند و فکر میکنن که The Sims 2 Deluxe نیز مانند The Sims Castaway stories و Life stories یا pet stories هست.که این اشتباه هست.در deluxe و,The sims2 رو نصب میکنه+Night life+و یک سری چیز دیگه که یادم نیست.
deluxe فقط زندگی شبانه و خود سیمز هست ;)

gap
21-05-2009, 21:20
deluxe فقط زندگی شبانه و خود سیمز هست ;)
نه بابا!یه سری آیتم دیگه هم اضافه میکردش آخه!!

danzer
21-05-2009, 21:22
به هر حال گاهی هم میشه اینجا سک سک کرد . من که هم سیمز 2 و هم 3 رو سفارش دادم با هم ( به خدا اسکیزوفرنی ندارما) کلا دوست دارم آرشیوم کامل باشه . ضمنا مگی جان هم شهری هستیم . ببینم سیمز به نظرتون در بعضی از صحنه هاش واسه یه دختر 15 ساله بد آموزی داره یا نه؟ چون میخوام اگه به نظرتون مشکلی نیست واسه دختر خالم هم نصب کنم. اسمت چیه زنده ؟

Maggy_P
21-05-2009, 21:27
نه بابا!یه سری آیتم دیگه هم اضافه میکردش آخه!!
خب من منظورم پکیج ها بود آیتم ها رو نگفتم که :46:

به هر حال گاهی هم میشه اینجا سک سک کرد . من که هم سیمز 2 و هم 3 رو سفارش دادم با هم ( به خدا اسکیزوفرنی ندارما) کلا دوست دارم آرشیوم کامل باشه . ضمنا مگی جان هم شهری هستیم . ببینم سیمز به نظرتون در بعضی از صحنه هاش واسه یه دختر 15 ساله بد آموزی داره یا نه؟ چون میخوام اگه به نظرتون مشکلی نیست واسه دختر خالم هم نصب کنم. اسمت چیه زنده ؟
نه! البته بستگی به آدمش داره ، خودتون میتونید تشخیص بدید
من خودم از 14 سالگی بازی میکردم! :31:

Zende
21-05-2009, 21:28

پایین امضام نوشتم محمد حسنم شما محمد صدا کن
فکر نمی کنم سیمس 2 رو سفارش باید می دادی چون اینقدر دنیای سیمس 3 بزرگ هست که دیگه هیچیرو نخوای
فکر نمی کنم چیز بدی اضافه شده باشه همون قبلیاست پس نیاز نیست نگران باشی می تونی براش نصب کنی(همچین گفت صحنه بده که ما فکر کردیم برای یه دختر 5 ساله می خواد بریزه این خانومی که می گید مامان بزرگه منه!:31:)

loomina
21-05-2009, 21:35

براي يه دختر 10 الي 12 ساله شايد ولي فكر نكنم براي 15 ساله!
به نظر من مشكلي نداره.:10:

gap
21-05-2009, 21:41
خب من منظورم پکیج ها بود آیتم ها رو نگفتم که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبه این Deluxe خیلی هفت خط تشریف داره!من چند تا تریلر از بازی تو چند کانال مختلف دیدم که اصلا از اون موقع هوایی شدم که برم deluxe رو بخرم.
تا جایی که یادم میاد 2 تا کرک هم داشت.یکی مال خودش و یکی ماله the sims2 بود.ولی به نظر من که هیچ کدوم از پک ها به زندگی آپارتمانی نمیرسید.
در the sims3 میشه تو آپارتمان به نظرتون زندگی کرد؟

loomina
21-05-2009, 23:59
جالبه این Deluxe خیلی هفت خط تشریف داره!من چند تا تریلر از بازی تو چند کانال مختلف دیدم که اصلا از اون موقع هوایی شدم که برم deluxe رو بخرم.
تا جایی که یادم میاد 2 تا کرک هم داشت.یکی مال خودش و یکی ماله the sims2 بود.ولی به نظر من که هیچ کدوم از پک ها به زندگی آپارتمانی نمیرسید.
در the sims3 میشه تو آپارتمان به نظرتون زندگی کرد؟

به زودي اكثرا از جمله خود من هم ميرم تو تاپيك سيمز 3 !
بهتر شما هم سوالاتتون رو اونجا مطرح كنيد ولي فكر نميكنم بشه اپارتماني زندگي كرد شايد در پك هايي كه براش ميزنن بشه !:10:

saye ghamgin
22-05-2009, 12:42
سلام دوستان . من برای گرگینه شدن همه کار کردم اما نتیجه نگرفتم می شه لطفا به فریادم برسین ؟ هرچی با گرگها هستم بدتر باهام دوست می شن تا اینکه گازم بگیرن دیگه نمی دونم باید چیکار کنم کمکم کنین .کممممممممممممممممممک :41:

loomina
22-05-2009, 13:02
سلام دوستان . من برای گرگینه شدن همه کار کردم اما نتیجه نگرفتم می شه لطفا به فریادم برسین ؟ هرچی با گرگها هستم بدتر باهام دوست می شن تا اینکه گازم بگیرن دیگه نمی دونم باید چیکار کنم کمکم کنین .کممممممممممممممممممک :41:

دوست عزيز خيلي طول داره و شما بايد با رييس اون ها كه سياه هست و چشم هاي زرد و نوراني داره خيلي دوست بشي تا گازت بگيره:46:

frnsh
22-05-2009, 21:12
نه! البته بستگی به آدمش داره ، خودتون میتونید تشخیص بدید
من خودم از 14 سالگی بازی میکردم! :31:

منم از دوم راهنمایی بازی میکردم!
تو این بازی هرکی با هر نوع اخلاقی که داره یه جور بازیو میگردونه. به قول مگی بستگی به آدمش داره.

دوست عزيز خيلي طول داره و شما بايد با رييس اون ها كه سياه هست و چشم هاي زرد و نوراني داره خيلي دوست بشي تا گازت بگيره:46:

من قبلا خودمو کشتم و نتونستم گرگینه کنم!
این یارو رئیسشون رو چطوری باید پیدا کرد؟

gap
22-05-2009, 22:28
میاد در خونت خودش!: د ی!!!!!!
البته واسه من که میومد در خونم!

loomina
22-05-2009, 22:34
منم از دوم راهنمایی بازی میکردم!
تو این بازی هرکی با هر نوع اخلاقی که داره یه جور بازیو میگردونه. به قول مگی بستگی به آدمش داره.

رييسشون سياهه و چشم هاي نوراني هم داره كه معمولا هم خودش مياد بايد حواستون بهش باشه كه اگر اومد سريع بريد و باهاش دوست بشيد:10:

saye ghamgin
23-05-2009, 01:17
سلام دوستان من با گرگها دوست شدم حتی عصبانیشون کردم اما اصلا نتیجه نگرفتم می شه واضحتر راهنماییم کنید ممنونم

من 1 ساله دارم این بازی رو انجام می دم خون آشام و فضایی و ... خیلی راحت شدم ولی هنوز نتونستم گرگینه بشم به نظر شما باید بیشتر از این صبر کنم؟ چندوقت پیش یکی از دوستان گفتند که خیلی سریع و بدون مشکل می تونند تبدیل به گرگینه بشن دوست دارم اگر امکانش هست بدونم چطوری .
یه سوال دیگم دارم اونم اینه که وقتی از دانشگاه فارق التحصیل می شیم کاری که پیدا می کنیم مثل نقاشی و... که بابتش حتما باید بری دانشگاه وقتی به درجه بالا می رسم اون وسیله ای که بهم می دن کار نمی کنه در حالی که شغلهای دیگه ام کار می کنه می خواهم بدونم برای همه همینطوره یا بازی من مشکل داره.

