PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Sims 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19

Viren
30-06-2008, 00:59
این فضایی ها مال کدوم پک هست؟ من تاحالا فضایی ندیدم بیاد خونم!!! فقط توی اون شهر خاکیه یه خونواده دارم که سبزن. چیکار کنم بیان؟

ماله هیچ پکی نیستن

ورژن اصلی بازی
اگه سیم تو علاقه داشته باشی که فضایی ها رو ببینه(Meet Aliens) باید بری بین 10 شب تا صبح با تلسکوپ ور بری تا بیان ببرنت همیشه هم نمیان شانسیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با چیت هم میشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gap
30-06-2008, 09:02
آخه چند تا هی میان میرن. اسماشونم مختلفه. قیافه هاشونم مختلفه.

زمینو که سگا میکنن؟ من تا حالا توشو نگاه نکردم!!

تایید میشه.

میشه انگلیسیش رو بگی؟

این فضایی ها مال کدوم پک هست؟ من تاحالا فضایی ندیدم بیاد خونم!!! فقط توی اون شهر خاکیه یه خونواده دارم که سبزن. چیکار کنم بیان؟
1-آره سگ هاي مختلف خيلي ميان و ميرن ولي اين فرق داره حالا برات عكسشو ميذارم.:20:
2-تاييد ميشه.ولي انسان هم(سيم)ميتونه زمين رو بكنه!واگه سگت زمين رو كنده هم ميتوني پرش كني هم باز
هم بكني.:31:
3-مر30:10:
4-the sims 2 bon voyage:8:
5-باي:41:
6-با تشكر :46:
7-امير:20:

saiiddz
30-06-2008, 09:13
هیچ کدوم
اگه میخوای ببینی که بهتره نبینی بایدهمونطور که دوستمون گفت هر شب با تلسکپ به آسمون نگاه کنی
البته اگه میخوای زودتر به نتیجه برسی تا جایی که میشه طبقه های خونه ی سیمزت رو افزایش بده و در آخرین طبقه این کارو بکن
یادت باشه واسه اینکه ببینی باید تویه شهر مخصوص زندگی کنی که همون شهر با آب وهوای گرم و خشک و صحرایی هست

gap
30-06-2008, 09:29
فرينوش جان اينم از عكس گرگ:مي بيني سياه هست و چشماش برق ميزنه!
تو اينو اذيت كن ومثل اين خانومه نازش نكن اذيتش كن تا عصباني شه و روابط شما با اون منفي بشه
بعدش نازش كن اونم ميذاره!اين قدر ادامه بده تا گازت بگيره مثل شكل بعدي:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اگه گازت بگيره اين جوري ميشي:

frnsh
30-06-2008, 12:06
ماله هیچ پکی نیستن

ورژن اصلی بازی
اگه سیم تو علاقه داشته باشی که فضایی ها رو ببینه(Meet Aliens) باید بری بین 10 شب تا صبح با تلسکوپ ور بری تا بیان ببرنت همیشه هم نمیان شانسیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با چیت هم میشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون. من با چیت مخالفم (تا اطلاع ثانوی) :31:
حالا میرم امتحان میکنم.

1-آره سگ هاي مختلف خيلي ميان و ميرن ولي اين فرق داره حالا برات عكسشو ميذارم.:20:
2-تاييد ميشه.ولي انسان هم(سيم)ميتونه زمين رو بكنه!واگه سگت زمين رو كنده هم ميتوني پرش كني هم باز
هم بكني.:31:
3-مر30:10:
4-the sims 2 bon voyage:8:

1. سگها به رنگهای مختلفی میان. منظورم گرگه. مثلا چندتاشون صبح میان که رنگشونم خاکستریه و از اونجایی فهمیدم اونا هم گرگن که وقتی میان اگه توی خواسته های سیمزم(سیمزی که از نوع خرخون باشه) باشه که بخواد یه گرگ ببینه اون نیازش برطرف میشه. اما من شبا خیلی از این نوع گرگه که شما گذاشتی میبینم. همین شکلن اما با اسمهای مختلف.:31:
2.واقعا؟ چطوری؟ روی زمین کلیک که میکنم فقط چند گزینه داره: بره اونجا- پروانه یا از اون حشره ها که شبا میان بگیره- آسمون رو نگاه کنه(یا ابرها یا ستاره ها) همین. میشه بگی چطوریه؟:5:
3.خواهش میکنم
4.حیف که ندارمش:19:

هیچ کدوم
اگه میخوای ببینی که بهتره نبینی بایدهمونطور که دوستمون گفت هر شب با تلسکپ به آسمون نگاه کنی
البته اگه میخوای زودتر به نتیجه برسی تا جایی که میشه طبقه های خونه ی سیمزت رو افزایش بده و در آخرین طبقه این کارو بکن
یادت باشه واسه اینکه ببینی باید تویه شهر مخصوص زندگی کنی که همون شهر با آب وهوای گرم و خشک و صحرایی هست

باید توی همون شهر زندگی کنم؟؟؟؟؟ نمیخوام:19: اما فکر کنم توی شهر های دیگه هم بشه اگه وقتی صفحه ی اول اون شهر میاد بریم توی اون قسمت که برای شهر چیز میسازیم مثل موج دریا یا تابلو سیمز یا درخت و ... بعد یه قسمتی داره که یه مکعبهایی رو میذاریم روی زمین که اون پدیده اتفاق بیفته مثل موج دریا یا بالون و.. توی همون قسمت یه بشقاب پرنده هم هست. اگه اونو بذارم میشه که توی همون شهر هم بیان؟

فرينوش جان اينم از عكس گرگ:مي بيني سياه هست و چشماش برق ميزنه!
تو اينو اذيت كن ومثل اين خانومه نازش نكن اذيتش كن تا عصباني شه و روابط شما با اون منفي بشه
بعدش نازش كن اونم ميذاره!اين قدر ادامه بده تا گازت بگيره مثل شكل بعدي:
حالا اگه گازت بگيره اين جوري ميشي:

من فرنوشم :31:
من با یه سگ همین شکلی اینقدر yell at رو زدم تا اینکه به 100- رسیدن هر دو تا نوار. اما نمیدونم چرا کاری نکرد؟ بعدش باید نازش کنم که قبول نکنه؟

Maggy_P
30-06-2008, 12:22
هیچ کدوم

درسته ولی ربطی به شهرش نداره چون من توی شهر سر سبز هم فضایی ساختم

gap
30-06-2008, 13:22
ممنون. من با چیت مخالفم (تا اطلاع ثانوی) :31:
حالا میرم امتحان میکنم.

1. سگها به رنگهای مختلفی میان. منظورم گرگه. مثلا چندتاشون صبح میان که رنگشونم خاکستریه و از اونجایی فهمیدم اونا هم گرگن که وقتی میان اگه توی خواسته های سیمزم(سیمزی که از نوع خرخون باشه) باشه که بخواد یه گرگ ببینه اون نیازش برطرف میشه. اما من شبا خیلی از این نوع گرگه که شما گذاشتی میبینم. همین شکلن اما با اسمهای مختلف.:31:
2.واقعا؟ چطوری؟ روی زمین کلیک که میکنم فقط چند گزینه داره: بره اونجا- پروانه یا از اون حشره ها که شبا میان بگیره- آسمون رو نگاه کنه(یا ابرها یا ستاره ها) همین. میشه بگی چطوریه؟:5:
3.خواهش میکنم
4.حیف که ندارمش:19:

باید توی همون شهر زندگی کنم؟؟؟؟؟ نمیخوام:19: اما فکر کنم توی شهر های دیگه هم بشه اگه وقتی صفحه ی اول اون شهر میاد بریم توی اون قسمت که برای شهر چیز میسازیم مثل موج دریا یا تابلو سیمز یا درخت و ... بعد یه قسمتی داره که یه مکعبهایی رو میذاریم روی زمین که اون پدیده اتفاق بیفته مثل موج دریا یا بالون و.. توی همون قسمت یه بشقاب پرنده هم هست. اگه اونو بذارم میشه که توی همون شهر هم بیان؟

من فرنوشم :31:
من با یه سگ همین شکلی اینقدر yell at رو زدم تا اینکه به 100- رسیدن هر دو تا نوار. اما نمیدونم چرا کاری نکرد؟ بعدش باید نازش کنم که قبول نکنه؟
- سلام
1-آفرين كه با چيت مخالفي:13:
2-اسمشون مهم نيست اگه چشماشون برق ميزنه همونان كه ميگم.
3-الان مي رم تو بازي ببينم ولي شايد بايد پك خاصي داشته باشي!
4-آفرين كه خواهش كردي
5-اصلا اون مكعب ها به قول خودت مهم نيستن. فكر كنم براي تزئين شهرت هستن وشهر هم مهم نيست كه
چه شهري باشه.
و خيلي نامردي فرنوش خانوم!
حالا ما يه اشتباهي كرديم به شما فرينوش گفتيم.نبايد كه جلوي همه مارو اين جوري......:41::41:
خب اميد وارم كه ناراحت نشده باشي فرنوش خانوم
و درباره ي اون سگه خب حالا كه yell at اين قدر زدي كه -100 شدي حالا نازش كن تا قبول نكنه!(البته شايد گازت بگيره)

Maggy_P
30-06-2008, 14:45
- سلام
4-آفرين كه خواهش كردي
5-حيف از آلمان بود كه باخت
6-اصلا اون مكعب ها به قول خودت مهم نيستن. فكر كنم براي تزئين شهرت هستن وشهر هم مهم نيست كه
چه شهري باشه.
و خيلي نامردي فرنوش خانوم!
حالا ما يه اشتباهي كرديم به شما فرينوش گفتيم.نبايد كه جلوي همه مارو اين جوري......:41::41:
خب اميد وارم كه ناراحت نشده باشي فرنوش خانوم:2:ولي باز هم بهت ميگم فرينوش!!!!!!

آره پچ bon رو میخواد همون که میرن مسافرت. یک خواهش از شما هم داشتم آقای Gap اون گزینه ی 5 رو حذف کنید چون ربطی به موضوع نداره و لطف کنید سفید ننویسید چون یک بار تاپیک سیمز به خاطر همین سفید نویسی قفلید و رفت ترش دیگه میخوایم پیشگیری کنیم. با تشکر

gap
30-06-2008, 16:02
آره پچ bon رو میخواد همون که میرن مسافرت. یک خواهش از شما هم داشتم آقای Gap اون گزینه ی 5 رو حذف کنید چون ربطی به موضوع نداره و لطف کنید سفید ننویسید چون یک بار تاپیک سیمز به خاطر همین سفید نویسی قفلید و رفت ترش دیگه میخوایم پیشگیری کنیم. با تشکر
چشم.حتما maggy_p جان! ديگه از اين كارا نميكنم.
فقط ديگه به من نگين آقا!!!!!
چون مگه من بيچاره چند سالمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا شما از كجا ميدونين كه من پسرم؟
اين يك خواهش هستش كه ديگه به من آقا نگين.
يا بگين امير يا gap
با تشكر.
امير

vahid_vaezinia
30-06-2008, 18:08
بچه ها دوباره فضایی ها اومدنو اونو بردن آخه فقط چند ثانبه بود که داشت آسمون رو نگاه می کرد هنوز 10 روز نشده بود!

Ali Pacino
30-06-2008, 20:16
این بازی خیلی جالبه
اما واسه من کششی نداشت که بازی رو تا آخرش برم!
این بازی تمومم می شه؟!

gap
30-06-2008, 20:41
این بازی خیلی جالبه
این بازی تمومم می شه؟!
نه جيگر اين بازي تموم نميشه!!!!!

frnsh
30-06-2008, 21:21
- سلام
4-آفرين كه خواهش كردي
5-اصلا اون مكعب ها به قول خودت مهم نيستن. فكر كنم براي تزئين شهرت هستن وشهر هم مهم نيست كه
چه شهري باشه.
6.و خيلي نامردي فرنوش خانوم!
خب اميد وارم كه ناراحت نشده باشي فرنوش خانوم
7.و درباره ي اون سگه خب حالا كه yell at اين قدر زدي كه -100 شدي حالا نازش كن تا قبول نكنه!(البته شايد گازت بگيره)

2.دارم باهاش امتحان میکنم:31:
3.نه بابا. من همون معروفها رو دارم دیگه.
5.جالبه.
6.خیلی هم ناراحت شدم:27: آقا دمیر:21:
7. احتمالش زیاده یا کم؟ میرم امتحان میکنم.

درسته ولی ربطی به شهرش نداره چون من توی شهر سر سبز هم فضایی ساختم

منم توی این شهر جدیده که با پک seasons اومده هم فضایی دیدم. اومد پسره بدبخت رو برد. اما نمیدونم چرا پسره حامله نشد؟؟؟؟ البته teenager بود. حالا که adult شده میرم باهاش امتحان میکنم بلکه بچه فضایی بیارم توی درخت خونوادگیشون.:40:

آره پچ bon رو میخواد همون که میرن مسافرت.

bon رو باید داشته باشم تا از توی زمین چیز پیدا کنم؟؟؟؟:18::19::19::19::19: اینم یه ضد حال دیگه.:19::19::18:

بچه ها دوباره فضایی ها اومدنو اونو بردن آخه فقط چند ثانبه بود که داشت آسمون رو نگاه می کرد هنوز 10 روز نشده بود!

منم اولین بار همین طوری شد. اما حیف که پسره teen بود.!!!!

این بازی خیلی جالبه
این بازی تمومم می شه؟!

خیر. به خاطر همین هم هست که خیلی ها جذبش نمیشن. چون هدف درست و حسابی نداره. :27:

نه جيگر اين بازي تموم نميشه!!!!!

تا آخر عمرمون تمیتونیم تمومش کنیم:31: همچنان پافشاری میکنیم!! :55: :22:

amirtoty
30-06-2008, 21:54
این بازی خیلی جالبه وقتی که تمام پچاشم نصب کنی!
بعدشم حوصله داشته باشی

من هر بار ویندوز و که عوض می کردم دوباره تمام بازی با پچاش نصب میکردم تا اینکه تمام سیوام پاک شد و دیگه بازی نکردم...

بعد شما تا حالا خودتون بازی ساختین برای Sims2 (برای وقتی که پشت تلوزیون میشینن بازی میکنن) من قبلا چندتا بازی درست کردم
تا حالا شهرهای SimCity4 وارد این بازی کردین؟؟

gap
01-07-2008, 07:20
بعدشم حوصله داشته باشی

من هر بار ویندوز و که عوض می کردم دوباره تمام بازی با پچاش نصب میکردم تا اینکه تمام سیوام پاک شد و دیگه بازی نکردم...

بعد شما تا حالا خودتون بازی ساختین برای Sims2 (برای وقتی که پشت تلوزیون میشینن بازی میکنن) من قبلا چندتا بازی درست کردم

مهندس جلوي tv كه بازي نميكنن!!!:13::13:
tv تنها فيلم و.. نشون ميده!و فكر كنم fun تو زياد ميشه و بعضي برنامه هاشم يك سري از مهارت هارو زياد ميكنه!!علاقه ي زيادي به sim cityهم ندارم

gap
01-07-2008, 07:40
2.دارم باهاش امتحان میکنم:31:
3.نه بابا. من همون معروفها رو دارم دیگه.
5.جالبه.
6.خیلی هم ناراحت شدم:27: آقا دمیر:21:
7. احتمالش زیاده یا کم؟ میرم امتحان میکنم.

8.منم توی این شهر جدیده که با پک seasons اومده هم فضایی دیدم. اومد پسره بدبخت رو برد. اما نمیدونم چرا پسره حامله نشد؟؟؟؟ البته teenager بود. حالا که adult شده میرم باهاش امتحان میکنم بلکه بچه فضایی بیارم توی درخت خونوادگیشون.:40:

9-bonرو باید داشته باشم تا از توی زمین چیز پیدا کنم؟؟؟؟:18::19::19::19::19: اینم یه ضد حال دیگه.:19::19::18:

10.منم اولین بار همین طوری شد. اما حیف که پسره teen بود.!!!!

11.خیر. به خاطر همین هم هست که خیلی ها جذبش نمیشن. چون هدف درست و حسابی نداره. :27:

12.تا آخر عمرمون تمیتونیم تمومش کنیم:31: همچنان پافشاری میکنیم!! :55: :22:
2-امتحان كن احتمالا به جواب ميرسي!ولي فكر نكن كه اگه گرگ شي خيلي باحاله!برگرد عكسي رو كه
brayan brown به brayan wolf تبديل شده بود رو نگاه كن.

3-عاليه
5-جالبه
6-خيلي ببخشيد خانم محترم!:2:درضمن من امير هستم 100 بار گفتم به من آقا نگين!!!!!:19:يا امير يا gap
7-بابا اگه 100- شدي كه قبول نميكنه ديگه!!!
8-چرا تو اين قدر ظالمي؟بدبخت هنوزteenager(نوجوان)بوده و تو ميخواستي.....انشاا...:20:درخت سرسبزي باشه!
9-بلي متاسفانه!!!!!:19:
10-چه قدر دردناك
11-خيلي ها هم براي همين جذبش ميشن!:31:
12-نترس تا آخر عمرت كامپيوترت ميسوزه!(البته شايد)
با تشكر خانم محترم:2:
امير

amirtoty
01-07-2008, 10:10
tv تنها فيلم و.. نشون ميده!و فكر كنم fun تو زياد ميشه و بعضي برنامه هاشم يك سري از مهارت هارو زياد ميكنه!!علاقه ي زيادي به sim cityهم ندارم
خوب وقتی یک وسیله بازی (اسمش یادم نیست) هم بخری بزاری جلوی تلوزیون میتونی بازی کنی

Maggy_P
01-07-2008, 10:48

چرا بازی نمیکنن؟ با اون آبیه که 2 تا دسته داره میزارنش جلوی تلوزیون بازی میکنن. برنامه ی آشپزی cooking رو زیاد میکنه ولی اگر میخواید fun سریع پر بشه روی تابلو ها و مجسمه ها کلیک کنید و view رو بزنید. در ضمن من عادت دارم به آقایون میگم آقا بده احترام میزاریم؟

gap
01-07-2008, 12:30
چرا بازی نمیکنن؟ با اون آبیه که 2 تا دسته داره میزارنش جلوی تلوزیون بازی میکنن. برنامه ی آشپزی cooking رو زیاد میکنه ولی اگر میخواید fun سریع پر بشه روی تابلو ها و مجسمه ها کلیک کنید و view رو بزنید. در ضمن من عادت دارم به آقایون میگم آقا بده احترام میزاریم؟
1- سلام يادت رفت.شما كه ادعاي با ادبي ميكنين چرا سلام يادتون رفت؟
2-مهندس يا همون يكي دو پست قبل كه اسمشو يادم نيست گفتش كه با tv ميتوني بازي كني ولي نام چيز ديگه اي
رو نبرد.
3-بله ميدونم كه برنامه آشپزي cookingرو زياد ميكنه.
4-اين هم ميدون ولي دارت گزينه ي بهتري هستش.يا تردميل هم بدنو خوش فرم ميكنه هم funرو زياد ميكنه و...
5-حاج خانوم maggy شما از كجا ميدونين كه من پسرم؟
6-حاج خانوم maggy شما اگه عادت دارين به آقايون احترام بذارين چرا سلام يادتون رفت؟
7-ولي باز هم خواهش ميكنم مامان بزرگ به من نگو آقا!برو ببين چند سالمه بعد حرف بزن آخه....
8-تو از كجا ميدوني كه من پسرم؟شايد هم دخترباشم!
9-خواهش مندم كه به من نگين آقا امير!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فعلا باي!
با تشكر.
امير؟؟!!

gap
01-07-2008, 14:02
دوست عزيزم فرنوش خانوم موفق شدين كه گرگ بشي؟
چجوري ميشه از اين سيم ها بشي كه سبزن(اسمشون رو نميدونم:41::41::20:)منظورم اينايي هستن كه درختي
هستن.و maggy_p جان شما گفته بودين كه بايد چند روز(4)روز پشت سرهم آفت هايي كه دور درختات جمع ميشن
رو با اسپري از بين ببري.ولي من پنج،شش روزي شده كه اين كارو ميكنم ولي هيچ فرقي نكرده!
چيكاركنم؟؟؟؟

gap
01-07-2008, 14:11
خوب وقتی یک وسیله بازی (اسمش یادم نیست) هم بخری بزاری جلوی تلوزیون میتونی بازی کنی
خب مهندس پس نگو ميشه با tv بازي كرد!!!بگو بايد(همون كه اسمش يادم نيست)بازي كنيم.
موفق باشي.لطفا ديگه هم از بازي ديگه اي اينجا حرف نزن!:5:
حتي اسمشم نبر!:20:
سيم سيتي(sim city)شايد يك تاپيك ديگه هم داشته باشه!
باي

frnsh
01-07-2008, 14:14
بعدشم حوصله داشته باشی

چه باحال. اونوقت کجا میذارین اینا رو مهندس کامپیوتر با گرایش نرم افزار؟

نه میشه بازی هم کرد. با اون وسیله بازی سبزه که کوچولو هست یه کمی و توی قسمت تلویزیون و ایناس اون قسمت که شکل بازی داره.

2-امتحان كن احتمالا به جواب ميرسي!ولي فكر نكن كه اگه گرگ شي خيلي باحاله!برگرد عكسي رو كه
brayan brown به brayan wolf تبديل شده بود رو نگاه كن.

3-عاليه
5-جالبه
6-خيلي ببخشيد خانم محترم!:2:درضمن من امير هستم 100 بار گفتم به من آقا نگين!!!!!:19:يا امير يا gap
7-بابا اگه 100- شدي كه قبول نميكنه ديگه!!!
8-چرا تو اين قدر ظالمي؟بدبخت هنوزteenager(نوجوان)بوده و تو ميخواستي.....انشاا...:20:درخت سرسبزي باشه!
9-بلي متاسفانه!!!!!:19:
10-چه قدر دردناك
11-خيلي ها هم براي همين جذبش ميشن!:31:
12-نترس تا آخر عمرت كامپيوترت ميسوزه!(البته شايد)
با تشكر خانم محترم:2:
امير

2. فوقش اون معجونه رو میخورم تا آدم شه.
6.به عمد گفتم که دیگه به من نگی فرینوش:19: (با یه تیر دو نشون زدم:31:)
7.چرا میزنی؟
8.در این موارد ظلم خوبه.
9.:19::19::19:
11. اما خیلی ها هم نمیشن.
12.شک نکن.

