PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Sims 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19

Maggy_P
04-02-2009, 14:28
سلام دوستان
یک بسته ی الحاقی جدید اومده
اینم عکسش
البته عکس از داخل ایمیل هست
یعنی eaبه من ایمیل فرستاده ولی نمیدونم به بازار هم اومده یا نه؟؟!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين بسته ي الحاقي نيست ، اين يك سري سيمز جديد هست كه براي كودكان طراحي شده و توش انسان نداره ، فقط حيوانات هست ;)

saiiddz
04-02-2009, 16:10
اين بسته ي الحاقي نيست ، اين يك سري سيمز جديد هست كه براي كودكان طراحي شده و توش انسان نداره ، فقط حيوانات هست ;)
چه خوب
البته باید توجه داشت که هر کدوم از بسته های الحاقی به صورت جدا هم وجود دارن
ولی شما درست میگید این بسته ی الحاقی نیست
میگم ea چقدر بچه هارو دوست داره
آخه قبلآ هم یک نسخه سیمز مخصوص بچه اومده بود

ZEDEHAL DEGE
05-02-2009, 17:14
سلام این سیمز دو کلا تا حالا چن بخش فرعیش تو بازار اومده و میشه تهیه کرد؟من اینا رو دارم ایا غیر اینا بازم هست؟کلا با بازی اصلیش 14 تاشو دارم

The Sims 2 Bon Voyage
The Sims 2 Celebration! Stuff
The Sims 2 Family Fun Stuff
The Sims 2 FreeTime
The Sims 2 Glamour Life Stuff
The Sims 2 H&M® Fashion Stuff
The Sims 2 Kitchen & Bath Interior Design Stuff
The Sims 2 Nightlife
The Sims 2 Open For Business
The Sims 2 Pets
The Sims 2 Seasons
The Sims 2 Teen Style Stuff
The Sims 2 University

در ضمن این چیزه ینی سانسوریه مال من ایا خیلی از بازی رو حذف کردن؟یا فقط مثلا حموم رو نشون نمیده؟بازی اصلیشو با تمام الحاقیاتش میدونید از کجا میشه اینترنتی خرید؟راستی تو بازی من هم بعضی وصایل رو نشون نمیده و یا خالی هست یا مثل روزنامه پیچ شده نشون میده مثلا میزشو انگار با روزنامه جلد گرفتن:18::16:
راستی اگه نمیشه ادرس بدید بهم یه پیام بدین zedehalezedehal@yahoo.com منتظر راهنمایتون هستم مخصوصا شما سعید و مگی ضد حال بهم نزنید یه وقت:11: تازه گفتین درخواست بدیم واسه معرفی جایی که بشه پچاشو خرید کجا باید درخواست داد؟:10:

Maggy_P
05-02-2009, 21:32
شما فقط

The sims 2 Apartment life
و
The sims 2 Mansion & Garden Stuff

رو نداريد ، بقيه ي پك هاتون تكميله ;)

ZEDEHAL DEGE
06-02-2009, 02:27
این رمزی که واسه از بین بردن شترنجی دادین که کار نمیکنه رمزو قبول میکنه ولی اثری یوخ intprop censorgridsize

saiiddz
06-02-2009, 11:59
این رمزی که واسه از بین بردن شترنجی دادین که کار نمیکنه رمزو قبول میکنه ولی اثری یوخ intprop censorgridsize
خب اینطوری بعضی از رمزها
در واقع یک ترینر داره که من نمیزارمش برای اینکه غیر مجاز هست
قبلآ هم گذاشته بودم که پاک شد
فقط یه چیزی بگم پشت اون شطرنجی هیچ چیزی نیست
پس وقتتو به چیزای با ارزشتری اختصاص بده

air_damned
06-02-2009, 18:29
سلام دوستان .بازی sims رو نصب و کرک کرده ام.
از وسط بازی بعضی موقع میوفته بیرون و یه اشکالی که داره اینه که نمیشه خونه ساخت.
فکر کنم مشکل از کرک هست.
یه فایلی هست که اگه قبلا بازی رو کرک کرده ایم بوسیله اون میشه خونه ساخت.
لطفا راهنماییم کنید.

Sara
09-02-2009, 12:21
سلام
من تازه Business و University و Nightlife رو نصب کردم . البته قبلا سیمز 2 رو بازی کردم اما بدون پچ . الان که اینا رو نصب کردم بالای صفحه این سه بخش فعال هست . چند تا سئوال دارم . مثلاً من میخوام وارد Business شم . وقتی که وارد این قسمت میشم یه شهر خالیه . از این به بعد و بعد از انتخاب محیط باید چی کار کنم ؟ همون سیمزهایی که در صفحه اصلی ساختم میتونن این قسمت بازی کنن ؟ یا اینکه باید کلاً توی این محیط بازی کنن و از نو سیمز بسازم؟ چون من الان دوتا سیمز با 500000 پول دارم . نمیخوام دوباره از اول شروع کنم !
مرسی

Maggy_P
09-02-2009, 15:23
سلام
من تازه business و university و nightlife رو نصب کردم . البته قبلا سیمز 2 رو بازی کردم اما بدون پچ . الان که اینا رو نصب کردم بالای صفحه این سه بخش فعال هست . چند تا سئوال دارم . مثلاً من میخوام وارد business شم . وقتی که وارد این قسمت میشم یه شهر خالیه . از این به بعد و بعد از انتخاب محیط باید چی کار کنم ؟ همون سیمزهایی که در صفحه اصلی ساختم میتونن این قسمت بازی کنن ؟ یا اینکه باید کلاً توی این محیط بازی کنن و از نو سیمز بسازم؟ چون من الان دوتا سیمز با 500000 پول دارم . نمیخوام دوباره از اول شروع کنم !
مرسی
همه ي سيمز ها ميتونن به اون قسمت وارد شن فقط كافيه سيمزتون رو از خونه خارج كنيد :46:

Sara
09-02-2009, 16:55
همه ي سيمز ها ميتونن به اون قسمت وارد شن فقط كافيه سيمزتون رو از خونه خارج كنيد :46:
مرسی مرضیه جان از توجهت :20:
خب من الان یه فروشگاه ساختم توی قسمت بیزنس . برای سیمزها باید توی همون بخش بیزنس خونه بسازم یا محیط اصلی؟ میخوام سیمزها مثل قبلاً که سر کار میرفتن الانم به صورت ساعتی توی فروشگاه کار کنن ! یه سئوال دیگه چطوری برای فروشگاه کارمند تعیین کنم ؟ باید کارمندها رو هم بسازم ؟ کلا برای این پچ راهنما نیست یا خود بازی راهنما نداره برای بیزنس؟

Maggy_P
09-02-2009, 17:21
مرسی مرضیه جان از توجهت :20:
خب من الان یه فروشگاه ساختم توی قسمت بیزنس . برای سیمزها باید توی همون بخش بیزنس خونه بسازم یا محیط اصلی؟ میخوام سیمزها مثل قبلاً که سر کار میرفتن الانم به صورت ساعتی توی فروشگاه کار کنن ! یه سئوال دیگه چطوری برای فروشگاه کارمند تعیین کنم ؟ باید کارمندها رو هم بسازم ؟ کلا برای این پچ راهنما نیست یا خود بازی راهنما نداره برای بیزنس؟
فرقي نداره توي هر محيطي متونيد براش خونه بسازيد :46:
ساعتي كه نميشه ، چون خودتون ميريد توي فروشگاه و بايد هدايتش كنيد ، هر وقت كاركنان خسته بشن ميتونيد مغازه رو ببنديد
براي كارمند انتخاب كردن هم بايد با تلفن توي قسمت بيزينس روي كلمه ي Host كليك كنيد. اونجا چند نفر آدم نشونتون ميده با مدالهايي كه دارن هر كدوم رو كه مدال مناسبي دارن انخاب كنيد
البته اگر با كسي دوست باشيد ميتونيد اونو هم استخدام كنيد ، روش كليك كنيد و host رو بزنيد.

ZEDEHAL DEGE
10-02-2009, 05:11
بالاخره تونستم هم گرگنما بشم هم خون اشام و هم با یکم زحمت تونستم الفی هم بشم ولی هر چقد زمینو کندما این سه تا نقشه رو پیدا نکردم که یکیش مال سرزمین پاگنده هست میشه راهنمایی کنید دیگه کجا رو باید میکندم؟این کوله پشتیه پر سنگ و استخون شده.راستی این مرتاض هندیه کیه که عکسش برای درس کردن گروههای پارتی هست پاگنده رم همونجا دیدم و نینجا ولی تو بازی تا حالا ندیدمشون و یکی هم به اسم پدر فک کنم کشیشه!!!اینا کجا هستن؟
گرگنما:من با اون سگ سیاها که شبا میان و چشمشون زرده دوست شدم خیلی دوست بعد یه بار داشتم نازش میکردم یا بش قذا میدادم گازم گرفت و گرگ نما شدم
خون اشام:اول سطح ÷یشرفت مغازمو زیاد کردم تا لیست همه ساکنان رو به دست بیارم بعد از تو لیسته به خون اشام تو شب زنگ زدم و باهاش جون جونی شدم و اوردمش تو خونم و ازدواج کردم و بعد چن روز یهو بیخودی گازم گرفت و خون اشام شدم
ادم سبز:کلی سبزی و درخت کاشتم و از همشون خوب مراقبت کردم یه بار داشتم اس÷ری میزدم که یهو ادم سبز شد

گفتم که شاید فایده ای داشته باشه حالا این پاگنده و نینجا و پدر و مرتاض هندیه کجا هستن در انتظار راهنمایی شما هستم.با تشکر امضا:40::31:
راستی من ترکیب خون اشام و گرگنما هم درست کردم سیمزم قاط زده بود همزمان هم گرگنما بود هم خون اشام:16:
این ماشینا و لباسا و غیره رو میشه لیست ادرسشونو بهم بدین تا دانلود کنم:11: اخه نمیشه واسه هر لباس 10 صفحه رو بگردم که راستی حجمشون چقده؟من سرعتم پایینه ها:45:

Maggy_P
10-02-2009, 10:08
بالاخره تونستم هم گرگنما بشم هم خون اشام و هم با یکم زحمت تونستم الفی هم بشم ولی هر چقد زمینو کندما این سه تا نقشه رو پیدا نکردم که یکیش مال سرزمین پاگنده هست میشه راهنمایی کنید دیگه کجا رو باید میکندم؟این کوله پشتیه پر سنگ و استخون شده.راستی این مرتاض هندیه کیه که عکسش برای درس کردن گروههای پارتی هست پاگنده رم همونجا دیدم و نینجا ولی تو بازی تا حالا ندیدمشون و یکی هم به اسم پدر فک کنم کشیشه!!!اینا کجا هستن؟
گرگنما:من با اون سگ سیاها که شبا میان و چشمشون زرده دوست شدم خیلی دوست بعد یه بار داشتم نازش میکردم یا بش قذا میدادم گازم گرفت و گرگ نما شدم
خون اشام:اول سطح ÷یشرفت مغازمو زیاد کردم تا لیست همه ساکنان رو به دست بیارم بعد از تو لیسته به خون اشام تو شب زنگ زدم و باهاش جون جونی شدم و اوردمش تو خونم و ازدواج کردم و بعد چن روز یهو بیخودی گازم گرفت و خون اشام شدم
ادم سبز:کلی سبزی و درخت کاشتم و از همشون خوب مراقبت کردم یه بار داشتم اس÷ری میزدم که یهو ادم سبز شد

گفتم که شاید فایده ای داشته باشه حالا این پاگنده و نینجا و پدر و مرتاض هندیه کجا هستن در انتظار راهنمایی شما هستم.با تشکر امضا:40::31:
راستی من ترکیب خون اشام و گرگنما هم درست کردم سیمزم قاط زده بود همزمان هم گرگنما بود هم خون اشام:16:
این ماشینا و لباسا و غیره رو میشه لیست ادرسشونو بهم بدین تا دانلود کنم:11: اخه نمیشه واسه هر لباس 10 صفحه رو بگردم که راستی حجمشون چقده؟من سرعتم پایینه ها:45:

بايد توي زمين هاي مسافرتي ، زمين رو بكنيد حتما پيدا ميكنيد ;)

aroosak_kooki
10-02-2009, 17:26
سلام
خوب شد این بحث رو پیش کشیدین ...
در مورد فروشگاه .

من یه مشکلی داشتم ... یادمه وقتی فروشگاه داشتم هر کاری میکردم نمیتونستم یه مدیر برای اونجا انتخاب کنم که وقتی از اونجا ( یه فروشگاه خریده بودم ) میام بیرون اون اونجا رو مدیریت کنه و من از خونه فقط کنترل کنم اوضاع رو ...

یک بار شد و یه نفر رو مدیر کردم ولی دوباره که سیمز رو ریخته بوم و بازی میکردم دیگه نشد ...

نمی دونم باید سیمزی که مدیر میشد خیلی مهارت داشته باشه فکر کنم تا بشه برای مدیریت انتخابش کرد !!!

این رو هم اگه کسی انجام داده بگه ببینیم چه جوریاست !!!!!

ZEDEHAL DEGE
10-02-2009, 20:46
من اولین باره میشنوم میشه مدیر گذاشت پس ببخشید.
میشه روش سرچ کردن رو بهم یاد بدین از کجا تو همین تایپک سرچ کنم؟اون بالا که یه سرچ معمولی و یکی مخصوصه همونه؟
نزدیک هزار تا چیز پیدا کردم از زمین ولی دریغ از یک نغشه ساده:37:

Maggy_P
11-02-2009, 10:41
سلام
خوب شد این بحث رو پیش کشیدین ...
در مورد فروشگاه .

من یه مشکلی داشتم ... یادمه وقتی فروشگاه داشتم هر کاری میکردم نمیتونستم یه مدیر برای اونجا انتخاب کنم که وقتی از اونجا ( یه فروشگاه خریده بودم ) میام بیرون اون اونجا رو مدیریت کنه و من از خونه فقط کنترل کنم اوضاع رو ...

یک بار شد و یه نفر رو مدیر کردم ولی دوباره که سیمز رو ریخته بوم و بازی میکردم دیگه نشد ...

نمی دونم باید سیمزی که مدیر میشد خیلی مهارت داشته باشه فکر کنم تا بشه برای مدیریت انتخابش کرد !!!

این رو هم اگه کسی انجام داده بگه ببینیم چه جوریاست !!!!!

نه
تا جايي كه من ميدونم و بازي كردم نميشه مدير گذاشت و خودت توي خونه بشيني

میشه روش سرچ کردن رو بهم یاد بدین از کجا تو همین تایپک سرچ کنم؟اون بالا که یه سرچ معمولی و یکی مخصوصه همونه؟
نزدیک هزار تا چیز پیدا کردم از زمین ولی دریغ از یک نغشه ساده:37:
اون نقشه فقط يك كاغذ ساده هست كه بايد توي كوله پشتيتون نگه داريد تا منطقه هاي جديد براتون باز بشه :46:
يكم بيشتر بگرديد حتما پيدا ميكنيد

جستجو هم روي نوار هر تاپيك هست ، از اون طريق ميشه جستجو كرد

loomina
11-02-2009, 14:09
ديدم تمام اعضا دارن در باره ي يه بازي جالب صحبت مي كنن تازه تاپيك the sims 2 هم وجود نداشت گفتم واسش تاپيك بزنم و به سو الات بچه ها جواب بدم

بنا به درخواست لاولي من e حذف شد
آرش

نه

اون نقشه فقط يك كاغذ ساده هست كه بايد توي كوله پشتيتون نگه داريد تا منطقه هاي جديد براتون باز بشه :46:
يكم بيشتر بگرديد حتما پيدا ميكنيد

جستجو هم روي نوار هر تاپيك هست ، از اون طريق ميشه جستجو كرد

اگر کمی بات طرف رفیق بشی یه گزینه می یاد که نوشته کار گر را ترفیع بده.

اگه نشد احتمالا کارگر باید مهارت بالا تری داشته باشه.:46:

aroosak_kooki
11-02-2009, 17:12

نه

باور کنید یکبار این کار رو کردم ... یه مدیر انتخاب کردم که مسئولیت کنترل بقیه کارمند ها رو داشت... یک اسباب بازی می ساخت .. یکی مشتری جلب میکرد ...یکی هم جای خالی محصولات رو پر میکرد و یه صندوق دار ... فقط حواسم نبود مدیره حقوقش کم بود هنوز چیزی نگذشته بود شاکی شد و رفت !!!

ولی دیدین وقتی تو خونه هستین ، به فروشگاهی که خریدین زنگ میزنید میگه اونجا مدیری نیست که بتونه کار ها رو انجام بده و یه چیزی تو این مایه ها ... درست یادم نیست !!!

با این چیزایی که گفتین شک کردم که نکنه اشتباه کردم ... پس حرفم رو نشنیده بگیرید تا دوباره یه روزی امتحانش کنم!!! آخه الان سیمز رو سیستمم نصب نیست !!!

loomina
12-02-2009, 00:41
بايد توي زمين هاي مسافرتي ، زمين رو بكنيد حتما پيدا ميكنيد ;)

اگه با تور مسافرتی هم سفر برید امکان داره نقشه ها رو پیدا کنی :happy:
در ضمن اگه پک زندگی اپارتمانی رو هم داری باید بگم می تونی در یک زمان هم مرد گرگی بشی هم خون اشام و هم جادوگر و هم یک زامبی( مرده ای که 2باره زنده شده) !
سعی هم نکن که یه plant sim (همون سبزا) رو با یه خون اشام ترکیب کنی! چون این 2تا خلاف هم هستن:thumbsup: موفق باشی.

Maggy_P
12-02-2009, 08:49
باور کنید یکبار این کار رو کردم ... یه مدیر انتخاب کردم که مسئولیت کنترل بقیه کارمند ها رو داشت... یک اسباب بازی می ساخت .. یکی مشتری جلب میکرد ...یکی هم جای خالی محصولات رو پر میکرد و یه صندوق دار ... فقط حواسم نبود مدیره حقوقش کم بود هنوز چیزی نگذشته بود شاکی شد و رفت !!!

ولی دیدین وقتی تو خونه هستین ، به فروشگاهی که خریدین زنگ میزنید میگه اونجا مدیری نیست که بتونه کار ها رو انجام بده و یه چیزی تو این مایه ها ... درست یادم نیست !!!

با این چیزایی که گفتین شک کردم که نکنه اشتباه کردم ... پس حرفم رو نشنیده بگیرید تا دوباره یه روزی امتحانش کنم!!! آخه الان سیمز رو سیستمم نصب نیست !!!
شايد منظورت حساب داره كه پشت ميز وايميسه و تلفن رو جواب ميده :13:

aroosak_kooki
12-02-2009, 23:01
شايد منظورت حساب داره كه پشت ميز وايميسه و تلفن رو جواب ميده :13:

نــــــــه ... نه بابا دیگه اینقدر هم خنگ نیستم !!!!:18:

اون که فقط پول میگیره !!!! نه کسی که همه ی اینا رو کنترل میکنه ...

گفتم ... فعلا ناده اش بگیرید که یا خودم دوباره امتحانش کنم یا کسی بیاد و بگه که تونسته مدیر انتخاب کنه !!!:46:

loomina
14-02-2009, 13:48
کسی می دونه مرد گرگی چجوری میشه ساخت؟:blink:

Maggy_P
14-02-2009, 19:00
کسی می دونه مرد گرگی چجوری میشه ساخت؟:blink:
بايد اول با يك سگ دوست بشيد بعد موقع بازي كردن شايد شانس داشتيد و گازتون گرفت :46:
توي صفحات قبلي موجود بود ، لطفا دفعه ي بعدي سرچ كنيد ;)

نــــــــه ... نه بابا دیگه اینقدر هم خنگ نیستم !!!!:18:

اون که فقط پول میگیره !!!! نه کسی که همه ی اینا رو کنترل میکنه ...

گفتم ... فعلا ناده اش بگیرید که یا خودم دوباره امتحانش کنم یا کسی بیاد و بگه که تونسته مدیر انتخاب کنه !!!:46:
البته نيازي به مدير نيست ، يك مدت كه من يك رستوران داشتم خودم وقتي نميرفتم مغازه پول بهم اضافه ميشد
من كلا يكي دو بار بيشتر واحد تجاري نخريدم چون متاسفانه هر وقت ميخواستم برم و بيام بايد لودينگ سرسام آور سيمز رو تحمل ميكردم! :31:
اين بود كه يا توي خونه مغازه ميزدم يا كلا اصلا مغازه باز نميكردم

loomina
14-02-2009, 19:53
منصورتون اون گرگ هایی که گاهی وقتا رد می شن از در خونه؟
یا یه سگ اهلیه؟
در کدام صفحه نوشته؟لطفا شمارشو بهم بگین.ممنون:15:

من وقتی stuff سیمز رو نصب می کنم کامپیوترم مشکل بهم می زنه مانیتور یهو میره رو استندبای
رو چند مدلش هم امتاحان کردم ولی نتیچه نداد تازه زندگی اپارتمانی با free time نمی سازه
چی کار کنم راهی هست؟
مشخسات کامپیوتر من هم اینه:
ram 2.512
گرافیک:256
هارد:160
لطفا کمکم کنید.:41::37:

Maggy_P
14-02-2009, 22:22
منصورتون اون گرگ هایی که گاهی وقتا رد می شن از در خونه؟
یا یه سگ اهلیه؟
در کدام صفحه نوشته؟لطفا شمارشو بهم بگین.ممنون:15:
همون گرگ ها كه چشماشون زرد هست
+
از بالاي تاپيك ميتونيد سرچ كنيد :

من وقتی stuff سیمز رو نصب می کنم کامپیوترم مشکل بهم می زنه مانیتور یهو میره رو استندبای
رو چند مدلش هم امتاحان کردم ولی نتیچه نداد تازه زندگی اپارتمانی با free time نمی سازه
چی کار کنم راهی هست؟
مشخسات کامپیوتر من هم اینه:
ram 2.512
گرافیک:256
هارد:160
لطفا کمکم کنید.:41::37:

به احتمال زياد مشكل از خود سيدي هست ، مگر اينكه روي سيستم ديگه اي نصب كنيد و مشكل نداشته باشه
اونوقت معلوم ميشه بازي با سخت افزار شما نميسازه ، كه بعيد به نظر ميرسه ;)

loomina
15-02-2009, 10:02
من کجا باید سیو های سیمز رو تو کامپیوترم پیدا کنم تا ازشون نسخه ی پشتی بانی بگیرم:23::blink:

Maggy_P
15-02-2009, 10:07
من کجا باید سیو های سیمز رو تو کامپیوترم پیدا کنم تا ازشون نسخه ی پشتی بانی بگیرم:23::blink:
به اين آدرس بريد :

My Documents\EA Games\The Sims 2\Neighborhoods
هر پوشه در اين قسمت متعلق به يك سرزمين هست ;)

Dark Shine
15-02-2009, 12:59
سلام.:46::46::46::46:
من دوباره اومدم:31::31:
چند تا پک جدید اومده؟:13:

راستی میدونم اینجا جاش نیست ولی آیا سیمز3 اومده؟:11:

loomina
15-02-2009, 15:00
سلام.:46::46::46::46:
من دوباره اومدم:31::31:
چند تا پک جدید اومده؟:13:

راستی میدونم اینجا جاش نیست ولی آیا سیمز3 اومده؟:11:

1- جدید ترین پک ها این ها هستن:
ikea home stuff
apartmant life
garden stuff
و وسایل حموم و اشپزخانه
یه پکش هم هست که من تا حالا تو ایران ندیدم به نام holiday edition اگه درست گفته باشم
2-نه نیومده ولی اگر تاخیر نداشته باشه باید یا عید و یا تو اواخر خرداد به ایران برسه.:10:

نمی تونم خودم یه اپارتمان بسازم؟پکش هم دارم
یه بار سعی کردم یه اپارتمان خالی رو پاک کنم و دواره بسازم ولی نشد کمکم کنید.

