PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Sims 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19

gap
01-08-2008, 10:06
سه شنبه - پنجم شهریور Sims 2: Apartment Life وارد بازار میشه
احتمالا دو روز ، بعد از این تاریخ ، بچه های زحمت کش Cracker قفل بازی رو میشکنند و ما با قیمت استثنایی 500 تومان خریداری می کنیم <<<البته به جز مرضیه خانم>>> چون این خانم سه سوته دانلود میکنه
سلام!
چه خوب!ميشه بگين منبع كجا هستش؟؟؟؟؟؟
عزيز الان من بيچاره سرعت دانلودم 64 كيلو بايت هستش!ولي بازم خيلي طول ميكشه دانلود كردن!اين قدر به ADSL داران نگين خيلي سريع دانلود ميكنين درسته از دايل آپ (dial up) داران ما راحت تر و سريع تر دانلود ميكنيم ولي باز هم مكافاتي داره!!!!!!بهترين كار خريدنش هستش!چون راحت تره!
يك سوال:
مگه ميشه يه خواهرو برادر بچه از پرورشگاه بگيرن؟؟؟؟؟يعني اونم يا خواهرشون يا برادرشون ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشيد!!!
با تشكر...
امير

Maggy_P
01-08-2008, 10:15
يك سوال:
مگه ميشه يه خواهرو برادر بچه از پرورشگاه بگيرن؟؟؟؟؟يعني اونم يا خواهرشون يا برادرشون ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشيد!!!
با تشكر...
امير
خوب حتما از سايت رسمي خود سيمز
چون اون اعلام ميكنه:46:
يا سايتهاي ديگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه نميشه ، فقط ميتوني بچه از پرورشگاه بياري[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشي

gap
01-08-2008, 12:43
خوب حتما از سايت رسمي خود سيمز
چون اون اعلام ميكنه:46:
يا سايتهاي ديگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه نميشه ، فقط ميتوني بچه از پرورشگاه بياري[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشي
حتما ديگه!
_____
آخه من يك خواهرو برادر داشتم اون وقت زنگ زدم به پرورشگاه براشون يه بچه آورد!!!:دي

vitamin2002
01-08-2008, 13:58
بله ، بنده نیز چنین حدسی زده بودم که نباید کار ایرانی ها باشه
سوال: شما نمی دونید که پک های The Sims 2 رو کدوم کشور کرک می کنه
سوال: اگه دقت کرده باشید megagames دارای تمامی کرک های بازی های دنیا و پک های The Sims 2 هست . این سایت برای کدام کشور هست؟

هر کی این سوال ها رو میدونه دریغ نکنه
متشکرم:10:

خوب اطلاعاتی در مورد این سایت :46:
Domain Name: megagames.com
Registrar: NETWORK SOLUTIONS, LLC.
IP Address: 66.118.142.68
IP Location: United States
Registrant:
Jayasekera, Harsha
Record expires on 19-Jul-2009.
Record created on 20-Jul-1997.

B U L U T
01-08-2008, 14:22
توي اين بازي كسي ميتونه نحوه رشد دادن كياهي كه ادم ميخوره روبده تو كدوم ور‍ژن ميتونم

frnsh
01-08-2008, 14:27
جادوگره که اصلا بوقه. ده ساعت دارم باهاش حرف میزنم توی لیست اونایی که میشناسم نمیاد چه برسه به اینکه بیاد خونم!
پا گنده رو هم موفق شدم بیارم خونم!
میخوام برم سر اون یارو بوداییه.

میشه یک دوستی جواب منو بده؟
ممنون:11:

Registrant:
Jayasekera, Harsha

خب پس آمریکا خودش تولید میکنه و خودشم کرک میکنه؟:18::18::18:
جالبه!

gap
01-08-2008, 14:28
توي اين بازي كسي ميتونه نحوه رشد دادن كياهي كه ادم ميخوره روبده تو كدوم ور‍ژن ميتونم
نگرفتم چي گفتي!!
آهان حالا گرفتم!

ببين يه سرچي ميكردي عيبي نداشت!فرنوش خانوم گفته بودن!فكر كنم sims2 university باشه!

جالبه!
خب خودت گفتي جادوگر بوقه!!!!!
و برو سراغ بودايي ديگه!
______
ماييم ديگه!

frnsh
01-08-2008, 14:35
نگرفتم چي گفتي!!
آهان حالا گرفتم!
ببين يه سرچي ميكردي عيبي نداشت!فرنوش خانوم گفته بودن!فكر كنم sims2 university باشه!

سلام
وقتی رفتی دانشگاه و رشتت باید اون شغل رو که اسمش Natural Science رو داشته باشه که عکس یه میکروسکوپه. وقتی از دانشگاه اومدی بیرون و خواستی که شغل پیدا کنی همین شغل رو انتخاب کن. بعد که یه کم پیشرفت کردی جاییزش همون گیاهس.

و برو سراغ بودايي ديگه!

چرا میزنی. میرم دیگه!!! :دی

ماييم ديگه!

چرا به خودت میگیری! :دی

gap
01-08-2008, 14:39
سلام
وقتی رفتی دانشگاه و رشتت باید اون شغل رو که اسمش Natural Science رو داشته باشه که عکس یه میکروسکوپه. وقتی از دانشگاه اومدی بیرون و خواستی که شغل پیدا کنی همین شغل رو انتخاب کن. بعد که یه کم پیشرفت کردی جاییزش همون گیاهس.
بابا بايد اين پستو نقل قول ميكردي؟؟؟؟؟؟من كه سوالمو پرسيده بودم جواب هم ازت گرفتم!اين مسعود جان سوال كرده بود!ولي بازم مرسي چون با تمرين و تكرار اين جور مسئله ها ملكه ذهن ميشن:دي
يك سوال داشتم:
چرا وقتي ميان خونه آدم دعوا ميگي پليس بياد پليس طلب كارم ميشه ازت پول ميگيره؟؟؟؟؟؟

Maggy_P
01-08-2008, 14:39
حتما ديگه!
_____
آخه من يك خواهرو برادر داشتم اون وقت زنگ زدم به پرورشگاه براشون يه بچه آورد!!!:دي

آها من فكر كردم شما منظورت اينه كه به عنوان بچه قبول نكنن به عنوان خواهر و برادر قبول كنن! :دي
آره خوب معلومه كه ميشه:46:

نگرفتم چي گفتي!!
آهان حالا گرفتم!

و برو سراغ بودايي ديگه!
______
ماييم ديگه!
ولي ايشون يك سوال ديگه كردن
به هيچ وجه نميشه اون گياه رو پرورش داد فقط جايزه ي يكي از شغلهاست:46:

جالبه!
خوب شايد با اونا دوست نميشه چون من تا حالا بودايي نديدم!:31:
البته اگه توي ليست دوستات نيست

gap
01-08-2008, 14:51
آها من فكر كردم شما منظورت اينه كه به عنوان بچه قبول نكنن به عنوان خواهر و برادر قبول كنن! :دي
آره خوب معلومه كه ميشه:46:

مرسي!
_____
من نفهميدم!ببخشيد
_____

frnsh
01-08-2008, 14:59
بابا بايد اين پستو نقل قول ميكردي؟؟؟؟؟؟من كه سوالمو پرسيده بودم جواب هم ازت گرفتم!اين مسعود جان سوال كرده بود!ولي بازم مرسي چون با تمرين و تكرار اين جور مسئله ها ملكه ذهن ميشن:دي
يك سوال داشتم:
چرا وقتي ميان خونه آدم دعوا ميگي پليس بياد پليس طلب كارم ميشه ازت پول ميگيره؟؟؟؟؟؟

آخه پستشو ندیدم. بعد که پستمو دادم دیدمش. خب حالا میفهمه دیگه. آره تمرین خوبه!!!:27:
چون ممکنه وقتی میاد دعوا تموم شده باشه! من که تا حالا ندیدم برای دعوا پلیس بیارم!!:18:

خوب شايد با اونا دوست نميشه چون من تا حالا بودايي نديدم!:31:
البته اگه توي ليست دوستات نيست

تایید میشه.

ندیدی واقعا؟ اینقدر باحاله. توی اون شهرس که همشون چینی ان. یه جای secret هست. بعد غیب میشه میره. اما وقتی هست کلی باهاش حرف بزنی برات legend of dragon رو میگه. که تو میتونی برای دیگران تعریف کنی.
راستی اون یارو که گفتم روحشو توی اون کشتیه دیدم. برام یه آهنگ دریایی خوند که من بلد شدم برای دیگران بخونم.
و اینکه یه جایی توی اون شهره که کشتی داره رفتم و رقص آتش رو یاد گرفتم. اما نمیدونم کجا نمایش بدم؟
راستی من هنوز غول چراغ جادو ندیدم. چیکار کنم؟
و اینکه توی همون شهر چینیه که برای مسافرته بعضی جاها توش یه جایی داره برای بودایی ها که برن Meditate کنن. یه یارویی همون اول هستش اما بعد غیب میشه و میره. وقتی هستش میشه ازش نمیدونم چی یاد گرفت. یه بار رفتم بهش گفتم اما رفت. نمیدونم چرا یادم نداد!!! چیکار کنم؟

Maggy_P
01-08-2008, 15:34
و اینکه توی همون شهر چینیه که برای مسافرته بعضی جاها توش یه جایی داره برای بودایی ها که برن Meditate کنن.

آره اگر اونو ياد بگيري با تمركز ميتوني يك جاي ديگه ظاهر بشي
البته توي همون محوطه اي كه رفتي مثلا ميتوني غيب بشي بري توي حياط

يك خاصيت خوبم كه داره اينه كه نيازهات وقتي تمركز ميكني خالي نميشن:46:

Mahdi_Co_1368
01-08-2008, 21:23
Registrant:
Jayasekera, Harsha

دستت درد نکنه
اطلاعاتم در مورد این سایت زیاد شد

frnsh
01-08-2008, 22:26
آره اگر اونو ياد بگيري با تمركز ميتوني يك جاي ديگه ظاهر بشي
البته توي همون محوطه اي كه رفتي مثلا ميتوني غيب بشي بري توي حياط

يك خاصيت خوبم كه داره اينه كه نيازهات وقتي تمركز ميكني خالي نميشن:46:

آره. یادش گرفتم. میتونم غیب بشم و یه جای دیگه ظاهر بشم. اما من میخوام مرحله ی بعدش رو از همون آدمه یاد بگیرم. هرجا میرم نیستش دیگه. مرحله بعد منظورم ninja هست.
اون پیرمرد بوداییه رو هم میخوام باهاش دوست شم اما هی غیب میشه میره نمیدونم کجا و دیگه نمیاد.

danealamini
01-08-2008, 23:08
sims worl war که احتمالا نسخه فارسی هم خواهد داشت تا october 2008 به بازار خواهد آمد

Mahdi_Co_1368
02-08-2008, 00:02
sims worl war که احتمالا نسخه فارسی هم خواهد داشت تا october 2008 به بازار خواهد آمد

خیلی دوست داشتم بدونم که منبع این خبر (شایعه) از کجاست؟
تازه Sims چه ربطی به تاپیک The Sims 2 داره؟

Maggy_P
02-08-2008, 09:37
آره. یادش گرفتم. میتونم غیب بشم و یه جای دیگه ظاهر بشم. اما من میخوام مرحله ی بعدش رو از همون آدمه یاد بگیرم. هرجا میرم نیستش دیگه. مرحله بعد منظورم ninja هست.
اون پیرمرد بوداییه رو هم میخوام باهاش دوست شم اما هی غیب میشه میره نمیدونم کجا و دیگه نمیاد.
خوب يك موقع بيا كه غيب نشه:31:

لطفا وقتي خبري ميزاريد لطفا منبع رو هم ذكر كنيد:46:

mohrd
02-08-2008, 11:51
چون ممکنه وقتی میاد دعوا تموم شده باشه! من که تا حالا ندیدم برای دعوا پلیس بیارم!!

یک سوال :
چرا وقتی من پارتی خونگی می گیرم ، پلیس می یاد و پارتی رو به هم می زنه ؟؟؟ یک پیغام می ده و درجه ی پارتی رو می نویسه بعد همه ی مهمونا می رن. در صورتی که هنوز 3 - 4 دقیقه از پارتی مونده.:11:

Maggy_P
02-08-2008, 12:24
یک سوال :
چرا وقتی من پارتی خونگی می گیرم ، پلیس می یاد و پارتی رو به هم می زنه ؟؟؟ یک پیغام می ده و درجه ی پارتی رو می نویسه بعد همه ی مهمونا می رن. در صورتی که هنوز 3 - 4 دقیقه از پارتی مونده.:11:

چون بايد توي يك ساعت معيني پارتي تموم بشه مثلا نبايد خيلي ديروقت بگيري اونوقت پليس مياد همه رو از راه به در ميكنه!:31:

چونكه براي دعوا پليس خبر نميكنن:27:
پليس فقط مياد دزد ميگيره ( تازه گاهي اوقات دزده پليسه رو لت و پار ميكنه و در ميره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

به اين ميگن پليسهاي وظيفه شناس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Big-Boss
02-08-2008, 12:29
هر sim از یک hobby خوشش میاد در freetime
آیا راهی هست که خودمون بگیم با چی حال کنه؟
من هر کاری میکنم simم از music خوشش میاد
من میخوام از ورزش خوشش بیاد

frnsh
02-08-2008, 12:33
پليس فقط مياد دزد ميگيره ( تازه گاهي اوقات دزده پليسه رو لت و پار ميكنه و در ميره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

به اين ميگن پليسهاي وظيفه شناس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه اکثر مواقعی که دزده در میره پلیسه زن هست!!! برای همین هم من همیشه وقتی دزد میاد خونم و تندی پلیس میاد زنگ میزنم پلیس که دوباره بیاد. خیلی موقعها جواب میده!

Maggy_P
02-08-2008, 12:40
هر sim از یک hobby خوشش میاد در freetime
آیا راهی هست که خودمون بگیم با چی حال کنه؟
من هر کاری میکنم simم از music خوشش میاد
من میخوام از ورزش خوشش بیاد
نه اين طور نيست شما خودتون ميتونيد انتخاب كنيد كه از چي خوشش مياد
اگر هم ميبينيد موردي پر شده خودتون پرش كرديد البته ناخواسته!:31:

متاسفانه اکثر مواقعی که دزده در میره پلیسه زن هست!!! برای همین هم من همیشه وقتی دزد میاد خونم و تندی پلیس میاد زنگ میزنم پلیس که دوباره بیاد. خیلی موقعها جواب میده!
مال من كه برعكسه هر وقت پليسه مرده كتك ميخوره
زنا زبل ترن!:31:

Big-Boss
02-08-2008, 12:47
نه اين طور نيست شما خودتون ميتونيد انتخاب كنيد كه از چي خوشش مياد
اگر هم ميبينيد موردي پر شده خودتون پرش كرديد البته ناخواسته!:31:

فکر کنم منظورم رو نگرفتی بحث پر کردن hobby نیست
اگه به لیست hobby دقت کنی میبینی برای هر sim یه مورد highlight شده
که ممکنه حتی 1 خونشم پر نشده باشه

در واقع علاقه اون simه
اگه همه hobbyها رو امتحان کنی 1بار میبینی نسبت به یکیشون جذب میشه

Maggy_P
02-08-2008, 12:54
فکر کنم منظورم رو نگرفتی بحث پر کردن hobby نیست
اگه به لیست hobby دقت کنی میبینی برای هر sim یه مورد highlight شده
که ممکنه حتی 1 خونشم پر نشده باشه

در واقع علاقه اون simه
اگه همه hobbyها رو امتحان کنی 1بار میبینی نسبت به یکیشون جذب میشه
نه وقتي پر بشن اون هايلايت مياد
در واقع اون هايلايت براي اينه كه عضو يك گروه باشي اگر دقت بكنيد بالاي اون ستون عكس يك كارت مياد:46:

Big-Boss
02-08-2008, 13:12
نه وقتي پر بشن اون هايلايت مياد
در واقع اون هايلايت براي اينه كه عضو يك گروه باشي اگر دقت بكنيد بالاي اون ستون عكس يك كارت مياد:46:
نمیخام تاپیک رو شلوغ کنم ولی 1 مثال
خانواده traver که در قسمت خانوادههای آماده در bonvoyage هست رو انتخاب کن 1زن و شوهر و1 دختر kid
به محض اینکه زن باشوهر یا بچش برقصه یا با رادیو برقصه یا با یه وسیله موسقی کار کنه
اون بالا مینویسه من از music and dance خوشم اومده
که برای این sim فقط این hobby هست که intersing هست
و به hobby دیگهای جلب نمیشه و این برای هر simsمتفاوته و به sign اونا ربط داره

حتما1بار امتحان کن

Maggy_P
02-08-2008, 14:42
نمیخام تاپیک رو شلوغ کنم ولی 1 مثال
خانواده traver که در قسمت خانوادههای آماده در bonvoyage هست رو انتخاب کن 1زن و شوهر و1 دختر kid
به محض اینکه زن باشوهر یا بچش برقصه یا با رادیو برقصه یا با یه وسیله موسقی کار کنه
اون بالا مینویسه من از music and dance خوشم اومده
که برای این sim فقط این hobby هست که intersing هست
و به hobby دیگهای جلب نمیشه و این برای هر simsمتفاوته و به sign اونا ربط داره

حتما1بار امتحان کن
شايد ربط به خلقيات سيمز ها داشته باشه:46:
ولي بعيد ميدونم چون من چنين چيزي رو نديدم ولي ميرم بازم امتحان ميكنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Big-Boss
02-08-2008, 16:33
شايد ربط به خلقيات سيمز ها داشته باشه:46:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا به ماه تولدsign و شخصیتشون مربوطه

mohrd
03-08-2008, 23:20
سلام.
میخوایـــد که انرژی سیمتون در چند ثانیه پر بشه ؟؟؟؟ پس فایل زیر رو دانلود کرده و ازش استفاده کنید ::::

توضیحات :
سیمتون با پرداخت فقط 5 دلار ، یک نوشیدنی ( قهوه یا هر چی دیگه نمی دونم !! ) از این دستگاه میگیره و با خوردنش انژریش پر میشه .