همون سبزه.(چقدر اطلاعات دادم:31:)

آره. من با تابلو موافقم. اما اگه خودمون بودیم و جلوی تابلو یا مجسمه این چرت و پرتها رو میگفتیم واقعا fun زیاد میشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19: هیچی مثل بازی با کامپیوتر نمیتونه fun من رو زیاد کنه:40::27::40:

-خواهش مندم كه به من نگين آقا امير!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مخالفم:27::27::27: آقا دمیر !!!!!!
(تا اطلاع ثانوی آقا دمیر/دمیر آقا)

راستی مرضیه جون اون دفعه برای سفید نویسی نبود که تاپیک بسته شد. به خاطر دادن اسپم بود. مگه نه؟

frnsh
01-07-2008, 14:23
دوست عزيزم فرنوش خانوم موفق شدين كه گرگ بشي؟
چجوري ميشه از اين سيم ها بشي كه سبزن(اسمشون رو نميدونم:41::41::20:)منظورم اينايي هستن كه درختي
هستن.و maggy_p جان شما گفته بودين كه بايد چند روز(4)روز پشت سرهم آفت هايي كه دور درختات جمع ميشن
رو با اسپري از بين ببري.ولي من پنج،شش روزي شده كه اين كارو ميكنم ولي هيچ فرقي نكرده!
چيكاركنم؟؟؟؟

نه هنوز. خونوادمو عوض کردم دوباره باید 100- بشم.
من چند تا سیمز رو درختی کردم. میدونی چیکار کن. یه تعداد زیادی گیاه بکار (که اول خودش گوجه میکاره) البته توی گلخونه نباشه و توی هوای آزاد باشه. بعد همش یا هرسشون کن یا آبشون بده. بعد از یه مدت که تکرار کردی میشه باهاشون حرف بزنی (talk to) بعد همش تکرار کن. میشه درختی.

موفق باشي.لطفا ديگه هم از بازي ديگه اي اينجا حرف نزن!:5:
حتي اسمشم نبر!:20:
سيم سيتي(sim city)شايد يك تاپيك ديگه هم داشته باشه!
باي

چرا میزنیش؟

تاپیک simcity:

gap
01-07-2008, 14:34
چه باحال. اونوقت کجا میذارین اینا رو مهندس کامپیوتر با گرایش نرم افزار؟

نه میشه بازی هم کرد. با اون وسیله بازی سبزه که کوچولو هست یه کمی و توی قسمت تلویزیون و ایناس اون قسمت که شکل بازی داره.

2. فوقش اون معجونه رو میخورم تا آدم شه.
6.به عمد گفتم که دیگه به من نگی فرینوش:19: (با یه تیر دو نشون زدم:31:)
7.چرا میزنی؟
8.در این موارد ظلم خوبه.
9.:19::19::19:
11. اما خیلی ها هم نمیشن.
12.شک نکن.

همون سبزه.(چقدر اطلاعات دادم:31:)

آره. من با تابلو موافقم. اما اگه خودمون بودیم و جلوی تابلو یا مجسمه این چرت و پرتها رو میگفتیم واقعا fun زیاد میشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19: هیچی مثل بازی با کامپیوتر نمیتونه fun من رو زیاد کنه:40::27::40:

مخالفم:27::27::27: آقا دمیر !!!!!!
(تا اطلاع ثانوی آقا دمیر/دمیر آقا)

راستی مرضیه جون اون دفعه برای سفید نویسی نبود که تاپیک بسته شد. به خاطر دادن اسپم بود. مگه نه؟

تو سيم سيتي(sim city)رو دوست داري؟:2:
خب خودمم ميدونم.مهندس گفتش با tvبازي ميكنه!
2-موفق باشي
6-پس تيراندازيت هم خوبه
7-:41::19::19::41:
8-انشاا...درخت سرسبزي باشه
9-ناراحن نباش
11-شايد...
12-مبارك باشه!
بالا هم گفتم مهندس گفت با tv
دارت بهتره.ولي فكر كنم ترد ميل هم fun رو زياد ميكنه هم body رو زياد ميكنه هم خوش فرمت ميكنه.
تردميل=دستگاه دو ثابت

خيلي ممنون از ابراز همدردي شما فرنوش خانم!:2::2:

با تشكر.
امير.gap.يا همون دمير

gap
01-07-2008, 14:48
نه هنوز. خونوادمو عوض کردم دوباره باید 100- بشم.
من چند تا سیمز رو درختی کردم. میدونی چیکار کن. یه تعداد زیادی گیاه بکار (که اول خودش گوجه میکاره) البته توی گلخونه نباشه و توی هوای آزاد باشه. بعد همش یا هرسشون کن یا آبشون بده. بعد از یه مدت که تکرار کردی میشه باهاشون حرف بزنی (talk to) بعد همش تکرار کن. میشه درختی.

چرا میزنیش؟

تاپیک simcity:

مرسي دوست عزيزم.

من كي زدمش اصلا حق نداشت اينجا از سيم سيتي حرف بزنه!

kral_pontiac
01-07-2008, 14:50
حیف که این بازی از بازار جمع شده. من سیمز 1 رو هنوز بازی میکنم.

frnsh
01-07-2008, 14:53
0.تو سيم سيتي(sim city)رو دوست داري؟:2:
1.خب خودمم ميدونم.مهندس گفتش با tvبازي ميكنه!
2-موفق باشي
6-پس تيراندازيت هم خوبه
7-:41::19::19::41:
8-انشاا...درخت سرسبزي باشه
9-ناراحن نباش
11-شايد...
12-مبارك باشه!
بالا هم گفتم مهندس گفت با tv
13.دارت بهتره.ولي فكر كنم ترد ميل هم fun رو زياد ميكنه هم body رو زياد ميكنه هم خوش فرمت ميكنه.
تردميل=دستگاه دو ثابت

14.خيلي ممنون از ابراز همدردي شما فرنوش خانم!:2::2:

با تشكر.
امير.gap.يا همون دمير

0.نه. توی تاپیکش که گفتم خوب نبود.
1.خوب کاری میکنه.
8. فعلا رسیدم به grand father و grand mother. البته همینا توی univercity درس خوندن.(طولانی تره)
13. من تا حالا با دارت کار نکردم که ببینیم چقدر fun میده.
14.خواهش میکنم. آقا امیر (یه مرحله پیشرفت)اما من نمیتونم اقا رو نگم و با مرضیه جون همدردم!!!!:27:

gap
01-07-2008, 14:56

منظورت اين هستش كه sims 2از بازار جمع شده؟؟؟بابا هنوز هرچقدر بخواي هستش.پكاش داره تازه تو بازار مياد...
(البته بعضي هاش)واگه هم در تبريز(شهر شما)sims2نيست پك deluxeرو بخر هم sims2رو داره هم the sims 2 night life رو داره و خودشو داره هم.....رو داره.
و اگه منظورت sims1هست كه:
1-خدا بيامرزش
2-ميتوني از انجمن دانلود بازي ها دانلودش كني به همراه پكاش.فقط خدا كنه adsl داشته باشي......

axminster
01-07-2008, 14:58
سلام
لباس هایی که دانلود می کنم داخل بادی شاپ نمی اد بادی شاپ اونو شکل یکی از لباس های عادی سیمز نشون میده نه لباسی که من دانلود کرده بودم همین طور مدل موها راهنمایی لطفا؟

frnsh
01-07-2008, 14:58

1؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من یک رو دارم اما پاکش کردم از بس که مظخرف بود. (مزخرف شایت بهتر باشه :31:)

منظورت اين هستش كه sims 2از بازار جمع شده؟؟؟بابا هنوز هرچقدر بخواي هستش.پكاش داره تازه تو بازار مياد...
(البته بعضي هاش)واگه هم در تبريز(شهر شما)sims2نيست پك deluxeرو بخر هم sims2رو داره هم the sims 2 night life رو داره و خودشو داره هم.....رو داره.
و اگه منظورت sims1هست كه:
1-خدا بيامرزش
2-ميتوني از انجمن دانلود بازي ها دانلودش كني به همراه پكاش.فقط خدا كنه adsl داشته باشي......

نه. جمع شده. منم این پکها رو از یه آشنا گیر اوردم.مگه سیمز 1 هم پک داشت؟ خیلی بد کیفیت بود اما .

gap
01-07-2008, 15:04
سلام
لباس هایی که دانلود می کنم داخل بادی شاپ نمی اد بادی شاپ اونو شکل یکی از لباس های عادی سیمز نشون میده نه لباسی که من دانلود کرده بودم همین طور مدل موها راهنمایی لطفا؟
عزيزم شما توي body shop چيكار داري؟
خب شايد به خاطر اين باشه كه شما آيتم ها رو توي پوشه ي downloads كپي نميكني.ياشايد(فكر كنم)ازتوي
بازي بايد اون قسمت مخصوص فايل دانلود رو غيرفعال نكرده باشي.بالاخره بگو كه هردوي اينارودرست كردي يا نه؟
با تشكر

axminster
01-07-2008, 15:05
سلام
لباسهایی که دانلو کردم داخل بادی شاپ نمی اد به جایش یه لباس قدیمی از سیمز را نشون میده نه اون لباسی که من دانلود کرده بودم در مورد مدل موها هم همینطور راهنمایی لطفا؟

gap
01-07-2008, 15:07
1؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من یک رو دارم اما پاکش کردم از بس که مظخرف بود. (مزخرف شایت بهتر باشه :31:)

نه. جمع شده. منم این پکها رو از یه آشنا گیر اوردم.مگه سیمز 1 هم پک داشت؟ خیلی بد کیفیت بود اما .
آره خيلي مزخرف بود.
sims2جمع شده؟؟؟؟؟؟؟؟آقا خب برو از اينترنت بخرش ديگه!

axminster
01-07-2008, 15:08
عزيزم شما توي body shop چيكار داري؟
خب شايد به خاطر اين باشه كه شما آيتم ها رو توي پوشه ي downloads كپي نميكني.ياشايد(فكر كنم)ازتوي
بازي بايد اون قسمت مخصوص فايل دانلود رو غيرفعال نكرده باشي.بالاخره بگو كه هردوي اينارودرست كردي يا نه؟
با تشكر
توی دانلود کپی کردم ولی مورد دوم را بیستر توضیح بده

gap
01-07-2008, 15:21
توی دانلود کپی کردم ولی مورد دوم را بیستر توضیح بده

آموزش غير فعال كردن پوشه ي دانلود:2:

به نام ايزد يكتا

دبير:امير-gap-دمير
ابتدا بر روي آيكن بازي كه به نام the sims 2مي باشد كليك كرده و برويد درون بازي.
لوگوهارا ببينيد.
بگذاريد لود شود.
شهر را انتخاب كنيد.
حالا به تنظيمات بازي برويد كه فكر نمايم به شكل سه نقطه ميباشد.
جال بر عكس چرخ دنده ها كليك كنيد.
حال سمت راست بالا 2 گزينه ميبينيد آن را off كنيد.
پايان
با تشكر.
امير-gap-دمير
p30world

saiiddz
01-07-2008, 15:21
آره خيلي مزخرف بود.
جمع نشده
من هر مغازه ای میرم هست
یادمه یکی از دوستام این جمله رو بهم میگفت
همیشه برای اینکه از دیگران بالاتر باشی بیشتر تلاش کن و با کشیدن اون شخص به پایین به بالا نرو
ایران هم به جای اینکه این بازی رو جمع کنه و از تحمیل فرهنگ جلوگیری کنه باید فرهنگ خودشو تحمیل کنه
مثلآ یه بازی بسازه که با فرهنگ ایرانی اسلامی باشه شبیه سیمز

gap
01-07-2008, 15:34
جمع نشده
من هر مغازه ای میرم هست
همیشه برای اینکه از دیگران بالاتر باشی بیشتر تلاش کن و با کشیدن اون شخص به پایین به بالا نرو
ایران هم به جای اینکه این بازی رو جمع کنه و از تحمیل فرهنگ جلوگیری کنه باید فرهنگ خودشو تحمیل کنه
چقدر جمله ي زيبايي!!!:11::11:
آره بازي با فرهنگ ايراني چي ميشه!!!!!!!!!!انواع آيتم هاي چادر.مقنعه.
انواع رنگ سمند خودروي ايراني
وقت اذان نزديك است پاشو وضو بگير كه سيمت خوش حال شه.
ولي بازي باحالي ميشه........به جاي پك تايت لايفnight life زندگي با روزه مياد........چقدر باحاله!!!!!!
حداقل سيستم مورد نياز:
حداقل ندارد
حداكثر سيستم مورد نياز:
گرافيك:32
رم:64
سي پي يو:خيلي مهم نيستش در اين بازي

Mahdi_Co_1368
01-07-2008, 17:04
سلام
کی گفته که میشه گیر آورد:23::23:
هر کی تونست بره The Sims 2: Kitchen & Bath Interior Design Stuff رو گیر بیاره ، من گردنم رو میزنم
من از زمان ورود این Stuff به بازار از هیچ راهی نتونستم اونو گیر بیارم.............به جز دانلود از P30world...
:5: راستی این قسمت The Sims 2 IKEA Home Stuff راجه به چه چیزهایی است؟

amirtoty
01-07-2008, 19:31
سلام
هر کی تونست بره The Sims 2: Kitchen & Bath Interior Design Stuff رو گیر بیاره ، من گردنم رو میزنم
من از زمان ورود این Stuff به بازار از هیچ راهی نتونستم اونو گیر بیارم.............به جز دانلود از P30world...
من که خیلی راحت گیر اوردم! از سعدی گرفتم الانم برم داره!!

amirtoty
01-07-2008, 19:33
ولي بازي باحالي ميشه........به جاي پك تايت لايفnight life زندگي با روزه مياد........چقدر باحاله!!!!!!
حداقل سيستم مورد نياز:
حداقل ندارد
حداكثر سيستم مورد نياز:
خداییش راست گفتی:27:

vahid_vaezinia
01-07-2008, 20:17

همه جا رو گشتم از میدون تا استگاه داخل و بیرون پاساژ فقط دی وی دی مجموعه و Bon Voyage و free time رو داشتن

gap
01-07-2008, 20:51
همه جا رو گشتم از میدون تا استگاه داخل و بیرون پاساژ فقط دی وی دی مجموعه و Bon Voyage و free time رو داشتن
خب جيگر شما سجاد رفتي؟؟؟
و سعدي فروشگاهاش خيلي جوادن.من كه بازيهامو يا از اينترنت سفارش ميدم يا پسرخاله اي،پسرعمو اي،دخترخاله اي،دخترعمويي،دوست عزيزم سلمان به اينا ميگم از دبي برام بفرستن.
ولي شايد اينجا هم چيزاي خوبي داشته باشه!البته 1هفته پيش گفت شايد تا 2 هفته ديگه 2 تا پك جديد بيارم.
آدرس وب:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برو شماره موبايل رو از تو سايت بردار زنگ بزن برات بفرسته!
اگه هم سايت باز نشد بگو شماره موبايل رو برات بذارم.......
البته من اينا رو راجع مشهد شنيدم شايد حقيقت نداشته باشه!!!!!:11::11:

gap
01-07-2008, 20:53
خداییش راست گفتی:27:
تشكر.....+تاييد ميشه

frnsh
01-07-2008, 21:08

آره جمع شده. من که توی اصفهان هر جا میرم میگن جمعش کردن:19: اما توی اینترنت هست برای خرید.اونوقت باید پول راهشون رو هم بدین.

جمع نشده
من هر مغازه ای میرم هست

خیلی قشنگ و ادبی بود!!!:8:

حداقل سيستم مورد نياز:
حداقل ندارد
حداكثر سيستم مورد نياز:

من که مردم از خنده!!!!!! (فقط کاش یه شکل داشتم که خیلی میخندید!!) خیلی باحال بود!!!:11:

خوش به حالت!

سلام

من یکی که از دنلود بی نصیبم:19: dial up هم شد خط؟؟؟ واقعا که تاپیک مخالفت با سرعت اینترنت در ایران خوب چیزیه. اما اگه به نتیجه برسه!!

شما هم خوش به حالت!

saiiddz
01-07-2008, 22:44
منم همینطور
البته راحت میشه از اینترنت خرید
لازم نیست آدم به درد سر بیفته

bersam
02-07-2008, 06:16
اینا رو بیخیال !!!

می گم این پکیج های اضافه ی سیمز 2 اضافه هم داره ؟؟؟

بعد یه سوال دیگه من توی می دایکیومنتم و توی سیمز 2 پوشه ای به اسم دانلود ندارم این لباس و اینا رو کجا پیست کنم؟؟؟

gap
02-07-2008, 08:53
اینا رو بیخیال !!!

می گم این پکیج های اضافه ی سیمز 2 اضافه هم داره ؟؟؟

بعد یه سوال دیگه من توی می دایکیومنتم و توی سیمز 2 پوشه ای به اسم دانلود ندارم این لباس و اینا رو کجا پیست کنم؟؟؟
من كه نمفهميدم چي گفتي!يعني چي كه پكيج هاي اضافخ sims2اضافه هم داره؟
ولي براي به وجود اومدن فايل دانلود برو به اين آدرس:
\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 FreeTime\CSBin
تو هر درايوي كه بازي رو نصب كردي برو به آدرس بالا و body shop رو اجرا كن حالا برات پوشه downloadsبه وجود مياد!!!!و براي رفتن به پوشه downloadsبه اين آدرس برو:
C:\Documents and Settings\m\My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads
البته در آدرسي كه دادم تا بري body shop را اجرا كني شايد به جاي the sims2 free time ميتوني به هر آدرس ديگه اي بري(البته به جاي وقت آزادfree time مثلا برو به همين آدرس ولي در يك پك ديگه يا اگه پك نداري به آدرس خود sims2برو مثل زير:

\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 Pets\CSBin
يا
\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 bon voyage\CSBin

با تشكر.
امير-دمير-gap

gap
02-07-2008, 11:24
آره جمع شده. من که توی اصفهان هر جا میرم میگن جمعش کردن:19: اما توی اینترنت هست برای خرید.اونوقت باید پول راهشون رو هم بدین.

خیلی قشنگ و ادبی بود!!!:8:

من که مردم از خنده!!!!!! (فقط کاش یه شکل داشتم که خیلی میخندید!!) خیلی باحال بود!!!:11:

خوش به حالت!

من یکی که از دنلود بی نصیبم:19: dial up هم شد خط؟؟؟ واقعا که تاپیک مخالفت با سرعت اینترنت در ایران خوب چیزیه. اما اگه به نتیجه برسه!!

شما هم خوش به حالت!
خيلي نامردن كه جمعش كردن!
تاييد ميشه!
نميخواد بميري.هنوز جووني
تاييد ميشه!
تاييد ميشه.به نتيجه هم ميرسه من تا حالا براش يك 20 تايي لوگو طراحي كردم و تا حالا فكر كنم 3هزارتايي امضا كرده باشن.
آدرس انجمن:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آدرس مكان لوگوها:
با تشكر.
امير-دمير-gap

Maggy_P
02-07-2008, 11:57
آقا امیر لطفا پست ها پشت سر هم نزنید

gap
02-07-2008, 12:42
خام محترم ميشه بگيد كجا پست پشت سرهم زدم؟
من كه توي اين 2،3صفحه ي قبل چيزي نديدم.وچرا ميزني؟:19::19::19::19::19:
و اين هم صدويكمين دفعه:به من نگين آقا امير.يا گپ يا امير
با تشكر.

gap
02-07-2008, 12:49
0.نه. توی تاپیکش که گفتم خوب نبود.
1.خوب کاری میکنه.
8. فعلا رسیدم به grand father و grand mother. البته همینا توی univercity درس خوندن.(طولانی تره)
13. من تا حالا با دارت کار نکردم که ببینیم چقدر fun میده.
14.خواهش میکنم. آقا امیر (یه مرحله پیشرفت)اما من نمیتونم اقا رو نگم و با مرضیه جون همدردم!!!!:27:
سلام.
وقت نكردم برم به تاپيكش.
1.:19:
8.آبياري فراموشت نشه.
13.خيلي خوب زياد ميكنه.
14.پيشرفت چشم گيري بود.عيبي نداره حالا ديگه.
تو رو خدا بگو من كجاپشت سرهم پست دادم ؟

amirtoty
02-07-2008, 12:54
آقا امیر لطفا پست ها پشت سر هم بزنید. مشکلی نداره!!!

Black-Ninja
02-07-2008, 13:01
به به به به به اینجا هم ادم زندگی میکنه پس :O

جلل خالق (شکلک : انگشت به دهان)

من فقط در بخش بازی های انلاین فعالیت کردم نمیدونستم اینجا تایپیک Sims 2 هم زدند !

راجب Sims Online کسی چیزی شنیده !؟ اگه هست مراحل رو توضیح بدین

gap
02-07-2008, 13:03
يا حسين!!!تو كي هستي باز؟؟؟
آخه من نميدونم منظورم maggy جان چي بوده؟
يعني من يك پستو دوبار تكرار كردم؟؟اگه كردم خيلي احمقم!:20::19:
يا اينكه من چند تا پست مختلف پشت سرهم دادم؟كه فكر نكنم اين ايرادي داشته باشه!!!!!
مرضيه خانوم خب بگين ديگه اشكال من ازكجا بوده؟؟؟؟؟؟؟من امشب خودكشي ميكنم...
يادتون باشه اگه فردا توي روزنامه نوشتن كه كسي خودكشي كرده منم....وقاتلم هم اينا هستن:
1-خودت براي اين كه گفتم يا به من بگين امير يا گپ
2-maggy_P زيرا نميدونم اشكال ازكجا بوده و مورد بالا
3-فرنوش خانم زيرا مورد بالاي بالا!!!
خداحافظ دوستان p30world منو خيلي ناراحت كردين......:19::19::19::46::23::23:
البته تا 1 ساعت ديگه خداحافظ

gap
02-07-2008, 13:05
به به به به به اینجا هم ادم زندگی میکنه پس :O

جلل خالق (شکلک : انگشت به دهان)

من فقط در بخش بازی های انلاین فعالیت کردم نمیدونستم اینجا تایپیک Sims 2 هم زدند !

راجب Sims Online کسی چیزی شنیده !؟ اگه هست مراحل رو توضیح بدین
نه عزيز دربارش چيزي نشنيدم!!!!
شما چجوري با 5 پست كاربر فعال شدي؟؟

Black-Ninja
02-07-2008, 13:23
نه عزيز دربارش چيزي نشنيدم!!!!
شما چجوري با 5 پست كاربر فعال شدي؟؟

اخه توی بخش بازی های انلاین وقتی پست بدی پست شما محسوب نمیشه ولی ! در پشت صحنه محسوب میشه ولی به چشم نمیاد نمیدونم رسوندم بهت مطلب رو یا نه !

Black-Ninja
02-07-2008, 13:26
لینک دانلود The Sims onLine اینم بازی سمیز به صورت انلاین بیشتر از 1gb هست ولی بدبختانه 14 روز بیشتر اعتبار نداره ! نسخه Full رو هرکس پیدا کرد خبر بده !

gap
02-07-2008, 14:06
اخه توی بخش بازی های انلاین وقتی پست بدی پست شما محسوب نمیشه ولی ! در پشت صحنه محسوب میشه ولی به چشم نمیاد نمیدونم رسوندم بهت مطلب رو یا نه !
خيلي ممنونم دوست عزيزم.گرفتم!:20:

frnsh
02-07-2008, 15:58
خيلي نامردن كه جمعش كردن!
تاييد ميشه!
نميخواد بميري.هنوز جووني
تاييد ميشه!
تاييد ميشه.به نتيجه هم ميرسه من تا حالا براش يك 20 تايي لوگو طراحي كردم و تا حالا فكر كنم 3هزارتايي امضا كرده باشن.
آدرس انجمن:
آدرس مكان لوگوها:
با تشكر.
امير-دمير-gap

نامردن دیگه. میخوان منحرف نشین.
ایول.