به غیر از سیمزهای فصلها ، بیزینس ، NIGHT LIFE , FAMILY FUN STUFF, GLAMOUR LIFE STUFF, UNIVERSITY سیمزهای دیگری هم هست اگر هست می شه اسامی اش رو برام بنویسین تا بخرم ممنونم

loomina
23-05-2009, 10:30
به غیر از سیمزهای فصلها ، بیزینس ، NIGHT LIFE , FAMILY FUN STUFF, GLAMOUR LIFE STUFF, UNIVERSITY سیمزهای دیگری هم هست اگر هست می شه اسامی اش رو برام بنویسین تا بخرم ممنونم

در مورد گرگينه شدن بستگي به شانستون داره شايد 1 سساعت طول بكشه شايد 1 هفته و در ضمن نبايد دعواشون كنيد بايد سعي كنيد بيشتر دوست بشيد.
سيمز هاي ديگه هم bon voaj ، free time ، pet ، H&M fasion ، open for business ، Seasons و apartmen life اصلي ترين هاش هستي و تغريبا 10 تا ديگه هم از stuff هاي سيمز هست.:10:

saye ghamgin
23-05-2009, 14:50
پادشاه سیمز می شه بگی چیکار می کنی که احتیاجی به کشاورزی و.... نداری /

Zende
23-05-2009, 19:46
1:منم تقریبا مشکل شمارو دارم اما بدتر آیتم ها کلن نمیاد که باید از کرکی که مگی خانوم گذاشتن استفاده کنی
آخرین اکس پک:Appartementlife
آخرین استاف:Mansion&Garden stuff
2:یعنی چی احتاج به کشاورزی؟
لطفا پشت سرهم اینقدر پست ندید

frnsh
23-05-2009, 21:52
رييسشون سياهه و چشم هاي نوراني هم داره كه معمولا هم خودش مياد بايد حواستون بهش باشه كه اگر اومد سريع بريد و باهاش دوست بشيد:10:

من که تا حالا ندیدمش. کار خاصی باید بکنیم تا بیاد؟
واسه امتحان نهایی ها هم سیمز رو پاک کردم. :31:

من سوال دیگم دارم اونم اینه که وقتی از دانشگاه فارق التحصیل می شیم کاری که پیدا می کنیم مثل نقاشی و... که بابتش حتما باید بری دانشگاه وقتی به درجه بالا می رسم اون وسیله ای که بهم می دن کار نمی کنه در حالی که شغلهای دیگه ام کار می کنه می خواهم بدونم برای همه همینطوره یا بازی من مشکل داره.

باید کار کنه. یعنی چطوری کار نمیکنه؟ میاد توی خونتون و میشه جاش داد اما روش نمیشه کلیک کرد؟ یا اینکه به جای شکلش ضربدر میاد؟

asalr
24-05-2009, 01:56
دوستان عزيز سلام

فكر كنم تا الان تونستم تقريباّ كل تاپيك رو بخونم! :31:
من عاشق سيمزم... با راهنمايياتون سيمز آپارتمان رو گرفتم...با 1سري ديگه...
از همين جا گرفتم... اما مسافرتي رو ميخوام كه ندارن...سيمز 3 ام كه به اين كامپيوتر نفتي ما نميخوره!:41:
حالا بگذريم... توي كدوم سيمز ميشه گرگينه شد؟ و اينكه توي آپارتماني،چجوري ميشه جادوگر شد؟
زامبي چطور؟ روبات چي؟
ممنون ميشم اگه بگيد...
راستي مگي جان... منم عاشق آنجلينام...:46:

asalr
24-05-2009, 02:14

خب شما چرا singles 2 رو بازي نميكنيد؟ جذابيت سيمز رو نداره اما خب براي بالاي 18 ساله... :31:
ميتوني 1مرد با 3،4 تا زن انتخاب كني... اصلاّ هم به هيچ كدوم بر نميخوره... فقط ممكنه 1كم حسودي كنن،اگه به ميزان مساوي به هر كدوم توجه نكني...
جالبيش اينه كه همه چيش مشخصه...ديگه بيشتر از اين توضيح نميدم... چون بچه ها مبخونن بده! :27::46:
در كل جالبه اما واسه 1مدت... اما سيمز خوبيش اينه كه خستت نميكنه...هميشه تازگي داره

بی باک بی بال
24-05-2009, 08:50
چه طوری می شه با دیگران صحبت کرد

loomina
24-05-2009, 08:58
دوستان عزيز سلام

فكر كنم تا الان تونستم تقريباّ كل تاپيك رو بخونم! :31:
من عاشق سيمزم... با راهنمايياتون سيمز آپارتمان رو گرفتم...با 1سري ديگه...
از همين جا گرفتم... اما مسافرتي رو ميخوام كه ندارن...سيمز 3 ام كه به اين كامپيوتر نفتي ما نميخوره!:41:
حالا بگذريم... توي كدوم سيمز ميشه گرگينه شد؟ و اينكه توي آپارتماني،چجوري ميشه جادوگر شد؟
زامبي چطور؟ روبات چي؟
ممنون ميشم اگه بگيد...
راستي مگي جان... منم عاشق آنجلينام...:46:

توي sims pet ميشه گرگينه شد.
براي جادوگر شدن هم يه گم بايد بيرون از خونه وقت بزاري و بيرون از خونه بموني و بعد يه مدت كم يه جادوگر پيدا ميشه اگر بتوني خ.ب باهاش دوست بشي يه گزينه مياد كه اگر بزني اون تو رو جادوگر ميكنه.
روبات هم كه من تو عمرم توي سيمز نديدم.:13::10:

banoo64
24-05-2009, 09:30
سلام
من چندتا سوال دارم
1. من سیمز 2 و لایف استوریز رودارم این دوتا جدا از هم نصب میشن یعنی تو 2 مسیر جدا؟؟؟و میشه همزمان هردورو رو کام بازی کرد؟؟؟
2. یه سیمز 2 کالکشن دارم که اینا توشه bon voyage. Free time. Celebration stuff. H M fashion
می خواستم بدونم اینا رو سیمز 2 نصب میشن تو همون مسیر ؟؟؟؟

3. همه این پک ها کرک دارن خود سیمز هم کرک داره باید کرک همه رو تو همون فایل ts bin کپی کرد؟؟؟

من سیمز لایف استوری و سیمس 2 رو تو مسیر های جدا نصب کردم و اون پک هارو هم رو سیمز 2
یه ارور میده میگه لطفا سی دی یا دی وی دی اورجینال رو در دستگاه قرار بدین

لطفا کمکم کنید من دیوونه سیمزم

gap
24-05-2009, 09:38
چه طوری می شه با دیگران صحبت کرد
مثل بچه آدم!
شما برو رو طرف مقابل کلیک کن یه سری گزینه میاره اگه کمی انگلیسی بلد باشی میتونی بفهمی.
مثلا گزینه مشخص talk هست دیگه!

و اينكه توي آپارتماني،چجوري ميشه جادوگر شد؟
شما برو بیرون از خونه سعی کن شب باشه و یا بعد از بارون باشه و یا در خود بارون(احتمالش بیشتره) برو رستوران،فروشگاه و کلا بیرون از خونه اون وقتی بیاد میفهمی از شکلش.
باهاش ارتباط برقرار کن و دعوتش کن بعدا به خونت وقتی باهاش خیلی خوب شدی یه گزینه داره برا اینکار....
یه دیگ میده بهت با یه کتاب : دی! و شما باید مطالعه کنی و کارای مختلف انجام بدی تا بتونی جادوها ی مختلف یاد بگیری

asalr
24-05-2009, 10:14
توي sims pet ميشه گرگينه شد.
براي جادوگر شدن هم يه گم بايد بيرون از خونه وقت بزاري و بيرون از خونه بموني و بعد يه مدت كم يه جادوگر پيدا ميشه اگر بتوني خ.ب باهاش دوست بشي يه گزينه مياد كه اگر بزني اون تو رو جادوگر ميكنه.
روبات هم كه من تو عمرم توي سيمز نديدم.:13::10:

مرسي دوست گلم... زامبي چطور؟

gap
24-05-2009, 10:19
منظورتون خون آشام هست؟من زامبی تو بازی ندیدم حقیقتش!!