ا یه چیز دیگه یادم اومد میشه مدرکی بالا تر از دیپلم در دانشگاه بگیری؟
اخه بعضی از این ادما نوشته مثلا: پروفسور jack یا ... توجه کردید؟

Maggy_P
16-02-2009, 09:17
نمی تونم خودم یه اپارتمان بسازم؟پکش هم دارم
یه بار سعی کردم یه اپارتمان خالی رو پاک کنم و دواره بسازم ولی نشد کمکم کنید.
متاسفانه امكان ساختن آپارتمان در اين پك اصلا وجود نداره ، بايد از اپارتمان هاي آماده ي خود بازي استفاده كنيد

ا یه چیز دیگه یادم اومد میشه مدرکی بالا تر از دیپلم در دانشگاه بگیری؟
اخه بعضی از این ادما نوشته مثلا: پروفسور jack یا ... توجه کردید؟
اگر شغل آموزش رو تا درجات بالا ادامه بديد ميتونيد استاد دانشگاه بشيد ولي مدركي بالاتر از ديپلم نميتونيد بگيريد

1
یه پکش هم هست که من تا حالا تو ایران ندیدم به نام holiday edition اگه درست گفته باشم

اين پك خيلي قديميه ، و توي ايران هم هست ، من دارمش :13:

+
لطفا انقدر پست پشت سر هم نزنيد ، ميتونستيد همشو توي يك پست عنوان كنيد :46:

matarsaak
20-02-2009, 02:06
من سیمز رو تازه نصب کردم
بدون هیچ بچی
و فقط sims 2 هست
میشه یه save ازش بزارید؟

Maggy_P
20-02-2009, 13:50
من سیمز رو تازه نصب کردم
بدون هیچ بچی
و فقط sims 2 هست
میشه یه save ازش بزارید؟
سيو؟

سيو رو بايد كسي بزاره كه بدون پكيج هاش بازي ميكنه ، فكر نكنم اينجا كسي باشه كه بدون پكيج بازي كنه :46:

roxana72
24-02-2009, 23:07
سلام من 1 اشکال دارم تو بازی بعضی وقتها تو وانت سیمز 1 عکس قبر هست شانس دومه چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این شکل یعنی چه؟

frnsh
24-02-2009, 23:56
اگه روی عکسش وایسی روش نوشته که چی کار باید بکنی.
فکر این شکل مال اینه که سیمزت دوست داره از مرگ نجات پیدا کنه.
اگه اینه راههای زیادی واسش وجون داره. اولا که باید حتما روی این آرزو رو قفل بذاری تا از بین نره. برای قفل گذاشتن، روش کلیک راست کن. بعدم یه کاری کن که سیمزت بمیره. مثلا آتیشش بزن یا هر کار دیگه. بعد که ازرائیل اومد با یه سیمز دیگه چند بار ازش بخواه که دوستتو نبره.
اگه درست انجام بدی این آرزو برآورده میشه.

loomina
25-02-2009, 23:59
اگه روی عکسش وایسی روش نوشته که چی کار باید بکنی.
فکر این شکل مال اینه که سیمزت دوست داره از مرگ نجات پیدا کنه.
اگه اینه راههای زیادی واسش وجون داره. اولا که باید حتما روی این آرزو رو قفل بذاری تا از بین نره. برای قفل گذاشتن، روش کلیک راست کن. بعدم یه کاری کن که سیمزت بمیره. مثلا آتیشش بزن یا هر کار دیگه. بعد که ازرائیل اومد با یه سیمز دیگه چند بار ازش بخواه که دوستتو نبره.
اگه درست انجام بدی این آرزو برآورده میشه.

اشتباه نكن دوست من!اين علامت يعني سيمت دوست داره جون كسي رو نجات بده .

Maggy_P
26-02-2009, 08:29
اشتباه نكن دوست من!اين علامت يعني سيمت دوست داره جون كسي رو نجات بده .
خير! اين علامت نشانه ي اينه كه دوست داره خودش توسط كسي از مرگ نجات پيدا كنه :46:

thrn
26-02-2009, 10:08
:13:من وقتی تو سیمز دانشگاه بازی می کنم بعد از یک مدت دانشگاه رفتن زمانی که دیگه داره دانشگاهش تموم می شه یک دفعه سنش تغییر می کنه مدل موهاش و یک تاکسی میاد دنبالش و اون میره نمی دونم کجا ولی هر جا دنبالش می گردم نیست کمکم کنین مرسی

roxana72
26-02-2009, 10:54
:13:من وقتی تو سیمز دانشگاه بازی می کنم بعد از یک مدت دانشگاه رفتن زمانی که دیگه داره دانشگاهش تموم می شه یک دفعه سنش تغییر می کنه مدل موهاش و یک تاکسی میاد دنبالش و اون میره نمی دونم کجا ولی هر جا دنبالش می گردم نیست کمکم کنین مرسی

درسه سیمزت تموم شده . حالا سیمزت به Neighborhoods هستش . از این به بعد دیگه بازی سیمز معمولی میشه یعنی مسله همون سیمزی که میشناسیم .

loomina
26-02-2009, 20:55
خير! اين علامت نشانه ي اينه كه دوست داره خودش توسط كسي از مرگ نجات پيدا كنه :46:
ولی من متمائنم!
برای سیمم چنین اتفاقی افتاده.
خیلی خب!
بزار دوستمون roxana72 خودش هر 2 کار رو ازمایش کنه:31:
ولی من متمئنم...................................... :27:

SnoWall
27-02-2009, 09:59
تصور کنید که شخصیت شما در حال تعمیر یک وسیله برقی میباشد که ناگهان دچار برق گرفتگی میشود . برای خود من این اتفاق برای دو شخصیت متفاوت بوجود آمد ( یکی در حال تعمیر ضبط صوت و دیگری در حال تعمیر دستگاه ظرف شویی ) .

اولی که داشت ضبط را تعمیر میکرد دچار برق گرفتگی شد و تمام نوارهای وضعیتش قرمز شد ( Fun,Hunger,Bladder,... ) و قیافه اش آشفته شد. (موهای سیخ) و حتما باید حمام میرفت تا از آن قیافه در می آمد و خوشبختانه چیزیش نشد.:20::20::20:

ولی دومی بعد از برق گرفتگی جان به جان آفرین تسلیم کرد و به دیار باقی رفت.:41::41::41:

تفاوت این دو شخصیت در این بود که شخصیت اولی مرگ از بیخ گوشش گذشت و از مرگ نجات پیدا کرد - ( Be Save From Death ) ولی دومی گرفتار این بدشانسی شد و مرد.

Maggy_P
27-02-2009, 10:04
ولی من متمائنم!
برای سیمم چنین اتفاقی افتاده.
خیلی خب!
بزار دوستمون roxana72 خودش هر 2 کار رو ازمایش کنه:31:
ولی من متمئنم...................................... :27:
مطمئنا اشتباه ميكنيد ;)

من سابقه ي سيمز كشيم زياده! :31:
اوني رو كه شما ميگيد عكس كسي رو كه ميخواد از مرگ نجاتش بده رو كنار اين علامت ميزاره :46:

تصور کنید که شخصیت شما در حال تعمیر یک وسیله برقی میباشد که ناگهان دچار برق گرفتگی میشود . برای خود من این اتفاق برای دو شخصیت متفاوت بوجود آمد ( یکی در حال تعمیر ضبط صوت و دیگری در حال تعمیر دستگاه ظرف شویی ) .

اولی که داشت ضبط را تعمیر میکرد دچار برق گرفتگی شد و تمام نوارهای وضعیتش قرمز شد ( Fun,Hunger,Bladder,... ) و قیافه اش آشفته شد. (موهای سیخ) و حتما باید حمام میرفت تا از آن قیافه در می آمد و خوشبختانه چیزیش نشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی دومی بعد از برق گرفتگی جان به جان آفرین تسلیم کرد و به دیار باقی رفت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تفاوت این دو شخصیت در این بود که شخصیت اولی مرگ از بیخ گوشش گذشت و از مرگ نجات پیدا کرد - ( Be Save From Death ) ولی دومی گرفتار این بدشانسی شد و مرد.
فقط در صورتي اين آرزو برآورده ميشه كه سيمز شما بميره ، و بعد از اومدن عزرائيل بهترين كسش ازش خواهش كنه كه اونو نبره
اونوقت عزرائيل يك شانس ميده جون سيمز رو ميزاره توي يكي از دستهاش و به طرف ميگه انتخاب كن

اگر دوست سيمزتون درست انتخاب كنه دوباره برميگرده ولي اگر غلط انتخاب كنه ميميره

اين مثالي كه شما زديد اشتباهه ، اون نفر اول اصلا نميميره كه بخواد نجات پيدا كنه
-------------------------------------------

دانلود :

loomina
27-02-2009, 11:39
حالا که سابقه ی سیم کشیتون زیاده من تسلیم!:42:
ولی چه کسی مییاد با جون سیمش (مخصوصا اگر محارت هاش هم بالا باشه!)
بازی کنه؟ اونم فقط به خاطر امتیاز اسپرین؟
تازه من یه بار وقتی عزرائيل داشت یارو رو می برد یه گزینه رو زدم دومی هم با هاش رفت!دماغم سوخت!:18:

Maggy_P
27-02-2009, 11:50
حالا که سابقه ی سیم کشیتون زیاده من تسلیم!:42:
ولی چه کسی مییاد با جون سیمش (مخصوصا اگر محارت هاش هم بالا باشه!)
بازی کنه؟ اونم فقط به خاطر امتیاز اسپرین؟
تازه من یه بار وقتی عزرائيل داشت یارو رو می برد یه گزینه رو زدم دومی هم با هاش رفت!دماغم سوخت!:18:
خب براي اينكه ريسكش از بين بره ميتونيد قبلش سيو كنيد ، اگر شانس باهاتون يار نبود برگرديد از سيوتون بريد :31:

loomina
27-02-2009, 12:05
راستی من چند وقت پیش متوجه یه چیزی شدم دیدم تا حالا کسی بهش اشاره نکرده گفتم بگم بهر حال یه نفر هم که بفهمه یه نفره!:20:
هر سیم دارای یه ارزوی دیرینه هستش که اگر رو قسمتی که اندازه ی اسپرینش رو نشون می ده وایسی
اون بالا یه شکل زده.
مثلا سیمت دوست داره همه ی محارت هاش کامل بشه یا به درجه ی اخر یه شغل برسه
که معمولا 25 هزار تا امتیاز اسپرین بهش تعلق می گیره.:8::5::8:

Maggy_P
27-02-2009, 13:13
راستی من چند وقت پیش متوجه یه چیزی شدم دیدم تا حالا کسی بهش اشاره نکرده گفتم بگم بهر حال یه نفر هم که بفهمه یه نفره!:20:
هر سیم دارای یه ارزوی دیرینه هستش که اگر رو قسمتی که اندازه ی اسپرینش رو نشون می ده وایسی
اون بالا یه شکل زده.
مثلا سیمت دوست داره همه ی محارت هاش کامل بشه یا به درجه ی اخر یه شغل برسه
که معمولا 25 هزار تا امتیاز اسپرین بهش تعلق می گیره.:8::5::8:
بله ولي وقتي آرزوي ويژه ي سيمزتون رو براورده كنيد دوباره يكي ديگه مياد جاش!
اونطوري هم اهميت نداره ، مخصوصا براي كساني كه از رمز امتياز ها استفاده ميكنن :46:

SnoWall
27-02-2009, 13:53
در کل این بازی از نظر گرافیک عالیه . اگر تمام پک های Sims 2 رو داشته باشی اون موقع است که میتونی لذت واقعی بازی کردن با Sims 2 رو حس کنی.

من خودم که فقط این پک ها از بازی رو دارم، خیلی کیف میکنم ، حالا چه برسه به پک هایی که جدیدا هم اومده:

پک هایی که من دارم عبارتند از:

1. Pets *

2. Open For Business *

3. Night life *

4. University *

5. Seasons *

6. Glamour Life Stuff #

7. Family Fun Stuff #
---------------------------------------------
پاورقی:

* = این پکها به بازی امکانات و گزینه اظافه میکنند و در کل بازی رو با کیفیت میکنند.

# = این پکها تنها به بازی Objects (لوازم) اظافه کرده و زیاد بر روی امکانات تاثیری نگذاشته اند.

gap
27-02-2009, 15:11
یادش بخیر sims2......
چه کیفی میداد...ولی دیگه چون چیزی نمونده تا sims3 بیاد نباید خیلی سرمونو با sims2 گرم کنیم چون اگه بری 1 ساعت sims2 بزنی دیگه ولش نمیکنی....بیشتر گروه های سنی از این بازی خوششون میاد.من کسیو میشناسم که با 9 سال عاشق این بازی هست و مثلا خود من هم با سنی چند برابر 9(2 برابر به علاوه چند سال*بدلیل مسائل امنیتی سکرت هستش)از این بازی خوشم میاد.همینطور باید زحمات بیدریغ maggy_p این خواهر ارجمند را ارج نهاده ,توفیق روزافزون ایشان را در عرصه تحقق اهداف عالیه سازمان sims بازان ملت از خداوند منان مسئلت می نمایم ،امید است در عرصه پویایی و توانمندی های سیم ها در sims2 و همینطور sims3 هم موفق و موید باشند...
gap
(به خدا اسپم نیست!تشکر هستش،چون نمیشه خیلی چیزا رو فقط با یه تشکر گفت!)

thrn
27-02-2009, 16:24
سلام من پک bon همون پکی که سیمز می تونه بره مسافرت رو دانلود کردم ولی شماره سریال نداره حالا باید چه کار کنم؟ بدون شماره سریال هم که نمی تونم نصب کنم اگه کسی شماره سریال و کرکش رو داره ممنون میشم برام بزاره

loomina
27-02-2009, 17:11
بله ولي وقتي آرزوي ويژه ي سيمزتون رو براورده كنيد دوباره يكي ديگه مياد جاش!
اونطوري هم اهميت نداره ، مخصوصا براي كساني كه از رمز امتياز ها استفاده ميكنن :46:

می شه این رمز رو بزارید؟:10::46:

SuNb0y
27-02-2009, 17:17
بچه ها من دو بار این بازی را خریدم ولی هر دوبار مشکل داشت. نمی دونم چرا این بازی اینجوری هستش.

Maggy_P
27-02-2009, 18:15
می شه این رمز رو بزارید؟:10::46:
ميتونيد سرچ كنيد چون من از رمز و كد توي بازي استفاده نميكنم :46:
توي همين تاپيك بچه ها گذاشته بودن

بچه ها من دو بار این بازی را خریدم ولی هر دوبار مشکل داشت. نمی دونم چرا این بازی اینجوری هستش.
پس اين بازي با سيستمتون يا ويندوزتون سازگار نيست كه مشكل داره

abbasgh66
28-02-2009, 18:07
سلام !من خیلی وقته سیمس با چندتا از تکمیل کننده هاشو داشتم ولی بازی نمیکردم !می خواستم بپرسم مگه سیمس هم مرحله داره ؟ از کجا باید مراحلشو بیاری ؟

سلام میخوام بپرسم مگه سیمس هم مرحله داره از کجا باید بیاریش؟

gap
28-02-2009, 18:51
سلام من پک bon همون پکی که سیمز می تونه بره مسافرت رو دانلود کردم ولی شماره سریال نداره حالا باید چه کار کنم؟ بدون شماره سریال هم که نمی تونم نصب کنم اگه کسی شماره سریال و کرکش رو داره ممنون میشم برام بزارهاگه یه سرچ بکنی تو google راحت میتونی هم کرک و هم سریال نامبرشو پیدا کنی.:46:
ولی:
سریال نامبر:
2P55-SMN6-2JNB-GUXZ-5U27
دانلود کرک:
بد نبود که به این تاپیک که مدیر عزیز این انجمن(انجمن بازی های ویدیویی)زحمتشو کشیدن!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو یا به تاپیک "درخواست کرک و سریال فقط در اینجا" هم سری می زدینا!:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید_+_
برای اینکه از پست های اضافی که مشکل در سریال نامبر بازی دارن جلوگیری بشه این لیست سریال نامبر های کلیه و یا بهتره بگم بیشتره پک های این بازی به علاوه خود sims2 هستش.
امیدوارم قبل از دادن اینجور پست ها کمی هم به تاپیک"تاپیک های مهم"سری بزنید.
:::
اینم سریال نامبر مجموعه ی سیمز

Sims 2
0G99-M336-FIGH-TING-4FUN
THVM-KDMR-GLWL-L3LS-AYWH

Sims 2 Celebration Stuff
TJM5-AUMW-GLWL-G3LS-AYWH
52F7-MPGD-HPR3-H3NM-YRMP

Sims 2 Family Fun Stuff
535D-GCGY-HPR3-L3NM-YRMP
W4SS-BFMR-SUHF-WETA-8YKQ

Sims 2 Glamour Life Stuff
WAKB-VUMY-SUHF-FETA-8YKQ
SQJA-GQC6-ZLLV-ZPU5-G9VN

Sims 2 Nightlife
SJ9H-LZC5-ZLLV-EPU5-G9VN
UC8G-ZX99-NVFN-LTFS-HPNG

Sims 2 Open For Business
UWF7-VZ9D-NVFN-8TFS-HPNG
G3M5-NDNG-4BN2-46G2-CUL7

Sims 2 Pet
GQSJ-QPN8-4BN2-H6G2-CUL7
ES8Q-MG8C-WUE5-XEM5-SXJY

Sims 2 Seasons
E8BT-HX8F-WUE5-3EM5-SXJY
FS7X-QHAQ-P7XB-WUVF-758W

Sims 2 University
FWUC-R8AS-P7XB-UUVF-758W
EMQY-A5L2-HVWV-9DZ8-TVPP

Sims 2 Bon Voyage
2P55-SMN6-2JNB-GUXZ-5U27

Sims 2 Free Time
2CEE-3AL2-6EFK-K5DF-MVTY
2QRZ-XJEQ-91E2-P19F-KVTY

Sims 2 Deluxe
HPTT-VX3J-039M-A2C9-HVTY
72A2-9C5M-F4A1-G524-CVTY

Sims 2 Double Deluxe
KE33-YV24-N1BC-H5N8-AVTY
CWNE-SN6P-G392-NDFM-OVTY

- The Sims Stuff Pack

The Sims 2 Family Fun Stuff
0RTT-TX0D-FIGH-TING-4FUN
DD8G-CBCT-PCSU-H5EU-6SN4
The Sims 2 Glamour Life Stuff
0L77-FL13-FIGH-TING-4FUN
5833-FWK9-64ND-8N2P-STBF

The Sims 2 H&M Fashion Stuff
5D5V-5JK3-64ND-9N2P-STBF
QSVV-D8E4-AF4A-ERPB-NPUZ

The Sims 2 Celebration Stuff
QA99-MKEJ-AF4A-MRPB-NPUZ
4BJ2-CSSB-9MQ7-Z35D-YJEM

The Sims 2 Teen Style Stuff
4WG8-ARS3-9MQ7-B35D-YJEM
VU2S-Z6UA-7YWL-PEXY-L38E

The Sims 2 Kitchen & Bathroom
H8JA-8LRD-7THY-5YCO-HFLT
32B3-VC33-6C37-W653-EFLT

- The Sims Stories

The Sims Life Stories
0BAA-98QX-FIGH-TING-4FUN
UZFX-CQWW-9Y8U-NADF-QWRE

The Sims Pet Stories
2ZCC-DV6P-FIGH-TING-4FUN
G4DM-DTSL-SL2Q-RCW9-HM68

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بچه ها من دو بار این بازی را خریدم ولی هر دوبار مشکل داشت. نمی دونم چرا این بازی اینجوری هستش. چه مشکلی؟ممکنه هر دوبار هم cd/dvd شما نقصی داشته باشه.مشکلش چیه؟این بازی هیچ چیزیش نیست دوست من:10:
البته سخن maggy_p عزیز هم کاملا درسته,ممکنه ایراد از سیستم و یا ویندوز شما باشه...:46:

SnoWall
28-02-2009, 19:30

دوست عزیز ;

اگر منظورت تداخل رنگهاست که توی بازی بوجود میاد مشکل از کارت گرافیکه.

ولی اگر در هنگام نصب میگه فلان فایل رو نمیتونم کپی کنم به احتمال زیاد مشکل از CD/DVD هست.

گاهی اوقات نیز در هنگام Update کردن بازی پس از نصب یک پک یک Error به شما میدهد که در این صورت مطمئن باشید که مشکل از CD/DVD هست . مثلا زیادی خش داره یا ...:31:

loomina
01-03-2009, 18:12
سرچ زدم اما پیدا نکردم!کجاست؟ هم سرچ کردم هم اکثر صفحات رو گشتم,ولی بازم پیدا نکردم

سلام !من خیلی وقته سیمس با چندتا از تکمیل کننده هاشو داشتم ولی بازی نمیکردم !می خواستم بپرسم مگه سیمس هم مرحله داره ؟ از کجا باید مراحلشو بیاری ؟

اگر شما سیمز و پک هایش رو استفاده می کنی باید بگم نه مرحله نداره ولی اگر شما از سری های داستانی اون مثل: pet story ,life story و یا castavey story رو استفاده می کنی دارای مرحله هست و بعد از تمام کردن داستان به شما یک neighbourhood جدید میده. مراحل (داستان بازی) هم خودش در یک neighbourhood جداگانه هست.

treason_boys
02-03-2009, 01:23
چند وقت پیش یه سیمز زن پیدا کردم که خیلی ناز بود. برای همین با سیمز مردم که یکسره با اون بازی میکردم رفتم و مخ زنه رو زدم. خلاصه خوشحال که داره سیمزم سرو سامون میگیره. سیمزمو با زنه نامزد کردم. و ازش خواستم بیاد توی خونه سیمزم زندگی کنه. بعد از یه مدت دیدم زنه حامله شد. البته خداییش سیمز من هیچ کاری باهاش نکرده بود. البته این زنه قبلا ازدواج کرده بود و دو تا پسر هم داشت. من فکر کردم از شوهر مرحومش حاملست. بعد از یه مدت که بچش به دنیا اومد وقتی رفتم توی شجره نامه بچه, شخ در اوردم...... در کمال تعجب بابای بچه یه سگ بود!!!!!!!
تا حالا چنین چیزی برای شما پیش اومده بود؟؟
الان سیمزم دپرسه. به نظر شما سیمزم با این زنه ازدواج کنه و این لکه ننگ رو قبول کنه. حالا اگه سیمز من با این زنه ازدواج کنه بچشون کچه سگ که نمیشه؟؟؟

gap
02-03-2009, 17:19
چند وقت پیش یه سیمز زن پیدا کردم که خیلی ناز بود. برای همین با سیمز مردم که یکسره با اون بازی میکردم رفتم و مخ زنه رو زدم. خلاصه خوشحال که داره سیمزم سرو سامون میگیره. سیمزمو با زنه نامزد کردم. و ازش خواستم بیاد توی خونه سیمزم زندگی کنه. بعد از یه مدت دیدم زنه حامله شد. البته خداییش سیمز من هیچ کاری باهاش نکرده بود. البته این زنه قبلا ازدواج کرده بود و دو تا پسر هم داشت. من فکر کردم از شوهر مرحومش حاملست. بعد از یه مدت که بچش به دنیا اومد وقتی رفتم توی شجره نامه بچه, شخ در اوردم...... در کمال تعجب بابای بچه یه سگ بود!!!!!!!
تا حالا چنین چیزی برای شما پیش اومده بود؟؟
الان سیمزم دپرسه. به نظر شما سیمزم با این زنه ازدواج کنه و این لکه ننگ رو قبول کنه. حالا اگه سیمز من با این زنه ازدواج کنه بچشون کچه سگ که نمیشه؟؟؟

frnsh
02-03-2009, 21:55
:18::18::18::31::31::31::31:
خب فساد اخلاقی تو همه جا پیدا میشه دیگه!:31:فکر نکنم که کسی که ازدواج کرده دوباره بتونه تو sims2 ازدواج کنه!(تا حالا واسه من نشده):41:

ولی در اوردن حلقه از دست خودش و شوهر قبلیش راه داره. که بعدشم میتونه دوباره ازدواج کنه.
راهش اینه که شوهر زنه رو دعوت کنی بیاد خونتون بعد جلوش زنه رو kiss کنی. اونوقت اون شوهره میاد زنه رو میزنه و بعد هم درجه علاقشون قرمز میشه. اونوقت میتونی از زنه روی مرده کلیک کنی و توی قسمت فکر کنم admire قسمت brake up رو انتخاب کنی. (البته اگه شوهرش سگ باشه دیگه نمیدونم! : دی)

SnoWall
02-03-2009, 22:16
این بنده خدایی که بهش تهمت زدید اسمش Brandi Broke هست و در شهر(محله) Pleasantview زندگی میکنه و دو تا بچه یکی نوجوان و دیگری از این تاتی هایی که تازه یاد گرفتن چهار دستو پا زدن. این بچه هم از شوهر خدا بیامرزشه که فوت کرده. ( بابا فساد اخلاقی چیه دیگه :41::41::41: )

treason_boys
03-03-2009, 00:20
این بنده خدایی که بهش تهمت زدید اسمش Brandi Broke هست و در شهر(محله) Pleasantview زندگی میکنه و دو تا بچه یکی نوجوان و دیگری از این تاتی هایی که تازه یاد گرفتن چهار دستو پا زدن. این بچه هم از شوهر خدا بیامرزشه که فوت کرده. ( بابا فساد اخلاقی چیه دیگه :41::41::41: )
ای ول همینو می گم.... ولی راست میگم بابای بچه جدیدش یه سگه... اگه می خوای می تونم عکس شجره نامشو برات بذارم. در کل قیافه خیلی نازی داره. البته سگه رو نمیگم. برندی رو میگم

کلا توي اين بازي اتفاق عجيب و غير منتظره زياد اتفاق ميفته. مثلا يه بار با يه sims مرد توي تلسکوپ نگاه مي کردم. فضاييها اومدن بردنش. بعد از چند وقت که برگشت مرده حامله شد!!!!!!
1-راستي اين که ميگي توي سيمز يک زن بعد از يک ازدواج دوباره نميتونه ازدواج کنه مطمئني(البته بعد از طلاق گرفتن يا مردن شوهرش)
2-بعد اگه قبر يکي رو به يه جاي ديگه منتقل کني ديگه روحش شبا توي خونت نمياد؟
چه جوري ميشه يه مرده رو زنده کرد؟
3-من يه بچه سيمزم رو از طرف فکر کنم امور اجتماعي اومدن بردن(آخه وضعيتش در اثر رسيدگي کم خيلي کم شد) حالا چه طوري ميشه برش گردوند؟
4-ميشه خونه کسي بري مهموني؟؟؟؟؟ اگه ميشه چه جوري؟؟؟
5-بعد چه جوري ميشه يه پسر با يه دختر (best friend forever) يا همون bff بشه؟؟؟؟
6- ميشه با پستچي يا نامه رسون يا کسي که مواد غذايي رو مياره دوست شد يا ازدواج کرد.