خام محترم ميشه بگيد كجا پست پشت سرهم زدم؟
من كه توي اين 2،3صفحه ي قبل چيزي نديدم.وچرا ميزني؟:19::19::19::19::19:
و اين هم صدويكمين دفعه:به من نگين آقا امير.يا گپ يا امير
با تشكر.

منم دیدم که پست پشت سر هم میدی. میدونی چرا خودت نمیفهمی؟ چون مثلا یکی رو الان دادی. یکی رو که متنش به قبلی ربطی نداره یا یادت رفته توی پست قبلی بدی رو دوباره توی یه پست جدید مینویسی. میتونی ویرایش کنی قبلی رو بعد توی همون بنویسی که صدای ماها هم در نیاد.:27:

تایید میشه.

سلام.
وقت نكردم برم به تاپيكش.
1.:19:
8.آبياري فراموشت نشه.
13.خيلي خوب زياد ميكنه.
14.پيشرفت چشم گيري بود.عيبي نداره حالا ديگه.
تو رو خدا بگو من كجاپشت سرهم پست دادم ؟

8.برای چی؟
صفحات قبلی رو یه نگاهی بندازی بد نیست.

بازم تایید میشه.

يا حسين!!!تو كي هستي باز؟؟؟
آخه من نميدونم منظورم maggy جان چي بوده؟
يعني من يك پستو دوبار تكرار كردم؟؟اگه كردم خيلي احمقم!:20::19:
يا اينكه من چند تا پست مختلف پشت سرهم دادم؟كه فكر نكنم اين ايرادي داشته باشه!!!!!
مرضيه خانوم خب بگين ديگه اشكال من ازكجا بوده؟؟؟؟؟؟؟من امشب خودكشي ميكنم...
يادتون باشه اگه فردا توي روزنامه نوشتن كه كسي خودكشي كرده منم....وقاتلم هم اينا هستن:
1-خودت براي اين كه گفتم يا به من بگين امير يا گپ
2-maggy_P زيرا نميدونم اشكال ازكجا بوده و مورد بالا
3-فرنوش خانم زيرا مورد بالاي بالا!!!
خداحافظ دوستان p30world منو خيلي ناراحت كردين......:19::19::19::46::23::23:
البته تا 1 ساعت ديگه خداحافظ

3. من دیگه چی گفتم به جز دمیر؟

یعنی چی؟ من که نگرفتم.
آها فهمیدم.

gap
02-07-2008, 16:04
نامردن دیگه. میخوان منحرف نشین.
ایول.

منم دیدم که پست پشت سر هم میدی. میدونی چرا خودت نمیفهمی؟ چون مثلا یکی رو الان دادی. یکی رو که متنش به قبلی ربطی نداره یا یادت رفته توی پست قبلی بدی رو دوباره توی یه پست جدید مینویسی. میتونی ویرایش کنی قبلی رو بعد توی همون بنویسی که صدای ماها هم در نیاد.:27:

تایید میشه.

8.برای چی؟
صفحات قبلی رو یه نگاهی بندازی بد نیست.

بازم تایید میشه.

3. من دیگه چی گفتم به جز دمیر؟

یعنی چی؟ من که نگرفتم.
آها فهمیدم.
تاييد ميشه.
يعني من مثلا 4 چيز مختلفو توي يك پست بايد بدم؟

:19:
8-ميشه شماره ي صفحه بدي!
9-:18:تو خوب خوندي اونو
يادم نيست.

3Dmajid
02-07-2008, 16:07
راستی میدونستید که وزارت ارشاد بازی The Sims رو ممنوع کرده ؟

saiiddz
02-07-2008, 16:10
آره بابا
بیکارن به خدا

gap
02-07-2008, 16:11
نه!!!!!!!!:18:جدي:31:
خوب كاري كرده!:8::31::31::20:
sims هم شد بازي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:2:
انشاا... sims ايراني هم به زودي به بازار ميادش!

frnsh
02-07-2008, 16:12
تاييد ميشه.
يعني من مثلا 4 چيز مختلفو توي يك پست بايد بدم؟

:19:
8-ميشه شماره ي صفحه بدي!
9-:18:تو خوب خوندي اونو
يادم نيست.

آره به راحتی میتونی. البته اگه میخوای صدامون در نیاد.
9.نمیدونم آخه من صفحه هام 20 تایی باز میشن.

توی صفحه قبلی بحثش بود.:31:

frnsh
02-07-2008, 16:17
نه!!!!!!!!:18:جدي:31:
خوب كاري كرده!:8::31::31::20:
sims هم شد بازي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:2:
انشاا... sims ايراني هم به زودي به بازار ميادش!

تازه فهمیدی؟
ایول. اگه بیاد من با کله میرم میخرمش:27:
چقدر زود زود پست میدین شماها. من که موندم. واقعا فعالین همتون.:27::21:

gap
02-07-2008, 16:17
آره به راحتی میتونی. البته اگه میخوای صدامون در نیاد.
9.نمیدونم آخه من صفحه هام 20 تایی باز میشن.

توی صفحه قبلی بحثش بود.:31:
حتما..چشم..ببخشيد ديگه!:11:
بله توي صفحه ي ديگه بحثش بود مياد اسپم ميده!

تازه فهمیدی؟
ایول. اگه بیاد من با کله میرم میخرمش:27:
چقدر زود زود پست میدین شماها. من که موندم. واقعا فعالین همتون.:27::21:
نه تازه نفهميدم
آفرين
مرسي

gap
02-07-2008, 16:20
چرا آدماي من درختي نميشن؟؟؟؟؟هركار كه گفتين كردم!

frnsh
02-07-2008, 16:31
اینم دوتا پست پشت سر هم به فاصله 3 دقیقه. دیگه مچت رو گرفتم./

چرا آدماي من درختي نميشن؟؟؟؟؟هركار كه گفتين كردم!

چرا نمیشه؟ خیلی هم راحت میشه. اما من هنوز گرگ نتونستم بکنم. اما گرگ از گیاهی کردن خیلی سخت تره خداییش.
اونطور که مگی جون گفت که باید 4 روز صبر کنی مال این بود که گیاهات خیلی زیاد باشن. به نظر منم گیاهات رو زیاد بگیر دیگه. همش آبشون بده/ tendکن./spray کن./ بعد از یه مدتی هم talk کن. البته talk خیلی زیاد بکن که گیاهی شی. باید همین کارها رو فقط ادامه بدی دیگه. اگه گیاهت هم رسید یا بفروشش یا harvest کن و دوباره بکار. حتما بعد از چند وقت درست میشه دیگه.

gap
02-07-2008, 16:35
اینم دوتا پست پشت سر هم به فاصله 3 دقیقه. دیگه مچت رو گرفتم./

چرا نمیشه؟ خیلی هم راحت میشه. اما من هنوز گرگ نتونستم بکنم. اما گرگ از گیاهی کردن خیلی بخت تره خداییش.
اونطور که مگی جون گفت که باید 4 روز صبر کنی مال این بود که گیاهات خیلی زیاد باشن. به نظر منم گیاهات رو زیاد بگیر دیگه. همش آبشون بده/ tendکن./spray کن./ بعد از یه مدتی هم talk کن. البته talk خیلی زیاد بکن که گیاهی شی. باید همین کارها رو فقط ادامه بدی دیگه. اگه گیاهت هم رسید یا بفروشش یا harvest کن و دوباره بکار. حتما بعد از چند وقت درست میشه دیگه.
براي چي؟مگه ايراد داره 2 تا پست پشت سرهم ديگه اينا كه از زمين تا آسمون با هم فرق دارن تازه يكيش رو ويرايش كردم چون باز ميخواستم اشتباه كنم.
خيلي ممنون.خب چرا نميشه گرگينه بشي؟
وقتي منفي 100 شدي نازش كن ديگه اين قدر بكن تا گازت بگيره!

frnsh
02-07-2008, 16:43
براي چي؟مگه ايراد داره 2 تا پست پشت سرهم ديگه اينا كه از زمين تا آسمون با هم فرق دارن تازه يكيش رو ويرايش كردم چون باز ميخواستم اشتباه كنم.
خيلي ممنون.خب چرا نميشه گرگينه بشي؟
وقتي منفي 100 شدي نازش كن ديگه اين قدر بكن تا گازت بگيره!

اما اگه توی یه پست باشن بهتره. من که همیشه همین کارو میکنم. شما هر کاری میخوای بکن gap /آقا امیر
خونوادم رو که عوض کردم اومدم توی این جریان پدر بزرگ مادر یزرگا کارم سخت شده. مجبور شدم همه رو به خرخون تغییر بدم که دفعه دلشون بخواد گرگ ببینن و وقتی که اومد اینا امتیاز بگیرن و از یه طرف هم من بفهمم که کی گرگ اومده.
راستی پسر این خونوادم رفت پیش فضایی ها الانم هم خودش حاملس هم زنش:11: :22: :33: :44: :55: :66: :77: :88: :99: (داشتم عکسا رو امتحان میکرم منظوری ندارم از اینا!!)

vitamin2002
02-07-2008, 17:14
اما اگه توی یه پست باشن بهتره. من که همیشه همین کارو میکنم. شما هر کاری میخوای بکن gap /آقا امیر
خونوادم رو که عوض کردم اومدم توی این جریان پدر بزرگ مادر یزرگا کارم سخت شده. مجبور شدم همه رو به خرخون تغییر بدم که دفعه دلشون بخواد گرگ ببینن و وقتی که اومد اینا امتیاز بگیرن و از یه طرف هم من بفهمم که کی گرگ اومده.
راستی پسر این خونوادم رفت پیش فضایی ها الانم هم خودش حاملس هم زنش:11: :22: :33: :44: :55: :66: :77: :88: :99: (داشتم عکسا رو امتحان میکرم منظوری ندارم از اینا!!)

مرد خانواده منم حامله شده :31: البته بعد از اومدن از فضا چند تا هم عکس از حامله گی مردم دارم

gap
02-07-2008, 17:34
مرسي دوست عزيزم.ديگه هميشه سعي ميكنم مثل همين پست جواب بدم.
ايشاا...درست ميشه و گرگ ميشي.ولي چرا دو نفر باردار باشن؟مگه جا از سر راه آوردي يا خونت خيلي بزرگه؟؟؟؟؟
دوتا اتاق ميخواد.

مرد خانواده منم حامله شده :31: البته بعد از اومدن از فضا چند تا هم عکس از حامله گی مردم دارم
مبارك باشه!!:33::33::33:
جدي ميگي؟؟؟خودت فهميدي كه بعد از اومدن ازفضا باردار ميشن؟خيلي فضولي براي چي از حاملگي مردم عكس گرفتي؟؟؟
__________________________________________________ ______________________

خب فرنوش خانوم خوب شد؟؟

mg74
02-07-2008, 18:10
چه ورژن های جدیدی اومده

mg74
02-07-2008, 18:13
سلام

ورژن pets الان هست تو بازار؟

sneer
02-07-2008, 20:47

آره از خیلی وقت پیش وارد بازار شد

gap
02-07-2008, 22:02
شايد.با مزه اين چه كاري هستش كه كردي؟:41::41::41:لطفا ديگه از اين كارا نكن.فهميديم بانمكي.

چه ورژن های جدیدی اومده
اين چه سوالي هست كه ميكني؟
اين دوتارو تو ميتوني گير بياري:
وقت آزاد free time
معادل فارسي پيدا نكردم bon voyage
ولي خيلي ديگه جديد هست ولي نمي توني گيرش بياري من تو كفشون موندم!

sneer
02-07-2008, 23:15
داشتم با خودم فکر میکردم ارشاد چطوری میخواد جلوی بازی Sims رو بگیره وقتی 2 راه وجود داره

1.قاچاق Cd
2.دانلود !

vitamin2002
03-07-2008, 00:00
The Sims 2 Kitchen & Bath Interior Design
The Sims 2 IKEA Home Stuff
دیروز دومی رو دانلود کردم ار پک های تازه است

sneer
03-07-2008, 09:34
اگر میشه لینک های هر 2 رو اینجا قرار بده منم به زودی لینک FREE TIME و Bon Voyage رو میزارم !

sneer
03-07-2008, 09:49

sneer
03-07-2008, 09:54
همه اضافات Sims 2 رو میزارم براتون !

gap
03-07-2008, 09:57
اگر میشه لینک های هر 2 رو اینجا قرار بده منم به زودی لینک FREE TIME و Bon Voyage رو میزارم !

دوست عزيزم اين تاپيك براي دانلود پك هاي sims2 نيستش كه.
اينجا فقط براي سوال كردن و جواب دادن و گذاشتن ماشين و آيتم جديد هستش نه پك جديد.
لطفا از اين به بعد به اين آدرس برويد و لنك دانلودبذاريد:

گقتم كه لينك دانلود در اينجا نذاريد!

همه اضافات Sims 2 رو میزارم براتون !
خيلي خيلي ممنون ميشم اگه بذاري البته در

اين آدرس

mohrd
03-07-2008, 10:22
اينجا فقط براي سوال كردن و جواب دادن و گذاشتن ماشين و آيتم جديد هستش نه پك جديد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگقتم كه لينك دانلود در اينجا نذاريد!

خيلي خيلي ممنون ميشم اگه بذاري البته در

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين آدرس

و

شايد.با مزه اين چه كاري هستش كه كردي؟:41::41::41:لطفا ديگه از اين كارا نكن.فهميديم بانمكي.

خب حالا چرا می زنیش ؟ بابا بچه بود یک اشتباهی کرد. شما به بزرگی خودتون ببخشید. :31: مثل اینکه این تاپیک شده بزن بکش ؟؟!!!!:13::18:
____

sneer عزیز . اولا که ظاهرا لینک ها مشکل داره و میگه حذف شده ، دوما می تونی این ها رو با نرم افزار KGB Archiver تا آخرین حد فشرده کنی ، بعد یا بذاری تو این تاپیک یا تاپیکی که دمیر جان ( Gap ) معرفی کرده بودند تا بقیه از جمله خودم بتونن با دایل آپ دانلود کنن ؟؟؟ ( لینک دانلود نرم افزار KGB Archiver توی صفحه های قبلی این تاپیک موجود است ) ممنون.

gap
03-07-2008, 10:32
و

خب حالا چرا می زنیش ؟ بابا بچه بود یک اشتباهی کرد. شما به بزرگی خودتون ببخشید. :31: مثل اینکه این تاپیک شده بزن بکش ؟؟!!!!:13::18:
____

sneer عزیز . اولا که ظاهرا لینک ها مشکل داره و میگه حذف شده ، دوما می تونی این ها رو با نرم افزار KGB Archiver تا آخرین حد فشرده کنی ، بعد یا بذاری تو این تاپیک یا تاپیکی که دمیر جان ( Gap ) معرفی کرده بودند تا بقیه از جمله خودم بتونن با دایل آپ دانلود کنن ؟؟؟ ( لینک دانلود نرم افزار KGB Archiver توی صفحه های قبلی این تاپیک موجود است ) ممنون.
محمدرضا جان من كي زدمش؟
به sneer جان بي ادبي نكن اون از تو خيلي هم بزرگتره.
تاييد ميشه.
خيلي بامزه اي!:2:
تاييد ميشه.لينك ها مشكل داره
sneerجان از من به تو نصيحت كه با kgb كار نكن 24 ساعت طول ميكشه تا 700 مگو به 5 مگ تبديل كنه.
و تازه درآوردنش از حالت فشرده هم همين قدر طول ميشكه.
آقايون برن adsl بخرن تا بتونن دانلود كنن.

Maggy_P
03-07-2008, 10:47

اين چه سوالي هست كه ميكني؟
اين دوتارو تو ميتوني گير بياري:
وقت آزاد free time
معادل فارسي پيدا نكردم bon voyage
ولي خيلي ديگه جديد هست ولي نمي توني گيرش بياري من تو كفشون موندم!

لطفا دعوا راه نیفته توی تاپیک هر کس هم خواست پک های جدید رو بدونه میتونه از سایت خود سیمز باخبر بشه

gap
03-07-2008, 10:55
لطفا دعوا راه نیفته توی تاپیک هر کس هم خواست پک های جدید رو بدونه میتونه از سایت خود سیمز باخبر بشه
مرسي maggyجان آخه تو بگو اون چه كاري بود كه اون كرده بود؟؟؟؟؟واون چه سوالي بود وقتي كه به قول تو خود سايت sims2 گفته.
آدرس سايت:
البته فكر كنم اين آدرسش باشه

Maggy_P
03-07-2008, 11:13
مرسي maggyجان آخه تو بگو اون چه كاري بود كه اون كرده بود؟؟؟؟؟واون چه سوالي بود وقتي كه به قول تو خود سايت sims2 گفته.
آدرس سايت:

البته فكر كنم اين آدرسش باشه

غلطه خوب! :دی آدرس :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در ضمن دیگه کسی اینجا لینک دانلود پک نمیزاره با تشکر
راستی در مورد پست های پشت سر هم سوال کرده بودید بله ایراد داره اگر هم اشتباه کردید میتونید پست قبل رو ویرایش کنید

mohrd
03-07-2008, 12:11

لطفا یکی به من بگه چرا سیم من تو کارش پیشرفت نمی کنه ؟؟؟؟؟

gap
03-07-2008, 12:12
غلطه خوب! :دی آدرس :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در ضمن دیگه کسی اینجا لینک دانلود پک نمیزاره با تشکر
راستی در مورد پست های پشت سر هم سوال کرده بودید بله ایراد داره اگر هم اشتباه کردید میتونید پست قبل رو ویرایش کنید
maggy جان اگه آدرسي كه من دادم هم رو بزني ميره توي سايتش تو يه بار امتحان كن وقتي آدرس منو بزني خودش تورو به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ميبره (يعني اتصال ميده تورو به اون)
تاييد ميشه.
مرسي

خب محمدرضا جان شما اگه search كني در صفحات قبل بحثش بوده ولي بازهم ميگم:
شما به دوست احتياج نداري.يكم صبر كن!

Viren
03-07-2008, 13:36

سلام

خوبی؟

خیر

8 تا دوست لازم نداری

میبینکه نوشته 0+

Job Perfomance هم که خوبه

باید یه مدت کار کنی چون درجه سیم شما هم فکر کنم Level 7 یا Level 8 باشه

طول میکشه تا به درجه بالاتری برسی:20:

frnsh
03-07-2008, 13:45
مرسي دوست عزيزم.ديگه هميشه سعي ميكنم مثل همين پست جواب بدم.
ايشاا...درست ميشه و گرگ ميشي.ولي چرا دو نفر باردار باشن؟مگه جا از سر راه آوردي يا خونت خيلي بزرگه؟؟؟؟؟
دوتا اتاق ميخواد.

مبارك باشه!!:33::33::33:
جدي ميگي؟؟؟خودت فهميدي كه بعد از اومدن ازفضا باردار ميشن؟خيلي فضولي براي چي از حاملگي مردم عكس گرفتي؟؟؟

خب فرنوش خانوم خوب شد؟؟

آره خونم خیلی بزرگه. گفتم که میخوام شجره نامشون رو زیاد کنم.
همینجا گفتن که باردار میشن دیگه.
آره خوبه.آفرین.

داشتم با خودم فکر میکردم ارشاد چطوری میخواد جلوی بازی Sims رو بگیره وقتی 2 راه وجود داره

1.قاچاق Cd
2.دانلود !

فقط میخوان اونایی که به این دو راه دسترسی ندارن نتونن بگیرن. البته این حداقل کاریه که میتونن بکنن. حد اکثرشونم اینه که سایتها رو ببندن. سرعت اینترنتها رو کم کنن و نذارن ADSL بیاد.
قاچاق هم که هیچی.

خب همین پکها رو همونجا که باید بدن بدن دیگه. یه تاپیک مخصوص داشت دیگه.

باید چند روز بره سر کار.بعدم اینکه فکر کنم مشکل از vacation های زیادت باشه. 4 روز؟؟؟؟؟؟؟؟!!! حالا حالاها باید بری سر کار. در طولانی مدت فکر کنم بشه. اما اگه اینا رو کمتر داشتی یا اصلا نداشتی بهتر بود. برای چی بودن حالا؟یارو حامله بود؟

سلام

خوبی؟

خیر

8 تا دوست لازم نداری

میبینکه نوشته 0+

Job Perfomance هم که خوبه

باید یه مدت کار کنی چون درجه سیم شما هم فکر کنم Level 7 یا Level 8 باشه

طول میکشه تا به درجه بالاتری برسی:20:

آره. منم فکر میکنم که آخراش باشه که بشه star.

vahidfathi2341
03-07-2008, 13:49
لینک دانلود مستقیم the sims 2 deluxe اگه امکان داشته باشه بزارین

gap
03-07-2008, 13:54
آره خونم خیلی بزرگه. گفتم که میخوام شجره نامشون رو زیاد کنم.
همینجا گفتن که باردار میشن دیگه.
آره خوبه.آفرین.

فقط میخوان اونایی که به این دو راه دسترسی ندارن نتونن بگیرن. البته این حداقل کاریه که میتونن بکنن. حد اکثرشونم اینه که سایتها رو ببندن. سرعت اینترنتها رو کم کنن و نذارن ADSL بیاد.
قاچاق هم که هیچی.

خب همین پکها رو همونجا که باید بدن بدن دیگه. یه تاپیک مخصوص داشت دیگه.