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک مستقیم از پرشین گیگ ( با حجم 195 کیلوبایت ):

Maggy_P
03-08-2008, 23:29
شما چند بار اين فايل رو براي دانلود ميزاريد؟

همون يك بار كافي بود

به هر حال ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahdi_Co_1368
04-08-2008, 00:41
بابا این همه وسیله و مد نزارید دیگه
یه خورده آموزش و ترفند قرار بدین:42::42:
خوب خسته شدیم آخه این همه به حجم بازی اضافه کردیم(شما هر چی برای دانلود میزارید قشنگه ، و ما مجبور میشیم که اونا رو دانلود کنیم و وارد پوشه ی بازی کنیم و در نهایت به حجم بازی اضافه کنیم)
یه خورده به فکر کمبود فضای هارد ما هم باشید ، خوب:37::37:
ما که مثل بعضی ها ، هارد 500gb Sata2 نداریم که:14::14:

gap
04-08-2008, 09:10
شما چند بار اين فايل رو براي دانلود ميزاريد؟

همون يك بار كافي بود

به هر حال ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه اين با اون فرق داره!
اون براي گشنگيت بود اين براي انرژيت!
يعني سيمت ول بچرخه همش بره از اين بخوره خوابش نبره بره از اون بخوره گشنه نشه!
به نظر من sims2 به هميناس كه خوبه!واينا بازي رو بيمزه ميكنن!اينا براي تو فروشگاهت خوبه كه شبانه روزي open باشه فروشگات!واسه خونه كه بايد زندگي خودمونو كنيم.درضمن اين چيزا رو تو خنه ها نميزارن!من تاحالا كنار خيابون،فرودگاه و بعضي از سوپرها ديدم ولي تو خونه حقيقتش نه!!!ميگن از پشت كوه اومده:دي

Maggy_P
04-08-2008, 14:37
نه اين با اون فرق داره!
اون براي گشنگيت بود اين براي انرژيت!
يعني سيمت ول بچرخه همش بره از اين بخوره خوابش نبره بره از اون بخوره گشنه نشه!
به نظر من sims2 به هميناس كه خوبه!واينا بازي رو بيمزه ميكنن!اينا براي تو فروشگاهت خوبه كه شبانه روزي open باشه فروشگات!واسه خونه كه بايد زندگي خودمونو كنيم.درضمن اين چيزا رو تو خنه ها نميزارن!من تاحالا كنار خيابون،فرودگاه و بعضي از سوپرها ديدم ولي تو خونه حقيقتش نه!!!ميگن از پشت كوه اومده:دي
خوب به هر حال ميتونيد از چيت استفاده كنيد و اينهمه به خودتون عذاب نديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا این همه وسیله و مد نزارید دیگه
یه خورده آموزش و ترفند قرار بدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif
خوب خسته شدیم آخه این همه به حجم بازی اضافه کردیم(شما هر چی برای دانلود میزارید قشنگه ، و ما مجبور میشیم که اونا رو دانلود کنیم و وارد پوشه ی بازی کنیم و در نهایت به حجم بازی اضافه کنیم)
یه خورده به فکر کمبود فضای هارد ما هم باشید ، خوب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif
ما که مثل بعضی ها ، هارد 500gb Sata2 نداریم که[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](20).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](20).gif

خوب شما اگر ميبينيد فضاي هاردتون پره ميتونيد دانلود نكنيد!:31:

خود من فقط 413 مگابايت فايل دانلودي دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه بيشتر بوده نصفش پاكيده:19:

frnsh
04-08-2008, 23:00
خوب به هر حال ميتونيد از چيت استفاده كنيد و اينهمه به خودتون عذاب نديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه چندتا چیتهاشو بدی؟
تو ترکم اما چیت جدید حال میده!!!

gap
05-08-2008, 08:18
میشه چندتا چیتهاشو بدی؟
تو ترکم اما چیت جدید حال میده!!!
ميتونستين يك سرچي بكنين!
من براي خودت چون خواسته بودي 4 صفحه گذاشتم!
صفحشو يادم نيست ولي يكمي بيشنر به عقب برين ميبينين.يا نام كاربري منو تو تاپيك سرچ كنينو اون پستمو ببينين.
با تشكر.......
امير

snowy_winter
06-08-2008, 01:14
دوستان سلام
یه سوال! ببخشید اگه خیلی ابتداییه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایلهایی که دانلود میکنم رو چه جوری باید وارد بازی کنم؟
باید فایلها رو تو پوشه ی داونلود بریزم؟ یه ماشین رو تونستم وارد بازی کنم ولی مدلهای مو و رنگ چشم نشد!
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
:11:

Maggy_P
06-08-2008, 08:46
دوستان سلام
یه سوال! ببخشید اگه خیلی ابتداییه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایلهایی که دانلود میکنم رو چه جوری باید وارد بازی کنم؟
باید فایلها رو تو پوشه ی داونلود بریزم؟ یه ماشین رو تونستم وارد بازی کنم ولی مدلهای مو و رنگ چشم نشد!
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
بله توي پوشه ي دانلود
مو ها رو بايد حتما Mesh اونها رو دانلود كنيد تا فعال بشن
بعدشم صفحه اي كه اول بازي مياد رو بايد Enable بزنيد

اگر هم ديدي موها نيومدن شايد توي قسمت ستاره هستن:10:

Mahdi_Co_1368
06-08-2008, 12:18
بچه ها تا حالا اینجا رفتید
C:\Documents and Settings\...\My Documents\EA Games\The Sims 2\Paintings
این عکس ها رو برای چی این جا گذاشتند؟

Big-Boss
06-08-2008, 13:38
[quote=Mahdi_Co_1368;2771440]بچه ها تا حالا اینجا رفتید
این عکس ها رو برای چی این جا گذاشتند؟[/quot
مربوط به نقاشی کشیدن simها میشه
میشه عکسی رو انتخواب کنید تا simتون اونو رو بوم بکشه

ebrahim1341
06-08-2008, 14:37
با سلام خدمت اهالي سيمز
مدتي است كه عليرغم سيو كردن بازي در هنگام خروج با مراجعه بعدي اثري از همسايه ها و شهر هاي جديد سيو شده نميبينم. مشكل از كجا ميباشد. پيشاپيش از همه دوستان تشكر ميكنم.

frnsh
06-08-2008, 14:40
بچه ها تا حالا اینجا رفتید
این عکس ها رو برای چی این جا گذاشتند؟

اینا اون عکساییه که یارو وقتی نقاشی میکشه اینا رو بتونی بذاری بکشه به جای اون عکسای مسخره.

اهالی neighborhood هستند وhistoryشون

نه. اون یه آدرس دیگس. C/Documents and settings/ ... / Ea games/ The sims 2/ Neighbourhoods

Maggy_P
06-08-2008, 17:26
با سلام خدمت اهالي سيمز
مدتي است كه عليرغم سيو كردن بازي در هنگام خروج با مراجعه بعدي اثري از همسايه ها و شهر هاي جديد سيو شده نميبينم. مشكل از كجا ميباشد. پيشاپيش از همه دوستان تشكر ميكنم.

احيانا my document خودتونو پاك سازي نكرديد؟:13:

اين آدرس عكس هاييه كه سيمزهاتون ميتونن روي بوم نقاشي كنن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميتونيد خودتون هم عكسهايي رو بهش اضافه كنيد فقط بايد يادتون باشه كه زياد بزرگ نباشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Big-Boss
06-08-2008, 20:06
نه. اون یه آدرس دیگس. C/Documents and settings/ ... / Ea games/ The sims 2/ Neighbourhoods

دستت درد نکنه اصلا حواسم نبود اسم عکس که شنیدم فکرم رفت به neiberhood:11:
راستی IKEA stuff تو ایران اومده
کسی میدونه apartmantlife کی ریلیز میشه؟

Mahdi_Co_1368
06-08-2008, 20:47

سه شنبه - پنجم شهریور Sims 2: Apartment Life وارد بازار میشه

frnsh
06-08-2008, 21:30

خواهش میکنم!:31:
اگه کسی IKEA Stuff رو خریده میشه بگه خوب بوده یا نه؟:11:
و اینکه چه موقعهایی این یارو social worker میاد کودک رو میبره؟ آخه من حرصم در میاد. :19:چپ میرم راست میرم میاد بچه رو میبره!!:19:
راستی اگه بچه رو ببره به هیچ وجه نمیشه همون بچه رو از پرورشگاه گرفت؟

Maggy_P
06-08-2008, 21:35
خواهش میکنم!:31:
اگه کسی IKEA Stuff رو خریده میشه بگه خوب بوده یا نه؟:11:
و اینکه چه موقعهایی این یارو social worker میاد کودک رو میبره؟ آخه من حرصم در میاد. :19:چپ میرم راست میرم میاد بچه رو میبره!!:19:
راستی اگه بچه رو ببره به هیچ وجه نمیشه همون بچه رو از پرورشگاه گرفت؟
IKEA Stuff فقط وسايل به بازي اضافه ميكنه معمولا پك هاي Stuff چيز خاص ديگه اي ندارن:46:

وقتي كه بچت گرسنش باشه و يا اگر مدرسه ميره نمره هاي بدي بگيره ، اونوقت به خاطر اينكه از بچتون خوب مراقبت نكرديد ميان ميبرنش:27:
چرا ميشه ، وقتي زنگ ميزني به پرورشگاه موقعي كه سن بچه رو ازت ميپرسه بايد سن همون بچه اي رو بگي كه بردنش :46: اونوقت همونو برات مياره :10:

snowy_winter
07-08-2008, 00:31
بله توي پوشه ي دانلود
مو ها رو بايد حتما Mesh اونها رو دانلود كنيد تا فعال بشن
بعدشم صفحه اي كه اول بازي مياد رو بايد Enable بزنيد

اگر هم ديدي موها نيومدن شايد توي قسمت ستاره هستن:10:
ممنون مگی جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رنگ چشمها چرا وارد بازی نمیشن؟ mesh موها رو باید از کدوم قسمت دانلود کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون صفحه enable هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم ممنونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

I3 E L O \/ E D
07-08-2008, 01:50
سلام... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر از دوستان عزیز! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه یه نفر بگه ببینم تو این The Sims : Life Stories ترفند یا چیز خاصی وجود داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خیلی سیمز بازی نمیکنم ولی بعضی موقع ها که از بازی های بکش بکش و اکشن خسته میشم میرم سراغش... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gap
07-08-2008, 07:44
سلام... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر از دوستان عزیز! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه یه نفر بگه ببینم تو این The Sims : Life Stories ترفند یا چیز خاصی وجود داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خیلی سیمز بازی نمیکنم ولی بعضی موقع ها که از بازی های بکش بکش و اکشن خسته میشم میرم سراغش... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام!
خواهش ميكنيم!(از طرف همه)
حالا لهن عوض ميشه:
آقاي/خانوم محترم اين جا فقط مالthe sims2 هستش.(به علاوه پكاش)
شما اگه تو ليست تاپيك ها كه حسين عزيز(sam fisher 08)زحمتشو كشيدن برين ميبينين كه اين سري از بازيهاي the sims براي خودشون تاپيك خاص دارن.البته قابل ذكر هستش كه تاپيكاش مال عهد ناصرالدين شاه هستش!:دي
ولي احتمالا ميتونن كمكتون كنن.ولي با اينكه جاش نيست ولي:بابا چه ترفندي ميخواي؟برو داستان بازي رو تموم كن كه مسخره هستش.اوليش همون زن هستش كه خيلي پسرارو بيچاره ميكنه.با يكي ميره تو gym (سالن ورزشي)بعد از تردميل(دو ثابت)ميرن تو جكوزي با اون پسره.بعدش كه مشغول ... هستن اون يكي ميادو يك دعوا را ميفته.اين بيچاره ميره خونش ميبينه اون يكي هستش و....
آخرشم ميري عروسي مو مشكي رو بهم ميزني و اون باتو ازداوج ميكنه و ميرين خونتو بعدش بايد
بچه بياري كه آموزش تك تك مراحلشو برات ميگه...خب ديدي همينه.يه جاي ديگه اي هم هست كه
پسره پولدار هستش و ميگي براي خونش كارگر بياره.همين و بس.
تكرار نشه ديگه.اينجا تاپيك the sims2 هستش.لطفا قبل از پست دادن به ليست تاپيك ها سري بزنديد.
با تشكر...
امير

Maggy_P
07-08-2008, 09:19
ممنون مگی جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رنگ چشمها چرا وارد بازی نمیشن؟ mesh موها رو باید از کدوم قسمت دانلود کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون صفحه enable هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم ممنونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممكنه رنگ چشمها برن جزو ماسكها! ( درواقع اونوقت لنز به حساب ميان ) براي منم بعضي از رنگ چشمهام ميرن اونجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Mesh موها رو معمولا سايت ها خودشون براي دانلود ميزارن مگر اينه اكانتي باشن اونوقت نميتوني Mesh رو دانلود كني ، اين موهايي رو كه من توي صفحه هاي قبلي براي دانلود گزاشتم رو برو بگير همشون Mesh رو دارن:10:

موفق باشي

frnsh
07-08-2008, 12:25
IKEA Stuff فقط وسايل به بازي اضافه ميكنه معمولا پك هاي Stuff چيز خاص ديگه اي ندارن:46:

وقتي كه بچت گرسنش باشه و يا اگر مدرسه ميره نمره هاي بدي بگيره ، اونوقت به خاطر اينكه از بچتون خوب مراقبت نكرديد ميان ميبرنش:27:
چرا ميشه ، وقتي زنگ ميزني به پرورشگاه موقعي كه سن بچه رو ازت ميپرسه بايد سن همون بچه اي رو بگي كه بردنش :46: اونوقت همونو برات مياره :10:

اما نشد. من چندبار همون سنی اوردم اما مال خودمو نیوورد نامرد!:19: آخه مال خودم فضایی بود دوستش داشتم!:40:

تایید میشه!!:27: من وقتی از NFS MW خسته میشم میرم سراغش!!!:27:

Maggy_P
07-08-2008, 12:33
اما نشد. من چندبار همون سنی اوردم اما مال خودمو نیوورد نامرد!:19: آخه مال خودم فضایی بود دوستش داشتم!:40:

خوب چرا كاري كردي كه ديگه بهت پسش ندن!
مجبوري بري يك خانواده ي ديگه بسازي تا اونا بچتو از پرورشگاه بگيرن:31:

يك موقع كارم شده بود فرستادن بچه ها به پرورشگاه! بعدش ميدادمشون به يك خانواده ي ديگه! كه اكثر اوقات يك پيرزن و پيرمرد بودن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gap
07-08-2008, 13:21

يك موقع كارم شده بود فرستادن بچه ها به پرورشگاه! بعدش ميدادمشون به يك خانواده ي ديگه! كه اكثر اوقات يك پيرزن و پيرمرد بودن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همينو بگو.
چه شغل سخاوتمندي..
سوال:باچه نرم افزاري ميشه براي sims2 آيتم طراحي كرد؟؟؟؟

Mahdi_Co_1368
07-08-2008, 13:55
همينو بگو.
چه شغل سخاوتمندي..

در این زمینه Maggy_P از همه استاد تره:20:

Maggy_P
07-08-2008, 14:17
همينو بگو.
چه شغل سخاوتمندي..

قبلا هم گفتم
با نرم افزار هاي simPE و milkshape

gap
07-08-2008, 14:49
قبلا هم گفتم
با نرم افزار هاي simPE و milkshape
مرسي مگي جان.لينك دانلودي ازشون داري؟؟؟؟؟
باتشكر...
امير

Maggy_P
07-08-2008, 15:04
مرسي مگي جان.لينك دانلودي ازشون داري؟؟؟؟؟
باتشكر...
امير
لطفا قبل از اينكه بپرسيد سرچ كنيد.

ممنون

توي اين پست هست :

mohrd
07-08-2008, 17:38
سلام.
چندتا سؤال:
1. هیچ راهی وجود نداره که اسم سیمت رو عوض کنی ؟؟؟
2. نمی تونی رنگ پوست یمت ساخته شده رو تغییر بدی ؟؟؟
3. چجوری باید خونه هایی می سازی رو بفرستی رو اینترنت ؟؟؟ ( برای سومین بار )
ممنون

Maggy_P
07-08-2008, 17:48
سلام.
چندتا سؤال:
1. هیچ راهی وجود نداره که اسم سیمت رو عوض کنی ؟؟؟
2. نمی تونی رنگ پوست یمت ساخته شده رو تغییر بدی ؟؟؟
3. چجوری باید خونه هایی می سازی رو بفرستی رو اینترنت ؟؟؟ ( برای سومین بار )
ممنون
1. نه نداره مگر اينكه چيت خاصي باشه كه اونم فكر نميكنم . من با چيت زياد آشنايي ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2. رنگ پوست رو ميشه تغيير داد ولي بايد خيلي مواظب باشي كه تمامي اون عكسها رو يك رنگ بزني وگرنه يك طرف سيمت پررنگ تر ميشه يك طرف كمرنگتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. بايد اپلود كنيد مثلا توي اين سايت :

بعدش لينكشو توي اينترنت بزاريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gap
07-08-2008, 20:55
بابا مرضيه خانوم،محمدرضا منظورش اينه كه از كدوم فايل بايد خونه هاشو پيدا كنه؟
بلده آپلود كنه(وبمسترهستش)((خودم يادش دادم آپلودو))
ميشه بگي خونه كجا هستن؟
ومحمدرضا جان عزيز فكر كنم براي تغير نام چيت خاصي وجود داشته باشه برو سرچ كن من تمام چيتارو توي يك فايل pdf گذاشتم!
خب ممكنه بعضي ها اسمارو نشناسن:
مرضيه:maggy_p
محمدرضا:mohrd
امير:دمير سابق يا gap
و هيچي به جر سلامتي شما:دي
با تشكر...
امير

Maggy_P
07-08-2008, 21:13

آها فهميدم وقتي شما خونتونو سيو ميكنيد اونو ميريزه توي فايل Packag Lot يا يك همچين چيزي ( وقتي ميخوايد سيو كنيد آدرسش رو بهتون ميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

موفق باشي

snowy_winter
08-08-2008, 01:04
ممكنه رنگ چشمها برن جزو ماسكها! ( درواقع اونوقت لنز به حساب ميان ) براي منم بعضي از رنگ چشمهام ميرن اونجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Mesh موها رو معمولا سايت ها خودشون براي دانلود ميزارن مگر اينه اكانتي باشن اونوقت نميتوني Mesh رو دانلود كني ، اين موهايي رو كه من توي صفحه هاي قبلي براي دانلود گزاشتم رو برو بگير همشون Mesh رو دارن:10:

موفق باشي
مرسی.اصلا ماسکها رو نگاه نکرده بودم آخه هیچ وقت ازشون استفاده نمیکنم! الان رفتم دیدم ولی اونجا هم نبودن..نه رنگ چشمها و نه خط چشمها:41:
فقط یکی از موهایی که شما گذاشته بودین هست:20:موهایی که داونلود کردم چیزی به عنوان mesh دور و برشون ندیدم:41:
راستی یه سری از فایلهایی که داونلود کردم فرمتشون SIMS2PACK File هست..اونا رو باید چیکار کنم؟ ظاهرا نصب میشن ولی هیچ جا نیستن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
08-08-2008, 07:52
مرسی.اصلا ماسکها رو نگاه نکرده بودم آخه هیچ وقت ازشون استفاده نمیکنم! الان رفتم دیدم ولی اونجا هم نبودن..نه رنگ چشمها و نه خط چشمها:41:
فقط یکی از موهایی که شما گذاشته بودین هست:20:موهایی که داونلود کردم چیزی به عنوان mesh دور و برشون ندیدم:41:
راستی یه سری از فایلهایی که داونلود کردم فرمتشون SIMS2PACK File هست..اونا رو باید چیکار کنم؟ ظاهرا نصب میشن ولی هیچ جا نیستن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب پس حتما فايل ها خرابن :46:
ميشه بگيد از كدوم سايت دانلود ميكنيد ؟ تا بهتون بگم :10:

اونا نصب ميشن و خودشون توي فايل دانلود ريخته ميشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dark Shine
08-08-2008, 11:47
بلده آپلود كنه(وبمسترهستش)((خودم يادش دادم آپلودو))
ميشه بگي خونه كجا هستن؟
ومحمدرضا جان عزيز فكر كنم براي تغير نام چيت خاصي وجود داشته باشه برو سرچ كن من تمام چيتارو توي يك فايل pdf گذاشتم!
خب ممكنه بعضي ها اسمارو نشناسن:
مرضيه:maggy_p
محمدرضا:mohrd
امير:دمير سابق يا gap
و هيچي به جر سلامتي شما:دي
با تشكر...
امير
منم جوادم!!!!!!1:10:

Big-Boss
08-08-2008, 12:14
:40:
آیا حقیقت داره

واااااااااااااااای جی میشه apartment life غوغا مکنه
من نمیتونم صبر کنم!!!!!
خدا کنه fake نباشه:18:

Maggy_P
08-08-2008, 12:35
بله حقيقت داره ظاهرا ميتونيد جادوگر بسازيد چند تا عكس :

frnsh
08-08-2008, 13:58

چه باحال. اصلا هیچ راهی نداره که به خودشون بدن؟ من که کفرم در اومد!:19:

:40:
آیا حقیقت داره

واااااااااااااااای جی میشه apartment life غوغا مکنه
من نمیتونم صبر کنم!!!!!
خدا کنه fake نباشه:18:

چه باحال!!! جادوگر چیکار میکنه؟ کسی دیده؟

Big-Boss
08-08-2008, 16:37
چه باحال!!! جادوگر چیکار میکنه؟ کسی دیده؟

هنوز که نیومده ولی خیلی کارا از تغییر مردم و روحیاتشون تا.....
یادش بخیر تو making magic کارم شده بود تبدیل مردم به قورباغه
البته در این شماره جادوها چند دسته هستند:
Good Spells Evis Spells neutral spells
که هر کدوم چندین زیر شاخه دارند

Dark Shine
08-08-2008, 16:48
آیا این پکه یه چیزی تو مایه های petsاست یاglamor life stuf؟

Viren
08-08-2008, 16:50

چه باحاله!