Maggy_P
24-05-2009, 17:08
برای زامبی شدن باید وسیله ی یکی از شغل ها رو باز کنید که یک تلفن هست که با اون میشه به عزرائیل زنگ زد!
زامبي همون مرده هايي هستن كه شما دوستشون داشتيد ولي از دستشون داديد و با زنگ زدن به عزرائيل ميتونيد دوباره زندشون كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما اگه در ازاي اين كار پول كمي به عزرائيل بديد به جاي آدم سالم يك زامبي تحويلتون ميده كه معمولا سيمزا خوششون نمياد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

asalr
24-05-2009, 23:26
برای زامبی شدن باید وسیله ی یکی از شغل ها رو باز کنید که یک تلفن هست که با اون میشه به عزرائیل زنگ زد!
زامبي همون مرده هايي هستن كه شما دوستشون داشتيد ولي از دستشون داديد و با زنگ زدن به عزرائيل ميتونيد دوباره زندشون كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما اگه در ازاي اين كار پول كمي به عزرائيل بديد به جاي آدم سالم يك زامبي تحويلتون ميده كه معمولا سيمزا خوششون نمياد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسي مگي جان... حالا روبات چطور؟ ميدونم كه روباتم هست... اما چطوريه...نميدونم...:41:

Maggy_P
25-05-2009, 00:12
مرسي مگي جان... حالا روبات چطور؟ ميدونم كه روباتم هست... اما چطوريه...نميدونم...:41:
باید با اون دستگاهی که توی پکیج بیزینس وجود داره روبات بسازید ( البته بعد از اینکه مهارت کاملش رو کسب کردید)
بعدش هم که روشنش میکنید و مثل یک سیمز دیگه هدایتش میکنید :46:

saye ghamgin
25-05-2009, 08:10
سلام . ممنونم از اینکه جوابم رو دادین . می تونم تو خانه بگذارمش ولی نمی تونم ببینمش و ازش استفاده کنم

frnsh
25-05-2009, 19:58
یعنی چی؟ یعنی شکلش هست و فکر میکنین میشه گذاشتش اما میذارینش و غیب میشه؟ یا وسیلش هست اما کلیک نمیشه کرد روش؟ واسه همه ی وسیله ها همینطوره؟

من یه مورد تو همین مایه ها واسه همین University داشتم. کلا شکلشون رو هم نشون نمیداد. یعنی ضربدر میذاشت. بعد دیدم اشکال از CD ها بود. اما خدارو شکر دو تا ازش داشتم. اون یکی هم مشکل داشت البته! دو تاشو ریختم به هم و یکی درست و حسابی در اوردم.

Zende
26-05-2009, 08:55
سلام
من چندتا سوال دارم
1. من سیمز 2 و لایف استوریز رودارم این دوتا جدا از هم نصب میشن یعنی تو 2 مسیر جدا؟؟؟و میشه همزمان هردورو رو کام بازی کرد؟؟؟
2. یه سیمز 2 کالکشن دارم که اینا توشه bon voyage. Free time. Celebration stuff. H M fashion
می خواستم بدونم اینا رو سیمز 2 نصب میشن تو همون مسیر ؟؟؟؟

3. همه این پک ها کرک دارن خود سیمز هم کرک داره باید کرک همه رو تو همون فایل ts bin کپی کرد؟؟؟

من سیمز لایف استوری و سیمس 2 رو تو مسیر های جدا نصب کردم و اون پک هارو هم رو سیمز 2
یه ارور میده میگه لطفا سی دی یا دی وی دی اورجینال رو در دستگاه قرار بدین

لطفا کمکم کنید من دیوونه سیمزم

سیمس 2 و لایف ستوریس به کلی جدان یعنی لایف استویریس نیازی به سیمس 2 نداره اما پک هایی مانند bonvoyage و خیلی پک های دیگه +stuff ها باید سیمس 2 روی دستگاهتون باشه ارورش شاید می گه سیدی سیمسو بزارید تا آپلود کنه + این که برای اوردنش باید با مکمل(Launcher) که توی بعضی پک ها هست استفاده کنی تا همه ی وسایل با هم باشه اما یک چیز دیگر اگه با مکمل بیاری نیازی به کرک بازی های دیگه نداری و فقط نیاز به کرک سیمس 2 هست که اونم خیلی مهم نیست

سنغال
02-06-2009, 22:16
سلام دوستان يه چند وقت نبودم چه قدر مطلب جديد نوشتيد!
من سيمز 3 رو خريدم!
در كل بگم كه اصلا ازش خوشم نيومد حالا نقدش رو هم توي پست خودش مي نويسم!
اين چند وقت كه نبودم دپرس بودم چون فوق ليسانس سراسري جواباش اومده با يه اختلاف كم قبول نشدم!نتيجه ي 4 ماه خوندم دود شد رفت هوا!

C. Breezy
02-06-2009, 22:21
خوب اشکال نداره ... عوضش می شینی سیمز بازی می کنی ... راستی توی سیمز 2 به غیر از ماهی گرفتن چه کارهای دیگه ای هست که بهت مدال میده ؟

Zende
02-06-2009, 23:11
همم.....گل و گل کاری:دی؟

humankhan
03-06-2009, 08:26
من چند تا سوال در مورد این بازی دارم:
1-اگه بخوام بیشتر نسخه های سیمز دو رو بگیرم مثلا وقتی نایت لایف یا حیوونات خانگی رو نصب کردم هر دوشون رو از شاخه سیمز 2 می تونیم بازی کنم مثلا این دو تو سیمز دو باشن؟؟
2-من با سیستمی که الان دارم می تونم سیمز دو بازی کنم اگه نسخه های دیگه رو هم روش نصب کنم به سیستم بالاتری احتیاج دارم؟

Zende
03-06-2009, 08:29
من چند تا سوال در مورد این بازی دارم:
1-اگه بخوام بیشتر نسخه های سیمز دو رو بگیرم مثلا وقتی نایت لایف یا حیوونات خانگی رو نصب کردم هر دوشون رو از شاخه سیمز 2 می تونیم بازی کنم مثلا این دو تو سیمز دو باشن؟؟
2-من با سیستمی که الان دارم می تونم سیمز دو بازی کنم اگه نسخه های دیگه رو هم روش نصب کنم به سیستم بالاتری احتیاج دارم؟

1:می تونی به شرطی که launcher یا همون مکمل داشته باشی این توی بخش کرک این پک ها پیدا میشه:free time,apartement life,mansion&garden stuff و چندتای دیگه این مکمل وقتی سیمسارو میریزی خودش آپلود میشه و می تونی همرو باهاش بیاری(یعنی می گه مثلا سی دی سیمس 2 رو بزار بعد میزای و ....)
2:من که از دستگاهتون خبر ندارم ولی خوب حجمش میره بالاتر بهتر می خواد دیگه اما میاره نترس فقط مقدار خیلی کمی لگ میزنه

humankhan
03-06-2009, 08:35
دو تا سوال دیگه هم دارم
من می خوام همه نسخه های سیمز رو از همین فروشگاه پی سی بگیرم تو اون دیویدی که می خرم این پک ها هست؟

تو سیمز پارتی و اینجور چیزا هم هست ؟ کدوم نسخه؟

Zende
03-06-2009, 08:57
کلکسیونی که پی سی ورلد داره خیلی هاش توشه قسمتی دیگرش نیست که می تونی از جاهای دیگه بخری اگه ببینی نوشته چه چیزهای داره بقیشو سرچ کن بخر
تو سیمس پارتی فکر نکنم باشه مکمل...
توی آپارتمان لایف که جدا از سیمس کلکسیون در این سایت هست و 1 دی وی دی هست مکمل توش هست می تونی از همین جا بخری از توی کلکسیون نیست باید جدا سفارش بدی
اگه دستگاهت میکشه چرا سیمس 3 رو سفارش نمیدی؟

humankhan
03-06-2009, 08:59
نه بابا دستگاهم یه کارت گرافیک 128 و یه رم 256 که پنج سال پیش خریدم ولی اگه ارتقا دادم حتما سیمز 3 میگیرم

loomina
04-06-2009, 12:13
خوب اشکال نداره ... عوضش می شینی سیمز بازی می کنی ... راستی توی سیمز 2 به غیر از ماهی گرفتن چه کارهای دیگه ای هست که بهت مدال میده ؟

كار هاي زيادي هست مثل
هنر فروشندگي. باغباني مجسمه سازي ارايشگري و ...:10:

C. Breezy
04-06-2009, 12:18
هنر فروشندگي. باغباني مجسمه سازي ارايشگري و ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینا کجای سیمز 2 بود ما ندیدیم ؟ چجوری میشه این کار ها رو کرد ؟

