PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Sims 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19

frnsh
02-06-2008, 00:39
من تازگی پک carnival رو خریدم. یعنی دو تا پک بود carnival و اون که خونه سازی میکنه. اما خیلی بی مزه بودن. اصلا توی شهر و خونه که نمیرفتن!! همین بود؟
بهترین و بد ترین پک سیمز 2 چیه؟
ممنون

Maggy_P
02-06-2008, 09:01
------------------------
میشه بگید که چجوری می تونی آهنگ هایی که از ضبط پخش می شن رو بیرون بازی هم گوش بدی ؟ یعنی فایلشون کجاست ؟؟؟
نميشه گوش داد:46:

سلام دوستان
به كمكتون خيلي فوري نيازمندم:19:
بعد نصب سيمز زندگي شبانه سانسور بازي برداشته شده ازتون خواهش ميكنم كمكم كنيد.:41:
حتما يك فايل به اين آدرس ريخته شده اون رو پاك كن :

My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads

چجوری میشه سقف خونه رو ویرایش کرد؟(از داخل ساختمان)
توي قسمت سقف يك جا هست كه سقف رو كشيده و يك خط روش زده اونو كه بزني سقف خونت از بين ميره اونوقت ميتوني دوباره بسازيش:10:

من تازگی پک carnival رو خریدم. یعنی دو تا پک بود carnival و اون که خونه سازی میکنه. اما خیلی بی مزه بودن. اصلا توی شهر و خونه که نمیرفتن!! همین بود؟
ممنون
ميشه در مورد اين Carnival بيشتر توضيح بدي اگه ميشه عكس پكشو بزار

به نظر من بهترين پك تا حالا Free Time بوده :40: و بد ترينش خانواده ي شاد بود كه من هيچ وقت از اين پك خوشم نميومد:2:

techno
02-06-2008, 09:23
توي قسمت سقف يك جا هست كه سقف رو كشيده و يك خط روش زده اونو كه بزني سقف خونت از بين ميره اونوقت ميتوني دوباره بسازيش:10:

منظورت سقف از بیرونه دیگه نه؟:13:چون از داخل که من نتونستم کاری کنم!

Maggy_P
02-06-2008, 11:56
منظورت سقف از بیرونه دیگه نه؟:13:چون از داخل که من نتونستم کاری کنم!
خوب منظورتون چيه از داخل؟ ميخوايد سقفو براي چي برداريد؟:18:

techno
02-06-2008, 12:05
خوب منظورتون چيه از داخل؟ ميخوايد سقفو براي چي برداريد؟:18:

همون!:31:
منم واسه همین تعجب کردم خوب.آخه بابک پرسید که چطور میشه سقفو از داخل تغییر داد؛یعنی رنگ و نمای سقفو از توی خونه عوض کرد!که خوب ،نمیشه.
جوابی که شما دادی به بابک هم مربوط به تغییر بوم خونه(سقف بیرونی)میشه.
میگم این سیمز داره الکی الکی مارو آرشیتکت میکنه هااا!!

Maggy_P
02-06-2008, 12:12
همون!:31:
منم واسه همین تعجب کردم خوب.آخه بابک پرسید که چطور میشه سقفو از داخل تغییر داد؛یعنی رنگ و نمای سقفو از توی خونه عوض کرد!که خوب ،نمیشه.
جوابی که شما دادی به بابک هم مربوط به تغییر بوم خونه(سقف بیرونی)میشه.
میگم این سیمز داره الکی الکی مارو آرشیتکت میکنه هااا!!
سقف كه از داخل رنگش تغيير نميكنه كه!:27:

من خيال كردم شما يك طبقه ساختي سقف مونده توي خونه!:31:
آخه براي خودمم اينطوري شده بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

techno
02-06-2008, 12:26
سقف كه از داخل رنگش تغيير نميكنه كه!:27:

من خيال كردم شما يك طبقه ساختي سقف مونده توي خونه!:31:
آخه براي خودمم اينطوري شده بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من مشکلی با سقف ندارم عزیز من.بابک(بالای صفحه)این سوالو پرسید که جوابش همونطور که گفتم "نمیشه" است.
بیخیال.

FerineFast
02-06-2008, 12:48
میشه بگید که چجوری می تونی آهنگ هایی که از ضبط پخش می شن رو بیرون بازی هم گوش بدی ؟ یعنی فایلشون کجاست ؟؟؟

بیرون ازبازی قابل پخش نیست مگه بری تو انجمن موسیقی درخاستشو بدی

نميشه گوش داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

خوب قابل توجه :31: : میشه !

خیلی هم آسونه ! یعنی با iq (70 - 100 قابل حله ، کافیه برید :

TSData\Res\Sound\ محل نصب سیمز و فایل های با پسوند .package رو به mp3 تبدیل کنی
مثلا : Pop.package ---> Pop.mp3

دیدید چه آسون بود :31: . تازه فیلم ها رو هم میشه به همین طریق از بازی درآورد. (پسوندش فرق میکنه)

The Sims™ 2 Bon Voyage بهترینشه !
Christmass بدترینه !

موفق باشید :10:

Maggy_P
02-06-2008, 13:39
من مشکلی با سقف ندارم عزیز من.بابک(بالای صفحه)این سوالو پرسید که جوابش همونطور که گفتم "نمیشه" است.
بیخیال.
منم ميدونم شما نبوديد

اشتباه تايپي بود شرمنده:46:

دیدید چه آسون بود :31: . تازه فیلم ها رو هم میشه به همین طریق از بازی درآورد. (پسوندش فرق میکنه)

ok
جالب بود ممنون:10:

techno
02-06-2008, 15:47

من اینو می دونستم.اصولا واسه هر فایلی که محتویاتش موزیک باشه این کارو انجام بدی نتیجش همینه.نه فقط موزیک بلکه این ترفند بر روی هر فایل دیگه با هر پسوند دیگه هم قابل اجراست(به شرطی که از اطلاعات فایل مطمئن باشیم).

منم ميدونم شما نبوديد

اشتباه تايپي بود شرمنده
اشکال نداره.به اشتباه فکر کردم قضیه رو نفهمیدی.:10:

حالا یه سوال:

چطور میشه birthday party رو بدون دردسر انجام داد؟من پدرم در اومد!یا مثانشون پر میشه وسط پارتی یا خوابشون میگیره یا هزار درد دیگه.
قبلش سعیمو می کنم تا خوابشون تا حدی پر بشه و در کل تمام نیازهاشون سبز باشه اما بازم نمیشه راحت پارتی رو تموم کرد.یا مهمونا می زارن می رن یا همونی که بالا گفتم یا...خیلی دنگ و فنگ داره.
نه اینکه اصلا نشه ها،فقط خیلی دردسر داره.
می خواستم ببینم راهنمایی یا توصیه ی خاصی ندارین تا بشه راحت پارتی رو با موفقیت تموم کرد؟

FerineFast
02-06-2008, 19:40
می خواستم ببینم راهنمایی یا توصیه ی خاصی ندارین تا بشه راحت پارتی رو با موفقیت تموم کرد؟

مهمون کم دعوت کن (1 الی 2 تا) از اول تا آخر باحاشون توی group works مثل (ورق - بیلیارد و ...) بازی کن و تا از نتیجه رازی بودی grow up رو بزن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

techno
02-06-2008, 19:55
مهمون که معمولا کم دعوت "میشه".یعنی من 6-7 تا دعوت می کنم اما عملا فقط 2 تا 3 تا میان.چون روابطشون بالا نیست.
توی سیمزی که من دارم ورق و بیلیارد نداره یا شایدم من دقت نکردم(فقط پک family fun )رو نصب کردم.اما با بازی ها دیگه سرگرمشون می کنم معمولا.یا میرقصونمشون...
grow up هم تا اونجایی که من می دونم خودش راس ساعت تولد اتفاق میفته و تاثیری تو روند خود جشن تولد نداره.یعنی حتما باید 3-4 دقیقه ی پارتی تموم بشه تا نتیحه اعلام بشه.
اصلی ترین مشکل اینجا همون خواب و مستراحشونه.آخه بدبختی اینجاست که این یارو که تولدشه یه بچه toddler داره که هی نق میزنه غذا می خوام یا خیس کردم...و زنشم هی خوابش میگیره یا زود گشنش میشه.ببینم این نشونه ی حاملگیه دیگه نه؟
در ضمن هی فرت و فرت مشروب می خورن مثانشون زود پر میشه.

حالا به فرض اگه پارتی خراب بشه و نتیجه ی خیلی خوبی نداشته باشه، به غیر از ثبت در خاطرات بد یک sim تاثیر بد دیگه ای هم تو زندگیش میزاره؟

FerineFast
02-06-2008, 20:02
در ضمن هی فرت و فرت مشروب می خورن مثانشون زود پر میشه.

کافه رو حذف کن الکی نشن که بدبخت میشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

به غیر از ثبت در خاطرات بد یک sim تاثیر بد دیگه ای هم تو زندگیش میزاره؟

بعدا مدام یادش میفتی و نارحت میشی ولی میتونی با خاطرات خوب تاثیرشو کم کنی . یا اصلا پارتی نگیری فقط درجه و علایقش پر باشه خوب رشد میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

babak_deghat
02-06-2008, 20:22
آقا ما یه مشکلی با مهمونی دادنها داریم:هر وقت میزنم رو تلفن shrowparty که مهمونی بدم هیچوقت نمیشه 2 تا مهمون بیشتر دعوت کرد حتی اگر20تا دوست خانوادگی داشته باشم.علت چیست؟

اینم چند تا کد به درد بخور برای بازی شما:
ctrl+shift+cرو بزنید تا کنسول ظاهر بشه بعد توش اینا رو بنویسین
maxmotivesتمام نیازهای سیمزتون تا آخر100%پر میشه(hunger,bladder,social,fun,comfort,energy, hygen)
motivedecay offنیازهای سیمزاتون که در بالا گفته شد ثابت میمونه و کم نمیشه . اگه میخواید این کد دوباره غیر فعال بشه به جای offبزنیدon
aging offاز عمر سیمزتون کم نمیشه..برای غیر فعال کردنش به جای offبزنید on
1000 kachingواحد پول $
mothe lode 50000واحد پول$
moveobjects onمیتونید همه ی وسایل حتی صندوق پستتون رو جابه جا کنید و وسایلتون رو هرجا حتی وسط خیابون بزارید

techno
02-06-2008, 21:16
آقا بابک بابت کدها خیلی ممنون مخصوصا اون سومیه خیلی به درد من می خوره.
من خودم با کد hour کار می کردم و هی زمان رو عقب می بردم تا وقت برای کارهای قبل از پارتی داشته باشم که بازم خیلی دردسر داشت.

در مورد سوالت.این همون چیزیه که من در پست قبلیم گفتم.اگه روابطت با دوستات بالا نباشه یعنی میله ی وضعیت دوستی روزانه (که اولین میله ی زیر هر دوسته)بالای 50 نباشه بهت محل نمی زارن و دعوتت رو قبول نمیکنن.باید پیش از جشن تولد روابطت رو باهاشون تحکیم کنی(سیاسی شد یه ذره! :دی)؛البته فقط در صورتی که می خوای جشنت شلوغ پلوغ باشه و می تونی از عهده ی کنترلش بربیای.

WhiteEagle
03-06-2008, 03:25
سلام خدمت همه دوستان
کسی میدونه جطوری میشه وسایل بازیو بصورت 45 درجه قرار داد؟

Maggy_P
03-06-2008, 08:50
آقا ما یه مشکلی با مهمونی دادنها داریم:هر وقت میزنم رو تلفن shrowparty که مهمونی بدم هیچوقت نمیشه 2 تا مهمون بیشتر دعوت کرد حتی اگر20تا دوست خانوادگی داشته باشم.علت چیست؟

اینم چند تا کد به درد بخور برای بازی شما:
ctrl+shift+cرو بزنید تا کنسول ظاهر بشه بعد توش اینا رو بنویسین
maxmotivesتمام نیازهای سیمزتون تا آخر100%پر میشه(hunger,bladder,social,fun,comfort,energy, hygen)
motivedecay offنیازهای سیمزاتون که در بالا گفته شد ثابت میمونه و کم نمیشه . اگه میخواید این کد دوباره غیر فعال بشه به جای offبزنیدon
aging offاز عمر سیمزتون کم نمیشه..برای غیر فعال کردنش به جای offبزنید on
1000 kachingواحد پول $
mothe lode 50000واحد پول$
moveobjects onمیتونید همه ی وسایل حتی صندوق پستتون رو جابه جا کنید و وسایلتون رو هرجا حتی وسط خیابون بزارید

منم همين مشكلو دارم يعني قبلا نداشتم و ميتونستم 8 تا مهمون دعوت كنم ولي از وقتي كه ويندوز جديد نصب كردم اينطوري شده:19:
جالب اينجاست كه 20 تا دوست دارن اگه به هر كدومشونم كه بگم در جا پاميشن ميان ولي تا 2 تا مهمون بيشتر نميتونم دعوت كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي فكر كنم مشكل از رممون باشه نه كه خيلي پك نصب كرديم من كه خودم وقتي تعداد آدمهام زياد ميشه سرعتم رو مياره پايين فكر كنم رمم كه بره بالا درست بشه ولي دقيق نميدونم
ولي بازم اگه خواستي بيشتر دعوت كني اول به اون دو نفر زنگ بزن بگو بيان بعدش به بقيه جدا گانه زنگ بزن:10:

سلام خدمت همه دوستان
کسی میدونه جطوری میشه وسایل بازیو بصورت 45 درجه قرار داد؟
يكي از ايرادات سيمز همينه كه نميشه اين كارو كرد
پيشنهاد ميدم خونه ي ديوار 45 درجه درست نكني

techno
03-06-2008, 10:31
منم همين مشكلو دارم يعني قبلا نداشتم و ميتونستم 8 تا مهمون دعوت كنم ولي از وقتي كه ويندوز جديد نصب كردم اينطوري شده:19:
جالب اينجاست كه 20 تا دوست دارن اگه به هر كدومشونم كه بگم در جا پاميشن ميان ولي تا 2 تا مهمون بيشتر نميتونم دعوت كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي فكر كنم مشكل از رممون باشه نه كه خيلي پك نصب كرديم من كه خودم وقتي تعداد آدمهام زياد ميشه سرعتم رو مياره پايين فكر كنم رمم كه بره بالا درست بشه ولي دقيق نميدونم
ولي بازم اگه خواستي بيشتر دعوت كني اول به اون دو نفر زنگ بزن بگو بيان بعدش به بقيه جدا گانه زنگ بزن:10:

من رو همون ویندوزی دارم بازی می کنم که سیمز رو اول روش نصب کردم.فقط هم پک family fun رو نصب کردم.رمم هم یک گیگ هست.تا 5 نفر رو باید جواب بده حداقل.
بازم می گم به احتمال زیاد یا به خاطر روابط پایینشونه یا به خاطر اینکه خونه نیستند،سر کارند یا بیرونند نمی دونم.

ادیت-در ضمن اگر جدا جدا دعوت کنی اون مهمونا دیگه جزء پارتی محسوب نمیشن اگه اشتباه نکنم و تاثیری روی امتیازدهی نمی ذارن.

Maggy_P
03-06-2008, 10:35
من رو همون ویندوزی دارم بازی می کنم که سیمز رو اول روش نصب کردم.فقط هم پک family fun رو نصب کردم.رمم هم یک گیگ هست.تا 5 نفر رو باید جواب بده حداقل.
بازم می گم به احتمال زیاد یا به خاطر روابط پایینشونه یا به خاطر اینکه خونه نیستند،سر کارند یا بیرونند نمی دونم.
نه به هيچ كدوم از اونا ربطي نداره
اون فقط نشانه ي حداكثر مهمونهايي هست كه ميتوني دعوت كني و ممكنه شما اصلا يك دوست بيشتر نداشته باشي ولي بازم مينويسه حداكثر 8 تا
يعني 8 نفر بيشتر نميشه دعوت كرد:10:

techno
03-06-2008, 11:46
بازم منظورم رو متوجه نشدی.من اون ماکسیموم 8 نفر رو می دونستم و اصلا اشاره ای بهش تو پستم نکردم!

یا به خاطر روابط دوستانه ی پایینشونه شونه که اینطور میشه؛یعنی اون دو تا میله ی زیر هرکدوم از دوستها باید بالای 50 باشه اگه اشتباه نکنم(میله ی بالایی که نشونه ی میزان دوستی روزانست و پایینی که دوستی کل زندگی رو نشون میده).یا اینکه یه باگه توی سیمزه که باید با نصب یک پچ رفع بشه.منظورم pack یا extension نیست.من این patch رو تونستم تو سایت EA sims گیر بیارم ولی دانلود نکردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر که مطمئنید که سیمزتون کاملا آپدیته و مشکلی نداره...من این علت های احتمالی رو تو فروم رسمی سیمز پیدا کردم:

1-کامپیوتر نه چندان قوی(کارت گرافیک ضعیف و کم حافظه یا رم کم یا CPU ضعیف).
2-خونه ای که می خواید توش پارتی بگیرید کوچیکه یا جای نشستنش کمه.
3-میزان روابط با دوستان.

ببینید کدوم از اینا احتمال داره مسبب این مشکل روی سیستم شما باشه.

اون جور که حرفه ای ها تو فرومش گفتند اولی به نظر محتمل تر میاد.مخصوصا کارت گرافیک و میزان رم اون تاثیر زیادی روی تعداد مهمونهایی که می تونید دعوت کنید داره.فکر کنم به خاطر همینم باشه که من نمی تونم بیشتر از 2 یا نهایتا 3 تا مهمون دعوت کنم چون کارت گرافیکم آنبرده(در نوع خودش قویه ولی برای این رفع این محدودیت فکر کنم ضعیفه.)

البته یه راه چاره پیشنهاد کردند که همون cheat خودمونه.نمی دونم ازش اطلاع دارید یا نه...به هر صورت این رمزیه که می تونید وارد کنید تا تعداد بیشتر مهمون دعوت کنید.ریسک این که ممکنه سیستمتون قفل کنه یا یه مشکل دیگه با خودتونه(اگه فکر می کنید سیستمتون کشش نداره بیخیال شید.).این رمزشه:

1-پنجره ی کد تقلب(cheat)رو در قسمت NEIGHBORHOOD باز کنید.
2-این کد رو وارد کنید: intProp maxNumOfVisitingSims 8
به جای عدد 8 می تونید هر مقدار دیگه ای بدید اما بهتره جانب احتیاط و قدرت سیستم خودتون رو هم در نظر بگیرید.هر مقداری که اینجا وارد کنید باعث میشه همون تعداد مهمون به پارتی دعوت بشه.
و همچنین این کد تعداد سیمز ها در مراکز تجاری رو هم بسته به زمان بازی افزایش یا کاهش میده(community lots).