چه پروازی می کنه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Big-Boss
08-08-2008, 19:01
آیا این پکه یه چیزی تو مایه های petsاست یاglamor life stuf؟
؟؟؟؟
عزیز این pack به شما امکان زندگی در اپارتمان رو میده + جادوگری و magicو عشق و.............:19::19:
من که بد جوری منتظرم

frnsh
08-08-2008, 21:49
هنوز که نیومده ولی خیلی کارا از تغییر مردم و روحیاتشون تا.....
یادش بخیر تو making magic کارم شده بود تبدیل مردم به قورباغه
البته در این شماره جادوها چند دسته هستند:
Good Spells Evis Spells neutral spells
که هر کدوم چندین زیر شاخه دارند

چه باحال!!!
منتظریم!
راستی مگه Apartment Life هنوز نیومده؟:18:

چه باحاله!

چه پروازی می کنه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره!:40:

؟؟؟؟
عزیز این pack به شما امکان زندگی در اپارتمان رو میده + جادوگری و magicو عشق و.............:19::19:
من که بد جوری منتظرم

تایید میشه!:11:

snowy_winter
09-08-2008, 00:01
خوب پس حتما فايل ها خرابن :46:
ميشه بگيد از كدوم سايت دانلود ميكنيد ؟ تا بهتون بگم :10:

اونا نصب ميشن و خودشون توي فايل دانلود ريخته ميشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:41:
از اینجا دانلود میکنم:

اون فایلها رو میگه نصب شدن ولی هیچ اتفاقی نمیفته! تو بازی نیستن:41:

amirtoty
09-08-2008, 00:35

قضیه این قلبه چیه اینجا؟؟؟:31:

gap
09-08-2008, 07:05
چه باحال!!!
منتظریم!
راستی مگه Apartment Life هنوز نیومده؟:18:

تایید میشه!:11:
همه با هم به انتظار مينشينيم....:5:
نه عزيز هنوز نيومده!:18:

خب چندين علت ممكنه داشته باشه!!!!!!
كه يكيش اينه كه فرنوش از اين عكس خوشش اومده!!
يكي ديگه هم تشكر شديد از نقل قولش بوده!

باتشكر.......
امير

Dark Shine
09-08-2008, 07:10
بچه ها سعی کنین (البته با خودم)اضافات سیمز بزارین با تشکر اینجا مثل یک چت روم است:19:

Maggy_P
09-08-2008, 08:09
:41:
از اینجا دانلود میکنم:

اون فایلها رو میگه نصب شدن ولی هیچ اتفاقی نمیفته! تو بازی نیستن:41:

خوب چون اين سايت دانلود هاش اكانتي هست مخصوصا موهاش
براي همينه كه اجرا نميكنه ( چون بهت اجازه ي دانلود كامل رو نميده )

موفق باشي:10:

بچه ها سعی کنین (البته با خودم)اضافات سیمز بزارین با تشکر اینجا مثل یک چت روم است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

اضافات سيمز اينجاست :

آقاي گپ لطفا جواب اسپم رو نديد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

clickestan
09-08-2008, 09:00
سلام من تمام پکهای مکمل سیمس 2 را میخواستم از کدام سایت بگیرم با تشکر فراوان ضمنا تاپیک رسمی المپیک شروع به کار کرد

Maggy_P
09-08-2008, 09:16
سلام من تمام پکهای مکمل سیمس 2 را میخواستم از کدام سایت بگیرم با تشکر فراوان ضمنا تاپیک رسمی المپیک شروع به کار کرد

اگر ميخوايد دانلود كنيد بريد به لينك بالا
ولي اگر ميخوايد بخريد ، خريد و فروش در سايت ممنوعه

فكر هم نميكنم اين موضوع ربطي به اين تاپيك داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
09-08-2008, 14:54

اینه که منم این پک رو دوست خواهم داشت و منتظرش میشینم!:40:

همه با هم به انتظار مينشينيم....:5:
نه عزيز هنوز نيومده!:18:

باتشكر.......
امير

تایید میشه!
ااااا. خب ایشالله میاد!
آره قشنگه!

Maggy_P
09-08-2008, 15:05
دهه چند بار بگم " جواب اسپم ، خود اسپم ، نقل قول اسپم "! رو جواب نديد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا اسپم نديد! باره آخره ميگم ها! يك بار ديگه ببينم اينجا شده چت روم ميرم سراغ مديرا !

اينم يك فايل براي دانلود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](124).jpg

لينك دانلود :

حجم : 2.11 MB

frnsh
09-08-2008, 22:32
چرا میزنی!؟ :دی
خب داریم میگیم که چه بازی خوبیه و همه منتظرشیم دیگه! مگه گفتیم Gta Iv هم بیاد خوب میشه ها!!!!
راستی من موندم اگه یه زن و شوهری که فضایی نیستن هر دوشون برن تلسکوپ نگاه کنن و با هم حامله بشن بچه هاشون (که فضایین) میتونن با هم ازدواج کنن؟

Maggy_P
09-08-2008, 22:46
چرا میزنی!؟ :دی
خب داریم میگیم که چه بازی خوبیه و همه منتظرشیم دیگه! مگه گفتیم Gta Iv هم بیاد خوب میشه ها!!!!
راستی من موندم اگه یه زن و شوهری که فضایی نیستن هر دوشون برن تلسکوپ نگاه کنن و با هم حامله بشن بچه هاشون (که فضایین) میتونن با هم ازدواج کنن؟
چون اينجا شده چت روم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه نميتونن با هم ازدواج كنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
09-08-2008, 23:14
چون اينجا شده چت روم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما در مورد خود موضوع تاپیکه! :دی

نه نميتونن با هم ازدواج كنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نههههههههههههههه. چرا نه؟ آخه مثلا وقتی باباهه بچه فضایی میاره بچه هه فقط با باباهه نسبت خونوادگی داره. اینطوری که نشون میده. و برای مامانه هم همینطور. اما بازم نمیشه؟ امتحان کردی؟

Mahdi_Co_1368
10-08-2008, 00:03
اگه میشه راههای سریع پولدار شدن رو بگید
جدا از بحث cheat code
جوری که دیگه نگران کمبود پول نباشیم

snowy_winter
10-08-2008, 00:53

ممنون مگی جان
ولی مگه free ها کامل دانلود نمیشن؟ من اونا رو گرفته بودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه این فایلها رو امتحان کنی ببینی اجرا میشن یا نه؟

بازم مرسی

gap
10-08-2008, 10:01
جدا از بحث cheat code
خب راه هاي زيادي هستش!
ميتوني مغازه بزني ولي ارزون بفروشي اولش تا بعدا گرون كردي سود كني!
ميتوني خيلي خوب كار كني!
عزيز براي اينكه خيلي زود پولدار شي بهتره از چيت استفاده كني!
موفق باشيد...
امير

frnsh
10-08-2008, 13:09
جدا از بحث cheat code

1. همونطوری که امیر جون گفت میتونی مغازه بزنی.
2. میتونی توی شغلت خیلی پیشرفت کنی. با راههایی که گفته شد.
3.میتونی نقاشی بکشی بفروشی.
4. اگه Bon Voyage رو داری میتونی توی سطل آشغال دنبال پول بگردی یا زمینو بکنی و چیزاشون بفروشی.
5.جمعیت خونت رو زیاد کنی که همه برن سر کار.
6. با کسی که پولداره ازدواج کنی (move in یا Marriage ) و بعد هم اگه نخواستیش بفرستیش بره. (Brake up و find own place )
اگه بازم راه بود میگم!:11:

tania_magicer
10-08-2008, 13:12
سلامدو تا سوال :1.build modeشما هم غیر فعاله دیگه؟نه؟2.تا حالا تونستید ااز امکانات سایت سیمس مثل مبادله سیمس و خونه و...استفاده کنید؟

tania_magicer
10-08-2008, 13:18
یه سوال دیگه من کرک sims2_pets رو که 20 مگ بود از سایت سیمس گرفتم ولی اجرا نمی شه

STON-COLD
10-08-2008, 14:51
تو سیمز چطور میشه زمین بقل خونه مو بخرم
برای ازدواج ه باید چی کار کنم

gap
10-08-2008, 16:02
سلامدو تا سوال :1.build modeشما هم غیر فعاله دیگه؟نه؟2.تا حالا تونستید ااز امکانات سایت سیمس مثل مبادله سیمس و خونه و...استفاده کنید؟
sلام!!
چي گفتي الان؟؟؟.مال من غير فعاله!
___

یه سوال دیگه من کرک sims2_pets رو که 20 مگ بود از سایت سیمس گرفتم ولی اجرا نمی شه
شايد مشكل ازخودته!اگه خواستي بگو تا برات كرك رو با حجم بسيار پايين برات بذارم

تو سیمز چطور میشه زمین بقل خونه مو بخرم
برای ازدواج ه باید چی کار کنم
فرق نداره زمين باشه ياخونه!فرق نداره كجا باشه!چه كنارت چه 100 كيلومتر اونورتر.
بايد خونوادتو وقتي پول لازمو درآوردن بياري بيرون از خونشون بعدش از ليست خونواده ها انتخابش كني و روي ساختمون يا زمين مورد نظر كليك كني!
____
براي ازدواج با هركي كه دوستش داره سيمت عزيزم بايد خيلي باهاش خوب باشي!و بارهايي كه مربوط به شناخت همديگه هستش بهتره هردوش 100 باشه!براي اين كار اول از جك و حرف زدن شروع كن تابه kiss و hug برسي...
و بعدش حلقه رو به زور بكن تو دستش:دي
ولي مواضب باش سميت عقده اي نشه چون مال من وقتي حلقه داد عقده اي شدو گفت من دادم ولي اون نداد!
بعدشم يا جشن بگير و ازدواج كن يا پنهاني و بدون هيچ جشني بگو اونم حلقه بده و هميدگرو نميدونم بوس ميكردن با بقل بعدش برو سر زندگيت!
ولي پويا جان دربارش فكر كردي؟
تو آمادگي داري كه زندگي بچرخوني؟يا زندگي يكي ديگه رو هم بر عهدع بگيري؟؟؟ببخشيد!(جو زده ي فيلم)
باتشكر...
امير

tania_magicer
10-08-2008, 16:12
مرسی از جوابت gap عزیز!!!!یعنی مال همه غیر فعاله؟ !!تا حالا موفق شدی از امکانات سایتش استفاده کنی؟

Mahdi_Co_1368
10-08-2008, 19:20
نبود؟ما بریم؟

اون چیزی که گفتی برای همه ی ما فعاله .(بد جوری هم فعاله):27:
اگه گفتی چرا؟ چون که شما کرک سالم رو نداری ، ولی ما داریم:10:
خوب ، اگه اشتباه نکنم به ذهنت افتاده که کجا میشه این کرک رو گیر آورد؟:31:(آخه میدونی چیه؟شما 999999نفری هستی که این مشکل رو داشت و داره.)
ولی من به شما پیشنهاد میکنم به جای دانلود کرک ، برید یکی از نسخه های الحاقی بازی رو بخرید(البته اون ارزونه رو ، که یک سی دی هست)، بعد از نصب اون سی دی ، برید و بازی رو با اون نسخه ی الحاقی اجرا کنید . در این صورت Build Mode باز میشه.اکثر بچه های این تاپیک همین کار رو کردن.:20:

در ضمن در مورد سوال دومی هم فکر نکنم سایت Sims کرک بازی رو که خودش درست کرده برای دانلود ، اون هم رایگان بزاره.

gap
10-08-2008, 20:03
مرسی از جوابت gap عزیز!!!!یعنی مال همه غیر فعاله؟ !!تا حالا موفق شدی از امکانات سایتش استفاده کنی؟
ببين من وقتي گفتي رفتم ديدمو،ديدم كه غير فعاله!(چون ويندوز جديد ريختم و هنوز فقط خود thesims2 رو ريختم اينجوري بوده-كركم هم كه اصلي نيستش...
و در مورد سايت اصلي sims2 بايد بگم:بايد اول قبل از هر استفاده اي توش عضو بشين...
خب بعدش ميتونين دانلود كنين و امكانات سايت استفاده كنين...
آدرس سايتشم اينه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتي به اين آدرس برين خودبه خود به اينجا وصل ميشه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبراي كرك كه حجمش 14 مگ هستش سرچ كن تو تاپيك-يا به قول مهدي جان يكي از پكاشو بخر...
ولي مهم نيست كه ارزون ترينو بخري...
هركدومو دوست داشتي بخر...
باتشكر...
امير

Mahdi_Co_1368
10-08-2008, 23:49
1. همونطوری که امیر جون گفت میتونی مغازه بزنی.
2. میتونی توی شغلت خیلی پیشرفت کنی. با راههایی که گفته شد.
3.میتونی نقاشی بکشی بفروشی.
4. اگه Bon Voyage رو داری میتونی توی سطل آشغال دنبال پول بگردی یا زمینو بکنی و چیزاشون بفروشی.
5.جمعیت خونت رو زیاد کنی که همه برن سر کار.
6. با کسی که پولداره ازدواج کنی (move in یا Marriage ) و بعد هم اگه نخواستیش بفرستیش بره. (Brake up و find own place )
اگه بازم راه بود میگم!:11:

دستت درد نکنه
فقط می خواستم بدونم که کدوم یک از این راه هایی که گفتی راحت تره( یعنی سریع تر میتونم پولدار شم)

frnsh
11-08-2008, 00:19
دستت درد نکنه
فقط می خواستم بدونم که کدوم یک از این راه هایی که گفتی راحت تره( یعنی سریع تر میتونم پولدار شم)

با کسی که پولداره ازدواج کنی و یا باهاش که آشنا شدی Move in رو بزنی. بعد هم یا بکشیش یا بندازیش بیرون.

mohrd
11-08-2008, 09:18
سلام.
بچه ها این رو دیدین ؟؟؟ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این وسیله رو توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پیدا کردم. سیم ها با گرفتم یک خوراکی از این وسیله ، شکمشون سیر میشه. ببخشید اگه تکراریه. ( آخه من چند روز نبودم از تاپیک خیلی خبر ندارم ).

لینک دانلود با حجم 615 kb :

لینک مستقیم از پرشین گیگ :

سلام.
من به یک نکته ی خیلی عجیب در مورد وسیله ی بالا دست یافتم !!! این نکته به درد کسانی می خوره که سیمشون خیلی فقیره !!! وقتی که از وسیله ی بالا یک خوراکی گرفتید ، آغالشون رو دور ندازید ؛ بلکه برید و از قسمتی که لوازم خونگی می ذارید ( اسمش رو یادم نیست - همون که عکس یک چراغ و مبل داره !! ) delete کنید !!! ( قیمت هر کدوم از آشغال ها بین 50 تا 3500 دلار است !!! )

tania_magicer
11-08-2008, 14:16
چند تا فایل باحال واسه دانلود بزارین حوصله ام سر رفت.کجایین شما!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
mohrd به خاطر فایلت ممنون

gap
11-08-2008, 14:47
چند تا فایل باحال واسه دانلود بزارین حوصله ام سر رفت.کجایین شما!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
mohrd به خاطر فایلت ممنون
عزيز شما ميتوني به سايت هاي مختفي براي اين كار بري...
دوستان چندتا آدرس گذاشتن.سرچ كنين.
باتشكر...
امير

tania_magicer
11-08-2008, 19:22
بازم سوال؟؟؟؟؟این نسخه های expansion همش dvd هستش؟گرافیکش همون 64 یا نه؟
با تشکر از امیر عزیز اونی که رفقا بزارن واسه دانلود یه صفای دیگه داره!!!

gap
11-08-2008, 21:23
بازم سوال؟؟؟؟؟این نسخه های expansion همش dvd هستش؟گرافیکش همون 64 یا نه؟
با تشکر از امیر عزیز اونی که رفقا بزارن واسه دانلود یه صفای دیگه داره!!!
نه!!
من الان CD شوهم دارم!مثلا The sims2 pets يك expansion pack هستش...فكر نكنم معلوم باشه...پشتش معمولا نوشته..
آها!به اين ميگن آدم چيز فهم معلومه مثل خودم بچه سمپادي*:دي!من تاحالا صدبار گفتم به من بگين امير.ولي يكي ميگه اميرجون يكي ميگه امير آقا.
امير تنها...
اينم حرفيه...
باتشكر...
امير
سمپاد:سازمان ملي پرورش استعدادهاي درخشان(تيزهوشان)

snowy_winter
12-08-2008, 02:28

ممنون مگی جان
ولی مگه free ها کامل دانلود نمیشن؟ من اونا رو گرفته بودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازم مرسی
مگی جان نیستین؟
دوستان کسی کمک نمیکنه؟

tania_magicer
12-08-2008, 11:11
کشتین خودتونو!!!!!!!!بابا اگه اسپم ندیم هم که این تاپیک سیاهچاله می شه!!ولی باشه به خاطر مدیران هم که شده...........1.برای عوض کردن لباس toddler یا عوض کردن مدل موش باید چیکار کرد خودش که نمی تونه بره جلوی آینه؟2.بهترین پک سیمس 2 کدومشه؟

gap
12-08-2008, 11:56
کشتین خودتونو!!!!!!!!بابا اگه اسپم ندیم هم که این تاپیک سیاهچاله می شه!!ولی باشه به خاطر مدیران هم که شده...........1.برای عوض کردن لباس toddler یا عوض کردن مدل موش باید چیکار کرد خودش که نمی تونه بره جلوی آینه؟2.بهترین پک سیمس 2 کدومشه؟
1-بايد به بزرگترش بگي كه همونجا كه ازش تخت بچه رو برميداري با اسباب بازيهاش يك چيزي داره براي اينكار كه اگه بچه خرابكاري كردم تمزيش كني و لباسشم عوض كني اونو بذار.فكر كنم براي اينكارم اگه به بزرگترش بگب بچه رو ببره جلو آينه درست بشه.
2-نميشه گفت كه كدوم بهتره.هركدوم يه جوري خوبه.شما بگو دوست داري بيشتر چي اضافه شه؟چيكار كني تا بهت بگيم.
باتشكر...
امير

frnsh
12-08-2008, 14:05
2.بهترین پک سیمس 2 کدومشه؟

به نظر من: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
University
Bon Voyage
Night Life

mohrd
14-08-2008, 23:59
سلام.
امشب تصمیم گرفتم یک ماشین برای دانلود بذارم. امیدوارم خوشتون بیاد ( اگر نتونستید دانلود کنید بگید دوباره آپلود کنم )
___

Audi R8 - 2008

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت در بازی : $20,000
تعداد رنگ ها : 20

توضیحات به زبان انگلیسی :
This magnficant machine comes with 20 factory colors of the car. This car is only a two seater, and cost $20,000 in game. All comments welcomed, and enjoy my best car yet!