باید چند روز بره سر کار.بعدم اینکه فکر کنم مشکل از vacation های زیادت باشه. 4 روز؟؟؟؟؟؟؟؟!!! حالا حالاها باید بری سر کار. در طولانی مدت فکر کنم بشه. اما اگه اینا رو کمتر داشتی یا اصلا نداشتی بهتر بود. برای چی بودن حالا؟یارو حامله بود؟

آره. منم فکر میکنم که آخراش باشه که بشه star.
خوش به حالت.خودت ساختيش؟
آره همين جا گفتن كه باردار ميشن.
مرسي
__________________________________________________ _
خيلي آدماي بدي هستن:2:
راست ميگي.مرسي كه از من حمايت كردي!:11:
آره بايد يك چند روزي بگذره.شايد هم رفته مسافرت!
تاييد ميشه

لینک دانلود مستقیم the sims 2 deluxe اگه امکان داشته باشه بزارین
نگووووووووو!!
دوست عزيز مثل اينكه دعوا بر سر همين بود.آقا برو توي تاپيك مخصوص به دانلود پك خا و خود sims بگو.و
اين قدر اسپم ندين.:41::41::19::19:
در تاپيكو تخته ميكنن.

mohrd
03-07-2008, 14:09

فکر کنم 20 روزی هست که پیشرفت نکرده. از وقتی که وارد دوران پیری شده !!! الان آخر عمرشه :18::19:

gap
03-07-2008, 14:21
فکر کنم 20 روزی هست که پیشرفت نکرده. از وقتی که وارد دوران پیری شده !!! الان آخر عمرشه :18::19:
خب عزيز اگه آخر عمرشه بدبخت رو بازنشت كن ديگه....
ولي بازهم صبر كن تا شايد پيشرفت كنه.............:18::18:
موفق باشي.
امير

Mohsen EA
03-07-2008, 15:14

خوب مشكل از رفيقته بايد هشت تا دوست پيدا كني ( 0+) بايد (8+) بشه
حالا اينو بدونيد كه:
وقتي كار پيدا نكرديد دوستاتونو به 30 برسونيد چون چند بار پيشرفت كنيد 30 . 40 تا دوست ميخواد
همه ي skills را پر كنيد
همه ي كار ها رو انجام بديد (خوابيدن حموم رفتن و...) بايد علامت سيمز بالاي سر اونها سبز باشه
از نوجووني كار پيدا كنيد وقتي بزرگ شديد كارو از وسطا شروع ميكنيد نه اولا
سعي كنيد شغلتون پليس باشه چون اگه درجتون زياد بشه روزي يك مليونو دويست پول ميگيريد ولي بايد 30 تا حداقل دوست داشته باشيد
اينطوري هر وقت به كار ميريد بر گشتيد درجتون ميره بالا هر روز

alizap
03-07-2008, 18:41
سلام, این اولین پست من تو p30world هست... من یک سال هست که دارم دنبال یه سیمز 2 اصل میگردم و پیداش نمیکنم شاید بیش از ده بار سیمز2 روخریدم اما همه اش قلابی بوده... آرزو دارم برای 1 بار هم که شده پچ های الحاقی سیمز رو بازی کنم شما رو به جون هر کسی که دوست دارید یه فروشگله اینترنتی بهم معرفی کنید که سیمز 2 اصلی رو داشته باشه!!! اگر هم خودتون دارید برای من رایت کنید و هر چقدر هزینه اش شد متقبل میشم خواهشا کمک کنید, خسته شدم... راستی من مشهد زندگی میکنم اگر دوست داشتید بهم کمک کنید فقط یه پ.خ بدید... سپاس

gap
03-07-2008, 20:01
خوب مشكل از رفيقته بايد هشت تا دوست پيدا كني ( 0+) بايد (8+) بشه
حالا اينو بدونيد كه:
وقتي كار پيدا نكرديد دوستاتونو به 30 برسونيد چون چند بار پيشرفت كنيد 30 . 40 تا دوست ميخواد
همه ي skills را پر كنيد
همه ي كار ها رو انجام بديد (خوابيدن حموم رفتن و...) بايد علامت سيمز بالاي سر اونها سبز باشه
از نوجووني كار پيدا كنيد وقتي بزرگ شديد كارو از وسطا شروع ميكنيد نه اولا
سعي كنيد شغلتون پليس باشه چون اگه درجتون زياد بشه روزي يك مليونو دويست پول ميگيريد ولي بايد 30 تا حداقل دوست داشته باشيد
خيلي ممنونم دوست عزيزم از اطلاعاتي كه دادي.
ولي نميدونم كه اين اطلاعات درست هست يانه؟من كه طبق طرز فرنوش خانوم پيش رفتم و به نتيجه رسيدم.

سلام, این اولین پست من تو p30world هست... من یک سال هست که دارم دنبال یه سیمز 2 اصل میگردم و پیداش نمیکنم شاید بیش از ده بار سیمز2 روخریدم اما همه اش قلابی بوده... آرزو دارم برای 1 بار هم که شده پچ های الحاقی سیمز رو بازی کنم شما رو به جون هر کسی که دوست دارید یه فروشگله اینترنتی بهم معرفی کنید که سیمز 2 اصلی رو داشته باشه!!! اگر هم خودتون دارید برای من رایت کنید و هر چقدر هزینه اش شد متقبل میشم خواهشا کمک کنید, خسته شدم... راستی من مشهد زندگی میکنم اگر دوست داشتید بهم کمک کنید فقط یه پ.خ بدید... سپاس

خوش امدي.هم به p30worldوهم به اين تاپيك.
خب ميتوني به اين آدرس ها بري:
1-

2-بايد مبلغ رو به حساب بريزي و سفارش بدي

3-بايد مبلغ رو به حساب بريزي و سفارش بدي

خب اينا چون توي شهرستان هستي از تو پول پستشم ميگيرن.
وماهم هيچ وقت براي كسي نه بازي رايت كردم.نه ميكنم.نه خواهم كرد.چون كه اصلا حوصله ي قفل شكني
cd يا dvd هامو ندارم چون original هستن....
البته به دوستام بازي هاي رايتي ميدم كه از ايران خريدم.
در هر صورت آدرستو بده تا شايد بتونم از بچه هاي p30worldكسي رو به تو معرفي كنم تا برات بازي بفرسته.
ولي احتمالا mohrd يا همون محمدضا ميتونه برات بفرسته.

alizap
03-07-2008, 21:10
راستی یه سوال تخصصی:
من آپدیت سیمز 2 رو از سایت اصلی گرفتم و حجمش حدود 23 مگ و خرده ای هست...
فایل رو باز میکنم و میگه سی دی چهار رو بزار و من هم همین کار رو میکنم و بعد که ok رو میزنم میگه unable to copy from disc
فقط میخوام بدونم که این ارور هم برای اینه که سیمز قلابی دارم؟
اگه سیمز اصل باشه آپدیت میشه؟
کسی امتحان کرده؟
راستی این سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]باز نمیشه!

saiiddz
04-07-2008, 08:43
راستی یه سوال تخصصی:
فایل رو باز میکنم و میگه سی دی چهار رو بزار و من هم همین کار رو میکنم و بعد که ok رو میزنم میگه unable to copy from disc
کسی امتحان کرده؟
راستی این سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]باز نمیشه!
با سلام
من هم این مشکل رو دارم
البته فکر نکنم 23 مگ باشه.همه ی اپ دیت ها کم هجمه
هیچ کدوم کار نمیکنه البته از سیمز نیست

gap
04-07-2008, 08:47
راستی یه سوال تخصصی:
کسی امتحان کرده؟
راستی این سایت:
آره فكر كنم باري همين هستش كه CD قلابي هستش.
حتما آپديت ميشه.
نگووووووو!بابا اين سايت باز ميشه.چه نوع ERROR ميده؟
از چه مرورگري استفاده ميكني؟
پيشنهاد ميكنم از fire fox و يا opera استفاده كن.البته من با fire fox بيشتر حال ميكنم تا opera...
ميتوني از اين آدرس fire fox3 رو دانلود كني:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوجه:اين آدرس يك تبليغ نيست.چون گفتش كه صفحه بازنميشه گفتم بره از اينجا firefox نسخه ي آخرشو با 24 زبان دانلود كنه.هم براي ويندوز windows هم براي لينوكس linux قابليت دانلود داره.
موفق باشيد.
با تشكر.
امير-دمير-gAp

با سلام
من هم این مشکل رو دارم
البته فکر نکنم 23 مگ باشه.همه ی اپ دیت ها کم هجمه
هیچ کدوم کار نمیکنه البته از سیمز نیست
خب ميگم كه از سيدي cd قلابي هستش.مال من كه اصل original هستش قابليت آپديت داره و وقتي كه آپديت
كني هيچ چيزي نميگه!!!
خب هيچ كدوم هم كار نميكنه البته فكر كنم منظورت اينه كه مثلا آپديت نرم افزارهاي ديگه هم كار نميكنه
مثلا البته اينجا جاش نيست ولي بايد بگم:طبق آخرين آمارهاي جهاني رتبه بندي antivirus ها به اين ترتيب هستش:
1-bitdefender anti virus
2-kaspersky antivirus
3-nod32 anti virus
4-symantec anti virus
5-mcafee anti virus
كه الان همه توي ايران bitdefender رو آدم هم حساب نميكنن چون كه اصلش نيستش.الان بشتر محصولات ايران اصل نيستن.اينو همه ميدونن.
گرچه اينجا جاش نبود ولي بايد براي اين پست همچين مثالي رو ميزدم..:20:

نه گپ جان هیچ فرقی نمیکنه
دوستان همین جا هم میتونن بزارن
از اسم اون تاپک هم تابلو هست.اسمش سیمز2+بسته های الحاقی هست
خب سعيد عزيز maggy جان هم گفتن كه ديگه اينجا پك براي دانلود نذارين.آخه وقتي جاي مخصوص به خودش رو داره چرا اين جا بذارن؟؟
اين جوري كه اين دو تاپيك با هم فرقي نميكنه.

saiiddz
04-07-2008, 08:48

گقتم كه لينك دانلود در اينجا نذاريد!

نه گپ جان هیچ فرقی نمیکنه
دوستان همین جا هم میتونن بزارن
از اسم اون تاپک هم تابلو هست.اسمش سیمز2+بسته های الحاقی هست

Mohsen EA
04-07-2008, 12:09
اينم خانواده ي كتاب خون:
مشكل بازي سيمز كركشه كه خراب رونه بازار شده من يه درخواست كردم اگه دستم اومد به شما ميدم

alizap
04-07-2008, 13:14
من يه درخواست كردم اگه دستم اومد به شما ميدم
اگر این کار رو بکنی که خیلی خوب میشه
راستی من خیلی به Charisma نیاز دارم, راهی غیر از حرف زدن با آینه وجود داره؟؟؟ که سریع تر هم بالا بره؟

alizap
04-07-2008, 13:23
ببخشید که دوتا پست میدم اما من برای نصب Open For Bussiness ببسته دیگه ای هم میخوام یا نه؟ فقط Open For Bussiness کافیه؟ راستی اگه بخوام نصب کنم بازم میگه باید CD4 رو بزاری یا خودش نصب میشه؟ روی قلابی ها نصب میشه؟ اگه نمیشه چرا؟
اوه اوه چقدر سوال کردم#$^$&%$@
ممنون

frnsh
04-07-2008, 13:58

و خداوند صبر را آفرید. به نظر من که اگه همه ی کارا رو انجام دادی یه مشکل دیگه ای باید باشه.

خوش به حالت.خودت ساختيش؟
آره همين جا گفتن كه باردار ميشن.
مرسي
آره بايد يك چند روزي بگذره.شايد هم رفته مسافرت!

.

آره بابا. خودم ساختم. خونه ها ی خود شهر که به درد نمیخوارن. نمیشه خوب زاویه دید گرفت.:27:
شاید.

1.خوب مشكل از رفيقته بايد هشت تا دوست پيدا كني ( 0+) بايد (8+) بشه
حالا اينو بدونيد كه:
2.وقتي كار پيدا نكرديد دوستاتونو به 30 برسونيد چون چند بار پيشرفت كنيد 30 . 40 تا دوست ميخواد
همه ي skills را پر كنيد
3.همه ي كار ها رو انجام بديد (خوابيدن حموم رفتن و...) بايد علامت سيمز بالاي سر اونها سبز باشه
4.از نوجووني كار پيدا كنيد وقتي بزرگ شديد كارو از وسطا شروع ميكنيد نه اولا
5.سعي كنيد شغلتون پليس باشه چون اگه درجتون زياد بشه روزي يك مليونو دويست پول ميگيريد ولي بايد 30 تا حداقل دوست داشته باشيد

1.ااااااااااا. راست میگی. من جابه جا گفتم انگار. من معذرت میخوام:11: باید 8 تا دوست پیدا کنه.
2.من زیاد به دوستا اهمیت نمیدم (البته اگه بیش از حد خودش باشه) و همونقدر که گفته پیدا میکنم. مهارتها رو هم تا آخر سعی میکنم برسونم. مخصوصا اون مهارتهایی رو که خودش گفته.
3.من به این مورد اهمیت نمیدم. اما خوبم پیشرفت میکنن بدون این مورد.
4.بدبخت باید هم بره مدرسه هم کار. اما اگه توی نوجوانی بشینه مهارت کسب کنه وقتی بزرگ شد و خواست شغل پیدا کنه خودش از اول شروع نمیکنه.
5.بالا ترین حقوق مال ورزشکار هست. اگه هیچ پکی نصب نکردین. حدود 3000 هست. (Adlet) اگه درست نوشته باشم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم خانواده ي كتاب خون:

منم خونواده هام اکثرا خرخونن. میگم چه خونه ی قشنگی داری. خودت ساختی یا مال خود شهره؟

gap
04-07-2008, 14:14
و خداوند صبر را آفرید. به نظر من که اگه همه ی کارا رو انجام دادی یه مشکل دیگه ای باید باشه.

آره بابا. خودم ساختم. خونه ها ی خود شهر که به درد نمیخوارن. نمیشه خوب زاویه دید گرفت.:27:
شاید.

1.ااااااااااا. راست میگی. من جابه جا گفتم انگار. من معذرت میخوام:11: باید 8 تا دوست پیدا کنه.
2.من زیاد به دوستا اهمیت نمیدم (البته اگه بیش از حد خودش باشه) و همونقدر که گفته پیدا میکنم. مهارتها رو هم تا آخر سعی میکنم برسونم. مخصوصا اون مهارتهایی رو که خودش گفته.
4.بدبخت باید هم بره مدرسه هم کار. اما اگه توی نوجوانی بشینه مهارت کسب کنه وقتی بزرگ شد و خواست شغل پیدا کنه خودش از اول شروع نمیکنه.
5.بالا ترین حقوق مال ورزشکار هست. اگه هیچ پکی نصب نکردین. حدود 3000 هست. (Adlet) اگه درست نوشته باشم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم خونواده هام اکثرا خرخونن. میگم چه خونه ی قشنگی داری. خودت ساختی یا مال خود شهره؟
شايد.
آفرين.
1-عيبي نداره...جووني كردي:13:؟وآقا سعيد پس من درست گفتم شما مارو به اشتباه انداختي.
2-آفرين
3-جالبه
5-چه خوب
5-ايول
چه خوب

ببخشید که دوتا پست میدم اما من برای نصب Open For Bussiness ببسته دیگه ای هم میخوام یا نه؟ فقط Open For Bussiness کافیه؟ راستی اگه بخوام نصب کنم بازم میگه باید CD4 رو بزاری یا خودش نصب میشه؟ روی قلابی ها نصب میشه؟ اگه نمیشه چرا؟
اوه اوه چقدر سوال کردم#$^$&%$@
ممنون
نه روي قلابي هم نصب ميشه.فكر كنم cd 4 رو هم بخواد

gap
04-07-2008, 14:17
سلامي دوباره.
دوستان بياين عكس هاي خونه هامونو و خانواده مونو بذاريم.هم يك تنوعي ميشه هم از طرز فكرهم باخبر ميشيم.
البته به نظر شما لازم هستش كه يك تاپيك جديدبراي اين عكسا در بخش گالري عكس بذاريم تا اين تاپيك شلوغ نشه؟

mohrd
04-07-2008, 14:34

سلام.
آخه این مشکل رو ( پیشرفت نکردن ) فقط همین سیمم داره . بقیه ی اعضای خانواده هم تعداد دوستاشون مثل همینه ولی زود پیشرفت می کنن !!

gap
04-07-2008, 14:39
سلام.
آخه این مشکل رو ( پیشرفت نکردن ) فقط همین سیمم داره . بقیه ی اعضای خانواده هم تعداد دوستاشون مثل همینه ولی زود پیشرفت می کنن !!
خب عزيز يا يكمي صبر كن يا كه 8 تا دوست رو پيدا كن ديگه.بدبخت پيرهم هستش ديگه چرا ميفرستيش سركار؟؟؟؟

frnsh
04-07-2008, 14:52
سلامي دوباره.
دوستان بياين عكس هاي خونه هامونو و خانواده مونو بذاريم.هم يك تنوعي ميشه هم از طرز فكرهم باخبر ميشيم.
البته به نظر شما لازم هستش كه يك تاپيك جديدبراي اين عكسا در بخش گالري عكس بذاريم تا اين تاپيك شلوغ نشه؟

مگی جون هم و گفتن. اما تا بیاد آپلود بشه عمرمون تموم شده. تازه غیر از اون من نمیتونم از صفحه عکس بگیرم با دکمه print screen . اگه هم با خود دوربین سیمز بگیرم نمیدونم کجا می افته. کسی میدونه؟ در ضمن من بازیم رو روی درایو ویندوز یعنی c نریختم روی G هست.

سلام.

خیلی موقع ها هم میبینی که دوستیت به اندازه نیست اما پیشرفت میکنی. اما بعد یه جایی گیر میکنی !!

خب عزيز يا يكمي صبر كن يا كه 8 تا دوست رو پيدا كن ديگه.بدبخت پيرهم هستش ديگه چرا ميفرستيش سركار؟؟؟؟

همینو بگو. اما منم پیرا رو میفرستم سرکار تا اینکه ایشالله جونشون رو ازرائیل (:40:) بگیره.!!!!

Mohsen EA
04-07-2008, 15:03
IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]

الان دارن كتاب cocking رو ميخونن براي خود شهره
پولشون رسيد به 1.000.000.000 دارم خونشونو عوض ميكنمو اون قصررو بخرم پولش 9.000.000 هست خودم ساختم با تمام امكانان از قبيل
:18: سونا :18:
:18: جكوزي :18:
:18: استخر:18:
:27: پارك:27:
:27: پاركينگ:18:
واقعا
البته بدبخت براي خودشون 1.000.000 ميمونه راستي يه خونه ساختيم ميتونيم به يه سيمز ديگه (همون ورژن) انتقال كرد

gap
04-07-2008, 15:03
مگی جون هم و گفتن. اما تا بیاد آپلود بشه عمرمون تموم شده. تازه غیر از اون من نمیتونم از صفحه عکس بگیرم با دکمه print screen . اگه هم با خود دوربین سیمز بگیرم نمیدونم کجا می افته. کسی میدونه؟ در ضمن من بازیم رو روی درایو ویندوز یعنی c نریختم روی G هست.

خیلی موقع ها هم میبینی که دوستیت به اندازه نیست اما پیشرفت میکنی. اما بعد یه جایی گیر میکنی !!

همینو بگو. اما منم پیرا رو میفرستم سرکار تا اینکه ایشالله جونشون رو ازرائیل (:40:) بگیره.!!!!
خب فرنوش خانوم شما ميتوني از اين سايت براي آپلود عكس استفاده كني:

يا اگه ميخواي بگو تا برات دعوتنامه ي persingig بفرستم.
و عكس ها اينجا ميره:
C:\Documents and Settings\m\My Documents\EA Games\The Sims 2\Storytelling
لينم يك عكس از فروشگاه من:(brown center)نماي بيروني:
بزرگه نه؟؟توش طبقه پايينش تابلو هاي قيمتي ميفروشه بالاشم لوازم الكتريكي،وسايل خونه و...ميفروشه.
6 تا كارمند هم داره.ماشين هم ميفروشه.اون اتاق كنارشم دفتر jack خدا بيامرز وحالا پسرش brayan هستش.

Mohsen EA
04-07-2008, 15:07
اگه ميخوايد اعزاعيل جون پيرارو زود تر بگيره اين كارو بكنيد ( :27: كاملا تضميني :27:)
پيرذو از اون خونه بيرون كنيد بعد اونو به يه خونه يا زمين خالي(كوير) بفرستيد(اگه خونه هست تموم وسايلو پاك كنيد (دستشوئي حموم و...) بعد دكمه ي خيلي سريعو بزنيد اونقدر وايسيد تا لوزي قرمز قرمز بشه اونوقت ميميره :21:
:21: :21::21::21::21::21::21::21: اينم براي اونايي كه ميخوان پيرا زود بميرن (البته تو سيمز تنه واقعا)

gap
04-07-2008, 15:13
اگه ميخوايد اعزاعيل جون پيرارو زود تر بگيره اين كارو بكنيد ( :27: كاملا تضميني :27:)
پيرذو از اون خونه بيرون كنيد بعد اونو به يه خونه يا زمين خالي(كوير) بفرستيد(اگه خونه هست تموم وسايلو پاك كنيد (دستشوئي حموم و...) بعد دكمه ي خيلي سريعو بزنيد اونقدر وايسيد تا لوزي قرمز قرمز بشه اونوقت ميميره :21:
:21: :21::21::21::21::21::21::21: اينم براي اونايي كه ميخوان پيرا زود بميرن (البته تو سيمز تنه واقعا)
آخه چرا پيرا رو ميكشين شما؟؟خب بيچاره هارو به مسافرت همش ببرين تا حال كنن.
ببرينشون به فروشگاه،رستوران مثل رستوران اينترنشنال خانواده ي من.اگه شد عكسشو ميذارم!!

frnsh
04-07-2008, 15:16
الان دارن كتاب cocking رو ميخونن براي خود شهره
پولشون رسيد به 1.000.000.000 دارم خونشونو عوض ميكنمو اون قصررو بخرم پولش 9.000.000 هست خودم ساختم با تمام امكانان از قبيل
:18: سونا :18:
:18: جكوزي :18:
:18: استخر:18:
:27: پارك:27:
:27: پاركينگ:18:
واقعا
البته بدبخت براي خودشون 1.000.000 ميمونه راستي يه خونه ساختيم ميتونيم به يه سيمز ديگه (همون ورژن) انتقال كرد

مال خود شهره. خیلی باحاله. اون قصره رو میشه عکسش رو بذاری؟ سونا مگه میشه؟ مال کدوم پک هست؟
من بلد نیستم پارکینگ بذارم. یعنی با سقف. میشه یکی بهم یاد بده؟:11:

خب فرنوش خانوم شما ميتوني از اين سايت براي آپلود عكس استفاده كني:

يا اگه ميخواي بگو تا برات دعوتنامه ي persingig بفرستم.
و عكس ها اينجا ميره:
C:\Documents and Settings\m\My Documents\EA Games\The Sims 2\Storytelling
لينم يك عكس از فروشگاه من:(brown center)نماي بيروني:
بزرگه نه؟؟توش طبقه پايينش تابلو هاي قيمتي ميفروشه بالاشم لوازم الكتريكي،وسايل خونه و...ميفروشه.
6 تا كارمند هم داره.ماشين هم ميفروشه.اون اتاق كنارشم دفتر jack خدا بيامرز وحالا پسرش brayan هستش.

ممنون. همین خوبه.
ممنون.
درختاش کمه(یعنی نداره اصلا!!). یه کم درخت بذار. خیلی سادس. میشه از داخلشم بدی؟
منم تا فردا عکس میذارم. اما خونه های منم سادس چون حوصله ندارم برای یه کاری هی طبقه عوض کنم یا زاویه دیدم رو تغییر بدم. میخوام همه توی دید باشن :31:

Mohsen EA
04-07-2008, 15:18
آقا هر چي عكس داريد اينجال بزاريد

Mohsen EA
04-07-2008, 15:20
ببرينشون به فروشگاه،رستوران مثل رستوران اينترنشنال خانواده ي من.اگه شد عكسشو ميذارم!!

من زياد از پيراش خوشم نمياد شكم قولونبه ها :31::31::31:
چطوري مسافرت ميرن

frnsh
04-07-2008, 15:25

خب چرا میکنیش بیرون؟ یه چهار دیواری درست کن توی حیاطت (قبلا هم گفتم) بعد یه دروازه براش بذار نه در که توی دیلیت کردنش اذیت نشی بعد یه تابلو هم اونجا بذار که پیره بره vew کنه بعد در رو دیلیت کن. البته من تلفن هم میذارم که تلفنام رو هم جواب بده قبل از مرگش!!!!! بعدم که گشنه میشه و میمیره (ایشالله:21:)
بعد قبرش رو ببر بیرو و دوباره یه دروازه بخر و این کشتار رو ادامه بده:21::21::21::21::21:
اگه هم میخوای کشتار جمعی را بندازی که باید چهار دیواریت بزرگتر باشه.:27::21:
توصیه میشه که رنگ دیوار (بیرونی و داخلی) و رنگ زمینش سیاه باشه که احساساتی نشی!!!!!!!!! و بیشتر به قتل نزدیک باشه!!!!