ای ول همینو می گم.... ولی راست میگم بابای بچه جدیدش یه سگه... اگه می خوای می تونم عکس شجره نامشو برات بذارم. در کل قیافه خیلی نازی داره. البته سگه رو نمیگم. برندی رو میگم

کلا توي اين بازي اتفاق عجيب و غير منتظره زياد اتفاق ميفته. مثلا يه بار با يه sims مرد توي تلسکوپ نگاه مي کردم. فضاييها اومدن بردنش. بعد از چند وقت که برگشت مرده حامله شد!!!!!!
1-راستي اين که ميگي توي سيمز يک زن بعد از يک ازدواج دوباره نميتونه ازدواج کنه مطمئني(البته بعد از طلاق گرفتن يا مردن شوهرش)
3-من يه بچه سيمزم رو از طرف فکر کنم امور اجتماعي اومدن بردن(آخه وضعيتش در اثر رسيدگي کم خيلي کم شد) حالا چه طوري ميشه برش گردوند؟
6- ميشه با پستچي يا نامه رسون يا کسي که مواد غذايي رو مياره دوست شد يا ازدواج کرد.

SnoWall
03-03-2009, 16:03

1. بله میشود.
2. بله، اگر فبر رو انتقال بدی دیگه هیچ روحی از هیچ قبری بیرون نمیاد!!!
3. اگر به یک بچه که از بهزیستی قبولش کردی رسیدگی نکنی برش میگردونن و خیلی سخت دوباره اجازه سرپرستی رو به طرف میدن.
4. خونه کسی نه ولی میتونی باهاش قرار بزاری جایی بری یا اینکه دعوتش کنی.
5. اگر علامت دوتا آدمک سبز رنگ (Best Friend Icon) نمایان بشه یعنی شما دو نفر با یکدیگر دوستان صمیمی هستید.
6. کافیه همون اول افتخار آشنایی بدید.

Maggy_P
03-03-2009, 19:18
1. نه چنين چيزي وجود نداره
2. نه نمياد
3. اگر جايزه ي يكي از شغل ها رو داري ( همون كه يك عكس چشم داره) ميتوني مرده رو زنده كني . جايزش يك تلفن هست كه باهاش به عزرائيل زنگ ميزني و بهش پول ميدي تا مرده رو برات زنده كنه ، فقط مراقب باش اگر خيلي بهش كم بدي ، هيچ كاري برات نميكنه ولي پول رو ميگيره! اگر در حد متوسط بدي مرده رو برميگردونه ولي نه سالم ! يك زامبي تحويلت ميده! :27: اما اگر بهش زياد پول بدي مثل روز اولش بر ميگرده :46:
4. بله با پك Apartment Life ميشه ، البته فقط با همسايه هايي كه توي يك اپارتمان هستن ميشه
5. بعد از يك مدت كه بهترين دوست هم شدن Bff هم ميشن.
6. بله ميشه.

treason_boys
04-03-2009, 00:53
خیلی ممنون ... فقط اگه روش برگردوندن بچه از بهزیستی رو هم یاد بدی خیلی لطف کردی.
حالا یه سوال دیگه دارم... میشه با اون جایزه که باید 30000 امتیاز بگیری(شبیه یه ساعت شنیه که توش یه مایع سبز رنگه) یه سیمز رو از یه رده سنی به رده سنی پایین تر آورد. مثلا از a/d/u/l/t به رده نوجوانی؟؟؟
بعد من یه تلسکوپ خریدم(از اون بزرگا) وقتی سیمزم توی تلسکوپ نگاه میکنه هی عکس یه مرده بالای سرش میاد و سیمزم با خودش میخنده. بعد از یه مدت همون مرده میاد و با سیمزم دعوا میکنه و میره. این جریانش چیه؟؟؟

frnsh
04-03-2009, 02:06

1. قبلا من گفتم. میشه مگر اینکه حلقه رو از اون یارو بگیری. یعنی باهاش Brake up کنی. اگه مرده باشه فکر کنم بشه.
2.روحش همونجایی میاد که منتقلش کردی. اما زمانی که دیلیتش کردی و پولش رو گرفتی دیگه به باد فنا میره.
3.فکر کنم اگه هی از بهزیستی بچه بخوای آخرش همون بچت بیاد برات. البته خیلی سخت باید باشه.
5. بهترین راه برای شروع تلفنه. اگه هم نداری باهاش talk کن تا دوستیتون زیاد بشه. بعد فقط یه kiss میخواد. البته به طور کامل توضیح داده شده قبلا.
6.آره. مثل بقیه آدما. اما یه بار من این کارو کردم اما نمیدونم چرا اون یارو دیگه مثل قبل غذا نمیوورد!
اما در مورد پستچیه نمیشه. چون نوجوونه و نمیتونه ازدواج کنه! اما فکر کنم اگه خیلی باهاش دوست بشی بتونه Movie in کنه و بیاد خونت.

حالا یه سوال دیگه دارم... میشه با اون جایزه که باید 30000 امتیاز بگیری(شبیه یه ساعت شنیه که توش یه مایع سبز رنگه) یه سیمز رو از یه رده سنی به رده سنی پایین تر آورد. مثلا از a/d/u/l/t به رده نوجوانی؟؟؟
بعد من یه تلسکوپ خریدم(از اون بزرگا) وقتی سیمزم توی تلسکوپ نگاه میکنه هی عکس یه مرده بالای سرش میاد و سیمزم با خودش میخنده. بعد از یه مدت همون مرده میاد و با سیمزم دعوا میکنه و میره. این جریانش چیه؟؟؟

نه نمیشه. من تا آخرشم به یکی دادم خورد. اما به هیچ وجه رده سنیش نرف عقب. اما برعکسش میشه. یعنی اگه هی بخوره و سرفه کنه رده سنیش به پیری هم میرسه.

اگه تو روز باشه فقط اینطوری میشه. چون سیمزت نمیتونه ستاره ها رو ببینه، خونه های مردم رو دید میزنه! بعدم اونا میفهمن و میاد دعوا!

SnoWall
04-03-2009, 18:14
نه نمیشه. من تا آخرشم به یکی دادم خورد. اما به هیچ وجه رده سنیش نرف عقب. اما برعکسش میشه. یعنی اگه هی بخوره و سرفه کنه رده سنیش به پیری هم میرسه.

این جور مشکلات زیاد پیش میاد. وگرنه شما باید جوان تر بشی نه پیرتر ... حتما دستگاه شما عکس قضیه عمل کرده است. :27::27::27::27:

Maggy_P
04-03-2009, 20:35
این جور مشکلات زیاد پیش میاد. وگرنه شما باید جوان تر بشی نه پیرتر ... حتما دستگاه شما عکس قضیه عمل کرده است. :27::27::27::27:
كلا اين جور دستگاه ها يك ايراد بزرگ دارن و اونم اينه كه ممكنه عكس وظيفشون كار كنن ، مثل اون وسيله كه تمام نيازهاتو پر ميكنه ، اگر شانست خراب بيفته تمام نياز هاتو خالي ميكنه ، اكسير جواني هم همين طور ، اگر برعكس عمل كنه سيمز شما به جاي اينكه جوان تر بشه پير تر ميشه :31:

treason_boys
05-03-2009, 00:29
كلا اين جور دستگاه ها يك ايراد بزرگ دارن و اونم اينه كه ممكنه عكس وظيفشون كار كنن ، مثل اون وسيله كه تمام نيازهاتو پر ميكنه ، اگر شانست خراب بيفته تمام نياز هاتو خالي ميكنه ، اكسير جواني هم همين طور ، اگر برعكس عمل كنه سيمز شما به جاي اينكه جوان تر بشه پير تر ميشه :31:

البته فکر نکنم شانسی باشه. همون طور که توی توضیح این وسائل نوشته زمانی که وضعیت یه سیمز قرمزباشه عملکرد معکوس داره. یعنی وقتی aspiriton(البته فکر کنم اشتباه نوشته باشم) یه سیمز سبز یا زرد باشه عملکرد مثبتشو انجام میده. البته شما استاد مایی...هر چی بگی چشم بسته قبول می کنم.

Maggy_P
05-03-2009, 08:07
البته فکر نکنم شانسی باشه. همون طور که توی توضیح این وسائل نوشته زمانی که وضعیت یه سیمز قرمزباشه عملکرد معکوس داره. یعنی وقتی aspiriton(البته فکر کنم اشتباه نوشته باشم) یه سیمز سبز یا زرد باشه عملکرد مثبتشو انجام میده. البته شما استاد مایی...هر چی بگی چشم بسته قبول می کنم.
نه اگر وضعيت روحي سيمزتون هم سفيد باشه ممكنه معكوس عمل كنه ، اين اتفاق بارها برام افتاده
فقط ميشه گفت درصد خطاش كمتره

Dark Shine
05-03-2009, 12:51
یکی به من بگه بادی شاپ به درد چی میخوره؟:13:

saiiddz
05-03-2009, 14:12
یکی به من بگه بادی شاپ به درد چی میخوره؟:13:
ساختن سیم های پیش فرض و باز کردن فایلهای سیم مانندخود سیم ها یا لباس ویا...

Dark Shine
07-03-2009, 07:00
سلام.من چند تا سئوال داشتم.
1-آسانسور به چی دردی میخوره؟؟؟؟؟؟
2-کسی بلد با چیت boolpropcheatsenabled true کار کنه بهم توضیح بدین؟؟؟؟

باتشکر جواد

aroosak_kooki
07-03-2009, 11:16
سلام.من چند تا سئوال داشتم.
1-آسانسور به چی دردی میخوره؟؟؟؟؟؟
2-کسی بلد با چیت boolpropcheatsenabled true کار کنه بهم توضیح بدین؟؟؟؟

باتشکر جواد

سلام
گفتی آسانسور داغ دلم تازه شد .. کلی باهاش کلنجار رفتم تا ببینم چه طوری کار میکنه ....

خوب آسنسور برای رفتن از یه طبقه به طبقه ی دیگه است ... اگه خونه ات از دو طبقه به بالا باشه میتونی براش آسانسور بذاری .... حمل و نقل خیلی سریع تر میشه ... کلی کلاس داره و از این حرفا...

نه من با این چیتی که گفتی کار نکردم ... به نظر چیت خطر ناکی میاد !!!:31:

بعضی از این چیت ها سیستم آدم رو به هم میریزه و ممکنه در بازی مشکلاتی به وجود بیاره.... بهتره در استفاده کردن چیت ها دقت کنید.

frnsh
08-03-2009, 00:41
-کسی بلد با چیت boolpropcheatsenabled true کار کنه بهم توضیح بدین؟؟؟؟

به نظرم این بهترین چیت هست!
وقتی که زدیش میتونی با زدن false به جای true از کار بندازیش.

حالا طرز استفادش وقتی که true هست:
دکمه shift رو میگیری و روی هرجایی که میخوای کلیک میکنی. یه منوی جدیدی باز میکنه. کارای خیلی بیشتری میتونی انجام بدی که بیشتر به تنظیمات برمیگرده تا اینکه تو روند بازی باشه.

abbasgh66
10-03-2009, 15:32
سلام
گفتی آسانسور داغ دلم تازه شد .. کلی باهاش کلنجار رفتم تا ببینم چه طوری کار میکنه ....
.

باید آسانسور هارو روی هم بذاری تا کار کنه !

این یارو کیه ؟ (پیر زنه)

Dark Shine
10-03-2009, 17:43
به نظرم این بهترین چیت هست!
وقتی که زدیش میتونی با زدن false به جای true از کار بندازیش.

حالا طرز استفادش وقتی که true هست:
دکمه shift رو میگیری و روی هرجایی که میخوای کلیک میکنی. یه منوی جدیدی باز میکنه. کارای خیلی بیشتری میتونی انجام بدی که بیشتر به تنظیمات برمیگرده تا اینکه تو روند بازی باشه.
حالا اگه دکمه shift رو بگیری و بازم کار نکنه چی؟؟؟:13:

frnsh
11-03-2009, 21:32
این یارو کیه ؟ (پیر زنه)

عکساتو میشه جای دیگه آپ کنی؟ نمیاد.

حالا اگه دکمه shift رو بگیری و بازم کار نکنه چی؟؟؟:13:

مگه میشه؟ shift رو بگیر و روش هرجا میخوای با کلیک چپ موس کلیک کن. باید بشه!
اگه نشد حتما رمز رو اشتباه زدی یا بازیت مشکل داره. آخه باید بشه.

منویی که براش باز میشه مثل منوهای دیگس. اما Options متفاوتی داره. قبلنم گفتم. همش مال تنظیمات و کارای خلاف انتظار و جالبه. منوی قبلی نمیاد توش. مثلا اگه با کلیک کردن روی یه آدم گزینه هایی مثل Flirt و Talk و اینا رو داری حالا میتونی گزینه های دیگه ای رو داشته باشی. مثل عوض کردن لباس یا کشتن اون شخص!

loomina
12-03-2009, 11:53
عکساتو میشه جای دیگه آپ کنی؟ نمیاد.

مگه میشه؟ shift رو بگیر و روش هرجا میخوای با کلیک چپ موس کلیک کن. باید بشه!
اگه نشد حتما رمز رو اشتباه زدی یا بازیت مشکل داره. آخه باید بشه.

منویی که براش باز میشه مثل منوهای دیگس. اما Options متفاوتی داره. قبلنم گفتم. همش مال تنظیمات و کارای خلاف انتظار و جالبه. منوی قبلی نمیاد توش. مثلا اگه با کلیک کردن روی یه آدم گزینه هایی مثل Flirt و Talk و اینا رو داری حالا میتونی گزینه های دیگه ای رو داشته باشی. مثل عوض کردن لباس یا کشتن اون شخص!
نه.... امکان داره که رو بعضی pc ها کار نکنه مثلا مال من 3 بار بیشتر کار نکرد طریقه ی استفادش هم اینه که شما اول در قسمت شهر این کد رو میزنید بعد به قسمت ساخت سیم می ری بعد شیفت رو می گشیری وبعد دکمه ی N رو می زنی. اگر کد عمل کنه بالا گوشه ی سمت راست یه پیغام بهت میده که می گه کد فعال شده.

frnsh
13-03-2009, 02:00
نه.... امکان داره که رو بعضی pc ها کار نکنه مثلا مال من 3 بار بیشتر کار نکرد طریقه ی استفادش هم اینه که شما اول در قسمت شهر این کد رو میزنید بعد به قسمت ساخت سیم می ری بعد شیفت رو می گشیری وبعد دکمه ی n رو می زنی. اگر کد عمل کنه بالا گوشه ی سمت راست یه پیغام بهت میده که می گه کد فعال شده.

من تاحالا اینطوری امتحان نکردم. همیشه توی محیط خود بازی میزدم.
نمیدونم اونطوری که میگین چطوریه. آخه سیمز رو خیلی وقته از روی هاردم پاک کردم.

Dark Shine
13-03-2009, 10:42
این یارو کیه ؟ (پیر زنه)

به به به...
عباس اینجا هم که اومدی کدوم یارو؟:13:

abbasgh66
13-03-2009, 11:12
تازه با این چیت که میگین هم میشه نیاز هارو بالا و پایین کرد هم میشه صمیمیتت رو باهر دوستی که خواستی زیاد کنی !

به به به...
عباس اینجا هم که اومدی کدوم یارو؟:13:

بالا خره شد آنلاین پیدات کنم

ببخشید عکسش نمیاد
همون یارو پیرزنه که میاد تو مغازت (بعضی وقتا ) یه چیزی هم دستشه هی لباس میبافه کیف هم داره

:10::10::10::10::10: :8: :8: :8: :8: :8:

frnsh
13-03-2009, 17:47
اون که تیپش مثل کولی هاس؟ که یه گوی هم میگیره دستش؟
اگه اونه:
اون میاد و یه شیشه های دوایی رو میفروشه که توش یه سری چیزا رو درمان میکنه. مثلا اگه خون آشام یا گیاهی یا گرگینه یا هرچیز دیگه تو این مایه باشی رو درمان میکنه و یه انسان معمولی بهت تحویل میده.

Maggy_P
14-03-2009, 08:22
بالا خره شد آنلاین پیدات کنم

ببخشید عکسش نمیاد
همون یارو پیرزنه که میاد تو مغازت (بعضی وقتا ) یه چیزی هم دستشه هی لباس میبافه کیف هم داره

:10::10::10::10::10: :8: :8: :8: :8: :8:

اون که تیپش مثل کولی هاس؟ که یه گوی هم میگیره دستش؟
اگه اونه:
اون میاد و یه شیشه های دوایی رو میفروشه که توش یه سری چیزا رو درمان میکنه. مثلا اگه خون آشام یا گیاهی یا گرگینه یا هرچیز دیگه تو این مایه باشی رو درمان میکنه و یه انسان معمولی بهت تحویل میده.

نه! اون پيرزنه يك مزاحمه كه فقط بلده با سيمز شما دعوا كنه!
تا حالا نتونستم باهاش دوست بشم همش سيلي ميزنه! :31:

simslove
14-03-2009, 15:28
من با این که کارت گرافیکم 256 هست وقتی بازی میکنم بازی اصلا گرافیک خوبی نداره یعنی شونه ها لباسش تیزه یا مثلا آیینش هیچ تصویری نشون نمیده اگه کمکم کنین ممنون میشم

Maggy_P
14-03-2009, 19:54
من با این که کارت گرافیکم 256 هست وقتی بازی میکنم بازی اصلا گرافیک خوبی نداره یعنی شونه ها لباسش تیزه یا مثلا آیینش هیچ تصویری نشون نمیده اگه کمکم کنین ممنون میشم
بايد توي قسمت آپشن ، تنظيمات گرافيك رو بالا ببريد تا درست بشه ;)

simslove
15-03-2009, 19:04
اگه میشه یک مسابقه راه اندازی کنیم برای بهترین طراحی یک اطاق مثالا اطاق خواب یا جاهای دیگه مثل حیاط یا آشپزخونه و یا ...

simslove
16-03-2009, 21:07
اگه میشه بگین چجوری دانلودهای سیمس رو بزارم چمو فایلی به نام دانلود رو که باید دانلودهارو توش میریختیم ندارم
راستی گسی نظری در رابطه با اون مسابقه نداره

abbasgh66
17-03-2009, 11:41
اگه میشه بگین چجوری دانلودهای سیمس رو بزارم چون فایلی به نام دانلود رو که باید دانلودهارو توش میریختیم ندارم

باید خودت اون فولدر(downloads ) رو بسازی من هم نداشتم خودم ساختم

توی مای داکیومنت میری بعد پوشه ی EA GAMES بعد پوشه ی
THE SIMS 2 بعد پوشه رو میسازی
:11: :46: :11:

Dark Shine
17-03-2009, 14:01
راستی کسی نظری در رابطه با اون مسابقه نداره
من که موافقم :10:فقط مگی باید موافقت کنه:21:

abbasgh66
17-03-2009, 14:16
نگفتی آقا جواد بالاخره یاد گرفتی با سانسور کار کنی ؟

من در باره ی مسابقه نظر خاصی ندارم اما در کل موافقم !

treason_boys
18-03-2009, 02:37
توی open for besuines وقتی کارگر استخدام میکنی چجوری باید راضی نگهشون داری؟؟؟ من هر وقت کارگر استخدام می کنم بعد از یه مدت قاطی میکنه و استعفا میده...
میشه توی خونه هم رستوران زد؟؟؟؟

treason_boys
18-03-2009, 02:45
میشه آموزش ساخت چهره رو دوباره بزارید. فکر کنم مگی یه بار چهره آنجلینا جولی رو درست کرده بود. فقط نمیدونم کدوم صفحه بود... حالا کی حوصله داره دوباره 400 صفحه رو بخونه...

Maggy_P
18-03-2009, 09:40
توی open for besuines وقتی کارگر استخدام میکنی چجوری باید راضی نگهشون داری؟؟؟ من هر وقت کارگر استخدام می کنم بعد از یه مدت قاطی میکنه و استعفا میده...
میشه توی خونه هم رستوران زد؟؟؟؟
خب وقتی اون چراغ بالای سرشون نزدیک رنگ نارنجی و قرمز میشه باید بگید برن خونه! وگرنه خودشون خسته میشن و میرن ، اگر ملاحظشونو نکنید عصبانی میشن و دیگه نمیان

میشه آموزش ساخت چهره رو دوباره بزارید. فکر کنم مگی یه بار چهره آنجلینا جولی رو درست کرده بود. فقط نمیدونم کدوم صفحه بود... حالا کی حوصله داره دوباره 400 صفحه رو بخونه...
اون آموزش ساخت چهره نبود! یک مسابقه بود
اگر بخواید پیداش کنید میتونید از سرچ استفاده کنید :46:

اگه میشه یک مسابقه راه اندازی کنیم برای بهترین طراحی یک اطاق مثالا اطاق خواب یا جاهای دیگه مثل حیاط یا آشپزخونه و یا ...