دانلود با حجم 2.43 مگابایت :

Mahdi_Co_1368
15-08-2008, 00:09
خوب بیایید مسابقه یه زمین (شهر) با حال رو بزاریم.به کسی که بیشترین رای رو آورد یه چیزی بدیم.
پس کی موافق مسابقه ی شهرسازی توی این تاپیک هست ؟

gap
15-08-2008, 09:04
سلام.
امشب تصمیم گرفتم یک ماشین برای دانلود بذارم. امیدوارم خوشتون بیاد ( اگر نتونستید دانلود کنید بگید دوباره آپلود کنم )
___

مرسي.عالي بود.من دنبال همچين ماشيني بودم.كه شما زحمتشو كشيدي.
حتما دانلود ميكنم محمدرضا جان.

خوب بیایید مسابقه یه زمین (شهر) با حال رو بزاریم.به کسی که بیشترین رای رو آورد یه چیزی بدیم.
خيلي خوبه.اگه موافقين من يك گروه براش بسازم.
اگه به بالاي 5 راي مثبت برسيم مسابقه برگزار ميشه.
راي من:مثبت
باتشكر...
امير

playstation 3
15-08-2008, 10:12
سلام الان جدیدترین مکمل سیمز 2 چی هست؟

Mahdi_Co_1368
15-08-2008, 11:10
سلام الان جدیدترین مکمل سیمز 2 چی هست؟
The Sims 2 IKEA® Home Stuff

mohrd
15-08-2008, 12:21
خب چجوری شهر بسازیم ؟؟؟ برای شهر ساختن نیاز به نرم افزار خاصی داریم ؟؟؟ آگه آره لطفا بذار ...

+++

مرسي.عالي بود.من دنبال همچين ماشيني بودم.كه شما زحمتشو كشيدي.
حتما دانلود ميكنم محمدرضا جان.

اینم یک ماشین دیگه :

2008 Bmw M3 E92

دانلود با حجم 1.015 مگابایت :

gap
15-08-2008, 13:09
خب چجوری شهر بسازیم ؟؟؟ برای شهر ساختن نیاز به نرم افزار خاصی داریم ؟؟؟ آگه آره لطفا بذار ...

خب از خود the sims2 هم ميشه شهر ساخت از sim city هم ميشه استفاده كرد.

Dark Shine
15-08-2008, 15:04
The Sims 2 IKEA® Home Stuff
که چی کار می کنه؟

mohrd
15-08-2008, 15:26
چجوری میشه از تو خود سمیز 2 شهر ساخت ؟؟؟ منظورم شهری که خودت بتونی خیابون هاش رو تعیین کنی !!!!

mohrd
15-08-2008, 15:55
سلام.
.
.
.

Microsoft X-Box 360

دانلود با حجم 225 کیلوبایت ( برای کسانی که پک nightlife رو دارن ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

___

دانلود با حجم 225 کیلوبایت ( برای کسانی که فقط سیمز 2 و پک University رو دارن ) :

Maggy_P
15-08-2008, 16:41
نه از خود سيمز 2 نميتونيد شهر بسازيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط با Sim City :46:

playstation 3
15-08-2008, 19:18
سلام.
.
.
.

Microsoft X-Box 360

دانلود با حجم 225 کیلوبایت ( برای کسانی که پک nightlife رو دارن ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

___

دانلود با حجم 225 کیلوبایت ( برای کسانی که فقط سیمز 2 و پک University رو دارن ) :

این رو باید در کدوم پوشه بریزیم؟

Maggy_P
15-08-2008, 19:22
این رو باید در کدوم پوشه بریزیم؟
همه ي دانلود ها در اين پوشه :

My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads

مهدي.ف
15-08-2008, 19:37
می گم جریان ماشین چیه خودمون میتونیم باش بریم بیرون
چطوری ماشین بخریم اگه پچی چیزیه دوباره بزارید

mohrd
15-08-2008, 20:29
چطوری ماشین بخریم
تو قسمت 3 نقطه ( توی قسمتی که عکس مبل و چراغ داره ( اسمش رو یادم نیست ) )؛ یک عکس ماشین هست روی اون کلیک کنی لیست ماشین ها برات می یاد.

___

سؤال :
چجوری میشه حداکثر تعداد کارمندهای فروشگاه رو بالا برد ؟؟؟ مثلا بتونی 20 تا کارمند استخدام کنی .

mohrd
15-08-2008, 20:36
Lamborghini Gallardo

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

دانلود با حجم 1.4 مگابایت ( در چندین رنگ مختلف ) :

Maggy_P
15-08-2008, 20:41
تو قسمت 3 نقطه ( توی قسمتی که عکس مبل و چراغ داره ( اسمش رو یادم نیست ) )؛ یک عکس ماشین هست روی اون کلیک کنی لیست ماشین ها برات می یاد.

___

سؤال :
چجوری میشه حداکثر تعداد کارمندهای فروشگاه رو بالا برد ؟؟؟ مثلا بتونی 20 تا کارمند استخدام کنی .
و البته بايد پك nightlife رو داشته باشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چقدر كه دوست داري ميتوني كارمند استخدام كني ، اما از نظر من فايده نداره چون همون يكي 2 نفر هم كار خاصي نميكنن :31:

لطفا پست پشت سر هم نزنيد
ممنون

Mahdi_Co_1368
15-08-2008, 22:39
نه از خود سيمز 2 نميتونيد شهر بسازيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط با Sim City :46:

:18::18::18::18::18::18::18::18:
مرضیه خانم از شما بعیده !
کی گفته نمیشه با The Sims 2 شهر ساخت؟

B U L U T
15-08-2008, 22:49
ميشه عزيزم

Big-Boss
15-08-2008, 23:25

میشه
ولی به وسعت و اپشن های فراوان مثل simcity نمیشه
در حقیقت شهری میسازی برای زندگی simها
نه برای زندگی و کنترل شهر
یا بهتر بگم شما neighberhood میسازی تا شهر
فکر کنم مظورشون این بوده:11:

snowy_winter
16-08-2008, 02:22

ممنون مگی جان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازم مرسی

مگی جان نیستین؟
دوستان کسی کمک نمیکنه؟
همچنان منتظر جواب/کمکتون هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
16-08-2008, 06:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

نه بازم ميگم نميشه! شما توي اون قسمت فقط شهر رو انتخاب ميكنيد نميسازيد
ولي توي سيم سيتي ميتوني هر جوركه ميخوايد خيابون ها رو بكشيد و زمين رو بزرگ و كوچيك كنيد و ...

ولي بازي سيمز اين خصويت رو نداره فقط شهرهايي رو كه خودش از اول داشته انتخاب ميكنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه
ولی به وسعت و اپشن های فراوان مثل simcity نمیشه
در حقیقت شهری میسازی برای زندگی simها
نه برای زندگی و کنترل شهر
یا بهتر بگم شما neighberhood میسازی تا شهر
فکر کنم مظورشون این بوده:11:

نه دقيقا در واقع شهر ميسازيم :46:

gap
16-08-2008, 08:19
سلام.
من همه پستارو خوندم.
حوصله ندارم از همشون نقل قول بگيرم:دي
از خود thesims2 ما ميتونيم يك شهر رو انتخاب كنيم كه خود بازي جاده ها و خيابوناشا كشيده ما ميتونيم مثلا توش چند تا خونه بذاريم-قطار بذاريم و اين جور چيزا.
خب حالا در sim city شما ميتونين خودتون شهرو واقعا بسازين.خيابوناشو بكشين-هر جور ساختمون و...
______
تشكر ميكنم از محمدرضا عزيز براي فايل هاي دانلوديش
خوش آمد ميگم به maggy عزيز كه دوباره برگشتن
و از تك تك شما عزيزان ممنونم كه تاپيكو باز راه انداختين.
پس مسابقه برگزار ميشه؟
باتشكر...
امير

mohrd
16-08-2008, 11:37
هر چقدر كه دوست داري ميتوني كارمند استخدام كني ، اما از نظر من فايده نداره چون همون يكي 2 نفر هم كار خاصي نميكنن :31:
نه !!! من فقط می تونم 8 نفر رو استخدام کنم !!!! چه کار کنم زیاد بشه ؟؟؟؟ مثلا 10 نفر ؟؟؟ ( خیلی لازم دارم آخه یک فروشگاه بزرگ زدم نیاز به کارمند های زیادی دارم )
___
و البته یک سؤال دیگه :
با چه نرم افزاری آیتم برای سیمز درست کنم ؟؟؟ ( ببخشید برای بار هزارم می پرسم آخه سرچ کردم چیزی پیدا نکردم ( شاید هم کلمه ی مناسبی رو سرچ نکردم ) )

Maggy_P
16-08-2008, 12:01
نه !!! من فقط می تونم 8 نفر رو استخدام کنم !!!! چه کار کنم زیاد بشه ؟؟؟؟ مثلا 10 نفر ؟؟؟ ( خیلی لازم دارم آخه یک فروشگاه بزرگ زدم نیاز به کارمند های زیادی دارم )
___
و البته یک سؤال دیگه :
با چه نرم افزاری آیتم برای سیمز درست کنم ؟؟؟ ( ببخشید برای بار هزارم می پرسم آخه سرچ کردم چیزی پیدا نکردم ( شاید هم کلمه ی مناسبی رو سرچ نکردم ) )

نميدونم فكر كنم با چيت بشه ، ولي من هر تعداد كه ميخواستم مياوردم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------
مشكلي نيست منم براي هزارمين بار ميگم :
با simPE و بادي شاپ خود سيمز كمي هم فوتوشاپ و 3D max يا يك نرم افزار ديگه كه قبلا اسمشو نوشته بودم ولي الآن يادم نيست:10:

mohrd
16-08-2008, 12:44
نميدونم فكر كنم با چيت بشه ، ولي من هر تعداد كه ميخواستم مياوردم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------
مشكلي نيست منم براي هزارمين بار ميگم :
با simPE و بادي شاپ خود سيمز كمي هم فوتوشاپ و 3D max يا يك نرم افزار ديگه كه قبلا اسمشو نوشته بودم ولي الآن يادم نيست:10:
ممنون.
کسی چیتی که بشه تعداد کارمند ها رو بالا برد نداره ؟؟؟؟
_____

Emachines T6532 w/ 17'' LCD Monitor

دانلود با حجم 218 کیلوبایت :

Mahdi_Co_1368
16-08-2008, 13:22
ولي توي سيم سيتي ميتوني هر جوركه ميخوايد خيابون ها رو بكشيد و زمين رو بزرگ و كوچيك كنيد و ...

ولي بازي سيمز اين خصويت رو نداره فقط شهرهايي رو كه خودش از اول داشته انتخاب ميكنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا منظورتون رو گرفتم:43:

Big-Boss
16-08-2008, 13:22

نه دقيقا در واقع شهر ميسازيم :46:
هم اره و هم نه:18:
هم آکنده از نور و هم غرق در ظلمات:18:
چیزهایی عجیب در راه است
.
.
.
.
بلاخره میشه و نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

Big-Boss
16-08-2008, 13:25
بچه ها Apartmenlife واسه کنسولها میاد؟
مثل pets که اومد؟

hakermeshki
16-08-2008, 14:25
ترینر The Sims 2 Glamour Life Stuff کسی داره؟

Maggy_P
16-08-2008, 16:59
اينجا لطفا :

بچه ها Apartmenlife واسه کنسولها میاد؟
مثل pets که اومد؟

آره مياد توي سايتش كه اينطور نوشته بود :46:

gap
17-08-2008, 08:04
دوست عزيز لطفا اسپم ندين.شما يك بار درخواست كردين و maggy_p جواب شما رو هم دادن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما توي اون تاپيك هم گفتين و جواب گرفتين.پس دليلي نداره دوباره درخواست بدين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :دي
يك سوال:
نميشه پنگوئن رو حيوون خونگي(pet)كرد؟
باتشكر...
امير

aroosak_kooki
17-08-2008, 08:19
سلام سلام سلام

ميدونيد من از وقتي كه چشم به اين جهان گشودم و تا جايي كه يادم مياد داشتم sims بازي ميكردم ...

خلاصه يه جورايي ته سيمز رو در آووردم ... هر چي سيمز بگيد بازي كردم... فقط vacation مونده كه اونم هر چي گشتم پيدا نكردم !!!!

شايد باورتون نشه ولي ميتونم اعتراف كنم كه خيلي از موقعيت هاي زندگيم رو سر اين بازي خراب كردم و از دست دادم ... مثلا" يكيش كنكورمه!!!

معتادي بد دردي !!! قبول داريد ؟!!! و من معتاد بازي سيمزم و از اين كه نتونستم هنوز پك vacation رو گير بيارم خيلي ناراحتم !!!! كسي نميدونه اين پك اومده يا نه؟ چه طوري و از كجا بخرم ؟!!!

مني كه 24 ساعته سيمز بازي مي كردم الان خيلي وقته ديگه بازي نميكنم و چون فضاي زيادي از كامپيوترم رو گرفته بود پاكش كردم ... چون ديگه چيز جديدي براي كشف كردن نداشت

اين اواخر هم كارم شده بود دانلود كردن آيتم از اينترنت و بعد ديدنشون توي بازي ...

ولي ميدونيد يه چيزاييش برام خيلي جالب بود... مني كه خودمو آخر بازي سيمز ميدونم تا همين اواخر هم بعضي وقت ها يه چيز هايي ميديدم كه تا حالا نديده بودم ... و به اين نتيجه رسيدم كه سازندگان sims واقعا" نابغه اند و اين كه چقدر روي اين بازي كار كردن!!!!

بعد از سيمز عاشق بازي harvest moon شدم والان دارم اين بازي رو كه كه مال ps1 هست رو رو pc ‌بازي ميكنم

البته تا وقتي كه the sim3 يا يه پك جديد از the sim2 دستم بياد.

ببخشيد كه اين همه داستان تعريف كردم ولي دوست داشتم حرف هاي دلم رو راجع به سيمز بگم تا در اولين پستم دوستان يكم راجع به من و ارتباطم با سييمز بدونن...

خوب حالا بعد از اين همه حرف يكم هم اطلاعات بديم به دوستان:40:

من از اين سايت ها آيتم دانلود ميكردم ... درياي وسيعي از آيتم ها كه هرچقدر هم كه دانلود كني تموم نميشه ...

اولي خيلي وسيع تره ...

خيلي سايت هاي ديگه هم هست به راحتي با search ميتونيد پيدا كني ولي من از اين 2 تا سايت به خصوص اوليه خيلي راضي بودم و يه عالمه آيتم خوشگل دانلود كردم

اميدوارم كه به دردتون بخوره:11:

دوست عزيز لطفا اسپم ندين.شما يك بار درخواست كردين و maggy_p جواب شما رو هم دادن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما توي اون تاپيك هم گفتين و جواب گرفتين.پس دليلي نداره دوباره درخواست بدين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :دي
يك سوال:
نميشه پنگوئن رو حيوون خونگي(pet)كرد؟
باتشكر...
امير

(اول عذر خواهي مي كنم كه پست هام پشت سر هم شد:11: )
منم خيلي دوست داشتم كه ميشد پنگوئن هم نگهداري كرد ولي در كمال تاسف بايد بگم كه نه نميشه:41:... اين پنگوئن كوپولو فقط ميد از اونجا رد ميشه و فقط ميتوني باهاش بازي كني ونازش كني:27:

gap
17-08-2008, 10:03
سلام

ميدونيد من از وقتي كه چشم به اين جهان گشودم و تا جايي كه يادم مياد داشتم sims بازي ميكردم ...

خلاصه يه جورايي ته سيمز رو در آووردم ... هر چي سيمز بگيد بازي كردم... فقط vacation مونده كه اونم هر چي گشتم پيدا نكردم !!!!

شايد باورتون نشه ولي ميتونم اعتراف كنم كه خيلي از موقعيت هاي زندگيم رو سر اين بازي خراب كردم و از دست دادم ... مثلا" يكيش كنكورمه!!!

معتادي بد دردي !!! قبول داريد ؟!!! و من معتاد بازي سيمزم و از اين كه نتونستم هنوز پك vacation رو گير بيارم خيلي ناراحتم !!!! كسي نميدونه اين پك اومده يا نه؟ چه طوري و از كجا بخرم ؟!!!
ببخشيد كه اين همه داستان تعريف كردم ولي دوست داشتم حرف هاي دلم رو راجع به سيمز بگم تا در اولين پستم دوستان يكم راجع به من و ارتباطم با سييمز بدونن...
به جمع هواداران sims2 خوش اومدي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما كه معتاد اينترنتيم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين پك اومده و اسشم اينه: bon voyage
تو كجا هستين شما؟
تهران-مشهد-اصفهان-اراك-ساري-علي آباد كچو؟؟؟؟
اين كه پرسيدم كجايين براي اينه كه بگم از كجا بخرين.
ولي راحت ترين راه اينه كه سفارش اينترنتي بدين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون موقع بعد از چند روز شايدم بيشتر به دستتون ميرسه.من تاحالا شده با پست پيشتاز در عرض 2 هفته هم به دستم نرسيده بعضي وقت ها هم اصلا نيومده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سايت ها رو ميتونين سرچ كنين تو تاپيك هستش.

خوب حالا بعد از اين همه حرف يكم هم اطلاعات بديم به دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من از اين سايت ها آيتم دانلود ميكردم ... درياي وسيعي از آيتم ها كه هرچقدر هم كه دانلود كني تموم نميشه ...

کد:

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .org
اولي خيلي وسيع تره ...

خيلي سايت هاي ديگه هم هست به راحتي با search ميتونيد پيدا كني ولي من از اين 2 تا سايت به خصوص اوليه خيلي راضي بودم و يه عالمه آيتم خوشگل دانلود كردم

اميدوارم كه به دردتون بخوره
مگه همه آيتم هاي mohrd هم به درد ميخوره؟
تو هم بذار.

(اول عذر خواهي مي كنم كه پست هام پشت سر هم شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
منم خيلي دوست داشتم كه ميشد پنگوئن هم نگهداري كرد ولي در كمال تاسف بايد بگم كه نه نميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين پنگوئن كوپولو فقط ميد از اونجا رد ميشه و فقط ميتوني باهاش بازي كني ونازش كني
اشتباهه ديگه پيش مياد.
مرسي از جوابتون.
باتشكر....
امير

Maggy_P
17-08-2008, 10:22

اون نسخش بسيار رمز و راز داره و بسيار جالبه حتما يكجوري گيرش بيار ... من خودم اين نسخه رو دانلود كردم بعدش توي مغازه ها پر شد! :31:

اگر ميخواي ميتوني از اينجا دانلودش كني :

mohrd
17-08-2008, 23:10
خوب حالا بعد از اين همه حرف يكم هم اطلاعات بديم به دوستان:40:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداولي خيلي وسيع تره ...

اميدوارم كه به دردتون بخوره:11:
با مورد اول کاملا موافقم ....

دوستان دو تا سؤال داشتم :
1. پیغام زیر معنیش چیه و باید چه کار کرد ؟؟؟

2. تو پک freetime ، چجوری باید ماشین کاملی که خودت ساختی ( از اون ماشین اوراقی ) رو بفروشی ؟؟؟

Esi online
18-08-2008, 02:27
من تا حالا چیت
boolProp testingCheatsEnabled true
رو بلد نبودم!
احساس میکنم نصف عمرم به فنارفته!
شما بلدین؟

Dark Shine
18-08-2008, 06:41

2. تو پک freetime ، چجوری باید ماشین کاملی که خودت ساختی ( از اون ماشین اوراقی ) رو بفروشی ؟؟؟
سلام
1-این یارو داره از مغارشون تبلیغ میکنه
2-نمی دانم!:27::21::40::11:

mohrd
18-08-2008, 09:42
سلام
1-این یارو داره از مغارشون تبلیغ میکنه
2-نمی دانم!:27::21::40::11:
صـــــــحیح !!!!