آخه خیلی غر میزنن. حرص در میارن.
اما من توی خونوادم نمیکشمشون تا برن سر کار و پول بیارن و اینکه بتونم از اون جاییزه های شغلی و اون مدل دیگه (همون که بالای جاییزه شغلی هاس) استفاده کنم. قبل از اینکه میخوام بمیرن همه ی جاییزه های شغلی رو بیرون میارم و اینکه جاییزه های دیگه رو هم که به صورت عددی هست باهاش چیزای مورد نیازم رو میخرم مثل شیشه شیر بچه که باهوش میکنه بچه رو یا اونکه زندگی pet یا آدم رو زیاد میکنه رو میخرم.:27:

gap
04-07-2008, 15:27
مال خود شهره. خیلی باحاله. اون قصره رو میشه عکسش رو بذاری؟ سونا مگه میشه؟ مال کدوم پک هست؟
من بلد نیستم پارکینگ بذارم. یعنی با سقف. میشه یکی بهم یاد بده؟:11:

ممنون. همین خوبه.
ممنون.
درختاش کمه(یعنی نداره اصلا!!). یه کم درخت بذار. خیلی سادس. میشه از داخلشم بدی؟
منم تا فردا عکس میذارم. اما خونه های منم سادس چون حوصله ندارم برای یه کاری هی طبقه عوض کنم یا زاویه دیدم رو تغییر بدم. میخوام همه توی دید باشن :31:
خب دوست عزيزم.آره ميشه سونا گذاشت مال FREE TIME هستش.
خب خيلي طول ميشكه آ'وزشش برات بصورت PDF ميذارمش.حداكثر30 دقيقه ي ديگه.
__________________________________________________ ____________________
حتما درختاشو زياد ميكنم.حتما عكس بزار پس تا 30 دقيقه ي ديگه OFF هستم.
باي

frnsh
04-07-2008, 15:29
آقا هر چي عكس داريد اينجال بزاريد

میشه اینقدر بحثهای سیمز رو به جاهای دیگ نکشونین؟ اون دنلودیه که هیچی اما این یکی دیگه باید همینجا باشه. نمیشه که. آخه تاپیک راکد میمونه. سوالها هم که کم شده.
به نظر من که عکساتون رو همینجا بذارین.

من زياد از پيراش خوشم نمياد شكم قولونبه ها :31::31::31:
چطوري مسافرت ميرن

تایید میشه.
راست میگه مسافرت چطوریه و با کدوم پک هست؟

خب دوست عزيزم.آره ميشه سونا گذاشت مال FREE TIME هستش.
خب خيلي طول ميشكه آ'وزشش برات بصورت PDF ميذارمش.حداكثر30 دقيقه ي ديگه.
__________________________________________________ ____________________
حتما درختاشو زياد ميكنم.حتما عكس بزار پس تا 30 دقيقه ي ديگه OFF هستم.
باي

دوباره ضد حال. ندارمش این free time رو.
ممنون میشم :31:
باشه. تا فردا حتما میذارم. دو تا خونواده دارم که همش با اونام. از هر دوتاش میذارم.

Mohsen EA
04-07-2008, 15:42
ولي نامرديه !!!!!!
من عكس قصررو تو ون تاپيك گذاشتم
راستي سيمز دو معمولي دارم سال ساختش 2004 اولين اومد به بازار من رفتم خريدمش هنوزم دارم اونو بازي ميكم
يه روش جديد اگه ميخواهيد خونواده اينججوري بشه
پدر____مادر
ا ..........ا
شوهر__زن
اول يه خونواده درست كنيد چهار نفره
يه پيرزن يه زن يه پيرمرد يه مرد
بهد اونو به اين روش خونواده كنين
پ م
.ا.
م
پ ز
.ا.
ز
بعد كه تموم شد تو يخه خونه ببريد اونقدر علاقه شونو بهم زياد كنين
پ.م با پ.ز نامزد بشن
بعد م با ز ازدواج كنن
بعد پ.م با پ.ز ازدواج كنن
اينطوري شوهر وهمسر يه جورايي باهم خواهرو برادر ميشن
ز :زن

gap
04-07-2008, 16:50
میشه اینقدر بحثهای سیمز رو به جاهای دیگ نکشونین؟ اون دنلودیه که هیچی اما این یکی دیگه باید همینجا باشه. نمیشه که. آخه تاپیک راکد میمونه. سوالها هم که کم شده.
به نظر من که عکساتون رو همینجا بذارین.

تایید میشه.
راست میگه مسافرت چطوریه و با کدوم پک هست؟

دوباره ضد حال. ندارمش این free time رو.
ممنون میشم :31:
باشه. تا فردا حتما میذارم. دو تا خونواده دارم که همش با اونام. از هر دوتاش میذارم.
خب شايد به خاطر اين بوده كه اين تاپيم خيلي شلوغ نشه!خب اينم حرف درستي هستش.
حتما.
_______
تاييد ميشه
مال پك:the sims 2 bon voyageيا همون پك مسافرت هستش.
اينجوري هستش كه 3 تا شهر از پيش ساخته داره كه يكيش كوهستاني و يكيش حاره اي يكيشم نميدونم!
توي اينا چندتا هتل هست و ميتوني حتي ويلا يا خونه هم بخري.كه وقتي رفتي مسافرت تو اونا بري.البته هتل باحال تره.تو ميتوني مثلا 7 روزو 8 شب بموني كه پولش زياد ميشه.(تقريبا)و ميتوني كمتر بموني.اونجا ميتوني با هليكپتر بري گردش با قايق و.....
خيلي پك جالبي هستش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحتما بذارشون.منم ميذارم

Mohsen EA
04-07-2008, 17:25
نه گفتم كه اين سيمز معموليه نميشه خونه ساخت اونبي كه ميگم the sims2 pets هست گه گربه و سگم اظافه ميشه ولي اونا هر كاري دلشون خواست ميكنن غير ارادين (يعني تو نميتوني كنترلشون كني) متاسفانه dvd خراب شد و...

Mohsen EA
04-07-2008, 17:35
................................................
اشتباه در ارسال پست ......................
................................................

Mohsen EA
04-07-2008, 17:37
اينم كرك سالم كه خونه مونه هم ميتونيد بسازيد:

كه بايد با وين رار باز بشه
حجم 12.7 مگ

alizap
04-07-2008, 19:43
اینم سیم محبوب من
خیلی دوستش دارم
General Ralph Bridge
زنش هم آشپز هست
بچه ی خوبیه و یه خونه ی کاملا اشرافی داره, فکر میکنم عکس همه چیز رو بگه
راستی خوش تیپه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

frnsh
04-07-2008, 21:54
ولي نامرديه !!!!!!
من عكس قصررو تو ون تاپيك گذاشتم
راستي سيمز دو معمولي دارم سال ساختش 2004 اولين اومد به بازار من رفتم خريدمش هنوزم دارم اونو بازي ميكم
يه روش جديد اگه ميخواهيد خونواده اينججوري بشه
پدر____مادر
ا ..........ا
شوهر__زن
اول يه خونواده درست كنيد چهار نفره
يه پيرزن يه زن يه پيرمرد يه مرد
بهد اونو به اين روش خونواده كنين
پ م
.ا.
م
پ ز
.ا.
ز
بعد كه تموم شد تو يخه خونه ببريد اونقدر علاقه شونو بهم زياد كنين
پ.م با پ.ز نامزد بشن
بعد م با ز ازدواج كنن
بعد پ.م با پ.ز ازدواج كنن
اينطوري شوهر وهمسر يه جورايي باهم خواهرو برادر ميشن
ز :زن

یعنی چی؟ من که نفهمیدم کی با کیه؟؟؟ :18:

1.خب شايد به خاطر اين بوده كه اين تاپيم خيلي شلوغ نشه!خب اينم حرف درستي هستش.
حتما.
_______
تاييد ميشه
2.مال پك:the sims 2 bon voyageيا همون پك مسافرت هستش.
اينجوري هستش كه 3 تا شهر از پيش ساخته داره كه يكيش كوهستاني و يكيش حاره اي يكيشم نميدونم!
توي اينا چندتا هتل هست و ميتوني حتي ويلا يا خونه هم بخري.كه وقتي رفتي مسافرت تو اونا بري.البته هتل باحال تره.تو ميتوني مثلا 7 روزو 8 شب بموني كه پولش زياد ميشه.(تقريبا)و ميتوني كمتر بموني.اونجا ميتوني با هليكپتر بري گردش با قايق و.....
خيلي پك جالبي هستش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحتما بذارشون.منم ميذارم

4.مطمئني كه اينو خودت ساختي؟؟؟

1.ممنون که تایید کردی.
2.اینم یه ضدحال دیگه.
3.ممنون خیلی ازت. خیلی کمکم کردی.:31:
4.این مال کیه راستی؟ نقل قول کردی؟ یا خودت ساختی؟ یا همون قصرس که گفته بودن؟ خداییش واقعا که قشنگه. من یکی که کم میارم. فردا میذارم مال خودمو. امروز یعنی امشب نمیتونم برم توی بازی!!:31:

اینم سیم محبوب من
خیلی دوستش دارم
General Ralph Bridge
زنش هم آشپز هست
بچه ی خوبیه و یه خونه ی کاملا اشرافی داره, فکر میکنم عکس همه چیز رو بگه
راستی خوش تیپه؟

آره. خوش تیپه. اما من که کت شلواری بیشتر دوست دارم.

gap
05-07-2008, 08:32
یعنی چی؟ من که نفهمیدم کی با کیه؟؟؟ :18:

1.ممنون که تایید کردی.
2.اینم یه ضدحال دیگه.
3.ممنون خیلی ازت. خیلی کمکم کردی.:31:
4.این مال کیه راستی؟ نقل قول کردی؟ یا خودت ساختی؟ یا همون قصرس که گفته بودن؟ خداییش واقعا که قشنگه. من یکی که کم میارم. فردا میذارم مال خودمو. امروز یعنی امشب نمیتونم برم توی بازی!!:31:

آره. خوش تیپه. اما من که کت شلواری بیشتر دوست دارم.
من هم نفهميدم!
1-خواهش ميكنم
2-:18::18:
3-خواهش ميكنم.
4-مال mohsen ea هستش.ولي من اين خونه رو فكر كنم توي يكي از شهرها ديدم!!!!!!!نميخوام به محسن جان بي ادبي كنم ولي من اينو ديدم......و اگه پيداش كردم عكسشو ميذارم.
اينم يك عكس از دختر كوچيك خانواده:nansi:
من تمامي عكس هاي خانواده و خونمو گم كردم غير از همين امروز ميرم و حداكثر تا ساعت 3 بعد از ظهر بقيه عكس ها رو هم ميذارم:

نه گفتم كه اين سيمز معموليه نميشه خونه ساخت اونبي كه ميگم the sims2 pets هست گه گربه و سگم اظافه ميشه ولي اونا هر كاري دلشون خواست ميكنن غير ارادين (يعني تو نميتوني كنترلشون كني) متاسفانه dvd خراب شد و...

جيگر همه ي ما ميدونيم كه نميشه توي sims2 معمولي خونه ساخت.خب thesims2 pets هم كه همه دارن و چيز جديدي نيست والان بيشتر بچه هاي اين تاپيك ميتونن خونه بسازن از جمله خودم.
درسته نميشه كنترلشون كني.

alizap
05-07-2008, 09:43
اتاق نانسی عجب چیدمانی داره امیر جان این وسایل از پک جدید اومده؟؟؟
راستی مگه الان سیمز بازی نمیکنید؟ خوب از خانواده های جدیدتون عکس بزارید, چه اصراری دارید که عکس قدیمیها رو بزارید؟
راستی یه راه دیگه برای کشتن پیر ها من بلدم کی واقعا حرف نداره:
اول باید امتیازتون به 17.000 برسه تا بتونین از اون وسایل جادویی استفاده کنید و بخرید...
حالا اون وسیله که اسمش دقیقا یادم نیست!$%&##%& فکر میکنم تو اسمش Vac داشت و شکل جارو برقی بود
اون رو بخرید و یکی از سیم های جوون رو که Aspiriation کم داره رو انتخواب کنید, حالا روی جارو برقی کلیک کنید و گزینه اون سیم پیر رو انتخواب کنید... این کار رو که بکنید اون سیم جوون میره و با اون جارو برقی Aspiriation اون پیره رو میگیره و خودش خوب میشه و در عین حال پیره هم به تدریج و قتی در قفس باشه میمیره (;
راستی من توی باغم یه حصار کشیدم چجوری باید پاکش کنم؟؟؟
با moveobjects on هم امتحان کردم اما نشد
با همه چی امتحان کردم نشد راهنمایی کنید لطفا

Maggy_P
05-07-2008, 11:53
راستی مگه الان سیمز بازی نمیکنید؟ خوب از خانواده های جدیدتون عکس بزارید, چه اصراری دارید که عکس قدیمیها رو بزارید؟
اول باید امتیازتون به 17.000 برسه تا بتونین از اون وسایل جادویی استفاده کنید و بخرید...
حالا اون وسیله که اسمش دقیقا یادم نیست!$%&##%& فکر میکنم تو اسمش Vac داشت و شکل جارو برقی بود
اون رو بخرید و یکی از سیم های جوون رو که Aspiriation کم داره رو انتخواب کنید, حالا روی جارو برقی کلیک کنید و گزینه اون سیم پیر رو انتخواب کنید... این کار رو که بکنید اون سیم جوون میره و با اون جارو برقی Aspiriation اون پیره رو میگیره و خودش خوب میشه و در عین حال پیره هم به تدریج و قتی در قفس باشه میمیره (;

این وسایل رو باید دانلود کنید از اینترنت... ctrl رو نگه دار و روی حصارت بکش حصار پاک میشه ...

gap
05-07-2008, 12:18
خيلي ممنونم.ميتوني از وبلاگ maggy جان آدرس سايتشو پيدا كني.
اينم عكس هاي جديد از خونه ي جديد:

اين خونه رو از كنار نشون ميده.
باحاله نه؟؟؟
اون آلاچيق خوبه؟؟؟استخر چطور؟

__________________________________________________ _____________
اين نماي خونه از جلو هستش:باحاله؟اون پايين پله ها هم در داره!ازپاركينگ هم يك در به خونه هستش.

خب ميبينين ميز بيليارد داره،ميز پوكرو.....
__________________________________________________ _________
خب اين طبقه ي اول هستش كه پذيرايي و آشپزخونه و ... توش قرار داره:

خب اينم ازاين.اون سمت راستي اتاق nansi هستش و اون سمت چپي مال مامان و باباش(brayan&اسمشو يادم رفته)
از هر قسمتي كه خوشتون اومد بگين عكس بزرگتري بذارم.و بزودي عكس هاي rose خواهر brayan يا همون دختر jack&cathy و brayan&اسمشو يادم نيست رو ميذارم.
شايد عكس هاي خونه ي قبلي رو هم بذارم.
و فرنوش خانوم بزودي عكس هاي داخل brown center كه خواسته بودين رو هم ميذارم.
با تشكر
امير

Maggy_P
05-07-2008, 12:27
خیلی خوبه خونت ولی من با خونه های بزرگ حال نمیکنم یک بار ساختم پشیمون شدم! :دی تا بخوان از این سر خونه برن اونور یک عالمه وقت تلف میشه

Mohsen EA
05-07-2008, 12:51
من با خونه هاي گنده حال ميكنم چون خودمون خونمون كوچيكه طعم خونهي بزرگم ميچشيــــــــــــــــــــ ـــــــــــــم

Maggy_P
05-07-2008, 12:58
من با خونه هاي گنده حال ميكنم چون خودمون خونمون كوچيكه طعم خونهي بزرگم ميچشيــــــــــــــــــــ ـــــــــــــم

اولش حال میکردم ولی الآن هر چی خونه میسازم کوچیکه! مگر بعضی خونه های خاص که خانوادشون زیاد باشه کلا خونه ی بزرگ دردسره سرعتتم پایین تر میاد

Mohsen EA
05-07-2008, 13:28
راستي من پچي گرفتم (night Life) چطوري تو بازي بريزم به سيمز دو معمولي ميخوره

mohrd
05-07-2008, 13:31
سلام.
سلام رفقا.
بالا خره سیمم پیشرفت کرد !!!!! ( آخر عمری و معرکه گیری !!:5: ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_____
اینم یک عکس برای خنده :
دست پخت آشپز خوابگاه دانشگاه پسرمه : ( یک غذا ( فکر کنم ) در سه رنگ مختلف )

gap
05-07-2008, 14:11
سلام رفقا.
بالا خره سیمم پیشرفت کرد !!!!! ( آخر عمری و معرکه گیری !!:5: ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_____
اینم یک عکس برای خنده :
دست پخت آشپز خوابگاه دانشگاه پسرمه : ( یک غذا ( فکر کنم ) در سه رنگ مختلف )

سلام.چقدر بچه ي پرويي هستي..(رفقا)من اين قدر از اين واژه بدم مياد.اصلا اين واژه يك واژه كوچه بازاري هستش!:2:
دوست عزيزم چه سعادتيست واقعا كه سيم جناب عالي پيشرفت كرد.
واي كه چقدر عكست بي مزه بود.
مردم از گريه.بابا تو ديشب توي آب نمك خوابيدي؟؟؟؟
موفق باشي وبمستر عزيز و گرامي.
باتشكر.
امير

راستي من پچي گرفتم (night Life) چطوري تو بازي بريزم به سيمز دو معمولي ميخوره

دوست عزيزم سلام.
بله ميخوره به the sims2 معمولي.
مثل بقيه پچ(يا همون پك) ها كه نصب ميكني اينو هم نصب بمنما.*(اينم يك نكته ي ادبي)
خب شما بايد بازي رو (نصب كه بلدي؟؟؟)تو يك فايل غير از فايل اصلي thesims2 نصب كني.
وقتي نصب كردي برو crack رو نصب كن(copy/paste ) كن و برو از خود آيكن زندگي شبانه(night life)اجراش كن.فرمتش exe هستش.خب اگه هم كه اصلا نصب بازي بلد نيستي......يا حسين!!!!!!
اگه بلد نبودي بگو تا كمكت كنم.
يا علي(نكته ي ديني)*
*1:بريزش
*2:باي

Maggy_P
05-07-2008, 15:24
کاربران گرامی یکم به هم احترام بزارید! :دی اگر سوالی هم میکنید اول یک سرچ بکنید که مجبور نشیم دوباره توضیح بدیم ( برای هزارمین بار)

gap
05-07-2008, 15:28
کاربران گرامی یکم به هم احترام بزارید! :دی اگر سوالی هم میکنید اول یک سرچ بکنید که مجبور نشیم دوباره توضیح بدیم ( برای هزارمین بار)
خب ببخشيد دوست عزيزم.ولي منو MOHRD با هم دوستيم.(قبلا همكلاسي بوديم) ولي باز هم چشم.ولي تورو خدا راست بگو:
خيلي كار جالبي بودش؟؟خب اصلا اون خنده داشت؟
راست ميگي چند صفحه ي قبل همين موضوع رو گفته بودن كه چجوري نصبش كنن!!
شما به بزرگي خودت ببخشش!وهمين طور منو ببخش!!!

3Dmajid
05-07-2008, 15:47
بچه ها دقت کردید توی سیمز مسواک زدن رو درست نکردن ؟ یا درست کردن و من نمیدونم ؟
میشه مسواک زد ؟

gap
05-07-2008, 15:54
بچه ها دقت کردید توی سیمز مسواک زدن رو درست نکردن ؟ یا درست کردن و من نمیدونم ؟
میشه مسواک زد ؟
بلي ما دقت كرده ايم.:20:
آره دوست عزيزم درسته.نميشه مسواك زد!!!!!
موفق باشي.
امير

alizap
05-07-2008, 18:49
یه جوون مرد پیدا نمیشه آدرس یه مغازه رو داخل مشهد بمن بده, میخوام پک های سیمز رو تهیه کنم!!!
یه عمره دارم با سیمز معمولی بازی میکنم
راستی عکسهای جدید خونه ی General رو میزارم
بردم تو خط مجردی!!!
زنش واسه خودش ول میچرخه

alizap
05-07-2008, 19:36
شما رو به ارواح سیم های مرده تون قسم یه مغازه تو مشهد به من معرفی کنید که پک های سیمز رو داشته باشه
سعدی هم رفتم اما پیدا نکردم
اینم عکس های خونه جدید Ralph
یه خونه واسش ساختم خوراکه واسه پارتی!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این دوتایی که میبینید دوستای Ralph هستند (شکلک خنده ی شیطانی)

اینم طبقه ی بالای خونه
و این هم طبقه ی پایین

frnsh
05-07-2008, 19:54
من هم نفهميدم!
1-خواهش ميكنم
2-:18::18:
3-خواهش ميكنم.
4-مال mohsen ea هستش.ولي من اين خونه رو فكر كنم توي يكي از شهرها ديدم!!!!!!!نميخوام به محسن جان بي ادبي كنم ولي من اينو ديدم......و اگه پيداش كردم عكسشو ميذارم.
اينم يك عكس از دختر كوچيك خانواده:nansi:
من تمامي عكس هاي خانواده و خونمو گم كردم غير از همين امروز ميرم و حداكثر تا ساعت 3 بعد از ظهر بقيه عكس ها رو هم ميذارم:

جيگر همه ي ما ميدونيم كه نميشه توي sims2 معمولي خونه ساخت.خب thesims2 pets هم كه همه دارن و چيز جديدي نيست والان بيشتر بچه هاي اين تاپيك ميتونن خونه بسازن از جمله خودم.

درسته نميشه كنترلشون كني.

سلام
عکست قشنگه.

میشه اسمش رو بگی یا حداقل یه شکلی ازش بذاری؟
ممنون میشم

خيلي ممنونم.ميتوني از وبلاگ maggy جان آدرس سايتشو پيدا كني.
اينم عكس هاي جديد از خونه ي جديد:

اين خونه رو از كنار نشون ميده.
باحاله نه؟؟؟
اون آلاچيق خوبه؟؟؟استخر چطور؟

__________________________________________________ _____________
اين نماي خونه از جلو هستش:باحاله؟اون پايين پله ها هم در داره!ازپاركينگ هم يك در به خونه هستش.

خب ميبينين ميز بيليارد داره،ميز پوكرو.....
__________________________________________________ _________
خب اين طبقه ي اول هستش كه پذيرايي و آشپزخونه و ... توش قرار داره:

خب اينم ازاين.اون سمت راستي اتاق nansi هستش و اون سمت چپي مال مامان و باباش(brayan&اسمشو يادم رفته)
از هر قسمتي كه خوشتون اومد بگين عكس بزرگتري بذارم.و بزودي عكس هاي rose خواهر brayan يا همون دختر jack&cathy و brayan&اسمشو يادم نيست رو ميذارم.
شايد عكس هاي خونه ي قبلي رو هم بذارم.
و فرنوش خانوم بزودي عكس هاي داخل brown center كه خواسته بودين رو هم ميذارم.
با تشكر
امير

خیلی با حال بود. و ممنون.