راستی maggy من پست قبلیمو ادیت کردم.ببین درست گفتم یا نه.

saiiddz
03-06-2008, 12:56
[quote=techno;2476578]

اگر که مطمئنید که سیمزتون کاملا آپدیته و مشکلی نداره...من این علت های احتمالی رو تو فروم رسمی سیمز پیدا کردم:

3-میزان روابط با دوستان.

quote]
به نظر من از کارت گرافیکی نیست
چون کارت خودم 512 هست ولی بازم بیشتر نمیشه دعوت کنم
خونه هم نیست چون من سیمی که درست کردم تویه یه خونه ی کوچیک بود ولی همین مقدار میشد دعوت کنی و بچه ی سیمم با کامپوتر براش یه خونه ی بزرگ خریدم ولی بازم همین مقدار بود
به روابط ارتباط داره هر چقدر روابط بیشتر باشه احتمال اومدن دوستان زیاده
و اینکه در نسخه های مختلف سیمز هم تعداد فرق میکنه

babak_deghat
03-06-2008, 15:13
برای گذاشتن وسایل به صورت 45 درجه کد رو در جعبه کنسول تایپ کنید و enterرا بزنید
boolprop allow45degreeangleofrotation true سپس فقط از کلیدهای > و < صفحه کلید برای چرخاندن 45 درجه اشیا استفاده کنید

Maggy_P
03-06-2008, 17:05
[quote=techno;2476578]

3-میزان روابط با دوستان.

quote]
به نظر من از کارت گرافیکی نیست
چون کارت خودم 512 هست ولی بازم بیشتر نمیشه دعوت کنم
خونه هم نیست چون من سیمی که درست کردم تویه یه خونه ی کوچیک بود ولی همین مقدار میشد دعوت کنی و بچه ی سیمم با کامپوتر براش یه خونه ی بزرگ خریدم ولی بازم همین مقدار بود
به روابط ارتباط داره هر چقدر روابط بیشتر باشه احتمال اومدن دوستان زیاده
و اینکه در نسخه های مختلف سیمز هم تعداد فرق میکنه
نه به روابط هم هيچ ربطي نداره من كه هر كدوم از سيمزام با 30 نفر دوست تازه چند نفر ديگه هم ميشناسن ولي بازم همون 2 نفر رو بيشتر نميتونم دعوت كنم:27:

saiiddz
03-06-2008, 17:13
[quote=Maggy_P;2476843]
نه به روابط هم هيچ ربطي نداره من كه هر كدوم از سيمزام با 30 نفر دوست تازه چند نفر ديگه هم ميشناسن ولي بازم همون 2 نفر رو بيشتر نميتونم دعوت كنم:27:
hi
روابط فقط به اومدن یا نیومدن دوستان ربط داره و به اینکه بیشتر بیان ربطی نداره
اگه روابط قوی نباشه همون دو نفر هم نمیان

Maggy_P
03-06-2008, 17:15
hi
روابط فقط به اومدن یا نیومدن دوستان ربط داره و به اینکه بیشتر بیان ربطی نداره
اگه روابط قوی نباشه همون دو نفر هم نمیان
رابطشون خيلي هم زياده هر روز توي خونشون تلپن
ديگه چي از اين بيشتر
من ميگم از رم منه چون رمم 512 هست وقتي تعداد افرادم زياد ميشه سرعتم مياد پايين:41:

saiiddz
03-06-2008, 17:18
ديگه چي از اين بيشتر
من ميگم از رم منه چون رمم 512 هست وقتي تعداد افرادم زياد ميشه سرعتم مياد پايين:41:
بله درسته وقتی تعداد افراد زیاد بشه سرعت میاد پایین
حتی اندازه ی خونه هم تاثیر داره
البته اینارو شما خودتون میدونید

techno
03-06-2008, 17:32
ديگه چي از اين بيشتر

یعنی هر دو تا نمودار میزان دوستی که گفتم بالای پنجاهه؟
اگه اینطوره پس فک کنم مشکل از رمته.ولی رم من 1 گیگه پس چرا بازم مشکل داره؟
شایدم از کارت گرافیکته اما پس چرا واسه saiiddz که گرافیک 512 داره هم بیشتر از 2 نفر نمیاد؟

ببین وقتی من دعوت می کنم مهمونا رو و بیشتر از 2-3 نفر نمیان یه پیغامی گوشه ی صفحه میاد که میگه missing some of your guests? یه همچین چیزی.که توضیح میده این مشکل به خاطر اینه که یا مهمونا میزبانو(host) دوست ندارن یا اینکه سرشون شلوغه وقت ندارن بیان.
شاید همین دلیلش باشه.:19:

Maggy_P
03-06-2008, 17:48
یعنی هر دو تا نمودار میزان دوستی که گفتم بالای پنجاهه؟
اگه اینطوره پس فک کنم مشکل از رمته.ولی رم من 1 گیگه پس چرا بازم مشکل داره؟
شایدم از کارت گرافیکته اما پس چرا واسه saiiddz که گرافیک 512 داره هم بیشتر از 2 نفر نمیاد؟

ببین وقتی من دعوت می کنم مهمونا رو و بیشتر از 2-3 نفر نمیان یه پیغامی گوشه ی صفحه میاد که میگه missing some of your guests? یه همچین چیزی.که توضیح میده این مشکل به خاطر اینه که یا مهمونا میزبانو(host) دوست ندارن یا اینکه سرشون شلوغه وقت ندارن بیان.
شاید همین دلیلش باشه.:19:
آره بابا من دارم ميگم سيمزام 30 تا دوست صميمي دارن يعني دوتا لوله هاي سبز تا آخر ( يعني 100 ) پره:27:
ولي بازم اينطوريه
ولي مال من اخطار شما رو نميده مثلا كوشي رو برميدارم تا دعوت كنم ليست دوستان مياد بعدش بالاش مينويسه حداكثر 2 نفر تا 2 نفر رو انتخاب ميكنم منوي انتخاب غير فعال ميشه يعني فقط حق داري 2 تا مهمون دعوت كني:19:

بردیا
03-06-2008, 17:54
بچه ها سیمز رو تحریم بکنید چون بازی ضد دین و مستهجنی شناخته شده.:d

techno
03-06-2008, 18:26
آره بابا من دارم ميگم سيمزام 30 تا دوست صميمي دارن يعني دوتا لوله هاي سبز تا آخر ( يعني 100 ) پره:27:
ولي بازم اينطوريه
ولي مال من اخطار شما رو نميده مثلا كوشي رو برميدارم تا دعوت كنم ليست دوستان مياد بعدش بالاش مينويسه حداكثر 2 نفر تا 2 نفر رو انتخاب ميكنم منوي انتخاب غير فعال ميشه يعني فقط حق داري 2 تا مهمون دعوت كني:19:

به! شما که ترکوندی بابا! تا 100 پره؟ عند رفیق بازیااا!!:31:

حالا جالب شد.چون من تا الان فکر می کردم واسه شما هم مثل واسه منه.یعنی محدودیت دعوت نداری تو اون پنجره.واسه من اجازه می ده تا 8 نفر دعوت کنم اما عملا فقط 2-3 نفر میان(تو پست اولیم هم اینو گفتم:19:).
برا همینه که میگم واسه من رابطش با دوستاش بالا نیست و به همین خاطره که نمیان.

با این حساب شما می تونی اون cheat رو بزنی که گفتم مهمونا رو افزایش میده.
هنوز نمی دونم دلیل این مشکلت چیه.ولی همونطور که خودت گفتی واسه رم باید باشه با توجه به اینکه شما کلی پک نصب کردی و رمت کشش لود کردن اون همه رو بدون مشکل نداره.

WhiteEagle
03-06-2008, 21:23
برای گذاشتن وسایل به صورت 45 درجه کد رو در جعبه کنسول تایپ کنید و enterرا بزنید
boolprop allow45degreeangleofrotation true سپس فقط از کلیدهای > و < صفحه کلید برای چرخاندن 45 درجه اشیا استفاده کنید

آقا بابک از راهنمایی شما خیلی ممنونم . خیلی وقت بود دنبال این بودم که وسایلو 45درجه بذارم

H_N_2007
03-06-2008, 21:58
the sims life stroies درای صحنه های بد بد تو کل بازی نیست؟ مثلا صحنه های + 18

techno
03-06-2008, 22:10
نچ نیست.با اینکه بازی نکردمش.

Maggy_P
04-06-2008, 07:02
the sims life stroies درای صحنه های بد بد تو کل بازی نیست؟ مثلا صحنه های + 18
نه من بازي كردم هيچ صحنه ي بدي نديدم:10:

در ضمن جناب techno شما كي چيت كد گفتيد؟:31: فكر كنم من نديدم ميشه بگيد كدوم صفحس؟

techno
04-06-2008, 07:58
صفحه ی قبلی:

SRT_71
04-06-2008, 11:52
سلام
من سیمز رو بعد از کلی دردسر نصب کردم
حالا وقتی بازش می کنم
ارور dont send میده
چکار کنم؟؟؟:41:

techno
04-06-2008, 12:06
موقع نصب شماره سریال رو وارد کردی درسته؟
بگرد توی سی دی یا دی وی دی نصبت شاید توش کرک رو پیدا کردی.
من بازی رو بدون دی وی دی اجرا می کنم چون درست کرک شده.این اروری که میده هم مال همینه که فایل سیمز کرک نشده.

SRT_71
04-06-2008, 13:11
مطمئنم کرک شده

techno
04-06-2008, 13:41
پس اون مشکلت حل شد؟ خوبه...
ولی من جوابی که دادم مربوط به اون سولی میشد که الان دیگه حل شده..گیجمون کردیا!:31:

این اروره که میگی یه ارور اساسیه.منظورت همونیه که دو تا دکمه داره don't send و send report؟( اگه اشتباه نکنم)
من میگم شاید کرکش مشکل داره.و باعث میشه برنامه یا همون بازی درست اجرا نشه.
سیستمت چطور؟ مطمئنی کشش داره واسه ی اجرای این بازی سنگین؟
راستش دلایل همچین اروری زیاده و به عوامل مختلف بستگی داره.

ادیت- از سایت سازنده ی بازی، EA:
1-اول از همه چک کن و مطمئن شو که سیستمت حداقل نیازهای سخت افزاری بازی رو داره.نیازهای سخت افزاری بازی (system requirements) رو می تونی توی فایل Read Me.txt که توی منوی استارت زیر مجموعه ی سیمز قرار داره،بخونی.

2-مطمئن شو که درایور کارت گرافیکت update شده.به سایت سازنده ی کارتت برو از قسمت دانلودها درایور مربوطه رو دانلود کن.

3-قبل از اجرای بازی ،هر گونه پنجره ای که بازه رو ببند.امکانش هست که برنامه های دیگه در روند آغاز بازی تاثیر منفی بزارند و باعث ارور بشن.

4-ممکنه مشکل از سی دی/دی وی دی بازی یا سی دی/دی وی دی رامت باشه.(فقط در صورتی که بازی رو با سی دی اجرا می کنی).

5-امکانش هست که انتی ویروست مسبب مشکل باشه.قبل از اجرای بازی اونو غیرفعال کن و بعد از بازی دوباره فعالش کن.
---------------------
اینا علت های کلی بودند که EA تشخیص داده می تونن باعث این جور ارور ها باشن.
همونطور که گفتم دلایل زیادی می تونه وجود داشته باشه که یک بازی نتونه اجرا بشه و همچین اروری بده.

ادیت 2-برای حل مشکلت بهتره به تاپیک مخصوص تو فروم اصلی بازی ها نگاهی بندازی.

frnsh
04-06-2008, 19:27
سلام
بعد از سالها موفق به گرفتن چند تا پک کردم:
night life
seasons
pets
family fun stuff
university
glamour life stuff
business

سوال هم داشتم:
1.اون قبره که توی قسمت تختهاس مال اینه که اگه دراکولا شدن بخوابن توش؟ چطوری دراکولا شن؟دراکولا شدن مال کدوم پک هست؟و اگه دارم چطوری پیداشون کنم؟
2.من توی downtown زندگی میکنم و یه سگی هست که فقط شبا میاد رد میشه و چشماشم زرده خودش سیاهه. برعکس سگای دیگه چیزی نمیخواد یاد بگیره. این سگه دراکولاس؟
3.چجوری pet رو بچه دار کنم؟ چند بار شد و بچه دار شد اما توی چند مورد یه پتهای دیگه نخواستن با اینکه با پت مقابل بد هم نبودن. چیکار کنم که قبول کنه؟ در ضمن جای خوابشون هم در داره.
4.من توی لیست خریدام مثلا تختها یه چیزایی رو عکس نذاشته. و به جاشون نوشته no pic. چیکار کنم؟ اینا بعدا باز نمیشن؟ باید کاری کنم که باز شن یا بازیم مشکل داره؟ وقتی میخومشون حتی پولم میدم اما هیچی نمیاد و اصلا انگار غیبشون زد.
5.جزو خواسته های یکی از سیمزام هست که ماخود زامبی بشه. چیکار کنم که بشه؟ خودش نوشته که انگار با یه زامبی دعوا کنه. اما من نمیتونم زامبیها رو تشخیص بدم.

راستی مگی جون در مورد این caenival و snap city پرسیده بودی واقعا اصلا به سیمزای دیگه ربطی نداره. اگه حتی سیمز پایه هم نباشه اجرا میشه. اصلا توی خونه یا شهر هم نمیره. snsp city که خونه سازیه!!!چند تا شکل میان و باید جایی که جا هست بذاریم. و کارنیوال هم که دیگه بدتر.

frnsh
04-06-2008, 19:40
آقا بابک بابت کدها خیلی ممنون مخصوصا اون سومیه خیلی به درد من می خوره.
من خودم با کد hour کار می کردم و هی زمان رو عقب می بردم تا وقت برای کارهای قبل از پارتی داشته باشم که بازم خیلی دردسر داشت.

چطوری از Hour استفاده میکنین؟

ادیت-در ضمن اگر جدا جدا دعوت کنی اون مهمونا دیگه جزء پارتی محسوب نمیشن اگه اشتباه نکنم و تاثیری روی امتیازدهی نمی ذارن.

دقیقا.به نظر من که مهمون دعوت کردن مال بازیه و هیچ ربطی به کندی ویندوز و کارت گرافیک و رم نداره. اصلا ربطی نداره واقعا. پس اگه ربط داره که اصلا نباید بازی کند شه. یعنی جلوی اینکه بیشتر از دو تا رو غیر از جشن دعوت کنیم رو میگرفت.

نه به هيچ كدوم از اونا ربطي نداره
اون فقط نشانه ي حداكثر مهمونهايي هست كه ميتوني دعوت كني و ممكنه شما اصلا يك دوست بيشتر نداشته باشي ولي بازم مينويسه حداكثر 8 تا
يعني 8 نفر بيشتر نميشه دعوت كرد:10:

چطوری هشت نفر دعوت میکنی؟ از اون کده که گفتی؟

techno
04-06-2008, 20:06
اینو دیگه شرمنده!
مگی بپر بیا که جواب هیچ کدوم از سوال هاشو نمی دونم؛چون پک هاشو نصب نکردم.

فقط...

چطوری از Hour استفاده میکنین؟
کنسول رمز رو توی بازی باز کن(control+shift+c)
توش تایپ کن sethour و یه فاصله و ساعتی که می خوای زمان بازی باشه رو وارد کن.فقط هم ساعت نه دقیقه.
فرض کن الان ساعت سیمز 17 و شما می خوای ساعتو بکنی 23: sethour 23
همین.

Maggy_P
05-06-2008, 10:42
سلام
بعد از سالها موفق به گرفتن چند تا پک کردم:
night life
seasons
pets
family fun stuff
university
glamour life stuff
business

سوال هم داشتم:
1.اون قبره که توی قسمت تختهاس مال اینه که اگه دراکولا شدن بخوابن توش؟ چطوری دراکولا شن؟دراکولا شدن مال کدوم پک هست؟و اگه دارم چطوری پیداشون کنم؟
2.من توی downtown زندگی میکنم و یه سگی هست که فقط شبا میاد رد میشه و چشماشم زرده خودش سیاهه. برعکس سگای دیگه چیزی نمیخواد یاد بگیره. این سگه دراکولاس؟
3.چجوری pet رو بچه دار کنم؟ چند بار شد و بچه دار شد اما توی چند مورد یه پتهای دیگه نخواستن با اینکه با پت مقابل بد هم نبودن. چیکار کنم که قبول کنه؟ در ضمن جای خوابشون هم در داره.
4.من توی لیست خریدام مثلا تختها یه چیزایی رو عکس نذاشته. و به جاشون نوشته no pic. چیکار کنم؟ اینا بعدا باز نمیشن؟ باید کاری کنم که باز شن یا بازیم مشکل داره؟ وقتی میخومشون حتی پولم میدم اما هیچی نمیاد و اصلا انگار غیبشون زد.
5.جزو خواسته های یکی از سیمزام هست که ماخود زامبی بشه. چیکار کنم که بشه؟ خودش نوشته که انگار با یه زامبی دعوا کنه. اما من نمیتونم زامبیها رو تشخیص بدم.

راستی مگی جون در مورد این caenival و snap city پرسیده بودی واقعا اصلا به سیمزای دیگه ربطی نداره. اگه حتی سیمز پایه هم نباشه اجرا میشه. اصلا توی خونه یا شهر هم نمیره. snsp city که خونه سازیه!!!چند تا شکل میان و باید جایی که جا هست بذاریم. و کارنیوال هم که دیگه بدتر.
1. آره مال اونه ... اي بابا چند صفحه قبل يك عالمه توضيح دادم! پدرم در اومد ميميريد يك سرچي بكنيد؟:31: اين آخرين باره ها ! ديگه هر كس بپرسه عصباني ميشم قبل از اينكه سوال بكنيد سرچ كنيد!

دراكولا يك موجود خون آشامه كه هيچ وقت پير نميشه و نميميره مگر اينكه توي روز زير نور آفتاب پرسه بزني كه درجا خاكستر ميشي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif.
اگه ميخواي دراكولا ببيني بايد شبا بيرون پرسه بزني ترجيحا رستوران نباشه چون كمتر اون طرفا آفتابي ميشن چون دراكولا ها نيازي به خوردن ندارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif معمولا به صورت لحظه اي ميان و ميرن مثلا ممكنه يك ساعت بيشتر نمونه براي همين بهتره زود تر باهاش آشنا بشي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif وقتي آشنا شدي ميتوني شبا بهش زنگ بزني ( صبحا نزن خوابن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif) يك بار هم شب دعوتش كن تا بياد خون گردنت رو بمكه اونوقت تو هم تبديل ميشي به خون اشام با دو دندان نيش دراز![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

2. نه خير اين سگ نيست گرگه اگه گازت بگيره گرگينه ميشي:21:

3. تو كه نميتوني كاريشون كني كه سيمز كه نيست اختيارشو خودت نداري بايد خودشون از هم خوششون بياد:31:

4. يا ويندوزت مشكل داره با اين بازي يا سيدي بازيت مشكل داره يا كامل نصب نشده يك بار يكي از كابينت هاي منم همين طوري شده بود
5. اون زامبي نيست و نميخواد با زامبي دعوا كنه! اون گرگينست اگه ميخواي گرگينه بشي بايد شبا با گرگا ( همونا كه چشماشون زرد درخشانه ) دعوا كني تا گازت بگيرن:27:

آها اونا بازي ديگه ايه و ربطي به سيمز نداره
ممنون

frnsh
05-06-2008, 15:33
مرسی مگی جون. خیلی به دردم خورد.
1. اما از این ناراحتم که خریدام اینطوری شد. واقعا مشکله؟ چیکار کنم؟ انگار بعد از یه مدت درست میشه؟ نمیشه؟ آخه انگار یه سریشون که no pic داشتن درست شدن. یکی از میزها رو مطمئنم نقریبا. بقیه هم درست میشه؟ کابینتت که اینطوری شد چیکارش کردی؟
2. راستی توی یه ماشین چند نفر جا میشن؟ نمیشه بیشترشون کرد؟
3. و اینکه توی اونجا که تنظیماته یه قسمت بازی رو توضیح داده. خیلی هم خوبه. برای اینکه یه نفر خون آشام یا چیز دیگه ای بشه نوشته که با تلفن call کن بعد service بعد هم یه قسمت که نوشته نمیدونم چیچی سرویس. که یه زنه میاد و من با یکی از سیمزام ازش یه شیشه هایی میخرم که بشه خون آشام یا هر چیز دیگه.شیشه رو که میخره گفته drink کنه. اما من نمیدونم چطوری؟ شیشهه میره توی کوله پشتیش و من در آوردم و گذاشتم زمین. نمیدنم چیکار کنم که بخورتش؟
4. این گیاهه که میگید آدم خواره رو از کجا بیارم؟

ممنون
نگران نباش بازم سوال میپرسم!

abtin5
06-06-2008, 11:34
با سلام.

من تا حالا سيمز بازي نكردم و نمي دونستم چيه اما با خوندن كامل اين تاپيك تقريبآ فهميدم چيه و ازش خوشم اومد و مي خوام بخرم. و چند تا سؤال هم برام پيش اومد كه ممنون مي شم جواب بديد:

1)اين سايتي كه maggy جان گزاشتن براي فروش سيمز قابل اطمينان هست يا نه؟(توي اين سايت نوشته free time هنوز نيومده وبه زودي مياد!!!) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2)نحوه نصب پكيج هاي اين بازي رو به طور كامل مي خوام ممنون.(كجا نصب كنم و از اين مسايل)

3)اگه سانسور اون برداشته شه خيلي فرق ميكنه يا نه؟(خيلي بد ميشه؟نميخوام اينجوري شه)

4)آيا ترتيبي براي نصب پكيج ها وجود دارد؟(اينو به خاطر اين پرسيدم چون تو سايت بالا گفته بايد به ترتيب باشه)

اگه چيزه ديگه خواستم حتمآ ميپرسم.
ممنون.