Maggy_P
04-06-2009, 13:07
اینا کجای سیمز 2 بود ما ندیدیم ؟ چجوری میشه این کار ها رو کرد ؟
توی پک بیزینس هست
البته باغبانی توی سیمز فصل ها هست که میتونید درخت میوه داشته باشید یا میوه بکارید توی زمین :46:

fleur_M.Z
04-06-2009, 15:47
من دیروز CD کریسمس پارتی و سیمز3 رو از فروشگاه خریدم. سیمز3 رو برای بعد از امتحانا گذاشتم ولی کریسمس پارتی رو دیروز نصب کردم. خیلی باحال و فوق العاده بود. من تقریبا همه سیمزها رو دارم. ولی خب اگر خواستین کریسمس پارتی رو بخرین سعی کنین حتما سیزن رو داشته باشید. چون وقتی روز کریسمس برف بیاد خیلی باحال میشه. لباس های جدیدشون که عالی بود. در این CD کلی وسایل کریسمس ( چراغ، فشفشه، وسایل تزئینی، ادم برفی، درخت کریسمس و...) وجود داشت. من که خیلی حال کردم. ببینم کس دیگری هم این رو خریده؟:20:

Zende
04-06-2009, 20:53
من دیروز CD کریسمس پارتی و سیمز3 رو از فروشگاه خریدم. سیمز3 رو برای بعد از امتحانا گذاشتم ولی کریسمس پارتی رو دیروز نصب کردم. خیلی باحال و فوق العاده بود. من تقریبا همه سیمزها رو دارم. ولی خب اگر خواستین کریسمس پارتی رو بخرین سعی کنین حتما سیزن رو داشته باشید. چون وقتی روز کریسمس برف بیاد خیلی باحال میشه. لباس های جدیدشون که عالی بود. در این CD کلی وسایل کریسمس ( چراغ، فشفشه، وسایل تزئینی، ادم برفی، درخت کریسمس و...) وجود داشت. من که خیلی حال کردم. ببینم کس دیگری هم این رو خریده؟:20:

بله من خریدم دارمش قشنگه

C. Breezy
05-06-2009, 11:45
توی پک بیزینس هست
البته باغبانی توی سیمز فصل ها هست که میتونید درخت میوه داشته باشید یا میوه بکارید توی زمین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون ، من یه دی وی دی خریده بودم که تمام پک های سیمز رو توش داشت ... بعد از اینکه نصب کردم ... چی کار باید بکنم که به این کارها مشغول بشه ؟

Zende
05-06-2009, 11:53
پک بیسینس:برای آرایشگری یه صندلی مخصوص توی قسمت صندلی هایی مثل صندلی بار میاد که آدم میشینه روش موشو درست می کنید
پک فر تایم:برای مجسمه سازی شاید منظورشون همون سفال گری باشه یه میز مخصوص داره
پک فری تایم:برای خیاطی دوباره میز خیاطی داره
پک بیسینس:روباط سازی میز مخصوص
پک بیسینس:دسته گل سازی میز مخصوص
پک سینز(فصل ها):باید از توی خونه سازی خاک بخری بزاری یه جایی بعد می گه freeze with میزنی انتخاب می کنی کودو میریزی بعد میزنی plant و انتخاب می کنی آب می دی و .... که البته توی سیمس 3 هر جایی دلت بخواهد می تونی بکاری اما اینجا فقط روی خاک!
در مورد کود ها هم بهترین کود ممکن کود کومپوست هست که یه چیزی در اون بخش شبیه سطل زباله هست اونو که بخری زباله های خونتو میریزی اینتو و کود درست میکنه وقتی می خوای بکاری مرحله ی اول کومپوستو انتخاب می کنی کیفیت بهتری داره
اگه کمپلیت کلکسیونو خریدی چندتا پک مثل فریتایم و آپارتمان لایف بون ویوگو یه چیز دیگه
برای کامل شدن گل و گل کاری و کاشتنتون شما می تونی پک garden &mansion stuff یعنی وسایل عمارت و باغبانی رو بخرید که کامل تر بشه مثلا خونه رو به شدت گل و گل کاری می کنید و زیباش می کنید اما خوب برای میوه ها سینز می خواد در سینز یک آب میوه گیر بهتون میده که می تونید باهاش آب میوه هایی رو که برداشت کردید بگیرید و نوش جان کنید مثلا یکیش یه آب میوه ای هست که سیمتون محبوب میشه زیر پاش گل در میاد هر جا میره آدما عاشقش میشن حتی زنا!ولی خوب محدوده دیگه البته اینو می تونید در پک نایت لایف هم خریداری کنید

ZEDEHAL DEGE
05-06-2009, 16:34
اههههههههههه چرا هر چی رمزا رو میزنم ارور میده؟تا چن دقه پیش همشون کار میکردا ولی حالا فقط MAXMOTIVES کار میکنه این ارور رو میده سر در میارین مشکل چیه؟
>moveObjects ON
ERROR TSCheatSystem: ERROR IN CHEAT: Unknown operand: ON
in command 'moveObjects ON'. OnErrorClearParserTempState called.
with command moveObjects ON
.\source\TSCheatSystem.cpp(68)

من همه سیمزا رو خریدم نزدیک 60 هزار تومن اب خورد البته اینترنتی ولی حالا میبینم1- پیتز و2- بون وویوری و3- کیچن اند بسش دانلود نمیشه یک ضد حالی خوردم ولی بیخیالشون شدم با همینا بازی میکنم .دانلود این سه تا با دیال اپ امکان داره؟

loomina
07-06-2009, 23:27
اههههههههههه چرا هر چی رمزا رو میزنم ارور میده؟تا چن دقه پیش همشون کار میکردا ولی حالا فقط MAXMOTIVES کار میکنه این ارور رو میده سر در میارین مشکل چیه؟
>moveObjects ON
ERROR TSCheatSystem: ERROR IN CHEAT: Unknown operand: ON
in command 'moveObjects ON'. OnErrorClearParserTempState called.
with command moveObjects ON
.\source\TSCheatSystem.cpp(68)

شما رمز رو غلط ميزنيد بايد دقت كنيد.:10:

fleur_M.Z
08-06-2009, 23:17
ممنون ، من یه دی وی دی خریده بودم که تمام پک های سیمز رو توش داشت ... بعد از اینکه نصب کردم ... چی کار باید بکنم که به این کارها مشغول بشه ؟

به کدوم کارها؟ کشاورزی و فروشندگی و....؟ اگر منظورت اینه باید بگم توی سیمز بیزینس اول باید روی تلفن یا کامپیوتر کلیک کنی بعد open busines یا یه همچین چیزی میاد. وقتی روش کلیک کردی میتونی هر شغلی که دوست داری راه بندازی. در ضمن میتونی کارمند هم داشته باشی( بهشون حقوق بدی، براشون وظیفه خاصی تعیین کنی و در مواقع ضروری اخراجشون کنی:21:) اگر خواستی میتونی مغازه اجاره کنی و توی اون کار کنی. یا توی خونت. برای شغلهای مختلف لباسهای خاصی هم وجود داره( یونیفرم) برای کار فروشندگی باید یه سری وسایل که دوست داری بفروشی رو توی محل خاص بذار و براشون قیمت تعیین کنی. برای گل فروشی ربات سازی و... هم وسایلی خاص وجود داره که با خریدنش میتونی گل و.... بسازی و بفروشی. البته شغلهای دیگری هم هست مثل
پلیس و دکتر و مسئول پرورشگاه و دزد و.... اگر خاصی روش کار این شغلهارو بدونی میتونم بهت بگم.

Javadgenral
09-06-2009, 11:34
اقا اینم ادیت و پچ برای سیمز 2 که خیلی خوبه :

SnoWall
14-06-2009, 22:04
یک سوال داشتم،
میخواستم بدونم چجوری میشه موبایل (Cell Phone) خرید. این گزینه رو توی خواسته ها (Wants) پیدا کردم ولی نتونستم بفهمم که از کجا باید این کار رو انجام داد ؟

ممنون:11::11::11:

layla-p
14-06-2009, 22:15
سلام دوستان من اينو با پي اس 2 بازي ميكنم ولي نه بچه داره نه بچه مياري خواستم از دوستان راهنمايي بگيرم.
ممنون اگه جواب بديد.

Armin.ASD97
14-06-2009, 22:47
سلام دوستان من اينو با پي اس 2 بازي ميكنم ولي نه بچه داره نه بچه مياري خواستم از دوستان راهنمايي بگيرم.
ممنون اگه جواب بديد.