به نظرم فقط مسابقه برای طراحی یک اتاق زیاد جالب نمیشه!
حداقل کل خونه باشه با چیدمان داخلش

Dark Shine
18-03-2009, 10:58
به نظرم فقط مسابقه برای طراحی یک اتاق زیاد جالب نمیشه!
حداقل کل خونه باشه با چیدمان داخلش
این باز بهتر شد:15:

simslove
18-03-2009, 14:17
اره بهتر شد
راستی من یک مشکل دارم اونم اینکه هر مدل مویی رو دانلود میکنم تو بازی یا اصلا یک شکل دیگش یا وقتی انتخوابش میکنم
سر سیمم انگار هیچی نیست و یک جور عجیبی میشه اگه میشه کمکم کنید

حالا مسابقه رو کی شروع کنیم

p0w3rfu7
18-03-2009, 15:56
سلام
کد تقلب سیمز تو هر خونه ای بزنی ار میکنه
اول ctrl + Shift + C بزن و بعد رمز Kaching رو وارد کن

Maggy_P
18-03-2009, 16:01
اره بهتر شد
راستی من یک مشکل دارم اونم اینکه هر مدل مویی رو دانلود میکنم تو بازی یا اصلا یک شکل دیگش یا وقتی انتخوابش میکنم
سر سیمم انگار هیچی نیست و یک جور عجیبی میشه اگه میشه کمکم کنید

اون ایراد وقتی پیش میاد که Mesh فایل رو دانلود نکرده باشید:46:

simslove
18-03-2009, 17:44
میشه بگی چه جوری یا از کجا دانلود کنم

Dark Shine
18-03-2009, 18:57
بعد عید چون ما میریم مسافرت و از کامپیوترم دورم:41:

Maggy_P
18-03-2009, 19:34
میشه بگی چه جوری یا از کجا دانلود کنم
من مو برای دانلود توی این تاپیک زیاد گذاشتم ، اونا موردی ندارن

معمولا سایت های دانلود mesh مو رو فقط موقعی قرار میدن که عضو سایتشون باشید برای همین این مشکل پیش میاد ;)

simslove
18-03-2009, 19:39
میشه بگی موها تو کدوم صفحه هستن چون من نمیدونم چی سرچ کنم

Maggy_P
18-03-2009, 22:09
میشه بگی موها تو کدوم صفحه هستن چون من نمیدونم چی سرچ کنم
اینا هستن :

بازم هست دیگه خودتون صفحات قبل تر رو سرچ کنید یا اگر سختتون هست میتونید از روی پیوست های تاپیک پیداش کنید :46:

simslove
18-03-2009, 23:21
اقا درست نشد حالا اشکال نداره
میشه ازد این به بعد لباس برای دانلود بزاری
مرسی

loomina
19-03-2009, 23:42
منم با مسابقه موافقم البته اكر كل خونه باشه!

simslove
19-03-2009, 23:45
خوب هم كل خونه باشه و يا هم چيدمان داخلي
ميتونين يا يكي رو انتخاب كنيد ميتونيد هر دو
خوب از فردا شروع كنيم خوبه

frnsh
20-03-2009, 02:29
سلام دوستان
میخوام بدونم جدیدترین سیمزها چیا بودن.
حداقل تا 3 بیاد به اونا سرگرم شیم!
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ZEDEHAL DEGE
20-03-2009, 02:46
سلام من همه اینا رو اینترنتی سفارش دادم چن روز دیگه دستم میرسه همه اینا مال همین سیمز 2 خودمونه؟ من قبلا فقط 12 13 تاشو داشتمروش استفاده از این موها و ماشین و لباسو غیره کجا توضیح داده شده؟ من چن تا رو دانلود کردم ولی نمیدونم باهاشون چیکار باید کرد تا تو بازی بیان..من سیستمم پرید و بازی سیمزم باهاش سیدیامم داده بود به یه بی توجه بی لیاقت گمشون کرده بود و بقیم خش خشی بود گفتم یهو همشو اینترنتی بخرم چون تو بازار پیدا نمیشه تا رشت رفتم فقط یه جا قبلا داشت اونم گفت از ترس همشو جم کرده
The Sims 2: Night Life ~ تفریحات شبانه
The Sims 2: Family Fun Stuff ~
The Sims 2: Glamour Life Stuff ~
The Sims 2 : The Pets ~ حیوانات اهلی
The Sims 2: Happy Holiday Stuff ~
The Sims 2: Seasons ~
The Sims 2: Celebration Stuff ~
The Sims 2: Open For Business ~
The Sims 2: Happy Holiday Edition ~
The Sims 2: H&M Stuff ~
The Sims 2: Bon Voyage
The Sims 2: Style Stuff
The Sims 2: Free Time
The Sims 2: Kitchen & Bath
The Sims 2 Apartment Life
The Sims 2 Mansion & Garden Stuff
The Sims Life Stories
The Sims 2: Ikea Home Stuff
The Sims 2 : Castaway Stories
The Sims Pet Stories
The Sims 2 Art Nouveaulicious
the sims 2 mega objects
the sims 2 celeberation stuff
the sims 2 christmas party stuff
the sims 2 sy stuff
the sims 2 golden object
the sims 2 valentines day stuff
the sims 2 halloween stuff
the sims 2 ikea home stuff
the sims 2 summer life stuff
the sims 2 mansion & garden stuff
The Sims 2:Deluxe

loomina
20-03-2009, 18:03
سلام من همه اینا رو اینترنتی سفارش دادم چن روز دیگه دستم میرسه همه اینا مال همین سیمز 2 خودمونه؟ من قبلا فقط 12 13 تاشو داشتمروش استفاده از این موها و ماشین و لباسو غیره کجا توضیح داده شده؟ من چن تا رو دانلود کردم ولی نمیدونم باهاشون چیکار باید کرد تا تو بازی بیان..من سیستمم پرید و بازی سیمزم باهاش سیدیامم داده بود به یه بی توجه بی لیاقت گمشون کرده بود و بقیم خش خشی بود گفتم یهو همشو اینترنتی بخرم چون تو بازار پیدا نمیشه تا رشت رفتم فقط یه جا قبلا داشت اونم گفت از ترس همشو جم کرده
The Sims 2: Night Life ~ تفریحات شبانه
The Sims 2: Family Fun Stuff ~
The Sims 2: Glamour Life Stuff ~
The Sims 2 : The Pets ~ حیوانات اهلی
The Sims 2: Happy Holiday Stuff ~
The Sims 2: Seasons ~
The Sims 2: Celebration Stuff ~
The Sims 2: Open For Business ~
The Sims 2: Happy Holiday Edition ~
The Sims 2: H&M Stuff ~
The Sims 2: Bon Voyage
The Sims 2: Style Stuff
The Sims 2: Free Time
The Sims 2: Kitchen & Bath
The Sims 2 Apartment Life
The Sims 2 Mansion & Garden Stuff
The Sims Life Stories
The Sims 2: Ikea Home Stuff
The Sims 2 : Castaway Stories
The Sims Pet Stories
The Sims 2 Art Nouveaulicious
the sims 2 mega objects
the sims 2 celeberation stuff
the sims 2 christmas party stuff
the sims 2 sy stuff
the sims 2 golden object
the sims 2 valentines day stuff
the sims 2 halloween stuff
the sims 2 ikea home stuff
the sims 2 summer life stuff
the sims 2 mansion & garden stuff
The Sims 2:Deluxe
vaghan alan moteasefam in computeri ke bahash alan minevisam farsi nadare!!
bale tamam in ha gheyr az 3-4 ta khode sims2 hast.:10:

simslove
21-03-2009, 15:22
سایتی میشناسین که تمام سیمس هارو بفروشه و پولشو در هنگام تحویل بگیره (به غیر از p30world)

p0w3rfu7
21-03-2009, 17:27
سلام به تمامی دوستان
چند روز پیش بسته به روز رسانی The SIMS 2 رو دانلود کردم که به صورت پچ دی وی دی بود چون من سی دی سیمز روز نداشتم ولی حالا که می خوام اون بسته رو نصب کنم بهم پیغام می ده لطفا سی دی چهارم رو وارد کنید در الی که من پچ دی وی دی رو دانلود کردم . من کاملا مطمئن هستم که اشتباه نکردم .
لطفا یک نفر راه حل بده آیا نمی شه از دی وی دی سیمز سی دی رو ساخت؟

ZEDEHAL DEGE
21-03-2009, 18:19
فکر میکنم منظورش سیدی چهارم از سیمز 2 هست سیدی چهار بازی اصلی که بعد از نصب هر کدوم از پچ ها باید دوباره نصب بشه.باید سیدی چهار سیمز دو رو داشته باشی

frnsh
21-03-2009, 20:06
سلام به تمامی دوستان
چند روز پیش بسته به روز رسانی The SIMS 2 رو دانلود کردم که به صورت پچ دی وی دی بود چون من سی دی سیمز روز نداشتم ولی حالا که می خوام اون بسته رو نصب کنم بهم پیغام می ده لطفا سی دی چهارم رو وارد کنید در الی که من پچ دی وی دی رو دانلود کردم . من کاملا مطمئن هستم که اشتباه نکردم .
لطفا یک نفر راه حل بده آیا نمی شه از دی وی دی سیمز سی دی رو ساخت؟

فکر میکنم منظورش سیدی چهارم از سیمز 2 هست سیدی چهار بازی اصلی که بعد از نصب هر کدوم از پچ ها باید دوباره نصب بشه.باید سیدی چهار سیمز دو رو داشته باشی

همونطوری که دوستمون گفت این سیدی باید حتما بعد از پکها نصب بشه. اما یک بارشم کافیه. یعنی اگه شما بعد از یک پک اونو نصب کردین دیگه نیازی نیست که بعد از هر پک دیگه که نصب میکنید اونو نصب کنین.
این موضوع نصبش هم اصلا به DVD بودن یا CD بودن ربطی نداره و اگه بود تا حالا نصب شده بود. این Update یا به روز رسانی همیشه با پکها هست. حالا با این پک نبود حتما با یکی دیگه باید باشه.

aroosak_kooki
22-03-2009, 05:23

سلام

ای بابا اگه به همین راحتی بود که من این همه تلاش نمیکردم !!!!

اون موقع ک کشف کردم مشکلش چیه و مشکل حل شده بود کلی ذوق کرده بودم و دیگه پله تو خونه من نمیدیدن ....فقط آسانسور:27:

مشکل آسانسوره این بود که وقتی طبقه اول ۀسانسور رو میذاری حتما" باید روی سقفش سنگ فرش میکشیدی تا بشه طبقه ی بعدی رو روش قرار داد !!!

من نمیدونم سرشون نمیخورد به اون سنگ فرشا !!!!! یکم عجیب بود !!!:13:

aroosak_kooki
22-03-2009, 05:28

سلام

ای بابا اگه به همین راحتی بود که من این همه تلاش نمیکردم !!!!

اون موقع ک کشف کردم مشکلش چیه و مشکل حل شده بود کلی ذوق کرده بودم و دیگه پله تو خونه من نمیدیدن ....فقط آسانسور:27:

مشکل آسانسوره این بود که وقتی طبقه اول ۀسانسور رو میذاری حتما" باید روی سقفش سنگ فرش میکشیدی تا بشه طبقه ی بعدی رو روش قرار داد !!!

من نمیدونم سرشون نمیخورد به اون سنگ فرشا !!!!! یکم عجیب بود !!!:13:

p0w3rfu7
22-03-2009, 10:40
[quote=Ali-Bahal;825713]استفاده اين به افراد کوچکتر از ۱۸ سال توصیه نمیشود. با استفاده از این پچ سانسور بازی ۱۰۰٪ برداشته میشود و با استفاده از دیگر پچ ها دخترهای +۱۸ به بازی اضافه خواهند شد.

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( فقط برای sims 2)

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (فقط برای university)

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (فقط برای night life)

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (فقط برای open for business )

پچ برداشتن سانسور را از اینجا بگیرید Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (فقط برای pets)

پچ اضافه کردن دخترهای +۱۸ ِDownload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (برای تمامی مجموعه ها)

دیگه کسی پچ نداره ----- شده

واقعا از لینک های خراب ممنونم

simslove
22-03-2009, 22:48
معذرت ميخوام ولي كسي سايتي نمبشناسه

abbasgh66
23-03-2009, 12:04
ما منتظر میمانیم تا تو بیای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
ما منتظر میمانیم تا تو بیای

منظورم sims3 بود بابا

انقدر منتظر نمون خسته میشی یهو دیدی زیر پات علف در اومد :21::27::18:

abbasgh66
23-03-2009, 15:25
این مسابقه رو نمیخواید شروع کنید ؟

abbasgh66
23-03-2009, 16:14
آقا عیدتون مبارک فرا رسیدن بهار طبیعت مبارک
----------------------------------------------------
راستی دیگه با سیمس 2 حال نمیکنم کسی لینک دانلود سیمس کاستاوی رو داره ؟
---------------------------------------------------
طبق تحقاقات من کمتر سر میزنین خواهشن فعالیت کنین !

simslove
25-03-2009, 15:51
خوبه از الان مسلقه رو شروع كنيم
.
.
.
.
..
.
.
.
...

....
.
.
.
..
اينم براي فعاليت بيشتر

ZEDEHAL DEGE
26-03-2009, 00:50
:19::19::19:سلام این دانلودایی که هست دو راه برای دانلودشون هست کدومو باید دانلود کنم؟ به عنوان sims2pack یا zip file?
تازه بعد دانلود باید چکار کرد باشون تا تو بازی اجرا بشن؟:41::11:

ZEDEHAL DEGE
26-03-2009, 01:52
اشتباه شد حذف پاک نابود شود .برو بچ شما میدونین چجوری باید یه پیام اشتباه رو حذف کرد؟
:23:
فک نکنم درکش سخ باشه ها شاید زیاد فیلم زبان اصلی نیگا کردم روم تاثیر گذاشته توضیح:گفتم چگونه این پست را پاک کنم؟اگر کسی بلد هست هم به من یاد بدهد و هم این پست را پاک کند فک کنم این بار واضح بود اگر نبود پس توضیح:pleeeessssssssss clear this post i dont now how do dat:37:

loomina
26-03-2009, 15:40
اشتباه شد حذف پاک نابود شود .برو بچ شما میدونین چجوری باید یه پیام اشتباه رو حذف کرد؟
felan farsi nemitoonam benevisam
bale????
manzure shoma chie? man ke nafahmidam dar morede chi harf mizanid .
agar kasi fahmid omid varam komaketoon kone!:17:

simslove
26-03-2009, 18:33
یک سوال
sims2 ikea home stuff و kitchen &bath رو سایت p20world هست واسه سفارش دادن
منظورم تو فروشگاه انلاین بود
:40:

simslove
26-03-2009, 18:36
sims2 ikea home stuff و kitchen & bath توی فروشگاه سایت هست

abbasgh66
26-03-2009, 19:30
یک سوال
sims2 ikea home stuff و kitchen &bath رو سایت p20world هست واسه سفارش دادن
منظورم تو فروشگاه انلاین بود
:40:

چرا یه سر نمیزنی نگاه کنی ؟ :20:
این طوری دیگه منت اعضا رو نمیکشی ! :46:

SnoWall
27-03-2009, 11:18
این پک Apartment Life رو از کجا باید تهیه کرد. من تو خود سایت بازی رفتم ، به نظر پک باحالیه...

اینم از آدرس سایت :

thesims2.ea.com

سنغال
28-03-2009, 02:22
سلام اين پك Apartment Life را خود سايت پي سي ورد براي فروش داره 2500

سنغال
28-03-2009, 02:27
دوستان سلام من تازه عضو اين انجمن شدم:
من عاشق بازي سيمز هستم
از همون موقعي كه سيمز 2 اومد شروع به بازي كردن اين بازي كردم تا حالا اصلا نمي تونم اونو حتي براي يه مدت خيلي كوتاه روي كامپيوترم نداشته باشم
اگه كسي سوالي داشت من در خدمتم

frnsh
28-03-2009, 23:56
عجب اسپم سواری اینجا راه افتاده!!!! :18:

:23:
فک نکنم درکش سخ باشه ها شاید زیاد فیلم زبان اصلی نیگا کردم روم تاثیر گذاشته توضیح:گفتم چگونه این پست را پاک کنم؟اگر کسی بلد هست هم به من یاد بدهد و هم این پست را پاک کند فک کنم این بار واضح بود اگر نبود پس توضیح:pleeeessssssssss clear this post i dont now how do dat:37:

شما نمیتونید توی تاپیکها پست خودتونو پاک کنید و اون به عهده مدیریت هست.
فقط توی گروهها و پروفایل خودتون میتونید پستتون رو دیلیت کنید.

دوستان سلام من تازه عضو اين انجمن شدم:
من عاشق بازي سيمز هستم
از همون موقعي كه سيمز 2 اومد شروع به بازي كردن اين بازي كردم تا حالا اصلا نمي تونم اونو حتي براي يه مدت خيلي كوتاه روي كامپيوترم نداشته باشم
اگه كسي سوالي داشت من در خدمتم

خیلی خوش موقع رسیدید! :11:
آخه مگی نیستش و اینجا خیلی از بچه ها سوال دارن.

سنغال
30-03-2009, 21:01
عجب اسپم سواری اینجا راه افتاده!!!! :18:

شما نمیتونید توی تاپیکها پست خودتونو پاک کنید و اون به عهده مدیریت هست.
فقط توی گروهها و پروفایل خودتون میتونید پستتون رو دیلیت کنید.

خیلی خوش موقع رسیدید! :11:
آخه مگی نیستش و اینجا خیلی از بچه ها سوال دارن.

خيلي خوبه اگه بتونم اينجا به كسي كمك كنم!البته ما كوچك همه هستيم و اصلا عددي نيستيم در مقابل بعضي ها!:40::11:
آقا حالا كه كسي سوالي نداره من يه سوال بپرسم من يه سري از مكمل ها رو نصب كردم خيلي وقته بازي فقط با سيمز فصل هل باز مي شه خب اين درست!ولي ديگه اندازه ي صفحه بازي بزرگ تر شده و اندازه ي نرمالش هم نيست !از توي ستينگ بازي هم نمي شه درستش كرد! مي خواستم ببينم كلا مدل بازيش همين طوره؟يا نه مي شه كاري كرد؟البته مشكل زياد بزرگي نيست من باهاش عادت كردم.ولي اگه كسي مي دونه بگه خدا خيرش بده!

frnsh
31-03-2009, 01:40
چطور تو تنظیمات نیس؟ اون قسمت که یه صفحه lcd کشیده (که نمیدونم اسمش چیه!) مخصوص همین کاراس. اون قسمتش رو که مثلا نوشته 600*800 رو هم چک کردین؟

loomina
31-03-2009, 13:33
خيلي خوبه اگه بتونم اينجا به كسي كمك كنم!البته ما كوچك همه هستيم و اصلا عددي نيستيم در مقابل بعضي ها!:40::11:
آقا حالا كه كسي سوالي نداره من يه سوال بپرسم من يه سري از مكمل ها رو نصب كردم خيلي وقته بازي فقط با سيمز فصل هل باز مي شه خب اين درست!ولي ديگه اندازه ي صفحه بازي بزرگ تر شده و اندازه ي نرمالش هم نيست !از توي ستينگ بازي هم نمي شه درستش كرد! مي خواستم ببينم كلا مدل بازيش همين طوره؟يا نه مي شه كاري كرد؟البته مشكل زياد بزرگي نيست من باهاش عادت كردم.ولي اگه كسي مي دونه بگه خدا خيرش بده!

Moteasefam ke nemitunam farsi
Benevisam
Shoma ehtemalan sims fasl ha ro nasb kardid
Tosiye mikonam sims bon voyaj ro begirid va nasb konid bad agar ghesmat seting berid mitunid resolution bazi ro dorost konid va agar na bazam tozih bedid ta komaketun konam.

سنغال
31-03-2009, 15:01
سول سول!!!
آقا چرا اين جا همه ساكت هستند؟!!!خب بذارين من يه سوال ازتون بپرسم ! كسي مي دونه چرا سيمز فصل هاي من فقط با اندازه ي صفحه ي بزرگ باز مي شه؟از قسمت ستينگ باز ي هم نمي شه نرمالش كرد!!!
البته تغيير سايز صفحه ي بازي زياد نيست ولي اگه بشه درستش كرد خيلي بهتره!نكنه كلا مدلش اين طوريه؟اگه كسي مي دونه جوابم رو بده!

فرنوش جان ممنون ولي اونجايي كه شما مي گي من رفتم فقط يه عدد توي ستينگش هست كه اونو خودش انتخاب كرده و كم رنگه من هيچ كاري نمي تونم بكنم!!!فكر كنم حق با لومينا باشه!به هر حال از هر دوتون ممنونم

alishahvali
02-04-2009, 00:24
سلام دوستان
يه سوال داشتم اگه ميشه كمكم كنيد
سيمزهاي من خيلي سرفه مي كنند اگه ميشه بگيد مال چيه و بايد چكار كنم
ممنون ميشم كمكم كنيد

Maggy_P
02-04-2009, 13:44
سلام دوستان
يه سوال داشتم اگه ميشه كمكم كنيد
سيمزهاي من خيلي سرفه مي كنند اگه ميشه بگيد مال چيه و بايد چكار كنم
ممنون ميشم كمكم كنيد
سیمز شما متاسفانه مریض شده و باید توی خونه استراحت بکنه و سوپ بخوره تا خوب بشه ، دقت کنید که ازش زیاد کار نکشید چون حالش بدتر میشه ، تا جایی هم که میتونید از بقیه دورشون کنید چون مریضی منتشر میشه توی شهر و همه ی افراد رو مبتلا میکنه:46:

abbasgh66
04-04-2009, 17:06
كسي مي دونه چرا سيمز فصل هاي من فقط با اندازه ي صفحه ي بزرگ باز مي شه؟از قسمت ستينگ باز ي هم نمي شه نرمالش كرد!!!
البته تغيير سايز صفحه ي بازي زياد نيست ولي اگه بشه درستش كرد خيلي بهتره!نكنه كلا مدلش اين طوريه؟اگه كسي مي دونه جوابم رو بده!

من هم این مشکل رو دارم کسی هست یه کمکی کنه

راستی the sims 3 نیومده ؟

Maggy_P
04-04-2009, 17:40

این مشکل مربوط به این پک هست ، برای منم همین طور بود ، ولی با نسب پک های بعدی مثل آپارتمان و مسافرت ، درست میشه :)

سنغال
05-04-2009, 17:30
سول سول:
بابت راهنمايي مگي جون ممنون حق با شماست!بايد بقيه ي مكمل ها رو هم نصب كنم!
همون طور كه مگي جواب داده سيمز شما مريض شده!و تا اونجايي كه من مي دونم اين كارها علت مريض شدنش(يا دقيق تر سرفه كردن و بالا آوردن) هستش:
اگه غذاي فاسد بدي سيمزت بخوره مريض مي شه و حالش بهم مي خوره از همون غذاهايي كه بيرون يخچال مونده و مگس دورش جمع شده!وقتيم كه مريض بشه كامفورت و انر‍‍‍‍‍زي سميزت خيلي سريع كم مي شه!وبايد سعي كني نيازهاش رو به حد نرمال برگردوني!
اگه توي خونت براي يه مدت قابل توجهي زباله روي زمين بمونه باعث جمع شدن سوسك روي زمين مي شه!بعد براي از بين بردن سوسك ها بعد از جمع كردن زباله ها 2 راه داري :يا زنگ بزني به سرويس سم پاشي!يا اين كه خودت روي سوسك ها كليك كني و گزينه ي اسپري رو انتخاب كني و اونا رو بكشي كه معمولا بايد 2 يا 3 بار اسپري كني تا كاملا بميرند! كه همين اسپري كردن به سوسك ها باعث سرفه ي شديد سيمز شما و در نهايت مريض شدنش مي شه!
و همچنين عوامل ديگري مثل كار بسيار زياد و طولاني مدت بدون استراحت-آلودگي خونتون و پايين اومدن خط محيط زيست -معاشرت با كساني كه مريض هستندو..... مي تونه باعث مريض شدن سيمز شما بشه!
راه حل:
اگه مي توني اون روزي كه مريضي سر كار نرو استراحت كن كه مي توني قبل از اومدن سرويس دنبالت يا كمي بعد از رد شدنش از در خونتون تلفن رو بر داري و گزينه ي ورك(كار) رو انتخاب كني بعد تو گزينه ي كال سيك (بگو بيمارم) رو انتخاب كني و اوكي كني! يعني به محل كارت زنگ مي زني و مي گي من مريضم نمي تونم بيام!اونم مي گه مي خواي بموني خونه ؟ مي گي بله!
بعد اون مي گه اميدوارم كه حالت بهتر بشه!(البته اينا رو مي نويسه !)بعد هم سعي كن بيشتر كامفورت و انرزي خودت رو زياد كني و زود حالت خوب مي شه و اون بالا سمت راست يه پيغام ميده كه فلاني دوباره سالم شده!
راستي بذاريد يه شيطنت هم يادتون بدم:
اگه كسي مكمل هاي سيمز رو نداره (ماشين شخصي نداره) از سرويس كارش جا موند نتونست با ماشين خودش بره سر كار و مي ترسيد كه اخراج بشه!يه راه حل داره!!!
مي تونيد زنگ بزنيد به محل كارتون و الكي بگين من مريض بودم اونم قبول مي كنه! جالب اينه كه وقتي سميز شما داره اين دروغ رو مي گه خودشم مي فهمه و يواشكي مي خنده و الكي سرفه مي كنه تا طرف باور كنه!قيافش موقع اين كار خيلي با نمك مي شه!!!!!
البته دقت كنيد كه خيلي نبايد از رد شدن سرويستون گذشته باشه ها‌ !!!!!!
خب اميدوارم مطالبي كه گفتم به درد كسي بخوره و خسته نشده باشيد!
تگ تگ

سنغال
05-04-2009, 17:44
دوباره سلام من اومدم!
يه سوال فني داشتم:
آقا من تا حالا اين مكمل هايي كه دارم همشون رو خريدم! حالا يه سايت خارجي پيدا كردم كه سيمز زندگي آپارتماني كه من مي خوام رو داره براي دانلود با لينك سالم!فقط يه مشكل دارم!
فايلي كه دانلود مي كنه پچ اگزه هستش!!!! من قبلا چند تا از اينا رو دانلود كرده بودم !قبل از اين كه مكمل ها رو بخرم ولي نتونستم باهاشون مكمل هاي بازي رو نصب كنم!
حالا من يه سوال دارم اصلا اين پچ با پك فرق مي كنه؟ من نمي دونم پك يا پچ دقيقا چيه و بعد از دانلود دقيقا بايد چيكارش كرد؟
اگه من پچ زندگي آپارتماني رو دانلود كنم مي تونم باهاش زندگي آپارتماني رو نصب كنم و بازي كنم؟يا بايد يه سي دي چيزي از اين زندگي آپارتماني داشت؟تور و خدا اگه كسي مي دونه دقيقا منو راهنمايي كنه!