Maggy_P
06-06-2008, 11:43
مرسی مگی جون. خیلی به دردم خورد.
1. اما از این ناراحتم که خریدام اینطوری شد. واقعا مشکله؟ چیکار کنم؟ انگار بعد از یه مدت درست میشه؟ نمیشه؟ آخه انگار یه سریشون که no pic داشتن درست شدن. یکی از میزها رو مطمئنم نقریبا. بقیه هم درست میشه؟ کابینتت که اینطوری شد چیکارش کردی؟
2. راستی توی یه ماشین چند نفر جا میشن؟ نمیشه بیشترشون کرد؟
3. و اینکه توی اونجا که تنظیماته یه قسمت بازی رو توضیح داده. خیلی هم خوبه. برای اینکه یه نفر خون آشام یا چیز دیگه ای بشه نوشته که با تلفن call کن بعد service بعد هم یه قسمت که نوشته نمیدونم چیچی سرویس. که یه زنه میاد و من با یکی از سیمزام ازش یه شیشه هایی میخرم که بشه خون آشام یا هر چیز دیگه.شیشه رو که میخره گفته drink کنه. اما من نمیدونم چطوری؟ شیشهه میره توی کوله پشتیش و من در آوردم و گذاشتم زمین. نمیدنم چیکار کنم که بخورتش؟
4. این گیاهه که میگید آدم خواره رو از کجا بیارم؟

ممنون
نگران نباش بازم سوال میپرسم!
1. براي من كه خودش درست شد فكر كنم يك مدت كه بگذره درست بشه

2. به اندازه ي اتوبوس! :دي
3. نه اشتباه نكن اون معجون براي اينه كه اگر دراكولا شدي بخوريش دوباره يك انسان عادي بشي براي همين هم نميخوردش. بعدشم اين جور رمز ها رو هيچ وقت توي تنظيماتش نشون نميده بايد خودت بگردي پيداش كني:10:
4. بايد جايزه ي اون شغلي رو بگيري كه علامتش يك ميكروسكوپه : يك نكته در مورد اين جانور : اگر از سيمزي بدتون مياد يك جوري بهش بگيد بياد تا اين هيولا بخوردش!:27: وقتي اونو خورد حالا ميتونيد سراغ هيولا بريد و شيرشو بنوشيد و ميل كنيد! اونوقت ميبينيد كه چند روز جوانتر ميشه:21:

Maggy_P
06-06-2008, 11:52
با سلام.

من تا حالا سيمز بازي نكردم و نمي دونستم چيه اما با خوندن كامل اين تاپيك تقريبآ فهميدم چيه و ازش خوشم اومد و مي خوام بخرم. و چند تا سؤال هم برام پيش اومد كه ممنون مي شم جواب بديد:

1)اين سايتي كه maggy جان گزاشتن براي فروش سيمز قابل اطمينان هست يا نه؟([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2)نحوه نصب پكيج هاي اين بازي رو به طور كامل مي خوام ممنون.(كجا نصب كنم و از اين مسايل)

3)اگه سانسور اون برداشته شه خيلي فرق ميكنه يا نه؟(خيلي بد ميشه؟نميخوام اينجوري شه)

4)آيا ترتيبي براي نصب پكيج ها وجود دارد؟(اينو به خاطر اين پرسيدم چون تو سايت بالا گفته بايد به ترتيب باشه)

اگه چيزه ديگه خواستم حتمآ ميپرسم.
ممنون.
1. بله قابل اطمينانه:46:
2. فرقي نداره هر درايوي كه خالي تره نصب كن اگر هم مشكلي پيش اومد ما در خدمتيم:10:
3. به نظر من ارزش نداره سانسور رو برداريد من كه نديدم توي سيدي اين پچ باشه ولي توي چند صفحه قبل كه يكي از بچه ها همين مشكلو داشت منم راه حل رو بهش گفتم:20:

4. بعضي هاشون آره ترتيب داره ولي بعضي ها نه مثلا اگر شما بخواي deluxe رو نصب كني بايد حتما زندگي شبانه رو هم داشته باشي وگر نه نصب نميشه:10:

حتما ما در خدمتيم
موفق باشي:20:

abtin5
06-06-2008, 12:24
ممنون

حالا به نظر شما كدومو بخرم بهتره من ميخوام university ,night life ,free time رو بگيرم.
خوبه؟؟؟

يادم رفت بپرسم :
فارسيش باحال تره يا اصليش.واين سايته (تو پست قبلي گفتم) فارسيه يا انگليسي؟؟؟

Maggy_P
06-06-2008, 12:30
ممنون

حالا به نظر شما كدومو بخرم بهتره من ميخوام university ,night life ,free time رو بگيرم.
خوبه؟؟؟

يادم رفت بپرسم :
راستش رو بخوايد من فارسيش رو نديدم ولي به نظرم هميشه اصل بازي ها قشنگ تره كه اصلشم انگليسيه:10:

شما همه ي پك ها رو بگيري خوب ميشه! :دي
ولي اين سه تا پكي كه گفتي شاهكار هاي پك هستند توي سيمز البته + Bon Voyage

موفق باشي:10:

abtin5
06-06-2008, 12:36
ببخشيد كه ميپرسم

اما سايته كه گفتيد اصليه يا فارسي؟؟؟

ممنون

Maggy_P
06-06-2008, 12:39
ببخشيد كه ميپرسم

اما سايته كه گفتيد اصليه يا فارسي؟؟؟

ممنون
اصليه
اگر فارسي باشه مينويسه فارسيه ولي اگه چيزي نگفته باشه اصليه:10:

alishahvali
06-06-2008, 13:23
سلام
ببخشيد يه چند تا سوال داشتم
اين قسمت كه مربوط ميشه به سيمز زندگي شبانه چيه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطوري بايد يه عكس را به جاي سيمز بزارم(لطف كنيد آموزش بزاريد):10:

بعد نصب سيمز زندگي شبانه سانسور بازي برداشته شده مال چيه؟(در ضمن توي آدرسMy Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads هم چيزي نيست يعني اصلا چنين چيزي وجود نداره):31:

Maggy_P
06-06-2008, 13:40
سلام
ببخشيد يه چند تا سوال داشتم
اين قسمت كه مربوط ميشه به سيمز زندگي شبانه چيه؟

چطوري بايد يه عكس را به جاي سيمز بزارم(لطف كنيد آموزش بزاريد):10:

بعد نصب سيمز زندگي شبانه سانسور بازي برداشته شده مال چيه؟(در ضمن توي آدرسMy Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads هم چيزي نيست يعني اصلا چنين چيزي وجود نداره):31:
اين براي علايق جنس مخالفه! مثلا توي اين دوست داره جنس مخالفش عينكي باشه و ماسك بزنه در ضمن از مو قرمز ها هم متنفره:10:

منظورت رو درست بگو

مال خود سيديته يعني خود سيديت اين پچ رو نصب كرده اگر هم توي اين قسمت نيست كاري نميتوني بكني بايد بسوزي و بسازي!:31:

alishahvali
06-06-2008, 15:17
اين براي علايق جنس مخالفه! مثلا توي اين دوست داره جنس مخالفش عينكي باشه و ماسك بزنه در ضمن از مو قرمز ها هم متنفره:10:

منظورت رو درست بگو

مال خود سيديته يعني خود سيديت اين پچ رو نصب كرده اگر هم توي اين قسمت نيست كاري نميتوني بكني بايد بسوزي و بسازي!:31:

ممنون از جوابتون:11:
در مورد اون سوال هم منظورم اينه كه عكس يه شخص را به جاي سيمزم وارد بازي كنم(شخصيت از خودم باشه)

FerineFast
06-06-2008, 16:56
بعد نصب سيمز زندگي شبانه سانسور بازي برداشته شده مال چيه؟(در ضمن توي آدرسMy Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads هم چيزي نيست يعني اصلا چنين چيزي وجود نداره)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

یه برنامه ای بر ضدش(یعنی ضد سانسور) هست که شاید اگه نصبش کنی و ویژگی ( n a k e ) رو خاموش کنی درست شه !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :10:

frnsh
06-06-2008, 20:36
1. براي من كه خودش درست شد فكر كنم يك مدت كه بگذره درست بشه

2. به اندازه ي اتوبوس! :دي
3. نه اشتباه نكن اون معجون براي اينه كه اگر دراكولا شدي بخوريش دوباره يك انسان عادي بشي براي همين هم نميخوردش. بعدشم اين جور رمز ها رو هيچ وقت توي تنظيماتش نشون نميده بايد خودت بگردي پيداش كني:10:
4. بايد جايزه ي اون شغلي رو بگيري كه علامتش يك ميكروسكوپه : يك نكته در مورد اين جانور : اگر از سيمزي بدتون مياد يك جوري بهش بگيد بياد تا اين هيولا بخوردش!:27: وقتي اونو خورد حالا ميتونيد سراغ هيولا بريد و شيرشو بنوشيد و ميل كنيد! اونوقت ميبينيد كه چند روز جوانتر ميشه:21:

مرسی عزیز.
2. آخه من همه ی افراد خونه رو میخواستم ببرم پارک چندتاشون اصلا سوار نشدن. یعنی جاشون نشد؟
3.پس چیکار کنم؟ میشه برای همه جورش توضیح بدی که چیکار کنم که تبدیل شن؟ مثلا به خون اشام یا سیمز گیاهی؟
من با یه سیمز گیاهی ازدواج کردم. که فقط سه تا نیاز داره. اما نیاز به نور رو فقط بلدم با آفتاب تامین کنم. توی شب همش خوابش میبره و حرص من در میاد. دنبال اون لامپه هم که خودش گفته مثل خورشیده گشتم اما نبود!!! کجاس این لامپه؟

ممنون

خوبه؟؟؟

يادم رفت بپرسم :

من که میگم هیچ بازی رو فارسی نگیرید. من gta sa و age of mythology titan رو فارسی گرفتم و برای هفت پشتم بسه. توصیه میکنم که اصلا اصلا . به هیچ وجه فارسی نگیرید. البته اگه با انگلیسی مشکل دارید فارسی بگیرید. اما توی سیمز که حرف خاصی نمیزنن. من بازیهایی فارسی که دیدم فقط دیالوگها فارسی شده نه نوشته ها.

frnsh
06-06-2008, 20:41
یه برنامه ای بر ضدش(یعنی ضد سانسور) هست که شاید اگه نصبش کنی و ویژگی ( n a k e ) رو خاموش کنی درست شه !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :10:

این س انسور چی رو بر میداره؟

saiiddz
07-06-2008, 08:24
این س انسور چی رو بر میداره؟
وقتی میری حموم یا دستشویی شطرنجی میشه
اونو برمیداره

مرسی عزیز.
2. آخه من همه ی افراد خونه رو میخواستم ببرم پارک چندتاشون اصلا سوار نشدن. یعنی جاشون نشد؟
3.پس چیکار کنم؟ میشه برای همه جورش توضیح بدی که چیکار کنم که تبدیل شن؟ مثلا به خون اشام یا سیمز گیاهی؟
من با یه سیمز گیاهی ازدواج کردم. که فقط سه تا نیاز داره. اما نیاز به نور رو فقط بلدم با آفتاب تامین کنم. توی شب همش خوابش میبره و حرص من در میاد. دنبال اون لامپه هم که خودش گفته مثل خورشیده گشتم اما نبود!!! کجاس این لامپه؟

2.مگه خانواده چند نفرن؟!:18:
من که فکر نمیکنم دلیلش این باشه
3.من تویه صفحات قبل توضیح دادم البته با یه اسم دیگه
فکر میکنم زامبی شدن سیم ها

Maggy_P
07-06-2008, 21:23
مرسی عزیز.

1. چرا از شماره ي 2 شروع كردي؟:31:
2. نه بابا براي من ايل مغول هم باشن توي ماشين 2 نفره جا ميشن! :دي ولي اگه ميبيني نميشه يك ماشين بزرگتر بگير اگر هم نداري بگو تا يدونه خوشگلشو براي دانلود بزارم توي تاپيك:5:

3. بابا من همشو توضيح دادم پس چرا سرچ نميكنيد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر وقت توي حياطت درخت و ميوه پرورش بدي بعد از چند مدت دورشون افت جمع ميشه كه با جمع كردن آفت ها به طور پيوسته ( حدود 4 روز ) سيمز شما سيمز گياهي ميشه

بايد بري براش چراغ هاي گل خونه نصب كني كه توي ساختمان سازي قسمت گلخونش ميتوني پيداش كني؟

در مورد شماره ي 3 هر كس ميخواد بره سرچ كنه براي هزارمين بار!

2.مگه خانواده چند نفرن؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

لطفا در مورد چيزي كه مطمئن نيستيد نظر نديد ممنون ميشم

frnsh
08-06-2008, 14:56
وقتی میری حموم یا دستشویی شطرنجی میشه
اونو برمیداره

2.مگه خانواده چند نفرن؟!:18:

خب اونو که یه چیت داره. من چیتش رو بلد بودم. دیگه نیازی به دنلود چیزی نداره.:13:
2. به اندازه ی کل ظرفیتی که میتونه اعضا داشته باشه:31: چندتاشونم گیاهین.
3.زامبی چیه؟:31: باشه سرچ میکنم.

1. چرا از شماره ي 2 شروع كردي؟:31:
2. نه بابا براي من ايل مغول هم باشن توي ماشين 2 نفره جا ميشن! :دي ولي اگه ميبيني نميشه يك ماشين بزرگتر بگير اگر هم نداري بگو تا يدونه خوشگلشو براي دانلود بزارم توي تاپيك:5:

3. بابا من همشو توضيح دادم پس چرا سرچ نميكنيد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر وقت توي حياطت درخت و ميوه پرورش بدي بعد از چند مدت دورشون افت جمع ميشه كه با جمع كردن آفت ها به طور پيوسته ( حدود 4 روز ) سيمز شما سيمز گياهي ميشه

بايد بري براش چراغ هاي گل خونه نصب كني كه توي ساختمان سازي قسمت گلخونش ميتوني پيداش كني؟

در مورد شماره ي 3 هر كس ميخواد بره سرچ كنه براي هزارمين بار!

چون شمارش رو بلد نیستم:31:
2. اما من نمیدونم چرا سوار نشدن. اما غر هم نزدن که جا نیست!!
3. چرا میزنی. باشه سرچ میکنم. غرغرو:11: راستی میوه یا بوته تخم مرغ و اینا فرقی نداره؟ افت منظورت همون سبزاس که tend میکنیمشون؟ یه نفر این کارو انجام بده؟ خب گیاهه که تندی رشد میکنه. نفروشمش و بذارم که افت بده؟

راستی چطوری یه مرده رو زنده کنم؟ با اینکه میدونم الان میگی برو سرچ کن. آخه نمیدونم چی سرچ کنم.

frnsh
08-06-2008, 15:08
سرچ کردما!!

نه منظورم زامبي نيست تازه اون چيزي هم كه شما ميگي زامبي نيست اونا روح هستن:10:

دراكولا يك موجود خون آشامه كه هيچ وقت پير نميشه و نميميره مگر اينكه توي روز زير نور آفتاب پرسه بزني كه درجا خاكستر ميشي:21:.
اگه ميخواي دراكولا ببيني بايد شبا بيرون پرسه بزني ترجيحا رستوران نباشه چون كمتر اون طرفا آفتابي ميشن چون دراكولا ها نيازي به خوردن ندارن:27: معمولا به صورت لحظه اي ميان و ميرن مثلا ممكنه يك ساعت بيشتر نمونه براي همين بهتره زود تر باهاش آشنا بشي:10: وقتي آشنا شدي ميتوني شبا بهش زنگ بزني ( صبحا نزن خوابن:31:) يك بار هم شب دعوتش كن تا بياد خون گردنت رو بمكه اونوقت تو هم تبديل ميشي به خون اشام با دو دندان نيش دراز!:27::27:

زامبي همون مرده هايي هستن كه شما دوستشان داشتيد ولي از دستشون داديد و با زنگ زدن به عزرائيل ميتونيد دوباره زندشون كنيد:21: اما اگه در ازاي اين كار پول كمي به عزرائيل بديد به جاي آدم سالم يك زامبي تحويلتون ميده كه معمولا سيمزا خوششون نمياد:2:

من ازدواج كردم ولي خوشم نيومد

توی آرزوها ی یکی از سیمزام هست که میخواد زنش زنده بشه (گیاهیه زنه) و نوشته که call کنم به نمیدونم کجا. اما نمیشه. چیکار کنم؟ میشه کامل توضیح بدی؟

این رو تو علاقه مندی هاش میتونیم تعیین کنیم که مثلا از زامبی خوشش بیاد یا بدش بیاد !
البته اگه خودت آدمو بسازی.

یه جا هم اگه جایزه ها رو باز کنی میتونید همه مرده را به صورت کاملا اورجینال (زامبی مابی نه ) زنده کنید ! این که حالش بیشتره تا زامبی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

مگه توی علاقه مندی ها هم هست؟ اون که فقط خون آشام داره که خوشش بیاد یا نه!! زامبی هم هست؟

Maggy_P
08-06-2008, 21:45
چون شمارش رو بلد نیستم:31:
2. اما من نمیدونم چرا سوار نشدن. اما غر هم نزدن که جا نیست!!
3. چرا میزنی. باشه سرچ میکنم. غرغرو:11: راستی میوه یا بوته تخم مرغ و اینا فرقی نداره؟ افت منظورت همون سبزاس که tend میکنیمشون؟ یه نفر این کارو انجام بده؟ خب گیاهه که تندی رشد میکنه. نفروشمش و بذارم که افت بده؟

راستی چطوری یه مرده رو زنده کنم؟ با اینکه میدونم الان میگی برو سرچ کن. آخه نمیدونم چی سرچ کنم.
1. خوب ياد بگير! :دي
2. خوب پس با طرف مشكل دارن لابد :31: ولي بازم مطمئن نيستم شايدم از ماشين باشه خوب وقتي ايل مغول درست ميكني يك ماشين بزرگتر بگير دختر!
3. نه اونا نه . اگه بيرون گلخونه باشن آفت ميزنن:10:
4.يك شغل هست ( حتما سيمزت بايد تحصيلات دانشگاه داشته باشه ) يك چشم داخل يك مثلثه اگه جايزه ي اون شغلو بگيري كه يك تلفن هست ميتوني به عزرائيل زنگ بزني و درخواست بدي كه مرده هاتو زنده كنه:10: (پول زياد بهش بده! :دي)

مگه توی علاقه مندی ها هم هست؟ اون که فقط خون آشام داره که خوشش بیاد یا نه!! زامبی هم هست؟

آره هست خانومي همچي داره ... سيمز گياهي و گرگينه هم توي خواسته هاشون مياد:21::27::31:

mohrd
09-06-2008, 09:33

دمت گرم. خیلی حال دادی !!!:10:

mohrd
09-06-2008, 10:45
سلام.
چند تا سؤال دیگه داشتم :
1. چجوری باید بوسیله ی کامپیوتر یا تلفن یا روزنامه و ... خانه برای سیم ها بخری ؟
2. پارتی گرفتن به چه دردی می خوره ؟ اگه نگری چی میشه ؟
3. میشه یک توضیحی کوچولو درباره ی قسمت ها و وسایل اون " صندوق گنج که درش بازه " بدید ؟
4. حد اکثر جمعیتی که می تونن توی یک خونه ی متوسط رو به بزرگ زندگی کنن چه قدره ؟ چون من الان توی خونه ( خونم متوسط رو به بزرگه ) 8 نفر بزرگسال ( 2 پیر و 6 میانسال ) دارم ؛ و سیم ها دیگه نمی تون بچه بیارن.

ممنون. :10::11::31:

Maggy_P
09-06-2008, 10:51
اينم يك ماشين ديگه براي دانلود

اينم مشخصاتش:

Manufacture: Lexus
Name: LS460
Requires: Nightlife
Price: $10,000

لينك دانلود :

اينم از عكساش

Maggy_P
09-06-2008, 11:02
سلام.
چند تا سؤال دیگه داشتم :
1. چجوری باید بوسیله ی کامپیوتر یا تلفن یا روزنامه و ... خانه برای سیم ها بخری ؟
2. پارتی گرفتن به چه دردی می خوره ؟ اگه نگری چی میشه ؟
3. میشه یک توضیحی کوچولو درباره ی قسمت ها و وسایل اون " صندوق گنج که درش بازه " بدید ؟
4. حد اکثر جمعیتی که می تونن توی یک خونه ی متوسط رو به بزرگ زندگی کنن چه قدره ؟ چون من الان توی خونه ( خونم متوسط رو به بزرگه ) 8 نفر بزرگسال ( 2 پیر و 6 میانسال ) دارم ؛ و سیم ها دیگه نمی تون بچه بیارن.