____

گفتم شاید یکی از ماشین های قدیمی هم خوشش بیاد !!! :31:

55 Chevy BelAire

دانلود خود ماشین با حجم 423 کیلوبایت :

دانلود چندین رنگ مختلف برای ماشین با حجم 363 کیلوبایت :

Big-Boss
18-08-2008, 19:33

1.میگه شما درباره Tinker چیزهایی دونستید
این ماله وقتیه که شما دارین تو یه hobby (سرگرمی)بیشرفت میکنید ودوتا از خونه هاش پر شده
اگه باز هم او سرگرمی رو انجام بدید شما عضو کلوپ اون سرگرمی میشید
و اونوقت می تونید برید اونجا(فقط اعضا می تونند برند)

2.کامل که درست شد F2 رو بزن بفروش(کامل نشه کمتر میخرند)

Big-Boss
18-08-2008, 19:34
یه سوال برام پیش َاومده
سایتی هست که بشه ازش چهرهceleberties گرفت البته منظورم دانلود چهره نیست منظورم اینه که بهم بگه
خودم تو سیمز چه جوری چهره اونو بسازم
با تنظیمات خود بازی

aroosak_kooki
18-08-2008, 21:17
به جمع هواداران sims2 خوش اومدي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما كه معتاد اينترنتيم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين پك اومده و اسشم اينه: bon voyage
تو كجا هستين شما؟
تهران-مشهد-اصفهان-اراك-ساري-علي آباد كچو؟؟؟؟
اين كه پرسيدم كجايين براي اينه كه بگم از كجا بخرين.
ولي راحت ترين راه اينه كه سفارش اينترنتي بدين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون موقع بعد از چند روز شايدم بيشتر به دستتون ميرسه.من تاحالا شده با پست پيشتاز در عرض 2 هفته هم به دستم نرسيده بعضي وقت ها هم اصلا نيومده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سايت ها رو ميتونين سرچ كنين تو تاپيك هستش.

مگه همه آيتم هاي mohrd هم به درد ميخوره؟
تو هم بذار.

اشتباهه ديگه پيش مياد.
مرسي از جوابتون.
باتشكر....
امير

ممنونم از خوش آمد گويي گرمتون...خوشحالم كه در بين دوستان خوبي مثل شما هستم

درسته ...bon voyage همون پكي هستش كه vacation داره

تهران هستم ... من چون چند تا از كلاسام وليعصر بود اين چند وقته هميشه CD هام رو از اونجا مي خريدم free time رو هم از اونجا خريدم ولي هيچكس راجع به bon voyage چيزي نميدونست !!!!

من يه باز اينترنتي كتاب خريدم... از اون به بعد ديگه پشت دستمو داغ كردم كه اينترنتي چيزي بخرم :46:

(مگه همه آيتم هاي mohrd هم به درد ميخوره؟ ) ببخشيد منظورتون رو از اين جمله نفهميدم !!! يكم توضيح plz:20:

ولي فقط ميتونم بگم كه تمام آيتم هاي اون سايت اولي كه نوشتم ... كه يكي از دوستان هم گويا آيتم هايي رو از همون سايت براتون ميگذارند... خيلي قشنگ و جالبه و همشون هم تقريبا" درست كار ميكنند... الان كه حساب كردم بيش از 80 MG من از اون سايت آيتم دنلود كردم ...چيزي حدود 700 /800 تا آيتم(چون حجم اكثر آيتم ها كم بود):31:

ديدم يكي از دوستان ماشينب راي دانلود گذاشتن ...اتفاقا" منم يه ماشين با كلاس دانلود كرده بودم ... (الان خيلي گشتم داخل دانلود منيجيرم ولي متاسفانه لينك دانلودش رو پيدا نكردم...هر وقت پيدا كردم حتما" ميذارم براتون...)

اون نسخش بسيار رمز و راز داره و بسيار جالبه حتما يكجوري گيرش بيار ... من خودم اين نسخه رو دانلود كردم بعدش توي مغازه ها پر شد! :31:

اگر ميخواي ميتوني از اينجا دانلودش كني :

منونم Maggy عزيز... متاسفانه نتونستم وارد اين لينكي كه گذاشتيد بشم ... نميدونم چرا p30word اجازه ي ورود بهم نداد!!!!:18:
حجمش براي دانلود چقدره ؟ آخه من اينترنتم ذغاليه... اگر حجمش زياد باشه اون وقت موهام عين دندونام سفيد ميشه تا اون پك دانلود بشه !!!:19:
اگر چه من مشتاق تر از اين حرفهام و اگر هيچ جوري نتونم از بيرون بخرمش حاضرم چند ساعت اينترنت بخرم و فقط اين پك رو دانلود كنم :40:

بازم ممنونم ز راهنمايي هاتون:11:

Maggy_P
18-08-2008, 21:31
یه سوال برام پیش َاومده
سایتی هست که بشه ازش چهرهceleberties گرفت البته منظورم دانلود چهره نیست منظورم اینه که بهم بگه
خودم تو سیمز چه جوری چهره اونو بسازم
با تنظیمات خود بازی

نه چنين چيزي وجود نداره :46:

منونم Maggy عزيز... متاسفانه نتونستم وارد اين لينكي كه گذاشتيد بشم ... نميدونم چرا p30word اجازه ي ورود بهم نداد!!!!:18:
حجمش براي دانلود چقدره ؟ آخه من اينترنتم ذغاليه... اگر حجمش زياد باشه اون وقت موهام عين دندونام سفيد ميشه تا اون پك دانلود بشه !!!:19:
اگر چه من مشتاق تر از اين حرفهام و اگر هيچ جوري نتونم از بيرون بخرمش حاضرم چند ساعت اينترنت بخرم و فقط اين پك رو دانلود كنم :40:

بازم ممنونم ز راهنمايي هاتون:11:
خيلي زياده من خودم كه با ADSL دانلود ميكنم چند روز طول ميكشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aroosak_kooki
18-08-2008, 22:11
خيلي زياده من خودم كه با ADSL دانلود ميكنم چند روز طول ميكشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوفففففففففففف....خوب پس هيچي بايد بيخيال دانلود بشم (بغض و گريه)

پس از كجا بخرم ؟

راستي Mohrd جان ...شما قبلا" براي دوستان توضيح داديد كه هر كدوم از اين آيتم ها رو كجا بايد unzip كنند... درسته؟
ببخشيد كه اين سوال رو پرسيدم :11:...آخه به نظرم اين نكته خيلي مهمه براي اين كه اين آيتم ها درست كار كنند
ممنون از آيتم هاي قشنگي كه ميگذاريد ... :10:
اتفاقا"چند روز پيش رفتم تو همين سايت ديدم چيزاي جديدي براي دانلود گذاشته ...دوباره وسوسه شدم كه برم دانلود كنم ولي بعد بيخيال شدم ... چون فعلا" سيمز رو از رو سيستم پاك كردم

Big-Boss
18-08-2008, 22:23
اوفففففففففففف....خوب پس هيچي بايد بيخيال دانلود بشم (بغض و گريه)

پس از كجا بخرم ؟

تبلیغ اینجا ممنوعه ولی بهت که گفتم!
pm ت نگاه کن

میگم maggy حالا که اون نمیشه یه سایت بده که همه celeberti ها واسه دانلود باشه free هم باشه

gap
18-08-2008, 22:30
ممنونم از خوش آمد گويي گرمتون...خوشحالم كه در بين دوستان خوبي مثل شما هستم

درسته ...bon voyage همون پكي هستش كه vacation داره

تهران هستم ... من چون چند تا از كلاسام وليعصر بود اين چند وقته هميشه CD هام رو از اونجا مي خريدم free time رو هم از اونجا خريدم ولي هيچكس راجع به bon voyage چيزي نميدونست !!!!

من يه باز اينترنتي كتاب خريدم... از اون به بعد ديگه پشت دستمو داغ كردم كه اينترنتي چيزي بخرم :46:

(مگه همه آيتم هاي mohrd هم به درد ميخوره؟ ) ببخشيد منظورتون رو از اين جمله نفهميدم !!! يكم توضيح plz:20:

ولي فقط ميتونم بگم كه تمام آيتم هاي اون سايت اولي كه نوشتم ... كه يكي از دوستان هم گويا آيتم هايي رو از همون سايت براتون ميگذارند... خيلي قشنگ و جالبه و همشون هم تقريبا" درست كار ميكنند... الان كه حساب كردم بيش از 80 MG من از اون سايت آيتم دنلود كردم ...چيزي حدود 700 /800 تا آيتم(چون حجم اكثر آيتم ها كم بود):31:

ديدم يكي از دوستان ماشينب راي دانلود گذاشتن ...اتفاقا" منم يه ماشين با كلاس دانلود كرده بودم ... (الان خيلي گشتم داخل دانلود منيجيرم ولي متاسفانه لينك دانلودش رو پيدا نكردم...هر وقت پيدا كردم حتما" ميذارم براتون...)

خواهش ميكنم.
ميدونم درسته.
پس خب ديگه ولي عصر درسته ديگه.بهتره اينترنتي سفارش بدي.(تضمين ميكنم سايتو):دي
خب اين حرف چند معني داشت:
1-بگم به mohrd ديگه آيتم نذار-خيلي هاش بدرد نخورن
2-به شما هم بگم بذار...خوش باش...ولي مواظب maggy باش
ميتوني از اينجا سفارش بدي:
takshop.com
thesims2.coo.ir
يا
the sims2.co.com
يكيشونه.يا co يا coo
و يك سوال:
چرا من وقتي يك لباس رو اديت ميكنم و ميرم تو بادي شاپ او لباسو اصلا يه چيز ديگه اي نشون ميده.
مال من تاپ بوده اون واسه من كاپشنش ميكنه دوباره كليك ميكنم تي شرت ميكنه:دي
باتشكر...
امير

aroosak_kooki
19-08-2008, 01:47
تبلیغ اینجا ممنوعه ولی بهت که گفتم!
pm ت نگاه کن

الان خوندمش... ممنونم از راهنماييتون
تشكر فراوان:11:

خواهش ميكنم.
ميدونم درسته.
پس خب ديگه ولي عصر درسته ديگه.بهتره اينترنتي سفارش بدي.(تضمين ميكنم سايتو):دي
خب اين حرف چند معني داشت:
1-بگم به mohrd ديگه آيتم نذار-خيلي هاش بدرد نخورن
2-به شما هم بگم بذار...خوش باش...ولي مواظب maggy باش
ميتوني از اينجا سفارش بدي:
takshop.com
thesims2.coo.ir
يا
the sims2.co.com
يكيشونه.يا co يا coo
و يك سوال:
چرا من وقتي يك لباس رو اديت ميكنم و ميرم تو بادي شاپ او لباسو اصلا يه چيز ديگه اي نشون ميده.
باتشكر...
امير

مثل اين كه ديگه چاره اي نيست جز سفارش اينترنتي... ميرم دنبالش ...مرسي از سايت هايي كه معرفي كرديد... حتما" خبر موفقيت يا خدايي نكرده عدم موفقيتم رو اطلاع ميدم...

اي بابا چرا؟!!!mohrd اين همه زحمت ميكشه و براي شما آيتم ميذاره ... اونم با عكس !!! :40:نگيد ناراحت ميشه!!!
mohrd عزيز من همين جا از شما و زحماتي كه مي كشيد خيلي خيلي تشكر ميكنم ...:10:

خوب پس فردا يا شايدم پس پس اون فردا به منم ميگيد آيتمات به درد نخوره ديگه :2: خوب من دپرس ميشم اونوقت...:19:

اما ميدونيد من يه كاري ميكنم ...ميگم تاحالا چي دانلود كردم ... اگه متقاضي داشت لينكشو ميذارم واسه دانلود ...بهتره نه؟:27:

براي شروع ...
من تو سيوي كه داشتم يه مزرعه براي خودم ساخته بودم .. تمام آيتم ها رو از اينور و اونور جمع كرده بودم و يه Farm خوشگل ساخته بودم ...

اين آيتم ها رو داشتم ...هر كدومو خواستيد بگيد بذارم...

حيوانات : گاو و گوساله و مرغ و جوجه واسب ( كه فقط اسبه رو مي شد سوارش شد ولي بقيشون تقريبا" جنبه ي تزئيني داشتن)
وسايل :يوجه ...يه پك كوچيك از وسايل Barn... يه گاري با اسب( كه حكم ماشين و داشت و ميشد به جاي ماشين از اون استفاده كرد )

ديگه.....فكر كنم همين بود ...:20:

ولي بازم ميگم اگر خودتون بريد و توي سايت رو ببينيد اينقدر وسايل قشنگ ...لباس هاي جديد ... مدل مو هاي فشن (من مدل مو هاش و خيلي دوست داشتم) ميبينيد كه نمي دونيد كدومو دانلود كنيد ؟!!!

جواب سوال : نمي دونم:46:(من اصلا" با Bodyshop كار نمي كردم)

Dark Shine
19-08-2008, 06:30
بچه ها اینجا نمی شه اضا فات ریخت نه:question:
ولی من می خواهم ماشین ومو بزارم.
راستی حجم bon voyageچند مگ یا گیگه.اگر کمه لینکشو بزارین:40::40:

Dark Shine
19-08-2008, 06:40
الان خوندمش... ممنونم از راهنماييتون
تشكر فراوان:11:
براي شروع ...
من تو سيوي كه داشتم يه مزرعه براي خودم ساخته بودم .. تمام آيتم ها رو از اينور و اونور جمع كرده بودم و يه Farm خوشگل ساخته بودم ...

حيوانات : گاو و گوساله و مرغ و جوجه واسب ( كه فقط اسبه رو مي شد سوارش شد ولي بقيشون تقريبا" جنبه ي تزئيني داشتن)
وسايل :يوجه ...يه پك كوچيك از وسايل Barn... يه گاري با اسب( كه حكم ماشين و داشت و ميشد به جاي ماشين از اون استفاده كرد )

ولي بازم ميگم اگر خودتون بريد و توي سايت رو ببينيد اينقدر وسايل قشنگ ...لباس هاي جديد ... مدل مو هاي فشن (من مدل مو هاش و خيلي دوست داشتم) ميبينيد كه نمي دونيد كدومو دانلود كنيد ؟!!!

لطفا هر کی میاد اسمشو بنویسه تا ما با اسم صدا تون بزنیم اسم من جواده
1-اون تیک پایین کار تشکر رو میکنه:10::10:
2-مزر عه ات مال پکه(پچ) اضافاته(فکر نکنم)
3-همه رو گذاشتی لطف می کنی

gap
19-08-2008, 07:26
مثل اين كه ديگه چاره اي نيست جز سفارش اينترنتي... ميرم دنبالش ...مرسي از سايت هايي كه معرفي كرديد... حتما" خبر موفقيت يا خدايي نكرده عدم موفقيتم رو اطلاع ميدم...

اي بابا چرا؟!!!mohrd اين همه زحمت ميكشه و براي شما آيتم ميذاره ... اونم با عكس !!! :40:نگيد ناراحت ميشه!!!
mohrd عزيز من همين جا از شما و زحماتي كه مي كشيد خيلي خيلي تشكر ميكنم ...:10:

خوب پس فردا يا شايدم پس پس اون فردا به منم ميگيد آيتمات به درد نخوره ديگه :2: خوب من دپرس ميشم اونوقت...:19:

اما ميدونيد من يه كاري ميكنم ...ميگم تاحالا چي دانلود كردم ... اگه متقاضي داشت لينكشو ميذارم واسه دانلود ...بهتره نه؟:27:

براي شروع ...

آره ديگه اينترنتي سفارش بده.
نترس من محمدرضا(mohrd)رو ميشناسم ناراحت نميشه.
هنوز به تو نميگيم ولي اگه اين كارو كني بهتره.
mohrd از خودش آيتم ميذاره.ولي اگه مثل تو بگه چي ميخواين بهتره.
لطفا اسبرو بذار-گاوشم بذار.

بچه ها اینجا نمی شه اضا فات ریخت نه:question:
ولی من می خواهم ماشین ومو بزارم.
راستی حجم bon voyageچند مگ یا گیگه.اگر کمه لینکشو بزارین:40::40:
اضافات منظورت چيه؟
ماشينو مو كه همه ميذارن عيبي نداره ولي منظورت اگه پك هستش بايد عرض كنم خير.
عزيزم زياده حجمش يه 777 مگي هستش.

لطفا هر کی میاد اسمشو بنویسه تا ما با اسم صدا تون بزنیم اسم من جواده
1-اون تیک پایین کار تشکر رو میکنه:10::10:
2-مزر عه ات مال پکه(پچ) اضافاته(فکر نکنم)
3-همه رو گذاشتی لطف می کنی
جواد جان شايد يكي نخواد اسمش لو بره.
1-دقيقا ولي اينجا جاش نيس تو تاپيك آقا سينا ميگفتي.وخيلي چيزا رو با يك دكمه تشكر نميشه بيان كرد.
2-عزيز اون پك نيس خودشم گفته دانلودكردم
3-چي ميگيِيي؟
باتشكر
امير

Maggy_P
19-08-2008, 08:36
و يك سوال:
باتشكر...
امير

به خاطر اينكه اديتت اشتباه بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضيح بده چطوري اديتش كردي تا بگم اشتباهتون كجا بوده

-----------
در ضمن يك چيز ديگه :
از اين به بعد كسي آيتم براي دانلود نزاره تا تاپيك شلوغ نشه اگر كسي درخواست كرد اونوقت بزاريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از همه

amita
19-08-2008, 13:24
چرا وقتی من یکسری مو از سایت modthesims2.com دانلود کردم توی بازی نیومد؟؟؟:19:
لطفا کامل توضیح بدید چه کارکنم

gap
19-08-2008, 13:40
خب شما تو پوشه downloads ريختيشون؟
اگه پوشه اي با اين نام نداري برو از اين آدرس body shop رو اجرا كن.
drive name:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 FreeTime\CSBin
به جاي the sims2 free time ممكنه مال شما هر چي ديگه باشه مثلا The Sims 2 H&M® Fashion Stuff
يا حتي فقط the sims2 باشه.
_______
خب اگه تو فايل دانلود ريختي ولي نمياد بگو تا باز راهنمايين كنيم
باتشكر...
امير

mohrd
19-08-2008, 14:03
حرف امیر ( gap ) رو کاملا تایید می کنم. البته باید در نظر داشته باشی که مو مثل ماشین نیست که وقتی بریزیش تو بازی ، همون جا جلو چشمت باشه. باید بری توی قسمتی که چهره ی سیم رو درست می کنی اون جا احتمالا هست ( یا توی آیینه )

Maggy_P
19-08-2008, 14:27
حرف امیر ( gap ) رو کاملا تایید می کنم. البته باید در نظر داشته باشی که مو مثل ماشین نیست که وقتی بریزیش تو بازی ، همون جا جلو چشمت باشه. باید بری توی قسمتی که چهره ی سیم رو درست می کنی اون جا احتمالا هست ( یا توی آیینه )
اگر باز هم نبود يا توي قسمت ستاره رفته يا مش رو فقط ريختي رنگ مو رو دانلود نكردي يا پچتون خراب بوده :46:

Big-Boss
19-08-2008, 14:38
dکسی Aston Martin واسه دانلود سراغ نداره؟

gap
19-08-2008, 14:40
موتور براي دانلود هم هستش؟؟؟
شنيدم كه هستش.
اگه هست ميشه بذارين
باتشكر...
امير

mohrd
19-08-2008, 15:13
موتور براي دانلود هم هستش؟؟؟
شنيدم كه هستش.
اگه هست ميشه بذارين
باتشكر...
امير

بیا امیر خان ، اینم چندتا موتور :

Chopper Motorbike Drivable

دانلود با حجم 440 کیلوبایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید_______

Series 2 of Mickyss chopper recolors

دانلود با حجم 600 کیلوبایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید_______

REAL DIRT for Mickyss Dirt Bike

دانلود با حجم 500 کیلوبایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید_____

Dirt Bike Drivable

دانلود با حجم 365 کیلوبایت :

Big-Boss
19-08-2008, 15:21
dکسی Aston Martin واسه دانلود سراغ نداره؟
نداره؟ خیلی دوست دارم یکی بگه دارم

من نمیتونم از mod the sims 2 دانلود کنک خکسی اگه اینو دانلود کرده یجا بزاره

یا بمن بگه چجوری دانلود کنم من member هم هستم ولی نمیشه

(پیشنهاد میکنم همه اینو DL کنن یه آپارتمان قشنگه:40:)

mohrd
19-08-2008, 15:29
نداره؟ خیلی دوست دارم یکی بگه دارم

من نمیتونم از mod the sims 2 دانلود کنک خکسی اگه اینو دانلود کرده یجا بزاره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا بمن بگه چجوری دانلود کنم من member هم هستم ولی نمیشه

(پیشنهاد میکنم همه اینو DL کنن یه آپارتمان قشنگه:40:)
چه اروری برات میده ؟؟؟؟ چون من به راحتی این رو دانلود کردم .
اینم لینک دانلود از خود سایت MTS2 :

اگر بازم نتونستی بگو تا آپلودش کنم.