Maggy_P
05-04-2009, 20:08
دوباره سلام من اومدم!
يه سوال فني داشتم:
آقا من تا حالا اين مكمل هايي كه دارم همشون رو خريدم! حالا يه سايت خارجي پيدا كردم كه سيمز زندگي آپارتماني كه من مي خوام رو داره براي دانلود با لينك سالم!فقط يه مشكل دارم!
فايلي كه دانلود مي كنه پچ اگزه هستش!!!! من قبلا چند تا از اينا رو دانلود كرده بودم !قبل از اين كه مكمل ها رو بخرم ولي نتونستم باهاشون مكمل هاي بازي رو نصب كنم!
حالا من يه سوال دارم اصلا اين پچ با پك فرق مي كنه؟ من نمي دونم پك يا پچ دقيقا چيه و بعد از دانلود دقيقا بايد چيكارش كرد؟
اگه من پچ زندگي آپارتماني رو دانلود كنم مي تونم باهاش زندگي آپارتماني رو نصب كنم و بازي كنم؟يا بايد يه سي دي چيزي از اين زندگي آپارتماني داشت؟تور و خدا اگه كسي مي دونه دقيقا منو راهنمايي كنه!
شما نباید پچ دانلود کنید چون اون در واقع یک فایل آپلود بازی هست و خود بازی نیست
میتونید به اینجا سر بزنید برای دانلود این پک :

دانلود بازي The Sims 2 Apartment Life ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_re
06-04-2009, 14:58
با سلام
من از دوستم DVD بازي رو كه عنوانش
The Sims™ 2 Deluxe(gift edition) هست رو گرفتم
البته ايشون دي وي دي رو بصورت اورجينال از دوبي گرفته
اين بازي با دي وي دي نصب بازي يا يه دونه دي وي دي پچ بالا مياد.
مسخواستم بدونم كرك اين بازي رو از كجا ميشه گير آورد.
اطلاعات اضافي تر هم احتياج دارين بگين تا از توي دفترچه هاش و پاكتش نگاه كنم
با تشكر

abbasgh66
06-04-2009, 18:10
با سلام
من از دوستم DVD بازي رو كه عنوانش
The Sims™ 2 Deluxe(gift edition) هست رو گرفتم
البته ايشون دي وي دي رو بصورت اورجينال از دوبي گرفته
اين بازي با دي وي دي نصب بازي يا يه دونه دي وي دي پچ بالا مياد.
مسخواستم بدونم كرك اين بازي رو از كجا ميشه گير آورد.
اطلاعات اضافي تر هم احتياج دارين بگين تا از توي دفترچه هاش و پاكتش نگاه كنم
با تشكر

درست نفهمیدم چی میگی ؟ :13:

منظورت این سیمس :

کرک این سیمس رو میخوای یا THE SIMS 2 ی خودمون ؟ :11: :18:

یه سوال داشتم چه جوری میشه نمایشگاه ماشین راه بندازی و ماشین بفروشی ؟

loomina
06-04-2009, 19:03

خير نيومده.براي اواخر خرداد منتشر مي شه كي ايران بياد ديگه معلوم نيست.در ضمن sims 3 خودش تاپيك داره من نمي دونم چرا همه اينجا ميان!!!

یه سوال داشتم چه جوری میشه نمایشگاه ماشین راه بندازی و ماشین بفروشی ؟

شما مي توني يك فروشگاه خانگي راه درست كنيد و به راحتي ماشين بفروشيد و راه ديگري هم هست كه من امتاحان نكردم ولي حدس مي زنم درست باشهشما مي تونيد يك فروشگاه بخري بعد يك ماشين در خونه ي خدتون بخريد و در اينونتوري ( كيف)بگذاري و بعد به فروشگاه رفته و ماشين رو بر رو ي جايگاه مخصوص فروش بگذاريد.راه دوم رو احتمال 80% عملي و راه دوم 100% عملي هست.

سنغال
07-04-2009, 20:51
آقا مگه جايگاه مخصوص فروش ماشين هم داره؟تا اونجايي كه من ديدم مي شه چند تا از اون پاركينگ هاي بدون گاراج بذاري توي خونت وبعد از گذاشتن ماشين روي اونا با راه انداختن يه بيزنس خانگي اونا رو بفروشي!
من امتحان كردم جواب داده!ولي چون قيمت ماشين ها اصولا گرونه كسي به اين مفتي ها نمي خره!‍

سلام مگي جان از راهنمايي بابت پك ممنون!
ببين من رفتم براي دانلود توي اون لينكي كه داده بودي يه لينك سالم از بين اونا پيدا كردم كه 11 تا پارت داشت!
براي دانلود زندگي آپارتماني بايد هر 11 تا پارت كه اونجا بود رو دانلود كنم؟يا اين كه هر پارتي يه لينك با يه سروره!

Zende
08-04-2009, 14:57
بله جایگاه مخصوص داره که در open for business یه جایگاه گنده ی گرد داره که دورشم چراغ گرد روشنه و ماشین برای فروش روی اون قرار می گیرند البته مطمن نیستم که توی اون پتچه یا نه

loomina
08-04-2009, 17:51
آقا مگه جايگاه مخصوص فروش ماشين هم داره؟تا اونجايي كه من ديدم مي شه چند تا از اون پاركينگ هاي بدون گاراج بذاري توي خونت وبعد از گذاشتن ماشين روي اونا با راه انداختن يه بيزنس خانگي اونا رو بفروشي!
من امتحان كردم جواب داده!ولي چون قيمت ماشين ها اصولا گرونه كسي به اين مفتي ها نمي خره!‍
اگر شما يك ملك تجاري بخريد اطمينان دارم با كمي گشت و گذار در وسايل جايگاه مخصوص رو پيدا مي كنيد.البته خوب بايد بگرديد.

سنغال
08-04-2009, 17:56
لومينا جان مي شه توضيح بدي كه چطوري مي شه يه زمين تجاري بخرم؟كه خودم ساختمان و وسايلش رو طراحي كنم؟
مي دونم كه بازي خودش يه سري فروشگاه داره براي خريدن!اونا رو نمي گما!
مي خوام اصلا زمينش تجاري باشه!
اگه مي دوني لطفا يه كم توضيح بده
مرسي

Maggy_P
08-04-2009, 22:52
سلام مگي جان از راهنمايي بابت پك ممنون!
ببين من رفتم براي دانلود توي اون لينكي كه داده بودي يه لينك سالم از بين اونا پيدا كردم كه 11 تا پارت داشت!
براي دانلود زندگي آپارتماني بايد هر 11 تا پارت كه اونجا بود رو دانلود كنم؟يا اين كه هر پارتي يه لينك با يه سروره!
همه ی 11 پارت باید دانلود بشه :20:

لومينا جان مي شه توضيح بدي كه چطوري مي شه يه زمين تجاري بخرم؟كه خودم ساختمان و وسايلش رو طراحي كنم؟
مرسي
کافیه وقتی یک زمین میسازید گزینه ی دوم رو انتخاب کنید که تبدیل به یک زمین تجاری بشه
و ساخت و ساز هم میتونید توش انجام بدید

شیوه ی خریدش هم با زمین های تجاری تفاوتی نداره :46:

MOEEN_1369_KHAFAN
09-04-2009, 02:22
ببخشید میخواستم بدونم تو این بازی پایانی هم وجود داره؟

Maggy_P
09-04-2009, 09:22
خیر این بازی تا ابد ادامه داره!

سنغال
09-04-2009, 17:17
مگي جان مرسي جوابمو دادي و حالا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
مي دوني اون لينك سالمي كه پيدا كرده بودم پريد!!!!!!!!!! ملت ريختن دانلود كردن ديگه سرور نداره!!!!!!!!
زاستي اولين پستي كه توي لينكي داده بودي بودي براي دانلود پك آپارتمان اين كد بود:
من رفتم ديدم اين دقيقا همون لينكي هستش كه من قبلا ديده بودم نوشته بود پچ آپارتمان توي سايت گيم اسپوت هستش من قبلا عضو شده بودم!اين دقيقا هموني هست كه من مي خواستم دانلود كنم! تو گفتي كه من پچ نبايد دانلود كنم ! شايد اصلا من اشتباهي گفته باشم پچ!شايد پكه!آقا اگه سختت نيست بي زحمت لطف كن يه سر بزن ببين اگه اين درسته همينو دانلود كنم!خدا خيرت بده!

Maggy_P
09-04-2009, 21:21
مگي جان مرسي جوابمو دادي و حالا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
مي دوني اون لينك سالمي كه پيدا كرده بودم پريد!!!!!!!!!! ملت ريختن دانلود كردن ديگه سرور نداره!!!!!!!!
زاستي اولين پستي كه توي لينكي داده بودي بودي براي دانلود پك آپارتمان اين كد بود:
من رفتم ديدم اين دقيقا همون لينكي هستش كه من قبلا ديده بودم نوشته بود پچ آپارتمان توي سايت گيم اسپوت هستش من قبلا عضو شده بودم!اين دقيقا هموني هست كه من مي خواستم دانلود كنم! تو گفتي كه من پچ نبايد دانلود كنم ! شايد اصلا من اشتباهي گفته باشم پچ!شايد پكه!آقا اگه سختت نيست بي زحمت لطف كن يه سر بزن ببين اگه اين درسته همينو دانلود كنم!خدا خيرت بده!
نه اشتباه نکنید این یک پچ هست یعنی فقط باگ ها و ایراداتی که توی این نسخه وجود داره رو برطرف میکنه ، در واقع اول باید خود نسخه رو دانلود کنید و بعد از نصب نسخه میتونید با این پچ باگهای بازی رو برطرف کنید :)

سنغال
10-04-2009, 18:00
مرسي مگي جان

ببين من رفتم توي بازي هر چي نگاه ميكنم گزينه ي دومي رو نمي بينم كه بتونم انتخابش كنم و زمينم تجاري بشه!چي كار كنم؟
اصلا اين گزينه ي دومي كه مي گن دقيقا كجاست؟مي شه بيشتر راهنمايي كنيد!

هيچ دقت كرديد كه توي سيمز زندگي شبانه چند تا خونه ي اماده و ساخته شده در بخش خونه ها هستش!فنداسيون 2 تا از اين خونه ها نسبت به فنداسيون هاي توي قسمت ساخت و ساز بازي ارتفاعش 2 برابره!
كي مي دونه چطوري مي شه يه همچين فنداسيوني ساخت؟؟؟؟؟؟

آقاي معين:
اگه مي خواي يه سيمز هدف دار رو بازي كني مي توني سيمز استوري لايف رو بخري!البته من خودم هنوز اونو بازي نكردم ولي نقدش رو خوندم!

آقا يه پيشنهاد:
حالا كه اينجا تاپيك سيمز هستش بيايين همهمون آواتار سيمزي داشته باشيم خيلي با حال مي شه!
من خودم اولين نفر
عكس يكي از شخصيت هاي بازيم رو گذاشتم
دوستان نظرتون رو راجع به اين پيشنهاد بگين

Maggy_P
10-04-2009, 23:19
هيچ دقت كرديد كه توي سيمز زندگي شبانه چند تا خونه ي اماده و ساخته شده در بخش خونه ها هستش!فنداسيون 2 تا از اين خونه ها نسبت به فنداسيون هاي توي قسمت ساخت و ساز بازي ارتفاعش 2 برابره!
میشه منظورتون رو واضح تر بگید؟!

آقا يه پيشنهاد:
حالا كه اينجا تاپيك سيمز هستش بيايين همهمون آواتار سيمزي داشته باشيم خيلي با حال مي شه!
من خودم اولين نفر
عكس يكي از شخصيت هاي بازيم رو گذاشتم
دوستان نظرتون رو راجع به اين پيشنهاد بگين

فکر کنم عکس شخصیت های بازی رو توی تاپیک قرار بدید بهتر باشه تا توی آواتار، قبلا بچه ها این کارو کرده بودن :46:

سنغال
11-04-2009, 11:55
منظورم اينه كه مثلا شما به جاي عكس انجلينا از عكس يكي از شخصيت هاي محبوبت توي سيمز استفاده كني البته اگه دوست داري!

راستي آقا كسي جواب دو تا سوال قبلي منو نداد؟زاجع به فنداسيون وزمين تجاري بود سوالاتم

Zende
11-04-2009, 12:08
منظور شما چیه ما نمی فهمیم اگر منظورتون اینه که ساختمونا 4 طبقه می شه ساخت که این چیز جدیدی نیست

راستی شما همرو با هم بازی می کنید(lunucher)یا جداجدا؟

در ضمن برای اینکه بیشتر منظورمو بفهمید منظورم اینه که پتچ های سیمسو چجوری بازی می کنید

aroosak_kooki
11-04-2009, 17:56
مرسي مگي جان

ببين من رفتم توي بازي هر چي نگاه ميكنم گزينه ي دومي رو نمي بينم كه بتونم انتخابش كنم و زمينم تجاري بشه!چي كار كنم؟
اصلا اين گزينه ي دومي كه مي گن دقيقا كجاست؟مي شه بيشتر راهنمايي كنيد!

سلام

برای ساخت یک زمین تجاری همونطور که مگی جان گفتن :

کافیه وقتی یک زمین میسازید گزینه ی دوم رو انتخاب کنید که تبدیل به یک زمین تجاری بشه
و ساخت و ساز هم میتونید توش انجام بدید

شیوه ی خریدش هم با زمین های تجاری تفاوتی نداره

این دوتا گزینه رو وقتی میبینید که اول یک زمین خالی از اون های که تو لیست هستن انتخاب میکنید و وقتی می خواین اون رو یه جای قرار بدید دوتا گزینه میاد که با انتخاب دومیش اون زمین تبدیل به یک زمین تجاری میشه و میتونید وارد اون بشید و داخلش ساخت و ساز کنید ( دقت کنید که سیمزتون نمیتونه اونجا زندگی کنه و همونطور که مگی جان گفتن هیچ فرقی با فروشگاه های از پیش ساخته شده نداره )

همونطور که حتما" خودتون هم میدونید میتونید در داخل خونتون خرید و فروش کنید و یک فروشگاه خانگی بزنید ... اینطوری سیمزتون هم به زندگیه روزانش میرسه هم به تجارتش !!!

این که گفتین ارتفاع خونه ها بیشتره ...

شما هم میتونید ساختمان هایی با همون تعداد طبقات بسازید ... دقیقا" یادم نیست ولی تو این پک های جدید میتونید بیش از 3 طبقه خونه بسازید ! ( الان یادم نیست تا چند طبقه میرفت !! )
ولی هیچ خونه ای در سیمز نمیبینید که چیزی بیشتر از اونچه در بازی داره استفاده کرده باشه...

loomina
11-04-2009, 18:37

خير همون طور كه زندگي بشر حالا حالا ها پايان نداره!
مرسي

شما در حالت neighbourhood كه هستي يه زمين خالي با ابعاد دلخاه بزار و وقتي ميپرسه براي چه منظور شما cominuty ( اگر درست نوشته باشم) رو علامت بزن و يك اسم دلخاه انتخاب كن.بعد به خونه ي سيمز مورد نظر برو و روي تلفن كليك كن و purchase comiunity lot رو انتخاب كن و بعد اون زمين خالي رو بخر...... بعد به وصيله ي خبر كردن تاكسي دوباره اون زمين كه يك عكس كيف هم كنارش كشيده انتخاب كن و وقتي رسيدي شروع به طراحي كن.

aroosak_kooki
12-04-2009, 01:34
یک ست زیبا برای بچه ...

آدرس صفحه ی دانلود

دانلود مستقیم :

و برای پک آپارتمان

aroosak_kooki
12-04-2009, 01:46
عروسک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

لینک دانلود ...حجم 900 KB

یک شی جالب دیگه.... با این قاب عکس دیگه مشخص میشه که هر میز متعلق به کدوم بچه است و وقتی که میخواد تکالیفش رو بنویسه یک راست میره رو میز خودش میشینه !!!

لینک دانلود

امیدوارم که خوشتون بیاد

SnoWall
12-04-2009, 15:49
من این دانلودی رو که مطعلق به مشخص کردن صاحب میز بود دانلود کردم... حالا چی کارش کنم.

سنغال
12-04-2009, 16:41
من فكر كنم كه بايد اونو توي داكيومنت-اي اي گيمز-دانلود بازي بريزي

آقا از هردوتون مممنون!
مشكل زمين تجاري حل شد!مرسي!
در جواب به zende بايد بگم كه:
نه بابا منظورم اين نبود اصلا من سوالم در مورد تعداد طبقات ساختمون نبود!!!!!!!!!!!!!
من گفتم همونطوري كه همگي مي دونيد خود بازي يه سري خونه ي آماده و ساخته شده داره يه سري هم زمين آماده!
حالا از بين خونه ها مي توني هر كدومو كه خواستي بذاري توي بازي -تا اينجا درست؟
گفتم اگه دقت كرده باشين بعد از نصب زندگي شبانه چند تا خونه ي اماده ي ديگه هم اضافه مي شه به بخش خونه ها!
كه بزرگ ترينش يه خونه ي سه طبقه هستش!گفتم اگه به اون خونه دقت كرده باشين پي يا شالوده يا فنداسيون اون خونه ارتفاعش يا همون بلنديش 2 برابر اون فنداسيون هاي توي بخش ساخت خونه ي بازي هستش!
من مي خوام بدونم كه چطوري مي شه يه همچين پي ايي براي خونه هام بسازم؟
هر كاري هم كه بكني نمي شه 2 تا پي رو روي هم قرار بدي كه بلند تر بشه!ولي انگار خود طراحان بازي چنين كاري رو كردند!نمي دونم چه جوري؟ البته يه مدل پي كرم رنگ بعد از نصب مكمل ها به بازي اضافه شده و مي شه چنين كاري رو باهاش انجام داد ولي اين راهش نيست چون اگه با اون اينكار رو انجام بدي ارتفاع سقف خونت كم مي شه!!!!!!!!!!!

aroosak_kooki
12-04-2009, 19:55
من این دانلودی رو که مطعلق به مشخص کردن صاحب میز بود دانلود کردم... حالا چی کارش کنم.

باید اون فایل زیب شده رو در پوشه ی Download که در فایل EAGames قرار داره unzip کنید.

در پست های قبل هم دوستان مسیر کامل و دقیق این آیتم ها رو گذاشتن ...

به مشکل بر خوردم ...

دوستان کی این سیمز pet story رو بازی کرده ؟
این چرا اینجوریه ...پر از باگه ....

اون قسمت هدف هاش هی قاطی میکنه !!!! یه چیزای چرت و پرت میاد توش ....

castaway رو که بازی کردم اصلا" اینجوری نبود !!!!

چی کار باید کرد ؟!!!!
دوباره نصب کنم بازی رو ؟!!! یا نه ...کلا " بازیش مشکل داره !!!!

SnoWall
13-04-2009, 15:59
البته يه مدل پي كرم رنگ بعد از نصب مكمل ها به بازي اضافه شده و مي شه چنين كاري رو باهاش انجام داد ولي اين راهش نيست چون اگه با اون اينكار رو انجام بدي ارتفاع سقف خونت كم مي شه!!!!!!!!!!!

این پی نیست در واقع پا گرد هست که برای پله ها به کارت میاد.

سنغال
13-04-2009, 17:58
این پی نیست در واقع پا گرد هست که برای پله ها به کارت میاد.
خب درست! حالا كي مي تونه جواب منو بده؟:19:

عروسك خانم:
تا اونجايي كه من بازي كردم اين بازي هيچ مشكلي نداشت!
اگه خواستي يه كم بيشتر توضيح بده ببينيم مشكلت چيه؟
البته يه چيزي هم بگم هر مكملي كه نصب مي كني يه سري شكل هاي جديد توي بخش هدف ها يا همون نياز هايي كه( با توجه به شخصيتي كه ادمت داره) مياد!اگه منظورت اينه كه مشكلي نيست دوست عزيز !
روي شكلي كه جديد هست با موس برو خودش توضيح داده چي كار كني گرچه اصولا از روي شكل هاش مي شه بفهمي!
شايد هم كامپيوترت فضاي خاليش خيلي كم شده!اگه اين طوري باشه بازي منم قاط مي زنه!سعي كن هميشه يه چند گيگ خالي باشه دريواهات! وگرنه اگه فيري اسپيس كامپيوترت خوب باشه كه هيچ مشكلي پيش نمي ياد!

سنغال
16-04-2009, 10:23
آقا من آپارتمان رو هم خريدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خيلي با حاله!!!!!!!!!
اگه كسي ويژگي هاي خاص اين بازي رو بلده يه توضيح بده من ديگه الكي نگردم!2 روزه اين بازي رو خريدم.

راستي اون دوستي كه يه ست سيسموني براي دانلود گذاشته بود بايد بگم كه يه مشكلي وجود داره!
اگه يه بچه ي فلك زده رو بخوابوني توي اون تخت بچه نمي تونه توش بخوابه!!!!!!!!اينقدر گريه مي كنه!!!!!!!!!!!!!
من نمي دونستم اين طوريه نزديك بود جغلم بميره!!!!!!!

Maggy_P
16-04-2009, 15:32
آقا من آپارتمان رو هم خريدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خيلي با حاله!!!!!!!!!
اگه كسي ويژگي هاي خاص اين بازي رو بلده يه توضيح بده من ديگه الكي نگردم!2 روزه اين بازي رو خريدم.