ممنون. :10::11::31:
1. منظورت اينه كه ميخواي يك خونه ي ديگه براشون بخري و از اينجا بلند شن؟ اگه منظورت اينه كه ميتوني روي كامپيوتر كليك كني و گزينه ي find own place فكر كنم اينطوري مينويسن! :دي توي روزنامه هم ميتوني همين گزينه رو پيدا كني:10:
2. به هيچ دردي نميخوره! :دي فقط اگه سيمزت توي خواسته هاش باشه پارتي بدي خوبه اگرم ندي هيچي نميشه فقط پارتي گرفتن از سرشون ميفته!:دي
3. اونا وسايلي خاص هستن يعني كارهاي عجيب و غربي انجام ميدن مثلا يكيش هست كه توش 6 تا شيشه شير داره و اگه اونو به بچتون بديد ( بايد دقت كنيد كه دور شيشه نور سبز بياد ) همه چيز رو سريع ياد ميگيره:10: اما اگر نور قرمز بده برعكس عمل ميكنه يعني بچتون ميشه خنگ! :دي
بقيه ي وسايلش هم شما بگو كدوم رو توضيح بدم تا من توضيحشون بدم چون خيلي زيادن:46:

4. آره حد اگثر افراد توي سيمز 8 نفره به خونه ي بزرگ و كوچيك هم ربطي نداره

sanjy
09-06-2008, 13:52
یکی به داد من برسه من هر موقع این سیمس 2 را میریزم کامپیوتر می پوکه 2: لطفا یه جاییمعرفی کنید که همه سیمس2 را داشته باشه

Maggy_P
09-06-2008, 14:58
یکی به داد من برسه من هر موقع این سیمس 2 را میریزم کامپیوتر می پوکه 2: لطفا یه جاییمعرفی کنید که همه سیمس2 را داشته باشه
1. منظورتونو از ميپوكه واضح تر بگيد!
2. فكر كنم يك سرچي كني خوب باشه:10:

frnsh
09-06-2008, 16:35
1. خوب ياد بگير! :دي
2. خوب پس با طرف مشكل دارن لابد :31: ولي بازم مطمئن نيستم شايدم از ماشين باشه خوب وقتي ايل مغول درست ميكني يك ماشين بزرگتر بگير دختر!
3. نه اونا نه . اگه بيرون گلخونه باشن آفت ميزنن:10:
4.يك شغل هست ( حتما سيمزت بايد تحصيلات دانشگاه داشته باشه ) يك چشم داخل يك مثلثه اگه جايزه ي اون شغلو بگيري كه يك تلفن هست ميتوني به عزرائيل زنگ بزني و درخواست بدي كه مرده هاتو زنده كنه:10: (پول زياد بهش بده! :دي)

آره هست خانومي همچي داره ... سيمز گياهي و گرگينه هم توي خواسته هاشون مياد:21::27::31:

2.من فکر میکنم به خاطر اینه که اونایی که سوار شدن زود فلنگ رو بستن و اینا رو غال گذاشتن.
3. بیرون گلخونه بسازم دیگه که لازم باشه tend کنم دیگه؟ هر گیاهی؟ و اینکه چند تا؟
4. حتما دانشگاه بره؟ این که جون منو درمیاره:19:. آخه سیمزام همه میانسالن. تا بیام بچه دارشون کنم. به سن نوجوونی برسه. واااااااااااااااااااااای.: 19: اگه دانشگاه نره چی؟ بعنی درجه ی شغلیش رو با مهارتهاش بالا ببرم تا اون وسیلهه باز شه. نمیشه؟ یا اینکه اون شغله رو نمیشه گیر اورد؟

[quote=Maggy_P;2498443]1.
4. آره حد اگثر افراد توي سيمز 8 نفره به خونه ي بزرگ و كوچيك هم ربطي نداره [\quote]

من یه سری 7 تا آدم داشتم .و دو تا هم pet. اونوقت کامل شد.

من یه خونه درست کردم که انواع آدمها رو داره. یکیشون گیاهی بود که مرد میخوام زندش کنم. یه خون آشام. یکی هم گیاهیه هم خون آشام (گیاهی بود که خونآشام شد) و میخوام گرگینه هم باشه (mp3) .میخوام یکی رو گرگینه کنم. یکی رو هم زامبی. یه روحم همونجاها سرگردون باشه برای تزئینات:31:
الان در تلاشم برای گرگینه و گیاهی که یاد بگیرم. برای گرگینه یه بار خیلی با گرگه دعوا کردم و هی yet all رو زدم اگه درست نوشته باشم. اما کاری نکرد. باید درجه ی منفیش چقدر بشه؟

frnsh
09-06-2008, 16:56
اينم يك ماشين ديگه براي دانلود

لينك دانلود :

لینکت خراب نیست؟ من کامل دنلودش کردم و اما موقعی که خواستم extract کنم ارور داد و گفت که خرابه.

Maggy_P
10-06-2008, 07:57
2.من فکر میکنم به خاطر اینه که اونایی که سوار شدن زود فلنگ رو بستن و اینا رو غال گذاشتن.
3. بیرون گلخونه بسازم دیگه که لازم باشه tend کنم دیگه؟ هر گیاهی؟ و اینکه چند تا؟
4. حتما دانشگاه بره؟ این که جون منو درمیاره:19:. آخه سیمزام همه میانسالن. تا بیام بچه دارشون کنم. به سن نوجوونی برسه. واااااااااااااااااااااای.: 19: اگه دانشگاه نره چی؟ بعنی درجه ی شغلیش رو با مهارتهاش بالا ببرم تا اون وسیلهه باز شه. نمیشه؟ یا اینکه اون شغله رو نمیشه گیر اورد؟

4. آره حد اگثر افراد توي سيمز 8 نفره به خونه ي بزرگ و كوچيك هم ربطي نداره

من یه سری 7 تا آدم داشتم .و دو تا هم pet. اونوقت کامل شد.

من یه خونه درست کردم که انواع آدمها رو داره. یکیشون گیاهی بود که مرد میخوام زندش کنم. یه خون آشام. یکی هم گیاهیه هم خون آشام (گیاهی بود که خونآشام شد) و میخوام گرگینه هم باشه (mp3) .میخوام یکی رو گرگینه کنم. یکی رو هم زامبی. یه روحم همونجاها سرگردون باشه برای تزئینات:31:
الان در تلاشم برای گرگینه و گیاهی که یاد بگیرم. برای گرگینه یه بار خیلی با گرگه دعوا کردم و هی yet all رو زدم اگه درست نوشته باشم. اما کاری نکرد. باید درجه ی منفیش چقدر بشه؟
2. شايد! :دي

3. آره همه نوع گياهي هر چي بيشتر زود تر! :دي
4. آره ديگه اگه دانشگاه نري نميتوني اون شغلو بدست بياري بايد جونت بالا بياد! :دي
مگر اينكه چيت براي باز كردن اون جايزه ها باشه كه منم زياد توي نخ چيت ميت نيستم! اينطوري بازي بيمزه ميشه!:21:
خانومي آدم رو با سگ و گربه يكي ميدوني؟ ( خوبه والا! :18:)

تو چرا اصل خانواده رو رعايت نميكني : 2 بچه كافيه! :دي

يا علي هيولا پرورش ميدي؟:18:
گرگه بايد درجش خيلي كم بشه راستشو بخواي كار آسوني نيست من خودم به شخصه يك بار بيشتر اين كارو نكردم اونم ديگه يارو پاش رسيده بود لب گور! :دي

در ضمن لينك دانلود ماشين كاملا درسته رفتم امتحانش كردم:46:

frnsh
10-06-2008, 19:55
2. شايد! :دي

3. آره همه نوع گياهي هر چي بيشتر زود تر! :دي
4. آره ديگه اگه دانشگاه نري نميتوني اون شغلو بدست بياري بايد جونت بالا بياد! :دي
مگر اينكه چيت براي باز كردن اون جايزه ها باشه كه منم زياد توي نخ چيت ميت نيستم! اينطوري بازي بيمزه ميشه!:21:
خانومي آدم رو با سگ و گربه يكي ميدوني؟ ( خوبه والا! :18:)

تو چرا اصل خانواده رو رعايت نميكني : 2 بچه كافيه! :دي

يا علي هيولا پرورش ميدي؟:18:
گرگه بايد درجش خيلي كم بشه راستشو بخواي كار آسوني نيست من خودم به شخصه يك بار بيشتر اين كارو نكردم اونم ديگه يارو پاش رسيده بود لب گور! :دي

در ضمن لينك دانلود ماشين كاملا درسته رفتم امتحانش كردم:46:

3. من چند بار اومدم این کارو کنم درست هم داشتم میرفتم اما صاعقه زد به یارو:19: و هرچی خواهش و تمنای ازرائیل کردم نامرد قبول نکرد.:13:
4. من نمیدونم چرا این جایزهه هم جزو اونایی که مینویسه no pic با این فرق که اصلا اینم نمینویسه و اصلا عکسی ازش نذاشته:19: میخوام بازی رو پاک کنم و دوباره بریزم (جون کندن میخواد)

آره. هیولا بهم بیشتر حال میده تا آدم معمولی. آخه آخرش که چی؟ تکرار و تکرار و تکرار. اما اینا خیلی باحالن. مخصوصا اون که هم گیاهه هم خون آشام که میخوام گرگ هم بکنمش !!! این یارو زیر آفتاب بره فقط درجه ی water ش کم میشه و هی میبرمش حموم. به همین راحتی.

خودت یه بار تا حال گرگ کردی!!! یعنی چی لب گور بود؟ یعنی این همه زحمت کشیدی بعد یارو مرد؟ آخیییییییی.:41:
من دوبار خواستم دنلودش کنم. اولین بار کامل دنلودش کردم گفت خرابه از نو برو. دومین بار کارتم تموم شد:31:
من گرگ میخوااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااام!

frnsh
10-06-2008, 20:23
برنامه ی winrar و winzip من هر دوشون مشکل دارن. لینک فکر کنم درسته. sorry. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

Maggy_P
10-06-2008, 23:11
3. من چند بار اومدم این کارو کنم درست هم داشتم میرفتم اما صاعقه زد به یارو:19: و هرچی خواهش و تمنای ازرائیل کردم نامرد قبول نکرد.:13:
4. من نمیدونم چرا این جایزهه هم جزو اونایی که مینویسه no pic با این فرق که اصلا اینم نمینویسه و اصلا عکسی ازش نذاشته:19: میخوام بازی رو پاک کنم و دوباره بریزم (جون کندن میخواد)

آره. هیولا بهم بیشتر حال میده تا آدم معمولی. آخه آخرش که چی؟ تکرار و تکرار و تکرار. اما اینا خیلی باحالن. مخصوصا اون که هم گیاهه هم خون آشام که میخوام گرگ هم بکنمش !!! این یارو زیر آفتاب بره فقط درجه ی water ش کم میشه و هی میبرمش حموم. به همین راحتی.

خودت یه بار تا حال گرگ کردی!!! یعنی چی لب گور بود؟ یعنی این همه زحمت کشیدی بعد یارو مرد؟ آخیییییییی.:41:
من دوبار خواستم دنلودش کنم. اولین بار کامل دنلودش کردم گفت خرابه از نو برو. دومین بار کارتم تموم شد:31:
من گرگ میخوااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااام!
3. ( فقط مونده بود 2 حذف بشه! :دي) خوب مگه مجبوري توي بارون باغبوني كني
4. مثل اينكه سيمزت مشكل اساسي داره

خون آشام هاي من وقتي ميرن توي آفتاب دود ازشون بلند ميشه! :دي بعدشم سريع خاكستر ميشن:21:

آره ولي اشتباهي بهت گفتم فكر كنم بايد با گرگه دوست ميشدي. اره بايد با گرگه دوست بشي مثل مواقعي كه با خون آشام دوست ميشي:10:

گرگ كه فط و فراوونه فقط اگه ميخواي گرگ زياد بياد نزديك هاي خونت پرسه بزنه درخت و گل و گياه زياد بزار:27:

frnsh
11-06-2008, 17:51
3. ( فقط مونده بود 2 حذف بشه! :دي) خوب مگه مجبوري توي بارون باغبوني كني
4. مثل اينكه سيمزت مشكل اساسي داره

خون آشام هاي من وقتي ميرن توي آفتاب دود ازشون بلند ميشه! :دي بعدشم سريع خاكستر ميشن:21:

آره ولي اشتباهي بهت گفتم فكر كنم بايد با گرگه دوست ميشدي. اره بايد با گرگه دوست بشي مثل مواقعي كه با خون آشام دوست ميشي:10:

گرگ كه فط و فراوونه فقط اگه ميخواي گرگ زياد بياد نزديك هاي خونت پرسه بزنه درخت و گل و گياه زياد بزار:27:

سلام
پیشرفت کردیم 2 حذف شد.
3. دقیقا.
4. درستش کردم خودم. همه ی بازی رو پاک کردم و از نو نصب کردم. فهمیدم university مشکل داره. یه university دیگه خودم قبلا داشتم که اون درست بود اما تا میخواستم سی دی رو عوض کنم قفل میکرد و نصبش خراب میشد. این دو تا رو باهم فایلاشونو میکس کردم تا یه university سالم درست شد:31: الان راحت شدم:40::11: اما سیوام پاک شد:13:

اگه خون آشامت گیاهی بشه خیلی بهتره.

باشه. با گرگه دوست میشم. اما مگه میشه مثل خون آشاما ازش بعدا درخواست کنم که بهم حمله کنه و گرگم کنه؟؟؟ آخه این که آدم نیست:19:

باشه. گیاهم میکارم.

الان 4 تا سیمز توی دانشگاه ساختم. همشونم شغلایی رو میخونن که توش اون چشمه باشه که وسیلش رو داشته باشم. اگه یکیشون زبونم لال مرد حداقل بقیه هم اون رشته رو خونده باشن. حالا همشون فیزیکدانن!!
میخوام یکیشون گیاهی. یکیشون خون آشام. یکیشون گرگینه. و یکیشونم mp3 بکنم:31: البته به سختی. تازه نمیخوام اصلا رمز بزنم.:41:

Maggy_P
11-06-2008, 22:28
سلام
پیشرفت کردیم 2 حذف شد.
3. دقیقا.
4. درستش کردم خودم. همه ی بازی رو پاک کردم و از نو نصب کردم. فهمیدم university مشکل داره. یه university دیگه خودم قبلا داشتم که اون درست بود اما تا میخواستم سی دی رو عوض کنم قفل میکرد و نصبش خراب میشد. این دو تا رو باهم فایلاشونو میکس کردم تا یه university سالم درست شد:31: الان راحت شدم:40::11: اما سیوام پاک شد:13:

اگه خون آشامت گیاهی بشه خیلی بهتره.

باشه. با گرگه دوست میشم. اما مگه میشه مثل خون آشاما ازش بعدا درخواست کنم که بهم حمله کنه و گرگم کنه؟؟؟ آخه این که آدم نیست:19:

باشه. گیاهم میکارم.

الان 4 تا سیمز توی دانشگاه ساختم. همشونم شغلایی رو میخونن که توش اون چشمه باشه که وسیلش رو داشته باشم. اگه یکیشون زبونم لال مرد حداقل بقیه هم اون رشته رو خونده باشن. حالا همشون فیزیکدانن!!
میخوام یکیشون گیاهی. یکیشون خون آشام. یکیشون گرگینه. و یکیشونم mp3 بکنم:31: البته به سختی. تازه نمیخوام اصلا رمز بزنم.:41:
ok پس مشكل شماره 4 هم حل شد:31:

مگه تو از خون آشام هات درخواست ميكني كه گازت بگيرن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] براي من كه خودشون اين كارو ميكنن! گرگه هم خودش اين كارو ميكنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميشه بگي منظورت از MP3 چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آفرين رمز نزن ! منم خودم به هيچ عنوان رمز نميزنم! :دي

Viren
12-06-2008, 06:24
یه مود هست که میتونه سیم رو خوناشام و گرگ و به قول شما گیاهی!! کنه

لینک بدم؟

در مورد این سیم گیاهی یکم توضیح بدید من اصلا ندیدم!!!
برای این گیاهیه Seasons لازمه؟

SEPIDEH JAN
12-06-2008, 10:47
البته ببخشيد وسط بحثتون . ايني كه ميگين خون آشام و گرگ و اين جور چيزا واسه كدوم ورژن سيمزه ؟
من خودم سيمز بازم ولي تا حالا نديدم .
ببخشيدا !

Maggy_P
12-06-2008, 11:11
البته ببخشيد وسط بحثتون . ايني كه ميگين خون آشام و گرگ و اين جور چيزا واسه كدوم ورژن سيمزه ؟
من خودم سيمز بازم ولي تا حالا نديدم .
ببخشيدا !

خون آشام براي nightlife هست و گرگينه هم براي pets هست:10:
خوب يا دنبالشون نرفتيد يا اين پك ها رو نداريد:46:

یه مود هست که میتونه سیم رو خوناشام و گرگ و به قول شما گیاهی!! کنه

لینک بدم؟

در مورد این سیم گیاهی یکم توضیح بدید من اصلا ندیدم!!!
برای این گیاهیه Seasons لازمه؟

هر جور دوست داري!:31:

سيمز گياهي سيمزي هست كه با گياهات و طبيعت دوست ميشه و شكل اونا در مياد ( مثلا از كله مباركش برگ در مياد! :دي) و ميتونه با پخش كردن هاگ توليد مثل كنه رنگشون هم سبزه:46:
بله لازمه

Maggy_P
12-06-2008, 11:40
اينم از يك ماشين ديگه ( من رفتم تو خط ماشين! :دي):

Manufacture: Land Rover
Name: LR2
Price: $12,000

حجم : 1.531 MB

لينك دانلود:

FerineFast
12-06-2008, 13:21
مگی جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
این پکیجا تو کدوم قسمت میرن ؟ (من تو download کپی کردم، enable هم کردم . ولی پیداش نکردم ؟!!)

mohrd
12-06-2008, 16:25
سلام.
میشه لطفا بگید :
1. چجوری یک گرگینه یا خون آشام پیدا کنی ؟ ( من هم پک فصل ها و هم پک زندگی شبانه رو دارم )
2. میشیک توضیح درمورد بیمارستان تو سیمز بدید ؟ یعنی اصلا وجود داره و اگه داره چجوری باید بری توش .
3. توضیح در مورد رستوران داری و نحوه ی تعیین قیمت رنکینگ .
با تشکر.

Maggy_P
12-06-2008, 17:28
مگی جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
این پکیجا تو کدوم قسمت میرن ؟ (من تو download کپی کردم، enable هم کردم . ولی پیداش نکردم ؟!!)
اگه نايت لايفو داشته باشي ميره توي قسمت ماشين ها ( توي وسايل همون كه 3 تا نقطه داره)

سلام.
میشه لطفا بگید :
1. چجوری یک گرگینه یا خون آشام پیدا کنی ؟ ( من هم پک فصل ها و هم پک زندگی شبانه رو دارم )
2. میشیک توضیح درمورد بیمارستان تو سیمز بدید ؟ یعنی اصلا وجود داره و اگه داره چجوری باید بری توش .
3. توضیح در مورد رستوران داری و نحوه ی تعیین قیمت رنکینگ .
با تشکر.
1. بيشتر توي ديسكو ها پيداشون ميشه البته بايد حتما نصفه شب بري چون اونا صبحا خوابن:10: (براي اين كه بتوني شناساييشون كني بايد بگم كه پوست صورتشون سفيده چشمهاي قرمز دارن و وقتي راه ميرن يكي از آرنجهاشونو جلوي صورتشون ميگيرن:10:
2. نه بيمارستان نداره وقتي مريض بشي بايد توي خونه استراحت كني تا خوب بشي:46:
3. خوب اگه ميخواي رستوران اداره كني بايد سيمز بيزينس رو داشته باشي اگه داري ميتوني براي رستوران پيشخدمت سر آشپز و منشي انتخاب كني و بايد و براي اين كه هر كس كار مشخص خودشو انجام بده روي وسيله ي خاص خودشون كليك كن و نام اون طرف رو انتخاب كن تا سر پستش وايسه در مورد قيمت هم اون گوشه ي سمت راست يك علامت هست ( علامت پول سيمزه ) اونو كه بزني و روي ميز منشي كليك كني ميتوني قيمت رو به انتخاب خودت ببري بالا يا پايين:5:
فقط مواظب باش زياد بالا نبري چون اونوقت مشتري هات ازت متنفر ميشن تا اينكه هيچ كس ديگه به رستورانت نمياد ( ستاره هاي قرمز رستورانت زياد ميشه كه اين خيلي بده)

mohrd
12-06-2008, 19:15
دستت درد نکنه.
البته یک سؤال دیگه هم داشتم :
از کجا باید بفهمی که زنه بارداره یا نه ؟ چند روز طول می کشه تا بچه به دنیا بیاد ؟ چون من چند روز ( توی سیمز ) زدم که بچه بیاره ولی هنوز حتی لباسش هم عوض نشده .

Viren
12-06-2008, 23:46
دستت درد نکنه.
از کجا باید بفهمی که زنه بارداره یا نه ؟ چند روز طول می کشه تا بچه به دنیا بیاد ؟ چون من چند روز ( توی سیمز ) زدم که بچه بیاره ولی هنوز حتی لباسش هم عوض نشده .

اگه اشتباه نکنم بعد از 6 ساعت شکم سیم میاد جلو!:31:

به دنیا آمدن بچه هم فکر کنم 3 روز.

Maggy_P

این لینکش با توضیحات

برای دانلود باید عضو بشید.

اگه حوصله عضویت ندارید اینجا آپلود کردم.

همون طور که گفتم به خوناشام.گرگ.فضایی.زامبی و گیاهی تبدیل می کنه!
بعد از اینکه نصب کردین یه تابلو رو باید بخرید که اول لیست هست به قیمیت 1 دلار
بعد با سیمی که می خواین تبدیل بشه روی تابلو کلیک کنید و به هر کدوم خواستید تبدیل شید
میتونید درمان هم بشید.مثلا اگه خوناشام هستید میتونید به سیم معمولی برگردید!:10:

در ضمن هر کس وسایل دانلود کرده و می خواد بریزه بهتره از Q-Xpress Installer استفاده کنه.
بهترین برنامه هست.