درسته تو اون نه بچه وجود داره نه بچه آوردن اگه درست یادم باشه حتی سن هم تغییر نمیکنه.(آخه یه سال اونو بازی نکردم)

frnsh
14-06-2009, 23:13
یک سوال داشتم،
میخواستم بدونم چجوری میشه موبایل (Cell Phone) خرید. این گزینه رو توی خواسته ها (Wants) پیدا کردم ولی نتونستم بفهمم که از کجا باید این کار رو انجام داد ؟

ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

موبایل گرفتن دو راه داره.
1. اکه میخواین با چیت برین این کد رو بزنین: boolprop testingcheatsenabled true
بعدش روی اون آدمی که میخواین موبایل داشته باشه با دکمه ی Shift کلیک کنین. توی گزینه ها که بگردین یه قسمت داره: Give Cellphone . بعد موبایل دار میشه.

2. برین مغازه و اونجا یه دستگاه هست که میشه باهاش وسیله بازی هم گرفت. نمیدونم اسمش چیه. از خونه که خارج بشین توی یکی از فروشگاههای شهرتون حتما هست.

senaps
15-06-2009, 00:23
اقا یه سوال.....

راستش من هم ؟sims یک و هم دوش رو داشتم ولی زیاد جدیش نگرفتم....

از بازی خیلی خوشم میاد و باهاش زندگی می کنم ولی کاری بیشتر از سر کار فرستادن و برگردوندن و غذا درست کردن باهاش بلد نیستم....حالا می شنوم که از فروشگاه و نمی دونم خونه همسایه و.. خرف می زنید اینا چجوری اتفاق میوفته؟!

saye ghamgin
15-06-2009, 12:17
سلام من درمورد سیمز 3 چندین بار سوالی رو مطرح کردم ولی هنوز جوابی نگرفتم . اگه امکان داره بهم بگین چیکار کنم تا عمر شخصیتهام سریع به آخر نرسه . در سیمز 2 من کد AGING OFF/ON رو که می زدم عمر شخصیتم STOP می کرد ولی در سیمز 3 این کد بر خلاف کد پول که در سیمز 2 هم می شد ازش استفاده کرد کار نمی کنه اگه امکان داره راهنمایی ام کنید ممنونم.راستش خوشحالم که اینجا هست ومن می تونم سوالهام رو مطرح کنم ازتون ممنونم. راستی هنوز نتونستم موفق بشمگرگینه بشم اونم اگر کد داشت می شه برام بگذارید؟ راستی در سیمز 3 در پارکها و گورستام و کنار ساحل می شه جواهراتی جمع کرد فقط به درد پول دراوردن می خوره یا جنبه دیگه ای هم داره؟

humankhan
15-06-2009, 15:32
دوستان من تو این بازی وقتی که میخوام دوستهامو دعوت کنم بیان جشن برای عروسی و... از 2 نفر بیشتر نمی تونم دعوت کنم ولی دوستم 8 نفر رو هم می تونه دعوت کنه من باید چی کار کنم که بیشتر بتونم آدم دعوت کنم؟

Zende
15-06-2009, 16:29
حتما مشکل شما از اینه که تعداد سیم های شما زیاده و نمی تونن بیشتر از یه حد دعوت بشه و تعداد سیم های شما در حدی هست که فقط 6 نفر رو بتونیددعوت کنید
آقای سایه ی قمگین لطفا اسپم نکنید و در تاپیک خودش بگید فکر می کنم یه بار دیگه این هشدارو به شما داده بودم
با تشکر

humankhan
17-06-2009, 17:26
حتما مشکل شما از اینه که تعداد سیم های شما زیاده و نمی تونن بیشتر از یه حد دعوت بشه و تعداد سیم های شما در حدی هست که فقط 6 نفر رو بتونیددعوت کنید
آقای سایه ی قمگین لطفا اسپم نکنید و در تاپیک خودش بگید فکر می کنم یه بار دیگه این هشدارو به شما داده بودم
با تشکر
نه اصلا مشکل این نیست چون من تو سیم 1 نفره هم نمی تونستم بیشتر از 2 نفر مهمون دعوت کنم در حالی که دوستم 8 نفر رو می تونه دعوت کنه

mhm222
19-06-2009, 12:39
ببخشید بازی سیمز2 رو سیستم من اجرا میشه؟
گرافیک:nvidia mx4000 128
رم:apacer 2 gig
سی پی یو:intel 2 گیگاهرتز

Zende
19-06-2009, 14:16
بله اجرا میشه با بعضی از پک هاش با هم اجرا میشه!
نمی دونم جدا مشکل از کجاست هومن جان ممکنه خونتون کوچیک باشه یا یه چیزی مثل این...؟!

humankhan
19-06-2009, 15:56
ببخشید من هی سوال می پرسم این دفعه سوالم مربوط به sims2: open for bussines و sims2:university هست.
در مورد سیمز چرخه اقتصادی:من یه فروشگاه بزرگ دارم که تنهایی نمی تونم ادارش کنم یعنی هم زود خسته و گرسنه و ... می شه و چون نمی تونم به راحتی ادارش کنم امتیاز منفی میگیرم می خواستم بپرسم می شه چند کارمند یا چند نفر رو واسه کار کردن تو قسمت های مختلف فروشگاه بزارم؟

سوال بعدیم در مورد سیمز دانشگاهی هستش که وقتی سیمز اقتصادی رو نصب می کنم و آپدیتش می کنم دیگه سیمز دانشگاهی باز نمی شه.وقتی سیمز اقتصادی رو پاکش می کنم بازم باز نمی شه و می گه سیمز آپدیت شده قبلا...چطور می تونم بازش کنم؟؟؟؟؟

Zende
19-06-2009, 16:39
1:بله استختام کارمند که هست باید روی تلفن بزنید و یه قسمتی مربوط به بیسینس بزنید hire empoley این گزنیه برای استختام کارمند هست و بعضی ها خصوصیات خودشونو دارن که می تونن بهتون کمک کنن و باید بر اون اساس بزنید.
2:نمی دونم مشکل از کجاست ولی من خودمم این مشکلو داشتم البته من با مکمل بازی می کردم و همه ی پک هارو با هم بازی می کردم و اگر میخواستم جدا بیارمش مشکل شمارو داشتم و اگر هم با مکمل میاووردم هیچ کدوم از آیتم های مربوط به اون پک نمیومد(این یکی اطلاعات عمومیه:مکمل یا همون Launcher رو می تویند در این پک ها پیدا کنید:Free time-apartementlife-mansion&garden stuff و ....)

camry
21-06-2009, 15:22
سلام
میشه بگید چطوری می تونم مهمان دعوت کنم (به هر مناسبتی)؟
ممنون

Dark Shine
21-06-2009, 15:28
سلام
میشه بگید چطوری می تونم مهمان دعوت کنم (به هر مناسبتی)؟
ممنون
عجب سوالی خوب با تلفن دیگه.:31:
call--->invaite

b ta
21-06-2009, 23:49
میشه روش نصب (sims life stories) یا (university) رو دقیق دقیق دقیق دقیق بگید.....با تشکر

Javadgenral
22-06-2009, 13:25
میگم اضافات را دانلود کردید . تو انجمن هک و ویرایش گذاشتم .

Hectorist
22-06-2009, 18:38
سلام.
من Sims Life Stories رو نصب کردم. اما یکی دو تا مشکل دارم.
اول اینکه ابعاد بازی 800 * 600 هست و در Option هم فقط همین گزینه وجود داره.
دوم هم اینکه دیوارها همه قرمز هستن!