Big-Boss
19-08-2008, 15:45
چه اروری برات میده ؟؟؟؟ چون من به راحتی این رو دانلود کردم .
اینم لینک دانلود از خود سایت MTS2 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر بازم نتونستی بگو تا آپلودش کنم.

مرسی عزیزم
فهمیدم مشکل چی بود :31::31::31::31:
اون ماشین که میخوام رو کسی ندیده Aston martin

amita
19-08-2008, 15:55
خب شما تو پوشه downloads ريختيشون؟
اگه پوشه اي با اين نام نداري برو از اين آدرس body shop رو اجرا كن.
drive name:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 FreeTime\CSBin
به جاي the sims2 free time ممكنه مال شما هر چي ديگه باشه مثلا The Sims 2 H&M® Fashion Stuff
يا حتي فقط the sims2 باشه.
_______
خب اگه تو فايل دانلود ريختي ولي نمياد بگو تا باز راهنمايين كنيم
باتشكر...
امير

من همه اینکارارو قبلا انجام دادم یعنی تو پوشه دانلود ریختم ولی نمیاد.اگه میشه یکم بیشتر راهنمائی کنید

gap
19-08-2008, 16:04
من همه اینکارارو قبلا انجام دادم یعنی تو پوشه دانلود ریختم ولی نمیاد.اگه میشه یکم بیشتر راهنمائی کنید
ببين وقتي كه اينارو ريختي تو پوشه دانلود و رفتي تو بازي ازت چيزي نپرسيد؟
چي پرسيد؟
اگه پرسيد چي زدي؟
بايد اگه پرسيده گزينه Enable ميزدي!زدي؟
اگه زديش برو تو option بازي و اون كنار بالا سمت راست اون گزينه رو on كن
در ضمن دوستان توضيح دادن كه ممكنه خراب باشه-مش رو دانلود كردي فقط.رنگو دانلود نكردي!
باتشكر...
امير

aroosak_kooki
19-08-2008, 17:12
آره ديگه اينترنتي سفارش بده.
نترس من محمدرضا(mohrd)رو ميشناسم ناراحت نميشه.
هنوز به تو نميگيم ولي اگه اين كارو كني بهتره.
mohrd از خودش آيتم ميذاره.ولي اگه مثل تو بگه چي ميخواين بهتره.
لطفا اسبرو بذار-گاوشم بذار.

باتشكر
امير

ديشب رفتم . پيداش كردم...
ولي تو ثبت نامش اذيت مي كرد... منم بعد از كلي تلاش براي ثبت نام بالاخره بي خيال شدم و گذاشتم بعدا" دوباره امتحان كنم...

خب خدا رو شكر كه ناراحت نمي شن:10:... خوب شد گفتيدا... داشتم مي مردم از ترس :31:

چشم حتما" الان ميذارم لينكشو...

اين لينك گاو... حجم 313.55 KB

اينم لينك اسب... حجم 2.69 MB (اين اسب و ميشه سوارش شد ...ولي خوب به نظرم يكم بيشتر بايد روش كار كنند ...چون بعضي وقت ها موقع سوار شدن خوب فيكس نميشه رو اسب)

اينم يه Mesh براي انتخاب رنگ هاي مختلف اين اسب... حجم 459.86 KB (حتما" دانلود كنيد تنوع اسب ها رو بيشر ميكنه )

اينم يه پك از فيگور هاي مختلف اسب ها كه فقط تزئيني هستن...حجم 103.34 KB

اينم يه پك از وسايل استبل...حجم 1.93 MB (چيزاي جالبي داره ...به خاطر همين دلم نيومد نذارم)

اينم گاري... حجم 948.34 KB

نكته : همه ي اين فايل ها رو بايد داخل پوشه ي Download كه در فايل EA Games كه سيو بازيتون قرار داه unzip كنيد... اگر پوشه ي دانلود وجود نداشت خودتون بسازيد و اين آيتم ها رو داخلش unzip كنيد.
وقتي وارد بازي شديد يه صفحه مياد كه ميگه يه سري آيتم جديد وارد بازي و ليست اون آيتم ها رو نوشته...
پايين صفحه يه گزينه داره كه براي فعال كردن اين آيتم ها بايد اونو انتخاب كنيد ...

اگر باز مشكلي بود بپرسيد... اميدوارم ازاين آيتم ها لذت ببريد (ببخشيد عكس ها شو نداشتم كه بذارم )

پيوست : الان پست هاي صفحه ي قبلتونو ديدم ... به اين نكته هم توجه كنيد كه براي دانلود مو حتما" بايد دقت كنيد كه زيرش نوشته به Mesh احتياج داره يا نه !!! اگر داره حتما" بايد اونو هم دانلد كنيد وگر نه كار نميكنه .

و ديگه اين كه او فايل هاي zip كه دانلود كرديد رو بايد حتما" داخل پوشه SavedSims بازش كنيد وگرنه كار نميكنه (بايد تو اين فايل بريزيشون amita جان)

پوشه ي Download و SavedSims در اين مسير قرار دارند

EA Games\The Sims 2

همونطور كه قبلا" گفتم ... اگر اين پوشه ها وجود نداشتن خودتون پوششو بسازيد

عروسك

Maggy_P
19-08-2008, 17:26
ژ
نكته : همه ي اين فايل ها رو بايد داخل پوشه ي Download كه در فايل EA Games كه سيو بازيتون قرار داه unzip كنيد... اگر پوشه ي دانلود وجود نداشت خودتون بسازيد و اين آيتم ها رو داخلش unzip كنيد.
وقتي وارد بازي شديد يه صفحه مياد كه ميگه يه سري آيتم جديد وارد بازي و ليست اون آيتم ها رو نوشته...
پايين صفحه يه گزينه داره كه براي فعال كردن اين آيتم ها بايد اونو انتخاب كنيد ...

اگر باز مشكلي بود بپرسيد... اميدوارم ازاين آيتم ها لذت ببريد

عروسك

ممنون بابت پك ها ، اما توي نكته شما يك ايراد وجويد داره و اونم اينه كه نبايد پوشه ي دانلود رو خودتون بسازيد چون اونوقت كار نميكنه خودم يك بار امتحان كردم كه اينو ميگم
بهتره از همون روش قبلي بريد :

Program Files\EA GAMES\The Sims 2\CSBin
و بعدش اينو اجرا كنيد تا پوشه ي دانلود درست بشه :
TS2BodyShop

mohrd
19-08-2008, 17:47
اینم یک آهو که شاید بشه به عنوان حیوون خونگی حسابش کرد ( و البته شاید بشه گفت در ادامه ی پست 2944 ) :::

دانلود با حجم 8.7 کیلوبایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببخشید مگی جان که این آیتم رو گذاشتم. گفتم شاید برای دوستان جالب بشه :11::11::11:

_____

اون ماشین که میخوام رو کسی ندیده Aston martin
ببین همین ماشینه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر همین ماشین منظورته ، میتونی در 16 رنگ مختلف از صفحه ی زیر با حجم 3 مگابایت دانلود کنی : البته باید اول تو سایتش عضو بشی تا بتونی دانلود کنی. )

tania_magicer
19-08-2008, 23:36
سلامممممممممممممممممممممم محمدرضا به خاطر زحمات بی شائبه ات(!!!!!!!!!!!)ممنون!هول نشین ...مواظب قلب هاتون هم باشین ....اسپم نیست !!!!!!!!!!!بچه ها خواهش می کنم اینقدر گیر ندین فایلهایی که دوستان میذارن شاید بعضی هاش به درد شما نخوره ولی ممکنه یکی دیگه دوست داشته باشه ...ما که نمی دونیم اون دقیقا چی داره ...اونم که نمی تونه همش نظر خواهی کنه....فقط می شه گفت چیزهایی که به نظر خودش قشنگه بذاره ما سیمز باز ها از نظر فکری و حسی به هم نزدیکیم(از لحاظ علمی ثابت شده) حتما خوشمون میاد..ok?

aroosak_kooki
20-08-2008, 03:59
ممنون بابت پك ها ، اما توي نكته شما يك ايراد وجويد داره و اونم اينه كه نبايد پوشه ي دانلود رو خودتون بسازيد چون اونوقت كار نميكنه خودم يك بار امتحان كردم كه اينو ميگم
بهتره از همون روش قبلي بريد :

Program Files\EA GAMES\The Sims 2\CSBin
و بعدش اينو اجرا كنيد تا پوشه ي دانلود درست بشه :
TS2BodyShop

ممنونم Maggy جان از تذكرت ...:11:

من اين راهي رو كه شما ميگيد نرفتم اما خودم پوشه ي دانلود رو نداشتم ..ساختمش و آيتم هام رو ريختم داخلش و درست كار كرد ... اگر اين راه رو امتحان نكرده بودم چنين جسارتي نمي كردم كه اينجا بگم .:41:

اينم آدرس سايتي كه من ازش كمكگرفتم ... دقيقا"نوشته چي كار كنيد...:10:

:20:How do I add Furniture to my Sims 2 game?

:40:بالا توضيح دادم .. فرق مي كنه كه نوع آيتمتون چي باشه ... بسته به نوعش بايد اون هارو در اون دو تا پوشه بريزيد.

مثلا وسايل خونه ووسايل آشپز خونه ... آيتم هاي كه براي ساخت خونه به كار ميبريد ... مثل رنگ ديوار و زمين و غيره بايد در پوشه ي Download ريخته بشند.
اما وسايل كه مربوط به خود سيمز هاست ... مثل رنگ چشم ...مدل مو و رنگ موي همراهش ...انواع آرايش ها .... لباس و .... بايد در پوشه ي SavedSims ريخته بشند.

Maggy_P
20-08-2008, 07:21
ممنونم Maggy جان از تذكرت ...:11:

من اين راهي رو كه شما ميگيد نرفتم اما خودم پوشه ي دانلود رو نداشتم ..ساختمش و آيتم هام رو ريختم داخلش و درست كار كرد ... اگر اين راه رو امتحان نكرده بودم چنين جسارتي نمي كردم كه اينجا بگم .:41:

اينم آدرس سايتي كه من ازش كمكگرفتم ... دقيقا"نوشته چي كار كنيد...:10:

:20:How do I add Furniture to my Sims 2 game?

:40:بالا توضيح دادم .. فرق مي كنه كه نوع آيتمتون چي باشه ... بسته به نوعش بايد اون هارو در اون دو تا پوشه بريزيد.

مثلا وسايل خونه ووسايل آشپز خونه ... آيتم هاي كه براي ساخت خونه به كار ميبريد ... مثل رنگ ديوار و زمين و غيره بايد در پوشه ي Download ريخته بشند.
اما وسايل كه مربوط به خود سيمز هاست ... مثل رنگ چشم ...مدل مو و رنگ موي همراهش ...انواع آرايش ها .... لباس و .... بايد در پوشه ي SavedSims ريخته بشند.

خوب سيستم با سيستم فرق ميكنه منم قبلا جايي خونده بودم كه بايد پوشه ي دانلود رو ساخت ولي وقتي خودم ساختم كار نكرد براي همين راه من مطمئن تره چون براي تمامي سيستم ها جواب ميده :46:

نه تمامي آيتم ها توي پوشه ي دانلود جواب ميدن من كه همه رو ريختم اونجا همشون جواب دادن مشكلي نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته فرق آنچناني نداره چون وقتي آيتم هايي از داخل بازي سيو ميشه ميرن به اون پوشه و يا بعضي از پكيج ها رو وقتي دانلود ميكنيد توي اون پوشه ريخته ميشن :20:
هر دو جواب ميده :10:

caca_caca888
20-08-2008, 15:11
من اینا رو تو پوشه ی دانلود گذاشتم... تو بازی رفتم گزینه ی اینیبل رو هم زدم...
فقط نمیدونم چیو باید on کنم!!! بعد اگه اینا تو بازی بیان کجاش میرن؟؟؟ یعنی از کجا باید بخریمشون؟؟؟

gap
20-08-2008, 15:55
من اینا رو تو پوشه ی دانلود گذاشتم... تو بازی رفتم گزینه ی اینیبل رو هم زدم...
فقط نمیدونم چیو باید on کنم!!! بعد اگه اینا تو بازی بیان کجاش میرن؟؟؟ یعنی از کجا باید بخریمشون؟؟؟
تو(options)برو سمت راست بالا اونو on كنش.
كدومارو دانلود كردي؟
آتمايي مثل ماشين سر جاش ميره.
مثلا فكر كنم اسبه جاي ماشينا بره يا جايي مثل اونجا كه حيوون ميسازي(pet)

aroosak_kooki
20-08-2008, 19:44
خوب سيستم با سيستم فرق ميكنه منم قبلا جايي خونده بودم كه بايد پوشه ي دانلود رو ساخت ولي وقتي خودم ساختم كار نكرد براي همين راه من مطمئن تره چون براي تمامي سيستم ها جواب ميده :46:

نه تمامي آيتم ها توي پوشه ي دانلود جواب ميدن من كه همه رو ريختم اونجا همشون جواب دادن مشكلي نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته فرق آنچناني نداره چون وقتي آيتم هايي از داخل بازي سيو ميشه ميرن به اون پوشه و يا بعضي از پكيج ها رو وقتي دانلود ميكنيد توي اون پوشه ريخته ميشن :20:
هر دو جواب ميده :10:

درسته .
راه شما هم مطمئن تره هم آسون تر .. آخه من بعد دانلود كردن يه آيتم ... بايد مينشستم و فكر مي كردم كه خوب حالا اين آيتم و تو كدوم پوشه بايد بريزم ...

بازم ممنون از راهنماييت ... اين بار كه خواستم آيتم دانلود كنم حتما" از راه شما ميرم:11:

caca_caca888
20-08-2008, 20:42
عزیزم ماشین چیه ؟؟حیوون چیه؟؟؟
من بازیم اینه :The Sims™ Life Stories
بعد اپشنشم یه جور دیگه است

Maggy_P
20-08-2008, 20:45
عزیزم ماشین چیه ؟؟حیوون چیه؟؟؟
من بازیم اینه :The Sims™ Life Stories
بعد اپشنشم یه جور دیگه است
توي اون بازي شما اگر پك ها رو ريخته باشي اگر وسايل باشه ميره توي قسمت وسايل خانه
اگر مو و ... باشه ميره توي اون قسمتي كه آدم ميسازين :10:

gap
20-08-2008, 21:26
توي اون بازي شما اگر پك ها رو ريخته باشي اگر وسايل باشه ميره توي قسمت وسايل خانه
اگر مو و ... باشه ميره توي اون قسمتي كه آدم ميسازين :10:
بابا وقتي رو اين سري از بازيهاي sims بريزي پك اجرا نميشه.
اينا فكر كنم كه فقط خودشونن و پك هاي sims2 رو ساپورت نميكنن.
البته نميدونم پك خاصي داره خودش؟
من كه يادمه يه پك از sims2 ريختم روش اجرا نشد

Maggy_P
20-08-2008, 21:28
بابا وقتي رو اين سري از بازيهاي sims بريزي پك اجرا نميشه.
اينا فكر كنم كه فقط خودشونن و پك هاي sims2 رو ساپورت نميكنن.
البته نميدونم پك خاصي داره خودش؟
من كه يادمه يه پك از sims2 ريختم روش اجرا نشد
چرا اجرا ميشن
حداقل براي من كه اجرا شدن :46:

Big-Boss
20-08-2008, 21:48
چرا اجرا ميشن
حداقل براي من كه اجرا شدن :46:

یعنی تو castaway تونستی nightlife بریزی چجوری؟
فکر نکنم چون سری story یه برند جدا از TheSims2 هست:21:

gap
20-08-2008, 21:59
یعنی تو castaway تونستی nightlife بریزی چجوری؟
فکر نکنم چون سری story یه برند جدا از TheSims2 هست:21:
خيلي حال ميده...
چي شود!!!!!
يه سوال وقتي تو castaway از زنه يا مرده ميشي داستان فرق ميكنه؟
ميدونم ربطي نداره ولي تاپيكش ديگه خيلي قديميه...

aroosak_kooki
21-08-2008, 01:48
خوب اينم يه سري آيتم ديگه ... هر كدومو خواستيد بگيد بذارم :

1. يه قاب عكس كه به كمك اون مي تونيد حتي اگر سيمزتون دانشگاه هم نرفته ولي براش ديپلم بگيريد و اون مربع هاي مربوط به خواسته هاش رو سه ا بيشتر كنيد ... دقيقا" مثل كسي كه دانشگاه رفته... براي اين آيتم حتما" بايد پك university رو داشته باشيد.

2. يه گلدون كه به كمك اون ميتونيد تمام وسايل داخل inventory خودتون رو به inventory ديگران منتقل كنيد ...و يا وسايل قابل فروشي كه داخل كولتون هست رو بفروشيد و يه سري option ديگه...

3 . يه خرس عروسكي كه وقتي باهاش بازي ميكنيد خيلي سريع تمام need هاتون پر ميشه.

4. يه سري غدا ... ميتونيد چند تا غذاي جديد درست كنيد .

"عروسك"

Big-Boss
21-08-2008, 02:16

1. يه قاب عكس كه به كمك اون مي تونيد حتي اگر سيمزتون دانشگاه هم نرفته ولي براش ديپلم بگيريد و اون مربع هاي مربوط به خواسته هاش رو سه ا بيشتر كنيد ... دقيقا" مثل كسي كه دانشگاه رفته... براي اين آيتم حتما" بايد پك university رو داشته باشيد.

2. يه گلدون كه به كمك اون ميتونيد تمام وسايل داخل inventory خودتون رو به inventory ديگران منتقل كنيد ...و يا وسايل قابل فروشي كه داخل كولتون هست رو بفروشيد و يه سري option ديگه...

"عروسك"

همش رو بزار باید جالب باشه :21:
منتظرم!!

Dark Shine
21-08-2008, 07:33
[quote=gap;2841496]
يه سوال وقتي تو castaway از زنه يا مرده ميشي داستان فرق ميكنه؟
[/quoteخیر:10:

:11:علیرضا جان ماشینا رو از سایتی میگیری یا خوئت طراحی میکنی اگر خودت طراحی میکنی اسم نرم افزارش رو بنویس و لینک دانلود وآموزششو بزار:11::40:

بچه ها به نظر شما bon voyage بهتره یا nightlife؟:11:

Maggy_P
21-08-2008, 08:11
:11:علیرضا جان ماشینا رو از سایتی میگیری یا خوئت طراحی میکنی اگر خودت طراحی میکنی اسم نرم افزارش رو بنویس و لینک دانلود وآموزششو بزار:11::40:
بچه ها به نظر شما bon voyage بهتره یا nightlife؟

اين ماشين ها همشون رو از سايت دانلود ميكنن ايشون ( اگر به لينك دانلود دقت ميكرديد متوجه ميشديد) :46:
هر دو با هم خوبه يعني همه ي پك ها با هم

در ضمن يك تذكر براي شما : لطفا پست هاي پشت سر هم نزنيد ! اونم 3 تا
دادم ادغامش كنن
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

caca_caca888
21-08-2008, 08:57
سلام
برای من اجرا نشد....
سیمز 2 رو هم دارم ولی باهاش نمیتونم خونه بسازم...