Maggy_P
13-06-2008, 08:58
دستت درد نکنه.
خوب ببين بعد از try for baby اگر يك موزيك شنيدي باردار شده اگر كه نه بايد دوباره انجام بدي:46:

ايول واقعا چيز جالبي بود دستتون درد نكنه جناب Viren

FerineFast
14-06-2008, 11:35
اگه نايت لايفو داشته باشي ميره توي قسمت ماشين ها ( توي وسايل همون كه 3 تا نقطه داره)
اتقاقا اولین جایی که چک کردم همونجا بود، ولی خوب میدونید که چیزی پیدا نشد ؟!

Maggy_P
14-06-2008, 11:44
غير ممكنه براي من كه اومده
اتفاقا ماشين خيلي قشنگي هم هست
يك بار ديگه هم بريد و مطمئن شيد كه قسمت دانلود ها رو غير فعال نكرديد

Viren
14-06-2008, 15:38

Q-Xpress Installer رو هم امتحان کنید
بدون نقص نصب میکنه:46:

پست 2107

FerineFast
14-06-2008, 15:43
Q-Xpress Installer رو هم امتحان کنید
بدون نقص نصب میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

ممنون از پیشنهادت ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

frnsh
14-06-2008, 19:44
ok پس مشكل شماره 4 هم حل شد:31:

مگه تو از خون آشام هات درخواست ميكني كه گازت بگيرن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] براي من كه خودشون اين كارو ميكنن! گرگه هم خودش اين كارو ميكنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميشه بگي منظورت از MP3 چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آفرين رمز نزن ! منم خودم به هيچ عنوان رمز نميزنم! :دي

1.صبر کنم تا گازم بگیرن؟ کی حوصله داره. من یه گرگ رو (که خاکستریه و چشماشم زرد نیست انگار) اینقدر باهاش دوست شدم که adopt کردمش. الانم دوستیم باهاش 100 و 100 هست. اما هیچ کاری نمیتونم بکنم که گرگ شم:19:. خیلی سخته. دارم با یه گرگ دیگه هم همش دعوا میکنم yet all . اونم انگار بی بخاره (تا حالا که بوده) من چیکار کنم؟
2. mp3 یعنی هم گرگینه هم گیاهی و هم خون آشام باشه. اما بیخیال شدم. الان یکی گیاهیه. یکی زامبی. یکی خون آشام. و یکی هم در آستانه ی گرگ شدنه که هنوزم نمیدونم چیکار کنم.:19:
به ترتیب آسونی برای تبدیل:
1. خون آشام 2.زامبی 3. گیاهی 4. گرگینه (که خیلی بده)

راستی اگه یه موقع دیدین که پولاتون زیاده و اینکه یکی از سیمزاتون در آستانه ی پیر شدنه (که من از این پیر پتولای غرغرو بدم میاد خیلی) سمزتون رو بکشین بعد از ازرائیل با بالاترین قیمت (10.000) بخریدش. زندگیش میاد از اول جوونی. من همون سیمزه که میخواستم گرگینه شه بد بخت داشت پیر میشد. از این سبزا که زندگی رو زیاد میکنه براش گذاشتم اما همش سرفه کرد و 1 روز مونده بود. یکی دیگه بهش دادم که شد 2 روز (کلا) بعد کشتمش و زندش کردم. الان خوبه:31:

Maggy_P

این لینکش با توضیحات

برای دانلود باید عضو بشید.

اگه حوصله عضویت ندارید اینجا آپلود کردم.

همون طور که گفتم به خوناشام.گرگ.فضایی.زامبی و گیاهی تبدیل می کنه!
بعد از اینکه نصب کردین یه تابلو رو باید بخرید که اول لیست هست به قیمیت 1 دلار
بعد با سیمی که می خواین تبدیل بشه روی تابلو کلیک کنید و به هر کدوم خواستید تبدیل شید
میتونید درمان هم بشید.مثلا اگه خوناشام هستید میتونید به سیم معمولی برگردید!:10:

در ضمن هر کس وسایل دانلود کرده و می خواد بریزه بهتره از Q-Xpress Installer استفاده کنه.
بهترین برنامه هست.

آپلودش تا کی وقت داره؟ من یکی که الان نمیتونم:31::19:

pejmangame
14-06-2008, 20:38
چجوری میشه سیو هایه بازی یعنی کلا اتفاق هایی که تو بازی رخ داده رو به حالت اولیه باز گردوند؟؟

Viren
15-06-2008, 04:48
1.صبر کنم تا گازم بگیرن؟ کی حوصله داره. من یه گرگ رو (که خاکستریه و چشماشم زرد نیست انگار) اینقدر باهاش دوست شدم که adopt کردمش. الانم دوستیم باهاش 100 و 100 هست. اما هیچ کاری نمیتونم بکنم که گرگ شم:19:. خیلی سخته. دارم با یه گرگ دیگه هم همش دعوا میکنم yet all . اونم انگار بی بخاره (تا حالا که بوده) من چیکار کنم؟
2. mp3 یعنی هم گرگینه هم گیاهی و هم خون آشام باشه. اما بیخیال شدم. الان یکی گیاهیه. یکی زامبی. یکی خون آشام. و یکی هم در آستانه ی گرگ شدنه که هنوزم نمیدونم چیکار کنم.:19:

راستی اگه یه موقع دیدین که پولاتون زیاده و اینکه یکی از سیمزاتون در آستانه ی پیر شدنه (که من از این پیر پتولای غرغرو بدم میاد خیلی) سمزتون رو بکشین بعد از ازرائیل با بالاترین قیمت (10.000) بخریدش. زندگیش میاد از اول جوونی. من همون سیمزه که میخواستم گرگینه شه بد بخت داشت پیر میشد. از این سبزا که زندگی رو زیاد میکنه براش گذاشتم اما همش سرفه کرد و 1 روز مونده بود. یکی دیگه بهش دادم که شد 2 روز (کلا) بعد کشتمش و زندش کردم. الان خوبه:31:

تا همیشه فکر کنم!
65 کیلوبایت بیشتر نیست.خیلی زود دانلود میشه:20:

Maggy_P
15-06-2008, 14:19

1. خيلي خوب اگه ميخواي بيخيال شو اين تابلو كه براي دانلود گزاشتن مشكلت رو حل ميكنه:46:
2. ok ممنون

راستي اين تابلو يك مشكل داره مخصوصا توي گرگينه ها و فضايي ها و اونم اينه كه به طور كامل تبديل نميشن مثلا بايد گرگينه تمام صورتش مو در بياره اما اينطوري نميشه و بايد فضايي ها چشمهاشون سياه بشه در حالي كه اين نميشه:13:

frnsh
15-06-2008, 17:37
1. خيلي خوب اگه ميخواي بيخيال شو اين تابلو كه براي دانلود گزاشتن مشكلت رو حل ميكنه:46:
2. ok ممنون

راستي اين تابلو يك مشكل داره مخصوصا توي گرگينه ها و فضايي ها و اونم اينه كه به طور كامل تبديل نميشن مثلا بايد گرگينه تمام صورتش مو در بياره اما اينطوري نميشه و بايد فضايي ها چشمهاشون سياه بشه در حالي كه اين نميشه:13:

1. کیفش به اینه که خودم برم نه با چیت. واقعا کسی هست که گرگینه کرده باشه؟
خب حالا که توی این تنگنا افتارم از اون استفاده میکنم. اما خیلی دوست دارم که کشفش کنم.:19:

تا همیشه فکر کنم!
65 کیلوبایت بیشتر نیست.خیلی زود دانلود میشه:20:

ممنون:31: آخه بعضی از این سایتهای آپلود بعد از یه مدت پاکش میکنن و معمولا هم مینویسن که چقدر وقت داره. یکیشونو دیدم که 2 روزه بود:41:

چجوری میشه سیو هایه بازی یعنی کلا اتفاق هایی که تو بازی رخ داده رو به حالت اولیه باز گردوند؟؟

من یه کاری همیشه وقتی توی بازی گند میزنم میکنم. اگه میخوای برگردی و سیو هم نکردی میتونی از همون خونه بری توی شهر (بدون اینکه سیو کنی یعنی اون پیغامه که برای سیو میاد رو حتما no بزن) بعد هم دوباره بیا توی خونه. برمیگردی به اون موقع که قبلا سیو کردی.

frnsh
15-06-2008, 18:00
من تا میام دنلودش کنم یه صفحه باز میشه که مال خود سایت هست که میگه دنلود کن و دوباره میاد و میگه دوباره و...
چیکار کنم؟ هر کاری که میکنم نمیشه.

Viren
15-06-2008, 18:05
frnsh

از لینکی که من آپلود کردم استفاده کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

Maggy_P

نمیدونم چرا اینجوریه.من Pets رو ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

frnsh
15-06-2008, 18:16
frnsh

از لینکی که من آپلود کردم استفاده کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

من از همون رفتم. نمیدونم چرا نمیشه.

mohrd
15-06-2008, 23:28
من که به شخصه هر وقت می خوام یک کار مهم تو بازی انجام بدم ( که از درستیش مطمئن نیستم ) کل پوشه ی EA Games که توی My Documents هست رو روی یک قسمت دیگه ی هارد ( مثلا درایو d ) کپی می کنم بعد اگر کاری که تو بازی کردم به ضررم تموم شد ، دوباره برش می گردونم.

Maggy_P
16-06-2008, 09:29
frnsh

Maggy_P

نمیدونم چرا اینجوریه.من Pets رو ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

به خاطر pets نيست كلا مشكل داره فضاييش هم ايراد داره

ولي پيشنهاد ميكنم ديگه چراغ جادو و پاگنده رو خودتون بكشفيد!:31:

Viren
16-06-2008, 09:34
من از همون رفتم. نمیدونم چرا نمیشه.

مشکلی نداره:31:

اینم یه لینک دیگه:10:

Maggy_P

نگتفم بخاطر Pets هست.گفتم من ندارم که گرگ رو امتحان کنم
Bon Voyage هم ندارم!

Maggy_P
17-06-2008, 07:44
خوب من كلي ماشين دارم و دارم يكي يكي براتون آپلود ميكنم و ميزارم توي تاپيك! فقط شماها بگيد كه ماشين هاي مدل قديمي رو ميپسنديد يا جديد.

اين يك نمونه از ماشين هاي جديد با 10 رنگ متفاوت :

2008 Toyota Prius Hybrid
Manufacture: Toyota
Name: Prius Hybrid

حجم : MB 2.352
لينك دانلود:

FerineFast
17-06-2008, 14:32
نمیدونم چجوریه ماشین های خود ea خیلی طبیعی ترن ؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
17-06-2008, 21:42
به خاطر pets نيست كلا مشكل داره فضاييش هم ايراد داره

ولي پيشنهاد ميكنم ديگه چراغ جادو و پاگنده رو خودتون بكشفيد!:31:

مگه اینا هم هست؟ میشه تقلب بدی؟ و اینکه مال کدوم پک هستن:31:

مشکلی نداره:31:

اینم یه لینک دیگه:10:

Maggy_P

نگتفم بخاطر Pets هست.گفتم من ندارم که گرگ رو امتحان کنم
Bon Voyage هم ندارم!

ممنون. الان میرم چکش میکنم:31:
شما هم هنوز طرفای گرگ میچرخین؟ منم در همین راستا در تلاشم. (چقدر کتابی شد:31: !!)
درود بر شما!!!

frnsh
17-06-2008, 22:16
اون فایله نمیدونم چرا وسطش fail میشه. میگه could not download . چیکار کنم؟

Maggy_P
18-06-2008, 08:18
نمیدونم چجوریه ماشین های خود ea خیلی طبیعی ترن ؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا به نظر من اينا طبيعي ترن

مگه اینا هم هست؟ میشه تقلب بدی؟ و اینکه مال کدوم پک هستن:31:
به !
دست شما درد نكنه ديگه!
سيمز پر از رمز و رازه و براي اونا هم بايد سيمز Bon رو داشته باشي اگه داري بگو تا برات توضيح بدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون فایله نمیدونم چرا وسطش fail میشه. میگه could not download . چیکار کنم؟
شايد دايل آپي نه؟ سرعتش اون وسطا كم نشده احيانا؟:31:

Viren
18-06-2008, 10:26
ممنون. الان میرم چکش میکنم:31:
شما هم هنوز طرفای گرگ میچرخین؟ منم در همین راستا در تلاشم. (چقدر کتابی شد:31: !!)
درود بر شما!!!

نه گفتم که Pets ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نمیتونم سیم رو گیاهی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما هم برای گرگ شدن تلاش کن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
18-06-2008, 14:37
به !
دست شما درد نكنه ديگه!
سيمز پر از رمز و رازه و براي اونا هم بايد سيمز Bon رو داشته باشي اگه داري بگو تا برات توضيح بدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شايد دايل آپي نه؟ سرعتش اون وسطا كم نشده احيانا؟:31:

ندارمش.:19: توی پکهای دیگه چی؟ بازم راز و رمز هست؟ من اونجا که در مورد بازی توضیح داده چیزی به نام زامبی ندیدم. اما مثلا گیاهی و گرگ و خونآشام رو یه چیزایی نوشته. پس حتما هست یه چیزایه دیگه.

نه گفتم که Pets ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نمیتونم سیم رو گیاهی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما هم برای گرگ شدن تلاش کن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه بگید که شما کدوم پکها رو دارید؟ آخه چطور میشه pet رو نداشته باشین اما در جست و جوی گرگ باشین؟:18::18::18:
گیاهی هم که مال seasons هست. اگه داریدش خیلی کار آسونیه. همونطور که مگی جون گفت فقط گیاه بکارید. :31:

Maggy_P
18-06-2008, 15:07
نه ديگه نيست! زامبي هم كه ديگه كاري نداره فقط بايد يكم كوچولو جونت در بره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها پك جديد سيمز به نام زندگي آپارتماني رسيد :

The Sims™ 2 Apartment Life

اينم از عكساش:

Viren
18-06-2008, 17:27
ندارمش.:19: توی پکهای دیگه چی؟ بازم راز و رمز هست؟ من اونجا که در مورد بازی توضیح داده چیزی به نام زامبی ندیدم. اما مثلا گیاهی و گرگ و خونآشام رو یه چیزایی نوشته. پس حتما هست یه چیزایه دیگه.

میشه بگید که شما کدوم پکها رو دارید؟ آخه چطور میشه pet رو نداشته باشین اما در جست و جوی گرگ باشین؟:18::18::18:
گیاهی هم که مال seasons هست. اگه داریدش خیلی کار آسونیه. همونطور که مگی جون گفت فقط گیاه بکارید. :31:

من در جستجوی گرگ نیستم.شما بد گرفتین:31:
من گیاه می کارم.همشو می خورم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
ولی نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

mohrd
18-06-2008, 19:07
نه ديگه نيست! زامبي هم كه ديگه كاري نداره فقط بايد يكم كوچولو جونت در بره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم از عكساش:

به به !! به به !!! :27::31::8::21::5:
یکی نبود به سؤال ما جواب بده ؟؟؟ ( کدوم شغل هست که با هلی کوپتر می آیند دنبال سیم ؟ لطفا اسم انگلیسیش رو )
---

ببخشید اگه کسی پک Freetime یا Apartment Life رو داره می تونه با نرم افزار KGB Archiver اونو تا آخرین حد فشرده کنه و برای دانلود بذاره تا کسانی که با دایل آپ هم وصل می شن بتونن دانلود کنن ؟ اگه این نرم افزار رو ندارید ( KGB Archiver - فشرده سازی فایل ها به صورت عجیب !!! مثلا آفیس 2007 رو که 400 مگه رو می کنه 2 الی 3 مگ ) می تونید اون رو با حجم 1 الی 2 مگ از صفحه ی زیر دانلود کنه. این یک درخواسته !!!

( البته آدرس رو بدون فاصله بزنید )

frnsh
18-06-2008, 20:13
من در جستجوی گرگ نیستم.شما بد گرفتین:31:
من گیاه می کارم.همشو می خورم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
ولی نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

چطوری گیاه میخوری؟ harvest? میشه؟

به به !! به به !!! :27::31::8::21::5:
یکی نبود به سؤال ما جواب بده ؟؟؟ ( کدوم شغل هست که با هلی کوپتر می آیند دنبال سیم ؟ لطفا اسم انگلیسیش رو )
---

چند تا شغل هستن که اینطوری ان البته اگه به آخرین درجشون برسی. من اسماشونو نمیدونم اما فقط میدونم که هر شغلی رو که به آخرش برسی هلیگوپتر داره.

راستی مگی جون یادم رفت جوابتو بدم. آره من با دیالآپ میام.

Viren
18-06-2008, 22:11
شغل Military هست.اگه درست نوشته باشم.باید آخرین درجه بشی یعنی General

خوب تو بشقاب میزارم می خورم دیگه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مگه همون گل و گیاه توی Build Mod نیستن؟

Maggy_P
19-06-2008, 08:54

خوب تو بشقاب میزارم می خورم دیگه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله ولي يك شغل ديگه هم هست ( همون كه يك مثلثه وسطش يك چشم داره ) ولي اسمشو نميدونم! :دي
من معمولا به اسمهاي شغلها اهميت نميدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرنوش جان اگه ميخواي گياه ها رو بخوري بايد جمعشون كني و بزاريشون توي يخچال تا باهاشون غذا درست كنه يا ميتوني اونا رو توي آبميوه گيري بريزي تا معجون ازش بدست بياد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما هم اگر ميخواي گياهي بشي نبايد گياهات رو توي گلخونه بكاري[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي بچه ها من يك نظر دارم براي اين كه تاپيك از سوت و كوري دربياد هر كس عكسهايي از خانواده هايي كه داره بزاره ببينيم!:31:

saiiddz
19-06-2008, 09:55
راستي بچه ها من يك نظر دارم براي اين كه تاپيك از سوت و كوري دربياد هر كس عكسهايي از خانواده هايي كه داره بزاره ببينيم!:31:
منم موافقم
بهتره این کارو بکنیم

اينم از عكساش:

خیلی وقته زندگی آپارتمانی اومده
چیز جدیدی نیست!

Maggy_P
19-06-2008, 10:01
منم موافقم
بهتره این کارو بکنیم

خیلی وقته زندگی آپارتمانی اومده
چیز جدیدی نیست!
بله خيلي وقته اومده ولي گفتم بزارمش توي تاپيك چون جديد ترين پك سيمزه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
19-06-2008, 11:52

شغله هم هست که آخرش میشی star نمیدونم اسمش چیه اما اونه که یه در کشیده یه ستاره توش.
من بلدم که غذا رو بیارم توی یخچالم اما نمیدونم چطوری بخورمش.

فرنوش جان اگه ميخواي گياه ها رو بخوري بايد جمعشون كني و بزاريشون توي يخچال تا باهاشون غذا درست كنه يا ميتوني اونا رو توي آبميوه گيري بريزي تا معجون ازش بدست بياد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی توی غذا معلوم میشه؟ نمیشه یه غذای جدا باهاشون درست کرد؟ چطوری توی آبمیوه گیری بذارم؟:31:
آره خوبه. اما فقط یه سایت خوب برای آپلود معرفی کنین:31: که اصلا قفل نکنه.

بله خيلي وقته اومده ولي گفتم بزارمش توي تاپيك چون جديد ترين پك سيمزه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط باید از اینترنت دنلودش کرد؟ نمیشه خرید؟ من پکهای دیگه رو از یه آشنا گرفتم. شماها که جدیدها رو دارید از نت دنلود کردین؟

Maggy_P
19-06-2008, 13:22
شغله هم هست که آخرش میشی star نمیدونم اسمش چیه اما اونه که یه در کشیده یه ستاره توش.
من بلدم که غذا رو بیارم توی یخچالم اما نمیدونم چطوری بخورمش.

یعنی توی غذا معلوم میشه؟ نمیشه یه غذای جدا باهاشون درست کرد؟ چطوری توی آبمیوه گیری بذارم؟:31:
آره خوبه. اما فقط یه سایت خوب برای آپلود معرفی کنین:31: که اصلا قفل نکنه.