Maggy_P
22-06-2009, 18:47
سلام.
من Sims Life Stories رو نصب کردم. اما یکی دو تا مشکل دارم.
اول اینکه ابعاد بازی 800 * 600 هست و در Option هم فقط همین گزینه وجود داره.
دوم هم اینکه دیوارها همه قرمز هستن!
کارت گرافیکتون چیه؟

کرک رو توی محل نصب کپی کردید یا نه؟

humankhan
23-06-2009, 17:45
منم یه مشکل تو یونورسیتی (دانشگاهی) دارم که بعد نصب کردن خودش شهر و دانشگاه و خونه نمی ده ؟ ممکنه سی دی من خراب باشه ؟ یا همشون کلا اینجوریه؟
یه سوالم در مورد open for business دارم..چطور می شه یه مدیر برای فروشگاه بزارم که وقتی می رم خونه یا کلا مغازه نمی یام مغازه رو مدیریت کنه و پولش رو واسم بده؟؟؟

Zende
23-06-2009, 18:07
برا منم همین مشکلو دارم چیز خاصی نیست:دی
منم غیدشو زدم حالا برا من تازه آیتمای مخصوص به اون پکم نمیاره روی می نویسه unknow:دی

humankhan
23-06-2009, 18:16
کلا روی مبل و... همه چیزی که تازه می یاد عکس و خودش نیست می نویسه NOPIC و خودشم که نمی یاد...حالا دوست عزیز می شه سوال دوم رو هم جواب بدی؟ سوال رو پایین نوشتم...
یه سوالم در مورد open for business دارم..چطور می شه یه مدیر برای فروشگاه بزارم که وقتی می رم خونه یا کلا مغازه نمی یام مغازه رو مدیریت کنه و پولش رو واسم بده؟؟؟

Hectorist
23-06-2009, 18:30
کارت گرافیکتون چیه؟

کرک رو توی محل نصب کپی کردید یا نه؟

سلام.
کارت گرافیکم فکر میکنم 64 هست. ( این هست؟ : VIA/S3 unichrome IGP )
کرک رو هم بله ، تو پوشه ی TSBin نصب کردم. روی فایل ExE قبلی.
من روی یه کارت گرافیک 32 هم این بازی رو دیدم که نصب شد و تنها مشکلش این بود که کند اجرا میشد. اما رو سیستم خودم که بازی FIFA 2003 رو هم نصب کردم ، این ایرادات رو داره.

humankhan
23-06-2009, 19:06
دوست عزیز لطفا به سوال من هم جواب بدین عجله ایه D:

Zende
23-06-2009, 19:41
نه متاسفم:دی
دیگه اینجاست که باید گفت نوکر بابات غلام سیاه:دی
فقط خودتون میتونید اینکارو انجام بدید اگه میخواید برید خونتون پس پول جمع کنید و یه خونه ی دو طبقه بخرید بعد از اون طبقه ی دوم رو بکنید خونتون و طبقه ی اول مغازه باید استارت هومه بیسینس رو بزنید و دور پله های طبقه ی دوم حصار بکشید و یه در براش بزارید و رو در بزنید و ایو بزنید allow household only یعنی باز برای اعضای خونه فقط.
وقتی اینکارو بکنید بهتره دیگه توی خونه ی خودتون هستید:دی

ZEDEHAL DEGE
24-06-2009, 11:55
سلام برو بچس سیر از دنیای حقیقی و عاشق دنیای مجازی.سریال نصب بازی وسایل عمارت و باغبانی +اشپزخانه و حمام+بون وویوری رو از کجا بیگیرم؟شما دارید؟گشتم نبود بیزحمت بگردین ببینین هست؟

ZEDEHAL DEGE
24-06-2009, 13:08
راستی من بعد از اینکه خودم تو بازی سیمز پیر شدم ولی کاراکترم هنوز پیر نشده نفهمیدم این ترن ان -اف ها تو ساخت کاراکتر واسه چی هست شما میدونین؟

frnsh
27-06-2009, 20:28
میشه انگلیسیه این کلمه رو بنویسین؟ من که سر در نیووردم چی گفتین

ZEDEHAL DEGE
28-06-2009, 01:23
کدوم کلمه؟ turn on-off یا sims 2 Kitchen & bath یا sims 2 Bon voyage یا sims 2 Pets .

mhm222
28-06-2009, 10:48
من sims 2 رو گرفتم 4 سی دی حجمی که اشغال کرده 2.75 گیگ هست.ولی هارد مورد نیاز 3.6 'گیگ هست.
حالا میخواستم بدونم تو سی دی بازی پک داره یا باید جداگانه خرید؟
چون چیز بخوصوصی نداره فقط تو خونه هست و حیوانات خانگی نداره
از سایتی که خریده بودمش نوشته بود کلکسیون هست.

humankhan
28-06-2009, 17:04
من sims 2 رو گرفتم 4 سی دی حجمی که اشغال کرده 2.75 گیگ هست.ولی هارد مورد نیاز 3.6 'گیگ هست.
حالا میخواستم بدونم تو سی دی بازی پک داره یا باید جداگانه خرید؟
چون چیز بخوصوصی نداره فقط تو خونه هست و حیوانات خانگی نداره
از سایتی که خریده بودمش نوشته بود کلکسیون هست.
اولا عضویتتون رو تبریک می گم دوما اگه نوشته کلکسیونه حتما اضافاتش توی سی دی هست چون فکر نکنم همشون یه جا یه بازی شه

mhm222
28-06-2009, 20:10
اسم پکیج ها یا فرمتشون چیه که توسی دی سرچ کنم.

ZEDEHAL DEGE
28-06-2009, 22:15
هه پدر من در اومد همه پچاشو نصب کردم تازه بضیشونو نصب نکردم اخه اصلا نصبی نبود.:16:بگذریم این همشه.
the sims 2
the sims 2 university
the sims 2 nightlife
the sims 2open for business
the sims 2 pets
the sims 2 seasons
the sims 2 bon voyage
the sims 2 free time
the sims 2 apartment life
the sims 2 family fun stuff
the sims 2 glamore stuff
the sims 2 celebration stuff
the sims 2 christmas party stuff
the sims 2 happy holiday
the sims 2 sy stuff
the sims 2 golden objects
the sims 2 h & m fashion
the sims 2 teen style
the sims 2 valentines day stuff
the sims 2 halloween stuff
the sims 2 kitchen & bath...
the sims 2 ikea home stuff
the sims 2 summer life stuff
the sims 2 mansion & garden stuff
the sims 2 mega objects
استاف استا ینی چیزه اینقد نوشتم استاف.:16:
اگه خواستی خصوصی بگو ادرس یه جا رو بدم اونترنتی بخری هم ارزون هس هم خودم خریدم مطمئنه البت اگه از من مطمئن باشی:16:.:25:

ZEDEHAL DEGE
28-06-2009, 22:35
اینایی که نوشتم فقط the sims 2 اصلی هست و یه زندگی ساده حوصله سر بر هست ولی بقیه اونا هر کدوم یه چیزایی دارن باحاللللللللللللللللل و برای نصبشون به سیدی چهارم بازی the sims 2 هم احتیاج هست بعضیا بازی اصلی رو به صورت دیویدی میفروشن یا حجمشو کم میکنن بعد میفروشن که در این صورت نمیشه بقیه پچا رو نصب کرد پس مواظب باش چون سر خودم چن بار کلا رفته گشاد.مثلا یکی حیوون میاره تو بازی یکیش سفر تفریحی رو باز میکنه یکیش وسایل گوناگون بهت میده و...و....و.
الی اخر که همه یکجا به بازار نیومده و خودش جدا از بقیس اما بعضی فروشگا ها بصورت کلی میفروشن که نادر هست و من در کل یه جا میشناسم همرو بفروشه و کلا فروشگاه مخصوص سیمز هست که خیلیییییییییییییی باحاله بر عکس خودم دی.

humankhan
29-06-2009, 18:12
یعنی تو این همه رو نصب کردی؟؟؟؟ همشون باز می کنه؟اگه سیستمت می کشه یه سیمز 3 بگیر سیمز 2 برا کسایی مثل منه که سیستمشون پایینه. اگه من یه night life یه دیویدی بگیرم باز نمی شه ؟ حتما باید 4 سی دی باشه؟

mhm222
29-06-2009, 18:22
در My Documents فایلهایی تو پوشه Collections و چند تا پوشه دیگه با فرمت package وجود داره با حجم تقریبا از 3 کیلوبایت تا 40 مگابایت.مثل این:cx_00000006.packageتو محل نصب بازی دو برنامه به اسمهای :PackageInstaller.exe و TS2BodyShop.exe و جود داره.وقتی هم PackageInstaller.exe رو اجرا میکنم مینویسه:please double-click a custom content package file to install the content سیستم Package هارو نمیشناسه وقتی اون هارو با این برنامه open with میکنم باز هم همین پیام رو میدههیچکدام از پکیج هایی که شما گفتین نه تو سی دی نه تو محل نصب بازی وجود نداره!! آیا ممکن هست اون نوشته کلکسیون تو سایت فروشنده الکی باشه؟از سایت irandisc.com خریدم.