خیلی خوبه خونت ولی من با خونه های بزرگ حال نمیکنم یک بار ساختم پشیمون شدم! :دی تا بخوان از این سر خونه برن اونور یک عالمه وقت تلف میشه

کاملا تایید میشه. من الان همه ی خونه هام کوچیکن به طوری که من از یه دید همه کارو میکنم!!! اما خب همه چی توش جا میشه. sorry من الان اینترنتم کند ترم شده. هرچی دارم آپ میکنم نمیشه. به محض اینکه شد حتما میذارم.:31:

اولش حال میکردم ولی الآن هر چی خونه میسازم کوچیکه! مگر بعضی خونه های خاص که خانوادشون زیاد باشه کلا خونه ی بزرگ دردسره سرعتتم پایین تر میاد

تایید میشه.

کاملا تایید میشه. اصلا کل حرفهای مرضیه جون تایید میشه:40::11:

alizap
05-07-2008, 20:56
خوب دوستان این هم همون جنرال من هست ما با کمی تغییر
خیلی باحال و خوش تیپ شده
ریش و ابرو کار خودم هست
خیلی وقت ها میشینم و فقط مو و ریش و ابرو میسازم
نظرتون چیه؟ استعداد دارم؟
راستی راهی هست که چیز هایی رو که میسازم رو واسه بقیه به اشتراک بزارم؟
مثل پک کردن با Bodyshop!!!
این همون چیزیه که میگم :

gap
05-07-2008, 21:00
خیلی باحال و خوش تیپ شده
ریش و ابرو کار خودم هست
این همون چیزیه که میگم :
باحاله.ولي يكم صورتش خشنه!

سلام
عکست قشنگه.

میشه اسمش رو بگی یا حداقل یه شکلی ازش بذاری؟
ممنون میشم

خیلی با حال بود. و ممنون.

کاملا تایید میشه. من الان همه ی خونه هام کوچیکن به طوری که من از یه دید همه کارو میکنم!!! اما خب همه چی توش جا میشه. sorry من الان اینترنتم کند ترم شده. هرچی دارم آپ میکنم نمیشه. به محض اینکه شد حتما میذارم.
:31:

تایید میشه.

کاملا تایید میشه. اصلا کل حرفهای مرضیه جون تایید میشه:40::11:
آره عكساش قشنگه.
--
نميدونم درباره ي چچي حرف ميزني
--
مرسي
--
تاييد ميشه ولي بزرگ بهتره.
--
آفرين خوش به حال مرضيه خانوم كه همچين دوستي داره!من كه گفتم خيلي ببخشيد ديگه.منو mohrd باهم دوستيم!
با تشكر.
امير-دمير

Mohsen EA
05-07-2008, 22:15
فردا يكي از خونواده هاي تبعيضي رو ميزارن ( تبعيض بين فرزند دخترو پسر) به قول مرده :پسر ديگه عزيزه به قول زنه راست ميگه

Maggy_P
06-07-2008, 07:56
خیلی باحال و خوش تیپ شده
ریش و ابرو کار خودم هست
این همون چیزیه که میگم :

بله میشه شما باید از توی فایل project فایل هایی که درست کردید رو به اشتراک بزارید درست کردن این چیزا برای سیمز خیلی حال میده یادش بخیر قبلا درس میدادم ! :دی

Mohsen EA
06-07-2008, 08:41
حداقل بگيد طرز ريختن (پچ ) پك تو كدوم صفحه هست

Maggy_P
06-07-2008, 09:01

نه با فوتوشاپ هم میتونید بسازید

gap
06-07-2008, 10:05
سلام دوستان.
چرا من عكس هايي كه ميگيرم توي the sims2 با c بعضي هاش مياد توي اين آدرس و بعضي هاش هم نمياد!!!!
ميشه راهنمايي كنين.
آدرس:
C:\Documents and Settings\*****\My Documents\EA Games\The Sims 2\Storytelling

*****:نام ويندوز
باي
با تشكر.
امير

موفق باشي!

Lovelyman
06-07-2008, 10:13
سلام;

خوبین؟؟؟
می بینم کلی تاپیکم طرفدار داره(موسس تاپیک وارد میشود!!! :ی) ... یاد دوران سیمز بخیر ... خیلی وقته دیگه هیچ بازی نمیکنم ... نه ...! پریروز با گوشی pets بازی کردم !:ی
به باحالی pc نیست ولی خوب واسه رفع بی کاری بهتره!!!
خوش باشین
مخلصیم

Mohsen EA
06-07-2008, 11:08
چطوري سيبيل بسازيم چطوري بريزيم

Maggy_P
06-07-2008, 11:10
چطوري بسازيم چطوري بريزيم
اینو باید حسابی توضیح داد متاسفانه الآن با سیستم خودم نیستم که توضیح بدم چون توضیح باید با شکل باشه

Mohsen EA
06-07-2008, 11:16
مال mohsen ea هستش.ولي من اين خونه رو فكر كنم توي يكي از شهرها ديدم!!!!!!!نميخوام به محسن جان بي ادبي كنم ولي من اينو ديدم......و اگه پيداش كردم عكسشو ميذارم.
[/RIGHT]
[/CENTER]
اين اون قصره نيست كه گفتم اين همون خونه گندههي تو شهر پايسانتيويو همون شهر اولي هست
در مورد قصره (كارگران مشغول كارند :46: )
:19: :19: :19: حداقل بيگيد موضوع پسته چيه من سرچش كنم :19: :19: :19:

Maggy_P
06-07-2008, 11:21
اين اون قصره نيست كه گفتم اين همون خونه گندههي تو شهر پايسانتيويو همون شهر اولي هست

موضوع لازم نیست در مورد کلمه ای که میخواید سرچ کنید توی سرچ بنویسید

gap
06-07-2008, 11:40
خب عزيز تو سرچ كن نصب كردن پك هاي بازي يا مثلا آموزش نصب پك هاي sims2
ولي اگه خواستي بگو تا بصورت pdf برات بذارم.

سلام

خوبین؟؟؟
می بینم کلی تاپیکم طرفدار داره(موسس تاپیک وارد میشود!!! :ی) ... یاد دوران سیمز بخیر ... خیلی وقته دیگه هیچ بازی نمیکنم ... نه ...! پریروز با گوشی pets بازی کردم !:ی
به باحالی pc نیست ولی خوب واسه رفع بی کاری بهتره!!!
خوش باشین
مخلصیم
سلام!!!!!چه عجب؟؟
خوش حال شدم!

Mohsen EA
06-07-2008, 12:00
pdf بزار خودتو راحت كن (اون پك خراب بود يكي ديگه دارم دانلود ميكنم ((فصل ها)) 48 مگابايته 38 مگ دانلود كردم

gap
06-07-2008, 12:14
pdf بزار خودتو راحت كن (اون پك خراب بود يكي ديگه دارم دانلود ميكنم ((فصل ها)) 48 مگابايته 38 مگ دانلود كردم
سلامي دوباره.
خب 100 در 100 اونيكه داري دانلود ميكني فشرده هستش.بلدي از حالت فشرده درش بياري كه؟
چون بازيش اصلش 1 dvd هستش (فكر كنم) توي يك فروشگاه ديدم!
و من مرحله ي نصب اصلي رو آماده كردم يعني نصب اصلي بازي نه مرحله ي اول.چون اين بازي 2 سيديش هم هستش.cd
كه نصب اول از حالت فشرده درش مياره و بعدي نصب اصلي هستش.
خب اينم با حجم 165 كيلو بايت.
موفق باشيد.
راستي جواب منو ندادين!!!چرا من بعضي از عكس هايي كه ميگيرم ميره به اين آدرس ولي خيلي ها شم نميرن؟
******:نام ويندوز

saiiddz
06-07-2008, 12:18
راستي جواب منو ندادين!!!چرا من بعضي از عكس هايي كه ميگيرم ميره به اين آدرس ولي خيلي ها شم نميرن؟
******:نام ويندوز
***** یعنی چی؟

gap
06-07-2008, 13:03
***** یعنی چی؟

عزيز *****معناي خاصي نداره.فكر كنم اسم ويندوز هستش.مثلا مال من بجاي *****-amir هستش.
شايد مال تو بجاي *****- m باشه.يا اصلا همونYour Account Name
اصلا پيچيده نكنمش آقا توي My Documentsوقتي ميري به پوشه ي ea games/thesims2 و ميري توي پوشه ي
Storytelling بعضي از عكس هايي كه گرفتي هستش و بعضي نيستش!ميخواستم بدونم جاي ديگه اي هستش كه عكس ها توي اون باشن؟؟؟يا اصلا چرا اينجوري ميشه؟؟؟
با تشكر.
امير

alizap
06-07-2008, 13:20
دوستان پرسیده بودند چطور ریش و سبیل بسازیم؟
Bodyshop رو باز کنید و روی Create Parts کلیک کنید و حالا روی Start New Project کلیک کنید , حالا اون چیزی رو که میخواید ادیت کنید انتخواب کنید
ساخت رنگ چشم, رنگ پوست , مو روی Create Genetics کلیک کنید
ساخت ریش, آرایش و عینک روی گزینه ی دوم کلیک کنید
و برای ساخت لباس روی Create Clothing کلیک کنید
بعد از انتخواب هر چیزی رو که میخواهید ادیت کنید Export کنید!!! روی عکس پوشه (پایین پنجره ی Bodyshop ) کلیک کنید تا Export انجام بشه...
حالا به این آدرس برید:
C:\Documents and Settings\Your Account Name\My Documents\EA Games\The Sims 2\Projects
و روی پوشه اون ریش یا لباس یا... کلیک کنید و برید توش حالا چند تا فایل Alpha میبینید (سیاه و سفید) اون ها رو با فوتوشاپ ادیت کنید و سیو کنید و دوباره با Bodyshop Import کنید تا وارد بازی بشه...
همین!!!
به قول فرنگستونی ها Thats All

gap
06-07-2008, 13:27
دوستان پرسیده بودند چطور ریش و سبیل بسازیم؟
Bodyshop رو باز کنید و روی Create Parts کلیک کنید و حالا روی Start New Project کلیک کنید , حالا اون چیزی رو که میخواید ادیت کنید انتخواب کنید
ساخت رنگ چشم, رنگ پوست , مو روی Create Genetics کلیک کنید
ساخت ریش, آرایش و عینک روی گزینه ی دوم کلیک کنید
و برای ساخت لباس روی Create Clothing کلیک کنید
بعد از انتخواب هر چیزی رو که میخواهید ادیت کنید Export کنید!!! روی عکس پوشه (پایین پنجره ی Bodyshop ) کلیک کنید تا Export انجام بشه...
حالا به این آدرس برید:
C:\Documents and Settings\Your Account Name\My Documents\EA Games\The Sims 2\Projects
و روی پوشه اون ریش یا لباس یا... کلیک کنید و برید توش حالا چند تا فایل Alpha میبینید (سیاه و سفید) اون ها رو با فوتوشاپ ادیت کنید و سیو کنید و دوباره با Bodyshop Import کنید تا وارد بازی بشه...
همین!!!
به قول فرنگستونی ها Thats All
خيلي ممنوم دوست عزيزم.
دوستان ديگه سوالي هست؟؟به همين را حتي.
باز اگه توي فتو شاپ photo shop مشكلي داشتين تورو خدا اينجا نگين....اينجا ديگه آموزش فتوشاپ نميدن!

Mohsen EA
06-07-2008, 14:12
شايد حافظت پر شده يا سيوو يادت ميره بزني
ببخشيد اما ايني كه داديد طريقهي نصب بيا سيدي بود من دانلودش كردم

gap
06-07-2008, 14:22
شايد حافظت پر شده يا سيوو يادت ميره بزني
ببخشيد اما ايني كه داديد طريقهي نصب بيا سيدي بود من دانلودش كردم
مرسي.
خب عزيز شما اگه بلدي از حالت فشرده درش بياري درش بيار در غير اين صورت بگو تا اينم برات بگم.
خب اگه تونستي از حالت فشرده درش بياري طبق راهنماي نصب من برو.ولي ديگه برات autorun باز نميشه.خودت بايد بري توي نصبش و طبق مال من پيش بري.
با تشكر.
امير.
راستي اگه مشكلي بود درخدمتيم!!

saiiddz
06-07-2008, 14:22
عزيز *****معناي خاصي نداره.فكر كنم اسم ويندوز هستش.مثلا مال من بجاي *****-amir هستش.
شايد مال تو بجاي *****- m باشه.يا اصلا همونYour Account Name
اصلا پيچيده نكنمش آقا توي My Documentsوقتي ميري به پوشه ي ea games/thesims2 و ميري توي پوشه ي
Storytelling بعضي از عكس هايي كه گرفتي هستش و بعضي نيستش!ميخواستم بدونم جاي ديگه اي هستش كه عكس ها توي اون باشن؟؟؟يا اصلا چرا اينجوري ميشه؟؟؟
با تشكر.
امير
عزیز جان اون اسم کامپیوتر هست

frnsh
06-07-2008, 14:23
خیلی باحال و خوش تیپ شده
ریش و ابرو کار خودم هست
این همون چیزیه که میگم :

عکسات ضربدر شده.

باحاله.ولي يكم صورتش خشنه!

آره عكساش قشنگه.
--
نميدونم درباره ي چچي حرف ميزني
--
مرسي
--
تاييد ميشه ولي بزرگ بهتره.
--
آفرين خوش به حال مرضيه خانوم كه همچين دوستي داره!من كه گفتم خيلي ببخشيد ديگه.منو mohrd باهم دوستيم!
با تشكر.
امير-دمير

منم نمیدونم موضوع چی بود. میتونی بری پستی رو که نقل قول کردم رو ببینی.

فردا يكي از خونواده هاي تبعيضي رو ميزارن ( تبعيض بين فرزند دخترو پسر) به قول مرده :پسر ديگه عزيزه به قول زنه راست ميگه

چیزی گفتی؟

بله میشه شما باید از توی فایل project فایل هایی که درست کردید رو به اشتراک بزارید درست کردن این چیزا برای سیمز خیلی حال میده یادش بخیر قبلا درس میدادم ! :دی

یادش بخیر:40::11:

gap
06-07-2008, 14:31
عکسات ضربدر شده.

منم نمیدونم موضوع چی بود. میتونی بری پستی رو که نقل قول کردم رو ببینی.

چیزی گفتی؟

یادش بخیر:40::11:
دقت نكردم
--
باشه
--
نه!!!چيزي نگفت..فقط گفت ميخواد عكس بذاره و چقدر هم گذاشت!!!
--

frnsh
06-07-2008, 14:40
نمای بیرونی از جلو:

نمای بیرونی از پشت:

این بیرونشم که یه ساختمون بلند هست بالاش تلسکوپ گذاشتم و اینا که باهاش عروسی میکنن.:31:

نمای داخلی از جلو:

فقط نمیدونم چرا این یکی تار شده.
اما این همون خونه هس که میخوام هی ادامشون بدم. اگه قبرهاشون رو اون ته دیده باشین میفهمین. راستی اگه تونستم واضح همین رو میذارم. اون عقب دو تا گیاه آدم خوار هست که وسطشون تلویزیونه. خیلی از همسایه هام رو همینجوری کشتم :31::31: الانم یه پسر فضایی که گیاهی هم هست با سگش اینجان. بعدا زنش میدم.:31:
میخوام گرگ هم بکنمش اما دارم زور میزنم. با 5 تا سگ از اون سیاه چشم زردا دعوا کردم و 100 در 100 با هم دشمنن . هر وقت میان در خونم همش میخوام بهشون feed terat یا همون give love بدم قبول نمیکنن اما حمله هم نمیکنن. چیکار کنم؟

alizap
06-07-2008, 16:04
وای وای بلا به دور!!!!
نگاه کن چه چیزهایی داره سیمز جدید!!!!
گیاه آدم خوار؟
میخوای گرگش کنی؟؟
واقعا جوون های این دوره پیشرفت کردن!!!!

saiiddz
06-07-2008, 16:10
نمای بیرونی از جلو:

[/URL]

نمای بیرونی از پشت:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این بیرونشم که یه ساختمون بلند هست بالاش تلسکوپ گذاشتم و اینا که باهاش عروسی میکنن.:31:

نمای داخلی از جلو:

[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

اما این همون خونه هس که میخوام هی ادامشون بدم. اگه قبرهاشون رو اون ته دیده باشین میفهمین. راستی اگه تونستم واضح همین رو میذارم. اون عقب دو تا گیاه آدم خوار هست که وسطشون تلویزیونه. خیلی از همسایه هام رو همینجوری کشتم :31::31: الانم یه پسر فضایی که گیاهی هم هست با سگش اینجان. بعدا زنش میدم.:31:
میخوام گرگ هم بکنمش اما دارم زور میزنم. با 5 تا سگ از اون سیاه چشم زردا دعوا کردم و 100 در 100 با هم دشمنن . هر وقت میان در خونم همش میخوام بهشون feed terat یا همون give love بدم قبول نمیکنن اما حمله هم نمیکنن. چیکار کنم؟
بد نیست ولی به من که نچسبید
چقدر تو میخوای
یکم رو مخشون کار کن موفق میشی
مشکل تو اینکه میخوای زود به مقصد برسی.صبر داشته باش

وای وای بلا به دور!!!!
گیاه آدم خوار؟
میخوای گرگش کنی؟؟
واقعآ
سیمز 2 هم این آخریا واقعآ بد داشت میشد

alizap
06-07-2008, 18:17
اینم چند تا عکس برای سرگرمی:
جنرال در حال ورزش با لباس جدید
با اینکه سیبیلو هست اما خیلی جذابه
و این هم جنرال در لباس های شیک و جذاب:

همونطور که همگی شما مستحظرید خیلی سخته که آدم با دایال آپ 240 صفحه رو زیر و رو کنه!!!
از همین جهت بنده به دنبال مدل موبرای سیم مرد هستم و هر چی هم تا حالا دیدم همش موی چینی بوده (اه اه خیلی بدم میاد یا کارتون فوتبالیست ها میوفتم) پس لطف کنید و اگر مدل موی جذاب و باحالی دارید لینکشو بدید که ما هم لذتش رو به قول یارو ببریم...

gap
06-07-2008, 20:07
نمای بیرونی از جلو:

نمای بیرونی از پشت:

نمای داخلی از جلو:

خيلي خونت جالبه.فقط تو كه گفتي با خونه هاي بزرگ حال نميكني!!!!و چرا اين قدر درخت زياد داره؟؟؟
و از كجا گياه آدم خوار آوردي؟؟؟فكر كنم براي اين عكست تار شده كه اين عكس سايزش كم بوده و خودت بزرگش كردي.(البته شايد)
خب به قول خودت : وخداوند صبر را آفريد... خب ادامه بده ايشاا... كه گرگينه ميشي.من كه هر كاري براي اينكه خودم گرگ شم رو كردم برات گفتم.اميدوار باش...موفق ميشي....

وای وای بلا به دور!!!!
گیاه آدم خوار؟
میخوای گرگش کنی؟؟
آره منم گياه آدم خوارو موندم چجوري؟
گرگينه هم خيلي باحاله
واقعا!!!!

اینم چند تا عکس برای سرگرمی:
جنرال در حال ورزش با لباس جدید

با اینکه سیبیلو هست اما خیلی جذابه

همونطور که همگی شما مستحظرید خیلی سخته که آدم با دایال آپ 240 صفحه رو زیر و رو کنه!!!
از همین جهت بنده به دنبال مدل موبرای سیم مرد هستم و هر چی هم تا حالا دیدم همش موی چینی بوده (اه اه خیلی بدم میاد یا کارتون فوتبالیست ها میوفتم) پس لطف کنید و اگر مدل موی جذاب و باحالی دارید لینکشو بدید که ما هم لذتش رو به قول یارو ببریم...
جالبه...اين جنرال شما هم براي خودش يك ستاره هستش...تو اينا رو download كردي؟؟؟؟
راستي موفق شدي پكارو بخري؟؟؟
با تشكر.
امير

alizap
06-07-2008, 20:23
جالبه...اين جنرال شما هم براي خودش يك ستاره هستش...تو اينا رو download كردي؟؟؟؟
راستي موفق شدي پكارو بخري؟؟؟
با تشكر.
امير
آره دانلود کردم امیر جان
نه والا هنوز موفق نشدم, از 2 تا فروشگاه اینترنتی سفارش دادم اما هنوز به دستم نرسیده!!! هر دوش هم با پست پیشتاز بود!!

gap
06-07-2008, 21:50
آره دانلود کردم امیر جان
نه والا هنوز موفق نشدم, از 2 تا فروشگاه اینترنتی سفارش دادم اما هنوز به دستم نرسیده!!! هر دوش هم با پست پیشتاز بود!!
ميشه آدرس سايتشو بدي؟؟...
اين فروشگاه هاي اينترنتي هيچيشون معلوم نيستش.خدا نكنه كه پستت سفارشي باشه.تازه اگه پيشتازهم باشه 1 هفته طول ميكشه.فردا صبح برات شماره ي اون جايي كه گفتم رو ميذارم.كه توي مشهد هستش!
با تشكر.
امير

alizap
06-07-2008, 22:17
ميشه آدرس سايتشو بدي؟؟...
اين فروشگاه هاي اينترنتي هيچيشون معلوم نيستش.خدا نكنه كه پستت سفارشي باشه.تازه اگه پيشتازهم باشه 1 هفته طول ميكشه.فردا صبح برات شماره ي اون جايي كه گفتم رو ميذارم.كه توي مشهد هستش!
با تشكر.
امير
وب سایت زیاده امیر جان!!!

اینا همشون مو و لباس و همه چیز دارن, فقط تو دانلود دقت کن!!!
ممنون میشم اگه شمارشو بدی...
سوالی بود در خدمتم

mohrd
06-07-2008, 22:40
سلام.
میشه واضح تر توضیح بدی که چجوری باید آیتم ها رو به اشتراک بذاری ؟؟؟ :11: آخه من یک خونه درست کردم ، می خوام به اشتراک بذارم ولی نمیدونم چه جوری !!!!؟؟؟:41::41::5::46::19:

gap
07-07-2008, 09:34

اینا همشون مو و لباس و همه چیز دارن, فقط تو دانلود دقت کن!!!
سوالی بود در خدمتم
خيلي ممنون دوست عزيزم....
با تشكر
امير

mohrd
07-07-2008, 11:02

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینا همشون مو و لباس و همه چیز دارن, فقط تو دانلود دقت کن!!!
سوالی بود در خدمتم
منظورت از " فقط تو دانلود دقت کن " چیه ؟؟؟

alizap
07-07-2008, 11:26
منظورت از " فقط تو دانلود دقت کن " چیه ؟؟؟
منظورات فراوانی هست!!!
شما باید بدونی این مو رو که دان میکنی برای مدوم بسته الحاقی هست یا مثلا باید بدونی که اگر فایل مش رو نگیری خبری از مو و لباس های جدید نیست

alizap
07-07-2008, 14:53
اینم از وسایل جدید من:
جنرال در حال بازی کردن Sim City با PS3 و بزرگترین تلویزیون LG
خودمونیم ها ولی تفاوت از زمین تا آسمانهاست
چند تا هم شکلات ساز و قهوه ساز جدید و لپ تاپ هم گرفتم که بعدا عکساشونو میزارم
قربون همه
فعلا بای

frnsh
07-07-2008, 15:15
1.بد نیست ولی به من که نچسبید
چقدر تو میخوای
یکم رو مخشون کار کن موفق میشی
مشکل تو اینکه میخوای زود به مقصد برسی.صبر داشته باش

2.واقعآ
سیمز 2 هم این آخریا واقعآ بد داشت میشد

1. صبر میکنیم!!!....
2.تایید میشه. اما باحاله. از اون حالت ساده و ساکت و بدون خشم بیرون اومده و یه کمی هیجانی شده.