راستي اون دوستي كه يه ست سيسموني براي دانلود گذاشته بود بايد بگم كه يه مشكلي وجود داره!
اگه يه بچه ي فلك زده رو بخوابوني توي اون تخت بچه نمي تونه توش بخوابه!!!!!!!!اينقدر گريه مي كنه!!!!!!!!!!!!!
من نمي دونستم اين طوريه نزديك بود جغلم بميره!!!!!!!
ویژگی بارز این پک زندگی توی آپارتمان و وجود جادوگر هست

تبدیل شدن به جادوگر رو هم خیلی وقت پیش توی این تاپیک توضیح داده بودم ، اگر سرچ کنید پیداش میکنید :46:

loomina
16-04-2009, 18:24
اینجور که من فهمیدم شما می خوای چند تا پی رو بزاری رو هم این کار امکان نداره فقط میتونید با استفاده از تغییر ارتفاع زمین فاصله طولید کنید.

sims232
17-04-2009, 04:33
سلام مگی سال نو مبارک ببین تراینر سیمس اپارتمان داری یک لینک دانلود بزار ممنون

treason_boys
17-04-2009, 13:56
سلام... سال نو پسا پس مبارک
من یه زمین تجاری خریدم. یه مشکل بزرگ که توی این زمین تجاری دارم بحران انرژیه. یعنی سیمزم بعد از یه مدت انرژیش کم میشه و خوابش میگیره. استفاده از قهوه ساز هم مشکلمو حل نمیکنه. یعنی 700 تا قهوه هم که میخورم فقط یه درصد انرژی سیمزمو زیاد میکنه. از تخت خواب هم توی زمین تجاری نمیشه استفاده کرد.
حالا روشی هست که بدون برگشتن به خونه این بحران رو حل کرد؟؟؟؟؟؟؟ البته بدون چیت
ضمنا میشه توی زمین مسکونی هم رستوران ایجاد کرد؟؟؟؟؟؟ البته با چیت

راستی این قاب عکسو من دانلود کردم و توی پوشه دانلود گذاشتمش ... حالا از کجا باید انتخابش کنم...همه جا رو گشتم پیدا نشد؟؟؟

Zende
17-04-2009, 17:18
ببین اگه منظورتون اینه که خونه ای که داره یه دیوار کوچکتر زیرشه که این اتم در بعضی پک ها اضافه می شه(تنوعشون)و نوع معمولیشون حتی توی سیمس 2 هست اگه منظورتون اینه که روی اون دیوار کوچیکه یکی دیگه هست که من توی اون پک ندیدم ولی می دونم چجوریه البته اون توری خونه زشت می شه البته (سلیقه ایه) اگرم که چیز دیگه اییه که ما نشستیم با متر اندازه بگیریم

هر کاری که دلتون بخواد می تونید توی زمین مسکونی بکنید البته باید مشخص کنید که START AT Home باشه یا یه چیز دیگه اون موقع می تونید چیزای توی خونتونو فروشی کنید یا خونه ی دو طبقه باشه بالا خونه ی خودت پایین مغازه ولی همون طور که گفتم باید معلوم کنید که می خواهید برای تجارت از خونه شروع کنید
تا مردم به قصد خرید به خونتون هجوم کنند:31::11:

موفق باشید

beterekii
17-04-2009, 21:20
سلام بچه ها خسته نباشید
این اولین پست من هست و اصلا هم مثلا شما تو این بازی حرفه ای نیستم تازه کاره تازه کار هستم
شاید خیلی از سوال های من تکراری باشه
اما هم اینکه تعداد پست ها اینجا خیلی زیاده و من نمی تونم همه رو بخونم و هم اینکه خیلی از دانلود ها و کرک هایی که می خوام
مربوط به گذشته است و از بین رفته هر چند تا همینجاشم کلی استفاده کردم .
اگر ممکنه به من هم کمک کنید چون شدیدا به این بازی علاقه دارم
میشه به من بگید که کرک فعال سازی خونه سازی رو از کجا گیر بیارم اخه پیدا نکردم
من خونه سازی سیمزم کار نمی کنه
ممنونم

Maggy_P
17-04-2009, 22:23
سلام بچه ها خسته نباشید
این اولین پست من هست و اصلا هم مثلا شما تو این بازی حرفه ای نیستم تازه کاره تازه کار هستم
شاید خیلی از سوال های من تکراری باشه
اما هم اینکه تعداد پست ها اینجا خیلی زیاده و من نمی تونم همه رو بخونم و هم اینکه خیلی از دانلود ها و کرک هایی که می خوام
مربوط به گذشته است و از بین رفته هر چند تا همینجاشم کلی استفاده کردم .
اگر ممکنه به من هم کمک کنید چون شدیدا به این بازی علاقه دارم
میشه به من بگید که کرک فعال سازی خونه سازی رو از کجا گیر بیارم اخه پیدا نکردم
من خونه سازی سیمزم کار نمی کنه
ممنونم
اینم از کرک

برای پیدا کردن مطلب هم میتونید از منوی جستجو استفاده کنید و لازم نیست همه ی صفحات رو بخونید

beterekii
18-04-2009, 02:01
مگی عزیز ممنون از پاسخ سریع به سوالم و همینطور قرار دادن لینک دانلود

در مورد سرچ هم حق با شماست من احتمانش کردم ولی انگاری هنوز خیلی وارد نیستم
من حالا حالا ها سوال دااارمااا :)))l

sims232
18-04-2009, 03:56
مگی مگه نمیگم یک تراینر باحال برام بزار برای لپارتمان میخوام

saiiddz
18-04-2009, 11:55
مگی مگه نمیگم یک تراینر باحال برام بزار برای لپارتمان میخوام
رمزها که بهتر از ترینر جواب میده!

Zende
18-04-2009, 13:09
سعید جان کی حال داره 3 ساعت رمز بزنه البته رمز زدن توی این بازی خداییش خیلی اسونه مخصوصا اگر رمزیو یادت رفته باشه با یه حرف میاره من این قسمتو خیلی دوست دارم:31:هیچ کدام از قسمت های این بازی به اندازه ی رمز زدنش اسون نیست:31::31:!!!!!!!!!!!

البته غیر از شوخی به دلیل جدید بودن پک(نسبتا چون خودم پک های جدید تر دارم) تراینری نساختن براش شما اگر همون تراینر های سیمس معمولی رو بزاری عمل می کنه حد اقل برا من که عمل کرد

البته لازم به ذکر که من با lanucher میارم این در سی دی اپارتمان هم هست در بخش کرک شما با این ایتم نیازی نیست که هر کدوم از پک ها را جدا بازی کنید و همرو با هم بازی می کنید غیر از پک هایی مانندlife stories اگر سوالی دیگر بود ما هستیم:31:

:31::31:یه چیز دیگه من پک Garden &mansion stuff را گرفتم می شه یه نفر حرفه ای بگه چشه که نمیاره؟ یعنی وقتی می خوام برم تو بازی می گه سی دی رو بزار وقتی سی دی رو می زارم می گه سی دی اورجینالو بده این یعنی خیلی قشنگ کرک کردن و کپی !!:31:البته ممکنه EA باهوش شده باشه به رومون بسته باشه:31:

beterekii
18-04-2009, 13:57
سلام مگی جان اون کرکی که گذاشتی رو من دانلود کردم
ازم خواست سی دی 4 رو بذارم بعد که کارش تموم شد و خواستم بازی رو اجرا کنم این پیغام رو میده

:41:

Maggy_P
18-04-2009, 17:36
:31::31:یه چیز دیگه من پک Garden &mansion stuff را گرفتم می شه یه نفر حرفه ای بگه چشه که نمیاره؟ یعنی وقتی می خوام برم تو بازی می گه سی دی رو بزار وقتی سی دی رو می زارم می گه سی دی اورجینالو بده این یعنی خیلی قشنگ کرک کردن و کپی !!:31:البته ممکنه EA باهوش شده باشه به رومون بسته باشه:31:
باید کرک رو توی محل نصب کپی کنید :
Program Files\EA GAMES\The Sims 2 Garden & mansion stuff\TSBin

امکان نداره مشکلتون حل نشه

سلام مگی جان اون کرکی که گذاشتی رو من دانلود کردم
ازم خواست سی دی 4 رو بذارم بعد که کارش تموم شد و خواستم بازی رو اجرا کنم این پیغام رو میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:41:
شما بهتره یکی از پک ها رو نصب کنید تا درست بشه ، چون توی اون پک ها سیدی 4 اصلاح شده رو داره :46:

treason_boys
18-04-2009, 18:59
سلام
ممنون از عنایتی که به سوال قبلم داشتین...ظاهرا توی این تاپیک فقط به سئوال هایی در مورد کرک بازی جواب میدن. بابا یه کرک نصب کردن که این همه سئوال نداره که از4200 پستی که تا الان ثبت شده 4000تاش در مورد کرک سئوال شده. فکر کنم اسم تاپیک رو باید تغییر بدین.
یعنی یه بازی به این وسعت فقط همین یه مبحث رو برای پست دادن داره؟؟؟؟!!!! چی بگم والا....
یه سئوال داشتم
چه جوری سیمز و لباس و کلا چیزهایی که توی body shop می سازیم به بازی منتقل کنیم.
من چند تا سیمز با چند تا لباس ساختم ولی نمی تونم اونا رو وارد بازی کنم.
مثلا لباسی که ساختم داخل بازی توی قسمت لباس ها وجود نداره. توی پوشه دانلود هم گذاشتم ولی نیومد.
کلا اگه یه توضیح زیر دیپلم به من بدید که فایلای با پسوند .package رو باید چه کار کرد ممنون میشم.

beterekii
18-04-2009, 19:56
[QUOTE=treason_boys;3701872]سلام
ممنون از عنایتی که به سوال قبلم داشتین...ظاهرا توی این تاپیک فقط به سئوال هایی در مورد کرک بازی جواب میدن. بابا یه کرک نصب کردن که این همه سئوال نداره که از4200 پستی که تا الان ثبت شده 4000تاش در مورد کرک سئوال شده. فکر کنم اسم تاپیک رو باید تغییر بدین.
یعنی یه بازی به این وسعت فقط همین یه مبحث رو برای پست دادن داره؟؟؟؟!!!! چی بگم والا....
یه سئوال داشتم
مثلا لباسی که ساختم داخل بازی توی قسمت لباس ها وجود نداره. توی پوشه دانلود هم گذاشتم ولی نیومد.
کلا اگه یه توضیح زیر دیپلم به من بدید که فایلای با پسوند .package رو باید چه کار کرد ممنون میشم.

برای شروع بازی باید مشکلاتش رو حل کرد در ضمن من فکر نمی کنم تو کل پستا همین یه سوال باشه
و یه چیزه دیگه سوالی که شما مطرح کردین جوابش رو اگه می دیدین تو پست های دیگه بود
ولی تو پست های قبلی به سوال شما هم چندین مرتبه جواب داده شده
به نظره من سواله شما ساده از تر از سوالیه که من پرسیدم
به گمونم سوال هر کسی محترمه
امیدوارم شما هم انقدر تند نباشید .

Maggy_P
18-04-2009, 20:16
سلام
یه سئوال داشتم

معمولا وقتی یک لباس رو خودتون میسازید به طور خودکار به جمع لباسهای سیمز وارد میشه ، با توجه به شکل باید وارد لباسهای ورزشیتون بشه
ولی در کل اگر این پکیج هایی که توسط بادی شاپ سیوشون میکنید رو داخل پوشه ی دانلود بریزید باید جواب بده

برای من که جواب داده ;)

treason_boys
18-04-2009, 22:53
[QUOTE=treason_boys;3701872]
برای شروع بازی باید مشکلاتش رو حل کرد در ضمن من فکر نمی کنم تو کل پستا همین یه سوال باشه
و یه چیزه دیگه سوالی که شما مطرح کردین جوابش رو اگه می دیدین تو پست های دیگه بود
ولی تو پست های قبلی به سوال شما هم چندین مرتبه جواب داده شده
به نظره من سواله شما ساده از تر از سوالیه که من پرسیدم
به گمونم سوال هر کسی محترمه
امیدوارم شما هم انقدر تند نباشید .

دوست عزیز...عضویت شما رو به P30WORLD تبریک می گم. امیدوارم از پست من برداشت بد نکنید. مورد سئوال شما اصلا مسئله کرک نبود که من به شما اعتراض کنم. بعد هم من به طور کلی گفتم. من حدود دو سال عضو این سایتم تقریبا روزی حداقل یه بار به سایت سر میزنم و بیشتر در حال خوندن مطالب هستم تا پست بدم. تاپیک سیمز از تاپیکهای مورد علاقه منه و تقریبا تک تک پستای داده شده رو خوندم. چیزی که هست می تونم به جرات بگم حداقل 60 درصد پست های این تاپیک درباره مشکلات نصب پچ های بازیه. و فکر کنم هر کسی اگه 10 دقیقه وقت بذاره به جواب این بدون دادن پست برسه.
البته 100 درصد با حرف شما که سوال هر کسی محترمه موافقم و معذرت خواهی می کنم اگه شما یا هر کس دیگه ای رو ناراحت کردم. البته من همیشه در پستام سعی میکنم لحن طنز داشته باشم و دادن پست قبلیم از روی عصبانیت نبود فقط جنبه تذکر داشت.
به امید اینکه شما رو در این سایت بیشتر ببینیم و از پست های آینده شما استفاده کنیم و دوست های خوبی برای هم بشیم... :10: :11:

مگی جان مشکلی که من دارم همینه که لباس و سیمزای BODY SHOP توی بازی نمیان. توی پوشه دانلود هم می ذارم ولی نمیشه. فکر میکنی مشکل از کرک بازی باشه؟؟؟؟؟ :31:
مسئله بعدی اینه که وقتی می خوام یه SKIN رو (رنگ پوست) EXPORT کنم ارور زیر میده(قبلا نمی داد):
THERE WAS A PROBLAMEXPORTING THE SELECTING TEXTURE
در حالی که مثلا اگه لباسی رو بخوام EXPORT کنم این ارور رو نمیده.به نظرتون مشکل از چیه؟

beterekii
18-04-2009, 23:51
دوست عزیز...عضویت شما رو به p30world تبریک می گم. امیدوارم از پست من برداشت بد نکنید. مورد سئوال شما اصلا مسئله کرک نبود که من به شما اعتراض کنم. بعد هم من به طور کلی گفتم. من حدود دو سال عضو این سایتم تقریبا روزی حداقل یه بار به سایت سر میزنم و بیشتر در حال خوندن مطالب هستم تا پست بدم. تاپیک سیمز از تاپیکهای مورد علاقه منه و تقریبا تک تک پستای داده شده رو خوندم. چیزی که هست می تونم به جرات بگم حداقل 60 درصد پست های این تاپیک درباره مشکلات نصب پچ های بازیه. و فکر کنم هر کسی اگه 10 دقیقه وقت بذاره به جواب این بدون دادن پست برسه.
البته 100 درصد با حرف شما که سوال هر کسی محترمه موافقم و معذرت خواهی می کنم اگه شما یا هر کس دیگه ای رو ناراحت کردم. البته من همیشه در پستام سعی میکنم لحن طنز داشته باشم و دادن پست قبلیم از روی عصبانیت نبود فقط جنبه تذکر داشت.
به امید اینکه شما رو در این سایت بیشتر ببینیم و از پست های آینده شما استفاده کنیم و دوست های خوبی برای هم بشیم... :

خب خدا رو شکر که سوءتفاهم بود من مشکلم کرک بود و همچنان مشکلم پابرجاست
جایی که زندگی می کنم امکان خرید سیمز ندارم و مجبورم از نت دانلود کنم و مشکلاتم رو هم همینجا حل کنم
به هر حال من متوجه طنز نشدم در هر صورت ممنون که من رو متوجه کردین و باور کنید که من خیلی سرچ کردم اما اکثر دانلود ها خراب شده بود
:11:

مگی عزیز گفتین که سیمز های تکمیلی آپدیت داره و اگر نصب کنم درست میشه
من تا به حال از 3 جا سیمز یونیورسیتی رو دانلود کردم و هر سه تا مشکل داشتن تو اکسترکتشون
شما که الان تو کارید می دونید من تو کدوم سایت می تونم بدون مشکل سیمزهای تکمیلی مثل یونیورسیتی رو دانلود کنم :40:

beterekii
18-04-2009, 23:52
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم توی مهمانی های سیمز دو نفر بیشتر نمی تونیم دعوت کنیم چرا؟
شاید من بلد نیستم راه حلی داره که تعداد بیشتری تو مهمونی ها دعوت بشن ؟

aroosak_kooki
19-04-2009, 00:07
سلام... سال نو پسا پس مبارک
من یه زمین تجاری خریدم. یه مشکل بزرگ که توی این زمین تجاری دارم بحران انرژیه. یعنی سیمزم بعد از یه مدت انرژیش کم میشه و خوابش میگیره. استفاده از قهوه ساز هم مشکلمو حل نمیکنه. یعنی 700 تا قهوه هم که میخورم فقط یه درصد انرژی سیمزمو زیاد میکنه. از تخت خواب هم توی زمین تجاری نمیشه استفاده کرد.
حالا روشی هست که بدون برگشتن به خونه این بحران رو حل کرد؟؟؟؟؟؟؟ البته بدون چیت
ضمنا میشه توی زمین مسکونی هم رستوران ایجاد کرد؟؟؟؟؟؟ البته با چیت

راستی این قاب عکسو من دانلود کردم و توی پوشه دانلود گذاشتمش ... حالا از کجا باید انتخابش کنم...همه جا رو گشتم پیدا نشد؟؟؟

سلام

تا جايي كه من ميدونم نه ...راهي نيست به جز چيت براي زياد كردن انرژي...

امممممممم..... راستش من اين يكي رو امتحان نكردم!!! فكر نميكنم بشه چون داخل زمين مسكونيتون اون وسايل لازم براي ساخت رستوران رو نداريد !!!

اگر قاب عكسه ، خوب حتما" بايد داخل وسايلي كه قاب عكس توش هست بياد ... اگر نيومده حتما" ايرادي داره !!

عروسك خانم:
تا اونجايي كه من بازي كردم اين بازي هيچ مشكلي نداشت!
اگه خواستي يه كم بيشتر توضيح بده ببينيم مشكلت چيه؟
البته يه چيزي هم بگم هر مكملي كه نصب مي كني يه سري شكل هاي جديد توي بخش هدف ها يا همون نياز هايي كه( با توجه به شخصيتي كه ادمت داره) مياد!اگه منظورت اينه كه مشكلي نيست دوست عزيز !
روي شكلي كه جديد هست با موس برو خودش توضيح داده چي كار كني گرچه اصولا از روي شكل هاش مي شه بفهمي!
شايد هم كامپيوترت فضاي خاليش خيلي كم شده!اگه اين طوري باشه بازي منم قاط مي زنه!سعي كن هميشه يه چند گيگ خالي باشه دريواهات! وگرنه اگه فيري اسپيس كامپيوترت خوب باشه كه هيچ مشكلي پيش نمي ياد!

ممنونم سنغال عزيز

نميدونم مشكلش كجا بود...دوباره نصبش كردم ... اين بار به گرافيكش اصلا" دست نزدم .... دفعه ي پيش گرافيكش رو برده بودم بالا ...

نميدونم شايدم براي همين كمبوده فضاست كه اينجوري شده بود !!!!

ولي خدا رو شكر اينبار درست كار كرد و تونستم تمومش كنم ... جالب بود ... ولي هيچ كدوم به پاي Castaway نميرسن ...

Maggy_P
19-04-2009, 00:14
دوست عزیز...عضویت شما رو به p30world تبریک می گم. امیدوارم از پست من برداشت بد نکنید. مورد سئوال شما اصلا مسئله کرک نبود که من به شما اعتراض کنم. بعد هم من به طور کلی گفتم. من حدود دو سال عضو این سایتم تقریبا روزی حداقل یه بار به سایت سر میزنم و بیشتر در حال خوندن مطالب هستم تا پست بدم. تاپیک سیمز از تاپیکهای مورد علاقه منه و تقریبا تک تک پستای داده شده رو خوندم. چیزی که هست می تونم به جرات بگم حداقل 60 درصد پست های این تاپیک درباره مشکلات نصب پچ های بازیه. و فکر کنم هر کسی اگه 10 دقیقه وقت بذاره به جواب این بدون دادن پست برسه.
به امید اینکه شما رو در این سایت بیشتر ببینیم و از پست های آینده شما استفاده کنیم و دوست های خوبی برای هم بشیم... :10: :11:

مگی جان مشکلی که من دارم همینه که لباس و سیمزای body shop توی بازی نمیان. توی پوشه دانلود هم می ذارم ولی نمیشه. فکر میکنی مشکل از کرک بازی باشه؟؟؟؟؟ :31:
مسئله بعدی اینه که وقتی می خوام یه skin رو (رنگ پوست) export کنم ارور زیر میده(قبلا نمی داد):
There was a problamexporting the selecting texture
در حالی که مثلا اگه لباسی رو بخوام export کنم این ارور رو نمیده.به نظرتون مشکل از چیه؟
با درست کردن لباس فقط یک پکیج باید بوجود بیاد نه چند تا ، وگرنه مورد بهم میزنه

+

اگر نمیشه مشکل از سیمز بادی شاپتون هست :46:

treason_boys
19-04-2009, 12:09
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم توی مهمانی های سیمز دو نفر بیشتر نمی تونیم دعوت کنیم چرا؟
شاید من بلد نیستم راه حلی داره که تعداد بیشتری تو مهمونی ها دعوت بشن ؟
به طور معمول فکر کنم توی مهمونی تا 8 نفر رو بتونین دعوت کنین.
البته فکر کنم در هنگامی که کسی رو دعوت می کنین مهمون دیگیه ای تو خونتون داشته باشین از این تعداد کم بشه.
یه احتمال هم هست که جمعیت خانوادتون خیلی زیاده. و در هر زمان یه تعداد محدودی سیمز می تونن توی یک خونه باشن.

saiiddz
19-04-2009, 12:18
به طور معمول فکر کنم توی مهمونی تا 8 نفر رو بتونین دعوت کنین.
البته فکر کنم در هنگامی که کسی رو دعوت می کنین مهمون دیگیه ای تو خونتون داشته باشین از این تعداد کم بشه.
یه احتمال هم هست که جمعیت خانوادتون خیلی زیاده. و در هر زمان یه تعداد محدودی سیمز می تونن توی یک خونه باشن.
بیشتر از 8 نفر هم میشه دعوت کرد
متاسفانه الان سیمز روی رایانه نصب ندارم وگرنه توضیح میدادم
ولی پارتی برگزار میکنید و با تلفن تماس میگیرید با دوستانتون و اونا رو هم دونه به دونه دعوت میکنید
من در مراسم ازدواج سیمزم 17 نفر دعوت کرده بودم و همینطور تولد فرزندش هم یادمه زیاد دعوت کرده بودم

beterekii
19-04-2009, 14:07
بیشتر از 8 نفر هم میشه دعوت کرد
متاسفانه الان سیمز روی رایانه نصب ندارم وگرنه توضیح میدادم
ولی پارتی برگزار میکنید و با تلفن تماس میگیرید با دوستانتون و اونا رو هم دونه به دونه دعوت میکنید
من در مراسم ازدواج سیمزم 17 نفر دعوت کرده بودم و همینطور تولد فرزندش هم یادمه زیاد دعوت کرده بودم

خب پس با این حساب کجای کاره من می لنگه ؟
من که وقتی میزنم patry
ولیست اسامی میاد وقتی دو نفر رو انتخاب می کنم غیر فعال میشه و باید به همین دو نفر اکتفا کنم

Zende
19-04-2009, 16:35
منم در روز ازدواج یکی از سیمزام نزدیکه 20 نفرو دعوت کردم البته من از باگ بازی استفاده کردم:31::31:
اول با تلفن 6 نفرو دعوت کردم بعد هر کی تو خیابون بودو دعوت کردم و چون اون موقع خونه مغازه هم بود(طبقه ای بود یکی مغازه یکی خونه) به طور اتوماتیک ادمایی که توی خونه بودن اومدن روی صندلی ها 15 نفر روی صندلی بودن 5 نفر سرپا!!!!:31::31::31:

Zende
19-04-2009, 16:40
مگی جون شما چه دل خوشی داریدا من غیر از محل نصب 200 فایل دیگه کپی کردم هیچ جوره درست نشد (بابا قبول کن دیگه بلد نبودن درست کرک کنن) و به دلیل جدید بودن پک هر چی گشتم کرک درست پیدا نکردم!:18::41::37:

Zende
19-04-2009, 16:42
البته دلیل اینکه شما نتونستید ادم دعوت کنید ازدیاد جمعیت اگر می خواهید باید از باگی که گفتم استفاده کنید که در این صورت همه ی کسانی که می خواهید نمی شود انجا باشند حتی چند نفری که ممکنه در مغازه ی شما باشند شانسی است

سنغال
19-04-2009, 18:22
سلام

تا جايي كه من ميدونم نه ...راهي نيست به جز چيت براي زياد كردن انرژي...

امممممممم..... راستش من اين يكي رو امتحان نكردم!!! فكر نميكنم بشه چون داخل زمين مسكونيتون اون وسايل لازم براي ساخت رستوران رو نداريد !!!

اگر قاب عكسه ، خوب حتما" بايد داخل وسايلي كه قاب عكس توش هست بياد ... اگر نيومده حتما" ايرادي داره !!

ممنونم سنغال عزيز

نميدونم مشكلش كجا بود...دوباره نصبش كردم ... اين بار به گرافيكش اصلا" دست نزدم .... دفعه ي پيش گرافيكش رو برده بودم بالا ...

نميدونم شايدم براي همين كمبوده فضاست كه اينجوري شده بود !!!!

ولي خدا رو شكر اينبار درست كار كرد و تونستم تمومش كنم ... جالب بود ... ولي هيچ كدوم به پاي castaway نميرسن ...

خواهش مي شه قابلي نداشت! :10:
اون قاب عكسي كه مال روي ميز تحريره رو مي توني توي همون بخش ميز تحرير ها پيداش كني دوست عزيز!

treason_boys
19-04-2009, 18:42
معمولا وقتی یک لباس رو خودتون میسازید به طور خودکار به جمع لباسهای سیمز وارد میشه ، با توجه به شکل باید وارد لباسهای ورزشیتون بشه
ولی در کل اگر این پکیج هایی که توسط بادی شاپ سیوشون میکنید رو داخل پوشه ی دانلود بریزید باید جواب بده

برای من که جواب داده ;)
ممنون مشکلم حل شد. داخل تنظیمات خود بازی یه گزینه ای بود که مشخص می کرد اشیای خارجی هم نمایش داده بشن. که من اونو off کرده بودم.
الان خودمو ساختم و دارم با باراک اوباما توی یه خونه زندگی می کنیم:31:

loomina
19-04-2009, 19:01
همممممممممم!من یه تعداد بازی گرافیکی دیگه نصب کردم ولی متاسفانه گر چه گرافیکم 1 هست ولی گرافیک بازی سیمز پایین اومده از تنضیمات بازی هم نمی شه درستش کرد .