فقط باید از اینترنت دنلودش کرد؟ نمیشه خرید؟ من پکهای دیگه رو از یه آشنا گرفتم. شماها که جدیدها رو دارید از نت دنلود کردین؟

بيا اينم سايت آپلود :

توي غذا معلوم نميشه فقط غذات برق ميزنه! انگار كه توش ستاره گذاشتن! درجه ي گشنگيش هم زودتر پر ميشه:46:

بايد بشه! من كه پك هاي قبلي رو خودم خريدم از بيرون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب آبميوه گيري بگير و روش كليك كن يك گزينه مياد اونو بزن بعد وسايل كوله پشتيت رو نشون ميده كه هر چقدر كه ميخواي ميتوني بريزي توي آبميوه گيريت:10:

mohrd
19-06-2008, 13:32
ببخشید اگه کسی پک Freetime یا Apartment Life رو داره می تونه با نرم افزار KGB Archiver اونو تا آخرین حد فشرده کنه و برای دانلود بذاره تا کسانی که با دایل آپ هم وصل می شن بتونن دانلود کنن ؟ اگه این نرم افزار رو ندارید ( KGB Archiver - فشرده سازی فایل ها به صورت عجیب !!! مثلا آفیس 2007 رو که 400 مگه رو می کنه 2 الی 3 مگ ) می تونید اون رو با حجم 1 الی 2 مگ از صفحه ی زیر دانلود کنه. این یک درخواسته !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید( البته آدرس رو بدون فاصله بزنید )

هیچ کس نمیتونه پک های سیمز رو به صورت فوق فشرده بفرسته تو نت تا بقیه دانلود کنن ؟

Maggy_P
19-06-2008, 13:45
هیچ کس نمیتونه پک های سیمز رو به صورت فوق فشرده بفرسته تو نت تا بقیه دانلود کنن ؟
من اين نرم افزاره رو دانلود كردم ولي نميدونم چطوري كار ميكنه! همون زيپه يا چيز ديگه ايه؟:13:

mohrd
19-06-2008, 14:13
من اين نرم افزاره رو دانلود كردم ولي نميدونم چطوري كار ميكنه! همون زيپه يا چيز ديگه ايه؟:13:

مثل شکل بالا عمل کن.
فقط فرمت رو KGB انتخاب کن.
البته فشرده کردن در حالت MAXIMUM یکی ، دو ، سه ساعتی طول می کشه ( بستگی به اندازه ی فایل داره و هرشی درجه ی فشردگی کمتر باشه ، زمان کمتری طول می کشه )

فقط مواظب کپی رایت باش !!!

Viren
19-06-2008, 22:28
خیلی طول میکشه
من 500 مگ رو تو 8 ساعت فشرده کردم!

راستي بچه ها من يك نظر دارم براي اين كه تاپيك از سوت و كوري دربياد هر كس عكسهايي از خانواده هايي كه داره بزاره ببينيم!

خانواده من 1 نفره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][2].gif

Maggy_P
19-06-2008, 22:46
خیلی طول میکشه
من 500 مگ رو تو 8 ساعت فشرده کردم!

خانواده من 1 نفره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][2].gif
يعني همش يدونه خانواده داريد؟!

خوب مشكلي نيست همونو بزاريد:31:

frnsh
20-06-2008, 18:06
بيا اينم سايت آپلود :

توي غذا معلوم نميشه فقط غذات برق ميزنه! انگار كه توش ستاره گذاشتن! درجه ي گشنگيش هم زودتر پر ميشه:46:

بايد بشه! من كه پك هاي قبلي رو خودم خريدم از بيرون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب آبميوه گيري بگير و روش كليك كن يك گزينه مياد اونو بزن بعد وسايل كوله پشتيت رو نشون ميده كه هر چقدر كه ميخواي ميتوني بريزي توي آبميوه گيريت:10:

سلام
کجای خونوادمو نشون بدم؟ خونشونو؟ قیافشونو؟ کجا رو؟
منم 2 تا خونواده دارم که یه بار با یکی یه بارم با اون یکی بازی میکنم. یکیش تنهام. یکیشم اونه که شنبه یک شنبن. فقط بگید که از کجاشون عکس بدم.
اینجا که پکها رو غیر قانونی کردن نامردا.
اینو بلدم که توی آبمیوه گیری بذارمشون. فقط نمیدونم که چطوری از آبمیوه گیری درشون بیارم و بخورم.
توی غذا هم بلد شدم. ممنون:31:

منم موافقم. کسی هست؟

Maggy_P
20-06-2008, 18:24
سلام
کجای خونوادمو نشون بدم؟ خونشونو؟ قیافشونو؟ کجا رو؟
منم 2 تا خونواده دارم که یه بار با یکی یه بارم با اون یکی بازی میکنم. یکیش تنهام. یکیشم اونه که شنبه یک شنبن. فقط بگید که از کجاشون عکس بدم.
اینجا که پکها رو غیر قانونی کردن نامردا.
اینو بلدم که توی آبمیوه گیری بذارمشون. فقط نمیدونم که چطوری از آبمیوه گیری درشون بیارم و بخورم.
توی غذا هم بلد شدم. ممنون:31:

منم موافقم. کسی هست؟
همش 2 تا؟ اينجوري كه فايده نداره! من 13 تا خانواده دارم:5:
البته فكر كنم انقدر باشن شايد يكي دو تا كمتر يا بيشتر
منظورم اينه كه قيافشونو نشون بده خواستي خونشونو هم نشون بده نظاره كنيم:31:

خوب روي آبميوه گيري كليك كن و بزن كه آب هر ميوه اي رو كه ميخواي برات بگيره ديگه كار از اين آسون تر هم مگه هست؟

frnsh
20-06-2008, 18:33
من که اولین بار که روی آب میوه گیری کلیک میکنم 1 گزینه داره: stok و اگه درست نوشته باشم. بعد هم که چیزای توی کیفم رو بهش اضافه میکنم میشه 2 تا گزینه: stok و remove stok اگه باز درست نوشته باشم. :)

ali_metal_357
20-06-2008, 20:40

هر کسی داره فشرده کنه بزاره چون من هم دایل اپ هستم و این دو پک رو هم ندارم بقیشو دارم ارشیوم همین جوری مونده بلاتکلیف ممنون میشم یکی این کار بکنه .

Maggy_P
20-06-2008, 21:20
من که اولین بار که روی آب میوه گیری کلیک میکنم 1 گزینه داره: stok و اگه درست نوشته باشم. بعد هم که چیزای توی کیفم رو بهش اضافه میکنم میشه 2 تا گزینه: stok و remove stok اگه باز درست نوشته باشم. :)
خوب چون كم ميوه ميزاري توي آبميوه گيري چون بايد 3 يا بيشتر گزينه داشته باشه ( بستگي به تعداد ميوه هات بيشتر ميشه ):10:

mohrd
20-06-2008, 21:26
سلام.
میشه دختر عمو و پسر عمو توی سیمز با هم ازدواج کنن ؟
______
هیچ کس پک های سیمز رو به صورت فشرده نداشت ؟؟؟؟

Maggy_P
20-06-2008, 21:33
سلام.
میشه دختر عمو و پسر عمو توی سیمز با هم ازدواج کنن ؟
______
هیچ کس پک های سیمز رو به صورت فشرده نداشت ؟؟؟؟
نه متاسفانه من امتحان كردم ولي نشد:19:

frnsh
21-06-2008, 12:28
خوب چون كم ميوه ميزاري توي آبميوه گيري چون بايد 3 يا بيشتر گزينه داشته باشه ( بستگي به تعداد ميوه هات بيشتر ميشه ):10:

باید از سه نوع بیشتر باشه؟ من آبمیوه رو از یه نوع (سیب) پر پر کردم که دیگه جا نداشت. اما نشد. باشه میرم مختلفش میکنم.

abtin5
21-06-2008, 12:36
يه سؤال ديگه:

وقتي كه پك هاي مختلف رو نصب كنيم براي اجراشون بايد روي يكي كليك كنيم.

يعني وقتي من روي university كليك كنم night life هم اجرا ميشه همراش؟؟؟؟

ممنون.

vahid_vaezinia
21-06-2008, 12:38
وای که چقدر هوس sims کردم راستی شما با چه نسخه هایی بازی می کنید؟

saiiddz
21-06-2008, 12:44
وای که چقدر هوس sims کردم راستی شما با چه نسخه هایی بازی می کنید؟
تمام نسخه ها
ولی من سیمز زندگی آپارتمانی رو خیلی دوست دارم

abtin5
21-06-2008, 12:47
من كه هنوز شروع نكردم دارم ياد ميگيرم كه راحتتر بازي كنم.

ميخوام .... university,nightlife,buesiness رو با يكي ديگه كه يادم نيست رو بگيرم(فعلآ)

Maggy_P
21-06-2008, 12:59
يه سؤال ديگه:

وقتي كه پك هاي مختلف رو نصب كنيم براي اجراشون بايد روي يكي كليك كنيم.

يعني وقتي من روي university كليك كنم night life هم اجرا ميشه همراش؟؟؟؟

ممنون.
وقتي آخرين پك رو اجرا كني بقيه هم اجرا ميشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abtin5
21-06-2008, 13:07
وقتي آخرين پك رو اجرا كني بقيه هم اجرا ميشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ايوللللل

حالا ديگه فكر كنم همه چيو گرفتم.پس زمان عمل كردن و خريدن فرا رسيده.

دوستان به زودي جزو بازي كننده ها ميشم.:31::31::31:

:10::11::40::10:

vahid_vaezinia
21-06-2008, 13:12
تمام نسخه ها
ولی من سیمز زندگی آپارتمانی رو خیلی دوست دارم

یعنی
night life
university
pets
و...
روو با هم نصب کردید؟!؟

abtin5
21-06-2008, 13:21
یعنی
night life
university
pets
و...
روو با هم نصب کردید؟!؟

تا اونجايي كه من اطلاعات به دست اوردم مشكلي نيست.

شما از چه نظر تعجب كرديد؟؟؟(نكنه قيمتش؟؟!!!:21:)

:31:

vahid_vaezinia
21-06-2008, 13:56
نه این فقط یه سوال بود
من pets و life stuff دارم ولی هرچی گشتم night life رو پیدا نکردم!

Maggy_P
21-06-2008, 14:42
نه این فقط یه سوال بود
من pets و life stuff دارم ولی هرچی گشتم night life رو پیدا نکردم!
آره منم قبلا كه تازه اومده بود اين نسخه رو خيلي سخت گير آوردم ولي الآن ديگه پره

vahid_vaezinia
21-06-2008, 16:45
آره منم قبلا كه تازه اومده بود اين نسخه رو خيلي سخت گير آوردم ولي الآن ديگه پره

امروز رفتم بگیرم کل مشهد رو زیر رو کردم فقط مجموعه کل سیمز بود

abtin5
21-06-2008, 16:57
امروز رفتم بگیرم کل مشهد رو زیر رو کردم فقط مجموعه کل سیمز بود

خب از سايتي كه maggy جان گزاشتن استفاده كنيد.

با اجازه maggy_p:

منم ميخوام از اينجا بخرم.:31::10:

gap
21-06-2008, 20:55
سلام!
mohrd به من گفت كه ايتمايي كه رو از اينترنت دانلود ميكني رو بايد در اين مسير :
C:\Documents and Settings\m\My Documents\EA Games\The Sims 2\downloads
كپي كني ولي من همچين آدرسي رو پيدا نكردم!!!جاي ديگه اي هست؟؟؟؟؟

gap
21-06-2008, 21:01
آقا چجوري ميشه توي فروشگاهت ماشين بفروشي؟؟
من توي عكس هاي پشت بازي ديدم كه فروشگاهش ماشين ميفروشه!(منظورم پك open for business)هست

mohrd
21-06-2008, 22:27
آقا چجوري ميشه توي فروشگاهت ماشين بفروشي؟؟
من توي عكس هاي پشت بازي ديدم كه فروشگاهش ماشين ميفروشه!(منظورم پك open for business)هست
سلام.
اول : ورودت رو به جمع سیمز باز های این فوروم تبریک می گم :10::8:
دوم : فکر کنم باید یک گاراژ ( همون زمینش ) توی محیط مغازه ات بذاری بعد ماشین رو بذاری توش.

mohrd
21-06-2008, 22:40
سلام.
یک آیتم کامپیوتر ( از این جدید ها و Lcd ) برای سیمز می خواستم.
با تشکر.

gap
22-06-2008, 09:02
سلام.
اول : ورودت رو به جمع سیمز باز های این فوروم تبریک می گم :10::8:
دوم : فکر کنم باید یک گاراژ ( همون زمینش ) توی محیط مغازه ات بذاری بعد ماشین رو بذاری توش.
نه بابا گاراژ نداره!!!!!
مثل جاي محصولات ديگه مانند گل و كيك و اسباب بازي و.... ماشينم جا داره ولي وقتي ميري توي مغازت نميتوني ماشين روش بزاري!!!!!!!!!

gap
22-06-2008, 09:53
سلام!!
ميشه چندتا
1- آيتم ماشين جديد(گرون)بزارين
2-آيتم صورت جديد
3-آيتم لباس ترجيحا مارك دار(h&m)
لطفا!!!!

saiiddz
22-06-2008, 10:02
سلام!
یکبار بازی رو سیو کنی این مسیر بوجود میاد

abtin5
22-06-2008, 10:24
يه سؤال داشتم::

تو كدوم يكي از پك ها ميشه رفت مسابقات ورزشي مثل فوتبال و بيسبال و... رو تماشا كرد؟؟؟

ممنون.:41::27:

saiiddz
22-06-2008, 10:54
يه سؤال داشتم::

تو كدوم يكي از پك ها ميشه رفت مسابقات ورزشي مثل فوتبال و بيسبال و... رو تماشا كرد؟؟؟

ممنون.:41::27:
والا ما که تا حالا این کارو نکردیم ولی شاید تویه نایت لایف باشه

abtin5
22-06-2008, 10:58
اگه باشه كه خيلي باحاله.

لطف كن شما يه امتحان كن اگه بود حتمآ هب ما خبرشو بگيدا.

ممنون

saiiddz
22-06-2008, 11:05
اگه باشه كه خيلي باحاله.

ممنون
باشه حتمآ ولی من همونطور که تویه صفحات قبل گفتم الان زندگی آپارتمانی رو نصب کردم که خیلی هم باحاله

Maggy_P
22-06-2008, 12:20
اگه باشه كه خيلي باحاله.

ممنون
توي نايت لايف كه نيست حرفهايي ميزنه!
من ديدم توي free Time فوتبال و بسكتبال و فوتبال آمريكايي بازي ميكنن اما نميرن تماشا كنن:10:

Maggy_P
22-06-2008, 12:22
نه بابا گاراژ نداره!!!!!
مثل جاي محصولات ديگه مانند گل و كيك و اسباب بازي و.... ماشينم جا داره ولي وقتي ميري توي مغازت نميتوني ماشين روش بزاري!!!!!!!!!
يك سكوي گرد و بزرگ كه دورش چراغ داره هست كه بايد اونو بخري و ماشينو بزاري روي اون
فقط ميدونم توي قسمت هست كه 3 تا نقطه داره اما نميدونم كجاشه خيلي وقته ماشين نفروختم!:31:

gap
22-06-2008, 12:42
یکبار بازی رو سیو کنی این مسیر بوجود میاد
من هزاران بار saveكردم ولي نيست كه نيست!!!!

Maggy_P
22-06-2008, 12:57
كي گفته شما بايد سيو كني تا اون آدرسه بياد؟:18:

شما يك بار اين آدرس رو برو ( محل نصب بازي ):
EA GAMES\The Sims 2\CSBin
و
TS2BodyShop
رو باز كن اونوقت اين پوشه برات بوجود مياد:10:

gap
22-06-2008, 13:03

EA GAMES\The Sims 2 FreeTime\CSBin
و
TS2BodyShop
mer30000000000000000000000000000000000000000
مرسي دوست عزيز.
به نظرات وبت سر بزن!

saiiddz
22-06-2008, 13:29

EA GAMES\The Sims 2\CSBin
و
TS2BodyShop
اینجوری هم میشه حتمآ

با یکبار سیو کردن این پوشه ها بوجود میاد و من امتحان کردم
C:\Documents and Settings\My Documents\EA Games\The Sims 2\downloads

gap
22-06-2008, 13:44
سلام! maggy_pجان ميشه يك ست كامل وسايل اتاق نوزاد بزاري!!!!!!!!!!لطفا!

mohrd
22-06-2008, 14:59
سلام.
هر وقت که آیتم هایی رو از اینترنت دانلود می کنی و نصب می کنی ، وقتی می ری توی بازی یک پیغام بهت می ده که لیست اون آیتم ها هست. بعدش دوتا گزینه داره ( دیسیبل و اینیبل ) کدوم یکی رو باید بزنی ؟ چون من همیشه دیسیبل رو می زنم ( اولی ) و وسایل رو می یاره ولی وقتی از بازی میام بیرون و دوباره می رم تو بازی ، دیگه اون ها رو نمییاره ( هر دفعه هم همون اولی رو می زنم ) .
لطفا راهنمایی کنید. احتیاج دارم.:19::19::31::10:

gap
22-06-2008, 15:01
سلام.
هر وقت که آیتم هایی رو از اینترنت دانلود می کنی و نصب می کنی ، وقتی می ری توی بازی یک پیغام بهت می ده که لیست اون آیتم ها هست. بعدش دوتا گزینه داره ( دیسیبل و اینیبل ) کدوم یکی رو باید بزنی ؟ چون من همیشه دیسیبل رو می زنم ( اولی ) و وسایل رو می یاره ولی وقتی از بازی میام بیرون و دوباره می رم تو بازی ، دیگه اون ها رو نمییاره ( هر دفعه هم همون اولی رو می زنم ) .
دوست عزيز براي من هم همين جوري بود ولي مي دونم بايد ديسيبلو بزني!!!!!!!

frnsh
22-06-2008, 15:10
سلام!

شاید بازیت توی یه دوایو دیگه نصب کردی غیر از درایو خود ویندوز (مثلا c )

با یکبار سیو کردن این پوشه ها بوجود میاد و من امتحان کردم
C:\Documents and Settings\My Documents\EA Games\The Sims 2\downloads

چطوری سیو میشه جوری که یه فایل بیاد؟ من که هروقت سیو میکنم نمیدونم کجا میره اما خودم از ادامش میرم.

سلام.

من که تا حالا نکردم این کارو. اما disable یعنی غیر فعال و enable یعنی فعال. شما باید enable رو بزنید دیگه.

دوست عزيز براي من هم همين جوري بود ولي مي دونم بايد ديسيبلو بزني!!!!!!!

واقعا؟ اما .... ..................بعد درست میشه؟

gap
22-06-2008, 15:26
سلام!!
آقا كسي كار با اين سايتو بلده؟؟؟؟

توش عضوم شدم ولي وقتي ميخواي دانلود كني ميگه:
this is donation item
يعني:اين رقم اهدا(از زبان بابيلون)
ولي فقط جاهايي كه ميخواي ست اتاق خوابو بگيري ميگه؟؟؟؟
اگه طرز كارشو فهميدين به منم بگين!

Maggy_P
22-06-2008, 16:29
سلام!!
آقا كسي كار با اين سايتو بلده؟؟؟؟

توش عضوم شدم ولي وقتي ميخواي دانلود كني ميگه:
this is donation item
يعني:اين رقم اهدا(از زبان بابيلون)
ولي فقط جاهايي كه ميخواي ست اتاق خوابو بگيري ميگه؟؟؟؟
اگه طرز كارشو فهميدين به منم بگين!
منظورشون اينه كه بايد عضو بشيد البته بايد پول بريزيد به حساب
چي ميخوايد دانلود كنيد؟
هر چي هست بگيد چون من اونجا عضوم ميتونم لينكاشو بزارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gap
22-06-2008, 20:36
منظورشون اينه كه بايد عضو بشيد البته بايد پول بريزيد به حساب
چي ميخوايد دانلود كنيد؟
هر چي هست بگيد چون من اونجا عضوم ميتونم لينكاشو بزارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه لطف كني اينا رو بزاري:(اسمشونو نوشتم كه توي سايته هست)
1- bed room 4-mesh
2-bed room1-mesh
3-bedroom 5-mesh
4-kitchen set 5-recolor
اگه اينا رو گزاشتي ممنون ميشم.ولي تونستي bedroom5-mesh و kitchen set5-recolorرو حتما بزار!!!!!
bedroom 5-meshتوي وب خودت لينكش خرابه!

gap
22-06-2008, 21:07
سلامي دوباره!
اين يك خواهش است نه يك درخواست:
من الان ماشينمو آشپز خونمو اتاق خوابم از آيتمهايي هست كه دانلود كردم ولي الن كه تو بازي ميرم تمام ايتم ها
اجق و وجق ميشن و آبي شدن و روشن خاموش ميشن!!!!!بعضي هاشونم به نزديك ترين مدل در اومدن!!!!
بايد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا
كمك!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:11::11::11::11::11::11:: 11::11::40::40::40::40::11::11::11::11::11::11::11 ::11::11::11::11::11:
اين يك خواهش است نه يك درخواست

mohrd
22-06-2008, 22:07
سلامي دوباره!
من الان ماشينمو آشپز خونمو اتاق خوابم از آيتمهايي هست كه دانلود كردم ولي الن كه تو بازي ميرم تمام ايتم ها
اجق و وجق ميشن و آبي شدن و روشن خاموش ميشن!!!!!بعضي هاشونم به نزديك ترين مدل در اومدن!!!!
كمك!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:11::11::11::40::40::11:: 11::11:
مشکل من با disable - enable همین بود دیگه !! مال منم همین طوری میشه.
من که به شخصه برای رفع این مشکل ، چند بار disable و enable می کنم تا آخر درست میشه ( یعنی درست نشون میده ).
البته فکر نکنم راه اصلیش این باشه.