1.خيلي خونت جالبه.فقط تو كه گفتي با خونه هاي بزرگ حال نميكني!!!!و چرا اين قدر درخت زياد داره؟؟؟
2.و از كجا گياه آدم خوار آوردي؟؟؟
3.فكر كنم براي اين عكست تار شده كه اين عكس سايزش كم بوده و خودت بزرگش كردي.(البته شايد)
4.خب به قول خودت : وخداوند صبر را آفريد... خب ادامه بده ايشاا... كه گرگينه ميشي.من كه هر كاري براي اينكه خودم گرگ شم رو كردم برات گفتم.اميدوار باش...موفق ميشي....

آره منم گياه آدم خوارو موندم چجوري؟
گرگينه هم خيلي باحاله
واقعا!!!!

1.نه. منظورم این بود که چیزایی که لازم دارم دور و ورم باشن. مثلا اتاق خواب توی یه طبقه نباشه اونوقت آشپزخونه یه طبقه دیگه. همش الان توی دسترسن.
2.شغل Natural Science اگه درست نوشته باشم اینو داره. باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشی.
3. آره. یکی از نزدیک گرفتم میذارم.
4.همونا دیگه؟ 100- بشه هر دوتا روبان بعد هم همش feed treat رو بزنم دیگه؟ یا اگه داره Try for puppy with... آره؟ گه گاهی هم yell at رو میزنم. من هر سه شون رو میزنم. با 4 تا گرگ با همین قیافه این سه تا کارو میکنم اما هنوز نشده. اشتباهی توی کارم نیست؟

سلام.
میشه واضح تر توضیح بدی که چجوری باید آیتم ها رو به اشتراک بذاری ؟؟؟ :11: آخه من یک خونه درست کردم ، می خوام به اشتراک بذارم ولی نمیدونم چه جوری !!!!؟؟؟:41::41::5::46::19:

توی سایتی مثل :
یا:
میتونی آپلود (upload) کنی و آدرس رو اینجا بذاری یا خود عکست رو از همونجا که آپلود کردی copy کنی و اینجا paste کنی.
[/URL]

اینم عکش خونه من از نزدیک: (تار هم نیست):

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sneer
07-07-2008, 15:42
آقا یه سوال من مردم بابا یکی نیست بگه من چطور مغازه درست کنم ؟ وقتی روی ایکون مغازه اون بالا کلیک میکنم و شهر رو انتخاب میکنم وارد شهر میشم خوب باید چه کار کنم ؟ آدم بسازم ؟ چیکار کنم لطفا کامل توضیح بدین ممنون میشم!

gap
07-07-2008, 15:44
1. صبر میکنیم!!!....
2.تایید میشه. اما باحاله. از اون حالت ساده و ساکت و بدون خشم بیرون اومده و یه کمی هیجانی شده.

1.نه. منظورم این بود که چیزایی که لازم دارم دور و ورم باشن. مثلا اتاق خواب توی یه طبقه نباشه اونوقت آشپزخونه یه طبقه دیگه. همش الان توی دسترسن.
2.شغل Natural Science اگه درست نوشته باشم اینو داره. باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشی.
3. آره. یکی از نزدیک گرفتم میذارم.
4.همونا دیگه؟ 100- بشه هر دوتا روبان بعد هم همش feed treat رو بزنم دیگه؟ یا اگه داره Try for puppy with... آره؟ گه گاهی هم yell at رو میزنم. من هر سه شون رو میزنم. با 4 تا گرگ با همین قیافه این سه تا کارو میکنم اما هنوز نشده. اشتباهی توی کارم نیست؟

توی سایتی مثل :
یا:
میتونی آپلود (upload) کنی و آدرس رو اینجا بذاری یا خود عکست رو از همونجا که آپلود کردی copy کنی و اینجا paste کنی.
[/URL]

اینم عکش خونه من از نزدیک: (تار هم نیست):

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام....
1-من منظور شما رو نفهميده بودم.ببخشيد!!
2-مر30
3-جالبه!
4-خب عزيز شما كه نبايدTry for puppy with...رو بزني كه!!!شما وقتي اين كارو بايد با pet هاي خوودت بكني كه هر دو pet با هم خوب باشن.وتو هم با اون خوب باشي.براي اين كه اين كارو نكن...
وليfeed treatرو بزن.ولي yell atرو هم نزن كه فرار ميكنه همون feed treat رو بزن تا موفق شي...
5-آره ديگه درسته ولي فكر كنم منظور mohrd يه چيز ديگه بوده چون اون persiangig هم داره!!!!
با تشكر.
امير

اینم از وسایل جدید من:
جنرال در حال بازی کردن Sim City با PS3 و بزرگترین تلویزیون LG
خودمونیم ها ولی تفاوت از زمین تا آسمانهاست
چند تا هم شکلات ساز و قهوه ساز جدید و لپ تاپ هم گرفتم که بعدا عکساشونو میزارم
قربون همه
فعلا بای
سلام.خب خيلي باحاله...مخصوصا اون ps3 ......
اينم شماره ي اونجا كه گفتم:
راستي فعلا در مشهد در دسترس ميباشيم...مامان بزرگ مامانم ديشب مارو با خبر مرگش از خواب انداخت و الان در مشهد موجود ميباشم...مشهدي هاي عزيز......
شماره:09153006170
و
:09151043937
ترجيحا با شماره ي بالايي يعني اولي تماس بگيرين مشهدي ها!!!!!!
اسمشم سروش سافت هستش.
فقط اشتباه نكنيد..
با تشكر.
امير

آقا یه سوال من مردم بابا یکی نیست بگه من چطور مغازه درست کنم ؟ وقتی روی ایکون مغازه اون بالا کلیک میکنم و شهر رو انتخاب میکنم وارد شهر میشم خوب باید چه کار کنم ؟ آدم بسازم ؟ چیکار کنم لطفا کامل توضیح بدین ممنون میشم!
خب عزيز شما كه نبايد حتما توي همون شهره كه با آيكن مياد بري بسازي.
تو ميتوني حتي خونت رو هم مغازه كني كه هم زندگي كني و هم كار...
خب تلفن رو بردار زنگ بزن و بگو كه ميخوام مثلا يك مغازه بخرم.كه ميتوني روي گزينه ي real state كليك كن و روي اوني كه گفته خريد مغازه كليك كن(اسما رو يادم نيستش):20: حالا مغازتو انتخاب كن.ولي اگه خواستي كه بسازي مغازه رو برو زمينتو درست كن البته مسكوني نباشه...بعد از اين كه ساختي برو از خونت بخرش.اگه هم خواستي كه
خونت مغازه هم بشه تلفن رو بردار و روي business كليك كنو بگو ميخوام خونم مغازه شه همچين عبارتي هستش:start......اولش ياده كه Start داره.اگه مشكلي بود بگو تا pdf بذارم.

با تشكر...
امير

sneer
07-07-2008, 15:57
سلام....

خب عزيز شما كه نبايد حتما توي همون شهره كه با آيكن مياد بري بسازي.
تو ميتوني حتي خونت رو هم مغازه كني كه هم زندگي كني و هم كار...
خب تلفن رو بردار زنگ بزن و بگو كه ميخوام مثلا يك مغازه بخرم.كه ميتوني روي گزينه ي real state كليك كن و روي اوني كه گفته خريد مغازه كليك كن(اسما رو يادم نيستش):20: حالا مغازتو انتخاب كن.ولي اگه خواستي كه بسازي مغازه رو برو زمينتو درست كن البته مسكوني نباشه...بعد از اين كه ساختي برو از خونت بخرش.اگه هم خواستي كه
خونت مغازه هم بشه تلفن رو بردار و روي business كليك كنو بگو ميخوام خونم مغازه شه همچين عبارتي هستش:start......اولش ياده كه Start داره.اگه مشكلي بود بگو تا pdf بذارم.

با تشكر...
امير

تشکر از جواب سریع که دادی موفق باشی :10:

gap
07-07-2008, 16:00
تشکر از جواب سریع که دادی موفق باشی :10:
خواهش ميكنم!!!!وظيفه بود.ولي خالي بندي نكردي؟؟؟؟من خودم نفهميدم كه چي گفتم!!!تو فهميدي؟؟؟
درهر حال اگر pdf خواستي بگو!!!
باي.
با تشكر.
امير

simsbaz2
07-07-2008, 16:40
سلام برو بکس.آقا من وقتی بازی سیمز رو نصب میکنم ارور میده و بعد دو گزینه میاد:retry و cancel که یکیشون رو باید بزنی.چند بار ریترای رو هم زدم ولی بازم ارور میده...چیکار کنم؟

alizap
07-07-2008, 18:49
سلام برو بکس.آقا من وقتی بازی سیمز رو نصب میکنم ارور میده و بعد دو گزینه میاد:retry و cancel که یکیشون رو باید بزنی.چند بار ریترای رو هم زدم ولی بازم ارور میده...چیکار کنم؟
دوست عزیز این وبلاگ که تو امضات هست مال خودته؟
اگر اینطوره چرا اصلا نظر ها رو نمیخونی و جواب نمیدی؟

gap
07-07-2008, 20:47
1-سلام.
2-اين قدر زود خودموني نشو!!(بروبكس)
3-عزيز شما crack رو نصب نكردي!!!!!!يا همون كپي نكردي!!!برو به cd 1 و توي فايل crack اينو كه ميگم رو copy كنو توي محل نصب بازي paste كنش:Sims2.exe
البته ممكنه كه مال تو exe رو نشون نده به اين دليل هستش كه تنظيمش نكردي كه فرمتو نشون بده!!!
موفق باشي.
با تشكر.
امير.

frnsh
07-07-2008, 21:17
سلام....
1-من منظور شما رو نفهميده بودم.ببخشيد!!
2-مر30
3-جالبه!
4-خب عزيز شما كه نبايدTry for puppy with...رو بزني كه!!!شما وقتي اين كارو بايد با pet هاي خوودت بكني كه هر دو pet با هم خوب باشن.وتو هم با اون خوب باشي.براي اين كه اين كارو نكن...
وليfeed treatرو بزن.ولي yell atرو هم نزن كه فرار ميكنه همون feed treat رو بزن تا موفق شي...
5-آره ديگه درسته ولي فكر كنم منظور mohrd يه چيز ديگه بوده چون اون persiangig هم داره!!!!
با تشكر.
امير

1.خواهش میکنم.
4.نه. این کارو کردم که درجه ی منفیشون بیشتر بشه. باشه از این به بعد فقط feed treat رو میزنم. اما سیمزم گیاهیه. اشکالی داره؟ برای همینم که فکر کردم مشکل داره دارو بهش دادم که دوباره معمولی شه(اما فضایی بودنش رو که نمیتونم انکار کنم!!!)

راستی یه مشکل دارم. توی خونم خیلی روح هست. خود سیمزم هم که تنها زندگی میکنه عین روحها راه میره. چیکارش کنم؟ وقتی بهش میگم run here بازم مثل روح میاد. تحت تاثیر قرار گرفته. چیکارش کنم اینطوری راه نره؟

Mohsen EA
07-07-2008, 21:46
لذتش رو به قول یارو ببریم...
متظورت از يارو كيه ميتوني اين لباسو براي ما آپلود كني خيلي خوشم اومد :10:
راستي دارم چند رنگ چشم باحال ( گربه و... (بسازم چطوره

frnsh
07-07-2008, 21:56

خب بذار ببینیم چطوره. باحال میشه. اما به نظر من که چشمهای سگ و گربه ها زیاد معلوم نیست. اگه بتونی بهتره که چند رنگ پوست و پشم و مو براشون بسازی.
راستی یه سری رنگ پوست و اینا برای حیوونا هست که هر چند وقت که بازی کنیم چندتاشون باز میشه و رمز میخواد. مثلا میشه اگه یکی خیلی بازی کرده باشه رمزش رو بگه که بقیه برن بزنن و همونا براشون بیاد. میشه یکی در این مورد بیشتر توضیح بده و اینکه این رمز رو از کجا بیاریم و کجا بزنیم؟

3Dmajid
07-07-2008, 22:28
بچه ها من دی وی دی سیمز رو دارم و نصبش کردم و وقتی نایت لایف رو نصب کردم دیدید که آخرش میگه سیدی چهار رو واسه آپدیت شدن بازی بزارم ... خوب من چی کار کنم ؟

این که دی وی دیه ... دی وی دی رو میزارم قبول نمیکنه ... حتما سیدی چهار رو میخواد !

alizap
07-07-2008, 23:18
متظورت از يارو كيه ميتوني اين لباسو براي ما آپلود كني خيلي خوشم اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در این جمله یارو به برگردان همان یارو گفتنی گفته میشود... خودم نفهمیدم چی گفتم
بساز ببینم و لذتش رو به قول یارو گفتنی ببریم
اگر لباس میخوای برو به این آدرس:

یادت باشه باید حتما قبلش ثبت نام کنی...

mohrd
07-07-2008, 23:44
سلام....

سلام.
آره منظور من این بود که مثلا فایلی که مربوط به خونه ( یا کامپیوتر یا مبل یا ... ) رو یک جا آپلود کنی تا بقیه با کپی اون فایل توی پوشه ی "دانلود"شون بتونن از اون استفاده بکنن. ( فکر کنم فرمت فایل باید package باشه ).
بچه ها ( کاربران گرامی ) فعلا تا چندین روز دیگه خداحافظ. امیدوارم وقتی دوباره به تاپیک سمیز 2 سر میزنم ، یکی جواب سؤالم رو داده باشه ... :31::40::7::12::37::25::15::17::14::whistle::5: ( ببخشید من علاقه ی زیادی به شکلک دارم !!! :31: )

3Dmajid
08-07-2008, 00:03
یکی جواب منو بده :

بچه ها من دی وی دی سیمز رو دارم و نصبش کردم و وقتی نایت لایف رو نصب کردم دیدید که آخرش میگه سیدی چهار رو واسه آپدیت شدن بازی بزارم ... خوب من چی کار کنم ؟

این که دی وی دیه ... دی وی دی رو میزارم قبول نمیکنه ... حتما سیدی چهار رو میخواد !

gap
08-07-2008, 09:12
یکی جواب منو بده :
سلام!
دوست عزيز لطفا اسپم نده.چرا 2 تا پست مثل هم ميدي؟حتما اعضاي اين تاپيك ديدن و شايد نميدونستن بايد چيكار كنين.شما بايد صبر ميكردي نه اين كه اسپم بدي.
خب شما مطمئني كه اون dvd مال sims2 هستش؟شايد the sims 2 deluxe هستش كه خودش هم night life رو داره.خب اگه هم كه thesims2 هستش برو يك cd4 اصل رو دانلود كن يا بخر.

1.خواهش میکنم.
4.نه. این کارو کردم که درجه ی منفیشون بیشتر بشه. باشه از این به بعد فقط feed treat رو میزنم. اما سیمزم گیاهیه. اشکالی داره؟ برای همینم که فکر کردم مشکل داره دارو بهش دادم که دوباره معمولی شه(اما فضایی بودنش رو که نمیتونم انکار کنم!!!)

راستی یه مشکل دارم. توی خونم خیلی روح هست. خود سیمزم هم که تنها زندگی میکنه عین روحها راه میره. چیکارش کنم؟ وقتی بهش میگم run here بازم مثل روح میاد. تحت تاثیر قرار گرفته. چیکارش کنم اینطوری راه نره؟
1-مرسي
4-ايشا... درست ميشه!!!البته نميدونم شايد به خاطر اينكه فضايي هستي گرگينه نشي...
___
خب برو يك مغازه بخر و قبرستونش كنو تمامي قبرهارو اونجا بفرست تا مردم هم بيان.هم شايد سيمت خوب بشه و هم اينكه از دست روح ها راحت ميشي!!
___

خب بذار ببینیم چطوره. باحال میشه. اما به نظر من که چشمهای سگ و گربه ها زیاد معلوم نیست. اگه بتونی بهتره که چند رنگ پوست و پشم و مو براشون بسازی.
راستی یه سری رنگ پوست و اینا برای حیوونا هست که هر چند وقت که بازی کنیم چندتاشون باز میشه و رمز میخواد. مثلا میشه اگه یکی خیلی بازی کرده باشه رمزش رو بگه که بقیه برن بزنن و همونا براشون بیاد. میشه یکی در این مورد بیشتر توضیح بده و اینکه این رمز رو از کجا بیاریم و کجا بزنیم؟
آره رنگ چشم ها خوب ديده نميشه.
خب اين هم از اونايي كه خواستي:(رنگ ها و...)
به صورت gif
براي ديدن تصوير به اين آدرس برويد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبراي دانلود با حجم 300 كيلو بايت به اين آدرس برويد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشكر.
امير.

Mohsen EA
08-07-2008, 10:48

نظرم برگشت فسفري ميكنم به چشم بياد.... :21:
ميدوني رنگ پوست خيلي سخته 10 20 تا فايلو بايد رنگشو عوض كني ......:18: :18:
خوب چه رنگي درست كنم؟؟؟؟؟ پوستو ميگم :33:
فصل ها

gap
08-07-2008, 10:53
فصل ها
دوست عزيز بله ميشه هردوشونو بذاري توي بازي!!براي چي نشه؟؟؟؟راستي ياد گرفتي نصب كني؟؟
با تشكر.
امير

Mohsen EA
08-07-2008, 10:58
يكم
سيدي چهارو بزارم بايد چيكار كنم

gap
08-07-2008, 11:16
يكم
سيدي چهارو بزارم بايد چيكار كنم

خب وقتي cd4 رو گذاشتي فكر كنم ok رو بزن يا همون وقتي گذاشتي گزينه ي درست رو بزن اگه تونستي يك عكس ازش بگير بذار ببينم چون الان يادم نيستش و وقتي كه cd4 رو گذاشتي و قبول كردو نصب تموم شد برو crack رو نصب(كپي)كن و برو توي بلزي البته از آخرين پكي كه نصب كردي وارد بازي شو.
با تشكر.
امير

Mohsen EA
08-07-2008, 11:53
منظورت اينكه از اول بازيو نصب كنم

saiiddz
08-07-2008, 11:58

خب داخل دی وی دی رو بگرد
شاید در یک پوشه به طور جداگانه باشه

gap
08-07-2008, 14:29
منظورت اينكه از اول بازيو نصب كنم
نه بابا.شما يك عكس از وقتي كه ميگه cd4 رو بذار بگير و بذار تا ببينم.ولي وقتي cd4 رو گذاشتي اونو بزن كه بخ منزله ي تاييد كردن هستش.بعدشم كه cd4 رو گذاشتي رو تموم شد برو crack رو نصب كن.اصلا من بيچاره بازيم قاطي كرده و با اين كه تمامي پك ها نصب هستش ميگه كه شما هيچ پكي رو نصب نكردين حتي sims2 رو هم نصب نكردين.
وقتي sims2 رو نصب كردم چون من اولش deluxe رو نصب كردم و deluxe هم sims2 هستش ئ هم چندتا پك من ديگه خود sims2 رو نصب نكردم و فقط deluxe و پكارو نصب كردم.وقتي بازي رو از free time اجرا ميكني ميگه چندتا پك نصب كردي حالا ميگه هيچي پك نداري.من مجبورم تمام اينارو دوباره نصب كنم و به حتما چون براي خودم اين مشكلات پيش مياد به تو هم كمك ميكنم.
دوستان كمك!!!!!هيچ راهي نيست كه درست بشه؟
اينم از عكسي كه گفتم ميگه چندتا پك نصب داري:

اونجايي كه من دورش خط سفيد كشيدم نشون ميده كه چندتا پك نصب داري..من تمام اونارو
نصب دارم ولي ميبينين كه ميگه نصب نكردي!
كمك كنين!!!

frnsh
08-07-2008, 15:04
1-مرسي
4-ايشا... درست ميشه!!!البته نميدونم شايد به خاطر اينكه فضايي هستي گرگينه نشي...
___
خب برو يك مغازه بخر و قبرستونش كنو تمامي قبرهارو اونجا بفرست تا مردم هم بيان.هم شايد سيمت خوب بشه و هم اينكه از دست روح ها راحت ميشي!!
___

4.نه بابا. وای. :19::18::19::18: واقعا؟ اگه اینطوره که من الان میرم سیمز رو از روی هاردم پاک میکنم:19: حرصم در اومد. اما خب. میتونم با یه خونواده دیگه این کارو بکنم.
ممنون از کمکت.

آره. همشنو فرستادم یه جای دیگه. الان فقط مامان باباش خونن.

مثلا هفت رنگ!!!!

gap
08-07-2008, 15:07
4.نه بابا. وای. :19::18::19::18: واقعا؟ اگه اینطوره که من الان میرم سیمز رو از روی هاردم پاک میکنم:19: حرصم در اومد. اما خب. میتونم با یه خونواده دیگه این کارو بکنم.
ممنون از کمکت.

آره. همشنو فرستادم یه جای دیگه. الان فقط مامان باباش خونن.

مثلا هفت رنگ!!!!
4-نه پاك نكن كه غصه ميخوري مثل مال من كه الان نمياد!!!!!
كارخوبي كردي

frnsh
08-07-2008, 15:14
4-نه پاك نكن كه غصه ميخوري مثل مال من كه الان نمياد!!!!!
كارخوبي كردي

باشه. پاک نمیکنم. شوخی کردم باور کردی؟
اما بازم مثل روح راه میره. اما الان وقتی بهش میگم Run here میدوه.:31: اما توی راه رفتنش بازم مشکل داره.

خب من که فکر میکنم باید پاک کنی دوباره روز از نو روزی از نو. اما وقتی که خواستی توی کنترل پنل پاکش کنی یادت نره سیوهات رو نگه داری.

gap
08-07-2008, 15:20
باشه. پاک نمیکنم. شوخی کردم باور کردی؟
اما بازم مثل روح راه میره. اما الان وقتی بهش میگم Run here میدوه.:31: اما توی راه رفتنش بازم مشکل داره.

خب من که فکر میکنم باید پاک کنی دوباره روز از نو روزی از نو. اما وقتی که خواستی توی کنترل پنل پاکش کنی یادت نره سیوهات رو نگه داری.
پس پيشرفت داشته!!ولي بهتره كه پاك نكني!!!درضمن نه اصلا باور نكردم...
ميشه بگي آدرس سيو ها كجاست؟؟؟قبلا ميدونستم!!ولي ديگه فكر نكنم بشه پكيج هايي كه از اينترنت دانلود مردمو پيدا كنم توي فايل هاي بازي!!اونايي رو ميگم كه نصب ميشن نه آيتم هايي كه توي donwload كپي ميكني!
من پكيجايي كه دانلود كردم پاك شده از جايي كه ذخيره كدم ولي روي بازي ريختم جايي نيست كه بشه پيداشون كرد؟
با تشكر.
امير.