سنغال
19-04-2009, 19:17
با عرض سلام خدمت همگي دوستان صميمي و با شعور و مهربان سيمزي!
آقا من 2 روز نتونستم يام اينجا ديدم چقدر بروبچ اومدن و من نبودم!من تمام پست هايي كه دوستان نوشته بودن رو خوندم
مي خوام به مشكلات دوستان تا جايي كه مي دونم جواب بدم:
-همون طوري كه قبلا هم گفتم تمام وسايل اضافه ايي رو كه دانلود مي كنيد بعد از اكستركت كردنشون(از زيپ خارجشون كنيد)
بايد توي فايل دانلود بازي در داكيومنت در پوشه ي ايي اي گيمز بريزين(درايو سي)!بعد از اون وقتي وارد بازي مي شي و بازي لود مي شه يه صفحه ي آبي مياد كه توش تمام وسايل جديدي رو كه ريختي توي پوشه ي دانلود بازي هستش(البته به صورت نوشته) پايين اين صفحه 2 تا گزينه هستش آنيبل و ديزيبل خود بازي گزينه ي ديزبل رو انتخاب كرده شما بايد با موس يكي از اون وسايل رو(فرقي نمي كنه) انتخاب كني تا پر رنگ بشه بعد گزينه ي آنيبل رو تيك بزني وانتخاب كني و بهد اوكي كني !در غير اين صورت اگه با همون گزينه ي ديزيبل انتخاب شده توسط بازي وارد بازي بشين هيچ كدوم از وسايل اضافه ايي رو كه دانلود كردين و ريختين توي بخش دانلودهاي بازي توي خود بازيتون نخواهيد ديد!!!!!!!اون قاب عكسي هم كه يكي از دوستان توي چند پست قبل قرار داده بودن براي دانلود تا روي ميز تحرير هر بچه اي بذارين تا دفتر وكتاباشون رو اشتباهي روي ميزهاي هم نذارن چيز خوبي بود مي تونيد توي بخش ميز تحرير ها پيداش كنيد و بخري وبذاري روي ميز تحرير جغلت!اميدوارم مشكلت حل شده باشه!

اون دوستي كه با بادي شاپ مشكل داشت:تا اونجايي كه من مي دونم وبا چشم خودم ديدم بعد درست كردن ادم هات در بادي شاپ و سيو كردنشون خود بخود ادم هات وارد بازي مي شن!البته وارد بخش آدمسازي داخل خود بازي ميشن اگه دقيق تر مي خواي اگه اشتباه نكنم در بخش آدمسازي بازي اون بخشي كه دوتا تاس هستش و آدم هاي تصادفي رو انتخاب مي كنه و همين طور اون بخشي كه چند تا كله ي ادم هستش بايد اونجا باشن ادمات مي رن اونجا دوست عزيز جاي ديگه نبايد دنبالشون بگردي !!!!!!آخه مي دوني از كجا مطمئنم بچه هاي خواهر من عاشق سيمزن و مي خواستن بازي كنن از اونجايي هم كه بنده سلاح نمي دونم مي گفتم شما بادي شاپ رو بازي كنيد اونا ادم درست مي كردن و من بعدا با بعضي هاشون وارد بازي مي شدم و بازي مي كردم!(اينم از اون لحاظ!)
راستي دوست عزيز چرا آدمهات رو توي خود بازي بخش آدمسازيش درست نمي كني؟اين بهتر نيست؟

-اون دوستي كه مشكل دعوت كردن 2 تا ادم در پارتي داشتن:
اصلا نگران نباش بازيت هيچ مشكلي نداره دوست عزيز ميدوني علتش چيه؟اقا جون اونايي كه مي گن مي شه 6 تا ادم دعوت كرد دروغ نمي گن احتمالا اونا مكمل ها رو نصب نكردن!ببين منم تا وقتي كه فقط خود سيمز رو بازي مي كردم و مكمل ها نصب نبود مي تونستم بيشتر از دو نفر رو انتخاب كنم حدودا پنج يا شش تا بود ! ولي بعد از نصب مكمل ها ديگه بيشتر از دو نفر رو نمي تموني انتخاب كني مال منم همين طوره!راهش هم همونيه كه بقيه ي دوستان گفتن:بعد از دعوت كردن دو تا مهمونت مي توني يكي يكي زنگ بزني به بقيه ي دوستات و بگي بيان خونت خودشون ديگه خودكار جز ادم هاي پارتيت مي شن و بعد از تموم شدن مهموني همگي باهم تشريف مي برن!اگه خيلي مي خواي مهمون داشته باشي مي توني هر كي توي مغازت هستش و جلوي خونت داره رد مي شه رو هم بياري تو پارتي و صفا كني!ولي من كه حوصله ندارم!مهمون هاي مكمل ها پر رو شدن خودشون چيپس و از اون قوطي ها برمي دارن مي خورن!اگه اين قدر مهمون دعوت كني يخچالت كه غارت مي شه هيچ !گلاب به روتون توالت خونتون هم همش اشغاله وديگه نمي ذارن خودت بري دستشويي اونوقته كه يهو آبرو ريزي مي شه!

ببخشيد خيلي حرف زدم!ديگه يادم نمياد كسي سوالي كرده بود يا نه؟كامل توضيح دادم كه راحت تر متوجه بشين!
تو رو خدا براي كنكور من دعا كنيد ارديبهشت جوابش مياد!

loomina
19-04-2009, 19:54
با عرض سلام خدمت همگي دوستان صميمي و با شعور و مهربان سيمزي!
آقا من 2 روز نتونستم يام اينجا ديدم چقدر بروبچ اومدن و من نبودم!من تمام پست هايي كه دوستان نوشته بودن رو خوندم
مي خوام به مشكلات دوستان تا جايي كه مي دونم جواب بدم:
-همون طوري كه قبلا هم گفتم تمام وسايل اضافه ايي رو كه دانلود مي كنيد بعد از اكستركت كردنشون(از زيپ خارجشون كنيد)
بايد توي فايل دانلود بازي در داكيومنت در پوشه ي ايي اي گيمز بريزين(درايو سي)!بعد از اون وقتي وارد بازي مي شي و بازي لود مي شه يه صفحه ي آبي مياد كه توش تمام وسايل جديدي رو كه ريختي توي پوشه ي دانلود بازي هستش(البته به صورت نوشته) پايين اين صفحه 2 تا گزينه هستش آنيبل و ديزيبل خود بازي گزينه ي ديزبل رو انتخاب كرده شما بايد با موس يكي از اون وسايل رو(فرقي نمي كنه) انتخاب كني تا پر رنگ بشه بعد گزينه ي آنيبل رو تيك بزني وانتخاب كني و بهد اوكي كني !در غير اين صورت اگه با همون گزينه ي ديزيبل انتخاب شده توسط بازي وارد بازي بشين هيچ كدوم از وسايل اضافه ايي رو كه دانلود كردين و ريختين توي بخش دانلودهاي بازي توي خود بازيتون نخواهيد ديد!!!!!!!اون قاب عكسي هم كه يكي از دوستان توي چند پست قبل قرار داده بودن براي دانلود تا روي ميز تحرير هر بچه اي بذارين تا دفتر وكتاباشون رو اشتباهي روي ميزهاي هم نذارن چيز خوبي بود مي تونيد توي بخش ميز تحرير ها پيداش كنيد و بخري وبذاري روي ميز تحرير جغلت!اميدوارم مشكلت حل شده باشه!

اون دوستي كه با بادي شاپ مشكل داشت:تا اونجايي كه من مي دونم وبا چشم خودم ديدم بعد درست كردن ادم هات در بادي شاپ و سيو كردنشون خود بخود ادم هات وارد بازي مي شن!البته وارد بخش آدمسازي داخل خود بازي ميشن اگه دقيق تر مي خواي اگه اشتباه نكنم در بخش آدمسازي بازي اون بخشي كه دوتا تاس هستش و آدم هاي تصادفي رو انتخاب مي كنه و همين طور اون بخشي كه چند تا كله ي ادم هستش بايد اونجا باشن ادمات مي رن اونجا دوست عزيز جاي ديگه نبايد دنبالشون بگردي !!!!!!آخه مي دوني از كجا مطمئنم بچه هاي خواهر من عاشق سيمزن و مي خواستن بازي كنن از اونجايي هم كه بنده سلاح نمي دونم مي گفتم شما بادي شاپ رو بازي كنيد اونا ادم درست مي كردن و من بعدا با بعضي هاشون وارد بازي مي شدم و بازي مي كردم!(اينم از اون لحاظ!)
راستي دوست عزيز چرا آدمهات رو توي خود بازي بخش آدمسازيش درست نمي كني؟اين بهتر نيست؟

-اون دوستي كه مشكل دعوت كردن 2 تا ادم در پارتي داشتن:
اصلا نگران نباش بازيت هيچ مشكلي نداره دوست عزيز ميدوني علتش چيه؟اقا جون اونايي كه مي گن مي شه 6 تا ادم دعوت كرد دروغ نمي گن احتمالا اونا مكمل ها رو نصب نكردن!ببين منم تا وقتي كه فقط خود سيمز رو بازي مي كردم و مكمل ها نصب نبود مي تونستم بيشتر از دو نفر رو انتخاب كنم حدودا پنج يا شش تا بود ! ولي بعد از نصب مكمل ها ديگه بيشتر از دو نفر رو نمي تموني انتخاب كني مال منم همين طوره!راهش هم همونيه كه بقيه ي دوستان گفتن:بعد از دعوت كردن دو تا مهمونت مي توني يكي يكي زنگ بزني به بقيه ي دوستات و بگي بيان خونت خودشون ديگه خودكار جز ادم هاي پارتيت مي شن و بعد از تموم شدن مهموني همگي باهم تشريف مي برن!اگه خيلي مي خواي مهمون داشته باشي مي توني هر كي توي مغازت هستش و جلوي خونت داره رد مي شه رو هم بياري تو پارتي و صفا كني!ولي من كه حوصله ندارم!مهمون هاي مكمل ها پر رو شدن خودشون چيپس و از اون قوطي ها برمي دارن مي خورن!اگه اين قدر مهمون دعوت كني يخچالت كه غارت مي شه هيچ !گلاب به روتون توالت خونتون هم همش اشغاله وديگه نمي ذارن خودت بري دستشويي اونوقته كه يهو آبرو ريزي مي شه!

ببخشيد خيلي حرف زدم!ديگه يادم نمياد كسي سوالي كرده بود يا نه؟كامل توضيح دادم كه راحت تر متوجه بشين!
تو رو خدا براي كنكور من دعا كنيد ارديبهشت جوابش مياد!

پس جواب من چی؟این همه رو خوندم که جواب خودم رو پیدا کنم!!!!!!حالا از شانس ما این یارو aqua میاد پستمون رو پاک میکنه!

Maggy_P
19-04-2009, 20:29
همممممممممم!من یه تعداد بازی گرافیکی دیگه نصب کردم ولی متاسفانه گر چه گرافیکم 1 هست ولی گرافیک بازی سیمز پایین اومده از تنضیمات بازی هم نمی شه درستش کرد .
یک عکس از تنظیماتتون و بازی سیمز بزارید ببینم گرافیک بازی چه تغییری کرده :46:

beterekii
19-04-2009, 23:52
بچه ها کسی می دونه مشکله من چه جوری حل میشه
من دقیقا مشکل این پست رو دارم

و همون کارایی که مگی گفت رو انجام دادم یعنی

ابتدا به اين آدرس بريد :

Program Files\EA GAMES\The Sims 2\CSBin

بعد اين دو فايل رو باز كنيد :

PackageInstaller
TS2BodyShop
__

اما این پیغام رو موقع باز کردن bodyshop میده باید چیکار کنم ؟؟

سنغال
20-04-2009, 00:00
پس جواب من چی؟این همه رو خوندم که جواب خودم رو پیدا کنم!!!!!!حالا از شانس ما این یارو aqua میاد پستمون رو پاک میکنه!

لومينا جان سلام:
ببخشيد سوال شما چي بود؟اگه منظورت گرافيك هستش كه من الان اونو خوندم شرمنده!ببين دوست عزيز من با تجربه ايي كه دارم مي گم بايد همزمان تعداد زيادي بازي روي كامپيوترت نداشته باشي!چون بازي ها براي اجرا هم به فضا نياز دارن بايد هر كدوم از درايوهات چند گيگ خالي باشه كه هيچ !زياد هم روي كامپيوترت بازي نصب شده نداشته باشي! با اينكه بازي هات تمومشون نصب مي شن و مشكلي ندارن ولي براي اجرا هم نياز به فضا دارن !در ضمن شايد هارد كامپيوترت نكشه!اگه بر عكس نگفته باشم هارد براي اجراي برنامه ها و بازي هاي نصب شده هست و رم براي فضاي خود كامپيوتره!
حالا توصيه من حقير به شما :
نمي دونم چند تا بازي ديگه با چه فضايي روي كامپيوترت نصب كردي ولي مثه من باش!من بازي پايه ثابت كامپيوترم سيمزه و هيچ وقت نبايد پاك بشه ! بازي هاي ديگه رو هم نصب مي كنم(مثلا دو تا يا سه تاي ديگه)
و سعي مي كنم زود بازي كنم تا پاكش كنم بعدا بقيه ي بازي هام رو نصب مي كنم و بازي مي كنم اين طوري نه وسط بازيت يهو حالت گرفته مي شه و بازيت قاط مي زنه نه فضاي كامپيوترت خيلي اشغال مي شه!
اگرم خاصتي بازيت رو پاك كني حتما از اد اور ريمو كنترل پنل آن اينستال يا ريمووش كن تا بازيت كمپلت از همه جاي كامپيوترت پاك بشه!

يه راه حل مفت و مجاني هم همين طوري براي خوب اجرا شدن بازي ها بلدم كه ياد همگي مي دم:
البته اين بيشتر در مورد بازي هاي خفن اكشن هستش نه سيمز!
تا حالا شده دارين يه بازي خفن بكش بكش وحساس رو بازي مي كنين و بازي اسلوموشن اجرا بشه و اعصابتون رو خورد كنه؟؟!!!!!!!(يعني ديگه خيلي آهسته حركت كنه و مثلا نتونيد تند تند راه برين!)
من خودم سر بازي توم ريدر كه عاشقشم سر يكي از مراحل سخت و حساسش همين مشكل برام پيش اومد و يه بنده خدايي يادم داد كه خدا خيرش بده!
راه حل:
بهتره كه از بازي خارج بشين يا بازي رو بزنين روي پاز و يه سي دي يا دي وي دي رو بذاريد توي سي دي رام كامپيوترتون تا توي سي دي رام بچرخه! اصلا هم فرقي نمي كنه كه محتوياتش چيه فقط يه سي دي نسبتا صاف و بدون خط باشه سعي كنيد اگه اتوران هستش اتورانش رو ببنديد و بازي رو اجرا كنيد!!!!!!!!!:18:
در كمال ناباوري مي بينيد كه بازي بدون حركت اهسته و خيلي نرمال اجرا مي شه!
خب ديگه اگه امري نيست ما رفع زحمت كنيم براي جواب كنكور من دعا يادتون نره!
لومينا جون راضي شدي؟!:10:

Maggy_P
20-04-2009, 07:39

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو همون کارایی که مگی گفت رو انجام دادم یعنی

ظاهرا بادی شاپ با direct X شما مشکل داره ، یا هنوز شما این فایلو نصب نکردین ، اگر نه ، توی سی دی سیمزتون هست و میتونید نصبش کنید :46:

Zende
20-04-2009, 13:06
مگی جون انگار حرفمو قبول کردی چیزی نمیگی:d

treason_boys
20-04-2009, 13:08

و همون کارایی که مگی گفت رو انجام دادم یعنی

شاید به خاطر این باشه که داری body shop رو توی ویستا اجرا می کنی.
آخه فکر نکنم این بازی زیاد بازی با ویستا سازگار باشه

سنغال
20-04-2009, 13:46
ظاهرا بادی شاپ با direct x شما مشکل داره ، یا هنوز شما این فایلو نصب نکردین ، اگر نه ، توی سی دی سیمزتون هست و میتونید نصبش کنید :46:

باسلام::20:
اگه مشكلتون اون كد اولي كه گذاشته بودين هستش بايد بگم كه من دقيقا همين پيغام رو چندين بار موقع نصب مكمل هاي سيمز مي ديدم اگه خودت دقت كني مي بيني كه اين ارور برا نصب پچ ها هستش خودشم اونجا نوشته كه موقع نصب پچ اين ارور رو مي ده!شما مگه مي خواي پچ نصب كني؟يعني مي خواي مكمل هات رو اپديت كني؟اگه اين طوره كه فكر كنم بايد اين طور عمل كني:
اول خود بازي رو نصب كن-بعد مكملشو-بعد بدون اين كه كركش رو كپي كني پچش رو نصب كن ببين درست مي شه يا نه!اگه نشد بعد از نصب پچ كرك رو هم كپي كن!
همون طور كه اولشم گفتم منم از اين پيغام ها موقع نصب مكمل ها ديدم ولي اصولا پيغام ها اين بود:
سي دي 4 خود سيمز 2 رو بذار-سي دي آخر مكمل قبلي رو بذار وبعد گذاشتن اونا و اوكي كردن مشكلم حل مي شد!

اگرم مشكلتون ان كد دومي هستش كه فكر نمي كنم مشكل از دايركت ايكس شما باشه چون گفته دايركت 3دي!!!!!!من مطمئنم كه يه جاي كار رو اشتباه مي كني كه از اين اخطار هاي بيخود مي ده دوباره امتحان كن تو مي توني!!!!:20:

saiiddz
20-04-2009, 15:08
باسلام::20:
اگه مشكلتون اون كد اولي كه گذاشته بودين هستش بايد بگم كه من دقيقا همين پيغام رو چندين بار موقع نصب مكمل هاي سيمز مي ديدم اگه خودت دقت كني مي بيني كه اين ارور برا نصب پچ ها هستش خودشم اونجا نوشته كه موقع نصب پچ اين ارور رو مي ده!شما مگه مي خواي پچ نصب كني؟يعني مي خواي مكمل هات رو اپديت كني؟اگه اين طوره كه فكر كنم بايد اين طور عمل كني:
اول خود بازي رو نصب كن-بعد مكملشو-بعد بدون اين كه كركش رو كپي كني پچش رو نصب كن ببين درست مي شه يا نه!اگه نشد بعد از نصب پچ كرك رو هم كپي كن!
همون طور كه اولشم گفتم منم از اين پيغام ها موقع نصب مكمل ها ديدم ولي اصولا پيغام ها اين بود:
سي دي 4 خود سيمز 2 رو بذار-سي دي آخر مكمل قبلي رو بذار وبعد گذاشتن اونا و اوكي كردن مشكلم حل مي شد!

اگرم مشكلتون ان كد دومي هستش كه فكر نمي كنم مشكل از دايركت ايكس شما باشه چون گفته دايركت 3دي!!!!!!من مطمئنم كه يه جاي كار رو اشتباه مي كني كه از اين اخطار هاي بيخود مي ده دوباره امتحان كن تو مي توني!!!!:20:
در تکمیل حرفهای دوستمون
این مشکل رو میشه احتمالآ اگه از دایرت ایکس باشه با نصب جدیدترین نسخه حل کرد
ولی به نظر من مشکل از نصب درایو گرافیکی هست

beterekii
20-04-2009, 16:44
ظاهرا بادی شاپ با direct X شما مشکل داره ، یا هنوز شما این فایلو نصب نکردین ، اگر نه ، توی سی دی سیمزتون هست و میتونید نصبش کنید :46:

مگی عزیز من direct x رو دوباره نصب کردم و همینطور بادی شاپ ولی بازم همون پیغام رو میده

treason_boys
من تو ویندوزم ویستاست پس در نتیجه تو ویستا هم بازی می کنم
یعنی کسی تو ویستا سیمز و پک هاش رو بازی نمی کنه ؟ با ویستا مشکل داره ؟

سنغال
من سی دی سیمز رو میذارم بعد که کارش تموم میشه همون پیغام رو میده من راهی ندارم جز اینکه اون رو اوکی کنم
و بعد تمام مراحل نصب پاک میشه من دقیقا همه اون کارایی که انجام دادم رو گفتم

saiiddz

تنها کاری که نکردم اینه که اینم الان دارم دانلود می کنم direct 10 برای ویندوز ویستا
اگر نتیجه داد که داد اگر نه قسمت نیست ما سیمز بازی کنیم :41::9:

سلام بازم من شرمنده ام انقدر سوال می پرسما ناشی ام دیگه
سیمز یونیور سیتی من به وسیله شخص ثالث درست شد با برنامه daemon من نفهمیدم چی شد ولی شد
حالا یه سوال دیگه میشه من با همون سمیزام برم دانشگاه یا باید سیمز جدید بسازم ؟

aroosak_kooki
21-04-2009, 09:08
سلام بازم من شرمنده ام انقدر سوال می پرسما ناشی ام دیگه
سیمز یونیور سیتی من به وسیله شخص ثالث درست شد با برنامه daemon من نفهمیدم چی شد ولی شد
حالا یه سوال دیگه میشه من با همون سمیزام برم دانشگاه یا باید سیمز جدید بسازم ؟

سلام

بله میتونید ...اگر سیمز teen ager دارید و وقت دانشگاه رفتنشه میتونید بفرستیدش دانشگاه ...

میتونید با تلفن زنگ بزنید و بگید که میخواین برین دانشگاه که بعدش یه ماشین میاد دنبالش و می برتش ...

یا تو همون صفحه اصلی بازی که فقط تو شهرید و هنوز وارد خونه ای نشدید یه گزینه هست مربوط به دانشگاه ... اونجا میتونید چند تا سیمز رو که میخواید به صورت گروهی با هم دیگه بفرستید دانشگاه...

(که البته منم خودم دومین راه رو رفتم چون میخواستم سیمزم با یکی از دخترای همسایه دوست بشه و ازدواج کنه به خاطر همین با هم فرستادمشون دانشگاه و اونجا با هم ، هم خونه بودن )

Zende
21-04-2009, 14:40
می فرستنش خوابگاه در مورد پول هم هر سیمس فقط 500 دلار داره و برای پول بیشتر سه راه داره اول:چیت بزنید که این طوری خوب نمیشه راه دوم:یه گزینه هست توی قسمت کامپیوتر یا شاید تلفن که فکر می کنم Shipment یا یه چیزی مثل همین که بر اثاث توانایی سیمستون پول اضافه می شود(منظور از توانایی یعنی غذا سازی پاک کردن و ...) راه سوم:استفاده از باگ بازی که شامل فرستادن سیمس ها دست جمعی که کلن 8 نفر می شوند و بعد با استفاده از کامپیوتر یا شاید تلفن اونارو بیرون کن و سیمس خودتو نگه دار

سنغال
21-04-2009, 14:41
مگی عزیز من direct x رو دوباره نصب کردم و همینطور بادی شاپ ولی بازم همون پیغام رو میده

treason_boys
من تو ویندوزم ویستاست پس در نتیجه تو ویستا هم بازی می کنم
یعنی کسی تو ویستا سیمز و پک هاش رو بازی نمی کنه ؟ با ویستا مشکل داره ؟

سنغال
من سی دی سیمز رو میذارم بعد که کارش تموم میشه همون پیغام رو میده من راهی ندارم جز اینکه اون رو اوکی کنم
و بعد تمام مراحل نصب پاک میشه من دقیقا همه اون کارایی که انجام دادم رو گفتم

saiiddz

تنها کاری که نکردم اینه که اینم الان دارم دانلود می کنم direct 10 برای ویندوز ویستا
اگر نتیجه داد که داد اگر نه قسمت نیست ما سیمز بازی کنیم :41::9:

سلام:
اون كارايي كه توي پست قبلي گفتم انجام دادي؟

Zende
21-04-2009, 18:49
مگی جون شما می دونید چجوری در پک آپارتمان می شه آپارتمان برای اجاره ساخت برا من توی قسمت مشخص کردن زمین تجاری یا مسکونی آپارتمان نداره این طوری درست می شه و من ندارم یا اینکه جور دیگه ای خواهشن بگو گیرم

hamed_mehrabian
21-04-2009, 23:01
من سعی میکنم این بازی رو تهیه کنم ببینم چه جوریاست

beterekii
22-04-2009, 19:15
سلام:
اون كارايي كه توي پست قبلي گفتم انجام دادي؟

بله همه اون کاراا رو انجام دادم ولی تو پستم گفتم که نتیجه نگرفتم تا اینکه به وسیله شخص ثالث درست شد
با برنامه Daemon در هر صورت بازم ممنون
:11:

Maggy_P
23-04-2009, 08:01
مگی جون شما می دونید چجوری در پک آپارتمان می شه آپارتمان برای اجاره ساخت برا من توی قسمت مشخص کردن زمین تجاری یا مسکونی آپارتمان نداره این طوری درست می شه و من ندارم یا اینکه جور دیگه ای خواهشن بگو گیرم
سلام

این امکان که شما بتونید آپارتمان درست کنید وجود نداره
فقط میتونید از آپارتمان های خود بازی استفاده کنید

Zende
23-04-2009, 12:17
من خیلی از این بازی خوشم میاد ولی بعضی اوقات می خوام به خاطر باگاش بندازمش تو کوچه

Maggy_P
23-04-2009, 12:24
من خیلی از این بازی خوشم میاد ولی بعضی اوقات می خوام به خاطر باگاش بندازمش تو کوچه
البته نبود امکان ساخت آپارتمان یک باگ نیست
کلا نمیشه ساخت ، این بازی به ندرت باگهاش دیده میشه ;)

Zende
23-04-2009, 13:40
خوبه حالا مرسی

راستی سنغال جون می شه یه عکس از جغلت بزاری ببینیم چی شکلیه جغله ی من هموز به دنیا نیومده:دی

سنغال
23-04-2009, 13:59
خوبه حالا مرسی

راستی سنغال جون می شه یه عکس از جغلت بزاری ببینیم چی شکلیه جغله ی من هموز به دنیا نیومده:دی

:27::31::27::31::27::31::

من به اندازه ي موهاي سرم آدم و خانواده توي سيمز دارم!!!!!!!!!!!