میشه چند تا سایت برای دانلود آیتم های سیمز 2 که فایل هاش ویروسی نباشه معرفی کنید ؟؟؟ ببخشید .

gap
23-06-2008, 07:48
سلامي دوباره!
كمك!!!!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 11:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
maggy_p جان كمك!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maggy_P
23-06-2008, 08:53
سلامي دوباره!
كمك!!!!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 11:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
maggy_p جان كمك!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببین باید یک بار باید بری ببینی توی آ÷شن سیمز ببینی ÷وشه ی دانلود ها رو غیر فعال نکردی اگر نبود 2 یا 3 بار که با سیمز بری درست میشه منم همین مشکل رو داشتممتاسفانه من تا 4 مرداد دیگه نمیام و این آخرین روزیه که میام پی سی امیدوارم با مشکل آنچنانی مواجه نشید

gap
23-06-2008, 08:55
كسي نيست كمك كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا ايتمها اينجوري ميشن؟؟؟؟؟چرا اجق و وجق ميشن؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟
خدايان sims مرا كمك كنيد@!:5:

gap
23-06-2008, 09:03
كسي نيست كمك كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا ايتمها اينجوري ميشن؟؟؟؟؟چرا اجق و وجق ميشن؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟
خدايان sims مرا كمك كنيد@!:5:

مرسي maggy_pجان....حل شد
زود تر برگرد...........:19::19::19::19::19::41::41:: 2::2::2::2::2::5::5::5::5::8::8::8::8::31:

frnsh
23-06-2008, 16:33
متاسفانه من تا 4 مرداد دیگه نمیام و این آخرین روزیه که میام پی سی امیدوارم با مشکل آنچنانی مواجه نشید

:19::19::19: تو هم رفتی به جمع خرخونا پیوستی. امیدوارم که طی این 1 ماه بیای باز. :31: استرس بگیرتت هی بیای. :11:

vahid_vaezinia
23-06-2008, 20:00
یکی به من کمک کنه...
نمیدونم چرا هر بچه ای که به دنیا میاد پسر میشه؟!؟

mayabia
24-06-2008, 06:32
چرا تو سیمس باران نمی اید .اگه میاد چطوریه؟ با تشکر سپیده.

gap
24-06-2008, 07:25
چرا تو سیمس باران نمی اید .اگه میاد چطوریه؟ با تشکر سپیده.

سپيده جان شما بايد پك : the sims 2 seasons رو خريداري كني.كه برات بارون هم بياد.برف هم بياد.تمامي فصل ها
بيان و خيلي آيتم جديد........
ميتوني از اين آدرس ها بخري البته من از دوميش خريدم:

اگه هم تونستم برات فشردش ميكنم(حجم 2 الي5 مگ)تا دانلود كني...
باي

gap
24-06-2008, 07:34
یکی به من کمک کنه...
خوش به حالت مال من همه دختر ميشن!!!

vahid_vaezinia
24-06-2008, 09:48
خوش به حالت مال من همه دختر ميشن!!!
راه چاره نداره؟
آخه از پرورشگاه که بچه میاری بازم پسره!

Maggy_P
24-06-2008, 10:04
یکی به من کمک کنه...

یک راه بهتون یاد میدم برید حال کنید! قبل از اینکه بچه به دنیا بیاد سیو کنید و بعد از اینکه به دنیا اومد اگر از جنسیتش خوشتون نیومد از اون خانواده خارج بشید و دوباره برید توی همون خانواده و دوباره امتحان کنید. چند بار که این کارو تکرار کنید جنسیت بچتون عوض میشه

abtin5
24-06-2008, 10:07
ایول شما کنکورتو دادی؟؟؟!!!!1

خوشحالیم که از کمک شما هنوزم بهره مندیم

Maggy_P
24-06-2008, 10:12
ایول شما کنکورتو دادی؟؟؟!!!!1

خوشحالیم که از کمک شما هنوزم بهره مندیم

نه عزیز 4 مرداده ولی از این به بعد صبح ها در خدمتتونیم

abtin5
24-06-2008, 10:20
شوخی کردم.

اما ممنون که به ما هم اهمیت میدید

gap
24-06-2008, 10:41
ايول.....................خوش اومدي maggy_p جان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:20:

gap
24-06-2008, 10:52
یک راه بهتون یاد میدم برید حال کنید! قبل از اینکه بچه به دنیا بیاد سیو کنید و بعد از اینکه به دنیا اومد اگر از جنسیتش خوشتون نیومد از اون خانواده خارج بشید و دوباره برید توی همون خانواده و دوباره امتحان کنید. چند بار که این کارو تکرار کنید جنسیت بچتون عوض میشه
درست شده...مرسي
راستي چجوري ميشه فاميل رو عوض كرد؟؟؟؟؟فاميل من اول brown بود ولي وقتي پسرم با يه دختري تو دانشگاه آشنا شد و ازدواج كرد فاميلمون به sampson(فاميل دختره)تغير كرد!!!!!!چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟
و اين sims زندگي آپارتماني چه پكي هستش؟؟؟؟؟؟؟اصلا يه جور پكه؟؟؟؟؟؟؟؟
و چقدر زود يك ماه گذشت و maggy_p برگشت.......:31::31::31::31::31::31::31::31:: 31::18::18:

Maggy_P
24-06-2008, 11:20
درست شده...مرسي
راستي چجوري ميشه فاميل رو عوض كرد؟؟؟؟؟فاميل من اول brown بود ولي وقتي پسرم با يه دختري تو دانشگاه آشنا شد و ازدواج كرد فاميلمون به sampson(فاميل دختره)تغير كرد!!!!!!چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟
و اين sims زندگي آپارتماني چه پكي هستش؟؟؟؟؟؟؟اصلا يه جور پكه؟؟؟؟؟؟؟؟
و چقدر زود يك ماه گذشت و maggy_p برگشت.......:31::31::31::31::31::31::31::31:: 31::18::18:

خوب چون دختره به پسره درخواست ازدواج داده! :دی !!

gap
24-06-2008, 11:30
خوب چون دختره به پسره درخواست ازدواج داده! :دی !!
خب الان هيچ راهي نيست كه فاميلشون عوض شه؟؟؟؟؟؟؟؟
اين sims زندگي آپارتماني چيه؟؟؟؟؟؟

saiiddz
24-06-2008, 12:17
درست شده...مرسي
1-راستي چجوري ميشه فاميل رو عوض كرد؟؟؟؟؟فاميل من اول brown بود ولي وقتي پسرم با يه دختري تو دانشگاه آشنا شد و ازدواج كرد فاميلمون به sampson(فاميل دختره)تغير كرد!!!!!!چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟
2-و اين sims زندگي آپارتماني چه پكي هستش؟؟؟؟؟؟؟اصلا يه جور پكه؟؟؟؟؟؟؟؟
1-این به خاطر اینکه دختره با پسر شما ازدواج کرده نه پسر شما با دختره
2-یه پک الحاقی هست که میشه از بیرون یا اینترنت تهیه کنی و پس از نسب سیمز2 اونو نسب کنی

gap
24-06-2008, 12:48
2-یه پک الحاقی هست که میشه از بیرون یا اینترنت تهیه کنی و پس از نسب سیمز2 اونو نسب کنی
خب اسم اصلي پكش چيه؟؟؟؟؟؟؟اصلا به درد ميخوره؟؟؟؟؟

gap
24-06-2008, 12:53
و نسب اشتباه است........نصب درست است......

abtin5
24-06-2008, 13:35
اسم پكش همينه ديگه:apartment life

gap
24-06-2008, 14:19
اسم پكش همينه ديگه:apartment life
راستم!!!!ببخشيد يادم رفت ترجمش كنم!!!!!!!!!:41::41::41:

gap
24-06-2008, 15:35
سلامي دوباره!!!
از كجا ميشه اين سيمس زندگي آپارتماني رو دانلود كرد؟؟؟؟؟؟؟

frnsh
24-06-2008, 15:58
اگه هم تونستم برات فشردش ميكنم(حجم 2 الي5 مگ)تا دانلود كني...
باي

میشه؟ وای اگه بشه که این پک جدیدا رو یک دوستی همشونو با همین فشردگی بذاره اینجا خیلی خوب میشه:8:

گفتم میای. :31::31::31: (به خاطر استرس)

سلامي دوباره!!!
از كجا ميشه اين سيمس زندگي آپارتماني رو دانلود كرد؟؟؟؟؟؟؟

میشه یه عزیزی بذاره با حجم کم:40::11:

mayabia
24-06-2008, 17:26
سپيده جان شما بايد پك : the sims 2 seasons رو خريداري كني.كه برات بارون هم بياد.برف هم بياد.تمامي فصل ها
بيان و خيلي آيتم جديد........
ميتوني از اين آدرس ها بخري البته من از دوميش خريدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه هم تونستم برات فشردش ميكنم(حجم 2 الي5 مگ)تا دانلود كني...
باي

مرسسسسسسسسی از جوابت اما لینکا باسم کار ندادن اگه آپلود کنی 1 دنیا ازت ممنون میشم.

gap
24-06-2008, 20:07
مرسسسسسسسسی از جوابت اما لینکا باسم کار ندادن اگه آپلود کنی 1 دنیا ازت ممنون میشم.
دوست عزيزم من بيچاره 24 ساعت نشستم تا حجمش كم شه(10 مگ) ولي حيف.......
چون اگه يخواي از حالت فشرده درش بياري يا همون قدر طول ميكشه يا 2 برابر.......
يعني 2 روز كامپيوترت روشن باشه تا از حالت فشرده در بياريش!!!زياد نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و free time هم 984 مگ هست!!!!!!اونم همين 12 مگ ميشه ولي باز هم در آوردنش از حالت فشرده 2 روزي
طول ميكشه!!!!اگه هم بخوام تا همين جوري upload كنمش متاسفانه با اين كه سرعت اينترنتم 300 كيلو بايت هست
ولي بازهم طول ميكشه...............جالبه كه در ايران به 25000ريال به فروش ميرسه ولي در دبي به 250000ريال
ميفروشنش..(سيمس فصل ها رو ميگم)(the sims 2 seasons)به هر حال.......متاسفم..اگه بخريش بهتره تا دانلودش كني...........:18::18::18::18::18::18:

gap
24-06-2008, 20:11
میشه؟ وای اگه بشه که این پک جدیدا رو یک دوستی همشونو با همین فشردگی بذاره اینجا خیلی خوب ميشه!!
نميشه!!!!چون كه براي خودتون بد هستش 2 روز كي وقت ميزاره تا از حالت فشرده بازي رو در بياره!!؟؟؟؟
به حر حال اگر خواستين بگين تا همين 10 مگي رو بزارم .ولي مواظب اين باشين كه 2 روز بايد وقت صرف كنين!!!!!!
من كه 1 روز طول كشيد تا فشردش كنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
آقا اگه پكارو بخري بهتره!!!!
باي تا فردا.......................:31::31::31:

Maggy_P
25-06-2008, 08:26
من رفتم از بچه های انجمن دانلود بازی درخواست کردم که این پک آخری رو برای دانلود بزاره ولی اونا گفتن که هنوز منتشر نشده!!

gap
25-06-2008, 08:33
سلام!!!!
اگه تونستين بك ست آشپزخونه توپ بذارين ممنون ميشم......:31::31::11::11::10::10:

saiiddz
25-06-2008, 09:24
سلام!!!!
اگه تونستين بك ست آشپزخونه توپ بذارين ممنون ميشم......:31::31::11::11::10::10:
تویه وبلاگ مگی چند تا خوبش هست

Maggy_P
25-06-2008, 10:17
متاسفانه چون با سیستم خودم نمیام ( جمع شده! :دی ) نمیتونم چیزی برای دانلود بزارم

gap
25-06-2008, 10:57
آقا اين سيمس deluxeچيه؟من نصب كردمش هيچي نداشت!!!!فقط سيمس 2 بود و نايت لايف(night life)ايتم هاي
جديدي نداشت!!!!!من توي شبكه ي game one تو ديدم كه the sims 2 deluxe اصلا يه جور ديگه اي تقريبا مثل
the sims 3 يعني مال ايران تقلبي هستش؟؟؟؟

Maggy_P
25-06-2008, 11:27
آقا اين سيمس deluxeچيه؟من نصب كردمش هيچي نداشت!!!!فقط سيمس 2 بود و نايت لايف(night life)ايتم هاي
جديدي نداشت!!!!!من توي شبكه ي game one تو ديدم كه the sims 2 deluxe اصلا يه جور ديگه اي تقريبا مثل
the sims 3 يعني مال ايران تقلبي هستش؟؟؟؟

شما اینو نصبش کردید؟!! من هر کاری کردم نصب نشد! سیدی رو میزاشتم میگفت سیدی نایت لایف رو بزار وقتی اونو میزاشتم دیگه هیچی نمیومد!

gap
25-06-2008, 12:34
شما اینو نصبش کردید؟!! من هر کاری کردم نصب نشد! سیدی رو میزاشتم میگفت سیدی نایت لایف رو بزار وقتی اونو میزاشتم دیگه هیچی نمیومد!
مرضيه جان بازي شما 2 تا فايل crack داره كه بايد هر دوشو تو محل نصب بازي كپي كني..
و بايد در فايلي مه بازي رو نصب كردي اين فايلا وجود داشته باشه:
base-1
ep2-2
Support-3
اينايي رو كه بالا گفتم به صورت فايل هستن!بقيه چيزايي كه تو آدرس نصب هستن با فرمت :ico .exe و txt هستن..كه اونا مهم نيستن..
فقط اگه مال تو اون 3 فايل بالا رو داره به من بگو تا بگم چجوري اجراش كني!
مال من هم همينطور بود ولي وقتي گشتمش هر دو فايل crack رو پيدا كردم و كپي كردم تا اجرا شد ولي دوست عزيزم بازي شما چند سي دي هست؟
مال من 1 دي وي دي هستش!!!اصلا اين deluxe پك هستش؟؟چون من وقتي نصبش كردم همراش سيمس 2 هم نصب شد!!!!!!!وهيچ
آيتمي هم اضافه نشد....
اميدوارم سرت درد نگرفته باشه!!!

vahid_vaezinia
26-06-2008, 10:32

برای من درست نشد 4 بار امتحان کردم!

gap
26-06-2008, 10:54
برای من درست نشد 4 بار امتحان کردم!
دوست عزيزم خب 4 بار امتحان كردي ولي 5 بار امتحان نكردي كه!!!!!!!
مال من دفعه ي سوم شد.......

vahid_vaezinia
26-06-2008, 11:23
دوست عزيزم خب 4 بار امتحان كردي ولي 5 بار امتحان نكردي كه!!!!!!!
مال من دفعه ي سوم شد.......

من که دیگه اینقدر وقت ندارن که 10 بار برم بیرون و بیام دوباره توی خانواده!!!

gap
26-06-2008, 11:48
من که دیگه اینقدر وقت ندارن که 10 بار برم بیرون و بیام دوباره توی خانواده!!!
حق داري!!!خب وقتي بچت متولد شد بكشش (بعدش بچه بيار)چون اگه 2 بچه داشته باشي كه هيچكدومشون
به سن جواني نرسيده باشن اگه يكي رو بكشي بچه ي ديگه رو ازت ميگيرن بايد بچتو بكشي بعدش يكي ديگه
به دنيا بيار تا احتمالا جنسيتش عوض بشه!!
با تشكر.
امير

frnsh
26-06-2008, 19:33
یکی از روشهایی که من خیلی برای کشتن استفاده میکنم اینه که یه اتاق میسازم که خودم اسمشو گذاشتم اتاق مرگ :33: که بیرون از خونه توی حیاط واقع شده. درش در معمولی نیست که وقتی میخوام در رو دیلیت کنم با مشکل مواجه نشم. درش از ایناس که فقط چهارچوب رو داره. بعد وقتی یه مادر مرده ای رو میبرم توش در رو دیلیت میکنم. یا اینکه توی استخر پله رو دیلیت میکنم. اما اون اتاقه بهتره برای کشتن بچه ها. شما هم نوزادتون رو ببرید اونجا و در رو فقل کنین اما فقط باید یه نوزاد داشته باشین که اون یکی رو نبرنش. چون اونطوری که من دیدم یارو که از پرورشگاه میاد از لای دیوارم رد میشه!!!!!!!!

Viren
26-06-2008, 20:52
چون اونطوری که من دیدم یارو که از پرورشگاه میاد از لای دیوارم رد میشه!!!!!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جالبه!

با چیت هم میشه کشت

boolprop testingcheatsenabled true

نگه داشتن Shift و انتخاب سیم و Kill

البته اینجوری مگسا می خورنش! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid_vaezinia
26-06-2008, 21:29
مشکل حل شد بعد از مدت ها ذیگه بچه دختر شد!
ولی حالا یه بچه دیگه آورده که دختره! حالا می ترسم از این به بعد همه دختر بشن!

abtin5
26-06-2008, 21:55
یکی از روشهایی که من خیلی برای کشتن استفاده میکنم اینه که یه اتاق میسازم که خودم اسمشو گذاشتم اتاق مرگ :33: که بیرون از خونه توی حیاط واقع شده. درش در معمولی نیست که وقتی میخوام در رو دیلیت کنم با مشکل مواجه نشم. درش از ایناس که فقط چهارچوب رو داره. بعد وقتی یه مادر مرده ای رو میبرم توش در رو دیلیت میکنم. یا اینکه توی استخر پله رو دیلیت میکنم. اما اون اتاقه بهتره برای کشتن بچه ها. شما هم نوزادتون رو ببرید اونجا و در رو فقل کنین اما فقط باید یه نوزاد داشته باشین که اون یکی رو نبرنش. چون اونطوری که من دیدم یارو که از پرورشگاه میاد از لای دیوارم رد میشه!!!!!!!!

وا !!!

شما چجوري دلت مياد جون يه آدميزاد رو بگيري هان؟؟؟:19::41:

gap
27-06-2008, 09:25
سلام
تمام كارهاي شما عزيزان به غير از اون چيت خيلي وقت ميبره ولي اگه توي يك 4 ديواري چندتا گاز بزارين بعدش
بك بخچال هم جلوي 4ديواري بزارين و بگين توي گازها غذا درست كنه بعدش بگين ديگه از توي گازها غذا رو برنداره
اون موقع همه جا آتيش ميگيره و سيم شما ميميره!ولي مواظب باشين كه قبل از اين كه آتيش بگيره در 4 ديواري رو
بردارين!وبچه ي ديگه اي كه زير سن نو جواني باشه رو نداشته باشين كه پرورشگاه مياد برش ميداره!
و دوست عزيزمvahid_vaezinia تبريك ميگم!

باي!

gap
27-06-2008, 09:28
وا !!!

راست ميگي ديگه simsهم داره خشونت به خودش ميگيره!!!
ولي شما دوست عزيزم شما راه بهتري سراغ داري؟؟؟؟؟؟؟؟
خجالت نكش بگو...اگه بلدي بگو!!!!!
ولي بچه ها فقط ديروز مگي نبودا ببينين چه قدر حرف از كشتن شدش!!!!:13::13::20::21:

saiiddz
27-06-2008, 09:33
سلام
فرنوش موش تو رو بخوره بچه
این چه کاراییه تو میکنی
دوستان روشهای کشتن سیمز ها در صفحات قبل هست
میتونید سرچ کنید

vahid_vaezinia
27-06-2008, 10:02
بیخیال مشکل ما بدون خون ریزی حل شد

gap
27-06-2008, 10:12
سلام
فرنوش موش تو رو بخوره بچه
این چه کاراییه تو میکنی
میتونید سرچ کنید
ببخشيد ديگه آقا saiiddz.
چه راهي هست كه از پولت كم شه؟؟اگه ميشه يك كد تقلب بدين!!

frnsh
27-06-2008, 16:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جالبه!

با چیت هم میشه کشت

boolprop testingcheatsenabled true

نگه داشتن Shift و انتخاب سیم و Kill

البته اینجوری مگسا می خورنش! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره. اما من با خودم عهد کردم که دیگه چیت نزنم:31:

وا !!!

بابا تو دیگه چقدر دلت نازکه :40::31: فکر کنم جمعیت خونه هات خیلی زیاد باشه. ها؟:31:

سلام
تمام كارهاي شما عزيزان به غير از اون چيت خيلي وقت ميبره ولي اگه توي يك 4 ديواري چندتا گاز بزارين بعدش
بك بخچال هم جلوي 4ديواري بزارين و بگين توي گازها غذا درست كنه بعدش بگين ديگه از توي گازها غذا رو برنداره
اون موقع همه جا آتيش ميگيره و سيم شما ميميره!ولي مواظب باشين كه قبل از اين كه آتيش بگيره در 4 ديواري رو
بردارين!وبچه ي ديگه اي كه زير سن نو جواني باشه رو نداشته باشين كه پرورشگاه مياد برش ميداره!
و دوست عزيزمvahid_vaezinia تبريك ميگم!