ZEDEHAL DEGE
29-06-2009, 21:35
اره دیگه ولی اگه صفحه قبلو ببینی میبینی سه تاشو هنو نصب نکردم اخه cd key یا همو سریال نصبشونو ندارم تو سیدیش نبود.نه گفتم بازی اصلی یعنی the sims 2 چهار سیدی باشه بقیشون فرقی نداره اخه واسه نصب اون پچ ها احتیاج به سیدی چهارم the sims 2 هست.در مورد شما که میگی همه جای سی دی رو گشتی اگه اینو خریدی

این فقط بازی اصلی هست و الکی تو عکس زده کالکشن .
محتویات سیدی اولت اینه دیگه؟

.من حدود 20 تا 30 تا سیدی و دیویدی نصب کردم.بیخود روده اون چهار تا سیدی رو نریز بیرون .اخه کالکشنی که من گرفتم وقتی دیویدی رو باز میکنی چن تا پوشه هست یعنی هر بازی تو یه پوشه قرار میگیره و اسم بازی هم رو پوشه مینویسه مثل این کاکلشن.

ZEDEHAL DEGE
29-06-2009, 21:41
عجب گرفتاری شدیما همه سایتای اپلودو ----- کردن اههههههههههههههههه دیگه نمیدونم از کجا باید اپلود کنم ببخشید عکسا اینجور شد.یه جا دیگه اپلود کردم ایشالله که نشون میده:31:عکسا به ترتیب اینا بود.

اینبارم نشون نده از خیرش میگذرم.

mhm222
30-06-2009, 12:56
عجب گرفتاری شدیما همه سایتای اپلودو ----- کردن اههههههههههههههههه دیگه نمیدونم از کجا باید اپلود کنم ببخشید عکسا اینجور شد.یه جا دیگه اپلود کردم ایشالله که نشون میده:31:عکسا به ترتیب اینا بود.

اینبارم نشون نده از خیرش میگذرم.

مال منم دقیقآ مثل همینه

ZEDEHAL DEGE
30-06-2009, 17:37
چقد واضح گفتی!مثل کدومه؟اگه مثل عکس دومی هست ینی فقط بازی اصلیه و پچها توش نیستن ولی اگه مثل عکس سومی هست پس خوش به حالت یکی یکی برو تو پوشه ها نصبشون کن:14::12:

mhm222
01-07-2009, 13:21
چقد واضح گفتی!مثل کدومه؟اگه مثل عکس دومی هست ینی فقط بازی اصلیه و پچها توش نیستن ولی اگه مثل عکس سومی هست پس خوش به حالت یکی یکی برو تو پوشه ها نصبشون کن:14::12:
متاسفانه مال من عین دومیه!:19::18::18::27:

humankhan
01-07-2009, 15:45
متاسفانه مال من عین دومیه!:19::18::18::27:
اگه عین دومی باشه باید نسخه های الحاقی رو از بیرون بگیری تو دی وی دی ای که خریدی نیستن

MAHDIAGENT47
02-07-2009, 15:22
بازي قشنگي ولي چون اضافاتش زياده با دردسر زيادي روبه رو هستم

offlineinternet
13-07-2009, 18:51
من برگردان فارسی بازی های زیرو می‌خواهم:

the sims 2

the sims 2 university

the sims 2 nightlife

the sims 2 pets

the sims 2 seasons

the sims 2 bon voyage

the sims 2 free time

the sims 2 glamore stuff

the sims 2 happy holiday

the sims 2 sy stuff

the sims 2 h & m fashion

the sims 2 teen style

the sims 2 mega objects

ZEDEHAL DEGE
14-07-2009, 00:18
برگردان فارسی یعنی چی؟

frnsh
22-07-2009, 19:15
من برگردان فارسی بازی های زیرو می‌خواهم:

the sims 2

the sims 2 university

the sims 2 nightlife

the sims 2 pets

the sims 2 seasons

the sims 2 bon voyage

the sims 2 free time

the sims 2 glamore stuff

the sims 2 happy holiday

the sims 2 sy stuff

the sims 2 h & m fashion

the sims 2 teen style

the sims 2 mega objects

فکر کنم درست باشه: :11:

the sims 2

the sims 2 university : سیمز دانشگاه

the sims 2 nightlife : تفریحات شبانه

the sims 2 open for business : خرید و فروشی

the sims 2 pets : جانور خانگی

the sims 2 seasons : فصلها

the sims 2 bon voyage : سفر بخیر

the sims 2 free time : وقت آزاد

the sims 2 apartment life : زندگی آپارتمانی

the sims 2 family fun stuff : سرگرمی خانوادگی (اثاثیه)

the sims 2 glamore stuff : سحر آمیز (اثاثیه)

the sims 2 celebration stuff : جشن (اثاثیه)

the sims 2 christmas party stuff : جشن کریسمس (اثاثیه)

the sims 2 happy holiday : تعطیلات شاد (؟)

the sims 2 sy stuff

the sims 2 golden objects : وسایل طلایی

the sims 2 h & m fashion : مُد

the sims 2 teen style : مُد نوجوانان

the sims 2 valentines day stuff : روز ولنتاین (اثاثیه)

the sims 2 halloween stuff : هالوین (اثاثیه)

the sims 2 kitchen & bath... آشپزخونه و حمام (؟)

the sims 2 summer life stuff زندگی تابستانی (اثاثیه)

the sims 2 mansion & garden stuff : کاخ و باغ (اثاثیه)

the sims 2 mega objects : وسایل بزرگ (؟)

the sims 2 sy stuff و the sims 2 ikea home stuff همینا هستن یا اشتباه تایپی هست؟

mohmous
22-07-2009, 20:02
the sims 2 ikea home stuff همینا هستن یا اشتباه تایپی هست؟

ikea نامه یک شرکت تولید کننده لوازم خونه و این چیزاست...
میشه: اثاثیه(چیزهای) خانه IKEA

ZEDEHAL DEGE
24-07-2009, 00:26
the sims 2 sy stuff
اینم که واسه برداشتن سانسور بازیه:46::31::18::25::4:.

sam stormy
10-08-2009, 08:10
[QUOTE]
سلام من تازه واردم.
نمي خواين يه حالي ازم بگيرين؟
يه سوال دربارهthe sims 2 داشتم : براي من قسمت ساختن خونه اش كار نمي كنه مشكل از چيه؟

FIRE5BOY
10-08-2009, 10:12
[QUOTE]
سلام من تازه واردم.
نمي خواين يه حالي ازم بگيرين؟
يه سوال دربارهthe sims 2 داشتم : براي من قسمت ساختن خونه اش كار نمي كنه مشكل از چيه؟

من هم همین مشکلو دارم اگه میشه بکمکین .

Maggy_P
13-08-2009, 11:50
[quote=sam stormy;4068696][b]

من هم همین مشکلو دارم اگه میشه بکمکین .
شما باید پچ بازی رو از سایت خود سیمز دانلود کنید و بازی رو آپدیت کنید تا مشکلتون حل بشه
یا یکی از پکیج های بازی رو مثل سیمز دانشگاهی رو نصب کنید

Breezy
14-08-2009, 19:36
یک عدد سوال داشتم ... در مورد باغبانی در این بازی بود ... وقتی درخت می کارید ، درخت ها در مقابل چه چیز هایی ممکنه تخریب بشن ؟ مثلا هوای خیلی سرد یا رسیدگی نکردن ... می خواستم بدونم مثلا این جک و و جونور ها خطری ندارند واسه درخت ؟

simsbaz2
16-08-2009, 13:05
بچه ها سلام.چرا وقتی رمز maxmotives رو تو بازی سیمز2 اصلی(بدون expansion packs)میزنم اجرا نمیشه؟؟؟؟؟؟

ZEDEHAL DEGE
19-08-2009, 23:49
یک عدد سوال داشتم ... در مورد باغبانی در این بازی بود ... وقتی درخت می کارید ، درخت ها در مقابل چه چیز هایی ممکنه تخریب بشن ؟ مثلا هوای خیلی سرد یا رسیدگی نکردن ... می خواستم بدونم مثلا این جک و و جونور ها خطری ندارند واسه درخت ؟

سمپاشی کن وقتی که افت میزنه وقتی هم درجه باغبونیت زیاد بشه خیلی راحته نگهداری از درخت فقط باید باهاش صحبت کنی تا حالش حسابی روبه راه بشه.البت این واسه درختای میوه داره ها وگرنه درختایی که واسه قشنگیه هیچ توجهی نمیخواد!!فق باید برگایی که میریزه جم کنی:دی
من خیلی وقته سیمز اصلی به تنهایی رو بازی نکردم:دی ولی تو بازی خودم بعضی رمزها کار نمیکنن ولی وقتی به قسمت ساختمون سازی میرم و رمزا رو میزنم عمل میکنن.
منتظر نظرات تخصصیه مگی هم باشید.