اگه عكس يكي از جغله هام رو بذارم بقيشون حسوديشون مي شه :18:

اونوقته كه شهرم به هم مي ريزه صداي بقيه ي خانواده ها در مي ياد!:46:

اينه كه نمي شه!!!:21:

زنده جون هر وقت جفلت به دنيا اومد بگو بيايم ديدنش براش كادو بياريم!

Zende
24-04-2009, 12:51
باشه به زنم گفتم به دنیا اومد یه مهمونی گنده بگیریم سنغال جونم دعوت کنیم:دی

راستی منظور من خوشگل ترینشون بودا منم ادم زیاد دارم اما این خانواده خوشگل تر از بقین به خاطر همین من می خوام از جغله ی اونا بزارم

Zende
24-04-2009, 12:51
خودمونیما من از اون ستی که برای بچه بود خیلی خوشم اومده می شه چند تا سته باهاله دیگرم بزارید؟:دی

beterekii
24-04-2009, 15:42
من نتونستم این وسایل مربوط به جغله ها رو دانلود کنم لینک مستقیمش رو میشه بذارین ؟
ممنون میشم

Zende
25-04-2009, 12:24
بد بخت شدم رفت ........ دوبار برق خونمون رفت و با دفعه ی دوم ویندوزم تر کید هر چی جغله و ادم با سکیل داشتم پاک شد خدا بگم این اداره برقو......

treason_boys
25-04-2009, 15:58
بد بخت شدم رفت ........ دوبار برق خونمون رفت و با دفعه ی دوم ویندوزم تر کید هر چی جغله و ادم با سکیل داشتم پاک شد خدا بگم این اداره برقو......
فکر کنم اگه از یه ویندوز اکس پی پروتابل استفاده کنی راحت بتونی پوشه my document رو یه جای دیگه کپی کنی

سنغال
26-04-2009, 10:59
آقا من تازگي يه قابليت جديد توي زندگي اپارتماني پيدا كردم!

شما مي تونيد با يكي از دوستان خيلي صميمي خودتون هم كه دانشگاه مي ره هم خونه بشين ولي شما نمي تونيد بهش بگين چي كار كنه!
براي اين كار بايد روي گزينه ي پرپوس(پيشنهاد)كليك كنين وو روي گزينه ي هم خونه كليك كنين!اونوقت اون همون طور كه دانشجو هست مي ياد با شما زندگي مي كنه!
راستي فيلم هم خونه رو ديدن خيلي باحاله هركي نديده حتما بره بگيره ببينه ايراني هم هست!

يه قابليت ديگه هم كه توي اين بازي(اپارتمان)اضافه شده اينه كه مي توني غير از خدمتكار خونگي(ميد)و نظافتچي محوطه ي بيروني اپارتمان و راهروها يه خدمتكار شبانه روزي هم داشته باشين و اون همه ي كاراتون رو انجام مي ده غير از نظافت دائم منزل شما آشپزي وخيلي از كارهاي ديگه رو هم انجام ميده!اسمش توي بخش سرويس هست دقيقا اسمش يادم نيست فكز كنم يه چيزي تو مايه هاي باتل... اينا بود!

خواهشا دقت کنید کنید! اینجا انجمن بازیه نه موسیقی!
متشکرم
Sam Fisher 09

Zende
26-04-2009, 15:03
اقا پست مخصوص خودش اینو بزار! بعدشم اون یارو دانشگاه نمیره خودتم می تونی با سیمست خودتو روی یه خوانواده سوار کنی :دی و باتلم درسته کارایی مثل آشپزی در خونه باز کنی تمیز کاری تمام جاهای منزل غذا دادن به ماهی ها که مید این کارو نمی کنه و فقط از ساعت 10 تا مثلن 1 بستگی به کثیفی خونه داره و پول مید از 0 تا میزان تمیز کردنش داره و باتل میزانش از اولش 200 به بالا و میزان تمیز کردنش داره و باتل می تونه کار نانی هم انجام بده و بیشتر کارای بچه رو بکنه اما از قدیم گفتن نانی یه چیز دیگست چون مهرش به دل بچه میفته!و در مورد در خونه باز کنی در باتل خودتون بهش دستور می دید که این کارو بکن نکن مثلن امروز درو باز نکن باز کن و ......

:19:
فکر کنم اگه از یه ویندوز اکس پی پروتابل استفاده کنی راحت بتونی پوشه my document رو یه جای دیگه کپی کنی

نوچ انگاری نگرفتی برادر می گم برق وسط بازی رفت و دیگه من وقت نکردم که برم سیورو بردارم کپی کنم مثلن تو جی همون جا جا در جا ویندوز ترکید!!:18::37:

سنغال
26-04-2009, 18:42
اقا پست مخصوص خودش اینو بزار! بعدشم اون یارو دانشگاه نمیره خودتم می تونی با سیمست خودتو روی یه خوانواده سوار کنی :دی و باتلم درسته کارایی مثل آشپزی در خونه باز کنی تمیز کاری تمام جاهای منزل غذا دادن به ماهی ها که مید این کارو نمی کنه و فقط از ساعت 10 تا مثلن 1 بستگی به کثیفی خونه داره و پول مید از 0 تا میزان تمیز کردنش داره و باتل میزانش از اولش 200 به بالا و میزان تمیز کردنش داره و باتل می تونه کار نانی هم انجام بده و بیشتر کارای بچه رو بکنه اما از قدیم گفتن نانی یه چیز دیگست چون مهرش به دل بچه میفته!و در مورد در خونه باز کنی در باتل خودتون بهش دستور می دید که این کارو بکن نکن مثلن امروز درو باز نکن باز کن و ......

خب شما مي توني دانشجو نياري يه ادم معمولي بيار هم خونت كن!
من كه نگفتم فقط دانشجو!

ببين اول پستم نوشتم مي توني يه ادم دانشجو رو بياري هم خونت كنى!!!!!!!
ولي اون يارو وقتي هم خونت مي شه هنوز دانشجو هستش و تا گزينه ي موو اين رو نزني از حالت دانشجوييش خارج نمي شه!!!!!!!!!پس دانشجو هست ديگه!!!!!!!!!!:20:مي شه امتحان كني!
در مورد باتلر هم دقيق نگاه كردم ديدم از ساعت 7 صبح تا 8 شب توي خونه ي من كار مي كرد!نه از ساعت 10!
اون ميد هست كه از ساعت 10 مياد مجيد جان دلبندم:27:!!!

Zende
26-04-2009, 23:12
باهوش منم گفتم مید!من مجیدم حالا یا خودت؟!گفتم مید این کارو نمی کنه و از ساعت 10 تا 1 بستگی به خونت داره هموسو اول بخون:دی

Maggy_P
26-04-2009, 23:34
به نظر من که nanny اصلا به درد نمیخوره ، هم وسایل خونتو داغون میکنه ، هم بچه رو به کشتن میده! فقط برای نگهداری از بچه هایی که به مدرسه میرن خوبه ، من از وقتی که دو تا از بچه هام از دست همین پرستار بچه راهی پرورشگاه شدن ، دیگه پرستار واسشون نگرفتم . غذای یخچالت هم که به باد فنا میدن! همش الکی غذا درست میکنه هیچ کس نمیخوره! :دی

دو سه بار هم تلوزیونم رو سوزوندن! دستشویی هم خراب کردن! :31:
از من به شماها نصیحت ، اصلا nanny نگیرید!

یکی از قابلیت های خوب زندگی آپارتمانی اینه که میتونید بچه هاتون رو به همسایتون بسپرید و با خیال راحت برید سر کار :46:

frnsh
27-04-2009, 00:26
اما من زیاد با ننی مشکل نداشتم تا حالا. تنها چیزیش که تو ذوقم میخورد این بود که من به بچه ها از اون شیرا میدادم که هوششون رو زیاد میکنه. اما این ننی شیر معمولی میده. فقط همین. وگرنه به نظرم خوب چیزیه

Zende
27-04-2009, 13:06
اما من زیاد با ننی مشکل نداشتم تا حالا. تنها چیزیش که تو ذوقم میخورد این بود که من به بچه ها از اون شیرا میدادم که هوششون رو زیاد میکنه. اما این ننی شیر معمولی میده. فقط همین. وگرنه به نظرم خوب چیزیه

شما هم خوشیا خوب اون هوش مصنوعی داره مولتی پلیر که بازی نمی کنی و اون یارو ادم واقعی که نیست!و فقط با توجه به هوشی که براش ساختن کارشو می کنه بیچاره اما من با مگی جان خیلی موافق نیستم چون خود ما که نتونستیم این کارو بکنیم ما می خواهیم بریم خودمونو بندازیم تو خونه یارو می گه سر کارشه شما می گی بچه مونو بهش بدیم؟!سرشو می کنه زیر آب!!!:27::21::31:

beterekii
27-04-2009, 14:43
سنغال جون بالاخره این زندگی آپارتمانی رو از کجا دانلود کردی اینجا که همه لینکها مشکل دارن ؟؟

loomina
28-04-2009, 11:03
سنغال جون بالاخره این زندگی آپارتمانی رو از کجا دانلود کردی اینجا که همه لینکها مشکل دارن ؟؟

Nemitunam farsi benevisam.
Khob vaghti nemishe dast bebarid tu jibetun, bekharidesh!
Hamin "shop.p3world.com" ham daratesh 3 ruze mirese dastetun enghadr dardesar ham nadare
Az man be shoma nasihat.
Injuri rahat tar va kam dardesar tar ham hast.

Zende
28-04-2009, 13:41
nemitunam farsi benevisam.
Hamin "shop.p3world.com" ham daratesh 3 ruze mirese dastetun enghadr dardesar ham nadare
az man be shoma nasihat.

من موافقم شاپ پی سی ورد هم قیمت خوبی داره هم کیفت خوبی از من به شما نصیحت از همین جا بخر من خودمم از همین جا خریدم حتی توی این پک اورجینالاست

امير110
28-04-2009, 17:20
سلام يه سوال ايا ميشه وقتي وارد بازي ميشي اضافات هم ريختي روش همه ي پك ها را با هم اجرا كنه يعني دانشگاهي اپارتماني مغازه داري و...باه اجرا كنه يعني تو بازي همه ي پك ها باشن

Maggy_P
28-04-2009, 17:44
سلام يه سوال ايا ميشه وقتي وارد بازي ميشي اضافات هم ريختي روش همه ي پك ها را با هم اجرا كنه يعني دانشگاهي اپارتماني مغازه داري و...باه اجرا كنه يعني تو بازي همه ي پك ها باشن
اصلا اصل بازی کردن با سیمز اینه که همه ی پک ها با هم اجرا بشن
در واقع با اجرای آخرین پک ، همشون اجرا میشن :46:

Zende
28-04-2009, 22:28
سلام من یه مشکلی در بازی آنیورسیتی داشتم اونم اینه که وقتی با مکمل میارم ایتم های این پک نمایش داده نمی شوند یکی کمک کنه!و فقط کارهایی مثل بازیگری وجود دارد که اونم فقط پولش هست و ایتمی که در نتیجه ی کار متداول بهت میدن باز نیست کلن همه ی ایتم ها باز نیست!

امير110
28-04-2009, 22:32
ببخشبد مگي پك اخر كدومه همون پك اصلي بازي

Maggy_P
29-04-2009, 00:42
سلام من یه مشکلی در بازی آنیورسیتی داشتم اونم اینه که وقتی با مکمل میارم ایتم های این پک نمایش داده نمی شوند یکی کمک کنه!و فقط کارهایی مثل بازیگری وجود دارد که اونم فقط پولش هست و ایتمی که در نتیجه ی کار متداول بهت میدن باز نیست کلن همه ی ایتم ها باز نیست!
این مشکل زیاد برای دوستان پیش اومده بود ، و مشکل هم از خود سیدیتون هست ، یا با ویندوزتون هماهنگی نداره

ببخشبد مگي پك اخر كدومه همون پك اصلي بازي
نه
آخرین پکیجی که منتشر شده : The Sims™ 2 Apartment Life

آخرین استاف : The Sims™ 2 Mansion and Garden Stuff

که دومیه جدید تره باید با اون اجرا بشه

البته اگر این پکیج ها برای شما نصب نیست به ترتیب از آخرین پکیج برای باز کردن بازی استفاده کنید :46:

Big-Boss
29-04-2009, 11:38
کدی هست که بشه تو آپارتمان ها ساخت و ساز کرد؟ (مد ساخت دیوار و در و ... برای آپارتمان ها قفل هستند)
و چجوری میتونم یه خانه رو که ساختم سیو کنم تا دفعه بعد بتونم در پوشه دانلود قرار بدم یا برای دیگران اپلود کنم؟

Zende
29-04-2009, 12:24
هر کدومو که بریزید از اون دو تا مکمل توش هست و با ابدیت سر هم میشه!در پکیج free time هم مکمل کلی وجود داره که بعد از اپدیت میاره من دیگه ندیدم شاید توی فصل ها هم باشه

Maggy_P
29-04-2009, 12:57
کدی هست که بشه تو آپارتمان ها ساخت و ساز کرد؟ (مد ساخت دیوار و در و ... برای آپارتمان ها قفل هستند)
و چجوری میتونم یه خانه رو که ساختم سیو کنم تا دفعه بعد بتونم در پوشه دانلود قرار بدم یا برای دیگران اپلود کنم؟
نه کدی وجود نداره
کلا نمیشه آپارتمان رو دستکاری کرد

باید برید توی این قسمت :

همون فلشی که به سمت یک ستاره هست رو بزنید بعد این پنجره ی آبی باز میشه و گزینه ی دوم رو انتخاب کنید
بعد فایل پکیج توی این آدرس ذخیره میشه :

My Documents\EA Games\The Sims 2\PackagedLots

Big-Boss
29-04-2009, 13:52
نه کدی وجود نداره
کلا نمیشه آپارتمان رو دستکاری کرد

باید برید توی این قسمت :

همون فلشی که به سمت یک ستاره هست رو بزنید بعد این پنجره ی آبی باز میشه و گزینه ی دوم رو انتخاب کنید
بعد فایل پکیج توی این آدرس ذخیره میشه :

My documents\ea games\the sims 2\packagedlots

با این روش چی؟ نمیشه آپارتمان رو ادیت کرد؟ یعنی اول پکیجش کنیم بعدا ادیت؟
من میخوام یه آپارتمان بسازم که پنت هاوس داشته باشه اگه بشه یه طبقه روی یکی از آپارتمان ها کار کنم راحت میتونم بسازم. (کسی لینک آپارتمان با پنت هاوس و بالکن بزرگ نداره؟ :دی)

beterekii
29-04-2009, 16:15
nemitunam farsi benevisam.
az man be shoma nasihat.

فکر نمی کنم لازم باشه که به شما توضیح بدم که من ایران زندگی نمی کنم وگرنه حتما این کار رو می کردم
دست تو جیب کردن اصلا سخت نیست و خدا رو شکر که این کوچکترینشه

سنغال
29-04-2009, 16:45

سلام ببخشيد دير جوابتو مي دم آخه من 2 روزه توي اينترنت نيومدم!

همون طوري كه بقيه ي دوستان هم گفتن بهتره اين مكمل رو از بخش فروشگاه همين سايت پي سي ورد بخري! منم همين كارو انجام دادم با اين كه ظاهرا از شهر رشت ارسال شده بود و راه دور بود فكر كنم روز 4 بعد از سفارش بسته به دستم رسيد:27:و من كلي صفا كردم!
من بقيه ي مكمل ها رو هم خيلي وقت پيش از همين سايت خريدم و خيلي راضيم!توصيه مي كنم اگه لينك سالم هم پيدا كردي از اينترنت دانلود نكني!چون مي دوني چند ساعت بايد وقت بذاري بري تو اينترنت تا دانلود بشه؟فكر كنم اين جوري گرون تر برات تموم بشه!ولي اگه از اينجا بخري هزينه ي بازي دو هزارو پانصد تومان مي شه (البته بدون هزينه ي پست!)خيلي به صرفه تره

تازه بيرون هم اگه بري بخري ندارن!چون كه ظاهرا اين بازي ممنوع الفروش شده:41:
آقا من يه بار رفتم از يه مغازه داره پرسيدم مكمل هاي سيمز رو دارين؟ يه نگاه بدي به من كرد و بعدشم با يه لبخند مارمولكانه گفت نه نداريم!!!:18:انگار كه من اهل ........:41:
همچين نگاه كرد كه انگار گفتم مواد مخدر دارين؟!!!:13:من خيلي ناراحت شدم!
آقا منم ديگه خودم نرفتم دنبالش بقيه دفعه ها رو گفتم يكي ديگه برام گشت دنبالش كه ظاهرا هيج جا نداشتن!و آبروي اون بدبخت هم رفته بود ظاهرا!
تازه يه بار هم انگار توي تلوزيون اسم اين بازيو برده بودن و گفتن كه والدين مواظب باشن بچه هاشون اين بازي هاي غير اخلاقي رو بازي نكنن!واقعا كه براي طرز تفكر اين ادم ها متاسفم كه اين بازي رو ممنوع كردن!
آخه اگه يكي اهل كاراي غير اخلاقي باشه كه نمي ياد بازي بخره با بازي حال كنه مي ره اونجايي كه خودش مي دونه بايد بره!!!:31:تازه اگرم بخواد بازي كنه كه نمي ياد سيمز بخره كه هي آدم شطرنجي نگاه كنه!!!!!!!
اينقدر بازي هاي فجيع و غيراخلاقي هست كه اصلا هدف از ساختن بازي كاراي غير اخلاقي هست كه مي ره اونا رو مي خره كه اصلا هم مثه سيمز معروف نيست هيچكي هم نمي فهمه يارو داره چي مي خره!
فقط اسم اين بازي بدبخت بد دررفته!
من كه خداوكيلي شخصا عاشق چيدمان خونه و آدم سازيش هستم و در مواقع حساس بازي هم كه نمي خوام فيلمش نشون داده بشه كليد پنجره ي بازي رو مي زنم وبعد دوباره مي رم توي بازي !!!!!!!!!:27:
البته يكي از خواص مكمل هاي اين بازي هم ماشين و كمد ديواري و عكاس خونه و... هستش كه از دست اين فيلماي كذايي ادم راحته! اخه بدبختي اينه كه اگه از پرورشگاه هم بخواي بچه بياري يه مصيبته!
من كه شانس ندارم هر چي بچه ي سياه برزنگي و دماغ گندس ميارن براي من بدبخت!!!منم وقتي ادم هام سفيدن كه نمي خوام بچشون كلاغ سياه باشه!اينه كه ادم مجبور مي شه بره سراغ اون فيلم لعنتي!:2:
كسي نمي دونه بايد چيكار كرد تا صحنه هايي از بازي كه به صورت فيلم پخش مي كنه ديگه پخش نشه!يا مثلا يه كليدي چيزي بزني زود بره و قطع بشه!
اگه كسي مي دون خواهشا بگه!

سنغال
29-04-2009, 16:55
فکر نمی کنم لازم باشه که به شما توضیح بدم که من ایران زندگی نمی کنم وگرنه حتما این کار رو می کردم
دست تو جیب کردن اصلا سخت نیست و خدا رو شکر که این کوچکترینشه

دوست خوبم من نمي دونم كه كجا زندگي مي كني ولي....تا جايي كه من مي دونم خارج از كشور بازي هاي كامپيوتري فوق العاده گرونه!
من اينو با چشم خودم ديدم دروغ نمي گم!
من تابستون 5 هفته سوييس بودم پيش خانواده ي خواهرم و اين بازيو با مكمل هاش توي فروشگاه هاي بزرگ اونجا ديدم مي دونين قيمت هر كردم از مكمل ها اونجا چند بود؟؟؟؟!!
60 يورو!!!!!!!!!!
البته شايد شما برات مهم نباشه و راحت اين پولو بابت بازي بدي!
ولي به نظر من اينهمه پول رو بابت يه بازي دادن خيلي خيلي زوره!!

Maggy_P
29-04-2009, 17:48
با این روش چی؟ نمیشه آپارتمان رو ادیت کرد؟ یعنی اول پکیجش کنیم بعدا ادیت؟
من میخوام یه آپارتمان بسازم که پنت هاوس داشته باشه اگه بشه یه طبقه روی یکی از آپارتمان ها کار کنم راحت میتونم بسازم. (کسی لینک آپارتمان با پنت هاوس و بالکن بزرگ نداره؟ :دی)
نه ! این فقط برای پکیج کردن خونه ای هست که میسازین

بازم میگم ، توی نسخه ی آپارتمان ، متاسفانه امکان ساختن یک آپارتمان وجود نداره :13:

كسي نمي دونه بايد چيكار كرد تا صحنه هايي از بازي كه به صورت فيلم پخش مي كنه ديگه پخش نشه!يا مثلا يه كليدي چيزي بزني زود بره و قطع بشه!
اگه كسي مي دون خواهشا بگه! تا جایی که من میدونم فقط برای سیستم هایی که کارت گرافیکی اونها از 128 پایین تر باشه این فیلمها نمایش داده نمیشه
که فکر نمیکنم کسی الآن این جور کارت گرافیکی داشته باشه

saiiddz
29-04-2009, 17:52

بازم میگم ، توی نسخه ی آپارتمان ، متاسفانه امکان ساختن یک آپارتمان امکان نداره :13:

بله همینطوره
تا به حال هم پچی برای این مشکل ارائه نشده
که واقعلآ یکی از ضعف های این بسته الحاقی هست

سنغال
29-04-2009, 21:52

بازم میگم ، توی نسخه ی آپارتمان ، متاسفانه امکان ساختن یک آپارتمان وجود نداره :13:

تا جایی که من میدونم فقط برای سیستم هایی که کارت گرافیکی اونها از 128 پایین تر باشه این فیلمها نمایش داده نمیشه
که فکر نمیکنم کسی الآن این جور کارت گرافیکی داشته باشه

مگي جان حق باشماست من خودم 2 سال پيش خونه ي يكي از دوستان اين مسئله رو ديدم اون موقع گرافيكشون 64 بود!! و فيلم ها اجرا نمي شد

beterekii
29-04-2009, 21:59
سنغال
ممنون گلم اینجا هم در دسترس نیست هم من به زبانشون مسلط نیستم
بعدشم به قوله شما خیلی گرونه ایران که نیست قانونه کپی رایت رعایت نشه اینچا سخت گیری های خودشون رو دارن
به خاطره همین باید دانلود کنم لینک سالم سراغ ندارم
حالا شاید صبر کردم تا یه ماه دیگه میام ایران از اوننجا خریدم
بازم ممنون از لطفتون

saiiddz
30-04-2009, 11:39
سنغال
ممنون گلم اینجا هم در دسترس نیست هم من به زبانشون مسلط نیستم
بعدشم به قوله شما خیلی گرونه ایران که نیست قانونه کپی رایت رعایت نشه اینچا سخت گیری های خودشون رو دارن
به خاطره همین باید دانلود کنم لینک سالم سراغ ندارم
حالا شاید صبر کردم تا یه ماه دیگه میام ایران از اوننجا خریدم
بازم ممنون از لطفتون
دوست عزیز اگر شما در خارج از کشور هستید که برای شما خیلی ارزونه
به پول ایران گرون هست