Maggy_P
21-08-2008, 09:04
سلام
برای من اجرا نشد....
هيچ كدوم از پچ ها؟
يا بايد كركش رو نصب كنيد يا نسخه هاي ديگه از بازي رو نصب كنيد تا بتونيد خونه بسازيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gap
21-08-2008, 09:10
سلام
برای من اجرا نشد....
براي دفعه 87:دي
بايد كرك اصلي رو داشته باشي.ميتوني دانلود كني با حجم 14 مگ از همين تاپيك سرچ كني توش هس.
يا يكي از پكارو بخري.

بچه ها به نظر شما bon voyage بهتره یا nightlife؟
به نظر من bon

علیرضا جان ماشینا رو از سایتی میگیری یا خوئت طراحی میکنی اگر خودت طراحی میکنی اسم نرم افزارش رو بنویس و لینک دانلود وآموزششو بزار
عليرضا كيه؟؟؟
همين كاكاي ما عليرضا هس؟؟

mohrd
21-08-2008, 09:16
اگر منظورت منم ، که من از سایت های دیگه می گیرم اما در تلاشم تا چند روز دیگه نرم افزار SimPE رو بگیرم و خودم هم آیتم بسازم .... در ضمن اسم من محمد رضا بـــــــید !!!!
در ضمن دوستان یک پیشنهاد داشتم:
بیاید یک گروه تشکیل بدیم و آیتم های مختلفی برای سیمز 2 بسازیم. هر کس موافقه ، اعلام کنه.
البته اول باید یک از کسانی که adsl داره ، نرم افزار هایی که برای این کار هست ( مثل SimPE ) رو با نرم افزار KGB Archiver به صورت فوق فشرده در بیاره و آپلود کنه تا کسانی که Dial Up دارن ( که تعدادشون کم نیست ) هم بتونن آیتم بسازن.

gap
21-08-2008, 17:47
در ضمن دوستان یک پیشنهاد داشتم:
بیاید یک گروه تشکیل بدیم و آیتم های مختلفی برای سیمز 2 بسازیم. هر کس موافقه ، اعلام کنه.
البته اول باید یک از کسانی که adsl داره ، نرم افزار هایی که برای این کار هست ( مثل SimPE ) رو با نرم افزار KGB Archiver به صورت فوق فشرده در بیاره و آپلود کنه تا کسانی که Dial Up دارن ( که تعدادشون کم نیست ) هم بتونن آیتم بسازن.
محمدرضا تو هم خودتو با اين kgb كشتي...
عزيزم كم طول نميكشه تا حجم رو كم كنه....
من 14 مگو با زور 4 مگ كردم...
ولي حال داره آيتم بسازيم...
گروه طراحان آيتمجات sims2 پي سي با مدريت maggy_p
حالي داره ها......
من هستم البته همكار خانوم هم راضي هستن؟
ولي همين كم حجم كردنش كار امامزاده اسماعيل فسا هستش:دي
تونستم حجمشو كم ميكنمو آپ ميكنم برات......
بدبختي اينجاس من لينك دانلود خودشو پيدا نميكنم:دي
باتشكر...
امير

Maggy_P
21-08-2008, 17:54
حالي داره ها......
باتشكر...
امير

لينك دانلود SimPE رو ميتونيد سرچ كنيد اين بار آخره تذكر ميدم :13:

اگر هم ميخوايد آيتم بسازيد توي اين تاپيك جاش نيست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بايد بريد قسمت ساخت و ويرايش و هك بازي ها

ولي اگر وقت كردم من هم ميام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gap
21-08-2008, 21:41
لينك دانلود SimPE رو ميتونيد سرچ كنيد اين بار آخره تذكر ميدم :13:

اگر هم ميخوايد آيتم بسازيد توي اين تاپيك جاش نيست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بايد بريد قسمت ساخت و ويرايش و هك بازي ها

ولي اگر وقت كردم من هم ميام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا دعوام نكن...
پس شروع ميكنيم به زدن گروه....
ولي خيلي خوب ميشه تو هم بياي....
تو استادي!!

Dark Shine
22-08-2008, 10:12
روی منم حسا ب کنین بچه ها منظورم اون گروهه است

frnsh
22-08-2008, 11:12
حالي داره ها......
باتشكر...
امير

سلام بعد از عمری که تونستم در یه موردی اظهار نظر کنم :دی!!!!:31::46:
منم موافقم. :10::8:
+خانوم معلم همکار درس هم میدن؟:11::31:

gap
22-08-2008, 12:47
پس ديگه داره حتمي ميشه....
محمدرضا حجمش كمه...
6 مگ.
من از خود تاپيك نتونستم سرچ كنمو پيدا كنم يعني سرچ كردم ولي پيدا نشد از گوگل دست بكار شدم تا آخر پيدا كردم.

البته براي اين كه اين برنامه اجرا بشه بايد اول اينو دانلود كنيد:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fdownload%2F5%2F6%2F7%2F567758a3-759e-473e-bf8f-52154438565a%2Fdotnetfx.exe)
اينم خود simpe :

کد:

باتشكر...
امير

saiiddz
22-08-2008, 13:08
سلام
اون گروهه چیه
منم هستم 100%

tania_magicer
22-08-2008, 14:18

1. يه قاب عكس كه به كمك اون مي تونيد حتي اگر سيمزتون دانشگاه هم نرفته ولي براش ديپلم بگيريد و اون مربع هاي مربوط به خواسته هاش رو سه ا بيشتر كنيد ... دقيقا&quot; مثل كسي كه دانشگاه رفته... براي اين آيتم حتما&quot; بايد پك university رو داشته باشيد.

&quot;عروسك&quot;

ما منتتظریم...........مخصوصا در مورد خرس عروسکی!!!!!!و برو بچه هایی که می خوان گروه تشکیل بدن از صمیم قلب موفق باشید

aroosak_kooki
22-08-2008, 14:55
همش رو بزار باید جالب باشه :21:
منتظرم!!

سلام دوستان شرمنده به خاطر یک روز تا خیرم...

خوب اینم لینک آیتم هایی که گفته بودم:

1. يه قاب عكس كه به كمك اون مي تونيد حتي اگر سيمزتون دانشگاه هم نرفته ولي براش ديپلم بگيريد و اون مربع هاي مربوط به خواسته هاش رو سه تا بيشتر كنيد ... دقيقا" مثل كسي كه دانشگاه رفته... براي اين آيتم حتما" بايد پك university رو داشته باشيد.

(این لینکو عوض کردم...اینو دانلود کنید) update.....حجم : 11.79 KB

حجم : 17.70 KB

(اضافه شدن option های دیگه ) حجم : 3.21 KB

حجم : 97.15 KB

این لینک صفحه اشه:

اینم لینک تک تک غذا ها :

blue berry pankakes...166.97 KB

yoghurt with fresh fruits...96.68 KB

pretzels...107.03 KB

croissant with jam....94.52 KB

scrambled egg swith bacon...143.80 KB

dinner warere placement....25.52 KB

no more food particles....305 Byte

امیدوارم خوشتون بیاد

mohrd
22-08-2008, 18:13
پس ديگه داره حتمي ميشه....
محمدرضا حجمش كمه...
6 مگ.
من از خود تاپيك نتونستم سرچ كنمو پيدا كنم يعني سرچ كردم ولي پيدا نشد از گوگل دست بكار شدم تا آخر پيدا كردم.

باتشكر...
امير
حجم خود نرم افزار کمه. ولی اون برنامه ای که باید حتما باشه تا اجرا بشه حجمش زیاده.
در ضمن اون گروهه هم برای ساخت آیتم برای سمیز 2 هستش ....

gap
22-08-2008, 19:19
حجم خود نرم افزار کمه. ولی اون برنامه ای که باید حتما باشه تا اجرا بشه حجمش زیاده.
در ضمن اون گروهه هم برای ساخت آیتم برای سمیز 2 هستش ....
محمد رضا جدي ميگي؟؟؟
اين نرم افزارو رو سيستمت نداري؟
بابا خيلي از بازي ها خودش نصب ميكنه يه سرچ كن هستش احتمالا...
نبود من دارم تو سيستمم برات شايد فشردش كنم.
بابا ماكه از نرم افزارش هيچ چيزي نگرفتيم:دي
چي بود اين؟؟؟؟
باهاش پكيج باز كردم فك كردم شكلشو نشون ميده تا بتونم اديتش كنم بعدش ديدم همش كدو اينا رو نشون ميده:دي

weblox
22-08-2008, 20:59
دوستان یه لطفی کنید لینک دانلود مکمل های دانشگاه و این مکمل بیزینس(فارسی را پاس بدارید ) و اگر میشه

مکمل های دیگه و یه توضیح که بدرد چه کاری می خوره، رو برای دانلود بزارید و این کرک که بایید داشته

باشی تا بتونی خونه بسازی.سرچ کردم ولی فروم مشکل داره انگار. خطا می ده.این 279 صفحه رو هم که

بگیدم!نگید که سرم گیج می ره
ممنون می شم

weblox
22-08-2008, 21:01
سلام دوستان شرمنده به خاطر یک روز تا خیرم...

خوب اینم لینک آیتم هایی که گفته بودم:

1. يه قاب عكس كه به كمك اون مي تونيد حتي اگر سيمزتون دانشگاه هم نرفته ولي براش ديپلم بگيريد و اون مربع هاي مربوط به خواسته هاش رو سه تا بيشتر كنيد ... دقيقا" مثل كسي كه دانشگاه رفته... براي اين آيتم حتما" بايد پك university رو داشته باشيد.

(این لینکو عوض کردم...اینو دانلود کنید) update.....حجم : 11.79 KB

حجم : 17.70 KB

(اضافه شدن option های دیگه ) حجم : 3.21 KB

حجم : 97.15 KB

این لینک صفحه اشه:

اینم لینک تک تک غذا ها :

blue berry pankakes...166.97 KB

yoghurt with fresh fruits...96.68 KB

pretzels...107.03 KB

croissant with jam....94.52 KB

scrambled egg swith bacon...143.80 KB

dinner warere placement....25.52 KB

no more food particles....305 Byte

امیدوارم خوشتون بیاد

لینکش برای من که باز نشد.نتونستم دانلود کنم:19:

gap
22-08-2008, 21:56
دوستان یه لطفی کنید لینک دانلود مکمل های دانشگاه و این مکمل بیزینس(فارسی را پاس بدارید ) و اگر میشه

مکمل های دیگه و یه توضیح که بدرد چه کاری می خوره، رو برای دانلود بزارید و این کرک که بایید داشته

باشی تا بتونی خونه بسازی.سرچ کردم ولی فروم مشکل داره انگار. خطا می ده.این 279 صفحه رو هم که

بگیدم!نگید که سرم گیج می ره:20:
ممنون می شم
در اينجا درخواست كنين البته adsl كه داري؟؟؟؟با ذغالي يك قرن طول ميكشه.:دي

خب ديگه ميذارم لينك دانلود رو دوباره:

حجم:12 مگ و خورده اي

پست پشت سرهم ندين لطفا.

لینکش برای من که باز نشد.نتونستم دانلود کنم:19:
براي منم همينطور...
باتشكر...
امير

aroosak_kooki
23-08-2008, 00:43
لینکش برای من که باز نشد.نتونستم دانلود کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

براي منم همينطور...
باتشكر...

(تعجب!!!) چرا ؟!!!!

كدوم لينك ؟ همش ؟!!!! كسان ديگه اي هم هستن كه تو دانلود اين لينك ها مشكل داشته باشند ؟!!!

يكم بيشتر توضيح بديد كه اگر مشكلي هست رفعش كنم !!!!

پيوست : مي خواستم آيتم بذارم ...پس بذاريد اين مشكل اول حل بشه بعدا"...

عروسك

Maggy_P
23-08-2008, 07:46
(تعجب!!!) چرا ؟!!!!

كدوم لينك ؟ همش ؟!!!! كسان ديگه اي هم هستن كه تو دانلود اين لينك ها مشكل داشته باشند ؟!!!

يكم بيشتر توضيح بديد كه اگر مشكلي هست رفعش كنم !!!!

پيوست : مي خواستم آيتم بذارم ...پس بذاريد اين مشكل اول حل بشه بعدا"...

عروسك

خوب چون شما توي اون سايت عضو هستيد و فقط شما ميتونيد دانلود كنيد لينك رو كه ميزاريد بقيه نميتونن استفاده كنن ، اينم يكي از امكانات امنيتي اون سايته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگر اينكه شما بخواي آپلود كني و بزاري تا بقيه هم دانلود كنن

weblox
23-08-2008, 09:04
این خطا رو داد بایید چیکار کنم؟

please insert the correct DVD-ROM,select OK and restart application

gap
23-08-2008, 09:11
خوب چون شما توي اون سايت عضو هستيد و فقط شما ميتونيد دانلود كنيد لينك رو كه ميزاريد بقيه نميتونن استفاده كنن ، اينم يكي از امكانات امنيتي اون سايته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگر اينكه شما بخواي آپلود كني و بزاري تا بقيه هم دانلود كنن
عضويدم درست شد مرسي

این خطا رو داد بایید چیکار کنم؟

please insert the correct DVD-ROM,select OK and restart application
كرك رو نصب با همون copy/paste كردي؟
اگه نكردي بكن.
كرك رو ميتوني از لينكي كه تو صفحه قبل گذاشتم(اصليشو)دانلود كني.
يا از cd1 (فك كنم باشه)يا 4 تو فولدر كرك فايلشو copy كن و تو جايي كه بازي رو نصب كردي تو فولدرTSBin
paste كنش.
بعدش بازي اجرا ميشه...
يادش بخير تو 9-10 سالگي ما هم بلد نبوديم....يادش بخير....

اول بازی یه سوال میپرسه که اینیبلش میکنم ولی توی بازی تغییری به وجود نیومد...

بیخیال پشیمون شدیم کی حال داره 14 مگابایت رو دانلود کنه؟
خب بعدش برو تو OPTIONS بازي و سمت راست بالا اونو ON كن.
اصلا من خودم حتما اگه تونستم بازي تو رو ميريزم رو سيستمم تا بهتر كمكت كنم.
____
12 مگ و خورده اي شد.بابا با ذغالي 1 ساعت فك نكنم بيشتر بشه

با تشكر...
امير

caca_caca888
23-08-2008, 09:12
هيچ كدوم از پچ ها؟

بايد كرك اصلي رو داشته باشي.ميتوني دانلود كني با حجم 14 مگ از همين تاپيك سرچ كني توش هس.
يا يكي از پكارو بخري.

بیخیال پشیمون شدیم کی حال داره 14 مگابایت رو دانلود کنه؟

Maggy_P
23-08-2008, 10:03

اگر اون سوال اومده پس پچ ها كار ميكنن ، بعضي اوقات مدتي طول ميكشه كه پچ ها ظاهر بشن
يك بار مال خودم يك هفته طول كشيد!

خب بعدش برو تو OPTIONS بازي و سمت راست بالا اونو ON كن

وقتي بازي رو نصب ميكني به طور خودكار اون گزينه ON هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگر اينكه كسي دستكاريش كرده باشه

gap
23-08-2008, 10:08
اگر اون سوال اومده پس پچ ها كار ميكنن ، بعضي اوقات مدتي طول ميكشه كه پچ ها ظاهر بشن
يك بار مال خودم يك هفته طول كشيد!

وقتي بازي رو نصب ميكني به طور خودكار اون گزينه ON هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگر اينكه كسي دستكاريش كرده باشه
شما يه دفعه به من گفتي off كنش.
بعدش به يكي ديگه گفتي on كنش.
خب الان اينم همون موضوع رو داره ديكه مثل همون كه بهش گفتي بره on كنه اينم عين همونه مشكلش.

mohrd
23-08-2008, 10:08
محمد رضا جدي ميگي؟؟؟
اين نرم افزارو رو سيستمت نداري؟
بابا خيلي از بازي ها خودش نصب ميكنه يه سرچ كن هستش احتمالا...
نبود من دارم تو سيستمم برات شايد فشردش كنم.
بابا ماكه از نرم افزارش هيچ چيزي نگرفتيم:دي
چي بود اين؟؟؟؟
باهاش پكيج باز كردم فك كردم شكلشو نشون ميده تا بتونم اديتش كنم بعدش ديدم همش كدو اينا رو نشون ميده:دي
تو که گرفتیتش اسم نرم افزار رو بگو

gap
23-08-2008, 10:20
تو که گرفتیتش اسم نرم افزار رو بگو
مال من كه اينه:
DotNet FrameWork 2.0

weblox
23-08-2008, 11:45
[QUOTE=gap;2852408]عضويدم درست شد مرسي

اگه نكردي بكن.
يا از cd1 (فك كنم باشه)يا 4 تو فولدر كرك فايلشو copy كن و تو جايي كه بازي رو نصب كردي تو فولدرTSBin
paste كنش.
بعدش بازي اجرا ميشه...

کپی پیست رو وقتی کامپیوتر هم نداشتم بلد بودم.این کرک 14 مگی رو برای این که بتونم خونه بسازم دانلود کردم و پیست کردم این ارور رو داد.وگرنه خودم کرک 13 مگی دارم ولی نمی تونم خونه بسازم:19:

weblox
23-08-2008, 11:48
اگه نكردي بكن.
paste كنش.
بعدش بازي اجرا ميشه...

کپی پیست رو وقتی کامپیوتر هم نداشتم بلد بودم.این کرک 14 مگی رو برای این که بتونم خونه بسازم دانلود کردم و پیست کردم این ارور رو داد.وگرنه خودم کرک 13 مگی دارم ولی نمی تونم خونه بسازم:19:

Maggy_P
23-08-2008, 12:16
اگه نكردي بكن.
paste كنش.
بعدش بازي اجرا ميشه...

اون كرك نصب شدنيه! يعني تكميل كننده هست نبايد كپي پيست بشه
درواقع سيمزتون رو آپديت ميكنه

tania_magicer
23-08-2008, 12:20
اگه نكردي بكن.
paste كنش.
بعدش بازي اجرا ميشه...

ببین منم یه مشکل مشابه شما داشتم یعنی قسمت خونه سازیم فعال نبود به جای این همه دردسر یکی از بچه های همین تاپیک راهنمایی کرد که یکی از پک های سیمس 2 مثلا pets رو گرفتم (اونی که یک سیدی هستش) و نصبش کردم حالا خونه سازیم فعاله...اینجوری راحت تری ....موفق باشی

saiiddz
23-08-2008, 18:34
ببین منم یه مشکل مشابه شما داشتم یعنی قسمت خونه سازیم فعال نبود به جای این همه دردسر یکی از بچه های همین تاپیک راهنمایی کرد که یکی از پک های سیمس 2 مثلا pets رو گرفتم (اونی که یک سیدی هستش) و نصبش کردم حالا خونه سازیم فعاله...اینجوری راحت تری ....موفق باشی
اینم یه راهیه ولی اگه خواستی کرک اصلی رو برات بزارم

aroosak_kooki
24-08-2008, 00:20
ممنون Maggy جان از راهنماييت...

خوب خدا رو شكر كه درست شد...

يه سري آيتم جديد :

1) کسي تا حالا اون چراغ جادو رو گرفته که يه غول ازش مياد بيرون و ميتونيد 3 تا آرزو بکنيد !!!