ZEDEHAL DEGE
20-08-2009, 00:13
راستی مگی من یه تعداد دیویدی بازی رو تهیه کردم دیدم اصلا نصبی نیست باهاشون چیکا کنم؟فقط فایلن انگا اسم ماشین و وسایل خونن سیستم هم این فایلا رو نمیشناسه بیخود کپیشون کردم تو قسمت سیو بازی ولی اثری ندیدم.اخر نفهمیدم با این ماشینایی که دانلود کردم چیکا باید بکنم.

خودم فهمیدم مشکل چی بود:39::39::39:اول بازی بیچاره همش یه متنی میداد میگفت میخوای این ایتما تو بازی اجرا بشن؟من عادت کرده بودم همش از این پیام رد میشدم و توجه نمیکردم که باید این ایبلش کنم:16:

YARMANGOLI
21-08-2009, 01:25
خواهش ميكنم يكي به من بگه سيمز سه قشنگه يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

Big-Boss
21-08-2009, 02:01
خواهش ميكنم يكي به من بگه سيمز سه قشنگه يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

آره قشنگه. :46:

FIRE5BOY
24-08-2009, 14:53
سلام به برو بکس ، کسی نمیدونه توی سیمس 2 میشه با 3 نفر woo hoo کرد یا نه ؟

ZEDEHAL DEGE
25-08-2009, 21:53
با همه میشه حتی با اون پیر پاتالا ولی خو سعی کن کنترل کنی خو تازه زنت بفهمه پدرته در میاره ها سعی کن یه اتاق مخفی درس کنی زنت نبینه یا بفرستش دنبال نوخود سیاه واسه اش :21:یه وق فک نکنی امتحان کردما :43:......... خو از دستم در رفت فقط یه 30 40 نفری اره دیگه.
تشکر یادت نره:16::16::16::16::16::16:

ZEDEHAL DEGE
25-08-2009, 22:18
منظررو نیگا کن جون بیگیری بهبه امروز ساختمش

ZEDEHAL DEGE
25-08-2009, 22:25
یه سوال دارم قبلا وقتی هر چی عکس تو بازی میگرفتیم بیرون بازی همشو میشد دید تو قسمت سیو بازی ولی الان فقط اخرین عکسی که تو بازی میگیرم بیرون بازی تو قسمت سیو بازی هست میدونین چی رو دس کاری کردم؟هر کار کردم درس نشد. تو بازی قسمت استوری مود همه عکسا هستا ولی بیرون بازی فقط اخرین عکسو نشون میده اونم دو بار با دو اسم مختلف یکی Snapshot و یکی Screenshot

ZEDEHAL DEGE
26-08-2009, 00:17
بچه ها سلام.چرا وقتی رمز maxmotives رو تو بازی سیمز2 اصلی(بدون expansion packs)میزنم اجرا نمیشه؟؟؟؟؟؟

یه گشتی زدم دیدم سیمز اصلی maxmotives نداره فقط این رمزا رو داره

pressing [Ctrl]+[Shift]+C. Note that codes are case-sensitive:
Kaching - Adds 1,000 simoleons یه 1000 تا پول
Motherlode - Adds 50,000 simoleons یه 50000 تا پول
expand - Expands or contracts the cheat window
moveObjects on - Turns moving of objects on حرکت دادن همه چیز حتی ادما
moveObjects off - Turns moving of objects off
aging -on - Turns aging of sims on افزایش عمر روشن
aging -off - Turns aging of sims off ................خاموش
autoPatch -on - Turns game autoupdate on
autoPatch -off - Turns game autoupdate on
slowMotion [value] - Make you set the game speed (# = 0 to 8, 0 is normal)

deleteAllCharacters - Remove all Sims
help - Lists all the cheats in the game نشون دادن همه رمزا
help [cheatname] - Displays specific information about the cheat
exit - Closes the cheat window
tyidio - gives you a free plasma screen tv
sonysquad - gives you 5,000,000 simuleons. یه 5 ملیون پول؟!
moneymoneymoney - gives you 10,000,000 simuleons. یه 10000000 پول؟!

اونایی که کارشو ننوشتم چون خودم امتنحانشون نکردم یا امتحان کردمو اثرشو ندیدم و فک نکنم چیز مهمی باشن!!!

Maggy_P
26-08-2009, 11:37
یه سوال دارم قبلا وقتی هر چی عکس تو بازی میگرفتیم بیرون بازی همشو میشد دید تو قسمت سیو بازی ولی الان فقط اخرین عکسی که تو بازی میگیرم بیرون بازی تو قسمت سیو بازی هست میدونین چی رو دس کاری کردم؟هر کار کردم درس نشد. تو بازی قسمت استوری مود همه عکسا هستا ولی بیرون بازی فقط اخرین عکسو نشون میده اونم دو بار با دو اسم مختلف یکی Snapshot و یکی Screenshot

چون جای دیگه ای ذخیره میشه :

Documents\EA Games\The Sims 2\Neighborhoods\****\Storytelling

**** : این رو برای این ستاره دار زدم چون هر شهر فایل جدایی براش ساخته میشه توی پوشه ی Neighborhoods چند تا پوشه هست که شهر های مختلف هستن هر چی تعداد شهراتون بیشتر باشه اون پوشه ها هم بیشتره :46:

FIRE5BOY
26-08-2009, 12:59
ایول بابا ! :31:راهی نیست که woo hoo رو نشون بده :20:، یا مدل woo hoo رو مثل مدل kiss معلوم کنیم ؟ :40: پچ Woo hoo نداره ؟ :21:آخه من عشق وو هو ام . :8:

ZEDEHAL DEGE
26-08-2009, 21:15
ایول بابا ! :31:راهی نیست که woo hoo رو نشون بده :20:، یا مدل woo hoo رو مثل مدل kiss معلوم کنیم ؟ :40: پچ Woo hoo نداره ؟ :21:آخه من عشق وو هو ام . :8:

نه باااااااا همچی پچی نیست .چی رو مخوای نشون بده( از سغف برو بالا):25:

AxelNinja
28-08-2009, 01:55
کسی می تونه لینک دانلود این بازی رو اینجا بزاره ؟ من اینو لازم دارم !!!

Maggy_P
28-08-2009, 11:30
کسی می تونه لینک دانلود این بازی رو اینجا بزاره ؟ من اینو لازم دارم !!!
باید توی بخش دانلود بازی درخواست بدید ;)

ZEDEHAL DEGE
31-08-2009, 01:21
شما معنی این جادوهایی که میکنه رو بلدی؟جینگلیشه اخه نمیدونم معنیشون چی میشه(جینگلیش:جادو+ انگلیسی)
اینا رو امروز کشف کردم!!!این جادوگره اومد یه چراغ جادو انداخت تو خونه یواشکی که سه تا ارزو رو بر اورده میکرد.یکی رو زیبایی زدم یکی هم اینکه بتونه با فرشته مرگ چت کنه نمیدونم به چه ردی خورد این ارزوهام اصلا.سومی رو انتخواب نکردم اخه چراغه واسه دکراسیون خونه خوبه:دی اگه سومی رو هم انتخواب میکردم غیب میشد.

این پنگوئنه هم یاد گرفته ها همش واسش ماهی میذارم بیاد بوخوره:دی

Arash Arash
13-09-2009, 21:21
سلام
می خواستم ببینم چطوری می شه تو سیمس 2 خونه ساخت و خانوادتو ببری تو خونه

Maggy_P
13-09-2009, 23:13
سلام
می خواستم ببینم چطوری می شه تو سیمس 2 خونه ساخت و خانوادتو ببری تو خونه
اگر یکی از پکیج های سیمز رو نصب کرده باشید یا سیمزتون آپدیت شده باشه میشه خونه ساخت در غیر این صورت امکانش نیست

BMW.M3_E46
21-09-2009, 12:22
دوستان کسی کرک build mod سیمز 2 رو نداره!؟