Mohsen EA
08-07-2008, 17:09
نه بابا.شما يك عكس از وقتي كه ميگه cd4 رو بذار بگير و بذار تا ببينم.
منظورم اين بود كه دو تا پكو همزمان با هم بازي كرد
اينم اون پيغامي كه ميده :

3Dmajid
08-07-2008, 17:52
بچه ها کسی کرک سالم سیمز رو داره ؟
آخه در حالت پیش فرض نمیشه خونه ساخت و حتما باید مکمل نصب کرد.

3Dmajid
08-07-2008, 17:55
سلام!
دوست عزيز لطفا اسپم نده.چرا 2 تا پست مثل هم ميدي؟حتما اعضاي اين تاپيك ديدن و شايد نميدونستن بايد چيكار كنين.شما بايد صبر ميكردي نه اين كه اسپم بدي.
خب شما مطمئني كه اون dvd مال sims2 هستش؟شايد the sims 2 deluxe هستش كه خودش هم night life رو داره.خب اگه هم كه thesims2 هستش برو يك cd4 اصل رو دانلود كن يا بخر.

معذرت میخوام. دفعه ی آخرمه.

Mohsen EA
08-07-2008, 18:54
اينم كرك سالم كه خونه مونه هم ميتونيد بسازيد:

كه بايد با وين رار باز بشه
حجم 12.7 مگ
بفرما
بازم كه اسپم دادي

gap
08-07-2008, 20:21
منظورم اين بود كه دو تا پكو همزمان با هم بازي كرد
اينم اون پيغامي كه ميده :
سلام!
خب آره ميشه 2 تا پكو همزمان بازي كرد!!!!!2تا كه هيچي من كه 17 تا رو همزمان بازي ميكنم.تو بايد از آخرين پكي كه نصب كردي بازي رو اجرا كني!
اين كه ميگه اين پكو نصب نكردي.اين پك فقط با گسترش تكميل ميشه!
خب شما همون كه گفتم از آخرين برنامه اي كه نصب كردي اجراش كن.ووقتي كه آخرين برنامه اجرا بشه بقيه هم اجرا ميشن.

معذرت میخوام. دفعه ی آخرمه.
اميدوارم كه ديگه تكرار نشه...ولي شما
كه باز تكرار كردي.چند پست قبل.لطفا سرچ search كنيد.به خدا اين تاپيكو ميبندن از بس كه اسپم ميدين!!!!
با تشكر.
امير

frnsh
08-07-2008, 20:23
پس پيشرفت داشته!!ولي بهتره كه پاك نكني!!!درضمن نه اصلا باور نكردم...
ميشه بگي آدرس سيو ها كجاست؟؟؟قبلا ميدونستم!!ولي ديگه فكر نكنم بشه پكيج هايي كه از اينترنت دانلود مردمو پيدا كنم توي فايل هاي بازي!!اونايي رو ميگم كه نصب ميشن نه آيتم هايي كه توي donwload كپي ميكني!
من پكيجايي كه دانلود كردم پاك شده از جايي كه ذخيره كدم ولي روي بازي ريختم جايي نيست كه بشه پيداشون كرد؟
با تشكر.
امير.

من نمیدونم سیوها کجا میرن اما منظورم این بود که وقتی میری توی control pannel و توی گزینه ی :(اگه ویندوزت xp هست قسمت Add or remove programs و اگه ویندوزت vista هست توی قسمت programs and features که بری وقتی خواستی بازی رو uninstal کنی یه چیزی میاد که میگه میخوای save game هات هم پاک بشه و تو بزن no. (البته فقط فکر کنم موقعی که بخوای سیمز اصلی رو پاک کنی این میاد). همین. من منظورم این بود.

frnsh
08-07-2008, 20:30
1.سلام!
خب آره ميشه 2 تا پكو همزمان بازي كرد!!!!!2تا كه هيچي من كه 17 تا رو همزمان بازي ميكنم.تو بايد از آخرين پكي كه نصب كردي بازي رو اجرا كني!
اين كه ميگه اين پكو نصب نكردي.اين پك فقط با گسترش تكميل ميشه!
خب شما همون كه گفتم از آخرين برنامه اي كه نصب كردي اجراش كن.ووقتي كه آخرين برنامه اجرا بشه بقيه هم اجرا ميشن.

2.اميدوارم كه ديگه تكرار نشه...ولي شما
كه باز تكرار كردي.چند پست قبل.لطفا سرچ search كنيد.به خدا اين تاپيكو ميبندن از بس كه اسپم ميدين!!!!
با تشكر.
امير

1.میشه بپرسم شما با کدوم پک شروع میکنی؟ آخه من حتی اگه آخرین پکی هم که نصب کردم مثلا nightlife باشه بازم میگه season رو بزن برای start.:31:
2.تایید میشه. دفعه قبل هم که تاپیک سیمز بسته شد یکی از دلایلش همین بود.:27:

gap
08-07-2008, 20:34
من نمیدونم سیوها کجا میرن اما منظورم این بود که وقتی میری توی control pannel و توی گزینه ی :(اگه ویندوزت xp هست قسمت Add or remove programs و اگه ویندوزت vista هست توی قسمت programs and features که بری وقتی خواستی بازی رو uninstal کنی یه چیزی میاد که میگه میخوای save game هات هم پاک بشه و تو بزن no. (البته فقط فکر کنم موقعی که بخوای سیمز اصلی رو پاک کنی این میاد). همین. من منظورم این بود.
بله.مرسي...من منظور شمارو نفهميده بودم!!!:31::31::41::41:
با تشكر.
امير

1.میشه بپرسم شما با کدوم پک شروع میکنی؟ آخه من حتی اگه آخرین پکی هم که نصب کردم مثلا nightlife باشه بازم میگه season رو بزن برای start.:31:
2.تایید میشه. دفعه قبل هم که تاپیک سیمز بسته شد یکی از دلایلش همین بود.:27:

من با free time شروع ميكنم.
2-بله ديگه.به اينا بگو!!!!

frnsh
08-07-2008, 21:01
من با free time شروع ميكنم.
2-بله ديگه.به اينا بگو!!!!

خب شما اون رو هم دارین. اما من ندارمش و باید seasons رو بزنم.
اما ایشون که پرسیده بودن چه پکهایی رو داشتن. اما من بازم میگم وقتی روی پک اشتباهی برای start میزدم میگفت که باید seasons رو بزنی برای start. نه اینکه eror بده.

gap
08-07-2008, 21:06
خب شما اون رو هم دارین. اما من ندارمش و باید seasons رو بزنم.
اما ایشون که پرسیده بودن چه پکهایی رو داشتن. اما من بازم میگم وقتی روی پک اشتباهی برای start میزدم میگفت که باید seasons رو بزنی برای start. نه اینکه eror بده.
جالبه...يك اشتباهي در خط دوم وجود داره.(اشكال املايي)
فعلا كه ما اصلا sims2 بازي نميكنيم...چون اون همه پكو بايد پاك كنم!!!!!:19:برام دعا كنين.
راستي به واسطه ي همين قرار شده سيستم ارتقا بدم.دروغ گفتم كه از بس كه سيستمم آشغاله بازي نمياد!!!!

3Dmajid
08-07-2008, 22:29
Mohsen EA :
بابت کرک ممنونم.

alizap
09-07-2008, 00:24
سلام دوستان عزیز
من پک open for business رو نصب کردم اما فقط با سی دی اجرا میشه...
و اگر بخوای اجرا بشه باید با daemon tools فایل image ش رو باز کنی و بعد هم کابل IDE رو از DVD rom یا CD rom بکشی تا اجرا بشه!!!!
حالا از دوستانی که همین مشکل رو داشتند و رفع شده میخوام کمکم کنند
اگر کرک داره که محبت کنند و اگر هم راه دیگه ای داره که بازم ممنون میشم
در ضمن من image رو روی سی دی هم رایت کردم اما بازم جواب نمیده یعنی فقط سی دی اورجینال میخواد, پیغامش هم اینه:
please ensure the sims 2 open for business disc in the drive, select OK and restart the application

3Dmajid
09-07-2008, 09:58
در ضمن من image رو روی سی دی هم رایت کردم اما بازم جواب نمیده یعنی فقط سی دی اورجینال میخواد, پیغامش هم اینه:
please ensure the sims 2 open for business disc in the drive, select OK and restart the application

کرک open for business رو کپی کن بعد کرک سیمز 2 هم دوباره کپی کن بعد برو سیمز 2 رو اجرا کن.

gap
09-07-2008, 10:58
کرک open for business رو کپی کن بعد کرک سیمز 2 هم دوباره کپی کن بعد برو سیمز 2 رو اجرا کن.
سلام.
خب دوست عزيزم اين جور كه علي جان ميگفت منظورش اين بود كه كرك crack رو نداره.چون گفتش اگر کرک داره که محبت کنن.منم الان دارم آپلودش ميكنم.با حجم:4 مگ.14 رو رسوندم به 4!!!!!!!

rz21
09-07-2008, 13:17
سلام.من هم تازه به جمع سیمز باز ها پیسوستم.:D خوب میخواستم چند تا رمز را که نیاز های سیمز من را ثابت و بالا در university نگه داره از شما درخوسات کنم.ممنون

EA-Game
09-07-2008, 13:38
به نظر من سيمز 2 ديگه قديمي شده و بهتره از شاخه هاش بهش اضافه كرد در ان صورت خوبه

gap
09-07-2008, 14:16
سلام.من هم تازه به جمع سیمز باز ها پیسوستم.:D خوب میخواستم چند تا رمز را که نیاز های سیمز من را ثابت و بالا در university نگه داره از شما درخوسات کنم.ممنون
سلام دوست عزيزم.
به جمع the sims2 بازان p30world خوش اومدي!!!!

اينم از 2 تا ترينر كه خواسته بودي:

دانلود تراینر ۱:(ترينر)
دانلود تراينر2:ترينر)

به نظر من سيمز 2 ديگه قديمي شده و بهتره از شاخه هاش بهش اضافه كرد در ان صورت خوبه
خب هركس يك نظرو عقيده اي داره.و بايد به نظر ديگران احترام گذاشت ولي من با شما مخالفم!!!درضمن بهتره به جاي شاخه از پك استفاده كني.
با تشكر.
امير

frnsh
09-07-2008, 14:35
جالبه...يك اشتباهي در خط دوم وجود داره.(اشكال املايي)
فعلا كه ما اصلا sims2 بازي نميكنيم...چون اون همه پكو بايد پاك كنم!!!!!:19:برام دعا كنين.
راستي به واسطه ي همين قرار شده سيستم ارتقا بدم.دروغ گفتم كه از بس كه سيستمم آشغاله بازي نمياد!!!!

حالا تو هم آتو بگیر.:19:
خب پس قبلا چطوری بازی میکردی؟؟؟؟!!!

سلام دوستان عزیز
من پک open for business رو نصب کردم اما فقط با سی دی اجرا میشه...
و اگر بخوای اجرا بشه باید با daemon tools فایل image ش رو باز کنی و بعد هم کابل IDE رو از DVD rom یا CD rom بکشی تا اجرا بشه!!!!
حالا از دوستانی که همین مشکل رو داشتند و رفع شده میخوام کمکم کنند
اگر کرک داره که محبت کنند و اگر هم راه دیگه ای داره که بازم ممنون میشم

من night life و university اینجوری بود. همونطور که دوستان گفتن باید کرکش رو کپی کنی و از Damon tools اون رو Mount کنی اگه درست نوشته باشم. اگه هم crack رو نداری که کارت زاره. اگه یکی داره ازش بگیر.:31:

آره. بعد از یه مدت خیلی زود قدیمی میشه. اگه پک ندن که فروش نمیکنه.:27:

شما CTRL و Shift و C رو با هم بزن یه جایی برای نوشتن اون بالا باز میشه. بعد رمز بزن:
boolprop testincheatsenabled true یا false . رایجترین چیت هست که بعد که زدیش روی هرچی با Shift کلیک کنی گزینه هایی میاد که اضافی هستن و یه چیزایی رو شامل میشن.
من فقط همین رو بلد بودم. دوستان کمک کنن:31:

frnsh
09-07-2008, 14:42
1.اينم از 2 تا ترينر كه خواسته بودي:

2.خب هركس يك نظرو عقيده اي داره.و بايد به نظر ديگران احترام گذاشت ولي من با شما مخالفم!!!درضمن بهتره به جاي شاخه از پك استفاده كني.
با تشكر.
امير

1.من که توصیه میکنم تا جایی که میتونید از ترینز استفاده نکنین. من چند بار زدم اما بازیم قاطی میکرد دیگه منصرف شدم.البته برای Sims 2 تا حالا نداشتم:31::27:

2.تایید میشه اما من با نظرش موافقم:27:

gap
09-07-2008, 14:44
حالا تو هم آتو بگیر.:19:
خب پس قبلا چطوری بازی میکردی؟؟؟؟!!!

من night life و university اینجوری بود. همونطور که دوستان گفتن باید کرکش رو کپی کنی و از Damon tools اون رو Mount کنی اگه درست نوشته باشم. اگه هم crack رو نداری که کارت زاره. اگه یکی داره ازش بگیر.:31:

آره. بعد از یه مدت خیلی زود قدیمی میشه. اگه پک ندن که فروش نمیکنه.:27:

شما CTRL و Shift و C رو با هم بزن یه جایی برای نوشتن اون بالا باز میشه. بعد رمز بزن:
boolprop testincheatsenabled true یا false . رایجترین چیت هست که بعد که زدیش روی هرچی با Shift کلیک کنی گزینه هایی میاد که اضافی هستن و یه چیزایی رو شامل میشن.
من فقط همین رو بلد بودم. دوستان کمک کنن:31:
ببخشيد.قبلا مثل بچه ي آدم بازي ميكردم!!!بابا سيستمم بازي رو اجرا ميكنه با بهترين كيفيت.البته بهتره بگم سيستم قبليم چون الان ديروز رفتم سيستم جديد سفارش دادم.مشخصات سيستم آشغال قبليم اين بود: رمم:2 گيگابايت
گرافيكم:8500gt
سي پي يو:3.8 دو هسته.
ولي اين جوري گفتم كه سيستممو ارتقا بدم!!يعني گفتم كه مثلا پك هي جديد حداقل رم 4 گيگ ميخواد اون وقت بابامم كه خوشش خيال قبول كرد!!!!!!!!!!!!

frnsh
09-07-2008, 14:49
1.ببخشيد.قبلا مثل بچه ي آدم بازي ميكردم!!!بابا سيستمم بازي رو اجرا ميكنه با بهترين كيفيت رمم:2 گيگابايت
گرافيكم:g500gt
سي پي يو:3.8 دو هسته.
ولي اين جوري گفتم كه سيستممو ارتقا بدم!!

1.خب رد گم کنی بوده دیگه؟
2.همینو بگو از اول.
3.چی تایید نمیشه و میشه؟
4.لطف کردی.

gap
09-07-2008, 14:54
1.خب رد گم کنی بوده دیگه؟
2.همینو بگو از اول.
3.چی تایید نمیشه و میشه؟
4.لطف کردی.
1-فقط براي اين بودكه از سيستمم خسته شده بودم!
2-نزن
3-قسمت اولش تاييد نميشه و قسمت دومش ميشه!
4-خواهش ميكنم!
با تشكر
امير

gap
09-07-2008, 15:13
سلام دوستان!!!!آقا علي عزيز من آپلود كردم ولي آخرين لحظه آفلاين شدم و.....
تا جمعه برات ميذارم!
باي
با تشكر
امير

alizap
09-07-2008, 15:32
سلام دوستان!!!!آقا علي عزيز من آپلود كردم ولي آخرين لحظه آفلاين شدم و.....
تا جمعه برات ميذارم!
باي
با تشكر
امير
ممنونم امیر جان یا همون دمیر!!!
من هر چی فکر کردم معنی این دمیر رو نفهمیدم!
فکر میکنم فلسفه ی سنگینی پشتش خوابیده...
پس امیر جان من جمعه منتظر کرک هستم(:

frnsh
09-07-2008, 19:34

خیلی فلسفه ی مهمی داره جوری که اگه بگم توش میمونین!!!!:31:

gap
10-07-2008, 11:07

سلام.
برو توي دايره المعارف بگرد پيدا ميكني معني شو!!
صددرصد فلسفه ي مهمي داره!!
خب چشم فردا يعني جمعه حداكثرتا ساعت12 برات ميذارم.چون جمعه به adsl دسترسي پيدا ميكنم.(كامپيوتر خودم نمياد!!مال خودم يكي دو هفته ي ديگه مياد)جمعه ميخوام برم به كارخونه ي بابام خيلي زور ميگه..ميگه بايد از همين حالا مدريت رو ياد بگيري!!!!تو دفترش ميرم هم دانلود ميكنم هم براي شما آپلود كنم.

خیلی فلسفه ی مهمی داره جوری که اگه بگم توش میمونین!!!!:31:
تاييد ميشه.!!!

alizap
10-07-2008, 11:30
سلام.
خب چشم فردا يعني جمعه حداكثرتا ساعت12 برات ميذارم.چون جمعه به adsl دسترسي پيدا ميكنم.(كامپيوتر خودم نمياد!!مال خودم يكي دو هفته ي ديگه مياد)جمعه ميخوام برم به كارخونه ي بابام خيلي زور ميگه..ميگه بايد از همين حالا مدريت رو ياد بگيري!!!!تو دفترش ميرم هم دانلود ميكنم هم براي شما آپلود كنم.

سپاس امیر جان...
کارخونه خوش بگزره مدیر جدید (:

gap
10-07-2008, 11:33
سپاس امیر جان...
کارخونه خوش بگزره مدیر جدید (:
خواهش ميكنم.
مرسي.

rz21
10-07-2008, 11:39

لینک دانلود هر دوش خرابه.رمز بگی که بهتره؟من میخواهم نیاز های سیمزم ثابت بمونه.همین.

gap
10-07-2008, 11:43
لینک دانلود هر دوش خرابه.رمز بگی که بهتره؟من میخواهم نیاز های سیمزم ثابت بمونه.همین.
شما مطمئني؟؟؟؟آقا من خودم دانلود كردم(امتحان كردم)درست بود.ميشه بگي چه error ميده؟

rz21
10-07-2008, 11:59
من با برنامه idm دانلود میکنم.تا 20 در صد میره بقیش دیگه نمیره.!!یک بار دیگه دانلود کردم در کل ارور میده!!ارورش خیلی طولانی هستش.

gap
10-07-2008, 12:06
من با برنامه idm دانلود میکنم.تا 20 در صد میره بقیش دیگه نمیره.!!یک بار دیگه دانلود کردم در کل ارور میده!!ارورش خیلی طولانی هستش.
عزيز هردوش تا 20 درصد ميره بعدش error ميده؟؟؟
من كه هردوشو دانلود كردم.شما با هيچ برنامه ي دانلود دانلودش نكن!
اصلا اين idm اصلا به درد نميخوره!!!من كه باهاش دانلود نميكنم من با dap دانلود ميكنم.
شما با هيچ برنامه اي دانلود نكن!!!!!

rz21
10-07-2008, 12:17
اگر با برنامه ای دانلود نکنم پس با چی دانلود کنم؟با دپ هم دانلود نمیشه.!!!این ترینر برای university هم کار میکنه؟

simsbaz2
10-07-2008, 12:54
1-سلام.
2-اين قدر زود خودموني نشو!!(بروبكس)
3-عزيز شما crack رو نصب نكردي!!!!!!يا همون كپي نكردي!!!برو به cd 1 و توي فايل crack اينو كه ميگم رو copy كنو توي محل نصب بازي paste كنش:Sims2.exe
البته ممكنه كه مال تو exe رو نشون نده به اين دليل هستش كه تنظيمش نكردي كه فرمتو نشون بده!!!
موفق باشي.
با تشكر.
امير.

1-علیک سلام.
2-تا وقتی من و گوگولی مگولی و باران و ...اینجا بودیم شما اصلا پیداتون نبود...:27:میتونی صفحات اول تاپیک رو نگاه کنی.
3-خیلی ممنون از راهنماییت ولی من میگم کلا نصب نمیشه.حالا چه برسه به اینکه کرک رو کپی کنم تو محل نصب بازی...:13:
در ضمن.من جواب نظرات رو هم میدم ولی فعلا دارم رو یه پروژه برای سیمز کار میکنم...:11:

Prince Kourosh
10-07-2008, 12:55
سیمز 2 بازی خیلی خوبیه ولی حیف نمی شه خونه ساخت

salarnight
10-07-2008, 13:16
کی گفته نمیشه ؟
میشه

Mist
10-07-2008, 13:54
کی گفته نمیشه ؟
میشه

يه حالت استثنا داره

بازي ناقصه:27:

gap
10-07-2008, 14:42
يه حالت استثنا داره

بازي ناقصه:27:
عزيز بازي كركش اصل نيست.لطفا درخواست كرك اصلي نكنين سرچ كنين هستش.

کی گفته نمیشه ؟
میشه
البته با كرك اصلي

1
-علیک سلام.
2-تا وقتی من و گوگولی مگولی و باران و ...اینجا بودیم شما اصلا پیداتون نبود...:27:میتونی صفحات اول تاپیک رو نگاه کنی.
3-خیلی ممنون از راهنماییت ولی من میگم کلا نصب نمیشه.حالا چه برسه به اینکه کرک رو کپی کنم تو محل نصب بازی...:13:
در ضمن.من جواب نظرات رو هم میدم ولی فعلا دارم رو یه پروژه برای سیمز کار میکنم...:11:
1-سلام
2-ببخشيد
3-شايد مشكل از cd باشه

اگر با برنامه ای دانلود نکنم پس با چی دانلود کنم؟با دپ هم دانلود نمیشه.!!!این ترینر برای university هم کار میکنه؟
عزيز من منظورم اينه كه با اين برنامه هاي مدريت دانلود دانلود نكن.درضمن من مطمئن هستم كه درسته.چون كه تستش كردم

بايد كرك اصلي رو داشته باشي

3Dmajid
10-07-2008, 15:38

همین چند صفحه ی قبل رو بگرد من توی این تاپیک کرک اصلیش رو در خواست کردم که لینک دانلودش رو برام گذاشتن.

gap
10-07-2008, 15:59
همین چند صفحه ی قبل رو بگرد من توی این تاپیک کرک اصلیش رو در خواست کردم که لینک دانلودش رو برام گذاشتن.
تاييد ميشه!كه البته درخواست شما اسپم هم بود!اين هم يه جورايي اسپم به حساب مياد!چون من پست قبلش جوابشو داده بودم!

frnsh
10-07-2008, 19:46
سلام.

تاييد ميشه.!!!

مگه تو چند سالته؟:18:
حقوقت رو یادت نره از بابات بگیری!

تاييد ميشه!كه البته درخواست شما اسپم هم بود!اين هم يه جورايي اسپم به حساب مياد!چون من پست قبلش جوابشو داده بودم!

همین پستت خودش اسپمه.

راستی میخواستم بدونم که الان مجموعا سیمز 2 چند تا پک داره؟
ممنون