اگه تا حالا نتونستيد تو بازي بدستش بياريد بگيد تا براتون آيتمش رو بذارم ... با ريختن اين آيتم حالا ديگه به راحتي ميتونيد چراغ جادو رو از قسمت وسايل بخريد و هر چقدر که مي خوايد آرزو کنيد .

2) يه حيوان فضايي کوچولو که مثل موش خرما مي مونه و بايد ازش نگهداري کنيد و ميتونيد باهاش بازي کنيد...(اين حيوان فضايي در يک محفضه ي شيشه اي کوچيک گرد قرار داره)

3) يه دراگون(دانياسور پرنده کوچيک) که مثل طوطي مي مونه ... در قسمت آيتم ها يه تنه ي درخت مياد (مثل قفسي که براي نگهداري طوطي ازش استفاده ميکرديد) وقتي رو تنه ي درخت کليک کنيد مي تونيد دراگون رو بخريد.

عروسک

Dark Shine
24-08-2008, 07:23
بچه ها اگر اون پوشه ی دانلود توی my document خودمون میتوانیم بسازیم ؟ راستی اون گروه چی شد منم هستم

gap
24-08-2008, 09:09
بچه ها اگر اون پوشه ی دانلود توی my document خودمون میتوانیم بسازیم ؟ راستی اون گروه چی شد منم هستم
عزيزم شما خودتون كه نميخواد بسازين.صد دفعه گفته شده.
سرچ رو براي چي دادن؟
برو به اين آدرس و بادي شاپ body shop رو اجرا كن:
drive name:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 H&M® Fashion Stuff\CSBin
در ضمن پوشه دانلود تو my document نيس.
بايد اينجوري باشه آدرس پوشه دانلودت:
My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads

در ضمن اون گروه كه هيچ كس بلد نيس با نرم افزارش كار كنه ديگه چرا بزنيم؟
____

يه سري آيتم جديد :

1) کسي تا حالا اون چراغ جادو رو گرفته که يه غول ازش مياد بيرون و ميتونيد 3 تا آرزو بکنيد !!!

اگه تا حالا نتونستيد تو بازي بدستش بياريد بگيد تا براتون آيتمش رو بذارم ... با ريختن اين آيتم حالا ديگه به راحتي ميتونيد چراغ جادو رو از قسمت وسايل بخريد و هر چقدر که مي خوايد آرزو کنيد .

2) يه حيوان فضايي کوچولو که مثل موش خرما مي مونه و بايد ازش نگهداري کنيد و ميتونيد باهاش بازي کنيد...(اين حيوان فضايي در يک محفضه ي شيشه اي کوچيک گرد قرار داره)

3) يه دراگون(دانياسور پرنده کوچيک) که مثل طوطي مي مونه ... در قسمت آيتم ها يه تنه ي درخت مياد (مثل قفسي که براي نگهداري طوطي ازش استفاده ميکرديد) وقتي رو تنه ي درخت کليک کنيد مي تونيد دراگون رو بخريد.

عروسک

ديگه خيلي زحمت ميكشين....
همون دراگون رو بذار!!!
خيلي حال داره...
باتشكر...
امير

Maggy_P
24-08-2008, 09:11
توي چند صفحه قبل كه من توضيح دادم:13:
لطفا سرچ كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه سري آيتم جديد :

عروسک

1 ) بله من گرفتم و اونو بايد با كندن زمين بدست بياري
ولي لطف كن اين گزينه اول رو نزار ، بزار يكم بچه ها فعال باشن خودشون بدستش بيارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينطوري كه همش بخوايد با رمز و چيت كار رو پيش ببريد بازي بيمزه ميشه

mohrd
24-08-2008, 12:17
مال من كه اينه:
DotNet FrameWork 2.0
ممنون. پیداش کردم.

___

فقط یک سؤال داشتم:
چجوری زیر زمین بسازم ؟؟؟ ( فیلا یاد داشتم ولی الان یادم رفته !!! )

___

کسی این ماشین رو برای دانلود نمی خواد ؟؟؟

____

مگر مگی جان نیستن ؟؟؟
بعدشم تو صفحه های های قبلی آموزش بود ...

saiiddz
24-08-2008, 12:30
ممنون. پیداش کردم.

___

فقط یک سؤال داشتم:
1-چجوری زیر زمین بسازم ؟؟؟ ( فیلا یاد داشتم ولی الان یادم رفته !!! )

___

2-کسی این ماشین رو برای دانلود نمی خواد ؟؟؟

____

3-مگر مگی جان نیستن ؟؟؟
1-میشه زیر زمین ساخت.اگه با یه ابزاری هست زمین رو خالی کنی و پله بزنی
2-بد نیست.باحاله
3-چرا ولی فکر نمیکنم وقت داشته باشن

نوشته شده توسط gap

من بلدم کار کنم

mohrd
24-08-2008, 12:45
میشه یکی به ما بگه لینک دانلود SimPE کدوم یکی از ایناست ؟؟؟

یا

____

اینم لینک دانلود اون ماشینه :

دانلود با حجم 1.3 مگابایت :

saiiddz
24-08-2008, 12:56
1-میشه یکی به ما بگه لینک دانلود SimPE کدوم یکی از ایناست ؟؟؟

یا

____

2-اینم لینک دانلود اون ماشینه :

دانلود با حجم 1.3 مگابایت :

با سلام
به قول فرنوش و خداوند سرچ را آفرید
اینم لینکش

2-تشکر

Maggy_P
24-08-2008, 13:19
مگر مگی جان نیستن ؟؟؟
بعدشم تو صفحه های های قبلی آموزش بود ...
من يكي كه وقت درس دادن رو ندارم متاسفانه ... خيلي كار ميبره
آموزشش رو كه قبلا گذاشتم ، يك سرچي بكنيد پيداش ميكنيد ( البته انگليسي بود ) :46:
ولي چون عكس داره به مشكل بر نميخوريد

فقط یک سؤال داشتم:
چجوری زیر زمین بسازم ؟؟؟ ( فیلا یاد داشتم ولی الان یادم رفته !!! )

بايد زمين رو بكني و پله بزني
اما توصيه نميشه يكم ديدش بد هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aroosak_kooki
24-08-2008, 14:58
چشم Maggy جان...چراغ رو نمي ذارم ... درسته ، هر كي خودش تو بازي بتونه به دستش بياره لذت بخش تره ...
ولي من با كندن زمين به دستش نياوردم ... يه روز يه سيمز فروشنده اومد خونم بهم داد!!!!

اينم به درخواست Gap عزيز:

يه دراگون(دانياسور پرنده کوچيک) که مثل طوطي مي مونه ... در قسمت آيتم ها يه تنه ي درخت مياد (مثل قفسي که براي نگهداري طوطي ازش استفاده ميکرديد) وقتي رو تنه ي درخت کليک کنيد مي تونيد دراگون رو بخريد.

حجم : 550.32 KB

mohrd
24-08-2008, 15:53
با سلام
به قول فرنوش و خداوند سرچ را آفرید
اینم لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-تشکر
اولاً ممنون. ولی لینک خراب بود.
دوماً مشکل من اینه که دوتا لینک درست دارم ولی نمی دونم کدوم یکیشون کامل است. آخه حجم یکیشون ( اولی ) 6 مگ و دومی 3 مگ بید !!!

بايد زمين رو بكني و پله بزني
اما توصيه نميشه يكم ديدش بد هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون . خودم بلدم که زمین رو بکنم و پله بذارم. مشکل من با دیوار زیر زمین هستش ...

Maggy_P
24-08-2008, 16:01
ممنون . خودم بلدم که زمین رو بکنم و پله بذارم. مشکل من با دیوار زیر زمین هستش ...

خوب مشكلتون چيه؟ ديوارش همون شكلي هست ديگه !
نميتونيد اونجا ديوار بكشيد كه!

mohrd
24-08-2008, 19:42
سلام.
کسی می تونه آموزش کامل SimPE رو بذاره ؟؟؟ ( سرچ کردم و پیدا هم کردم. ولی کامل نبود ... تا یک مرحله بشتر نداشت ... تازه فقط درباره ی ساخت لباس بود ... )
ممنون.........

Maggy_P
25-08-2008, 08:05
سلام.
کسی می تونه آموزش کامل SimPE رو بذاره ؟؟؟ ( سرچ کردم و پیدا هم کردم. ولی کامل نبود ... تا یک مرحله بشتر نداشت ... تازه فقط درباره ی ساخت لباس بود ... )
ممنون.........
تا جايي كه ميدونم اين برنامه فقط آموزش ساخت لباس رو داره ، براي وسايل خونه رو نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يعني در واقع بايد بگم من كلا آموزش ساخت وسايل خونه رو نديدم

mohrd
25-08-2008, 08:54
تا جايي كه ميدونم اين برنامه فقط آموزش ساخت لباس رو داره ، براي وسايل خونه رو نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يعني در واقع بايد بگم من كلا آموزش ساخت وسايل خونه رو نديدم
منظورت اینه که با این نرم افزار نمی تونی وسایل خونه بسازی ؟؟؟ یا تو آموزشش رو یاد نداری ؟؟؟؟ آخه من یک نرم افزار می خوام که باهاش ماشین و ... بسازم ....

Maggy_P
25-08-2008, 09:06
منظورت اینه که با این نرم افزار نمی تونی وسایل خونه بسازی ؟؟؟ یا تو آموزشش رو یاد نداری ؟؟؟؟ آخه من یک نرم افزار می خوام که باهاش ماشین و ... بسازم ....
اين نرم افزار فقط فايل ها و پكيج هاي سيمز رو هك ميكنه
شما براي وسايل ساختن نياز به آموزش هاي سه بعدي داريد كه اونم با نرم افزار هايي مثل Maya و 3DMAX امكان پذيره .

و يك چيز ديگه : لطفا در اين تاپيك بحث ساخت وسايل يا لباس براي اين بازي نباشه ، اينجا فقط تاپيك راهنمايي اين بازي هست

اگر خيلي علاقه دارين تاپيكش رو توي قسمت زير بزنيد :

ساخت ، ويرايش و هک بازي ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohrd
25-08-2008, 13:16
اين نرم افزار فقط فايل ها و پكيج هاي سيمز رو هك ميكنه
شما براي وسايل ساختن نياز به آموزش هاي سه بعدي داريد كه اونم با نرم افزار هايي مثل Maya و 3DMAX امكان پذيره .

و يك چيز ديگه : لطفا در اين تاپيك بحث ساخت وسايل يا لباس براي اين بازي نباشه ، اينجا فقط تاپيك راهنمايي اين بازي هست

اگر خيلي علاقه دارين تاپيكش رو توي قسمت زير بزنيد :

ساخت ، ويرايش و هک بازي ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون. اینم تاپیکش ( اگر اسمش بد بود خودت عوضش کن :11: ) :

و یک سؤال دیگه : چجوری می تونم هتل بخرم ( تو شهر های تفریحی )

gap
25-08-2008, 13:32
و یک سؤال دیگه : چجوری می تونم هتل بخرم ( تو شهر های تفریحی )
حقيقتش منم تا حالا امتحان كردم ولي نميشه حتي تو شهر خودتم وقتي هتل بزني نميشه.
شايد وقتي خودت يه زمني درس كني و بري توش اتاق بذاري و همون ميزه كه پشتش يكي واستاده و تلفنا رو بر ميداره،اگه از اتاقت غذا سفارش بدي از زير مزش برات غذا مياره و وقتي اتاقتو انتخاب ميكني ميري پيشش امضا ميكني اگه ميزشو بذاري شايد بيان براي رزرو اتاق ولي مسخرس فكر نكنم بشه....
به احتمال زياد نميشه.
بعد يه سوال داشتم:
اون چيتي كه ميتوني وسايلو با هر زاويه اي بذاري چيه؟
پيروزوسربلند باشيد...
باتشكر...
امير

mohrd
25-08-2008, 15:20
حقيقتش منم تا حالا امتحان كردم ولي نميشه حتي تو شهر خودتم وقتي هتل بزني نميشه.
شايد وقتي خودت يه زمني درس كني و بري توش اتاق بذاري و همون ميزه كه پشتش يكي واستاده و تلفنا رو بر ميداره،اگه از اتاقت غذا سفارش بدي از زير مزش برات غذا مياره و وقتي اتاقتو انتخاب ميكني ميري پيشش امضا ميكني اگه ميزشو بذاري شايد بيان براي رزرو اتاق ولي مسخرس فكر نكنم بشه....
به احتمال زياد نميشه.
پيروزوسربلند باشيد...
باتشكر...
امير
مطمئنی ؟؟؟ چه بد شد ... خوابگاه چی ؟؟؟ خوابگاه می تونی بسازی ؟؟؟

بعد يه سوال داشتم:
پيروزوسربلند باشيد...
باتشكر...
امير
اگر کسی داره بذاره منم لازمش دارم ....

gap
25-08-2008, 17:37
مطمئنی ؟؟؟ چه بد شد ... خوابگاه چی ؟؟؟ خوابگاه می تونی بسازی ؟؟؟
ببين خوابگاه براي چي ميخواي بسازي؟نميشه ولي خريد خوابگاه اينو مطمئنم.
من نميدونم چجوري از اين خونه هاي اجاره اي بايد بسازم؟؟؟
ميشه كمكم كنين؟؟؟؟

من يه چيزايي فهميدم ازش ولي وقتي باز وسيله رو تكون بدي در هر زاويه اي قرار نميگيره و حتما بايد براي هر بار كد رو بزني.
من يه هتل دانلود كردم اينجوري بود وسايلش.

Maggy_P
26-08-2008, 10:21
من نميدونم چجوري از اين خونه هاي اجاره اي بايد بسازم؟؟؟
ميشه كمكم كنين؟؟؟؟
خونه ي اجاره اي توي سيمز وجود نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط توي دانشگاه اجاره اي هست كه اونم همون خونه ي عاديه فرقي نداره
در واقع نميشه گفت اجاره اي چون همه ي پول رو همون اول ازت ميگيره تا آخر تحصيلاتت هم نميخواد ديگه پول بدي

پيروزوسربلند باشيد...
باتشكر...
امير

چند بار من بهتون گفتم سرچ كنيد لطفا؟!

براي گرفتن جواب به اين پست مراجعه كنيد :

لطفا ديگه تكرار نشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aroosak_kooki
26-08-2008, 16:04
سلام...

خوب باز مي خوام چند تا آيتم معرفي كنم ...:11:

1)اون تابلوي OpenClose براي پك Business رو يادتونه كه حتما" بايد روي ديوار نصب ميشد ...؟!!!

حالا با ريختن اين آيتم ديگه لازم نيست حتما" روي ديوار باشه ... مي شه مثل يك تابلوي پايه دار روي زمين قرارش داد :27:(براي من كه خوب بود چون هميشه فروشگاهم تو حياط بود و ديوار نداشم )

2)يه ماشين لباس شويي كه وقتي ازش استفاده مي كنيد hHygiene سيمزتون پر ميشه...

gap
26-08-2008, 18:23
خوب باز مي خوام چند تا آيتم معرفي كنم ...
به خدا خجالتمون ميدي...
همون تابلو رو بذار آخه من هميشه وقتي ميزنم به وديوار فروشگام،فروشگام خيلي زشت ميشد...
و جايي كه ميزدم كه قشنگ بود سيمم نميتونس بره:دي
پيروزوسربلند باشيد...
باتشكر...
امير

aroosak_kooki
27-08-2008, 01:55
چشم :20:

اون تابلوي OpenClose براي پك Business رو يادتونه كه حتما" بايد روي ديوار نصب ميشد ...؟!!!

حالا با ريختن اين آيتم ديگه لازم نيست حتما" روي ديوار باشه ... مي شه مثل يك تابلوي پايه دار روي زمين قرارش داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif(براي من كه خوب بود چون هميشه فروشگاهم تو حياط بود و ديوار نداشم )

حجم : 17.84 KB

اگر کسی ماشین لباس شویی رو هم خواست بگین تا بذارم...:11:

Enjoy It:40:

Dark Shine
27-08-2008, 06:15
اگر کسی ماشین لباس شویی رو هم خواست بگین تا بذارم...:11:

Enjoy It:40:
بذار عزیز هر چی بود بگذار راستی اون چند تا ایتم صفحات قبل ماله کدوم پچه؟:11::10::46:
راستی یه نفر گفت که سیمز فارسی هم هست صحت داره؟

Maggy_P
27-08-2008, 07:13
بذار عزیز هر چی بود بگذار راستی اون چند تا ایتم صفحات قبل ماله کدوم پچه؟:11::10::46:
اين آيتم براي همه ي پچ ها استفاده ميشه ، بله سيمز فارسي هم هست ولي به درد نميخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Viren
27-08-2008, 08:13
اگر کسی ماشین لباس شویی رو هم خواست بگین تا بذارم...

من 1 سال پیش همین ماشین لباس شویی رو گرفتم ولی کار نمی کرد...
شاید ورژن آپدیت شده اومده باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gap
27-08-2008, 08:51
اون تابلوي OpenClose براي پك Business رو يادتونه كه حتما" بايد روي ديوار نصب ميشد ...؟!!!
مرسي....
كسي اين the sims online رو ديده؟
من دربارش شنيده بودم.
ولي ديشب تو شبكه game one كه ديدم چشمام گرد شد.....
آقا چه بازي توپي بود!!!
حالا كسي نميدونه اين sims online يك پك هس كه رو sims2 نصب ميشه يا يه بازي جداس؟
آخه لينك دانلودش به حجم يك سيدي هم نميرسه.
يادم نيس ولي فكر كنم 18 مگ بود:دي
خلاصه كاراييكه توش ميشه واقعا عجيب هس.
اطلاعات كسي اگه دربارش داره لطف كنه بذاره....

آره خيلي وقت هس اومده...
ولي به قول maggy اصلا به درد نميخوره.
فاتحه بازي رو خوندن....
نميدونم حتما منوهاشو فارسي كردن ديگه چون حرفاي اينا كه معلوم نيس به چه زبونيه!!!!!!!!!!!دپقجملغف اين جوري حرف ميزنن:دي

بذار عزیز هر چی بود بگذار
اين قدر بازي رو بيمزه نكن ديگه...
آخه پس ميخواي تو sims2 چيكار كني؟
حالش به همين كاراس ديگه.
اينا واسه تو فروشگات به درد ميخوره!!!!
هم شيك ميكنه هم كه ديگه خسته نميشه سيمت تو فروشگا مخصوصا اگه آيتماي قبلي mohrd رو بذاري اونجوري چه فروشگاهي ميزني ها!!!!!
هم خودت گشنه نميشي-خوابت نمياد هم فروشگات واقعا فروشگاه ميشه!!
اين ماشين لباسشويي هم تو فروشگات بذاري خوبه هم تو دفترت ميزاري هم واسه فروش.
به دفتر نخنيدن.
من تو همه فروشگاهم يه دفتر هم براي خودم ميزنم تا بره اينترنت-ميلاشو چك كنه-غذا درس كنه و....
راستي اين ايميلا قضيش چيه؟؟؟؟
از طرف كي مياد؟چحوري؟؟
ميتونم ميل بفرستم منم؟؟؟

پيروزوسربلند باشيد....
باتشكر...
امير

Maggy_P
27-08-2008, 08:58
مرسي....
من دربارش شنيده بودم.
آقا چه بازي توپي بود!!!

اون پكي هست كه براي نسخه ي The SiMs هست يا همون سيمز يك ، ربطي به سيمز 2 نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Big-Boss
27-08-2008, 11:38
مرسي....
من دربارش شنيده بودم.
آقا چه بازي توپي بود!!!

حرف maggy درسته مربوط به TheSims میشه با همون گرافیک
البته اضافه کنم که
پروژه ش شکست خورده و استقبال چندانی ازش نشد

اگه تو فکر بازی online منتظر Spore شاهکار دیگری از ویل رایت باش