باي!

خب این که برای غیر نوزاد و یه درجه بالاتره . ها؟ آخه ما برای نوزاد میخوایم جوری که اون زنه (از پرورشگاه) نیاد ببرتش و فقط بمیره.

راست ميگي ديگه simsهم داره خشونت به خودش ميگيره!!!
ولي شما دوست عزيزم شما راه بهتري سراغ داري؟؟؟؟؟؟؟؟
خجالت نكش بگو...اگه بلدي بگو!!!!!
ولي بچه ها فقط ديروز مگي نبودا ببينين چه قدر حرف از كشتن شدش!!!!:13::13::20::21:

بابا به نظر من که بازی اینجوری بیشتر حال میده. آخه خیلی تکراری و شل شلی شده بود.:19::13::8:

سلام
فرنوش این چه کاراییه تو میکنی
میتونید سرچ کنید

حالا بگرد و پیدا کن. من حوصله ی سرچ کردن ندارم:31:

بیخیال مشکل ما بدون خون ریزی حل شد

ایول. :33: :33: :33:

ببخشيد ديگه آقا saiiddz.

boolprop testingcheatsenabled true . همونطوری که یکی از دوستان گفتن shift رو نگه دارید و بعد هم kill رو و فکر کنم به یه روش بیشتر نکشه و بوم......:8::8::8::5:
من قبلا که با این چیت آدم میکشتم چند تا روش داشت نه یکی. اما چرا الان فقط یه روش اونم با مگسها رو داره؟

راستی من همچنان دنبال گرگ کردنم اما نمیشه. کسی هست تا حالا تونسته باشه کسی رو گرگ کنه؟ اگه کسی نیست حد اقل یکی بیاد که با هم همکاری کنیم بلکه بشه.:20:

gap
27-06-2008, 20:11
راستی من همچنان دنبال گرگ کردنم اما نمیشه. کسی هست تا حالا تونسته باشه کسی رو گرگ کنه؟ اگه کسی نیست حد اقل یکی بیاد که با هم همکاری کنیم بلکه بشه.:20:
دوست عزيزم گرچه maggy_Pجان گفته بودن ولي باز هم من ميگم من تاحالا يكي از سيم هامو گرگينه كردم.
شبا كه يك گرگي شبيه به يك سگ سياه با چشمايي كه برق ميزنه مثل چراغ برو همش اذيتش كن ولي
كاري نكن كه فرار كنه اگه هم فرار كرد بعدا دوباره مياد بعدش باز اذيتش كن تا گازت بگيره.بعدش تو گرگينه ميشي.
و حاضر به همكاري هم هستيم!:20::20::10::10::2::2:
با تشكر
امير

gap
27-06-2008, 20:24
خب این که برای غیر نوزاد و یه درجه بالاتره . ها؟ آخه ما برای نوزاد میخوایم جوری که اون زنه (از پرورشگاه) نیاد ببرتش و فقط بمیره.
خب دوست عزيزم بچتو رو تختش بخوابون بعدش به يك بزرگتر بگو كه يكي از گازها رو كه نزديك به تخت بچه هست
رو آتيش بزنه بعدش بچتم ميميره!البته تا بزرگتر غذا رو گذاشت ببرش بيرون و درو بردار.
و اگه هم نخواي عيبي نداره بچتو روي تختش نخوابوني رو همون زمين بزارش بعدش آتيش بزن تا.......
موفق باشي.
با تشكر
امير:20:

frnsh
27-06-2008, 22:40
دوست عزيزم گرچه maggy_Pجان گفته بودن ولي باز هم من ميگم من تاحالا يكي از سيم هامو گرگينه كردم.
شبا كه يك گرگي شبيه به يك سگ سياه با چشمايي كه برق ميزنه مثل چراغ برو همش اذيتش كن ولي
كاري نكن كه فرار كنه اگه هم فرار كرد بعدا دوباره مياد بعدش باز اذيتش كن تا گازت بگيره.بعدش تو گرگينه ميشي.
و حاضر به همكاري هم هستيم!:20::20::10::10::2::2:
با تشكر
امير

من همین کارو کردم اما نشد. خب دوباره امتحان میکنم:31:

خب دوست عزيزم بچتو رو تختش بخوابون بعدش به يك بزرگتر بگو كه يكي از گازها رو كه نزديك به تخت بچه هست
رو آتيش بزنه بعدش بچتم ميميره!البته تا بزرگتر غذا رو گذاشت ببرش بيرون و درو بردار.
و اگه هم نخواي عيبي نداره بچتو روي تختش نخوابوني رو همون زمين بزارش بعدش آتيش بزن تا.......
موفق باشي.
با تشكر

ممنون.

Viren
28-06-2008, 03:32
frnsh

حتما اینجا رو بخون.

saiiddz
28-06-2008, 07:54
ببخشيد ديگه آقا saiiddz.
سلام
من تا حالا کدی با این مضمون ندیدم ولی پولو راحت میشه خرج کرده
وسایل خونه رو بفروش و دوباره بخر یا خدمتکار خبر کن تا خونتو تمیز کنه یا تفریح کن و...

gap
28-06-2008, 09:18
frnsh

حتما اینجا رو بخون.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خوندم خيلي مطالبش خوب بود فقط تقريبا شبيه همين بود كه من گفتم ديگه!!!!:20::20::46::46:

gap
28-06-2008, 11:36
من همین کارو کردم اما نشد. خب دوباره امتحان میکنم:31:‌‌
دوست عزيزم تونستي گرگينه بكنيش يا نه؟؟

frnsh
28-06-2008, 11:51
دوست عزيزم تونستي گرگينه بكنيش يا نه؟؟

هنوز نه. راستی این خیلی گرگ با این قیافه هست. هر کدوم؟ و اینکه اگه صبح بیاد چی؟ میتونه گرگ کنه؟

frnsh

حتما اینجا رو بخون.

ممنون. انگلسیه؟ با فارسی هم داره؟ اما مفید بود.:5:

سلام
من تا حالا کدی با این مضمون ندیدم ولی پولو راحت میشه خرج کرده
وسایل خونه رو بفروش و دوباره بخر یا خدمتکار خبر کن تا خونتو تمیز کنه یا تفریح کن و...

من که میگم خونه رو از نو بسازه. تازه خدمتکار که زیاد کم نمیکنه. هر روزی که میاد حدود 30 تا 60 تا میگیره بد بخت.
راستی خدمتکار نمیتونه بمونه توی خونه و دیگه نره؟ آخه من با یکی از خانواده های خود سیمز بازی میکردم که خدمتکارشون دیگه توی خونشون لنگر انداخته بود و نمیرفت!!!!:31:

alishahvali
28-06-2008, 13:13
سلام دوستان
من توي سيمز مشكلي برام پيش اومده
مدتيه سيمزم ارتقاي درجه ي كار نگرفته بايد چكار كنم اون چيزهايي كه كارش خواسته هم ياد گرفته:41:
ممنون ميشم كمكم كنيد

mohrd
28-06-2008, 15:39
سلام دوستان
مدتيه سيمزم ارتقاي درجه ي كار نگرفته بايد چكار كنم اون چيزهايي كه كارش خواسته هم ياد گرفته:41:
ممنون ميشم كمكم كنيد
منم همین مشکل رو دارم. :19::13::41:

frnsh
28-06-2008, 19:57
سلام دوستان
ممنون ميشم كمكم كنيد

فقط که همونا نیست. من هر وقت میخوام درجه شغلی رو ببرم بالا در وعده ای اول هرچقدر که درجه میخواد همه ی اون مهارت رو پر میکنم. مثلا اگه cleaning میخواد کل این مهارت رو پر میکنم تا دیگه اذیت نشم. یا به مرور پرش میکنم. بعد هم همون قسمت که مهارتها رو نشون میده چندتا پر شده کنارش یه نوار سبز هست. (که قرمز یا نارنجی هم میشه) پایینش یه عددی نوشته. مثلا (3.0) حالا دقیق نمیدونم چجوری نوشته شده اما این میخواد بگه که 3 تا دوست باید پیدا کنه. همون دوستی خودمون به دوستی عمیق نیازی نیست. اگه هم دوستی کامل باشه مینویسه (0) بعد هم طی رفتن سر کار و غیبت زیاد نکردن این نوار بالاش سبز کامل میشه و بعد هم پیشرفت میکنه. لازم نیست که این دوستی رو خورش حتما داشته باشه منظور دوست خانوادگی هست و هرکسی در اون خانواده که با یکی دوست بشه این دوستی مال همشون میشه (در اینجا فقط)

همچنان در تلاشم برای گرگینه کردن.....

gap
28-06-2008, 21:08
هنوز نه. راستی این خیلی گرگ با این قیافه هست. هر کدوم؟ و اینکه اگه صبح بیاد چی؟ میتونه گرگ کنه?
دوست عزيزم فقط يك نوع گرگ هست كه سياه هستش و چشماش برق ميزنه !
كه تقريبا شبا-نصف شب وسحر مياد(ساعت 3-4-5 منظورم سحر هستش)
اونو يك جوري اذيت كن.بعدش برو نازش كن اونم قبول نميكنه اين كارو اين قدر ادامه بده تا گازت بگيره!
موفق باشي

vahid_vaezinia
28-06-2008, 23:27
یه سوال دیگه دارم:
وقتی زمین رو با بیل میکنی یه چیزایی پیدا می کنی مثل سنگ و استخوان و نقشه و گنج و... حالا اینا به چه درد میخوره؟

gap
29-06-2008, 07:13
یه سوال دیگه دارم:
وقتی زمین رو با بیل میکنی یه چیزایی پیدا می کنی مثل سنگ و استخوان و نقشه و گنج و... حالا اینا به چه درد میخوره؟
سلام دوست عزيزم.
ميتوني اونا رو بفروشي!ميتوني بعضي هاشو كه شايد قشنگ باشن رو يه گوشه از خونت بذاري.
موفق باشي.
با تشكر
امير

saiiddz
29-06-2008, 08:18
سلام دوستان
ممنون ميشم كمكم كنيد

دلیلش اینه
اون چیز هایی که برای ارتقای کاری باید پر کنید از مقداری که نشون میده بیشتر پر کردید
مثلآ اون گفته 3 بیضی رو پر کنید شما 4 تا پر کردید

gap
29-06-2008, 09:25
دلیلش اینه
اون چیز هایی که برای ارتقای کاری باید پر کنید از مقداری که نشون میده بیشتر پر کردید
مثلآ اون گفته 3 بیضی رو پر کنید شما 4 تا پر کردید
دوست عزيزم من قصد بي احترامي ندارم ولي فكر كنم اشكال از اين نباشه!
چون من الان همه ي مهارت هايي كه نياز داره رو پر كردم ولي هر 2و3 روز درجش ارتقا پيدا ميكنه.
فكر كنم اون چيزي رو كه فرينوش جان گفته بودن تاثيري بذاره در ارتقا درجه!
باز هم ذكر ميكنم:قصد من بي احترامي نبود.:20::20::20:
با تشكر.امير

Viren
29-06-2008, 10:08
دوست عزيزم من قصد بي احترامي ندارم ولي فكر كنم اشكال از اين نباشه!
چون من الان همه ي مهارت هايي كه نياز داره رو پر كردم ولي هر 2و3 روز درجش ارتقا پيدا ميكنه.
فكر كنم اون چيزي رو كه فرينوش جان گفته بودن تاثيري بذاره در ارتقا درجه!
باز هم ذكر ميكنم:قصد من بي احترامي نبود.:20::20::20:
با تشكر.امير

سلام

شک نکن
تاثیر داره
پایین Jop Perfomance نوشته چند تا دوست لازمه

Maggy_P
29-06-2008, 10:12
یه سوال دیگه دارم:

گاهی اوقات به جای سنگ و اشیا یک چراغ جادو پیدا میکنی که وقتی اونو تمیز کنی غوله از توش درمیاد و میتونی سه تا آرزو کنی

Maggy_P
29-06-2008, 10:15
مرضيه جان بازي شما 2 تا فايل crack داره كه بايد هر دوشو تو محل نصب بازي كپي كني..
و بايد در فايلي مه بازي رو نصب كردي اين فايلا وجود داشته باشه:
base-1
ep2-2
Support-3
اينايي رو كه بالا گفتم به صورت فايل هستن!بقيه چيزايي كه تو آدرس نصب هستن با فرمت :ico .exe و txt هستن..كه اونا مهم نيستن..
فقط اگه مال تو اون 3 فايل بالا رو داره به من بگو تا بگم چجوري اجراش كني!
مال من هم همينطور بود ولي وقتي گشتمش هر دو فايل crack رو پيدا كردم و كپي كردم تا اجرا شد ولي دوست عزيزم بازي شما چند سي دي هست؟
مال من 1 دي وي دي هستش!!!اصلا اين deluxe پك هستش؟؟چون من وقتي نصبش كردم همراش سيمس 2 هم نصب شد!!!!!!!وهيچ
آيتمي هم اضافه نشد....
اميدوارم سرت درد نگرفته باشه!!!

مال من اصلا نصب نمیشه که بخوام کرک کپی کنم! برای منم یک دیویدی هستش

gap
29-06-2008, 10:22
مال من اصلا نصب نمیشه که بخوام کرک کپی کنم! برای منم یک دیویدی هستش
چه عجب كه بعد از 2 روز برگشتي..دل همه برات تنگ شده بود..:33::33:
خب دوست عزيزم به سوالات زير دونه دونه دقت كن و پاسخشونو در پاسخ نامه بنويس(يك نكته مهم در كنكور)
1-اصلا error ميده؟
2-خب موقع نصب چه نوع error ميده؟
3-چي مينويسه؟
4-تو deluxe رو داري روي بقيه سيمسات نصب ميكني؟
يكي،يكي اگه حوصله داري اينا رو جواب بده تا ببينم اشكال از چيه!!!!!!!:20:
پاسخ نامه:
1-بله.خير
2-(تشريحي بنويس)
3-(تشريحي بنويس)
4-بله.خير
سازمان sims بازان p30 world

vahid_vaezinia
29-06-2008, 10:44
گاهی اوقات به جای سنگ و اشیا یک چراغ جادو پیدا میکنی که وقتی اونو تمیز کنی غوله از توش درمیاد و میتونی سه تا آرزو کنی

این چراغ جادو مربوط به کدوم نسخه ها میشه؟

Maggy_P
29-06-2008, 11:08
این چراغ جادو مربوط به کدوم نسخه ها میشه؟

همون مسافرته 1. اصلا اروری نمیده 2. اصلا ارور نمیده 3. هیچی نمینویسه تا سیدی نایت لایفو میزارم دیگه هیچی نمیاد 4. آره همه رو دارم!

sanjy
29-06-2008, 11:11
ببخشید میشه یه سری اطلاعات در باره سیمز2 زندگی شبانه بدید مثلا چه جوری میشه یه خون اشام دید؟ ممنون

gap
29-06-2008, 11:22
[quote=sanjy;2580075]ببخشید میشه یه سری اطلاعات در باره سیمز2 زندگی شبانه بدید مثلا چه جوری میشه یه خون اشام دید؟ ممنون[/quote‍]
1-سلام دوست عزيم!:46::46::20::20:
2-خوش اومدي!:10::10:
3-The sims 2 night life يا همون زندگي شبانه يك پك الحاقي هستش كه يه عالمه آيتم جديد(همون وسايل و...)
و چندين چيز ديگه به بازيت اضافه ميكنه!
اگه ميخواي دراكولا(خون آشام)ببيني شبا برو پرسه بزن البته بهتره اطراف رستورانا نري چون اونجا نمياد.
منظورم از پرسه زدن اينه كه برو توي شهري كه نايت لايف به سيمس اضافه ميكنه كه اسمشو يادم نيست
برو به كلوب ها و خيلي چيزا غير از رستوران ها.وقتي بري ميبينيش.
(البته بعضي وقت ها)
اگه هم ميخواي خون آشام بشي برو باهاش آشنا شو بعدش از خونت به اون زنگ بزن تا بياد پيشت و خونتو بخوره
تا تو هم خون آشام يا دراكولا شي.

gap
29-06-2008, 11:28
همون مسافرته 1. اصلا اروری نمیده 2. اصلا ارور نمیده 3. هیچی نمینویسه تا سیدی نایت لایفو میزارم دیگه هیچی نمیاد 4. آره همه رو دارم!
خب اگه ميخواي كه DELUXE نصب بشه بايد بقيه پكارو پاك كني و خود SIMS رو هم پاك كني.تا DELUXEبرات نصب بشه!:20:
موفق باشي!

Maggy_P
29-06-2008, 11:32
خب اگه ميخواي كه DELUXE نصب بشه بايد بقيه پكارو پاك كني و خود SIMS رو هم پاك كني.تا DELUXEبرات نصب بشه!:20:
موفق باشي!

ای بابا پس بیخیالش میشم اگه اونو نصب کنم بعدش نمیشه بقیه ی پک ها رو نصب کرد؟

vahid_vaezinia
29-06-2008, 11:45
یه سوال دیگه وقتی به یک فر چیزی هدیه میدی مهمه که داخل اون چی باشه آخه بازش نمی کنن؟!؟

Maggy_P
29-06-2008, 12:13
یه سوال دیگه وقتی به یک فر چیزی هدیه میدی مهمه که داخل اون چی باشه آخه بازش نمی کنن؟!؟

چرا میره توی کوله پشتیشون

vahid_vaezinia
29-06-2008, 12:57
نه منظورم اینه که برای فرد مقابل شی داخل هدیه مهمه کی چی باشه؟ یعنی براش مهمه که سنگ باشه یا نقشه یا گنج؟

vahid_vaezinia
29-06-2008, 14:40
یه سوال دیگه هم دارم: مگه مرد ها هم بچه دار میشن؟!؟ آخه داشت آسمون رو نگاه می کرد که یهو بشقاب پرنده اومدو بردش بعد از چند ساعت برگشت فردا که شد در یک لحظه حالش بهم خورد و بعد هم شکمش بزرگ شد!
حالا با این اوصاف بچه چی میشه؟

gap
29-06-2008, 15:41
نه منظورم اینه که برای فرد مقابل شی داخل هدیه مهمه کی چی باشه؟ یعنی براش مهمه که سنگ باشه یا نقشه یا گنج؟
نه فكر نكنم براش مهم باشه كه چي هديه بدي من تا حالا استخوان هم هديه دادم حتي گوجه فرنگي هم هديه
دادم.ولي با وقتي كه به اون يك چيز قيمتي ميدم فرقي نميكنه!!!!

ای بابا پس بیخیالش میشم اگه اونو نصب کنم بعدش نمیشه بقیه ی پک ها رو نصب کرد؟
بعدش ميشه بقيه پكا روش نصب كني.چون كه deluxe هم سميس 2 هست هم خودش هم نايت لايف و يكي 2 تا
ديگه هم هست!

یه سوال دیگه هم دارم: مگه مرد ها هم بچه دار میشن؟!؟ آخه داشت آسمون رو نگاه می کرد که یهو بشقاب پرنده اومدو بردش بعد از چند ساعت برگشت فردا که شد در یک لحظه حالش بهم خورد و بعد هم شکمش بزرگ شد!
آره بچه دار ميشن.
احتمالا خيلي(البته فكر كنم)به اين چيزا علاقه داشته منظورم آدم فضايي هست.
اون بچه،بچه ي معمولي نيست كه!!!اون يك بچه ي فضايي هستش كه رنگش هم سبز هست.
موفق باشي
با تشكر

frnsh
29-06-2008, 21:36
دوست عزيزم فقط يك نوع گرگ هست كه سياه هستش و چشماش برق ميزنه !
كه تقريبا شبا-نصف شب وسحر مياد(ساعت 3-4-5 منظورم سحر هستش)
اونو يك جوري اذيت كن.بعدش برو نازش كن اونم قبول نميكنه اين كارو اين قدر ادامه بده تا گازت بگيره!
موفق باشي

آخه چند تا هی میان میرن. اسماشونم مختلفه. قیافه هاشونم مختلفه.

یه سوال دیگه دارم:

زمینو که سگا میکنن؟ من تا حالا توشو نگاه نکردم!!

سلام

شک نکن
تاثیر داره
پایین Jop Perfomance نوشته چند تا دوست لازمه

تایید میشه.

همون مسافرته 1!

میشه انگلیسیش رو بگی؟

این فضایی ها مال کدوم پک هست؟ من تاحالا فضایی ندیدم بیاد خونم!!! فقط توی اون شهر خاکیه یه خونواده دارم که سبزن. چیکار کنم بیان؟